Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
AB0350-20 VL1 Vasilijs Deņisovs Rīga yes
SB2399-20 SL2 Ilva Kārkliņa Sigulda yes
AB0099-20 VL2 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga yes
AB0166-20 VL2 Edgars Dzenuška #VismaActive Rīga yes
AB1289-20 VL1 Mārtiņš Freibergs Scenic Trail Rock Goat Rīga yes
SB2673-20 VL2 Mārcis Treimanis Cult of White Dionysos / TRX Cēsis Cēsis yes
AB0442-20 VL1 Jānis Straukmanis Jaunjelgava yes
SB1403-20 VL3 Märt Lääts Uulu küla yes
AB0243-20 SL1 Kristīne Leja Ozolnieki yes
SB1951-20 VL1 Kirils Boiko Temptraining.ru Rīga yes
AB0284-20 SL1 Linda Eldmane US Embassy Rīga yes
SB2832-20 VL1 Kārlis Gulbis Rīga no
AB0337-20 VL1 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. yes
AB1215-20 VL1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga yes
AB0919-20 VL1 Jānis Andrējevs Rīga yes
AB0309-20 VL1 Jānis Ozols Riga Runners Rīga yes
AB0365-20 SL1 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera yes
SB2420-20 SL2 Liene Allere Patria OCR Team / "Štābs" BDR Brocēnu novads yes
SB2119-20 VL1 Jānis Jurševskis Jelgava yes
AB0326-20 VL1 Niks Jaunzems Cēsis yes
AB0450-20 VL2 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā - Valmiera Valmiera yes
SB1658-20 VL1 Artūrs Kabels Kandava/ ALMAK Kandava yes
SB2675-20 VL2 Kārlis Ielejs Riga Runners Rīga yes
AB0488-20 SL2 Lita Dzelme Riga Runners Rīga yes
SB1407-20 SL2 Evita Bērziņa Rīga yes
SB2300-20 VL1 Raitis Kraslovskis Jelgava yes
SB1979-20 VL3 Juris Čerņadjevs Lidosta ''Rīga'' Ropažu nov. yes
AB0583-20 VL1 Ramūnas Vilčinskas Kauno BMK Kaunas yes
AB1272-20 VL1 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda yes
AB0791-20 SL1 Jolanta Ivanova Piņķi yes
AB0231-20 VL2 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
SB2964-20 SL1 Inta Zīriuse Noskrien Cēsis Salacgrīva no
AB1261-20 VL1 Jānis Vītoliņš Paskriesim Rīga yes
AB0921-20 VL1 Mārtiņš Niķis Rīga yes
SB2498-20 VL2 Viesturs Pazars kates.lv Rīga yes
AB0240-20 VL1 Andris Ronimoiss Cēsis yes
AB0013-20 VL2 Žans Verdens Zaķumuiža yes
SB1331-20 VL3 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju Grobiņa yes
SB1758-20 VL2 Kārlis Rutkis Kolka yes
SB2685-20 VL1 Dāvis Sirmais visit.tozas.com Valmiera yes
AB0812-20 VL2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera yes
AB0912-20 SL1 Laura Liniņa ALA Liepāja yes
AB0093-20 VL1 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi yes
SB2318-20 VL2 Dzintars Petrovs Maratona klubs Rīga yes
SB1996-20 VL1 Rūdolfs Bondars Līvi yes
AB1108-20 VL1 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga yes
AB1176-20 VL2 Aivaras Domarkas Šiauliai yes
SB2906-20 VL3 Ģirts Vēsma Zemgales Ziņas Rīga yes
AB1186-20 VL1 Andis Komarovs Sapiens Ķekava yes
AB1254-20 VL2 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai yes
AB1182-20 VL1 Raimonds Bortaščenoks Sapiens Rīga yes
SB1570-20 VL1 Aleksandr Judkin Rīga yes
SB2571-20 VL1 Toms Biders Rīga no
SB2156-20 SL1 Elīna Jokuma Rīga yes
AB0566-20 VL1 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine yes
SB1365-20 VL1 Jānis Krakops Rīga yes
SB1770-20 VL2 Darius Jonaitis Mazeikiai yes
AB0068-20 VL1 Mārtiņš Ozoliņš Riga Adventure Team Valmiera yes
SB2984-20 SL1 Jana Romanovska ZEMGALES ZIŅAS Jelgava yes
AB0452-20 SL1 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga yes
SB2354-20 VL1 Kristiāns Košinskis Dobele yes
SB2019-20 VL1 Māris Brokāns Zvērs Rīga yes
AB0232-20 SL1 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0451-20 VL1 Ģirts Bulāns Supervaroņi Rīga yes
AB1263-20 VL1 Arvis Taurenis Paskriesim Rīga yes
AB1038-20 VL1 Valdis Bergs Rīga yes
AB0731-20 VL1 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda yes
AB1187-20 VL2 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB1233-20 VL1 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
AB0151-20 VL3 Janis Kopmanis LSC Rīga yes
AB0512-20 SL2 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0023-20 VL1 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre yes
AB0786-20 VL3 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems yes
AB1336-20 VL1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
SB1806-20 VL2 Andis Jaunķierpis Maratona klubs Ventspils yes
SB2754-20 SL2 Lāsma Āboliņa VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
AB0354-20 VL1 Edgars Dobelis Jēkabpils yes
AB0661-20 VL1 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
SB2356-20 VL2 Atis Bērziņš Rīga yes
SB2027-20 VL2 Gints Trēziņš Vsk Burkānciems Valmiera yes
AB0125-20 VL2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads yes
AB0209-20 VL2 Vladimir Tarasov Rīga yes
SB2911-20 VL1 Jurijs Šilins Rīga yes
AB1290-20 SL1 Madara Berga Accenture Rīga yes
AB0070-20 VL1 Reinis Markvarts Rīga yes
AB1305-20 VL1 Matīss Brenneris Rīga yes
AB1097-20 VL2 Aleksandrs Antonovs &A Rīga yes
SB2058-20 VL1 Jānis Dūka ALGOL INVEST Cēsis yes
AB0826-20 VL2 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga yes
AB0767-20 VL2 Indulis Tilgass Rīga yes
SB2615-20 VL1 Mārtiņš Viļums Ozolnieki no
AB0897-20 SL1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Cēsis yes
AB0025-20 VL1 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga yes
AB1350-20 VL1 Miks Latvis Sigulda yes
AB0156-20 VL1 Elvis Rubīns Rīga yes
AB0903-20 VL1 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca yes
AB0270-20 VL2 Regimantas Šnipaitis Ukmerge yes
SB2361-20 VL2 Artūrs Andžs Maratona klubs Ventspils yes
AB1071-20 VL2 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums yes
SB2947-20 VL2 Dainis Saukāns Ikšķile yes
AB0254-20 VL1 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi yes
SB2976-20 SL1 Katrīna Ance Aumeistere LAIMASKOKS Rīga yes
AB0124-20 VL1 Sandis Apenītis Sigulda yes
AB0675-20 VL2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine yes
AB1002-20 VL1 Kārlis Būmans Emergn Liepāja yes
SB2397-20 VL1 Taavi Kõrvits Kilingi-nõmme yes
SB2062-20 VL2 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai yes
AB1235-20 VL2 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv Liepāja yes
AB0674-20 VL2 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Vācu kalni yes
SB2648-20 VL1 Edgars Kokorevičs VSK “Burkānciems & Co” Valmiera yes
AB0816-20 VL1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis yes
AB0021-20 VL1 Andris Bāliņš Jelgava yes
AB0036-20 VL1 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga yes
SB1873-20 VL2 Valdis Ņilovs Maratona klubs Ogre yes
AB0163-20 VL2 Andrejs Baltkājis Garkalne yes
AB0896-20 VL1 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga yes
AB0194-20 VL2 Māris Vīlips Salaspils yes
SB2948-20 VL1 Mārtiņš Brenčs Engures Sportam / Sporta Patriots Tukums no
AB0589-20 VL1 Agnis Mūrnieks OVI Rīga yes
AB1196-20 VL1 Rubens Šulcs Smiltene Smiltene yes
AB0850-20 SL1 Guna Sprūde Divplākšņi Rīga yes
AB0063-20 VL1 Mārtiņš Birums VSK “Burkānciems&co” Valmiera yes
SB2398-20 VL1 Vahur Luik Spordiklubi A2K Kilingi-nõmme yes
SB2066-20 VL1 Didzis Brauns Rīga yes
AB0091-20 VL1 Juris Medvids Baloži yes
AB1115-20 VL1 Edgars Treigūts Paskriesim Rīga yes
SB2652-20 VL1 Oskars Grīnfelds Liepāja yes
AB0487-20 VL2 Jānis Actiņš Rīga yes
SB1402-20 SL1 Dana Timma Ikšķile yes
AB0550-20 SL1 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
SB1880-20 VL2 Intars Opolais Izturība Ikšķile no
AB0554-20 VL1 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne yes
AB0542-20 VL1 Aldis Kešāns Rīga yes
SB2882-20 VL2 Gints Trēziņš VSK Burkānciems Valmiera no
AB0885-20 VL1 Alberts Dambis Insalvo Kaive yes
AB1121-20 VL1 Ivars Damroze ASK Patria Rīga yes
AB0427-20 VL2 Aigars Beks Rīga yes
AB1258-20 VL2 Valdis Miezītis Engures Sportam I Sporta patriots Jūrmala yes