MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB14446-19 VZ2 Jānis Domburs Valmiera
SB23298-19 SZ2 Liene RuĢele Rīga
SB19575-19 VZ2 Gatis Grandāns Jelgava
SB20739-19 VZ1 Gustavs Stradiņš "Marienburgas Vilki" Alūksne
SB23355-19 VZ2 Ivars Kovaļevskis Koknese
SB17212-19 SZ1 Elīna Pinne PATRIA NAA Valmiera
SB22840-19 SZ2 Lauma Upmane Rīga
SB23177-19 SZ2 Elīna Dzalbe Saldus boksa klubs Saldus
SB22908-19 VZ3 Uldis Zemlītis Sigulda
SB23531-19 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga
SB23234-19 VZ3 Sergejs Noviks Lidosta “Rīga” Jurmala
SB23630-19 SZ2 Anita Urkauska Liepājā
SB15088-19 VZ2 Guntis Saule Olainfarm Olaine
SB20318-19 VZ3 Valērijs Arbuzovs Rūjiena
SB23316-19 VZ2 Jānis Brēde Inčukalns
SB17851-19 SZ3 Jolanta Švābe AJFF Rīga
SB14715-19 VZ2 Maksims Mjadeļecs Salaspils
SB22769-19 SZ2 Olga Vasiļjeva Jūrmala
SB22859-19 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda
AB0388-19 SZ3 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda
AB0307-19 VZ2 Edgars Blūms Rush b Rīga
SB23564-19 VZ1 Kian Askari Team Kian Berlin
SB23250-19 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga
SB23276-19 SZ3 Kristīne Frolova Lidosta "Rīga" Rīga
SB16824-19 SZ2 Sanita Čivča Līvāni
SB20505-19 SZ2 Liene Sirmā Rīga
AB0747-19 SZ2 Agnese Žukova Olainfarm Olaine
SB18106-19 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga
SB21859-19 SZ2 Līva Mača Sigulda / rīga
SB22815-19 VZ2 Kristaps Cīpols Rga
SB22893-19 SZ2 Annika Nelsone Rīga
AB0702-19 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda
SB23212-19 SZ2 Ieva Vītola Team Kukulītis Rīga
SB23601-19 VZ2 Edgars Rags Ventspils
AB1184-19 SZ2 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga
SB23772-19 VZ1 Haralds Iesalnieks Madona
SB23068-19 SZ3 Viola Bundzēna Jelgava
SB18275-19 SZ1 Karīna Čudare Rīga
AB0004-19 SZ2 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe
SB23108-19 SZ2 Liene Zilvere Siguldas takas Sigulda
SB20085-19 VZ2 Mārtiņš Karlsons SK "Tērauds" Dzērbene
AB0128-19 VZ2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
SB23490-19 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta
SB22997-19 SZ3 Denisa Ragovska DEDA Salaspils
SB2040-19 VZ2 Mārtiņš Braslavs Rīga
SB23645-19 VZ1 Kristers Ozoliņš Francūži Rīga
SB8944-19 VZ2 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB23734-19 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0466-19 VZ2 Sindijs Logins Rīga
AB0545-19 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
SB17321-19 SZ1 Laura Barauska Līgatne
SB22209-19 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera
AB1119-19 VZ2 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga
SB23130-19 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile
SB20178-19 VZ2 Aleksandrs Ciguļins Rīga
SB22723-19 SZ2 Sanita Ločmele Valmiera
SB22960-19 VZ3 Jānis Māsēns Firma L4 Mārupe
SB23030-19 VZ1 Niklāvs Kadiķis Sigulda
SB2771-19 VZ1 Kristers Komarovs PRINTFUL Rīga
SB23683-19 SZ2 Anna Mitrohina Rīga
SB12353-19 VZ2 Egils Kampuss Marsneni
SB23754-19 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads
SB23427-19 SZ3 Ieva Ustupa Burbulīte un radi Rīga
SB23095-19 SZ3 Līga Birnbauma Rīga
SB19991-19 VZ2 Jānis Griņevičs KSMR Fitness Rīga
SB22424-19 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga
SB23475-19 SZ2 Jekaterina Borodavko Rīga
SB23154-19 VZ2 Edgars Ziediņš Ikšķile
SB20266-19 VZ3 Kristians Lange Smiltene
SB22746-19 SZ3 Sigita Šilinska Rīga
SB22977-19 VZ3 Uģis Ozols Latvijas Finieris Ķekava
SB1145-19 VZ1 Dāniels Ziemelis Ašās kājas ZID Talsi
SB23057-19 SZ2 Agnese Raga MRC Ventspils
SB3961-19 SZ2 Agita Šmaukstele Draugiem Group Rīga
SB23713-19 SZ2 Dana Spulle Jāņa sēta Sigulda
SB23777-19 SZ3 Ieviņa Lieldiena Madona Liezēre
SB14699-19 SZ2 Daina Gotfrīde-Bernsone Rīga
AB0942-19 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga
SB17135-19 SZ2 Maira Ķeirāne Rīga
SB20763-19 VZ3 Arnis Kārkliņš Limbaži
AB0382-19 SZ2 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB21944-19 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga
SB22842-19 SZ2 Lauma Upmane Rīga
SB23179-19 VZ2 Tomass Delle Tet Rīga
SB23532-19 SZ3 Inese Tohva Engures vidusskola Engure
SB23236-19 SZ2 Lelde Grīnvalde Rīga
SB23631-19 SZ2 Anita Urkauska Liepājā
SB15089-19 VZ2 Artūrs Levins Olainfarm Olaine
SB20342-19 SZ3 Solvita Depša Iecava
SB23317-19 SZ2 Arita Virka Sigulda
SB17862-19 SZ3 Jolanta Švābe AJFF Rīga
SB21184-19 SZ4 Aija Lāce Valka
AB0094-19 VZ3 Māris Graudiņš Ikskile
SB22860-19 VZ3 Sergejs Tišelovičs Jūrmala
AB0389-19 SZ1 Elizabete Brauna Lynxdojo Sigulda
SB23193-19 VZ3 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs Sigulda
SB23566-19 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga
SB23251-19 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta “Rīga” Rīga
SB23277-19 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga
SB16829-19 VZ2 Toms Vitolins SK ''Pitoni'' Cesis
SB20549-19 VZ1 Artūrs Prīliņš Jelgava
SB23331-19 SZ2 Ieva Kalere Rīga
SB18138-19 SZ2 Dagnija Bramane Emergn Rīga
SB21861-19 VZ2 Krišjānis Glūzda Liepāja
SB22816-19 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB22894-19 SZ1 Julia Dimling Bromma
AB1081-19 SZ2 Jolanta Ivanova Piņķi
SB23213-19 VZ2 Oļegs Fomins Rīga
SB23605-19 VZ2 Aigars Ķauķītis Amatas novads
AB0021-19 VZ2 Rūdolfs Leimanis Ventspils
SB4085-19 SZ2 Zane Medne DNB Servisa centrs Rīga
SB23715-19 VZ2 Aigars Rudzītis Tukums
SB23069-19 VZ1 Rūdis Bundzēns Jelgava
SB18542-19 VZ2 Nikolajs Vladimirovs Salaspils
SB23449-19 VZ3 Rihards Valeniks CSDD Rēzeknes KAC Rēzeknes novads malta
SB23114-19 SZ2 Kristīne Kuduma Jelgava
SB20107-19 SZ2 Gita Karlsone Matison Runner's Club Saldus
AB1306-19 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums
SB23494-19 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Liepāja
SB22911-19 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB23002-19 VZ1 Arnis Priedītis Latvijas Finieris Rīga
SB2108-19 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde
AB0114-19 SZ3 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera
SB1509-19 VZ2 Māris Modriņš Ķekava
SB23735-19 SZ2 Signe Lode Ventspils
SB23368-19 SZ2 Sarmīte Zommere Rīga
SB23080-19 SZ2 Sintija Lungeviča MADONA Madona
SB19340-19 VZ2 Andris Bogdāns Ogre
SB21889-19 VZ2 Andrejs Platacis Kvikworks Rīga
SB23460-19 SZ2 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga
SB23131-19 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile
SB20197-19 VZ2 Vladimirs Tiščenko VSK Noskrien Rīga
SB22731-19 VZ2 Kristaps Štelmahers KALĒJS Rīga
SB22961-19 SZ2 Monta Cimdiņa Ineši
SB23032-19 VZ2 Jevgenijs Brovackis Latvijas Finieris Rīga
SB2769-19 VZ2 Dzintars Sarguns PRINTFUL Rīga
SB23685-19 VZ2 Arvils Pekuless Engure
SB12904-19 SZ1 Laura Dzalbe Krāslava
SB23756-19 SZ4 Brigita Pētersone Rīga
SB23430-19 VZ2 Artūrs Andersons Sauleskalns Valmiera
SB23099-19 SZ2 Jana Jurčenko Kadaga
SB19999-19 VZ2 Kaspars Kursišs Labākie.lv Ādaži
SB22448-19 VZ2 Jānis Nulle ind. Rīga
SB23476-19 VZ1 Benjamin Cissé RSU Stuttgart
SB23165-19 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
SB22748-19 SZ2 Daiga Ribikauska Bauska Bauska
SB22978-19 SZ4 Lilija Grundmane Maratona klubs Kuldīga
SB1146-19 SZ2 Inese Zepa Ašās kājas ZID Talsi
SB23060-19 SZ4 Ināra Rube S/K Katrīna Kuldīga
SB23607-19 VZ3 Māris Liepiņš LSFP Rīga
AB0076-19 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
SB14730-19 VZ1 Matīss Toms Brūvers Printful Cēsis
SB23301-19 VZ2 Uģis Dreimanis dmanpipes.com Rīga
SB17242-19 SZ2 Santa Bērziņa 4B Sigulda
SB20830-19 SZ2 Žanna Matrosova Rīga
AB0828-19 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
SB17209-19 SZ1 Hardija Kristiāna Nagle PATRIA NAA Madona
SB22843-19 SZ3 Baiba Zvirbule Rīga
SB23180-19 SZ2 Kristīne Urtāne Ventspils
SB23560-19 VZ2 Kristaps Ceriņš RECRO/LABIMEISTARI.LV Priekuļi
AB0298-19 VZ2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole
SB23633-19 VZ2 Erlands Krivāns Rīga
SB15090-19 SZ1 Linda Dubkova Olainfarm Olaine
SB20398-19 SZ3 Ieva Šakena Valmiera
AB1204-19 SZ1 Juta Buklovska Suntaži
SB17871-19 VZ4 Juris Rukkalns Ragana Ragana
SB21405-19 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga
SB22770-19 SZ2 Olga Kavliša Rīga
AB0195-19 VZ2 Mārtiņš Veseris Rīga
AB3356-19 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus
SB23195-19 SZ3 Anda Saliņa Valmiera
SB23569-19 VZ2 Rihards Kauliņš Mazsalaca Mazsalaca
SB23255-19 VZ2 Kaspars Raubiškis Rīga
SB23278-19 VZ2 Agris Kotlete PRINS Lomoši
SB16843-19 VZ2 Edvards Eglītis Ašās kājas ZID Rīga
SB20046-19 VZ2 Rolands Zauls Swedbank Rīga
SB23333-19 SZ3 Anete Dimza Matisons Runner’s Club Ventspils
SB18175-19 SZ2 Zane Martinsone Rīga
SB21862-19 VZ2 Vaidas Garbačiūnas Kauno BMK Kaišiadorys
SB22818-19 VZ2 Artūrs Sņegovičs Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums Priekuļi
SB22895-19 SZ2 Arta Martinsone Cēsis
SB23516-19 VZ2 Rinalds Nulle Blome
SB23219-19 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži
SB1217-19 SZ2 Ilona Svekre Ādaži
SB23634-19 VZ1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Rīga
SB23062-19 SZ2 Laura Hartmane Amatas novads
SB4074-19 VZ2 Eriks Vasilevskis DNB Servisa centrs Rīga
SB23716-19 SZ2 Agnese Kuzmina Jāņa sēta Rīga
AB0723-19 VZ3 Jānis Sīpols Rīga
SB17902-19 SZ2 Evita Ukavica Rīga
SB23450-19 SZ4 Inguna Korņējeva Daba mūs sauc Burtnieku novads
AB0604-19 VZ3 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine
SB20123-19 SZ3 Inese Bāriņa Saulkalne
SB22695-19 SZ2 Zane Davidsone Valmiera
SB23495-19 SZ2 Natālija Rižka Wild Gang Rīga
SB22912-19 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga
AB0748-19 SZ2 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine
SB2594-19 VZ2 Vitalijs Ozornins RiskFocus Rīga
SB23653-19 VZ2 Kaspars Ločmels Valmiermuižas alus Valmiera
SB10029-19 SZ2 Anete Kalniņa Jelgava
SB23736-19 VZ3 Intārs Stalbergs Rīga
AB0944-19 VZ2 Viktors Volkovs Rīga
SB23081-19 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana
SB19374-19 SZ2 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils
SB22236-19 VZ2 Krišjānis Puriņš Rīga
SB23462-19 VZ3 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga
SB23135-19 SZ3 Dace Junaka Rīga
SB20203-19 SZ1 Santa Vētra Jēkabpils
SB22733-19 SZ1 Evita Pētersone Rīga
SB22964-19 VZ1 Mārcis Vītoliņš Kociņi Liepāja
SB23036-19 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien II Jaunmārupe
SB2794-19 SZ2 Daiga Igaune Bezgalīgie sajūtu stāsti )zolnieki
AB3365-19 SZ2 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus
SB13500-19 VZ2 Jānis Dūmiņš Baldones skriešanas komanda Baldone
AB0817-19 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga
AB0741-19 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine
AB1089-19 SZ3 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava
SB20014-19 SZ2 Agnese Raubena Rīga
SB22451-19 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala
AB0852-19 VZ3 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems
SB23168-19 VZ1 Sergejs Soklakovs Rīga
SB22750-19 VZ3 Zigmunds Rībens Talsi
SB22979-19 SZ1 Elīza Ozola Latvijas Finieris Ķekava
SB23518-19 SZ2 Kristīne Daņiļeviča Saulkalne
SB23220-19 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga
SB23608-19 VZ2 Kristaps Zaļkalns LSFP Milzkalne
SB14472-19 SZ2 Alise Gromule Rīga
SB23309-19 SZ3 Gunta Šlosberga Rīga
SB17544-19 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis
SB20857-19 VZ2 Dainis Štāls SALA Jēkabpils
AB0211-19 SZ2 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga
AB0231-19 VZ2 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
AB0060-19 SZ2 Zane Vanaga VSK Noskrien Ikšķile
AB0420-19 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
SB23241-19 SZ2 Anna Ivanova Rīga
SB23264-19 VZ2 Rolands Zauls Swedbank Rīga
SB15102-19 SZ2 Aiva Mellēna Cēsis
SB20422-19 VZ2 Raivis Pauls HCP Rīga
SB23321-19 SZ3 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava
SB17913-19 SZ1 Zane Dankbāre Rīga
SB21537-19 SZ2 Monta Priedola Grobiņa
SB22771-19 VZ2 Ruslans Kavlišs Rīga
SB22867-19 VZ1 Valters Hartpengs Rīga
SB23504-19 SZ3 Sendija Galdiņa Valmiera
AB0632-19 SZ2 Pārsla Dambe Jūrmala
SB23572-19 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga
AB1413-19 SZ2 Anete Ozoliņa Lēdurga
AB0103-19 VZ3 Normunds Grava Jelgava
SB16922-19 SZ2 Agnese Kalēja Rūsiņa komanda Rīga
SB20640-19 SZ1 Gunta Holštroma Matisons Runner` s Club Kazdanga
AB0732-19 SZ2 Kristīne Grava Rīga
SB18186-19 SZ2 Katrīna Justoviča Jenoti Salaspils
SB21892-19 SZ2 Marta Saliņa Valmiera
SB22822-19 SZ3 Anita Veinberga Rīga
SB22898-19 SZ2 Aija Miķīte Ozolnieki
AB0830-19 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
SB22981-19 VZ2 Kārlis Bērziņš Latvijas Finieris Jelgava
SB1462-19 VZ2 Raimonds Meiruška Tukums
SB23636-19 SZ3 Ilva Brenča Tukums
SB23063-19 SZ2 Laila Dambite Preiļi
SB5955-19 VZ3 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
SB23717-19 SZ3 Egita Pumpure Tukums
AB0724-19 SZ3 Ilva Sīpola Rīga
SB3651-19 VZ2 Artjoms Volaščuks Rīga
SB2768-19 SZ3 Ineta Lamberte PRINTFUL Rīga
SB23451-19 SZ3 Arta Rozenberga Daba mūs sauc Mazsalaca
AB0719-19 VZ2 Jānis Ozoliņš - Salaspils
SB20132-19 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums
AB3354-19 SZ3 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus
SB23497-19 VZ2 Maksims Popkovs Wild Gang Rīga
SB22931-19 SZ4 Zita Štrausa Tukums
SB23008-19 SZ2 Zane Kaspere Bauska
SB2746-19 VZ1 Kārlis Ābele PRINTFUL Rīga
AB0595-19 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava
SB11026-19 SZ2 Jekaterina Seraja Rīga
AB0064-19 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils
SB23380-19 VZ2 Edgars Rags Ventspils
SB23083-19 SZ2 Santa Niedola 3D Running Cēsis
SB19697-19 VZ3 Janeks Briedis Inčukalns
SB22277-19 SZ3 Inese Brēdiķe Maratona klubs Rīga
AB0017-19 SZ2 Vladlena Buravcova Rīga
SB23136-19 VZ2 Edijs Tropiņš Riga Runners I Dundaga
SB20206-19 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga
SB22736-19 SZ3 Ineta Elksne Cipariņi Jaunpiebalga
SB22970-19 SZ1 Neonella Māra Meiberga Rīgas V. Zālīša sākumskola Rīga
SB23040-19 VZ2 Jānis Orinskis Dīvaiņi Liepāja
SB3047-19 VZ3 Kaspars Dzintars FK BANDAVAA Priekule
AB0539-19 VZ2 Romans Cvetkovs Rīga
SB23760-19 VZ3 Aivars Beldavs Rīga
SB23432-19 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga
AB0829-19 SZ3 Māra Zepa Rīga
SB20019-19 SZ2 Ilze Orinska Dīvaiņi Liepāja
SB22501-19 SZ1 Simona Klodža Vecpiebalga
SB23477-19 SZ2 Patricia Machado RSU Villa Real
SB23169-19 SZ2 Ieva Krastiņa Rīga
SB22902-19 SZ2 Inese Mellēna Rīga
SB23519-19 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Dreilini
SB23224-19 SZ3 Solveiga Stalidzāne Talsi
AB0543-19 SZ2 Līga Ančeva Varakļāni Varakļāni
SB14933-19 VZ2 Kārlis Krīgalis Barkava
SB23310-19 VZ1 Bruno Ivanovs Rīga
SB17645-19 SZ2 Dace Vējiņa Gulbene
SB20930-19 SZ2 Inese Upite-Apine Jelgava
SB23358-19 VZ1 Reinis Veinbergs Valka
AB1308-19 SZ1 Diāna Šņepste Talsi
AB0889-19 SZ3 Sanita Blumberga LMT Kadaga
SB23183-19 VZ2 Guntis Domburs Individual Rūjiena
SB23561-19 SZ1 Sindija Jaunzema Cēsis
SB23242-19 SZ2 Madara K\laviŅa Varakļāni Vasrakļāni
SB23265-19 VZ2 Dāvis Blankenbergs Saulkrasti
SB15584-19 SZ2 Sofja Gavrilova Olainfarm Olaine
SB20424-19 SZ2 Evija Šica Valmiera
SB23326-19 VZ2 Jānis Rumba Rīga
SB17940-19 SZ2 Liene Bundziņa Gulbene
SB21538-19 VZ2 Mārtiņš Sīpols Bohnenkamp Rīga
SB22795-19 SZ2 Anete Apsīte Ikšķile
SB22874-19 SZ3 Līga Hartpenga Rīga
SB23505-19 SZ1 Endžija Niedra Valmiera
AB3357-19 VZ2 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus
SB23579-19 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga
AB0309-19 VZ1 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads
SB23285-19 SZ2 Dzintra Šteinberga Swedbank Rīga
SB16934-19 SZ2 ElĪna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera/rīga
SB20664-19 VZ2 Toms Rohtla Rīga
SB23335-19 SZ3 Baiba Karele Matisons Runner’s Club Ventspils
SB12303-19 SZ2 Liene Maka Ulbroka
SB22826-19 SZ3 Anita Hļevicka Saldus
SB20021-19 VZ3 Varis Veipāns Priekuļi
SB22686-19 VZ3 Edmunds Stepiņš Dobele
SB23478-19 VZ2 Silvestrs Auders DEERED Rīga
AB0208-19 VZ1 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana
SB22753-19 SZ4 Elita Vītola Rīga
SB22982-19 SZ2 Laura Briede Rīga
SB14954-19 VZ1 Marks Maro Strazdiņš STRAZDIŅI Bauska
SB23637-19 VZ2 Mārtiņš Brenčs Tukums
SB23064-19 SZ4 Ināra Rube S/K Katrīna Kuldīga
SB6113-19 SZ1 Rūta Baltpurviņa Salaspils
SB23718-19 SZ2 Guna Balakleite Jāņa sēta Rīga
AB1023-19 VZ2 Miks Eglitis Accenture Rīga
SB18998-19 VZ1 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena
SB10731-19 VZ3 Kaspars Lamberts Rīga
SB23452-19 SZ1 Anete Lasmane Cēsis
AB0498-19 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile
SB20143-19 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana
AB0247-19 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre
SB23498-19 VZ4 Aleksejs Mescerjakovs Wild Gang Rīga
SB22936-19 VZ2 Uģis Sņigirovs Kegums
SB23010-19 VZ3 Kaspars Zudrags Latvijas Finieris Rīga
SB2747-19 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga
SB23664-19 VZ3 Ansis Kuplis WWW.RUNNING.LV Mārupe
SB11342-19 SZ2 Edīte Šnikvalde Rude
SB23742-19 VZ2 Juris Derevjanko Dobele
AB0237-19 VZ1 Emīls Stūrītis Jūrmala
AB0086-19 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre
SB17006-19 SZ3 Nora Briede Brocēni
SB22378-19 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
SB23470-19 SZ2 Klinta Gritāne Rīga
SB23143-19 VZ3 Raivo Pienis ASK Patria Jelgava
SB18336-19 VZ2 Oskars Suheckis Rīga
SB22739-19 VZ2 Kārlis Mičulis Mārupe
SB22971-19 SZ1 Daiga Siliņa Rīga
SB23044-19 SZ2 Indra Liepiņa Ripsija team Rīga
SB3193-19 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis
AB1409-19 VZ2 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga
SB23764-19 SZ2 Anete Grandāne ASK PATRIA Jelgava
SB18255-19 VZ2 Lauris Mellēns Sigulda
SB23435-19 VZ2 Māris Reliņš Rīga
AB0783-19 SZ2 Dace Dūka Rīga
SB17210-19 VZ1 Vladislavs Sarkans PATRIA NAA Rīga
AB0154-19 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB22904-19 VZ4 Juris Broks Viļānu novads
SB23522-19 VZ2 Kaspars Vilcāns Ogre
SB23228-19 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga
SB23618-19 SZ1 Katrīna Levāne Engures Sportam Tukums
SB2753-19 SZ2 Justīne Ķīķere PRINTFUL Rīga
SB23312-19 SZ2 Madara Zviedre Rīga
SB17721-19 SZ2 Līva Leimane Rīga
SB20931-19 VZ2 Agnis Apinis Jelgava
SB23361-19 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja
SB22764-19 SZ3 Inese Avota Rīga
SB22847-19 SZ2 Inese Meldere Smiltene
SB23185-19 SZ2 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums
SB23562-19 SZ3 Una Strogonova Skrējēju klubs Katrīna Jelgava
SB23244-19 VZ2 Martins Plonis Rīga
SB23267-19 VZ2 Kristaps Sondors Saulkrasti
SB16047-19 SZ3 Margita Lagzdiņa - Rīga
SB20478-19 SZ2 Lelde Sarma Ape
SB23327-19 SZ2 Agnese Liepiņa Rīga
SB17985-19 SZ2 Anete Astaševska SK Katrīna Kuldīga
SB21652-19 VZ3 Armands Paeglis Tukums
SB22805-19 SZ3 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava
AB0078-19 SZ3 Sanita Birzniece Tukums
AB0743-19 VZ3 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga
SB23201-19 VZ2 Aigars Treijs Jelgava
SB23589-19 VZ1 Edgars Glāznieks Koknese
AB0522-19 VZ4 Ivars Lapše DzSK Lokomotīve Rīga
SB23287-19 VZ2 Mārcis Ābelīte Mazsalaca
SB16957-19 SZ2 Līga Rakšte Maratona klubs Rīga
SB20676-19 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale
SB23343-19 VZ2 Ivo Grandāns Sauleskalns Madona
SB4095-19 SZ1 Naomia Rozentale FOGELS Ventspils
SB23438-19 VZ2 Oskars Zviedris Aizkraukle
AB0582-19 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga
SB20040-19 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde
SB22687-19 SZ2 Baiba Niparte AppXite Rīga
SB23479-19 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB22754-19 VZ3 Renārs Reiniks Rīga
SB22986-19 VZ2 Emīls Kuningass Rīga
SB1701-19 VZ3 Dzintars Kriķis Labo sajūtu kolekcionārs Bauska
SB23642-19 VZ1 Uldis Spulle TeamEiduki Koknese
SB23067-19 VZ1 Kristaps Oškalns Rīga
SB7479-19 SZ3 Karīna Aksenoka Pāvilosta
AB0949-19 SZ3 Ieva Jakobsone Lynxdojo Suntaži
AB0812-19 VZ3 Gints Žumburs Rīga
SB19526-19 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga
SB22190-19 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska
SB23453-19 SZ2 Ilze Liepiņa Rīga
SB23120-19 SZ2 Krista Kupča Madona Madona
SB20146-19 VZ2 Blaž Cugmas Slovenija Slovenske konjice
SB22702-19 VZ2 Ritvars Paraģis dreamteam Rīga
SB22951-19 SZ1 Lelde Krista Kalniņa Rīga
SB23017-19 SZ3 Sandra Kadiķe Sigulda
SB2748-19 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga
AB0323-19 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga
SB11953-19 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga
AB4044-19 SZ2 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga
SB23384-19 SZ2 Zanda Mihailova Alūksne
AB0160-19 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga
SB19981-19 VZ2 Mārcis Megnis Tukums
SB22385-19 SZ2 Iveta Stūrīte Sigulda
SB23473-19 SZ2 Līga Salmane Sporta klubs WENDI Cēsis
SB23145-19 VZ3 Andrejs Grēvis Skulte
SB20232-19 SZ2 Zita Kreinerte Liepāja
AB0921-19 SZ1 Ērika Bužinska Daugavpils
SB22972-19 VZ3 Ainars Vītoliņš Kociņi Liepāja
SB23054-19 VZ2 Igors Matjola Ikšķile
SB3421-19 VZ2 Edgars Sondors Laimīgās Beigas Rīga
SB23708-19 VZ2 Jānis Kronbergs Ātrais torņu serviss Rīga
SB23770-19 VZ2 Roberts BĒrziŅŠ AMSERV RĪga
SB15333-19 SZ2 Olīvija Spēlmane Njauvas Rīga
SB20721-19 VZ2 Andrejs Koluapjevs Vitality Snack Rīga
AB1090-19 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga
SB17208-19 VZ1 Jānis Gržibovskis PATRIA NAA Lielvārde
SB22830-19 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala
SB23174-19 SZ2 Daiga Kalniņa Jelgava
SB22905-19 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda
SB23528-19 VZ3 Ints Marcinkevičs Rīga
SB23230-19 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta “Rīga” Rīga
AB0326-19 VZ4 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn
SB15022-19 SZ2 Inga Vaivode Liepāja
SB20288-19 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava
AB0454-19 SZ2 Madara Tīģere-Bernharde Sabile
SB17761-19 SZ1 Helēna Gabrāne SK MĒS / JS Dream Team Valmiera
SB20005-19 VZ2 Guntars Eglītis ZS Skujas/Dabasauglis Kocēnu novads
SB23362-19 VZ2 Gatis Dekšenieks Rīga
AB1426-19 VZ2 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB22850-19 SZ2 Tatjana Vološčuka Rīga
SB23501-19 VZ1 Mārcis Ruks Līgatne
SB23188-19 SZ1 Kristiāna Dolge Rīga
AB0988-19 VZ2 Emīls Zalcmanis Dobelnieki
AB0866-19 VZ2 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga
SB23268-19 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga
SB16050-19 VZ3 Aigars Bokalders Emergn #optimized4running Rīga
SB20484-19 SZ1 Daiga Pauzere Rīga
SB23328-19 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga
SB18014-19 VZ2 Kārlis Šenbergs Piltene
SB21811-19 VZ4 Aivars Zāģers Meridiāns Cēsis
SB22808-19 SZ3 Arta Silkāne Rīga
SB22884-19 VZ2 Māris Katkovskis KSMR Fitness Rīga
AB0742-19 SZ3 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga
SB23208-19 VZ2 Edgars Liepājnieks Team Kukulītis Kuldīga
SB23596-19 VZ2 Uldis Liepa-liepiņš PDP Jelgava
AB0769-19 VZ2 Jevgenijs Kurovs Rīga
AB0118-19 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga
SB4096-19 SZ3 Agnese Fogele FOGELS Rīga
SB23442-19 VZ3 Roberts Neilands Lāčplēša māja Cēsīs Rīga
AB0611-19 VZ2 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava
SB20049-19 VZ2 Pēteris Mednis MĀRAS TĒTIS Jelgava
SB22688-19 VZ2 Adam Lambrou AppXite Rīga
SB23483-19 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga
AB0698-19 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi
SB22990-19 SZ2 Inita Kuningasa Rīga
SB1793-19 VZ2 Daniels Rēķis Rīgas satiksme Rīga
SB23643-19 VZ1 Rikards Raimo Sporta skola "Arkādija" / RSK Rīga
SB7509-19 SZ2 Laura Stepiņa Rīga
AB0631-19 VZ2 Alvis Tribockis Ogre
SB23077-19 SZ2 Kristīne Lārmane Sigulda
SB19196-19 SZ3 Ieva Lorence Rīga
SB22193-19 VZ2 Jānis Olengovičs TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums Priekuļi
SB23454-19 VZ2 Rihards Puķītis Saulkrasti
SB23123-19 VZ3 Sandris Kaparkalējs Madona
SB20160-19 SZ2 Zane Brokāne Matisons runner's club Baloži
SB22705-19 VZ3 Andis Malējs TRX Cēsis Cēsis
SB22952-19 VZ2 Kaspars Vīksniņš Rīga
SB23018-19 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti
SB2750-19 SZ1 Anna Viktorija Lukjanska PRINTFUL Rīga
SB23673-19 SZ3 Gundega Groma Valmiera
SB12019-19 SZ2 Egita Ozoliņa Printful Rīga
AB4045-19 SZ2 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga
SB23391-19 VZ1 Viktors Žeikars Jelgava
SB23088-19 SZ2 Liene Burkāne Rīga
SB19985-19 SZ2 Vita Rusiņa Unicorns are real Līvāni
SB22386-19 VZ3 Jānis Stūrītis Sigulda
AB1017-19 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
SB23150-19 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Jelgavas novads
SB20241-19 SZ2 Elīna Stūrīte Staicele
SB22743-19 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
AB0233-19 SZ1 Ginta Bogdanova SPB RUN/Brooks Priekuļi
SB1045-19 SZ1 Katrīna Erne Rīgas 6.vidusskola Rīga
SB23055-19 SZ2 Agnese Raga MRC Ventspils
SB3957-19 VZ2 Gatis Vilaks Draugiem Group Rīga
SB23711-19 SZ3 Inese Miltiņa Sigulda
SB23771-19 VZ3 Gints Fjodorovs AMSERV Tukums
SB2114-19 SZ3 Anna Dance Rigas Satiksme Rīga
SB23292-19 VZ2 Jānis Klindžāns Rīga
SB17116-19 VZ3 Jānis Pinka Cēsus
SB20309-19 VZ3 Uldis Reinicāns Jelgava
AB0842-19 VZ4 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads
SB17211-19 VZ1 Kristiāns Mārtuševs PATRIA NAA Rīga
SB22833-19 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala
AB1406-19 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele
SB22906-19 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana
SB23529-19 SZ4 Dzintra Kārkliņa Sējas novads
SB23233-19 SZ2 Ilze Malovka Tukums
SB23629-19 VZ3 Dairis Bodnieks Ogre
SB15044-19 VZ2 Mareks RudzĪtis Valka
SB20298-19 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile
SB23314-19 VZ2 Eduards Kļaviņš Rīga
SB17762-19 VZ2 Jānis Zvaigznītis SK MĒS / JS Dream Team Valmiera
SB20415-19 SZ2 Ieva Kalnina Rīga
SB23364-19 VZ2 Arvis Podnieks Rīga
SB22767-19 SZ3 Vija Utāne Sk Magnen Rēzekne
SB22853-19 SZ1 Laura Brīdaka Ape
SB23503-19 VZ1 Kristers Krivāns Selonija Rīga
SB23190-19 SZ2 Laura Smukule Rīga
AB0280-19 VZ4 Māris Valtiņš Rīga
AB0614-19 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga
SB23273-19 VZ3 Klāvs Grūtups Rīga
SB16396-19 SZ2 Elīna Gloda Skrīveri
SB20487-19 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga
AB0475-19 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga
SB18082-19 SZ2 Anni Tatsi Valga
SB21822-19 SZ2 Dārta Otomere Roja
SB22809-19 VZ3 Didzis KalniŅŠ Maratons klubs Rīga
AB0667-19 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne
SB23513-19 SZ2 Ilze Zēberga N/a Ventspils
AB0321-19 VZ2 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga
SB23597-19 VZ2 Ints Radziņš Madona
AB0341-19 VZ4 Jānis Kopmanis LSC Rīga
SB2760-19 SZ1 Elīna Maskale PRINTFUL Rīga
SB23445-19 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils
SB23106-19 VZ2 Jānis Rukmanis 3D Running Cēsis
SB20081-19 VZ1 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija Rīga
SB22690-19 VZ3 Dainis Kreicbergs Sēme Sēme
SB23484-19 SZ2 Anda Grudule Swedbank Rīga
SB22760-19 VZ2 Dāvis Zariņš Salacgrīva
SB22991-19 VZ3 Intars Metums Latvijas Finieris Rīga
SB1790-19 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga
SB23644-19 SZ1 Anete Maže Francūži Mārupe
SB19504-19 VZ2 Roberts Siliņš Vaidava Vaidava
SB23731-19 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums
SB23079-19 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga
SB2763-19 SZ2 Ieva Anna Ozoliņa PRINTFUL Rīga
SB22203-19 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB23455-19 VZ2 Ēriks Savčuks Rīga
SB23128-19 VZ2 Krists Pakulis DOBELE Dobele
SB20173-19 VZ2 Rūdolfs Rutkovskis Rīga
SB22715-19 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava
SB22956-19 SZ3 Iveta Lanka Smiltene
AB1564-19 SZ2 Dace Pētersone MINTprint Rīga
SB2765-19 VZ2 Kristaps Bērziņš PRINTFUL Rīga
SB23680-19 VZ1 Ģirts Viļumovs Matisons Runner's Club Ventspils
SB12174-19 SZ2 Dana Rimvide-Mickeviča Daugavpils Runners Daugavpils
SB23752-19 VZ3 Mārcis Viļums Rīga
SB23392-19 VZ1 Viktors Žeikars Jelgava
SB23094-19 VZ2 Valdis Meiris Rīga
SB19986-19 VZ2 Mikus Bērziņš Unicorns are real Dobele
SB22402-19 VZ2 Edgars Meijers Valka
AB0608-19 VZ3 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga
AB0607-19 SZ3 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga
SB20257-19 VZ2 Jānis Vilks Rīga
SB22745-19 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera
SB22974-19 VZ3 Einārs Mednis Jaunmārupe
SB1077-19 SZ3 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
SB23056-19 VZ2 Uģis Treikmanis Rīga
SB3960-19 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga
AB0950-19 VZ1 Nils Eduards Jakobsons Lynxdojo Suntaži