Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB11595-20 U12 Jānis Strelēvics Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8813-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga
SB10255-20 U12 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs
Rīga
SB11627-20 U12 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB9156-20 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone
SB11576-20 U14 Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Stende
SB8632-20 U20 Kristiāns Zelčs RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB9603-20 U10 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga
SB5992-20 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB11488-20 U10 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele
SB8305-20 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB2506-20 U20 Annija Pomanovska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga
SB2186-20 U10 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Garkalne
SB11459-20 U14 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB6591-20 HOP Ance Beāte Laiveniece RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB2522-20 U18 Darja Bernikova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga
SB11419-20 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga
SB4101-20 HOP Kristina Iskorostenska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB11479-20 U16 Sandis Ieleja Jēkabpils 3. vidusskola
Jēkabpils
SB8077-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga
SB1505-20 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Jelgavas novads
Kalnciems
SB2665-20 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB3065-20 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB11441-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB11601-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Young Folks LV
Staicele
SB8814-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga
SB10315-20 U12 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala
SB11521-20 U12 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile
SB11628-20 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB9172-20 U12 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne
SB11578-20 U16 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB8668-20 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB Run
Ogre
SB9611-20 U14 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga
SB3066-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB11443-20 U16 Ričards Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6226-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale
SB11490-20 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga
SB8320-20 U18 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB2510-20 U20 Renārs Miloševskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga
SB11467-20 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB6593-20 U20 Mariss Pelīte RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi
SB2525-20 U20 Andrejs Aļeksašins RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2955-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala
SB11422-20 U16 Jānis Mārtiņš Ozoliņš Jaunmārupes pamatskola
MSC/Ozoliņi Run
Jaunmārupe
SB4621-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB11480-20 U10 Endija Purviņa Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8115-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga
SB1537-20 U14 Lauma Ozola Lejasciema vidusskola
Gulbene
SB2697-20 U20 Sanda Astra Bērziņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB11603-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Young Folks LV
Staicele
SB8854-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB10177-20 U14 Rasa Siliņa Pamatskola "Rīdze"
Rīga
SB11536-20 U12 Elza Marija Andriksone Smārdes pamatskola
Smārde
SB8422-20 U12 Juris Šūtelis Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
Īkšķile
SB11630-20 U10 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola
Tukums
SB9175-20 U16 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne
SB11581-20 U14 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga
SB8695-20 U18 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9722-20 U14 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB2699-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1768-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
Sigulda
SB11445-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6234-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB11500-20 U14 Dominiks Kaspars Ribikausks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8321-20 U16 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB2513-20 U20 Kalvis Bite RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga
SB11406-20 U10 Rūbija Anna Riekstiņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Riekstiņi
Rīga
SB11469-20 U14 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB6967-20 U18 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola
Kandava
SB1368-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni
SB2527-20 U18 Segejs Sidarovs RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB11427-20 U12 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
SB5600-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB11481-20 U16 Rihards Purviņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8121-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus
SB1607-20 U12 Gustavs Šķudītis Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB11605-20 U12 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB8855-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB10180-20 U12 Atvars Siliņš Pamatskola "Rīdze"
Rīga
SB2930-20 U10 Kristofers Vitjazevs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga
SB8486-20 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga
SB11632-20 U14 Deniss Vasiļjevs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9324-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga
SB11583-20 U12 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga
SB8702-20 U14 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9768-20 U12 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi
SB2700-20 U18 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1792-20 U10 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola
Kandava
Kandava
SB11446-20 U14 Teodors Godiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6235-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB11509-20 U10 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8324-20 U20 Sintija Loca Daugavpils tehnikums
Daugavpils runners
Daugavpils
SB2514-20 U20 Edgars Zemnieks RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2863-20 U14 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga
SB11409-20 U14 Alfrēds Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre
SB3069-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga
SB11471-20 U10 Dženifera Narvaiša Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB7278-20 U16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne
SB2528-20 U20 Valters Banders RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3036-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB11430-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Cēsis
SB5657-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB11482-20 U16 Kintija Eiklone Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8173-20 U16 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sēme
SB11608-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Young Folks LV
Staicele
SB8899-20 U16 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Virsotne/MARMOT
Sigulda
SB11378-20 U10 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle, rundāles pag.
SB11544-20 U10 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4. vidusskola
Machiņi
Jelgava
SB8509-20 U18 Toms Bērziņš RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB11636-20 U16 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB9340-20 U10 Bogdans Patrejevs Ludzas 2. vidusskola
Ludza
SB11585-20 U14 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga
SB8705-20 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga
SB9836-20 U10 Andris Persidskis Baldones vidusskola
Salacgrīva
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads
SB2701-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Pilsrundale
SB1889-20 U14 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB11447-20 U14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6256-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB11515-20 U20 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB8339-20 U12 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija
Mārupe
SB2517-20 U20 Viktorija Lūļāka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2864-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB2495-20 U20 Ieva Krūmiņa RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB11410-20 U10 Anna Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre
SB3070-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga
SB11473-20 U14 Dins Māskis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB7391-20 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Allažu pagasts, siguldas novads
SB1417-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB2530-20 U18 Markuss Krists Šterns RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3038-20 U20 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB11436-20 U16 Martins Ķikuts Rīgas Juglas vidusskola
Rīga
SB5788-20 U14 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB11483-20 U14 Sabīne Eiklone Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB8211-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures sportam
Engure
SB11613-20 U16 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB8901-20 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB11379-20 U10 Marks Abražūns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle, rundāles pag.
SB11545-20 U10 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4. vidusskola
Machinji
Jelgava
SB8512-20 U18 Alīna Dubrovska RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB11637-20 U12 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB9359-20 U12 Kārlis Kaulenis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB11587-20 U10 Kristiāna Sproģe Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8770-20 U14 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9955-20 U20 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Ikšķile
SB2500-20 U16 Elīna Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3940-20 U14 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvete
Tērvete
SB1901-20 U10 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB11448-20 U12 Luīze Rajecka Cēsu 1. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6257-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB11517-20 U12 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola
Vaidava
SB8355-20 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums
SB2518-20 U18 Jeļizaveta Vaščenkova RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2865-20 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB2496-20 U20 Alise Agnese Rozentāle RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB11414-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB3328-20 U20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava
SB11474-20 U14 Elīna Poikāne Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB2593-20 U10 Anete Helviga Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala
SB2532-20 U10 Klāvs Kalašinskis RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga
SB11437-20 U14 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola
Rīga
SB5791-20 U14 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB11484-20 U20 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola
Cēsu pilsētas sporta skola
Priekuļi
SB8258-20 U14 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB11619-20 U12 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9099-20 U10 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi
SB11397-20 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja
SB11547-20 U14 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8570-20 U20 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums
SB9362-20 U10 Keita Kaulene Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB11589-20 U10 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola
Z99
Ogre
SB8773-20 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB9958-20 U14 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB2501-20 U10 Agnese Vilkena RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Tukums
SB11449-20 U12 Egija Mihailova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB6420-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala
SB11520-20 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile
SB8376-20 U20 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka
SB2520-20 U20 Renāte Buraka RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2866-20 U16 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils
SB11415-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB3473-20 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB11475-20 U14 Ritvars Ivanovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB7460-20 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB1431-20 U12 Olafs Tomsons Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
DSN
Rīga
SB2551-20 U12 Emīlija Tolkačeva Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3045-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja
SB11439-20 U18 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB5794-20 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB11485-20 U14 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola
Kuldīga
SB8259-20 U10 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB10142-20 U16 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga
SB11620-20 U16 Kristaps Kristians Beitiņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB9155-20 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB11574-20 U14 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi
SB8614-20 U12 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB9427-20 U10 Vladimirs Ļevčenko Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB11592-20 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB8774-20 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga
SB8304-20 U14 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB2502-20 U20 Jēkabs Kārlis Gibeiko RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2745-20 U12 Dāvis Dīzenbahs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Riga runners
Rīga
SB2137-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils
SB11458-20 U14 Alens Vaselis Jelgavas 4. vidusskola
Patria
Ozolnieku novads
SB6557-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB8421-20 U12 Estere Dobule Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
IkŠĶile
SB2521-20 U20 Klāvs Levics RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Olaine
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga
SB11416-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
AB2369-20 U12 Estere Lilienšteina Rīgas Franču licejs
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB11476-20 U14 Roberts Griķītis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB7461-20 U14 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB2624-20 U12 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3049-20 U16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga
SB11440-20 U18 Renāte Beļājeva Valmieras Mākslas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB5846-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga
SB11487-20 U12 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele