Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Group Participant School
Team
City Payment
SB2040-20 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
SS Arkādija
Rīga yes
SB5091-20 U14 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB2505-20 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga no
SB2665-20 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB2244-20 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB3032-20 U10 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Rīga Runners
Rīga yes
SB3244-20 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Rundāles novads yes
SB3595-20 U20 Ieva Stallīte Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB1341-20 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads yes
SB3857-20 U12 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala yes
SB4404-20 U10 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems yes
SB1508-20 U14 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale yes
SB4566-20 U16 Markuss Kristians Krievs Ādažu vidusskola
Garkalne yes
SB1933-20 U20 Nataļja Krivonosa Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola
Rīga yes
SB5004-20 U16 Kate Freināte Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2105-20 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB5202-20 U18 Ralfs Roga Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Liepāja yes
SB2569-20 U12 Kristaps Skranda Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2767-20 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus no
SB3116-20 U14 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads yes
SB3292-20 U12 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga yes
SB3669-20 U10 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija
Kuldīga yes
SB1383-20 U12 Reinis Vanaggs Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB4031-20 U12 Klaudija Vanesa Sloka Jura Neikena Dikļu pamatskola
pulsometrs.lv
Dikļi yes
SB4460-20 U10 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola
COK Silva
Lapmežciems yes
SB1535-20 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB4630-20 U12 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi yes
SB4838-20 U14 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola
Lynx
Rīga yes
SB5034-20 U10 Norberts Dzenis Madonas pilsētas 1. vidusskola
MADONA
Madona yes
SB2121-20 U12 Tomass Silakaktiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2617-20 U12 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Adazi yes
SB4089-20 U12 Kristers Elksnis Jēkabpils 2.vidusskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Jēkabpils yes
SB2809-20 U12 Mikus Mārtiņš Rozitis Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala yes
SB3176-20 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB3343-20 U18 Reičela Rone Aizputes vidusskola
Liepàjas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB3807-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga yes
SB4368-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB1423-20 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4494-20 U20 Niklāvs Korkunovs Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB1584-20 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala yes
SB4972-20 U10 Margarita Babicka Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB4846-20 U18 Arturs Kostjajevs Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2136-20 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils pamatskola
Jēkabpils yes
SB1818-20 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda no
SB5268-20 U12 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB1572-20 U10 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
Dundaga yes
SB5324-20 U10 Sofija Stūrniece Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2829-20 U14 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB2920-20 U14 Valters Ozoliņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB3400-20 U14 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3487-20 U14 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB4107-20 U12 Karīna Pastare Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB3990-20 U14 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB4292-20 U14 Selina Rēze Limbažu novada ģimnāzija
Limbaži yes
SB4715-20 U18 Niks Balgalvis Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB1655-20 U14 Viktorija Mileika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4857-20 U18 Kristiana Ieva Zitkusa Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2195-20 U18 Deivids Kalniņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5281-20 U10 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB2414-20 U16 Annija Klipa Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5332-20 U12 Rebeka Bekere Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2856-20 U10 Adrians Kalderauskis Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB2956-20 U12 Jūlija Eglīte Rubenes pamatskola
Zs Skujas/Dabasauglis
Vaidavas pagasts yes
SB3413-20 U16 Enija Lija Kalniņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3546-20 U12 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola
Alūksne yes
SB4184-20 U12 Marta Sindija Andersone Aizputes pagasta pamatskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB1630-20 U14 Anna Nikola Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4351-20 U12 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils yes
SB4781-20 U16 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola
Jaunmarupe yes
SB1761-20 U12 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola
Siguldas maldoņi
Sigulda yes
SB4906-20 U10 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola
Ragana yes
SB2255-20 U14 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5299-20 U16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Labs starts
Rīga yes
SB2445-20 U12 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola
ASK Patria
Ogre yes
SB2885-20 U10 Ričards Pētersons Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Skaistkalne yes
SB2998-20 U14 Adrians Obinna Ogbodo Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB3459-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga no
SB4074-20 U16 Alīna Smirnova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB4232-20 U12 Kerija Krēmere Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB4670-20 U14 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola
Smārde yes
SB1639-20 U16 Renārs Žīgurs Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4508-20 U16 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola
Smārde yes
SB4021-20 U14 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola
Tukuma 2.pamatskola
Tukums yes
SB4974-20 U18 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB2043-20 U12 Marta Aleksandra Skudra Tukuma 2. vidusskola
Tukumā 2. vidusskola
Tukums yes
SB5108-20 U14 Sintija Jermacane Siguldas Valsts ģimnāzija
Slow cows
Sigulda yes
SB2526-20 U16 Elizabete Eglīte Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera yes
SB2674-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga no
SB2245-20 U10 Donāts Avotiņš Codes pamatskola
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB3913-20 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3245-20 U18 Rainers Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundales vidusskola
Rundāles novads yes
SB3612-20 U14 Rūdolfs Smilga Privātā sākumskola "DOMDARIS"
DOMDARIS
Ķekava yes
SB1347-20 U12 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB3866-20 U20 Emils Germanis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Rīga yes
SB4405-20 U14 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems yes
SB1511-20 U12 Ance Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4567-20 U12 Sabīne Krieva Ādažu vidusskola
Garkalne yes
SB1939-20 U14 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga yes
SB5005-20 U12 Jurģis Freināts Engures vidusskola
Engure yes
SB2106-20 U16 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5213-20 U14 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Mogo 08
Rīga yes
SB2582-20 U12 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola
Rīga no
SB2771-20 U12 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB3122-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB3295-20 U12 Roberts Tolpežņikovs Pamatskola "Universum"
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB3673-20 U14 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži yes
SB1384-20 U14 Annija Vanaga Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB4032-20 U14 Sandija Rumba Kocēnu pamatskola
pulsometrs.lv
Dikļi yes
SB4461-20 U10 Edvards Akimovs Lapmežciema pamatskola
FK Tukums2000/TSS
Lapmežciems yes
SB1536-20 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB4653-20 U16 Maikls Niks Anaņičs Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sēme yes
SB1971-20 U20 Laine Helmane RTU Olaines tehnoloģiju koledža
OTK
Tukums yes
AB1034-20 U16 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Lūša spēks - Jēkabpils
Jēkabpils yes
SB2122-20 U14 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2620-20 U10 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Adazi yes
SB5316-20 U16 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB2813-20 U18 Dāvis Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3211-20 U14 Sanija Alksne Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis yes
SB3574-20 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB3827-20 U16 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera yes
SB4369-20 U14 Markuss Kadiķis Iecavas vidusskola
Iecava no
SB4207-20 U14 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB4677-20 U18 Dāvis Dambergs Rīgas 6. vidusskola
Rīga yes
SB1640-20 U12 Marta Žīgure Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4847-20 U18 Leonīds Kostjajevs Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2141-20 U10 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre yes
SB1821-20 U18 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera yes
SB5269-20 U12 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2379-20 U14 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži yes
SB5325-20 U18 Klinta Almane Engures vidusskola
Engures sportam
Apšuciems yes
SB2830-20 U16 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
AB1164-20 U20 Niks Zauls Limbažu 3. vidusskola
Limbaži SKRIEN
Limbaži yes
SB3401-20 U14 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3504-20 U10 Estere Čirjevska Laurenču sākumskola
Sigulda yes
SB4112-20 U20 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB1623-20 U18 Ērika Jermacāne Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4297-20 U16 Gustavs Jēkabs Eikerts Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola
Saulīte
ĀdaŽi yes
SB4716-20 U12 Ieva Jete Jansone Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB1715-20 U14 Viktorija Mileika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums no
SB4858-20 U16 Agnese Križēvica Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2209-20 U12 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga yes
SB5282-20 U16 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2422-20 U12 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB5333-20 U12 Valters Bekers Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2862-20 U12 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2957-20 U14 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola
Vāveres
Rīga yes
SB3415-20 U18 Kristaps Svens Konoščenoks Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3547-20 U18 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Alūksne yes
SB4186-20 U10 Elans Andersons Aizputes pagasta pamatskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB4958-20 U14 Markus Bomanis Valmieras Pārgaujas sākumskola
Skrienam Kopā
Valmiera yes
SB4353-20 U18 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Kartavkalnu buki
Jaunpils yes
SB4782-20 U14 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute no
SB1765-20 U14 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
Sigulda no
SB5243-20 U14 Liepa Ludrika Āgenskalna sākumskola
Rīga yes
SB2256-20 U16 Mikus Tučs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5311-20 U14 Roberts Jēkabsons Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Ādaži yes
SB4272-20 U14 Dāvis Zariņš Rubenes pamatskola
VAIDAVA
Vaidava yes
SB2891-20 U12 Jēkabs Jurševics Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB3006-20 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB3471-20 U20 Nikita Borzihs Rīgas 40. vidusskola
Rīga yes
SB4076-20 U16 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone yes
SB4237-20 U16 Karīna Reuta Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB4370-20 U14 Markuss Kadiķis
Iecava no
SB1425-20 U16 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4511-20 U20 Solvita Ragauša Preiļu Valsts ģimnāzija
Preiļi yes
SB1588-20 U20 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB4098-20 U12 Francis Kozlovs Olaines 1. vidusskola
Olaines 1. vidusskola
Olaines nov. yes
SB4977-20 U14 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus yes
SB2085-20 U14 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola
Milzkalnes sākumskola
Tukums yes
SB5111-20 U16 Katrīna Kambala Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Slow cows
Rēzekne yes
SB2544-20 U12 Agnese Bružus Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB2537-20 U14 Pēteris Vārna Talsu Kristīgā vidusskola
Talsi yes
SB4960-20 U18 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums
Skrienam Kopā
Valmiera yes
SB3039-20 U14 Roberts Noviks Rīgas 94. vidusskola
Rīga yes
SB4452-20 U12 Oskars Kronbergs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporeta skola
Aizpute yes
SB3616-20 U16 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils yes
SB1354-20 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB3867-20 U16 Toms Germanis Privātā vidusskola "Patnis"
Rīga yes
SB4407-20 U16 Inese Kaminska Engures vidusskola
Engure yes
SB1513-20 U12 Eva Linberga Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4580-20 U16 Kaspars Borozinskis Ķeguma komercnovirziena vidusskola
MARATONA KLUBS
Ķegums yes
SB2376-20 U18 Edžus Ozoliņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5010-20 U14 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola
Krimuldas novads yes
SB2107-20 U12 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile yes
SB5215-20 U10 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola
Kruze family
Valodzes yes
SB2583-20 U10 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma/Rīgas 41. vidusskola
Rīga no
SB3918-20 U12 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2779-20 U16 Ance Bierande Rīgas Angļu ģimnāzija
Mammadaba
Rīga yes
SB3127-20 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB3300-20 U16 Emīls Freivalds Cēsu Pilsētas vidusskola
CPSS
Cēsis yes
SB3674-20 U10 Ernests Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži yes
SB1406-20 U16 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Rīgas Imantas vidusskola
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
Rīga yes
SB4038-20 U16 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola
Tukums yes
SB4471-20 U12 Lūcija Vasiļevska Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis yes
SB1541-20 U12 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava yes
SB4643-20 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB1982-20 U12 Tīna Petrusa Dobeles 1. vidusskola
Dobeles 1.vidusskola
Dobele yes
SB5307-20 U12 Roberts Multiñš Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB2126-20 U14 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2623-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga no
SB4959-20 U18 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB2814-20 U14 Daniels Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3221-20 U14 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola
FS Metta
Baltezers yes
SB3575-20 U10 Bruno Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB3834-20 U14 Nellija Rungevica
Ventspils yes
SB4240-20 U16 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola
Līči yes
SB4683-20 U16 Sofija Šļamova Rīgas Klasiskā ģimnāzija
Rīga yes
SB3973-20 U20 Linda Gabranova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB4849-20 U14 Enija Meiere Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2184-20 U16 Marta Līga Cinovska Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute no
SB5271-20 U18 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2385-20 U14 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB5326-20 U14 Gustavs Gronskis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2836-20 U12 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2923-20 U16 Anete Viziņa Rīgas Franču licejs
Riga Runners
Rīga yes
SB3402-20 U14 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3505-20 U10 Eva Čirjevska Laurenču sākumskola
Sigulda yes
SB4160-20 U12 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola
SocialGuruLab
Carnikava yes
SB1624-20 U18 Kristīne Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4313-20 U12 Laura Indrušonoka Friča Brīvzemnieka pamatskola
Selga
Rīga yes
SB4717-20 U20 Aivars Kristiāns Rullis Valmieras tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB3960-20 U14 Rūta Šķirus Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB4860-20 U14 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola
Lynxdojo
Ropaži yes
SB2210-20 U16 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola
Ventspils yes
SB5283-20 U14 Asnāte Pēlmane Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2423-20 U10 Katalina Allere Gaiķu pamatskola
"Štābs" BDR
Brocēnu novads yes
SB5337-20 U10 Ralfs Krūze Ulbrokas vidusskola
Kruze family
Valodzes yes
SB2863-20 U14 Eleonora Dombrovska Siguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB2970-20 U16 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB3417-20 U16 Madars Arbidāns Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3553-20 U14 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola
Carnikava
Carnikava yes
SB4190-20 U18 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Āgenskalns, rīga yes
SB1632-20 U14 Martins Kristers Celms Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4355-20 U14 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils yes
SB4814-20 U16 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola
Aizputes vidusskola
Aizpute yes
SB1776-20 U12 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5246-20 U10 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola
Upeslejas yes
SB2262-20 U14 Anete Stepāne Rīgas Kultūru vidusskola
STROPS Technologies
Rīga yes
SB5318-20 U18 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija
Izturība
Ogre yes
SB2487-20 U14 Edvards Štāls Rīgas 41. vidusskola
SK Vesma
Rīga yes
SB2893-20 U10 Laima Jurševica Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB3344-20 U10 Alīna Rone Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB3473-20 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB4077-20 U16 Nadīna Keita Ķemere Aizputes vidusskola
Liepājas raj. sporta skola
Aizpute yes
SB3835-20 U12 Olafs Rungevics Zūru pamatskola
Ventspils yes
SB4372-20 U12 Sofija Anna Kadiķe Iecavas vidusskola
Iecava no
SB1427-20 U14 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
ART
Jūrmala yes
SB4513-20 U14 Kristiāna Ragauša Preiļu 1. pamatskola
Preiļi yes
SB1593-20 U14 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
pulsometrs.lv
Dikļi yes
SB3972-20 U20 Sandis Freibergs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija
Valka yes
SB4979-20 U12 Rihards Nevlans Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB2089-20 U12 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB5113-20 U16 Renāte Kambala Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Slow cows
Rēzekne yes
SB2552-20 U16 Klāvs-Eduards Paukšēns Ikšķiles vidusskola
RIEKSTI
Ikšķile yes
SB2717-20 U12 Daniels Gredzens Rubenes pamatskola
V13
Vaidava no
SB3086-20 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB3255-20 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB3620-20 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja yes
SB1362-20 U10 Markuss Āboliņš Talsu sākumskola
Maratona klubs
Talsi yes
SB3900-20 U12 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga yes
SB4414-20 U14 Elza Fogele Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB1515-20 U16 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB4608-20 U16 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB2375-20 U14 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5012-20 U14 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga yes
SB2108-20 U12 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5219-20 U14 Evita Iesalniece Jēkabpils pamatskola
Sporta iela
Jēkabpils yes
SB2585-20 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure yes
SB4275-20 U14 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2780-20 U10 Elīza Bierande Rīgas Angļu ģimnāzija
Mammadaba
Rīga yes
SB3134-20 U12 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola
Sigulda
Sigulda yes
SB3302-20 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
.
Cēsis yes
SB3687-20 U18 Ieva Lūse Smārdes pamatskola
Skrienošie Lūši
Tukums no
SB1413-20 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne yes
SB4042-20 U14 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB4477-20 U16 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Ventspils yes
SB1542-20 U18 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB4909-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK"Lejasciems"
Lejasciems yes
SB1990-20 U12 Estere šteina Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB5049-20 U12 Krišs Ādams Grasis Babītes vidusskola
Piņķi yes
SB2128-20 U16 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2628-20 U12 Gustavs Antrops Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB4961-20 U18 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB2815-20 U12 Kristians Kalniņš Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3226-20 U20 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB3577-20 U16 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB3474-20 U18 Līva Skoreja Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB4097-20 U14 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB4245-20 U14 Eduards Mahts Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Stende yes
SB4686-20 U14 Paula Buša Krimuldas vidusskola
Krimuldas novads yes
SB1641-20 U12 Amanda Jozepa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4850-20 U14 Nikija Mikāle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2176-20 U12 Karlīna Kalve Rīgas 45. vidusskola
Rīga yes
SB5272-20 U14 Oskars Peičs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2404-20 U20 Renāte šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Rīga no
SB5327-20 U14 Edijs Veismanis Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2837-20 U20 Dāvis Jurģis Dundurs Ventspils Tehnikums
Maratonaklubs
Ventspils yes
SB2930-20 U10 Kristofers Vitjazevs Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB3403-20 U12 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3507-20 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Cēsis yes
SB4166-20 U12 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola
Rīga yes
SB1625-20 U16 Elizabete Galvane Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4334-20 U16 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola
Liepājas raj. sporta skola
Aizpute yes
SB4719-20 U16 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija
BALTAIS
Rīga yes
SB1732-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB4862-20 U12 Tīna Laķe Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB2219-20 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga yes
SB5284-20 U16 Amanda Paula Brove Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2425-20 U16 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne yes
SB2877-20 U12 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava yes
SB2971-20 U14 Kristīne Liepiņa Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB3420-20 U12 Kima Bite Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB3556-20 U16 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija
Lbjsc/Carnikava
Carnikava no
SB4191-20 U12 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola
Pumpuru vidusskola
Jūrmala yes
SB1633-20 U14 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4362-20 U14 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola
''Štābs'' BDR
Mārupe yes
SB4824-20 U20 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Ikšķile yes
SB1777-20 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5250-20 U10 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Supervaroņi
Rīga yes
SB2279-20 U14 Arvīds Logins Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB5319-20 U18 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola
Engures sportam
Klapkalnciems yes
SB2490-20 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB2907-20 U12 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Cottbus yes
SB3364-20 U10 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi yes
SB3579-20 U14 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB3841-20 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone yes
SB4373-20 U12 Sofija Anna Kadiķe
Iecava no
SB1443-20 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB4517-20 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB RUN/Brooks
Ogre yes
SB3974-20 U20 Aiva Zariņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB4993-20 U18 Anna Fārenhorste Talsu Valsts ģimnāzija
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi yes
SB2091-20 U12 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5139-20 U12 Krista Kaufelde Varakļānu vidusskola
Varakļāni
Varakļāni yes
SB2556-20 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB2723-20 U16 Dāgs Gustavs Garančs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Laimes meklētāji
Rīga yes
SB3087-20 U10 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB3258-20 U10 Donāts Avotiņš Codes pamatskola
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB3645-20 U16 Amanda Griķe Daugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils Runners
Daugavpils yes
SB1367-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni no
SB3999-20 U16 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīga yes
SB4424-20 U14 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga yes
SB1517-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB4616-20 U14 Elīna Cibuļska Ķekavas vidusskola
Legs Miserables
Ķekava yes
SB2373-20 U10 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5015-20 U12 Ieva Rutkopa Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB2109-20 U12 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5227-20 U14 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis"
Engure yes
SB2593-20 U10 Anete Helviga Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāle yes
SB4276-20 U10 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Šūpoles
Doles sala yes
SB2790-20 U12 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga yes
SB3137-20 U16 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB3308-20 U16 Emīls Jurjāns Amatas pamatskola
Cēsis no
SB3697-20 U20 Renārs Leiskins Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils Runners
Daugavpils yes
SB1419-20 U18 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4052-20 U14 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola
Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club
Kocēnu novads yes
SB4481-20 U10 Jete Lāce Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB1557-20 U10 Ernests Lipskis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB4916-20 U16 Roberts Katkovskis Bauskas pilsētas pamatskola
Bauska yes
SB1998-20 U14 Sabīne Tukmane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2 vidusskola
Tukums yes
SB5055-20 U10 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
DARU L
Garkalne yes
SB2130-20 U18 Kristiāna Lagzdiņa Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2631-20 U14 Evelīna Klempere Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda yes
SB4963-20 U16 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB3012-20 U10 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola
Talsi no
SB3227-20 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB3370-20 U16 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB3475-20 U18 Megija Vilka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB1889-20 U14 Endijs Kauliņš Irlavas pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga yes
SB4248-20 U12 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola
SPB RUN/Brooks
Cēsis yes
SB4690-20 U12 Lūkass Ķikusts Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils sporta skola
Salaspils yes
SB1642-20 U12 Aleksis Pērkons Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4852-20 U12 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2177-20 U12 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Rīga yes
SB5273-20 U14 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2407-20 U12 Katarina Liepa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5328-20 U14 Eleonora Kleina Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2838-20 U14 Eva Luīze Kvedere Ziemeļvalstu ģimnāzija
VSK Noskrien Vāveres
Rīga yes
SB2940-20 U12 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB3405-20 U14 Enija Muceniece Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3509-20 U14 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
ĀBJSS
Ādaži yes
SB4169-20 U14 Justīne Brutāne Siguldas Valsts ģimnāzija
#esesmustirnubuks
Sigulda yes
SB1626-20 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4343-20 U16 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
EJ!
Rīga yes
SB4809-20 U12 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola
Baltais
Saurieši yes
SB3959-20 U10 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava yes
SB4864-20 U18 Klāvs Laķis Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Engure yes
SB3897-20 U12 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīga yes
SB5289-20 U14 Dāvis Pētersons Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera yes
SB2429-20 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Emergn
Rīga yes
SB2878-20 U10 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava yes
SB2972-20 U14 Lizete Linna Ozola Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB3427-20 U16 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola
Dobele yes
SB3563-20 U12 Sindija Līva Limmere Sākumskola "Taurenītis"
Maushi
Jūrmala yes
SB4202-20 U14 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola
RWA
Valmiera yes
SB4644-20 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga yes
SB1634-20 U14 Matīss Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4829-20 U12 Olivers Zvaigzne Cēsu Pilsētas vidusskola
Noskrien Cēsis
Cēsis yes
SB1793-20 U14 Laura Kukule Ogres sākumskola
Kukulītes
Tīnūži yes
SB5251-20 U18 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola
Rīga yes
SB2290-20 U16 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja yes
SB5320-20 U16 Artis Bērznieks Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2492-20 U10 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola
Frozen
Cēsis yes
SB2901-20 U12 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB3234-20 U14 Lote Lea Gaile Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas Maratona klubs
Sigulda yes
SB3584-20 U16 Neonella Māra Meiberga Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB3842-20 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone yes
SB4378-20 U16 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga yes
SB1446-20 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži yes
SB4529-20 U12 Paula Leimane Ādažu vidusskola
Ādaži yes
SB3950-20 U14 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils Sporta Skola
Salaspils yes
SB4995-20 U20 Raitis Gindra Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi yes
SB2096-20 U10 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5166-20 U12 Tomass Adrians Melzobs Mārupes vidusskola
The Fashion Point
Mārupe yes
SB2557-20 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB2729-20 U18 Justīne Paula Zīle Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
RigaRunners
Rīga no
SB3092-20 U10 Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
2.c
Brankas yes
SB3276-20 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga yes
SB3652-20 U20 Estere Gaile Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Ogresgals yes
SB1372-20 U18 Rūta Alma Vicinska Brocēnu vidusskola
Brocēnu vidusskola
Brocēni no
SB4005-20 U14 Bruno Grende Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones Mūzikas pamatskola
Baldone yes
SB4430-20 U10 Elīna Ceple
Jaunpiebalgas vsk.
Jaunpiebalga yes
SB1518-20 U14 Dana Elviga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums no
SB4626-20 U18 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Jēkabpils yes
SB1953-20 U10 Luīze Gabriela Butāne Jelgavas 4. vidusskola
2.c klase
Jelgava yes
SB5019-20 U16 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola
Lielvārde yes
SB2113-20 U14 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS"
DOMDARIS
Rīga yes
SB5228-20 U16 Aleksandrs Zaprivoda Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga yes
SB2594-20 U20 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB4277-20 U14 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Doles sala
Doles sala yes
SB2793-20 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils runners
Daugavpils yes
SB3912-20 U14 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3309-20 U16 Emīls Jurjāns Amatas pamatskola
Cēsis yes
SB3722-20 U14 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
Cēsis yes
SB1420-20 U18 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4068-20 U12 Marte Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga yes
SB4490-20 U12 Alise Bole Valmieras Viestura vidusskola
LIDA
Rūjiena yes
SB1576-20 U16 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB4918-20 U12 Madara Katkovska Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2014-20 U10 Sandris Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB5061-20 U12 Emīlija Leitlande Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Valmiera yes
SB2132-20 U10 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2632-20 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvainie Kociņi
Liepāja no
SB4966-20 U14 Aigars Laķis Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB3015-20 U14 Alens Pacvičs Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB2908-20 U14 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga yes
SB3372-20 U12 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB3478-20 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda yes
SB1901-20 U10 Ralfs Onskulis Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga yes
SB1610-20 U20 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB4269-20 U12 Oskars Zariņš Alūksnes pilsētas sākumskola
Jaunlaicene yes
SB4708-20 U12 Laimiņš Mastiņš Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems yes
SB1643-20 U10 Mišela Tīna Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4853-20 U14 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2186-20 U10 Jānis Lasmanis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
Garkalne yes
SB5276-20 U10 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2408-20 U16 Gabriels Liepa Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Tukums yes
SB5329-20 U12 Ričards Kleins Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2842-20 U12 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola
Rīgas satiksme
Rīga yes
SB2941-20 U12 Ervīns Birģelis
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums yes
SB3408-20 U16 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3513-20 U10 Ričards Tomass Veinbergs Pamatskola "Brīvā Māras skola"
Babītes yes
SB4170-20 U14 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola
Stopiņu nov. yes
SB1627-20 U16 Monta Zauriņa Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4344-20 U14 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola
EJ!
Rīga yes
SB4756-20 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta Skola
Sigulda yes
SB1733-20 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe no
SB4877-20 U16 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile yes
SB2233-20 U14 Markuss Makarovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5290-20 U12 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola
Rīga yes
SB2436-20 U10 Olivers Diena Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2879-20 U12 Agnese Antonova Rīgas Juglas vidusskola
&A
Rīga yes
SB2985-20 U16 Līva Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola
OldSnails
Ķegums yes
SB3450-20 U16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga yes
SB3564-20 U14 Roberts Markuss Limmers Sākumskola "Taurenītis"
Maushi
Jūrmala yes
SB2804-20 U10 Miķelis Rutkis Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB4646-20 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga yes
SB1635-20 U12 Mārcis Glāznieks Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4843-20 U14 Ralfs Beronts Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB3957-20 U16 Dāvis Zaduņenko Amatas pamatskola
Cēsis yes
SB5254-20 U18 Arnolds Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola
Rīga yes
SB2297-20 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
Rīga yes
SB5321-20 U10 Miks Tramdahs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2818-20 U12 Kerlīna Balode Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera yes
SB4964-20 U14 Kristiāns Zariņš Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera yes
SB3025-20 U14 Niks Vadapāls Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB3235-20 U18 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija
Virsotne/MARMOT
Sigulda yes
SB3586-20 U10 Rojs Skrastiņš Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Mazie slēpotāji
Cēsis yes
SB3847-20 U18 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB4393-20 U14 Rūdolfs Ose Smārdes pamatskola
Tukums no
SB1465-20 U12 Kristians Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads yes
SB4530-20 U14 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola
Ādaži yes
SB4982-20 U16 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola
Lielvārde yes
SB4998-20 U16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Labs starts
Rīga no
SB3943-20 U18 Alise Bērziņa Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola
Saldus sporta skola
Saldus yes
SB5170-20 U14 Emils Eglīte Priekuļu vidusskola
Rīga yes
SB2563-20 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB3940-20 U14 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvete
Tērvete yes
SB3103-20 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
SS Arkādija
Rīga yes
SB3277-20 U12 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola
Rīga yes
SB3655-20 U14 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola
Kuldīga yes
SB1382-20 U12 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB4006-20 U12 Pauls Grende Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones Mūzikas pamatskola
Baldone yes
SB4440-20 U14 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems yes
SB1525-20 U20 Solveiga Kristiāna Smirnova Rīgas 45. vidusskola
Rīga no
SB4627-20 U18 Ingus Ābeltiņš Jēkabpils 3. vidusskola
Jēkabpils yes
SB1954-20 U10 Nikoleta Kutsuridu Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
1.m2 klase
Jelgava yes
SB5023-20 U14 Tīna Luīze Saukāne Ikšķiles vidusskola
Ikšķile yes
SB2115-20 U16 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5241-20 U14 Bruno Bilāns Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB2613-20 U12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB4410-20 U10 Matilde Broka Mežciema pamatskola
#esesmustirnubuks
Sigulda yes
SB2807-20 U12 Hārdijs Hugo Uškāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB3156-20 U20 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele yes
SB3316-20 U12 Dāvids Švāns Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda no
SB3733-20 U10 Paula Bergholde Jelgavas 3. sākumskola
Virsotne
Jelgava yes
SB4365-20 U20 Kārlis Vitkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Rīga yes
SB1421-20 U14 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4491-20 U18 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola
LIDA
Liepāja yes
SB1577-20 U12 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils yes
SB4621-20 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems yes
SB2015-20 U10 Kristers Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB5065-20 U12 Roberts Golubovs Cēsu 1. pamatskola
Cēsis yes
SB2133-20 U12 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB2639-20 U10 Kārlis Antrops Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB5322-20 U12 Toms Tramdahs Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2827-20 U12 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB2909-20 U14 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga no
SB3385-20 U18 Aleksejs Laidinens Rīgas 22. vidusskola
Rīga yes
SB3484-20 U10 Dāvids   Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja yes
SB4102-20 U14 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB1599-20 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga yes
SB4286-20 U16 Vendija Vitkovska Liepājas Katoļu pamatskola
Latvijas autoceļu uzturētājs
Liepāja yes
SB4710-20 U14 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB1648-20 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga yes
SB4854-20 U14 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2189-20 U10 Kārlis Lubgans Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5278-20 U18 Ralfs Bratčikovs Smiltenes tehnikums
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2409-20 U18 Rafaels Liepa Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB5330-20 U14 Austra Jēkabsone Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2851-20 U18 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava yes
AB0601-20 U10 Patriks Buliņš
Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Pikalne yes
SB3409-20 U16 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3516-20 U16 Elizabete Pļaviņa Talsu 2. vidusskola
Talsu 2.vidusskola
Talsi yes
SB4172-20 U12 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola
Stopiņu nov. yes
SB1628-20 U16 Gerda Asnāte Berkolde Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4345-20 U14 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga yes
SB4757-20 U14 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda yes
SB1734-20 U12 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
AB1029-20 U16 Elīza Paveļjeva Jēkabpils 3. vidusskola
Lūša spēks - Jēkabpils
Jēkabpils yes
SB2247-20 U14 Aleksa Golube Dagdas vidusskola
Dagdas vidusskola
Dagda yes
SB5294-20 U14 Raens Mārcis Jaunzems Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB2438-20 U20 Khrongkwan Srichuea Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums yes
SB2880-20 U14 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola
Jautrās meitenes no Mežciema
Rīga no
SB2990-20 U14 Rūdolfs Puloks Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska no
SB3451-20 U20 Rainers Neuss-Lucs Kalnciema vidusskola
Jelgava yes
SB3573-20 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga yes
SB4206-20 U10 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga yes
SB4664-20 U12 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
SB1636-20 U10 Miķelis Salmiņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4844-20 U12 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1813-20 U16 Emīls Salzemnieks Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB5259-20 U14 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola
Rīga yes
SB2328-20 U14 Riācrds Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB2647-20 U18 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava yes
SB1612-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2.vidusskola
Talsi yes
SB3031-20 U14 Rihards Zebuliņš Rīgas 6. vidusskola
VSK Noskrien Blonde
Rīga yes
SB3911-20 U14 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava yes
SB3591-20 U10 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola
Mazie slēpotāji
Cēsis yes
SB1327-20 U14 Ralfs Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
Marupe yes
SB3856-20 U18 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti yes
SB4398-20 U10 Rihards Jēkabsons Tumes vidusskola
Tukums yes
SB1467-20 U16 Magnuss Kaušelis Carnikavas pamatskola
Carnikavas novads yes
SB4549-20 U14 Sofija Vilcāne Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB1882-20 U16 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile no
SB5003-20 U20 Lote Freināte Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2104-20 U12 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5201-20 U14 Samanta Veršilo Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona yes
SB2565-20 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola
Slapjās ķepas
Jelgava yes
SB2748-20 U12 Jānis Urga Dobeles 1. vidusskola
DOBELES 1. VIDUSSKOLA
Dobele yes
SB3106-20 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja yes
SB3279-20 U18 Santa Samanta Kučere Tukuma 2. vidusskola
Kandava yes
SB3668-20 U20 Raima Anna Strazdiņa Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskola
Kuldīga yes
SB1381-20 U14 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
pulsometrs.lv
Dikļi yes
SB4011-20 U12 Valters Lazdiņš Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska yes
SB4443-20 U16 Lauris Aleckis Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute yes
SB1530-20 U12 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala yes
SB4629-20 U12 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi yes
SB1959-20 U14 Arina Ļitvinska Rīgas Anniņmuižas vidusskola
Anniņmuižas Super Bee
Rīga yes
SB5031-20 U14 Olafs Vēveris Naukšēnu novada vidusskola
SSK Bebra
Naukšēni yes
SB2116-20 U12 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5242-20 U12 Leo Bilāns Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda yes
SB2616-20 U16 Mareks Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums yes
SB4409-20 U16 Beatrise Broka Mežciema pamatskola
#esesmustirnubuks
Sigulda yes
SB2808-20 U14 Fricis Didzis Rozītis Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Rozīši
Jūrmala yes
SB3163-20 U14 Markuss Pētersons Talsu 2. vidusskola
Talsi yes
SB3322-20 U20 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava no
SB3741-20 U14 Sidnijs Liepa Jūrmalas Alternatīvā skola
Jūrmala yes
SB4367-20 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe yes
SB1422-20 U14 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads yes
SB4953-20 U12 Elizabete Zaprivoda Rīgas 40. vidusskola
Rīga yes
SB1581-20 U16 Daniela Andersone
Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB4962-20 U16 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB2039-20 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
SS Arkādija
Rīga yes
SB5072-20 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga yes
SB2494-20 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži yes
SB5267-20 U14 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2329-20 U14 Markuss Ansons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
UgunsMūris
Rīga no
SB5323-20 U12 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola
Engures sportam
Engure yes
SB2828-20 U10 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB2914-20 U12 Lība Mauriņa Tukuma 2. vidusskola
Tukums yes
SB3399-20 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene yes
SB3486-20 U16 Marta Balanasa Siguldas pilsētas vidusskola
Virsotne/MARMOT
Sigulda yes
SB4103-20 U12 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga yes
SB1613-20 U18 Samanta Sonora Kalniņa Jēkabpils 3. vidusskola
KROKUS
Krustpils novads yes
SB4291-20 U14 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Maratona klubs/LSC
Rīga yes
SB4711-20 U12 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB1649-20 U20 Madara Darģe Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB4855-20 U18 Roberts Zeiburliņš Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB2194-20 U14 Krists Užulis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5280-20 U16 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB2413-20 U16 Roberts Klipa Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5331-20 U12 Kate Makarova Engures vidusskola
Engures sportam
Ķesterciems yes
SB2853-20 U14 Amanda Zandersone Dobeles sākumskola
Dobele yes
SB2953-20 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidavas pagasts yes
SB3411-20 U16 Kristīne Fiļipova Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB3524-20 U10 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads yes
SB4175-20 U10 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola
Stopiņu nov. yes
SB1629-20 U16 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4348-20 U12 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga yes
SB4769-20 U14 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Inčukalns yes
SB1735-20 U14 Markuss Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Rīga yes
SB4895-20 U16 Jurģis Namejs Zvejnieks Mārupes Valsts ģimnāzija
SK Virsotne
Mārupe yes
SB2254-20 U14 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola
Sporta Klubs "Vēsma"
Rīga no
SB5295-20 U14 Endijs Peksis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava yes
SB2443-20 U10 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola
ASK Patria
Ogre yes
SB2884-20 U20 Ingus Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/ Bogdanovu ģimene
Piltene no
SB2995-20 U20 Renāte Šulca Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Futbola klubs “Vēsma”
Rīga yes
SB3453-20 U16 Loreta Neusa-Luca Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
SB4069-20 U16 Megija Kronberga Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape yes
SB4965-20 U16 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola
Valmiera yes
SB4668-20 U14 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola
Ķekava yes
SB1637-20 U10 Dāvids Stepe Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems no
SB4845-20 U16 Linda Grīsle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule yes
SB1812-20 U16 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Engures sportam
Rīga yes
5347-20 U12 Luīze Dejus Mežciema pamatskola
Rīga yes
5353-20 U14 Nikola Lauska Rīgas Juglas vidusskola
Rīga yes
5360-20 U12 Marta Beroza Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola
Cesis yes
5360-20 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīgas Franču licejs
Rīga yes
5361-20 U14 Patricija Beroza Cēsu Pilsētas vidusskola
Cesis yes
5363-20 U14 Daniela Janava Priekuļu vidusskola
Noskriet Cēsis
Cēsis yes
5364-20 U12 Rihards Grabis Stalbes vidusskola
Cesis yes
5364-20 U18 Ervins Augspolis Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava yes
5367-20 U10 Dominiks Zorins Rīgas 13. vidusskola
ZILBER
Rīga yes
5368-20 U10 Olivers Jansons Jūrmalas Valsts ģimnāzija
_
Jūrmala yes
5369-20 U16 Kārlis Valinks Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga yes
5373-20 U20 Viesturs Spūlis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
AKMM
Rīga yes
5376-20 U12 Kristiāna Krūze Ulbrokas vidusskola
Apes draugu grupa
Vālodzes yes
5377-20 U14 Markuss Kadiķis Iecavas vidusskola
Iecava yes
5379-20 U12 Asnate Pekulesa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems yes
5380-20 U10 Valters Jekabsons Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Adazi yes
5381-20 U12 Sofija Anna Kadiķe Iecavas vidusskola
Iecava yes
5384-20 U12 Tomass Volodjkins Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure yes
5385-20 U12 Amanda Volodjkina Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure yes
5436-20 U12 Magdalēna Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga yes
5465-20 U12 Ričards Joničenko Lībagu sākumskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsu novads yes