Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
AB0979-20 VB1 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga
AB0614-20 SB1 Arta Martinsone Cēsis
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga
SB5835-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga
AB0318-20 VB3 Pēteris Leja Rīga
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0535-20 SB2 Iveta Pūpola Aizpute
AB0456-20 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
SB7967-20 VB1 Matiss Meinards Puķulauks Mazsalaca
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
SB2042-20 SB2 Zane Rone Cēsis
AB0183-20 VB2 Gints Bērziņš Brīvdienu ģimene Ikšķile
AB0137-20 VB3 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera
SB6405-20 SB2 Sanita Janava Noskrien Cēsis Cēsis
AB1015-20 VB1 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga
SB6813-20 VB1 Lauris Repša Rīga
AB1019-20 VB2 Edgars Bremze Izturība Ikšķile
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona
AB0841-20 VB1 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne
SB8022-20 VB1 Oskars Mozmacs Rīga
SB5613-20 SB1 Sandra Garkalna Rīga
SB5797-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta "Rīga" Rīga
SB2333-20 SB2 Diāna Ivanova Rīga
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
SB6735-20 SB2 Sanita Babure Nūjo vesels Rīga
SB6871-20 VB2 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1215-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna
AB1098-20 SB1 Aiga Tora Rīga
SB4930-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga
AB0637-20 SB2 Inese Leinasare Rīga
SB5922-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
SB6673-20 SB1 Evija Abiļeva Swedbank Rīga
SB7053-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
SB7138-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
SB7540-20 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava
SB5178-20 VB1 Artūrs Kupcovs Salaspils
SB5594-20 SB2 Ilze Kronberga TUKUMS Tukums
SB5978-20 VB2 Jānis Sakne Plānais galdiņš Rīga
SB6280-20 VB1 Matīss Grahoļskis Ērgļi
SB6598-20 VB2 Anatolijs Macuks "Lūša spēks" Jēkabpils Jēkabpils
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga
SB7084-20 VB2 Dzintars Lejiņš #patsparsevi Rīga
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga
AB1163-20 VB2 Denis Sokolovs Rīga
SB4548-20 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Marupe
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga
SB5877-20 VB1 Kārlis Ansons Ikšķile
SB6073-20 VB2 Ivars Timko Jēkabpils Jēkabpils
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga
AB0545-20 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
SB7017-20 VB2 Ritvars Klapars Burkānciems&Co Valmiera
AB0954-20 VB1 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene
AB0882-20 VB2 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils
AB0609-20 VB1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
SB7823-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Rīga
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
AB1140-20 SB1 Līga Jermolova Accenture Rīga
SB5840-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga
SB3165-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža
SB6525-20 VB3 Aivars Ābols Tukums
AB0100-20 SB1 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga
SB6925-20 VB2 Mārcis Treimanis Cult Of White Dionysos / TRX Cēsis Cēsis
SB7235-20 VB1 Gatis Lejnieks NAA Rīga
AB1155-20 SB1 Raimonda Fokerote Upeslejas
SB7968-20 VB1 Ritvars Bušs Ķegums
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine
SB2083-20 VB2 David Groombridge London
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna
SB6408-20 VB1 Kristaps Ceriņš RECRO Priekuļi
SB6687-20 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Matisons Runner`s Club Ventspils
SB6818-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus
AB0289-20 SB1 Līva Leimane Rīga
SB7320-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži
AB0447-20 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte
SB8024-20 VB1 Kārlis Kalniņš Rīga
SB5621-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga
AB0151-20 VB3 Janis Kopmanis LSC Rīga
SB2377-20 VB1 Kristaps Palmakovskis Rīga
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska
SB4319-20 VB2 Māris Reiniks Ogre
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
AB1058-20 SB3 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga
AB0506-20 VB2 Edijs Ramiņš Sece Sece
SB7111-20 VB2 Viesturs Puriņš Mārupe
AB1283-20 SB1 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga
SB4931-20 VB3 Antis Zunda Gulbene
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
SB5928-20 VB1 Kaspars Burka Rīga
SB6151-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta "Rīga" Rīga
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki
AB0480-20 VB1 Aleksejs Bute Jūrmala
SB7063-20 VB2 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža
SB7141-20 VB3 Ēriks Melkurts Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga
SB5185-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava
AB0198-20 SB1 Laura Kaleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
SB6980-20 VB1 Artis Lūsis Ogre
SB7086-20 VB1 Andrejs Dmitrijevs BALTAIS Rīga
AB1043-20 VB2 Intars Veberis Rīga
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera
SB4659-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga
SB5879-20 SB1 Sandra Kapče Rīga
SB6076-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB6553-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga
SB6634-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talnu novads, lĪbagu pagasts
SB7024-20 VB2 Mārtiņš Balodis Ādažuvelo Ādaži
SB7204-20 SB1 Sabīne Šķēle Rīga
SB7354-20 VB1 Edgars Mise Madona Madona
SB7889-20 SB2 Vita Vecvanaga Rīga
SB5666-20 VB1 Emīls Dombrovskis Ķekavas novads
SB1781-20 SB1 Inese Lībiete Rīga
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums
SB3167-20 SB1 Justīne Apine Valmiera
SB6358-20 SB1 Una Medne Bigbank Priekuļi
AB0523-20 SB3 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži
AB0111-20 VB1 Mārtiņš Holsts Cēsis
SB6927-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
SB3166-20 VB1 Toms Bērziņš Valmiera
AB1070-20 VB1 Ilgvars Ribušs Rīga
SB5725-20 SB1 Dace Bukša Rīga
SB2118-20 VB1 Māris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga
SB5863-20 SB1 Zane Dankbāre Rīga
SB3896-20 VB1 Matiss Ansviesulis Rīga
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums
SB6692-20 VB3 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti
SB6819-20 VB1 Andis Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0973-20 SB1 Zane Timma SK Katrīna Rīga
SB7324-20 VB2 Juris Jansons Swedbank Valmiera
SB7743-20 SB1 Lita Sala Jēkabpils
SB8027-20 VB1 Kristaps Skujiņš Spararats Rīga
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
AB0091-20 VB1 Juris Medvids Baloži
SB2607-20 VB3 Jānis Zemturis Rīga
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
SB4349-20 SB2 Liene Gasiņa Swedbank Mārupe
AB1099-20 SB1 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga
AB1059-20 VB3 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems
SB6885-20 VB1 Jānis Krastiņš Ogre
SB7025-20 SB2 Dace Podkalne vsk Noskrien Blonde Rīga
AB1151-20 VB2 Toms Ķikusts TallRo Salaspils
AB0471-20 VB2 Imants Zaķis CDT Ādaži
SB7631-20 VB1 Rolands Pužulis - Madona
SB4957-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
AB0759-20 SB2 Ilva Sīpola Rīga
SB5934-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre
SB6184-20 VB1 Aleksejs Marizihins POTA42 Rīga
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja
SB6675-20 SB2 Vineta Skrastiņa Noskrien Cēsis Cēsis
SB7069-20 SB1 Paula Pakule Latvian Rollerski Team Cesis
SB7145-20 VB1 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
SB7551-20 VB1 Aleksis Borozdins Salacgrīva Salacgrīva
SB5206-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales ziņas Jelgava
SB6549-20 VB1 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga
SB6028-20 SB1 Gita Jurševska RIGA RUNNERS Liepāja
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
SB6983-20 VB2 Indars Melzobs Mārupe
SB7088-20 VB1 Artis Lūsis Ogre
SB7441-20 SB1 Elvita Alksne NAA Valmiera
SB7574-20 VB1 Ņikita Priede Rīga
SB4678-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe
AB0802-20 VB2 Aleksandrs Ivanovs Rīga
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums
SB6106-20 SB1 Antra Kanušniece Bioderma Rīga
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre
SB6641-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB6895-20 SB1 Liene Krūze Maratona klubs Ādaži
SB7206-20 VB1 Kārlis Šķēle Rīga
SB7357-20 VB1 Arturs Vanags newhouse.lv Lielvarde
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
SB5672-20 VB1 Mārtiņš Vabulis VSK Burkānciems & Co Valmiera
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe
SB5841-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga
SB6361-20 VB1 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga
AB0478-20 VB1 Matīss Vaivods Rīga
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
SB6931-20 VB1 Edgars Strapcāns Rīga
AB1125-20 SB1 Solvita Bērziša Accenture Rīga
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
SB7990-20 VB1 Andrejs Semjonovs The House Rīga
AB0607-20 VB1 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus
SB2155-20 SB2 Natalija Zeņina Rīga
SB5864-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB6451-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
AB0415-20 SB2 Daiga Greiškāne Jelgava
SB6827-20 SB1 Inese Kokoreviča VSK Burkānciems & Co Valmiera
SB7171-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run/ Brooks Vecpiebalga
SB7331-20 VB1 Ivo Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga
SB7753-20 VB1 Normunds Vējiņš GC Alūksne
SB8028-20 SB1 Lelde Rāviņa Rīga
AB0147-20 VB2 Arnis Kuzmanis Brīvdienu ģimene Rīga
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
SB4505-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
AB0822-20 VB1 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga
SB6739-20 VB3 Armands Klotiņš Rīga
SB6644-20 VB1 Edgars Skuja LIDA Birzgale
SB7029-20 SB2 Sandra Balode Ādažuvelo Ādaži
SB7115-20 SB2 Elita Zālīte TRX Cēsis Smiltene
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga
SB7653-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga
SB5059-20 VB2 Jānis Banders Jelgava
AB0760-20 VB2 Jānis Sīpols Rīga
SB5943-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Adazi - rigas rajons
SB6185-20 VB1 Aleksejs Marizihins POTA42 Rīga
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga
SB6677-20 VB1 Jānis Vērdiņš Rīga
SB7070-20 VB3 Valdis Groza Lubāna
SB7154-20 VB1 Jānis Skujenieks Ozons Rīga
AB0260-20 SB1 Madara Tīģere-Bernharde Sabile
SB5232-20 VB2 Guntis Leimanis Ādaži
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
SB6035-20 SB2 Sandra Platā SK”Ozolnieki” Jelgava
AB0873-20 SB2 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB6984-20 VB2 Guntars Irbe Mārupe
SB7095-20 SB1 Darya Skakouskaya Zhive Belarus! Rīga
SB7444-20 VB1 Eduards Salcevics Līvani
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga
SB4754-20 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga
SB5889-20 SB1 Dārta Otomere Roja
SB6099-20 VB1 Aldis Ezers Ulbroka
SB6564-20 SB1 Zane Dālberga DPD LATVIJA Rīga
SB6747-20 VB1 Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK Jūrmala
SB6896-20 VB2 Juris Kļaviņš ZAJEC Ozolnieki
AB1075-20 VB1 Juris Gudēvics - Liepiņš Cēsu novads
AB0865-20 VB3 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi
SB7945-20 VB1 Reinis Spaile TEAM SIMBA Vestiena
SB5688-20 VB1 Raivis Zelenkevičs Shiny Happy People Rīga
SB3952-20 VB1 Kristaps Čehovičs Ramata
AB0069-20 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga
SB3314-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti
SB6362-20 SB1 Iveta Bērziņa RIGA RUNNERS II Rīga
SB6528-20 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile
SB6781-20 VB2 Pēteris Skuja Ērgļu pagasts
SB6936-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
AB0214-20 SB1 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
SB7997-20 SB2 Win Win Rīga
SB5731-20 SB1 Evita Biezmane Bonava Latvija Rīga
SB2261-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga
SB6285-20 VB2 Aleksis Orlovs Rīga
SB4015-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB6456-20 VB1 Edgars Kapteinis Selga Rīga
SB6707-20 VB1 Toms Ķelderis Mežaciems Rīga
AB0930-20 VB1 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils
SB7184-20 SB1 Zane Tilta-Kūma Vāveres Rīga
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis
SB7759-20 VB1 Normunds Vējiņš GC Alūksne
SB8030-20 VB1 Kristiāns Krauklis ukiyo running Rīga
AB0329-20 VB1 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti
SB5815-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao
AB0212-20 VB3 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga
SB6566-20 SB1 Jana Smiltina DPD LATVIJA Rīga
SB6646-20 VB1 Mārtiņš Viļums Ozolnieki
AB0149-20 SB2 Ilze Baumane Mārupe
SB7126-20 VB2 Intārs Stalbergs Rīga
SB7518-20 VB2 Aigars Jirgensons Rīga
SB7656-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre
SB5102-20 VB2 Ivars Noviks Rēzekne Rēzekne
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
SB5945-20 VB1 Raimonds Meiruška Tukums
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0105-20 SB2 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga
SB6681-20 VB1 Edgars Apinis Patria Sportland Lapmežciems
SB7075-20 VB1 Jānis Veļķeris Alūksne Alūksne
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga
SB7558-20 VB1 Reinis Braķis Ērgļi
SB5288-20 VB1 Uģis Karasevs Kocēnu novads Kocēnu novads
SB5608-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga
SB6042-20 VB1 Igors Laščenko Open API Jelgava
AB1280-20 VB1 Miks Locis Lynxdojo Rīga
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga
SB6987-20 SB2 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Auru pagasts, dobeles novads
SB7097-20 VB1 Reinholds Pīrāgs Zhive Belarus! Rīga
AB0999-20 VB2 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure
SB7586-20 VB2 Armands Upīte Cēsis
SB4780-20 VB2 Jānis Strazdiņš Rīga
AB1253-20 VB1 Kārlis Stonka Gulbene
AB0157-20 VB2 Jurijs Varganovs Kadaga
SB6101-20 SB2 Ineta Saulīte Rīga
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
SB6759-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga
SB6901-20 VB1 Artis Lūsis Ogre
SB7216-20 VB1 Arnis Hansons NAA Rīga
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga
SB7958-20 SB3 Iveta Šķiņķe Riga Runners Rīga
SB5691-20 SB1 Aiva Kramiņa Bauska Bauska
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB5851-20 VB1 Krišjānis Hartmanis Juno Runners Ikšķile
SB5618-20 VB1 Atis Vanags Rubene
SB6384-20 VB1 Aivars Fogelis Rīga
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava
SB7294-20 SB1 Beāte Kampare Rīga
AB1208-20 SB2 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads
SB8007-20 VB1 Artūrs Jermolovs VSK Noskrien/Meža taku skrējieni Rīga
SB5772-20 VB1 Emīls Dombrovskis Ķekavas novads
SB2305-20 VB1 Kaspars Gulbis Niedrāji MR/Ugāle Ugāle
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava
SB4024-20 SB2 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava
SB6457-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga
SB6709-20 VB2 Deivis Ķelderis Mežaciems Rīga
SB6851-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
AB1027-20 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0662-20 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga
SB8032-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele
SB5819-20 SB1 Signe Birkenberga Rīgas Raner klubs Saldus
SB2758-20 VB1 Jēkabs Vanags Akuna Tribe Marupe
SB6338-20 SB1 Katrīna Mihalovska Bigbank Rīga
SB6115-20 SB2 Jūlija Kuzņecova Rīga
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils
SB6647-20 SB1 Sintija Šaitere LIDA Aglona
SB7046-20 VB2 Viesturs Kozilāns AlŪksne
SB7129-20 VB1 Toms Kalniņš Salacgriva
SB7521-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
SB7657-20 VB1 Edgars Apinis Patria Sportland Lapmežciems
SB5129-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga
SB6207-20 VB2 Aigars Šuvcāns Lat Met - www.latmet.com Kocēni
AB1725-20 VB1 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
SB6682-20 VB1 Gatis Otomers Roja
AB0633-20 VB2 Normunds Korņejevs Sigulda
AB1209-20 SB2 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži
SB7560-20 VB1 Andis Konovalovs Ērgļi
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga
SB5865-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Salaspils
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
AB0336-20 VB2 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzeknes nov.
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB3706-20 VB1 Māris Puriņš AJ Furniture Cēsis
SB7098-20 VB1 Dinass Talents Talsi
AB0378-20 VB1 Kristaps Dvēselītis Ogre
SB7596-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Inov8/ Isostar/ RIEKSTI Kocēni
SB4823-20 SB1 Evita Ragovska Salaspils
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga
SB5910-20 VB1 Andris Limanāns Dobeles runners Dobele
SB5828-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale
SB2774-20 VB1 Sergejs Kižlo Swedbank Rīga
AB1045-20 VB1 Ints Vovers Rīga
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava
SB6764-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga
SB6910-20 VB2 Uģis Pauriņš Izturība Tīnūži
SB7223-20 VB1 Edgars Rollis Rīga
AB1018-20 VB2 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga
SB7964-20 VB1 Marks Vāle Mazsalaca
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga
SB1865-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Mārupe
SB5856-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga
SB3481-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava
SB6386-20 VB2 Rinalds Zeltins KMKVP Ikskile
AB1229-20 SB2 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala
AB0425-20 SB1 Simona Skalberga 2KOKI Rīga
AB0934-20 VB1 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils
AB1121-20 VB1 Ivars Damroze ASK Patria Rīga
SB8008-20 VB1 Klāvs Sebris Jūrmala
SB5773-20 VB1 Dāvis Gotlands SK "Katrīna" Kuldīga
SB2321-20 VB2 Guntars Akmans Maratona klubs Ozolnieki
AB0411-20 SB1 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0992-20 VB1 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe
SB7341-20 SB1 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri
AB1156-20 SB2 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
SB8033-20 VB2 Ainārs Apsītis Mālpils novads
SB5637-20 VB2 Artūrs Rukkalns Rīga
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
SB5911-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži
SB6116-20 SB1 Līga Girgensone Patria Sportland Dobele
AB0805-20 VB1 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene
SB7050-20 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga
SB7134-20 VB1 Oskars Oleksivs Iecava
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums
SB7659-20 SB1 Līga Girgensone Patria Sportland Dobele
SB5169-20 VB1 Dāvis Rozītis SPB RUN/Brooks Alūksne
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga
AB0671-20 VB2 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga
SB6255-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Launkalnes pagasts
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga
SB6683-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga
SB7083-20 VB1 Dāvis Uļģis BALTAIS Rīga
SB7430-20 VB1 Ilgvars Ratnieks Ērgļi Ērgļi
AB0571-20 VB1 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
AB0581-20 VB1 Jānis Vītols 3D Running Cēsis
SB5869-20 VB2 Ingus Jakstiņš Swedbank Sigulda
SB6097-20 SB1 Linda Ezera Ulbroka
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
SB6620-20 VB1 Edgars Tiltanovs Ērgļi
SB7008-20 VB2 Mareks Vaišļa ssk Bebra Ķekava
SB7099-20 VB1 Sandis Breiers Iecava
AB1094-20 SB2 Kristīne Kampare Tukums
SB7602-20 SB1 Laura Vīķe OK Kāpa Rīga
SB4826-20 VB3 Dainis Ragovskis Salaspils
SB8034-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
AB0690-20 VB1 Jurģis Balodis Mārupe
SB1494-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
SB5834-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga
AB1290-20 SB1 Madara Berga Accenture Rīga
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0663-20 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
SB6765-20 VB1 Māris Balceris Dobele
SB6918-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa
AB0186-20 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
AB1200-20 SB1 Zane Karpenko IGT Rīga
SB7965-20 SB3 Ieviņa Lieldiena Madona Madona
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
AB0982-20 VB1 Dāvis Baumanis RSU Rīga
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene
AB1241-20 VB1 Sandijs Jēkabsons Tukums
AB1176-20 VB2 Aivaras Domarkas Šiauliai
SB7303-20 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga
AB0457-20 SB1 Elīna Lūse Lūši Rīga
SB8018-20 SB1 Santa Žukovska Mailigen Rīga
SB5610-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži
SB2330-20 SB2 Dace Ansone UgunsMūris Rīga
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti
SB4991-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN/Brooks/Mežpils Viļāni
AB0057-20 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga
SB6722-20 SB1 Laine Rupeika-Ruža Rīga
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile
AB0341-20 SB1 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
SB7799-20 VB1 Janis Zile Rīga
SB7788-20 VB2 Ēriks Siņicins Swedbank Inčukalns
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera
SB7051-20 VB1 Kaspars Lācis Velo klubs Sigulda Sigulda
SB7136-20 VB2 Agris Hermanis Stopiņi
SB7538-20 VB2 Aļģirts Valužis FK Bandava/Priekules novads Priekule
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga
SB5174-20 SB2 Kristīne Vilcāne Baldone Baldone
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne
SB6258-20 SB2 Žanna Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis
SB6597-20 SB1 Klinta Lauska Pulsometrs.lv Balvi
SB6956-20 VB2 Artūrs Elstiņš Marienburgas vilki Alūksne
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda
SB5871-20 VB2 Dmitrijs Perlovs POTA42 Rīga
SB6087-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe
AB1278-20 VB1 Jānis Bute Jūrmala
SB6623-20 VB2 Ģirts Auniņš Zemgales Ziņas Jelgava
SB7013-20 VB1 Reinis Bileskalns Jūrmala
SB7104-20 VB1 Kristaps Brēža Skrienam kopā - Valmiera Valmiera
SB7472-20 VB1 Eduards Harčuks Rīga
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala