Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB2742-20 SZ3 Agnese Rūdule Augšup! Tukums
SB2943-20 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga
SB6515-20 SZ1 Anete Maže Vibrācija. Rīga
SB6792-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga
SB8097-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
AB1704-20 SZ2 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga
SB8437-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda
SB3236-20 SZ3 Zita Zariņa Rīga
SB5586-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB Run Priekuļi
SB6603-20 VZ1 Oskars Eglītis Liepāja
SB6928-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga
AB0340-20 SZ2 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov.
SB8283-20 SZ4 Dzintra Kārkliņa Sējas novads
SB8384-20 VZ3 Jānis Ābols Maratona klubs Rīga
SB2476-20 SZ2 Dace Kadiķe Jelgava
SB3522-20 VZ2 Toms Kusiņš Rīga
SB6491-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava
SB6640-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov.
SB8090-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB8133-20 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga
SB8313-20 VZ3 Māris Žunda Saldus Boksa Klubs Saldus
SB8412-20 VZ2 Gints Gasiņš Marupe
SB1654-20 VZ2 Juris Lācis Mērsrags
SB2016-20 VZ2 Aivis Šteinfelds Tukums
SB5844-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga
SB6343-20 SZ2 Ērika Lauberga Liepāja
SB7571-20 SZ3 Aiga Smirnova Individuāls Pūre
AB0767-20 VZ3 Indulis Tilgass Rīga
SB8205-20 VZ2 Valdis Bodnieks Patria Sportland Madona
SB8267-20 SZ2 Olga Ponomarjova LLU VK Jelgava
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga
SB2269-20 VZ1 Vilnis Lībeks Talsi
SB6192-20 VZ3 Mārtiņš Salnājs Ventspils
SB6440-20 VZ2 Jurģis Ķikulis Slapjās ķepas Jelgava
SB7814-20 SZ2 Kristīne Bobkova Rīga
SB8153-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe
AB0335-20 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne
SB8458-20 SZ2 Anete Ozoliņa Lēdurga
SB1330-20 VZ2 Uģis Lielmanis Engures sportam Talsi
SB3947-20 SZ2 Dace Gulbe Sporta klubs Katrīna Kuldīga
SB5756-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi
SB6284-20 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga
SB6559-20 VZ3 Mārcis Viļums Rīga
SB8055-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga
SB8247-20 VZ2 Dailis Grinbergs Ventspils
SB8416-20 VZ2 Gatis Barons Kāpa OK Ogre
SB8142-20 VZ2 Deniss Semibratovs 7 Brothers Rīga
SB3688-20 SZ2 Evita Judina Tukums
SB6518-20 VZ3 Raivo Pienis ASK PATRIA Jelgava
SB6816-20 SZ1 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta Talsi
AB0866-20 SZ2 Madara Rudzāte Rīga
SB8138-20 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB8354-20 VZ2 Gatis Dekšenieks TeamZageris Rīga
AB0086-20 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava
SB3266-20 VZ3 Jānis Tērauds Tukums
SB5601-20 SZ1 Andželika Gladkova Sigulda
SB6604-20 SZ2 Ieva Deiče Liepāja
SB8074-20 SZ2 Ļubova Fintjugova Rīga
AB0201-20 SZ1 Evita Pētersone Rīga
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
AB0935-20 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils
SB2478-20 VZ2 Mārtiņš Kadiķis Jelgava
SB3589-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja
SB6492-20 VZ1 Elvijs Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava
SB6650-20 SZ3 Diāna Polika Valmiera
AB0958-20 SZ4 Daina Silgale Rīga
SB8134-20 VZ2 Aleksandrs Makarovs LLU VK Rīga
SB8314-20 VZ2 Sergejs Juhno Born2WIN Liepāja
SB1738-20 SZ2 Inga Apseniece DNB Service Centre Rīga
SB2017-20 SZ2 Madara Stikāne Tukums
SB5892-20 SZ4 Olga Tutiņina Rīga
SB6353-20 VZ2 Kristaps Ventiņš Rīga
SB7645-20 SZ3 Nina Merzlyakova Engures sportam Rīga
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe
SB8206-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre
SB1850-20 VZ1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga
SB2273-20 SZ2 Evita Frančenko Jūrmala
SB6200-20 SZ3 Gunta Šlosberga Rīga
SB6446-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga
SB6239-20 VZ3 Jānis Bārda Ikšķile
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
SB8235-20 SZ2 Elīna Šauriņa Rīga
SB8459-20 VZ2 Kārlis Kurtišs Madona
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile
SB1898-20 VZ2 Artūrs Sokolovs PRINTFUL Rīga
SB5758-20 SZ2 Anna Grebeca Olaine
SB6287-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga
SB7426-20 SZ2 Krista Ķīse Jūrmala
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda
SB8178-20 VZ2 Jānis Māgurs KOLKAS SPORTA KLUBS Kolka
AB0900-20 SZ2 Zane Kučinska Ogre
SB8316-20 SZ2 Ieva Strazdiņa Jūrmala
SB8417-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga
SB2873-20 SZ3 Inita Žumbure Rīga
SB4425-20 SZ3 Kitija Odriņa Kandava
SB6534-20 VZ3 Artis Mednis wAlts | Noskrien Cēsis Cēsis
SB6828-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus
AB0223-20 VZ2 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži
SB8139-20 VZ3 Bruno Garnizons Ragana
SB8358-20 SZ3 Inga Heidemane Kuldīga
SB8441-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB3325-20 SZ3 Solvita Depša Iecava
SB5696-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums
SB6608-20 VZ2 Romāns Kuročkins Vangaži
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils
AB0116-20 VZ2 Agris Skulte Rīga
SB8389-20 SZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga
SB2484-20 VZ3 Aivars Ruzaiķis Jūrmala
SB3839-20 SZ2 Sintija Bērziņa Rīga
SB6500-20 VZ1 Tomass Neuss-Lucs Jelgava
SB6654-20 VZ3 Ivars Poļaks Alūksne
SB8093-20 SZ2 Arta Purvīte Maratona klubs Rīga
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
SB8248-20 VZ2 Artūrs Melbārdis Rīga
SB1751-20 VZ1 Jurgis Raginsks DNB Service Centre Rīga
SB2072-20 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Grobiņa
SB5971-20 VZ2 Jānis Artemjevs Jūrmala
SB6382-20 VZ2 Reinis Ozols Rīga
SB7664-20 SZ3 Anete Bruzevica Rīga
SB8069-20 SZ2 Ieva Freiberga Swedbank Rīga
SB8208-20 SZ3 Marita Dižbite Rīga
AB1701-20 SZ2 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga
SB2287-20 VZ3 Linards Geiba Rīga
SB6201-20 VZ1 Bruno Ivanovs Rīga
SB6929-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga
AB0642-20 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga
SB8154-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga
SB8239-20 SZ1 Zane Zvejniece Ventspils
SB8460-20 VZ2 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI Rāmava
SB1351-20 SZ3 Dzintra Pence Talsi
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga
SB5759-20 VZ1 Frederik Kipp Berlin
SB6288-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga
SB7454-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele
SB8059-20 SZ3 Elena Suveizda Ogre
SB8182-20 VZ2 Vitālijs Teteruks Ventspils
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB8318-20 VZ2 Kaspars Vīksne Supervaroņu treniņi Cēsis
SB8418-20 SZ3 Ieva Livčāne Rīga Runners II Stopiņu nov.
SB2894-20 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils
SB4462-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB6535-20 VZ1 Oskars Eglītis Liepāja
SB6876-20 VZ3 Māris Plūmiņš MRC Ventspils
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga
SB8360-20 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums
SB3332-20 SZ3 Liene Katarina Rīga
SB5721-20 VZ1 Mārtiņš Vārna Talsi
SB6614-20 SZ2 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri
AB0431-20 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils
SB8301-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava
SB8483-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga
SB2503-20 VZ3 Māris Andriksons Rauna
SB3869-20 VZ3 Ainārs Upītis Ķekava
SB6501-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB6657-20 VZ4 Normunds Langins VSK Noskrien Rīga
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe
AB0040-20 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga
SB8249-20 VZ2 Oskars Zāģeris SK Katrīna Kuldiga
SB1771-20 VZ1 Dovydas Jonaitis Mazeikiai
SB2152-20 VZ3 Jānis Lankups Liepāja
SB5977-20 SZ2 Linda Pumpure Milzkalne
SB6406-20 VZ1 Bruno Priede Babite
SB7767-20 VZ2 Rihards Čaiba Rīga
SB8070-20 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde
AB0180-20 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska
AB0709-20 VZ3 Kaspars Rullis Jelgava
SB1855-20 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga
SB6223-20 SZ2 Dace Spalva Kocēnu novads Rīga
SB6943-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
SB8048-20 SZ2 Lana Gorzova Smiltene
SB8156-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele
SB8480-20 VZ4 Uģis Martinsons Straupe Straupe
SB1356-20 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga
SB1911-20 VZ2 Valdis Dravnieks PRINTFUL Rīga
SB5770-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals
SB6289-20 SZ1 Lina Alia Maaser Rīga
SB7477-20 VZ2 Jānis Upītis Talsi
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga
SB8094-20 SZ2 Signe Lode Ventspils
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera
AB0213-20 SZ3 Inese Grigale Ādaži
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
SB3014-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga
SB4613-20 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala
SB6552-20 VZ2 Artis Grahoļskis Talsi
SB6880-20 SZ3 Marika Kalniņa MRC Ventspils
AB0250-20 VZ3 Armands Bricis Ventspils
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga
SB8371-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga
SB3337-20 SZ2 Anita Urkauska Liepāja
SB6447-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga
SB6615-20 SZ2 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils
SB8076-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe
AB0852-20 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona
SB8400-20 SZ3 Egita Pumpure Tukums
SB2558-20 SZ4 Ineta Aulika Kolka
SB4018-20 VZ3 Ivars Kore Talsi
SB6503-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Arbor / Valmiera Berģi
SB6659-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga
SB8190-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
AB0184-20 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera
SB1811-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga
SB2203-20 VZ2 Kaspars Strazds Rīga
SB6018-20 VZ2 Edgars Kuģenieks Supervaroņi Rīga
SB6422-20 SZ3 Līga Norkus Saldus boksa klubs Saldus
SB7768-20 SZ2 Ellen Steffens Rīga
AB0015-20 SZ2 Egija Gulbinska Ķekava
SB8216-20 SZ3 Laura Berga Rīga
AB1287-20 VZ2 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga
SB2352-20 SZ2 Olga Kvasņina Maratona klubs Ventspils
SB6225-20 SZ2 Guna Grāmatniece Jūrmala
SB6944-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala
SB8157-20 VZ3 Armands Stabulnieks Lidosta "Rīga" Rīga
SB8241-20 SZ2 Anna Mitrohina Rīga
SB8472-20 VZ2 Davids Lipkins Rīga
SB1371-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga
SB5782-20 SZ2 Evita Baltiņa Kalngale
SB6290-20 SZ1 Johanna Morgen Rīga
SB7511-20 VZ1 Stefan Knoflach Rīga
SB6665-20 SZ3 Dana Alksne LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara Rīga
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
SB8135-20 VZ3 Bruno Garnizons Ragana
SB8326-20 SZ2 Daiga Rove Swedbank Dobele
SB8424-20 VZ2 Jānis Gailis Kocēnu novads
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute
SB4874-20 VZ2 Kristaps Ieleja Jēkabpils
SB6588-20 VZ3 Dainis Čudars Upes ceļš Jelgava
SB6883-20 SZ2 Zane Kleinberga Lēnie divplākšņi Ventspils
SB8104-20 SZ2 Liene Mudrova Jaunmārupe skrien Auce
SB8149-20 SZ4 Zinaida Grīnberga RVSK Rīga
SB8373-20 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala
SB3342-20 SZ3 Ilze Andrijauska Rīga
SB6452-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB6631-20 SZ2 Valentīna Romanova Rīga
SB8087-20 SZ2 Agnese Kokoreviča Madona Madona
SB8120-20 SZ2 Agnese Ulanova Pūre Pūre
SB8308-20 SZ2 Anna Kalvāne Rīga
SB8402-20 SZ2 Līga Alksne Rīga
SB2619-20 SZ2 Zane Muceniece Limbaži
SB4029-20 SZ2 Ilona Marhele pulsometrs.lv Alūksne
SB6511-20 VZ2 Jānis Liepiņš Skapari Trapene
SB6318-20 VZ2 Igors Matjola Ikšķile
SB7566-20 SZ1 Elisa Bozzotto Rīga
AB0580-20 SZ2 Santa Vītola 3D Running Cēsis
SB8191-20 SZ3 Liga Kjapsņa Ikšķile
SB8262-20 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga
SB1831-20 VZ2 Kristaps Priedoliņš Liepāja
SB2207-20 VZ2 Aivars Brokāns Jelgava
SB6040-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga
SB6423-20 VZ3 Rolands Norkus Team NORKUS Saldus
SB7776-20 VZ2 Uldis Urbāns Liepāja
AB0421-20 VZ2 Artūrs Krūmiņš Rīga
SB8219-20 SZ3 Ilze Sēkliņa Ogre
SB8452-20 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga
SB5726-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja
SB6228-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale
SB7028-20 SZ1 Louise Weber Frankfurt am Main
SB8049-20 SZ2 Janīna Proņakina Jūrmala
SB8158-20 SZ3 Kristīne Frolova Lidosta "Rīga" Rīga
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums
SB8475-20 VZ4 Kristaps Sirmais Guddžobs Guddans Ragana
SB1461-20 SZ3 Inga Ādmine - Stūris Carnikavas novads
SB1964-20 SZ3 Kristīne Kuduma Jelgava
SB4209-20 SZ2 Krista Kupča MADONA Madonas novads
SB4093-20 VZ3 Gatis Kalējs Swedbank Ogre
SB6509-20 VZ2 Ronalds Rodiks Rīga
SB6667-20 VZ3 Gatis Lange Riteņvasara Rīga
SB8095-20 VZ2 Kaspars Šnepers dushas.lv Rīga
SB8136-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga
SB8334-20 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme
AB1606-20 VZ2 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga
SB3119-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre Ogre
SB5046-20 SZ2 Gita Rauza Rīga
SB6599-20 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga
SB6888-20 VZ2 Agris P Lēnie divplākšņi Ventspils
SB8107-20 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga
SB8282-20 SZ3 Gita Gintere Sējas novads
SB8374-20 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala
SB8394-20 VZ2 Valdis Vanags Engure
SB6467-20 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu Pauguraines Zaķi Talsi
SB6637-20 SZ2 Anda Zandberga Riga Runners I Rīga
SB8088-20 VZ2 Kristaps Vidžis Madona Madona
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava
SB8311-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita/ Lielie Dibeni Rīga
SB8404-20 SZ2 Marina Jumatova Ventspils
SB2636-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums
SB5804-20 SZ1 Anna Konovalova Sigulda
SB6321-20 VZ2 Andris Marherts H.T.L. Rīga
SB7567-20 SZ1 Elisa Bozzotto Rīga
SB8065-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
AB0325-20 SZ3 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB2218-20 SZ2 Sanita Brokāne Jelgava
SB6051-20 SZ2 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga
SB6434-20 VZ2 Jānis Bikše Rīga
SB7785-20 VZ1 Kristers Kalašņikovs Talsu pauguraines zaķi Talsi
AB1268-20 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi
SB8226-20 SZ2 Solvita Pujāte SK Katrīna Kuldīga
SB8453-20 VZ2 Endijs Zariņš Zemgales Ziņas Jelgava
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga
SB5727-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja
SB6237-20 VZ2 Harijs Akers Rīga
SB7078-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka
SB8051-20 SZ2 Maria Novozhenina Marupe Luxury Village Mārupe
SB8167-20 VZ3 Kaspars Kasparans Concombres Distr. marupe
AB0426-20 SZ1 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga
SB8477-20 SZ2 Līga Liepa Tukums
SB1507-20 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Kalnciems
SB1978-20 SZ2 Laura Birzniece SIA "Tet" Tukums
SB2718-20 SZ3 Ilze Malovka Tukums
SB4140-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga
SB6514-20 VZ1 Kristers Ozoliņš Vibrācija. Rīga
SB6672-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga
SB8096-20 VZ2 Arvīds Šenbergs Piltene
SB8137-20 SZ2 Gita Kolerte Rīga
SB8343-20 VZ3 Aivars Beldavs Rīga
SB8433-20 VZ2 Jānis Leimanis Mārupe
SB3229-20 SZ2 Dace Nelsone Lielie Dibeni Rīga
SB5578-20 SZ2 Lelde Sarma Ape
SB6602-20 VZ1 Christian Jünger Freiburg
SB6900-20 SZ3 Ieva Skirusa SK Vēsma Rīga
SB8109-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valkas LEHI Valka
SB5044-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga
SB8383-20 VZ3 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre Ogre
SB2416-20 SZ3 Ilze Sauleskalna Augšup! Tukums
SB3520-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils
SB6478-20 VZ2 Kristaps Ventiņš Rīga
SB6639-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov.
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi
AB0140-20 SZ1 Ērika Bužinska Daugavpils
SB8312-20 SZ2 Baiba Juhno Born2Win Liepāja
SB8408-20 SZ1 Aivita Lasmane Gulbene
SB1997-20 SZ3 Līga Bondare Līvi
SB5832-20 SZ2 Ieva Baldiņa Rīga
SB6328-20 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga
SB7568-20 VZ1 Artūrs Kupcovs Salaspils
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene
SB8204-20 VZ1 Rihards Serģis Sporta klubs Ašais Amatas novads
SB8266-20 SZ3 Lienīte Šarova Rīga
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga
SB2268-20 SZ3 Ina Lībeka Talsi
SB6149-20 VZ2 Zintis Rove Penkule
SB6437-20 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile
SB7813-20 SZ4 Kristīne Bobkova Ķekava
AB0200-20 VZ3 Normunds Grava Jelgava
SB8232-20 VZ3 Georgijs Bulgakovs Rīga
AB0781-20 VZ1 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči
SB1861-20 SZ2 Zane Kapteine PRINTFUL Rīga
SB5753-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Lēnie divplākšņi Ventspils
SB6265-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele
SB7367-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga
SB8053-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala
AB1081-20 SZ3 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums
SB8246-20 SZ2 Inga Sīle Salaspils
SB8479-20 VZ4 Uģis Martinsons Straupe Straupe
AB0159-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde