Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant School
Team
City Payment
SB9789-20 U12 Elizabeta Kjahjare Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9976-20 U14 Annija Siliņa Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
AB2369-20 U12 Estere Lilienšteina Rīgas Franču licejs
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga yes
SB10043-20 U14 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola
FS Metta
Baltezers yes
SB6199-20 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB8345-20 U18 Agnese Ikauniece Jauno līderu vidusskola
Līgatne yes
SB10285-20 U16 Andris Veips Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8487-20 U16 Klāvs-Eduards Paukšēns Ikšķiles vidusskola
RIEKSTI
Ikšķile yes
SB10369-20 U12 Frīda Balode Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Rīga yes
SB8860-20 U12 Rojs Jansons Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils yes
SB9006-20 U12 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola
Jūrmala yes
SB9392-20 U10 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB9484-20 U14 Oskars Peičs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9722-20 U14 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis yes
SB4959-20 U18 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB9986-20 U14 Katrīna Baroniņa Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB5728-20 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja yes
SB3918-20 U12 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB6295-20 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB8403-20 U14 Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Stende yes
SB10299-20 U12 Valters Stepiņš Saldus vidusskola
Džudo Saldus
Saldus yes
SB8529-20 U10 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola
Riga Runners
Rīga yes
SB7770-20 U10 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB8891-20 U10 Paula Marija Mačevska Jelgavas 4. vidusskola
Machinji
Jelgava yes
SB9079-20 U10 Jasmīna Kriuliņa Rīgas Imantas vidusskola
Rīga yes
SB9416-20 U12 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB9493-20 U10 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9760-20 U10 Evelīna Vasiļevska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9840-20 U14 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB10012-20 U20 Roberts Izajs Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB5846-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga yes
SB10277-20 U18 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola
Engures sportam
Klapkalnciems yes
SB8435-20 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB10343-20 U12 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola
Baltais
Stopiņu nov. yes
SB8550-20 U12 Kārlis Radvils Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB8937-20 U10 Renāte Mauriņa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9092-20 U12 Kristiāns Krievaitis Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9456-20 U16 Estere Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja
Liepāja yes
SB9698-20 U12 Jurģis Freināts Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB9645-20 U18 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija
Izturība
Ogre yes
SB9858-20 U10 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola
COK Silva
Lapmežciems yes
SB1447-20 U10 Keita Pitka
AQUATICS
Dobele yes
SB2292-20 U12 Adrians Jefimovs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9932-20 U18 Arturs Kostjajevs Saldus tehnikums
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB8144-20 U16 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile yes
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB4277-20 U14 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Doles sala
Doles sala yes
SB6542-20 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB8225-20 U14 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola
Krimuldas novads yes
SB10259-20 U16 Matīss Būmanis Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB8056-20 U18 Samanta Annija Lauriņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja yes
SB8590-20 U12 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala yes
SB8740-20 U10 Marks Abražūns
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle, rundāles pag. no
SB9156-20 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone yes
SB9273-20 U14 Paula Šaripo Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9517-20 U10 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola
Zemgales Ziņas
Jelgava no
SB9675-20 U14 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9898-20 U12 Anna Margareta Grīnberga Rīgas 64. vidusskola
Supervaroņu treniņi
Rīga yes
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2572-20 U12 Keita Veidemane Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9943-20 U12 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Tukums yes
SB8185-20 U14 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži yes
SB2987-20 U12 Raimonds Liflands Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10198-20 U16 Kārlis Stukāns Ogres Valsts ģimnāzija
Ogres novada Sporta centrs
Ogre yes
SB6625-20 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB8271-20 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils Runners
Daugavpils yes
SB10271-20 U14 Jānis Barkovs Engures vidusskola
Engures sportam
Sēmes pagasts yes
SB8115-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga yes
SB8643-20 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas spota skola
Sigulda yes
SB8765-20 U14 Agnese Vinge Petersena Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9224-20 U12 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola
RCHV
Rīga yes
SB9305-20 U14 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga yes
SB9578-20 U12 Melisa Kadiķe Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9685-20 U16 Matīss Dzērve Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9917-20 U12 Roberts Lērme Jauno līderu vidusskola
Līgatne yes
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2731-20 U12 Patriks Glušaks Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9962-20 U14 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB8201-20 U14 Teodors Godiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3268-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB10226-20 U12 Katarina Liepa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB7241-20 U16 Evelīna Rēdere Mārupes pamatskola
Rēderu banda
Ielejas yes
SB8309-20 U12 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB10495-20 U16 Emīls Rūdolfs Gauračs Dobeles Valsts ģimnāzija
Gaurači
Dobele yes
SB8707-20 U20 Alise Rulle Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB8805-20 U12 Alens Beitiņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9255-20 U14 Namejs Dambergs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9500-20 U18 Ralfs Bratčikovs Smiltenes tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9699-20 U16 Kate Freināte Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB9790-20 U12 Madara Eisimonte Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9977-20 U10 Matīss Bumbļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB4621-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems yes
SB10048-20 U14 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola
Rīga yes
SB6226-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale yes
SB8367-20 U10 Marta Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele yes
SB10286-20 U12 Renārs Korņējevs Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB8488-20 U18 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB10386-20 U14 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola
Rīga yes
SB8869-20 U12 Aleksandrs Vale Mazsalacas vidusskola
Mazsalaca yes
SB9035-20 U16 Roberts Vicvagaris Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskola
Kalni yes
SB9395-20 U14 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB9485-20 U14 Valentīns Ozols Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9726-20 U10 Ralfs Orbidāns Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4961-20 U18 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB9991-20 U12 Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5764-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB4275-20 U14 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB6304-20 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums yes
SB8406-20 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
Rīga Runner
Rīga yes
SB10305-20 U12 Alfrēds Reķis Milzkalnes sākumskola
Milzkalne yes
SB8535-20 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala yes
SB10427-20 U12 Aleksandrs Zēniņš Milzkalnes sākumskola
Milzkalnes sākumskola
Milzkalne yes
SB8896-20 U14 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi yes
SB9083-20 U12 Daniels Dolgovs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9420-20 U12 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4 vidusskola
Jelgava yes
SB9494-20 U20 Aivars Rullis Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9761-20 U10 Margarita Babicka Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB9841-20 U14 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB10013-20 U14 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB5850-20 U14 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja yes
SB10278-20 U14 Toms Vizbulis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8438-20 U10 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi yes
SB10349-20 U16 Inese Kaminska Engures vidusskola
Engures sportam
Engure no
SB8551-20 U16 Artūrs Radvils Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB8956-20 U12 Rihards Leja Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9335-20 U12 Kristers Brēdiķis Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga yes
SB9459-20 U14 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola
Ķekava yes
SB9501-20 U12 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9649-20 U12 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola
Selga
Rīga yes
AB1029-20 U16 Elīza Paveļjeva Jēkabpils 3. vidusskola
Lūša spēks - Jēkabpils
Jēkabpils yes
SB1519-20 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB9933-20 U16 Daniela Amanda Kņūta Krotes Kronvalda Ata pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB8150-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads yes
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB10177-20 U14 Rasa Siliņa Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB6548-20 U10 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB8233-20 U12 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB10262-20 U12 Gustavs Miķelsons Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB8068-20 U12 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB8601-20 U14 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga yes
SB8742-20 U10 Marks Abražūns
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle, rundāles pag. yes
SB9162-20 U12 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB9275-20 U14 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB9518-20 U10 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola
Zemgales Ziņas
Jelgava yes
SB9676-20 U14 Oskars Bajārs Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9899-20 U16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Labs starts
Rīga yes
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2587-20 U12 Kevins Kvasņins Piltenes vidusskola
Maratona klubs
Ventspils yes
SB9945-20 U16 Kristīne Vika Arāja Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2086-20 U12 Roberts Klūga Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB8186-20 U14 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži yes
SB2992-20 U12 Gints Vējkrīgers Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10200-20 U12 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums yes
SB6628-20 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga yes
SB8275-20 U10 Haralds Otomers Rojas vidusskola
Roja yes
SB10272-20 U12 Maksims Barkovs Engures vidusskola
Engures sportam
Sēmes pagasts yes
SB8125-20 U14 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga yes
SB8671-20 U14 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Maratona klubs/LSC
Rīga yes
SB8767-20 U14 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle no
SB9236-20 U10 Tomass Siliņš Olaines 1. vidusskola
Olaine yes
SB9307-20 U20 Kārlis Vitkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Rīga yes
SB9583-20 U16 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes Valsts ģimnāzija
SK Virsotne
Mārupe yes
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi yes
SB9686-20 U16 Sintija Strautmane Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB7410-20 U16 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2732-20 U12 Ance Prokopova Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10145-20 U12 Paula Lība Gūtmane Mārupes pamatskola
Mārupe yes
SB6441-20 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB8202-20 U12 Luīze Rajecka Cēsu 1. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB10235-20 U14 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems yes
SB7278-20 U16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB8310-20 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Lielie Dibeni
Rīga yes
SB10498-20 U14 Gundars Sirmais Rīgas 25. vidusskola
Rīga yes
SB8712-20 U10 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB8806-20 U12 Raivo Rozītis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9257-20 U14 Sabīne Motē Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9474-20 U18 Kristaps Trēziņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9700-20 U12 Tīna Laķe Tukuma 2. vidusskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB9791-20 U12 Artis Cjoskāns Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9978-20 U10 Rodrīgo Rozenbergs Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB8929-20 U12 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Ādaži yes
SB10063-20 U14 Liepa Ludrika Āgenskalna sākumskola
Riga Runners
Rīga yes
SB6227-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8368-20 U12 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola
Aquatics
Dobele yes
SB10287-20 U12 Ričards Korņējevs Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB8489-20 U12 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava yes
SB10388-20 U16 Lueta Siliņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB8870-20 U10 Rodions Galiņš Rīgas Klasiskā ģimnāzija
Dreiliņi yes
SB9038-20 U10 Katalina Allere Gaiķu pamatskola
Patria Sportland / Štābs
Saldus yes
SB9398-20 U10 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Rīga yes
SB9486-20 U14 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9736-20 U12 Ieva Rutkopa Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB4963-20 U16 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB9995-20 U12 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola
Baltais
Rīga yes
SB5765-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB10114-20 U18 Lauris Grīniņš Kuldīgas pamatskola
ASK Patria
Kuldīga yes
SB6326-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga yes
SB8413-20 U16 Niks Ričards Odiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10307-20 U12 Paula Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola
Rīga yes
SB8541-20 U10 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs
X99
Rīga yes
SB10428-20 U16 Hugo Henrijs Kaminskis Aizkraukles novada vidusskola
Aizkraukle yes
SB8909-20 U10 Austris Bičevskis Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9084-20 U12 Diāna Sagaidaka Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9430-20 U12 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola
Siguldas maldoņi
Sigulda yes
SB9495-20 U18 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9764-20 U14 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola
Rīga yes
SB9846-20 U16 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10016-20 U14 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola
Kocēnu nov. yes
SB5992-20 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis yes
SB10279-20 U16 Mareks Vizbulis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8440-20 U14 Arina Ļitvinska Rīgas 34. vidusskola
Super Bee
Rīga yes
SB10360-20 U10 Emīlija Freimane Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Tukums yes
SB8556-20 U14 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola
Kuldīga yes
SB8959-20 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB9340-20 U10 Bogdans Patrejevs Ludzas 2. vidusskola
Ludza yes
SB9258-20 U14 Tīna Freimane Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9504-20 U16 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone yes
SB4409-20 U16 Beatrise Broka Mežciema pamatskola
#esesmustirnubuks
Sigulda yes
SB9862-20 U16 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB1520-20 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB9934-20 U16 Gatis Kadaģis Krotes Kronvalda Ata pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB4089-20 U12 Kristers Elksnis Jēkabpils 2.vidusskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils yes
SB8151-20 U18 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads yes
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga yes
SB10178-20 U14 Kārlis Šķiliņš Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi yes
SB6557-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB8237-20 U12 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB10265-20 U14 Adrians Zaļums Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8077-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga yes
SB8602-20 U12 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga yes
SB8743-20 U10 Mareks Abražūns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle, rundāles pag. yes
SB9163-20 U16 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB9277-20 U14 Endijs Peksis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB9522-20 U12 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9677-20 U14 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9901-20 U12 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2625-20 U14 Roberts Vaivods Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala yes
SB9947-20 U20 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Ikšķile yes
SB2181-20 U14 Beate Jansone Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB8194-20 U18 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB2993-20 U12 Jānis Helvigs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10205-20 U12 Keita Balode Valmieras Valsts ģimnāzija
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB6629-20 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga yes
SB8288-20 U12 Estere Šteina Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukuma novads yes
SB10273-20 U10 Mariss Barkovs Engures vidusskola
Engures sportam
Sēmes pagasts yes
SB8127-20 U14 Alfrēds Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre yes
SB8675-20 U12 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis yes
SB8771-20 U14 Karīna Haritonova Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9241-20 U12 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola
Olaines 1. vidusskola
Olaines nov. no
SB9308-20 U10 Artūrs Pluģis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB9612-20 U16 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
EJ!
Rīga yes
SB1370-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni yes
SB9687-20 U16 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9925-20 U12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums no
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2733-20 U12 Roberts Jakubovičs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10147-20 U14 Emma Ceske Brocēnu vidusskola
Mārupe yes
SB6442-20 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB8203-20 U12 Egija Mihailova Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB10236-20 U12 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems yes
SB7386-20 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Allažu pagasts, siguldas novads yes
SB8328-20 U16 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10499-20 U16 Sanija Poceviča Siguldas 1. pamatskola
lĪGATNE
LĪgatne yes
SB8722-20 U12 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9106-20 U16 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukums no
SB8960-20 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe yes
SB9352-20 U12 Māris Adams Skrastiņš Friča Brīvzemnieka pamatskola
Rīga yes
SB9475-20 U18 Ralfs Sebris Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9701-20 U18 Klāvs Laķis Tukuma 2. vidusskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB9794-20 U14 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola
Rīga yes
SB9979-20 U10 Timurs Adašs Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB8552-20 U14 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10072-20 U14 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga yes
SB6232-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8376-20 U20 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka yes
SB10288-20 U12 Ričards Kleins Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB8504-20 U18 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija
Virsotne/MARMOT
Sigulda yes
SB10394-20 U14 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB8878-20 U14 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola
carnikava
Carnikava yes
SB9057-20 U16 Sandis Ieleja
Jēkabpils yes
SB9401-20 U14 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Rīga yes
SB9487-20 U12 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9750-20 U12 Artis Balandiņš Ķemeru pamatskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB7866-20 U16 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB4276-20 U10 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Šūpoles
Doles sala yes
SB5766-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB10115-20 U14 Alens Vaselis Ozolnieku vidusskola
Patria
Ozolnieku novads yes
SB6327-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga yes
SB8414-20 U14 Gabija Lazarenoka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10308-20 U14 Sandija Bērziņa Rīgas Imantas vidusskola
Rīga yes
SB8544-20 U10 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Tukums no
SB10432-20 U12 Rūdolfs Žideņš Mežinieku pamatskola
Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze yes
SB8910-20 U16 Rihards Purviņš Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9085-20 U12 Luīze Limanāne Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9437-20 U16 Tīna Pauriņa Ikšķiles vidusskola
Izturība
Tīnūži no
SB9496-20 U12 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9765-20 U10 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola
Frozen
Cēsis yes
SB9963-20 U14 Ralfs Andersons Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3269-20 U10 Regnārs Saliņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB10023-20 U12 Regnārs Kokins Augstkalnes vidusskola
Tērvete yes
SB6016-20 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB Run
Ogre yes
SB10280-20 U14 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola
Engures sportam
Plieņciems yes
SB8447-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga no
SB7452-20 U14 Bruno Andris Jirgensons Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Rīga yes
SB8568-20 U20 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB9107-20 U16 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9259-20 U14 Agate Belousova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9507-20 U14 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads no
SB4410-20 U10 Matilde Broka Mežciema pamatskola
#esesmustirnubuks
Sigulda yes
SB9866-20 U16 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija
BALTAIS
Daugavpils yes
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi yes
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga yes
SB9935-20 U12 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola
Noskrien Cēsis
Cēsis no
SB1816-20 U12 Martins Bicāns Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8152-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads yes
SB2902-20 U12 Samanta Sala Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10180-20 U12 Atvars Siliņš Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB6585-20 U14 Dominiks Čudars Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB8238-20 U14 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB10266-20 U14 Edijs Veismanis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8079-20 U14 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB8604-20 U12 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums no
SB8745-20 U10 Emīlija Bērziņa Engures vidusskola
Tukums yes
SB9170-20 U14 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija
VSK Noskrien Vāveres
Rīga yes
SB9278-20 U14 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils Sporta Skola
Salaspils yes
SB9553-20 U16 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Ventspils yes
SB9679-20 U16 Nils Kalniņš Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
AB1034-20 U16 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Lūša spēks - Jēkabpils
Jēkabpils yes
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2537-20 U14 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi yes
SB9948-20 U14 Leo Šenfelds Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2251-20 U14 Marika Lankupa Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja yes
SB8195-20 U18 Renāte Beļājeva Valmieras Mākslas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga yes
SB10209-20 U18 Beatrise Bikovska Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija
Rēzeknes BJSS
Rēzekne yes
SB6648-20 U12 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienburgas vilki
Alūksne yes
SB8296-20 U12 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB10274-20 U12 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8128-20 U10 Anna Drulle Ogres 1. vidusskola
Ogres novada sporta centrs
Ogre yes
SB8679-20 U12 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīga yes
SB8789-20 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB9242-20 U12 Francis Kozlovs
Olaines 1. vidusskola
Olaines nov. yes
SB9311-20 U14 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola
Rīga yes
SB9613-20 U14 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola
EJ!
Rīga yes
SB1412-20 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB9688-20 U16 Karlīna Hohberga Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga yes
SB9926-20 U12 Emīls Šīmanis
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2740-20 U16 Artūrs Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums yes
SB10152-20 U14 Kristiāna Ķauķīte Nītaures vidusskola
Amatas novads yes
SB6488-20 U20 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola
Jelgava no
SB8207-20 U12 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB10237-20 U16 Kristaps Trēziņš Valmieras Valsts ģimnāzija
VSK "Burkānciems & Co"
Valmiera yes
SB7460-20 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta Skola
Sigulda yes
SB8329-20 U20 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10366-20 U14 Nora Vītiņa Pamatskola "Rīdze"
V.V.V.
Ramava yes
SB8723-20 U12 Leonarda Jaroševiča Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB8808-20 U12 Keita Dzelzkalēja Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8967-20 U18 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Jēkabpils yes
SB9354-20 U10 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola
SK ZIEMEĻPOLS
Ragana yes
SB9477-20 U16 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9709-20 U12 Gustavs Kristians Balodis Mārupes pamatskola
Mārupe yes
SB9811-20 U14 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola
Rīga yes
SB9980-20 U18 Gatis Hūns Saldus tehnikums
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB5141-20 U16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB10086-20 U16 Luīze Rozenberga Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB6233-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8377-20 U14 Nellija Rungevica Zūru pamatskola
Ventava yes
SB10289-20 U18 Loreta Matvejeva Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8510-20 U10 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola
Patria Sportland
Ogre yes
SB10401-20 U14 Roberts Zaharovs
Rīga yes
SB8882-20 U14 Rūdolfs Čivčišs Tukuma Raiņa ģimnāzija
Irlava
Irlava yes
SB9060-20 U10 Rūdolfs Antons Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9408-20 U14 Daniels Baumanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB9488-20 U12 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9751-20 U16 Arvis Balandiņš Ķemeru pamatskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB4966-20 U14 Aigars Laķis Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB10005-20 U12 Evelīna Missa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5769-20 U20 Estere Gaile Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Ogresgals no
SB10117-20 U18 Emīlija Upmale Jelgavas 3. sākumskola
Patria Sportland
Jelgava yes
SB6330-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils yes
AB0601-20 U10 Patriks Buliņš
Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Pikalne yes
SB10321-20 U14 Alise Pāvila Priekules vidusskola
f/k Bandava
Bunkas pagasts yes
SB2244-20 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB10447-20 U16 Raivis Danenbergs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Alūksne yes
SB8911-20 U10 Endija Purviņa Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9086-20 U12 Krišjānis Lūsis Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9438-20 U12 Luīze Pauriņa Ikšķiles vidusskola
Izturība
Tīnūži no
SB9497-20 U16 Rendijs Veikšāns Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9778-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmarupe yes
SB9964-20 U14 Ralfs Beronts Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3326-20 U20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava no
SB10034-20 U10 Ralfs Siņavskis Rīgas Hanzas vidusskola
Ralfs runner
Rīga yes
SB6095-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Cēsis no
SB10281-20 U16 Raivis Ābele Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB8449-20 U16 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija
Airēšanas klubs “ Straume”
Valmiera yes
SB2804-20 U10 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB8727-20 U12 Enija Geste Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9125-20 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga yes
SB9260-20 U14 Valters Tīde Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9508-20 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads no
SB9665-20 U10 Rodrigo Anops Friča Brīvzemnieka pamatskola
Rīga yes
SB9873-20 U14 Sandija Rumba Kocēnu pamatskola
pulsometrs.lv
Dauguļi yes
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB2499-20 U12 Edgars Bruža Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9936-20 U14 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1889-20 U14 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga yes
SB8159-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2905-20 U12 Rihards Ralfs Freidenfelds Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10181-20 U12 Klēra Upīte Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB6586-20 U12 Melānija Čudare Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB8253-20 U18 Dāvids Ramlavs Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobeles Valsts ğimnāzija
Dobele yes
SB10267-20 U12 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8080-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB8605-20 U12 Rainers Kulakovs Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8754-20 U12 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9173-20 U14 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB9287-20 U20 Ieva Stallīte Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB9556-20 U16 Daniels Mežgailis Limbažu 3. vidusskola
Limbaži yes
SB9680-20 U14 Jānis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9903-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2720-20 U14 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9949-20 U18 Leonīds Kostjajevs Saldus tehnikums
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2257-20 U14 Karolina Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB8196-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3040-20 U10 Keita Pitka
AQUATICS
Dobele yes
SB10212-20 U12 Grēta Puzinkēviča Valmieras Valsts ģimnāzija
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB6651-20 U18 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Marienburgas vilki
Alūksne yes
SB8300-20 U10 Rūbija Anna Riekstiņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Riekstiņi
Rīga yes
SB10275-20 U14 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8131-20 U14 Alens Vaselis Jelgavas 4. vidusskola
Patria
Ozolnieku novads no
SB8680-20 U14 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB8790-20 U12 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB9243-20 U16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga yes
SB9320-20 U14 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9634-20 U16 Sanija Poceviča Jauno līderu vidusskola
Līgatne no
SB9852-20 U10 Renārs Kalniņš Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne yes
SB2270-20 U12 Aleksandrs Pavgurts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9928-20 U16 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2741-20 U10 Toms Rūdulis Tukuma 2. vidusskola
Augšup!
Tukums yes
SB10160-20 U12 Ņikita Poļakovs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Tukums yes
SB6490-20 U20 Rainers Neuss-Lucs
Jelgava yes
SB8210-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB10243-20 U12 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsu novads yes
SB7461-20 U14 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda yes
SB8330-20 U12 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB8457-20 U10 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola
Tukums yes
SB10364-20 U12 Jurģis Guļāns Milzkalnes sākumskola
Milzkalne yes
SB8810-20 U16 Filips Malacanovs Jelgavas 4. vidusskola
8.c klase
Jelgava yes
SB8968-20 U12 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB9369-20 U14 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga yes
SB9479-20 U14 Kira Mazurika Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9713-20 U18 Evija Grebstele Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga yes
SB9818-20 U16 Arvis Daniēls Štalts Slokas pamatskola
Jūrmala yes
SB9982-20 U18 Mareks Frišmanis Liepājas Valsts tehnikums
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB5600-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB10097-20 U16 Indra Mackeviča Ikšķiles vidusskola
Ogres novada SC
Ikšķile yes
SB6256-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB8380-20 U12 Olafs Rungevics Zūru pamatskola
Ventava yes
SB10290-20 U10 Miks Tramdahs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8513-20 U12 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola
Patria Sportland
Ogre yes
SB10412-20 U18 Rūdis Liepiņš Aizupes pamatskola
Grauda Spēks/BBFactory
Līvbērze yes
SB8884-20 U16 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi yes
SB9062-20 U14 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola
Tukums yes
SB9410-20 U12 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi yes
SB9490-20 U12 Anabella Treija Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9757-20 U12 Deivs Špicers Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4964-20 U14 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB10175-20 U10 Rasa Kristiāna Arnicāne Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB5787-20 U14 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava no
SB10120-20 U12 Markuss Ivanovs Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB6418-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
-
Jūrmala yes
SB8428-20 U16 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola
Auce yes
SB10326-20 U18 Sabīne Treiliba Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2245-20 U10 Donāts Avotiņš Codes pamatskola
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB8925-20 U14 Rūta Mellenberga Talsu Valsts ģimnāzija
Talsi yes
SB9087-20 U12 Keita Ciša Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB9443-20 U16 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola
8c klase
Ventspils novads yes
SB9498-20 U14 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9779-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmarupe yes
SB9968-20 U12 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3473-20 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB10037-20 U12 Rihards Nevlans Jelgavas 4. vidusskola
4.c klase
Jelgava yes
SB6183-20 U16 Amanda Šneidere Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja yes
SB10282-20 U10 Marta Rutka Engures vidusskola
Engures sportam
Plieņciems yes
SB10247-20 U10 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Vecbebri no
SB7508-20 U20 Evelīna Stepiņa Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
Rīga yes
SB8573-20 U20 Svens Selevičs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga yes
SB8728-20 U12 Marta Sindija Andersone Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9133-20 U12 Krišs Ādams Grasis Babītes vidusskola
Piņķi yes
SB9263-20 U14 Raivo Sprukts Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9513-20 U14 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
Ķekava
Ķekava yes
SB9669-20 U14 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9879-20 U16 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija
Baltais
Rīga yes
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2508-20 U12 Elza Marija Andriksone Smārdes pamatskola
3.klase
Smārde yes
SB9938-20 U12 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola
Noskrien Cēsis
Cēsis yes
SB1901-20 U10 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga yes
SB8160-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga yes
SB10184-20 U12 Klāvs Vitins Pamatskola "Rīdze"
Klinšu ērgļi
Ramava yes
SB6587-20 U10 Rebeka Čudare Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB8255-20 U14 Katrīna Ārente Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB10268-20 U10 Sofija Stūrniece Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8081-20 U20 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB8614-20 U12 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8759-20 U14 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Valmiera yes
SB9190-20 U14 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola
Tukums yes
SB9294-20 U14 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus yes
SB9557-20 U14 Sabīne Eiklone Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9681-20 U14 Paula Jaunkļaviņa Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9904-20 U16 Pēteris Rāzna Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
SSK Bebra
Rīga yes
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB3940-20 U14 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvete
Tērvete yes
SB9952-20 U16 Linda Grīsle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2259-20 U16 Andrians Bulko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB8197-20 U16 Ričards Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3156-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele yes
SB10213-20 U12 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB6804-20 U10 Klāvs Āboliņš Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB8304-20 U14 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB10276-20 U14 Gustavs Gronskis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8140-20 U12 Laura Zariņa Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB8690-20 U10 Dženifera Narvaiša Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB8794-20 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB9245-20 U14 Ance Hermane Ulbrokas vidusskola
Stopiņi yes
SB9321-20 U10 Daniels Kāpiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9636-20 U14 Kārlis Jansons Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9853-20 U16 Kārlis Jaunkļaviņš Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB1417-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga yes
SB2272-20 U12 Nikola Kukjana Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9929-20 U16 Raivis Danenbergs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Alūksne yes
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga yes
SB10167-20 U10 Mikus Kopmanis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava yes
SB6496-20 U16 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB8214-20 U14 Markuss Vēvers Rīgas 49. vidusskola
Lielie dibeni
Rīga yes
SB10038-20 U18 Alise Bērziņa Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola
Saldus yes
SB6191-20 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga yes
SB10283-20 U12 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8465-20 U16 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB10367-20 U14 Ulla Katrina Dubra Milzkalnes sākumskola
Šnīderi yes
SB8836-20 U12 Kārlis Šķudītis Rīgas Franču licejs
Latvijas Finieris
Rīga yes
SB8969-20 U18 Ingus Ābeltiņš Salas vidusskola
Jēkabpils yes
SB9371-20 U12 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB9480-20 U16 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9718-20 U16 Adrians Māris Šņoriņš Talsu Valsts ģimnāzija
Talsu Valsts ģimnāzija
Talsi yes
SB9819-20 U18 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Āgenskalns, rīga yes
SB9984-20 U18 Kristaps Dēliņš Liepājas Jūrniecības koledža
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB5653-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB10105-20 U12 Līva Lielbārde Vecpiebalgas vidusskola
Vecpiebalga
Vecpiebalga yes
SB6257-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB8387-20 U14 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidava yes
SB10291-20 U12 Toms Tramdahs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8525-20 U14 Marta Andrejeva Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Rīga yes
SB10413-20 U10 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Scott Racing
Rīga yes
SB8885-20 U16 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi yes
SB9072-20 U16 Neonella Māra Meiberga Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB9411-20 U16 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola
Lielvārde yes
SB9491-20 U10 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu novads yes
SB9758-20 U10 Aivis Ondzulis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums no
SB9822-20 U12 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB10010-20 U14 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB5790-20 U14 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava no
SB10136-20 U12 Marta Pētersone Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienburgas Vilki
Alūksne yes
SB6438-20 U16 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB8429-20 U18 Annija Brahmane Auces vidusskola
Auce yes
SB10330-20 U12 Kate Katrīna Horsta Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB8548-20 U10 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre yes
SB8930-20 U10 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Ādaži yes
SB9088-20 U12 Annija Vaļko Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9445-20 U18 Ralfs Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Liepāja yes
SB9689-20 U14 Mikus Čilipāns Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9785-20 U10 Lora Letīcija Rudņicka Rīgas 45. vidusskola
AMSERV
Rīga yes
SB9970-20 U18 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3571-20 U14 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola
Tukums yes
SB2849-20 U12 Henrijs Gabrāns Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10168-20 U18 Gunta Kopmane Auces vidusskola
Auce yes
SB6540-20 U12 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB8215-20 U12 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Lielie dibeni
Rīga yes
SB10253-20 U10 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Vecbebri yes
SB4960-20 U18 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums
Skrienam Kopā
Valmiera yes
SB8588-20 U16 Roberts Katkovskis Bauskas pilsētas pamatskola
Bauskas pilsētas pamatskola
Bauska yes
SB8729-20 U14 Zane Apsīte Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9138-20 U16 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9265-20 U14 Beāte Vītola Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9515-20 U12 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava yes
SB9673-20 U10 Henrijs Ļisovs Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9885-20 U12 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2547-20 U12 Mikus Matvejevs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9940-20 U14 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1962-20 U16 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB8166-20 U14 Grēta Nora Kasparāne Jaunmārupes pamatskola
Concombres
Jaunmārupe yes
SB2969-20 U12 Artūrs Āriņš Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10187-20 U16 Arta Reinholde Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB6592-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga yes
SB8256-20 U10 Gustavs Ārents Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB10269-20 U16 Mārcis Millers Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8085-20 U20 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB9531-20 U10 Ernests Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži yes
SB8763-20 U18 Līva Skoreja Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9207-20 U20 Renārs Leiskins Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils Runners
Daugavpils yes
SB9296-20 U14 Elans Balgalvis Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus yes
SB9558-20 U16 Kintija Eiklone Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB9682-20 U16 Jasmīne Ļisova Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9911-20 U12 Heidija Krūmiņa Tukuma 2. vidusskola
CSK
Tukums yes
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga no
SB9956-20 U18 Mariss Kadaģis Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB8198-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3175-20 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB10214-20 U16 Elizabete Pļaviņa Talsu 2. vidusskola
Talsi yes
SB6942-20 U16 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga yes
SB8305-20 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB10490-20 U14 Annija Junele Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB8692-20 U14 Adrians Rīvāns Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB8795-20 U12 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB9246-20 U10 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola
Stopiņi yes
SB9322-20 U12 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola
SPB RUN/Brooks
Cēsis yes
SB9640-20 U14 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
PULSOMETRS.LV
Dikļi yes
SB9856-20 U16 Patriks Pauls Rullis Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala yes
SB2274-20 U16 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola
Jūrmala yes
SB9930-20 U16 Agnese Križēvica Grobiņas ģimnāzija
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB9975-20 U14 Evita Karabauska Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3738-20 U16 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB10042-20 U12 Lea Denise Jaševiča Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB6198-20 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB8339-20 U12 Adrians Dobelis Mārupes Valsts ģimnāzija
Mārupe yes
SB10284-20 U16 Artis Bērznieks Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB8484-20 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga yes
SB10368-20 U16 Kārlis Dubra Tukuma Raiņa ģimnāzija
Šnīderi yes
SB8859-20 U12 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils yes
SB8973-20 U16 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja yes
SB9388-20 U12 Ādams Lejiņš Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB9482-20 U14 Mārtiņš Grāvelsiņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9721-20 U16 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB5316-20 U16 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB9985-20 U10 Eduards Baroniņš Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB5719-20 U14 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga yes
SB10106-20 U12 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB6294-20 U12 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB8388-20 U20 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola
Cēsu pilsētas sporta skola
Priekuli yes
SB10298-20 U14 Aleksandra Eversone Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB8526-20 U14 Anna Andrejeva Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Jurmala yes
SB10420-20 U16 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga yes
SB8890-20 U10 Ieva Marta Mačevska Jelgavas 4. vidusskola
Machinji
Jelgava yes
SB9074-20 U12 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2 vidusskola
Tukums yes
SB9412-20 U12 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils sporta skola
Salaspils yes
SB9492-20 U10 Raivis Treijs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9759-20 U10 Markuss Kovaļevskis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9824-20 U10 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Supervaroņi
Rīga yes
SB10011-20 U18 Sāra Agnese Brantiņa Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB5793-20 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava no
SB10143-20 U16 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola
Lielvārde yes
SB6439-20 U12 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB8434-20 U16 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Virsotne/MARMOT
Sigulda yes
SB10340-20 U14 Gusts Upmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB8549-20 U12 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre yes
SB8936-20 U12 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB9089-20 U12 Kaspars Macijevičs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9448-20 U14 Emīlija Sekace Rīgas Angļu ģimnāzija
Kustību telpa
Rīga yes
SB9690-20 U10 Katrīna Hohberga Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2279-20 U14 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB2276-20 U14 Ralfs Klīve Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9931-20 U12 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2850-20 U12 Ernests Šķērsts Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB10169-20 U16 Viesturs Zemlītis Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda yes
SB6541-20 U10 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Garkalne yes
SB8221-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
CĒsis yes
SB10255-20 U12 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs
Rīga yes
SB6323-20 U14 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola
VĀVERES
Rīga yes
SB8589-20 U12 Madara Katkovska Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB8730-20 U14 Valters Jonass Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9154-20 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone yes
SB9270-20 U14 Daniela Jefimova Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9516-20 U14 Rūta Šķirus Jelgavas Valsts ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava yes
SB9674-20 U12 Artūrs Baumanis Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9889-20 U14 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums yes
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2570-20 U12 Ernests Rubenis Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9942-20 U18 Kristiana Ieva Zitkusa Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1963-20 U18 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB8173-20 U16 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sēme yes
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB10193-20 U12 Aivo Edgars Asaris Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB6612-20 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja yes
SB8269-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB10270-20 U16 Anabella Barkova Engures vidusskola
Engures sportam
Sēmes pagasts yes
SB8112-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus yes
SB8628-20 U12 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola
Sigulda yes
SB8764-20 U18 Megija Vilka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB9211-20 U10 Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
3.c
Brankas yes
SB9304-20 U12 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga yes
SB9576-20 U20 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga no
SB9683-20 U16 Lūkass Kleins Smārdes pamatskola
Smārde
Smārde yes
SB9913-20 U14 Keita Patrīcija Kolna Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB2730-20 U12 Matīss Frienbergs Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB9959-20 U14 Nikija Mikāle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB8199-20 U14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB3187-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja yes
SB10225-20 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB6964-20 U18 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola
Kandava yes
SB8307-20 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga yes
SB10494-20 U14 Estere Stokmane Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB8693-20 U18 Jurijs Gromovs Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB8801-20 U10 Miks Nikolajevs Iļģuciema vidusskola
Kocēnu sporta skola
Rīga yes
SB9254-20 U14 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
6&a
Tukums yes
SB9499-20 U12 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB9642-20 U14 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
PULSOMETRS.LV
Dikļi yes
SB9857-20 U10 Edvards Akimovs Lapmežciema pamatskola
FK Tukums2000/TSS
Lapmežciems yes
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes