Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga yes
SB6673-20 SB1 Evija Abiļeva Swedbank Rīga yes
SB7053-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga yes
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga yes
SB7138-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
AB0183-20 VB2 Gints Bērziņš Brīvdienu ģimene Ikšķile yes
SB1494-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda yes
SB7540-20 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja yes
AB1290-20 SB1 Madara Berga Accenture Rīga yes
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava yes
SB6598-20 VB2 Anatolijs Macuks "Lūša spēks" Jēkabpils Jēkabpils yes
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga yes
SB5613-20 SB1 Sandra Garkalna Rīga no
SB7084-20 VB2 Dzintars Lejiņš #patsparsevi Rīga yes
SB5797-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta "Rīga" Rīga yes
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga yes
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga yes
AB1163-20 VB2 Denis Sokolovs Rīga yes
AB0982-20 VB1 Dāvis Baumanis RSU Rīga yes
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga yes
AB0545-20 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
SB7017-20 VB2 Ritvars Klapars Burkānciems&Co Valmiera yes
AB0614-20 SB1 Arta Martinsone Cēsis yes
AB0954-20 VB1 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene yes
SB5835-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga yes
AB0882-20 VB2 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB2330-20 SB2 Dace Ansone UgunsMūris Rīga no
AB1098-20 SB1 Aiga Tora Rīga yes
SB4991-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN/Brooks/Mežpils Viļāni yes
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža yes
SB6525-20 VB3 Aivars Ābols Tukums yes
AB0100-20 SB1 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga yes
SB4826-20 VB3 Dainis Ragovskis Salaspils yes
SB6925-20 VB2 Mārcis Treimanis Cult Of White Dionysos / TRX Cēsis Cēsis yes
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB7235-20 VB1 Gatis Lejnieks NAA Rīga yes
SB5978-20 VB2 Jānis Sakne Plānais galdiņš Rīga yes
AB1155-20 SB1 Raimonda Fokerote Upeslejas yes
SB6280-20 VB1 Matīss Grahoļskis Ērgļi yes
SB7968-20 VB1 Ritvars Bušs Ķegums yes
SB6408-20 VB1 Kristaps Ceriņš RECRO Priekuļi yes
SB6687-20 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Matisons Runner`s Club Ventspils yes
SB6818-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus yes
SB5169-20 VB1 Dāvis Rozītis SPB RUN/Brooks Alūksne yes
AB0289-20 SB1 Līva Leimane Rīga yes
SB5877-20 VB1 Kārlis Ansons Ikšķile yes
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga yes
SB7320-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži yes
SB6073-20 VB2 Ivars Timko Jēkabpils Jēkabpils yes
AB0447-20 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte yes
SB8024-20 VB1 Kārlis Kalniņš Rīga yes
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska yes
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga yes
AB1058-20 SB3 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga yes
AB0581-20 VB1 Jānis Vītols 3D Running Cēsis yes
AB0506-20 VB2 Edijs Ramiņš Sece Sece yes
SB5922-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga yes
AB0609-20 VB1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga yes
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums yes
SB7823-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Rīga yes
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki yes
AB0480-20 VB1 Aleksejs Bute Jūrmala yes
SB7063-20 VB2 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža yes
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine yes
SB7141-20 VB3 Ēriks Melkurts Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida yes
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga yes
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga yes
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone yes
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga yes
SB6980-20 VB1 Artis Lūsis Ogre no
SB5621-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga yes
SB7086-20 VB1 Andrejs Dmitrijevs BALTAIS Rīga yes
AB0151-20 VB3 Janis Kopmanis LSC Rīga yes
AB1043-20 VB2 Intars Veberis Rīga yes
SB2042-20 SB2 Zane Rone Cēsis yes
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera yes
AB0137-20 VB3 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera yes
SB6553-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga yes
SB6634-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talnu novads, lĪbagu pagasts yes
SB7024-20 VB2 Mārtiņš Balodis Ādažuvelo Ādaži yes
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde yes
SB7111-20 VB2 Viesturs Puriņš Mārupe yes
SB5840-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga no
AB1283-20 SB1 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga yes
SB2333-20 SB2 Diāna Ivanova Rīga yes
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga yes
SB7889-20 SB2 Vita Vecvanaga Rīga yes
SB6358-20 SB1 Una Medne Bigbank Priekuļi yes
AB0523-20 SB3 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži yes
AB0111-20 VB1 Mārtiņš Holsts Cēsis yes
SB7788-20 VB2 Ēriks Siņicins Swedbank Inčukalns yes
SB6927-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga yes
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga yes
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene yes
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava yes
SB3166-20 VB1 Toms Bērziņš Valmiera yes
AB0198-20 SB1 Laura Kaleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
AB1070-20 VB1 Ilgvars Ribušs Rīga yes
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums yes
SB6692-20 VB3 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti yes
SB6819-20 VB1 Andis Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
SB5174-20 SB2 Kristīne Vilcāne Baldone Baldone yes
AB0973-20 SB1 Zane Timma SK Katrīna Rīga yes
SB5879-20 SB1 Sandra Kapče Rīga yes
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
SB7324-20 VB2 Juris Jansons Swedbank Valmiera yes
SB6076-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
SB7743-20 SB1 Lita Sala Jēkabpils yes
SB8027-20 VB1 Kristaps Skujiņš Spararats Rīga yes
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga yes
AB1099-20 SB1 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga yes
AB1059-20 VB3 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
SB6885-20 VB1 Jānis Krastiņš Ogre yes
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda yes
SB7204-20 SB1 Sabīne Šķēle Rīga yes
SB5928-20 VB1 Kaspars Burka Rīga yes
SB7354-20 VB1 Edgars Mise Madona Madona no
SB6151-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB2377-20 VB1 Kristaps Palmakovskis Rīga yes
SB7631-20 VB1 Rolands Pužulis - Madona yes
SB4319-20 VB2 Māris Reiniks Ogre yes
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja yes
SB6675-20 SB2 Vineta Skrastiņa Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB7069-20 SB1 Paula Pakule Latvian Rollerski Team Cesis yes
SB5725-20 SB1 Dace Bukša Rīga yes
SB7145-20 VB1 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB5863-20 SB1 Zane Dankbāre Rīga no
AB1140-20 SB1 Līga Jermolova Accenture Rīga yes
SB7551-20 VB1 Aleksis Borozdins Salacgrīva Salacgrīva yes
SB3165-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga yes
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga yes
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
SB6983-20 VB2 Indars Melzobs Mārupe yes
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži yes
SB7088-20 VB1 Artis Lūsis Ogre yes
AB0091-20 VB1 Juris Medvids Baloži yes
SB7441-20 SB1 Elvita Alksne NAA Valmiera yes
SB2083-20 VB2 David Groombridge London yes
SB7574-20 VB1 Ņikita Priede Rīga yes
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna yes
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre yes
SB6641-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems yes
SB7025-20 SB2 Dace Podkalne vsk Noskrien Blonde Rīga yes
SB5666-20 VB1 Emīls Dombrovskis Ķekavas novads yes
AB1151-20 VB2 Toms Ķikusts TallRo Salaspils yes
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums yes
AB0471-20 VB2 Imants Zaķis CDT Ādaži yes
SB7357-20 VB1 Arturs Vanags newhouse.lv Lielvarde yes
SB6184-20 VB1 Aleksejs Marizihins POTA42 Rīga no
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete yes
SB6361-20 VB1 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga yes
AB0478-20 VB1 Matīss Vaivods Rīga yes
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga yes
SB4930-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga no
SB6931-20 VB1 Edgars Strapcāns Rīga yes
AB0637-20 SB2 Inese Leinasare Rīga yes
AB1125-20 SB1 Solvita Bērziša Accenture Rīga yes
SB6028-20 SB1 Gita Jurševska RIGA RUNNERS Liepāja no
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
SB7990-20 VB1 Andrejs Semjonovs The House Rīga yes
SB6451-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga yes
AB0415-20 SB2 Daiga Greiškāne Jelgava yes
SB6827-20 SB1 Inese Kokoreviča VSK Burkānciems & Co Valmiera yes
SB5178-20 VB1 Artūrs Kupcovs Salaspils yes
SB7171-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run/ Brooks Vecpiebalga yes
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums yes
SB5594-20 SB2 Ilze Kronberga TUKUMS Tukums yes
SB7331-20 VB1 Ivo Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga yes
SB6106-20 SB1 Antra Kanušniece Bioderma Rīga yes
SB7753-20 VB1 Normunds Vējiņš GC Alūksne no
SB8028-20 SB1 Lelde Rāviņa Rīga yes
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0822-20 VB1 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
SB6739-20 VB3 Armands Klotiņš Rīga yes
SB4548-20 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Marupe yes
SB6895-20 SB1 Liene Krūze Maratona klubs Ādaži yes
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga yes
SB7206-20 VB1 Kārlis Šķēle Rīga yes
SB5934-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre no
SB7115-20 SB2 Elita Zālīte TRX Cēsis Smiltene yes
SB5841-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga no
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga yes
SB2607-20 VB3 Jānis Zemturis Rīga yes
SB7653-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga yes
SB4349-20 SB2 Liene Gasiņa Swedbank Mārupe yes
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga yes
SB6677-20 VB1 Jānis Vērdiņš Rīga yes
SB7070-20 VB3 Valdis Groza Lubāna yes
AB0607-20 VB1 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus yes
SB7154-20 VB1 Jānis Skujenieks Ozons Rīga yes
SB5864-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava yes
SB1781-20 SB1 Inese Lībiete Rīga yes
AB0260-20 SB1 Madara Tīģere-Bernharde Sabile yes
SB3167-20 SB1 Justīne Apine Valmiera yes
AB0873-20 SB2 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi yes
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB6984-20 VB2 Guntars Irbe Mārupe yes
AB0147-20 VB2 Arnis Kuzmanis Brīvdienu ģimene Rīga yes
SB7095-20 SB1 Darya Skakouskaya Zhive Belarus! Rīga yes
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga yes
SB7444-20 VB1 Eduards Salcevics Līvani yes
SB2118-20 VB1 Māris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga yes
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga yes
SB3896-20 VB1 Matiss Ansviesulis Rīga yes
SB6564-20 SB1 Zane Dālberga DPD LATVIJA Rīga yes
SB6644-20 VB1 Edgars Skuja LIDA Birzgale yes
SB7029-20 SB2 Sandra Balode Ādažuvelo Ādaži yes
SB5672-20 VB1 Mārtiņš Vabulis VSK Burkānciems & Co Valmiera yes
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga yes
AB1075-20 VB1 Juris Gudēvics - Liepiņš Cēsu novads yes
SB5943-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Adazi - rigas rajons yes
AB0865-20 VB3 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi yes
SB6185-20 VB1 Aleksejs Marizihins POTA42 Rīga yes
SB7945-20 VB1 Reinis Spaile TEAM SIMBA Vestiena yes
SB6362-20 SB1 Iveta Bērziņa RIGA RUNNERS II Rīga yes
SB6528-20 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile yes
SB6781-20 VB2 Pēteris Skuja Ērgļu pagasts yes
SB4931-20 VB3 Antis Zunda Gulbene yes
SB6936-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava yes
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga yes
AB0214-20 SB1 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga yes
SB6035-20 SB2 Sandra Platā SK”Ozolnieki” Jelgava yes
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga yes
SB7997-20 SB2 Win Win Rīga yes
SB6285-20 VB2 Aleksis Orlovs Rīga yes
SB6456-20 VB1 Edgars Kapteinis Selga Rīga yes
SB6707-20 VB1 Toms Ķelderis Mežaciems Rīga yes
AB0930-20 VB1 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils yes
SB5185-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži yes
SB7184-20 SB1 Zane Tilta-Kūma Vāveres Rīga yes
SB5889-20 SB1 Dārta Otomere Roja yes
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga yes
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis yes
SB6099-20 VB1 Aldis Ezers Ulbroka yes
SB7759-20 VB1 Normunds Vējiņš GC Alūksne yes
SB8030-20 VB1 Kristiāns Krauklis ukiyo running Rīga yes
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao yes
AB0212-20 VB3 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga yes
SB6747-20 VB1 Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK Jūrmala yes
SB4659-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži yes
SB6896-20 VB2 Juris Kļaviņš ZAJEC Ozolnieki yes
AB0149-20 SB2 Ilze Baumane Mārupe yes
SB5688-20 VB1 Raivis Zelenkevičs Shiny Happy People Rīga yes
SB7126-20 VB2 Intārs Stalbergs Rīga yes
AB0069-20 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga yes
SB7518-20 VB2 Aigars Jirgensons Rīga yes
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga yes
SB7656-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre yes
SB4505-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga yes
AB0105-20 SB2 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga yes
SB6681-20 VB1 Edgars Apinis Patria Sportland Lapmežciems no
SB7075-20 VB1 Jānis Veļķeris Alūksne Alūksne yes
SB5731-20 SB1 Evita Biezmane Bonava Latvija Rīga no
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga yes
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe yes
SB7558-20 VB1 Reinis Braķis Ērgļi yes
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga yes
AB1280-20 VB1 Miks Locis Lynxdojo Rīga yes
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga yes
SB6987-20 SB2 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Auru pagasts, dobeles novads yes
AB0329-20 VB1 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti yes
SB7097-20 VB1 Reinholds Pīrāgs Zhive Belarus! Rīga yes
SB5815-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale no
AB0999-20 VB2 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure yes
SB2155-20 SB2 Natalija Zeņina Rīga yes
SB7586-20 VB2 Armands Upīte Cēsis yes
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB6566-20 SB1 Jana Smiltina DPD LATVIJA Rīga yes
SB6646-20 VB1 Mārtiņš Viļums Ozolnieki yes
SB4678-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe yes
SB6901-20 VB1 Artis Lūsis Ogre no
AB0802-20 VB2 Aleksandrs Ivanovs Rīga yes
SB7216-20 VB1 Arnis Hansons NAA Rīga yes
SB5945-20 VB1 Raimonds Meiruška Tukums yes
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga yes
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB7958-20 SB3 Iveta Šķiņķe Riga Runners Rīga yes
SB6384-20 VB1 Aivars Fogelis Rīga yes
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga yes
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils yes
SB4957-20 SB2 Inese Meldere Smiltene yes
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava yes
AB0759-20 SB2 Ilva Sīpola Rīga yes
SB7294-20 SB1 Beāte Kampare Rīga no
SB6042-20 VB1 Igors Laščenko Open API Jelgava yes
AB1208-20 SB2 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads yes
SB8007-20 VB1 Artūrs Jermolovs VSK Noskrien/Meža taku skrējieni Rīga yes
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava yes
SB6457-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga yes
SB6709-20 VB2 Deivis Ķelderis Mežaciems Rīga yes
SB6851-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava yes
SB5206-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales ziņas Jelgava yes
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala yes
AB0157-20 VB2 Jurijs Varganovs Kadaga yes
SB6549-20 VB1 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga yes
AB1027-20 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB6101-20 SB2 Ineta Saulīte Rīga yes
AB0662-20 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga yes
SB8032-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga yes
SB6338-20 SB1 Katrīna Mihalovska Bigbank Rīga yes
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils yes
SB6759-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga yes
SB6647-20 SB1 Sintija Šaitere LIDA Aglona yes
SB7046-20 VB2 Viesturs Kozilāns AlŪksne yes
SB5691-20 SB1 Aiva Kramiņa Bauska Bauska yes
SB7129-20 VB1 Toms Kalniņš Salacgriva yes
SB5851-20 VB1 Krišjānis Hartmanis Juno Runners Ikšķile yes
SB7521-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga yes
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone yes
SB7657-20 VB1 Edgars Apinis Patria Sportland Lapmežciems yes
AB1725-20 VB1 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
SB6682-20 VB1 Gatis Otomers Roja yes
AB0633-20 VB2 Normunds Korņejevs Sigulda yes
SB5772-20 VB1 Emīls Dombrovskis Ķekavas novads no
AB1209-20 SB2 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB3952-20 VB1 Kristaps Čehovičs Ramata yes
SB7560-20 VB1 Andis Konovalovs Ērgļi yes
SB3314-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti yes
AB0336-20 VB2 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzeknes nov. yes
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils yes
SB3706-20 VB1 Māris Puriņš AJ Furniture Cēsis yes
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele yes
SB7098-20 VB1 Dinass Talents Talsi yes
SB5819-20 SB1 Signe Birkenberga Rīgas Raner klubs Saldus no
AB0378-20 VB1 Kristaps Dvēselītis Ogre yes
SB2261-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga yes
SB7596-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Inov8/ Isostar/ RIEKSTI Kocēni yes
SB4015-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana no
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils yes
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava yes
SB6764-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga yes
SB4754-20 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius yes
SB6910-20 VB2 Uģis Pauriņš Izturība Tīnūži yes
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga yes
SB7223-20 VB1 Edgars Rollis Rīga yes
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga yes
AB1018-20 VB2 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga yes
SB6207-20 VB2 Aigars Šuvcāns Lat Met - www.latmet.com Kocēni yes
SB7964-20 VB1 Marks Vāle Mazsalaca yes
SB6386-20 VB2 Rinalds Zeltins KMKVP Ikskile yes
AB1229-20 SB2 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala yes
SB5059-20 VB2 Jānis Banders Jelgava yes
AB0425-20 SB1 Simona Skalberga 2KOKI Rīga yes
SB5865-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Salaspils yes
AB0760-20 VB2 Jānis Sīpols Rīga yes
AB0934-20 VB1 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB1121-20 VB1 Ivars Damroze ASK Patria Rīga yes
SB8008-20 VB1 Klāvs Sebris Jūrmala yes
AB0411-20 SB1 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils yes
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
SB5232-20 VB2 Guntis Leimanis Ādaži yes
AB0992-20 VB1 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe yes
SB5910-20 VB1 Andris Limanāns Dobeles runners Dobele yes
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda yes
SB7341-20 SB1 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri yes
SB6115-20 SB2 Jūlija Kuzņecova Rīga yes
AB1156-20 SB2 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
SB8033-20 VB2 Ainārs Apsītis Mālpils novads yes
AB1045-20 VB1 Ints Vovers Rīga yes
AB0805-20 VB1 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca yes
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene yes
SB7050-20 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga yes
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga yes
SB7134-20 VB1 Oskars Oleksivs Iecava yes
SB5856-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga no
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums yes
SB2758-20 VB1 Jēkabs Vanags Akuna Tribe Marupe yes
SB7659-20 SB1 Līga Girgensone Patria Sportland Dobele yes
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga yes
SB6683-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga no
SB7083-20 VB1 Dāvis Uļģis BALTAIS Rīga yes
SB5773-20 VB1 Dāvis Gotlands SK "Katrīna" Kuldīga yes
SB7430-20 VB1 Ilgvars Ratnieks Ērgļi Ērgļi yes
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0571-20 VB1 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus yes
SB5618-20 VB1 Atis Vanags Rubene yes
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga yes
SB6620-20 VB1 Edgars Tiltanovs Ērgļi yes
SB7008-20 VB2 Mareks Vaišļa ssk Bebra Ķekava yes
SB5637-20 VB2 Artūrs Rukkalns Rīga yes
SB7099-20 VB1 Sandis Breiers Iecava yes
SB5828-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale no
AB1094-20 SB2 Kristīne Kampare Tukums yes
SB2305-20 VB1 Kaspars Gulbis Niedrāji MR/Ugāle Ugāle yes
SB7602-20 SB1 Laura Vīķe OK Kāpa Rīga yes
SB4024-20 SB2 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems yes
AB0663-20 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
SB6765-20 VB1 Māris Balceris Dobele yes
SB4780-20 VB2 Jānis Strazdiņš Rīga yes
SB6918-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa yes
AB1253-20 VB1 Kārlis Stonka Gulbene yes
AB0186-20 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils yes
AB0671-20 VB2 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga yes
AB1200-20 SB1 Zane Karpenko IGT Rīga yes
SB6255-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Launkalnes pagasts yes
SB7965-20 SB3 Ieviņa Lieldiena Madona Madona yes
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils yes
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene yes
AB1241-20 VB1 Sandijs Jēkabsons Tukums yes
SB5102-20 VB2 Ivars Noviks Rēzekne Rēzekne yes
AB1176-20 VB2 Aivaras Domarkas Šiauliai yes
SB5869-20 VB2 Ingus Jakstiņš Swedbank Sigulda yes
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga yes
SB7303-20 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga yes
SB6097-20 SB1 Linda Ezera Ulbroka yes
AB0457-20 SB1 Elīna Lūse Lūši Rīga yes
SB8018-20 SB1 Santa Žukovska Mailigen Rīga yes
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti yes
AB0057-20 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga yes
SB6722-20 SB1 Laine Rupeika-Ruža Rīga yes
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile yes
SB5288-20 VB1 Uģis Karasevs Kocēnu novads Kocēnu novads yes
AB0341-20 SB1 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
SB5911-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži yes
SB5608-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga yes
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga yes
SB6116-20 SB1 Līga Girgensone Patria Sportland Dobele no
SB7799-20 VB1 Janis Zile Rīga yes
SB8034-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga yes
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti yes
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera yes
SB7051-20 VB1 Kaspars Lācis Velo klubs Sigulda Sigulda yes
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe yes
SB7136-20 VB2 Agris Hermanis Stopiņi yes
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga yes
SB7538-20 VB2 Aļģirts Valužis FK Bandava/Priekules novads Priekule yes
SB2774-20 VB1 Sergejs Kižlo Swedbank Rīga yes
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga yes
SB6597-20 SB1 Klinta Lauska Pulsometrs.lv Balvi yes
SB6956-20 VB2 Artūrs Elstiņš Marienburgas vilki Alūksne yes
SB5610-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga no
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga yes
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži yes
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga yes
SB1865-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Mārupe yes
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna yes
SB3481-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava yes
AB1278-20 VB1 Jānis Bute Jūrmala yes
SB6623-20 VB2 Ģirts Auniņš Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB7013-20 VB1 Reinis Bileskalns Jūrmala yes
AB0690-20 VB1 Jurģis Balodis Mārupe yes
SB7104-20 VB1 Kristaps Brēža Skrienam kopā - Valmiera Valmiera yes
SB5834-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga no
SB7472-20 VB1 Eduards Harčuks Rīga yes
SB2321-20 VB2 Guntars Akmans Maratona klubs Ozolnieki yes
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala yes
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja yes
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga yes
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga yes
AB0318-20 VB3 Pēteris Leja Rīga yes
SB4823-20 SB1 Evita Ragovska Salaspils yes
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga yes
AB0535-20 SB2 Iveta Pūpola Aizpute yes
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0456-20 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga yes
SB6258-20 SB2 Žanna Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB7967-20 VB1 Matiss Meinards Puķulauks Mazsalaca yes
SB6405-20 SB2 Sanita Janava Noskrien Cēsis Cēsis no
AB1015-20 VB1 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga yes
SB6813-20 VB1 Lauris Repša Rīga yes
SB5129-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale yes
AB1019-20 VB2 Edgars Bremze Izturība Ikšķile yes
SB5871-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga no
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga yes
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona yes
SB6087-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe yes
AB0841-20 VB1 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne yes
SB8022-20 VB1 Oskars Mozmacs Rīga yes
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda yes
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga yes
SB6735-20 SB2 Sanita Babure Nūjo vesels Rīga yes
SB6871-20 VB2 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga yes
AB1215-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga yes
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga yes
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna yes
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki yes
AB0979-20 VB1 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga yes