Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB2305-20 VB1 Kaspars Gulbis Niedrāji MR/Ugāle Ugāle yes
SB2591-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale yes
AB0879-20 SB2 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga yes
SB2380-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava yes
SB2670-20 VB1 Jānis Cimoška IRBE Talsi yes
AB0393-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga yes
SB2234-20 SB1 Ilze Urtāne Ventspils yes
SB2469-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži yes
SB2821-20 SB1 Evija Vītola-lūse Ādaži yes
AB0827-20 VB1 Georgs Lazdans Rīga yes
SB1977-20 SB2 Ilva Liekniņa Rīga yes
SB2135-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpild yes
SB2774-20 VB1 Sergejs Kižlo Swedbank Rīga yes
SB1492-20 VB2 Ģirts Skore VSK Noskrien Kuldīga Kuldīga yes
AB0330-20 VB3 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru yes
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga yes
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe yes
SB2032-20 SB1 Inese Upīte-Apine Jelgava Jelgava yes
AB1056-20 VB2 Juris Seglenieks Lielvārde yes
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga yes
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda yes
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga yes
SB1560-20 SB2 Inita Drēziņa Ķekava Ķekava no
SB3017-20 VB2 Jānis Viziņš Rīga yes
SB1829-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe yes
SB2074-20 SB1 Līva Gertnere Sportiskie B31 Rīga yes
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga yes
AB0069-20 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga yes
AB1278-20 VB1 Jānis Bute Jūrmala yes
SB2928-20 VB1 Dāvis Gotlands Kuldža Rīga yes
SB1762-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda yes
SB2319-20 SB1 Anna Groma Maratona klubs Ventspils yes
SB2598-20 SB2 Agnese Pildere Grieži Rīga no
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga yes
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
SB2403-20 VB1 Kaspars Ušpelis ASK Patria Ogre yes
SB2681-20 SB1 Gita Jurševska Riga Runners Rīga yes
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti yes
SB2238-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga yes
SB2477-20 VB2 Andis Matrevics Matrix Talsi yes
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga yes
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga yes
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda yes
SB1991-20 SB1 Elīna Drēziņa Maxima Latvija Ķekava no
SB2148-20 VB2 Aleksandrs Mortulevs Latvijas Gaisa Satiksme Baloži no
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone yes
AB0999-20 VB2 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure yes
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga yes
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki yes
AB0995-20 VB1 Edgars Dūms Rīga no
SB2036-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB2193-20 SB1 Anna Krek Cibric Rīga yes
AB0015-20 SB1 Egija Gulbinska Ķekava yes
AB0607-20 VB1 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus yes
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene yes
AB0639-20 VB2 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene yes
SB3023-20 VB1 Jānis Dukurs Saulkrasti yes
SB1865-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Mārupe yes
SB2081-20 SB1 Līna Lazdiņa Sportiskie B31 Rīga yes
SB2743-20 SB2 Evita Kristapsone Rīga yes
SB1444-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava no
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga yes
SB2932-20 VB1 Dmitrijs Vitjazevs Rīga yes
AB0014-20 VB2 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi yes
SB2321-20 VB2 Guntars Akmans Maratona klubs Ozolnieki yes
SB2607-20 VB3 Jānis Zemturis Rīga yes
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao yes
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga yes
SB2417-20 VB1 Ēriks Ajausks Rīga yes
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga yes
AB0062-20 SB2 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes yes
SB2261-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga yes
SB2488-20 VB1 Gustavs Poga Sūrie Rikeri Rīga yes
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga yes
SB1445-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava yes
AB0494-20 SB2 Anita Januša Kuldīga yes
AB0784-20 VB2 Mārtiņš Bērziņš Rīga yes
SB1787-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava yes
AB0168-20 VB2 Andris Bērziņš Rīga yes
SB2149-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums yes
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga yes
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga yes
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga yes
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils yes
AB0877-20 SB2 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga yes
SB2038-20 VB2 Juris Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0147-20 VB2 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga yes
AB0035-20 VB1 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava yes
AB0224-20 VB2 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe yes
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži yes
SB1650-20 SB1 Vita Vietniece Palsmane yes
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga yes
SB1867-20 VB1 Deniss Egils Bolužs Lidosta ¨Rīga¨ Rīga yes
SB2087-20 VB1 Guntis Strautiņš Maratona klubs Liepāja yes
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga yes
AB1147-20 VB1 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga yes
AB1728-20 VB1 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
SB2323-20 VB1 Kaspars Allers ''Štābs'' BDR Mārupe yes
SB2612-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems yes
AB1313-20 VB1 Emīls Kvālis EY Rīga yes
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine yes
SB2424-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava yes
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums yes
SB2264-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga yes
SB2512-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads yes
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga yes
SB1449-20 VB2 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene yes
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde yes
AB0045-20 SB1 Lelde Spriņģe Dobele yes
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga yes
SB2029-20 VB1 Agnis Apinis Jelgava yes
SB2155-20 SB2 Natalija Zeņina Rīga yes
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga yes
SB1529-20 SB1 Ance Bičuka Rīga no
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava yes
SB2996-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga no
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga yes
SB2686-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
SB1342-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga yes
AB0790-20 VB1 Ilvars Bergmanis Tukums yes
AB0584-20 VB3 Dainius Balčiūnas Kauno BMK Kaunas yes
SB1657-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga yes
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga yes
SB1928-20 SB3 Inga Zāle Nūjo ar vēju Liepāja yes
SB2090-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga yes
SB2538-20 SB2 Vija Utāne Rēzekne yes
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga yes
AB0056-20 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine yes
SB2333-20 SB2 Diāna Ivanova Rīga yes
SB2627-20 VB1 Uldis Katlaps Inešu leģendas Ineši yes
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža yes
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava yes
SB2433-20 SB1 Elīza Katlapa Inešu leģendas Ineši no
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils yes
AB0873-20 SB2 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi yes
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele yes
SB2102-20 VB2 Jānis Bārda Ikšķile yes
SB2758-20 VB1 Jekabs Vanags Akuna Tribe Marupe yes
SB1453-20 VB1 Mārcis Gedrovics Deprom LV Bārbele yes
AB0689-20 SB2 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde yes
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
SB1781-20 SB1 Inese Lībiete Rīga yes
SB2007-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN Viļāni yes
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0027-20 SB1 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga yes
SB1540-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga yes
AB0464-20 VB2 Gatis Čirka Rīga yes
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone yes
SB2042-20 SB2 Zane Rone Cēsis yes
SB2690-20 VB1 Viesturs Rauza Lidosta “Rīga” Mārupe yes
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja yes
AB0449-20 SB1 Kristine Radkovska Salaspils yes
AB1004-20 VB1 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga yes
SB1664-20 VB1 Jonathan Sykes Berlin no
SB3033-20 VB1 Romāns Odiņecs Team Herbalife Rīga yes
SB1974-20 VB2 Gvido Čerbakovs Madona yes
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga yes
AB0022-20 VB1 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga yes
AB0322-20 VB2 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga yes
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga yes
SB2336-20 VB2 Ivars Noviks tet Rēzekne yes
SB2641-20 SB1 Inese Kokoreviča VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga yes
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga yes
SB2456-20 SB1 Aija Puriņa Šaubu Nav Cēsis yes
AB0303-20 SB1 Anna Proskurina Mārupe yes
AB1124-20 SB1 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads yes
SB1965-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava yes
SB2112-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile yes
SB2764-20 VB1 Reinis Šteins Akunatribe Rīga yes
SB1471-20 VB1 Jānis Sirmais Guddžobs Guddans Rīga yes
AB0433-20 VB1 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala yes
SB2959-20 VB1 Nauris Brakmanis Rīga yes
SB1784-20 VB2 Oskars Popēns Rīga yes
SB2024-20 SB1 Maija Gutāne Rīga no
SB2173-20 VB1 Arnis Ķēniņš Jēkabpils no
AB0178-20 SB1 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka yes
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga yes
AB0057-20 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga yes
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
SB2044-20 SB1 Kristīne Urtāne Susiks Ventspils yes
AB0503-20 VB2 Igors Zinkevičs RWA Valmiera yes
SB1397-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga yes
AB0881-20 SB1 Gita Karlsone Matisons Runner's Club Saldus yes
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums yes
SB1716-20 VB1 Aleksejs Haritoņenko Rīga yes
SB2284-20 SB2 Līga Trēziņa VSK Burkānciems un Ko Valmiera yes
SB2576-20 VB2 Sandris Krūmiņš Ventspils yes
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Turaida yes
AB1229-20 SB2 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
SB2339-20 SB1 Elīza Rušmane Rīga yes
AB0872-20 SB1 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils yes
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems yes
AB0671-20 VB2 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga yes
SB2225-20 VB1 Normunds Runčs Ogre yes
SB2462-20 SB2 Egita Uzule Saldus boksa klubs Saldus yes
SB2820-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži yes
AB0493-20 VB2 Mārcis Janušs Kuldīga yes
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga yes
SB2118-20 VB1 Māris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga yes
AB0878-20 VB1 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga yes
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska yes
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga yes
SB1795-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Talsi no
SB2026-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva yes
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete yes
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga yes
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga yes
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe yes
AB0782-20 VB1 Uģis Dreimanis Rīga yes
SB3003-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti yes
AB0532-20 VB2 Jānis Tamsons Kazdanga yes
SB2045-20 VB1 Kristaps Sondors Susiks Līgatne yes
SB2715-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele no
SB1398-20 VB1 Jānis Vilmanis Jelgava yes
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga yes
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga yes
SB1755-20 VB1 Artūrs Šits Run With Anita Rīga yes
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga yes
SB2588-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa yes
AB0730-20 SB2 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0836-20 VB1 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga yes
SB2377-20 VB1 Kristaps Palmakovskis Rīga yes
SB2661-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala yes
SB2858-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga no
SB2232-20 SB3 Ilona Urtāne Ventspils yes
SB2465-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži no
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga yes
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava yes
SB1976-20 VB2 Mārtiņš Liekniņš Rīga yes
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga yes
AB0478-20 VB1 Matīss Vaivods Rīga yes
SB1489-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa yes
AB0992-20 VB1 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe yes
AB0106-20 VB2 Andžejs Stenclavs Rīga yes
AB0067-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava no
SB2028-20 SB2 Ieva Lorence Rīga no
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga yes
SB1326-20 VB1 Roberts Jakubāns Rīga no
AB0084-20 VB2 Jānis Labsvīrs Sigulda yes
SB1555-20 VB1 Antons Sincovs Maratona klubs Ventspils yes
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga yes
SB3016-20 SB2 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi Stende yes
SB1814-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute no
SB2061-20 VB1 Artūrs Zīverts kandava Jelgava yes
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele yes
SB1440-20 SB2 Elita Ozoliņa Rīga Rīga yes
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala yes
SB2919-20 SB2 Inese Meldere Smiltene yes
SB1759-20 VB2 Ģirts Mauliņš TC Alfa Stelpe yes