MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB1341-20 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB1523-20 U16 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1446-20 U12 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB1384-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB1557-20 U10 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola
Rīga
SB1508-20 U12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale
SB1421-20 U12 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1588-20 U18 Matīss ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB1521-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1347-20 U12 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga
SB1525-20 U18 Solveiga Kristiāna Smirnova Rīgas 45. vidusskola
Rīga
SB1458-20 U12 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
4.c
Jelgava
SB1394-20 U10 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
GAIĻU ĢIMENE
Rīga
SB1559-20 U16 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola
Matkule
SB1511-20 U10 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1422-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1593-20 U12 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
SB1522-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1354-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB1530-20 U10 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala
SB1459-20 U18 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB1406-20 U14 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga
SB1564-20 HOP Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
2.c
Ozolnieki
SB1513-20 U10 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1423-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1599-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi
SB1535-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB1464-20 U12 Ričards Renāts Šteinbriks Dobeles 1. vidusskola
5d
Dobele
SB1412-20 U12 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB1569-20 U10 Liliāna Kauza Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1515-20 U14 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB1424-20 U18 Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1367-20 U16 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni
SB1536-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB1465-20 U10 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne
SB1576-20 U14 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB1517-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums
SB1425-20 U14 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1382-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB1541-20 U10 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB1467-20 U14 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads
SB1417-20 U10 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB1577-20 U10 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB1518-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums
SB1327-20 U14 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
Marupe
SB1427-20 U12 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala
SB1381-20 U12 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
SB1542-20 U18 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB1491-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB1419-20 U16 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1581-20 U16 Daniela Andersone
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1519-20 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1328-20 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene
SB1431-20 U10 Olafs Tomsons Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
DSN
Rīga
SB1383-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB1554-20 U12 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola
Sigulda
Sigulda
SB1505-20 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Jelgavas novads
Kalnciems
SB1420-20 U16 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB1584-20 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala
SB1520-20 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1340-20 U14 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB1443-20 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Rīga