Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB2034-20 Z1 Kristofers Olavs Jelgava no
SB2304-20 Z1 Dzintars Molodcovs MoBo Running Rīga yes
SB2926-20 Z1 Miķelis Mesters Rīga yes
SB2151-20 M1 Elīza Lāce Mērsrags yes
SB2786-20 M1 Adele Kājiņa AK Rīga yes
SB2983-20 M1 Līga Fleisa OldSnails Rīga yes
SB2370-20 Z1 Rinalds Dauksts Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2227-20 M1 Kate Pakule Dobele Dobele no
SB2819-20 M1 Keidija Balode Valmiera yes
SB1392-20 Z1 Kārlis Graudiņš Jēkabpils yes
SB1587-20 Z1 Pauls Jurčs Dundaga yes
SB2540-20 Z1 Alekss Rutins deaf Rīga yes
SB2756-20 Z1 Artis Pirogs Barkava yes
SB1447-20 M1 Keita Pitka AQUATICS Dobele yes
SB1736-20 M1 Arina Kodaleva Marienburgas Vilki Alūksne no
SB2393-20 M1 Anna Filippovich Rīga yes
SB2614-20 M1 Dārta Rozenvalde Zaļo Vārnu aizsardzība Berģi yes
SB1504-20 M1 Sofija Ločmele Jelgavas novads Kalnciems yes
SB2463-20 M1 Odrija Čama Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB2689-20 Z1 Kārlis Tops TOPS Rīga no
SB2037-20 Z1 Kristofers Olavs Jelgava yes
SB2310-20 M1 Rēzija Bokta MoBo running Jelgava yes
SB2927-20 M1 Alise Mestere Rīga yes
SB2154-20 Z1 Artūrs Cīrulis Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB2791-20 M1 Līna Paikena Domdaris Rīga yes
SB3001-20 M1 Alise Atvare Ventspils yes
SB1946-20 M1 Karlīna Dzosena Ikšķile no
SB2228-20 Z1 Kurts Kristiāns Pakulis Dobele Dobele no
SB2824-20 M1 Katrīna Bogdanova Firma L4/ Bogdanovu ģimene Piltene no
SB1400-20 M1 Emīlija Dabra Kuldīga Kuldīga no
SB1600-20 Z1 Elīza Stepanova Rīga yes
SB2549-20 M1 Kate Kitsao Rīga yes
SB2757-20 M1 Ance Kangare Barkava yes
SB1451-20 Z1 Kristers Dzenis Rīga yes
SB1766-20 M1 Elza Vītola Sigulda Sigulda no
SB2406-20 Z1 Sebastians Liepa Tukums yes
SB2629-20 Z1 Vsevolods Filimonova Rīga yes
SB1516-20 M1 Aiva Zasa Es un es pats Rīga yes
SB2472-20 M1 Denija Zemīte Jelgava Jelgava yes
SB2692-20 Z1 Paulis Tops TOPS Rīga no
SB2841-20 Z1 Germans Ņikitins Rīgas satiksme Rīga yes
SB2051-20 Z1 Niklāvs Jaksts DC VECSALACAS UNITED Rīga yes
SB2313-20 M1 Kate Salnāja Bermudu sešstūris Liepāja yes
SB2931-20 Z1 Hugo Gredzens REALTO Rīga yes
SB1832-20 Z1 Miķelis Priedoliņš Liepāja yes
SB2158-20 M1 Elīna Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB2799-20 Z1 Rolands Heinrihs Millers Ogre yes
SB3007-20 M1 Marta Grava Jelgava yes
SB1967-20 Z1 Pauls Mičulis Jūrmala yes
SB2237-20 M1 Austra Aurora Jundze mammadaba Brankas yes
SB2704-20 M1 Paula Petra Puriņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola Rīga yes
SB1410-20 M1 Oskars Jansons Jūrmala no
SB1614-20 Z1 Ralfs Ričards Kalniņš KROKUS Krustpils novads yes
SB2561-20 Z1 Markuss Zaščirinskis Spils Salaspils yes
SB1452-20 Z1 Viesturs Dzenis Rīga yes
SB1774-20 Z1 Namejs Mednis Kabiles pagasts yes
SB2418-20 Z1 Matīss Nordens Bēne yes
SB2630-20 M1 Elizabete Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja no
SB1333-20 M1 Anna Īvāne Rīga yes
SB1553-20 Z1 Kristens Eigenfelds Sigulda Sigulda yes
SB2479-20 M1 Marta Māra Kadiķe Jelgava yes
SB2843-20 M1 Sandra Pētersone Sporta klubs "Vēsma" Skaistkalne yes
SB2071-20 Z1 Ernests Lejnieks Grobiņa no
SB2317-20 Z1 Rafails Klass Klasu ģimene Rīga yes
SB2934-20 M1 Marija Vitjazeva Rīga yes
SB1840-20 Z1 Reinis Auga Rīga yes
SB2160-20 M1 Marta Kamerāde Jūrmala no
SB2802-20 M1 Lauma Rutka Rīga yes
SB3013-20 Z1 Kārlis Ņikonovs Talsi no
SB1984-20 M1 Elza Mičule Mārupe yes
SB2249-20 M1 Dita Lankupa Liepāja yes
SB2480-20 Z1 Marks Straume Mārupe yes
SB2719-20 M1 Kate Malovka Tukums yes
SB1415-20 Z1 Renārs Ērenfrīds Rīga yes
SB1616-20 M1 Dārta Baranauska Dārta Saldus no
SB2568-20 M1 Beāte Radvilaviča 3D Running Cēsis yes
SB1483-20 M1 Alise Strazda Rīga yes
SB1779-20 M1 Enija Dambe INSALVO Rīga yes
SB2426-20 M1 Sofija Allere "Štābs" BDR Brocēnu novads yes
SB2635-20 Z1 Gustavs Heize Kašķīgie Liepāja no
SB1348-20 Z1 Roberts Keino Rīga yes
SB1556-20 M1 Elza Lipska Rīga yes
SB2869-20 Z1 Jānis Tomsons DSN Rīga yes
SB2073-20 Z1 Ernests Lejnieks Grobiņa yes
SB2325-20 Z1 Anrī Allers ''Štābs'' BDR Mārupe yes
SB2761-20 Z1 Jegors Korjanovs Rīga yes
SB2963-20 M1 Ieva Sedliņa Engures Sportam Engure yes
SB1872-20 Z1 Rafaels Marcinkevičs Rīga yes
SB2186-20 Z1 Jānis Lasmanis Garkalne yes
SB2803-20 Z1 Krišjānis Rutkis Rīga yes
SB3029-20 Z1 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga yes
SB1985-20 Z1 Alberts Mičulis Mārupe yes
SB2250-20 Z1 Roberts Lankups Liepāja yes
SB1565-20 M1 Amēlija Cunska Ozolnieki Ozolnieki yes
SB2489-20 M1 Madara Māra Saklaure Bermudu sešstūris Ādaži yes
SB2722-20 Z1 Gustavs Zoltners ZIPSNIS Dobele yes
SB1428-20 Z1 Rūdis Kaupe ART Jūrmala yes
SB1652-20 Z1 Roberts Emīls Beitiks Vācu kalni yes
SB2595-20 M1 Egija Helviga Pilsrundāles vidusskola Pilsrundāle yes
SB1484-20 Z1 Oskars Strazds Rīga yes
SB1810-20 M1 Kate Sniega Jelgava Jelgava no
SB2432-20 Z1 Kristaps Dumbris Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2643-20 M1 Rebeka Evī Strauta SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola Rīga no
SB1355-20 Z1 Kārlis Ļaudams Aizpute yes
SB2874-20 Z1 Matīss Slikšāns Jaunmārupe skrien! Olaine yes
SB2110-20 M1 Sofija Asrijanca Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2326-20 Z1 Ralfs Dauksts Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB2766-20 Z1 Eduards Atis Ozols Saidus dzudo klubs Saldus no
SB2965-20 Z1 Dāvis Jurševics Rīga yes
SB1876-20 Z1 Rinalds Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB2204-20 Z1 Enriko Blūms Guddžobs guddans Ogre yes
SB2806-20 M1 Annija Malacanova Jelgava yes
SB2006-20 M1 Amēlija Biseniece Guddžobs Guddans Ragana no
SB2258-20 Z1 Pauls Gustavs Ķikuts SK Vēsma Rīga yes
SB1363-20 Z1 Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs Talsi yes
SB1575-20 M1 Luīze Ligere Salaspils yes
SB2491-20 M1 Alise Krastiņa Frozen Cēsis yes
SB2738-20 M1 Viktorija Ozoliņa Rīga yes
SB1429-20 Z1 Miķelis Kašs Lielvārde yes
SB1666-20 Z1 Kristaps Romanausks Rīga no
SB2389-20 Z1 Jēkabs Karpovs Jēkabpils no
SB2596-20 Z1 Renārs Mucenieks Pilsrundales vidusskola Pilsrundale yes
SB1490-20 M1 Ērika Repina Kalngalr yes
SB1809-20 M1 Paula Sniega Jelgava yes
SB2441-20 Z1 Edvards Gailis Ogresgals no
SB2646-20 Z1 Gustavs Limanāns RIEKSTI Rīga yes
SB2910-20 M1 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāces pag. yes
SB2120-20 Z1 Dominiks Rozovs Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2386-20 M1 Elza Sala Jēkabpils yes
SB2768-20 M1 Beatrise Kate Ozola Saldus dzudo klubs Saldus no
SB2974-20 M1 Elza Māra Rozevska Kuldiga no
SB1881-20 M1 Jasmīna Opolā Izturība Ikšķile no
SB2223-20 M1 Sofija Mikaljūna VSK Noskrien Ogre yes
SB2810-20 Z1 Jurģis Druvis Rozītis ROZĪŠI JŪrmala yes
SB2030-20 M1 Laila Olava Jelgava yes
SB2278-20 Z1 Daniels Grīnerts Ventspils yes
SB1377-20 M1 Anika Bogdanova Rīga yes
SB1582-20 Z1 Mairis Sladzevskis zaķurauši Rīga yes
SB2519-20 M1 Aleksa Umule Rīga yes
SB2746-20 M1 Madara Urga DOBELES 1. VIDUSSKOLA Dobele yes
SB1435-20 Z1 Artūrs Vilks 4 Vilki Rīga no
SB1669-20 M1 Guna Jansone Jansonu Susuri Jaunmārupe yes
SB2390-20 Z1 Toms Karpovs Jēkabpils no
SB2597-20 Z1 Vsevolods Filimonova Rīga no
SB1493-20 M1 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs Sigulda yes
SB1827-20 M1 Amēlija Straume Mārupe yes
SB2454-20 Z1 Nils Gabriels Klavnieks 66 vidusskola Rīga yes
SB2679-20 M2 Agnese Štauere Fitlife Rīga yes
SB2289-20 M1 Eva Gailīte Liepāja yes
SB2925-20 Z1 Edvards Bērziņš Rīga yes
SB2150-20 Z1 Ēriks Lācis Mērsrags yes
SB2785-20 M1 Amanda Kājiņa AK Rīga yes
SB2982-20 Z1 Andrejs Ņesterenko Rīga yes
SB2371-20 Z1 Ralfs Dauksts Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB2224-20 M1 Kārlis Viljams Mikaljūns VSK Noskrien Ogre yes
SB2811-20 M1 Karlīna ķibilde PUTNU IELA Rīga yes
SB2031-20 Z1 Kristofers Olavs Jelgava no
SB1378-20 M1 Karolīna Krustiņa Ikšķile no
SB1583-20 Z1 Edvards Vēzitis Lielupes Buki Jūrmala yes
SB2529-20 M1 Alise Umule Rīga yes
SB2747-20 M1 Maija Urga DOBELES 1. VIDUSSKOLA Dobele yes
SB1436-20 M1 Līva Vilka 4 Vilki Rīga no
SB1670-20 M1 Undīne Jansone Jansonu Susuri Jaunmārupe yes
SB2392-20 Z1 Andrey Filippovich Rīga yes
SB2610-20 M1 Ilze Šīmane Tukums yes
SB1503-20 M1 Ieva Ločmele Jelgavas novads Kalnciems yes
SB2455-20 M1 Mia Jasmine Klavniece Laimina Rīga yes
SB2687-20 Z1 Jānis Vorobjovs Pilsrundales vidusskola Pilsrundale yes