MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# группа Участник школа
команда
город Денежный взнос
SB14630-19 U14 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23732-19 U16 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola
Pastendes pamatskola
Pastende нет
SB17240-19 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Laurenču sākumskola
Sigulda да
SB17157-19 U12 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils да
SB22768-19 U20 Kristiāna Krūzmētra Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola
Carnikava да
SB22967-19 U14 Ernests Malējs Cēsu Valsts ģimnāzija
Meridiāns
Cēsis да
SB23540-19 U12 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23115-19 U16 Ulrika Garisone Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Rīga да
SB23577-19 U16 Dāvis Baikovskis Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB14639-19 U10 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB20762-19 U16 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga да
SB23758-19 U16 Mikus Tučs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18170-19 U14 Krists Lapšāns Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas Mūzikas un mākslas skola
Sējas novads нет
SB22710-19 U14 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22918-19 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23042-19 U12 Miks Ivars Miķis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB23548-19 U18 Niklāvs Korkunovs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23632-19 U16 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB23693-19 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Rīga да
SB15576-19 U10 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja да
SB21995-19 U12 Katrīna Māliņa Rīgas Juglas vidusskola
Rīga да
SB18543-19 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB22729-19 U12 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB22934-19 U12 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB23093-19 U10 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23556-19 U14 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23679-19 U14 Alina Andrejeva Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB23324-19 U10 Ketija Bevza Jelgavas 4. vidusskola
2 c klase
Jelgava да
SB20018-19 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvaiņi 8b
Liepāja нет
SB23408-19 U14 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20576-19 U18 Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22799-19 U10 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile да
SB23202-19 U14 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2 vidusskola
Tukums нет
SB2186-19 U14 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Rīga да
SB10994-19 U14 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola
Sigulda да
SB23387-19 U14 Nikija Biruma Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera да
SB20211-19 U10 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Zemgales ziņas
Pikalne да
SB22781-19 U12 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23421-19 U10 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20586-19 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22834-19 U12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB23139-19 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB23245-19 U16 Anete Tamsone Māteru Jura Kazdangas pamatskola
Liepājas sporta skola
Kazdanga нет
AB0956-19 U14 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola
Lynxdojo
Ropaži да
SB14622-19 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23400-19 U12 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20343-19 U18 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava да
SB22789-19 U12 Zane Apsīte Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB23514-19 U20 Patrīcija Keita Krumberga Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobele нет
SB20596-19 U14 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22868-19 U10 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB23162-19 U10 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB1060-19 U10 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga да
SB23302-19 U10 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga да
SB8075-19 U20 Dāniels Eglītis Rīgas Tehniskā koledža
Alūksne нет
SB14631-19 U14 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23733-19 U16 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola
Pastendes pamatskola
Pastende да
SB17241-19 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB20801-19 U16 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Latvijas Finieris
Rīga да
SB22773-19 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone да
SB23199-19 U12 Karlīna Liāna Kukule Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23541-19 U12 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23580-19 U14 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB14640-19 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB21039-19 U20 Eva Bērziņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23759-19 U12 Marko Murans Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums нет
SB18243-19 U16 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti да
SB22711-19 U14 Dāvis Mežals Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22920-19 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB23043-19 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB23549-19 U16 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23641-19 U10 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis да
SB23694-19 U12 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga да
SB16018-19 U14 Madara Veckalniņa Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona да
SB22206-19 U14 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava нет
SB18545-19 U12 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB22730-19 U16 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīga да
SB22941-19 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs
Cēsis да
SB23098-19 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB23557-19 U14 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23682-19 U16 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola
Vācu kalni нет
SB8506-19 U14 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola
Cēsis да
SB23336-19 U14 Emīls Radziņš Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB20076-19 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga нет
SB23409-19 U14 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20578-19 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22800-19 U14 Alise Zemture Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23116-19 U12 Patriks Garisons Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Rīga да
SB23206-19 U20 Eduards Tjasto Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga нет
SB2191-19 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
-
Cesis да
SB11924-19 U12 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils да
SB23393-19 U10 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20221-19 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads да
SB22782-19 U12 Valters Jonass Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23425-19 U16 Artjoms Sergijevics Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB20587-19 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22836-19 U12 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23140-19 U14 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile нет
SB23246-19 U16 Anete Tamsone Māteru Jura Kazdangas pamatskola
Liepājas sporta skola
Kazdanga да
SB6164-19 U14 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB14623-19 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23401-19 U14 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20392-19 U18 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums да
SB22791-19 U18 Renāte Ausmane Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23523-19 U10 Maksims Kalmikovs Rīgas 31. vidusskola
venden
Rīga да
SB22870-19 U14 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB23163-19 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB1076-19 U16 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni нет
SB23304-19 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB23686-19 U14 KlĀra SidoroviČa Ikšķiles vidusskola
Trešā reize
Ikšķile да
SB14632-19 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23739-19 U14 Markuss Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga да
SB17250-19 U12 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB22496-19 U10 Jevgēnijs Podoļskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB22775-19 U16 Ralfs Eduards Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Laimes meklēšanas vienība
Rīga да
SB22992-19 U12 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB23542-19 U12 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23584-19 U12 Ginters Bērziņš Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona да
SB14641-19 U20 Eva Bērziņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB21041-19 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23765-19 U16 Endijs Vecozols Varakļānu vidusskola
Varakļāni да
SB18321-19 U10 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB22713-19 U16 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22921-19 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23046-19 U12 Alīsija Alksne Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23550-19 U16 Deniss Lankrets Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23657-19 U12 Daniela Janava Priekuļu vidusskola
Cēsis да
SB23697-19 U12 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB16048-19 U16 Vanesa Aimone Rīgas 6. vidusskola
-
Rīga да
SB22299-19 U12 Viktorija Millere Ogres sākumskola
Milleri
Ogre да
SB18550-19 U14 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola
Carnikava
Carnikava да
SB22740-19 U12 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB22946-19 U10 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23100-19 U12 Diāna Maceviča Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB23558-19 U16 Enija Paleja Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB1084-19 U18 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele да
SB23305-19 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB8520-19 U12 Laine Viatere Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB23339-19 U12 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola
Krogsils да
SB20077-19 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga нет
SB23410-19 U16 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20579-19 U16 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22801-19 U14 Keita Upeniece Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23119-19 U12 Laura Elizabete Maļavko Ozolnieku vidusskola
Ozolnieki да
SB23218-19 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala да
SB2997-19 U14 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola
Dzilnuciems
Dzilnuciems да
SB13152-19 U16 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola
Kundziņi
Rīga да
SB23394-19 U10 Ralfs Meikšāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20223-19 U14 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads да
SB22783-19 U12 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB23426-19 U14 Marks Sergijevics Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB20588-19 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22839-19 U12 Andress Lauzinieks Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23141-19 U20 Luīze Opolā Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile нет
SB23248-19 U16 Sanija Zundovska Māteru Jura Kazdangas pamatskola
Liepājas sporta skola
Kazdanga да
SB7235-19 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB14626-19 U16 Niks Berģis Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23402-19 U10 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20394-19 U10 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils 3. vidusskola
Jēkabpils
Jērkabpils да
SB22792-19 U18 Jana Lamberte Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23533-19 U14 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB22871-19 U12 Markuss Šidla Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB23171-19 U14 Emīls Matiass Reinfelds Rīgas 69. vidusskola
Rīga да
SB23559-19 U16 Enija Lija Kalniņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB14633-19 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23744-19 U12 Kristaps Irbinskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska нет
SB17251-19 U12 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB22699-19 U12 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB22994-19 U14 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja да
SB23543-19 U12 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23586-19 U16 Katrīna Bērziņa Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona да
SB23687-19 U14 Henriks Rikters Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB14662-19 U10 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
HS Pārdaugava
Marupe да
SB21570-19 U12 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB23775-19 U12 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Riga нет
SB18322-19 U10 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB22714-19 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22922-19 U14 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23065-19 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB23551-19 U16 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23668-19 U12 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils Sporta Skola
Salaspils да
SB23698-19 U12 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola
Rīgas 41. vidusskola, Sporta klubs ''Vēsma''
Rīga да
SB16175-19 U12 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Skrunda да
SB18558-19 U20 Sintija Loca Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB18745-19 U10 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga да
SB22741-19 U10 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB22949-19 U14 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola
Matisons Runner's Club
Ventspils нет
SB23101-19 U10 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga да
SB22877-19 U10 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis да
SB23178-19 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga да
SB1130-19 U12 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
FK Auda
Ķekava да
SB23307-19 U12 Dāgs Krastiņš Laurenču sākumskola
Līgatne да
SB9249-19 U18 Šarlote Zveja Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Marupe да
SB23345-19 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene нет
SB20119-19 U14 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB22776-19 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone да
SB23412-19 U10 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20580-19 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22814-19 U18 Megija Vinbega Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums да
SB23121-19 U16 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskolas
Tukums да
SB23226-19 U10 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava да
AB0536-19 U12 Evelīna Emīlija Galviņa
Olaines pagasts да
SB13933-19 U14 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB23395-19 U10 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20226-19 U10 Ieva Rutkopa Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB22784-19 U12 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23428-19 U12 Līna Mateiko Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB20591-19 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22844-19 U10 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga да
SB23149-19 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Jelgavas novads да
SB23257-19 U16 Elīza Kanča Varakļānu vidusskola
Varakļāni да
SB7236-19 U10 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB23403-19 U10 Daniels Šatalovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20407-19 U16 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola
Matkule да
SB22793-19 U20 Una Undīne Ungere Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23536-19 U14 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23102-19 U12 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga да
SB23573-19 U12 Ieva Miķelsone Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene нет
SB14634-19 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23745-19 U12 Kristaps Irbinskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB17252-19 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava нет
SB22700-19 U10 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB22903-19 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
Sporta skola Arkādija
Rīga да
SB23000-19 U12 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB23544-19 U16 Adrians Zariņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23588-19 U12 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola
FS Metta
Rīga да
SB23688-19 U10 Ernests Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži да
SB14765-19 U12 Kerija Krēmere Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona да
SB21562-19 U12 Samanta Kazlauska Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB23776-19 U12 Endijs Peksis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB18323-19 U14 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB22716-19 U20 Artis Rožkalns Cēsu Profesionālā vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22928-19 U12 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB23072-19 U18 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB23552-19 U16 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23670-19 U14 Baiba Emīlija Zvejniece Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB23710-19 U12 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB16831-19 U10 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB22375-19 U12 Martins Stūrītis Siguldas 1. pamatskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB22749-19 U14 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska нет
SB22950-19 U10 Krišjānis Lanka Smiltenes vidusskola
Smiltene да
SB20409-19 U10 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB22794-19 U16 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23537-19 U14 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB22879-19 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga да
SB23186-19 U16 Līva Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola
OldSnails
Ķegums да
SB1457-19 U12 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda нет
SB23320-19 U16 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava да
SB9618-19 U16 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB23356-19 U18 Markuss Jaksts Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
DC VECSALACAS UNITED
Rīga нет
SB20142-19 U14 Emīls Jurjāns Amatas novada Drabešu sākumskola
Cēsis да
SB22777-19 U14 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Laimes meklēšanas vienība
Rīga да
SB23413-19 U12 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20581-19 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22817-19 U12 Alekss Vanags Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23124-19 U12 Tanels Lapsiņš Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre да
SB23227-19 U10 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava да
SB3396-19 U14 Evelīna Bružus Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone да
SB14474-19 U12 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs
MRC
Rīga да
SB23396-19 U12 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20239-19 U14 Katrīna Zariņa Trapenes pamatskola
Zariņu family
Trapene нет
SB22785-19 U18 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23485-19 U12 Daniels Kedjuličs Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB20592-19 U12 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22848-19 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
New Willage Workout
Rīga да
SB23155-19 U10 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB23260-19 U16 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi да
SB7726-19 U10 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola
FROZEN
Cēsis да
SB18824-19 U12 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
4c
Jelgava да
SB23404-19 U10 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB22752-19 U12 Renārs Gļauda Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB22959-19 U12 Einārs Jubelis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB23111-19 U12 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola
TUKUMA 2. VIDUSSKOLA
Tukums да
SB23574-19 U18 Ita Zita Ozoliņa Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene нет
SB14635-19 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23746-19 U12 Stella Madara Jokste Ādažu vidusskola
Joksti
Ādaži да
SB17700-19 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB22707-19 U16 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22907-19 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
Sporta skola Arkādija
Rīga да
SB23027-19 U18 Mārtiņš Erns Rīgas 6. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB23545-19 U12 Una Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23602-19 U18 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona нет
SB23689-19 U14 Markuss Makarovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB15045-19 U14 Martins RudziĪtis Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka да
SB21629-19 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga нет
SB18324-19 U16 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
AB0286-19 U18 Ralfs Roga Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
Matison’s runners club
Ventspils да
SB22929-19 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB23076-19 U14 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB23553-19 U16 Alīna Zīle Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23675-19 U12 Kristiāna Dārta Arāja Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB23723-19 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile да
SB16832-19 U18 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB22380-19 U14 Jānis Stūrītis Siguldas 1. pamatskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB19336-19 U14 Rūdis Gabranovs Ogresgala pamatskola
Ogre да
SB23405-19 U10 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20410-19 U10 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB22796-19 U16 Megija Vilka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB22881-19 U14 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija
OGRE
Ogre да
SB23189-19 U14 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB1662-19 U12 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola
STRAZDIŅI
Bauskas novads да
SB23322-19 U18 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava да
SB9874-19 U12 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB23371-19 U12 Gustavs Zonenbergs Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB20145-19 U12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale нет
SB22892-19 U16 Kitija Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB23414-19 U16 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20583-19 U14 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22821-19 U18 Emīls Bents Nīkrāces pamatskola
Nīkrāces pamatskola
Skrunda да
SB23132-19 U18 Letīcija Priedīte Ikšķiles vidusskola
Ikšķile нет
SB23235-19 U16 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB3852-19 U14 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola
&A
Rīga да
SB14618-19 U18 Gustavs Galvans Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23397-19 U10 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20267-19 U14 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Trešā reize
Ikšķile да
SB22786-19 U12 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23486-19 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB20593-19 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22862-19 U16 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB23159-19 U12 Raiens Ginters Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB23262-19 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB7940-19 U14 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB16849-19 U16 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola
Ašās kājas ZID
Talsi да
SB22391-19 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus да
SB22758-19 U16 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava нет
SB22963-19 U14 Kristers Jurčs Tukuma 2. vidusskola
7.a
Tukums да
SB23538-19 U12 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23112-19 U16 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava нет
SB23575-19 U16 Kitija Veidemane Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB14637-19 U12 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB20597-19 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23747-19 U16 Gustavs Hugo Joksts Ādažu vidusskola
Joksti
Ādaži да
SB18121-19 U18 Rihards Vašuks Ventspils 4. vidusskola
Ventspils да
SB22708-19 U12 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22909-19 U12 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB23028-19 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga да
SB23546-19 U20 Aiva Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23603-19 U10 Monta Maizīte Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis да
SB23690-19 U12 Roberts Sprindžuks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB15241-19 U20 Laine Helmane Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža
OMTK
Olaine да
SB21658-19 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja нет
SB18326-19 U20 Ingus Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB22722-19 U12 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB22932-19 U14 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB23086-19 U12 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB23554-19 U16 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23676-19 U12 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži да
SB23724-19 U10 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile да
SB19778-19 U10 Keidija Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera да
SB23406-19 U12 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20434-19 U16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Labs starts
Rīga да
SB22797-19 U14 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile да
SB22882-19 U10 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23192-19 U18 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB1791-19 U12 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola
Rīgas satiksme
Rīga да
SB9875-19 U14 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB23373-19 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti нет
SB20150-19 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB22779-19 U12 Marks Aleksandrs Garančs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Laimes meklēšanas vienība
Rīga да
SB23416-19 U10 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20584-19 U18 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22825-19 U16 Līva Magdalēna Veinberga Rīgas Franču licejs
Rīga да
SB23133-19 U14 Kristians Priedītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile нет
SB23238-19 U12 Justs Uga Umblejs Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB4667-19 U10 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga да
SB14620-19 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23398-19 U12 Raimonds Saņikovs Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20313-19 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele да
SB22787-19 U16 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23487-19 U18 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB20594-19 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22863-19 U14 Adele Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB23160-19 U14 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola
7.a
Tukums да
SB1040-19 U12 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
Jūrmala да
SB23275-19 U10 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga да
SB8012-19 U16 Madara Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB14629-19 U14 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23740-19 U12 Valters Ozoliņš Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB17231-19 U12 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga да
SB22395-19 U12 Sindija Šteinberga Saldus pamatskola
Saldus да
SB22761-19 U16 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB22966-19 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Kociņi
Liepāja да
SB23539-19 U12 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23113-19 U14 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava нет
SB23576-19 U20 Eva Majorenkova Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB14638-19 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB20606-19 U18 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB23757-19 U14 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola
Priekuļi да
SB18169-19 U12 Anna Lapšāne Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas Mūzikas un mākslas skola
Sējas novads нет
SB22709-19 U14 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB22917-19 U20 Agija Dace Bidiņa Mārupes vidusskola
Mārupe да
SB23035-19 U12 Paula Buša Krimuldas vidusskola
Krimuldas novads нет
SB23547-19 U18 Linda Gabranova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23612-19 U10 Nellija Puriņa Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Cēsis да
SB23691-19 U12 Krists Užulis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB15574-19 U12 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja да
SB21977-19 U12 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola
Upeņu iela
Rīga да
SB18491-19 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums да
SB22724-19 U14 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB22933-19 U10 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB23091-19 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23555-19 U14 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape нет
SB23678-19 U16 Adrians Lapsiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB19780-19 U12 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera да
SB23407-19 U14 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20437-19 U18 Katrīna Anna Allena Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Labs starts
Rīga да
SB22798-19 U14 Kitija Mackeviča Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB22886-19 U12 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga да
SB23200-19 U14 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2 vidusskola
Tukums да
SB1819-19 U12 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB10893-19 U12 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava да
SB23374-19 U10 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga нет
SB20171-19 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB22780-19 U18 Līva Skoreja Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB23419-19 U18 Renāte Šulca Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20585-19 U14 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22831-19 U20 Keitija Bite Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB23134-19 U12 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Rīga да
SB23243-19 U12 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola
Varakļāni
Varakļāni да
SB4682-19 U12 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegumā spēks
Ķegums да
SB14621-19 U16 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB23399-19 U12 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB20327-19 U14 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB22788-19 U12 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB23508-19 U16 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB20595-19 U10 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems да
SB22864-19 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB23161-19 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB1059-19 U12 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga да
SB23284-19 U10 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola
Rīga да
SB8013-19 U16 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да