Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB1938-20 SZ2 Gunta Zemzare LIDOSTA "RĪGA" Rīga yes
AB0448-20 SZ2 Līva Morica MyFitness Rīga yes
SB2003-20 SZ2 Madara Gaile - Rīga no
SB2206-20 VZ2 Guntis Voldiņš Rīga yes
SB2277-20 VZ3 Kristians Lange Smiltene yes
SB2523-20 SZ1 Megija Stalberga VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems no
AB2301-20 VZ3 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB0331-20 SZ2 Gita Ramane Fitek Rīga yes
AB0495-20 VZ1 Toms Janušs Kuldīga yes
SB1531-20 SZ2 Dace Lukašinska Rīga yes
AB1737-20 VZ2 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga yes
AB0389-20 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB1654-20 VZ2 Juris Lācis Mērsrags yes
SB1968-20 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala yes
SB2021-20 SZ4 Anita Barbane Riga Rīga yes
SB2221-20 SZ2 Laima Ziediņa VSK Noskrien Ogre yes
SB2451-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume yes
SB2550-20 SZ3 Olita Poplavska Rēzekne yes
SB2713-20 VZ1 Gustavs Stradiņš Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0628-20 SZ2 Nora Zvirbule Valmiera yes
SB1475-20 SZ2 Anna Wiemann Foodies Herten yes
AB1091-20 VZ2 Antons Fedorenko Rīga yes
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe yes
AB0858-20 VZ3 Leo Vīksna Jelgava yes
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga yes
SB3014-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga yes
SB1988-20 VZ3 Sandris Balinskis Maratona klubs Ventspils yes
AB0490-20 VZ2 Rolands Kursišs Jelgava yes
SB2240-20 VZ1 Kalvis Kristers Krīgers Madona yes
SB2482-20 VZ2 Raivis Bērziņš Alūksne yes
SB2573-20 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile no
SB2742-20 SZ3 Agnese Rūdule Augšup! Tukums yes
AB0712-20 VZ4 Dainis Mors Ogre yes
SB1498-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga yes
AB0777-20 VZ2 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži yes
AB0908-20 VZ4 Māris Veckalniņš Madona Madona yes
SB2887-20 VZ3 Māris Lazdiņš Patisoni Rīga no
AB0064-20 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga yes
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga yes
AB0041-20 VZ2 Aigars Olavs Jelgava yes
SB2065-20 SZ3 Zita Beneševičienė SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai yes
SB2142-20 VZ2 Raimonds Brīdaks Rīga yes
SB2340-20 VZ2 Jānis Miglāns Weekend Media Ogre yes
SB2430-20 VZ2 Edgars Prokopeņa Jūrmala yes
SB2649-20 VZ2 Māris Katkovskis Sigulda yes
SB2693-20 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga no
SB1376-20 VZ2 Artūrs Bogdanovs Rīga yes
AB0596-20 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga yes
AB0665-20 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts yes
SB1470-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
AB0414-20 SZ2 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava yes
SB2937-20 SZ3 Mārīte Revizore Rēzekne no
SB1878-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB2080-20 SZ2 Santa Ulmane Kalnu lapsiņas Rīga yes
SB2298-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils yes
SB2368-20 VZ1 Ričards Trestjans Jelgava yes
SB2611-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Zaļo Vārnu aizsardzība Valmiera yes
SB2659-20 SZ1 Lība Jansone Jūrmala yes
AB0383-20 VZ2 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga yes
SB1426-20 VZ1 Artis Rožkalns Sporta klubs Ašais Amatas novads no
AB1168-20 VZ2 Gatis Jarohovičs Sigulda yes
SB1754-20 SZ2 Lelde Strautiņa HighFive Jelgava no
AB0100-20 SZ2 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga yes
SB1835-20 SZ3 Inese Apine Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0504-20 SZ1 Diāna Šņepste Talsi yes
SB2047-20 VZ3 Mike Mayne Rīga no
SB2100-20 SZ4 Sandra Kadiķe Sigulda yes
SB2315-20 VZ3 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
SB2394-20 SZ3 Sandija Novicka Rīga yes
SB2633-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja no
SB2676-20 SZ2 Karina Serdjuka Rīga yes
SB1346-20 SZ2 Līga Keino Rīga yes
AB0052-20 SZ4 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga yes
SB1450-20 SZ2 Eva Dzene Rīga yes
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene yes
SB1782-20 SZ3 Leva Rassa Rīga no
AB1040-20 SZ2 Laura Sekste Skujene yes
SB2889-20 SZ2 Santa Patmalniece Rīga yes
SB1947-20 SZ3 Evita Zāle Madona yes
SB3028-20 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga no
SB2004-20 SZ2 Iveta Kukule Kukulītes Tīnūži yes
SB2207-20 VZ2 Aivars Brokāns Jelgava yes
AB0263-20 VZ2 Mikus Saulītis Ādaži yes
SB2524-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga yes
AB2282-20 VZ1 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB0143-20 VZ2 Indulis Ķerus Rīga yes
AB1710-20 VZ1 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga yes
SB1532-20 SZ1 Laura Burnevica Sauna PRO Rīga yes
AB1702-20 SZ2 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga yes
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
SB1656-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga yes
SB1969-20 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala yes
SB2025-20 VZ2 Andrejs Kuļešovs Z Rīga yes
SB2222-20 SZ3 Kristīne Sekace Kustību telpa Rīga yes
SB2453-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums no
SB2554-20 VZ3 Jānis Ontužāns Rīga yes
SB2718-20 SZ3 Ilze Malovka Tukums yes
AB0844-20 SZ4 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga yes
SB1476-20 VZ1 Lukas Beckers Foodies Dortmund yes
AB0308-20 VZ2 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils yes
AB0697-20 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga yes
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums yes
SB1920-20 VZ2 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga yes
AB0321-20 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga yes
SB1989-20 VZ2 Rolands Purvlīcis Rīga yes
SB2190-20 SZ2 Sanita Junele Ozolnieki yes
SB2242-20 SZ2 Sanni Viitanen Foodies Turku yes
SB2483-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB Run Priekuļi yes
SB2575-20 VZ2 Jānis Slaidiņš Valmiermuiža yes
SB2751-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils no
AB0367-20 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga yes
SB1507-20 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Kalnciems yes
AB0343-20 VZ2 Aigars Freimanis Kandava yes
SB1454-20 VZ2 Andrejs Fjodorovs Jūrmala yes
AB0116-20 VZ2 Agris Skulte Rīga yes
SB1796-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga no
SB2921-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga yes
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga yes
SB2986-20 SZ1 Eva Bērziņa SK "Lejasciems" Lejasciems yes
SB2075-20 SZ3 Lauma Uzija FOGELEs Rīga yes
AB0394-20 SZ2 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga yes
SB2341-20 SZ2 Zane Preise Weekend Media Ogre yes
SB2434-20 VZ3 Arnis Kārkliņš Rīga yes
SB2651-20 VZ3 Gints Rudzītis Valmieras velo vienība Kocēnu novads yes
SB2696-20 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga yes
SB1395-20 VZ3 Juris Gailis GAIĻU ĢIMENE Rīga yes
AB1101-20 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers yes
AB0189-20 SZ3 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums yes
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe yes
AB0473-20 SZ3 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB2939-20 SZ2 Veronika Linkuma Selga Mežāres babītes novads yes
SB1890-20 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga yes
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele yes
SB2303-20 VZ2 Gatis Molodcovs MoBo Running Rīga yes
SB2378-20 SZ1 Efeja Glinska Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2618-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga no
SB2660-20 SZ2 Diāna Jakubjaņeca Rīga yes
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga yes
AB0797-20 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile yes
SB1430-20 SZ2 Evita Baltiņa Kalngale yes
SB2822-20 VZ3 Deniss Gorba LSC Rīga no
SB1760-20 VZ3 Ziedonis Antons Jelgava yes
AB0795-20 VZ2 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra yes
SB1839-20 VZ2 Alvis Auga Rīga yes
SB2962-20 SZ2 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži no
SB2048-20 VZ2 Romans Karasjovs Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB2103-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga no
AB0946-20 VZ2 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe yes
SB2400-20 SZ2 Monta Eglīte Klapkalnciems yes
SB2634-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja no
SB2677-20 VZ2 Maksims Stepanovs Rīga yes
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala yes
AB0643-20 VZ3 Viesturs Tomels Lapmežciems yes
AB0622-20 VZ3 Jānis Ozoliņš Salaspils yes
AB0943-20 SZ2 Zane Letapure Neļķe Rīga yes
AB1707-20 SZ2 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga yes
SB1604-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga no
SB2890-20 SZ2 Liene Mudrova Auce no
SB1949-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga yes
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
SB2005-20 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana no
SB2208-20 VZ3 Didzis Kalniņš Maratona klubs Rīga yes
SB2285-20 VZ2 Jānis Kazāks Rīga yes
SB2536-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre no
SB2600-20 VZ2 Dmitrijs Lisenko Rīga yes
AB1077-20 VZ3 Edgars Elbergs Prike Rīga yes
AB0876-20 VZ3 Edgars Mežvēvers Lielvārde yes
SB1533-20 VZ3 Artis Burnevics SaunaPRO Rīga yes
SB2860-20 SZ2 Ieva Ruģele Jēkabpils no
SB2994-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga yes
SB1667-20 SZ2 Ilze Zēberga N/A Ventpils yes
SB1975-20 VZ2 Jānis Ronis Skrienam Liepāja Kalvene yes
SB2170-20 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava yes
SB2226-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja yes
SB2458-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums yes
SB2558-20 SZ4 Ineta Aulika Kolka yes
SB2724-20 SZ3 Evita Zoltnere ZIPSNIS Dobele yes
AB0918-20 SZ2 Pārsla Dambe Jūrmala yes
AB0159-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde yes
AB0669-20 SZ3 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga yes
SB1571-20 VZ3 Kaspars Štrauhmanis Sigulda yes
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava yes
SB1927-20 VZ1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga yes
AB1705-20 SZ2 Zanda Gertnere DNB Service Centre Rīga yes
SB1993-20 VZ4 Normunds Langins VSK Noskrien Rīga yes
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga yes
SB2263-20 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga yes
SB2484-20 VZ3 Aivars Ruzaiķis Jūrmala yes
SB2577-20 SZ2 Elīna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera yes
SB2770-20 SZ2 Anita Urkauska Liepāja no
SB1351-20 SZ3 Dzintra Pence Talsi yes
AB0528-20 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe yes
SB1456-20 VZ2 Rūdolfs Prauliņš Rīga yes
AB1072-20 SZ2 Liene Salmiņa ISR Rīga yes
SB1797-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga no
AB1228-20 VZ3 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga yes
AB0425-20 SZ2 Simona Skalberga 2KOKI Rīga yes
SB2068-20 SZ2 Maija Tērmane Rīga yes
SB2152-20 VZ3 Jānis Lankups Liepāja yes
SB2342-20 SZ3 Ieva šakena Valmiera yes
SB2440-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals no
SB2653-20 VZ1 Daniels Kogans Rīga yes
AB0935-20 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils yes
SB1396-20 SZ3 Solvita Gaile GAIĻU ĢIMENE Rīga yes
SB2812-20 VZ2 Guntis āķis Rīga no
SB2895-20 VZ2 Māris Āriņš BU2003 Rīga yes
SB1472-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga yes
SB1815-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja no
SB2943-20 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga yes
SB1891-20 SZ2 Liene Lelle PRINTFUL Rīga yes
AB0817-20 VZ2 Sandis Gugāns Jelgava yes
SB2306-20 VZ3 Andris Spricis Rīga no
SB2381-20 VZ4 Uldis Klemperis Jūrmala yes
SB2619-20 SZ2 Zane Muceniece Limbaži yes
SB2662-20 VZ2 Jānis Liepiņš Skapari Trapene yes
SB1329-20 SZ2 Indra Simsone Rīga yes
AB0499-20 VZ2 Andris Ratkus Ogre yes
SB1432-20 VZ2 Edžus Tomsons DSN Rīga yes
SB2823-20 VZ3 Monika Lemese LSC Rīga no
SB1763-20 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala yes
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga yes
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0219-20 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga yes
SB2056-20 SZ2 Evita Dzene Rāmava yes
AB1132-20 SZ2 Marita Lasmane Accenture Garkalne yes
AB1332-20 VZ1 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads yes
SB2405-20 SZ3 Susana Rodeia Liepa Tukums yes
SB2636-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums yes
SB2678-20 VZ2 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas Gaisa Satiksme Ķekava no
SB2769-20 SZ2 Inga Rītere Ogre no
AB1282-20 VZ3 Mikus Salcēvičs Jelgava yes
SB1512-20 VZ2 Jānis Upītis Talsi yes
AB0049-20 SZ2 Zane Nore Ikšķile yes
SB1605-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe no
AB0996-20 VZ2 Kārlis Mičulis Mārupe yes
SB1950-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga yes
SB3048-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga no
SB2008-20 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
SB2212-20 VZ3 Aleksandrs Grava SL Carnikava no
SB2287-20 VZ3 Linards Geiba Rīga yes
SB2539-20 VZ1 Mārtiņs Vārna Talsi yes
SB2602-20 VZ2 Blaž Cugmas Slovenia Slovenske konjice yes
AB0167-20 SZ2 Svetlana Šanceva JR Jelgava yes
SB2848-20 SZ2 Beatrise Žīgure colorlib.com Rīga yes
SB1534-20 SZ2 Lāsma Raģele Maratona klubs Alsunga yes
SB2861-20 SZ2 Diāna Začesta Jēkabpils yes
AB1295-20 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile yes
SB1671-20 VZ2 Agris P Rīga yes
SB1978-20 SZ2 Laura Birzniece SIA "Tet" Tukums yes
SB2178-20 SZ2 Jolanta Didžus Talsi yes
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga yes
SB2461-20 VZ2 Kristaps Dzīle Dundaga yes
SB2559-20 SZ2 Vita Maizīte Ventspils yes
SB2725-20 VZ3 Edmunds Garančs Laimes meklētāji Rīga yes
AB1281-20 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda yes
SB1486-20 SZ2 Aija Strazda Rīga yes
AB1017-20 SZ2 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga yes
AB1308-20 SZ2 Zinta Elksne Rīga yes
SB2873-20 SZ3 Inita Žumbure Rīga yes
SB1929-20 VZ3 Mārtiņš Vološčuks Kuldīga Kuldīga yes
SB3019-20 SZ2 Laura Leistmane VFK Staldzene Ventspils no
SB1995-20 VZ2 Mārtiņš Karlsons SK "Tērauds" Dzērbene yes
SB2199-20 VZ2 Kristaps Čeksters Mārupe yes
SB2267-20 SZ1 Kitija Auziņa Madona Madona yes
SB2485-20 SZ2 Agnese Rekevica Rīga yes
SB2578-20 SZ2 Rūta Putniņa Mežmalas/Madona Madona yes
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga yes
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava yes
AB0140-20 SZ1 Ērika Bužinska Daugavpils yes
SB1457-20 SZ2 Anda Treija Riga Rīga yes
AB1239-20 VZ3 Agnis Melderis Smiltene yes
SB1802-20 VZ3 Ingars Tiltiņš Eleja yes
SB2922-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle no
SB1863-20 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga yes
AB0541-20 VZ2 Gatis Garaissils Fitek Rīga yes
SB2069-20 SZ3 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava yes
SB2166-20 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga yes
AB0086-20 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava yes
SB2444-20 VZ2 Kristaps štelmahers KALĒJS Rīga yes
SB2654-20 SZ2 Dace Dricka Rīga yes
SB2794-20 VZ2 Elvis Bernhards AnimalPlanet Rīga yes
SB1401-20 VZ2 Toms Asnevics Vilande Rīga yes
AB1287-20 VZ2 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga yes
AB0851-20 SZ3 Māra Zepa Rīga yes
SB1473-20 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne yes
SB1819-20 SZ2 Santa Bērziņa 3B Sigulda no
SB2949-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga no
AB0200-20 VZ3 Normunds Grava Jelgava yes
AB1041-20 VZ2 Deniss Rostkovskis Rīga yes
SB2308-20 VZ2 Ivans Grjaznihs Rīga yes
SB2382-20 SZ1 Renāte Zommere Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2621-20 VZ3 Jānis Vaivods Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
SB2663-20 SZ4 Aija Tilena TRX Cēsis Priekuļi yes
SB1330-20 VZ2 Uģis Lielmanis Engures sportam Talsi yes
SB2798-20 SZ2 Skaidrīte Ziediņa Jelgava yes
SB1433-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga no
AB1260-20 VZ2 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB0234-20 VZ3 Jānis Gailis Ogresgals yes
AB1697-20 SZ2 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga yes
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga yes
AB0545-20 VZ2 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
SB2057-20 SZ2 Ieva Verne Rīga yes
SB2117-20 SZ2 Jūlija Raudiva Lidosta Rīga Rīga yes
SB2327-20 VZ2 Aleksejs Žiļcovs LGS Rīga no
SB2410-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valka yes
SB2637-20 SZ2 Ieva Ķēde Ķēdža Kašķīgie Liepāja no
SB2579-20 SZ2 Dace Dieviņa CF Liepāja Liepāja yes
AB1003-20 SZ2 Santa Gaile Emergn Rīga yes
AB0880-20 VZ4 Didzis Brants Matisons Runner's Club Saldus yes
SB1514-20 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera yes
SB2854-20 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga yes
SB1619-20 VZ2 Vadims Fjodorovs Rīga yes
AB0061-20 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums yes
SB1952-20 SZ4 Lelde Auga Rīga yes
SB2016-20 VZ2 Aivis šteinfelds Tukums yes
SB2214-20 VZ1 Kristaps Grava SL Carnikava no
SB2294-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
AB0938-20 VZ2 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga yes
AB0030-20 SZ1 Elīza Astra Vectirāne Rīga yes
SB2787-20 SZ2 Iuliia Filippovich Rīga yes
AB1713-20 VZ2 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga yes
SB1538-20 VZ1 Kristers Ozoliņš Rīga yes
AB1189-20 SZ2 Kate Ozola Rīga yes
SB2999-20 VZ2 Andris Bērziņš Cēsis yes
SB1672-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Ventspils yes
SB1980-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala no
SB2183-20 VZ4 Valdis Ivanovs Tukums yes
SB2229-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele no
SB2474-20 SZ2 Ieva Smildziņa Rīga yes
SB2560-20 VZ2 Kaspars Verdens Virsotne/MARMOT Lapmežciems yes
SB2726-20 SZ2 Arta Dēliņa ZIPSNIS Dobele yes
AB0610-20 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga yes
SB1487-20 SZ3 Ingrīda Svoka Jūrmala yes
AB0821-20 SZ3 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda yes
SB1586-20 SZ2 Ērika Inkina Rīga Rīga yes
AB1727-20 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
SB1930-20 SZ3 Evija Heniņa SK Katrīna Kuldīga yes
AB0355-20 SZ3 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala yes
SB1997-20 SZ3 Līga Bondare Līvi yes
AB1253-20 VZ2 Kārlis Stonka Gulbene yes
SB2268-20 SZ3 Ina Lībeka Talsi yes
SB2486-20 VZ2 Arturs Viksne Rīga yes
SB2411-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka yes
SB2640-20 SZ3 Zane Andrejeva Jurmala yes
SB2680-20 VZ2 Klāvs Stiprais Fitlife Madona yes
SB1356-20 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga yes
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus yes
SB1460-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga yes
SB2846-20 SZ2 Inga Sīle Salaspils yes
SB1803-20 SZ2 Laura Šīrante LAND Ikšķile yes
AB0687-20 VZ2 Guntars Priede Koknese yes
SB1869-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB2070-20 VZ2 Mārcis Aizkalns SK Uzvara Jelgava yes
SB2159-20 SZ4 Inese Midrijāne mammadaba Kuldīga yes
SB2347-20 SZ2 Agnese Katlapa Inešu leģendas Ineši yes
SB2446-20 SZ3 Liene Čevere Valgunde no
AB0762-20 SZ2 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0722-20 SZ2 Lauma Ildena Rīga yes
SB1404-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
AB0416-20 VZ2 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene yes
SB2899-20 SZ1 Beāte Kampare Rīga yes
SB1474-20 SZ3 Diāna Polika Valmiera yes
SB1823-20 VZ3 Dainis Kreicbergs SĒME SĒme yes
SB2950-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja no
SB2033-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB2093-20 SZ2 Agnese Kalēja Rīga no
SB2309-20 VZ2 Mareks Bokta MoBo running Jelgava yes
SB2383-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2622-20 SZ3 Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
SB2664-20 VZ1 Montis Magazeins Carmelo Liepāja yes
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute yes
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga yes
AB0664-20 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava yes
AB0039-20 SZ3 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils yes
SB1771-20 VZ1 Dovydas Jonaitis Mazeikiai yes
AB0714-20 SZ2 Laura Salnāja Liepāja yes
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga yes
AB1606-20 VZ2 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga yes
SB2059-20 VZ2 Toms Vernis Rīga yes
SB2124-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga yes
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga no
SB2497-20 SZ2 Iveta Šarkūne Vellapēda Rīga yes
SB2584-20 SZ3 Zane Andrejeva Jūrmala no
SB2760-20 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta yes
AB1105-20 VZ3 Elmārs Martinsons Rīga yes
SB1526-20 SZ3 Santa Briede Sigulda yes
AB1066-20 VZ3 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga yes
SB1644-20 SZ2 Zane Martinsone Rīga yes
AB1704-20 SZ2 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga yes
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga yes
SB2017-20 SZ2 Madara Stikāne Tukums yes
AB1057-20 SZ2 Zita Andersone Ogre yes
SB2295-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
SB2543-20 VZ3 Artūrs Veispāls SK Tērauds Carnikava, kalngale no
SB2703-20 SZ3 Inga Lotiša Rīga no
AB0128-20 VZ3 Andris Mačevskis Machinji Jelgava yes
AB1695-20 SZ2 Anete Tone DNB Service Centre Rīga yes
SB1539-20 SZ1 Anete Maže Mārupe yes
AB0895-20 VZ3 Viktors Griņevičs ABC software Baloži yes
SB1892-20 VZ2 Aigars Auziņš PRINTFUL Rīga yes
AB1708-20 SZ2 Zane Medne DNB Service Centre Rīga yes
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga yes
SB2185-20 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums yes
SB2230-20 SZ2 Gita Kolerte Rīga yes
SB2476-20 SZ2 Dace Kadiķe Jelgava yes
SB2562-20 VZ2 Jurģis Ķikulis Slapjās ķepas Jelgava yes
AB0360-20 VZ2 Silvestrs Auders DEERED Rīga yes
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda yes
SB1488-20 SZ3 Līga Naumova Jūrmala no
AB0040-20 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga yes
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki yes
SB2881-20 VZ1 Kristers Kalašņikovs Talsu pauguraines Zaķi Talsi no
AB0055-20 VZ3 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre yes
SB2000-20 SZ1 Madara Rūmniece Dundagas novads no
SB2201-20 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs guddans Ragana yes
SB2269-20 VZ1 Vilnis Lībeks Talsi yes
SB2331-20 VZ2 Aigars Šveicars Stopiņi Velo Stopiņu nov. yes
SB2415-20 SZ3 Anita Kancāne Rīga yes
SB2642-20 VZ2 Andrejs Voronovs Launkalne yes
SB2682-20 VZ2 Jānis Rubenis IT Security Boss Rīga yes
SB1357-20 VZ2 Nikita Martovs Rīga yes
AB0430-20 SZ2 Edīte Šnikvalde Rude yes
SB1461-20 SZ3 Inga Ādmine - Stūris Carnikavas novads yes
AB1014-20 VZ3 Jānis Pērkons Emergn Rīga yes
SB1850-20 VZ1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga yes
SB2929-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga no
SB1870-20 VZ3 Māris Skudra Bootcamp Ventspils Ventspils yes
SB2072-20 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Grobiņa yes
SB2163-20 SZ2 Kristīne Lārmane Sigulda yes
SB2352-20 SZ2 Olga Kvasņina Maratona klubs Ventspils yes
SB2603-20 VZ3 Māris Bisenieks OK Purva Bridējs Rīga yes
SB2656-20 VZ3 Uldis Zemlītis Sigulda yes
SB2795-20 SZ2 Inese Rīna Bauska yes
SB1405-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
SB2817-20 SZ2 Krista Ķīse Jūrmala yes
SB2900-20 SZ2 Dārta Otomere Roja no
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera yes
SB1826-20 SZ2 Zanda Straume Mārupe yes
SB2951-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja no
SB2035-20 VZ1 Elvijs Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB2095-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga no
AB0332-20 VZ2 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe yes
SB2384-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils no
AB0781-20 VZ1 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči yes
SB2669-20 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile no
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga yes
AB0020-20 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga yes
AB0329-20 VZ2 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti yes
SB2839-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele no
SB1772-20 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga yes
SB2916-20 VZ2 Arturs Tihonovs Bauska no
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga yes
SB2977-20 SZ3 Lāsma Sīle JazzCom Rīga yes
SB2060-20 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums yes
SB2131-20 SZ2 Dace Dūka Rīga yes
SB2271-20 VZ2 Vitālijs Teteruks Ventspils yes
SB2503-20 VZ3 Māris Andriksons Rauna yes
SB2589-20 SZ2 Lauma Lazda Fitlife Rīga yes
SB2772-20 SZ2 Līga Dāboliņa Baldone yes
AB0666-20 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums yes
SB1527-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus no
AB1310-20 SZ3 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums yes
AB0410-20 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB1651-20 SZ2 Līga Zālīte Rīga yes
SB1964-20 SZ3 Kristīne Kuduma Jelgava yes
SB2018-20 VZ2 Ulvis Trēgers Slampe yes
SB2216-20 SZ3 Arta Silkāne Rīga yes
SB2296-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
SB2545-20 VZ2 Kārlis Veispāls Carnikava, kalngale no
SB2541-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi yes
AB0937-20 SZ2 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga yes
AB0694-20 VZ2 Andris Kalniņš Rīga yes
AB0519-20 VZ4 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga yes
AB0185-20 SZ3 Ilona Viļumsone Rīga yes
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga yes
SB3011-20 VZ1 Erasts Bobrovs Talsi no
SB1986-20 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads Garkalnes novads yes
SB2187-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga no
SB2236-20 VZ2 Kristaps Niedols 3D Running Rīga yes
SB2478-20 VZ2 Mārtiņš Kadiķis Jelgava yes
SB2564-20 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga yes
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži yes
AB0592-20 VZ3 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava yes
SB1494-20 VZ3 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0092-20 SZ3 Ieva Garanča Nūjo priekam Ozolnieki yes
SB1601-20 SZ3 Liene Katarina Engure no
AB0830-20 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre yes
SB1973-20 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži yes
SB3024-20 SZ2 Inga Putraima Pārgaujas novads no
SB2001-20 SZ3 Ieva Livčāne Stopiņu nov. yes
SB2203-20 VZ2 Kaspars Strazds Rīga yes
SB2138-20 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga yes
SB2337-20 VZ1 Artūrs Plēpis Rīga no
SB2416-20 SZ3 Ilze Sauleskalna Augšup! Tukums yes
SB2644-20 VZ3 Jānis Ābols Maratona klubs Rīga yes
SB2683-20 SZ2 Annika Auseklīte Vidzeme no
SB1366-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni no
AB0115-20 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava yes
SB1463-20 VZ3 Ivars Stūris Carnikavas novads yes
SB2847-20 SZ3 Lilita Ertmane Tukums yes
SB1807-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga no
SB2935-20 SZ2 Elina Sedleniece Rīga no
SB3026-20 VZ2 Valdis Vanags Engure no
SB2077-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga no
SB2165-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava no
SB2366-20 SZ2 Ilona Ķikute Rīga yes
SB2604-20 SZ3 Anita Žavrida Gulbene yes
AB0123-20 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn yes
SB2796-20 VZ2 Mareks Bulkovskis RK Mītava Jelgava no
SB1411-20 SZ4 Solvita Depša Iecava no
AB0180-20 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska yes
SB1741-20 VZ2 Aigars Šics DNB Service Centre Rīga yes
AB0615-20 VZ2 Uģis Treikmanis Cēsis yes
SB1828-20 VZ2 Nauris Vērsis Lidosta "Rīga" Jelgava yes
AB1188-20 VZ2 Mareks Lazda Rīga yes
AB0374-20 VZ2 Arturs Babašins Rīga yes
SB2097-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava no
AB0333-20 VZ2 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga yes
SB2387-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils yes
SB2626-20 VZ3 Janis Oslejs Rīga yes
SB2671-20 SZ2 Liene Roopa Rīga yes
SB1343-20 SZ3 Ineta Berķe Sporta klubs Katrīna Ķekavas novads yes
SB2800-20 VZ3 Rolands Millers Ogre yes
SB1441-20 VZ2 Jānis Gulbis Rīga yes
AB0573-20 VZ1 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda yes
SB1786-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs SK Katrīna Kuldīga yes
SB2917-20 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB1854-20 VZ2 Maksims Svjastins PRINTFUL Rīga yes
SB2978-20 SZ2 Ieva Siliņa JazzCom Rīga yes
SB2063-20 SZ3 Sandra Fjodorova KLUBS KATRĪNA Jēkabpils yes
SB2205-20 VZ2 Dāvis Sosārs BKUS Rīga yes
SB2273-20 SZ2 Evita Frančenko Jūrmala yes
SB2511-20 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Burkānnciems no
SB2590-20 SZ2 Anna Klēšmite Rīga yes
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi yes
AB0142-20 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils yes
SB1528-20 VZ3 Alvis Vinters Ādaži yes
AB0874-20 SZ2 Ruta Mālniece Rīga yes
AB0837-20 VZ3 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga yes
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga yes
SB1966-20 VZ2 Arvīds Augustāns Rēzekne yes
SB2020-20 VZ1 Renārs Lagzdiņš NAV Ozolnieki yes
SB2218-20 SZ2 Sanita Brokāne Jelgava yes
SB2450-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga yes
SB2546-20 SZ3 Zane Eniņa Vilku ielas komanda Cēsis yes
SB2709-20 VZ2 Uģis Pušpurs Rīga yes
AB0653-20 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine yes
AB1696-20 SZ2 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga yes
SB1543-20 SZ2 Olga Neilande IGT Rīga yes
SB2870-20 VZ3 Juris Guba VSK Noskrien Liepāja yes
SB1906-20 SZ2 Agnese Lagzdiņa Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0486-20 VZ1 Kristers Grava Jelgava yes
SB1987-20 SZ4 Brigita Pētersone Garkalnes novads Rīga yes
AB0126-20 VZ2 Mārcis Megnis Tukums yes
SB2239-20 VZ1 Kalvis Kristers Krīgers Madona no
SB2481-20 SZ3 Ilze Andrijauska Rīga yes
SB2567-20 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis yes
SB2737-20 SZ2 Andra Strikmane Rīga yes
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda yes
SB1497-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Ventspils yes
AB0453-20 VZ2 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis yes
SB1602-20 SZ2 Madara Matisone Rīga yes
SB2883-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga yes
SB1937-20 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta "Rīga" Rīga yes
AB0415-20 SZ3 Daiga Greiškāne Jelgava yes
SB2002-20 SZ2 Madara Gaile - Rīga yes
SB2979-20 SZ2 Lelde Sarma Ape yes
SB2064-20 SZ2 Katrīne Kovaļa SK Uzvara Jelgava yes
SB2139-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga yes
SB2338-20 VZ3 Andris Stepītis Jā3Nē3 Rīga yes
SB2421-20 SZ1 Madara Matisone Tukums yes
SB2645-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga yes
SB2684-20 VZ2 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena no
SB1373-20 VZ1 Marats Bogdanovs Rīga yes
AB1301-20 VZ2 Pēteris Zustrups Tukums yes
SB2894-20 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils yes
AB0127-20 VZ3 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga yes
SB1811-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga yes
SB2936-20 VZ3 Einārs Semulis REALTO Rīga yes
SB1874-20 VZ2 Kristers Ginters Lidosta “Rīga” Jūrmala yes
SB2078-20 SZ3 Agnese Fogele FOGELEs Rīga yes
SB2168-20 VZ2 Kaspars Grīnbergs Rīga yes
SB2367-20 VZ4 Ilgonis Apfelbaums Maratona klubs Ventspils yes
SB2608-20 SZ4 Lilija Grundmane Maratona klubs Kuldīga yes
SB2657-20 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda yes
AB0215-20 VZ2 Mareks Bulkovskis RK Mītava Jelgava yes
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi yes
AB0961-20 VZ3 Kaspars Olte Jūrmala yes
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona yes
AB0154-20 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga yes
SB1831-20 VZ2 Kristaps Priedoliņš Liepāja yes
SB2960-20 VZ2 Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis Vaidavas pagasts no
SB2046-20 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga yes
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava yes
SB2311-20 SZ2 Irina Lugovaja Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB2388-20 VZ2 Gints Sala Jēkabpils yes
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga yes
SB2672-20 VZ2 Gvido Kalniņš Iecava yes
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile yes
AB0576-20 VZ2 Kyle Vesterdahl Rīga yes
SB1442-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita Rīga yes
AB1045-20 VZ2 Ints Vovers Rīga yes
SB1778-20 VZ2 Silvestrs Kluburs Rīga no
SB2918-20 VZ2 Ivars Martinovs Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB1855-20 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes