Abavas senlejas Stirnu buks Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
AB0062-20 SB2 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes
SB2155-20 SB2 Natalija Zeņina Rīga
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga
AB0014-20 VB2 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi
SB1928-20 SB3 Inga Zāle Nūjo ar vēju Liepāja
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao
SB2090-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga
SB2029-20 VB1 Agnis Apinis Jelgava
AB0607-20 VB1 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus
SB2469-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži
SB2919-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
SB1397-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga
SB1716-20 VB1 Aleksejs Haritoņenko Rīga
SB2743-20 SB2 Evita Kristapsone Rīga
SB2305-20 VB1 Kaspars Gulbis Niedrāji MR/Ugāle Ugāle
AB0494-20 SB2 Anita Januša Kuldīga
SB2591-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale
AB0106-20 VB2 Andžejs Stenclavs Rīga
SB1471-20 VB1 Jānis Sirmais Guddžobs Guddans Rīga
SB1784-20 VB2 Oskars Popēns Rīga
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone
SB2380-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga
SB2670-20 VB1 Jānis Cimoška IRBE Talsi
SB3016-20 SB2 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi Stende
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga
SB2234-20 SB1 Ilze Urtāne Ventspils
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava
SB2007-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN Viļāni
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
AB1147-20 VB1 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga
SB2042-20 SB2 Zane Rone Cēsis
AB1728-20 VB1 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils
SB1974-20 VB2 Gvido Čerbakovs Madona
AB1313-20 VB1 Emīls Kvālis EY Rīga
SB2102-20 VB2 Jānis Bārda Ikšķile
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine
SB2238-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
AB0224-20 VB2 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe
SB2477-20 VB2 Andis Matrevics Matrix Talsi
SB2928-20 VB1 Dāvis Gotlands Kuldža Rīga
SB1398-20 VB1 Jānis Vilmanis Jelgava
SB1755-20 VB1 Artūrs Šits Run With Anita Rīga
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga
SB2319-20 SB1 Anna Groma Maratona klubs Ventspils
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
SB2598-20 SB2 Agnese Pildere Grieži Rīga
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga
SB1795-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Talsi
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
SB2403-20 VB1 Kaspars Ušpelis ASK Patria Ogre
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava
SB2681-20 SB1 Gita Jurševska Riga Runners Rīga
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
SB3017-20 VB2 Jānis Viziņš Rīga
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
SB2024-20 SB1 Maija Gutāne Rīga
AB0873-20 SB2 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi
SB2173-20 VB1 Arnis Ķēniņš Jēkabpils
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga
SB2044-20 SB1 Kristīne Urtāne Susiks Ventspils
AB0056-20 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
SB1965-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža
SB2112-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava
SB1555-20 VB1 Antons Sincovs Maratona klubs Ventspils
SB2686-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB2261-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga
AB0449-20 SB1 Kristine Radkovska Salaspils
SB2488-20 VB1 Gustavs Poga Sūrie Rikeri Rīga
SB2932-20 VB1 Dmitrijs Vitjazevs Rīga
SB1440-20 SB2 Elita Ozoliņa Rīga Rīga
SB1759-20 VB2 Ģirts Mauliņš TC Alfa Stelpe
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga
SB2321-20 VB2 Guntars Akmans Maratona klubs Ozolnieki
AB0689-20 SB2 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde
SB2607-20 VB3 Jānis Zemturis Rīga
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki
SB1489-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa
AB0067-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
SB2417-20 VB1 Ēriks Ajausks Rīga
AB0464-20 VB2 Gatis Čirka Rīga
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene
SB1326-20 VB1 Roberts Jakubāns Rīga
SB3023-20 VB1 Jānis Dukurs Saulkrasti
AB0303-20 SB1 Anna Proskurina Mārupe
SB2026-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva
AB1124-20 SB1 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
AB0532-20 VB2 Jānis Tamsons Kazdanga
AB0322-20 VB2 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga
SB2045-20 VB1 Kristaps Sondors Susiks Līgatne
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga
SB2118-20 VB1 Māris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga
SB1560-20 SB2 Inita Drēziņa Ķekava Ķekava
SB2690-20 VB1 Viesturs Rauza Lidosta “Rīga” Mārupe
SB2264-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga
AB0881-20 SB1 Gita Karlsone Matisons Runner's Club Saldus
SB2512-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads
AB0784-20 VB2 Mārtiņš Bērziņš Rīga
AB0069-20 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga
SB1762-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda
SB2758-20 VB1 Jekabs Vanags Akuna Tribe Marupe
SB2323-20 VB1 Kaspars Allers ''Štābs'' BDR Mārupe
AB0433-20 VB1 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala
SB2612-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB1492-20 VB2 Ģirts Skore VSK Noskrien Kuldīga Kuldīga
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe
AB0027-20 SB1 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga
SB2424-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB0057-20 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
SB2820-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži
SB2028-20 SB2 Ieva Lorence Rīga
AB0493-20 VB2 Mārcis Janušs Kuldīga
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga
SB1814-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Turaida
SB2061-20 VB1 Artūrs Zīverts kandava Jelgava
AB1229-20 SB2 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga
SB1976-20 VB2 Mārtiņš Liekniņš Rīga
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga
AB0671-20 VB2 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga
AB0584-20 VB3 Dainius Balčiūnas Kauno BMK Kaunas
AB0015-20 SB1 Egija Gulbinska Ķekava
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
AB0639-20 VB2 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
AB0503-20 VB2 Igors Zinkevičs RWA Valmiera
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga
SB2538-20 SB2 Vija Utāne Rēzekne
AB0045-20 SB1 Lelde Spriņģe Dobele
SB1444-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda
SB2764-20 VB1 Reinis Šteins Akunatribe Rīga
SB2333-20 SB2 Diāna Ivanova Rīga
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska
SB2627-20 VB1 Uldis Katlaps Inešu leģendas Ineši
SB2996-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga
AB0999-20 VB2 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure
AB0995-20 VB1 Edgars Dūms Rīga
AB0178-20 SB1 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka
SB2433-20 SB1 Elīza Katlapa Inešu leģendas Ineši
AB0782-20 VB1 Uģis Dreimanis Rīga
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga
SB2032-20 SB1 Inese Upīte-Apine Jelgava Jelgava
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava
AB1056-20 VB2 Juris Seglenieks Lielvārde
SB1829-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe
AB0730-20 SB2 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava
SB2074-20 SB1 Līva Gertnere Sportiskie B31 Rīga
AB0836-20 VB1 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga
SB1977-20 SB2 Ilva Liekniņa Rīga
SB2858-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB2135-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpild
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga
AB1004-20 VB1 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga
AB0035-20 VB1 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava
SB3033-20 VB1 Romāns Odiņecs Team Herbalife Rīga
SB1650-20 SB1 Vita Vietniece Palsmane
SB2715-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala
AB0022-20 VB1 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB1445-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
SB1787-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
AB0878-20 VB1 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils
SB2336-20 VB2 Ivars Noviks tet Rēzekne
AB0992-20 VB1 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe
SB2641-20 SB1 Inese Kokoreviča VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga
AB0877-20 SB2 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
SB2456-20 SB1 Aija Puriņa Šaubu Nav Cēsis
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
SB2821-20 SB1 Evija Vītola-lūse Ādaži
SB2036-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava
AB0827-20 VB1 Georgs Lazdans Rīga
SB2193-20 SB1 Anna Krek Cibric Rīga
SB1865-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Mārupe
AB0879-20 SB2 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils
SB2081-20 SB1 Līna Lazdiņa Sportiskie B31 Rīga
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga
SB1991-20 SB1 Elīna Drēziņa Maxima Latvija Ķekava
AB0393-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB2148-20 VB2 Aleksandrs Mortulevs Latvijas Gaisa Satiksme Baloži
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums
SB1342-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga
SB1657-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele
SB2284-20 SB2 Līga Trēziņa VSK Burkānciems un Ko Valmiera
AB1278-20 VB1 Jānis Bute Jūrmala
SB2576-20 VB2 Sandris Krūmiņš Ventspils
SB2959-20 VB1 Nauris Brakmanis Rīga
SB1449-20 VB2 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
AB0478-20 VB1 Matīss Vaivods Rīga
SB2339-20 SB1 Elīza Rušmane Rīga
AB0330-20 VB3 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru
AB0872-20 SB1 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB1529-20 SB1 Ance Bičuka Rīga
SB2225-20 VB1 Normunds Runčs Ogre
AB0084-20 VB2 Jānis Labsvīrs Sigulda
SB2462-20 SB2 Egita Uzule Saldus boksa klubs Saldus
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
SB2038-20 VB2 Juris Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga
AB0147-20 VB2 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga
SB1867-20 VB1 Deniss Egils Bolužs Lidosta ¨Rīga¨ Rīga
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga
SB2087-20 VB1 Guntis Strautiņš Maratona klubs Liepāja
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0168-20 VB2 Andris Bērziņš Rīga
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti
SB2149-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja
SB1664-20 VB1 Jonathan Sykes Berlin
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga
SB2588-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga
SB1453-20 VB1 Mārcis Gedrovics Deprom LV Bārbele
SB1781-20 SB1 Inese Lībiete Rīga
SB2774-20 VB1 Sergejs Kižlo Swedbank Rīga
SB2377-20 VB1 Kristaps Palmakovskis Rīga
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
SB2661-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala
SB3003-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti
SB1540-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga
SB2232-20 SB3 Ilona Urtāne Ventspils
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
SB2465-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži