Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB4699-20 VB2 Ints Vilks Rīga
SB2512-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads
SB4856-20 VB1 Ivars Āboltiņš Lynxdojo Ropaži
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga
AB0903-20 VB1 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža
AB0767-20 VB2 Indulis Tilgass Rīga
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga
SB3624-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
SB3387-20 VB1 Krišs Jānis Amantovs Raiskums
SB4023-20 VB2 Aigars Šuvcāns Lat Met (www.latmet.eu) Kocenu novads
AB0645-20 VB1 Andris Melnis Olainfarm Olaine
SB4309-20 SB1 Krista Bome Zemgales Ziņas Jelgava
AB1207-20 VB1 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne
SB2232-20 SB3 Ilona Urtāne Ventspils
AB1184-20 VB2 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga
SB2627-20 VB1 Uldis Katlaps Inešu leģendas Ineši
AB0457-20 SB1 Elīna Lūse Lūši Rīga
SB1440-20 SB2 Elita Ozoliņa Rīga Rīga
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti
SB3204-20 SB1 Kristīne Antužāne Baloži
SB3962-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene
AB0545-20 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
SB3460-20 SB2 Inese Neilande Rīga
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga
SB4162-20 VB1 Gatis Pļaviņš Brīvdienu ģimene Londona
SB4357-20 VB2 Daniils Blats Rīga
AB0312-20 VB2 Janis Kopmanis Jelgava
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
SB4794-20 VB1 Aleksandrs Raščevskis Daugavpils Runners Daugavpils
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
SB4911-20 VB1 Arnis Rāts VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga
AB1002-20 VB1 Kārlis Būmans Emergn Liepāja
AB0014-20 VB2 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi
SB1787-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
AB0045-20 SB1 Lelde Spriņģe Dobele
SB3330-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele
SB3626-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
SB4113-20 SB1 Daiga Rove Swedbank Dobele
AB0341-20 SB1 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna
AB0211-20 VB1 Mārtiņš Sapats Jelgava
SB1928-20 SB3 Inga Zāle Nūjo ar vēju Liepāja
SB4561-20 VB1 Mārcis Grīnšteins Mārupe
SB5017-20 VB2 Kristaps Kaimiņš Patria Sportland Ogre
SB2173-20 VB1 Arnis Ķēniņš Jēkabpils
AB0782-20 VB1 Uģis Dreimanis Rīga
AB1215-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga
SB3144-20 SB1 Elīna Drēziņa Ķekava
SB3666-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
AB0177-20 VB2 Uģis Bents Rīga
AB0721-20 VB1 Aigars Bērziņš Tukums
SB4484-20 VB1 Edgars Skuja LIDA Birzgale
SB2028-20 SB2 Ieva Lorence Rīga
SB4603-20 SB2 Ilona Sedleniece Rīga
AB0494-20 SB2 Anita Januša Kuldīga
AB0042-20 VB1 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga
AB0542-20 VB1 Aldis Kešāns Rīga
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB3171-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale
SB3709-20 SB2 Sintija Berga-Grinfelde Nūjo vesels Rīga
SB3886-20 VB2 Kārlis Ertmanis BALTAIS Ādaži
SB4221-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
AB2782-20 VB2 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera
SB1847-20 VB1 Kalvis Brūns PRINTFUL Rīga
SB4533-20 VB3 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti
SB2090-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga
SB4661-20 VB2 Aleksejs Belokopitovs Zoorbagan Rīga
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
SB5265-20 VB1 Aigars Ozolkāja ASK Patria- Patria Race Saulkrasti
SB3533-20 VB1 Artūrs Čeirāns Ogre
SB3094-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga
SB3224-20 VB1 Andrejs Semjonovs Rīga
AB0899-20 SB1 Santa Birģele Selga Rīga
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele
AB0969-20 SB1 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja
SB4387-20 VB3 Aigars Rudzītis Tukumms
SB4702-20 VB1 Niklāvs Eglītis Jāņkalni Cēsis
SB2538-20 SB2 Vija Utāne Rēzekne
SB4859-20 VB2 Aļģirts Valužis FK Bandava/Priekules novads Priekule
SB1331-20 VB3 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju Grobiņa
AB0284-20 SB1 Linda Eldmane US Embassy Rīga
AB1313-20 VB1 Emīls Kvālis EY Rīga
SB3079-20 SB1 Aiva Liepiņa Slampe
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava
SB3243-20 SB1 Gita Muceniece Maratona klubs Pilsrundale
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga
SB4024-20 SB2 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava
SB4149-20 SB1 Jeļena Stanovenko Rīga
SB4314-20 VB1 Mārtiņš Ļuļļa CF Rīga Ķekava
AB0491-20 SB1 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre
SB2234-20 SB1 Ilze Urtāne Ventspils
SB4748-20 VB1 Andris Limanāns Dobeles runners Dobele
SB2661-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala
AB1485-20 SB1 Santa Žukovska Rēzekne
SB1444-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
SB3971-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
SB3271-20 SB2 Aija Kandele Swedbank Babītes novads
AB1653-20 VB2 Vladimirs Misāns Ādaži
AB0882-20 VB2 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils
SB4163-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga
SB4358-20 VB1 Dins Vecāns Marienburgas Vilki Alūksne
AB0699-20 VB2 Aivis Poikāns Rīga
SB2319-20 SB1 Anna Groma Maratona klubs Ventspils
AB0865-20 VB3 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga
AB1049-20 VB2 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas
SB1489-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa
SB3923-20 VB1 Kristaps Kemme DPD LATVIJA Rīga
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB3347-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB3638-20 VB1 Ritvars Bikšis Ādaži
AB0892-20 VB1 Igors Terjajevs Rīga
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona
SB4457-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži
AB0974-20 VB1 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga
SB4563-20 VB2 Viesturs Puriņš Mārupe
AB0581-20 VB1 Jānis Vītols 3D Running Cēsis
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
AB1186-20 VB1 Andis Komarovs Sapiens Ķekava
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga
SB3672-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga
SB4210-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB4243-20 SB1 Maruta Eriņa Virsoten/Marmot Rīga
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe
SB4486-20 SB1 Sintija Šaitere LIDA Aglona
SB2036-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava
SB4606-20 SB1 Laura Pētersone Kocēnu novads Kocēnu novads
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
SB5167-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
SB3003-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti
SB3195-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Ozons Salaspils
AB1163-20 VB2 Denis Sokolovs Rīga
AB0759-20 SB2 Ilva Sīpola Rīga
SB4222-20 VB1 Edgars Urtāns Rēzekne
SB4280-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
SB1850-20 VB1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga
SB4535-20 VB2 Romans Jeremičevs Rīga
SB2112-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile
SB4663-20 SB2 Julija Belokopitova Zoorbagan Rīga
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga
AB1195-20 VB1 Kristaps Skujiņš IGT Rīga
AB0322-20 VB2 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga
AB0015-20 SB1 Egija Gulbinska Ķekava
SB3095-20 SB2 Inita Drēziņa Rīga
SB3225-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga
AB0186-20 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
AB0733-20 VB1 Roberts Trofimenko Rīga
AB0498-20 VB2 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
SB4703-20 VB1 Ivo Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga
SB2571-20 VB1 Toms Biders Rīga
AB0397-20 VB2 Arvīds Germovs Mārupe
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja
AB0224-20 VB2 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe
SB5131-20 VB1 Edijs Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Rīga
AB0639-20 VB2 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
SB3247-20 VB1 Aleksandrs Balodis Saulkrasti
AB0083-20 SB2 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
SB4150-20 VB1 Mečislavs Stanovenko Jelgava
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
SB4416-20 SB1 Dace Pelne Rīga
SB2238-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
AB1010-20 SB3 Ilze Rāta Emergn Rīga
SB2681-20 SB1 Gita Jurševska Riga Runners Rīga
AB0741-20 SB1 Līga Pētersone Valmiera
SB1445-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
AB0062-20 SB2 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes
SB1664-20 VB1 Jonathan Sykes Berlin
SB3921-20 VB1 Kristiāns Košinskis Rīga
SB3287-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga
SB3500-20 VB3 Dzintars Mednis Rīga
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga
AB0375-20 SB1 Iveta Kalēja Engures novads
SB4361-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus
SB4445-20 VB2 Uģis Joksts Joksti Ādaži
SB2380-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava
SB4811-20 VB2 Pāvels Beļajevs BALTAIS Rīga
SB4802-20 VB2 Valdis Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils
AB0979-20 VB1 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga
SB3991-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Talsi
AB0056-20 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
SB1795-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Talsi
SB2959-20 VB1 Nauris Brakmanis Rīga
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
SB3639-20 VB2 Mareks Vaišļa SSK BEBRA Ķekava
SB4009-20 VB1 Toms Kalniņš Salacgrīva
AB0345-20 VB1 Pāvels Janovičs LSC Rīga
SB4459-20 VB2 Edmunds Brunovskis Rīga
AB0973-20 SB1 Zane Timma SK Katrīna Rīga
SB4572-20 VB1 Mārtiņš Kļaviņš Rīga
AB1027-20 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
AB0459-20 VB2 Heinrihs Otomers Rīga
SB3680-20 VB2 Uģis Holsts SK BEBRA Mārupe
SB3860-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
AB0989-20 VB1 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga
SB4247-20 SB1 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri
AB0995-20 VB1 Edgars Dūms Rīga
SB4487-20 VB1 Andis Ruskulis LIDA Rīga
SB2038-20 VB2 Juris Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava
AB0831-20 SB2 Vineta Pētersone Rīga
AB0326-20 VB1 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cēsis
SB5169-20 VB1 Dāvis Rozītis SPB RUN/Brooks Alūksne
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga
SB3017-20 VB2 Jānis Viziņš Rīga
AB0270-20 VB2 Regimantas Šnipaitis Ukmerge
SB3726-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
AB0479-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
SB4283-20 VB1 Jānis Vērdiņš Murjāņi/Loja/OZO Loja
SB1867-20 VB1 Deniss Egils Bolužs Lidosta ¨Rīga¨ Rīga
SB4540-20 VB1 Jānis Skujenieks Rīga
SB2119-20 VB1 Jānis Jurševskis Jelgava
SB4685-20 VB2 Priit Lopsik Swedbank SK Viimsi
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava
SB5292-20 VB1 Lauris Repša Rīga
AB0209-20 VB2 Vladimir Tarasov Rīga
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
SB3112-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
SB3231-20 VB1 Mārcis Petzāle Cēsis
SB3818-20 VB1 Dairis Zariņš Smiltene
SB3641-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta “Rīga” Rīga
SB4118-20 VB1 Zigmunds Brauns ZB-81 Tukums
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna
AB1314-20 VB1 Dainis Romāns Rīga
SB4705-20 VB3 Ēriks Melkurts Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
SB2576-20 VB2 Sandris Krūmiņš Ventspils
AB0468-20 VB1 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga
AB1290-20 SB1 Madara Berga Accenture Rīga
AB1198-20 VB1 Kārlis Cinis  IGT Rīga
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
SB3421-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Rīga
AB0595-20 VB1 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga
AB1058-20 SB3 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB0802-20 VB2 Aleksandrs Ivanovs Rīga
SB4420-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run Brooks Vecpiebalga
SB2264-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga
SB4766-20 VB1 Edgars Koncevojs Tukums
SB2686-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB4901-20 SB1 Elīna Pajuste Mārupe
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums
SB1746-20 VB1 Agnis Bērziņš DNB Service Centre Rīga
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga
AB1253-20 VB1 Kārlis Stonka Gulbene
AB0738-20 VB2 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums
SB4090-20 VB1 Arvīds Martinsons Straupe Straupe
AB0197-20 VB1 Nauris Pļaviņš Saulkrasti
SB4364-20 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga
AB0399-20 VB3 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga
SB2403-20 VB1 Kaspars Ušpelis ASK Patria Ogre
SB4812-20 VB1 Edgars Kārklis BALTAIS Līvāni
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga
SB4926-20 SB2 Ilze Kronberga Tukums
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
AB0067-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
AB0919-20 VB1 Jānis Andrējevs Rīga
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
SB3232-20 VB1 Rihards Braķis Alpha Partners - Pārdošanas Konsultācijas Baldone
SB3819-20 VB2 Žanis Lulle BALTAIS Rīga
AB0614-20 SB1 Arta Martinsone Cēsis
SB4231-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
SB4465-20 VB2 Rinalds Zeltiņš KMKVP Ikskile
SB1991-20 SB1 Elīna Drēziņa Maxima Latvija Ķekava
SB4573-20 VB1 Sandis Breiers Iecava
SB5082-20 VB2 Ēriks Siņicins Swedbank Inčukalns
SB3681-20 SB2 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Dobele
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki
SB3154-20 SB1 Iveta Dobele Jekabpils
AB0034-20 VB1 Daniel Lopes Martins Rīga
AB0334-20 VB2 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta
AB0990-20 SB1 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne
SB4488-20 VB1 Valdemārs Timofejevs LIDA Ape
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga
SB4628-20 VB2 Agris Hermanis Stopiņi
SB3418-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
SB5194-20 VB2 Uģis Pauriņš Izturība Tīnūži
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB3023-20 VB1 Jānis Dukurs Saulkrasti
SB3200-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga
SB3727-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils
AB0760-20 VB2 Jānis Sīpols Rīga
AB0667-20 VB1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB4546-20 SB1 Dagnija Tērauda Klibā stirna Jelgava
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga
AB0814-20 VB2 Maksims Soboļevs Piņķi
AB0812-20 VB2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera
SB5300-20 SB1 Evita Biezmane Ventspils
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida
SB3113-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
AB0247-20 SB2 Ilze Ramiņa Sece Sece
SB3650-20 VB1 Jānis Griķis Daugavpils
SB4135-20 VB1 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga
AB0702-20 SB2 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
SB4706-20 VB1 Jānis Kaibe Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
SB2588-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa
SB4882-20 VB1 Atis Apenītis Coffeepolizei Lapmežciems
SB1397-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga
AB1038-20 VB1 Valdis Bergs Rīga
SB5347-20 VB2 Roberts Treijs Noskrien ziemu! Rīga
SB3984-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži
SB3422-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga
AB1059-20 VB3 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB0318-20 VB3 Pēteris Leja Rīga
SB4421-20 VB2 Jānis Saule GreenGrass Sigulda
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele
SB4775-20 VB1 Roberts Sukonovs Supervaroņi Rīga
SB2690-20 VB1 Viesturs Rauza Lidosta “Rīga” Mārupe
SB4903-20 VB1 Sandis Pavļukevičs Edu Liepāja
AB0093-20 VB1 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi
AB0493-20 VB2 Mārcis Janušs Kuldīga
SB1755-20 VB1 Artūrs Šits Run With Anita Rīga
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
SB3298-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
SB3517-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Rīga
AB0201-20 SB1 Evita Pētersone Rīga
SB4165-20 VB1 Timothy Radbourne Rīga
AB1028-20 SB2 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB4450-20 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile
SB2417-20 VB1 Ēriks Ajausks Rīga
AB0986-20 VB2 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene
SB2764-20 VB1 Reinis Šteins Akunatribe Rīga
AB0572-20 SB2 Santa Puriņa Rāmava
SB1529-20 SB1 Ance Bičuka Rīga
AB0675-20 VB2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine
AB1254-20 VB2 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
SB3233-20 VB1 Armands Jelinskis Rīga
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera
SB4233-20 VB2 Lauris Liberts Mārupe
SB4468-20 VB1 Aldis Ezers Dzidriņas
SB2029-20 VB1 Agnis Apinis Jelgava
SB4582-20 VB2 Juris Jansons Swedbank Rīga
SB5090-20 VB1 Toms Ķelderis Mežaciems Rīga
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB3155-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
SB3692-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
AB0378-20 VB1 Kristaps Dvēselītis Ogre
AB0740-20 VB2 Juris Trofimenko Rīga
AB0832-20 VB1 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži
SB1814-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
SB4503-20 VB1 Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORTLAND Rīga
SB2061-20 VB1 Artūrs Zīverts kandava Jelgava
SB4635-20 VB1 Jānis Veļķeris Alūksne Alūksne
AB0433-20 VB1 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala
AB1283-20 SB1 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga
SB3205-20 VB1 Māris Dazarts Kuldīga
AB0290-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils
AB1200-20 SB1 Zane Karpenko IGT Rīga
AB0663-20 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
SB4289-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
SB1891-20 SB1 Liene Lelle PRINTFUL Rīga
SB4547-20 VB1 Jānis Sapats Klibais Buks Jelgava
SB2135-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpils
AB1151-20 VB2 Toms Ķikusts TallRo Salaspils
SB3931-20 SB1 Jana Smiltina DPD LATVIJA Rīga
SB5315-20 VB1 Aleksis Borozdins Salacgrīva
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga
SB3375-20 SB1 Sandra Salmina Cēsis
AB0662-20 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis
SB4296-20 SB2 Anita Fišere Maratona klubs Tukums
SB4399-20 VB2 Toms Toms Cēsis
SB4732-20 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius
SB2591-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale
AB0456-20 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
AB1026-20 VB1 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB3981-20 VB1 Mārtiņš Ragainis Selga Rīga
AB0615-20 VB1 Uģis Treikmanis Cēsis
SB3261-20 SB1 Mudīte Tindenovska Rīga
SB3425-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga
SB4048-20 SB2 Dace Tenberga Engures sportam Plieņciems
AB0861-20 VB1 Gļebs Karjaka Rīga
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki
SB4790-20 SB2 Natalja Iljičeva Rīga
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera
SB4905-20 VB2 Lauris Lizbovskis TAISNAIS Rīga
SB1453-20 VB1 Mārcis Gedrovics Deprom LV Bārbele
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava
SB1759-20 VB2 Ģirts Mauliņš TC Alfa Stelpe
SB2928-20 VB1 Dāvis Gotlands Kuldža Rīga
AB0173-20 SB3 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja
SB3544-20 SB1 Laine Kuzmane Carnikava
AB0480-20 VB1 Aleksejs Bute Jūrmala
AB0220-20 VB2 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0841-20 VB1 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne
SB4349-20 SB2 Liene Gasiņa Swedbank Mārupe
SB2424-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
SB4837-20 VB2 Kaspars Kloviņš Pretorians Rīga
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone
AB1301-20 VB1 Pēteris Zustrups Tukums
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga
SB3922-20 SB2 Dace Tilgase DPD LATVIJA Rīga
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga
AB0930-20 VB1 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums
SB4235-20 SB1 Rēzija Otomere Rīga
SB4470-20 SB2 Marika Pazare Swedbank Rīga
SB2007-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN Viļāni
AB0471-20 VB2 Imants Zaķis CDT Ādaži
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala
SB5093-20 VB2 Deivis Ķelderis Mežaciems Rīga
AB0303-20 SB1 Anna Proskurina Mārupe
SB2996-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga
SB3162-20 VB2 Sandis Kanbergs SK Brīvsolis Tukums
AB0910-20 VB2 Jānis Birģelis Rīga
SB3865-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/RIEKSTI Skrunda
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti
SB4266-20 VB1 Raimonds Rozītis Straupe
SB1829-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe
AB0732-20 VB2 Igors Trofimenko Rīga
SB2062-20 VB2 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai
SB4639-20 VB1 Jānis Pugačs Alusvēders Ventspils
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska
SB5236-20 VB2 Henrijs Rūsis Noskrien Cēsis Cēsis
AB1147-20 VB1 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
SB3207-20 SB1 Sabīne Metāla Līgatne
SB3734-20 VB1 Oļegs Fomins Rīga
AB0481-20 VB1 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga
AB0218-20 VB1 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
SB4548-20 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Marupe
SB2148-20 VB2 Aleksandrs Mortulevs Latvijas Gaisa Satiksme Baloži
SB4693-20 VB1 Uģis Karasevs Kocēnu novads. Kocēnu novads
AB0464-20 VB2 Gatis Čirka Rīga
SB5338-20 SB1 Sandra Garkalna Rīga
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
AB0696-20 SB1 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
AB0896-20 VB1 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga
AB0106-20 VB2 Andžejs Stenclavs Rīga
SB3380-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
AB0890-20 VB1 Raitis Jirgensons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis
SB4145-20 VB1 Davids Lipkins Rīga
SB4305-20 VB1 Gatis Lejnieks Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga
SB4402-20 SB2 Dace Podkalne VSK NOSKRIEN BLONDE Rīga
AB1019-20 VB2 Edgars Bremze Izturība Ikšķile
SB2598-20 SB2 Agnese Pildere Grieži Rīga
AB0150-20 VB1 Romāns Giruckis Rīga
SB3514-20 SB1 Lelde Kalniņa Rīga
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0365-20 SB1 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera
SB3980-20 VB1 Edgars Kapteinis Selga Rīga
AB0791-20 SB1 Jolanta Ivanova Piņķi
AB0125-20 VB2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads
SB3454-20 VB1 Antons Zdanevics A3g Rīga
SB4049-20 VB1 Alvis Reinbergs Carnikava
SB4154-20 VB1 Aivars Fogelis Rīga
SB4350-20 VB2 Ainārs Apsītis Mālpils novads
AB0843-20 VB1 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne
AB0637-20 SB2 Inese Leinasare Rīga
SB4791-20 VB2 Indars Melzobs The Fashion Point Mārupe
AB0503-20 VB2 Igors Zinkevičs RWA Valmiera
SB4907-20 SB1 Linda Embutniece TAISNAIS Rīga
AB0127-20 VB2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga
AB0827-20 VB1 Georgs Lazdans Rīga
SB1762-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda
SB2932-20 VB1 Dmitrijs Vitjazevs Rīga
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga
SB3554-20 VB1 Rihards Spilva Blome
SB4318-20 VB2 Māris Reiniks Ogre
AB1709-20 VB1 Toms Galins DNB Service Centre Rīga
SB4376-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
SB2433-20 SB1 Elīza Katlapa Inešu leģendas Ineši
AB0447-20 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte
SB2149-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums
AB1187-20 VB2 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda
AB0885-20 VB1 Alberts Dambis Insalvo Kaive
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga
SB3840-20 SB2 Kristīne Vilcāne Baldone Baldone
SB4193-20 SB2 Jolanta Campion San Diego
SB4236-20 VB1 Tomass Meļņiks Cēsis
SB4479-20 VB1 Kaspars Lācis Velo klubs Sigulda Sigulda
SB2024-20 SB1 Maija Gutāne Rīga
SB4593-20 VB2 Viesturs Kozilāns AlŪksne
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga
SB5132-20 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja
SB2820-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži
AB0651-20 SB1 Linda Danilāne Olainfarm Olaine
AB0897-20 SB1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis
SB3699-20 VB1 Kristaps Ceriņš Priekuli
SB3881-20 VB2 Aleksis Orlovs Rīga
SB4216-20 SB2 Alvita Mirecka Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB4268-20 SB2 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
AB0212-20 VB3 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga
AB1041-20 VB1 Deniss Rostkovskis Rīga
SB4658-20 VB1 Kristaps Poddubnijs ASK Patria Rīga
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre
SB5244-20 SB1 Paula Pakule Sporta Klubs WENDI Cēsis
SB3930-20 SB1 Zane Dalberga DPD LATVIJA Rīga
SB3051-20 SB2 Evita Bērziņa Rīga
SB3218-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga
SB3747-20 SB1 Ļubova Blažēviča Bioderma Rīga
SB4003-20 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga
AB1155-20 SB1 Raimonda Fokerote Upeslejas
AB0436-20 VB2 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga
AB0822-20 VB1 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga
AB0387-20 VB2 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga
SB4978-20 VB2 Valdis Prauliņš Čiekurkalna road runners Rīga
SB2469-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži
SB4848-20 SB2 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži
SB1326-20 VB1 Roberts Jakubāns Rīga
AB0027-20 SB1 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine
SB1560-20 SB2 Inita Drēziņa Ķekava Ķekava
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga
SB3386-20 VB3 Aivars Ābols Tukums
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava
SB4148-20 VB1 Sergejs Dauksts Piramida Triathlon Club Rīga
SB4308-20 SB1 Elvita Alksne Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga
SB4406-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Lapmežciems
SB2225-20 VB1 Normunds Runčs Ogre
SB4742-20 VB1 Dainis Bautris Sk Tērauds/SiS Rīga
AB0512-20 SB2 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB4893-20 VB1 Raivis Zelenkevičs Rīga
SB3995-20 VB2 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža
SB2858-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB2339-20 SB1 Elīza Rušmane Rīga
AB1137-20 VB1 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga
SB2906-20 VB3 Ģirts Vēsma Zemgales Ziņas Rīga
SB3270-20 VB1 Jānis Amsters Jelgava
SB3457-20 VB1 Igors Morgunovs Matisons Runners Club Rīga
SB4051-20 VB1 Mikus Zvirbulis Ogre OK Ogre
AB0779-20 SB2 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava
SB4354-20 VB2 Roberts Sļadzevskis Robbie`n`zone Ludza/riga
SB4441-20 VB1 Artūrs Rundzāns Selonija Rīga
SB2284-20 SB2 Līga Trēziņa VSK Burkānciems un Ko Valmiera
SB4792-20 VB2 Guntars Irbe The Fashion Point Mārupe
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele
SB4910-20 VB1 Arnis Rāts VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga
SB3924-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda
AB1121-20 VB1 Ivars Damroze ASK Patria Rīga
AB0172-20 SB2 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja
SB3625-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
SB4317-20 VB2 Miks Vilsons VSK Noskrien Upesciems
AB0523-20 SB3 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži
SB4377-20 SB2 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava
SB4455-20 SB1 Zane Tilta-Kūma VĀVERES Rīga
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga
SB4553-20 VB2 Normunds Paško LSC Rīga
SB4997-20 VB2 Gvido Mušperts Rīga
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
AB0124-20 VB1 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga
SB3664-20 VB2 Juris Kļaviņš ZAJEC Ozolnieki
SB3844-20 VB1 Maris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga
SB4195-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
SB4238-20 SB1 Elina Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis
SB4482-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
SB2026-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva
SB4594-20 SB1 Julija Mezenina Rīga
SB3389-20 SB1 Kristiāna Bērziņa Rīga
SB5162-20 VB2 Andis Ozoliņš ISK Ņiprie Ikri Iecava
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone
SB3166-20 VB1 Toms Bērziņš Valmiera
SB3706-20 VB1 Māris Puriņš AJ Furniture Cēsis
AB1109-20 VB1 Jevgenijs Sološičs Rīga
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile
AB0518-20 VB1 Viesturs Zimackis Rīga
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja
SB4519-20 VB1 Romans Sledzevskis Salaspils Karatē Klubs Salaspils
SB2087-20 VB1 Guntis Strautiņš Maratona klubs Liepāja
SB4660-20 SB2 Elita Zālīte TRX Cēsis Smiltene
AB0816-20 VB1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis
AB1156-20 SB2 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB1176-20 VB2 Aivaras Domarkas Šiauliai
SB3091-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
SB3219-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga
AB1021-20 VB1 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
SB4294-20 VB1 Raimonds Meiruška Rīga
5374-20 VB1 Deniss Zariņš Cēsis Cēsis
5383-20 VB2 Andis Kirsbaums Smiltene
5387-20 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Ventspils
5388-20 VB1 Sandijs Jēkabsons Tume
5401-20 SB3 Ieviņa Lieldiena Madona Madona
5418-20 SB1 Laine Daktere SPORTLAND Rīga
5424-20 VB2 Normunds Niedols Cesis
5439-20 VB3 Ivars Sedlenieks TRX Cēsis Cēsis
5440-20 VB1 Ēriks Ozols Rīga
5442-20 VB1 Mārtiņš Malzubris Zubru Trieciens Rīga
5444-20 VB2 Aleksejs Kudikovs Zoorbagan London
5447-20 VB2 Valdis Kulpe Latvijas Finieris I Izturība Ikšķile
5448-20 VB2 Artūrs Upenieks Olaine Olaine
5449-20 VB1 Antons Kranga Rīga
5450-20 VB1 Aigars Pekšs Baldone Baldone
5451-20 VB1 Raivo Amoliņš Sporta patriots Tukums
5452-20 VB1 Oskars Brasliņš VSK Noskrien Valmiera
5458-20 VB2 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns Rīga
5470-20 SB2 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads