MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Participant Team City Payment Distance
AB0001-19 Dāvis Plotnieks Go Pro & Run! Rīga yes
AB0003-19 Aleksandrs Voino Mārupe yes
AB0004-19 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe yes Zaķis
AB0005-19 Maruta Rancāne Visma Active Rīga yes
AB0006-19 Kristaps Caune Gulbene yes Lūsis
AB0007-19 Didzis Raits Mana mīļākā komanda Rīga yes
AB0008-19 Dāvis Poliņš VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga Rīga, gulbene yes
AB0009-19 Miķelis Zumbergs Dundaga yes
AB0010-19 Mārtiņš Puriņš Rīga no
AB0011-19 Aigars Kājiņš AK Rīga yes
AB0012-19 Konstantīns Buravcovs Rīga yes
AB0013-19 Svetlana Šanceva Musliks Jelgava yes Stirnu buks
AB0014-19 Dace Podkalne VSK Noskrien Blonde Rīga yes Stirnu buks
AB0015-19 Saulis Skabeiķis Mārupe Mārupe yes
AB0016-19 Andris Bāliņš VSK Noskrien/SK Dzērvene Jelgava yes Lūsis
AB0017-19 Vladlena Buravcova Rīga yes Zaķis
AB0018-19 Vitalijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils yes Stirnu buks
AB0019-19 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga yes
AB0020-19 Laine Kuzmane Valmiera yes
AB0021-19 Rūdolfs Leimanis Ventspils yes Zaķis
AB0022-19 Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners Daugavpils yes Lūsis
AB0023-19 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils yes
AB0024-19 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala yes
AB0025-19 Karīna Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0026-19 Andis Puriņš Valmiera yes
AB0027-19 Ģirts Bulāns Rīga yes
AB0028-19 Jānis Andrējevs Rīga yes Lūsis
AB0029-19 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga yes will not participate
AB0030-19 Edgars Dobelis Jekabpils yes Stirnu buks
AB0031-19 Andris Ludriks Rieksti Bauska yes
AB0032-19 Ina Balgalve Tukums yes Lūsis
AB0033-19 Santa Birģele VSK Noskrien Rīga / Rūjiena yes
AB0034-19 Aigars Eglajs Pa Vienam Rīga yes
AB0035-19 Aldis Buss SK Tērauds Rīga yes
AB0036-19 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga yes
AB0037-19 Lauris Balgalvis Tukums yes
AB0038-19 Līga Zvīdriņa Rīga yes
AB0039-19 Sandra Kapče Rīga yes
AB0040-19 Ilze Stukule SK Katrīna/Kuldīga Kuldīga yes
AB0041-19 Iveta Zvīdriņa Lizums yes
AB0042-19 Vents Strautmanis Tilderi yes
AB0043-19 Aija Freiberga Jelgava yes
AB0044-19 Māris Zirnis Rīga yes
AB0045-19 Damirs Ņikitins Rīgas satiksme, Rīgas Rīnūžu vidusskola Rīga no
AB0046-19 Anete Pažusa Rīga yes
AB0047-19 Arnis Kauķis Lizums yes
AB0048-19 Ieva Garanča Nūjo priekam Rīga yes
AB0049-19 Toms Kaufmanis Maratona Klubs Brenguļi yes
AB0050-19 Miks Pētersons Nordi furniture Rīga yes
AB0051-19 Liene Kauķe Lizums yes
AB0052-19 Lāsma Zebuliņa Rīga yes
AB0053-19 Sandra Krasucka Tilderi yes
AB0055-19 Ilze Zvīdriņa Rīga yes
AB0056-19 Mārcis Kārkliņš Sasodīti labs Grāmatvedis! Vaidava yes Stirnu buks
AB0057-19 Gundars Bēms Jelgava yes
AB0058-19 Alberts Dambis Insalvo Vecpiebalgas novads yes
AB0059-19 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga yes
AB0060-19 Zane Vanaga VSK Noskrien Ikšķile yes Zaķis
AB0061-19 Sintija Ozoliņa Jaunmārupes skrējēji Jaunmārupe yes
AB0062-19 Armands Šaraks Jēkabpils yes
AB0063-19 Mārtiņš Puriņš Rīga yes Stirnu buks
AB0064-19 Saiva Sokolova Salaspils yes Zaķis
AB0065-19 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga yes Stirnu buks
AB0066-19 Aigars Silkalns colorlib.com Jūrmala yes
AB0067-19 Arvis Skrējāns Sigulda yes
AB0068-19 Līga Rone Grobiņa Grobiņa no
AB0069-19 Iveta Kalēja Tukums yes
AB0070-19 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
AB0071-19 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga yes
AB0072-19 Inese Grigale Šamejie Ādaži yes
AB0073-19 Ivo Zemturis Rīga yes
AB0074-19 Liene Avotiņa Garkalne yes Vāvere
AB0075-19 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga yes
AB0076-19 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava yes Zaķis
AB0077-19 Marina Kaže Auces aeroklubs Rīga yes
AB0078-19 Sanita Birzniece Tukums yes Zaķis
AB0079-19 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils yes
AB0080-19 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0081-19 Agnis Apinis Jelgava no
AB0082-19 Egija Gulbinska Ķekavas novads yes Stirnu buks
AB0083-19 Krišjānis Hartmanis KIČE Ikšķile yes
AB0084-19 Andris Strēlis Rīga no
AB0085-19 Evita Biezmane H&S Solution Salaspils yes
AB0086-19 Jānis Sēkliņš Ogre yes Zaķis
AB0087-19 Inta Vīksna Dobele yes Vāvere
AB0088-19 Maija Balode Ventspils Maratona Klubs Ventspils yes
AB0089-19 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils yes
AB0090-19 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga yes
AB0091-19 Lolita Palaima Rīga yes
AB0092-19 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads yes Lūsis
AB0093-19 Māra Dīriņa Nūjo priekam Rīga yes
AB0094-19 Māris Graudiņš Ikskile yes Zaķis
AB0095-19 Imants Zaķis CDT Ādaži yes
AB0096-19 Andris Rozentāls AR Rīga yes
AB0097-19 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis yes
AB0099-19 Jānis Sirmais Guddžobs Guddans Ragana no
AB0100-19 Igors Kozlovs Olaines nov. no
AB0101-19 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine yes Lūsis
AB0102-19 Sandra Vesere Rīga yes
AB0103-19 Normunds Grava Jelgava yes Zaķis
AB0104-19 Igors Kozlovs Olaines nov. yes
AB0105-19 Edgars Krastiņš Bauska yes
AB0106-19 Dina Zūdiņa Tukums yes
AB0107-19 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga yes Lūsis
AB0108-19 Alla Radžabova-Cinovska Maratona klubs Aizpute yes
AB0109-19 Ilmārs Grigalis Šamejie Ādaži no
AB0110-19 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga yes Stirnu buks
AB0111-19 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga yes
AB0112-19 Uldis Zīle VSK Noskrien Kuldīga yes
AB0113-19 Kristīne Mergina Valmiera yes
AB0114-19 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera yes Zaķis
AB0115-19 Linda Grīnberga Rīga yes
AB0116-19 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana no
AB0117-19 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga yes
AB0118-19 Sandis Sproģis Tet Rīga yes Zaķis
AB0119-19 Kaspars Porietis Šamejie Jēkabpils no
AB0120-19 Juris Grodnis KROKUS Krustpils yes
AB0121-19 Vladimirs Klavnieks Rīga no
AB0122-19 Dace Tītmane Rīga yes
AB0123-19 Kristers Grava Jelgava yes
AB0124-19 Liene Labsvīra Siguldas marstona klubs Sigulda yes
AB0125-19 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga yes
AB0126-19 Jānis Labsvīrs Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0127-19 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga yes
AB0128-19 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne yes Zaķis
AB0129-19 Mārtiņš Švirksts Ogre yes
AB0130-19 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads yes
AB0131-19 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga yes
AB0132-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes no
AB0133-19 Inga Vate Tukums yes
AB0134-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga no
AB0135-19 Līga Pakalna KROKUS Krustpils novads yes
AB0136-19 Aleksis Orlovs Rīga yes
AB0137-19 Gatis Kriuliņš Rīga yes Stirnu buks
AB0138-19 Egnārs Gudriķis Drīz būs Mārupe yes
AB0140-19 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga yes
AB0141-19 Līga Rone Grobiņa no
AB0142-19 Mairita Podniece SK Katrīna Kuldīga yes
AB0143-19 Ieva Liepiņa Rīga yes Vāvere
AB0144-19 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle yes
AB0145-19 Lelde Spriņģe Dobele yes
AB0146-19 Anna Grāmatniece Jūrmala yes
AB0147-19 Kristaps Zvirgzds Rīga yes
AB0148-19 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn yes
AB0149-19 Gunta Brazauska Jelgava yes Stirnu buks
AB0150-19 Jānis Vizulis Liepāja yes
AB0151-19 Gints Krieviņš Rīga yes
AB0152-19 Laila Ceika Valmiera yes
AB0153-19 Ieva Ceruka Mežmalas Madona yes
AB0154-19 Ieva Leikarte Ozolnieki yes Zaķis
AB0155-19 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums yes
AB0156-19 Līga Keino Rīga yes
AB0157-19 Māris Vīlips Rīga yes
AB0158-19 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils yes Stirnu buks
AB0160-19 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga yes Zaķis
AB0161-19 Ainārs Zizlāns Ogre yes
AB0162-19 Arūnas Beržinskas Vilmers Šiauliai no
AB0163-19 Agnija Zizlāne Ogre yes
AB0164-19 Lauris Lešinskis Rīga yes
AB0165-19 Iveta Zizlāne Ogre yes
AB0166-19 Laima Letiņa Rīga yes
AB0167-19 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga yes Stirnu buks
AB0168-19 Mārtiņš Skujenieks Salaspils yes
AB0170-19 Andis Ozoliņs Nūjo priekam Saulkrasti yes
AB0171-19 Līvija Muša Jūrmala yes
AB0172-19 Māris Dambis INSALVO Rīga yes
AB0173-19 Elīna Gulbe Rīga yes
AB0174-19 Raivis Cakuls Team Kažemāka/Train2WinLv Preiļi yes
AB0175-19 Laura Allere Jūrmala yes
AB0176-19 Diāna Ceika Rīga yes
AB0177-19 Romāns Giruckis Rīga yes
AB0178-19 Anda Sproģe-Vāvere Pandas banda Rīga yes
AB0179-19 Žanis Cibuļskis Riga Runners I Rīga yes
AB0180-19 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien Rīga yes
AB0181-19 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn yes
AB0182-19 Andris Zībergs Cepu Cepu Limbažu novads yes Stirnu buks
AB0183-19 Zigmunds Vītiņš Drusti yes Lūsis
AB0184-19 Jakub Spryngl Rīga yes
AB0185-19 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala yes
AB0186-19 Andrejs Kirma Rīga yes
AB0187-19 Aldis Rocēns Stirnu Buks Design Rīga yes
AB0188-19 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile yes
AB0189-19 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile yes
AB0190-19 Ieva Lācenberga - Rocēna Stirnu Buks Design Rīga yes
AB0191-19 Jānis Birģelis Koknese yes
AB0192-19 Sergejs Smirnovs Rīga yes
AB0193-19 Elīna Birģele Rīga yes
AB0194-19 Daiga Vilkaste Rīga yes
AB0195-19 Mārtiņš Veseris Rīga yes Zaķis
AB0196-19 Edmunds Mičulis Jūrmala no
AB0197-19 Andris Jansons Saulkrasti yes
AB0199-19 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldiga yes
AB0200-19 Jānis Kopmanis Jelgava yes
AB0201-19 Rinalds Zeltiņš KMKVP Ikskile yes
AB0202-19 Gita Dambe INSALVO Rīga yes
AB0203-19 Lita Briede SK Katrīna Kuldīga yes Stirnu buks
AB0204-19 Viesturs Tohvs Engure yes
AB0205-19 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils yes Stirnu buks
AB0206-19 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga yes
AB0207-19 Kārlis Cinis Rīga yes
AB0208-19 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana yes Zaķis
AB0209-19 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums yes
AB0210-19 Edijs Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga yes
AB0211-19 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga yes Zaķis
AB0225-19 Jānis Griķis Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0213-19 Kristīne Rūja Run With Anita Sigulda yes
AB0214-19 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads, Lībagi yes
AB0215-19 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava yes
AB0216-19 Agris Hatko VSK Noskrien Rīga yes
AB0224-19 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga yes
AB0222-19 Sandra Ūdre Rīga yes
AB0219-19 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Resnie Cēsis yes Stirnu buks
AB0223-19 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga yes
AB0220-19 Deniss Rostkovskis Rīga yes
AB0221-19 Anna Zvejniece Sējas MMS Ragana yes
AB0226-19 Mārtiņš Holsts Cēsis yes Lūsis
AB0227-19 Edgars Elbergs Kazemaka Team Rīga yes
AB0228-19 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0229-19 Sintija Bite Ķegums yes
AB0230-19 Santa Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala yes
AB0231-19 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga yes Zaķis
AB0232-19 Konstantīns Grišulis KROKUS Krustpils novads yes
AB0233-19 Ginta Bogdanova SPB RUN/Brooks Priekuļi yes Zaķis
AB0234-19 Linda Ulmane Ozolnieki yes
AB0235-19 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems yes
AB0236-19 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems yes
AB0237-19 Emīls Stūrītis Jūrmala yes Zaķis
AB0240-19 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads yes Stirnu buks
AB0241-19 Alvis Danovskis Rīga yes Stirnu buks
AB0242-19 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga yes
AB0243-19 Kārlis Vīdners Aizpute yes
AB0244-19 Daiga Piebalga VSK Noskrien Ikšķile yes
AB0245-19 Raitis Ābelnieks Bauska yes
AB0246-19 Andis Ruskulis Rīga yes
AB0247-19 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre yes Zaķis
AB0248-19 Lolita Glazkina Rīga yes Vāvere
AB0249-19 Adrija Muša Jūrmala yes
AB0250-19 Uģis Bents Rīga yes
AB0251-19 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju! Liepāja yes
AB0252-19 Arnis Leikarts Ozolnieki yes Stirnu buks
AB0253-19 Ņikita Šikins Vangaži yes
AB0254-19 Juris Čerpinskis Tukums yes
AB0256-19 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga yes Lūsis
AB0257-19 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Jelgavas novads yes
AB0258-19 Liene Piķe Rīga yes
AB0259-19 Jānis Šliseris Rīga yes
AB0260-19 Juris Čerņadjevs Ropažu nov. yes
AB0261-19 Elīna Klinklāva Priekuļu novads yes
AB0262-19 Mārtiņš Holsts Līvi no
AB0263-19 Anna Proskurina Rīga yes
AB0264-19 Gita Biezuma Rīga yes
AB0265-19 Jānis Gora Rīga yes
AB0266-19 Zita Auziņa Gora Rīga yes
AB0267-19 Daniel Martins Rīga no
AB0268-19 Daniel Martins Rīga no
AB0269-19 Daniel Lopes Martins Rīga yes Lūsis
AB0270-19 Agnis Mūrnieks OVI Rīga yes
AB0271-19 Līga Luca Rīga yes
AB0272-19 Andris Mačevskis Jelgava yes
AB0273-19 Mārtiņš Krauklis Rīga yes
AB0274-19 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga yes will not participate
AB0275-19 Aleksandrs Lisickis Rīga yes
AB0276-19 Dmitrijs Todorovs Tukums yes Stirnu buks
AB0278-19 Anastasija Zabello Rīga yes
AB0279-19 Agris Samcovs Musliks Rīga yes
AB0280-19 Māris Valtiņš Rīga yes Zaķis
AB0281-19 Sergejs Artemjevs Rīga yes
AB0282-19 Jeļena Vērdiņa Rīga yes
AB0283-19 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus yes
AB0284-19 Tatjana Āboliņa Maratona Klubs Talsi yes
AB0285-19 Natālija Lāce Līgatne no
AB0286-19 Ralfs Roga Matison’s runners club Ventspils yes Vāvere
AB0287-19 Solvita Sama Jelgava yes
AB0289-19 Laura Valaine Rīga yes
AB0290-19 Zemgus Eglītis Rīga yes
AB0291-19 Inta Cīmure Cīmurēni Rīga yes
AB0292-19 Rasa Grāvīte Legs Miserables Jurmala yes
AB0293-19 Rigonda Germova Mārupe yes
AB0294-19 Arvīds Germovs Mārupe yes
AB0297-19 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga yes
AB0298-19 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole yes Zaķis
AB0300-19 Didzis Krīgers Valmiera yes
AB0301-19 Edgars Dūms Rīga yes
AB0302-19 Santa Japeniņa Kuldīga yes
AB0311-19 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads yes
AB0304-19 Regimantas Šnipaitis Ukmerge yes Lūsis
AB0305-19 Mārtiņš Birums VSK Burkānciems & Co Valmiera yes Stirnu buks
AB0306-19 Agnis Dadzis Talsi yes
AB0307-19 Edgars Blūms Rush b Rīga yes Zaķis
AB0308-19 Māris Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads yes Stirnu buks
AB0309-19 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads yes Zaķis
AB0310-19 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauskas novads yes Stirnu buks
AB0312-19 Kaspars Aksenoks Rīga yes
AB0313-19 Kristaps Aksenoks Rīga yes
AB0314-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes yes Stirnu buks
AB0315-19 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža yes
AB0316-19 Aigars Tohters SK Dzērvene II Saulkrasti yes Stirnu buks
AB0317-19 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
AB0318-19 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0319-19 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0320-19 Inese Biguze Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0321-19 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga yes Zaķis
AB0322-19 Laima Dreimane Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
AB0323-19 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes Zaķis
AB0324-19 Karīna Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0325-19 Andris Keišs JRT Rīga yes
AB0326-19 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn yes Zaķis
AB0327-19 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga yes
AB0328-19 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis yes
AB0329-19 Aleksis Jarockis Rīga yes Stirnu buks
AB0330-19 Jānis Vītiņš Klinšu ērgļi Rāmava yes
AB0331-19 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0332-19 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga yes Stirnu buks
AB0333-19 Dainis Saukāns Ikšķile yes Lūsis
AB0334-19 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils yes Stirnu buks
AB0335-19 Mārtiņš Plaudis SK Dzērvene Sigulda yes
AB0336-19 Aivis Štemmers SK Pūre Pūre yes
AB0337-19 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči yes
AB0338-19 Agris Dreimanis Smiltene yes Stirnu buks
AB0339-19 Jānis Rozītis Rīga yes Lūsis
AB0340-19 Anda Zandberga Rīga yes
AB0341-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga yes Zaķis
AB0342-19 Kristīne Leja Ozolnieki yes Stirnu buks
AB0343-19 Sanita Vecā - Rīga yes
AB0344-19 Alīna Fisenkova Lacerta Running Team Rīga yes
AB0345-19 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži yes
AB0346-19 Ilze Vindele Rīga yes Stirnu buks
AB0347-19 Jurģis Ķikulis Jelgava no
AB0348-19 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga yes
AB0349-19 Eva Lapsiņa X99 Ogre yes
AB0350-19 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe yes
AB0351-19 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga yes
AB0352-19 Jānis Cīmurs Cīmurēni Rīga yes
AB0353-19 Simona Skalberga 2KOKI Rīga yes
AB0354-19 Laura Vilka Rīga yes
AB0355-19 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava yes
AB0356-19 Gunta Lebedoka OK Kurmis Rīga yes Lūsis
AB0357-19 Aija Melezere SK Dzērvene Rīga yes
AB0358-19 Ēriks Lebedoks OK Kurmis Rīga yes
AB0359-19 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB0360-19 Normunds Zauls Limbaži Skrien Limbaži yes
AB0361-19 Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres Rīga yes Lūsis
AB0362-19 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti yes Lūsis
AB0363-19 Santa Šteinerte Tukuma 2.vidusskola Tukums yes
AB0364-19 Vitālijs Muzika VSK Noskrien. Jumprava yes
AB0365-19 Dace Kraukle DARU Garkalne yes
AB0366-19 Natālija Jesehina Rīgas 18.vakara(maiņu) vidusskola Rīga yes
AB0367-19 Jānis Pugačs alusvēders Ventspils yes
AB0368-19 Niks Zauls Limbaži Skrien Limbaži yes
AB0369-19 Jānis Ozols Fellas Rīga yes
AB0370-19 Astra Zaļuma Saldus yes
AB0371-19 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ogre yes
AB0372-19 Inese Kanģīzere VAS Latvijas gaisa satiksme Mārupe yes
AB0373-19 Margita Zaiceva VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0374-19 Veronika Vanaga VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0375-19 Aleksejs Žiļcovs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0376-19 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0377-19 Sandis Zīvarts VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0378-19 Aleksandrs Mortuļevs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0379-19 Inga Purgaile VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0380-19 Andris Krūklis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0381-19 Deniss Deņisenko VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0382-19 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes Zaķis
AB0383-19 Rihards Purgailis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0384-19 Didzis Dobelis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0385-19 Alise Kirkila VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB0386-19 Rolands Šusts Jūrmala yes
AB0387-19 Ivars Brauns Lynxdojo Sigulda yes Lūsis
AB0388-19 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda yes Zaķis
AB0389-19 Elizabete Brauna Lynxdojo Sigulda yes Zaķis
AB0390-19 Arvis Birkmanis Rīga yes
AB0391-19 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0392-19 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga yes
AB0393-19 Ainārs Jermācans AkmensDizains.lv Sigulda yes
AB0394-19 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile yes Lūsis
AB0395-19 Arnis Kuzmanis AkmensDizains.lv Rīga yes Stirnu buks
AB0396-19 Gatis Jarohovičs AkmensDizains.lv Sigulda yes
AB0397-19 Nauris Pļaviņš AkmensDizains.lv Rīga yes
AB0398-19 Sandis Apenītis AkmensDizains.lv Sigulda yes
AB0399-19 Lauris Repša Rīga yes
AB0400-19 Ruta Mālniece AkmensDizains.lv Rīga yes
AB0401-19 Ieva Ozoliņa AkmensDizains.lv Jelgava yes
AB0402-19 Ilona Viļumsone AkmensDizains.lv Rīga yes
AB0403-19 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0404-19 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre no
AB0406-19 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0407-19 Līga Rusiņa Līvāni yes Lūsis
AB0408-19 Laura Brīvība-Dzenuška Visma Active Rīga yes
AB0409-19 Gunta Reinicāne Jelgava yes
AB0410-19 Inese Leinasare Rīga yes
AB0411-19 Valters Gajevskis Baltais Kalns Rīga yes
AB0412-19 Aleksandrs Antonovs &A Rīga yes
AB0413-19 Arnis Ķēniņš Jēkabpils yes
AB0414-19 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot/ Rieksti Sigulda yes
AB0415-19 Zane Auslande Lynxdojo Rīga yes
AB0416-19 Ērika Urtāne VANAGI Jēkabpils novads yes
AB0417-19 Jurģis Urtāns VANAGI Jēkabpils novads yes
AB0418-19 Markus Urtāns VANAGI Jēkabpils novads yes
AB0419-19 Donats Urtāns VANAGI Jēkabpils novads yes
AB0420-19 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus yes Zaķis
AB0421-19 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga yes Lūsis
AB0422-19 Lauris Šapals LANOS Saldus yes
AB0423-19 Iveta Pūpola Maratona klubs Aizpute yes
AB0425-19 Aija Briede Rīga yes
AB0426-19 Pēteris Leja Rīga yes
AB0427-19 Ainars Priedeslaipa Sealine Agency Sia Rīga yes
AB0428-19 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga yes
AB0429-19 Viesturs Tomels Lapmežciems yes
AB0430-19 Marita Šalta Rīga yes
AB0431-19 Ondrej Fikrle BKV Holysov Mārupe yes
AB0432-19 Gatis Čirka Rīga yes
AB0433-19 Lauma Muceniece Ķekava yes
AB0434-19 Valdis Vanags DC VECSALACAS UNITED Engure yes
AB0435-19 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0436-19 Mihails Kudrjaševs Fizmati Rīga yes
AB0437-19 Nora Zvirbule Valmiera yes
AB0438-19 Evija Homko Limbaži yes
AB0439-19 Jurģis Stukuls SK Katrīna Kuldīga yes
AB0440-19 Zane Timma SK Katrīna Rīga yes
AB0441-19 Aivars Freimanis Fredis Kandava yes
AB0442-19 Zinta Elksne Rīga yes
AB0443-19 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0444-19 Amands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga no
AB0445-19 Armands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga yes
AB0446-19 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana yes
AB0447-19 Mārtiņš Krūze Ugāle yes
AB0448-19 Valerijs Smirnovs Rīga yes
AB0450-19 Laura Kalēja Rīga yes
AB0451-19 Diāna Gavare Drellīši Dobele yes
AB0453-19 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera yes
AB0454-19 Madara Tīģere-Bernharde Sabile yes Zaķis
AB0455-19 Kaspars Vēzītis Jūrmala yes Stirnu buks
AB0456-19 Emīls Žubulis Team Kažemāka/Train2WinLv Rīga yes
AB0457-19 Daiga Greiškāne VSK Noskrien Jelgava yes
AB0458-19 Antra Dumbrovska Kuldīga yes Lūsis
AB0459-19 Mareks Brokans VSK Noskrien Rīga no
AB0460-19 Iveta Dobele Jēkabpils yes
AB0461-19 Jānis Bāča Saldus yes
AB0462-19 Zigmunds Zauls Limbaži skrien! Limbaži yes
AB0463-19 Māris Sardiko Team Kažemāka/Train2WinLv Inčukalns yes
AB0464-19 Ieva Rogāle KROKUS Krustpils novads yes Stirnu buks
AB0465-19 Inese Plūme VSK Noskrien Rīga yes
AB0466-19 Sindijs Logins Rīga yes Zaķis
AB0467-19 Agnese Kalniņa Jelgava yes
AB0468-19 Jekaterina Girucka Rīga yes
AB0469-19 Kristaps Ceriņš SPB RUN/Brooks Priekuļu novads yes
AB0470-19 Kristine Kadasa Rīga yes
AB0471-19 Antra Kanušniece BIODERMA Rīga yes
AB0472-19 Zane Galdiņa Rīga yes
AB0473-19 Mārtiņš Puriņš Rīga yes
AB0474-19 Marta Zumberga M&M Dundaga yes
AB0475-19 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga yes Zaķis
AB0476-19 Rūdolfs Abiļevs New village Workout Rīga yes
AB0480-19 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga yes
AB0481-19 Zinta Simanoviča Jūrmala yes
AB0482-19 Randa Misāne Liepāja yes
AB0483-19 Juris Medvids Baloži yes
AB0484-19 Evita Ruskova Noskrien.lv Rīga yes
AB0485-19 Ilvars Bergmanis Tukums yes
AB0486-19 Didzis Glušņevs Rieksti Rīga/biksti yes
AB0487-19 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga yes Stirnu buks
AB0489-19 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums yes
AB0490-19 Agnese Klints clarctos Rīga yes
AB0491-19 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems yes
AB0492-19 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0493-19 Indulis Ķerus Rīga yes
AB0494-19 Didzis Sprūds Rīga yes
AB0495-19 Armands Sīlis Latvijas aptieka Ikšķile no
AB0496-19 Līga Simkeviča Rīga yes
AB0497-19 Matīss Simkevičs Rīga yes
AB0498-19 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile yes Zaķis
AB0499-19 Ina Graudiņa VSK Noskrien Vāveres Jaunpils yes Stirnu buks
AB0500-19 Mārtiņš Krams-Keirāns #erglisunpiekuns Rīga yes
AB0501-19 Kārlis Kurtišs Madona yes
AB0502-19 Dace Krama-Keirāne #erglisunpiekuns Rīga yes
AB0504-19 Guntars Priede Koknese yes
AB0505-19 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga yes
AB0506-19 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā, Valmiera Valmiera yes
AB0507-19 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga yes
AB0508-19 Artūrs Millers ABC software Rīga yes
AB0509-19 Jevgeņija Millere ABC software Rīga yes Vāvere
AB0510-19 Lauris Zaicevs ABC software Aizpute yes
AB0511-19 Līga Akmentiņa ABC software Rīga yes
AB0512-19 Viktors Griņevičs ABC software Baloži yes
AB0513-19 Dāvis Zigmunds ABC software Rīga yes
AB0514-19 Viktors Gusevs ABC software Rīga yes
AB0515-19 Gints Lejasmeiers Matisons Runner`s Club Liepāja yes
AB0516-19 Andris Rozentālbergs Rīga yes
AB0517-19 Līga Līce DzSK Lokomotīve Sigulda yes
AB0518-19 Andris Drešmanis DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0519-19 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga yes Stirnu buks
AB0520-19 Gunārs Ozoliņš DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0521-19 Dzintars Boldāns DzSK Lokomotīve Mārupe yes
AB0522-19 Ivars Lapše DzSK Lokomotīve Rīga yes Zaķis
AB0523-19 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0524-19 Jānis Teteris DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0525-19 Vitālijs Poļetajevs DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0526-19 Nora Vrubļevska DzSK Lokomotīve Rīga yes Stirnu buks
AB0527-19 Andris Malahovskis DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0528-19 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0529-19 Agnese Sloka DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0530-19 Laima Magure DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB0532-19 Māra Pucena Kuldīga yes Stirnu buks
AB0533-19 Nikita Goncars Rīga yes
AB0534-19 Haralds Krievs Krievu spēks Rīga yes
AB0535-19 Ilze Galviņa Olaines pagasts yes
AB0536-19 Evelīna Emīlija Galviņa Olaines pagasts yes Vāvere
AB0537-19 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Rāmava yes
AB0544-19 Aivars Fogelis Rīga yes Lūsis
AB0545-19 Evita Pauriņa Tīnūži yes Zaķis
AB0539-19 Romans Cvetkovs Rīga yes Zaķis
AB0540-19 Aleksejs Bute Jūrmala yes
AB0541-19 Niks Erlends Siliņš LAKERS BBB Tukums yes
AB0542-19 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja yes
AB0543-19 Līga Ančeva Varakļāni Varakļāni yes Zaķis
AB0546-19 Jānis Sondors Jelgava yes
AB0550-19 Sindija Guntra Zaula Limbaži Skrien Limbaži no
AB0552-19 Kitija Zaula Limbaži Skrien Limbaži yes
AB0553-19 Aigars Grāvelis Pļaviņas yes
AB0554-19 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja yes will not participate
AB0555-19 Romāns Kuročkins Vangaži yes
AB0556-19 Aleksandra Brombaha Vangaži yes
AB0558-19 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
AB0559-19 Jānis Actiņš VSK Noskrien Rīga yes
AB0560-19 Aivars Krjukovs PATRIA NAA Ādaži yes
AB0561-19 Ivars Vācers Rīga yes
AB0562-19 Ilze Vācere Team Kažemāka / Noskrien Rīga yes
AB0565-19 Marta Saklaure Ādaži yes
AB0567-19 Agnese Katlapa Studenšu korporācija Imeria Ineši yes
AB0568-19 Zane Muceniece Ikšķile yes
AB0569-19 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine yes
AB0570-19 Laura Liniņa Liepāja yes Lūsis
AB0571-19 Anete Gabrūna Cēsis yes
AB0572-19 Elīna Aģe STK RwA Valmiera yes
AB0573-19 Gunta Blūmiņa Virsotne/MARMOT Sigulda yes
AB0574-19 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga yes
AB0575-19 Liene Grosa Rīga yes
AB0576-19 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre yes Lūsis
AB0577-19 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži yes
AB0578-19 Brenda Brakovska Wood ART.LV Ādaži yes
AB0579-19 Ritma Kamendere Lielvārde yes
AB0580-19 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils yes
AB0581-19 Ilze Baumane Mārupe yes Stirnu buks
AB0582-19 Mārtiņš Torsters Rīga yes Zaķis
AB0583-19 Ervīns Lūsis Lūši Rīga yes
AB0585-19 Linda Krūmiņa Rīga yes
AB0586-19 Heinrihs Otomers Rīga yes
AB0588-19 Inese Otomere PICA LULU Rīga yes
AB0589-19 Vladimirs Isajevs Rīga yes
AB0590-19 Aiva Skulte Rīga yes Vāvere
AB0591-19 Agris Meilerts Latvijas Finieris Rīga yes
AB0592-19 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes Lūsis
AB0593-19 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga yes
AB0594-19 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB0595-19 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava yes Zaķis
AB0596-19 Kristīne Meilerte Latvijas Finieris Rīga yes
AB0597-19 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts yes
AB0599-19 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums yes
AB0600-19 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB0601-19 Valdis Kulpe Latvijas Finieris Ikšķile yes
AB0602-19 Agate Priedīte Latvijas Finieris Rīga yes
AB0603-19 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga yes Stirnu buks
AB0604-19 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine yes Zaķis
AB0605-19 Gunta Biteniece Latvijas Finieris Rīga yes
AB0606-19 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga yes
AB0607-19 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga yes Zaķis
AB0608-19 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes Zaķis
AB0609-19 Laura Kerija Latvijas Finieris Olaine yes Vāvere
AB0610-19 Nadežda Ancāne Latvijas Finieris Rīga yes
AB0611-19 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava yes Zaķis
AB0612-19 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga yes
AB0613-19 Viktorija Bumbiere Latvijas Finieris Tukums yes
AB0614-19 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga yes Zaķis
AB0615-19 Normunds Freimanis Dobele yes
AB0616-19 Laura Veličko Verus Amor Rīga yes
AB0619-19 Lauma Zilgalve Rīga yes
AB0620-19 Agnese Freimane Dobele yes
AB0621-19 Āris Ozoliņš Jelgava yes
AB0622-19 Kaspars Vingris Virsotne/MARMOT Carnikavas novads yes
AB0623-19 Ieva Marta Gintere Jelgava yes
AB0624-19 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene yes
AB0625-19 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre yes
AB0632-19 Pārsla Dambe Jūrmala yes Zaķis
AB0627-19 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus yes
AB0628-19 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils yes
AB0629-19 Indra Zilgalve Aizkraukle yes
AB0630-19 Nina Merzlyakova Engures sportam Ekaterinburg / Rīga yes
AB0631-19 Alvis Tribockis Ogre yes Zaķis
AB0633-19 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga yes
AB0634-19 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga yes
AB0635-19 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka yes Stirnu buks
AB0636-19 Anete Kampare Veču lauks Rīga yes
AB0638-19 Artūrs Šits Run With Anita Rīga yes Stirnu buks
AB0639-19 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru yes Stirnu buks
AB0644-19 Kristīne Karsa Rīga yes Stirnu buks
AB0645-19 Raivita Birkentāla Talsu pauguraines Zaķi Talsi yes
AB0646-19 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0647-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala no
AB0648-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala yes
AB0649-19 Edgars Mežvēvers Lielvārde yes
AB0650-19 Juris Trofimenko Rīga yes
AB0651-19 Sanita Puriņa Valmiera yes
AB0652-19 Vladimir Tarasov Rīga yes
AB0653-19 Olga Sparāne Maratona klubs Rīga yes
AB0654-19 Zigmārs Mazulis Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0655-19 Dace Liepiņa Rubene yes
AB0656-19 Artūrs Jansons Maratona klubs Kapsēde yes
AB0657-19 Vineta Brižaka Maratona klubs Liepāja yes
AB0658-19 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute yes
AB0659-19 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle yes
AB0660-19 Andrejs Gaumigs Maratona klubs Rīga yes
AB0661-19 Ruslans Šuļga Maratona klubs Liepāja yes Lūsis
AB0662-19 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga yes
AB0663-19 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta yes
AB0664-19 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzekne yes
AB0665-19 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
AB0666-19 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
AB0667-19 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne yes Zaķis
AB0668-19 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0669-19 Uldis Kondratovičs Virsotne/MARMOT Apšuciems yes
AB0670-19 Normunds Blumbergs Saulkrasti yes
AB0671-19 Valerjans Kauss Rīga yes
AB0672-19 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga yes
AB0673-19 Āris Lazdiņš Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0674-19 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Lūznava yes
AB0675-19 Egils Betmanis Talsi yes
AB0676-19 Sandis Ziediņš Maratona klubs Aizkraukle yes
AB0677-19 Dagnis Boltrikovs Veseliga slodzīte Cesvaine yes
AB0678-19 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas yes Lūsis
AB0679-19 Jānis Kalniņš Pāvilosta yes
AB0680-19 Indulis Tilgass Rīga yes Stirnu buks
AB0681-19 Dace Šmite Lielvārde yes
AB0682-19 Miks Mežvēvers Lielvārde yes
AB0683-19 Iveta Šķiņķe Riga Runners Rīga yes Stirnu buks
AB0684-19 Ilze Arāja Lielvārde yes
AB0685-19 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga yes Stirnu buks
AB0686-19 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga yes Vāvere
AB0687-19 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes Vāvere
AB0688-19 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes Vāvere
AB0691-19 Aira Urtāne Rīga yes
AB0692-19 Toms Rajunčus Rīga yes Lūsis
AB0693-19 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems yes
AB0695-19 Evita Frančenko Jūrmala yes
AB0696-19 Jānis Šnepste Rīga yes
AB0697-19 Valērija Fedotova Rīga yes
AB0698-19 Egīls Ziediņš Langstiņi yes Zaķis
AB0699-19 Aigars Bērziņš Tukums yes
AB0700-19 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0701-19 Aivis Reinholds Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0702-19 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda yes Zaķis
AB0703-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga no
AB0704-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0705-19 Konstantīns Biktimirovs SPB RUN/Brooks Rīga yes
AB0706-19 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga yes
AB0707-19 Līga Pētersone Valmiera yes Stirnu buks
AB0709-19 Nils Regnārs Blumfelds Mazrūķīši Dobele yes
AB0710-19 Artis Ločmelis OK Burkānciems I Stirnubuks.lv Valmiera yes
AB0711-19 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Salaspils novads yes Lūsis
AB0712-19 Māra Braslava Limbaži Skrien Puikule yes
AB0713-19 Ilva Veidemane Marupe yes
AB0714-19 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele yes
AB0715-19 Santa Puriņa Ķekavas novads yes
AB0716-19 Māris Dazarts marisraksta.com Kuldīga yes
AB0717-19 Rinalds Aļeksjonoks Rīga yes
AB0718-19 Ivita Dorofejeva Alūksne yes Vāvere
AB0719-19 Jānis Ozoliņš - Salaspils yes Zaķis
AB0720-19 Jānis Straukmanis Jaunjelgava yes
AB0721-19 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0722-19 Anete Danelsone VSK Noskrien Blonde / Accenture Rīga yes
AB0723-19 Jānis Sīpols Rīga yes Zaķis
AB0724-19 Ilva Sīpola Rīga yes Zaķis
AB0725-19 Artūrs Kadiķis Sigulda yes
AB0726-19 Edgars Bremze Izturība Ikšķile yes
AB0727-19 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca yes
AB0728-19 Reinis Liepiņš Kocēnu novads 1 Saulkrasti yes
AB0729-19 Inese Rēriha VSK Noskrien Vāveres Ropaži yes
AB0730-19 Līva Skolmeistare Rīga yes
AB0731-19 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona yes
AB0732-19 Kristīne Grava Rīga yes Zaķis
AB0733-19 Andris Melnis Olainfarm Olaine yes
AB0734-19 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine yes
AB0735-19 Ilga Melne Olainfarm Rīga yes
AB0736-19 Inga Melne Olainfarm Olaine yes
AB0737-19 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga yes
AB0738-19 Linda Danilāne Olainfarm Olaine yes
AB0739-19 Elīna Lieltīruma Olainfarm Olaine yes
AB0740-19 Liāna Aldiņa Olainfarm Rīga yes Lūsis
AB0741-19 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine yes Zaķis
AB0742-19 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga yes Zaķis
AB0743-19 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga yes Zaķis
AB0744-19 Natālija Logina Olainfarm Rīga yes
AB0745-19 Armands Sīlis Olainfarm Rīga yes
AB0746-19 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine yes
AB0747-19 Agnese Žukova Olainfarm Olaine yes Zaķis
AB0748-19 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine yes Zaķis
AB0749-19 Jānis Baltiņš Olainfarm Rīga yes
AB0750-19 Estere Romanovska Olainfarm Olaine yes
AB0751-19 Anda Cielava Olainfarm Jelgava yes
AB0752-19 Olafs Smiltnieks Olainfarm Rīga yes
AB0753-19 Ilma Melne Olainfarm Rīga yes
AB0754-19 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums yes Stirnu buks
AB0755-19 Mārtiņš Ruttulis Rīga yes Stirnu buks
AB0756-19 Liene Bērziņa Salaspils yes
AB0757-19 Linda Peciņa Māsas Peciņas Rīga yes
AB0758-19 Monta Peciņa Māsas Peciņas Rīga yes Stirnu buks
AB0759-19 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums yes Stirnu buks
AB0760-19 Aigars Olavs Jelgava yes
AB0761-19 Dace Mačevska VSK Noskrien Tērvete yes
AB0762-19 Agris Spalviņš Rauna Rauna yes
AB0763-19 Nauris Spalviņš SPB RUN/Brooks Rauna yes
AB0764-19 Ligita Saulīte Rīga yes
AB0765-19 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda yes
AB0766-19 Evita Hibšmane Jelgava yes
AB0767-19 Baiba Lejiņa Rīgas satiksme Rīga yes
AB0768-19 Sandis Štubis Rīga yes
AB0769-19 Jevgenijs Kurovs Rīga yes Zaķis
AB0770-19 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
AB0771-19 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums yes
AB0773-19 Artis Krievāns VSK "Burkānciems & Co" Valmiera yes
AB0774-19 Ilze Dozīte - Poikāne Rīga yes will not participate
AB0775-19 Evita Taurene Gulbene yes
AB0776-19 Anete Casno Rīga yes
AB0777-19 Uldis Salna Stopiņu novads yes
AB0778-19 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne yes
AB0780-19 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga yes
AB0781-19 Gerda Markus Rīga yes
AB0782-19 Linda Bērziņa Virsotne/MARMOT Rīga yes
AB0783-19 Dace Dūka Rīga yes Zaķis
AB0785-19 Kārlis Kostjukovs Purva kurmji Rīga yes
AB0786-19 Anastasija Rjabuha Rīga yes
AB0787-19 Evita Ozola Bauska Bauska yes
AB0788-19 Ernests Važa Smārde yes
AB0789-19 Aivars Spūlis Izturība Ogre yes
AB0790-19 Ilze Ramiņa SECE Sece yes
AB0791-19 Edijs Ramiņš SECE Sece yes
AB0792-19 Kristaps Kaņepe Rīga yes
AB0793-19 Kristīna Kurma Dobele yes
AB0794-19 Aiga Tora Rīga yes Stirnu buks
AB0795-19 Ilze Boldāne Gulbene yes
AB0797-19 Kaspars Pētersons VSK Noskrien Kocēnu novads yes
AB0798-19 Laura Pētersone SPB RUN/Brooks/MRC Kocēnu novads yes
AB0799-19 Pēteris Dūka Cēsis yes Stirnu buks
AB0801-19 Artis Ivanovs Sigulda yes
AB0802-19 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Dobele yes
AB0803-19 Gunta Kalniņa Sigulda yes
AB0804-19 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0805-19 Juris Līpacis Sigulda yes
AB0806-19 Sandris Krūmiņš MRC/Maratona klubs Ventspils Ventspils yes
AB0807-19 Artis Mednis wAlts Cēsis yes
AB0808-19 Leo Vīksna Jelgava yes
AB0809-19 Dovydas Sankauskas Vilnius yes
AB0810-19 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
AB0811-19 Rodrigo Millers Rīga no
AB0812-19 Gints Žumburs Rīga yes Zaķis
AB0813-19 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna Vsk Noskrien Rīga yes Stirnu buks
AB0814-19 Sentis Strods Griķīši Jelgava yes
AB0815-19 Elīna Strode Griķīši Jelgava yes
AB0816-19 Kristaps Dvēselītis Ogre yes
AB0817-19 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga yes Zaķis
AB0818-19 Lelde Keiša Rīga yes
AB0820-19 Zita Zariņa run...just run! Rīga yes
AB0821-19 Didzis Šapkus Baloži yes
AB0822-19 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Pārdaugava yes
AB0823-19 Ilona Bēmere Baldones skriešanas komanda Baldone yes
AB0824-19 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien Rīga yes Stirnu buks
AB0825-19 Guna Sprūde VSK Noskrien Rīga yes Lūsis
AB0826-19 Simona Birkenberga LIESMA Saldus yes
AB0827-19 Lauris Grāvelis BAFF Sports Team Rīga yes
AB0828-19 Aldis Strožs Piņķi yes Zaķis
AB0829-19 Māra Zepa Rīga yes Zaķis
AB0830-19 Reinis Graviņš Rīga yes Zaķis
AB0831-19 Juris Misters Rīga yes
AB0832-19 Uldis Kirtovskis Izturība Salaspils yes
AB0833-19 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga yes
AB0834-19 Raimonds Buraks SOLI PA SOLIM Rīga yes
AB0835-19 Miķelis Vindavs TIPU TAPS Rīga yes
AB0836-19 Ļuba Tihomirova SOLI PA SOLIM Rīga yes
AB0837-19 Kaspars Olte Jūrmala yes
AB0838-19 Gints Jakovels Empowered to Win Rīga yes
AB0839-19 Kristers Ozoliņš Tukums no
AB0840-19 Līva Morica Rīga yes
AB0841-19 Margarita Peteļina Rīga yes
AB0842-19 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads yes Zaķis
AB0843-19 Sandra Eglīte Laubere Ogre no
AB0844-19 Egita Ošiņa Laubere Ogre no
AB0845-19 Ingūna Gailīte SSK Bebra Koknese yes
AB0846-19 Gatis Kveders Rieksti / VSK Noskrien Rīga yes
AB0847-19 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0848-19 Artis Maksims Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0849-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe no
AB0850-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes Lūsis
AB0851-19 Veronika Buhalova Mārupe yes
AB0852-19 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems yes Zaķis
AB0853-19 Annika Auseklīte Cēsis no
AB0854-19 Kaspars Salmiņš Dobele no
AB0855-19 Austris Vasiļevskis Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0856-19 Aldis Krauze Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0857-19 Aleksandrs Scukins Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0858-19 Artūrs Cēsnieks Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0859-19 Gints Krastiņš Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0860-19 Guntis Grīnfelds Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0861-19 Ilona Ozoliņa Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0862-19 Ilze Rāta Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0863-19 Inna Golube Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0864-19 Kaspars Vīksne Cēsis yes
AB0865-19 Jurijs Šlamovs Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0866-19 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga yes Zaķis
AB0867-19 Kārlis Būmans Emergn #optimized4running Liepāja yes Lūsis
AB0868-19 Kaspars Salenieks Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0869-19 Kaspars Soida Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0870-19 Lilija Kazutina Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0871-19 Mārtiņš Orinskis Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0872-19 Olga Elste Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0873-19 Renārs Reklaitis Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0874-19 Kaspars Rullis Jelgava yes
AB0875-19 Zane Skreija Emergn #optimized4running Rīga yes
AB0876-19 Dace Hartmane Talsu pauguraines Zaķi Talsi yes
AB0877-19 Indra Anckiņa Rīga yes
AB0878-19 Sabīne Eglīte Amatas novads yes
AB0879-19 Elīna Barone SPB RUN/Brooks Ogre yes
AB0880-19 Līga Langmane Mārupe yes
AB0881-19 Ingus Kasparāns Mārupe yes
AB0882-19 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB0883-19 Jānis Pauliņš Talsi yes
AB0884-19 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils yes
AB0885-19 Kristaps Mikelsons IM ADORNMENT Rīga yes
AB0886-19 Kristaps Puļķis S&K Rīga no
AB0887-19 Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0888-19 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava yes
AB0889-19 Sanita Blumberga LMT Kadaga yes Zaķis
AB0890-19 Krišs Borītis Deered Rīga yes
AB0891-19 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene yes
AB0892-19 Arnis Šūlmeisters Cēsis yes
AB0893-19 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
AB0894-19 Haralds Jansons Carnikava yes
AB0895-19 Rita Jansone Carnikava yes
AB0896-19 Juris Gudēvics - Liepiņš Kocēnu novads Cēsu novads yes
AB0897-19 Krišjānis Karabeško Rīga yes
AB0898-19 Normunds Allens Labs starts Rīga yes
AB0899-19 TĀlis Paeglis LATRAPS Mazsalaca yes
AB0900-19 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga yes
AB0901-19 Elīza Astra Vectirāne Rīga yes
AB0902-19 Inese Vectirāne Rīga yes Stirnu buks
AB0903-19 Lilita Ertmane Tukums yes
AB0904-19 Kaspars Salmiņš Dobele no
AB0905-19 Kaspars Salmiņš Dobele yes
AB0906-19 Regnārs Valciņš RL Grupa Rīga yes Stirnu buks
AB0907-19 Ieva Ziemele RL Grupa Rīga yes
AB0908-19 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga yes Stirnu buks
AB0909-19 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža yes Stirnu buks
AB0910-19 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde yes
AB0911-19 Raimonds Skudra SSK Bebra Aizkraukle yes
AB0912-19 Ivars Grobiņš Ādaži yes Stirnu buks
AB0913-19 Ivars Dzērve Saulkrasti yes
AB0914-19 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe yes
AB0915-19 Inta Amoliņa VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
AB0916-19 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki Jūrmala yes
AB0917-19 Ansis Zadiņš Dundaga yes
AB0918-19 Anda Ozoliņa Langstiņi yes
AB0919-19 Aivis Poikāns Rīga yes Lūsis
AB0920-19 Andris Limanāns Limanāni Dobele yes Lūsis
AB0921-19 Ērika Bužinska Daugavpils yes Zaķis
AB0922-19 Tīna Sparāne Rīga yes
AB0923-19 Juris Ceika Valmiera yes
AB0924-19 Mihails Jazvinskis Mārupe yes
AB0925-19 Uldis Pormeisters Ātrās ļipas Valka/rīga yes
AB0926-19 Kristaps Epners DOMDARIS Rīga yes
AB0927-19 Girts Fridrihsons Rīga yes
AB0928-19 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi, stopiņu novads yes
AB0929-19 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai yes
AB0930-19 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas yes
AB0932-19 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0933-19 Kristīne Antužāne Baloži yes
AB0934-19 Intars Veberis VEGĀŅI Rīga yes
AB0935-19 Linda Laurena VEGĀŅI Rīga yes
AB0936-19 Andrejs Baltkājis Garkalne yes
AB0937-19 Kristaps Kunrads Rīga yes
AB0938-19 Aleksejs Gavrilovs Jelgava yes
AB0939-19 Lita Dzelme Rīga yes
AB0940-19 Zane Bulāne Gentlemens Club/Supervaroņi Rīga yes will not participate
AB0941-19 Linda Loce Lynxdojo Rīga yes
AB0942-19 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga yes Zaķis
AB0943-19 Miks Locis Lynxdojo Rīga yes
AB0944-19 Viktors Volkovs Rīga yes Zaķis
AB0945-19 Jānis Duberis SSK Bebra Aizkraukle yes
AB0946-19 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga yes
AB0947-19 Roberts Rozenbahs Ozolnieki yes
AB0948-19 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga yes
AB0949-19 Ieva Jakobsone Lynxdojo Suntaži yes Zaķis
AB0950-19 Nils Eduards Jakobsons Lynxdojo Suntaži yes Zaķis
AB0951-19 Jekabs Vinciuns Rīga yes Stirnu buks
AB0952-19 Daniels Kogans Lynxdojo Rīga yes
AB0953-19 Ivars Āboltiņš Lynxdojo Ropaži yes
AB0954-19 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži yes
AB0955-19 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga yes
AB0960-19 Liene Paula Tovkiņa Lynxdojo Rīga yes
AB0961-19 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils yes
AB0962-19 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga yes
AB0963-19 Guntis Strazds Rīga yes Stirnu buks
AB0964-19 Mārtiņš Dīcis VSK Noskrien Olaine yes
AB0965-19 Vija Kinna Jūrmala yes
AB0966-19 Dāvis Baumanis Rīga yes Stirnu buks
AB0967-19 Anda Gaidišķe Jelgavas novads yes
AB0968-19 Vladimirs Misāns Ādaži yes
AB0969-19 Ivans Grjaznihs Rīga yes
AB0970-19 Dzintars Dūdiņš Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0971-19 Ira Misāne Ādaži yes
AB0972-19 Anita Langmane Rīga yes
AB0973-19 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi yes Stirnu buks
AB0974-19 Santa Žukovska Rēzekne yes
AB0975-19 Daina Jurķe Gentlemens Club / Supervaroņi Rīga yes
AB0976-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga no
AB0977-19 Artūrs Soročenkovs Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
AB0978-19 Karīna Helmane-Soročenkova VSK Noskrien Tukums yes
AB0979-19 Marta Dieviņa EY Sigulda yes
AB0980-19 Dāvis Liepiņš Rīga yes
AB0981-19 Igors Laščenko Jelgava no
AB0982-19 Ingus Kasparāns Mārupe no
AB0983-19 Stuart Bradley Rīga yes
AB0984-19 Elīna Medne Jelgava yes
AB0985-19 Viesturs Zimackis Rīga yes Stirnu buks
AB0986-19 Armands Ķiploks Aizkraukle yes
AB0987-19 Laura Strupa Aizkraukle yes
AB0988-19 Emīls Zalcmanis Dobelnieki yes Zaķis
AB0989-19 Kristīne Dūdiņa Ventspils no
AB0990-19 Antons Fedorenko Rīga yes
AB0991-19 Ieva Tabore KSMR Fitness Carnikava yes
AB0998-19 Jānis Pētersons Radža Team Rīga yes
AB0993-19 Ivo Pušņins Sigulda yes
AB0999-19 Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga yes
AB1000-19 Sanita Rāviņa Stirnubuks.lv I Skulptors Rīga yes
AB1001-19 Sergejs Kubraks Engures sportam Tukums yes
AB1002-19 Sandis Čilipāns BK Brīvsolis I Smārde Smārde yes
AB1003-19 Simona Rutkovska SimoonskiTV Rīga yes
AB1004-19 Dace Ronimoisa Supervaroņu treniņi Rīga yes
AB1010-19 Jānis Knēts Accenture Rīga yes
AB1011-19 Kārlis Dzenis Accenture Rīga yes will not participate
AB1013-19 Edgars Paegle Accenture Rīga yes
AB1014-19 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti yes
AB1015-19 Līga Kalniņa Accenture Rīga yes
AB1016-19 Uldis Krauklis Accenture Garkalne yes
AB1017-19 Kristīne Freimane Accenture Rīga yes Zaķis
AB1018-19 Ēriks Jauga Accenture Rīga yes
AB1019-19 Dmitrijs Vladimirovs Accenture Rīga yes
AB1020-19 Armands Rancevs Accenture Rīga yes
AB1021-19 Elza Anna Bārzdiņa Accenture Jūrmala yes
AB1022-19 Dogan Pamuklu Accenture Rīga yes
AB1023-19 Miks Eglitis Accenture Rīga yes Zaķis
AB1024-19 Raimonds Urtāns Accenture Rīga yes
AB1025-19 Anuar Zhumabayev Accenture Astana yes
AB1026-19 Jūlija Lāce Jaunmārupe yes
AB1027-19 Rita Kaipšteina Accenture Jelgava yes
AB1028-19 Arturs Langenfelds Accenture Rīga yes
AB1030-19 Edgars Rēķis Accenture Jelgava yes
AB1031-19 Solvita Bērziša Accenture Rīga yes
AB1032-19 Laima Hauka Accenture Rīga yes
AB1038-19 Arturs Onzuls Accenture Rīga yes
AB1042-19 Dinara Bekeshova Accenture Aktobe yes
AB1048-19 Anastasija Sardiko Accenture Rīga yes
AB1049-19 Raimonds Spēks KROKUS Krustpils novads yes
AB1051-19 Edgars Lapiņš Accenture Rīga yes
AB1054-19 Ieva Grauduma Accenture Rīga yes
AB1056-19 Ņikita Pavlovs Accenture Rīga yes
AB1057-19 Annija Līga Daize Accenture Liepāja yes
AB1058-19 Jevgenijs Sološičs Accenture Rīga yes
AB1185-19 Reinis Polačenko HAVI Logistics Rīga yes
AB1065-19 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga yes
AB1080-19 Madara Liepa Rīga yes
AB1081-19 Jolanta Ivanova Piņķi yes Zaķis
AB1083-19 Linda Andersone Accenture Rīga yes
AB1089-19 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava yes Zaķis
AB1090-19 Viktors Artamonovs Rīga yes Zaķis
AB1091-19 Pavels Janovics LSC Rīga no
AB1092-19 Pāvels Janovičs lsc Rīga yes
AB1093-19 Denis Aļeksejevs Rīga yes
AB1094-19 Toms Ķikusts Salaspils yes
AB1095-19 Anete Ķikuste Salaspils yes
AB1102-19 Mareks Brokāns VSK Noskrien Rīga yes
AB1113-19 Kaidi Keir Kukk LifeThroughTrails Parnu yes
AB1114-19 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails Rīga yes
AB1119-19 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga yes Zaķis
AB1120-19 Daina Stonka VSK Noskrien Rīga yes Vāvere
AB1121-19 Māra Mozga Rīga no
AB1122-19 Mareks Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava yes
AB1353-19 Maija Olšteina Jaunmārupe yes
AB1132-19 Klāvs Zārdiņš Vecpiebalga yes
AB1148-19 Kitija Elksne Jēkabpils yes
AB1149-19 Gunita Miteniece Jēkabpils yes
AB1150-19 Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils yes
AB1151-19 Igors Trofimenko Rīga yes
AB1152-19 Agnese Ulanova Pūre Pūre yes
AB1153-19 Aivars Ulanovs Pūre Pūre yes
AB1154-19 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ - Valmiera Valmiera yes Lūsis
AB1155-19 Ivars Zariņš Jūrmala yes
AB1156-19 Olga Daņilova Baldones skriešanas komanda Baldone yes
AB1157-19 Egija Gauja Baldones skriešanas komanda Baldone yes will not participate
AB1158-19 Zanda Kārkliņa Baldones skriešanas komanda Baldone yes
AB1159-19 Ieva Tāle-Stangute Baldones skriešanas komanda Baldone yes
AB1160-19 Kristīne Slaidiņa Baldones skriešanas komanda Baldone yes
AB1161-19 Laine Beķere Jelgava yes
AB1162-19 Uģis Pelčers Kuldīga yes
AB1172-19 Juris Šehtels Ādaži Ādaži yes
AB1184-19 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga yes Zaķis
AB1187-19 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus yes
AB1188-19 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
AB1189-19 Gatis Valdheims Tukums no
AB1191-19 Kristaps Desmitnieks Rīga yes
AB1198-19 Žydrūnas Baltrušaitis Na, pagauk! Vilnius yes
AB1197-19 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus yes
AB1196-19 Krišjānis Pinka Legs Miserables Rīga yes
AB1203-19 Raitis Urbēns HAVI Logistics Rīga yes
AB1204-19 Juta Buklovska Suntaži yes Zaķis
AB1205-19 Reinis Virsis - Šneiders Rīga yes
AB1206-19 Gatis Valdheims Tukums yes
AB1220-19 Aivars Lapa Autostarts.lv Rīga yes
AB1211-19 Gunita Kārkliņa Pauguru iekarotājas Rīga yes
AB1212-19 Rūdolfs Krūklis K41F Rīga yes
AB1213-19 Baiba Juruša Pauguru iekarotājas Ādaži yes
AB1299-19 Jānis Priedītis STK RwA Valmiera yes
AB1226-19 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga yes
AB1230-19 Jekaterina Kuzņecova Baltic international Bank Rīga yes
AB1231-19 Valērijs Belokoņs Baltic international Bank Rīga yes
AB1234-19 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda yes
AB1233-19 Iņigo Torre Bilbao yes Stirnu buks
AB1236-19 Alise Kalniņa Rīga yes
AB1300-19 Andris Akmentins Vuvuzela Rīga yes
AB1279-19 Jānis Riekstiņš IGT Rīga yes
AB1245-19 Inta Hansone Dobele yes
AB1246-19 Inta Hansone Dobele no
AB1247-19 Sanda Terela Rīga yes
AB1251-19 Kristīne Kampare Veču lauks Tukums yes
AB1252-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga yes
AB1254-19 Rita Bērziņa Rīga no
AB1255-19 Māris Ozoliņš PD Ādaži yes
AB1257-19 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
AB1258-19 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
AB1259-19 Raimonds Roga PD Jelgava yes
AB1260-19 Māris Brakovskis PD Jelgava yes
AB1261-19 Andris Ronimoiss Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI Cēsis yes
AB1262-19 Andrejs Jesko Džipšļu medus Nagļi yes
AB1263-19 Jānis Kūms Inov-8 I OSveikals.lv Rīga yes
AB1264-19 Kristaps Kaimiņš Ogre yes
AB1266-19 Artūrs Vaselis PATRIA NAA Jelgava yes will not participate
AB1267-19 Laura Davidauska PATRIA NAA Rīga yes
AB1268-19 Juris Spalva PATRIA NAA Rīga yes will not participate
AB1269-19 Edgars Apinis PATRIA NAA Rīga yes
AB1270-19 Oskars Damroze PATRIA NAA Rīga yes will not participate
AB1272-19 Oskars Blaus PATRIA NAA Jelgava yes
AB1273-19 Dainis Stepe PATRIA NAA Rīga yes
AB1274-19 Artūrs Ločmelis PATRIA NAA Rīga yes
AB1276-19 Edijs Bogomolovs SportFactory Rīga yes
AB1277-19 Māris Ozols PATRIA NAA Rīga yes
AB1280-19 Kristaps Skujiņš IGT Rīga yes
AB1287-19 Guntis Kanaviņš SSK Bebra Gulbene yes
AB1289-19 Jānis Tenbergs Engures sportam Plieņciems yes
AB1290-19 Juris Bērziņš Engures sportam Engure yes
AB1291-19 Gints Ronis Sirms Ronis un draugi Salacgrīva yes
AB1292-19 Ilona Balode Sirms Ronis un draugi Salacgrīva yes
AB1293-19 Gints Freināts Engures sportam Engure yes
AB1295-19 Lauris Vītols SUBARU AD REM Auto Sigulda yes Vāvere
AB1296-19 Dace Jukuma SUBARU AD REM Auto Sigulda yes Vāvere
AB1302-19 Valdis Grudulis Rīga yes
AB1306-19 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums yes Zaķis
AB1308-19 Diāna Šņepste Talsi yes Zaķis
AB1309-19 Sandija Sorokina ASK Patria Liepāja no
AB1310-19 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene yes
AB1311-19 Raimo Vīgants SSK Bebra / Compressport Latvia Madona yes
AB1313-19 Santis Setkovskis SSK Bebra Bebrene yes
AB1315-19 Hardijs Nungurs PATRIA NAA Rīga yes will not participate
AB1316-19 Anna Zara PATRIA NAA Rīga yes
AB1317-19 Ilgvars Dzedulis PATRIA NAA Rīga yes
AB1318-19 Igors Lekomcevs PATRIA NAA Rīga yes
AB1319-19 Andrejs Podāns PATRIA NAA Rīga yes will not participate
AB1320-19 Eldars Trapučka PATRIA NAA Liepāja yes
AB1321-19 Dagnis Sakne PATRIA NAA Rīga yes
AB1322-19 Mikus Žagata Marienburgas Vilki Rīga yes Lūsis
AB1328-19 Kristaps Kaimiņš Patria Sportland Ogre no
AB1329-19 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga no
AB1331-19 Maruta Lāce ASK Patria Rīga no
AB1332-19 Kristaps Heinsbergs Patria Sportland Jūrmala no
AB1333-19 Indulis Bikše Patria Sportland Madona no
AB1334-19 Kristaps Bērziņš Patria Sportland Kuldīga no
AB1336-19 Artjoms Rekuņenko Patria Sportland Madona yes
AB1337-19 Elīna Kārkliņa Patria Sportland Madona yes
AB1339-19 Ivita Šale SSK BEBRA Skrīveri yes
AB1340-19 Ainis Kanaviņš SSK BEBRA Gulbene yes
AB1354-19 Ilze Olšteina Jaunmārupe yes
AB1355-19 Raivis Bartušauskis Doles sala Doles sala yes
AB1344-19 Jānis Mežiels Patria Sportland Rīga yes
AB1345-19 Toms Krauklis Rīga yes
AB1346-19 Kristīne Kraukle Rīga yes
AB1347-19 Sarmīte Jermolova Rīga yes
AB1348-19 Jānis Uzulēns Vikingi Kuldīga yes
AB1349-19 Zane Lukstiņa Rīga yes
AB1350-19 Guna Martinsone Vikingi Rīga yes
AB1356-19 Emīls Kvālis EY Rīga yes Stirnu buks
AB1357-19 Karīna Sukute EY Rīga yes
AB1358-19 Krišjānis Svilpe EY Rīga yes
AB1359-19 Elīna Vanaga EY Rīga yes
AB1360-19 Mareks Tumašs Sapiens Rīga yes
AB1361-19 Jānis Zāle EY Rīga yes
AB1362-19 Artūrs Dēvits EY Salaspils yes
AB1363-19 Mārtiņš Mackēvičs EY Rīga yes
AB1364-19 Ieva Vīksna EY Rīga yes
AB1365-19 Ulvis Trēgers EY Rīga yes
AB1366-19 Zane Zilberga EY Rīga yes
AB1367-19 Elmārs Martinsons EY Rīga yes
AB1368-19 Mārtiņš Smalkais EY Rīga yes
AB1369-19 Signija Rancāne EY Rīga yes Stirnu buks
AB1370-19 Mārtiņš Pakulis EY Rīga yes
AB1371-19 Artūrs Žuromskis EY Rīga yes
AB1372-19 Kaspars Rutkis EY Rīga yes Vāvere
AB1373-19 Linda Žūriņa EY Rīga yes will not participate
AB1374-19 Ilze Catlakše EY Rīga yes
AB1375-19 Karīna Kirilllova EY Rīga yes
AB1376-19 Jānis Keisis EY Rīga yes
AB1377-19 Edgars Ābeltiņš EY Rīga yes
AB1378-19 Marija Ševčenko EY Rīga yes
AB1379-19 Kristīne Kovale EY Ogre yes
AB1380-19 Gunta Grīnvalde EY Rīga yes
AB1381-19 Ināra Mukāne EY Rīga yes
AB1382-19 Zita Ozoliņa EY Rīga yes
AB1386-19 Helvijs Siubra Jūrmala yes Vāvere
AB1389-19 Pēteris Grīviņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rauna yes
AB1390-19 Linda Boldāne Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv Gulbene yes
AB1391-19 Inga Zālīte Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Ikšķile yes
AB1392-19 Āris Kundziņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rīga yes
AB1393-19 Baiba Vekša Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Saldus yes
AB1394-19 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži yes
AB1401-19 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene yes
AB1402-19 Ivars Kumpiņš Nu kas i ko Rīga yes
AB1404-19 Kaspars Kumpiņš Rīga yes
AB1405-19 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene yes
AB1406-19 Artis Dude Tērvete Dobele yes Zaķis
AB1407-19 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe yes
AB1408-19 Vera Panasina Jūrmala yes
AB1409-19 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga yes Zaķis
AB1411-19 Mareks Jevtuhs Rīga yes Stirnu buks
AB1412-19 Edīte Bērziņa Ķekava no
AB1413-19 Anete Ozoliņa Lēdurga yes Zaķis
AB1414-19 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils yes
AB1415-19 Madara Dambe-Krastkalne Sigulda yes
AB1416-19 Kārlis Vanags Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1417-19 Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1418-19 Juris Damškalns Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1419-19 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1420-19 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1421-19 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1422-19 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1423-19 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1424-19 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1425-19 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1426-19 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes Zaķis
AB1429-19 Kristīne Balode Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1428-19 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi yes
AB1430-19 Jānis Pērkons Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1431-19 Lāsma Indrijaite Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1432-19 Kaspars Purmalietis Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1433-19 Viesturs Kaugers Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1434-19 Roberts Jačmenkins Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1435-19 Vita Irbe Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1436-19 Braijens Staškevičs Emergn #optimized4running Rīga yes
AB1437-19 Linda Andruse Mārupe yes
AB1441-19 Līga Kokoreviča Jelgava yes
AB1468-19 Ilze Bartušauska Doles sala Doles sala yes
AB1470-19 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums yes
AB1564-19 Dace Pētersone MINTprint Rīga yes Zaķis
AB1565-19 Mārtiņš Bodnieks Rīga yes
AB1593-19 Lāsma Avotiņa-Žaglova Rīga yes Stirnu buks
AB1619-19 Andris Bērziņš Rīga yes
AB1635-19 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
AB1636-19 Dace Ancāne Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes Stirnu buks
AB1637-19 Evija Vate Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes Lūsis
AB1641-19 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga yes
AB1642-19 Mareks Ņikiforovs Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kazdanga yes
AB1643-19 Andris Saldons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala yes
AB1644-19 Ināra Lūse Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Carnikava yes
AB1645-19 Zanda Malančuka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala yes
AB1646-19 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB1647-19 Edgars Sprūds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Liepāja yes Stirnu buks
AB1648-19 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB1649-19 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes Lūsis
AB1650-19 Vita Devjatņikova Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga yes
AB1651-19 Monta Ločmele Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga yes Lūsis
AB1652-19 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes Lūsis
AB1653-19 Armands Zvejnieks Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes will not participate
AB1654-19 Džanita Freija Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
AB1655-19 Uldis Doniņš Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB1656-19 Ludmila Joce Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
AB1737-19 Elīna Kreice Rīga yes
AB1788-19 Agris Skulte Rīga yes
AB1965-19 Viesturs Eglītis SSK Bebra Jaunpiebalga yes
AB2004-19 Guntars Brauns Rīga yes
AB2010-19 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete yes Stirnu buks
AB2038-19 Zane Pakalniece Džastins, Buks un Liene Rīga yes
AB2064-19 Evita Knopa Knopu ģimene Carnikava yes
AB2065-19 Kristaps Knops Knopu ģimene Carnikava yes
AB3176-19 Viesturs Dumpis Līgatne var! Līgatne yes
AB3229-19 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža yes
AB3259-19 Mareks Vaišļa SSK Bebra Ķekava yes
AB3354-19 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus yes Zaķis
AB3355-19 Ērika Roba Saldus Boksa klubs Saldus yes
AB3356-19 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus yes Zaķis
AB3357-19 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus yes Zaķis
AB3358-19 Ints Neilands Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3359-19 Elvis Veisbergs Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3360-19 Baiba Mazrima Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3361-19 Liene Allere Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3362-19 Aiga Taulīna Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3363-19 Madara Ozola Saldus Boksa Klubs Saldus yes Stirnu buks
AB3364-19 Ingus Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3365-19 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus yes Zaķis
AB3366-19 Nils Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3367-19 Lana Radčenko Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3368-19 Ansis Pūce Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3369-19 Dina Briede Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3370-19 Ivo Rudinskis Saldus Boksa Klubs Saldus yes
AB3371-19 Agris Rusmanis Saldus Boksa Klubs Saldus yes Lūsis
AB3415-19 Eduards Skuķis Traverss Rīga yes
AB4043-19 Inga Zalane DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4044-19 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga yes Zaķis
AB4045-19 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga yes Zaķis
AB4046-19 Renars Vaivods DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4048-19 Inese Viskinte-Poisa DNB Servisa centrs Rīga yes Vāvere
AB4049-19 Elmars Sirovatskis DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4050-19 Linda Zukovska DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4051-19 Inga Apseniece DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4053-19 Ritvars Karklins DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4054-19 Sintija Gertane DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4055-19 Toms Galins DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4058-19 Baiba Gusta DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4059-19 Ilga Ozolina DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4063-19 Agnis Bērziņš DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4066-19 Diana Horohorina DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4068-19 Zane Beitane DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4070-19 Liva Romanova DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4071-19 Zastine Skrebele DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4072-19 Atvars Trams DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4077-19 Agnese Rasa DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4078-19 Renāte Dekante DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4079-19 Alina Coirefa DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4080-19 Laija Silauniece DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4082-19 Zanda Gertnere DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4083-19 Linda Smalka DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4084-19 Oskars Brinkis DNB Servisa centrs Rīga yes
AB4296-19 Gints Andžāns BIODERMA Rīga yes Stirnu buks
AB5322-19 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti Kocēni/Skrunda yes
AB5557-19 Signe Strujevica DNB Servisa centrs Rīga yes
AB5733-19 Emīls Bērziņš ENGURES SKOLA Engures novads yes
AB5744-19 Saila Jansone SK Katrīna Kuldīga yes
AB5745-19 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga yes
AB5892-19 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kokneses novads yes
AB5893-19 Gustavs Daniels Ozols Lynxdojo Rīga yes
AB5945-19 Rēzija Vīgante SSK Bebra Madona yes
AB6209-19 Laura Čakle Ventspils yes