Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant School
Team
City Payment
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1615-20 U12 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB1631-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga yes
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga no
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga yes
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi yes
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne yes
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala yes
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga yes
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga yes
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OMTK
Tukums yes