Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB2787-20 SZ2 Iuliia Filippovich Rīga
SB6512-20 SZ1 Līga Zlaugotne Young Folks LV Staicele
SB8126-20 SZ1 Katrīna Guļāne Rīga
SB8848-20 VZ2 Matīss Lācis Rīga
SB9181-20 SZ2 Dace Kadiķe Jelgava
SB11403-20 VZ2 Ritvars Paraģis Rīga
AB1701-20 SZ2 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga
SB2394-20 SZ3 Sandija Novicka Rīga
SB3043-20 VZ3 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
SB6828-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus
SB8226-20 SZ2 Solvita Pujāte SK Katrīna Kuldīga
SB8932-20 SZ1 Elīza Actiņa VSK Noskrien Rīga
SB11380-20 VZ4 Vadims Kutukovs Rīga
SB11421-20 SZ2 Ieva Kauliņa Ogre
SB1911-20 VZ2 Valdis Dravnieks PRINTFUL Rīga
SB2684-20 VZ2 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena
SB6051-20 SZ2 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga
SB7871-20 SZ2 Signe Raupe Ikšķile
SB8778-20 SZ3 Egita Pumpure Tukums
SB9046-20 SZ2 Ieva Kiseļeva Vilciņš Lūsītim Ogre
AB0642-20 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga
SB11428-20 VZ2 Ainārs Kalniņš Talsi
SB2049-20 VZ2 Andris Petrevics Ventspils
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
SB4085-20 VZ3 Normunds Segliņš ..... Rīga
SB11554-20 VZ2 Gints Bokums Aizpute
SB8340-20 VZ2 Andris Āboliņš Naukšēni
SB11623-20 VZ3 Aivars Beldavs Rīga
SB8624-20 SZ2 Jūlija Patrejeva Bioderma Rīga
SB9406-20 VZ2 Emīls Stallītis Rīga
SB10342-20 SZ2 Līva Giptere Mārupe
SB11491-20 SZ2 Antra Sprēde Tukums
AB0020-20 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga
SB1534-20 SZ2 Lāsma Raģele Maratona klubs Alsunga
SB1897-20 SZ2 Elīna Maskale PRINTFUL Rīga
SB3064-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga
SB5619-20 SZ2 Viktorija Petrovska BENU Aptieka Ventspils
SB11570-20 VZ1 Kārlis Lēmans-Leimanis Accenture Talsi
SB8416-20 VZ2 Gatis Barons Kāpa OK Ogre
SB9225-20 SZ3 Evita Reimane Tukums
SB9661-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga
AB0900-20 SZ2 Zane Kučinska Ogre
SB11504-20 VZ2 Jurģis Meženieks Kreatīvs Nosaukums Rīga
SB1786-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs SK Katrīna Kuldīga
AB0208-20 VZ1 Lauris Bajāruns Cēsis
SB3438-20 SZ2 Anna Klesmite Rīga
SB8314-20 VZ2 Sergejs Juhno Born2WIN Liepāja
SB8287-20 SZ2 Sanni Viitanen TeamZageris Turku
SB11599-20 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava
SB8492-20 VZ2 Eliss Dukaļskis Sigulda
SB9289-20 VZ2 Juris Lācis Mērsrags
SB9950-20 SZ3 Ilze Saukāne Ikšķile
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
SB11523-20 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums
SB1461-20 SZ3 Inga Ādmine - Stūris Carnikavas novads
SB2072-20 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Grobiņa
SB2852-20 VZ2 Vaidas Garbačiūnas Kauno BMK Kaišiadorys
SB6599-20 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga
SB8142-20 VZ2 Deniss Semibratovs 7 Brothers Rīga
SB8850-20 SZ1 Katrīna Marjutina Rīga
SB9188-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Arbor / Valmiera Berģi
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi
SB11438-20 SZ2 Ilona Ķikute Rīga
SB2430-20 VZ2 Edgars Prokopeņa Jūrmala
AB1040-20 SZ2 Laura Sekste Skujene
SB6883-20 SZ2 Zane Kleinberga Lēnie divplākšņi Ventspils
SB8252-20 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldiga
SB8965-20 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums
AB0855-20 VZ4 Vadims Kutukovs Rīga
SB11423-20 VZ2 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI Rāmava
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga
SB2707-20 SZ2 Lolita Felzenberga Felži Rīga
SB6072-20 VZ2 Igors Poļežajevs Rīga
SB8047-20 VZ2 Rolands Tīss Ogre
SB8782-20 VZ2 Mārtiņš Podnieks Stopiņu vēlo Dzidriņax
SB9047-20 VZ2 Kaspars Vilcāns Vilciņš Lūsītim Ogre
AB1728-20 VZ2 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils
AB1253-20 VZ2 Kārlis Stonka Gulbene
SB1475-20 SZ2 Anna Wiemann Foodies Herten
SB1850-20 VZ1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
SB4093-20 VZ3 Gatis Kalējs Swedbank Ogre
SB11559-20 VZ2 Māris Āriņš Barons Ultras Rīga
SB8354-20 VZ2 Gatis Dekšenieks TeamZageris Rīga
SB11625-20 SZ2 Arta Purvīte Maratona klubs Rīga
SB8637-20 SZ2 Aija Strazda Rīga
SB9510-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi
SB2664-20 VZ1 Montis Magazeins Carmelo Liepāja
SB11493-20 SZ3 Maira Amoliņa Latvija
SB11541-20 VZ4 Jan Novak Rīga
SB1618-20 SZ1 Diāna Dude Jelgava
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga
SB3071-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga
SB5724-20 VZ4 Dainis Spaliņš Lejasciems
SB11571-20 VZ3 Uldis Dērics Kandava
SB8442-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB9226-20 SZ3 Alla Bečere Tukums
SB9766-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga
SB11454-20 VZ2 Gints Gasiņš Marupe
SB11506-20 VZ4 Atis Koklačovs Ērgļi
SB1330-20 VZ2 Uģis Lielmanis Engures sportam Talsi
SB1782-20 SZ3 Leva Rassa Rīga
AB0665-20 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts
SB3455-20 SZ2 Anita Škinuma Jūrmala
SB8312-20 SZ2 Baiba Juhno Born2Win Liepāja
SB8291-20 SZ2 Ieva Jankovska Rīga
SB11609-20 SZ2 Laine Damberga Jelgava
SB8497-20 SZ3 Ina Lībeka Talsi
SB9303-20 VZ3 Māris Pankoks Liepāja
SB10075-20 SZ3 Tanya Rekis Matisons Runner' s Club Pinķi
SB11463-20 VZ2 Aleksandrs Makarovs LLU VK Rīga
SB11524-20 VZ3 Aigars Ansbergs Maratona klubs Ventspils Ventspils
SB2152-20 VZ3 Jānis Lankups Liepāja
SB2868-20 SZ3 Aija Loca Daugavpils runners Daugavpils
SB6615-20 SZ2 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils
SB8149-20 SZ4 Zinaida Grīnberga RVSK Rīga
SB8861-20 SZ3 Inita Endzele Tukums
SB9192-20 VZ2 Ingmārs Felcis Miera ezīši Rīga
SB11407-20 SZ2 Irēna Gedrovica Jaunmārupe skrien Jaunmarupe
SB11442-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka
SB2478-20 VZ2 Mārtiņš Kadiķis Jelgava
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga
SB6888-20 VZ2 Agris P Lēnie divplākšņi Ventspils
SB8738-20 VZ1 Dārijs Rozenblats Baldone
SB8995-20 SZ2 Ilma Lāne Rīga
SB11381-20 SZ2 Juta Skrabe Sausnējas pagasts
SB11424-20 SZ3 Anita Feldmane Rīga
SB1927-20 VZ1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga
SB2708-20 VZ2 Kristaps Felzenbergs Felži Rīga
SB6160-20 VZ2 Maksims Popkovs Rīga
SB8054-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala
SB8797-20 SZ3 Ieva Krastiņa Rīga
SB9108-20 SZ4 Margita Vēze Ventspils
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
SB11429-20 SZ2 Ieva Freiberga Swedbank Rīga
AB0033-20 SZ3 Inese Vectirāne Rīga
SB1477-20 VZ1 Lukas Beckers Foodies Dortmund
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga
AB0846-20 SZ1 Sintija Ozola ZVOC Valmiera
SB4144-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga
AB0360-20 VZ2 Silvestrs Auders DEERED Rīga
SB8372-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga
AB1012-20 VZ3 Sandris Greilihs Emergn Rīga
SB8649-20 VZ1 Andrejs Bānis Salaspils
SB9564-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele
AB1046-20 VZ3 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska
SB11494-20 SZ2 Līva Gertnere Sportiskie B31 Rīga
SB1619-20 VZ2 Vadims Fjodorovs Rīga
SB1905-20 SZ2 Ieva Anna Ozoliņa PRINTFUL Rīga
AB0142-20 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils
SB5753-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Lēnie divplākšņi Ventspils
SB11572-20 VZ1 Mārtiņš Vārna Talsi
SB8446-20 VZ1 Janis Grīnbergs Talsi
SB9231-20 VZ1 Verners Vitkovskis VV Production Rīga
SB9788-20 VZ2 Nauris Vērsis Lidosta Rīga Jelgava
SB11457-20 SZ3 Ilze Andrijauska Rīga
SB11511-20 VZ2 Artūrs Bucenieks Rīga
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute
SB1783-20 VZ3 Egijs Rassa Rīga
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava
SB3520-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils
AB0128-20 VZ3 Andris Mačevskis Machinji Jelgava
SB8318-20 VZ2 Kaspars Vīksne Supervaroņu treniņi Cēsis
SB11614-20 SZ3 Inita Drēziņa Rīga
SB8507-20 VZ2 Konstantin Ozerov Medemciems
SB9313-20 VZ3 Artis Mednis wAlts | Noskrien Cēsis Cēsis
SB10140-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
SB11464-20 VZ2 Vladislavs Lapinskis LLU VK Daugavpils
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB2159-20 SZ4 Inese Midrijāne mammadaba Kuldīga
SB2913-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB6638-20 SZ2 Anda Zandberga Riga Runners I Rīga
SB8174-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe
SB8862-20 VZ4 Jānis Kalniņš Tukums
SB9194-20 SZ2 Māra Rūse Miera Ezīši Rīga
SB11408-20 SZ1 Julia Dimling Bromma
SB11444-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka
SB2482-20 VZ2 Raivis Bērziņš Alūksne
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils
SB7189-20 SZ2 Ieva Ceruka Mežmalas Madona
SB8739-20 SZ1 Terēze Rozenblate Rīga
SB9029-20 SZ2 Olga Kavliša Rīga
AB0856-20 SZ4 Lela Terašvili Rīga
SB11425-20 SZ2 Margarita Meļņikova Jēkabpils reģionālā slimnīca Jēkabpils
SB1929-20 VZ3 Mārtiņš Vološčuks Kuldīga Kuldīga
SB2735-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga
SB6230-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale
SB8058-20 SZ2 Inga Rītere Ogre
SB8812-20 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga
SB9117-20 SZ3 Marika Kalniņa Matisons Runner’s Club Ventspils
AB2301-20 VZ3 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja
SB10141-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
SB11477-20 SZ3 Inga Krastiņa Piņķi
SB11525-20 VZ2 Marcus Nilsson Rīga
SB1479-20 SZ2 Dace Gulbe Klubs Katrīna Kuldīga
SB1855-20 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3058-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga
SB2943-20 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga
SB11561-20 VZ2 Edgars Kuzmans Rīga
SB8382-20 VZ1 Kristofers Kanenbergs Garkalne
SB11635-20 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile
SB8676-20 SZ2 Laura Bērziņa Tukums
SB9570-20 VZ2 Ēriks Roze Rīga
SB11375-20 VZ2 Oskars Bormanis LAUKI Rīga
SB11495-20 SZ3 Maira Amoliņa Latvija
SB1644-20 SZ2 Zane Martinsone Rīga
SB1906-20 SZ2 Agnese Lagzdiņa Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3073-20 VZ1 Oskars Eglītis Liepāja
SB8260-20 SZ2 Linda Zilūze Rīga
SB11573-20 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži
SB8451-20 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde
SB9233-20 VZ3 Guntis Gailītis Liepāja
SB9832-20 VZ2 Dainis Persidskis Salacgrīva
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala
SB11514-20 SZ3 Iveta Liepiņa Metroons Rīga
SB1338-20 SZ2 Raimonda Virse Rīga
SB1803-20 SZ2 Laura Šīrante LAND Ikšķile
AB0748-20 SZ2 Anastasija Samete Rīga
SB3569-20 SZ3 Ilze Zariņa Kuldīga
AB0189-20 SZ3 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums
SB8322-20 SZ3 Kristīne Kuduma Jelgava
SB11616-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre
SB8562-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums
SB9325-20 SZ3 Ieva Skirusa SK Vēsma Rīga
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre
SB2170-20 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava
SB2980-20 SZ2 Lelde Sarma Ape
SB6659-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume
SB8178-20 VZ2 Jānis Māgurs KOLKAS SPORTA KLUBS Kolka
SB8866-20 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda
SB9196-20 VZ2 Mārtiņš Pakulis EY Riga, latvia
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda
SB2497-20 SZ2 Iveta Šarkūne Vellapēda Rīga
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils
SB7483-20 SZ2 Marina Krastiņa Jaunolaine
SB8748-20 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu Pauguraines Zaķi Talsi
SB9032-20 VZ2 Ruslans Kavlišs Rīga
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
AB0426-20 SZ1 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga
SB2002-20 SZ2 Madara Gaile - Rīga
SB2736-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga
SB6237-20 VZ2 Harijs Akers Rīga
SB8091-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB8816-20 SZ2 Linda Lūse Swedbank Ogre
SB9118-20 VZ3 Māris Plūmiņš Mrc Ventspils
SB9327-20 VZ2 Artis Lūsis Ogre
SB10296-20 VZ3 Andris Spricis LAND Rīga
SB11478-20 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus
AB0561-20 SZ2 Zita Barānova Rīga
SB1480-20 SZ1 Lāsma Vasiļjeva Jelgava
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga
SB3059-20 VZ3 Mārtiņš Vološčuks SK Katrīna Kuldīga
SB3688-20 SZ2 Evita Judina Tukums
SB11562-20 SZ1 Sigita Lapina Sigulda
SB8386-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov.
SB8686-20 SZ3 Daiga Eimusa Tet Bauska
SB9590-20 SZ2 Marta Dieviņa P15 Rīga
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
AB0315-20 VZ2 Mārtiņš Veseris Rīga
SB1667-20 SZ2 Ilze Zēberga N/A Ventpils
SB1907-20 SZ2 Zane Smilga PRINTFUL Rīga
SB3278-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums
SB8263-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga
SB11575-20 VZ4 Jānis Busenbergs MONa BUSES Kandava/Matkule
SB8454-20 VZ2 Endijs Zariņš Zemgales Ziņas Jelgava
SB9253-20 VZ2 Kaspars Kirsteins Ķekava
SB9838-20 SZ1 Luīze Elizabete Persidska Salacgrīva
AB0854-20 SZ3 Kristīne Priede Jelgava
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera
SB1352-20 SZ3 Dzintra Pence Talsi
SB1826-20 SZ2 Zanda Straume Mārupe
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene
SB3590-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja
SB11549-20 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Durbe
SB8331-20 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme
SB11618-20 VZ3 Artis Kubliņš KUBLIŅI Jelgava
SB8580-20 VZ3 Ingus Vuškārnieks Jelgava
SB9120-20 SZ1 Katrīna Mackeviča Rīga
SB11391-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele
AB0710-20 VZ3 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta
SB2178-20 SZ2 Jolanta Didžus Talsi
SB3005-20 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB5662-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga
SB8187-20 SZ2 Eva Dzene Rīga
SB8872-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB9197-20 SZ3 Dace Danenberga Rīga
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe
SB2548-20 SZ2 Alise Ciema Jelgava
SB5804-20 SZ1 Anna Konovalova Sigulda
SB7601-20 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils
SB8762-20 VZ4 Uldis Klemperis Jūrmala
SB9040-20 VZ1 Artūrs Miltiņš Miltiņi Jelgava
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
SB11426-20 SZ3 Ingrīda Puriņa Mārupe
SB2004-20 SZ2 Iveta Kukule Kukulītes Tīnūži
SB2739-20 VZ2 Maksims Mjadeļecs Salaspils
SB6318-20 VZ2 Igors Matjola Ikšķile
SB8096-20 VZ2 Arvīds Šenbergs Piltene
SB8818-20 VZ2 Edgars Kirhners Ogre
AB0877-20 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga
SB8592-20 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB9341-20 VZ1 Reinis Frēlihs Rīga
SB10336-20 SZ3 Kristīne Frolova Lidosta Rīga Rīga
AB1706-20 SZ3 Ilze Šarna DNB Service Centre Rīga
SB11530-20 VZ3 Aigars Ansbergs Ventspils
SB1512-20 VZ2 Jānis Upītis Talsi
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga
SB3060-20 VZ2 Vitālijs Derkačs Rīga
SB4426-20 SZ3 Kitija Odriņa Kandava
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga
SB8395-20 SZ2 Marina Jumatova Ventspils
SB8704-20 VZ3 Mārtiņš Salnājs Ventspils
SB9597-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga
SB11450-20 VZ1 Rihards Serģis Sporta klubs Ašais Amatas novads
AB0061-20 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums
SB1751-20 VZ1 Jurgis Raginsks DNB Service Centre Rīga
SB1908-20 SZ2 Gunita Rasmane PRINTFUL Rīga
SB3327-20 SZ3 Solvita Depša Iecava
SB8267-20 SZ2 Olga Ponomarjova LLU VK Jelgava
SB11593-20 SZ3 Lienīte Šarova Rīga
SB8474-20 VZ2 Jānis Linītis Viesīte
SB9268-20 SZ3 Līga Trēziņa VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB9849-20 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona
SB11516-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valkas LEHI Valka
SB1369-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
SB1841-20 VZ2 Jānis Pirsko Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB0937-20 SZ2 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga
SB3839-20 SZ2 Sintija Bērziņa Rīga
SB11551-20 SZ2 Anna Krek Cibric Rīga
SB8332-20 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme
SB8097-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja
SB8832-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga
SB9141-20 VZ1 Henrihs Taurins 2+2=4 -1=3 quick maths Talsi
SB11395-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie kociņi Liepāja
SB11434-20 SZ2 Simona Birkenbergs Liesma Saldus
SB2271-20 VZ2 Vitālijs Teteruks Ventspils
SB3037-20 SZ1 Ivanda Adata Swedbank Rīga
SB6761-20 SZ2 Gita Karlsone Matison runner's club Saldus
SB8212-20 SZ2 Lelde Grīnvalde Rīga
SB8881-20 VZ2 Artūrs Melbārdis Rīga
SB9202-20 VZ1 Timurs Kukes Rīga
SB11420-20 SZ3 Elita Indriksone Jelgava
SB2579-20 SZ2 Dace Dieviņa CF Liepāja Liepāja
SB5893-20 SZ4 Olga Tutiņina Rīga
SB7645-20 SZ3 Nina Merzlyakova Engures sportam Rīga
SB8766-20 VZ2 Toms Jurkevičs Rīga
SB9042-20 VZ2 Dainis Ilgauds Brocēni
SB11386-20 VZ1 Alfrēds Apinis Rīga
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga
SB2020-20 VZ1 Renārs Lagzdiņš NAV Ozolnieki
SB2774-20 VZ1 Sergejs Kižlo Swedbank Rīga
SB6321-20 VZ2 Andris Marherts H.T.L. Rīga
AB0293-20 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti
SB8333-20 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme
AB0532-20 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga
SB8613-20 SZ4 Aija Tīlena TRX Cēsis Priekuļi
SB9386-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava
SB10337-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta Rīga Rīga
AB0431-20 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga
SB11534-20 SZ1 Karolīna Motina Jūrmala
SB1532-20 SZ1 Laura Burnevica Sauna PRO Rīga
SB3947-20 SZ2 Dace Gulbe Sporta klubs Katrīna Kuldīga
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava
SB5586-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB Run Priekuļi
SB11566-20 VZ2 Arnis Vilčinskis iSK ZB Fizkultūra Ogre
SB8409-20 VZ3 Dairis Bodnieks Ogre
SB8719-20 SZ2 Inese Jevsejčika Ventspils
SB9620-20 SZ2 Olga Starpina-Otaņķe Liepāja
SB11452-20 SZ2 Laura Smukule Rīga
SB11497-20 SZ2 Elīna Šauriņa Rīga
SB1790-20 VZ2 Dainis Rasa Kandava Kandava
AB1695-20 SZ2 Anete Tone DNB Service Centre Rīga
SB3332-20 SZ3 Liene Katarina Rīga
SB8278-20 SZ3 Līga Rulle Jelgava
SB11596-20 SZ2 Agnese Ulanova Pūre Pūre
SB8478-20 SZ2 Līga Liepa Tukums
SB9280-20 VZ3 Juris Kalnietis Rīga
SB9864-20 SZ2 Māra Melančuka Accounting Art Rīga
SB11461-20 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta "Rīga" Rīga
SB11518-20 VZ2 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
SB1375-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
SB1842-20 SZ2 Žanete Pirsko Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB0030-20 SZ1 Elīza Astra Vectirāne Rīga
SB3869-20 VZ3 Ainārs Upītis Ķekava
SB6423-20 VZ3 Rolands Norkus Team NORKUS Saldus
SB8104-20 SZ2 Liene Mudrova Jaunmārupe skrien Auce
SB8842-20 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs Guddans Krimuldas pag. krimuldas nov.
SB9148-20 VZ1 Niklāvs Gintauts Ventspils
SB11396-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja
AB0332-20 VZ2 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga
AB0201-20 SZ1 Evita Pētersone Rīga
SB6816-20 SZ1 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta Talsi
SB8220-20 SZ3 Ilze Sēkliņa Ogre
SB8898-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe
AB0109-20 VZ2 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga
SB2619-20 SZ2 Zane Muceniece Limbaži
SB5939-20 VZ4 Viktors Safutins Maratona klubs Rīga
SB7786-20 VZ1 Kristers Kalašņikovs Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB8769-20 VZ2 Toms Jurkevičs Rīga
SB9043-20 SZ1 Ausma Cīrulniece Rīga
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga
AB0636-20 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
SB2021-20 SZ4 Anita Barbane Riga Rīga
SB2781-20 SZ3 Inta Zviedre Kandava
SB4029-20 SZ2 Ilona Marhele pulsometrs.lv Alūksne
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
SB8337-20 SZ3 Agnese Dobele Mārupe
SB11622-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga
SB5044-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga
SB9403-20 SZ2 Sandra Bušaite Rīga
SB10338-20 VZ3 Armands Stabulnieks Lidosta Rīga Rīga
AB0225-20 VZ3 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
SB11535-20 VZ3 Māris Andriksons Skaistkalni Skaistkalni
SB1533-20 VZ3 Artis Burnevics SaunaPRO Rīga
SB1893-20 SZ3 Baiba Ansone PRINTFUL Rīga
SB3063-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga
SB5601-20 SZ1 Andželika Gladkova Sigulda
SB11569-20 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Jelgavas novads
SB8411-20 VZ1 Deivids Stupiņš SK KATRĪNA Kuldīga
SB8731-20 VZ4 Andris Dainis 5A-Valka/LV Valka
SB9621-20 VZ2 Gatis Otaņķis Liepāja
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda
SB11499-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita/ Lielie Dibeni Rīga
SB1904-20 SZ2 Rita Lauva PRINTFUL Rīga
AB1317-20 SZ2 Vineta Rozenštrauha Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile
SB8280-20 VZ1 Patriks Pauls Rullis Jelgava
SB11598-20 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava
SB8485-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga
SB9281-20 VZ3 Juris Kalnietis Rīga
SB9875-20 SZ3 Elita Zeļģe Jurmala
SB11462-20 SZ2 Kristīne Bobkova Rīga
SB11519-20 VZ3 Jānis Bārda Ikšķile
SB1432-20 VZ2 Edžus Tomsons DSN Rīga
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB0495-20 VZ1 Toms Janušs Kuldīga