Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant Team City Payment
SB4200-20 V1 Kaspars Janēvičs Valmiermuižas alus Valmiera yes
AB0108-20 V1 Juris Ceika Valmiera yes
SB1742-20 S1 Sindija Ušacka DNB Service Centre Rīga yes
AB1148-20 S1 Ieva Reklaite Accenture Rīga yes
SB4571-20 S1 Baiba Meļņikova Rīga yes
SB1862-20 S1 Monta Treijere Blāča draugi Rīga yes
SB2946-20 V1 Andris Unbedahts Rīga yes
AB0190-20 V1 Mihails Egle Alūksne yes
SB4453-20 V1 Edgars Rūdolfs Drekslers Liepāja yes
SB3660-20 S1 Kristīne Dakša-Junolainena Juno Runners Rīga yes
SB5053-20 V1 Jānis Grasis Piņķi yes
SB1668-20 S1 Anna Bērtaite Tukums no
SB5339-20 V1 Andrejs Bānis Salaspils sporta skola Salaspils yes
SB2763-20 S1 Kristīne Marija Trepša Paskriesim Rīga yes
AB1149-20 V1 Miks Eglītis Accenture Rīga yes
AB0825-20 V1 Thibaud Tocqueville Rīga yes
SB2834-20 V1 Raimonds Knēts Ropaži yes
SB4524-20 V1 Raimonds Roķis Cēsis no
SB1764-20 V1 Lauris Vītols Sigulda Sigulda no
AB0256-20 V1 Tiago Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
SB4830-20 S1 Elza Kozlova Ventspils yes
SB1344-20 V1 Oskars Vēmanis Rīga yes
SB1877-20 S1 Ieva Adamsone Lidosta “Rīga”. Rīga yes
SB3576-20 S1 Gunta Šlosberga Rīga yes
SB4980-20 V1 Kristiāns Varslavāns Baklažāni Rīga yes
SB1547-20 V1 Aldis Egle IGT Rīga yes
SB3711-20 S1 Sāra Stumpe Rūjiena yes
SB2650-20 S1 Indra Ābele Engure no
SB4044-20 S1 Ieva Gronska Engures Sportam Engure yes
AB0263-20 V1 Mikus Saulītis Ādaži yes
SB3935-20 S1 Anna Zvigule Rīga yes
SB4179-20 S1 Inga Priedīte Rīga yes
AB0567-20 V1 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems yes
AB0876-20 V1 Edgars Mežvēvers Lielvārde yes
AB0356-20 S1 Aiva Baufale ART Rīga yes
SB1825-20 S1 Inga Bukovska Bukiņi Cēsis yes
AB1697-20 S1 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga yes
SB4870-20 S1 Enija Jakuška BAUERFIEND Rīga yes
SB1408-20 V1 Olivers Jansons Jūrmala no
SB1913-20 S1 Anete Juhņeviča PRINTFUL Rīga yes
SB4022-20 S1 Teiksma Ģirkale Bauska yes
SB5018-20 V1 Edvards Pavļuts Teku taku Rīga yes
SB1580-20 S1 Anna Taimiņa Liepāja yes
AB1096-20 S1 Amanda Zandersone Dobele no
SB2712-20 V1 Krišjānis Uvis Mednis Rīga yes
SB4096-20 S1 Evelīna Eiduka Rīga yes
SB3902-20 V1 Uģis Martinsons Straupe Straupe yes
SB4267-20 S1 Evita Rutka Supermamma Rīga yes
SB4396-20 S1 Solvita Valucka Tume yes
SB1931-20 S1 Everita Balande Alūksne yes
SB4651-20 S1 Kate Hermane Stopiņi yes
SB3085-20 S1 Inga Brikmane Liepāja yes
SB3361-20 S1 Svetlana Saulīte Jūrmala yes
SB2129-20 V1 Aldis Dauksts Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB4805-20 S1 Diāna Stivriņa PatiPaSevi Jēkabpils yes
SB3237-20 S1 Dace Prince Tukums no
SB3754-20 S1 Sņežana Golubeva Bioderma Rīga yes
SB5161-20 V1 Francis Edwardes Wageningen yes
SB2335-20 S1 Laila Lagzdiņa Rīga no
SB3795-20 S1 Anastasija Frančuka Bioderma Rīga yes
SB2586-20 S1 Gunita Kodoliņa Engures vidusskola Engure yes
SB4328-20 S1 Aiva Belova Rīga yes
SB4586-20 V1 Arvīds Jēgers Fox Fitness Marupe yes
AB0912-20 S1 Laura Liniņa ALA Liepāja yes
SB3296-20 V1 Ernests Tolpežņikovs Siguldas sporta skola Sigulda yes
AB1972-20 S1 Inese Klasa Klasu ģimene Rīga yes
SB4694-20 S1 Laura Voškāne Ikšķile skrien Ikšķile yes
SB3135-20 S1 Ieva Vēvere Lielie dibeni Rīga yes
SB3441-20 S1 Laura Lapiņa Rīga yes
SB2175-20 S1 Dace Junaka Rīga yes
SB5081-20 V1 Kaspars Kārkliņš Stalbe Stalbe yes
SB2231-20 S1 Madara Siliņa Jaunpils no
SB3769-20 S1 Ilona Livčāne Bioderma Rīga yes
SB5209-20 V1 Andris Šabuckis Rīga yes
SB2439-20 V1 Aigars Diena Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB3828-20 S1 Arta Jaudzeme Jūrmalas gliemeži Jūrmala yes
SB4226-20 V1 Elmārs Mamajs Rīga yes
SB4360-20 S1 Liene Čevere Valgunde no
SB4624-20 S1 Beāte Medne Lejasciems yes
SB3008-20 S1 Santa Šteinerte Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB3331-20 S1 Sandra Krumberga Līkā kalna rambātāji Dobele yes
AB0817-20 V1 Sandis Gugāns Jelgava yes
SB4739-20 S1 Inita Jankeviča Swedbank Rīgs yes
SB3183-20 S1 Jolanta Mieze Rīga yes
SB3501-20 S1 Vita Čirjevska Sigulda yes
SB2198-20 S1 Tatjana Danenberga Rīga yes
SB5125-20 V1 Vismands Menjoks Rīga no
SB2253-20 S1 Diāna Dobile Kolka no
SB3786-20 S1 Jolanta Bernupe Bioderma Ķekava yes
SB5264-20 V1 Kristaps Vītoliņš Rīga yes
SB2493-20 S1 Zane Krastiņa Frozen Cēsis yes
AB0117-20 S1 Tatjana Āboliņa Maratona klubs Talsi yes
SB1844-20 S1 Ineta Nordena Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB2797-20 S1 Ilze Upeniece Rīga no
SB4203-20 S1 Ieva Braķe Valmiermuižas alus Valmiera yes
SB4496-20 V1 Juris Seņkāns Rīga yes
SB1743-20 S1 Kristiāna Pumpure DNB Service Centre Rīga yes
AB0453-20 V1 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis yes
AB0641-20 S1 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
SB1864-20 S1 Hanna Luīze Grase Blāča draugi Rīga yes
AB0598-20 V1 Ivo Buliņš Pikalne yes
SB3549-20 S1 Sanita Poļaka Alūksne yes
AB0770-20 V1 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana yes
AB0132-20 S1 Liene Avotiņa Garkalne yes
AB0754-20 V1 Jānis Kalniņš Pāvilosta yes
AB0510-20 S1 Dace Kraukle DARU L Garkalne yes
SB1739-20 S1 Laura Kubineca DNB Service Centre Rīga yes
SB3917-20 V1 Atis Miķelsons SK Vēsma Tukums yes
SB2765-20 S1 Laura Ozola Saldus no
SB4153-20 V1 Olivers Jansons - Jūrmala no
SB2831-20 V1 Ķertis Čertuls-Ģertulis VSK Rīga no
SB4427-20 S1 Ilona Uljane Rīga yes
AB1191-20 V1 Roberts Vārtiņš Sapiens Rīga yes
SB4525-20 V1 Raimonds Roķis Cēsis no
SB1783-20 V1 Egijs Rassa Rīga no
AB1193-20 S1 Agita Ekmane Rīga yes
SB4831-20 V1 Rūdolfs Kozlovs Ventspils yes
AB0603-20 S1 Santa Dremakova Rīga yes
SB1886-20 V1 Artūrs Bičelis Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB3587-20 V1 Roberts Toms Lērme Līgatne yes
SB5002-20 S1 Arnita Freināte Engures sportam/Jadals Engure yes
SB1548-20 V1 Aleksandrs Ščukins IGT Rīga yes
SB3718-20 V1 Alfrēds Drulle Ogre yes
SB2655-20 V1 Arnis Veismanis Engure yes
SB4050-20 S1 Gunta Blumfelde Dobele no
AB3077-20 V1 Renārs Saulītis Ādaži yes
SB3933-20 V1 Kristiāns Ronis DPD LATVIJA Rīga yes
AB1143-20 S1 Baiba Ģērmane Accenture Rīga yes
SB4467-20 S1 Ieva Streļča Rīga yes
AB0306-20 V1 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga yes
SB4545-20 V1 Rihards Gaugers Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera yes
AB0883-20 V1 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga yes
AB0714-20 S1 Laura Salnāja Liepāja yes
SB4871-20 S1 Edīte Skrebele BAUERFEIND Rīga yes
SB1409-20 S1 Santa Svoka Jūrmala no
SB1915-20 V1 Ainārs Spuriņš Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB3635-20 S1 Līga Pauliņa Jūrmala yes
SB5030-20 V1 Johnny Seal Cielaviņas Kalvene no
SB1595-20 S1 Iveta Rēpiņa Rudais Vāvers Tukums yes
SB3745-20 S1 Karīna Jodko Bioderma Rīga yes
SB2716-20 S1 Sandra Krumberga Līkā kalna rambātāji Dobele no
AB0193-20 V1 Rolands Šusts Jūrmala yes
SB2507-20 S1 Svetlana Laudurga Rīga yes
AB0113-20 S1 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle yes
SB4270-20 S1 Kristīne Zariņa Jaunlaicene yes
SB4401-20 S1 Inga Dzene SCHWENK Latvija Rīga yes
SB2374-20 S1 Sannija Bērziņa Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4647-20 V1 Intars Abražuns Rīga yes
SB3108-20 S1 Zane Riekstiņa Rīga yes
SB3366-20 S1 Jolanta Kataja-Paegle Priekuļi yes
SB2134-20 V1 Aigars Dauksts Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB4808-20 S1 Laura Andersone Liepāja yes
SB3251-20 S1 Līva Andersone Liepāja yes
SB3756-20 S1 Irina Čazova Bioderma Rīga yes
SB5164-20 V1 Martins Meija Mārupe yes
SB2343-20 V1 Andris šakens Valmiera no
SB3796-20 V1 Uldis Veits Bioderma Rīga yes
SB2589-20 S1 Lauma Lazda Fitlife Rīga yes
SB4331-20 S1 Gunta Jurevica Liepāja yes
SB4587-20 S1 Kristīne Kroma Fox Fitness Marupe yes
AB0041-20 V1 Aigars Olavs Jelgava yes
SB3305-20 S1 Kintija Košinska Rīga yes
SB1983-20 S1 Egita Petrusa Dobele yes
SB4696-20 S1 Liliāna Voškāne Ikšķile skrien Ikšķile yes
SB3138-20 S1 Gunita Vītola Sigulda no
SB3443-20 S1 Dana Lūse L.Paegles 11 - 18 Sigulda yes
SB2179-20 S1 Kintija Košinska Rīga no
AB0440-20 S1 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga yes
SB2235-20 S1 Gunita Puhova Rīga no
SB3773-20 S1 Karīna Goluba Bioderma Rīga yes
AB0933-20 V1 Valdis Tilts Kocēnu nov. yes
SB2442-20 S1 Ilze Ušpele Ogre yes
SB3831-20 V1 Jānis Jaksons Rīga yes
AB0703-20 S1 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems yes
AB0915-20 S1 Liene Terentjeva Sten Nordic Dobele yes
SB4625-20 S1 Anastasija Veselkova Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Jūrmala yes
SB3009-20 S1 Kristiāna Ritenberga Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB3335-20 S1 Evija G Rīga yes
SB2084-20 V1 Aivars Žukovskis zutenis Rīga yes
SB4746-20 S1 Māra Kaupmane Rīga yes
SB3202-20 S1 Alise Samsonoviča Krāslava yes
SB3502-20 V1 Māris Càbulis Cēsis yes
SB2211-20 S1 Iveta Lazdiņa Rīga yes
SB5137-20 S1 Simona Helmane Tukums yes
SB2275-20 S1 Sabīne Blumanska Rīga yes
SB3787-20 S1 Lidija Zeile Bioderma Rīga yes
SB3746-20 S1 Tatjana Karaja-Akimova Bioderma Rīga yes
SB2721-20 S1 Janute Olava Bauska no
SB1888-20 S1 Inga Kauliņa Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB0911-20 V1 Aldis Krauze ALA Rīga yes
AB0866-20 S1 Madara Rudzāte Rīga yes
AB0533-20 V1 Aleksandrs Miņenkovs Brocēni yes
SB1744-20 V1 Jānis Veide DNB Service Centre Rīga yes
AB1122-20 S1 Līga Kalniņa Accenture Rīga yes
SB4575-20 V1 Dainis Breiers Iecava yes
AB1116-20 S1 Snehal Pande Accenture Rīga yes
SB2952-20 S1 Inga Šulce Jūrmala no
SB3552-20 V1 Andris Šakens Valmiera yes
SB4908-20 S1 Astrīda Semjonova Rīga yes
SB1499-20 S1 Jūlija Vasiļjeva Rīga yes
SB3675-20 S1 Maija Vītiņa Valmiera yes
SB5056-20 V1 Jānis Švika Madona Madona yes
SB1740-20 S1 Monta Andzane DNB Service Centre Rīga yes
SB4010-20 S1 Marina Lazdiņa Bauska no
SB2773-20 S1 Žanna Gulbe Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
SB4158-20 S1 Vineta Krafta Rīga yes
SB2833-20 S1 Valentīna Ševjakova Rīga yes
SB4428-20 V1 Kalvis Strods Valmiera yes
SB2835-20 S1 Anda Knēta Ropaži yes
SB4526-20 V1 Mareks Zālītis Ķekava yes
SB1794-20 S1 Dace Kukule Kukulītes Ogre yes
SB2876-20 V1 Arvis Stankēvičs Jelgava yes
SB4835-20 V1 Gustavs Kuplis Running.lv Mārupe yes
SB1379-20 S1 Lāsma Krustiņa Ikšķile no
SB1887-20 V1 Andis Kauliņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB3588-20 V1 Niks Ikaunieks Līgatne yes
AB1293-20 S1 Lote Freināte Engures sportam Engure yes
SB1551-20 S1 Inga Živula Rīga yes
SB3719-20 S1 Anna Drulle Ogre yes
SB2658-20 S1 Laura Letīcija Miezīte Cīrava yes
SB4054-20 S1 Elīna Purcena Rīga yes
SB3932-20 S1 Ekaterina Tikhomirova Rīga yes
AB0704-20 S1 Elīna Lūsiņa Lapmežciems yes
SB4469-20 S1 Dace Šalajeva Rīga yes
AB1695-20 S1 Anete Tone DNB Service Centre Rīga yes
SB4650-20 S1 Ance Hermane Stopiņi yes
SB1836-20 S1 Inga Elksne Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB2915-20 S1 Kristīne Tihonova Bauska no
SB4885-20 S1 Anta Akantjeva Ummere ind. Carnikava yes
SB1414-20 S1 Natālija Lāce Līgatne yes
SB1916-20 S1 Inese Spuriņa Rīga yes
SB3637-20 S1 Ieva Bluka Jelgava yes
SB5036-20 V1 Nauris Dzenis MADONA Madona no
SB1659-20 S1 Marta Balode Berlin no
SB2217-20 S1 Kristīne Jencīte Rīga yes
SB5140-20 V1 Henrijs Helmanis Tukums yes
SB2288-20 S1 Sanita Pāsa Marienburgas vilki Aluksne no
SB3788-20 S1 Natālija Gostenkova Bioderma Rīga yes
SB5297-20 S1 Anda Vīksna Rīga yes
SB2509-20 V1 Raitis Dovāns Rīga yes
SB3888-20 V1 Aleksandrs Grava TRAKIE VĀVERĒNI Carnikava yes
SB4279-20 S1 Ilze Bartušauska Doles sala Doles sala yes
SB4411-20 V1 Līgavainis Žukovs Baklažāni Rīga yes
SB3256-20 V1 Gatis Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska no
SB2372-20 S1 Līga Čama Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4671-20 S1 Elīza Ilze Oša-Večena Rīga yes
SB3111-20 S1 Zane Riekstiņa Rīga no
AB0038-20 V1 Guntis Meinerts There is no try Salaspils yes
SB2143-20 S1 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ķegums no
SB4816-20 S1 Ieva Otaņķe Aizpute yes
SB3254-20 S1 Inesa Avotiņa Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska yes
SB3757-20 S1 Saulcerīte Cielava Bioderma Rīga yes
AB0268-20 V1 Andris Diļevka Dobele yes
SB3490-20 S1 Indra Vilciņa ogre\nesedimajas.lv Ogresgals yes
SB3800-20 S1 Madara Rumba Sigulda yes
SB2599-20 S1 Sigita Šilinska Rīga yes
SB4208-20 V1 Daniels Mežgailis Limbaži yes
SB4333-20 S1 Beāte Sietiņa Bauska yes
SB4599-20 V1 Krists Zambergs K&K Ogre yes
SB2981-20 S1 Elīne Rundāne Tukums yes
SB3311-20 S1 Kristīne Ābelniece Rīga yes
SB1994-20 S1 Lāsma Kradzīte Jūrmala yes
SB4698-20 S1 Santa Krasovska Kocēnu novads Kocēnu novads yes
SB3143-20 S1 Dace Vilka 4 Vilki Rīga yes
SB3452-20 V1 Tomass Neuss-Lucs Jelgava yes
SB2180-20 S1 Ilze Kalve Rīga yes
SB5083-20 V1 Miks Leitāns MJ-Partneri Rīga yes
AB0756-20 V1 Raivis Bartušauskis Šūpoles Doles sala yes
SB3775-20 S1 Marija Tretjaka Bioderma Rīga yes
SB5220-20 V1 Andris Iesalnieks Sporta iela Jēkabpils yes
SB2459-20 V1 Arturs Nordens Bēne yes
SB3832-20 S1 Vineta Pranča Jelgava yes
SB4246-20 S1 Linda Žogota Ogre yes
SB4381-20 S1 Nataliya Kroshkina Tukums yes
SB4652-20 S1 Ingrīda Puriņa Mārupe yes
SB3010-20 S1 Liāna Ērika Andrejeva BVĢ Bauska no
SB3340-20 S1 Angelika Bērziņa Tukums Tukums yes
SB2094-20 V1 Vladimirs Asrijancs Sporta Klubs "Vēsma" Rīga no
SB4749-20 S1 Irīna Kļaviņa VENDEN Rīga yes
SB3206-20 V1 Guntis Domburs Individual Rūjiena yes
AB0799-20 S1 Julīte Peculeviča Rīga yes
SB1917-20 V1 Kristaps Bērziņš PRINTFUL Rīga yes
SB3642-20 S1 Laine Lupkina Cēsis yes
SB5037-20 S1 Daina Bullite Aizkraukle yes
SB1660-20 S1 Liva Balode Rīga no
SB3749-20 S1 Anna Grebeņņikova Bioderma Rīga yes
SB2728-20 V1 Lauris Zeltiņš RP SIA RĪGAS SATIKSME Rīga yes
AB0112-20 S1 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils yes
AB1250-20 V1 Kaspars Rutkis EY Rīga yes
SB4515-20 S1 Andīna Sprince Lāči Ogre yes
SB1745-20 S1 Liene Pildiņa DNB Service Centre Rīga yes
AB0254-20 V1 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi yes
SB4577-20 V1 Ričards Breiers Iecava yes
AB1129-20 S1 Anuradha Gunjute Accenture Rīga yes
SB2966-20 S1 Sanita Čivča Līvāni no
AB0753-20 V1 Haralds Jansons Carnikavas Nafta Carnikava yes
AB1699-20 S1 Žastīne Skrebele DNB Service Centre Rīga yes
SB1501-20 S1 Monta Ozola Rīga yes
SB3676-20 S1 Linda Fridrihsone Rīga yes
SB4013-20 S1 Marina Lazdiņa Bauska yes
AB0810-20 V1 Ģirts Bērziņš Cēsis yes
SB2775-20 S1 Dace Gūtmane Mammadaba Rīga yes
AB1154-20 S1 Laima Kaufiņa Alūksne yes
SB4429-20 S1 Anita Ieviņa Cēsis yes
AB0783-20 S1 Elizabete Tērauda Rīga yes
AB0444-20 S1 Liene Grosa Rīga yes
SB1799-20 S1 Inga Brikmane Liepāja no
AB0165-20 V1 Jānis Sproģis Jaunmārupe yes
SB4861-20 V1 Mārtiņš Pāvils FK Bandava/Priekules novads Priekule yes
SB1385-20 S1 Inese Rozentāle Aiviekste yes
SB1894-20 S1 Anna Skredele PRINTFUL Rīga yes
SB3596-20 S1 Agnese Ikauniece Līgatne no
AB1292-20 V1 Gints Freināts Engures sportam Engure yes
SB1552-20 S1 Aa Aa aa Aa no
SB3729-20 S1 Aiva Jaunzare Madliena yes
SB2691-20 S1 Kristīna Smuļko Rīga no
SB4060-20 S1 Dina Tohva Gollner Spedition Engure yes
SB2791-20 S1 Līna Paikena Domdaris Rīga yes
SB4187-20 V1 Ralfs Bokta MoBo Running Rēzekne yes
SB4472-20 S1 Liene Stiebriņa Swedbank Ogre yes
AB0280-20 V1 Raitis Ābelnieks Bauska yes
SB4558-20 V1 Aldis Banga Trashmob Auciems yes
SB1837-20 V1 Jānis Elksnis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB1294-20 V1 Juris Bērziņš Engures sportam Engure yes
SB4888-20 V1 Ritvars Sluga Kalnciems yes
SB1418-20 S1 Inguna Ērenfrīde Rīga yes
SB2098-20 V1 Atis Mikelsons SK Vēsma Tukums no
SB4762-20 V1 Bogdans Patrejevs Ludza yes
SB3467-20 S1 Silvija Bogdanova Sigulda yes
SB3522-20 V1 Toms Kusiņš Rīga yes
SB5144-20 S1 Vita Helmane Tukums yes
SB2307-20 V1 Dmitrijs Grjaznihs Rīga yes
SB3790-20 S1 Margarita Pudova Bioderma Rīga yes
SB5301-20 S1 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava yes
SB2531-20 S1 Laila Manfelde Sporta Klubs VĒSMA Rīga yes
SB3889-20 V1 Kristaps Grava TRAKIE VĀVERĒNI Carnikava yes
SB4285-20 V1 Jānis Dambergs Rīga yes
SB4415-20 S1 Iveta Sērmaukša Cēsis yes
SB3257-20 V1 Gatis Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska yes
SB1948-20 S1 Kristīne Frolova Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB4672-20 S1 Eva Krūmiņa Smārde yes
SB3114-20 S1 Sandra Strazdiņa Sējas novads yes
SB3429-20 S1 Ieva Zirne Ieva un Undīne Rīga yes
SB2146-20 S1 Marta Anna Barisa VAS "Latvijas gaisa satiksme" Rīga no
SB4821-20 S1 Aiga Krūmiņa Cēsis yes
SB3758-20 S1 Irina Belugina Bioderma Rīga yes
SB5171-20 V1 Andris Šabuckis Rīga no
SB2391-20 S1 Daila Karpova Jēkabpils no
SB3802-20 V1 Valentīns Klass Klasu ģimene Rīga yes
SB2601-20 S1 Līga Pakule Dobele Dobele no
SB4217-20 V1 Mairis Bokta MoBo Running Rēzekne yes
SB4335-20 S1 Inta Brīdaka Cēsis yes
SB4611-20 S1 Dace Gulbe SK KATRĪNA Kuldīga no
SB2989-20 V1 Gints Gasiņš Mārupe yes
AB0101-20 S1 Inga Ozolkalna Rīga yes
SB2041-20 S1 Annija Katrīna Zikmane Liepāja no
SB4709-20 S1 Alise Lāce turbo Rīga yes
SB3159-20 S1 Dace Kļaviņa Cēsis yes
AB0145-20 S1 Ira Misāne Ādaži yes
SB2182-20 S1 Ilva Radziņa Tukums yes
SB5084-20 V1 Dāvis Leitāns MJ-Partneri Rīga yes
SB4914-20 S1 Nadežda Stepanova Rīga yes
SB3776-20 S1 Jelizaveta Patrejeva Bioderma Ludza yes
SB5233-20 S1 Agija Silakaktiņa Rīga yes
SB2464-20 S1 Tatjana Zemīte Jelgava Jelgava no
SB3850-20 S1 Ilze Tooma Rīga yes
SB4252-20 S1 Rita Elste Madona yes
SB4388-20 S1 Anda Žolneroviča Māsas Ogre yes
SB4632-20 S1 Līga Stroža Babites nov.pinki yes
AB1712-20 S1 Madara Runce DNB Service Centre Rīga yes
AB0398-20 V1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga yes
SB1845-20 S1 Inga Buka PRINTFUL Rīga yes
AB0051-20 S1 Gunta Dravniece Rīga yes
AB1255-20 S1 Sigita Spudienė Basakojai Šiauliai yes
SB1434-20 S1 Dace Vilka 4 Vilki Rīga no
AB0401-20 V1 Kristaps Aksenoks Rīga yes
SB3643-20 S1 Marta Lupkina Cēsis yes
SB5039-20 V1 Nauris Dzenis MADONA Madona yes
SB1661-20 S1 Doroteja Balode Rīga no
SB3799-20 V1 Jānis Rumba Sigulda yes
SB2749-20 S1 Anna Urga DOBELES 1. VIDUSSKOLA Dobele yes
SB4138-20 V1 Raivo Grundšteins Bigbank Rīga yes
AB0140-20 S1 Ērika Bužinska Daugavpils yes
AB0366-20 V1 Pēteris Paikens Domdaris Rīga yes
SB1749-20 S1 Ance Goba DNB Service Centre Rīga yes
SB2857-20 V1 Ģirts Kalderauskis Dobele yes
SB4578-20 V1 Markuss Reinis Jansons Jelgava yes
SB1866-20 V1 Gvido Dzērve Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB2967-20 S1 Sanita Čivča Līvāni no
AB0443-20 S1 Dace Limmere Maushi Jūrmala yes
SB4948-20 S1 Saila Jansone SK Katrīna Kuldīga yes
SB1502-20 V1 Ervins Rozenbergs Rīga yes
SB3684-20 S1 Kristīne Ošāne Individuāli Sigulda yes
AB0359-20 S1 Arta Paula Ruciņa Rīga yes
AB0575-20 S1 Agnese Kalniņa Jelgava yes
SB2778-20 V1 Edgars Bierands Mammadaba Rīga yes
AB0755-20 S1 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele yes
SB4431-20 S1 Alise Rosicka Tukums no
SB2846-20 S1 Inga Sīle Salaspils yes
SB4531-20 V1 Raimonds Roķis Cēsis yes
SB1800-20 S1 Karīna Kukule Kukulītes Tīnūži yes
SB2903-20 S1 Nataļja Kasale Rīga yes
SB4865-20 V1 Gints Laķis Engures sportam/Jadals Engure yes
SB1388-20 V1 Edgars Kreišs Olaine yes
SB1895-20 S1 Inga Onskule Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB3597-20 S1 Agnese Ikauniece Līgatne yes
SB5006-20 S1 Ieva Veikšina Cēsis yes
SB1558-20 S1 Kristīne Korpa Rīga yes
SB3731-20 V1 Agris Eizengrauds Tukums yes
AB0482-20 S1 Kristīna Smuļko Rīga yes
SB4066-20 V1 Klāvs Grūtups Rīga yes
SB2792-20 S1 Teiksma ģirkale Bauska yes
SB4188-20 S1 Liāna Brēdenfelde Marienburgas Vilki Alūksne yes
SB4473-20 S1 Karīna Buša Swedbank Rīga yes
AB1696-20 S1 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga yes
SB4559-20 S1 Sarmīte Banga Trashmob Auciems yes
SB4634-20 S1 Ivanda Pehlaka Baltais Madona yes
SB3026-20 V1 Valdis Vanags Engure yes
SB3354-20 S1 Helen Helmet Tartu yes
SB2099-20 S1 Ieva Skirusa SK Vēsma Rīga no
SB4773-20 S1 Dace Jukuma Sigulda yes
AB0839-20 S1 Ruta Saliņa Rīga yes
SB3534-20 S1 Agnese Hohberga Rīga yes
SB5146-20 V1 Edvīns Helmanis Tukums yes
SB2316-20 S1 Liene Mistre Jelgava yes
SB3791-20 S1 Dace Voldiņa Bioderma Ķekava yes
AB0435-20 V1 Matīss Simkevičs Rīga yes
SB2553-20 S1 Baiba Lejiņa RSVK Rīga yes
SB4293-20 S1 Evelīna Eiduka Rīga no
SB4418-20 S1 Līga Naumova Jūrmala no
AB0141-20 S1 Ilze Biģele Kuldīga yes
SB1955-20 S1 Evita Butāne Jelgava yes
SB4674-20 V1 Kaspars Ernstsons-Grūbe Rīga yes
AB0072-20 S1 Anda Sproģe-Vāvere #esesmustirnubuks Sigulda yes
SB3430-20 V1 Patriks Kubliņš Kubliņi Rīga yes
SB2147-20 V1 Roberts Jaunromāns Rīga no
SB5058-20 S1 Ingrīda Urbāne Rīga yes
SB3759-20 S1 Inga Kozlovska Bioderma Rīga yes
SB5173-20 V1 Andris Šabuckis Rīga no
SB2396-20 S1 Inese Meldere Rīga yes
SB3806-20 S1 Ieva Skirusa SK Vēsma Rīga yes
SB4219-20 S1 Krista Lībiete Rīga yes
SB4339-20 V1 Edgars Zommers Baklažāni Rīga yes
SB4614-20 S1 Dace Gulbe SK KATRĪNA Kuldīga yes
SB3000-20 S1 Sanita Pāsa Marienburgas vilki Aluksne yes
AB1267-20 S1 Irīna Ņesterenko Rīga yes
SB2052-20 S1 Laura Niedra Liepāja yes
SB4722-20 S1 Lauma Sargune Rīga no
SB3160-20 S1 Aira Šmite Tukums yes
SB3465-20 V1 Kristaps Janitens Rīga yes
SB2191-20 S1 Maija Lubgane-Ģriķīte Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB5099-20 S1 Iveta Šnepa Rīga yes
SB2241-20 S1 Zane Riekstińa Rīga no
SB3779-20 S1 Daniela Baumane Bioderma Rīga yes
AB1183-20 V1 Kaspars Kumpiņš Sapiens Rīga yes
SB2466-20 S1 Tatjana Zemīte Jelgava Jelgava no
SB3859-20 S1 Alīna Česnokova Bioderma Rīga yes
SB4253-20 S1 Evija Elmere Mārupes Dunkani Rīga yes
SB4389-20 S1 Agra Vāvere Māsas Ogre yes
AB0308-20 V1 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils yes
SB4560-20 S1 Ilze Sala Rīga yes
SB1848-20 S1 Linda Nordena Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
SB2938-20 S1 Anete Vitjazeva Rīga yes
AB0305-20 S1 Annija Belogrudova Guddžobs Guddans Rīga yes
SB3993-20 V1 Jēkabs Alberts Krastiņš Bauska yes
SB3644-20 S1 Ināra Dāboliņa Nūjo Vesels Rīga yes
SB5045-20 S1 Kristīne Balandiņa Jūrmala yes
SB1662-20 S1 Frīda Balode Rīga no
SB3751-20 S1 Jekaterina Artemenkova Bioderma Rīga yes
SB4803-20 V1 Ervīns Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils yes
SB4146-20 S1 Anna Sesilija Vāvere Mengīni De Oliveira Ogre yes
AB1095-20 V1 Uģis Madalāns Madona yes
SB4520-20 S1 Anna Freiberga Vāveres R'iga yes
SB1750-20 S1 Annija Klava DNB Service Centre Rīga yes
AB0257-20 S1 Norah Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
SB4581-20 V1 Dzintars Borozinskis MARATONA KLUBS Ķegums yes
SB1868-20 S1 Baiba Piroga Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB3565-20 V1 Jānis Ančs Jūrmalas gliemeži Jūrmala yes
SB4973-20 S1 Egita Liepiņa Baltais Rīga yes
SB1510-20 S1 Monta Leimane Riga Runners Rīga yes
SB3685-20 V1 Georgs Ošāns Individuāli Sigulda yes
SB4034-20 S1 Santa Azace Circenīši Cēsis yes
AB0244-20 S1 Aiga Stalbe Kuldīga yes
AB0363-20 S1 Santa Marhele Rīga yes
AB1138-20 S1 Lāsma Bergmane-Behmane Accenture Rīga yes
SB4436-20 S1 Beāte Melbārde Blome yes
AB0586-20 V1 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes
SB4532-20 V1 Dāvids Ramlavs Dobele yes
AB0273-20 S1 Aušra Šnipaitienė Ukmerge yes
SB2904-20 S1 Jana Klendere Rīga yes
SB4867-20 S1 Zane Strazdiņa Engures sportam/Jadals Engure yes
SB1391-20 S1 Kristīne Biezuma Rīga no
SB1896-20 S1 Agnese Skujiņa PRINTFUL Rīga yes
SB3610-20 V1 Deniss Macevičs Bauskas valsts ģimnāzija Bauska yes
SB5011-20 S1 Aiva Kricka VSK Burkānciems&co Salaspils yes
AB0527-20 S1 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute yes
SB3732-20 S1 Annija Tīna Eizengrauda Tukums yes
SB2705-20 S1 Ināra Žizena Bauska no
SB4081-20 S1 Enija Marta Liepiņa Salaspils yes
SB2795-20 S1 Inese Rīna Bauska yes
AB1703-20 S1 Signe Strujevica DNB Service Centre Rīga yes
SB4478-20 V1 Jānis Zukuls Cēsis Cesis yes
SB4390-20 S1 Laura Kaulakane Aluksne yes
SB4636-20 S1 Monta Starce Baltais Madona yes
SB3030-20 S1 Daira Kuzņecova Team Herbalife Rīga yes
SB3355-20 S1 Indra Pauliņa Talsi yes
SB2114-20 S1 Rasa Biškrēsliņa -- Rīga yes
SB4783-20 S1 Anna Pelna Rīga yes
SB3216-20 S1 Anna Tirzmala Ikšķile yes
SB3535-20 S1 Liene Hohberga Rīga yes
SB5157-20 V1 Sergiy Gozhda Jūrmala yes
SB2320-20 V1 Mārtiņš Cinovskis Maratona klubs Aizpute yes
SB3792-20 S1 Natālija Suļtrekova Bioderma Rīga yes
AB0434-20 S1 Līga Simkeviča Rīga yes
SB2555-20 S1 Daiga Goldova Tukums yes
SB4307-20 V1 Ugis Pukitis Rīga no
AB0174-20 V1 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile yes
SB3288-20 S1 Kristīne Kazaka Tukums yes
SB1956-20 V1 Jānis Butāns Jelgava yes
SB4675-20 S1 Liesma Krieva Baltezers yes
SB3123-20 V1 Lauris Vītols Sigulda no
SB3431-20 S1 Undīne Upeniece Ieva un Undīne Rīga yes
SB2161-20 V1 Markuss Kamerāds Jūrmala no
SB5064-20 S1 Katerīna Paltiņa Cēsis yes
SB3760-20 S1 Kristīne Taube Bioderma Rīga yes
AB0679-20 S1 Rudīte Bērziņa Olainfarm Olaine yes
SB2401-20 S1 Indra Pietkeviča Rīga yes
SB3813-20 V1 Uldis Kubliņš Kubliņi Rīga yes
AB0751-20 S1 Jolanta Kravale Bez Čiekura Valmiera yes
SB4341-20 V1 Toms Paulsons Zemgales Ziņas Smiltene yes
SB4615-20 V1 Varis Ratnieks Valmiera yes
SB3002-20 S1 Laura Leistmane VFK Staldzene Ventspils no
SB3315-20 S1 Dace Spalviņa Rauna yes
SB2054-20 S1 Dita Varņecka Rīga yes
SB4723-20 S1 Lauma Sargune Rīga yes
AB0278-20 S1 Maija Balode VENTSPILS MARATONA KLUBS Ventspils yes
SB3477-20 S1 Dārta Arta Medne Alūksnes novads yes
SB2192-20 V1 Verners Ģriķītis Sporta klubs "Vēsma" Rīga no
SB5100-20 V1 Edvards Šneps Rīga yes
SB2246-20 V1 Gatis Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska yes
SB3780-20 S1 Jūlija Dzene Bioderma Rīga yes
SB5249-20 S1 Sintija Zemīte Atašiene yes
SB2467-20 S1 Tatjana Zemīte Jelgava Jelgava no
SB3861-20 S1 Annija Čiščakova Ogre yes
SB4259-20 V1 Arno Rieksts Juha no
AB0089-20 S1 Līvija Muša Jūrmala yes
AB0669-20 S1 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga yes
SB4562-20 V1 Oskars Gertners Rīga yes
SB1859-20 V1 Artūrs Melzobs PRINTFUL Cēsis yes
SB2942-20 S1 Liāna Ērika Andrejeva BVĢ Bauska no
AB0984-20 S1 Līga Mastiņa Olaine yes
SB1481-20 S1 Lana Gorzova Smiltene yes
SB3647-20 S1 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils yes
SB5048-20 V1 Ģirts Kubliņš Kubliņi Rīga yes
SB1663-20 V1 Dante Balodis Rīga no
SB3891-20 S1 Gita Dubrova Ogre yes
AB1130-20 S1 Rupali Tayade Accenture Rīga yes
SB4147-20 S1 Sindija Plahotina Ogre yes
AB0961-20 V1 Kaspars Olte Jūrmala yes
SB4521-20 V1 Erasts Liepa Olaine yes
SB1752-20 V1 Mareks Mukans DNB Service Centre Rīga yes
AB0255-20 S1 Jessica Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
AB0985-20 S1 Iveta Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
SB1335-20 S1 Jolanta Umbraško Dobele yes
SB1871-20 S1 Arlita Marcinkeviča Lidosta "Rīga" Rīga yes
SB3566-20 S1 Līva Jaudzeme Jūrmalas gliemeži Jūrmala yes
SB4975-20 S1 Aija Mitenberga Māsas Roja yes
SB1544-20 S1 Sandra Viekale-Gasjūne Jelgava yes
SB3695-20 V1 Ivars Krastiņš Rīga yes
SB2638-20 S1 Anete Uljane Rīga no
SB4035-20 V1 Kristaps Azacis Circenīši Cēsis yes
AB0844-20 S1 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga yes
AB0807-20 S1 Inese Eglīte Rīga yes
SB4439-20 V1 Mārtiņš Riekstiņš Rīga yes
AB0585-20 S1 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga yes
SB4534-20 S1 Vigda Jirgensone Nūjo priekam Saulkrasti yes
SB1820-20 V1 Didzis Jurgelāns Cēsis yes
AB0672-20 S1 Undīne Līduma Latvijas Finieris Rīga yes
SB4868-20 V1 Kristians Kazainis Rīga yes
SB1393-20 S1 Aija Graudiņa Jēkabpils yes
SB1898-20 V1 Artūrs Sokolovs PRINTFUL Rīga yes
SB3619-20 S1 Sanita Čivča Līvāni no
SB5013-20 V1 Jānis Bodnieks Bauska yes
SB1578-20 S1 Baiba Ligere Salaspils yes
SB3737-20 V1 Jānis Švika Madona Madona no
SB2706-20 V1 Kristaps Sniķers Lidosta “Rīga” Rīga yes
SB4084-20 S1 Karina Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0676-20 S1 Anete Akimova LMC Lapmežciems yes
SB4198-20 V1 Edgars Ozoliņš Valmiermuižas alus Valmiera yes
AB0635-20 S1 Jeļena Ozoliņa Salaspils Salaspils yes
SB4392-20 S1 Indra Ābele Engure no
SB1923-20 V1 Dāvis Sargūns PRINTFUL Rīga yes
SB4638-20 S1 Sanita Teterovska Baltais Talsi yes
SB3804-20 S1 Svetlana Vasiļjeva Rīgas Satiksme Rīga yes
SB3357-20 S1 Ināra Nordena Bēne yes
AB1132-20 S1 Marita Lasmane Accenture Garkalne yes
SB4795-20 S1 Černecova Līana Rēzekne yes
AB0768-20 V1 Kristaps Kurzemnieks Ērgļi yes
SB3536-20 S1 Laine Damberga Jelgava yes
SB5155-20 S1 Sanita Gožda Jūrmala yes
SB2322-20 V1 Aivars Mincenbergs INDI Ventspils yes
SB3793-20 S1 Aleksandra Domanska Bioderma Rīga yes
AB0978-20 V1 Roberts Rotelis Rīga yes
SB2580-20 V1 Rihards Strauts SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola Rīga no
SB4315-20 S1 Kristīne Logina Rīga no
SB4422-20 V1 Andris Terentjevs Sten Nordic Ādaži yes
SB2968-20 V1 Klāvs Rozevskis Kuldiga yes
SB3290-20 V1 Nauris Krūmiņš Swedbank Saulkrasti yes
SB3944-20 S1 Baiba Jansone Sigulda yes
SB4679-20 S1 Aiga Pūpola OK Saldus Saldus yes
SB3124-20 S1 Gunita Vītola Sigulda no
SB3433-20 S1 Leila Fjodorova Jūrmala yes
SB2162-20 V1 Modris Peterlēvics Jūrmala no
SB5069-20 V1 Kristofers Aleksis Kaulakans Alūksne yes
SB3763-20 S1 Daiga Strode Bioderma Valmiera yes
SB5193-20 S1 Helēna Bodniece Mārupe yes
SB2419-20 S1 Svetlana Vasiļjeva Rīgas Satiksme Rīga no
SB3816-20 S1 Zanda Tabiņa Rīga yes
SB4224-20 S1 Nellija Nulle Rīga yes
SB4342-20 S1 Liene Puisāne EJ! Rīga yes
SB4617-20 S1 Agnese Ose Baltais Tukums yes
AB0485-20 V1 Igors Mihaļevs Jēkabpils Jērkabpils yes
AB1345-20 S1 Žanna Linde Ērgļi yes
SB2055-20 S1 Anda Ozoliņa Rīga yes
SB4731-20 S1 Ritma Niedre Jaunpils yes
SB3172-20 S1 Ingrīda Svoka Jūrmala yes
SB3492-20 S1 Leonarda Liepiņa Venden Rīga yes
SB2196-20 S1 Lelde Ronimoisa Vāveres | Supervaroņi Madona yes
SB5116-20 S1 Kristina Kozlovska Palīdzēsim.lv Rīga yes
SB2248-20 S1 Olga Golube Dagdas vidusskola Dagda yes
SB3781-20 S1 Iveta Lapiņa Beroza Bioderma Cēsis yes
SB5255-20 S1 Estere Saide Ķimene Valka yes
SB2468-20 S1 Tatjana Zemīte Jelgava Jelgava no
SB3875-20 V1 Braens Meškis ASK Patria Saldus yes
SB4495-20 S1 Dženeta Umalas Rīga yes
AB0680-20 S1 Ģertrūde Silauniece Olainfarm Olaine yes
SB4570-20 S1 Sofija Meļņikova Rīga yes
SB1860-20 S1 Alise Gaidule PRINTFUL Rīga yes
SB2945-20 S1 Liāna Ērika Andrejeva BVĢ Bauska no
AB0396-20 S1 Rigonda Germova Mārupe yes
SB1482-20 S1 Annija Sokolova Swedbank Rīga yes
SB3649-20 S1 Kristīne Valujeva Sandijas komanda Jelgava yes
AB0302-20 V1 Jānis Lavicevičs Rīga yes
SB1665-20 V1 Gatis Romanausks Rīga no
SB3903-20 S1 Elita Martinsone Straupe Straupe yes
SB2759-20 V1 Arnis Pirogs Barkava yes
AB0649-20 S1 Inga Melne Olainfarm Olaine yes
AB1166-20 S1 Sintija Juška Accenture Rīga yes
SB4523-20 V1 Raimonds Roķis Cēsis no
SB1756-20 S1 Ilze Strautiņa HighFive Jaunpils no
SB2859-20 S1 Agnese Zandersone Dobele yes
AB0987-20 V1 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
SB1338-20 S1 Raimonda Virse Rīga yes
SB1875-20 S1 Ilze Kivlāne PRINTFUL Rīga yes
AB0496-20 S1 Elīna Vesere Rīga yes
AB1271-20 S1 Sarmīte Kaunese Saldus novada pašvaldība Saldus yes
SB1545-20 V1 Armīns Gasjūns Jelgava yes
SB3702-20 S1 Anna Grebeca Olaine yes
AB0758-20 S1 Anete Uljane Rīga yes
SB4036-20 S1 Lāsma Bauska Rēzekne yes
AB0249-20 S1 Diāna Ceika Rīga yes
AB0918-20 S1 Pārsla Dambe Jūrmala yes
SB4177-20 S1 Santa Marhele Rīga no
SB4458-20 S1 Ieva Streļča Rīga no
SB2847-20 S1 Lilita Ertmane Tukums yes
SB4544-20 S1 Marta Gaugere Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera yes
SB1824-20 V1 Andris Bukovskis Bukiņi Cēsis yes
SB2912-20 S1 Marina Krastiņa Jaunolaine yes
SB4869-20 V1 Mārtiņš Stūrnieks Engures vidusskola Engure no
SB1399-20 V1 Krists Dabra Kuldīga Kuldīga no
SB1900-20 V1 Rūdolfs Kadakovskis PRINTFUL Rīga yes
SB3623-20 S1 Rēzija Puida Rīga yes
SB5016-20 V1 Ivars Rutkops Jelgava yes
SB1579-20 V1 Edgars Ligeris Salaspils yes
SB3739-20 S1 Inga Cīrule Tukums yes
SB2710-20 V1 Krists Siliņš Cēsis yes
SB4091-20 V1 Dzintars Ezis Oslo yes
AB0587-20 V1 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes
SB4199-20 S1 Evija Ozoliņa Valmiermuižas alus Valmiera yes
SB4265-20 V1 Mārtiņš Kļava Rīga yes
AB0382-20 S1 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga yes
SB1924-20 S1 Inese Vītiņa PRINTFUL Rīga yes
SB4641-20 V1 Valerijs Dudičs Jelgavas novads glūdas pagasts yes
SB3050-20 S1 Ļubova Krēmere Swedbank Madona yes
SB3359-20 V1 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera no
SB2123-20 V1 Aldis Bērziņš Tukums Tukums yes
SB4800-20 S1 Dana Zandersone Swedbank Rīga yes
AB0272-20 S1 Elīna Gadzāne Rīga yes
SB3798-20 S1 Līga Rumba Sigulda yes
SB5156-20 S1 Ieva Kalniņa Rīga yes
SB2334-20 V1 Ivo Siņicins Ventspils yes
SB3794-20 S1 Santa Zeļenkova Bioderma Rīga yes
SB2581-20 S1 Evita Strauta SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola Rīga no
SB4322-20 S1 Paula Fjodorova AMSERV Tukums yes
AB0046-20 V1 Aigars Eglājs Medaļas būs? Rīga yes
SB2975-20 S1 Sanita Anspoka Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska yes
SB3291-20 S1 Aiva Jaunzare Ogre no
SB1960-20 S1 Aleksandra Ļitvinska Anniņmuižas Super Bee Rīga yes
SB4691-20 S1 Helēna Zvaigznīte JS DREAM TEAM Liepa yes
SB3125-20 S1 Annika Nelsone Rīga no
SB3436-20 S1 Laura Ķiploka LVM Vecumnieki yes
SB2164-20 S1 Mārīte Kamerāde Jūrmala no
SB5073-20 S1 Kristīne Salnāja Rīga yes
SB2220-20 S1 Andra Viļuma Rīga yes
SB3767-20 S1 Helēna Vāne Bioderma Rīga yes
AB0678-20 S1 Lija Ruperte Olainfarm Olaine yes
SB2435-20 V1 Ēriks Ozoliņš Swedbank Rīga yes
SB3823-20 S1 Zane Saleniece Bioderma Rīga yes
SB4225-20 S1 Krista Lībiete Rīga no
SB4356-20 S1 Santa Mežvēvere Lielvārde yes
SB4618-20 V1 Rūdolfs Ose Baltais Tukums yes
AB0438-20 V1 Andris Līdaks Rīga yes
AB0743-20 S1 Iluta Kurzemniece Ērgļi yes
SB2074-20 S1 Līva Gertnere Sportiskie B31 Rīga yes
SB4733-20 S1 Mārīte Rove Penkule yes
SB3179-20 V1 Reinis Virsis-Šneiders Rīga yes
SB3494-20 S1 Karīna Kahanova Venden Rīga yes
AB0170-20 S1 Ilvija Bērziņa Rīga yes
SB5123-20 S1 Līna Kārkliņa Rīga yes
SB2252-20 S1 Inga Saviele 3D Running Rīga yes
SB3784-20 S1 Kristiāna Mače Bioderma Jēkabpils yes
SB5258-20 V1 Egils Naglis Balvi yes
AB0640-20 S1 Marta Saklaure Ādaži yes
SB3877-20 V1 Guntars Āboliņš Maratona klubs Talsi yes
5348-20 S1 Elīna Dejus Rīga yes
5352-20 V1 Markuss Tiesnesis Stirnubuks / Run 4 Sun Rīga yes
5354-20 S1 Jolanta Pence SK,,Lejasciems" Lejasciems yes
5357-20 V1 Jānis Grīnbergs Priekuļi yes
5361-20 S1 Līga Alksne Sportland Rīga yes
5363-20 S1 Sniedze Sproģe #esesmustirnubuks Rīga yes
5382-20 S1 Inese Misa Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
5391-20 S1 Viktorija Suhecka Vangaži yes
5392-20 S1 Irena Suhecka Vangazi yes
5393-20 S1 Inese Grigale Ādaži yes
5397-20 S1 Alina Taran Rīga yes
5398-20 V1 Janis Ronis Skrienam Liepāja Kalvene yes
5419-20 S1 Dace Vesterdāla Rīga yes
5425-20 S1 Viktorija Babkina yes
5431-20 V1 Rolands Puķe Saldus Boksa Klubs Saldus yes
5441-20 V1 Ernests Ozols Rīga yes
5443-20 V1 Jēkabs Malzubris Zubru Trieciens Rīga yes
5453-20 S1 Egija Passe-Apsīte Rīga yes
5454-20 S1 Zita Barānova Rīga yes
5455-20 V1 Jānis Varslavāns Rīga yes
5456-20 S1 Ieva Lācenberga-Rocēna Stirnu Buks Design Rīga yes
5457-20 V1 Jānis Jurgelevičs Salaspils yes
5459-20 V1 Fredrik Hagstroem Emergn Gothenburg yes
5462-20 V1 Jānis Māsēns Firma L4 Mārupe yes
5463-20 V1 Jānis Kauliņš EY Forensic & Integrity Services Rīga yes
5464-20 S1 Alise Kauliņa Rīga yes
5466-20 S1 Ilze Janmere Rīga yes