Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB8923-20 VZ3 Artis Kubliņš KUBLIŅI Jelgava yes
SB9814-20 VZ2 Matīss Karlsons Rīga yes
AB0706-20 SZ2 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
AB0557-20 SZ1 Ginta Bogdanova SPB RUN/Brooks Priekuļi yes
SB10056-20 VZ3 Armands Stabulnieks Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB9096-20 SZ3 Solvita Gaile GAIĻU ĢIMENE Rīga yes
SB2416-20 SZ3 Ilze Sauleskalna Augšup! Tukums yes
AB0223-20 VZ2 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži yes
SB10224-20 SZ2 Anastasija Grill Rīga yes
SB9210-20 VZ2 Eviss Bertrands Worldline Rīga yes
SB3342-20 SZ3 Ilze Andrijauska Rīga yes
SB4053-20 VZ2 Damirs Hisamejevs Tatarskoe igo Rīga yes
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga yes
SB9417-20 VZ3 Jānis Ābols Maratona klubs Rīga I Madona yes
SB1855-20 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB8519-20 VZ2 Oļegs Puzikovs Ogre yes
AB0505-20 VZ2 Aleksejs Ščogols Rīga yes
SB2287-20 VZ3 Linards Geiba Rīga yes
SB8776-20 SZ1 Rebeka Paula Žakaite Tukums yes
AB1058-20 SZ4 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
SB7664-20 SZ3 Anete Bruzevica Rīga no
AB0440-20 SZ2 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga yes
SB9783-20 VZ4 Atis Koklačovs Ērgļi yes
AB0015-20 SZ2 Egija Gulbinska Ķekava yes
AB0761-20 VZ2 Gatis Kveders RIEKSTI Rīga yes
SB9922-20 VZ4 Vladimirs Kļavnieks Baltais Rīga yes
AB0980-20 VZ4 Aivars Ulanovs Pūre Pūre yes
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda yes
SB10170-20 SZ2 Sanita Junele Ozolnieki yes
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga yes
SB2728-20 VZ1 Lauris Zeltiņš RP SIA RĪGAS SATIKSME Rīga yes
AB0201-20 SZ1 Evita Pētersone Rīga yes
AB1699-20 SZ2 Žastīne Skrebele DNB Service Centre Rīga yes
SB9376-20 VZ2 Jānis Krūmiņš Rīga yes
SB1351-20 SZ3 Dzintra Pence Talsi yes
SB4029-20 SZ2 Ilona Marhele pulsometrs.lv Alūksne yes
SB10468-20 VZ3 Ģirts Vecvanags Ēvele Rīga yes
SB8480-20 VZ4 Uģis Martinsons Straupe Straupe yes
SB9450-20 SZ3 Kristīne Sekace Kustību telpa Rīga yes
SB1911-20 VZ2 Valdis Dravnieks PRINTFUL Rīga yes
SB8547-20 VZ2 Nauris Vērsis Lidosta Rīga Jelgava yes
SB9609-20 SZ1 Aleksandra Tihomirova NAA Rīga yes
SB6929-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga yes
SB8807-20 SZ2 Ieva Viksna Mārupe yes
SB9646-20 SZ2 Baiba Brakovska Selga Rīga yes
AB0642-20 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga yes
SB8903-20 VZ2 Lauris Magazeinis Rīga yes
AB0552-20 VZ2 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas yes
SB9842-20 SZ2 Kristīne Švekere Swedbank Rīga yes
SB9946-20 SZ2 Vita Grūbe Madona yes
AB1072-20 SZ2 Liene Salmiņa ISR Rīga yes
SB9066-20 VZ3 Jānis Villa Rīga yes
SB8093-20 SZ2 Arta Purvīte Maratona klubs Rīga yes
SB10215-20 SZ1 Samanta Krampe SS Arkādija Rīga yes
AB1293-20 SZ1 Lote Freināte Engures sportam Engure yes
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute yes
SB8133-20 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga no
SB10294-20 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile no
SB9391-20 SZ2 Līva Gertnere Sportiskie B31 Rīga yes
SB1751-20 VZ1 Jurgis Raginsks DNB Service Centre Rīga yes
SB4613-20 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala yes
SB10478-20 VZ2 Andis Sakne Saldus Boksa Klubs Saldus yes
SB4592-20 SZ2 Selva Ločmele Talsi yes
SB9461-20 VZ4 Jānis Dainis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
SB2152-20 VZ3 Jānis Lankups Liepāja yes
SB8576-20 VZ3 Agris Dundurs Maratonaklubs Rīga yes
AB0504-20 SZ1 Diāna Šņepste Talsi yes
SB7454-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele yes
AB0568-20 SZ3 Anda Ozoliņa Langstiņi yes
AB0465-20 SZ1 Liene Hartpenga Rīga yes
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga yes
SB9775-20 VZ2 Kaspars Vingris Virsotne/MARMOT Carnikavas novads yes
AB0691-20 VZ2 Konstantīns Buravcovs Rīga yes
SB9909-20 VZ1 Ēriks Kančs Rīga yes
SB8970-20 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži yes
SB10081-20 VZ1 Matīss Slikšjānis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Smiltene yes
AB1230-20 SZ1 Paula Ivanovaite Engures sportam Rīga yes
AB0065-20 VZ2 Valdis Bodnieks Patria Sportland Madona yes
SB5727-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja no
AB0782-20 VZ2 Uģis Dreimanis Rīga yes
SB8204-20 VZ1 Rihards Serģis Sporta klubs Ašais Amatas novads yes
SB10430-20 VZ3 Dmitrijs Mironovs A24 Rīga yes
SB8358-20 SZ3 Inga Heidemane Kuldīga yes
SB6237-20 VZ2 Harijs Akers Rīga yes
SB9360-20 VZ1 Hugo Jermaks Laimeskoks Rīga yes
SB8266-20 SZ3 Lienīte Šarova Rīga yes
SB5044-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga yes
AB1228-20 VZ3 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB6535-20 VZ1 Oskars Eglītis Liepāja no
SB8696-20 VZ2 Jānis Freimanis Yo Zāģūzis yes
SB9604-20 SZ1 Elīna Pinne NAA Rīga yes
SB6876-20 VZ3 Māris Plūmiņš MRC Ventspils yes
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava yes
AB0193-20 VZ2 Rolands Šusts Jūrmala yes
AB0608-20 VZ3 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga yes
AB0064-20 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga yes
SB9020-20 SZ4 Iveta Sīle Bioderma Ogre yes
SB10102-20 SZ2 Lauma Liberte Jaunā spriedze Rīga yes
SB9226-20 SZ3 Alla Bečere Tukums yes
SB8153-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe yes
SB10373-20 SZ3 Solvita Skrabe Baltais Rīga yes
AB0116-20 VZ2 Agris Skulte Rīga yes
SB5804-20 SZ1 Anna Konovalova Sigulda yes
SB9318-20 VZ3 Ronalds Liepiņš Metroons Rīga yes
SB8232-20 VZ3 Georgijs Bulgakovs Rīga no
SB10439-20 VZ3 Kaspars Ummers Piepe Carnikava yes
SB8483-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga yes
SB6321-20 VZ2 Andris Marherts H.T.L. Rīga yes
SB9527-20 SZ3 Monika Lemese LSC Rīga yes
SB6447-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga yes
SB8636-20 VZ2 Ivars Martinovs Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB9570-20 VZ2 Ēriks Roze Rīga yes
SB6614-20 SZ2 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri yes
SB8715-20 SZ2 Līga Kokina LangstiŅi yes
AB0402-20 SZ3 Karīna Aksenoka Pāvilosta yes
SB9749-20 SZ2 Antra Sprēde Tukums yes
AB0310-20 SZ3 Lolita Palaima Rīga yes
SB9892-20 VZ3 Valdis Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils yes
SB8946-20 SZ3 Marika Lapiņa DPD LATVIJA Rīga yes
AB1179-20 VZ2 Uldis Krauklis Accenture Garkalne yes
SB9028-20 SZ1 Sanda Putniņa Bioderma Rīga yes
AB1076-20 SZ3 Anita Veinberga ART Pabaži yes
SB9269-20 SZ1 Aija Denija Trēziņa ZVOC Valmiera yes
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga yes
SB10415-20 SZ3 Evita Zoltnere ZIPSNIS Dobele yes
SB8316-20 SZ2 Ieva Strazdiņa Jūrmala yes
SB6051-20 SZ2 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga yes
SB9338-20 VZ2 Elvis Ābeltiņš Salaspils yes
SB8246-20 SZ2 Inga Sīle Salaspils yes
SB10452-20 VZ2 Pāvels Ābelīte PROLATIO Systems Rīga yes
SB8418-20 SZ3 Ieva Livčāne Rīga Runners II Stopiņu nov. yes
SB6434-20 VZ2 Jānis Bikše Rīga yes
SB9554-20 SZ2 Inga Beizaka Swedbank Rīga yes
SB6501-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils yes
SB8653-20 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera yes
AB1000-20 SZ3 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga yes
SB6654-20 VZ3 Ivars Poļaks Alūksne yes
SB8747-20 VZ2 Raimonds Spēks Krokus Jēkabpils no
SB9707-20 SZ2 Elina Amatniece Maratonaklubs Tukums yes
SB8837-20 VZ2 Roberts Ikerts Liepāja yes
SB9666-20 SZ2 Rita Anopa Vāveres Rīga yes
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga yes
SB8924-20 VZ1 Colin Kolbe Tukums yes
AB0185-20 SZ3 Ilona Viļumsone Brīvdienu ģimene Rīga yes
AB0651-20 SZ2 Linda Danilāne Olainfarm Olaine yes
AB0778-20 VZ2 Dāvis Liepiņš Rīga yes
SB10057-20 SZ3 Kristīne Frolova Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB9101-20 SZ2 Evija Dilāne Jūrmala yes
SB2421-20 SZ1 Madara Matisone Tukums yes
AB0545-20 VZ2 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
AB1104-20 SZ2 Zane Zilberga Rīga yes
SB9212-20 VZ2 Jānis Vilmanis Jelgava yes
SB8394-20 VZ2 Valdis Vanags Engure no
SB10458-20 SZ2 Margarita Meļņikova Jēkabpils reģionālā slimnīca Jēkabpils yes
SB8138-20 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga yes
AB1287-20 VZ2 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga yes
SB9418-20 VZ2 Jānis Malcenieks Rīga yes
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga yes
SB8524-20 SZ3 Zane Andrejeva Jurmala yes
AB0488-20 SZ3 Lita Dzelme Riga Runners Rīga yes
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga no
SB8777-20 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga yes
AB1059-20 VZ4 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
SB7767-20 VZ2 Rihards Čaiba Rīga yes
SB8864-20 VZ2 Edgars Kuzmans Rīga yes
AB1702-20 SZ2 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga yes
AB1268-20 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi yes
SB9826-20 SZ2 Simona Guslena Ikskile no
SB9923-20 SZ3 Nadezda Guscenko Liepāja yes
AB0777-20 VZ2 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži yes
AB0189-20 SZ3 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums yes
AB0431-20 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga yes
SB10179-20 SZ2 Ieva Spruženiece LIDA Rīga yes
SB9128-20 VZ1 Edgars Kalniņš Jēkabpils yes
SB2742-20 SZ3 Agnese Rūdule Augšup! Tukums yes
AB0125-20 VZ3 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads yes
AB0434-20 SZ2 Līga Simkeviča Rīga yes
AB0513-20 SZ2 Vladlena Buravcova Rīga yes
SB1356-20 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga yes
SB4093-20 VZ3 Gatis Kalējs Swedbank Ogre yes
SB10469-20 VZ2 Paulis Pilsums Rīga yes
SB8472-20 VZ2 Davids Lipkins Rīga yes
AB0999-20 VZ3 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure yes
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga yes
AB0878-20 VZ2 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0164-20 VZ2 Jānis Pauliņš Talsi yes
SB6943-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
AB0115-20 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava yes
SB9648-20 VZ2 Juris Ķibilds Selga Rīga yes
SB8048-20 SZ2 Lana Gorzova Smiltene yes
SB8916-20 SZ3 Elita Indriksone Jelgava yes
SB9799-20 VZ2 Andrejs Siliņš Bigbank Rīga yes
AB0689-20 SZ3 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde yes
SB9961-20 VZ2 Mārtiņš Babkins BALTAIS Rīga yes
SB10040-20 SZ3 Dace Erzama Tukums yes
SB9073-20 SZ1 Sigita Lapiņa Sigulda yes
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe yes
SB10217-20 VZ1 Bruno Krampe SS Arkādija Rīga yes
SB9193-20 VZ3 Māris Pankoks Liepāja yes
SB3119-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre Ogre no
SB8134-20 VZ2 Aleksandrs Makarovs LLU VK Rīga yes
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga yes
SB9394-20 SZ3 Līga Novokšanova Swedbank Rīga yes
AB0192-20 SZ3 Ieva Apine Rīga yes
SB5578-20 SZ2 Lelde Sarma Ape yes
SB10479-20 VZ1 Georgs Lazdans Rīga yes
SB8492-20 VZ2 Eliss Dukaļskis Sigulda no
SB9466-20 VZ3 Andris Vilcans Vilcāni Baldone no
SB2203-20 VZ2 Kaspars Strazds Rīga yes
SB8582-20 VZ2 Rihards Puķāns Mārupe yes
SB9626-20 SZ3 Aiga Krūmiņa Cēsis yes
SB7477-20 VZ2 Jānis Upītis Talsi yes
SB9588-20 SZ2 Aija Andrejeva BUM BUM Rīga yes
SB6657-20 VZ4 Normunds Langins VSK Noskrien Rīga yes
SB8753-20 SZ2 Karlīna Kienkas Rīga yes
AB0828-20 VZ3 Zigurds Greivulis Rīga yes
AB1007-20 VZ2 Kaspars Salenieks Emergn Rīga yes
AB0994-20 VZ2 Krišs Borītis Rīga yes
SB9915-20 SZ3 Sanita Kolna Madona yes
SB8971-20 SZ3 Egija Sniedzīte Aizkraukle yes
SB10089-20 VZ2 Pēteris Nikolajevs Jelgava yes
AB0697-20 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga yes
AB0235-20 SZ2 Agnese Kleina Ķesterciems yes
SB5753-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Lēnie divplākšņi Ventspils yes
SB9299-20 SZ2 Sandra Bušaite Rīga yes
SB8205-20 VZ2 Valdis Bodnieks Patria Sportland Madona no
SB10431-20 VZ2 Aleksejs Pastuhovs A24 Salaspils yes
SB8360-20 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums yes
SB6265-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele yes
SB9361-20 VZ1 Teo Jermaks Laimeskoks Rīga yes
SB8267-20 SZ2 Olga Ponomarjova LLU VK Jelgava yes
SB8623-20 SZ2 Jūlija Patrejeva Bioderma Rīga yes
AB1231-20 SZ1 Katrīna Levāne Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB6552-20 VZ2 Artis Grahoļskis Talsi yes
SB8697-20 SZ3 Tanya Rekis Matisons Runner's club Pinķi no
SB9684-20 VZ1 Deivids Bernāns Baltais Tukums yes
SB6880-20 SZ3 Marika Kalniņa MRC Ventspils yes
SB9739-20 VZ2 Artūrs Bucenieks Rīga yes
AB0528-20 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe yes
SB9884-20 VZ3 Juris Gailis GAIĻU ĢIMENE Rīga yes
SB10064-20 VZ2 Jānis Dubovičs Tomāti Jūrmala yes
SB9021-20 SZ2 Jeļena Ždaņenko Bioderma Liepāja yes
SB10103-20 SZ2 Sabīne Laktiņa Jaunā spriedze Jūrmala yes
SB9230-20 SZ2 Daiga Kalniņa Rīga yes
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus yes
SB10378-20 VZ3 Kaspars Porietis Šamejie Jēkabpils yes
SB8301-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava yes
SB5832-20 SZ2 Ieva Baldiņa Rīga yes
AB0809-20 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga yes
AB0335-20 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne yes
SB10441-20 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus zaķi Saldus yes
SB8400-20 SZ3 Egita Pumpure Tukums yes
SB6328-20 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga yes
SB9533-20 SZ4 Irīna Kļaviņa VENDEN Rīga yes
SB6452-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga yes
SB8637-20 SZ2 Aija Strazda Rīga yes
SB9571-20 VZ2 Ainars Klavins Venden Rīga yes
SB6615-20 SZ2 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils yes
SB8716-20 VZ2 Krišjānis Puriņš Rīga yes
AB0251-20 VZ3 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB0763-20 SZ4 Ligita Saulīte Rīga yes
AB0154-20 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga yes
SB9895-20 SZ3 Dace Tenberga Engures sportam Engure yes
SB8947-20 SZ2 Gunita Vilcāne DPD LATVIJA Rīga yes
AB1020-20 VZ2 Rinalds Aļeksjonoks Rīga yes
SB9029-20 SZ2 Olga Kavliša Rīga yes
SB10128-20 VZ2 Jānis Avotiņš PATRIA-SPORTLAND Rīga yes
AB0142-20 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils yes
SB8178-20 VZ2 Jānis Māgurs KOLKAS SPORTA KLUBS Kolka yes
SB10416-20 SZ2 Inga Rītere Ogre yes
SB8318-20 VZ2 Kaspars Vīksne Supervaroņu treniņi Cēsis yes
SB6149-20 VZ2 Zintis Rove Penkule yes
SB9339-20 SZ3 Kristīne Kuka Lēdmanē no
SB8247-20 VZ2 Dailis Grinbergs Ventspils yes
SB10453-20 VZ3 Jānis Siliņš Tukums yes
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava yes
SB6437-20 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile yes
AB1064-20 SZ3 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
SB6503-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Arbor / Valmiera Berģi yes
SB8665-20 VZ2 Raimonds Spēks Krokus Jēkabpils no
SB8583-20 SZ2 Ruta Liene Garoza Puķāne Mārupe yes
SB9628-20 VZ3 Gints Fjodorovs AMSERV Tukums yes
SB7511-20 VZ1 Stefan Knoflach Rīga yes
SB8839-20 SZ1 Marija Kuļikova Liepāja yes
AB0045-20 SZ2 Lelde Spriņģe Dobele yes
SB8065-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga yes
SB8926-20 VZ2 Jānis Baumanis Swedbank Rīga yes
AB0964-20 VZ2 Edgars Blūms ziķeri Rīga yes
AB0664-20 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava yes
AB0756-20 VZ3 Raivis Bartušauskis Šūpoles Doles sala yes
AB0951-20 SZ2 Laura Vilka Rīga yes
AB1200-20 SZ2 Zane Karpenko IGT Rīga yes
SB2476-20 SZ2 Dace Kadiķe Jelgava yes
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga yes
AB0383-20 VZ2 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga yes
SB9220-20 VZ2 Edgars Bariss Medemciems yes
SB3520-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB10459-20 VZ3 Mārtiņš Eiduks Ikšķile yes
SB8139-20 VZ3 Bruno Garnizons Ragana no
SB8452-20 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne yes
SB9426-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga no
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga yes
SB8527-20 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga yes
SB9502-20 VZ2 Agnis Kabineckis Rīga yes
SB2352-20 SZ2 Olga Kvasņina Maratona klubs Ventspils yes
SB8780-20 SZ4 Jūlija Kubraka Engures sportam Tukums yes
AB0808-20 SZ3 Rita Jansone Carnikava yes
SB7768-20 SZ2 Ellen Steffens Rīga yes
SB8866-20 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda yes
SB8009-20 SZ3 Zane Pakalniece Es, Džastins un Liene Rīga yes
SB8074-20 SZ2 Ļubova Fintjugova Rīga yes
SB9827-20 SZ2 Sandra Zālamane Selga Rīga yes
AB0124-20 VZ2 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda yes
SB10022-20 SZ2 Agnese Bokta MoBoActive Jelgava yes
SB9058-20 SZ2 Simona Guslena Ikskile no
SB8076-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe no
SB10182-20 SZ2 Irīna Štūla Pankoka LIDA Liepāja yes
SB9131-20 VZ2 Jānis Kalniņš Jēkabpils yes
SB8142-20 VZ2 Deniss Semibratovs 7 Brothers Rīga yes
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
SB10246-20 SZ2 Dzintra Liepiņa Rīga yes
SB9380-20 VZ2 Mārtiņš Viļums Ozolnieki yes
SB1371-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni yes
AB1945-20 VZ2 Nauris Spalviņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rauna yes
SB10470-20 VZ2 Nauris Bertmanis Rīga yes
SB8475-20 VZ4 Kristaps Sirmais Guddžobs Guddans Ragana yes
SB9453-20 SZ2 Kamilla Krilova Swedbank Rīga yes
SB1964-20 SZ3 Kristīne Kuduma Jelgava yes
SB8555-20 VZ2 Edijs Soms Jelgava yes
AB1153-20 VZ2 K O N S T A O S H Accenture Rīga yes
SB6944-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
SB8821-20 VZ3 Ivars Liepiņš Lustes Tukums yes
SB9719-20 VZ2 Mārtiņš Puriņš VESTEROTES Garkalne yes
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala yes
AB0454-20 SZ3 Inga Vate Tukums yes
AB2301-20 VZ3 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB0043-20 VZ2 Sandis Ziediņš MARATONA KLUBS Rīga yes
AB1177-20 VZ2 Ivo Pušņins Sigulda yes
AB0791-20 SZ2 Jolanta Ivanova Piņķi yes
SB9075-20 SZ2 Simona Guslena Ikskile no
SB8094-20 SZ2 Signe Lode Ventspils yes
SB10218-20 SZ3 Inese Tohva Engures vidusskola Engure yes
AB0168-20 VZ3 Andris Bērziņš Rīga yes
SB3229-20 SZ2 Dace Nelsone Lielie Dibeni Rīga yes
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga yes
SB10303-20 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile yes
SB9399-20 VZ2 Emīls Stallītis Rīga yes
SB1811-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga yes
SB5586-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB Run Priekuļi yes
SB10482-20 VZ1 Markss Semjonovs Rīga yes
SB8493-20 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Durbe yes
SB9467-20 VZ2 Rihards Klūga Sarauj Laura Brocēni yes
SB2207-20 VZ2 Aivars Brokāns Jelgava yes
SB6440-20 VZ2 Jurģis Ķikulis Slapjās ķepas Jelgava yes
AB1234-20 VZ4 Guntis Strazds Rīga yes
SB6511-20 VZ2 Jānis Liepiņš Skapari Trapene yes
SB8666-20 SZ3 Aija Briede Rīga yes
SB9592-20 SZ2 Simona Guslena Ikšķile no
SB6659-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume yes
SB8756-20 VZ1 Sandijs Suhānovs Siguldas Sporta Skola Sigulda yes
SB9716-20 SZ2 Laura Jansone Rīga yes
SB9777-20 VZ2 Raivis Viluns Rīga yes
AB0461-20 SZ2 Eva Lapsiņa X99 Ogre yes
SB9916-20 VZ2 Arnis Krūmiņš CSK Tukums yes
AB0877-20 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga yes
SB10091-20 SZ3 Evija Upmale Jelgava yes
AB0314-20 SZ3 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga yes
SB10339-20 SZ1 Keitija Bite Tukums no
SB8272-20 SZ4 Aija Tīlena TRX Cēsis Priekuļi yes
SB5756-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi yes
SB9310-20 VZ1 Verners Vitkovskis Vitkovsky team Rīga yes
SB8206-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB10433-20 SZ3 Irina Kanaševiča A24 Rīga yes
SB8371-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga yes
SB6284-20 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga yes
SB9364-20 VZ2 Oskars Lūsis Laimeskoks Rīga yes
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre yes
AB0573-20 VZ1 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda yes
SB9550-20 VZ3 Ainis Kanaviņš SSK Bebra Gulbene yes
SB6588-20 VZ3 Dainis Čudars Upes ceļš Jelgava yes
SB8698-20 VZ2 Raimonds Spēks Krokus Jēkabpils no
SB9692-20 SZ2 Ieva Ruduka Selga Rīga yes
SB6883-20 SZ2 Zane Kleinberga Lēnie divplākšņi Ventspils yes
AB0388-20 SZ3 Laima Dreimane - Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
AB1737-20 VZ2 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga yes
AB0621-20 VZ2 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži yes
SB8927-20 VZ3 Brets Pirtnieks Rīga yes
SB10066-20 SZ1 Simona Helmane AMSERV Tukums yes
SB9022-20 VZ2 Raivis Skrinda Bioderma Jelgava yes
SB10121-20 SZ2 Sintija Grišule Patria Sportland Kuldīga yes
SB9235-20 VZ4 Raitis Puriņš VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene yes
SB8154-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB10380-20 VZ3 Māris Roznieks Amongas Rīga yes
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona yes
SB5844-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga yes
AB0059-20 VZ3 Arnis Šūlmeisters Cēsis yes
SB8235-20 SZ2 Elīna Šauriņa Rīga yes
SB10442-20 VZ2 Eliss Dukalskis Sigulda yes
SB8402-20 SZ2 Līga Alksne Rīga yes
SB6343-20 SZ2 Ērika Lauberga Liepāja yes
SB9534-20 SZ2 Santa Bērziņa Cēsis, cēsu novads yes
SB6467-20 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu Pauguraines Zaķi Talsi yes
AB0762-20 SZ2 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
SB9573-20 SZ2 Laura Strazdiņa Taisnais Piņķi yes
SB6631-20 SZ2 Valentīna Romanova Rīga yes
SB8718-20 VZ2 Māris Āriņš Barons Ultras Rīga yes
AB0137-20 VZ4 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera yes
AB0961-20 VZ3 Kaspars Olte Jūrmala yes
SB9869-20 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre yes
SB9896-20 VZ4 Vladimirs Kļavnieks Baltais Rīga yes
SB8948-20 SZ3 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Auru pagasts, dobeles novads yes
SB10075-20 SZ3 Tanya Rekis Matisons Runner' s Club Pinķi yes
SB9030-20 SZ2 Laura Klūga Bioderma Rīga yes
SB10129-20 SZ3 Ilze Irbe - Rīga yes
AB1175-20 VZ2 Konstantīns Lukaševičs Accenture Lielvārde yes
SB8182-20 VZ2 Vitālijs Teteruks Ventspils yes
SB10419-20 SZ2 Monta Priedola Pāvilosta yes
AB0213-20 SZ3 Inese Grigale Ādaži yes
SB6192-20 VZ3 Mārtiņš Salnājs Ventspils yes
AB0477-20 VZ1 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni yes
AB0900-20 SZ2 Zane Kučinska Ogre yes
AB1720-20 SZ2 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Saldus yes
AB1606-20 VZ2 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga yes
SB5601-20 SZ1 Andželika Gladkova Sigulda no
SB10486-20 VZ1 Toms Martins Šaķis Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race Rīga yes
SB8494-20 SZ2 Simona Birkenberga Liesma Saldus yes
SB9468-20 SZ3 Ieva Šakena Valmiera yes
AB0671-20 VZ3 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga yes
SB8591-20 VZ2 Oskars Suheckis Rīga yes
SB9630-20 SZ2 Kristīne Groma Valmiermuižas alus Rīga yes
SB7566-20 SZ1 Elisa Bozzotto Rīga no
SB8844-20 SZ2 Sigita Birzniece Rīga yes
AB0315-20 VZ2 Mārtiņš Veseris Rīga yes
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene yes
AB0967-20 SZ2 Liene Sirmā ziķeri Rīga yes
SB2798-20 SZ2 Skaidrīte Ziediņa Jelgava yes
SB10000-20 VZ1 Kalvis Cīpols Aizpute yes
SB10151-20 VZ4 Aigars Ķauķītis Amatas novads yes
SB9114-20 SZ1 Lelde Beāte Ziemele Rīga yes
SB2484-20 VZ3 Aivars Ruzaiķis Jūrmala yes
AB0250-20 VZ3 Armands Bricis Ventspils yes
AB1144-20 SZ2 Darija Sokolova Accenture Baloži yes
AB0718-20 SZ2 Indra Anckiņa Rīga yes
SB3589-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja no
SB10460-20 VZ2 Uģis Kampars Tukums yes
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga yes
SB8453-20 VZ2 Endijs Zariņš Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB9428-20 VZ2 Ints Radziņš Madona yes
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga yes
SB8533-20 SZ3 Jolanta Lebedoka Sigulda yes
AB0582-20 VZ2 Artūrs Junolainens Juno Runners Rīga yes
SB8788-20 VZ2 Ainārs Kalniņš Talsi yes
AB1030-20 SZ1 Rebeka Zekante Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB7776-20 VZ2 Uldis Urbāns Liepāja yes
AB1003-20 SZ2 Santa Gaile Emergn Rīga yes
AB1102-20 SZ2 Evita Hibšmane Jelgava yes
SB9829-20 VZ2 Mārcis Gedrovičs Bārbele yes
AB0176-20 SZ3 Gita Biezuma Rīga yes
SB10025-20 VZ2 Artūrs Ozoliņš Printmix Ulbroka yes
AB0303-20 SZ2 Anna Proskurina Mārupe yes
SB8087-20 SZ2 Agnese Kokoreviča Madona Madona yes
SB10183-20 SZ2 Līga Līdumniece-Šulce Riga Runners Jūrmala yes
AB1005-20 VZ2 Mārtiņš Herings Emergn Rīga yes
SB10107-20 SZ3 Ilze Kalve Rīga yes
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
AB0123-20 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn yes
SB9383-20 VZ2 Reinholds Pīrāgs Zhive Belarus! Rīga yes
AB1046-20 VZ3 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska yes
SB4140-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga yes
SB10471-20 VZ3 Arguts Keirāns SPORTLAND Jūrmala yes
SB8477-20 SZ2 Līga Liepa Tukums yes
AB0313-20 VZ4 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda yes
SB1978-20 SZ2 Laura Birzniece SIA "Tet" Tukums yes
SB8558-20 SZ3 Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
SB9618-20 VZ1 Artis Māls NAA Rīga yes
SB7028-20 SZ1 Louise Weber Frankfurt am Main yes
SB8822-20 SZ2 Liene Liepiņa Lustes Tukums no
SB9655-20 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga yes
SB8049-20 SZ2 Janīna Proņakina Jūrmala yes
AB0229-20 VZ1 Emīls Zērnis OK Saldus Saldus yes
SB9802-20 VZ3 Jānis Akmentiņš Bigbank Rīga yes
AB0837-20 VZ3 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga yes
SB9965-20 VZ2 Dāvis Uļģis BALTAIS Rīga yes
AB0915-20 SZ2 Liene Terentjeva Sten Nordic Dobele yes
SB9076-20 SZ3 Denisa Preimane Swedbank Mārupe yes
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi yes
SB10219-20 VZ2 Emīls Kuningass Rīga yes
SB9202-20 VZ1 Timurs Kukes Rīga yes
SB3236-20 SZ3 Zita Zariņa Rīga no
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki yes
AB0254-20 VZ2 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi yes
SB9402-20 VZ2 Māris Grīnfelds Rīga yes
SB1831-20 VZ2 Kristaps Priedoliņš Liepāja yes
SB6200-20 SZ3 Gunta Šlosberga Rīga yes
SB9342-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga yes
SB8248-20 VZ2 Artūrs Melbārdis Rīga yes
SB10454-20 SZ1 Erika Olberkyte Alūksne OK Alūksne yes
SB8433-20 VZ2 Jānis Leimanis Mārupe yes
SB9548-20 SZ2 Evelīna Paurniete Cēsis yes
SB6509-20 VZ2 Ronalds Rodiks Rīga yes
SB8673-20 VZ1 Rainers Paeglis Siguldas Sporta skola Sigulda yes
AB0247-20 SZ3 Ilze Ramiņa Sece Sece yes
SB6665-20 SZ3 Dana Alksne LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara Rīga yes
AB0126-20 VZ2 Mārcis Megnis Tukums yes
SB9720-20 VZ1 Mārcis Grundulis Ķekava yes
AB0667-20 VZ1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB1219-20 SZ3 Ilze Vācere Rīga yes
AB0343-20 VZ2 Aigars Freimanis Kandava yes
AB0532-20 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga yes
SB10093-20 VZ3 Oskars Silkalns Rīga yes
SB9049-20 VZ2 Artūrs Jansons Maratona Klubs Kapsēde yes
SB10344-20 SZ3 Inita Drēziņa Ķekava yes
AB1701-20 SZ2 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga yes
SB5758-20 SZ2 Anna Grebeca Olaine yes
SB9312-20 SZ3 Zinta Zīverte Nūjo vesels Ventspils yes
SB8208-20 SZ3 Marita Dižbite Rīga yes
SB10434-20 VZ2 Pāvels Kuļikovs A24 Rīga yes
SB8373-20 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala yes
SB6287-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga no
SB9367-20 SZ4 Albīna Kalenda Nujo vesels Ventspils yes
AB1281-20 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda yes
AB0339-20 VZ2 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Rēzekne yes
SB6599-20 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga yes
SB8701-20 VZ2 Kaspars Krauze Yo Zāģūzis yes
AB0841-20 VZ2 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne yes
SB6888-20 VZ2 Agris P Lēnie divplākšņi Ventspils yes
AB0418-20 VZ2 Jānis Sprincis Ogre yes
SB9864-20 SZ2 Māra Melančuka Accounting Art Rīga yes
AB0854-20 SZ3 Kristīne Priede Jelgava yes
AB0279-20 VZ2 Aivars Freimanis Kandava yes
SB10067-20 VZ1 Henrijs Helmanis AMSERV Tukums yes
SB9023-20 VZ2 Māris Meinerts Bioderma Rīga yes
SB10122-20 VZ2 Jānis Mežiels PATRIA-SPORTLAND Koknese yes
SB9239-20 VZ2 Māris Egle Cedrus Tropos Rīga yes
SB8156-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB10387-20 VZ2 Linards Lauskis Rīga yes
SB8308-20 SZ2 Anna Kalvāne Rīga no
SB5892-20 SZ4 Olga Tutiņina Rīga yes
SB9323-20 SZ2 Liene Baumane Rīga yes
SB8239-20 SZ1 Zane Zvejniece Ventspils yes
SB10443-20 SZ3 Ingrīda Puriņa Rīga yes
SB8404-20 SZ2 Marina Jumatova Ventspils yes
SB6353-20 VZ2 Kristaps Ventiņš Rīga no
SB9536-20 SZ2 Jana Gladiševa Cēsis, cēsu novads yes
SB6478-20 VZ2 Kristaps Ventiņš Rīga yes
SB8645-20 VZ2 Raivis Blūms Juno Runners Mazsalaca yes
AB0214-20 SZ2 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga yes
SB6635-20 SZ2 Dace Pelne Rīga yes
AB0970-20 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera yes
SB9705-20 VZ2 Andris Markavs SALDUS VIRVES VILKŠANAS KLUBS Saldus yes
SB9754-20 SZ2 Agnese Ose Baltais Tukums yes
SB9870-20 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre yes
AB0321-20 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga yes
SB8949-20 SZ2 Laine Vilcāne DPD LATVIJA Rīga yes
AB0942-20 VZ4 Andrejs Gaumigs MARATONA KLUBS Rīga yes
SB9031-20 VZ4 Jānis Zemturis Daugavgriva Rīga no
SB10130-20 VZ2 Āris Sūniņš Sportland Rīga yes
SB9285-20 SZ3 Dace Vilne Sigulda yes
AB0040-20 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga yes
SB10421-20 SZ3 Eva Strazdovska Tukuma 2.vidusskola Tukums yes
SB8326-20 SZ2 Daiga Rove Swedbank Dobele yes
SB3266-20 VZ3 Jānis Tērauds Tukums yes
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera yes
SB10327-20 VZ2 Viktors Rūsa Tukums yes
SB9404-20 SZ3 Ilze Leščinska Zoorbagan Rīga yes
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga yes
SB5696-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB8499-20 VZ2 Mārtiņš Karlsons SK "Tērauds" Dzērbene yes
SB9470-20 VZ3 Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs Talsi yes
SB2218-20 SZ2 Sanita Brokāne Jelgava yes
SB8608-20 SZ2 Sandra Kapče Rīga yes
AB1277-20 SZ2 Baiba Mazrima Saldus novada pašvaldība Saldus yes
SB7567-20 SZ1 Elisa Bozzotto Rīga yes
AB0670-20 VZ3 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
AB0986-20 VZ3 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
AB0767-20 VZ3 Indulis Tilgass Rīga yes
AB0348-20 SZ2 Ieva Ziemele Rīga yes
AB0428-20 SZ4 Līga Zvīdriņa Rīga yes
AB0503-20 VZ3 Igors Zinkevičs RWA Valmiera yes
SB10155-20 VZ2 Gatis Molodcovs MoBo Active Rīga yes
SB9116-20 VZ1 Benedikt Petrauschke Rīga yes
SB2503-20 VZ3 Māris Andriksons Rauna yes
SB8104-20 SZ2 Liene Mudrova Jaunmārupe skrien Auce yes
SB10230-20 VZ1 Anrijs Daile Tukums yes
SB9221-20 SZ2 Zanda Ruskule Gjensidige Rīga yes
SB9532-20 VZ3 Lauris Zemvalds GJENSIDIGE Rīga yes
SB10461-20 VZ2 Artūrs Bērziņš Kocēnu novads yes
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga yes
AB0781-20 VZ1 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči yes
SB9434-20 SZ2 Laura Pētersone Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB1861-20 SZ2 Zane Kapteine PRINTFUL Rīga yes
SB8537-20 VZ3 Ansis Kuplis Running.lv Mārupe yes
AB0643-20 VZ3 Viesturs Tomels Lapmežciems yes
SB8828-20 SZ3 Ruta Malacanova Swedbank Rīga yes
SB9641-20 VZ2 Aleksandrs Sergejevs Polystylex Balozi yes
SB7785-20 VZ1 Kristers Kalašņikovs Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
SB8888-20 VZ1 Erasts Bobrovs Talsu pakalnu klubs Talsi yes
AB0872-20 SZ2 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils yes
SB9834-20 SZ2 Monika Hermane Rīga yes
SB9937-20 SZ1 Nelda Neilande Supervaroņu treniņi Smiltene yes
SB10026-20 VZ2 Andris Turciņš Printmix Ulbroka yes
AB0903-20 VZ2 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca yes
SB8088-20 VZ2 Kristaps Vidžis Madona Madona no
SB10189-20 VZ2 Gatis Šulcs SPARS fizio Rīga yes
SB9137-20 VZ2 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene yes
AB1272-20 VZ2 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda yes
AB0852-20 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele yes
SB10250-20 SZ3 Inga Skuja Palīdzēsim.lv Rīga yes
SB9384-20 SZ1 Evelīna Vasiļjeva Jēkabpils yes
SB1507-20 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Kalnciems yes
SB2943-20 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga yes
SB10472-20 VZ2 Māris Sproģis Aesthetica beauty clinic Rīga yes
SB8479-20 VZ4 Uģis Martinsons Straupe Straupe no
SB9457-20 VZ2 Guntars Eglītis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
SB1997-20 SZ3 Līga Bondare Līvi yes
SB8559-20 VZ3 Jānis Vaivods Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
AB0041-20 VZ2 Aigars Olavs Jelgava yes
SB7078-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka yes
SB8823-20 SZ2 Liene Liepiņa Lustes Tukums yes
SB9656-20 VZ1 Emīls Liepiņš Venden Rīga yes
SB8051-20 SZ2 Maria Novozhenina Marupe Luxury Village Mārupe yes
SB8919-20 SZ2 Līga Brutāne Swedbank Rīga yes
SB9804-20 VZ2 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga yes
AB0221-20 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala yes
AB1714-20 SZ2 Ilga Ozoliņa DNB Service Centre Rīga yes
SB10049-20 SZ2 Ilona Ķikute Rīga yes
SB9077-20 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava yes
SB8095-20 VZ2 Kaspars Šnepers dushas.lv Rīga yes
AB0413-20 VZ4 Māris Valtiņš Rīga yes
AB1730-20 SZ4 Ināra Lūse Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Carnikava yes
AB1707-20 SZ2 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga yes
SB9286-20 VZ2 Kaspats Kirsteins Ķekava yes
AB0036-20 VZ2 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga yes
SB10423-20 SZ4 Viola Zaltāne Tukums yes
SB8334-20 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme yes
SB6201-20 VZ1 Bruno Ivanovs Rīga yes
SB9346-20 SZ1 Līva Bileskalne Rīga yes
SB8249-20 VZ2 Oskars Zāģeris SK Katrīna Kuldiga yes
SB10455-20 SZ1 Laura Barauska Līgatne yes
SB8437-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda yes
AB1212-20 SZ2 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB6514-20 VZ1 Kristers Ozoliņš Vibrācija. Rīga yes
SB8676-20 SZ2 Laura Bērziņa Tukums yes
SB9593-20 VZ2 Kaspars Ansons BUM BUM Rīga yes
SB6667-20 VZ3 Gatis Lange Riteņvasara Rīga yes
AB1188-20 VZ2 Mareks Lazda Rīga yes
AB0663-20 VZ3 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB1216-20 VZ2 Ivars Vacers Rīga yes
AB0821-20 SZ3 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda yes
SB8975-20 VZ3 Guntis Gailītis Liepāja yes
SB10095-20 SZ2 Ieva Streļča Rīga yes
SB9052-20 VZ4 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB0792-20 VZ2 Mārtiņš Brigmanis Piņķi yes
AB0709-20 VZ3 Kaspars Rullis Jelgava yes
SB5759-20 VZ1 Frederik Kipp Berlin yes
SB9314-20 VZ3 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga yes
AB0180-20 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska yes
SB10435-20 SZ2 Elīna Balode DNB banka Rīga yes
SB8374-20 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala yes
SB6288-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga no
AB0299-20 VZ3 Lauris Balgalvis Tukums yes
SB8630-20 SZ2 Jūlija Sarksjana Rīga no
SB9551-20 SZ2 Justīne Savitska Run With Anita Rīga yes
SB6602-20 VZ1 Christian Jünger Freiburg yes
AB0636-20 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
SB9694-20 VZ1 Lauris Kaparkalējs Venden Madona yes
AB1002-20 VZ2 Kārlis Būmans Emergn Liepāja yes
AB1105-20 VZ3 Elmārs Martinsons Rīga yes
AB0084-20 VZ3 Jānis Labsvīrs Sigulda yes
AB0403-20 SZ2 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži yes
SB10068-20 SZ3 Vita Helmane AMSERV Tukums yes
SB9024-20 SZ2 Anna Cvetkova Bioderma Rīga yes
SB10123-20 VZ2 Uģis Jocis Patria Sportland Kuldīga yes
SB9248-20 VZ2 Rihards Vēvers Lielie Dibeni Rīga yes
SB8157-20 VZ3 Armands Stabulnieks Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB10399-20 SZ2 Madara Zviedre Sportland Rīga yes
SB8311-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita/ Lielie Dibeni Rīga yes
SB5971-20 VZ2 Jānis Artemjevs Jūrmala yes
SB9327-20 VZ2 Artis Lūsis Ogre yes
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele yes
SB10444-20 VZ1 Krišs Amandovs Cēsis yes
SB8408-20 SZ1 Aivita Lasmane Gulbene yes
SB6382-20 VZ2 Reinis Ozols Rīga yes
SB9539-20 VZ2 Jānis Zālītis Cēsis, cēsu novads yes
SB6491-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0394-20 SZ2 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga yes
SB9577-20 VZ1 Mārcis Bogdānovs NAA Rīga yes
SB6637-20 SZ2 Anda Zandberga Riga Runners I Rīga no
AB0453-20 VZ2 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis yes
AB0930-20 VZ1 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils yes
SB9762-20 SZ1 Sanita Buliņa Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB9871-20 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre yes
SB9897-20 SZ2 Linda Grīnberga Rīga yes
SB8951-20 VZ3 Jānis Ronis DPD LATVIJA Rīga yes
SB10077-20 VZ3 Jānis Aišpurs BUM BUM Rīga yes
SB9032-20 VZ2 Ruslans Kavlišs Rīga yes
SB8096-20 VZ2 Arvīds Šenbergs Piltene yes
SB10220-20 SZ2 Laura Kuningasa Rīga yes
AB0022-20 VZ2 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga yes
SB3325-20 SZ3 Solvita Depša Iecava yes
SB8135-20 VZ3 Bruno Garnizons Ragana no
SB10328-20 VZ2 Edgars Cirvelis Rīga yes
SB9409-20 SZ1 Nikola Kļava Riekstiņi Rīga yes
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga yes
AB0389-20 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB9472-20 VZ3 Andris Vilcans Vilcāni Baldone yes
SB2268-20 SZ3 Ina Lībeka Talsi yes
AB1158-20 SZ2 Linda Andersone Accenture Rīga yes
SB9632-20 SZ2 Baiba Orga Valmiermuiža Valmiermuiža yes
SB7568-20 VZ1 Artūrs Kupcovs Salaspils yes
SB8852-20 VZ2 Andrejs Movļaiko Rīga yes
SB9670-20 SZ2 Līna Marta Sarma Rīga yes
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe yes
AB0874-20 SZ2 Ruta Mālniece Brīvdienu ģimene Rīga yes
SB9919-20 VZ3 Haralds Pūce Madona Madona yes
SB10018-20 SZ2 Santa Rudzīte Rīga yes
AB0592-20 VZ3 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava yes
AB0929-20 VZ3 Andis Puriņš Valmiera yes
SB2558-20 SZ4 Ineta Aulika Kolka yes
SB8107-20 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga yes
SB10233-20 VZ2 Edgars Pētersons Rīga yes
AB0317-20 SZ2 Valērija Fedotova Rīga yes
SB3839-20 SZ2 Sintija Bērziņa Rīga yes
SB10462-20 VZ2 Vitālijs Ribakovs SPB RUN/Asics Vidzeme yes
SB8458-20 SZ2 Anete Ozoliņa Lēdurga yes
SB9436-20 VZ3 Viesturs Puriņš Mārupe yes
SB3947-20 SZ2 Dace Gulbe Sporta klubs Katrīna Kuldīga no
SB8538-20 VZ3 Ingars Tiltiņš Eleja yes
SB9606-20 VZ1 Pjotrs Golubevs NAA Daugavpils yes
SB8798-20 SZ2 Jūlija Spuriņa Rīga yes
AB0525-20 VZ2 Guntars Logins Alpha Partners Balvi yes
SB7813-20 SZ4 Kristīne Bobkova Ķekava no
AB0128-20 VZ3 Andris Mačevskis Machinji Jelgava yes
AB0253-20 SZ3 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle yes
SB9837-20 VZ2 Jurģis Kukša Rīga yes
AB0486-20 VZ1 Kristers Grava Jelgava yes
AB0665-20 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts yes
AB0379-20 VZ3 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava yes
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi yes
SB10191-20 VZ1 Aleksandrs Kuzņecovs Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB9140-20 VZ1 Andris Saldons Matisons Runner's club Jūrmala yes
SB2873-20 SZ3 Inita Žumbure Rīga yes
SB8120-20 SZ2 Agnese Ulanova Pūre Pūre no
SB10252-20 VZ2 Sandis Jaskāns Palīdzēsim.lv Rīga yes
AB1211-20 VZ3 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0159-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde yes
SB3688-20 SZ2 Evita Judina Tukums yes
SB10473-20 VZ2 Imants Kozačkovs Jelgava yes
AB0846-20 SZ1 Sintija Ozola ZVOC Valmiera yes
AB0722-20 SZ2 Lauma Ildena Rīga yes
SB2016-20 VZ2 Aivis Šteinfelds Tukums yes
AB1244-20 VZ4 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure yes
SB9622-20 VZ1 Dagnis Sakne NAA Rīga yes
SB7367-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga yes
AB0926-20 SZ2 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga yes
AB0856-20 SZ4 Lela Terašvili Rīga yes
SB8053-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala yes
SB8920-20 SZ1 Maija Zara Tukums yes
AB0305-20 SZ2 Annija Belogrudova Guddžobs Guddans Rīga yes
AB0876-20 VZ3 Edgars Mežvēvers Lielvārde yes
SB9972-20 SZ3 Olga Scebrina Rīga yes
AB1048-20 SZ2 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils yes
SB9078-20 SZ2 Simona Guslena Ikskile no
AB1700-20 SZ2 Līva Romanova DNB Service Centre Rīga yes
SB9034-20 VZ4 Jānis Zemturis Daugavgrīva Rīga yes
AB0111-20 VZ2 Mārtiņš Holsts Cēsis yes
SB9288-20 SZ2 Elīna Barone SPB Run/Brooks Ogre yes
SB8190-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle yes
SB10424-20 VZ3 Kārlis Birģelis Sigulda yes
SB8343-20 VZ3 Aivars Beldavs Rīga yes
SB6223-20 SZ2 Dace Spalva Kocēnu novads Rīga yes
SB9350-20 SZ1 Helēna Bodniece Marupe yes
AB0184-20 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera yes
AB0086-20 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava yes
AB0714-20 SZ2 Laura Salnāja Liepāja yes
SB6515-20 SZ1 Anete Maže Vibrācija. Rīga yes
AB0448-20 SZ2 Līva Morica MyFitness Rīga yes
SB9600-20 VZ2 Mārtiņš Briedis Ikšķile no
SB6672-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga yes
SB9725-20 SZ1 Karolīna Motina Jūrmala yes
SB9781-20 SZ2 Irena Gedroviča Jaunmārupe skrien Jaunmarupe yes
SB9880-20 VZ4 Vladimirs Kļavnieks Baltais Rīga yes
SB10061-20 SZ3 Agnese Pildere Pilderi Rīga yes
SB8977-20 VZ2 Didzis Rusmanis Rīga no
AB1727-20 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
SB9055-20 VZ2 Didzis Glušņevs Rieksti Rīga/biksti yes
SB4637-20 VZ2 Edgars Bērziņš Talsi yes
SB8282-20 SZ3 Gita Gintere Sējas novads yes
SB5770-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals yes
SB9315-20 SZ2 Aija Freiberga Matison’s Runners Club Jelgava yes
SB8216-20 SZ3 Laura Berga Rīga no
SB10436-20 VZ2 Raivis Siliņš Rīga yes
SB8383-20 VZ3 Valdis Ņilovs Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/SC Ogre Ogre yes
SB6289-20 SZ1 Lina Alia Maaser Rīga yes
SB9512-20 VZ2 Arnis Noveičuks Žolneroviča Skriešanas klubs Rīga yes
AB1001-20 VZ2 Roberts Jačmenkins Emergn Rīga yes
SB9555-20 SZ2 Elīza Ozoliņa Taisnais Rīga yes
SB6603-20 VZ1 Oskars Eglītis Liepāja yes
AB0867-20 SZ3 Zita Zariņa Just do it! Rīga yes
SB9695-20 VZ3 Vjačeslavs Žunda LSC Rīga yes
SB9745-20 VZ2 Kristaps Zaļkalns LSFP Milzkalne yes
SB9865-20 VZ1 Andis Romanovs Selga Rīga yes
SB9887-20 SZ2 Laura Andersone Liepāja yes
SB8932-20 SZ1 Elīza Actiņa VSK Noskrien Rīga yes
SB10069-20 VZ3 Edvīns Helmanis AMSERV Tukums yes
SB9025-20 SZ3 Viktorija Kostrova Bioderma Rīga yes
SB10124-20 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga yes
SB9256-20 SZ3 Laura Priedīte IkŠĶile yes
SB8158-20 SZ3 Kristīne Frolova Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB10400-20 SZ2 Zane Kaspere Bauska yes
SB8312-20 SZ2 Baiba Juhno Born2Win Liepāja yes
SB5977-20 SZ2 Linda Pumpure Milzkalne yes
SB9328-20 VZ1 Alfrēds Apinis Rīga yes
SB8241-20 SZ2 Anna Mitrohina Rīga yes
SB10449-20 SZ3 Linda Kramnaja Rīga yes
SB8412-20 VZ2 Gints Gasiņš Marupe yes
SB6406-20 VZ1 Bruno Priede Babite yes
SB6495-20 VZ3 Marts Kristiāns Kalniņš Raxtu Raxti Rīga yes
SB6492-20 VZ1 Elvijs Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB8646-20 VZ2 Stanislavs Rogovskis Liepaja yes
SB9579-20 VZ2 Nils Ozols NAA Jelgava yes
SB6639-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov. no
SB8732-20 SZ2 Kristīne Lārmane Sigulda yes
AB0087-20 VZ4 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn yes
AB0710-20 VZ3 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta yes
AB1101-20 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers yes
AB1032-20 VZ1 Markus Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB8952-20 VZ2 Jānis Kaupers DPD LATVIJA Rīga yes
SB10051-20 SZ2 Jekaterina Strelcova London yes
SB9082-20 VZ2 Gatis Berķis Pulsometrs.lv Rīga yes
SB8097-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja yes
AB0506-20 VZ3 Edijs Ramiņš Sece Sece yes
AB0748-20 SZ2 Anastasija Samete Rīga yes
SB3332-20 SZ3 Liene Katarina Rīga no
SB8136-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga yes
SB10329-20 VZ2 Aigars Veckungs Mārupe yes
AB1152-20 SZ2 Anete Ķikuste TallRo Salaspils yes
SB1850-20 VZ1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga yes
SB8505-20 VZ2 Konstantin Ozerov Medemciems yes
SB9476-20 SZ1 Anna Šakena Valmiera yes
SB2269-20 VZ1 Vilnis Lībeks Talsi yes
SB8758-20 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
SB9633-20 SZ2 Inita Jankeviča Swedbank Rīga yes
SB7571-20 SZ3 Aiga Smirnova Individuāls Pūre yes
SB8856-20 VZ2 Juris Derevjanko Dobele yes
SB9671-20 VZ3 Sandris Kaparkalējs VENDEN Madona yes
SB8069-20 SZ2 Ieva Freiberga Swedbank Rīga yes
AB1295-20 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile yes
AB1115-20 VZ2 Edgars Treigūts Paskriesim Rīga yes
SB10019-20 SZ2 Juta Skrabe Sausnējas pagasts yes
AB0395-20 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga yes
SB9121-20 VZ2 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene yes
SB2636-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums yes
SB8109-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valkas LEHI Valka yes
SB10239-20 VZ2 Artjoms Mastihins Balozi yes
SB9368-20 VZ4 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti yes
SB1330-20 VZ2 Uģis Lielmanis Engures sportam Talsi yes
SB3869-20 VZ3 Ainārs Upītis Ķekava yes
SB10464-20 VZ2 Toms Martinsons Saldus yes
SB8459-20 VZ2 Kārlis Kurtišs Madona yes
SB9442-20 VZ1 Sandis Āboliņš Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB1898-20 VZ2 Artūrs Sokolovs PRINTFUL Rīga yes
SB8545-20 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta maltas pagasts yes
SB9607-20 SZ1 Alīna Baslika NAA Aloja yes
SB6900-20 SZ3 Ieva Skirusa SK Vēsma Rīga yes
SB8799-20 SZ2 Liene Nikolajeva Kocēnu sporta klubs Rīga yes
SB9644-20 SZ2 Diāna Liepiņa Eleven Madona yes
SB7814-20 SZ2 Kristīne Bobkova Rīga no
AB0367-20 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga yes
AB1103-20 VZ2 Sandis Štubis Jelgava yes
AB1718-20 SZ2 Gundega Heidingere Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ogre yes
AB0376-20 SZ3 Dace Šmite Lielvārde yes
SB10032-20 VZ2 Gatis Pocs Rīga yes
AB0820-20 VZ4 Agris Spalviņš Rauna Rauna yes
SB8090-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre no
SB10192-20 VZ1 Viktors Žeikars TEAM ŽEIKARI Jelgavas novads yes
SB9151-20 VZ4 Ilgvars Bebrišs SK KATRĪNA KuldĪga yes
SB2894-20 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils yes
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava yes
AB1728-20 VZ2 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0334-20 VZ3 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta yes
SB1654-20 VZ2 Juris Lācis Mērsrags yes
SB4425-20 SZ3 Kitija Odriņa Kandava yes
SB10476-20 VZ1 Egons Nastevičs Jelgava yes
AB1253-20 VZ2 Kārlis Stonka Gulbene yes
SB9591-20 VZ1 Sandis Homenko NAA Rīga yes
SB2017-20 SZ2 Madara Stikāne Tukums yes
AB0830-20 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre yes
SB9624-20 VZ1 Ilgvars Dzedulis NAA CĒsis yes
SB6559-20 VZ3 Mārcis Viļums Rīga yes
SB8829-20 VZ2 Lauris Bračka Sigulda yes
SB9660-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga no
SB8055-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja yes
SB8921-20 SZ1 Lība Jansone Jūrmala yes
SB9812-20 SZ2 Līva Leja Rīga yes
AB0797-20 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile yes
SB9974-20 VZ3 Kaspars Dzintars FK Bandava/Priekules novads Priekule yes
SB9905-20 VZ3 Eric Espenon Rīga yes
SB8953-20 SZ2 Diāna Lauska DPD LATVIJA Rīga yes
SB10079-20 VZ3 Aivars Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis yes
AB0293-20 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti yes
SB5721-20 VZ1 Mārtiņš Vārna Talsi yes
SB10138-20 VZ3 Aleksands Bičkovs Rīga yes
SB9291-20 VZ2 Juris Dzērve Rīga yes
SB8191-20 SZ3 Liga Kjapsņa Ikšķile yes
SB10425-20 VZ2 Ivo Zeps Jelgava yes
AB1704-20 SZ2 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga yes
SB6225-20 SZ2 Guna Grāmatniece Jūrmala yes
SB9356-20 VZ2 Meow Meow catfood Rīga yes
SB8262-20 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga yes
SB8441-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre yes
AB0884-20 SZ3 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB6518-20 VZ3 Raivo Pienis ASK PATRIA Jelgava yes
AB0020-20 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga yes
SB9601-20 SZ2 Ginta Dalbiņa Taisnais Rīga yes
SB6792-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga yes
AB0771-20 VZ3 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga yes
AB0596-20 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga yes
AB1168-20 VZ2 Gatis Jarohovičs Brīvdienu ģimene Sigulda yes
AB1296-20 SZ3 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils yes
SB9018-20 SZ1 Līva Strode Bioderma Rīga yes
AB0946-20 VZ2 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe yes
SB9056-20 VZ2 Hārdijs Parādnieks Rīga yes
SB8149-20 SZ4 Zinaida Grīnberga RVSK Rīga yes
SB10358-20 SZ2 Ieva Kauliņa Ogre yes
SB8283-20 SZ4 Dzintra Kārkliņa Sējas novads yes
SB5782-20 SZ2 Evita Baltiņa Kalngale yes
SB9316-20 SZ3 Iveta Liepiņa Metroons Rīga yes
SB8219-20 SZ3 Ilze Sēkliņa Ogre yes
SB10437-20 VZ2 Roberts Gaidulis Rīga yes
AB0935-20 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils yes
SB6290-20 SZ1 Johanna Morgen Rīga yes
SB9523-20 SZ3 Kristīne Zaura Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB8633-20 VZ2 Ritvars Paraģis Rīga no
SB9561-20 VZ2 Vladislavs Žuselis Bukulti yes
SB6604-20 SZ2 Ieva Deiče Liepāja yes
SB8708-20 VZ1 Filips Andrejevs Jūrmala yes
AB1172-20 SZ2 Annika Nelsone Accenture Rīga yes
AB0818-20 VZ4 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja yes
AB0308-20 VZ2 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils yes
AB1291-20 VZ2 Armands Šaraks Jēkabpils yes
SB8939-20 SZ2 Sindija Skangale Swedbank Rīga yes
SB10070-20 VZ1 Yarоslav Bondarev Rīga yes
SB9026-20 SZ3 Natālija Plešnakova Bioderma Rīga yes
SB10125-20 VZ2 Jānis Avotiņš PATRIA-SPORTLAND Rīga yes
SB9261-20 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
SB8167-20 VZ3 Kaspars Kasparans Concombres Distr. marupe yes
SB10411-20 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga yes
SB8313-20 VZ3 Māris Žunda Saldus Boksa Klubs Saldus yes
SB6018-20 VZ2 Edgars Kuģenieks Supervaroņi Rīga yes
SB9333-20 VZ2 Elvis Bernhards Rīga yes
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums yes
SB10450-20 VZ4 Vadims Kutukovs Rīga yes
SB8416-20 VZ2 Gatis Barons Kāpa OK Ogre yes
SB6422-20 SZ3 Līga Norkus Saldus boksa klubs Saldus yes
AB1264-20 VZ3 Uldis Sedliņš Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
SB6493-20 SZ3 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB8648-20 SZ2 Jūlija Sarksjana Rīga yes
SB9584-20 VZ1 Kaspars Golmeisters NAA JŪrmala yes
SB6640-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov. yes
SB8737-20 VZ2 Arnis Vilčinskis iSK ZB Fizkultūra Ogre yes
AB0080-20 VZ4 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn yes
AB0219-20 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga yes
AB1045-20 VZ2 Ints Vovers Rīga yes
AB1208-20 SZ3 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads yes
AB0387-20 VZ3 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB10054-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga yes
AB0924-20 VZ2 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki yes
AB0866-20 SZ2 Madara Rudzāte Rīga yes
SB10223-20 VZ2 Vadims Maskancevs escaperoom.lv Rīga yes
SB6170-20 SZ2 Līga Livdāne Bioderma Grobiņa yes
SB3337-20 SZ2 Anita Urkauska Liepāja yes
SB10456-20 VZ1 Dairis Kļaviņš Līgatne Līgatne yes
SB8137-20 SZ2 Gita Kolerte Rīga yes
SB9414-20 SZ3 Līga Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi yes
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga yes
SB8514-20 SZ1 Sabīne Kjahjare Rīga yes
SB9481-20 SZ3 Liene Meldere Tukums yes
SB2273-20 SZ2 Evita Frančenko Jūrmala yes
AB0012-20 VZ3 Gatis Kriuliņš Rīga yes
AB3076-20 SZ2 Inese Macuka Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB7645-20 SZ3 Nina Merzlyakova Engures sportam Rīga yes
AB1031-20 VZ2 Kaspars Kravalis Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB9672-20 VZ2 Māris Sproģis Aesthetica beauty clinic Rīga no
SB8070-20 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde yes
AB0906-20 VZ2 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga yes
AB1135-20 VZ2 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti yes
AB0858-20 VZ3 Leo Vīksna Jelgava yes
SB10164-20 SZ1 Beāte Kampare Rīga yes
AB0470-20 VZ2 Rinalds Nulle Metam mieru! Blome yes
SB2718-20 SZ3 Ilze Malovka Tukums yes
AB0340-20 SZ2 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov. yes
AB1189-20 SZ2 Kate Ozola Rīga yes
SB9375-20 SZ2 Darya Skakouskaya Zhive Belarus! Rīga yes
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile yes
SB4018-20 VZ3 Ivars Kore Talsi yes
SB10467-20 SZ3 Jana Jurčenko Kadaga yes
SB8460-20 VZ2 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI Rāmava yes
AB1077-20 VZ3 Edgars Elbergs Prike Rīga yes
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga yes
SB8546-20 VZ1 Roberts Rautmanis Olaine yes
AB0416-20 VZ2 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene yes
SB6928-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga no
SB8800-20 VZ2 Valdis Vanags Engure yes
AB0085-20 SZ4 Laila Ceika Valmiera yes
SB6239-20 VZ3 Jānis Bārda Ikšķile yes
SB8897-20 VZ3 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1723-20 SZ2 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0627-20 VZ2 Krišjānis Pinka Latgale yes
SB9944-20 SZ3 Ilze Saukāne Ikšķile yes
AB0694-20 VZ2 Andris Kalniņš Rīga yes
AB0473-20 SZ3 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
AB0958-20 SZ4 Daina Silgale Rīga yes
SB10204-20 VZ3 Gatis Zvirbulis Kuldīgas nov. yes
AB1285-20 VZ2 Artūrs Soročenkovs Engures sportam / Sporta patriots Tukums yes
SB3014-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga yes
AB0140-20 SZ1 Ērika Bužinska Daugavpils yes
SB10293-20 SZ2 Tatjana Mastihina Balozi yes
SB9390-20 VZ1 Edžus Nedēļa Jaunpiebalga yes
SB1738-20 SZ2 Inga Apseniece DNB Service Centre Rīga yes
SB4462-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga yes
SB8035-20 SZ2 Zita Barānova Rīga yes
AB0332-20 VZ2 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe yes
SB9460-20 VZ2 Jānis Kaibe Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
SB2072-20 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Grobiņa yes
SB8575-20 VZ3 Agris Dundurs Maratonaklubs Rīga no
AB1204-20 SZ1 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga yes
SB7426-20 SZ2 Krista Ķīse Jūrmala yes
SB8830-20 VZ2 Agnis Apinis RUNCIS Jelgava yes
AB0463-20 SZ3 Līga Hartpenga Rīga yes
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0615-20 VZ2 Uģis Treikmanis Cēsis yes
SB9813-20 VZ2 Andris Robalds pulsometrs.lv Dikļi yes
AB0666-20 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums yes
AB0236-20 VZ3 Roberts Ivzāns Ogre Ogre yes
AB1012-20 VZ3 Sandris Greilihs Emergn Rīga yes
SB10080-20 VZ2 Agris Kamenders In Dust We Trust Balvi yes
SB9040-20 VZ1 Artūrs Miltiņš Miltiņi Jelgava yes
SB5726-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja yes
SB10139-20 VZ2 Andris Zolovkins Rīga yes
SB9295-20 SZ2 Madara Kukaine Rīga yes
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga yes
SB10429-20 VZ2 Jūlijs Kisils A24 Rīga yes
SB8354-20 VZ2 Gatis Dekšenieks TeamZageris Rīga yes
SB6228-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale yes
SB9358-20 VZ2 Jurģis Kļavpurs RWA Alūksne yes
AB0325-20 SZ3 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera yes
SB8617-20 SZ2 Ļubova Blažēviča Bioderma Rīga yes
AB0882-20 VZ3 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB6534-20 VZ3 Artis Mednis wAlts | Noskrien Cēsis Cēsis yes
AB1109-20 VZ2 Jevgenijs Sološičs Rīga yes
SB9602-20 VZ3 Andis Ozoliņš Taisnais Rīga yes
SB6828-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus yes
SB9728-20 VZ2 Uldis Raipalis Supervaroņi Rīga yes
SB9861-20 VZ1 Mārcis Grundulis Ķekava no
AB0639-20 VZ3 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene yes
SB10062-20 SZ2 Olga Mote Tomāti Ogre yes
SB9019-20 SZ2 Irina Polagaja Bioderma Rīga yes
AB0097-20 SZ2 Signe Kaupuža Cēsis yes
SB9225-20 SZ3 Evita Reimane Tukums yes
AB0200-20 VZ3 Normunds Grava Jelgava yes
SB10363-20 VZ2 Kaspars Blūms 3D Running Rīga yes
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži yes
SB4209-20 SZ2 Krista Kupča MADONA Madonas novads yes
SB9317-20 SZ2 Ilze Volfa Kirilova Swedbank Mārupe yes
SB8226-20 SZ2 Solvita Pujāte SK Katrīna Kuldīga yes
SB10438-20 SZ2 Laura Čekstere Ķekava yes
SB8389-20 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga yes
SB6318-20 VZ2 Igors Matjola Ikšķile yes
SB9524-20 VZ3 Deniss Gorba LSC Rīga yes
SB6446-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga yes
SB8635-20 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB9567-20 VZ2 Jānis Baunis Pulsometrs.lv Aronas pag. yes
SB6608-20 VZ2 Romāns Kuročkins Vangaži yes
SB8714-20 SZ3 Baiba Juruša Ādaži yes
AB0400-20 VZ3 Kaspars Aksenoks Rīga yes
SB9748-20 SZ2 Agita Kārkliņa Rīga yes
AB0907-20 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele yes
AB0061-20 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums yes
SB8943-20 SZ3 Dace Tilgase DPD LATVIJA Rīga yes
SB10073-20 VZ2 Ivo Bordjugs Kolka yes
SB9027-20 SZ2 Vlada Buharova Bioderma Rīga yes
AB0355-20 SZ3 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala yes
AB0973-20 SZ2 Zane Timma SK Katrīna Rīga yes
AB1081-20 SZ3 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums yes
SB10414-20 VZ4 Ivars Oraševskis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis yes
SB8314-20 VZ2 Sergejs Juhno Born2WIN Liepāja yes
SB6040-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga no
SB9336-20 VZ3 Juris Brēdiķis Maratona Klubs Rīga yes
AB0426-20 SZ1 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga yes
SB10451-20 VZ2 Guntars Pipurs Balvi yes
SB8417-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga yes
SB6423-20 VZ3 Rolands Norkus Team NORKUS Saldus yes
AB1209-20 SZ3 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB6500-20 VZ1 Tomass Neuss-Lucs Jelgava yes
SB8650-20 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums yes
SB9587-20 SZ1 Laura Kamergrauze Rīga yes
SB6650-20 SZ3 Diāna Polika Valmiera yes
AB0943-20 SZ2 Zane Letapure Neļķe Rīga yes
AB0090-20 VZ4 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn yes
AB0622-20 VZ3 Jānis Ozoliņš Salaspils yes