Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant School
Team
City Payment
SB2050-20 U18 Markuss Jaksts Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
DC VECSALACAS UNITED
Rīga yes
SB2552-20 U16 Klāvs-Eduards Paukšēns Ikšķiles vidusskola
RIEKSTI
Ikšķile yes
SB2136-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils yes
SB2628-20 U12 Gustavs Antrops Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
AB1164-20 U20 Niks Zauls Limbažu 3. vidusskola
Limbaži SKRIEN
Limbaži yes
SB1394-20 U12 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB3032-20 U10 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Rīga Runners
Rīga yes
SB1511-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2105-20 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB2582-20 U12 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola
Rīga no
SB2176-20 U12 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB2697-20 U20 Sanda Astra Bērziņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2969-20 U12 Artūrs Āriņš Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1422-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB1522-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2121-20 U12 Tomass Silakaktiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2606-20 U14 Elīna Biseniece Mežciema pamatskola
Rīga yes
SB2215-20 U14 Oskars Kalniņš Rīgas 5. internātpamatskola
Maratona klubs
Rīga yes
SB2732-20 U12 Ance Prokopova Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1347-20 U12 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB2993-20 U12 Jānis Helvigs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1458-20 U12 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
4.c
Jelgava yes
SB1646-20 U14 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2413-20 U16 Roberts Klipa Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB1939-20 U14 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga yes
SB2502-20 U20 Jēkabs Kārlis Gibeiko RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2254-20 U14 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2779-20 U16 Ance Bierande Rīgas Angļu ģimnāzija
Mammadaba
Rīga yes
SB1559-20 U18 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola
Matkule yes
SB2348-20 U12 Adrians Sedi Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2851-20 U18 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava yes
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1734-20 U12 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB2436-20 U10 Olivers Diena Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB1961-20 U14 Mihails Zabotkins Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Anniņmuižas Super Bee
Rīga yes
SB2517-20 U20 Viktorija Lūļāka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2272-20 U12 Nikola Kukjana Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2808-20 U14 Fricis Didzis Rozītis Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Rozīši
Jūrmala yes
SB1593-20 U14 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2360-20 U10 Dženifera Norvaiša Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2880-20 U14 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola
Jautrās meitenes no Mežciema
Rīga no
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1813-20 U16 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2490-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB1998-20 U14 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2 vidusskola
Tukums yes
SB2528-20 U20 Valters Banders RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB1525-20 U20 Solveiga Kristiāna Smirnova Rīgas 45. vidusskola
Rīga no
SB2297-20 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
Rīga yes
SB2829-20 U14 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB1622-20 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB2404-20 U20 Renāte šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Rīga no
SB2079-20 U18 Naomia Rozentāle Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
FOGELEs
Ventspils yes
SB2556-20 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB2140-20 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB2631-20 U14 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga yes
SB1406-20 U16 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga yes
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga yes
SB1513-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2106-20 U16 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2583-20 U10 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola
Rīga no
SB2177-20 U12 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Rīga yes
SB2537-20 U14 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi yes
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB1423-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB2122-20 U14 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2613-20 U12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB2901-20 U12 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2219-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga yes
SB1354-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB2995-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga yes
SB1459-20 U18 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB1647-20 U18 Toms Rimševics Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2414-20 U16 Annija Klipa Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2376-20 U18 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2504-20 U18 Oskars Baumanis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2255-20 U14 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2780-20 U10 Elīza Bierande Rīgas Angļu ģimnāzija
Mammadaba
Rīga yes
SB1564-20 U10 Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
2.c
Ozolnieki yes
SB2349-20 U14 Jānis Ķincis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB1631-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1735-20 U14 Markuss Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB2438-20 U20 Khrongkwan Srichuea Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB1962-20 U16 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB2518-20 U18 Jeļizaveta Vaščenkova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2274-20 U16 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola
Jūrmala yes
SB2809-20 U12 . Mikus Mārtiņš Rozitis Jūrmalas Valsts ģimnāzija
JŪrmala yes
SB1610-20 U20 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB2362-20 U12 Roberts Andris Bitainis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2884-20 U20 Ingus Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1812-20 U16 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Engures sportam
Rīga yes
SB2492-20 U10 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola
Frozen
Cēsis yes
SB2014-20 U10 Sandris Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB2530-20 U18 Markuss Krists Šterns RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB1530-20 U12 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala yes
SB2312-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja yes
SB2830-20 U16 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2085-20 U14 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola
Milzkalnes sākumskola
Tukums yes
SB2557-20 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB2141-20 U10 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre yes
SB2632-20 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja no
SB2930-20 U10 Kristofers Vitjazevs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB1412-20 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB1515-20 U16 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB2107-20 U12 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB2585-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure yes
SB2181-20 U14 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB2717-20 U12 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola
V13
Vaidava no
SB2971-20 U14 Kristīne Liepiņa Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB1424-20 U20 Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB2125-20 U14 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. Vidusskola
Dobele no
SB2616-20 U16 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB2902-20 U12 Samanta Sala Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2233-20 U14 Markuss Makarovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi yes
SB2998-20 U14 Adrians Obinna Ogbodo Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB1464-20 U14 Ričards Renāts Šteinbriks Dobeles 1. vidusskola
5d
Dobele yes
SB1648-20 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga yes
SB2422-20 U12 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB2375-20 U14 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2505-20 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga no
SB2256-20 U16 Mikus Tučs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2789-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB1569-20 U10 Liliāna Kauza Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2350-20 U12 Rebeka Krikščūne Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1761-20 U12 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola
Siguldas maldoņi
Sigulda yes
SB2443-20 U10 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola
ASK Patria
Ogre yes
SB1963-20 U18 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB2520-20 U20 Renāte Buraka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2276-20 U14 Ralfs Klīve Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2813-20 U18 Dāvis Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB1607-20 U12 Gustavs Šķudītis Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2363-20 U10 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2885-20 U10 Ričards Pētersons Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Skaistkalne yes
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1816-20 U12 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2494-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB2733-20 U12 Roberts Jakubovičs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2015-20 U10 Kristers Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB1535-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2314-20 U18 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB2836-20 U12 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2086-20 U12 Roberts Klūga Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2563-20 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB2144-20 U10 Marks Abražūns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2639-20 U10 Kārlis Antrops Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB2940-20 U12 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne yes
SB1517-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB2108-20 U12 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2587-20 U12 Kevins Kvasņins Piltenes vidusskola
Maratona klubs
Ventspils yes
SB2189-20 U10 Kārlis Lubgans Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2720-20 U14 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2972-20 U14 Lizete Linna Ozola Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB1425-20 U16 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB2126-20 U14 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2617-20 U12 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Adazi yes
SB2905-20 U12 Rihards Ralfs Freidenfelds Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1367-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni no
SB3006-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB1465-20 U12 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads yes
SB1649-20 U20 Madara Darģe Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB2423-20 U10 Katalina Allere Gaiķu pamatskola
"Štābs" BDR
Brocēnu novads yes
SB2373-20 U10 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2506-20 U20 Annija Pomanovska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2257-20 U14 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga yes
SB1576-20 U16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB2351-20 U12 Gabriela Lapiņa Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2862-20 U12 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1765-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
Sigulda no
SB2445-20 U12 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola
ASK Patria
Ogre yes
SB1970-20 U20 Evija Kalniņa Rīgas Jāņa Poruka vidusskola
Rīga yes
SB2521-20 U20 Klāvs Levics RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2279-20 U14 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB2814-20 U14 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB1599-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga yes
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga yes
SB2891-20 U12 Jēkabs Jurševics Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1817-20 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda no
SB2495-20 U20 Ieva Krūmiņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2740-20 U16 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums yes
SB2039-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga yes
SB1536-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB2837-20 U20 Davis Jurgis Dundurs Ventspils Tehnikums
Maratonaklubs
Ventspils yes
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1467-20 U16 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads yes
SB2089-20 U12 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB2565-20 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB2145-20 U10 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2647-20 U18 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB2941-20 U12 Ervīns Birģelis
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums yes
SB1417-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga yes
SB1518-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB2109-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2592-20 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja yes
SB2194-20 U14 Krists Užulis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2723-20 U16 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Laimes meklētāji
Rīga yes
SB1327-20 U14 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
Marupe yes
SB2985-20 U16 Līva Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola
OldSnails
Ķegums yes
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala yes
SB2532-20 U10 Klāvs Kalašinskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2128-20 U16 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2620-20 U10 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Adazi yes
SB2908-20 U14 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga yes
SB1382-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB3012-20 U10 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola
Talsi no
SB1655-20 U14 Viktorija Mileika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2425-20 U16 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB1953-20 U10 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4. vidusskola
2.c klase
Jelgava yes
SB2508-20 U12 Elza Marija Andriksone Smārdes pamatskola
3.klase
Smārde yes
SB2259-20 U16 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2793-20 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils runners
Daugavpils yes
SB1577-20 U12 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB2353-20 U12 Adrians Ostrovjonoks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2863-20 U14 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola
Sigulda yes
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1776-20 U12 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2447-20 U14 Elza Anna Klavniece Carnikavas pamatskola
Carnikava
Rīga yes
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OMTK
Tukums yes
SB2522-20 U18 Darja Bernikova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2280-20 U18 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB2815-20 U12 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB2364-20 U16 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola
Rīga yes
SB2893-20 U10 Laima Jurševica Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB1818-20 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda no
SB2496-20 U20 Alise Agnese Rozentāle RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2244-20 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2741-20 U10 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums yes
SB1541-20 U12 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava yes
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB2838-20 U14 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija
VSK Noskrien Vāveres
Rīga yes
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1381-20 U14 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB3015-20 U14 Alens Pacvičs Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB1491-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB2091-20 U12 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2569-20 U12 Kristaps Skranda Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2153-20 U18 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2665-20 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB2953-20 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidavas pagasts yes
SB1419-20 U18 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB1519-20 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2113-20 U14 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS"
DOMDARIS
Rīga yes
SB2593-20 U10 Anete Helviga Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB2195-20 U18 Deivids Kalniņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga no
SB1328-20 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene yes
SB2987-20 U12 Raimonds Liflands Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1431-20 U12 Olafs Tomsons Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
DSN
Rīga yes
SB2544-20 U12 Agnese Bružus Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2130-20 U18 Kristiāna Lagzdiņa Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2623-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga no
SB2909-20 U14 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga no
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1715-20 U14 Viktorija Mileika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums no
SB2428-20 U12 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Emergn
Rīga yes
SB1954-20 U10 Nikoleta Kutsuridu Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
1.m2 klase
Jelgava yes
SB2510-20 U20 Renārs Miloševskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2260-20 U14 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga yes
SB2801-20 U20 Lauma Marta Līberga Ogres 1. vidusskola
Ogre yes
SB1581-20 U16 Daniela Andersone
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2355-20 U12 Elīza Grasmane Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2877-20 U12 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava yes
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1777-20 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2452-20 U16 Madara Klavniece Sējas pamatskola
Rīga yes
SB1981-20 U14 Dins Gabriels Māskis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2525-20 U20 Andrejs Aļeksašins RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2281-20 U12 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB2818-20 U12 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera yes
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi yes
SB2365-20 U14 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola
Rīga yes
SB2896-20 U14 Diāna Maceviča Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2407-20 U12 Katarina Liepa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB1821-20 U18 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera yes
SB2499-20 U12 Edgars Bruža Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2245-20 U10 Donāts Avotiņš Codes pamatskola
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2748-20 U12 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola
DOBELES 1. VIDUSSKOLA
Dobele yes
SB1542-20 U18 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB2344-20 U12 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2842-20 U12 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola
Rīgas satiksme
Rīga yes
SB2914-20 U12 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB1383-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB3025-20 U14 Niks Vadapāls Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB1505-20 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Jelgavas novads
Kalnciems yes
SB2096-20 U10 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2570-20 U12 Ernests Rubenis Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2184-20 U16 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute no
SB2674-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga no
SB2956-20 U12 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola
Zs Skujas/Dabasauglis
Vaidavas pagasts yes
SB1420-20 U18 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB1520-20 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2115-20 U16 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2594-20 U20 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB2209-20 U12 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga yes
SB2730-20 U12 Matīss Frienbergs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1340-20 U14 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads yes
SB2990-20 U14 Rūdolfs Puloks Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB1443-20 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB2040-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga yes
SB2547-20 U12 Mikus Matvejevs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2132-20 U10 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2624-20 U12 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala yes
SB1554-20 U12 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola
Sigulda
Sigulda yes
SB2345-20 U12 Daniels Apsītis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2849-20 U12 Henrijs Gabrāns Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB2429-20 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Emergn
Rīga yes
SB1958-20 U14 Ņikita Žuravļovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2513-20 U20 Kalvis Bite RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2262-20 U14 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola
STROPS Technologies
Rīga yes
SB2805-20 U16 Filips Malacanovs Jelgavas 4. vidusskola
7.C
Jelgava yes
SB1584-20 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala yes
SB2358-20 U12 Elizabete Polone Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2878-20 U10 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava yes
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1793-20 U14 Laura Kukule Ogres sākumskola
Kukulītes
Tīnūži yes
SB2471-20 U14 Lelde Laurinoviča Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB1982-20 U12 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2526-20 U16 Elizabete Eglīte Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera yes
SB2290-20 U16 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja yes
SB2827-20 U12 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB1615-20 U12 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB2379-20 U14 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži yes
SB2907-20 U12 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Cottbus yes
SB2408-20 U16 Gabriels Liepa Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Tukums yes
SB1882-20 U16 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile no
SB2500-20 U16 Elīna Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2247-20 U14 Aleksa Golube Dagdas vidusskola
Dagdas vidusskola
Dagda yes
SB2767-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus no
SB2133-20 U12 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2625-20 U14 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala yes
SB2920-20 U14 Valters Ozoliņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB1384-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB3031-20 U14 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola
VSK Noskrien Blonde
Rīga yes
SB1508-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale yes
SB2104-20 U12 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2572-20 U12 Keita Veidemane Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2174-20 U10 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola
Tukums yes
SB2688-20 U12 Mārtiņš Vorobjovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2957-20 U14 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola
Vāveres
Rīga yes
SB1421-20 U14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads no
SB1521-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2116-20 U12 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2605-20 U16 Ričards Bisenieks Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga yes
SB2210-20 U16 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola
Ventspils yes
SB2731-20 U12 Patriks Glušaks Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1341-20 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads yes
SB2992-20 U12 Gints Vējkrīgers Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB2043-20 U12 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola
Tukumā 2. vidusskola
Tukums yes
SB2551-20 U12 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB1933-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga yes
SB2501-20 U10 Agnese Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2251-20 U14 Marika Lankupa Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja yes
SB2771-20 U12 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB1557-20 U10 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB2346-20 U12 Roberts Maskalis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2850-20 U12 Ernests Šķērsts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB2431-20 U10 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Emergn
Rīga yes
SB1959-20 U14 Arina Ļitvinska Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Anniņmuižas Super Bee
Rīga yes
SB2514-20 U20 Edgars Zemnieks RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB2270-20 U12 Aleksandrs Pavgurts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2807-20 U12 Hārdijs Hugo Uškāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB1588-20 U20 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB2359-20 U10 Markuss Laurinovičs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga yes
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1798-20 U12 Nora Kukule Ogres sākumskola
Kukulītes
Tīnūži yes
SB2487-20 U14 Edvards Štāls Rīgas 41. vidusskola
SK Vesma
Rīga yes
SB1990-20 U12 Estere šteina Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB2527-20 U18 Segejs Sidarovs RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine yes
SB1523-20 U18 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale yes
SB2292-20 U12 Adrians Jefimovs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2828-20 U10 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB1621-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB2385-20 U14 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda no
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2409-20 U18 Rafaels Liepa Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes