Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# группа Участник школа
команда
город Денежный взнос
SB7278-20 U16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Ikšķile да
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi да
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5657-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda нет
SB8173-20 U16 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sēme да
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi да
SB1792-20 U10 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola
Kandava
Kandava да
SB6235-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB8324-20 U20 Sintija Loca Daugavpils tehnikums
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga да
SB2701-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale да
SB3328-20 U20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB2514-20 U20 Edgars Zemnieks RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2864-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga да
SB8705-20 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB2528-20 U20 Valters Banders RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3038-20 U20 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB8899-20 U16 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Virsotne/MARMOT
Sigulda да
SB7391-20 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Allažu pagasts, siguldas novads да
SB1368-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni нет
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5788-20 U14 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB8211-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures sportam
Engure да
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads да
SB1889-20 U14 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga да
SB6256-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži да
SB8339-20 U12 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija
Mārupe да
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2495-20 U20 Ieva Krūmiņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3940-20 U14 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvete
Tērvete да
SB8512-20 U18 Alīna Dubrovska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2517-20 U20 Viktorija Lūļāka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2865-20 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga да
SB8770-20 U14 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB2530-20 U18 Markuss Krists Šterns RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga да
SB8901-20 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB2496-20 U20 Alise Agnese Rozentāle RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2593-20 U10 Anete Helviga Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne да
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5791-20 U14 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB8258-20 U14 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB1901-20 U10 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga да
SB6257-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži да
SB8355-20 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums да
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga нет
SB8570-20 U20 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums да
SB2518-20 U18 Jeļizaveta Vaščenkova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2866-20 U16 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB8773-20 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB2532-20 U10 Klāvs Kalašinskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3045-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja нет
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2500-20 U16 Elīna Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3473-20 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži да
SB7460-20 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB1417-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga да
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5794-20 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB8259-20 U10 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Tukums да
SB6420-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala нет
SB8376-20 U20 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka да
SB2745-20 U12 Dāvis Dīzenbahs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Riga runners
Rīga да
SB8614-20 U12 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB2520-20 U20 Renāte Buraka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga да
SB8774-20 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga да
SB2551-20 U12 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB3049-20 U16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga да
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2501-20 U10 Agnese Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
AB2369-20 U12 Estere Lilienšteina Rīgas Franču licejs
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga да
SB7461-20 U14 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala да
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5846-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga да
SB8304-20 U14 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2137-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils да
SB6557-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB8421-20 U12 Estere Dobule Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
IkŠĶile да
SB2502-20 U20 Jēkabs Kārlis Gibeiko RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga да
SB8632-20 U20 Kristiāns Zelčs RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2521-20 U20 Klāvs Levics RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga да
SB8813-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga да
SB2665-20 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB3065-20 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile нет
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB4101-20 HOP Kristina Iskorostenska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB8077-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga да
SB1431-20 U12 Olafs Tomsons Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
DSN
Rīga да
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe нет
SB5992-20 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis да
SB8305-20 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2186-20 U10 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Garkalne да
SB6591-20 HOP Ance Beāte Laiveniece RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB8422-20 U12 Juris Šūtelis Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
Īkšķile да
SB2506-20 U20 Annija Pomanovska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele да
SB8668-20 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB Run
Ogre да
SB2522-20 U18 Darja Bernikova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2955-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala нет
SB8814-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga да
SB2697-20 U20 Sanda Astra Bērziņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3066-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB4621-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems да
SB8115-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga да
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe нет
SB6226-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale да
SB8320-20 U18 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga нет
SB6593-20 U20 Mariss Pelīte RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB8486-20 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga да
SB2510-20 U20 Renārs Miloševskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele да
SB8695-20 U18 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB2525-20 U20 Andrejs Aļeksašins RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB8854-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga нет
SB2699-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale да
SB3069-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga да
SB8509-20 U18 Toms Bērziņš RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB5600-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB8121-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus да
SB1537-20 U14 Lauma Ozola Lejasciema vidusskola
Gulbene нет
SB1768-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
Sigulda нет
SB6234-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB8321-20 U16 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems нет
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga нет
SB6967-20 U18 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola
Kandava да
SB3070-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga нет
SB2513-20 U20 Kalvis Bite RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB2863-20 U14 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB8702-20 U14 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle да
SB2527-20 U18 Segejs Sidarovs RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine да
SB3036-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB8855-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga нет
SB2700-20 U18 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale да