Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona yes
SB3886-20 VB2 Kārlis Ertmanis BALTAIS Ādaži yes
SB4450-20 VB2 Intars Opolais Izturība Ikšķile yes
AB0433-20 VB1 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala yes
SB4548-20 VB1 Jānis Zaļums Swedbank Marupe yes
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils yes
AB0572-20 SB2 Santa Puriņa Rāmava yes
SB5338-20 SB1 Sandra Garkalna Rīga yes
SB3922-20 SB2 Dace Tilgase DPD LATVIJA Rīga yes
AB1254-20 VB2 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai yes
SB4210-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB0899-20 SB1 Santa Birģele Selga Rīga yes
SB4243-20 SB1 Maruta Eriņa Virsoten/Marmot Rīga yes
SB4470-20 SB2 Marika Pazare Swedbank Rīga yes
SB3931-20 SB1 Jana Smiltina DPD LATVIJA Rīga yes
AB0471-20 VB2 Imants Zaķis CDT Ādaži yes
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga yes
SB5093-20 VB2 Deivis Ķelderis Mežaciems Rīga yes
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga yes
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga yes
SB3666-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems yes
SB4222-20 VB1 Edgars Urtāns Rēzekne yes
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna yes
SB4280-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi no
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga yes
AB0732-20 VB2 Igors Trofimenko Rīga yes
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils yes
SB4639-20 VB1 Jānis Pugačs Alusvēders Ventspils yes
SB5236-20 VB2 Henrijs Rūsis Noskrien Cēsis Cēsis yes
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava yes
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
AB0341-20 SB1 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
SB3709-20 SB2 Sintija Berga-Grinfelde Nūjo vesels Rīga yes
AB0733-20 VB1 Roberts Trofimenko Rīga yes
AB1653-20 VB2 Vladimirs Misāns Ādaži yes
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga yes
AB1041-20 VB1 Deniss Rostkovskis Rīga yes
SB4289-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga yes
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele yes
SB4376-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi yes
SB1529-20 SB1 Ance Bičuka Rīga no
AB1151-20 VB2 Toms Ķikusts TallRo Salaspils yes
AB0447-20 VB2 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte yes
AB1313-20 VB1 Emīls Kvālis EY Rīga yes
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga yes
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene yes
SB3347-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga no
AB0822-20 VB1 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
SB4150-20 VB1 Mečislavs Stanovenko Jelgava yes
SB2469-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži yes
SB2149-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums yes
SB4305-20 VB1 Gatis Lejnieks Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
AB1026-20 VB1 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB0027-20 SB1 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga yes
SB4402-20 SB2 Dace Podkalne VSK NOSKRIEN BLONDE Rīga yes
SB3984-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga yes
AB1019-20 VB2 Edgars Bremze Izturība Ikšķile yes
AB0150-20 VB1 Romāns Giruckis Rīga yes
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils yes
SB3154-20 SB1 Iveta Dobele Jekabpils no
SB3243-20 SB1 Gita Muceniece Maratona klubs Pilsrundale yes
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga yes
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga yes
SB2232-20 SB3 Ilona Urtāne Ventspils yes
SB2024-20 SB1 Maija Gutāne Rīga no
AB0375-20 SB1 Iveta Kalēja Engures novads yes
AB0512-20 SB2 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
SB4350-20 VB2 Ainārs Apsītis Mālpils novads yes
SB1453-20 VB1 Mārcis Gedrovics Deprom LV Bārbele yes
AB0843-20 VB1 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB1755-20 VB1 Artūrs Šits Run With Anita Rīga yes
SB4791-20 VB2 Indars Melzobs The Fashion Point Mārupe yes
SB4907-20 SB1 Linda Embutniece TAISNAIS Rīga yes
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga yes
SB3200-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga yes
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils yes
SB3271-20 SB2 Aija Kandele Swedbank Babītes novads yes
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala yes
AB0969-20 SB1 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB1163-20 VB2 Denis Sokolovs Rīga yes
AB0345-20 VB1 Pāvels Janovičs LSC Rīga yes
AB0759-20 SB2 Ilva Sīpola Rīga yes
SB4349-20 SB2 Liene Gasiņa Swedbank Mārupe yes
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska yes
AB0387-20 VB2 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB1147-20 VB1 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga yes
SB4978-20 VB2 Valdis Prauliņš Čiekurkalna road runners Rīga yes
AB0896-20 VB1 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga yes
SB3626-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga no
AB0989-20 VB1 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga yes
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga yes
SB4247-20 SB1 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri yes
SB4479-20 VB1 Kaspars Lācis Velo klubs Sigulda Sigulda yes
AB0464-20 VB2 Gatis Čirka Rīga yes
SB4593-20 VB2 Viesturs Kozilāns AlŪksne yes
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils yes
SB5132-20 VB1 Dzintars Skrundenieks SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Liepāja yes
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems yes
AB0615-20 VB1 Uģis Treikmanis Cēsis yes
SB3672-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži yes
AB0479-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga yes
SB4283-20 VB1 Jānis Vērdiņš Murjāņi/Loja/OZO Loja yes
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala yes
AB0212-20 VB3 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0303-20 SB1 Anna Proskurina Mārupe yes
SB4658-20 VB1 Kristaps Poddubnijs ASK Patria Rīga yes
SB5244-20 SB1 Paula Pakule Sporta Klubs WENDI Cēsis yes
AB0827-20 VB1 Georgs Lazdans Rīga yes
SB2928-20 VB1 Dāvis Gotlands Kuldža Rīga yes
SB3204-20 SB1 Kristīne Antužāne Baloži yes
AB0186-20 VB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils yes
SB3287-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga yes
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja yes
SB4118-20 VB1 Zigmunds Brauns ZB-81 Tukums no
SB3500-20 VB3 Dzintars Mednis Rīga no
SB2319-20 SB1 Anna Groma Maratona klubs Ventspils yes
SB2087-20 VB1 Guntis Strautiņš Maratona klubs Liepāja yes
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga yes
SB4377-20 SB2 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava yes
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga yes
SB4693-20 VB1 Uģis Karasevs Kocēnu novads. Kocēnu novads yes
SB4848-20 SB2 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži yes
SB5131-20 VB1 Edijs Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Rīga yes
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda yes
AB0595-20 VB1 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga yes
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga yes
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga yes
AB1058-20 SB3 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
SB2512-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads yes
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB4308-20 SB1 Elvita Alksne Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
SB3514-20 SB1 Lelde Kalniņa Rīga yes
AB0903-20 VB1 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca yes
SB4406-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Lapmežciems yes
SB3981-20 VB1 Mārtiņš Ragainis Selga Rīga yes
SB4742-20 VB1 Dainis Bautris Sk Tērauds/SiS Rīga yes
SB4893-20 VB1 Raivis Zelenkevičs Rīga yes
SB2996-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga no
SB3155-20 SB2 Inese Meldere Smiltene yes
SB3247-20 VB1 Aleksandrs Balodis Saulkrasti yes
AB0067-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava no
SB4090-20 VB1 Arvīds Martinsons Straupe Straupe yes
AB0083-20 SB2 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
SB2234-20 SB1 Ilze Urtāne Ventspils yes
SB2026-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva yes
AB0197-20 VB1 Nauris Pļaviņš Saulkrasti yes
SB2627-20 VB1 Uldis Katlaps Inešu leģendas Ineši yes
SB4354-20 VB2 Roberts Sļadzevskis Robbie`n`zone Ludza/riga yes
AB0127-20 VB2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga yes
SB4441-20 VB1 Artūrs Rundzāns Selonija Rīga yes
SB1759-20 VB2 Ģirts Mauliņš TC Alfa Stelpe yes
SB4792-20 VB2 Guntars Irbe The Fashion Point Mārupe yes
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga yes
AB0498-20 VB2 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB3726-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils no
SB4231-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis no
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga yes
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala yes
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre yes
SB4553-20 VB2 Normunds Paško LSC Rīga yes
SB3930-20 SB1 Zane Dalberga DPD LATVIJA Rīga yes
SB4997-20 VB2 Gvido Mušperts Rīga yes
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga yes
SB3638-20 VB1 Ritvars Bikšis Ādaži yes
AB0990-20 SB1 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga yes
SB3818-20 VB1 Dairis Zariņš Smiltene yes
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene yes
SB4482-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga yes
AB1187-20 VB2 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
SB4594-20 SB1 Julija Mezenina Rīga yes
AB0885-20 VB1 Alberts Dambis Insalvo Kaive yes
SB5162-20 VB2 Andis Ozoliņš ISK Ņiprie Ikri Iecava yes
SB2858-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga no
AB0791-20 SB1 Jolanta Ivanova Piņķi yes
SB3680-20 VB2 Uģis Holsts SK BEBRA Mārupe yes
AB0667-20 VB1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
SB3860-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava yes
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga yes
SB4519-20 VB1 Romans Sledzevskis Salaspils Karatē Klubs Salaspils yes
SB2820-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži yes
SB4660-20 SB2 Elita Zālīte TRX Cēsis Smiltene yes
AB1156-20 SB2 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
SB3924-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga yes
SB2932-20 VB1 Dmitrijs Vitjazevs Rīga yes
SB3051-20 SB2 Evita Bērziņa Rīga yes
SB3205-20 VB1 Māris Dazarts Kuldīga yes
SB4009-20 VB1 Toms Kalniņš Salacgrīva yes
AB1253-20 VB1 Kārlis Stonka Gulbene yes
SB1847-20 VB1 Kalvis Brūns PRINTFUL Rīga yes
SB4135-20 VB1 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga yes
AB0738-20 VB2 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums yes
SB2339-20 SB1 Elīza Rušmane Rīga yes
SB2090-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga yes
AB0436-20 VB2 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga yes
SB1326-20 VB1 Roberts Jakubāns Rīga no
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga yes
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna yes
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe yes
SB4699-20 VB2 Ints Vilks Rīga yes
SB4856-20 VB1 Ivars Āboltiņš Lynxdojo Ropaži yes
AB1290-20 SB1 Madara Berga Accenture Rīga yes
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga yes
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga yes
SB3225-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga yes
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga yes
SB1928-20 SB3 Inga Zāle Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB1059-20 VB3 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
SB2538-20 SB2 Vija Utāne Rēzekne yes
SB2173-20 VB1 Arnis Ķēniņš Jēkabpils no
SB4309-20 SB1 Krista Bome Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB3995-20 VB2 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža yes
AB0284-20 SB1 Linda Eldmane US Embassy Rīga yes
AB1207-20 VB1 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne yes
SB3980-20 VB1 Edgars Kapteinis Selga Rīga yes
AB1184-20 VB2 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga yes
AB0457-20 SB1 Elīna Lūse Lūši Rīga yes
AB0651-20 SB1 Linda Danilāne Olainfarm Olaine yes
SB3162-20 VB2 Sandis Kanbergs SK Brīvsolis Tukums yes
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
AB0721-20 VB1 Aigars Bērziņš Tukums yes
AB0201-20 SB1 Evita Pētersone Rīga yes
SB3421-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB2238-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga yes
SB2028-20 SB2 Ieva Lorence Rīga no
SB4165-20 VB1 Timothy Radbourne Rīga yes
SB2661-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala yes
SB4357-20 VB2 Daniils Blats Rīga yes
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga yes
AB0312-20 VB2 Janis Kopmanis Jelgava yes
SB1762-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda yes
SB4794-20 VB1 Aleksandrs Raščevskis Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB1121-20 VB1 Ivars Damroze ASK Patria Rīga yes
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera yes
SB3727-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils no
SB4233-20 VB2 Lauris Liberts Mārupe yes
AB0760-20 VB2 Jānis Sīpols Rīga yes
SB4455-20 SB1 Zane Tilta-Kūma VĀVERES Rīga yes
AB0816-20 VB1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis yes
SB4561-20 VB1 Mārcis Grīnšteins Mārupe yes
AB1176-20 VB2 Aivaras Domarkas Šiauliai yes
SB5017-20 VB2 Kristaps Kaimiņš Patria Sportland Ogre yes
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga yes
SB3639-20 VB2 Mareks Vaišļa SSK BEBRA Ķekava yes
AB0740-20 VB2 Juris Trofimenko Rīga yes
SB3819-20 VB2 Žanis Lulle BALTAIS Rīga yes
AB0832-20 VB1 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži yes
SB4484-20 VB1 Edgars Skuja LIDA Birzgale yes
AB0124-20 VB1 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda yes
SB4603-20 SB2 Ilona Sedleniece Rīga yes
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao yes
AB0042-20 VB1 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga yes
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti yes
SB2906-20 VB3 Ģirts Vēsma Zemgales Ziņas Rīga yes
AB0034-20 VB1 Daniel Lopes Martins Rīga yes
AB0663-20 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB0334-20 VB2 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta yes
SB3389-20 SB1 Kristiāna Bērziņa Rīga yes
SB4533-20 VB3 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti yes
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga yes
SB4910-20 VB1 Arnis Rāts VSK Noskrien Seniori Rīga no
SB5265-20 VB1 Aigars Ozolkāja ASK Patria- Patria Race Saulkrasti yes
AB0014-20 VB2 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi yes
SB3091-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute no
SB3207-20 SB1 Sabīne Metāla Līgatne yes
AB0614-20 SB1 Arta Martinsone Cēsis yes
SB3298-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga yes
SB1850-20 VB1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga yes
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis yes
SB3517-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Rīga yes
SB2380-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava yes
SB2112-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile yes
SB4294-20 VB1 Raimonds Meiruška Rīga yes
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga yes
SB4802-20 VB2 Valdis Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils yes
SB4387-20 VB3 Aigars Rudzītis Tukumms yes
SB1560-20 SB2 Inita Drēziņa Ķekava Ķekava no
SB4702-20 VB1 Niklāvs Eglītis Jāņkalni Cēsis yes
SB4859-20 VB2 Aļģirts Valužis FK Bandava/Priekules novads Priekule yes
SB5347-20 VB2 Roberts Treijs Noskrien ziemu! Rīga yes
AB0106-20 VB2 Andžejs Stenclavs Rīga yes
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB3231-20 VB1 Mārcis Petzāle Cēsis yes
SB4048-20 SB2 Dace Tenberga Engures sportam Plieņciems yes
AB0247-20 SB2 Ilze Ramiņa Sece Sece yes
AB0974-20 VB1 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga yes
AB0861-20 VB1 Gļebs Karjaka Rīga yes
SB2571-20 VB1 Toms Biders Rīga yes
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete yes
SB4314-20 VB1 Mārtiņš Ļuļļa CF Rīga Ķekava yes
SB1440-20 SB2 Elita Ozoliņa Rīga Rīga yes
AB0491-20 SB1 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre yes
AB1137-20 VB1 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga yes
SB4748-20 VB1 Andris Limanāns Dobeles runners Dobele yes
AB1485-20 SB1 Santa Žukovska Rēzekne yes
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone yes
AB0897-20 SB1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis yes
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži yes
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe yes
AB0480-20 VB1 Aleksejs Bute Jūrmala yes
SB3422-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga no
SB2264-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga yes
SB2036-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB2681-20 SB1 Gita Jurševska Riga Runners Rīga yes
SB4358-20 VB1 Dins Vecāns Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB1002-20 VB1 Kārlis Būmans Emergn Liepāja yes
AB0699-20 VB2 Aivis Poikāns Rīga yes
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda yes
AB0865-20 VB3 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi yes
AB1195-20 VB1 Kristaps Skujiņš IGT Rīga yes
SB3923-20 VB1 Kristaps Kemme DPD LATVIJA Rīga yes
AB0045-20 SB1 Lelde Spriņģe Dobele yes
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums yes
AB0290-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils yes
SB4235-20 SB1 Rēzija Otomere Rīga yes
AB1200-20 SB1 Zane Karpenko IGT Rīga yes
SB4457-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži yes
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga yes
SB4563-20 VB2 Viesturs Puriņš Mārupe yes
SB3533-20 VB1 Artūrs Čeirāns Ogre yes
AB0581-20 VB1 Jānis Vītols 3D Running Cēsis yes
AB1215-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga yes
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine yes
SB3641-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta “Rīga” Rīga yes
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti yes
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
SB4266-20 VB1 Raimonds Rozītis Straupe yes
SB4486-20 SB1 Sintija Šaitere LIDA Aglona yes
AB0782-20 VB1 Uģis Dreimanis Rīga yes
SB4606-20 SB1 Laura Pētersone Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB5167-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis yes
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums yes
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene yes
SB3692-20 VB2 Gatis Tīds Rīga no
AB0218-20 VB1 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči yes
AB0378-20 VB1 Kristaps Dvēselītis Ogre yes
AB0494-20 SB2 Anita Januša Kuldīga yes
SB4535-20 VB2 Romans Jeremičevs Rīga yes
AB0542-20 VB1 Aldis Kešāns Rīga yes
SB4911-20 VB1 Arnis Rāts VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga yes
SB3094-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga yes
SB3218-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga yes
AB0890-20 VB1 Raitis Jirgensons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB0173-20 SB3 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja yes
SB1867-20 VB1 Deniss Egils Bolužs Lidosta ¨Rīga¨ Rīga yes
SB4145-20 VB1 Davids Lipkins Rīga yes
SB3544-20 SB1 Laine Kuzmane Carnikava yes
SB2403-20 VB1 Kaspars Ušpelis ASK Patria Ogre yes
SB2119-20 VB1 Jānis Jurševskis Jelgava yes
AB0211-20 VB1 Mārtiņš Sapats Jelgava yes
SB1331-20 VB3 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju Grobiņa yes
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga yes
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga yes
AB0767-20 VB2 Indulis Tilgass Rīga yes
SB4703-20 VB1 Ivo Irbe Talsu pauguraines Zaķi Rīga yes
AB0397-20 VB2 Arvīds Germovs Mārupe yes
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga yes
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga yes
SB3232-20 VB1 Rihards Braķis Alpha Partners - Pārdošanas Konsultācijas Baldone yes
SB4049-20 VB1 Alvis Reinbergs Carnikava yes
SB3375-20 SB1 Sandra Salmina Cēsis no
AB0973-20 SB1 Zane Timma SK Katrīna Rīga yes
SB4154-20 VB1 Aivars Fogelis Rīga yes
SB2576-20 VB2 Sandris Krūmiņš Ventspils yes
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga yes
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
SB1444-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava no
SB4416-20 SB1 Dace Pelne Rīga yes
SB3962-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga no
AB1010-20 SB3 Ilze Rāta Emergn Rīga yes
AB0741-20 SB1 Līga Pētersone Valmiera yes
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
SB3166-20 VB1 Toms Bērziņš Valmiera yes
SB3261-20 SB1 Mudīte Tindenovska Rīga yes
AB0995-20 VB1 Edgars Dūms Rīga no
SB4318-20 VB2 Māris Reiniks Ogre yes
SB3425-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga yes
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele yes
SB2038-20 VB2 Juris Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB2686-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
SB4361-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus yes
SB1489-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa yes
SB4661-20 VB2 Aleksejs Belokopitovs Zoorbagan Rīga yes
SB1787-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava yes
SB4811-20 VB2 Pāvels Beļajevs BALTAIS Rīga yes
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga yes
AB1049-20 VB2 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas yes
SB5292-20 VB1 Lauris Repša Rīga yes
AB0056-20 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine yes
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
SB4193-20 SB2 Jolanta Campion San Diego yes
SB3734-20 VB1 Oļegs Fomins Rīga yes
SB4236-20 VB1 Tomass Meļņiks Cēsis yes
AB0481-20 VB1 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga yes
SB4459-20 VB2 Edmunds Brunovskis Rīga yes
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga yes
SB4572-20 VB1 Mārtiņš Kļaviņš Rīga yes
AB0322-20 VB2 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga yes
AB1027-20 SB1 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1186-20 VB1 Andis Komarovs Sapiens Ķekava yes
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava yes
SB3650-20 VB1 Jānis Griķis Daugavpils yes
SB4216-20 SB2 Alvita Mirecka Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB0930-20 VB1 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils yes
SB4268-20 SB2 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus yes
SB4487-20 VB1 Andis Ruskulis LIDA Rīga yes
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0831-20 SB2 Vineta Pētersone Rīga yes
SB5169-20 VB1 Dāvis Rozītis SPB RUN/Brooks Alūksne yes
AB0062-20 SB2 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes yes
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži yes
AB0220-20 VB2 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0910-20 VB2 Jānis Birģelis Rīga yes
AB1155-20 SB1 Raimonda Fokerote Upeslejas yes
SB3865-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/RIEKSTI Skrunda yes
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde yes
SB4540-20 VB1 Jānis Skujenieks Rīga yes
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga yes
SB4812-20 VB1 Edgars Kārklis BALTAIS Līvāni yes
AB0015-20 SB1 Egija Gulbinska Ķekava yes
SB3095-20 SB2 Inita Drēziņa Rīga no
SB3219-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga yes
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava yes
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga yes
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB4148-20 VB1 Sergejs Dauksts Piramida Triathlon Club Rīga yes
SB3554-20 VB1 Rihards Spilva Blome no
SB2417-20 VB1 Ēriks Ajausks Rīga yes
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga yes
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna yes
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja yes
SB2764-20 VB1 Reinis Šteins Akunatribe Rīga yes
AB1314-20 VB1 Dainis Romāns Rīga yes
SB3079-20 SB1 Aiva Liepiņa Slampe no
SB4705-20 VB3 Ēriks Melkurts Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
AB0468-20 VB1 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga yes
SB3624-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga yes
SB3144-20 SB1 Elīna Drēziņa Ķekava no
SB3233-20 VB1 Armands Jelinskis Rīga yes
SB4051-20 VB1 Mikus Zvirbulis Ogre OK Ogre yes
SB3380-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana yes
SB1991-20 SB1 Elīna Drēziņa Maxima Latvija Ķekava no
AB0779-20 SB2 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava yes
SB2588-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa yes
SB3681-20 SB2 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Dobele yes
AB0802-20 VB2 Aleksandrs Ivanovs Rīga yes
SB1445-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava yes
SB4420-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run Brooks Vecpiebalga yes
SB3971-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga yes
SB4766-20 VB1 Edgars Koncevojs Tukums yes
SB4901-20 SB1 Elīna Pajuste Mārupe yes
SB3003-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti yes
SB3171-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale yes
AB0125-20 VB2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads yes
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB4317-20 VB2 Miks Vilsons VSK Noskrien Upesciems yes
SB3454-20 VB1 Antons Zdanevics A3g Rīga yes
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki yes
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga yes
SB2690-20 VB1 Viesturs Rauza Lidosta “Rīga” Mārupe yes
SB4364-20 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga yes
SB3991-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Talsi yes
SB4663-20 SB2 Julija Belokopitova Zoorbagan Rīga yes
AB0326-20 VB1 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB4546-20 SB1 Dagnija Tērauda Klibā stirna Jelgava yes
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga yes
AB0979-20 VB1 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga yes
SB5300-20 SB1 Evita Biezmane Ventspils yes
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga yes
SB2959-20 VB1 Nauris Brakmanis Rīga yes
SB4195-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi no
SB3747-20 SB1 Ļubova Blažēviča Bioderma Rīga yes
SB4238-20 SB1 Elina Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB4465-20 VB2 Rinalds Zeltiņš KMKVP Ikskile yes
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava yes
SB4573-20 VB1 Sandis Breiers Iecava yes
AB0209-20 VB2 Vladimir Tarasov Rīga yes
SB5082-20 VB2 Ēriks Siņicins Swedbank Inčukalns yes
AB1038-20 VB1 Valdis Bergs Rīga yes
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB0662-20 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga yes
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile yes
SB3840-20 SB2 Kristīne Vilcāne Baldone Baldone yes
AB0518-20 VB1 Viesturs Zimackis Rīga yes
SB4488-20 VB1 Valdemārs Timofejevs LIDA Ape yes
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga yes
SB4628-20 VB2 Agris Hermanis Stopiņi yes
SB5194-20 VB2 Uģis Pauriņš Izturība Tīnūži yes
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums yes
SB3921-20 VB1 Kristiāns Košinskis Rīga yes
AB1709-20 VB1 Toms Galins DNB Service Centre Rīga yes
SB3699-20 VB1 Kristaps Ceriņš Priekuli yes
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga yes
SB3881-20 VB2 Aleksis Orlovs Rīga yes
SB4445-20 VB2 Uģis Joksts Joksti Ādaži yes
AB1028-20 SB2 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga yes
SB4685-20 VB2 Priit Lopsik Swedbank SK Viimsi yes
SB1795-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Talsi no
AB0986-20 VB2 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
AB1301-20 VB1 Pēteris Zustrups Tukums yes
SB3112-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga no
SB3224-20 VB1 Andrejs Semjonovs Rīga yes
SB4023-20 VB2 Aigars Šuvcāns Lat Met (www.latmet.eu) Kocenu novads yes
AB0172-20 SB2 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja yes
SB1891-20 SB1 Liene Lelle PRINTFUL Rīga yes
AB0645-20 VB1 Andris Melnis Olainfarm Olaine yes
SB3625-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga no
SB2424-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
SB2135-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpils yes
AB0702-20 SB2 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga yes
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone yes
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga yes
AB0639-20 VB2 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene yes
SB4706-20 VB1 Jānis Kaibe Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
SB4882-20 VB1 Atis Apenītis Coffeepolizei Lapmežciems yes
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga yes
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga yes
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga yes
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga yes
SB3386-20 VB3 Aivars Ābols Tukums yes
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga yes
SB2029-20 VB1 Agnis Apinis Jelgava yes
SB4162-20 VB1 Gatis Pļaviņš Brīvdienu ģimene Londona yes
SB2591-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale yes
AB0318-20 VB3 Pēteris Leja Rīga yes
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums yes
SB4421-20 VB2 Jānis Saule GreenGrass Sigulda yes
SB1664-20 VB1 Jonathan Sykes Berlin no
SB4775-20 VB1 Roberts Sukonovs Supervaroņi Rīga yes
SB4903-20 VB1 Sandis Pavļukevičs Edu Liepāja yes
SB3017-20 VB2 Jānis Viziņš Rīga yes
SB3195-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Ozons Salaspils yes
SB4003-20 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga yes
SB3270-20 VB1 Jānis Amsters Jelgava yes
SB1814-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute no
SB4113-20 SB1 Daiga Rove Swedbank Dobele yes
SB3457-20 VB1 Igors Morgunovs Matisons Runners Club Rīga yes
AB0637-20 SB2 Inese Leinasare Rīga yes
SB2061-20 VB1 Artūrs Zīverts kandava Jelgava yes
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera yes
AB0399-20 VB3 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga yes
SB3418-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe no
SB4547-20 VB1 Jānis Sapats Klibais Buks Jelgava yes
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB4926-20 SB2 Ilze Kronberga Tukums yes
SB5315-20 VB1 Aleksis Borozdins Salacgrīva yes
AB0675-20 VB2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine yes
AB0919-20 VB1 Jānis Andrējevs Rīga yes
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda yes
AB1021-20 VB1 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga yes
AB0177-20 VB2 Uģis Bents Rīga yes
SB4468-20 VB1 Aldis Ezers Dzidriņas yes
AB0812-20 VB2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera yes
SB4582-20 VB2 Juris Jansons Swedbank Rīga yes
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida yes
SB5090-20 VB1 Toms Ķelderis Mežaciems Rīga yes
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža yes
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga yes
SB3664-20 VB2 Juris Kļaviņš ZAJEC Ozolnieki yes
SB4221-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava no
SB3844-20 VB1 Maris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga yes
AB2782-20 VB2 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera yes
AB0224-20 VB2 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe yes
SB4503-20 VB1 Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORTLAND Rīga yes
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava yes
SB4635-20 VB1 Jānis Veļķeris Alūksne Alūksne yes
AB1283-20 SB1 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga yes
AB0493-20 VB2 Mārcis Janušs Kuldīga yes
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga yes
AB0523-20 SB3 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži yes
SB3706-20 VB1 Māris Puriņš AJ Furniture Cēsis yes
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele yes
AB1109-20 VB1 Jevgenijs Sološičs Rīga yes
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga yes
AB0503-20 VB2 Igors Zinkevičs RWA Valmiera yes
AB0841-20 VB1 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne yes
AB0365-20 SB1 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera yes
AB0814-20 VB2 Maksims Soboļevs Piņķi yes
SB4837-20 VB2 Kaspars Kloviņš Pretorians Rīga yes
AB0696-20 SB1 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga yes
SB3113-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga no
SB4024-20 SB2 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB3330-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele yes
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga yes
SB4149-20 SB1 Jeļena Stanovenko Rīga yes
SB2433-20 SB1 Elīza Katlapa Inešu leģendas Ineši no
SB2148-20 VB2 Aleksandrs Mortulevs Latvijas Gaisa Satiksme Baloži no
SB4296-20 SB2 Anita Fišere Maratona klubs Tukums yes
SB1397-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga yes
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga yes
SB4399-20 VB2 Toms Toms Cēsis yes
AB1198-20 VB1 Kārlis Cinis  IGT Rīga yes
SB4732-20 VB2 Dovydas Sankauskas Vilnius yes
AB0456-20 VB1 Ervīns Lūsis Lūši Rīga yes
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki yes
AB0459-20 VB2 Heinrihs Otomers Rīga yes
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga yes
AB0882-20 VB2 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB3387-20 VB1 Krišs Jānis Amantovs Raiskums yes
SB2225-20 VB1 Normunds Runčs Ogre yes
SB2007-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN Viļāni yes
SB4163-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga yes
SB2598-20 SB2 Agnese Pildere Grieži Rīga no
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga yes
AB0093-20 VB1 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi yes
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala yes
SB1746-20 VB1 Agnis Bērziņš DNB Service Centre Rīga yes
SB4790-20 SB2 Natalja Iljičeva Rīga yes
SB4905-20 VB2 Lauris Lizbovskis TAISNAIS Rīga yes
SB3023-20 VB1 Jānis Dukurs Saulkrasti yes
AB0270-20 VB2 Regimantas Šnipaitis Ukmerge yes
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga yes
AB0545-20 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
SB1829-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe yes
AB0892-20 VB1 Igors Terjajevs Rīga yes
SB3460-20 SB2 Inese Neilande Rīga yes
SB2284-20 SB2 Līga Trēziņa VSK Burkānciems un Ko Valmiera yes
SB2062-20 VB2 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai yes
5374-20 VB1 Deniss Zariņš Cēsis Cēsis yes
5383-20 VB2 Andis Kirsbaums Smiltene yes
5387-20 VB1 Rūdolfs Ričards Andersons Ventspils yes
5388-20 VB1 Sandijs Jēkabsons Tume yes
5401-20 SB3 Ieviņa Lieldiena Madona Madona yes
5418-20 SB1 Laine Daktere SPORTLAND Rīga yes
5424-20 VB2 Normunds Niedols Cesis yes
5439-20 VB3 Ivars Sedlenieks TRX Cēsis Cēsis yes
5440-20 VB1 Ēriks Ozols Rīga yes
5442-20 VB1 Mārtiņš Malzubris Zubru Trieciens Rīga yes
5444-20 VB2 Aleksejs Kudikovs Zoorbagan London yes
5447-20 VB2 Valdis Kulpe Latvijas Finieris I Izturība Ikšķile yes
5448-20 VB2 Artūrs Upenieks Olaine Olaine yes
5449-20 VB1 Antons Kranga Rīga yes
5450-20 VB1 Aigars Pekšs Baldone Baldone yes
5451-20 VB1 Raivo Amoliņš Sporta patriots Tukums yes
5452-20 VB1 Oskars Brasliņš VSK Noskrien Valmiera yes
5458-20 VB2 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns Rīga yes
5470-20 SB2 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads yes