Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB8654-20 M1 Aiva Zasa Es un es pats Rīga yes
SB8880-20 M1 Mia Jasmīne Kļavniece Baltais Rīga yes
SB9521-20 M1 Elizabete Žerdiņa Jūrmala yes
SB9763-20 Z1 Hugo Eiduks Team Eiduki Rīga no
SB10362-20 Z1 Ralfs Romašenko Rīga yes
SB10316-20 M1 Marta Vītiņa Klinšu ērgļi Ramava yes
SB6662-20 M2 Lauma Lange Riteņvasara Rīga yes
SB8124-20 Z1 Rafaels Marcinkevičs Pirmsskola Zolitūde Rīga no
SB8711-20 M1 Elza Lipska Rīga yes
SB8915-20 M1 Elizabete Skatkova Tukums yes
SB9599-20 Z1 Jumis Ansons BUM BUM Rīga yes
SB10127-20 M1 Gits Busenberga Tukums no
SB10241-20 Z1 Georgs Osovitnijs Rīga yes
SB7803-20 Z1 Raiens Rusmanis Rīga yes
SB8600-20 Z1 Artūrs Cīrulis Rīga yes
SB8824-20 M1 Anna Liepiņa Lustes Tukums yes
SB9396-20 M1 Anna Leščinska Zoorbagan Rīga yes
SB9712-20 Z1 Nils Zustrups Tukums yes
SB10157-20 Z1 Dzintars Molodcovs MoBo Active Rīga yes
SB10264-20 M1 Dace Lasmane Garkalne yes
SB6315-20 Z1 Pēteris Matjola Ikšķile yes
SB8084-20 M1 Adele Kājiņa AK Rīga yes
SB8466-20 M1 Paula Krenca Rīga yes
SB9068-20 M1 Elza Villa Rīga yes
SB9217-20 M1 Madara Barisa Medemciems no
SB9921-20 Z1 Roberts Goško Rīga yes
SB10098-20 M1 Rūta Marta Mežale Rīga yes
SB10374-20 M1 Renāte Petazāle Cēsis yes
SB10367-20 M1 Rūta Žideņa Dobele yes
SB3941-20 Z1 Edgars Redisons Tērvete Tērvete yes
SB5768-20 Z1 Edvards Gailis Ogresgals no
SB8338-20 M1 Amanda Dobele Mārupe yes
SB8553-20 Z1 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB9130-20 Z1 Uģis Kalniņš Jēkabpils yes
SB9292-20 M1 Anete Krūmiņa Saldus 2007 Saldus yes
SB9994-20 Z1 Daniils Vasiljevs Rīga yes
SB10335-20 M1 Melānija Bumbiere Bumbieri Tukums yes
SB10393-20 M1 Paula Loce Lynxdojo Rīga yes
SB3188-20 M1 Kate Salnāja Bermudu sešstūris Liepāja yes
SB8181-20 Z1 Miķelis Dadzītis Latvian Rollerski Team Cesis yes
SB7406-20 Z1 Lūkass Husko Jelgava yes
SB8974-20 M1 Eva Gailīte Liepāja yes
SB9160-20 Z1 Mareks Jānis Silgals Saulkrasti yes
SB9893-20 Z1 Gustavs Tenbergs Engures sportam Engure yes
SB10045-20 Z1 Lūkass Auželis FS Metta Baltezers yes
SB10357-20 Z1 Armands Roga Rīga yes
SB10409-20 Z1 Roberts Amoliņš yes
SB1876-20 Z1 Rinalds Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB5134-20 M1 Luīze Ligere Salaspils yes
SB8268-20 Z1 Kārlis Ļaudams Aizpute yes
SB8092-20 M1 Katrīna Purvīte Maratona klubs Rīga yes
SB8659-20 Z1 Renārs Vērsis Gentleman's Club Rīga yes
SB8883-20 Z1 Nils Gabriels Kļavnieks 66vidusskola Rīga yes
SB9526-20 Z1 Miķelis Soročenkovs Tukums yes
SB9769-20 M1 Alise Krastiņa Frozen Cēsis yes
SB10206-20 M1 Laura Ribņika MANS ZELTS Tukums yes
SB10319-20 M1 Jekaterina Galiņa Bites Dreiliņi yes
SB6664-20 M1 Lote Lange LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara Rīga yes
SB8143-20 M1 Jasmīna Opolā Izturība Ikšķile no
SB8720-20 Z1 Marians Ušpelis Patria Sportland Ogre yes
SB8933-20 Z1 Roberts Teteris R@O Rīga yes
SB9610-20 M1 Beāte Puisāne EJ! Rīga yes
SB10133-20 M1 Ģertrūde Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB10242-20 Z1 Ernests Platais Slapjie bandīti Cēsis yes
SB6248-20 M1 Beāte Hertele Rīga yes
SB4288-20 Z1 Jēkabs Šķudītis latvijas Finieris Rīga yes
SB8625-20 M1 Elizabete Markševica Sporta Patriots Tukums yes
SB8825-20 Z1 Ernests Liepiņš Lustes Tukums yes
SB9425-20 Z1 Roberts Ivanovs Jelgava yes
SB9714-20 Z1 Valters Zustrups Tukums yes
SB10159-20 Z1 Gustavs Kravalis Rīga yes
SB10295-20 Z1 Mikaels Rūdolfs Ummers Vecumnieki no
SB6417-20 Z1 Oskars Jansons - Jūrmala yes
SB5136-20 Z1 Emīls Ligeris Salaspils yes
SB8270-20 Z1 Kristians Žuselis Daugavpils Runners Daugavpils yes
SB8470-20 Z1 Leons Emanuels Lipkins Rīga yes
SB9069-20 Z1 Juris Villa Rīga yes
SB9218-20 M1 Madara Barisa Medemciems yes
SB9927-20 M1 Ilze Šīmane Tukums yes
SB10099-20 M1 Maija Jete Mežale Rīga yes
SB10376-20 M1 Evelīna Štrausa Rīga yes
SB10368-20 Z1 Haralds Žideņš Dobele yes
SB2472-20 M1 Denija Zemīte Jelgava Jelgava yes
SB5801-20 Z1 Lūkass Ļežava Jūrmala yes
SB8347-20 Z1 Kārlis Jansons Tukums yes
SB8554-20 M1 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB9134-20 M1 Simona Fjodorova Jūrmala yes
SB9845-20 M1 Grieta Biseniece Guddžobs Guddans Rīga yes
SB9996-20 Z1 Artemijs Vasiljevs Rīga yes
SB10341-20 Z2 Jēkabs Upmanis Tukuma 2.vidusskola Tukums yes
SB10396-20 M1 Elza Krūmiņa Legzdiņi Smārde yes
SB3378-20 M1 Amēlija Biseniece Guddžobs Guddans Ragana yes
SB8223-20 M1 Elīna Marta Ābelīte Krimuldas novads yes
SB8482-20 M1 Ieva Liepiņa BALTMA Valmiera yes
SB8976-20 Z1 Martins Rusmanis Rīga no
SB9161-20 M1 Annija Krasovska Ananici Seme yes
SB9894-20 Z1 Gustavs Puškašs Rīga yes
SB10046-20 M1 Madara Berzina Ikskile yes
SB10361-20 Z1 Rodrigo Freimanis Tukums yes
SB10410-20 Z1 Krišs Brūklis Nav Rīga yes
SB2073-20 Z1 Ernests Lejnieks Grobiņa yes
SB6428-20 Z1 Renārs Ērenfrīds Rīga yes
SB8098-20 M1 Austra Mertena Tukums yes
SB8660-20 Z1 Kristers Vērsis Gentleman's Club Jelgava yes
SB8904-20 M1 Gabriela Rībena Rīga no
SB9552-20 M1 Madara Kalniņa Matisons Runner's club Ventspils yes
SB7383-20 Z1 Teodors Kazāks Rīga yes
SB10208-20 Z1 Reinis Ribņiks MANS ZELTS Tukums yes
SB10324-20 M1 Krista Vidže Jēkabpils yes
SB6680-20 Z1 Roberts Ķesteris Liepāja yes
SB8165-20 Z1 Ralfs Filips Kasparāns Concombres Jaunmārupe yes
SB8725-20 M1 Loreta Rone Skrienam Liepāja Grobiņa yes
SB8934-20 Z1 Roberts Teteris R@O Rīga no
SB9637-20 M1 Ieva Sedliņa Engures Sporta Rīga yes
SB10134-20 Z1 Sigurds Konošonoks Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB10245-20 Z1 Jūlijs Liepiņš Rīga yes
SB6249-20 M1 Amanda Hertele Rīga yes
SB8052-20 Z1 Rinalds Geiba Rīga yes
SB8626-20 Z1 Kristens Eigenfelds Sigulda yes
SB8847-20 Z1 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
SB9432-20 M1 Evelīna Pauriņa Izturība Tīnūži no
SB9717-20 M1 Dārta Zegnere Ventspils novads Pope yes
SB10161-20 Z1 Krišs Kravalis Rīga yes
SB10297-20 Z1 Edgars Lūsis Lūši Rīga yes
SB2150-20 Z1 Ēriks Lācis Mērsrags yes
SB5182-20 Z1 Andrejs Ņesterenko Rīga yes
SB8273-20 Z1 Leo Paiķis Tukums no
SB8495-20 Z1 Ralfs Birkenbergs Liesma Saldus no
SB9070-20 Z1 Ralfs Vanags Tukuma2.vidusskols Tukums yes
SB9251-20 M1 Emīlija Balode ĀdažiVelo Ādaži yes
SB9939-20 M1 Elza Lote Zvaigzne Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB10100-20 M1 Nora Laktiņa Jaunā spriedze Jūrmala yes
SB10381-20 Z1 Emīls Roznieks Amongas Baldone yes
SB10369-20 Z1 Ralfs Lūsis Talsi yes
SB2479-20 M1 Marta Māra Kadiķe Jelgava yes
SB5847-20 Z1 Matīss Devaijī Rīga yes
SB8348-20 Z1 Henriks Jansons Tukums yes
SB8584-20 M1 Elizabete Kirstena Puķāne Mārupe yes
SB9136-20 Z1 Hugo Kiršteins Ķekava no
SB9850-20 Z1 Miķelis Kalniņš Jelgava yes
SB10014-20 M1 Patrīcija Jekabsone Tume yes
SB10345-20 M1 Samanta Ozols Jelgava yes
SB10402-20 M1 Elīna Zaharova Rīga yes
SB1363-20 Z1 Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs Talsi yes
SB3395-20 Z1 Miķelis Kašs Lielvārde yes
SB8227-20 M1 Linda Zaļkalne Milzkalne no
SB8427-20 M1 Linda Pavlovska Rīga yes
SB8999-20 Z1 Artjoms Lugiņins Jelgavas novads, kalnciems no
SB9177-20 M1 Karlīna Dzosena Ikšķile yes
SB9907-20 M1 Laura Careva Ananici Sēme yes
SB10047-20 M1 Marta Berzina Ikskile yes
SB7404-20 Z1 Linards Husko Jelgava yes
SB10418-20 M1 Anna Emīlija Jurča Tukums yes
SB6475-20 M1 Lauma Rutka SuperLauma Rīga yes
SB8103-20 M1 Anna Īvāne Rīga yes
SB8667-20 M1 Nellija Sprince Lāči Ogre yes
SB8905-20 M1 Gabriela Rībena Rīga yes
SB9566-20 M1 Otto Viļumovs eleven-sportswear.lv Rīga yes
SB9796-20 M1 Lote Pūpola Aizpute yes
SB10221-20 Z1 Krišjānis Skulte Rīga yes
SB10325-20 Z1 Renards Baranovs Jūrmala yes
SB6718-20 Z1 Gustavs Limanāns RIEKSTI Rīga yes
SB8175-20 Z1 Hugo Anaņičs Seme yes
SB8735-20 Z1 Marks Ronis Skrienam Liepāja Grobiņa yes
SB9297-20 M1 Elizabete Balgalve Saldus 2007 Saldus yes
SB9639-20 Z1 Toms Sedliņš Engures Sporta Rīga yes
SB10144-20 Z1 Olivers Āboliņš Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB10254-20 Z1 Lorens Anužis Printmix Rīga yes
SB6253-20 Z1 Ārons Saklaurs Bermudu sešstūris Ādaži yes
SB8060-20 M1 Agnese Oficiere Saldus yes
SB8634-20 M1 Emīlija Paraģe Supermeitene Rīga no
SB8867-20 M1 Ance Kangare Barkava yes
SB9463-20 Z1 Ernests Krūmiņš Ķekava yes
SB9724-20 Z1 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska yes
SB10162-20 M1 Amanda Birova Jelgava yes
SB10300-20 Z1 Mikaels Rūdolfs Ummers Vecumnieki yes
SB10446-20 M1 Eva Paiķe Tukums yes
SB2151-20 M1 Elīza Lāce Mērsrags yes
SB5592-20 Z1 Lorens Leikarts Ozolnieki yes
SB8276-20 Z1 Augusts Rullis Jelgava yes
SB8496-20 M1 Paula Zolmane Liesma Saldus no
SB9080-20 Z1 Kārlis Berķis Pulsometrs.lv Rīga yes
SB9252-20 M1 Alīsija Balode ĀdažiVelo Ādaži yes
SB9941-20 Z1 Ralfs Zvaigzne Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB10101-20 Z1 Miķelis Laktiņš Jaunā spriedze Jūrmala yes
SB10382-20 M1 Annija Rozniece Amongas Baldone yes
SB2540-20 Z1 Alekss Rutins deaf Rīga yes
SB6061-20 Z1 Roberts Ventiņš Rīga yes
SB8351-20 Z1 Haralds Feldmanis Tume yes
SB8585-20 M1 Annika-Anna Viškere Rīga yes
SB9139-20 Z1 Rainers Vate Engures sportam Tukums yes
SB9868-20 M1 Felicita Jerofejeva Jēkabpils yes
SB10015-20 M1 Annika Griķe Tume yes
SB10346-20 M1 Marta Miķe Rīga yes
SB10404-20 M1 Marta Zālīte Sigulda yes
SB1428-20 Z1 Rūdis Kaupe ART Jūrmala yes
SB4137-20 Z1 Artūrs Vilks 4 Vilki Rīga yes
SB8234-20 Z1 Leo Paiķis Tukums yes
SB8431-20 M1 Paula Luīze Tone Dzilnuciems yes
SB9000-20 Z1 Artjoms Lugiņins Jelgavas novads, kalnciems yes
SB9191-20 Z1 Didzis Pankoks Liepāja yes
SB9908-20 Z1 Henrijs Noveičuks Oranžie rombiņi Rīga yes
SB10053-20 M1 Melisa Bravlanska Rīga yes
SB7896-20 Z1 Henrijs Rāviņš Rīga yes
SB10301-20 Z1 Renārs Lūsis Lūši Rīga yes
SB6476-20 Z1 Krišjānis Rutkis SuperKrišjānis Rīga yes
SB8114-20 Z1 Eduardsatis Ozola Saldus yes
SB8689-20 Z1 Anrī Allers ''Štābs'' BDR Mārupe yes
SB8906-20 M1 Alise Neilande Tukums yes
SB9582-20 M1 Kira Laščenko Jelgava no
SB9809-20 Z1 Jēkabs Bautris Jēkabs skrien Rīga yes
SB10227-20 M1 Adriana Treide Printmix Rīga yes
SB10331-20 Z1 Adrijus Jackevicius Lt yes
SB6965-20 M1 Amanda Dūniņa Kandava yes
SB8176-20 M1 Alise Anaņiča Seme yes
SB8761-20 Z1 Dominiks Petersons Matisons Runner's Club Valmiera yes
SB9298-20 M1 Maria Fjodorova Rīga yes
SB9647-20 M1 Rēzija Spūle Izturība Ogre yes
SB10146-20 M1 Kate Barkova Dobele yes
SB10256-20 Z1 Ansis Pūpols Printmix Rīga yes
SB6259-20 M1 Madara Māra Saklaure Bermudu sešstūris Ādaži yes
SB8061-20 M1 Liene Oficiere Saldus yes
SB8638-20 Z1 Oskars Strazds Rīga yes
SB8868-20 Z1 Artis Pirogs Barkava yes
SB9465-20 M1 Marta Krūmiņa Ķekava yes
SB9731-20 Z1 Kārlis Lazda Rīga yes
SB10166-20 M1 Gita Busenberga Buses Tukums yes
SB10059-20 M1 Beatrise Varkale Liepāja yes
SB10365-20 Z1 Krišs Jānis Dubra Šnīderi yes
SB10483-20 Z1 Kārlis Vilnītis Lācis Ķekava yes
SB2237-20 M1 Austra Aurora Jundze mammadaba Brankas yes
SB6550-20 M1 Marta Grava Jelgava yes
SB8289-20 M1 Emīlija Šteina Tukums yes
SB8517-20 M1 Marta Krastiņa Tukums yes
SB9090-20 Z1 Kristofers Olavs Jelgava yes
SB9279-20 Z1 Ričards Gribs Salaspils Sporta Skola Salaspils yes
SB5345-20 Z1 Toms Dzenis siguldassports.lv Sigulda yes
SB10109-20 Z1 Markuss Sniedze Dodkepu.lv Vecpiebalga yes
SB10383-20 Z1 Lins Lācis Līgatne yes
SB2549-20 M1 Kate Kitsao Rīga yes
SB6063-20 Z1 Rafaels Ventiņš Rīga yes
SB8352-20 M1 Melisa Ērenfrīde Tukums yes
SB8935-20 Z1 Oskars Teteris R@O Rīga yes
SB9142-20 Z1 Valters Vate Engures sportam Tukums yes
SB9878-20 Z1 Ernests Pauls Markovs Engure yes
SB10017-20 M1 Monta Zinkeviča Valmiera yes
SB10347-20 M1 Anete Abula Rīga yes
SB10405-20 M1 Anna Zālīte Sigulda yes
SB1503-20 M1 Ieva Ločmele Jelgavas novads Kalnciems yes
SB4139-20 M1 Līva Vilka 4 Vilki Rīga no
SB8236-20 Z1 Rūdolfs Bents Rīga yes
SB8432-20 Z1 Kārlis Balanass Virsotne/MARMOT Sigulda yes
SB9005-20 Z1 Daniels Kozlovs Jelgavas novads, kalnciems yes
SB9195-20 Z1 Kristofers Aksenoks Rīga yes
SB5346-20 Z1 Francis Dzenis siguldassports.lv Sigulda yes
SB10172-20 M1 Marta Vladimirova Salaspils yes
SB10306-20 M1 Undīne Bērziņa Rīga yes
SB6502-20 M1 Dārta Rozenvalde RFL Berģi yes
SB8116-20 M1 Beatrise Kate Ozola Saldus yes
SB8691-20 Z1 Liams Allers ''Štābs'' BDR Mārupe yes
SB8908-20 M1 Anna Rone Milzkalne yes
SB9585-20 Z1 Akims Laščenko Jelgava yes
SB9825-20 Z1 Rodrigo Jurgenbergs Rīga yes
SB10228-20 Z1 Jēkabs Vadzis Drusti yes
SB10371-20 M1 Amanda Zeltiņa Smārde yes
SB7279-20 Z1 Alberts Sidorovičs Ikšķile yes
SB8177-20 M1 Elza Anaņiča Sēme yes
SB8783-20 M1 Luiza Marija Kubraka Engures sportam Tukums yes
SB9300-20 M1 Katrīne Dreimane Rīga yes
SB9668-20 M1 Beāte Zariņa Tukums yes
SB10148-20 M1 Līva Barkova Dobele yes
SB10260-20 M1 Ilze Lasmane Garkalne yes
SB6263-20 Z1 Kurts Kristiāns Pakulis Dobele Dobele yes
SB8062-20 Z1 Viesturs Jaksons Rīga yes
SB8639-20 M1 Alise Strazda Rīga yes
SB8875-20 M1 Varvara Galiņa Bites Dreiliņi yes
SB9469-20 Z1 Miķelis Klūga Sarauj Laura Rīga yes
SB9746-20 M1 Linda Zaļkalne LSFP Rīga yes
SB9914-20 M1 Marta Svane Lielais ciems Engures novads yes
SB10074-20 M1 Hanna Kreica Rīga yes
SB10366-20 M1 Annika Luīze Dubra Šnīderi yes
SB10488-20 Z1 Matīss Koklačovs Ērgļi yes
SB2249-20 M1 Dita Lankupa Liepāja yes
SB5651-20 M1 Elza Vītola Sigulda yes
SB8292-20 M1 Evelīna Pastare Tukums yes
SB8528-20 Z1 Rūdolfs Abiļevs New village workout Rīga yes
SB9091-20 M1 Laila Olava Jelgava yes
SB9282-20 Z1 Hugo Kirsteins Ķekava yes
SB9981-20 M1 Līna Auziņa Rīga yes
SB10126-20 M1 Gits Busenberga Tukums no
SB10384-20 M1 Rēzija Roga RTB Liepāja Liepāja yes
SB2719-20 M1 Kate Malovka Tukums yes
SB6245-20 Z1 Pēteris Gailums Rīga yes
SB8361-20 M1 Rūta Meiere OK Ziemeļkurzeme Ugāle yes
SB8942-20 Z1 Ralfs Vanags Tukuma2.vidusskola Tukums no
SB9144-20 M1 Madara Bērziņa Rīga yes
SB9886-20 Z2 Aleksejs Rivlins Rīga no
SB10027-20 M2 Grugule Katrīna Jēkabpils yes
SB10351-20 Z1 Aigars Trautmanis Engures novads no
SB10406-20 Z1 Matīss Gertners Rīga yes
SB1504-20 M1 Sofija Ločmele Jelgavas novads Kalnciems yes
SB4380-20 Z1 Hugo Ugārs Tukums no
SB8240-20 M1 Alisa Mitrohina Rīga yes
SB8436-20 Z1 Jānis Gustavs Grīnbergs Priekuļi yes
SB9039-20 M1 Sofija Allere Patria Sportland / Štàbs Saldus no
SB9200-20 Z1 Marats Budjko Rīga yes
SB9752-20 M1 Emīlija Olte Jūrmala yes
SB10188-20 Z1 Alberts Līdumnieks Jūrmala yes
SB10309-20 M1 Agnese Vilne Murpadomes prātvēderu klubs Jūrmala yes
SB6533-20 Z1 Teodors Mednis wAlts | Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB8117-20 M1 Elīza Stepanova Rīga yes
SB8694-20 Z1 Kārlis Bruzinskis FS Metta Ķekava yes
SB8913-20 M1 Nora Līdaka Rundāles nov. yes
SB9589-20 M1 Kira Laščenko Jelgava yes
SB9843-20 M1 Lība Tetere Lielie Dibeni Rīga yes
SB10231-20 M1 Justīne Miķelšteine Ozolnieki yes
SB7384-20 Z1 Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola Allažu pagasts, siguldas novads yes
SB8594-20 M1 Anna Osipova KSSK Rīga yes
SB8802-20 Z1 Leo Nikolajevs Kocēnu sporta skola Rīga yes
SB9344-20 M1 Marta Miķelsone LMP.LV Rīga yes
SB9710-20 M1 Marta Grebstele Rīga yes
SB10150-20 M1 Amēlija Ķauķīte Amatas novads yes
SB10261-20 Z1 Roberts Lūsis Talsi yes
SB6264-20 M1 Kate Pakule Dobele Dobele yes
SB8063-20 Z1 Ritvars Jaksons Rīga yes
SB8642-20 M1 Evelīna Elksne Rīga yes
SB8876-20 M1 Vera Galiņa Bites Dreiliņi yes
SB9503-20 M1 Elza Kabiņecka Rīga yes
SB9201-20 M1 Nelli Budjko Rīga yes
SB9918-20 M1 Nora Krūmiņa CSK Tukums yes
SB10076-20 Z1 Rendijs Kaufelds Rīga yes
SB10370-20 M1 Herta Mežale Susurs Rēzekne yes
SB10364-20 Z1 Patriks Valdheims Tukums yes
SB2250-20 Z1 Roberts Lankups Liepāja yes
SB5718-20 Z1 Pauls Gustavs Ķikuts Sporta klubs "Vēsma" Rīga yes
SB8295-20 M1 Katrīne Ozola Tukums yes
SB8534-20 Z1 Edvards Vezitis Lielupes Buki Jūrmala yes
SB9093-20 M1 Liva Grēta Olava Jelgava yes
SB9283-20 M1 Matilde Kirsteine Ķekava yes
SB9983-20 M1 Alise Rancāne Rīga yes
SB10332-20 M1 Loreta Virkstene Madona no
SB10391-20 Z1 Bruno Kārkliņš Stalbe Stalbe yes
SB2791-20 M1 Līna Paikena Domdaris Rīga yes
SB6247-20 Z1 Haralds Gailums Rīga yes
SB8370-20 Z1 Roberts Emīls Beitiks Vācu kalni yes
SB8962-20 Z1 Mārcis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
SB9158-20 Z1 Fēlikss Vilcāns Baldone yes
SB9888-20 Z1 Maksimilians Rivlins Rīga no
SB10033-20 M1 Dārta Zemvalde Rīga yes
SB10352-20 Z1 Aigars Trautmanis Engures novads no
SB10407-20 Z1 Hugo Brūklis Nav Rīga yes
SB1774-20 Z1 Namejs Mednis Kabiles pagasts yes
SB4384-20 Z1 Hugo Ugārs Tukums yes
SB8244-20 M1 Tīna Tirzmala Ikšķile yes
SB8445-20 Z1 Enriko Blūms Guddžobs guddans Ogre yes
SB9045-20 M1 Sofija Allere Patria Sportland / Štàbs Saldus yes
SB9511-20 Z1 Hugo Eiduks Team Eiduki Rīga yes
SB9756-20 M1 Odrija Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga yes
SB10194-20 Z1 Rihards Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB10312-20 Z1 Hugo Eiduks Team Eiduki Rīga no
SB6645-20 M1 Alise Poļaka Alūksne yes
SB8123-20 Z1 Rafaels Marcinkevičs Pirmsskola Zolitūde Rīga yes
SB8699-20 M1 Annija Malacanova Jelgava no
SB8914-20 M1 Rūta Līdaka Rundāles nov. yes
SB9598-20 Z1 Kastanis Ansons BUM BUM Rīga yes
SB9844-20 M1 Mare Tetere Lielie Dibeni Rīga yes
SB10238-20 Z1 Ralfs Prūsis Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB7709-20 Z1 Maksims Novickis Rīga yes
SB8597-20 M1 Elīna Cīrule Rīga yes
SB8809-20 M1 Annija Malacanova Jelgava yes
SB9377-20 M1 Amanda Viļuma Ozolnieki yes
SB9711-20 M1 Enija Ozola Mazais boss Dobele yes
SB10153-20 M1 Melānija Villa sportland Liepaja yes
SB10263-20 M1 Magdalēna Ummere Vecumnieki yes
SB6293-20 M1 Darta Baranauska Mini-Zebiekstīte Saldus yes
SB8083-20 M1 Amanda Kājiņa AK Rīga yes
SB8652-20 M2 Linna Upīte Talsi yes
SB8877-20 Z2 Jēkabs Čivčišs Irlava Irlava yes
SB9067-20 M1 Guna Villa Rīga yes
SB9208-20 M1 Sofija Allere Patria Sportland / Štàbs Saldus no
SB9920-20 M1 Rūta Pūce Madona Madona yes
SB10090-20 M1 Annija Anna Cercina Sporta klubs Ašais Amatas novads yes
SB10371-20 M1 Asnāte Eva Stolcere Babīte yes
SB10365-20 M1 Gabriela Eiduka TeamEiduki Rīga yes
SB2310-20 M1 Rēzija Bokta MoBo running Jelgava yes
SB5729-20 M1 Elizabete Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja yes
SB8319-20 M1 Elizabete Juhno Born2Win Liepāja yes
SB8543-20 Z1 Jegors Korjanovs Rīga yes
SB9126-20 M1 Rota Krūziņa Rīga yes
SB9284-20 M1 Ance Bērziņa Tukums yes
SB9993-20 M1 Estere Kalēja Baltais Rīga yes
SB10333-20 Z1 Deiminas Jackevicius Lt yes
SB10392-20 M1 Amanda Loce Lynxdojo Rīga yes
SB2910-20 M1 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāces pag. yes
SB8180-20 M1 Madara Drille KOLKAS SPORTA KLUBS Sabile yes
SB8375-20 Z1 Pauls Mičulis Jūrmala yes
SB8964-20 Z1 Timofejs Mitrofanovs Jurmala yes
SB9159-20 Z1 Matīss Nordens Bēne yes
SB9890-20 M1 Alise Rutkovska Tukuma 2. Vidusskola Tukums yes
SB10044-20 Z1 Teo Auželis FS Metta Baltezers yes
SB10353-20 Z1 Aigars Trautmanis Engures novads no
SB10408-20 M1 Paula Gertnere Rīga yes
SB1832-20 Z1 Miķelis Priedoliņš Liepāja yes
SB5085-20 M1 Alise Saulīte Ādaži yes
SB8261-20 M1 Keidija Balode Valmiera yes
SB8462-20 M1 Katrīna Kleinberga Lēnie divplākšņi Ventspils yes