MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB18880-21 U16 Daniela Lovčinovska Ogres 1. vidusskola
Ogre
SB18883-21 U18 Emīlija Strazdiņa Krimuldas vidusskola
Saulkrastu novads
SB18884-21 U16 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Saulkrastu novads
SB18887-21 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas Valdorfskola
Rīga
SB18896-21 U12 Markuss Āboliņš Talsu Valsts ģimnāzija
Maratona klubs
Talsi
SB18907-21 U12 Annija Lūse Ogres 1. vidusskola
Ogre
SB18923-21 U18 Līva Ivanovska Rīgas 49. vidusskola
OldSnails
Ķegums
SB19014-21 U20 Kristīne Berķe Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Pulsometrs.lv
Rīga
SB18952-21 U10 Andrejs Ņesterenko Rīgas Purvciema vidusskola
Rīga
SB18953-21 U12 Anete Salnāja Rīgas 25. vidusskola
Bermudu sešstūris
Rīga
SB18954-21 U10 Kate Salnāja Rīgas 25. vidusskola
Bermudu sešstūris
Rīga
SB18964-21 U10 Roberts Emīls Beitiks Ulbrokas vidusskola
Kurbads
Rīga
SB18965-21 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB18973-21 U16 Sandis Ieleja Jēkabpils 3. vidusskola
Jēkabpils
SB18984-21 U14 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
SB18985-21 U12 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
SB18992-21 U14 Kristiāna Brikmane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
Liepāja
SB19006-21 U14 Toms Vitols Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB19007-21 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB19030-21 U10 Rafaels Marcinkevičs Ziemeļvalstu ģimnāzija
ZVĢ
Rīga
SB19068-21 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīgas Igauņu pamatskola
Rīgs
SB19069-21 U12 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīgas Igauņu pamatskola
25949352
SB19070-21 U20 Katrīna Erne Rīgas 6. vidusskola
Rīga
SB19076-21 U10 Henrijs Beinārs Pamatskola "Ikšķiles Brīvā skola"
Ogre
SB19110-21 U14 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidava
SB19085-21 U12 Artūrs Pluğis Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB19092-21 U14 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
6.c
Jelgava
SB19093-21 U20 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB19137-21 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga
SB19119-21 U16 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga
SB19140-21 U10 Matīss Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga
SB19153-21 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni
SB19154-21 U18 Līva Grēta Tirzmale Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Ērgļi
SB19155-21 U18 Deivs Birzulis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Saulkalne
SB19156-21 U18 Mārtiņš Ūburgs Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Strenči
SB19157-21 HOP Samanta Osiņa Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Ventspils
SB19158-21 U18 Ralfs Reinis Kvecko Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Ventspils
SB19165-21 U18 Kristofers Baldiņš Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Alūksne
SB19166-21 U18 Ralfs Reinis Kvecko Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Ventspils
SB19172-21 HOP Samanta Osiņa Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Ventspils
SB19181-21 U12 Līva Bāliņa Jelgavas 4. vidusskola
SK Dzērvene
Jelgava
SB19183-21 U16 Eleonora Dombrovska Murjāņu sporta ģimnāzija
Murjāņi
SB19184-21 U18 Ričards Sēja Carnikavas pamatskola
Ņiprie ikri
Carnikavas novads
SB19185-21 U10 Bruno Sēja Carnikavas pamatskola
Ņiprie ikri
Carnikavas novads
SB19192-21 U14 Roberts Tolpežņikovs Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB19194-21 HOP Mārtiņš Neimanis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Cēsis
SB19197-21 U18 Signe Līne Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Salaspils
SB19198-21 U18 Leonards Romāns Ķuzis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Kandava
SB19200-21 U18 Rūdolfs Dunauskis Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Tērvete
SB19201-21 HOP Aina Muskare Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Krāslavā
SB19208-21 U14 Rūdolfs Smilga Ķekavas vidusskola
Ķekavas vidusskola
Ķekava
SB19212-21 HOP Aina Muskare Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Krāslavā
SB19216-21 HOP Aina Muskare Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Kalpaka skola 21
Krāslavā
SB19224-21 U12 Kristofers Vitjazevs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga
SB19237-21 U18 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobeles novads
SB19241-21 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne
SB19251-21 U14 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola
SmĀrde
SB19253-21 U14 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola
SmĀrde
SB19254-21 U16 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola
Stopiņu pag.
SB19255-21 U10 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola
Stopiņu pag.
SB19259-21 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB19260-21 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums