Abavas senlejas Stirnu buks Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Участник команда город Денежный взнос дистанциа
AB0022-20 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga да Stirnu buks
AB0020-20 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga да
AB0021-20 Andris Bāliņš Jelgava да Lūsis
AB0025-20 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga да
AB0026-20 Sarmīte Jermolova Rīga да
AB0023-20 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre да
AB0024-20 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga да
AB0012-20 Gatis Kriuliņš Rīga да
AB0013-20 Žans Verdens Zaķumuiža да
AB0014-20 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi да
AB0015-20 Egija Gulbinska Ķekava да Stirnu buks
AB0035-20 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava да
AB0036-20 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga да
AB0037-20 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti да
AB0038-20 Guntis Meinerts There is no try Salaspils да
AB0039-20 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils да
AB0027-20 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga да
AB0028-20 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga да
AB0029-20 Agnija Lešinska Rīga да
AB0030-20 Elīza Astra Vectirāne Rīga да Zaķis
AB0031-20 Ainārs Zizlāns Ogre да
AB0032-20 Iveta Zizlāne Ogre да
AB0033-20 Inese Vectirāne Rīga да
AB0034-20 Daniel Lopes Martins Rīga да
AB0040-20 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga да
AB0041-20 Aigars Olavs Jelgava да
AB0042-20 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga да
AB0043-20 Sandis Ziediņš MARATONA KLUBS Rīga да
AB0044-20 Māris Graudiņš Ikšķile да Zaķis
AB0045-20 Lelde Spriņģe Dobele да
AB0046-20 Aigars Eglājs Medaļas būs? Rīga да
AB0047-20 Inese Sirica Rīga нет
AB0048-20 Antra Kanušniece Rīga да
AB0049-20 Zane Nore Ikšķile да
AB0050-20 Raivis Paeglītis Aizkraukle да
AB0051-20 Gunta Dravniece Rīga да
AB0052-20 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga да
AB0053-20 Liene Labsvīra Sigulda да
AB0054-20 Sigita Žideļūna Rīga да
AB0055-20 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0056-20 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine да
AB0057-20 Mārtiņš Krauklis Rīga да
AB0058-20 Zigmunds Vītiņš Cēsis да
AB0059-20 Arnis Šūlmeisters Cēsis да
AB0060-20 Mārtiņš Ruttulis Rīga да
AB0061-20 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums да
AB0062-20 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes да
AB0063-20 Mārtiņš Birums VSK “Burkānciems&co” Valmiera да
AB0064-20 Arvis Birkmanis Rīga да
AB0065-20 Valdis Bodnieks Madona да
AB0066-20 Andris Jonelis Ventspils нет
AB0067-20 Justīne Undzēna Jelgava нет
AB0068-20 Mārtiņš Ozoliņš Riga Adventure Team Valmiera да
AB0069-20 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga да
AB0070-20 Reinis Markvarts Rīga да
AB0071-20 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus да
AB0072-20 Anda Sproģe-Vāvere #esesmustirnubuks Sigulda да
AB0073-20 Irena Gedrovica Jaunmārupe нет
AB0074-20 Ansis Zadiņš Dundaga нет
AB0075-20 Olegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus да
AB0076-20 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga да
AB0077-20 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga да
AB0078-20 Ēriks Ozols Rīga да
AB0079-20 Atis Kļavis Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe да
AB0080-20 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn да
AB0106-20 Andžejs Stenclavs Rīga да
AB0107-20 Sandis Pužulis Rīga да
AB0083-20 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB0084-20 Jānis Labsvīrs Sigulda да
AB0085-20 Laila Ceika Valmiera да
AB0086-20 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava да
AB0087-20 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn да
AB0088-20 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga да
AB0089-20 Līvija Muša Jūrmala да
AB0090-20 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn да
AB0091-20 Juris Medvids Baloži да Lūsis
AB0092-20 Ieva Garanča Nūjo priekam Ozolnieki да
AB0093-20 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi да
AB0094-20 Liene Kirkopa Pahomova Garkalne да
AB0095-20 Lauris Veidemanis Rauna да
AB0096-20 Simona Birkenberga Liesma Saldus нет
AB0097-20 Signe Kaupuža Cēsis да
AB0098-20 Edgars Ogņevs Mārupe да
AB0099-20 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga да
AB0100-20 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga да
AB0101-20 Inga Ozolkalna Rīga да
AB0105-20 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga да
AB0108-20 Juris Ceika Valmiera да
AB0109-20 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga да
AB0110-20 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils да
AB0111-20 Mārtiņš Holsts Cēsis да
AB0112-20 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils да
AB0113-20 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle да
AB0145-20 Ira Misāne Ādaži да
AB0115-20 Aivars Malacanovs Jelgava да
AB0116-20 Agris Skulte Rīga да
AB0117-20 Tatjana Āboliņa Maratona klubs Talsi да
AB0258-20 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga да
AB0119-20 Linda Loce Lynxdojo Rīga нет
AB0120-20 Mārtiņš Puriņš Rīga да
AB0121-20 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre да
AB0122-20 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga нет
AB0123-20 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn да
AB0124-20 Sandis Apenītis Sigulda да
AB0125-20 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads да
AB0126-20 Mārcis Megnis Tukums да
AB0127-20 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga да
AB0128-20 Andris Mačevskis Machinji Jelgava да
AB0129-20 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga да
AB0131-20 Gints Žumburs Rīga да
AB0132-20 Liene Avotiņa Garkalne да
AB0133-20 Gints Krieviņš Rīga да
AB0134-20 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe да
AB0135-20 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils да
AB0142-20 Saiva Sokolova Salaspils да Zaķis
AB0137-20 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera да
AB0143-20 Indulis Ķerus Rīga да
AB0144-20 Ainārs Jermacāns Turaida да
AB0140-20 Ērika Bužinska Daugavpils да
AB0141-20 Ilze Biģele Kuldīga да
AB0146-20 Jānis Kozlovskis Rīga нет
AB0147-20 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga да
AB0148-20 Oļegs Gulua LMD.LV ISOSTAR Rīga да
AB0149-20 Ilze Baumane Mārupe да
AB0150-20 Romāns Giruckis Rīga да
AB0151-20 Janis Kopmanis LSC Rīga да
AB0160-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne нет
AB0161-20 Edgars Krastiņš vsk Noskrien Bauska да
AB0154-20 Aigars Kājiņš AK Rīga да
AB0155-20 Janis Kopmanis Lsc Rīga нет Lūsis
AB0156-20 Elvis Rubīns Rīga да Lūsis
AB0157-20 Jurijs Varganovs Kadaga да
AB0158-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne нет
AB0159-20 Renāte Kaše Lielvārde да
AB0162-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne нет
AB0163-20 Andrejs Baltkājis Garkalne да
AB0167-20 Svetlana Šanceva JR Jelgava да
AB0164-20 Jānis Pauliņš Talsi да
AB0165-20 Jānis Sproģis Gulbene да
AB0166-20 Edgars Dzenuška #VismaActive Rīga да
AB0168-20 Andris Bērziņš Rīga да
AB0188-20 Enija Stangute Baldones vieglatlētikas nodaļa Baldone нет
AB0170-20 Ilvija Bērziņa Rīga да
AB0171-20 Beāte Stivriniece Kandava нет
AB0172-20 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja да
AB0173-20 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja да
AB0174-20 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile да
AB0175-20 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile да
AB0176-20 Gita Biezuma Rīga да
AB0177-20 Uģis Bents Rīga да
AB0178-20 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka да
AB0180-20 Aivis Rumba OldSnails Bauska да
AB0181-20 Andrejs Kolupajevs Rīga да
AB0182-20 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile нет
AB0183-20 Gints Bērziņš Ikšķile да
AB0184-20 Kristīne Mergina Valmiera да
AB0185-20 Ilona Viļumsone Rīga да
AB0186-20 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils да
AB0187-20 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils да
AB0189-20 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums да
AB0190-20 Mihails Egle Alūksne да
AB0191-20 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala да
AB0192-20 Ieva Apine Rīga да
AB0193-20 Rolands Šusts Jūrmala да
AB0194-20 Māris Vīlips Salaspils да
AB0195-20 Evita Pauriņa Tīnūži да
AB0196-20 Baiba Alkšere Rīga да
AB0197-20 Nauris Pļaviņš Saulkrasti да
AB0198-20 Laura Kaleja Rīga да
AB0199-20 Mārīte Revizore Rēzekne да
AB0200-20 Normunds Grava Jelgava да
AB0201-20 Evita Pētersone Rīga да Stirnu buks
AB0202-20 Guntars Indriksons Jelgava да Zaķis
AB0203-20 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga да
AB0204-20 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži да
AB0205-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne нет
AB0206-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne нет
AB0208-20 Lauris Bajāruns Cēsis да Zaķis
AB0209-20 Vladimir Tarasov Rīga да
AB0210-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Rīga нет
AB0211-20 Mārtiņš Sapats Jelgava да
AB0212-20 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0213-20 Inese Grigale Ādaži да
AB0214-20 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga да
AB0215-20 Mareks Bulkovskis RK Mītava Jelgava да
AB0216-20 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala да
AB0217-20 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils нет
AB0218-20 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči да
AB0219-20 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga да
AB0220-20 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0221-20 Anna Grāmatniece Jūrmala да
AB0222-20 Ilze Zvīdriņa Rīga да
AB0223-20 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži да
AB0224-20 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe да
AB0225-20 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete да
AB0226-20 Guntars Ļaudams Aizpute да Zaķis
AB0227-20 Edvīns Krūms Carnikava Carnikava да
AB0228-20 Oskars Zērnis OK Saldus Saldus да
AB0229-20 Emīls Zērnis OK Saldus Saldus да
AB0233-20 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas Sigulda да
AB0230-20 Vilnis Veļķeris Alūksne OK Alūksne да
AB0231-20 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB0232-20 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB0234-20 Jānis Gailis Ogresgals да
AB0235-20 Agnese Kleina Ķesterciems да
AB0236-20 Roberts Ivzāns Ogre Ogre да
AB0237-20 Kristaps Bērziņš Kuldīga да
AB0238-20 Jekaterina Sokunova Salaspils да
AB0239-20 Artjoms Rekuņenko Madona да
AB0240-20 Andris Ronimoiss Cēsis да
AB0241-20 Karīna Helmane-Soročenkova Tukums да
AB0242-20 Jeļena Ābele Rīga да
AB0243-20 Kristīne Leja Ozolnieki да
AB0244-20 Aiga Stalbe Kuldīga да
AB0245-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne нет
AB0246-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0247-20 Ilze Ramiņa Sece Sece да
AB0248-20 Rolands Rudovskis Jelgava нет
AB0249-20 Diāna Ceika Rīga да
AB0250-20 Armands Bricis Ventspils да
AB0251-20 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda да
AB0252-20 Andrejs Aleksandrovičs Baltezers да
AB0253-20 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle да
AB0254-20 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi да
AB0255-20 Jessica Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi да
AB0256-20 Tiago Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi да
AB0257-20 Norah Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi да
AB0273-20 Aušra Šnipaitienė Ukmerge да
AB0260-20 Madara Tīģere-Bernharde Sabile да
AB0261-20 Monta Priedola Grobiņa/Pāvilosta да
AB0262-20 Jānis Šliseris Rīga да
AB0263-20 Mikus Saulītis Ādaži да
AB0274-20 Agris Dreimanis Smiltene да
AB0266-20 Igors Kozlovs Olaines nov. да
AB0268-20 Andris Diļevka Dobele да
AB0269-20 Jānis Sēkliņš Ogre да
AB0270-20 Regimantas Šnipaitis Ukmerge да Lūsis
AB0271-20 Andris Rozentālbergs Rīga да
AB0272-20 Elīna Gadzāne Rīga да Vāvere
AB0277-20 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda да
AB0278-20 Maija Balode VENTSPILS MARATONA KLUBS Ventspils да Vāvere
AB0279-20 Aivars Freimanis Kandava да
AB0280-20 Raitis Ābelnieks Bauska да
AB0281-20 Gatis Tīds Rīga да
AB0282-20 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga да
AB0283-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera нет
AB0284-20 Linda Eldmane US Embassy Rīga да
AB0285-20 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda да
AB0286-20 Jurijs Nazarovs Daugavpils да
AB0287-20 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga да
AB0288-20 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga нет
AB0289-20 Līva Leimane Rīga да
AB0290-20 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils да
AB0300-20 Marita Laviceviča Rīga нет
AB0292-20 Līva Skolmeistare Rīga да
AB0293-20 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti да
AB0537-20 Mārtiņš Braslavs Rīga да
AB0295-20 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži да
AB0298-20 Ina Balgalve Tukums да
AB0299-20 Lauris Balgalvis Tukums да
AB0301-20 Marita Laviceviča Rīga нет
AB0302-20 Jānis Lavicevičs Rīga да
AB0303-20 Anna Proskurina Mārupe да
AB0304-20 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga нет
AB0305-20 Annija Belogrudova Guddžobs Guddans Rīga нет
AB0306-20 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga да
AB0307-20 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga да
AB0308-20 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils да
AB0309-20 Jānis Ozols Riga Runners Rīga да
AB0310-20 Lolita Palaima Rīga да
AB0311-20 Jānis Kopmanis Jelgava нет
AB0312-20 Janis Kopmanis Jelgava да
AB0313-20 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda да
AB0314-20 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga да
AB0315-20 Mārtiņš Veseris Rīga да
AB0316-20 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga да
AB0317-20 Valērija Fedotova Rīga да
AB0318-20 Pēteris Leja Rīga да
AB0319-20 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga да
AB0320-20 Normunds Allens Labs starts Rīga нет
AB0321-20 Normunds Allens Labs starts Rīga да
AB0322-20 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga да
AB0323-20 Ilze Galviņa Olaines pagasts да
AB0324-20 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga да
AB0325-20 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera да
AB0326-20 Niks Jaunzems Cēsis да
AB0327-20 Ilva Veidemane Marupe да
AB0328-20 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga да
AB0329-20 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti да
AB0330-20 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru да
AB0331-20 Gita Ramane Fitek Rīga да
AB0332-20 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe да
AB0333-20 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga да
AB0334-20 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta да
AB0335-20 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne да
AB0336-20 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzeknes nov. да
AB0337-20 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. да
AB0339-20 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Rēzekne да
AB0340-20 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov. да
AB0341-20 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads да
AB0342-20 Guntis Peļņa Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. да
AB0343-20 Aigars Freimanis Kandava да
AB0344-20 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0345-20 Pāvels Janovičs LSC Rīga да
AB0353-20 Aldis Strožs Piņķi да
AB0352-20 Ilga Bogomola Rīga нет
AB0348-20 Ieva Ziemele Rīga да
AB0350-20 Vasilijs Deņisovs Rīga да Lūsis
AB0349-20 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads да
AB0351-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga нет
AB0354-20 Edgars Dobelis Jēkabpils да Lūsis
AB0355-20 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala да
AB0356-20 Aiva Baufale ART Rīga да
AB0357-20 Iveta Ņemova ART Rīga да
AB0358-20 Kaspars Bulindžs Rīga нет
AB0359-20 Arta Paula Ruciņa Rīga да
AB0360-20 Silvestrs Auders DEERED Rīga да
AB0361-20 Gunita Paidere Rīga да
AB0362-20 Anete Pažusa Rīga да Zaķis
AB0363-20 Santa Marhele Rīga да
AB0364-20 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga да
AB0365-20 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera да
AB0366-20 Pēteris Paikens Domdaris Rīga да
AB0367-20 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga да
AB0369-20 Arnis Kauķis Lizums да
AB0370-20 Liene Kauķe Lizums да
AB0371-20 Iveta Zvīdriņa Lizums да
AB0372-20 Augusts Iesalnieks Kalngale нет
AB0373-20 Anastasija Zabello Lielvārde да
AB0374-20 Arturs Babašins Rīga да
AB0375-20 Iveta Kalēja Engures novads да
AB0376-20 Dace Šmite Lielvārde да
AB0377-20 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga да
AB0378-20 Kristaps Dvēselītis Ogre да
AB0379-20 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava да
AB0380-20 Simona Rutkovska Kaža klab Rīga да
AB0381-20 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga да
AB0382-20 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga да
AB0383-20 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga да
AB0384-20 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala да
AB0385-20 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0386-20 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0387-20 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0388-20 Laima Dreimane - Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala да
AB0389-20 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0390-20 Karina Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0391-20 Artūrs Jansons Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0392-20 Kristaps Ceriņš Priekuļu novads да
AB0393-20 Aleksis Jarockis Rīga да
AB0394-20 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga да
AB0395-20 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga да
AB0396-20 Rigonda Germova Mārupe да
AB0397-20 Arvīds Germovs Mārupe да
AB0398-20 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga да
AB0399-20 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0400-20 Kaspars Aksenoks Rīga да
AB0401-20 Kristaps Aksenoks Rīga да
AB0402-20 Karīna Aksenoka Pāvilosta да
AB0403-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži да Vāvere
AB0405-20 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils да Zaķis
AB0406-20 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils да Zaķis
AB0407-20 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga да
AB0408-20 Inese Kraģe Pole Pole Rīga да
AB0414-20 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava да
AB0415-20 Daiga Greiškāne Jelgava да
AB0410-20 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis да
AB0411-20 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils да
AB0412-20 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga да
AB0413-20 Māris Valtiņš Rīga да
AB0416-20 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene да
AB0417-20 Gunta Reinicāne Jelgava да
AB0418-20 Jānis Sprincis Ogre да
AB0419-20 Vladimirs Isajevs Rīga да
AB0420-20 Ruben Martinez Vangaži нет
AB0421-20 Artūrs Krūmiņš Rīga да
AB0423-20 Lauma Muceniece - Ķekava да
AB0424-20 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga да
AB0425-20 Simona Skalberga 2KOKI Rīga да
AB0426-20 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga да
AB0427-20 Aigars Beks Rīga да
AB0428-20 Līga Zvīdriņa Rīga да
AB0430-20 Edīte Šnikvalde Rude да Zaķis
AB0431-20 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga да
AB0432-20 Elīna Lazdiņa Sigulda да
AB0433-20 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala да
AB0434-20 Līga Simkeviča Rīga да
AB0435-20 Matīss Simkevičs Rīga да
AB0436-20 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga да
AB0437-20 Uģis Dreimanis Rīga нет
AB0438-20 Andris Līdaks Rīga да
AB0439-20 Ojārs Čeksters Ķekava да Zaķis
AB0440-20 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga да
AB0441-20 Ainārs Elksnis Biksēs pavasaris Rīga да
AB0442-20 Jānis Straukmanis Jaunjelgava да
AB0443-20 Dace Limmere Maushi Jūrmala да
AB0444-20 Liene Grosa Rīga да
AB0448-20 Līva Morica MyFitness Rīga да
AB0449-20 Kristine Radkovska Salaspils да
AB0447-20 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte да
AB0450-20 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā - Valmiera Valmiera да
AB0451-20 Ģirts Bulāns Supervaroņi Rīga да
AB0452-20 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga да
AB0453-20 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis да
AB0454-20 Inga Vate Tukums да
AB0455-20 Modris Trūlis Rīga да
AB0456-20 Ervīns Lūsis Lūši Rīga да
AB0457-20 Elīna Lūse Lūši Rīga да
AB0458-20 Baiba Zvirbule Rīga да
AB0459-20 Heinrihs Otomers Rīga да
AB0460-20 Inese Otomere PICA LULU Rīga да
AB0461-20 Eva Lapsiņa X99 Ogre да
AB0462-20 Valters Hartpengs Rīga да
AB0463-20 Līga Hartpenga Rīga да
AB0464-20 Gatis Čirka Rīga да
AB0465-20 Liene Hartpenga Rīga да
AB0470-20 Rinalds Nulle Metam mieru! Blome да
AB0468-20 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga да
AB0469-20 Dace Krama-Keirāne #ērglisunpiekūns Rīga да
AB0471-20 Imants Zaķis CDT Ādaži да
AB0472-20 Madars Grinfogels Talsi нет
AB0473-20 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums да
AB0474-20 Dace Hartmane Talsu pauguraines zaķi Talsi да
AB0490-20 Rolands Kursišs Jelgava да
AB0476-20 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga да Zaķis
AB0477-20 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni да
AB0478-20 Matīss Vaivods Rīga да
AB0479-20 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava да
AB0480-20 Aleksejs Bute Jūrmala да
AB0481-20 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga да
AB0482-20 Kristīna Smuļko Rīga да
AB0483-20 Evita Kalmane Rīga да
AB0484-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja нет
AB0485-20 Igors Mihaļevs Jēkabpils Jērkabpils да
AB0486-20 Kristers Grava Jelgava да
AB0487-20 Jānis Actiņš Rīga да
AB0488-20 Lita Dzelme Riga Runners Rīga да
AB0491-20 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre да
AB0492-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja да
AB0493-20 Mārcis Janušs Kuldīga да
AB0494-20 Anita Januša Kuldīga да
AB0495-20 Toms Janušs Kuldīga да Zaķis
AB0496-20 Elīna Vesere Rīga да
AB0497-20 Sandijs Ziediņš Brokolis&Avene Liepāja да
AB0498-20 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0499-20 Andris Ratkus Ogre да
AB0500-20 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga да
AB0501-20 MĀris StrazdiŅŠ STRAZDIŅI Bauska да
AB0502-20 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauska да
AB0503-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera да
AB0504-20 Diāna Šņepste Talsi да
AB0505-20 Aleksejs Ščogols Rīga да
AB0506-20 Edijs Ramiņš Sece Sece да
AB0507-20 Valters Alliks Rīga да
AB0510-20 Dace Kraukle DARU L Garkalne да
AB0509-20 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus да
AB0511-20 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus да
AB0512-20 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0513-20 Vladlena Buravcova Rīga да
AB0514-20 Miks Pētersons Supervaroņi Rīga да
AB0515-20 Vairis Šantars Cesvaine нет
AB0516-20 Miks Mežvēvers Lielvārde да
AB0517-20 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga да
AB0518-20 Viesturs Zimackis Rīga да
AB0519-20 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga да
AB0520-20 Ance Gulbinska Līvāni да
AB0521-20 Kaspars Gulbinskis Līvāni да
AB0522-20 Gints Ronis Sirms Ronis ar Balodi Salacgrīva да
AB0523-20 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži да
AB0524-20 Anete Kampare Rīga да
AB0525-20 Guntars Logins Alpha Partners Balvi да
AB0526-20 Laura Gūtmane Valmiera да
AB0527-20 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute да
AB0528-20 Aleksandrs Voino Mārupe да
AB0529-20 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga да
AB0531-20 Māris Zirnis Rīga да
AB0532-20 Jānis Tamsons Kazdanga да
AB0533-20 Aleksandrs Miņenkovs Brocēni да
AB0534-20 Jānis Riža Burkānciems &Co Valmiera да
AB0535-20 Iveta Pūpola Aizpute да
AB0536-20 Zigmunds Rībens Rīga да
AB0538-20 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums да
AB0539-20 Dana Rimvide-Mickeviča Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0540-20 Diāna Kristiņa Dundaga да
AB0541-20 Gatis Garaissils Fitek Rīga да
AB0542-20 Aldis Kešāns Rīga да
AB0543-20 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0544-20 Didzis Raits Rīga да
AB0545-20 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga да
AB0547-20 Dace Skrastiņa LMT Rīga да
AB0548-20 Vineta Fromane Maratona klubs Liepāja да
AB0550-20 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0552-20 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas да
AB0553-20 Laura Cepurīte Kuldīga да
AB0554-20 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne да
AB0557-20 Ginta Bogdanova Priekuļi да
AB0560-20 Jekaterina Girucka Rīga да
AB0561-20 Zita Barānova Rīga да
AB0562-20 Vitālijs Petuhovs SSK Bebra Rēzekne нет
AB0563-20 Aigars Bundzinieks Vaive да
AB0564-20 Māra Pucena Kuldīga да
AB0565-20 Jānis Klindžāns Rīga да
AB0566-20 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine да
AB0567-20 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems да
AB0568-20 Anda Ozoliņa Langstiņi да
AB0569-20 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene да
AB0570-20 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre да
AB0571-20 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus да
AB0572-20 Santa Puriņa Rāmava да
AB0573-20 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda да
AB0574-20 Agnese Kalniņa Jelgaba нет
AB0575-20 Agnese Kalniņa Jelgaba да
AB0576-20 Kyle Vesterdahl Rīga да
AB0579-20 Kristīne Karsa Rīga да
AB0580-20 Santa Niedola 3D Running Cēsis да
AB0581-20 Jānis Rukmanis 3D Running Cēsis да
AB0582-20 Artūrs Junolainens Juno Runners Rīga да
AB0583-20 Ramūnas Vilčinskas Kauno BMK Kaunas да
AB0584-20 Dainius Balčiūnas Kauno BMK Kaunas да
AB0585-20 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga да
AB0586-20 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga да
AB0587-20 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga да
AB0588-20 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti да
AB0589-20 Agnis Mūrnieks OVI Rīga да
AB0591-20 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Ramava да
AB0592-20 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava да
AB0594-20 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga да
AB0595-20 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga да
AB0596-20 Zane Auslande Lynxdojo Rīga да
AB0598-20 Ivo Buliņš Pikalne да
AB0601-20 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola Pikalne да
AB0603-20 Santa Dremakova Rīga да
AB0604-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus нет
AB0605-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus да
AB0606-20 Valerijs Smirnovs Rīga нет
AB0607-20 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus да
AB0608-20 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga да
AB0609-20 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga да
AB0610-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga да
AB0612-20 Miķelis Vietnieks Noskrien Cēsis Cēsis да
AB0613-20 Emīls Martinsons Straupe да
AB0614-20 Arta Martinsone Cēsis да
AB0615-20 Uģis Treikmanis Cēsis да
AB0617-20 Mikus Māris Eglītis Sigulda да
AB0618-20 Ilze Boldāne Gulbene да
AB0619-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda нет
AB0621-20 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži да
AB0622-20 Jānis Ozoliņš Salaspils да
AB0623-20 Jānis Varslavāns Rīga да
AB0624-20 Pēteris Mednis Jelgava да
AB0625-20 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža да
AB0626-20 Nora Zvirbule Valmiera нет
AB0627-20 Krišjānis Pinka Latgale да
AB0628-20 Nora Zvirbule Valmiera да
AB0629-20 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle нет
AB0630-20 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga да
AB0631-20 Kristaps Broks RIEKSTI Madona да
AB0633-20 Normunds Korņejevs Sigulda да
AB0634-20 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga нет
AB0635-20 Jeļena Ozoliņa Salaspils Salaspils да
AB0636-20 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe да
AB0637-20 Inese Leinasare Rīga да
AB0642-20 Sandis Sproģis Tet Rīga да
AB0639-20 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene да
AB0640-20 Marta Saklaure Ādaži да
AB0641-20 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja да
AB0643-20 Viesturs Tomels Lapmežciems да
AB0645-20 Andris Melnis Olainfarm Olaine да
AB0646-20 Ilga Melne Olainfarm Rīga да
AB0647-20 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine да
AB0649-20 Inga Melne Olainfarm Olaine да
AB0650-20 Kristaps Brizga Olainfarm Olaine да
AB0651-20 Linda Danilāne Olainfarm Olaine да
AB0652-20 Elīna Lieltīruma Olainfarm Olaine да
AB0653-20 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine да
AB0654-20 Nora   Ševčenko    Olainfarm Olaine да
AB0655-20 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Olaine да
AB0656-20 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine да
AB0657-20 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine да
AB0658-20 Jānis Baltiņš Olainfarm Olaine да
AB0659-20 Estere Romanovska Olainfarm Olaine да
AB0660-20 Anda Cielava Olainfarm Olaine да
AB0661-20 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga да
AB0662-20 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga да
AB0663-20 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga да
AB0664-20 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava да
AB0665-20 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts да Zaķis
AB0666-20 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums да
AB0667-20 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga да
AB0668-20 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga да
AB0669-20 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga да
AB0670-20 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga да
AB0671-20 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga да
AB0672-20 Undīne Līduma Latvijas Finieris Rīga да
AB0673-20 Artis Ločmelis VSK Burkānciems & Co I Stirnubuks.lv Valmiera да
AB0674-20 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Vācu kalni да
AB0675-20 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine да
AB0676-20 Anete Akimova LMC Lapmežciems да
AB0677-20 Ilma Melne Olainfarm Olaine да
AB0678-20 Lija Ruperte Olainfarm Olaine да
AB0679-20 Rudīte Bērziņa Olainfarm Olaine да
AB0680-20 Ģertrūde Silauniece Olainfarm Olaine да
AB0681-20 Marks Ševčenko    Olainfarm Olaine да
AB0682-20 Anna Apfelbauma Olainfarm Olaine да
AB0683-20 Inga Gubina Olainfarm Olaine да
AB0684-20 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine да
AB0685-20 Oskars Pugačs Rīga да
AB0686-20 Alise Buceniece individuāli Cēsis да
AB0687-20 Guntars Priede Koknese да
AB0688-20 Dace Mačevska Tērvete да
AB0689-20 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde да
AB0690-20 Jurģis Balodis Mārupe да
AB0691-20 Konstantīns Buravcovs Rīga да
AB0692-20 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga да
AB0694-20 Andris Kalniņš Rīga да
AB0695-20 Alla Radžabova-Cinovska Maratona klubs Aizpute да
AB0696-20 Zane Dziļuma Rīga да
AB0697-20 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga да
AB0699-20 Aivis Poikāns Rīga да
AB0701-20 Zane Lukstiņa Ogre нет
AB0702-20 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga да
AB0703-20 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems да
AB0704-20 Elīna Lūsiņa Lapmežciems да
AB0706-20 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga да
AB0707-20 Anna Petukhova Моscow нет
AB0709-20 Kaspars Rullis Jelgava да
AB0710-20 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta да
AB0711-20 Sintija Lungeviča Madona Madona да
AB0712-20 Dainis Mors Ogre да
AB0714-20 Laura Salnāja Liepāja да
AB0717-20 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna да
AB0718-20 Indra Anckiņa Rīga да
AB0720-20 Linda Andruse Mārupe да
AB0721-20 Aigars Bērziņš Tukums да
AB0722-20 Lauma Ildena Rīga да
AB0723-20 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga да
AB0725-20 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga да
AB0726-20 Līga Kokoreviča Jelgava да
AB0731-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda да
AB0729-20 Edgars Cimermanis Smiltene да
AB0730-20 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava да
AB0732-20 Igors Trofimenko Rīga да
AB0733-20 Roberts Trofimenko Rīga да
AB0738-20 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums да
AB0739-20 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0740-20 Juris Trofimenko Rīga да
AB0741-20 Līga Pētersone Valmiera да
AB0742-20 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga нет
AB0743-20 Iluta Kurzemniece Ērgļi да
AB0744-20 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums да
AB0745-20 Linda Laurena Rīga да
AB0746-20 Ieva Leikarte Ozolnieki да
AB0747-20 Viktorija Kulika Rīga нет
AB0748-20 Anastasija Samete Rīga да Zaķis
AB0749-20 Dace Tītmane Rīga да
AB0751-20 Jolanta Kravale Bez Čiekura Valmiera да
AB0752-20 Haralds Jansons Carnikava нет
AB0753-20 Haralds Jansons Carnikavas Nafta Carnikava да
AB0754-20 Jānis Kalniņš Pāvilosta да
AB0755-20 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele да
AB0756-20 Raivis Bartušauskis Šūpoles Doles sala да
AB0757-20 Ilze Bartušauska Šūpoles Doles sala да
AB0758-20 Anete Uljane Rīga да
AB0759-20 Ilva Sīpola Rīga да
AB0760-20 Jānis Sīpols Rīga да
AB0761-20 Gatis Kveders RIEKSTI Rīga да
AB0762-20 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0763-20 Ligita Saulīte Rīga да
AB0764-20 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums да
AB0765-20 Kristaps Caune Suntaži нет
AB0766-20 Juta Buklovska Suntaži нет
AB0767-20 Indulis Tilgass Rīga да
AB0768-20 Kristaps Kurzemnieks Ērgļi да Vāvere
AB0769-20 Margarita Petelina Rīga нет
AB0770-20 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana да
AB0771-20 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga да
AB0773-20 Iņigo Torre Bilbao да
AB0775-20 Jānis Vizulis Liepāja да
AB0776-20 Inese Rēriha Stirnu buks Ropaži да
AB0777-20 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži да
AB0778-20 Dāvis Liepiņš Rīga да
AB0779-20 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava да
AB0781-20 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči да
AB0782-20 Uģis Dreimanis Rīga да Stirnu buks
AB0783-20 Elizabete Tērauda Rīga да
AB0784-20 Mārtiņš Bērziņš Rīga да Stirnu buks
AB0785-20 Ilze Janmere Rīga да
AB0786-20 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems да
AB0787-20 Noskrien Divplāksnis VSK Noskrien Divplākšņi Rīga да
AB0789-20 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga да
AB0790-20 Ilvars Bergmanis Tukums да
AB0791-20 Jolanta Ivanova Piņķi да
AB0792-20 Mārtiņš Brigmanis Piņķi да
AB0793-20 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga да
AB0794-20 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža да
AB0795-20 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra да
AB3027-20 Linards Lauskis SSK Bebra Rīga нет
AB0797-20 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile да
AB0798-20 Anatolijs Kižlo Rīga да
AB0799-20 Julīte Peculeviča Rīga да
AB0802-20 Aleksandrs Ivanovs Rīga да
AB0803-20 Aivars Spūlis Izturība Ogre да
AB0804-20 Jānis Bāča Saldus да
AB0805-20 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca да
AB0806-20 Anete Casno Rīga да
AB0807-20 Inese Eglīte Rīga да
AB0808-20 Rita Jansone Carnikava да
AB0809-20 Valerijs Smirnovs Rīga да
AB0810-20 Ģirts Bērziņš Cēsis да
AB0811-20 Arnolds Jankovskis Rīga да
AB0812-20 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera да
AB0817-20 Sandis Gugāns Jelgava да
AB0814-20 Maksims Soboļevs Piņķi да
AB0815-20 Duber Maris Ospina Alvarez Piņķi да
AB0816-20 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis да
AB0818-20 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja да
AB0819-20 Ilze Vindele Rīga да
AB0820-20 Agris Spalviņš Rauna Rauna да
AB0821-20 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda да
AB0822-20 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga да
AB0823-20 Pēteris Kļava VSK Noskrien Jūrmala да
AB0824-20 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga да
AB0825-20 Thibaud Tocqueville Rīga да
AB0826-20 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga да
AB0827-20 Georgs Lazdans Rīga да
AB0828-20 Zigurds Greivulis Rīga да
AB0829-20 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala нет
AB0830-20 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre да
AB0831-20 Vineta Pētersone Rīga да
AB0832-20 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži да
AB0833-20 Jānis Perlbahs Rīga да
AB0834-20 Jānis Sīmanis Smiltene да
AB0835-20 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads да
AB0836-20 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga да
AB0837-20 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga да
AB0838-20 Jevgenijs Kurovs Rīga да
AB0839-20 Ruta Saliņa Rīga да
AB0840-20 Elīna Gulbe Rīga да
AB0841-20 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne да
AB0842-20 Juris Misters Rīga да
AB0843-20 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0844-20 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga да
AB0845-20 Māris Dambis INSALVO Rīga да
AB0846-20 Sintija Ozola ZVOC Valmiera да Zaķis
AB0847-20 Dina Zūdiņa Tukums да
AB0848-20 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga да
AB0849-20 Solita Āboliņa Jaunmārupe skrien Jaunmārupe да
AB0850-20 Guna Sprūde Divplākšņi Rīga да
AB0851-20 Māra Zepa Rīga да
AB0852-20 Artis Dude Tērvete Dobele да
AB0853-20 Edīte Bērziņa Ķekava да
AB0854-20 Kristīne Priede Jelgava да
AB0855-20 Vadims Kutukovs Rīga да
AB0856-20 Lela Terašvili Rīga да
AB0858-20 Leo Vīksna Jelgava да
AB0860-20 Artūrs Vadzis Drusti Drusti да
AB0861-20 Gļebs Karjaka Rīga да
AB0862-20 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde да
AB0863-20 Reinis Graviņš Rīga да Zaķis
AB0864-20 Viktors Volkovs Rīga да
AB0865-20 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi да
AB0866-20 Madara Rudzāte Rīga да
AB0867-20 Zita Zariņa Just do it! Rīga да
AB0868-20 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava да
AB0869-20 Viviana Kirilova VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0870-20 Ilva Brenča Tukums да
AB0871-20 Aigars Rozenbergs Lielvārde да
AB0872-20 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils да
AB0873-20 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi да
AB0874-20 Ruta Mālniece Rīga да
AB0875-20 Inga Jurčinska Rīga да
AB0876-20 Edgars Mežvēvers Lielvārde да
AB0877-20 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga да
AB0878-20 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0879-20 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0880-20 Didzis Brants Matisons Runner's Club Saldus да
AB0881-20 Gita Karlsone Matisons Runner's Club Saldus да
AB0882-20 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0883-20 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga да
AB0884-20 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0885-20 Alberts Dambis Insalvo Kaive да
AB0886-20 Zane Brokāne Matisons Runner's Club Baloži да
AB0887-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga нет
AB0888-20 Gatis Brokāns Matisons Runner's Club Baloži да
AB0889-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga да
AB0890-20 Raitis Jirgensons Matisons Runner's Club Cēsis да
AB0891-20 Igors Terjajevs TER Rīga нет
AB0892-20 Igors Terjajevs Rīga да
AB0893-20 Aigars Kokins Cēsis да
AB0894-20 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga да Stirnu buks
AB0895-20 Viktors Griņevičs ABC software Baloži да
AB0896-20 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga да
AB0897-20 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Cēsis да
AB0898-20 Santa Birģele Selga Rīga нет
AB0899-20 Santa Birģele Selga Rīga да
AB0900-20 Zane Kučinska Ogre да
AB0901-20 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe нет
AB0902-20 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe да
AB0903-20 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca да
AB0905-20 Ivars Grobiņš Ādaži да
AB0906-20 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga да
AB0907-20 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele да
AB0908-20 Māris Veckalniņš Madona Madona да
AB0909-20 Geoff Thorpe wjones.lv Rīga да
AB0910-20 Jānis Birģelis Rīga да
AB0911-20 Aldis Krauze ALA Rīga да
AB0912-20 Laura Liniņa ALA Liepāja да
AB0913-20 Anete Gabrūna ALA Cēsis да
AB0914-20 Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0915-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Dobele да
AB0916-20 Evita Ozola Bauska Bauska да
AB0917-20 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga да
AB0918-20 Pārsla Dambe Jūrmala да
AB0919-20 Jānis Andrējevs Rīga да
AB0920-20 Aira Urtāne Rīga да
AB0921-20 Mārtiņš Niķis Rīga да
AB0922-20 Inese Fišere Lynxdojo Garkalne да
AB0923-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki нет
AB0924-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki да
AB0925-20 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils да
AB0926-20 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga да
AB0927-20 Zane Lukstiņa Ogre да
AB0928-20 Andis Puriņš Valmiera нет
AB0929-20 Andis Puriņš Valmiera да
AB0930-20 Renārs Vasiļjevs Daugavpils Runners Jēkabpils да
AB0931-20 Ričardas Kanišauskas SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS Šiauliai да
AB0932-20 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0933-20 Valdis Tilts Kocēnu nov. да
AB0934-20 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0935-20 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils да
AB0936-20 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI Vecbebri да
AB0937-20 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga да Zaķis
AB0938-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga да
AB0939-20 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele да
AB0940-20 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera да
AB0941-20 Ruslans Šuļga MARATONA KLUBS Liepāja да
AB0942-20 Andrejs Gaumigs MARATONA KLUBS Rīga да
AB0943-20 Zane Letapure Neļķe Rīga да
AB0944-20 Kalvis Ķikuts Dobele да Stirnu buks
AB0945-20 Antons Krēsliņš Zoorbagan Rīga нет
AB0946-20 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe да
AB0947-20 Mārtiņš Lindāns Atašienes да
AB0948-20 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera да
AB0949-20 Jānis Duberis Ssk Bebra Aizkraukle нет
AB0950-20 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga да
AB0951-20 Laura Vilka Rīga да
AB0952-20 Konstantīns Biktimirovs Valdlauči нет
AB0953-20 Konstantīns Biktimirovs Rīga да
AB0954-20 Vents Lupkins Smiltene да
AB0957-20 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene да
AB0958-20 Daina Silgale Rīga да
AB0960-20 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils нет
AB0961-20 Kaspars Olte Jūrmala да
AB0962-20 Raivis Ķergalvis Upesciems нет
AB0963-20 Raivis Ķergalvis Upesciems да
AB0964-20 Edgars Blūms ziķeri Rīga да
AB0965-20 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga да
AB0966-20 Sanita Vecā - Rīga да
AB0967-20 Liene Sirmā ziķeri Rīga да
AB0968-20 Arnis Leikarts Ozolnieki да
AB0969-20 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja да
AB0970-20 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera да
AB0971-20 Daina Jurķe Supervaroņi Rīga да
AB0972-20 Agris Samcovs Musliks Rīga да
AB0973-20 Zane Timma SK Katrīna Rīga да
AB0974-20 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga да
AB0975-20 Ainars Jansons Cesis Cesis да
AB0976-20 Roberts Rotelis Rīga нет
AB0977-20 Roberts Rotelis Rīga нет
AB0978-20 Roberts Rotelis Rīga да
AB0979-20 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga да
AB0980-20 Aivars Ulanovs Pūre Pūre да
AB0981-20 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums да
AB0982-20 Dāvis Baumanis RSU Rīga да
AB0983-20 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi да
AB0984-20 Līga Mastiņa Olaine да
AB0985-20 Iveta Lanka TRX Cēsis Smiltene да
AB0986-20 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene да
AB0987-20 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Smiltene да
AB0988-20 Didzis Sprūds Rīga да
AB0989-20 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga да
AB0990-20 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga да
AB0991-20 Inese Grigale Ādaži нет
AB0992-20 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe да
AB0993-20 Kaspars Vīksne Būs Cēsis да
AB0994-20 Krišs Borītis Rīga да
AB0995-20 Edgars Dūms Rīga нет
AB0996-20 Kārlis Mičulis Mārupe да
AB0997-20 Madara Mičule Mārupe да
AB0999-20 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure да
AB1000-20 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga да
AB1001-20 Roberts Jačmenkins Emergn Rīga да
AB1002-20 Kārlis Būmans Emergn Liepāja да
AB1003-20 Santa Gaile Emergn Rīga да
AB1004-20 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga да
AB1005-20 Mārtiņš Herings Emergn Rīga да
AB1006-20 Mārtiņš Orinskis Emergn Rīga да
AB1007-20 Kaspars Salenieks Emergn Rīga да
AB1008-20 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga да
AB1009-20 Vita Irbe Emergn Rīga да
AB1010-20 Ilze Rāta Emergn Rīga да
AB1011-20 Kaspars Koo Emergn Rīga да
AB1012-20 Sandris Greilihs Emergn Rīga да
AB1013-20 Olga Elste Emergn Rīga да
AB1014-20 Jānis Pērkons Emergn Rīga да
AB1015-20 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga да
AB1016-20 Renārs Reklaitis Emergn Rīga да
AB1017-20 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga да
AB1018-20 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga да
AB1019-20 Edgars Bremze Izturība Ikšķile да
AB1020-20 Rinalds Aļeksjonoks Rīga да
AB1021-20 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga да
AB1022-20 Dzintars Lūsis ind. Rīga нет
AB1023-20 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1024-20 Jurģis Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1025-20 Aivars Bondars Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1026-20 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1027-20 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1028-20 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1029-20 Elīza Paveļjeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1030-20 Rebeka Zekante Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1031-20 Kaspars Kravalis Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1032-20 Markus Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1034-20 Donats Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB1035-20 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga да
AB1036-20 Jekaterina Kuzņecova Rīga да
AB1038-20 Valdis Bergs Rīga да
AB1040-20 Laura Sekste Skujene да Zaķis
AB1041-20 Deniss Rostkovskis Rīga да
AB1042-20 Margarita Peteļina Rīga да
AB1043-20 Intars Veberis Rīga да
AB1044-20 Elva Ķēpule Bauska нет
AB1045-20 Ints Vovers Rīga да
AB1046-20 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska да Zaķis
AB1047-20 Artūrs Silgals Talsi нет
AB1048-20 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils да
AB1049-20 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas да
AB1050-20 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi да
AB1051-20 Guntars Pipurs Balvi да
AB1052-20 Maruta Rancāne Visma Active Rīga да
AB1053-20 Arnis Kuzmanis Rīga нет
AB1054-20 Arnis Kuzmanis Rīga нет
AB1055-20 Daniels Rēķis Rīgas Satiksme Rīga да
AB1056-20 Juris Seglenieks Lielvārde да
AB1057-20 Zita Andersone Ogre да
AB1058-20 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems да
AB1059-20 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems да
AB1060-20 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži да
AB1061-20 Sandra Balode ĀdažiVelo Ādaži да
AB1064-20 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Rīga да
AB1065-20 Kristaps Zaļkalns LSFP I Be Active! Milzkalne да
AB1066-20 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga да
AB1069-20 Рро Апен Rīga нет
AB1070-20 Ilgvars Ribušs Rīga да
AB1071-20 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums да
AB1072-20 Liene Salmiņa ISR Rīga да
AB1073-20 Ainis Kanaviņš SSK Bebra 2 Gulbene нет
AB1074-20 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri нет
AB1075-20 Juris Gudēvics - Liepiņš Cēsu novads да
AB1076-20 Anita Veinberga ART Pabaži да
AB1077-20 Edgars Elbergs Prike Rīga да
AB1078-20 Toms Grēviņš Pieci Rīga да
AB1079-20 Inese Pučeka Pieci Rīga да
AB1081-20 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums да
AB1083-20 Kristians Lange Smiltene нет
AB1086-20 Guntars Brauns Rīga да
AB1087-20 Guna Jansone Jansonu susurs Jaunmārupe нет
AB1088-20 Raimonds Meiruška Milzkalne нет
AB1089-20 Antra Dumbrovska Kuldīga да
AB1090-20 Vadims Petrovs ZonPhoto Ogre нет
AB1091-20 Antons Fedorenko Rīga да
AB1092-20 Uldis Dērics Tukums да
AB1094-20 Kristīne Kampare Tukums да
AB1095-20 Uģis Madalāns Madona да
AB1096-20 Amanda Zandersone Dobele нет
AB1097-20 Aleksandrs Antonovs &A Rīga да
AB1098-20 Aiga Tora Rīga да
AB1099-20 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga да
AB1100-20 Līga Kokina Rīga нет
AB1101-20 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers да
AB1102-20 Evita Hibšmane Jelgava да
AB1103-20 Sandis Štubis Jelgava да
AB1104-20 Zane Zilberga Rīga да
AB1105-20 Elmārs Martinsons Rīga да
AB1106-20 Mareks Celmiņš Jelgavas novads нет
AB1108-20 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga да
AB1109-20 Jevgenijs Sološičs Rīga да
AB1110-20 Indars Melzobs The Fashion Point Mārupe нет
AB1111-20 Guntars Irbe The Fashion Point Mārupe нет
AB1112-20 Anastasija Rjabuha Rīga да
AB1113-20 Rēzija Puida SSK Bebra Madona нет
AB1114-20 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene нет
AB1115-20 Edgars Treigūts Paskriesim Rīga да
AB1116-20 Snehal Pande Accenture Rīga да
AB1118-20 Kitija Zaula Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB1119-20 Rita Bukovska Amatas novads нет
AB1120-20 Dāvis Līks Liepāja да
AB1121-20 Ivars Damroze ASK Patria Rīga да
AB1122-20 Līga Kalniņa Accenture Rīga да
AB1123-20 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga да
AB1124-20 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads да
AB1125-20 Solvita Bērziša Accenture Rīga да
AB1179-20 Uldis Krauklis Accenture Garkalne да
AB1127-20 Kristīne Freimane Accenture Rīga да
AB1128-20 Kārlis Kromans Accenture Rīga да
AB1129-20 Anuradha Gunjute Accenture Rīga да
AB1130-20 Rupali Tayade Accenture Rīga да
AB1131-20 Kārlis Kaminskis Accenture Rīga да
AB1132-20 Marita Lasmane Accenture Garkalne да
AB1133-20 Karlis Kromans Accenture Rīga да не будет участвовать
AB1134-20 Toms Dreiže Accenture Rīga да
AB1135-20 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti да
AB1136-20 Jānis Sīpols Accenture Staicele да
AB1137-20 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga да
AB1138-20 Lāsma Bergmane-Behmane Accenture Rīga да
AB1139-20 Eva Daģe Accenture Rīga да
AB1140-20 Līga Linuža Accenture Rīga да
AB1141-20 Aiga Voite Accenture Rīga да
AB1142-20 Gustavs Brigmanis Accenture Rīga да
AB1143-20 Baiba Ģērmane Accenture Rīga да
AB1144-20 Darija Sokolova Accenture Baloži да
AB1145-20 Ēriks Jauga Accenture Rīga да
AB1146-20 Pete Koch Rīga да
AB1147-20 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga да
AB1148-20 Ieva Reklaite Accenture Rīga да
AB1149-20 Miks Eglītis Accenture Rīga да
AB1292-20 Gints Freināts Engures sportam Engure да
AB1178-20 Arnis Reiters Accenture Rīga да
AB1151-20 Toms Ķikusts TallRo Salaspils да
AB1152-20 Anete Ķikuste TallRo Salaspils да
AB1153-20 K O N S T A O S H Accenture Rīga да
AB1154-20 Laima Kaufiņa Alūksne да
AB1155-20 Raimonda Kalniņa Upeslejas да
AB1156-20 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB1157-20 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB1158-20 Linda Andersone Accenture Rīga да
AB1162-20 Anastasija Sardiko Accenture Rīga да
AB1163-20 Denis Sokolovs Rīga да
AB1164-20 Niks Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB1165-20 Ilze Platniece-Bružāne Accenture Rīga да
AB1166-20 Sintija Juška Accenture Rīga да
AB1167-20 Sandris Līcis Carnikava нет
AB1168-20 Gatis Jarohovičs Sigulda да
AB1169-20 Sanita Blumberga LMT Kadaga да
AB1171-20 Ruslan Alekseyev Accenture Rīga да
AB1172-20 Annika Nelsone Accenture Rīga да
AB1173-20 Kristaps Zvirgzds Ikšķile да
AB1174-20 Ivars Zariņš Žurnāls Santa Rīga да
AB1175-20 Konstantīns Lukaševičs Accenture Lielvārde да
AB1176-20 Aivaras Domarkas Šiauliai да
AB1177-20 Ivo Pušņins Sigulda да
AB1291-20 Armands Šaraks Jēkabpils да
AB1207-20 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne да
AB1180-20 Jānis Knēts Accenture Rīga да
AB1181-20 Kristīne Cine Accenture Rīga да
AB1182-20 Raimonds Bortaščenoks Sapiens Rīga да
AB1183-20 Kaspars Kumpiņš Sapiens Rīga да
AB1184-20 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga да
AB1185-20 Jānis Silgals Rīga да Stirnu buks
AB1186-20 Andis Komarovs Sapiens Ķekava да
AB1187-20 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda да
AB1188-20 Mareks Lazda Rīga да
AB1189-20 Kate Ozola Rīga да
AB1190-20 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole да
AB1191-20 Roberts Vārtiņš Sapiens Rīga да
AB1192-20 Normunds Popmanis Stelpe да
AB1193-20 Agita Ekmane Rīga да
AB1194-20 Aida Graudiņa GAUSĀ JŪDZE Saldus да
AB1195-20 Kristaps Skujiņš IGT Rīga да
AB1196-20 Rubens Šulcs Smiltene Smiltene да
AB1197-20 Valdis Meirēns IGT Rīga да
AB1198-20 Kārlis Cinis  IGT Rīga да
AB1199-20 Gunta Ģeida IGT Rīga да
AB1200-20 Zane Karpenko IGT Rīga да
AB1202-20 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems да
AB1203-20 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga да
AB1204-20 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga да
AB1205-20 Ivars Brauns Lynxdojo Rīga да
AB1206-20 Ina Eigenfelde Sigulda нет
AB1208-20 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads да
AB1209-20 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB1210-20 Raimonds Spēks Krokus Krustpils novads да
AB1211-20 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB1212-20 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB1213-20 Renārs Felcis Rīga да
AB1214-20 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava да
AB1215-20 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga да
AB1216-20 Ivars Vacers Rīga да
AB1217-20 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1218-20 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1219-20 Ilze Vācere Rīga да
AB1220-20 Juris Damškalns Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1221-20 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1222-20 Alvita Mirecka Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1223-20 Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1224-20 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1225-20 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1226-20 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1228-20 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums да
AB1229-20 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga да
AB1230-20 Paula Ivanovaite Engures sportam Rīga да
AB1231-20 Katrīna Levāne Engures sportam I Sporta patriots Tukums да
AB1232-20 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži нет
AB1233-20 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja да
AB1234-20 Guntis Strazds Rīga да
AB1235-20 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv Liepāja да
AB1236-20 Sigita Vāce ultrataka.lv Saldus да
AB1237-20 Kristaps Magone Sigulda да
AB1238-20 Līga Rusiņa Līvānu novads да
AB1239-20 Agnis Melderis Smiltene да
AB1240-20 Evija Vate Engures Sportam/Sporta patriots Tukums да Lūsis
AB1241-20 Sandijs Jēkabsons Tukums да
AB1242-20 Svetlana Savanovica Rīga да
AB1251-20 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi нет
AB1250-20 Kaspars Rutkis EY Rīga да
AB1244-20 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure да
AB1245-20 Aigars Sproģis Emergn Rīga да
AB1246-20 Gints Krastiņš Emergn Rīga да
AB1247-20 Fredrik Hagstroem Emergn Gothenburg да
AB1248-20 Zane Poča Emergn Rīga да
AB1249-20 Dagnija Bramane Emergn Rīga да
AB1252-20 Daina Stonka Gulbene да Zaķis
AB1253-20 Kārlis Stonka Gulbene да
AB1254-20 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai да
AB1255-20 Sigita Spudienė Basakojai Šiauliai да
AB1256-20 Māris Melderis Valmiera нет
AB1257-20 Māris Melderis Valmiera нет
AB1258-20 Valdis Miezītis Engures Sportam I Sporta patriots Jūrmala да
AB1259-20 Jēkabs Vinciuns Rīga нет
AB1260-20 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums да
AB1261-20 Jānis Vītoliņš Paskriesim Rīga да
AB1262-20 Gunta Brazauska Jelgava да
AB1263-20 Arvis Taurenis Paskriesim Rīga да
AB1264-20 Uldis Sedliņš Engures sportam I Sporta patriots Rīga да
AB1265-20 Māris Melderis Valmiera да
AB1266-20 Konstantīns Vasiļjevs Rīga да Stirnu buks
AB1267-20 Irīna Ņesterenko Rīga да
AB1268-20 Egīls Ziediņš Langstiņi да
AB1269-20 Jēkabs Vinciuns Rīga да
AB1271-20 Sarmīte Kaunese Saldus novada pašvaldība Saldus да
AB1272-20 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda да
AB1273-20 Vita Fjodorova Jūrmala да
AB1274-20 Dace Ancāne Engures sportam / Sporta patriots Tukums нет
AB1276-20 Linda Medne Saldus novada pašvaldība Saldus да
AB1277-20 Baiba Mazrima Saldus novada pašvaldība Saldus да
AB1278-20 Jānis Bute Jūrmala да
AB1279-20 Mareks Vaišļa SSK Bebra Ķekava нет
AB1280-20 Miks Locis Lynxdojo Rīga да
AB1281-20 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda да
AB1282-20 Mikus Salcēvičs Jelgava да
AB1283-20 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga да
AB1284-20 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga да
AB1285-20 Artūrs Soročenkovs Engures sportam / Sporta patriots Tukums да
AB1286-20 Māra Vītola Rīga да
AB1287-20 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga да
AB1288-20 Oskars Cimermanis Patria Sportland Smiltene нет
AB1289-20 Mārtiņš Freibergs Scenic Trail Rock Goat Rīga да Lūsis
AB1290-20 Madara Berga Accenture Rīga да
AB1293-20 Lote Freināte Engures sportam Engure да
AB1294-20 Juris Bērziņš Engures sportam Engure да
AB1295-20 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile да
AB1296-20 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils да
AB1297-20 Kārlis Mikoss Emergn Rīga да
AB1301-20 Pēteris Zustrups Tukums да
AB1302-20 Toms Krauklis Rīga да
AB1303-20 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga да
AB1304-20 Ints Bruņenieks Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika Ogre да
AB1305-20 Matīss Brenneris Rīga да Lūsis
AB1308-20 Zinta Elksne Rīga да
AB1309-20 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems да
AB1310-20 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums да
AB1311-20 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera да
AB1312-20 Krišjānis Svilpe EY Rīga да
AB1313-20 Emīls Kvālis EY Rīga да
AB1314-20 Dainis Romāns Rīga да
AB1315-20 Sanita Rāviņa Rīga да
AB1316-20 Didzis Dobelis Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB1317-20 Vineta Rozenštrauha Latvijas gaisa satiksme Rīga да Zaķis
AB1318-20 Inese Kaņģīzere Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB1319-20 Sandis Zīvarts Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB1324-20 Gaitis Sproģis Ērgļi да
AB1325-20 Sandra Volodina Gulbene да
AB1332-20 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads да
AB1336-20 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB1337-20 Jānis Tenbergs Engures sportam I Sporta Patriots Plieņciems да
AB1345-20 Žanna Linde Ērgļi да
AB1350-20 Miks Latvis Sigulda да
AB1469-20 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga да
AB1485-20 Santa Žukovska Rēzekne да
AB1562-20 Jurijs Šlamovs Rīga да
AB1606-20 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga да
AB1620-20 Jānis Marčinkus SK Ozolnieki Jelgava да
AB1653-20 Vladimirs Misāns Ādaži да
AB1713-20 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga да
AB1712-20 Madara Runce DNB Service Centre Rīga да
AB1711-20 Laija Silauniece DNB Service Centre Rīga да
AB1710-20 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga да
AB1709-20 Toms Galins DNB Service Centre Rīga да
AB1708-20 Zane Medne DNB Service Centre Rīga да
AB1707-20 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga да
AB1706-20 Ilze Šarna DNB Service Centre Rīga да
AB1705-20 Zanda Gertnere DNB Service Centre Rīga да
AB1704-20 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga да
AB1703-20 Signe Strujevica DNB Service Centre Rīga да
AB1702-20 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga да
AB1701-20 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga да
AB1700-20 Līva Romanova DNB Service Centre Rīga да
AB1699-20 Žastīne Skrebele DNB Service Centre Rīga да
AB1698-20 Laura Videjusa DNB Service Centre Rīga да
AB1697-20 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga да
AB1696-20 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga да
AB1695-20 Anete Tone DNB Service Centre Rīga да Zaķis
AB1694-20 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga да Stirnu buks
AB1714-20 Ilga Ozoliņa DNB Service Centre Rīga да
AB1717-20 Gunta Holštroma Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Kazdanga да
AB1718-20 Gundega Heidingere Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ogre да
AB1719-20 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Rīga да
AB1720-20 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Saldus да
AB1721-20 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala да
AB1722-20 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis да
AB1723-20 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1724-20 Uģis Kronbergs Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jaunmārupe да
AB1725-20 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis да
AB1726-20 Edgars Sprūds Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Liepāja да
AB1727-20 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava да
AB1728-20 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1729-20 Ludmila Joce Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava да
AB1730-20 Ināra Lūse Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Carnikava да
AB1737-20 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga да
AB1785-20 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga да
AB1972-20 Inese Klasa Klasu ģimene Rīga да
AB1940-20 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja да
AB1941-20 Reinis Lilienšteins Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga да
AB1942-20 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga да
AB1943-20 Agnese Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga да
AB1945-20 Nauris Spalviņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rauna да
AB2188-20 Ulvis Trēgers Slampe да
AB2282-20 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja да
AB2301-20 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja да
AB2369-20 Estere Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga да
AB2698-20 Jakub Spryngl Rīga да
AB2714-20 Dita Voronova Launkalne да
AB2782-20 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera да
AB3076-20 Inese Macuka Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils да
AB3077-20 Renārs Saulītis Ādaži да