Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB3147-20 SZ2 Ginta Lapinska Rīga yes
AB0454-20 SZ3 Inga Vate Tukums yes
AB0428-20 SZ4 Līga Zvīdriņa Rīga yes
SB4379-20 SZ2 Sindija Skangale Swedbank Rīga yes
AB0419-20 VZ3 Vladimirs Isajevs Rīga yes
SB3289-20 SZ1 Zane Dankbare Rīga no
AB0943-20 SZ2 Zane Letapure Neļķe Rīga yes
SB2440-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals no
SB4669-20 VZ2 Uģis Kampars Rīga yes
SB3332-20 SZ3 Liene Katarina Rīga no
SB3982-20 SZ2 Baiba Brakovska Selga Rīga yes
AB0725-20 SZ2 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga yes
AB0022-20 VZ2 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga yes
SB3550-20 VZ3 Ivars Poļaks Alūksne yes
SB1426-20 VZ1 Artis Rožkalns Sporta klubs Ašais Amatas novads no
SB5007-20 VZ2 Leonīds Stepanovs M Baltic Group Rīga yes
AB0040-20 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga yes
SB3621-20 VZ3 Geoff Thorpe Rīga no
SB1497-20 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Ventspils yes
AB1295-20 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile yes
AB0461-20 SZ2 Eva Lapsiņa X99 Ogre yes
SB2226-20 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja yes
SB3101-20 VZ2 Kaspars Vilcāns Ogre yes
AB0828-20 VZ3 Zigurds Greivulis Rīga yes
SB2336-20 VZ3 Ivars Noviks tet Rēzekne yes
AB0184-20 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera yes
SB4346-20 SZ3 Tanya Rekis Pinķi no
AB0449-20 SZ2 Kristine Radkovska Salaspils yes
SB2342-20 SZ3 Ieva šakena Valmiera yes
AB0994-20 VZ2 Krišs Borītis Rīga yes
SB3299-20 SZ2 Zane Šmite Rīga yes
AB0519-20 VZ4 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga yes
SB2473-20 SZ3 Elita Indriksone Jelgava yes
SB4697-20 SZ2 Laura Jansone Rīga yes
SB3510-20 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga yes
AB0900-20 SZ2 Zane Kučinska Ogre yes
SB1671-20 VZ2 Agris P Rīga yes
AB0198-20 SZ2 Laura Kaleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
SB2823-20 SZ3 Monika Lemese LSC Rīga yes
SB3582-20 SZ2 Olga Ponomarjova LLU VK Jelgava yes
SB1449-20 VZ3 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene yes
SB5306-20 SZ1 Gabriella Kallase Rīga no
AB0873-20 SZ3 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi yes
SB3772-20 SZ3 Viktorija Kostrova Bioderma Rīga yes
SB2166-20 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga yes
AB0355-20 SZ3 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala yes
SB3872-20 VZ2 Kaspars Kursišs BBS Ādaži no
SB2294-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
AB0030-20 SZ1 Elīza Astra Vectirāne Rīga yes
SB4122-20 SZ2 Viktorija Čerņavska Bigbank Rīga yes
SB4181-20 VZ2 Juris Prokofjevs Cēsis yes
SB4363-20 SZ2 Ieva Freiberga Rīga yes
AB0317-20 SZ2 Valērija Fedotova Rīga yes
AB0050-20 VZ3 Raivis Paeglītis Aizkraukle yes
SB2384-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils no
SB4637-20 VZ2 Edgars Bērziņš Talsi yes
SB3313-20 SZ2 Laura Smukule Rīga yes
AB0393-20 VZ2 Aleksis Jarockis Rīga yes
SB2539-20 VZ1 Mārtiņs Vārna Talsi yes
SB4720-20 SZ2 Ginta Valtere BALTAIS Līvāni yes
SB3976-20 SZ2 Sandra Zālamane Selga Rīga yes
SB1366-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni no
SB1754-20 SZ2 Lelde Strautiņa HighFive Jelgava no
SB4929-20 VZ2 Aleksejs Pastuhovs A24 Salaspils no
AB0730-20 SZ3 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB3603-20 SZ2 Anna Mitrohina Rīga yes
SB1473-20 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne yes
SB5070-20 VZ3 Mārtiņš Salnājs Ventspils yes
AB0858-20 VZ3 Leo Vīksna Jelgava yes
SB3810-20 VZ2 Daniels Rēķis Rīgas satiksme Rīga yes
AB0059-20 VZ3 Arnis Šūlmeisters Cēsis yes
SB3083-20 VZ2 Raivis Blūms Juno Runners Mazsalaca yes
SB3887-20 VZ1 Henrihs Tauriņš Talsi yes
AB0332-20 VZ2 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe yes
AB0982-20 VZ2 Dāvis Baumanis RSU Rīga yes
SB4092-20 VZ2 Edgars Pētersons Rīga yes
AB0524-20 SZ2 Anete Kampare Rīga yes
SB4325-20 VZ2 Ģirts Treide Rīga yes
SB3189-20 SZ3 Ieva Šakena Valmiera no
AB0917-20 SZ1 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga yes
SB3242-20 SZ1 Andželika Gladkova Sigulda yes
AB0289-20 SZ2 Līva Leimane Rīga yes
SB1796-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga no
SB3419-20 SZ2 Zane Auziņa Ogre yes
SB2645-20 VZ2 Edgars Rauza Rīga yes
SB4784-20 VZ4 Mārtiņš Dimiters Zemgales ziņas Rīga no
AB0622-20 VZ3 Jānis Ozoliņš Salaspils yes
SB1858-20 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga yes
SB3493-20 VZ3 Artis Kubliņš KUBLIŅI Jelgava yes
SB5098-20 VZ2 Jānis Lakovics Bauska yes
SB2724-20 SZ3 Evita Zoltnere ZIPSNIS Dobele yes
SB2890-20 SZ2 Liene Mudrova Auce no
AB0314-20 SZ3 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga yes
SB2005-20 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana no
SB5230-20 VZ1 Matīss Slikšjānis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Grundzāle no
SB2935-20 SZ2 Elina Sedleniece Rīga no
SB3762-20 SZ1 Līva Strode Bioderma Rīga yes
SB2117-20 SZ2 Jūlija Raudiva Lidosta Rīga Rīga yes
SB4057-20 VZ3 Roberts Neilands DZĒRBENES STACIJA Dzērbene yes
AB1219-20 SZ3 Ilze Vācere Rīga yes
SB4273-20 VZ2 Dāvis Plotnieks GoPro Latvija Rīga yes
SB4463-20 SZ2 Linda Ezera Dzidriņas yes
AB1324-20 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi yes
SB4542-20 VZ2 Atis Vanags Rubene yes
SB3346-20 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala no
SB2590-20 SZ2 Anna Klēšmite Rīga yes
SB4753-20 VZ2 Ainars Kļaviņš Venden Rīga yes
AB0353-20 VZ3 Aldis Strožs Piņķi yes
SB1819-20 SZ2 Santa Bērziņa 3B Sigulda no
SB3447-20 SZ2 Gunita Lemeševska Rīga yes
SB2664-20 VZ1 Montis Magazeins Carmelo Liepāja yes
SB4804-20 VZ1 Rūdis Bundzēns Jelgava yes
AB0722-20 SZ2 Lauma Ildena Rīga yes
SB3947-20 SZ2 Dace Gulbe Sporta klubs Katrīna Kuldīga no
SB3646-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala yes
SB1938-20 SZ2 Gunta Zemzare LIDOSTA "RĪGA" Rīga yes
SB5119-20 SZ3 Inga Skuja Palīdzēsim.lv Rīga yes
SB2899-20 SZ1 Beāte Kampare Rīga yes
SB3704-20 SZ2 Justīne Savitska Run With Anita Rīga yes
SB2046-20 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga yes
AB0686-20 SZ1 Alise Buceniece individuāli Cēsis yes
SB2960-20 VZ2 Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis Vaidavas pagasts no
SB4019-20 VZ3 Janeks Briedis Inčukalns yes
SB1849-20 SZ2 Andra Stiebre Draugiem Group Rīga yes
AB1562-20 VZ3 Jurijs Šlamovs Rīga yes
SB4241-20 VZ2 Artūrs Jermolovs VSK Noskrien/Cēsis ECO Trail Rīga yes
SB4306-20 VZ1 Dagnis Sakne Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
AB0414-20 SZ2 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava yes
AB0085-20 SZ4 Laila Ceika Valmiera yes
AB0329-20 VZ2 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti yes
SB4565-20 SZ2 Aija Krieva Garkalne yes
SB3377-20 VZ2 Roberts Siliņš Vaidava Vaidava yes
SB2622-20 SZ3 Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
SB4761-20 SZ2 Diāna Gavare Gjensidige Rīga yes
SB3936-20 VZ2 Jānis Kaupers DPD LATVIJA Rīga yes
SB3953-20 SZ2 Zane Šņore Jelgava yes
SB3469-20 VZ2 Oskars Lūsis Rīga no
AB0377-20 SZ2 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga yes
SB4822-20 SZ3 Ilze Saukāne Ikšķile yes
AB0020-20 SZ2 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga yes
AB0400-20 VZ3 Kaspars Aksenoks Rīga yes
SB3665-20 VZ3 Guntis Gailītis Liepāja yes
AB0131-20 VZ3 Gints Žumburs Rīga yes
SB5180-20 VZ3 Jurijs Gammeršmits SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis no
SB2918-20 VZ2 Ivars Martinovs Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB3728-20 VZ2 Ints Radziņš Madona yes
SB2077-20 SZ2 Lauma Upmane Rīga no
AB1730-20 SZ4 Ināra Lūse Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Carnikava yes
AB0425-20 SZ2 Simona Skalberga 2KOKI Rīga yes
SB4037-20 VZ2 Vadims Maškancevs Rīga yes
SB3084-20 SZ2 Elīna Stūrīte Staicele yes
AB0607-20 VZ2 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus yes
AB0333-20 VZ2 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga yes
SB3148-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga yes
AB0043-20 VZ2 Sandis Ziediņš MARATONA KLUBS Rīga yes
SB4215-20 VZ4 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB0315-20 VZ2 Mārtiņš Veseris Rīga yes
SB4442-20 SZ3 Denisa Preimane Swedbank Mārupe yes
AB0541-20 VZ2 Gatis Garaissils Fitek Rīga yes
SB1514-20 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera yes
SB2444-20 VZ2 Kristaps štelmahers KALĒJS Rīga yes
SB4673-20 VZ2 Lauris Mellēns Rīga yes
SB3334-20 VZ2 Kaspars Grīnberga Rīga yes
SB4954-20 SZ3 Kristīne Bole LIDA Liepāja yes
SB4881-20 VZ2 Lauris Bračka Priekuļi / Sigulda Sigulda no
SB2564-20 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga yes
AB1287-20 VZ2 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga yes
SB3557-20 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava yes
SB1430-20 SZ2 Evita Baltiņa Kalngale yes
SB5009-20 VZ2 Jānis Mežiels Patria Sportland Koknese yes
AB0776-20 SZ2 Inese Rēriha Stirnu buks Ropaži yes
SB3627-20 SZ3 Santa Briede Sigulda no
SB1498-20 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga yes
SB2999-20 VZ2 Andris Bērziņš Cēsis yes
SB3837-20 SZ1 Aivita Lasmane Gulbene yes
AB1211-20 VZ3 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži yes
SB3423-20 SZ3 Zinta Zīverte Nūjo vesels Ventspils yes
SB4105-20 VZ3 Georgijs Bulgakovs Rīga yes
SB2337-20 VZ1 Artūrs Plēpis Rīga no
AB0478-20 VZ2 Matīss Vaivods Rīga yes
SB4347-20 SZ3 Tanya Rekis Pinķi no
AB0854-20 SZ3 Kristīne Priede Jelgava yes
AB0157-20 VZ3 Jurijs Varganovs Kadaga yes
AB0086-20 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava yes
AB1001-20 VZ2 Roberts Jačmenkins Emergn Rīga yes
AB0362-20 SZ2 Anete Pažusa Rīga yes
AB0902-20 VZ4 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe yes
SB2481-20 SZ3 Ilze Andrijauska Rīga yes
SB4701-20 VZ1 Sandis Āboliņš Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB3515-20 SZ1 Signe Simsone Rīga yes
SB3997-20 VZ2 Artūrs Melbārdis Rīga yes
SB1672-20 VZ2 Armīns Kleinbergs Ventspils yes
SB4912-20 VZ2 Jūlijs Kisils A24 Rīga yes
SB2839-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele no
SB3583-20 VZ1 Kristaps Oškalns Rīga yes
SB1454-20 VZ2 Andrejs Fjodorovs Jūrmala yes
SB5050-20 VZ3 Vladimirs Hohrjakovs X3 Rīga yes
AB1737-20 VZ2 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga yes
SB3774-20 SZ4 Iveta Sīle Bioderma Ogre yes
SB2163-20 SZ2 Kristīne Lārmane Sigulda yes
AB0269-20 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre yes
SB3873-20 VZ2 Kaspars Kursišs BBS Ādaži no
SB2295-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
AB1281-20 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda yes
SB4123-20 VZ2 Vladislavs Kalbjonoks Bigbank Rīga yes
SB4185-20 SZ2 Linda Līce Sporta klubs Sigulda Sigulda no
SB4366-20 SZ2 Dace Tomsone Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB1118-20 SZ1 Kitija Zaula Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1045-20 VZ2 Ints Vovers Rīga yes
SB2387-20 SZ2 Lita Sala Jēkabpils yes
SB4642-20 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga yes
AB1127-20 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga yes
SB1604-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga no
SB2543-20 VZ3 Artūrs Veispāls SK Tērauds Carnikava, kalngale no
SB4721-20 VZ2 Mārtiņš Babkins BALTAIS Rīga yes
SB3530-20 VZ2 Kārlis Krīgalis Madona yes
SB1374-20 SZ4 Liesma Vicinska Brocēnu cilpotājas Brocēni no
SB1760-20 VZ3 Ziedonis Antons Jelgava yes
SB4941-20 SZ1 Anna Šakena Valmiera yes
SB2848-20 SZ2 Beatrise Žīgure colorlib.com Rīga yes
SB3604-20 VZ3 Agris Veipans Taurene yes
SB1474-20 SZ3 Diāna Polika Valmiera yes
SB5076-20 SZ3 Dina Alksne ZVOC Valmiera yes
SB3925-20 SZ3 Marika Lapiņa DPD LATVIJA Rīga yes
SB3814-20 SZ2 Zane Dāvidsone Valmiera yes
AB0325-20 SZ3 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera yes
SB3730-20 VZ1 Jevgeņijs Bogdanovs SK Metrons Tukums yes
SB2080-20 SZ2 Santa Ulmane Kalnu lapsiņas Rīga yes
AB0410-20 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB4039-20 VZ2 Mārtiņš Grundmanis Kurland Kuldīga yes
AB0580-20 SZ2 Santa Vītola 3D Running Cēsis yes
SB4093-20 VZ3 Gatis Kalējs Swedbank Ogre yes
AB1244-20 VZ4 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure yes
SB4329-20 SZ3 Rita Jansone Piejūras nūjotāju klubs Carnikava no
SB3190-20 SZ2 Ilze Orinska Liepāja yes
SB4518-20 VZ2 Ivars Zbitkovskis Rīga yes
AB1252-20 SZ2 Daina Stonka Gulbene yes
SB4727-20 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus yes
SB1797-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga no
SB3428-20 SZ4 Olga Tutiņina Rīga yes
AB0872-20 SZ2 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils yes
SB4785-20 SZ2 Dārta Antāne Rīga no
SB4923-20 VZ2 Pāvels Kuļikovs A24 Rīga yes
SB1861-20 SZ2 Zane Kapteine PRINTFUL Rīga yes
SB3495-20 SZ1 Anna Konovalova Sigulda yes
SB5342-20 SZ2 Linda Ūdre-Rizga Madona yes
SB2725-20 VZ3 Edmunds Garančs Laimes meklētāji Rīga yes
AB0996-20 VZ2 Kārlis Mičulis Mārupe yes
AB0893-20 VZ3 Aigars Kokins Cēsis yes
SB2018-20 VZ2 Ulvis Trēgers Slampe yes
AB0706-20 SZ2 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
SB2936-20 VZ3 Einārs Semulis REALTO Rīga yes
SB3906-20 VZ2 A Moneem Adam Kinza turtles Rīga yes
SB2124-20 VZ2 Dainis Vēsma Rīga yes
AB0884-20 SZ3 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0534-20 VZ3 Jānis Riža Burkānciems &Co Valmiera yes
SB4274-20 SZ3 Ulrika Plotniece Rimi Riga Marathon Rīga yes
SB4474-20 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu Pauguraines Zaķi Talsi yes
SB3197-20 SZ2 Dace Bukša Rīga yes
AB0647-20 VZ2 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine yes
SB3353-20 SZ2 Ance Bičuka Rīga yes
AB2301-20 VZ3 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
SB4755-20 SZ2 Liene Burkāne Rīga yes
SB3939-20 VZ2 Eduards Zaharovs Unicorns Rīga yes
SB1823-20 VZ3 Dainis Kreicbergs SĒME SĒme yes
AB0867-20 SZ3 Zita Zariņa Just do it! Rīga yes
SB2669-20 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile no
SB4806-20 SZ3 Solvita Skrabe Baltais Rīga yes
AB0689-20 SZ3 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde yes
SB1892-20 VZ2 Aigars Auziņš PRINTFUL Rīga yes
SB3648-20 VZ2 Romāns Kuročkins Vangaži yes
SB1947-20 SZ3 Evita Zāle Madona yes
SB5133-20 VZ3 Aivars Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis yes
SB2900-20 SZ2 Dārta Otomere Roja no
SB3705-20 VZ3 Ulises Miranda Ordonez Kinza turtles Rīga yes
SB2047-20 VZ3 Mike Mayne Rīga no
SB5266-20 VZ4 Aivars Birks 703 / VSK Noskrien Rīga yes
SB2962-20 SZ2 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži no
AB0568-20 SZ3 Anda Ozoliņa Langstiņi yes
AB0937-20 SZ2 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga yes
AB0340-20 SZ2 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov. yes
AB0771-20 VZ3 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga yes
SB4310-20 VZ1 Emīls Liepiņš Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
SB3168-20 VZ2 Guntis Voldiņš Rīga yes
SB4500-20 SZ2 Kristīne Groma Rīga yes
SB3217-20 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga no
SB4574-20 SZ1 Elīna Pinne Rīga no
SB3382-20 VZ1 Arturs Kupcovs Salaspils no
AB0781-20 VZ1 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči yes
AB0815-20 SZ4 Duber Maris Ospina Alvarez Piņķi yes
AB0610-20 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga yes
AB0090-20 VZ4 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn yes
SB3470-20 SZ2 Ieva Viksna Mārupe yes
SB2682-20 VZ2 Jānis Rubenis IT Security Boss Rīga yes
SB4828-20 VZ2 Nauris Kozlovs Ventspils yes
AB0576-20 VZ2 Kyle Vesterdahl Rīga yes
SB3945-20 SZ2 Arita Redzoba Rīga yes
SB3667-20 VZ2 Raitis Vilsdorfs Kuldīga yes
SB1986-20 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads Garkalnes novads yes
SB5188-20 VZ3 Oskars Silkalns Rīga yes
AB0064-20 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga yes
SB5089-20 SZ1 Lelde Pētersone Rīga yes
AB1727-20 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
SB3817-20 VZ3 Dairis Bodnieks Ogre yes
SB2199-20 VZ2 Kristaps Čeksters Mārupe yes
SB3088-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja no
SB3890-20 VZ3 Ainārs Miņins HK "Žīguri MRS" Ziguri no
SB2311-20 SZ2 Irina Lugovaja Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB3149-20 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga yes
AB1099-20 SZ2 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga yes
AB0564-20 SZ2 Māra Pucena Kuldīga yes
SB4382-20 VZ2 Raivis Māgurs Kolka yes
SB4595-20 SZ1 Sintija Elizabete Prince Tukums yes
AB1204-20 SZ1 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga yes
SB1526-20 SZ3 Santa Briede Sigulda yes
SB2446-20 SZ3 Liene Čevere Valgunde no
SB4680-20 SZ3 Baiba Damberga Rīga yes
AB0126-20 VZ2 Mārcis Megnis Tukums yes
SB3979-20 VZ2 Edgars Indrušonoks Selga Rīga yes
SB4886-20 VZ3 Kaspars Ummers ind. Carnikava yes
SB2567-20 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis yes
AB0416-20 VZ2 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene yes
SB3561-20 SZ2 Dace Spalva Rubene yes
SB1433-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga no
SB5026-20 SZ4 Elīza Andra Ozoliņa AIRSTREAM COFFEE Salaspils yes
AB0343-20 VZ2 Aigars Freimanis Kandava yes
SB3628-20 SZ3 Santa Briede Sigulda no
AB0999-20 VZ3 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure yes
AB1708-20 SZ2 Zane Medne DNB Service Centre Rīga yes
SB3839-20 SZ2 Sintija Bērziņa Rīga yes
SB2229-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele no
SB3117-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre no
SB4106-20 SZ1 Sabīne Kjahjare Rīga yes
SB2338-20 VZ3 Andris Stepītis Jā3Nē3 Rīga yes
SB4173-20 VZ2 Toms Vāvere Bigbank Rīga yes
SB4359-20 SZ1 Elīza Actiņa VSK Noskrien Rīga yes
SB4394-20 VZ2 Miks Eihe Saldus yes
AB0746-20 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki yes
SB2347-20 SZ2 Agnese Katlapa Inešu leģendas Ineši yes
SB4609-20 VZ1 Sandijs Suhānovs Siguldas Sporta Skola Sigulda yes
SB3307-20 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
AB0697-20 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga yes
SB2483-20 VZ2 Jānis Olengovičs SPB RUN/Brooks Priekuļi yes
SB4704-20 SZ2 Līva Nereta Rīga yes
AB0627-20 VZ2 Krišjānis Pinka Latgale yes
SB1343-20 SZ3 Ineta Berķe Sporta klubs Katrīna Ķekavas novads yes
SB1716-20 VZ2 Aleksejs Haritoņenko Rīga yes
AB0763-20 SZ4 Ligita Saulīte Rīga yes
AB0573-20 VZ1 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda yes
SB3585-20 SZ2 Anete Freiberga LLU VK Jelgava yes
SB1456-20 VZ2 Rūdolfs Prauliņš Rīga yes
SB5054-20 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga yes
AB1702-20 SZ2 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga yes
SB3777-20 SZ2 Irina Polagaja Bioderma Rīga yes
SB2165-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava no
SB3024-20 SZ2 Inga Putraima Pārgaujas novads no
SB3876-20 VZ2 Aigars Šveicars Stopiņi Velo Stopiņu nov. yes
SB2296-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils no
SB3136-20 VZ2 Rihards Vēvers Lielie dibeni Rīga yes
SB4125-20 VZ2 Jānis Nikels Bigbank Rīga yes
SB4192-20 SZ3 Evita Reimane Tukums yes
SB4371-20 SZ2 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
SB4412-20 VZ2 Aleksandrs Malašenkovs - Ventspils no
SB3280-20 SZ2 Līga Krūziņa Rīga yes
SB2388-20 VZ2 Gints Sala Jēkabpils yes
SB4648-20 SZ2 Zanda Kokarēviča Swedbank Rīga yes
AB0202-20 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava yes
SB1605-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe no
SB2545-20 VZ2 Kārlis Veispāls Carnikava, kalngale no
AB0250-20 VZ3 Armands Bricis Ventspils yes
SB3531-20 SZ2 Linda Lūse Swedbank Ogre yes
SB1398-20 VZ2 Jānis Vilmanis Jelgava yes
SB1763-20 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala yes
AB0509-20 VZ2 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus yes
SB3928-20 SZ2 Gunita Vilcāne DPD LATVIJA Rīga yes
SB3605-20 VZ2 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads yes
AB0526-20 SZ2 Laura Gūtmane Valmiera yes
SB1927-20 VZ1 Matīss Toms Brūvers PRINTFUL Rīga yes
SB3670-20 VZ2 Emīls Stallītis Rīga yes
SB1987-20 SZ4 Brigita Pētersone Garkalnes novads Rīga yes
SB5195-20 SZ3 Dace Pauriņa Izturība Tīnūži yes
SB2921-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga yes
SB3735-20 VZ3 Edmunds Stepiņš Dobele yes
SB2093-20 SZ2 Agnese Kalēja Rīga no
AB0837-20 VZ3 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga yes
SB4040-20 VZ2 Artūrs Levins VSK Noskrien Olaine no
SB3014-20 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga yes
AB0176-20 SZ3 Gita Biezuma Rīga yes
SB4256-20 SZ2 Vita Rence Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB4330-20 SZ3 Zlata Kallase Gulbene yes
SB3191-20 VZ2 Jānis Orinskis Liepāja yes
SB4522-20 VZ2 Arturs Rimicans Patria Olaine yes
SB3252-20 VZ4 Aldis Rancāns Vecpiebalga Vecpiebalga yes
SB4729-20 SZ3 Una Strogonova Katrīna skriešanas klubs Jelgava yes
AB0360-20 VZ2 Silvestrs Auders DEERED Rīga yes
SB1802-20 VZ3 Ingars Tiltiņš Eleja yes
SB3432-20 VZ2 Madars Miķelsons Vaidava yes
SB2651-20 VZ3 Gints Rudzītis Valmieras velo vienība Kocēnu novads yes
SB4786-20 VZ4 Vladimirs Kļavnieks Rīga yes
SB4922-20 SZ2 Liga Vintere Rīga yes
SB1863-20 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga yes
SB3496-20 SZ3 Baiba Šnepste Rīga yes
SB5110-20 VZ2 Jānis Pūpols Printmix Rīga yes
SB2726-20 SZ2 Arta Dēliņa ZIPSNIS Dobele yes
AB0061-20 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums yes
SB3688-20 SZ2 Evita Judina Tukums yes
SB2020-20 VZ1 Renārs Lagzdiņš NAV Ozolnieki yes
SB5234-20 VZ2 Artis Lūsis Ogre yes
AB0199-20 SZ3 Mārīte Revizore Rēzekne yes
SB3915-20 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums yes
SB2131-20 SZ2 Dace Dūka Rīga yes
SB4061-20 SZ2 Vikija Buliņa ELEME LATVIA Rīga yes
SB4228-20 SZ2 Liene Krūze Garkalnes Olimpiskais Centrs (GOC) Ādaži yes
AB0522-20 VZ4 Gints Ronis Sirms Ronis ar Balodi Salacgrīva yes
SB3150-20 SZ2 Zane Cera Smiltene yes
SB4480-20 SZ3 Dace Danenberga Rīga yes
SB3201-20 VZ2 Kristaps Niedols 3D Running Rīga yes
AB0659-20 SZ1 Estere Romanovska Olainfarm Olaine yes
AB1728-20 VZ2 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB2282-20 VZ1 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB1177-20 VZ2 Ivo Pušņins Sigulda yes
AB1077-20 VZ3 Edgars Elbergs Prike Rīga yes
SB1826-20 SZ2 Zanda Straume Mārupe yes
SB3456-20 VZ2 Jānis Gailītis Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB2671-20 SZ2 Liene Roopa Rīga yes
SB4807-20 VZ3 Ainis Kanaviņš SSK Bebra Gulbene yes
AB1202-20 VZ3 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems yes
SB1897-20 SZ2 Elīna Maskale PRINTFUL Rīga yes
SB3653-20 SZ2 Sandra Gaile Ogresgals yes
SB1949-20 VZ3 Janeks Frolovs Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB5135-20 VZ2 Jānis Pārums Ņiprie Ikri Lilaste no
AB0337-20 VZ2 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. yes
SB3707-20 VZ1 Artūrs Kupcovs Salaspils yes
SB2048-20 VZ2 Romans Karasjovs Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB5291-20 SZ1 Gabriella Kallase Rīga yes
AB0636-20 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
SB4025-20 SZ2 Agate Kristapsone Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB0465-20 SZ1 Liene Hartpenga Rīga yes
SB4083-20 VZ1 Rainers Paeglis Siguldas Sporta skola Sigulda yes
AB0395-20 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga yes
SB4311-20 VZ2 Artūrs Ločmelis Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Ikšķile yes
SB3169-20 SZ2 Kristīne Ķēniņa Jurēvica Jūrmala no
AB1230-20 SZ1 Paula Ivanovaite Engures sportam Rīga yes
AB1101-20 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers yes
SB4576-20 SZ2 Elīna Kuduma Jūrmala yes
SB3383-20 SZ2 Inga Rītere Ogre yes
SB2626-20 VZ3 Janis Oslejs Rīga yes
AB0376-20 SZ3 Dace Šmite Lielvārde yes
AB0739-20 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda yes
SB4079-20 VZ2 Andris Bukšs VSK Noskrien Saldus yes
AB0223-20 VZ2 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži yes
SB2683-20 SZ2 Annika Auseklīte Vidzeme no
SB4836-20 VZ3 Ansis Kuplis Running.lv Mārupe yes
AB0643-20 VZ3 Viesturs Tomels Lapmežciems yes
AB0234-20 VZ3 Jānis Gailis Ogresgals yes
AB0299-20 VZ3 Lauris Balgalvis Tukums yes
AB0879-20 SZ3 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
SB3607-20 VZ2 Igors Matjola Ikšķile yes
SB1475-20 SZ2 Anna Wiemann Foodies Herten yes
SB5092-20 SZ2 Līga Kaspare Ķekava yes
AB1229-20 SZ3 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
SB3820-20 SZ2 Kamilla Krilova Swedbank Rīga yes
SB2201-20 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs guddans Ragana yes
SB3089-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre yes
AB0875-20 SZ2 Inga Jurčinska Rīga yes
SB2315-20 VZ3 Dainis Gailis Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB0260-20 SZ2 Madara Tīģere-Bernharde Sabile yes
SB4218-20 VZ1 Kristofers Kanenbergs Garkalne yes
SB4383-20 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre yes
SB4596-20 SZ2 Zanda Ruskule Gjensidige Rīga yes
AB1203-20 SZ3 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga yes
SB1527-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus no
SB2450-20 VZ2 Raimonds Ola Rīga yes
SB4682-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov. no
SB3336-20 VZ2 Antons Dolgopolovs Rīga yes
AB0967-20 SZ2 Liene Sirmā ziķeri Rīga yes
SB4921-20 SZ3 Tatsiana Sproge A24 Rīga yes
SB2573-20 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile no
SB2816-20 SZ2 Evita Taurene Gulbene Gulbenes novads no
SB3567-20 VZ2 Viesturs Stalts Rīga yes
AB0664-20 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava yes
SB3611-20 SZ2 Anita Andersone Valmiera yes
AB1707-20 SZ2 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga yes
SB3764-20 VZ2 Māris Meinerts Bioderma Rīga yes
SB3011-20 VZ1 Erasts Bobrovs Talsi no
SB3854-20 VZ2 Guntars Eglītis Zs Skujas/Dabasauglis Kocēnu novads yes
SB2230-20 SZ2 Gita Kolerte Rīga yes
SB3120-20 SZ3 Agrita Lapinska Ogre no
SB4109-20 SZ2 Olga Kavliša Rīga yes
AB1125-20 SZ2 Solvita Bērziša Accenture Rīga yes
AB1268-20 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi yes
SB4395-20 VZ1 Artis Bisnieks Rīga yes
AB0195-20 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži yes
SB2367-20 VZ4 Ilgonis Apfelbaums Maratona klubs Ventspils yes
SB4610-20 VZ2 Kristaps Pugačs Rīga yes
AB0605-20 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus yes
AB0151-20 VZ4 Janis Kopmanis LSC Rīga yes
SB2485-20 SZ2 Agnese Rekevica Rīga yes
AB0221-20 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala yes
SB3518-20 SZ3 Evija Upmale Jelgava yes
SB1346-20 SZ2 Līga Keino Rīga yes
SB1738-20 SZ2 Inga Apseniece DNB Service Centre Rīga yes
SB4917-20 SZ3 Irina Kanaševiča A24 Rīga yes
SB2840-20 VZ3 Agris Dundurs MARATONAKLUBS Rīga yes
SB3594-20 VZ2 Aleksandrs Makarovs LLU VK Rīga yes
SB1457-20 SZ2 Anda Treija Riga Rīga yes
AB1179-20 VZ2 Uldis Krauklis Accenture Garkalne yes
SB2860-20 SZ2 Ieva Ruģele Jēkabpils no
SB3785-20 SZ1 Reina Ambarova Bioderma Rīga yes
SB2170-20 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava yes
SB3028-20 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga yes
SB3880-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle no
SB2298-20 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils yes
AB0939-20 SZ3 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele yes
SB4127-20 SZ2 Elīna Jauga Bigbank Rīga yes
SB4194-20 SZ3 Alla Bečere Tukums yes
AB0073-20 SZ2 Irena Gedrovica Jaunmārupe no
AB1030-20 SZ1 Rebeka Zekante Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB3282-20 SZ2 Agnese Kundziņa Rīga yes
SB2400-20 SZ2 Monta Eglīte Klapkalnciems yes
SB4649-20 VZ1 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI Vecbebri no
AB0874-20 SZ2 Ruta Mālniece Brīvdienu ģimene Rīga yes
AB0608-20 VZ3 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga yes
SB2546-20 SZ3 Zane Eniņa Vilku ielas komanda Cēsis yes
SB4724-20 VZ2 Rihards Puķāns Mārupe yes
SB3532-20 VZ2 Edgars Kirhners Ogre yes
SB1401-20 VZ2 Toms Asnevics Vilande Rīga yes
SB1853-20 SZ2 Agnese Bukava Draugiem Group Rīga yes
SB3476-20 SZ3 Liene Čevere Valgunde no
SB2684-20 VZ2 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena no
SB4851-20 SZ1 Amanda Ciguze Valmiera yes
AB0528-20 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe yes
SB3671-20 SZ2 Sandra Bušaite Rīga yes
SB1988-20 VZ3 Sandris Balinskis Maratona klubs Ventspils yes
AB1134-20 VZ2 Toms Dreiže Accenture Rīga yes
AB1228-20 VZ3 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
SB3740-20 SZ2 Elīna Barone SPB RUN/Brooks Ogre yes
SB2095-20 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga no
AB0389-20 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes
SB4065-20 SZ2 Līga Livdāne Bioderma Grobiņa yes
AB1272-20 VZ2 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda yes
SB4094-20 VZ2 Mārtiņš Maizītis Ventspils yes
AB0505-20 VZ2 Aleksejs Ščogols Rīga yes
SB4446-20 VZ2 Arnis Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs Rīga no
SB3192-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga no
AB0253-20 SZ3 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle yes
SB3262-20 SZ2 Olga Izinkēviča Frosties Rīga yes
AB0339-20 VZ2 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Rēzekne yes
SB2737-20 SZ2 Andra Strikmane Rīga yes
AB1051-20 VZ2 Guntars Pipurs Balvi yes
SB3435-20 VZ2 Armands Ķiploks LVM Vecumnieki yes
SB2653-20 VZ1 Daniels Kogans Rīga yes
SB4788-20 VZ4 Mārtiņš Dimiters Zemgales ziņas Rīga yes
AB1105-20 VZ3 Elmārs Martinsons Rīga yes
SB1869-20 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB3497-20 SZ2 Santa Bērziņa Cēsis yes
SB5112-20 VZ2 Konstantīn Ozerov Medemciems no
AB1704-20 SZ2 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga yes
AB0411-20 SZ2 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils yes
SB2025-20 VZ2 Andrejs Kuļešovs Z Rīga yes
SB5238-20 SZ1 Baiba Bērtiņa Alūksne yes
SB2939-20 SZ2 Veronika Linkuma Selga Mežāres babītes novads yes
SB4000-20 VZ1 Raivis Hofmanis Remoss Jelgava yes
SB2139-20 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga yes
SB4062-20 VZ2 Matīss Baranovskis ELEME LATVIA Rīga yes
SB4230-20 VZ1 Niklāvs Gintauts Talsi no
AB0670-20 VZ3 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
AB1040-20 SZ2 Laura Sekste Skujene yes
SB4483-20 VZ3 Ainārs Miņins LIDA Viļaka yes
SB3203-20 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runers 1 Rīga yes
SB4551-20 VZ2 Rihards Spilva Blome Blome no
SB3362-20 SZ1 Lelde Beāte Ziemele Gulbene yes
SB2600-20 VZ2 Dmitrijs Lisenko Rīga yes
AB0500-20 VZ3 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga yes
AB0167-20 SZ2 Svetlana Šanceva JR Jelgava yes
SB1828-20 VZ2 Nauris Vērsis Lidosta "Rīga" Jelgava yes
SB3462-20 VZ2 Andrejs Soboļevs Unicorns Rīga yes
SB2672-20 VZ2 Gvido Kalniņš Iecava yes
AB1231-20 SZ1 Katrīna Levāne Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB0383-20 VZ2 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga yes
SB1899-20 SZ2 Baiba Olte PRINTFUL Rīga yes
SB3654-20 SZ2 Ilze Bebre Ogresgals yes
SB1952-20 SZ4 Lelde Auga Rīga yes
SB5145-20 SZ2 Jautrīte Pluša Rīga yes
AB0154-20 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga yes
SB3712-20 VZ4 Antis Zunda Gulbene yes
SB2056-20 SZ2 Evita Dzene Rāmava yes
SB5293-20 SZ2 Diāna Vilčinska Ogre yes
AB1606-20 VZ2 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga yes
SB4026-20 VZ2 Kaspars Vingris Virsotne/MARMOT Carnikava yes
AB1280-20 VZ2 Miks Locis Lynxdojo Rīga yes
SB4086-20 SZ2 Marija Vasiļjeva Rīga yes
AB0803-20 VZ3 Aivars Spūlis Izturība Ogre yes
SB4312-20 VZ1 Mārcis Bogdānovs Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
SB3170-20 SZ2 Agnese Klints Rīga yes
AB1124-20 SZ2 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads yes
AB0981-20 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums yes
AB0808-20 SZ3 Rita Jansone Carnikava yes
AB0293-20 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti yes
AB0536-20 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga yes
AB0836-20 VZ2 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga yes
AB0592-20 VZ3 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava yes
AB0087-20 VZ4 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn yes
SB2550-20 SZ3 Olita Poplavska Rēzekne yes
SB4725-20 SZ2 Ruta Liene Garoza Puķāne Mārupe yes
SB3539-20 SZ3 Sandra Volodina anči Gulbene yes
SB1404-20 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
SB1772-20 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga yes
SB4969-20 VZ2 Andrejs Platacis Kvikworks Rīga yes
AB1713-20 VZ2 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga yes
SB3609-20 VZ2 Armands Ivanovskis Rīga yes
SB1476-20 VZ1 Lukas Beckers Foodies Dortmund yes
AB0187-20 SZ3 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils yes
SB3822-20 SZ4 Sandra Melgalve Nūjo vesels Rīga yes
SB2212-20 VZ3 Aleksandrs Grava SL Carnikava no
SB3090-20 SZ3 Anete Bruževica Rīga yes
SB3892-20 VZ2 Dāvis Sosārs #teamkrokusiņi Rīga yes
AB0946-20 VZ2 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe yes
AB0470-20 VZ2 Rinalds Nulle Metam mieru! Blome yes
SB4220-20 SZ2 Liene Krūze Garkalnes Olimpiskais Centrs Ādaži no
SB4385-20 VZ3 Māris Robežnieks Mizuno Jūrmala yes
SB4600-20 VZ3 Guntis Leimanis Ādaži yes
AB0473-20 SZ3 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB1528-20 VZ3 Alvis Vinters Ādaži yes
SB2451-20 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume yes
SB4684-20 VZ3 Jānis Avens MaratonaKlubs/Rembate Keguma nov. no
AB0091-20 VZ2 Juris Medvids Baloži yes
AB0964-20 VZ2 Edgars Blūms ziķeri Rīga yes
SB4896-20 VZ3 Dins Jakuška BAUERFEIND Rīga yes
SB2575-20 VZ2 Jānis Slaidiņš Valmiermuiža yes
SB2817-20 SZ2 Krista Ķīse Jūrmala yes
SB3568-20 SZ1 Sandija Ozoliņa Sandijas komanda Jelgava yes
AB0069-20 VZ3 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga yes
SB5029-20 SZ3 Ilze Briņķe Rīga yes
SB3927-20 SZ2 Ilva Paltere DPD LATVIJA Rīga yes
SB3765-20 SZ1 Sanda Putniņa Bioderma Rīga yes
AB0486-20 VZ1 Kristers Grava Jelgava yes
SB3868-20 SZ4 Rita Upīte Nav Ķekava yes
SB2242-20 SZ2 Sanni Viitanen Foodies Turku yes
AB1172-20 SZ2 Annika Nelsone Accenture Rīga yes
SB4110-20 VZ2 Ruslans Kavlišs Rīga yes
SB4176-20 VZ2 Mikus Mīlgrāvis Bigbank Rīga yes
AB1296-20 SZ3 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils yes
AB1723-20 SZ2 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0582-20 VZ2 Artūrs Junolainens Juno Runners Rīga yes
SB2378-20 SZ1 Efeja Glinska Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4619-20 SZ3 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi Stende yes
AB0219-20 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga yes
AB1308-20 SZ2 Zinta Elksne Rīga yes
SB2486-20 VZ2 Arturs Viksne Rīga yes
SB4707-20 VZ4 Jānis Dainis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads yes
SB3519-20 SZ2 Agnese Berga Jelgava yes
AB1273-20 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala yes
AB0886-20 SZ3 Zane Brokāne Matisons Runner's Club Baloži yes
SB4919-20 SZ2 Jekaterina Karpova A24 Rīga yes
AB0116-20 VZ2 Agris Skulte Rīga yes
SB3598-20 VZ2 Kristapa Belinskis Jūrmala yes
SB1463-20 VZ3 Ivars Stūris Carnikavas novads yes
AB1316-20 VZ2 Didzis Dobelis Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
SB2861-20 SZ2 Diāna Začesta Jēkabpils yes
SB3978-20 VZ1 Andis Romanovs Selga Rīga yes
SB2183-20 VZ4 Valdis Ivanovs Tukums yes
AB0405-20 VZ1 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
SB3882-20 SZ2 Linda Grīnberga Rīga yes
SB2303-20 VZ2 Gatis Molodcovs MoBo Running Rīga yes
AB0711-20 SZ2 Sintija Lungeviča Madona Madona yes
SB4129-20 SZ2 Evija Tilaka Bigbank Rīga yes
SB4197-20 SZ2 Linda Bajāre Rīga yes
AB0852-20 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele yes
SB4417-20 VZ2 Aleksandrs Malašenkovs - Ventspils yes
SB3283-20 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa klubs Saldus no
SB2405-20 SZ3 Susana Rodeia Liepa Tukums yes
AB0936-20 VZ1 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI Vecbebri yes
SB3317-20 SZ2 Renate Kaktabule Rīga no
SB4583-20 SZ2 Laine Rupeika-Ruža Rīga yes
AB0208-20 VZ1 Lauris Bajāruns Cēsis yes
SB2633-20 SZ2 Ilze Orinska Dīvainie Kociņi Liepāja no
SB4772-20 VZ1 Mikus Černoglazovs Gulbene yes
AB0712-20 VZ4 Dainis Mors Ogre yes
SB1854-20 VZ2 Maksims Svjastins PRINTFUL Rīga yes
AB0642-20 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga yes
SB2693-20 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga no
SB4866-20 VZ2 Aigars Ķauķītis Amatas novads yes
AB0115-20 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava yes
SB3677-20 VZ2 Raivis Pauls HCP Ventspils no
AB0168-20 VZ3 Andris Bērziņš Rīga yes
SB5208-20 SZ3 Rūta Valaine Aizkraukle yes
SB2922-20 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle no
SB3744-20 VZ2 Raivis Skrinda Bioderma Jelgava yes
SB2097-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava no
SB4045-20 SZ3 Sandra Pavilone Engures Sportam Engure yes
AB0192-20 SZ3 Ieva Apine Rīga yes
AB1000-20 SZ3 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga yes
AB0778-20 VZ2 Dāvis Liepiņš Rīga yes
SB4447-20 SZ3 Zane Pakalniece Džastins, Buks un Liene Rīga yes
AB0476-20 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga yes
SB4536-20 SZ3 Viola Bundzēna Jelgava yes
SB3263-20 SZ2 Līva Līce Frosties Rīga yes
SB4730-20 VZ2 Jānis Kokins Jaunpils yes
SB2769-20 SZ2 Inga Rītere Ogre no
SB3956-20 VZ1 Ričards Bāliņš Rīga yes
SB3439-20 SZ4 Albīna Kalenda Nūjo vesels Ventspils yes
AB0123-20 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn yes
AB0709-20 VZ3 Kaspars Rullis Jelgava yes
AB0666-20 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums yes
SB1870-20 VZ3 Māris Skudra Bootcamp Ventspils Ventspils yes
SB3630-20 VZ1 Rihards Rancāns Rīga yes
SB5115-20 VZ2 Konstantin Ozerov Medemciems yes
AB0665-20 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts yes
SB3691-20 SZ2 Monika Hermane Rīga yes
AB0200-20 VZ3 Normunds Grava Jelgava yes
SB5240-20 VZ2 Ronalds Vītols Sport Factory Riga / Ilona Marhele team Ogre no
AB0279-20 VZ2 Aivars Freimanis Kandava yes
SB4004-20 SZ1 Frederika Anna Grende Baldone yes
SB4063-20 VZ1 Kristofers Bierands ELEME LATVIA Jaunpils yes
AB0319-20 SZ3 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga yes
SB4299-20 SZ3 Maija Putāne Ogre yes
AB0830-20 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre yes
SB4485-20 SZ2 Ieva Spruženiece LIDA Rīga yes
AB1072-20 SZ2 Liene Salmiņa ISR Rīga yes
SB4552-20 VZ2 Rihards Spilva Blome Blome yes
SB3363-20 VZ2 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene yes
SB2602-20 VZ2 Blaž Cugmas Slovenia Slovenske konjice yes
SB4758-20 SZ2 Juta Kacena Valmiera no
AB0128-20 VZ3 Andris Mačevskis Machinji Jelgava yes
AB1094-20 SZ3 Kristīne Kampare Tukums yes
SB3464-20 SZ1 Beāte Anna Klepere Rīga yes
SB2673-20 VZ3 Mārcis Treimanis Cult of White Dionysos / TRX Cēsis Cēsis yes
SB4810-20 VZ2 Dāvis Uļģis BALTAIS Ikšķile yes
AB0797-20 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile yes
SB3946-20 VZ2 Andris Marherts H.T.L. Rīga yes
SB3657-20 SZ3 Lelde Vancovica Nūjo vesels Rīga yes
SB1966-20 VZ2 Arvīds Augustāns Rēzekne yes
AB0864-20 VZ2 Viktors Volkovs Rīga yes
AB0100-20 SZ2 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga yes
SB3714-20 SZ1 Anastasija Fjodorova Rīga yes
SB2060-20 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums yes
AB1165-20 SZ2 Ilze Platniece-Bružāne Accenture Rīga yes
SB2977-20 SZ3 Lāsma Sīle JazzCom Rīga yes
SB4027-20 SZ2 Rita Anopa Vāveres Rīga yes
AB1046-20 VZ3 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska yes
SB4087-20 VZ2 Gatis Žeivots Kompoc Sērmūkši yes
SB4250-20 SZ1 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB0388-20 SZ3 Laima Dreimane - Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
SB3173-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga yes
AB1020-20 VZ2 Rinalds Aļeksjonoks Rīga yes
AB0142-20 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils yes
SB2410-20 VZ1 Reinis Veinbergs Valka yes
SB4657-20 SZ2 Dace Saveiko Rīga yes
SB3318-20 SZ2 Renāte Kaktabule Rīga yes
AB0080-20 VZ4 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn yes
SB2554-20 VZ3 Jānis Ontužāns Rīga yes
AB1285-20 VZ2 Artūrs Soročenkovs Engures sportam / Sporta patriots Tukums yes
SB3540-20 SZ2 Inese Mellēna Rīga yes
SB1405-20 SZ3 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI Rīga yes
SB4983-20 SZ2 Eliza Ozolina Rīga yes
AB0694-20 VZ2 Andris Kalniņš Rīga yes
SB3613-20 SZ2 Valentīna Romanova Rīga yes
SB1479-20 SZ2 Dace Gulbe Klubs Katrīna Kuldīga no
SB2887-20 VZ3 Māris Lazdiņš Patisoni Rīga no
AB0958-20 SZ4 Daina Silgale Rīga yes
SB2214-20 VZ1 Kristaps Grava SL Carnikava no
SB3097-20 VZ2 Vadims Fjodorovs Rīga yes
SB3894-20 VZ3 Renārs Reiniks Rīga yes
AB1332-20 VZ1 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads yes
SB4168-20 SZ3 Anda Grāpēna Valmiera yes
SB4332-20 SZ3 Ieva Lorence Rīga yes
AB0097-20 SZ2 Signe Kaupuža Cēsis yes
SB4602-20 VZ3 Gatis Mellups Rūjiena yes
AB0331-20 SZ2 Gita Ramane Fitek Rīga yes
SB1531-20 SZ2 Dace Lukašinska Rīga yes
SB2453-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums no
AB0845-20 VZ4 Māris Dambis INSALVO Rīga yes
AB0748-20 SZ2 Anastasija Samete Rīga yes
SB3975-20 SZ2 Ilze Brokane Kājputni Limbaži yes
SB4898-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe no
AB0180-20 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska yes
SB3570-20 VZ3 Varis Veipāns Priekuļi yes
SB1441-20 VZ2 Jānis Gulbis Rīga yes
AB0161-20 VZ2 Edgars Krastiņš vsk Noskrien Bauska yes
AB0049-20 SZ2 Zane Nore Ikšķile yes
SB3768-20 SZ2 Laura Klūga Bioderma Rīga yes
AB0321-20 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga yes
SB3869-20 VZ3 Ainārs Upītis Ķekava yes
SB2263-20 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga yes
SB3126-20 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga yes
SB4114-20 VZ2 Arvis Robalds Talsu Pakalnu Sporta Klubs Talsi yes
SB4178-20 VZ1 Edgars Zaķis Bigbank Rīga yes
AB0658-20 VZ2 Jānis Baltiņš Olainfarm Olaine yes
AB1718-20 SZ2 Gundega Heidingere Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ogre yes
SB3274-20 SZ2 Evija Grigule Rīga yes
SB2381-20 VZ4 Uldis Klemperis Jūrmala yes
SB4620-20 SZ2 Agita Kārkliņa Rīga yes
AB0439-20 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava yes
SB1586-20 SZ2 Ērika Inkina Rīga Rīga yes
AB0403-20 SZ2 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži yes
SB4712-20 VZ2 Andis Antāns Rīga yes
SB3520-20 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0868-20 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava yes
SB1741-20 VZ2 Aigars Šics DNB Service Centre Rīga yes
SB4925-20 VZ3 Edmunds Sproģis A24 Rīga yes
SB3929-20 SZ2 Laine Vilcāne DPD LATVIJA Rīga yes
SB3599-20 SZ2 Daira Viškere LLU VK Jelgava yes
SB1470-20 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
AB0413-20 VZ4 Māris Valtiņš Rīga yes
AB1189-20 SZ2 Kate Ozola Rīga yes
SB3797-20 VZ2 Gatis Barons Kāpa OK Ogre yes
SB2185-20 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums yes
SB3033-20 VZ2 Romāns Odiņecs Team Herbalife Rīga yes
SB3883-20 VZ2 Pauls Maurers Rīga yes
SB2306-20 VZ3 Andris Spricis Rīga no
SB3140-20 VZ2 Jānis Vilks 4 Vilki Rīga yes
SB4131-20 SZ1 Zane Gaiķe Bigbank Rīga yes
AB0579-20 SZ3 Kristīne Karsa Rīga yes
SB4375-20 SZ3 Līga Novokšanova Swedbank Rīga yes
SB4419-20 VZ2 Jānis Kvante Vecpiebalga Vecpiebalga yes
AB0431-20 VZ2 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga yes
SB4502-20 VZ2 Gints Dreija Sportland Rīga yes
SB3230-20 SZ2 Liene Mudrova Jaunmārupe skrien Auce yes
AB0313-20 VZ4 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda yes
SB3394-20 SZ3 Sanita Šaitere Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB2634-20 VZ2 Jānis Orinskis Dīvainie Kociņi Liepāja no
SB4778-20 SZ2 Marika Toma Swedbank Rīga yes
AB0367-20 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga yes
SB1856-20 VZ2 Aivis Pijols Draugiem Group Rīga yes
SB3485-20 VZ2 Artūrs Komarovs Olainfarm Olaine yes
AB1208-20 SZ3 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads yes
AB0483-20 SZ2 Evita Kalmane Rīga yes
AB0596-20 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga yes
SB3678-20 VZ2 Raivis Pauls HCP Ventspils yes
SB1995-20 VZ2 Mārtiņš Karlsons SK "Tērauds" Dzērbene yes
AB0688-20 SZ2 Dace Mačevska Tērvete yes
SB3920-20 SZ2 Agnese Raubena Rīga yes
SB3748-20 VZ2 Andis Sakne Saldus Boksa Klubs Rīga no
SB2100-20 SZ4 Sandra Kadiķe Sigulda yes
SB4046-20 VZ3 Andis Kublinskis Engures Sportam Engure yes
AB1945-20 VZ2 Nauris Spalviņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rauna yes
SB4260-20 SZ2 Santa Kuželenko Ogre yes
SB4448-20 SZ3 Inga Kāpiņa VSK Noskrien Vāveres Sigulda yes
SB3193-20 SZ2 Ilze Meijere ASK Patria Rīga yes
AB1277-20 SZ2 Baiba Mazrima Saldus novada pašvaldība Saldus yes
SB3264-20 VZ3 Jānis Tērauds Tukums yes
SB4734-20 VZ2 Zintis Rove Penkule yes
SB2760-20 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta yes
AB0877-20 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga yes
SB3440-20 SZ2 Gita Rauza Rīga yes
SB2657-20 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda yes
AB0710-20 VZ3 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta yes
AB0495-20 VZ1 Toms Janušs Kuldīga yes
SB1874-20 VZ2 Kristers Ginters Lidosta “Rīga” Jūrmala yes
SB3631-20 VZ2 Krists Pakulis Dobele Dobele no
AB0537-20 VZ2 Mārtiņš Braslavs Rīga yes
AB0189-20 SZ3 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums yes
SB3694-20 VZ2 Uldis Kleinbergs Ko Te Notiek? Mārupe yes
SB2033-20 SZ1 Laura Dzepuka Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0947-20 VZ2 Mārtiņš Lindāns Atašienes yes
SB2950-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja no
AB1309-20 VZ3 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems yes
AB0065-20 VZ2 Valdis Bodnieks Patria Sportland Madona yes
SB4067-20 VZ2 Emīls Draška Baltezers yes
AB3076-20 SZ2 Inese Macuka Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB4301-20 SZ1 Kristiāna Hardija Nagle Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
SB3157-20 SZ3 Iveta Kaverska Lubana no
AB0718-20 SZ2 Indra Anckiņa Rīga yes
SB3209-20 SZ2 Marta Lorence Saulkrasti yes
SB4555-20 VZ1 Kristaps Brēža Skrienam kopā - Valmiera Valmiera yes
SB3368-20 SZ2 Karlīna Kienkas Rīga yes
SB2611-20 VZ2 Kristaps Rozenvalds Zaļo Vārnu aizsardzība Valmiera yes
SB4759-20 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele no
AB0653-20 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine yes
SB1839-20 VZ2 Alvis Auga Rīga yes
SB3466-20 VZ2 Jānis Baunis Pulsometrs.lv Aronas pag. yes
SB2676-20 SZ2 Karina Serdjuka Rīga yes
AB1146-20 VZ2 Pete Koch Rīga yes
SB2798-20 SZ2 Skaidrīte Ziediņa Jelgava yes
SB1911-20 VZ2 Valdis Dravnieks PRINTFUL Rīga yes
SB3658-20 SZ3 Ieva Krastiņa Rīga yes
SB1968-20 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala yes
SB5168-20 SZ1 Nelda Neilande Smiltene yes
AB0795-20 VZ2 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra yes
SB3717-20 SZ3 Lana Lindermane Sporta klubs "AŠAIS" Cēsis yes
SB2063-20 SZ3 Sandra Fjodorova KLUBS KATRĪNA Jēkabpils yes
SB5313-20 VZ2 Arturs Pulkis Rīga yes
SB2978-20 SZ2 Ieva Siliņa JazzCom Rīga yes
SB4029-20 SZ2 Ilona Marhele pulsometrs.lv Alūksne yes
AB0137-20 VZ4 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera yes
AB0379-20 VZ3 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava yes
SB4251-20 VZ3 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1048-20 SZ2 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils yes
SB3177-20 SZ2 Santa Bērziņa 3B Sigulda yes
SB4423-20 SZ3 Iluta Gaigala Cēsis yes
SB3285-20 SZ2 Inese Zepa EDIZE Rīga yes
SB2415-20 SZ3 Anita Kancāne Rīga yes
SB4666-20 VZ4 Ainārs Leimanis Smiltene Smiltene yes
SB3321-20 SZ3 Solvita Depša Iecava yes
SB4002-20 VZ2 Eliss Dukaļskis Sigulda yes
SB2559-20 SZ2 Vita Maizīte Ventspils yes
AB1005-20 VZ2 Mārtiņš Herings Emergn Rīga yes
SB3542-20 SZ2 Līga Ančeva Valmiera yes
SB1411-20 SZ4 Solvita Depša Iecava no
SB4985-20 VZ2 Dmitrijs Lisicins Warmfox Rīga yes
AB1017-20 SZ2 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga yes
AB0970-20 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera yes
AB0159-20 SZ2 Renāte Kaše Lielvārde yes
SB3374-20 SZ2 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga yes
AB0406-20 VZ3 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
SB3824-20 SZ1 Evelīna Vasiļjeva Jēkabpils yes
SB2216-20 SZ3 Arta Silkāne Rīga yes
SB3098-20 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde yes
SB3901-20 VZ2 Deniss Denisenko Sanctimony Rīga yes
SB2327-20 VZ2 Aleksejs Žiļcovs LGS Rīga no
AB0909-20 VZ3 Geoff Thorpe wjones.lv Rīga yes
SB4336-20 SZ2 Elīna Dzalbe Saldus Boksa klubs Saldus yes
SB4386-20 VZ2 Gatis Dekšenieks Rīga yes
SB4605-20 VZ2 Kaspars Hramcovs Baloži yes
SB3294-20 SZ4 Inguna Korņējeva daba mūs sauc Burtnieku novads no
SB1538-20 VZ1 Kristers Ozoliņš Rīga yes
SB2458-20 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums yes
SB4687-20 VZ3 Jānis Avens MARATONA KLUBS/REMBATE Ķeguma novads yes
SB3498-20 SZ2 Evelīna Paurniete Cēsis yes
AB1031-20 VZ2 Kaspars Kravalis Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB3977-20 VZ2 Juris Ķibilds Selga Rīga yes
SB4899-20 SZ2 Signe Gūtmane Mārupe yes
AB1168-20 VZ2 Gatis Jarohovičs Brīvdienu ģimene Sigulda yes
SB3580-20 SZ1 Mērija Agnese Meiberga Rīga yes
SB1442-20 SZ2 Signe Vilcāne Run with Anita Rīga yes
AB1032-20 VZ1 Markus Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
SB3926-20 VZ2 Jānis Grants DPD LATVIJA Rīga yes
SB3770-20 SZ2 Anna Cvetkova Bioderma Rīga yes
SB2142-20 VZ2 Raimonds Brīdaks Rīga yes
SB3018-20 SZ2 Jūlija Patrejeva Bioderma Rīga yes
SB3870-20 VZ2 Kaspars Kursišs BBS Ādaži no
SB2277-20 VZ3 Kristians Lange Smiltene yes
AB0277-20 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda yes
SB4117-20 SZ1 Ērika Gribonika Preiļi yes
AB0094-20 SZ2 Liene Kirkopa Pahomova Garkalne yes
AB0646-20 SZ1 Ilga Melne Olainfarm Rīga yes
SB4400-20 VZ2 Ivars Zbitkovskis Rīga no
SB3275-20 SZ2 Laura Skuķe Rīga yes
SB2382-20 SZ1 Renāte Zommere Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4623-20 SZ3 Līga Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi yes
AB0846-20 SZ1 Sintija Ozola ZVOC Valmiera yes
SB1601-20 SZ3 Liene Katarina Engure no
SB2523-20 SZ1 Megija Stalberga VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems yes
SB4713-20 VZ3 Ints Marcinkevičs Rīga yes
SB3525-20 SZ2 Zane Vīle-Bērziņa Baloži yes
SB1356-20 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga yes
SB1747-20 SZ2 Marta Melne DNB Service Centre Rīga yes
SB4927-20 VZ3 Dmitrijs Mironovs A24 Rīga yes
AB1014-20 VZ3 Jānis Pērkons Emergn Rīga yes
SB3600-20 SZ2 Anda Zandberga Riga Runners Rīga yes
AB0134-20 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe yes
AB1234-20 VZ4 Guntis Strazds Rīga yes
AB0185-20 SZ3 Ilona Viļumsone Brīvdienu ģimene Rīga yes
SB3801-20 VZ4 Viktors Safutins Maratona klubs Rīga yes
SB2187-20 SZ2 Oksana Krīgere Rīga no
SB3048-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga yes
AB0913-20 SZ2 Anete Gabrūna ALA Cēsis yes
SB2308-20 VZ2 Ivans Grjaznihs Rīga yes
SB3145-20 VZ2 Aigars Ķauķītis Amatas novads no
SB4134-20 SZ2 Nadežda Jurgenberga Bigbank Rīga yes
AB1012-20 VZ3 Sandris Greilihs Emergn Rīga yes
AB1706-20 SZ3 Ilze Šarna DNB Service Centre Rīga yes
SB4321-20 VZ3 Gints Fjodorovs AMSERV Tukums yes
AB0938-20 VZ2 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga yes
AB0809-20 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga yes
SB3236-20 SZ3 Zita Zariņa Rīga no
SB1778-20 VZ2 Silvestrs Kluburs Rīga no
SB4585-20 VZ4 Gvido Lapsa Gulbene yes
AB0463-20 SZ3 Līga Hartpenga Rīga yes
SB2637-20 SZ2 Ieva Ķēde Ķēdža Kašķīgie Liepāja no
AB1064-20 SZ3 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
SB3934-20 VZ3 Jānis Ronis DPD LATVIJA Rīga yes
SB1857-20 VZ1 Dāvis Dieziņš PRINTFUL Rīga yes
SB3489-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda no
SB5095-20 VZ2 Matīss Lakovics Salaspils yes
SB2703-20 SZ3 Inga Lotiša Rīga no
SB2812-20 VZ2 Guntis āķis Rīga no
SB3679-20 VZ1 Valters Veipāns Priekuļi yes
SB2000-20 SZ1 Madara Rūmniece Dundagas novads no
AB0951-20 SZ2 Laura Vilka Rīga yes
SB2929-20 VZ3 Sandris Sabajevs Rīga no
SB3753-20 SZ2 Vlada Buharova Bioderma Rīga yes
SB2102-20 VZ3 Jānis Bārda Ikšķile yes
SB4053-20 VZ2 Damirs Hisamejevs Tatarskoe igo Rīga yes
SB4223-20 VZ2 Vitālijs Ribakovs JS DREAM TEAM Liepa yes
SB4263-20 VZ1 Niklāvs Gintauts Talsi yes
SB4464-20 SZ3 Dace Anča Gulbene Gulbene yes
SB3194-20 SZ2 Ieva Kauliņa Ogre yes
SB4539-20 VZ3 Aivars Beldavs Rīga yes
SB3267-20 VZ2 Andris Valters Rīga yes
SB2577-20 SZ2 Elīna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera yes
SB4745-20 VZ3 Andis Brigmanis-Briģis Rīga yes
AB0878-20 VZ2 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0532-20 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga yes
SB3448-20 VZ2 Agris Noviks Supervaroņi Rīga yes
SB2659-20 SZ1 Lība Jansone Jūrmala yes
SB4797-20 SZ2 Laura Okmane Jaunmārupe / Jaunpiebalga yes
AB0935-20 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils yes
SB3970-20 VZ3 Māris Plūme Swedbank Jūrmala yes
SB3636-20 VZ2 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene yes
SB5117-20 VZ2 Sandis Jaškāns Palīdzēsim.lv Rīga yes
SB2895-20 VZ2 Māris Āriņš BU2003 Rīga yes
SB3700-20 SZ2 Arta Purvīte Maratona klubs Rīga yes
SB2035-20 VZ1 Elvijs Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava yes
SB5256-20 VZ2 Edgars Bubelis EDGARA GALDNIECĪBA Jelgava yes
SB2951-20 VZ4 Rinolds Rozentāls Liepāja no
SB4014-20 SZ3 Zane Skudrīte Iecava yes
AB1140-20 SZ2 Līga Jermolova Accenture Rīga yes
SB4070-20 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava yes
SB4239-20 VZ2 Dmitrijs Staričenko UNICORNS Liepāja yes
SB4302-20 VZ2 Nils Ozols Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
AB0044-20 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile yes
SB4498-20 SZ2 Līga Vāciete Sportland Rīga yes
AB0226-20 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute yes
SB4557-20 VZ2 Oskars Suheckis Rīga yes
SB3369-20 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile yes
SB2618-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga no
SB4760-20 SZ4 Ingūna Felzenberga Ragana yes
AB0628-20 SZ2 Nora Zvirbule Valmiera yes
SB1843-20 VZ3 Normunds Nordens Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0621-20 VZ2 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži yes
SB2677-20 VZ2 Maksims Stepanovs Rīga yes
SB4818-20 VZ2 Atis Jansons Swedbank Rīga yes
AB1052-20 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga yes
AB0402-20 SZ3 Karīna Aksenoka Pāvilosta yes
SB3662-20 VZ3 Artis Mednis wAlts I Noskrien Cēsis Cēsis yes
SB1969-20 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala yes
AB1076-20 SZ3 Anita Veinberga ART Pabaži yes
SB2916-20 VZ2 Arturs Tihonovs Bauska no
SB3720-20 VZ2 Raivis Vilūns Rīga yes
SB2065-20 SZ3 Zita Beneševičienė SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai yes
SB5314-20 VZ2 Zemgus Žagata Marienburgas vilki Rīga yes
SB2979-20 SZ2 Lelde Sarma Ape yes
SB4030-20 VZ2 Andris Robalds pulsometrs.lv Dikļi yes
AB1720-20 SZ2 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Saldus yes
AB0926-20 SZ2 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga yes
AB1714-20 SZ2 Ilga Ozoliņa DNB Service Centre Rīga yes
SB4209-20 SZ2 Krista Kupča MADONA Madonas novads yes
AB0323-20 SZ2 Ilze Galviņa Olaines pagasts yes
SB4438-20 SZ2 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga yes
SB3286-20 VZ2 Edvards Eglītis EDIZE Rīga yes
SB2434-20 VZ3 Arnis Kārkliņš Rīga yes
SB4667-20 VZ2 Jurģis Kļavpurs RWA Alūksne yes
SB3329-20 SZ1 Patrīcija Keita Krumberga Dobele yes
SB3983-20 VZ4 Raitis Puriņš VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene yes
SB4873-20 VZ3 Sandris Kaparkalējs Venden Madona yes
SB2562-20 VZ2 Jurģis Ķikulis Slapjās ķepas Jelgava yes
SB3543-20 SZ2 Madara Kļaviņa Varakļāni yes
SB3996-20 SZ3 Ieva Grīnberga Sanctimony Zaķumuiža yes
AB1153-20 VZ2 K O N S T A O S H Accenture Rīga yes
AB0821-20 SZ3 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda yes
SB3617-20 SZ3 Aija Loca Daugavpils yes
SB1486-20 SZ2 Aija Strazda Rīga yes
SB2994-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Futbola klubs “Vēsma” Rīga yes
SB3825-20 VZ3 Lauris Reinbergs Skumbrija Carnikava yes
SB2222-20 SZ3 Kristīne Sekace Kustību telpa Rīga yes
SB3100-20 SZ2 Ieva Kiseļeva Ogre yes
AB0012-20 VZ3 Gatis Kriuliņš Rīga yes
SB2330-20 SZ3 Dace Ansone UgunsMūris Rīga no
AB0054-20 SZ3 Sigita Žideļūna Rīga yes
SB4338-20 VZ2 Rūdolfs Karss Rīga yes
AB1197-20 VZ2 Valdis Meirēns IGT Rīga yes
SB4607-20 VZ2 Atis Ozoliņš Rīga yes
SB3297-20 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga yes
SB1539-20 SZ1 Anete Maže Mārupe yes
SB2461-20 VZ2 Kristaps Dzīle Dundaga yes
SB4688-20 VZ2 Jānis Zvaigznītis JS DREAM TEAM Liepa yes
SB3499-20 SZ2 Jana Gladiseva Cēsis yes
SB1329-20 SZ2 Indra Simsone Rīga yes
SB3961-20 SZ2 Juta Skrabe Sidrabiņi yes
SB4904-20 VZ4 Valdis Groza Lubāna yes
SB2822-20 VZ3 Deniss Gorba LSC Rīga yes
SB3581-20 SZ2 Laura Deņisova LLU VK Jelgava yes
SB3992-20 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga yes
AB0980-20 VZ4 Aivars Ulanovs Pūre Pūre yes
AB1066-20 VZ3 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga yes
SB3771-20 SZ3 Natālija Plešanova Bioderma Rīga yes
AB0394-20 SZ2 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga yes
SB3019-20 SZ2 Laura Leistmane VFK Staldzene Ventspils no
SB3871-20 VZ2 Kaspars Kursišs BBS Ādaži no
SB2285-20 VZ2 Jānis Kazāks Rīga yes
SB3129-20 SZ2 Kristīne Ķēniņa Jurēvica Jūrmala yes
SB4121-20 SZ2 Una Medne Bigbank Rīga yes
AB1180-20 VZ2 Jānis Knēts Accenture Rīga yes
AB0685-20 VZ2 Oskars Pugačs Rīga yes
SB4408-20 VZ2 Jānis Bikše Rīga yes
AB0863-20 VZ2 Reinis Graviņš Rīga yes
SB2383-20 VZ1 Ēriks Edvards Zommers Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4633-20 SZ1 Erika Oberkyte Alūksne Alūksne yes
AB0477-20 VZ1 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni yes
AB0908-20 VZ4 Māris Veckalniņš Madona Madona yes
SB2536-20 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre no
SB4714-20 SZ2 Dārta Antāne Rīga yes
SB3526-20 VZ2 Artūrs Gļauda Baloži yes
AB0870-20 SZ3 Ilva Brenča Tukums yes
AB0164-20 VZ2 Jānis Pauliņš Talsi yes
SB4928-20 VZ2 Matīss Karlsons Rīga yes
AB1710-20 VZ1 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga yes
SB3601-20 VZ2 Kristapa Belinskis Jūrmala no
SB1472-20 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Rīga yes
AB0511-20 VZ2 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus yes
SB2870-20 VZ3 Juris Guba VSK Noskrien Liepāja yes
AB0790-20 VZ2 Ilvars Bergmanis Tukums yes
SB2190-20 SZ2 Sanita Junele Ozolnieki yes
AB0462-20 VZ1 Valters Hartpengs Rīga yes
SB3885-20 SZ2 Anda Grudule Swedbank Rīga yes
SB2309-20 VZ2 Mareks Bokta MoBo running Jelgava yes
SB3146-20 SZ2 Ginta Lapinska Rīga no
AB0656-20 VZ4 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine yes
AB1102-20 SZ2 Evita Hibšmane Jelgava yes
SB4323-20 VZ2 Armands Rudņickis AMSERV Rīga yes
AB0529-20 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga yes
SB4506-20 SZ2 Santa Rudzīte Rīga yes
SB3238-20 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga yes
SB1782-20 SZ3 Leva Rassa Rīga no
SB4592-20 SZ2 Selva Ločmele Talsi yes
SB3414-20 SZ2 Signe Lode Ventspils yes
SB2640-20 SZ3 Zane Andrejeva Jurmala yes
AB1011-20 VZ2 Kaspars Koo Emergn Rīga yes
SB4924-20 SZ2 Līva Leja Rīga yes
AB1081-20 SZ3 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums yes
SB3491-20 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga yes
SB5096-20 SZ2 Zenta Lakovica Salaspils yes
SB2541-20 VZ1 Kristaps Vārna Talsi yes
SB2889-20 SZ2 Santa Patmalniece Rīga yes
AB1190-20 VZ1 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole yes
SB2001-20 SZ3 Ieva Livčāne Stopiņu nov. yes
SB5226-20 VZ2 Ronalds Vītols Sport Factory Riga / Ilona Marhele team Ogre yes
SB2933-20 SZ2 Evita Gredzena REALTO Rīga yes
SB3761-20 SZ2 Jeļena Ždaņenko Bioderma Liepāja yes
SB2103-20 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga no
SB4056-20 VZ2 Rolands Kursišs Jelgava yes
AB1216-20 VZ2 Ivars Vacers Rīga yes
SB4271-20 VZ3 Rolands Norkus Saldus yes
SB4454-20 SZ2 Juta Kacena Valmiera yes
SB3196-20 VZ2 Valdis Brauns Saldus no
SB4541-20 VZ2 Hārdijs Parādnieks Rīga yes
SB3339-20 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Durbe yes
SB2584-20 SZ3 Zane Andrejeva Jūrmala no
AB0934-20 VZ2 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils yes
SB2772-20 SZ2 Līga Dāboliņa Baldone yes
SB1815-20 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja no
SB3449-20 SZ2 Līga Riņķe Salacgrīva yes
SB2663-20 SZ4 Aija Tilena TRX Cēsis Priekuļi yes
SB4798-20 SZ2 Indra Zvejsalniece Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
SB2794-20 VZ2 Elvis Bernhards AnimalPlanet Rīga yes
SB1890-20 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB4466-20 SZ2 Zane Berdaškeviča Sportland Salacgrīva yes
SB1937-20 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB5118-20 VZ1 Rūdolfs Subačus Palīdzēsim.lv Rīga yes
AB0851-20 SZ3 Māra Zepa Rīga yes
AB0540-20 SZ2 Diāna Kristiņa Dundaga yes
AB0374-20 VZ2 Arturs Babašins Rīga yes
SB5257-20 SZ4 Alise Buceniece Cesis no
AB1188-20 VZ2 Mareks Lazda Rīga yes
SB4016-20 VZ2 Mārtiņš Sniedze Vecpiebalga Vecpiebalga yes
SB5800-20 SZ2 Dārta Antāne Rīga no
SB4075-20 VZ2 Artūrs Levins VSK Noskrien Olaine yes
AB1135-20 VZ2 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti yes
SB4304-20 VZ1 Ilgvars Dzedulis Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga yes
AB0310-20 SZ3 Lolita Palaima Rīga yes
SB4499-20 SZ4 Laila Ceika Valmiera no
AB1009-20 SZ2 Vita Irbe Emergn Rīga yes
SB4564-20 VZ2 Kaspars Krievs Garkalne yes
SB3376-20 SZ1 Zane Dankbāre Rīga yes
SB2621-20 VZ3 Jānis Vaivods Jūrmalas Rūķīši Jūrmala yes
AB0907-20 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele yes
AB0084-20 VZ3 Jānis Labsvīrs Sigulda yes
SB1846-20 SZ2 Linda Zurina PRINTFUL Rīga yes
SB3468-20 VZ2 Oskars Lūsis Rīga no
SB2678-20 VZ2 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas Gaisa Satiksme Ķekava no
AB0820-20 VZ4 Agris Spalviņš Rauna Rauna yes
AB0992-20 VZ2 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe yes
SB1918-20 SZ3 Santa Līce Krūze PRINTFUL Rīga yes
SB3663-20 VZ2 Mārtiņš Viļums Ozolnieki yes
SB1980-20 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala no
SB5179-20 VZ4 Ivars Oraševskis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis no
SB2917-20 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga yes
SB3725-20 SZ1 Renāte Šulca Vecumnieki no
SB2068-20 SZ2 Maija Tērmane Rīga yes
SB5317-20 VZ1 Bruno Priede Babīte yes
SB2986-20 SZ1 Eva Bērziņa SK "Lejasciems" Lejasciems yes
SB4033-20 VZ2 Vaidotas Petraitis Šiauliai yes
AB0723-20 VZ1 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga yes
AB0929-20 VZ3 Andis Puriņš Valmiera yes
5350-20 VZ2 Ritvars Paraģis Rīga yes
5352-20 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda yes
5355-20 VZ2 Linards Lauskis Rīga yes
5356-20 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
5356-20 VZ2 Denis Prikulis Sigulda yes
5358-20 VZ2 Armands Šaraks Jēkabpils yes
5362-20 VZ2 Stanislavs Rogovskis Liepāja yes
5370-20 VZ2 Jānis Sprincis Ogre yes
5371-20 VZ2 Ēriks Roze Rīga yes
5372-20 SZ2 Liva Zarina Jelgava yes
5375-20 VZ2 Xavier Delamotte Londona yes
5378-20 SZ2 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems yes
5386-20 VZ2 Jānis Pārums Projekts Etiopietis / Shalom Mauragi yes
5389-20 VZ2 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki yes
5390-20 VZ2 Pēteris Nikolajevs Jelgava yes
5394-20 VZ2 Kristaps Eglītis Kreg Group Auce yes
5395-20 VZ2 Lauris Zarins Adazi yes
5396-20 VZ1 Patriks Stērninieks HCP Ādaži yes
5399-20 VZ3 Juris Ozoliņš Salaspils / Bandana.lv Salaspils yes
5400-20 SZ1 Heilija Laima Keirāne Jūrmala yes
5402-20 VZ2 Krists Eiduks Vecbebri yes
5403-20 SZ3 Olga Ščebrina Rīga yes
5404-20 SZ3 Tanya Rekis Pinķi yes
5405-20 VZ2 Andis Sakne Saldus Boksa Klubs Saldus yes
5406-20 VZ2 Arnis Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs Rīga yes
5407-20 SZ2 Daiga Brasliņa 0 Ikšķile yes
5408-20 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga yes
5409-20 VZ2 Aigars Veckungs Mārupe yes
5410-20 VZ2 Kārlis Kurtišs Madona yes
5411-20 VZ2 Gunārs Bodnieks Ogre yes
5412-20 VZ2 Konstantīns Lukaševičs Accenture Lielvārde yes
5413-20 SZ2 Antra Sprede Tukums yes
5414-20 SZ3 Jana Jurčenko Kadaga yes
5415-20 VZ2 Lauris Bračka Priekuļi / Sigulda Sigulda yes
5416-20 VZ4 Ivars Oraševskis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis yes
5417-20 VZ3 Jurijs Gammeršmidts ZAS Pārgauja Cēsis yes
5420-20 SZ2 Oksana Lisjuka Sigulda yes
5421-20 VZ3 Gints Buivids Rīga yes
5422-20 VZ2 Elviss Ozols Mucenieki yes
5423-20 SZ2 Madara Muižniece Eco Teh Baltia Rīga yes
5426-20 SZ2 Ieva Šteinberga SPORTLAND Rīga yes
5427-20 VZ2 Roberts Kaufiņš Rīga yes
5428-20 VZ2 Juris Dzērve Venden Rīga yes
5429-20 VZ1 Viktors Žeikars Jelgava yes
5430-20 VZ2 Toms Martinsons Saldus yes
5432-20 VZ2 Jurģis Jurčenko Rīga yes
5433-20 VZ2 Edgars Kuzmans Rīga yes
5434-20 SZ2 Elina Kuzmane Rīga yes
5435-20 SZ3 Džineta Dimante TRX Cēsis Rīga yes
5437-20 VZ1 Marcis Maizitis Ventspils yes
5438-20 SZ2 Zane Kauliņa Tukums yes
5445-20 VZ2 Raitis Brecs Rīga yes
5446-20 VZ2 Edgars Cirvelis 0 Rīga yes
5461-20 VZ2 Edgars Bariss Rīga yes
5468-20 VZ1 Toms Martins Šaķis Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race Rīga yes
5469-20 VZ1 Matīss Slikšjānis Scott Running Latvia/ Latvia Trail Race Smiltene yes