MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB14478-21 SB3 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja
SB14300-21 VB1 Aigars Zile Rīga
SB14395-21 VB2 Greer Chambless U.S. Embassy Rīga
SB14789-21 VB2 Māris Reiniks Ogre
SB14907-21 VB1 Jānis Veļķeris Marienburgas Vilki Alūksne
SB15239-21 VB1 Andris Ratkus Ogre
SB15355-21 VB1 Artūrs Čeirāns Rīga
SB15700-21 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB15822-21 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
SB13931-21 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile
SB14000-21 VB1 Atis Apenītis Coffepolice Lapmežciems
AB11731-21 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
AB11974-21 VB1 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
SB14814-21 VB2 Matīss Lakovics Salaspils
SB14944-21 VB1 Juris Misters RAT Rīga
SB15285-21 VB1 Maxim Klimov Mityaev team Jūrmala
AB12014-21 SB1 Anete Casno Rīga
AB11978-21 VB1 Mārtiņš Veseris Rīga
SB16107-21 VB1 Krišjānis Svilpe EY Tukums
AB11933-21 SB1 Līva Leimane Rīga
SB14266-21 SB2 Evita 0zola Bauska Bauska
AB11874-21 VB3 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
SB14746-21 VB1 Valērijs Markovskis DPD LATVIJA Rīga
SB14857-21 VB1 Mārtiņš Plūme Kalngale Sigulda
SB15175-21 VB1 Raivis Zelenkevičs Shiny Happy People Rīga
SB15320-21 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga
SB15678-21 VB2 Juris Jansons Swedbank Valmiera
AB11841-21 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte
SB13117-21 SB3 Ilona Balode Sirmā Roņa pēdās Salacgrīva
SB16143-21 VB1 Dzintars Rendenieks #plus100nieks Vangaži
AB12045-21 VB3 Ainars Jansons Cēsis Cēsis
SB14065-21 SB2 Agita Grizāne Rīga
AB11656-21 VB1 Edijs Tropiņš Riga Runners Dundaga
SB14540-21 VB1 Māris Ansons-Jansons VSK NOSKRIEN Rīga
SB14682-21 VB1 Valts Ulmanis Auseklis IK Ķegums
AB11850-21 SB2 Santa Puriņa Rāmava
SB15088-21 VB1 Artūrs Rundzāns Selonija Rīga
SB15472-21 SB2 Ilze Leščinska Lapmežciems Rīga
SB16025-21 VB2 Intars Vēberis Rīga
SB15926-21 SB1 Liene Kalniņa Skrienam kopā/Kronus Valmiera
AB11718-21 VB1 Jānis Ozols Riga Runners Rīga
SB14120-21 SB2 Ineta Saulīte Rīga
AB11816-21 VB1 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga
SB14603-21 VB1 Igors Morgunovs Matisons Runners Club Rīga
AB11907-21 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
SB15019-21 VB1 Elviss Tirzītis ASK Patria Kuldīga
SB15387-21 SB1 Evita Ragovska LDz Salaspils
SB15511-21 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
SB15837-21 VB1 Didzis Sprūds Rīga
SB15995-21 VB2 Daniils Blats BALTAIS Rīga
SB14033-21 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
SB14165-21 SB1 Ineta Jerofejeva Skrien Jēkabpils! Jēkabpils
SB14521-21 SB2 Līga Brence Individuāli Valmiera
SB14640-21 VB2 Lauris Zemvalds GJENSIDIGE Rīga
SB14967-21 VB1 Atis Vanags Rubene
AB11750-21 VB1 Gints Krieviņš Rīga
SB15407-21 VB2 Ivars Eglītis Kocēni 1 Valmieras novads
SB15563-21 VB1 Agris Rusmanis Saldus Boksa Klubs Saldus
SB15880-21 VB2 Aleksejs Belokopitovs Col du Marine Collagen Rīga
AB11852-21 SB3 Daina Silgale Rīga
SB16146-21 VB1 Indulis Bikše PATRIA SPORTLAND Madona
AB11810-21 VB2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads
SB14302-21 SB1 Simona Skalberga 2KOKI Rīga
SB14398-21 SB1 Evija Abiļeva Swedbank AS Baloži
SB14792-21 VB2 Aleksandrs Kņazevs Jūrmala
AB11894-21 VB1 Janis Ivanovs Salaspils
SB15245-21 VB2 Kārlis Kostjukovs Rīga Adventure Team Rāmava
SB15369-21 VB1 Andis Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB11695-21 SB1 Santa Birģele Selga Rīga
SB15823-21 SB1 Agnieszka Kolowca PMC Kraków
SB13909-21 VB1 Janis Silgals Rīga
SB14003-21 VB1 Valters Alliks Rija
AB12029-21 VB1 Artis Trapša Blāča draugi Rīga
SB14483-21 SB2 Dace Tenberga Engure
SB14820-21 VB1 Kalvis Zuļģis PAVISAM NEGANTI Ikšķile
SB15133-21 SB2 Ivita Arāja-Čistova Rīga
SB15286-21 VB2 Andris Mireckis Talsu Pauguraines Zaķi Talsi
AB12076-21 VB1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
SB15756-21 VB1 Mārtiņš Purenkovs Legs Miserables Rīga
SB16108-21 VB1 Tobias Steiner Bern
AB11963-21 SB1 Laura Andersone Liepāja
SB14267-21 VB1 Tomass Rāviņš Rīga
SB14364-21 VB2 Denis Sokolovs POTA 42 Rīga
SB14747-21 VB1 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga
SB14861-21 VB2 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži
SB15187-21 VB1 Ilgvars Šmits Maratona klubs Valmiera
SB15327-21 VB1 Roberts Sukonovs Supervaroņi Rīga
SB15679-21 SB1 Raimonda Fokerote Upeslejas
SB15793-21 VB2 Māris Pakārklis Maratona klubs Imanta
SB15884-21 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
SB16026-21 SB1 Linda Laurena Rīga
SB14072-21 VB2 Oskars Apsītis 2KOKI Rīga
AB11791-21 VB2 Gatis Tīds Rīga
SB14545-21 SB2 Žanna Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis
SB14684-21 VB1 Mārtiņš Andersons Liepāja
SB14997-21 VB1 Kārlis Ansons Ikšķile
SB15096-21 SB1 Kristīne Žogota Sigulda
SB15491-21 VB2 Gatis Groza Rīga
AB11945-21 VB2 Aigars Bērziņš Tukums
SB15937-21 VB1 Aldis Kešāns-Plenkovs Rīga
SB14123-21 SB1 Kristīne Žogota Sigulda
AB11691-21 VB2 Māris Vīlips Salaspils
SB14605-21 SB2 Giedrė Gedeikienė KAUNO BMK Kaunas
AB11917-21 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
SB15028-21 VB1 Alekss Razinskis Rīga
SB15391-21 SB1 Evita Ragovska Salaspils
AB14886-21 VB1 Rolands Kursišs Jelgava
SB15843-21 VB2 Mariusz Michno PMC Adazi
SB15996-21 VB1 Andrejs Semjonovs Rīga
SB14037-21 VB2 Indulis Tilgass Rīga
AB11644-21 VB1 Valdis Skotelis Rīga
AB11959-21 VB2 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera
SB14651-21 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga
SB14972-21 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
AB12071-21 VB1 Lauris Veidemanis Rauna
SB15409-21 SB2 Natālija Zeņina Rīga
SB15564-21 SB1 Vilma Alberinga VSK "Burkānciems&Co" Valmiera
AB11706-21 VB2 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils
AB11766-21 VB1 Dāvis Gotlands SK Katrīna Kuldīga
SB16147-21 VB1 Rihards Urtāns Sigulda
SB13984-21 VB1 Edgars Daugulis Sigulda
SB14308-21 VB2 Ivars Austers turbo Rīga
SB14404-21 SB2 Egija Tamsone Kazdanga
AB11694-21 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils Runners Daugavpils
SB14913-21 VB1 Agnis Mūrnieks OVI Rīga
SB15254-21 SB2 Ilona Sedleniece Rīga
SB15560-21 SB1 Santa Žukovska Supervaroņi Rīga
SB15706-21 VB1 Oskars Dambrovs Suntažu pagasts
SB15824-21 VB3 Pēteris Leja Saulkrastu lauku teritorija
SB13910-21 VB1 Aleksandrs Platonenko Rīga
SB14005-21 SB1 Zane Šmite Rīga
AB11949-21 SB2 Inga Kāpiņa Vāveres Sigulda
SB14499-21 VB1 Ojārs Eglītis Sigulda Sigulda
SB14821-21 SB1 Olena Fomenko Maratona klubs Kharkiv
SB15146-21 VB1 Jānis Sapats Klibais buks Jelgava
SB15287-21 VB1 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne
SB15660-21 VB1 Aivars Cirss Garupe
SB15762-21 SB1 Sandra Bruņeniece VSK Noskrien Hamburga
SB13743-21 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe
SB16113-21 VB2 Kārlis Bergmanis Ropaži
SB13955-21 VB2 Gatis Mellups Nav Rūjiena
SB14269-21 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien Rīga
SB14371-21 VB3 Juris Čerņadjevs Ropažu nov.
SB14762-21 VB1 Raitis Vilsdorfs Kuldīga
SB14873-21 VB2 Jānis Actiņš VSK Noskrien Rīga
SB15203-21 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga
SB15330-21 VB1 Jānis Pugačs alusvēders Gulbene
SB15684-21 VB1 Jānis Švarcs MC Pagasta Huligāni Jaunolaine
SB15570-21 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jurmala
SB15888-21 VB1 Artūrs Jermolovs VSK Noskrien Rīga
SB16030-21 VB1 Pauls Kalnenieks Smārde
SB14079-21 SB2 Baiba Zvirbule Rīga
AB11645-21 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
SB14547-21 VB2 Gatis Pūcītis Swedbank Mārupe
SB14690-21 SB2 Ieviņa Gaiziņa Jelgava
AB12017-21 VB2 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
SB15097-21 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga
SB15494-21 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
SB15616-21 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži
SB15943-21 VB1 Aigars Ozolkāja ASK Patria Saulkrasti
SB14134-21 SB2 Vineta Skrastiņa Noskrien Cēsis Cēsis
AB12078-21 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius
SB14612-21 VB1 Sandijs Jēkabsons Tume
SB14948-21 VB2 Māris Videmanis MMA Tīnūži
AB11970-21 VB2 Jānis Birģelis Rīga
SB15393-21 VB1 Aigars Rudzītis Tukums
SB15516-21 VB1 Ingars Bumburs IGB oga Gulbene
SB15849-21 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
SB16001-21 VB2 Lauris Reinbergs BALTAIS Carnikava
SB14041-21 VB1 Adrians Lovkins Strenči
AB11896-21 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
SB14530-21 SB2 Ina Pētersone mammadaba Jaungulbene
SB14653-21 SB1 Lauma Muceniece Ķekava
SB14974-21 SB1 Solvita Pujāte SK Katrīna Kuldiga
AB11739-21 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
SB15416-21 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne
AB12003-21 SB3 Ilze Rāta Emergn Rīga
SB15817-21 SB1 Rita Anopa Vāveres Rīga
AB11916-21 VB1 Toms Rajunčus Rīga
SB16148-21 VB2 Ģirts Kaļķis Ozolkalns Jūrmala
SB13988-21 SB1 Līga Jurševiva zakitis_bizotajs Rīga
AB11765-21 SB1 Iveta Kalēja Tukums
AB12016-21 VB1 Hārdijs Parādnieks Rīga
SB14802-21 VB1 Lauris Repša Rīga
AB11826-21 VB2 Mārtiņš Salnājs Ventspils
AB11927-21 VB2 Arvīds Germovs Mārupe
SB15374-21 VB1 Uģis Karasevs Kocēni Valmieras novads
SB15712-21 SB2 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga
SB16056-21 VB1 Arnis Pašķevičs Patria Sportland Daugavpils
SB13920-21 VB1 Juris Čerpinskis Sk Pūre Tukums
SB14011-21 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
AB11803-21 SB1 Inese Nudiena Ventspils
SB14500-21 VB1 Jānis Krēsliņš SWEDBANK Rīga
SB14837-21 SB3 Benita Locmele Nūjo ar vēju Grobina
SB15154-21 SB1 Dagnija Tērauda Klibā stirna Jelgava
AB11895-21 VB2 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga
SB15661-21 VB1 Jānis Skujenieks Ozons Rīga
SB15779-21 VB2 Aivars Vīksna Rīga
AB11689-21 SB2 Inese Otomere VSK Vāveres Rīga
SB16115-21 VB1 Modris Trūlis Aldaris GO Rīga
SB13956-21 SB2 Baiba Zadraka Mārupe
AB12083-21 SB2 Sandra Balode ĀdažiVelo Ādaži
SB14372-21 VB1 Renārs Vaivods DNB Service centre Vārkavas novads
SB14769-21 VB2 Andrejs Baltkājis Garkalne
SB14877-21 VB1 Kristaps Brēža Skrienam kopā/Kronus Valmiera
SB15205-21 VB1 Mārtiņš Ragainis Selga Rīga
SB15340-21 VB2 Gvido Čerbakovs Madona
SB15425-21 VB1 Jānis Jurševskis Jelgava
SB15575-21 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Mārupe
SB15890-21 VB1 Georgs Lazdāns Rīga
SB16035-21 VB2 Artis Kubliņš Jelgava
SB14087-21 VB2 Ivars Āboltiņš Lynx Ropaži
AB11915-21 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti
SB14548-21 SB2 Evita Bērziņa Rīga
SB14702-21 VB1 Edgars Dūms Ādaži
SB14998-21 VB1 Eduards Ginters Rīga
AB11923-21 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži
SB15497-21 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne
SB15619-21 VB1 Mārtiņš Skujenieks Pulsometrs.lv Salaspils
SB15958-21 VB1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis
SB14140-21 SB2 Līga Vībure Rīga
SB14255-21 VB1 Augusts Iesalnieks Kalngale
SB15089-21 VB1 Druvis Ruciņš Daba mūs sauc! Mazsalaca
AB11736-21 VB1 Ralfs Gaubšteins Adazi - rigas rajons
SB15032-21 VB1 Andis Dzērve Zaķumuiža
SB15397-21 SB1 Evita Ragovska LDz Salaspils
SB15518-21 SB2 Ilze Ramiņa Ķekava
SB15853-21 VB2 Miks Vilsons VSK NOSKRIEN Upesciems
SB16007-21 VB1 Dāvis Liepiņš Rīga
AB11909-21 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga
SB14177-21 VB3 Juris Jevsins Jelgava
AB14531-21 VB1 Ramūnas Vilčinskas Kauno BMK Kaunas
SB14654-21 VB1 Viesturs Rauza Lidosta "Rīga" Mārupe
SB12406-21 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
SB15055-21 VB1 Oskars Zāģeris Kuldīga
SB15341-21 VB2 Atis Bērziņš Rīga
SB15692-21 VB1 Jānis Zīle MC Pagasta Huligāni Rīga
AB11674-21 SB1 Lelde Spriņģe Dobele
SB13885-21 SB1 Dārta Otomere Roja
AB11790-21 VB2 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
SB13992-21 SB2 Kristīne Lārmane Sigulda
AB11880-21 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
SB14430-21 SB1 Kristiana Pole Bio Kalnozoli | Raiskums Rīga
SB14805-21 VB2 Mārcis Treimanis Baltā Dionīsa Kults / TRX Cēsis Cēsis
SB14916-21 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga
AB11940-21 VB1 Vents Lupkins Smiltene
SB15380-21 VB1 Aigars Rudzītis Tukums
SB15715-21 VB1 Kristaps Magone SCOTT RUNNING LATVIA Sigulda
SB16061-21 SB1 Jūlija Mežeņina Rīga
SB13926-21 SB1 Karīna Krūmiņliepa Supervaroņi Rīga
SB14015-21 VB1 Edgars Daugulis Sigulda
SB14351-21 VB2 Jurģis Balodis Mārupe
SB14728-21 SB2 Zaneta Urbietiene 5 kalnai Mažeikiai
SB14840-21 VB1 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cesis
SB15162-21 VB2 Gatis Brokāns Matisons Runner's Club Rīga
SB15289-21 SB1 Klinta Lauska Pulsometrs.lv Rīga
SB15662-21 VB1 Mārtiņš Sapats Jelgava
SB15781-21 VB1 Aigars Ozolkāja ASK PATRIA Saulkrasti
SB15875-21 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Matisons Runner`s Club Ventspils
SB16119-21 VB1 Artis Maksims Marienburgas Vilki Rīga
SB13957-21 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja
SB14275-21 SB2 Ina Balgalve Tukums
SB14377-21 VB2 Jānis Kopmanis Jelgava
SB14779-21 VB1 Jānis Andrējevs Rīga
SB14888-21 SB2 Agnese Meiksane Rīga
SB15224-21 VB2 Gatis Krūze Maratona klubs Rīga
SB15064-21 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK Jaunmārupe
SB15453-21 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja
AB12047-21 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
SB15907-21 VB2 Reinis Markvarts Rīga
SB16041-21 VB1 Valdis Aņikejevs Patria Sportland Jūrmala
SB14093-21 SB2 Daiga Rove Swedbank Dobele
SB14201-21 SB1 Renāte Šēra-Legzdiņa Riktīgs Burunduks Tume
AB11928-21 SB1 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga
SB14703-21 VB1 Jānis Sondors Riga runners Jelgava
AB11813-21 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
SB15110-21 SB1 Sabīne Šķēle Rīga
SB15501-21 VB1 Edgars Sprūds Matisons Runner`s Club Liepāja
SB15831-21 VB1 Alvis Reinbergs BALTAIS/SK BULTA Carnikava
SB15964-21 VB1 Salvis Nazārovs Rīga
SB14154-21 SB1 Randa Misāne Skrienam Liepājā LiepĀja
AB11683-21 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
SB14615-21 VB2 Gatis Kriuliņs Rīga
SB14956-21 VB1 Māris Zundāns MMA Elite Baloži
SB15034-21 VB2 Andris Rēders Rēderu banda Ielejas
SB15402-21 VB1 Māris Dazarts Rīga
SB15526-21 VB1 Kārlis Šķēle Pulsometrs.lv Rīga
SB15862-21 VB2 Agris Hermanis Stopiņi
SB16009-21 VB2 Āris Kundziņš EsiAktivs.lv Rīga
SB14049-21 VB1 Rihards Siņicins Deju klubs “Reveranss” Cēsis
AB11990-21 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
SB14533-21 VB2 Igors Trofimenko Rīga
SB14656-21 VB1 Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners Daugavpils
AB11823-21 VB1 Tālis Paeglis Mazsalaca
SB14889-21 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža
SB15225-21 VB1 Jānis Matvejs Rīga
SB15345-21 SB2 Sintija Berga-Grinfelde Nūjo vesels Rīga
SB15695-21 VB1 Kristaps Ceriņš Priekuļi
SB15850-21 VB1 Aldis Ezers Ulbroka
SB13894-21 SB1 Jana Romanovska ZEMGALES ZIŅAS Jelgava
SB13002-21 VB2 Aldis Rocēns Stirnu Buks Design Rīga
AB12102-21 VB1 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi
SB14322-21 SB2 Ilva Sīpola Rīga
SB14455-21 VB1 Kaspars Terauds Četras Zoles Rīga
SB14806-21 VB3 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga
SB14929-21 SB2 Viviana Kirilova VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB15278-21 SB1 Kristīne Roga ASK Patria Rīga
SB15381-21 SB2 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži
SB15716-21 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks Jēkabpils
AB11885-21 VB2 Vladimirs Tarasovs Rīga
SB13938-21 VB2 Mareks Vaišļa ssk Bebra Ķekava
SB14019-21 SB1 Evija Vate Tukums
SB14356-21 VB1 Tomass Fedotovs Mārupe skrien Mārupe
SB14731-21 SB1 Linda Ezera Dzidriņas
SB14845-21 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus
AB11702-21 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene
SB15294-21 VB1 Salvis Nazārovs Rīga
SB15666-21 VB1 Deniss Denisenko Sanctimony Rīga
SB15784-21 SB1 Tīna Sparāne Vienradži Riga, latvija
SB12730-21 VB1 Māris Ozols Rīga
SB16125-21 VB1 Artis Bisnieks OK Burkānciems Valmiera
SB13960-21 SB1 Kristiāna Bērziņa Rīga
SB14317-21 VB1 Toms Kalniņš Salacgrīva
SB14385-21 VB2 Uģis Kūliņš Saulkrasti Saulkrasti
SB14783-21 SB2 Judīte Siliņa Jelgava
SB14987-21 SB1 Rēzija Otomere Rīga
SB15070-21 VB1 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB15455-21 VB2 Gints Putniņš Jūrmala
SB15577-21 VB1 Kristaps Ceriņš Priekuļu novads
SB15908-21 VB1 Reinis Bileskalns Jūrmala
SB16043-21 SB1 Bonifācija Jasmane Rīga
AB11659-21 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
AB11727-21 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB14584-21 SB1 Gita Muceniece Maratona klubs Rundāles novads
SB14709-21 VB2 Edmunds Brunovskis Rīga
SB15000-21 VB2 Valdis Renerts KROKUS Jēkabpils
SB15123-21 VB2 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
SB15502-21 VB2 Guntars Brauns Rīga
SB15832-21 SB1 Māra Drozdova BALTAIS/SK BULTA Madona
SB15967-21 VB1 Mārtiņš Ļuļļa CF Rīga Ķekava
SB14156-21 SB1 Ieva Užāne Rīga
SB14508-21 VB2 Dainis Kronbergs TUKUMS Rīga
SB14621-21 SB2 Agra Ieleja Divplākšņi -rīga
AB11822-21 SB3 Iveta Šķiņķe Rīga
AB11787-21 VB1 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda
SB15403-21 VB3 Dainis Ragovskis LDz Salaspils
SB15532-21 VB2 Gvidom Mušperts Rīga
SB15866-21 VB2 Raido Puust Sparta Pärnu
SB16011-21 VB1 Aigars Ozolkāja ASK PATRIA Saulkrasti
SB14058-21 VB1 Jānis Jerofejevs Lūša Spēks/ Skrien Jēkabpils! Jēkabpils
SB14189-21 VB1 Eviss Bertrands Worldline Rīga
SB14535-21 VB1 Roberts Trofimenko Rīga
SB14673-21 VB1 Rihards Āboliņš Agra Cēsis
SB14784-21 SB1 Vita Tarabānova Jelgava
SB14900-21 SB1 Elvita Alksne Žolneroviča skriešanas klubs Valmiera
SB15227-21 VB1 Mārtinš Ceplišs Ropaži
SB15349-21 VB1 Mārtiņš Holsts Līvi
SB15696-21 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
SB15820-21 VB2 Dzintars Dūdiņš Mansardi Sigulda
SB13902-21 SB1 Laine Rupeika-Ruža Rīga
SB13995-21 VB2 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta
SB14328-21 VB2 Jurģis Balodis Mārupe
SB14469-21 VB1 Renārs Vasiļjevs Skrien Jēkabpils! Jēkabpils
SB14808-21 VB1 Arnis Rāts VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga
SB14935-21 SB2 Iveta Pūpola Aizputes novads
SB15279-21 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone
SB15632-21 VB1 Mārtiņš Ķerpe LIDA Valmiera
SB15718-21 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks Jēkabpils
SB16065-21 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga
SB13945-21 VB1 Mārcis Petzāle Noskrien Cēsis Cēsis
AB11800-21 VB2 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
SB14357-21 VB3 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju Grobiņa
SB14732-21 VB2 Kārlis Ielejs VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
SB14846-21 SB1 Anita Andersone Valmiera
AB12054-21 VB1 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga
AB11939-21 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
SB15676-21 VB1 Jānis Keišs RR Ragana
AB11774-21 VB2 Heinrihs Otomers Rīga
SB15876-21 SB2 Julija Belokopitova Col du Marine Collagen Rīga
SB16131-21 VB1 Mārtiņš Kļaviņš Rīga
SB13967-21 SB1 Liene Pļaviņa Rīga
AB12087-21 VB2 Normunds Zauls Limbaži skrien Limbaži
SB14393-21 VB1 Ansis Šķibusts ProMed - Pulvera laboratorija Mārupe
AB12005-21 VB2 Sandris Greilihs Emergn Rīga
AB11678-21 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
SB15078-21 VB1 Aleksejs Marizihins POTA42 Rīga
SB15466-21 SB1 Ilze Maderniece Ogre
SB15587-21 SB1 Sabīne Metāla Augšlīgatne
SB15910-21 VB1 Kaspars Bulindžs Rīga
SB16044-21 VB1 Pauls Kalnenieks Smārde
SB14103-21 VB1 Kaspars Burka Rīga
SB14217-21 VB1 Ivars Kalnietis Priekuļi
SB14586-21 VB2 Juris Trofimenko Rīga
SB14710-21 SB1 Zane Lukstiņa Rīga
SB15002-21 VB3 Henrihs Dobelis IRONMAN.LV Jurmala
SB15131-21 VB1 Arnis Ķēpulis Ezere Saldus
SB15506-21 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Feimaņi
SB15835-21 VB2 Pāvels Beļajevs BALTAIS Rīga
SB15979-21 VB2 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns Rīga
SB14157-21 VB2 Stefan Corbus Jena
SB14513-21 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
AB12031-21 VB1 Jānis Straukmanis Jaunjelgava
AB11844-21 VB1 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga
SB15040-21 VB2 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov.
SB15404-21 VB2 Aigars Šuvcāns Kocēni 1 Valmieras novads
SB15544-21 SB2 Marika Pazare Swedbank Rīga
AB12049-21 VB1 Reinis Braķis Ērgļi
SB16012-21 VB1 Jānis Mežiels PATRIA-SPORTLAND Koknese
SB14062-21 SB3 Olga Tutiņina Walking Latvians Rīga
AB11658-21 VB2 Andris Bērziņš Rīga
SB14536-21 SB2 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja
AB12095-21 SB1 Linda Eldmane US Embassy Rīga
SB14785-21 VB1 Kalvis Ķikuts Auri
SB14904-21 VB1 Ivo Deičmanis Siguldas novads
SB15234-21 SB1 Ilze Vindele Rīga
SB15352-21 VB1 Rihards Parādnieks Rīga
SB15697-21 VB2 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga
SB15821-21 VB1 Kristaps Heinsbergs ASK PATRIA/Pumpuru VSK Jūrmala
SB13930-21 SB1 Signija Rancāne Rīga
AB11863-21 SB1 Dace Bukša Rīga
SB14329-21 VB1 Verners Vitkovskis Vitkovsky team Rīga
SB14481-21 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB14811-21 SB1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis
SB14939-21 SB1 Marta Lapekina Sigulda
SB15283-21 VB1 Ritvars Bikšis Ādaži
SB15644-21 VB1 Jānis Vērdiņš Rīga
SB15725-21 VB1 Edijs Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA Rīga
SB16094-21 VB2 Sergejs Bogdanovs Rīga
SB13949-21 SB2 Aiva Kukmilka Supervarońi Rīga
AB11794-21 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga
SB14359-21 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB14741-21 SB2 Dace Tilgase DPD LATVIJA Rīga
AB11902-21 VB2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera
SB15174-21 VB1 Gunārs Bodnieks EY Ogre
AB11709-21 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
AB11943-21 VB3 Aigars Dudelis Rīga
SB15788-21 VB1 Jānis Mežiels PATRIA-SPORTLAND Koknese
SB12358-21 VB1 Edgars Tiltanovs SK Kalnieši Ērgļi
SB16138-21 VB1 Edijs Veide DC Vecsalacas United/HU Rīga
SB13970-21 SB1 Liene Nagle Gulbene
SB14282-21 VB2 Artis Mincenbergs Cēsīs.
SB14192-21 SB1 Ieva Grīniece Legs Miserables Rīga
SB14538-21 VB3 Olafs Smiltnieks SILVANOLS Rīga
SB14677-21 SB1 Lelde Kalniņa Rīga
SB14993-21 SB2 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle
SB15079-21 VB1 Rūdolfs Bondars 3D Running Līvi
SB15470-21 VB2 Maksims Leščinskis Lapmežciems Rīga
SB15588-21 SB2 Dace Banga-Hodžajeva Rīga
SB15925-21 SB1 Liene Kalniņa Skrienam kopā/Kronus Valmiera
SB16062-21 SB1 Evija Sparāne Mārupe
AB11703-21 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
SB14229-21 VB1 Agris Buzēns Pilsrundāle
SB14590-21 VB1 Sandis Breiers Dzimtmisa
SB14711-21 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
SB15004-21 VB1 Oskars Oleksivs Ballu Motors Rīga
SB15386-21 VB3 Ēriks Melkurts Kocēni 1 Valmieras novads
SB15509-21 SB2 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB15836-21 VB2 Arnis Kuzmanis Rīga
SB15986-21 VB2 Jānis Ģirnis Sigulda
SB14164-21 VB3 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils
SB14514-21 VB1 Kaspars Pauliņš Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB14632-21 VB2 Edmunds Brunovskis Rīga
AB11663-21 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB11666-21 SB1 Antra Dumbrovska Kuldīga
SB15405-21 VB1 Arnis Kepulis Ezere Saldus
AB11819-21 VB3 Valerijs Smirnovs Rīga
SB15871-21 VB1 Artūrs Žeibe Ropaži
SB16013-21 VB1 Salvis Nazārovs Rīga
SB14064-21 VB1 Edgars Rollis Baloži