Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB3592-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
SB8105-20 SB1 Dace Bukša Rīga
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
AB1028-20 SB2 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB8961-20 VB1 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB9435-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda
SB9614-20 VB1 Gunārs Valtenbergs AMSERV Rīga
AB0875-20 SB1 Inga Jurčinska Rīga
SB9967-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga
SB10487-20 VB1 Gatis Jarmacāns Ņiprie Ikri Rīga
SB4991-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN/Brooks/Mežpils Viļāni
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga
SB8325-20 SB1 Ads Asdas asdsf Rīga
SB8879-20 VB1 Lauris Repša Rīga
SB9044-20 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Matisons Runner`s Club Ventspils
AB0498-20 VB2 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
SB9663-20 SB1 Zane Tilta-Kūma Vāveres Rīga
AB0609-20 VB1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
SB10088-20 VB1 Uģis Pušpurs Rīga
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga
SB6009-20 SB2 Ginta Gusare Rīga
AB0209-20 VB2 Vladimir Tarasov Rīga
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera
SB8922-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga
SB9549-20 VB1 Kristaps Ceriņš RECRO Priekuļi
SB9839-20 SB2 Ilona Jermacāne Dobele
AB0571-20 VB1 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
SB10463-20 VB1 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga
SB10195-20 VB2 Juris Kalējs Engures novads
SB7299-20 SB2 Ance Ziediņa mammadaba Talsi
SB8057-20 SB1 Inga Rītere Ogre
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
SB8596-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus
SB9145-20 VB1 Andis Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB9264-20 VB1 Niklāvs Eglītis Jāņkalni Cēsis
AB0260-20 SB1 Madara Tīģere-Bernharde Sabile
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
AB0607-20 VB1 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB8218-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta "Rīga" Rīga
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga
SB8687-20 VB2 Valdis Renerts KROKUS Jēkabpils
SB9198-20 VB1 Reinis Bileskalns Jūrmala
AB0721-20 VB1 Aigars Bērziņš Tukums
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida
AB1043-20 VB2 Intars Veberis Rīga
SB6656-20 VB1 Dāvis Pankoks LIDA Liepāja
SB7227-20 VB1 Didzis Videmanis Mežsusuri Ventspils
AB0581-20 VB1 Jānis Vītols 3D Running Cēsis
SB8523-20 SB1 Beāte Kampare Rīga
SB8791-20 VB2 Māris Reiniks Ogre
SB9222-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga
AB0393-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB10036-20 VB1 Jānis Zīle OZO Strength & Conditioning Rīga
SB9902-20 VB2 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži
SB8264-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
AB0424-20 VB2 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga
SB8963-20 VB1 Edgars Rollis Baloži
SB9447-20 VB1 Uģis Karasevs Kocēnu novads Kocēnu novads
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga
SB9973-20 VB2 Daniils Blats BALTAIS Rīga
SB1927-20 VB1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga
SB10491-20 VB1 Kārlis Kalniņš Rīga
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
SB8344-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga
SB8887-20 VB2 Valdis Prauliņš Čiekurkala Road Runners Rīga
SB9050-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0883-20 VB1 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums
SB10002-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
SB2919-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
SB6035-20 SB2 Sandra Platā SK”Ozolnieki” Jelgava
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki
SB8415-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
SB9415-20 VB1 Jānis Veļķeris Alūksne
AB0186-20 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
AB0326-20 VB1 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cēsis
SB10050-20 VB1 Andrejs Dmitrijevs BALTAIS Rīga
SB10196-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Osveikals/Isostar/Rieksti/PDČ Kocēni
SB6222-20 VB1 Jānis Grāmatnieks Jūrmala
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
AB1108-20 VB1 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga
SB8640-20 SB1 Inese Lībiete Rīga
SB9149-20 VB1 Modris Šelegovičs Tukums
SB9267-20 VB2 Gints Trēziņš VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems
AB0702-20 SB2 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga
SB9795-20 VB1 Jānis Upītis Mailigen Līgatne
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga
SB6448-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
SB8502-20 VB1 Kārlis Šķēle Rīga
SB8717-20 SB3 Ieviņa Lieldiena Madona Madona
SB9203-20 VB1 Reinis Braķis ĒrgĻi
SB9345-20 VB2 Ingus Grasis Rīga
AB0897-20 SB1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis
SB9823-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga
AB0893-20 VB2 Aigars Kokins Cēsis
SB7243-20 VB2 Andris Rēders Rēderu banda Ielejas
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0870-20 SB2 Ilva Brenča Tukums
SB9234-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga
AB1653-20 VB2 Vladimirs Misāns Ādaži
SB9776-20 SB1 Klinta Lauska Pulsometrs.lv Rīga
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB1027-20 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB1342-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga
SB10465-20 SB1 Linda Īstenā
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga
SB8265-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
AB0873-20 SB2 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi
AB0535-20 SB2 Iveta Pūpola Aizpute
SB9452-20 VB1 Mārtiņš Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
AB0934-20 VB1 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils
AB1099-20 SB1 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga
AB0675-20 VB2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine
SB1965-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava
SB10492-20 VB1 Oskars Mozmacs Rīga
SB5169-20 VB1 Dāvis Rozītis SPB RUN/Brooks Alūksne
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava
SB9061-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
SB9528-20 VB2 Juris Jansons Swedbank Rīga
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0733-20 VB1 Roberts Trofimenko Rīga
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone
SB6097-20 SB1 Linda Ezera Ulbroka
SB8192-20 SB1 Dārta Otomere Roja
SB8419-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile
AB0491-20 SB1 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre
SB9419-20 VB1 Matīss Meinards Puķulauks Mazsalaca
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga
AB0177-20 VB2 Uģis Bents Rīga
SB10203-20 VB1 Sentis Strods Supervaroņi Jelgava
SB6229-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne
SB8641-20 VB1 Sandis Breiers Iecava
SB9150-20 VB1 Modris Šelegovičs Tukums
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
AB1094-20 SB2 Kristīne Kampare Tukums
SB9797-20 VB2 Maris Rudens Riga Ironman Team Marupe
AB0982-20 VB1 Dāvis Baumanis RSU Rīga
SB10311-20 VB1 Edijs Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Rīga
SB6454-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga
SB8503-20 SB1 Sabīne Šķēle Rīga
SB8744-20 VB1 Edgars Bērziņš mammadaba Tukums
SB9205-20 VB1 Andis Konovalovs Ērgļi
SB9393-20 VB1 Kristaps Brēža Skrienam kopā - Valmiera Valmiera
AB1233-20 VB1 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga
SB10158-20 SB2 Aida Graudiņa Gausā jūdze Ezere
SB7512-20 SB1 Daiga Siliņa Rīga
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala
SB9112-20 VB1 Iļja Ivanovs Rīga
AB0910-20 VB2 Jānis Birģelis Rīga
AB0927-20 SB1 Zane Lukstiņa Ogre
SB9574-20 VB1 Romans Šroms VSK Noskrien / ig: romeo_run Rīga
SB9847-20 VB1 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga
SB1492-20 VB2 Ģirts Skore VSK Noskrien Kuldīga Kuldīga
SB10466-20 VB1 Aleksejs Bute Lidosta "Rīga" Jūrmala
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne
SB8110-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpils
SB8281-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
SB8838-20 VB1 Raivis Zelenkevičs Shiny Happy People Rīga
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils
SB9454-20 VB2 Aigars Šuvcāns Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki
SB9872-20 VB1 Niks Jansons NJ Media Rīga
AB0312-20 VB2 Janis Kopmanis Jelgava
SB2193-20 SB1 Anna Krek Cibric Rīga
SB11513-20 VB2 Sergejs Kubraks Engures sportam Tukums
SB5608-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
SB8362-20 SB2 Ieva Meiere OK Ziemeļkurzeme Ugāle
SB8900-20 VB1 Jānis Skujenieks Ozons Rīga
AB0220-20 VB2 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
AB1041-20 VB1 Deniss Rostkovskis Rīga
AB0057-20 VB1 Mārtiņš Krauklis Rīga
AB0447-20 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone
SB6075-20 VB1 Kārlis Rozenbergs Meža draugi Rīga
SB8193-20 VB1 Roberts Šampans Swedbank Rīga
SB8424-20 VB1 Jānis Gailis Kocēnu novads
AB0105-20 SB2 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga
AB1042-20 SB2 Margarita Peteļina Rīga
SB9247-20 VB2 Agris Hermanis Stopiņi
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga
SB10207-20 VB2 Armands Upīte Cēsis
SB6238-20 VB2 Aldis Bohāns Lapmežciems
SB8059-20 SB2 Elena Suveizda Ogre
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
AB0784-20 VB2 Mārtiņš Bērziņš Rīga
SB9274-20 VB3 Aivars Ābols Tukums
AB0885-20 VB1 Alberts Dambis Insalvo Kaive
SB9798-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga
SB10108-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga
AB0479-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
SB6468-20 VB1 Imants Kaktabulis Rīga
AB1195-20 VB1 Kristaps Skujiņš IGT Rīga
SB8506-20 VB1 Uģis Dzelme Rīga
AB1241-20 VB1 Sandijs Jēkabsons Tukums
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0425-20 SB1 Simona Skalberga 2KOKI Rīga
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga
AB0899-20 SB1 Santa Birģele Selga Rīga
AB1194-20 SB2 Aida Graudiņa GAUSĀ JŪDZE Saldus
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB0289-20 SB1 Līva Leimane Rīga
SB8557-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa
SB9123-20 VB1 Oskars Oleksivs Ballu Motors Iecava
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga
SB9580-20 SB1 Elvita Alksne NAA Valmiera
SB9851-20 SB2 Vita Vecvanaga Rīga
SB9912-20 SB1 Modra Ignate Lielais ciems Engures novads
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe
SB10475-20 SB1 Elīna Drēziņa OneDanone Ķekava
SB4444-20 VB1 Ģirts Fišers MRC Dobele
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums
AB0614-20 SB1 Arta Martinsone Cēsis
SB8972-20 SB1 Beatrise Žīgure colorlib.com Rīga
SB9455-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
AB0069-20 VB2 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga
SB9874-20 VB1 Niks Stara Bigbank Rīga
SB9987-20 VB1 Andrejs Dmitrijevs BALTAIS Rīga
AB0805-20 VB1 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca
SB5822-20 VB1 Aleksandr Judkin Rīga
SB8162-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta "Rīga" Rīga
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga
AB0938-20 VB1 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga
SB9530-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums
AB1156-20 SB2 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB1280-20 VB1 Miks Locis Lynxdojo Rīga
SB3204-20 SB1 Kristīne Antužāne Baloži
SB6077-20 VB1 Matīss Siliņš Tukums
SB8213-20 VB1 Maris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga
AB0861-20 VB1 Gļebs Karjaka Rīga
SB8931-20 VB1 Deniss Denisenko Sanctimony Rīga
SB9127-20 VB1 Modris Šelegovičs Tukums
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
SB9732-20 VB1 Aleksis Borozdins Salacgrīva Salacgrīva
SB9784-20 SB1 Sabīne Metāla Mailigen Līgatne
SB10065-20 VB1 Artūrs Krišjānis Goba Sigulda
AB1070-20 VB1 Ilgvars Ribušs Rīga
SB6258-20 SB2 Žanna Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
SB8476-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga
SB8651-20 VB2 Ričards Černovs Tukums
SB9184-20 VB1 Aigars Ozolkāja ASK Patria- Patria Race Saulkrasti
SB9332-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run/ Brooks Vecpiebalga
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga
SB10110-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre
AB1137-20 VB1 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga
SB6469-20 SB2 Anita Fišere Maratona klubs Tukums
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
SB8508-20 SB1 Kristīne Roga ASK Patria Rīga
SB8757-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums
SB9215-20 VB1 Daniel Nilsson Hoadläufer Frauenkirchen Rīga
SB9400-20 VB2 Dzintars Lejiņš #patsparsevi Rīga
AB0775-20 VB2 Jānis Vizulis Liepāja
SB10174-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
SB10165-20 VB2 Uģis Kūliņš Saulkrasti
SB7734-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
AB2282-20 VB1 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja
AB0151-20 VB3 Janis Kopmanis LSC Rīga
AB0411-20 SB1 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils
SB9429-20 VB2 Uģis Pauriņš Izturība Tīnūži
SB9581-20 VB1 Gatis Lejnieks NAA Jelgava
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava
SB1854-20 VB1 Maksims Svjastins PRINTFUL Rīga
SB10480-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga
SB4548-20 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Marupe
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
SB8299-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
SB8843-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Salaspils
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala
SB9478-20 VB2 Ivars Austers turbo Rīga
AB0803-20 VB2 Aivars Spūlis Izturība Ogre
AB1198-20 VB1 Kārlis Cinis  IGT Rīga
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga
SB2670-20 VB1 Jānis Cimoška IRBE Talsi
SB5908-20 SB1 Ieva Ivaško Ventspild
SB8163-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Marupe
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene
AB1725-20 VB1 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB1278-20 VB1 Jānis Bute Jūrmala
AB1301-20 VB1 Pēteris Zustrups Tukums
AB1562-20 VB2 Jurijs Šlamovs Rīga
SB10379-20 SB2 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads, lībagi
SB3246-20 SB2 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi Stende
SB6098-20 SB1 Līga Sproģe Rīga
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
AB0478-20 VB1 Matīss Vaivods Rīga
AB1314-20 VB1 Dainis Romāns Rīga
SB9129-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums
AB0459-20 VB2 Heinrihs Otomers Rīga
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
SB10087-20 VB2 Ģirts Auniņš ZEMGALES ZIŅAS Jelgava
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
SB6319-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga
SB8481-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien! / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe
SB8656-20 VB1 Rolands Kursišs Jelgava
SB9185-20 SB1 Elizabete Blūmentāle MINTPrint / Ozons Rīga
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
SB9753-20 VB1 Ivo Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga
SB9800-20 SB1 Katrīna Mihalovska Bigbank Rīga
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera
SB10354-20 SB1 Evija Tilaka Bigbank Rīga
SB6606-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa
AB0690-20 VB1 Jurģis Balodis Mārupe
SB8516-20 VB1 Kaspars Ušpelis Patria Sportland Ogre
SB8781-20 VB2 Sergejs Kubraks Engures sportam Tukums
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB9405-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Rīga
SB9771-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Talsi
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
SB10185-20 VB2 Ainārs Miņins LIDA Viļaka
SB7819-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga
SB8803-20 VB1 Klāvs Sebris Jūrmala
SB8944-20 VB1 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga
SB9431-20 SB2 Dace Pauriņa Izturība Tīnūži
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
AB1485-20 SB1 Santa Žukovska Rēzekne
AB0468-20 VB1 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga
SB1891-20 SB1 Liene Lelle PRINTFUL Rīga
SB10484-20 SB1 Ieva Rijniece Rīga
SB9744-20 VB2 Rinalds Zeltins KMKVP Ikskile
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
SB8306-20 VB1 Toms Zariņš Ventspils
AB0456-20 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
AB0826-20 VB2 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga
AB0471-20 VB2 Imants Zaķis CDT Ādaži
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele
SB5943-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Adazi - rigas rajons
SB8164-20 VB1 Martiņš Lūsis Ādaži
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
SB8917-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
AB0309-20 VB1 Jānis Ozols Riga Runners Rīga
AB0100-20 SB1 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga
SB9828-20 VB1 Edgars Indrušonoks Selga Rīga
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre
SB10389-20 VB1 Arnis Kurps Skrienam kopā - Valmiera Valmiera
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga
SB6115-20 SB2 Jūlija Kuzņecova Rīga
AB0542-20 VB1 Aldis Kešāns Rīga
SB8443-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
SB8567-20 SB1 Gita Muceniece Maratona klubs Rundāles novads
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
SB9249-20 SB2 Sandra Balode ĀdažiVelo Ādaži
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona
SB10094-20 SB2 Dace Podkalne VSK Noskrien Blonde Rīga
AB0457-20 SB1 Elīna Lūse Lūši Rīga
SB6365-20 SB2 Ilze Kronberga TUKUMS Tukums
AB0147-20 VB2 Arnis Kuzmanis Brīvdienu ģimene Rīga
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga
SB8672-20 VB1 Jānis Krastiņš 'zibenzellis' Ogre
SB9187-20 SB1 Inese Kokoreviča VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile
AB0974-20 VB1 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga
SB9801-20 SB1 Una Medne Bigbank Cēsis
SB10132-20 SB2 Agita Beikule Aizkraukle
SB3389-20 SB1 Kristiāna Bērziņa Rīga
SB6624-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
SB8520-20 VB2 Indars Melzobs Mārupe
SB8785-20 VB1 Toms Ķelderis Mežaciems Rīga
SB9219-20 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja
AB1151-20 VB2 Toms Ķikusts TallRo Salaspils
SB9774-20 VB1 Raimonds Roga ReReReRiRa Jelgava
AB0979-20 VB1 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga
SB10190-20 VB1 Edgars Skuja LIDA Birzgale
SB8050-20 VB1 Igors Veliks Marupe Luxury Village Mārupe
AB0091-20 VB1 Juris Medvids Baloži
SB8804-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
SB8945-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga
AB0992-20 VB1 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe
AB1125-20 SB1 Solvita Bērziša Accenture Rīga
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga
SB9966-20 SB1 Ilze Meijere Patria Sportland Rīga
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB10485-20 VB1 Nils Jansons Jūrmala
SB4754-20 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius
SB8146-20 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga
SB8874-20 VB2 Deniss Galiņš Bites Dreiliņi
SB9041-20 VB2 Intārs Stalbergs Rīga
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna
AB0198-20 SB1 Laura Kaleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
SB9883-20 VB1 Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORLAND/Pumpuru VSK Jūrmala
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga
SB5998-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda
AB0212-20 VB3 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0228-20 VB2 Oskars Zērnis OK Saldus Saldus
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene
SB9833-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
SB10448-20 VB3 Dainis Kauliņš LSC Riga Rīga
SB3351-20 VB1 Jānis Vasiļonoks Rīga
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga
SB8444-20 VB3 Normunds Vilūns VSK noskrien Senjori un Senjoritas Rīga
SB8572-20 VB1 Edgars Meijers Valka
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga
SB9250-20 VB2 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums
SB9787-20 VB1 Arvis Belovs Rīga
SB10096-20 SB1 Iveta Bērziņa RIGA RUNNERS II Rīga
AB0740-20 VB2 Juris Trofimenko Rīga
SB6425-20 VB1 Kristaps Palmakovskis Rīga
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
AB0329-20 VB1 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
AB0812-20 VB2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava
AB1018-20 VB2 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga
AB1015-20 VB1 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga
SB10137-20 VB1 Mārcis Petzāle Noskrien Cēsis / Karro Team Cēsis
SB10359-20 VB1 Māris Freimanis Tukums
SB6974-20 VB1 Aleksandrs Petruhins Marupe
SB8082-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
SB8521-20 VB2 Guntars Irbe Mārupe
SB8787-20 VB2 Deivis Ķelderis Mežaciems Rīga
AB0415-20 SB2 Daiga Greiškāne Jelgava
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele
AB0218-20 VB1 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
SB10029-20 SB1 Paula Pakule Printmix Kadaga
AB0732-20 VB2 Igors Trofimenko Rīga