Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB3428-20 SZ4 Olga Tutiņina Rīga
SB2165-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava
SB2222-20 SZ3 Kristīne Sekace Kustību telpa Rīga
SB2458-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums
SB2559-20 SZ2 Vita Maizīte Ventspils
SB2918-20 VZ2 Ivars Martinovs Sporta centrs Jugla Rīga
SB2769-20 SZ2 Inga Rītere Ogre
SB2979-20 SZ2 Lelde Sarma Ape
AB1282-20 VZ3 Mikus Salcēvičs Jelgava
AB0938-20 VZ2 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga
SB1507-20 SZ2 Dana Rudzīte-Ločmele Kalnciems
SB3229-20 SZ2 Dace Nelsone Lielie Dibeni Rīga
AB1040-20 SZ2 Laura Sekste Skujene
SB1911-20 VZ2 Valdis Dravnieks PRINTFUL Rīga
SB3363-20 VZ2 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga
AB0867-20 SZ3 Zita Zariņa Just do it! Rīga
AB0490-20 VZ2 Rolands Kursišs Jelgava
SB2242-20 SZ2 Sanni Viitanen Foodies Turku
SB2485-20 SZ2 Agnese Rekevica Rīga
SB2584-20 SZ3 Zane Andrejeva Jūrmala
SB2936-20 VZ3 Einārs Semulis REALTO Rīga
AB0167-20 SZ2 Svetlana Šanceva JR Jelgava
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils
AB0797-20 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile
SB3196-20 VZ2 Valdis Brauns Saldus
SB1532-20 SZ1 Laura Burnevica Sauna PRO Rīga
SB3252-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga
SB1672-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Ventspils
AB0055-20 VZ3 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
SB3384-20 SZ2 Ieva Liene Riekstiņa Naukšēni/burtnieki
SB2002-20 SZ2 Madara Gaile - Rīga
SB3469-20 VZ2 Oskars Lūsis Rīga
SB2206-20 VZ2 Guntis Voldiņš Rīga
SB2287-20 VZ3 Linards Geiba Rīga
SB2539-20 VZ1 Mārtiņs Vārna Talsi
SB2604-20 SZ3 Anita Žavrida Gulbene
SB2960-20 VZ2 Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis Vaidavas pagasts
AB1281-20 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda
AB0321-20 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute
SB1571-20 VZ3 Kaspars Štrauhmanis Sigulda
SB3273-20 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga
SB1763-20 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga
SB1892-20 VZ2 Aigars Auziņš PRINTFUL Rīga
SB3491-20 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga
SB2078-20 SZ3 Agnese Fogele FOGELEs Rīga
SB2308-20 VZ2 Ivans Grjaznihs Rīga
SB2381-20 VZ4 Uldis Klemperis Jūrmala
AB0777-20 VZ2 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži
SB2626-20 VZ3 Janis Oslejs Rīga
SB2887-20 VZ3 Māris Lazdiņš Patisoni Rīga
SB2676-20 SZ2 Karina Serdjuka Rīga
AB0448-20 SZ2 Līva Morica MyFitness Rīga
SB1329-20 SZ2 Indra Simsone Rīga
AB1101-20 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers
SB3139-20 SZ2 Elīna Sniega Valmiera
SB1441-20 VZ2 Jānis Gulbis Rīga
SB2848-20 SZ2 Beatrise Žīgure colorlib.com Rīga
SB1796-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga
SB3280-20 SZ2 Līga Krūziņa Rīga
SB1854-20 VZ2 Maksims Svjastins PRINTFUL Rīga
AB0477-20 VZ1 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni
SB2046-20 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava
SB2327-20 VZ2 Aleksejs Žiļcovs LGS Rīga
SB2405-20 SZ3 Susana Rodeia Liepa Tukums
AB1737-20 VZ2 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga
SB2644-20 VZ3 Jānis Ābols Maratona klubs Rīga
AB0189-20 SZ3 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums
SB2696-20 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga
SB3090-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga
SB1357-20 VZ2 Nikita Martovs Rīga
AB1168-20 VZ2 Gatis Jarohovičs Sigulda
SB3149-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB1470-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums
AB1017-20 SZ2 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga
SB1815-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja
AB0541-20 VZ2 Gatis Garaissils Fitek Rīga
SB1863-20 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga
SB3329-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele
SB2064-20 SZ2 Katrīne Kovaļa SK Uzvara Jelgava
SB2139-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga
SB2342-20 SZ3 Ieva šakena Valmiera
SB2440-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals
AB0858-20 VZ3 Leo Vīksna Jelgava
SB2659-20 SZ1 Lība Jansone Jūrmala
AB0643-20 VZ3 Viesturs Tomels Lapmežciems
AB0795-20 VZ2 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra
AB1172-20 SZ2 Annika Nelsone Accenture Rīga
SB1411-20 SZ4 Solvita Depša Iecava
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene
SB3168-20 VZ2 Guntis Voldiņš Rīga
SB1479-20 SZ2 Dace Gulbe Klubs Katrīna Kuldīga
SB1839-20 VZ2 Alvis Auga Rīga
SB3299-20 SZ2 Zane Šmite Rīga
SB3337-20 SZ2 Anita Urkauska Liepāja
AB0234-20 VZ3 Jānis Gailis Ogresgals
SB1964-20 SZ3 Kristīne Kuduma Jelgava
SB3432-20 VZ2 Madars Miķelsons Vaidava
SB2168-20 VZ2 Kaspars Grīnbergs Rīga
SB2226-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja
SB2461-20 VZ2 Kristaps Dzīle Dundaga
SB2560-20 VZ2 Kaspars Verdens Virsotne/MARMOT Lapmežciems
AB0064-20 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga
AB1003-20 SZ2 Santa Gaile Emergn Rīga
AB0041-20 VZ2 Aigars Olavs Jelgava
AB1105-20 VZ3 Elmārs Martinsons Rīga
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga
AB0943-20 SZ2 Zane Letapure Neļķe Rīga
SB3230-20 SZ2 Liene Mudrova Jaunmārupe skrien Auce
SB1604-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga
SB3368-20 SZ2 Karlīna Kienkas Rīga
SB1986-20 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads Garkalnes novads
SB3456-20 VZ2 Jānis Gailītis Lidosta “Rīga” Rīga
SB2190-20 SZ2 Sanita Junele Ozolnieki
SB2263-20 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga
SB2486-20 VZ2 Arturs Viksne Rīga
SB2589-20 SZ2 Lauma Lazda Fitlife Rīga
SB2937-20 SZ3 Mārīte Revizore Rēzekne
SB2787-20 SZ2 Iuliia Filippovich Rīga
SB2994-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga
AB0499-20 VZ2 Andris Ratkus Ogre
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi
SB1533-20 VZ3 Artis Burnevics SaunaPRO Rīga
SB3262-20 SZ2 Olga Izinkēviča Frosties Rīga
SB1738-20 SZ2 Inga Apseniece DNB Service Centre Rīga
SB1973-20 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži
AB0293-20 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti
SB2003-20 SZ2 Madara Gaile - Rīga
SB3470-20 SZ2 Ieva Viksna Mārupe
SB2207-20 VZ2 Aivars Brokāns Jelgava
SB2294-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
AB0938-20 VZ2 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga
SB2608-20 SZ4 Lilija Grundmane Maratona klubs Kuldīga
AB0504-20 SZ1 Diāna Šņepste Talsi
AB0610-20 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga
AB1705-20 SZ2 Zanda Gertnere DNB Service Centre Rīga
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga
AB1308-20 SZ2 Zinta Elksne Rīga
SB3169-20 SZ2 Kristīne Ķēniņa Jurēvica Jūrmala
AB0159-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3303-20 SZ2 Madara Matisone Rīga
SB2020-20 VZ1 Renārs Lagzdiņš NAV Ozolnieki
SB3493-20 VZ3 Artis Kubliņš KUBLIŅI Jelgava
SB2080-20 SZ2 Santa Ulmane Kalnu lapsiņas Rīga
SB2309-20 VZ2 Mareks Bokta MoBo running Jelgava
SB2382-20 SZ1 Renāte Zommere Sporta Klubs "Vēsma" Rīga
AB0343-20 VZ2 Aigars Freimanis Kandava
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga
SB2889-20 SZ2 Santa Patmalniece Rīga
SB2677-20 VZ2 Maksims Stepanovs Rīga
SB3028-20 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
SB2812-20 VZ2 Guntis āķis Rīga
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona
SB1442-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita Rīga
AB1713-20 VZ2 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga
SB1797-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga
AB1239-20 VZ3 Agnis Melderis Smiltene
SB1855-20 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3313-20 SZ2 Laura Smukule Rīga
SB2047-20 VZ3 Mike Mayne Rīga
SB2100-20 SZ4 Sandra Kadiķe Sigulda
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga
SB2410-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valka
AB1702-20 SZ2 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga
SB2645-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga
SB2895-20 VZ2 Māris Āriņš BU2003 Rīga
SB2703-20 SZ3 Inga Lotiša Rīga
SB3097-20 VZ2 Vadims Fjodorovs Rīga
SB1366-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
SB2822-20 VZ3 Deniss Gorba LSC Rīga
SB3150-20 SZ2 Zane Cera Smiltene
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe
AB0821-20 SZ3 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda
SB1819-20 SZ2 Santa Bērziņa 3B Sigulda
AB1204-20 SZ1 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga
SB1869-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga
AB0937-20 SZ2 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga
SB2065-20 SZ3 Zita Beneševičienė SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai
SB2142-20 VZ2 Raimonds Brīdaks Rīga
AB0086-20 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava
SB2444-20 VZ2 Kristaps štelmahers KALĒJS Rīga
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums
SB2660-20 SZ2 Diāna Jakubjaņeca Rīga
AB0528-20 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga
SB3126-20 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi
AB0116-20 VZ2 Agris Skulte Rīga
SB3214-20 VZ2 Jānis Krēsliņš Swedbank Rīga
SB1586-20 SZ2 Ērika Inkina Rīga Rīga
AB0748-20 SZ2 Anastasija Samete Rīga
SB1771-20 VZ1 Dovydas Jonaitis Mazeikiai
SB1966-20 VZ2 Arvīds Augustāns Rēzekne
SB3435-20 VZ2 Armands Ķiploks LVM Vecumnieki
SB2170-20 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
SB2474-20 SZ2 Ieva Smildziņa Rīga
SB2562-20 VZ2 Jurģis Ķikulis Slapjās ķepas Jelgava
SB2921-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga
SB2760-20 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta
SB2986-20 SZ1 Eva Bērziņa SK "Lejasciems" Lejasciems
AB0666-20 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums
SB3189-20 SZ3 Ieva Šakena Valmiera
SB1512-20 VZ2 Jānis Upītis Talsi
SB3236-20 SZ3 Zita Zariņa Rīga
SB1605-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga
SB3369-20 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile
SB1987-20 SZ4 Brigita Pētersone Garkalnes novads Rīga
SB3462-20 VZ2 Andrejs Soboļevs Unicorns Rīga
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga
SB2267-20 SZ1 Kitija Auziņa Madona Madona
SB2497-20 SZ2 Iveta Šarkūne Vellapēda Rīga
SB2590-20 SZ2 Anna Klēšmite Rīga
SB2939-20 SZ2 Veronika Linkuma Selga Mežāres babītes novads
AB0128-20 VZ3 Andris Mačevskis Machinji Jelgava
AB1295-20 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile
SB2798-20 SZ2 Skaidrīte Ziediņa Jelgava
SB3197-20 SZ2 Dace Bukša Rīga
SB1538-20 VZ1 Kristers Ozoliņš Rīga
SB3263-20 SZ2 Līva Līce Frosties Rīga
SB1741-20 VZ2 Aigars Šics DNB Service Centre Rīga
SB1937-20 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta "Rīga" Rīga
AB0208-20 VZ1 Lauris Bajāruns Cēsis
SB2004-20 SZ2 Iveta Kukule Kukulītes Tīnūži
AB0223-20 VZ2 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži
SB2208-20 VZ3 Didzis Kalniņš Maratona klubs Rīga
SB2295-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB2543-20 VZ3 Artūrs Veispāls SK Tērauds Carnikava, kalngale
AB0360-20 VZ2 Silvestrs Auders DEERED Rīga
SB2962-20 SZ2 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda
SB3019-20 SZ2 Laura Leistmane VFK Staldzene Ventspils
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda
SB1426-20 VZ1 Artis Rožkalns Sporta klubs Ašais Amatas novads
AB1239-20 VZ3 Agnis Melderis Smiltene
SB3274-20 SZ2 Evija Grigule Rīga
SB1486-20 SZ2 Aija Strazda Rīga
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga
SB2021-20 SZ4 Anita Barbane Riga Rīga
SB3495-20 SZ1 Anna Konovalova Sigulda
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele
AB0332-20 VZ2 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe
SB2383-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Sporta Klubs "Vēsma" Rīga
AB1707-20 SZ2 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga
SB2633-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja
SB2890-20 SZ2 Liene Mudrova Auce
SB2678-20 VZ2 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas Gaisa Satiksme Ķekava
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils
SB1343-20 SZ3 Ineta Berķe Sporta klubs Katrīna Ķekavas novads
AB1287-20 VZ2 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga
SB3140-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga
SB1454-20 VZ2 Andrejs Fjodorovs Jūrmala
AB1695-20 SZ2 Anete Tone DNB Service Centre Rīga
SB1802-20 VZ3 Ingars Tiltiņš Eleja
SB3282-20 SZ2 Agnese Kundziņa Rīga
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
SB2048-20 VZ2 Romans Karasjovs Lidosta “Rīga” Rīga
SB2103-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga
SB2411-20 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka
SB2860-20 SZ2 Ieva Ruģele Jēkabpils
SB2651-20 VZ3 Gints Rudzītis Valmieras velo vienība Kocēnu novads
AB0851-20 SZ3 Māra Zepa Rīga
SB2541-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi
SB3098-20 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde
SB1373-20 VZ1 Marats Bogdanovs Rīga
SB2823-20 VZ3 Monika Lemese LSC Rīga
AB1040-20 SZ2 Laura Sekste Skujene
SB1472-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga
AB0040-20 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga
SB1823-20 VZ3 Dainis Kreicbergs SĒME SĒme
AB1203-20 SZ3 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga
SB1870-20 VZ3 Māris Skudra Bootcamp Ventspils Ventspils
SB3332-20 SZ3 Liene Katarina Rīga
SB2075-20 SZ3 Lauma Uzija FOGELEs Rīga
AB0394-20 SZ2 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga
SB2347-20 SZ2 Agnese Katlapa Inešu leģendas Ineši
SB2446-20 SZ3 Liene Čevere Valgunde
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava
SB2662-20 VZ2 Jānis Liepiņš Skapari Trapene
AB0140-20 SZ1 Ērika Bužinska Daugavpils
AB1697-20 SZ2 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga
AB0355-20 SZ3 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala
AB0329-20 VZ2 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti
SB1586-20 SZ2 Ērika Inkina Rīga Rīga
SB1892-20 VZ2 Aigars Auziņš PRINTFUL Rīga
SB3339-20 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Durbe
SB1968-20 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala
SB3439-20 SZ4 Albīna Kalenda Nūjo vesels Ventspils
SB2178-20 SZ2 Jolanta Didžus Talsi
SB2229-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele
SB2476-20 SZ2 Dace Kadiķe Jelgava
SB2564-20 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga
AB1228-20 VZ3 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
SB2772-20 SZ2 Līga Dāboliņa Baldone
AB0425-20 SZ2 Simona Skalberga 2KOKI Rīga
AB0495-20 VZ1 Toms Janušs Kuldīga
SB3190-20 SZ2 Ilze Orinska Liepāja
SB1514-20 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera
SB3236-20 SZ3 Zita Zariņa Rīga
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga
SB1920-20 VZ2 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga
AB0957-20 SZ3 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene
SB1988-20 VZ3 Sandris Balinskis Maratona klubs Ventspils
SB3463-20 VZ2 Sergejs Paranjancs Unicorns Rīga
SB2199-20 VZ2 Kristaps Čeksters Mārupe
SB2271-20 VZ2 Vitālijs Teteruks Ventspils
SB2503-20 VZ3 Māris Andriksons Rauna
AB2301-20 VZ3 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja
SB2943-20 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga
AB0937-20 SZ2 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga
SB2999-20 VZ2 Andris Bērziņš Cēsis
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
SB3199-20 VZ3 Linards Geiba Rīga
SB1539-20 SZ1 Anete Maže Mārupe
SB3264-20 VZ3 Jānis Tērauds Tukums
SB1741-20 VZ2 Aigars Šics DNB Service Centre Rīga
SB1938-20 SZ2 Gunta Zemzare LIDOSTA "RĪGA" Rīga
SB3390-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde
SB2005-20 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB3476-20 SZ3 Liene Čevere Valgunde
SB2212-20 VZ3 Aleksandrs Grava SL Carnikava
SB2296-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB2545-20 VZ2 Kārlis Veispāls Carnikava, kalngale
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
AB0219-20 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga
AB0592-20 VZ3 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
AB0714-20 SZ2 Laura Salnāja Liepāja
SB3129-20 SZ2 Kristīne Ķēniņa Jurēvica Jūrmala
SB1430-20 SZ2 Evita Baltiņa Kalngale
SB2846-20 SZ2 Inga Sīle Salaspils
SB3275-20 SZ2 Laura Skuķe Rīga
SB1488-20 SZ3 Līga Naumova Jūrmala
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga
SB3307-20 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre
SB2025-20 VZ2 Andrejs Kuļešovs Z Rīga
SB3496-20 SZ3 Baiba Šnepste Rīga
AB0817-20 VZ2 Sandis Gugāns Jelgava
AB0333-20 VZ2 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga
SB2384-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils
AB0049-20 SZ2 Zane Nore Ikšķile
SB2634-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja
AB0996-20 VZ2 Kārlis Mičulis Mārupe
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga
SB3048-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga
SB1346-20 SZ2 Līga Keino Rīga
AB0416-20 VZ2 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene
SB3145-20 VZ2 Aigars Ķauķītis Amatas novads
SB1456-20 VZ2 Rūdolfs Prauliņš Rīga
AB0694-20 VZ2 Andris Kalniņš Rīga
SB1850-20 VZ1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga
SB3283-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava
SB2056-20 SZ2 Evita Dzene Rāmava
AB1132-20 SZ2 Marita Lasmane Accenture Garkalne
SB2331-20 VZ2 Aigars Šveicars Stopiņi Velo Stopiņu nov.
SB2415-20 SZ3 Anita Kancāne Rīga
SB2861-20 SZ2 Diāna Začesta Jēkabpils
SB2653-20 VZ1 Daniels Kogans Rīga
SB2899-20 SZ1 Beāte Kampare Rīga
SB2709-20 VZ2 Uģis Pušpurs Rīga
SB3100-20 SZ2 Ieva Kiseļeva Ogre
SB1374-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni
AB1260-20 VZ2 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
AB0830-20 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre
SB1473-20 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne
AB0092-20 SZ3 Ieva Garanča Nūjo priekam Ozolnieki
SB1826-20 SZ2 Zanda Straume Mārupe
AB0473-20 SZ3 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums
SB3026-20 VZ2 Valdis Vanags Engure
SB3333-20 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga
SB2068-20 SZ2 Maija Tērmane Rīga
SB2152-20 VZ3 Jānis Lankups Liepāja
SB2352-20 SZ2 Olga Kvasņina Maratona klubs Ventspils
SB2611-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Zaļo Vārnu aizsardzība Valmiera
SB2873-20 SZ3 Inita Žumbure Rīga
SB2663-20 SZ4 Aija Tilena TRX Cēsis Priekuļi
AB0545-20 VZ2 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda
SB3170-20 SZ2 Agnese Klints Rīga
SB3217-20 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB1897-20 SZ2 Elīna Maskale PRINTFUL Rīga
SB3346-20 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala
SB1969-20 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala
SB3440-20 SZ2 Gita Rauza Rīga
SB2183-20 VZ4 Valdis Ivanovs Tukums
SB2230-20 SZ2 Gita Kolerte Rīga
SB2478-20 VZ2 Mārtiņš Kadiķis Jelgava
SB2567-20 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis
SB2922-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
AB0541-20 VZ2 Gatis Garaissils Fitek Rīga
AB0935-20 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils
SB3191-20 VZ2 Jānis Orinskis Liepāja
SB1526-20 SZ3 Santa Briede Sigulda
SB3238-20 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga
SB1654-20 VZ2 Juris Lācis Mērsrags
SB1927-20 VZ1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga
SB3376-20 SZ1 Zane Dankbāre Rīga
SB1995-20 VZ2 Mārtiņš Karlsons SK "Tērauds" Dzērbene
SB3464-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Rīga
AB1253-20 VZ2 Kārlis Stonka Gulbene
SB2273-20 SZ2 Evita Frančenko Jūrmala
SB2511-20 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Burkānnciems
AB2282-20 VZ1 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja
SB2949-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga
AB0653-20 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine
AB1708-20 SZ2 Zane Medne DNB Service Centre Rīga
AB0020-20 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga
SB3201-20 VZ2 Kristaps Niedols 3D Running Rīga
AB0519-20 VZ4 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga
SB3267-20 VZ2 Andris Valters Rīga
SB1747-20 SZ2 Marta Melne DNB Service Centre Rīga
SB1947-20 SZ3 Evita Zāle Madona
SB3394-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga
SB2008-20 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0642-20 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga
SB2214-20 VZ1 Kristaps Grava SL Carnikava
SB2298-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB2546-20 SZ3 Zane Eniņa Vilku ielas komanda Cēsis
SB2737-20 SZ2 Andra Strikmane Rīga
AB1727-20 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava
SB2664-20 VZ1 Montis Magazeins Carmelo Liepāja
AB0430-20 SZ2 Edīte Šnikvalde Rude
SB2916-20 VZ2 Arturs Tihonovs Bauska
AB0030-20 SZ1 Elīza Astra Vectirāne Rīga
SB1432-20 VZ2 Edžus Tomsons DSN Rīga
AB1014-20 VZ3 Jānis Pērkons Emergn Rīga
SB1772-20 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga
SB3278-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
AB0200-20 VZ3 Normunds Grava Jelgava
SB3497-20 SZ2 Santa Bērziņa Cēsis
AB1041-20 VZ2 Deniss Rostkovskis Rīga
SB2311-20 SZ2 Irina Lugovaja Sporta klubs "Vēsma" Rīga
SB2387-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils
SB2854-20 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB2636-20 SZ3 Iveta Lazdiņa Tukums
AB0061-20 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums
SB2682-20 VZ2 Jānis Rubenis IT Security Boss Rīga
AB0462-20 VZ1 Valters Hartpengs Rīga
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala
SB2816-20 SZ2 Evita Taurene Gulbene Gulbenes novads
SB3146-20 SZ2 Ginta Lapinska Rīga
SB1457-20 SZ2 Anda Treija Riga Rīga
AB1696-20 SZ2 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga
SB1807-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga
AB0431-20 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga
AB0874-20 SZ2 Ruta Mālniece Rīga
SB2057-20 SZ2 Ieva Verne Rīga
SB2117-20 SZ2 Jūlija Raudiva Lidosta Rīga Rīga
SB2337-20 VZ1 Artūrs Plēpis Rīga
SB2416-20 SZ3 Ilze Sauleskalna Augšup! Tukums
AB1189-20 SZ2 Kate Ozola Rīga
AB0762-20 SZ2 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB2900-20 SZ2 Dārta Otomere Roja
SB2713-20 VZ1 Gustavs Stradiņš Marienburgas Vilki Alūksne
SB3101-20 VZ2 Kaspars Vilcāns Ogre
SB1376-20 VZ2 Artūrs Bogdanovs Rīga
AB0039-20 SZ3 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
SB3157-20 SZ3 Iveta Kaverska Lubana
SB1474-20 SZ3 Diāna Polika Valmiera
AB0453-20 VZ2 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis
SB1828-20 VZ2 Nauris Vērsis Lidosta "Rīga" Jelgava
AB0331-20 SZ2 Gita Ramane Fitek Rīga
SB1874-20 VZ2 Kristers Ginters Lidosta “Rīga” Jūrmala
SB3334-20 VZ2 Kaspars Grīnberga Rīga
SB2069-20 SZ3 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava
SB2166-20 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga
SB2366-20 SZ2 Ilona Ķikute Rīga
SB2618-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga
SB2550-20 SZ3 Olita Poplavska Rēzekne
SB2742-20 SZ3 Agnese Rūdule Augšup! Tukums
AB1606-20 VZ2 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga
AB0712-20 VZ4 Dainis Mors Ogre
SB3173-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga
AB1101-20 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers
SB1601-20 SZ3 Liene Katarina Engure
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga
SB3353-20 SZ2 Ance Bičuka Rīga
SB1975-20 VZ2 Jānis Ronis Skrienam Liepāja Kalvene
SB3448-20 VZ2 Agris Noviks Supervaroņi Rīga
SB2185-20 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums
SB2236-20 VZ2 Kristaps Niedols 3D Running Rīga
SB2482-20 VZ2 Raivis Bērziņš Alūksne
SB2573-20 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile
AB0687-20 VZ2 Guntars Priede Koknese
AB0331-20 SZ2 Gita Ramane Fitek Rīga
AB0410-20 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis
SB2794-20 VZ2 Elvis Bernhards AnimalPlanet Rīga
SB3192-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga
SB1527-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus
SB3242-20 SZ1 Andželika Gladkova Sigulda
SB1656-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB1927-20 VZ1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga
SB3377-20 VZ2 Roberts Siliņš Vaidava Vaidava
SB1997-20 SZ3 Līga Bondare Līvi
SB3466-20 VZ2 Jānis Baunis Pulsometrs.lv Aronas pag.
SB2201-20 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs guddans Ragana
SB2277-20 VZ3 Kristians Lange Smiltene
SB2523-20 SZ1 Megija Stalberga VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems
SB2600-20 VZ2 Dmitrijs Lisenko Rīga
SB2950-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja
AB0628-20 SZ2 Nora Zvirbule Valmiera
SB3011-20 VZ1 Erasts Bobrovs Talsi
SB2800-20 VZ3 Rolands Millers Ogre
SB3203-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runers 1 Rīga
SB1543-20 SZ2 Olga Neilande IGT Rīga
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona
SB1949-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga
AB0463-20 SZ3 Līga Hartpenga Rīga
SB2016-20 VZ2 Aivis šteinfelds Tukums
SB3485-20 VZ2 Artūrs Komarovs Olainfarm Olaine
SB2216-20 SZ3 Arta Silkāne Rīga
SB2450-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga
SB2621-20 VZ3 Jānis Vaivods Jūrmalas Rūķīši Jūrmala
SB2881-20 VZ1 Kristers Kalašņikovs Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB2669-20 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre
AB0115-20 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava
AB1281-20 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda
SB1433-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga
SB2847-20 SZ3 Lilita Ertmane Tukums
SB1786-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs SK Katrīna Kuldīga
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga
AB0219-20 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga
SB2033-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava
SB3498-20 SZ2 Evelīna Paurniete Cēsis
SB2093-20 SZ2 Agnese Kalēja Rīga
SB2315-20 VZ3 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs Sigulda
SB2388-20 VZ2 Gints Sala Jēkabpils
AB1066-20 VZ3 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga
SB2637-20 SZ2 Ieva Ķēde Ķēdža Kašķīgie Liepāja
AB1704-20 SZ2 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga
SB2683-20 SZ2 Annika Auseklīte Vidzeme
SB3084-20 SZ2 Elīna Stūrīte Staicele
SB1351-20 SZ3 Dzintra Pence Talsi
SB2817-20 SZ2 Krista Ķīse Jūrmala
SB3147-20 SZ2 Ginta Lapinska Rīga
SB1461-20 SZ3 Inga Ādmine - Stūris Carnikavas novads
AB1091-20 VZ2 Antons Fedorenko Rīga
SB1811-20 SZ4 Ināra Rube Kuldīga Kuldīga
SB3285-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga
SB3317-20 SZ2 Renate Kaktabule Rīga
SB2059-20 VZ2 Toms Vernis Rīga
SB2124-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga
SB2338-20 VZ3 Andris Stepītis Jā3Nē3 Rīga
SB2421-20 SZ1 Madara Matisone Tukums
AB0895-20 VZ3 Viktors Griņevičs ABC software Baloži
SB2656-20 VZ3 Uldis Zemlītis Sigulda
AB0615-20 VZ2 Uģis Treikmanis Cēsis
SB2724-20 SZ3 Evita Zoltnere ZIPSNIS Dobele
SB3423-20 SZ3 Zinta Zīverte Nūjo vesels Ventspils
SB1401-20 VZ2 Toms Asnevics Vilande Rīga
SB2839-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera
SB1831-20 VZ2 Kristaps Priedoliņš Liepāja
AB1253-20 VZ2 Kārlis Stonka Gulbene
SB1878-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga
AB0126-20 VZ2 Mārcis Megnis Tukums
SB2070-20 VZ2 Mārcis Aizkalns SK Uzvara Jelgava
SB2163-20 SZ2 Kristīne Lārmane Sigulda
SB2367-20 VZ4 Ilgonis Apfelbaums Maratona klubs Ventspils
SB2451-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume
SB2554-20 VZ3 Jānis Ontužāns Rīga
SB2751-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils
SB2977-20 SZ3 Lāsma Sīle JazzCom Rīga
AB0367-20 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga
SB3177-20 SZ2 Santa Bērziņa 3B Sigulda
SB1497-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Ventspils
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums
SB1602-20 SZ2 Madara Matisone Rīga
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga
AB1728-20 VZ2 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils
SB1978-20 SZ2 Laura Birzniece SIA "Tet" Tukums
SB3449-20 SZ2 Līga Riņķe Salacgrīva
SB2187-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga
SB2239-20 VZ1 Kalvis Kristers Krīgers Madona
SB2483-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB Run Priekuļi
SB2575-20 VZ2 Jānis Slaidiņš Valmiermuiža
SB2929-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga
AB0143-20 VZ2 Indulis Ķerus Rīga
AB0837-20 VZ3 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga
AB0722-20 SZ2 Lauma Ildena Rīga
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
SB1528-20 VZ3 Alvis Vinters Ādaži
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene
SB1667-20 SZ2 Ilze Zēberga N/A Ventpils
SB1929-20 VZ3 Mārtiņš Vološčuks Kuldīga Kuldīga
SB3382-20 VZ1 Arturs Kupcovs Salaspils
SB2000-20 SZ1 Madara Rūmniece Dundagas novads
AB0621-20 VZ2 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži
SB2203-20 VZ2 Kaspars Strazds Rīga
AB0263-20 VZ2 Mikus Saulītis Ādaži
SB2524-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga
SB2602-20 VZ2 Blaž Cugmas Slovenia Slovenske konjice
SB2951-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja
AB0844-20 SZ4 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga
AB0486-20 VZ1 Kristers Grava Jelgava
AB0576-20 VZ2 Kyle Vesterdahl Rīga
AB1072-20 SZ2 Liene Salmiņa ISR Rīga
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB1754-20 SZ2 Lelde Strautiņa HighFive Jelgava
SB1950-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga
SB3414-20 SZ2 Signe Lode Ventspils
SB2017-20 SZ2 Madara Stikāne Tukums
SB2218-20 SZ2 Sanita Brokāne Jelgava
SB2368-20 VZ1 Ričards Trestjans Jelgava
SB2622-20 SZ3 Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši Jūrmala
AB0830-20 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre
SB2671-20 SZ2 Liene Roopa Rīga
SB3024-20 SZ2 Inga Putraima Pārgaujas novads
AB1301-20 VZ2 Pēteris Zustrups Tukums
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele
AB0664-20 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava
AB1710-20 VZ1 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga
SB1778-20 VZ2 Silvestrs Kluburs Rīga
AB0050-20 VZ3 Raivis Paeglītis Aizkraukle
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava
SB2035-20 VZ1 Elvijs Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava
SB3499-20 SZ2 Jana Gladiseva Cēsis
SB2095-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga
AB0946-20 VZ2 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe
SB2394-20 SZ3 Sandija Novicka Rīga
AB1310-20 SZ3 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
SB2640-20 SZ3 Zane Andrejeva Jurmala
SB2894-20 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils
SB2684-20 VZ2 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena
SB3088-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
AB0180-20 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska
SB3147-20 SZ2 Ginta Lapinska Rīga
SB1463-20 VZ3 Ivars Stūris Carnikavas novads
AB0308-20 VZ2 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils
AB0414-20 SZ2 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava
SB3286-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga
SB3318-20 SZ2 Renāte Kaktabule Rīga
SB2060-20 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums
SB2131-20 SZ2 Dace Dūka Rīga
SB2340-20 VZ2 Jānis Miglāns Weekend Media Ogre
SB2430-20 VZ2 Edgars Prokopeņa Jūrmala
AB0185-20 SZ3 Ilona Viļumsone Rīga
AB0123-20 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn
AB0154-20 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga
SB2725-20 VZ3 Edmunds Garančs Laimes meklētāji Rīga
SB3117-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre
SB1404-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
AB0573-20 VZ1 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda
AB0310-20 SZ3 Lolita Palaima Rīga
SB1475-20 SZ2 Anna Wiemann Foodies Herten
SB1835-20 SZ3 Inese Apine Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3294-20 SZ4 Inguna Korņējeva daba mūs sauc Burtnieku novads
SB1890-20 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga
SB3336-20 VZ2 Antons Dolgopolovs Rīga
SB2072-20 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Grobiņa
SB2303-20 VZ2 Gatis Molodcovs MoBo Running Rīga
SB2221-20 SZ2 Laima Ziediņa VSK Noskrien Ogre
SB2453-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums
SB2558-20 SZ4 Ineta Aulika Kolka
SB2917-20 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga
SB2770-20 SZ2 Anita Urkauska Liepāja
SB2978-20 SZ2 Ieva Siliņa JazzCom Rīga
AB0622-20 VZ3 Jānis Ozoliņš Salaspils
SB3184-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga
SB1498-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga
AB0142-20 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils
AB0908-20 VZ4 Māris Veckalniņš Madona Madona
SB1906-20 SZ2 Agnese Lagzdiņa Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3362-20 SZ1 Lelde Beāte Ziemele Gulbene
SB1980-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala
SB3447-20 SZ2 Gunita Lemeševska Rīga
AB0126-20 VZ2 Mārcis Megnis Tukums
SB2240-20 VZ1 Kalvis Kristers Krīgers Madona
SB2484-20 VZ3 Aivars Ruzaiķis Jūrmala
SB2577-20 SZ2 Elīna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera
SB2935-20 SZ2 Elina Sedleniece Rīga
AB1077-20 VZ3 Edgars Elbergs Prike Rīga
AB0389-20 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0383-20 VZ2 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga
SB3194-20 SZ2 Ieva Meijere Ogre
SB1531-20 SZ2 Dace Lukašinska Rīga
SB3248-20 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga
SB1671-20 VZ2 Agris P Rīga
SB1930-20 SZ3 Evija Heniņa SK Katrīna Kuldīga
SB3383-20 SZ2 Inga Rītere Ogre
SB2001-20 SZ3 Ieva Livčāne Stopiņu nov.
SB3468-20 VZ2 Oskars Lūsis Rīga
SB2205-20 VZ2 Dāvis Sosārs BKUS Rīga
SB2285-20 VZ2 Jānis Kazāks Rīga
SB2536-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB2603-20 VZ3 Māris Bisenieks OK Purva Bridējs Rīga
AB1188-20 VZ2 Mareks Lazda Rīga
AB0918-20 SZ2 Pārsla Dambe Jūrmala
SB3014-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga
SB3209-20 SZ2 Marta Lorence Saulkrasti
AB0697-20 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
SB1760-20 VZ3 Ziedonis Antons Jelgava
SB1952-20 SZ4 Lelde Auga Rīga
SB3419-20 SZ2 Zane Auziņa Ogre
SB2018-20 VZ2 Ulvis Trēgers Slampe
SB2077-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga
SB2306-20 VZ3 Andris Spricis Rīga
SB2378-20 SZ1 Efeja Glinska Sporta Klubs "Vēsma" Rīga
AB0781-20 VZ1 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči
SB2883-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga
SB2672-20 VZ2 Gvido Kalniņš Iecava
AB0415-20 SZ3 Daiga Greiškāne Jelgava
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
AB0596-20 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga
AB0055-20 VZ3 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
AB0329-20 VZ2 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti
AB0876-20 VZ3 Edgars Mežvēvers Lielvārde
SB1782-20 SZ3 Leva Rassa Rīga
AB1045-20 VZ2 Ints Vovers Rīga
SB1854-20 VZ2 Maksims Svjastins PRINTFUL Rīga
AB0846-20 SZ1 Sintija Ozola ZVOC Valmiera
AB0374-20 VZ2 Arturs Babašins Rīga
SB2097-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava
AB1332-20 VZ1 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads
SB2400-20 SZ2 Monta Eglīte Klapkalnciems
AB0874-20 SZ2 Ruta Mālniece Rīga
SB2642-20 VZ2 Andrejs Voronovs Launkalne
AB0665-20 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts
SB2693-20 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga
SB3089-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB1356-20 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga
AB0961-20 VZ3 Kaspars Olte Jūrmala
SB3148-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga
AB0127-20 VZ3 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga
AB0669-20 SZ3 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga
AB0473-20 SZ3 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums
SB3289-20 SZ1 Zane Dankbare Rīga
SB1861-20 SZ2 Zane Kapteine PRINTFUL Rīga
SB3321-20 SZ3 Solvita Depša Iecava
SB2063-20 SZ3 Sandra Fjodorova KLUBS KATRĪNA Jēkabpils
SB2138-20 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga
SB2341-20 SZ2 Zane Preise Weekend Media Ogre
SB2434-20 VZ3 Arnis Kārkliņš Rīga
SB2870-20 VZ3 Juris Guba VSK Noskrien Liepāja
SB2657-20 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda
AB0100-20 SZ2 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga
SB2726-20 SZ2 Arta Dēliņa ZIPSNIS Dobele
SB3120-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre
SB1405-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga
AB1045-20 VZ2 Ints Vovers Rīga
AB0414-20 SZ2 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava
SB1476-20 VZ1 Lukas Beckers Foodies Dortmund
SB1835-20 SZ3 Inese Apine Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3297-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB1891-20 SZ2 Liene Lelle PRINTFUL Rīga
SB3489-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda