Abavas senlejas Stirnu buks Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
Team Team members
Чорне море Mykhailo Zvonov
Valerii Kozhevnikov
Engures sportam / Sporta patriots Ivo Levāns
Valdis Miezītis
Evija Vate
Mārtiņš Brenčs
Arvis Stivriņš
Jānis Tenbergs
Aiga Paegle
Uldis Sedliņš
Katrīna Levāne
Artūrs Soročenkovs
Aivis Putnāns
VSK Noskrien Divplākšņi Santa Roze
Guna Sprūde
Andris Sprūds
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
Agra Ieleja
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Dana Mačtama
Gunta Holštroma
Gundega Heidingere
Patrīcija Eiduka
Daiga Hildebrante
Zanda Malančuka
Dace Banga-Hodžajeva
Laura Čakle
Uģis Kronbergs
Kārlis Vīksne
Edgars Sprūds
Jevgeņijs Stepanovs
3D Running Jānis Rukmanis
Kristaps Radvilavičs
Santa Niedola
Ieva Sproģe
Artis Sproģis
Ēriks Ajausks
Brīvdienu ģimene Ilona Viļumsone
Ainārs Jermacāns
Ruta Mālniece
Arnis Kuzmanis
Gints Bērziņš
Nauris Pļaviņš
Gatis Jarohovičs
Sandis Apenītis
Guddžobs Guddans Jānis Sirmais
Ivars Broničs
Ģirts Bisenieks
Agnese Krieva
Kristaps Sirmais
Sindija Sirmā
Annija Belogrudova
Armands Bisenieks
Virsotne/MARMOT Artūrs Blūmiņš
Uldis Klepers
Reinis Bērziņš
Arnis Sluga
Jānis Znotiņš
Miķelis Zumbergs
Kristaps Bruners
Liene Blumbeka
Māris Bērziņš
Līna Gaile
RIGA RUNNERS II Iveta Bērziņa
Mauro Gianluigi Motta
Jānis Ozols
Kārlis Ielejs
Māra Kunrade
Iveta Šķiņķe
Armands Auziņš
Gita Jurševska
Ieva Livčāne
Viktors Volkovs
Reinis Graviņš
Mārtiņš Saliņš
Dāvis Dīzenbahs
Madara Klavniece
Riga Runners I Rūdolfs Leimanis
Lita Dzelme
Kristiāns Košinskis
Elvis Rubīns
Jānis Sīpols
Jānis Sondors
Mārtiņš Bērziņš
Edijs Tropiņš
Annija Zāģere
Anete Viziņa
Regnārs Saliņš
Agate Šauriņa
Justīne Paula Zīle
Emīlija Abiļeva
,,Lūša spēks'' (Jēkabpils) Inese Macuka
Ruta Šķipare
Ineta Jerofejeva
Ērika Urtāne
Elīza Paveļjeva
Rebeka Zekante
Jānis Jerofejevs
Aivars Bondars
Kaspars Kravalis
Jurģis Urtāns
Markus Urtāns
Donats Urtāns