Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB2587-20 U12 Kevins Kvasņins Piltenes vidusskola
Maratona klubs
Ventspils
SB2987-20 U12 Raimonds Liflands Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6592-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga
SB8085-20 U20 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona
SB2731-20 U12 Patriks Glušaks Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB3269-20 U10 Regnārs Saliņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB6804-20 U10 Klāvs Āboliņš Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8144-20 U16 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele
SB6540-20 U12 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB7508-20 U20 Evelīna Stepiņa Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
Rīga
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi
SB8447-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga
SB1889-20 U14 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB5719-20 U14 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB6294-20 U12 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
SB8199-20 U14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8307-20 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga
SB8380-20 U12 Olafs Rungevics Zūru pamatskola
Ventava
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2257-20 U14 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB5793-20 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB6439-20 U12 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB8221-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
CĒsis
SB8367-20 U10 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne
SB8422-20 U12 Juris Šūtelis Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
Īkšķile
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3473-20 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB6198-20 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga
SB8173-20 U16 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sēme
SB8269-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB2624-20 U12 Gustavs Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
SB2992-20 U12 Gints Vējkrīgers Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6612-20 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja
SB8112-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus
SB2732-20 U12 Ance Prokopova Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6942-20 U16 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga
SB8150-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele
SB6541-20 U10 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Garkalne
SB6323-20 U14 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola
VĀVERES
Rīga
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads
SB8449-20 U16 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija
Airēšanas klubs “ Straume”
Valmiera
SB1901-20 U10 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB5728-20 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja
SB6295-20 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
SB8201-20 U14 Teodors Godiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8309-20 U12 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola
Rīga
SB8387-20 U14 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidava
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2259-20 U16 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB5846-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga
SB6441-20 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava
SB8225-20 U14 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola
Krimuldas novads
SB1417-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga
AB0601-20 U10 Patriks Buliņš
Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Pikalne
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3571-20 U14 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola
Tukums
SB6199-20 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga
SB8185-20 U14 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži
SB8271-20 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils Runners
Daugavpils
SB2625-20 U14 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
SB2993-20 U12 Jānis Helvigs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6625-20 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB8115-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga
SB2733-20 U12 Roberts Jakubovičs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6964-20 U18 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola
Kandava
SB8151-20 U18 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga
SB6542-20 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB8056-20 U18 Samanta Annija Lauriņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB8457-20 U10 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola
Tukums
SB1962-20 U16 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB5764-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB6304-20 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums
SB8202-20 U12 Luīze Rajecka Cēsu 1. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8310-20 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Lielie Dibeni
Rīga
SB8388-20 U20 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola
Cēsu pilsētas sporta skola
Priekuli
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB5850-20 U14 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja
SB6442-20 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Slapjās ķepas
Jelgava
SB8233-20 U12 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. vidusskola
Dobele
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala
SB8428-20 U16 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola
Auce
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3738-20 U16 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB6226-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale
SB8186-20 U14 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži
SB8275-20 U10 Haralds Otomers Rojas vidusskola
Roja
SB2537-20 U14 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga
SB6628-20 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga
SB8125-20 U14 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga
SB2740-20 U16 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums
SB7241-20 U16 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola
Rēderu banda
Ielejas
SB2499-20 U12 Edgars Bruža Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2902-20 U12 Samanta Sala Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6548-20 U10 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB8068-20 U12 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB8288-20 U12 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukuma novads
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB8465-20 U16 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Iļģuciema vidusskola
Rīga
SB1963-20 U18 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB5765-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB6326-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga
SB8203-20 U12 Egija Mihailova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8328-20 U16 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB8403-20 HOP Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Stende
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB5992-20 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB6488-20 U20 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola
Jelgava
SB8237-20 U12 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB8429-20 U18 Annija Brahmane Auces vidusskola
Auce
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
AB2369-20 U12 Estere Lilienšteina Rīgas Franču licejs
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
SB6227-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8194-20 U18 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB2720-20 U14 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB3156-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele
SB6629-20 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga
SB8127-20 U14 Alfrēds Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre
SB2270-20 U12 Aleksandrs Pavgurts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2741-20 U10 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums
SB7278-20 U16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB2508-20 U12 Elza Marija Andriksone Smārdes pamatskola
3.klase
Smārde
SB2905-20 U12 Rihards Ralfs Freidenfelds Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6557-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB8077-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga
SB8195-20 U18 Renāte Beļājeva Valmieras Mākslas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8296-20 U12 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Tukums
SB5766-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB6327-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga
SB8207-20 U12 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga
SB8329-20 U20 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB8406-20 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
Rīga Runner
Rīga
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB6016-20 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB Run
Ogre
SB8152-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB8238-20 U14 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB1505-20 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Jelgavas novads
Kalnciems
SB8434-20 U16 Marta Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Virsotne/MARMOT
Sigulda
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB4621-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB6232-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8079-20 U14 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB3940-20 U14 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvete
Tērvete
SB3175-20 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda
SB6648-20 U12 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienburgas vilki
Alūksne
SB8128-20 U10 Anna Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre
SB2272-20 U12 Nikola Kukjana Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga
SB7386-20 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Allažu pagasts, siguldas novads
SB2547-20 U12 Mikus Matvejevs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga
SB6585-20 U14 Dominiks Čudars Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB6233-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8196-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8300-20 U10 Rūbija Anna Riekstiņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Riekstiņi
Rīga
SB8368-20 U12 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2086-20 U12 Roberts Klūga Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB5769-20 U20 Estere Gaile Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Ogresgals
SB6330-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jekabpils
SB8210-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures sportam
Engure
SB8330-20 U12 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi
SB8413-20 U16 Niks Ričards Odiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB6095-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Cēsis
SB8159-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB8253-20 U18 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobeles Valsts ğimnāzija
Dobele
SB1519-20 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8435-20 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB5141-20 U16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB6586-20 U12 Melānija Čudare Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB8080-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga
SB3187-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja
SB6651-20 U18 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Marienburgas vilki
Alūksne
SB8131-20 U14 Alens Vaselis Jelgavas 4. vidusskola
Patria
Ozolnieku novads
SB2274-20 U16 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola
Jūrmala
SB2849-20 U12 Henrijs Gabrāns Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6490-20 U20 Rainers Neuss-Lucs
Jelgava
SB7460-20 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB2570-20 U12 Ernests Rubenis Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2969-20 U12 Artūrs Āriņš Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB5600-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB6256-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB8197-20 U16 Ričards Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8304-20 U14 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB8376-20 U20 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2181-20 U14 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. vidusskola
Dobele
SB5787-20 U14 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB6418-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala
SB8214-20 U14 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola
Lielie dibeni
Rīga
SB8339-20 U12 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija
Mārupe
SB1370-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni
SB8414-20 U14 Gabija Lazarenoka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB6183-20 U16 Amanda Šneidere Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja
SB8160-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB8255-20 U14 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB1520-20 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8438-20 U10 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB6587-20 U10 Rebeka Čudare Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB8081-20 U20 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB2730-20 U12 Matīss Frienbergs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB3268-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB6662-20 U12 Lauma Lange O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Riteņvasara
Rīga
SB8140-20 U12 Laura Zariņa Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2292-20 U12 Adrians Jefimovs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB2850-20 U12 Ernests Šķērsts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB6496-20 U16 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB7461-20 U14 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB2572-20 U12 Keita Veidemane Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele
SB1816-20 U12 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB5653-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB6257-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB8198-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads
SB8305-20 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB8377-20 U14 Nellija Rungevica Zūru pamatskola
Ventava
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB2251-20 U14 Marika Lankupa Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja
SB5790-20 U14 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB6438-20 U16 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB8215-20 U12 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Lielie dibeni
Rīga
SB8345-20 U18 Agnese Ikauniece Jauno līderu vidusskola
Līgatne
SB1412-20 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB8421-20 U12 Estere Dobule Ikšķiles vidusskola
Klasesbiedri
IkŠĶile
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB3326-20 U20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava
SB6191-20 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga
SB8166-20 U14 Grēta Nora Kasparāne Jaunmārupes pamatskola
Concombres
Jaunmārupe
SB8256-20 U10 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle
SB1607-20 U12 Gustavs Šķudītis Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB8440-20 U14 Arina Ļitvinska Rīgas 34. vidusskola
Super Bee
Rīga