Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 

 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB2488-20 VB1 Gustavs Poga Sūrie Rikeri Rīga
SB3380-20 VB1 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB3666-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB4118-20 VB1 Zigmunds Brauns ZB-81 Tukums
AB0498-20 VB2 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0093-20 VB1 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi
SB4387-20 VB3 Aigars Rudzītis Tukumms
SB3971-20 SB1 Ieva Bogustova Rīga
AB0459-20 VB2 Heinrihs Otomers Rīga
SB4459-20 VB2 Edmunds Brunovskis RĪga
SB1847-20 VB1 Kalvis Brūns PRINTFUL Rīga
SB3243-20 SB1 Gita Muceniece Maratona klubs Pilsrundale
AB0243-20 SB1 Kristīne Leja Ozolnieki
SB2087-20 VB1 Guntis Strautiņš Maratona klubs Liepāja
AB0512-20 SB2 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB3454-20 VB1 Antons Zdanevics A3g Rīga
AB0595-20 VB1 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga
SB4150-20 VB1 Mečislavs Stanovenko Jelgava
AB0802-20 VB2 Aleksandrs Ivanovs Rīga
AB1086-20 VB2 Guntars Brauns Rīga
AB1207-20 VB1 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne
SB1787-20 VB3 Vilnis Liepiņš Maratona klubs Carnikava
SB3195-20 VB1 Mārtiņš Skujenieks Ozons Salaspils
SB1920-20 VB1 Krisjanis Ozols PRINTFUL Rīga
SB3271-20 SB2 Aija Kandele Swedbank Babītes novads
SB2380-20 SB1 Kristīne Kabaļina Iecava
SB3347-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB3625-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
SB4090-20 VB1 Arvīds Martinsons Straupe Straupe
AB0375-20 SB1 Iveta Kalēja Engures novads
SB1397-20 VB2 Aivars Vīksna Rīga
SB4358-20 VB1 Dins Vecāns Marienburgas Vilki Alūksne
SB3079-20 SB1 Aiva Liepiņa Slampe
AB0421-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
SB4441-20 VB1 Artūrs Rundzāns Selonija Rīga
SB1805-20 VB1 Artis Rozentāls Draugiem Group Mārupe
SB3219-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga
SB3681-20 SB2 Agnese Leiburga Zemgales Ziņas Dobele
SB2024-20 SB1 Maija Gutāne Rīga
AB0494-20 SB2 Anita Januša Kuldīga
AB0322-20 VB2 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga
AB0930-20 VB1 Renārs Vasiļjevs Daugavpils Runners Jēkabpils
SB2820-20 VB1 Mārtiņš Lūsis Ādaži
AB0014-20 VB2 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi
SB4009-20 VB1 Toms Kalniņš Salacgrīva
SB4231-20 SB1 Ilze Fiļipova Cēsis
SB3921-20 VB1 Kristiāns Košinskis Rīga
SB4296-20 SB2 Anita Fišere Maratona klubs Tukums
AB0983-20 VB1 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB2715-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele
SB3706-20 VB1 Māris Puriņš AJ Furniture Cēsis
AB0330-20 VB3 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru
AB1186-20 VB1 Andis Komarovs Sapiens Ķekava
AB0378-20 VB1 Kristaps Dvēselītis Ogre
AB0990-20 SB1 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga
AB0107-20 VB2 Sandis Pužulis Rīga
AB0834-20 VB1 Jānis Sīmanis Smiltene
AB0784-20 VB2 Mārtiņš Bērziņš Rīga
SB3051-20 SB2 Evita Bērziņa Rīga
AB0027-20 SB1 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga
AB0824-20 SB1 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
SB3778-20 SB1 Antra Kanušniece Bioderma Rīga
AB1187-20 VB2 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda
AB1310-20 SB2 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
AB0538-20 VB1 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums
AB0667-20 VB1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB1214-20 VB1 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava
AB0630-20 VB2 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga
AB0070-20 VB1 Reinis Markvarts Rīga
SB3224-20 VB1 Andrejs Semjonovs Rīga
AB0287-20 VB1 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
SB2026-20 VB1 Dāvis Zariņš Salacgrīva
SB2512-20 VB2 Ivars Eglītis Kocēnu novads
SB3386-20 VB3 Aivars Ābols Tukums
SB3672-20 VB2 Artūrs Kančs SSK Bebra Ādaži
SB4124-20 VB1 Vadims Marinecs Bigbank Rīga
AB1311-20 VB1 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera
SB1449-20 VB2 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene
AB0692-20 VB3 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
SB1657-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
SB3154-20 SB1 Iveta Dobele Jekabpils
SB1850-20 VB1 Nikolas Cinis PRINTFUL Rīga
SB3247-20 VB1 Aleksandrs Balodis Saulkrasti
AB0637-20 SB2 Inese Leinasare Rīga
SB2090-20 VB1 Roberts Prūsis Lidosta Rīga Rīga
SB2612-20 VB2 Arnis Sluga Virsotne/MARMOT Kalnciems
SB3457-20 VB1 Igors Morgunovs Matisons Runners Club Rīga
AB0842-20 VB1 Juris Misters Rīga
AB1058-20 SB3 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB0972-20 VB2 Agris Samcovs Musliks Rīga
AB0365-20 SB1 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera
AB0491-20 SB1 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre
AB0270-20 VB2 Regimantas Šnipaitis Ukmerge
SB2149-20 VB1 Raivis Kirhners Tukums
SB1928-20 SB3 Inga Zāle Nūjo ar vēju Liepāja
SB3272-20 VB1 Gatis Pūcītis Swedbank Mārupe
SB2403-20 VB1 Kaspars Ušpelis ASK Patria Ogre
AB0393-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
SB3626-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
AB0201-20 SB1 Evita Pētersone Rīga
AB0197-20 VB1 Nauris Pļaviņš Saulkrasti
AB1026-20 VB1 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB4361-20 SB1 Aiga Taulīna Saldus Boksa klubs Saldus
AB0639-20 VB2 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
AB0053-20 SB1 Liene Labsvīra Sigulda
AB0312-20 VB2 Janis Kopmanis Jelgava
AB0995-20 VB1 Edgars Dūms Rīga
AB0871-20 VB1 Aigars Rozenbergs Lielvārde
AB0209-20 VB2 Vladimir Tarasov Rīga
SB3826-20 VB1 Maksims Kaniscevs DreamTeam Rīga
SB3923-20 VB1 Kristaps Kemme DPD LATVIJA Rīga
AB0890-20 VB1 Raitis Jirgensons Matisons Runner's Club Cēsis
SB4233-20 VB2 Lauris Liberts Mārupe
AB1004-20 VB1 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga
SB4305-20 VB1 Gatis Lejnieks Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga
SB3003-20 SB1 Laima Vosa Saulkrasti
SB2727-20 VB2 Raimonds Zoltners ZIPSNIS Dobele
SB3709-20 SB2 Sintija Berga-Grinfelde Nūjo vesels Rīga
AB0026-20 SB1 Sarmīte Jermolova Rīga
AB1038-20 VB1 Valdis Bergs Rīga
SB3865-20 VB1 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/RIEKSTI Skrunda
AB0740-20 VB2 Juris Trofimenko Rīga
SB3922-20 SB2 Dace T DPD LATVIJA Rīga
AB0832-20 VB1 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži
AB0045-20 SB1 Lelde Spriņģe Dobele
SB3091-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
AB0903-20 VB1 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca
AB0258-20 SB3 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga
AB1021-20 VB1 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga
AB0124-20 VB1 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda
AB0062-20 SB2 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes
AB0760-20 VB2 Jānis Sīpols Rīga
AB0663-20 VB2 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB1722-20 SB1 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis
SB4289-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
SB3624-20 VB1 Valdis Čunka Mežpils Rīga
AB0028-20 VB2 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
AB0699-20 VB2 Aivis Poikāns Rīga
AB0543-20 VB1 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne
SB3225-20 VB2 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
SB2225-20 VB1 Normunds Runčs Ogre
SB2028-20 SB2 Ieva Lorence Rīga
SB2538-20 SB2 Vija Utāne Rēzekne
SB3387-20 VB1 Krišs Jānis Amantovs Raiskums
SB3680-20 VB2 Uģis Holsts SK BEBRA Mārupe
SB4135-20 VB1 Andris Jurgenbergs Bigbank Rīga
AB0847-20 SB2 Dina Zūdiņa Tukums
SB1453-20 VB1 Mārcis Gedrovics Deprom LV Bārbele
AB1314-20 VB1 Dainis Romāns Rīga
SB1664-20 VB1 Jonathan Sykes Berlin
SB3155-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
SB1865-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Mārupe
AB0121-20 VB3 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
SB2284-20 SB2 Līga Trēziņa VSK Burkānciems un Ko Valmiera
SB2102-20 VB2 Jānis Bārda Ikšķile
SB2627-20 VB1 Uldis Katlaps Inešu leģendas Ineši
AB1253-20 VB1 Kārlis Stonka Gulbene
SB3460-20 SB2 Inese Neilande Rīga
SB4048-20 SB2 Dace Tenberga Engures sportam Plieņciems
AB1059-20 VB3 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB0318-20 VB3 Pēteris Leja Rīga
SB1529-20 SB1 Ance Bičuka Rīga
SB4416-20 SB1 Dace Pelne Rīga
AB0015-20 SB1 Egija Gulbinska Ķekava
AB0344-20 VB1 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
SB1965-20 VB2 Jānis Kudums Jelgava
SB3287-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Rīga
SB2417-20 VB1 Ēriks Ajausks Rīga
AB0398-20 VB1 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
SB3638-20 VB1 Ritvars Bikšis Ādaži
AB0480-20 VB1 Aleksejs Bute Jūrmala
SB4165-20 VB1 Timothy Radbourne Rīga
SB3514-20 SB1 Lelde Kalniņa Rīga
SB4364-20 VB2 Aigars Vitkovskis Vitkovsky team Rīga
SB3984-20 SB1 Alise Kapteine Selga Rīga
AB1242-20 SB2 Svetlana Savanovica Rīga
AB0326-20 VB1 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cēsis
AB0144-20 VB2 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida
SB3840-20 SB2 Kristīne Vilcāne Baldone Baldone
AB0056-20 SB2 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
AB0423-20 SB1 Lauma Muceniece - Ķekava
SB4235-20 SB1 Rēzija Otomere Rīga
SB4465-20 VB2 Rinalds Zeltins KMKVP Ikskile
AB0744-20 VB1 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums
SB3016-20 SB2 Dace Skrastiņa Talsu pauguraines Zaķi Stende
AB0281-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
AB1163-20 VB2 Denis Sokolovs Rīga
AB0819-20 SB1 Ilze Vindele Rīga
AB1313-20 VB1 Emīls Kvālis EY Rīga
SB3881-20 VB2 Aleksis Orlovs Rīga
AB0037-20 VB3 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti
AB1303-20 VB2 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga
SB4266-20 VB1 Raimonds Rozītis Straupe
AB0932-20 SB1 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB3094-20 SB1 Dace Tetere Lielie Dibeni Rīga
AB0284-20 SB1 Linda Eldmane US Embassy Rīga
AB1260-20 VB1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums
AB0899-20 SB1 Santa Birģele Selga Rīga
AB0782-20 VB1 Uģis Dreimanis Rīga
AB0764-20 VB1 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums
AB1200-20 SB1 Zane Karpenko IGT Rīga
AB0218-20 VB1 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
AB1785-20 VB2 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga
SB4290-20 VB1 Ansis Šteiners Marienburgas Vilki Alūksne
AB1028-20 SB2 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB3981-20 VB1 Mārtiņš Ragainis Selga Rīga
SB3136-20 VB1 Rihards Vēvers Lielie dibeni Rīga
SB4445-20 VB2 Uģis Joksts Joksti Ādaži
SB1814-20 VB1 Artis Ķemeris Aizpute
SB3231-20 VB1 Mārcis Petzāle Cēsis
SB2232-20 SB3 Ilona Urtāne Ventspils
SB2036-20 SB2 Ingūna Semjonova Zemgales Ziņas Jelgava
SB2571-20 VB1 Toms Biders Rīga
AB1185-20 VB1 Jānis Silgals Rīga
AB0034-20 VB1 Daniel Lopes Martins Rīga
AB0975-20 VB2 Ainars Jansons Cesis Cesis
SB4195-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
AB0127-20 VB2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga
AB0381-20 VB3 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
SB1746-20 VB1 Agnis Bērziņš DNB Service Centre Rīga
SB3162-20 VB2 Sandis Kanbergs SK Brīvsolis Tukums
SB1867-20 VB1 Deniss Egils Bolužs Lidosta ¨Rīga¨ Rīga
AB0905-20 VB1 Ivars Grobiņš Ādaži
AB0324-20 SB1 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga
SB2112-20 SB2 Ieva Dobule Swedbank Ikšķile
SB2661-20 VB2 Gints Putniņš Jūrmala
SB3298-20 VB3 Normunds Šibeiks Nūjo priekam Rīga
AB1653-20 VB2 Vladimirs Misāns Ādaži
SB4049-20 VB1 Alvis Reinbergs Carnikava
AB0861-20 VB1 Gļebs Karjaka Rīga
AB0024-20 SB3 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga
SB1540-20 VB1 Undis Sprūdžs SAPŅU FRAGMENTI Rīga
SB4420-20 SB1 Jolanta Krastiņa SPB Run Brooks Vecpiebalga
AB0848-20 VB1 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
SB3200-20 VB1 Valdis Skotelis Rīga
SB2173-20 VB1 Arnis Ķēniņš Jēkabpils
AB0974-20 VB1 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga
SB2424-20 VB1 Mārcis Kalniņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB0517-20 SB1 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
SB3639-20 VB2 Mareks Vaišļa SSK BEBRA Ķekava
SB4318-20 VB2 Māris Reiniks Ogre
AB0220-20 VB2 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži
SB3995-20 VB2 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža
AB2698-20 VB2 Jakub Spryngl Rīga
AB0436-20 VB2 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga
AB0968-20 VB2 Arnis Leikarts Ozolnieki
SB3418-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
AB1694-20 VB1 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga
SB3844-20 VB1 Maris Ansons-Jansons VSK Noskrien Rīga
AB0316-20 VB1 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
SB4023-20 VB2 Aigars Šuvcāns Lat Met (www.latmet.eu) Kocenu novads
SB4236-20 VB1 Tomass Meļņiks Cēsis
AB0507-20 VB1 Valters Alliks Rīga
SB3017-20 VB2 Jānis Viziņš Rīga
SB2744-20 VB1 Pavels Saveljevs Rīga
SB3726-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils
AB0726-20 SB1 Līga Kokoreviča Jelgava
AB0794-20 VB1 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža
AB1109-20 VB1 Jevgenijs Sološičs Rīga
SB4216-20 SB2 Alvita Mirecka Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB4268-20 SB2 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus
SB2959-20 VB1 Nauris Brakmanis Rīga
SB3095-20 SB2 Inita Drēziņa Rīga
AB0224-20 VB2 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe
AB0039-20 SB2 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
AB0048-20 SB1 Antra Kanušniece Rīga
AB1284-20 VB2 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
AB1124-20 SB1 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads
AB0481-20 VB1 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga
AB1155-20 SB1 Raimonda Kalniņa Upeslejas
AB1709-20 VB1 Toms Galins DNB Service Centre Rīga
SB1440-20 SB2 Elita Ozoliņa Rīga Rīga
AB0841-20 VB1 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne
SB3980-20 VB1 Edgars Kapteinis Selga Rīga
AB0055-20 VB2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
AB0399-20 VB3 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga
SB1829-20 VB2 Vladimirs Ļašs Jaunmārupe skrien / Briksnis SK / MRC Jaunmārupe
SB3232-20 VB1 Rihards Braķis Alpha Partners - Pārdošanas Konsultācijas Baldone
SB2234-20 SB1 Ilze Urtāne Ventspils
SB2038-20 VB2 Juris Semjonovs Zemgales Ziņas Jelgava
SB2576-20 VB2 Sandris Krūmiņš Ventspils
AB0083-20 SB2 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
SB3692-20 VB2 Gatis Tīds Rīga
SB4145-20 VB1 Davids Lipkins Rīga
SB4308-20 SB1 Elvita Alksne Nacionālā Aizsardzības Akadēmija Rīga
AB0120-20 VB1 Mārtiņš Puriņš Rīga
AB1723-20 SB1 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils
SB1755-20 VB1 Artūrs Šits Run With Anita Rīga
AB0897-20 SB1 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis
AB1942-20 VB2 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
SB3261-20 SB1 Mudīte Tindenovska Rīga
SB2305-20 VB1 Kaspars Gulbis Niedrāji MR/Ugāle Ugāle
SB2119-20 VB1 Jānis Jurševskis Jelgava
SB2670-20 VB1 Jānis Cimoška IRBE Talsi
AB0173-20 SB3 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja
SB3500-20 VB3 Dzintars Mednis Rīga
SB4051-20 VB1 Mikus Zvirbulis Ogre OK Ogre
SB4154-20 VB1 Aivars Fogelis Rīga
SB1326-20 VB1 Roberts Jakubāns Rīga
SB4349-20 SB3 Liene Gasiņa Swedbank Mārupe
SB1546-20 VB1 Lauris Mežiņš IGT Rīga
SB4421-20 VB2 Jānis Saule GreenGrass Sigulda
SB1781-20 SB1 Inese Lībiete Rīga
SB3204-20 SB1 Kristīne Antužāne Baloži
AB0225-20 VB2 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete
AB0973-20 SB1 Zane Timma SK Katrīna Rīga
SB2433-20 SB1 Elīza Katlapa Inešu leģendas Ineši
AB0307-20 SB1 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga
SB3641-20 VB2 Jānis Teteris Lidosta “Rīga” Rīga
SB4317-20 VB2 Miks Vilsons VSK Noskrien Upesciems
AB0493-20 VB2 Mārcis Janušs Kuldīga
SB4003-20 SB1 Baiba Kurme Selga Rīga
AB0894-20 VB1 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
AB0791-20 SB1 Jolanta Ivanova Piņķi
SB4294-20 VB1 Raimonds Meiruška Rīga
AB0286-20 VB1 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB2686-20 VB1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
AB0433-20 VB1 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala
AB0194-20 VB2 Māris Vīlips Salaspils
SB3845-20 VB1 Pēteris Grīviņš pulsometrs.lv | Surikati Rauna
AB0675-20 VB2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine
SB4024-20 SB2 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava
SB4238-20 SB1 Elina Vanaga Noskrien Cēsis Cēsis
SB2919-20 SB2 Inese Meldere Smiltene
SB3023-20 VB1 Jānis Dukurs Saulkrasti
AB0292-20 SB1 Līva Skolmeistare Rīga
SB3727-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne /MARMOT Salaspils
AB0812-20 VB2 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera
AB0793-20 SB1 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga
SB3886-20 VB2 Kārlis Ertmanis BALTAIS Ādaži
AB0175-20 SB2 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile
AB0518-20 VB1 Viesturs Zimackis Rīga
AB0919-20 VB1 Jānis Andrējevs Rīga
AB0988-20 VB1 Didzis Sprūds Rīga
AB1147-20 VB1 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga
SB3818-20 VB1 Dairis Zariņš Smiltene
AB0129-20 VB1 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
SB4113-20 SB1 Daiga Rove Swedbank Dobele
AB0523-20 SB3 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži
SB1444-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
SB4376-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
AB1137-20 VB1 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga
AB0033-20 SB2 Inese Vectirāne Rīga
AB1721-20 SB1 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
AB0216-20 VB1 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
SB3233-20 VB1 Armands Jelinskis Rīga
SB2238-20 VB1 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
AB0271-20 VB1 Andris Rozentālbergs Rīga
SB2588-20 SB3 Inguna Eglīte TRX Cēsis Liepa
SB3421-20 VB1 Kristaps Daugavietis Lidosta “Rīga” Rīga
AB0910-20 VB2 Jānis Birģelis Rīga
SB4148-20 VB1 Sergejs Dauksts Piramida Triathlon Club Rīga
SB4309-20 SB1 Krista Bome Zemgales Ziņas Jelgava
AB1002-20 VB1 Kārlis Būmans Emergn Liepāja
SB4399-20 VB2 Toms Toms Cēsis
SB1759-20 VB2 Ģirts Mauliņš TC Alfa Stelpe
SB3166-20 VB1 Toms Bērziņš Valmiera
SB1891-20 SB1 Liene Lelle PRINTFUL Rīga
AB0125-20 VB2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads
SB2319-20 SB1 Anna Groma Maratona klubs Ventspils
AB0408-20 SB3 Inese Kraģe Pole Pole Rīga
SB2681-20 SB1 Gita Jurševska Riga Runners Rīga
SB3306-20 VB1 Alvis Danovskis Pulsometrs.lv Rīga
SB3517-20 VB1 Ralfs Gaubšteins Rīga
AB0060-20 VB1 Mārtiņš Ruttulis Rīga
AB0779-20 SB2 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava
AB1008-20 VB1 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga
SB4350-20 VB2 Ainārs Apsītis Mālpils novads
AB0098-20 VB2 Edgars Ogņevs Mārupe
SB4437-20 VB1 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
SB1795-20 VB1 Dāniels Ziemelis EDIZE Talsi
SB3205-20 VB1 Māris Dazarts Kuldīga
AB0109-20 VB1 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga
SB1991-20 SB1 Elīna Drēziņa Maxima Latvija Ķekava
SB2456-20 SB1 Aija Puriņa Šaubu Nav Cēsis
AB0247-20 SB2 Ilze Ramiņa Sece Sece
SB3650-20 VB1 Jānis Griķis Daugavpils
SB3930-20 SB1 Zane Dalberga DPD LATVIJA Rīga
SB3819-20 VB2 Žanis Lulle BALTAIS Rīga
AB1262-20 SB2 Gunta Brazauska Jelgava
AB0417-20 SB2 Gunta Reinicāne Jelgava
AB0407-20 VB3 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga
AB1136-20 VB1 Jānis Sīpols Accenture Staicele
SB2906-20 VB3 Ģirts Vēsma Zemgales Ziņas Rīga
AB0211-20 VB1 Mārtiņš Sapats Jelgava
SB2996-20 VB3 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga
SB2690-20 VB1 Viesturs Rauza Lidosta “Rīga” Mārupe
AB0916-20 SB2 Evita Ozola Bauska Bauska
AB0885-20 VB1 Alberts Dambis Insalvo Kaive
AB0458-20 SB2 Baiba Zvirbule Rīga
AB0285-20 VB1 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
AB1229-20 SB2 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga
AB0177-20 VB2 Uģis Bents Rīga
AB1336-20 VB1 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
AB0806-20 SB1 Anete Casno Rīga
SB2764-20 VB1 Reinis Šteins Akunatribe Rīga
AB0290-20 VB2 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils
SB3931-20 SB1 Jana Smiltina DPD LATVIJA Rīga
AB0963-20 VB2 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0198-20 SB1 Laura Kaleja Rīga
SB4221-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
AB2782-20 VB2 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera
AB1254-20 VB2 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai
AB0191-20 VB1 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala
AB0662-20 VB2 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga
AB0892-20 VB1 Igors Terjajevs Rīga
AB0341-20 SB1 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads
SB1445-20 SB2 Gunta Ozoliņa Jelgava
SB4377-20 SB2 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava
SB3962-20 VB1 Armands Kūkajs Rīga
SB3144-20 SB1 Elīna Drēziņa Ķekava
SB4455-20 SB1 Zane Tilta-Kūma VĀVERES Riga
AB0883-20 VB1 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga
AB1312-20 VB1 Krišjānis Svilpe EY Rīga
SB2264-20 VB3 Normunds Vilūns vsk noskrien senjori un senjoritas Rīga
SB2061-20 VB1 Artūrs Zīverts kandava Jelgava
SB2591-20 VB2 Aino Gošs Maratona klubs / Virves vilkšanas klubs "Velkonis" Tārgale
SB3422-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga
SB3699-20 VB1 Kristaps Ceriņš Priekuli
AB0645-20 VB1 Andris Melnis Olainfarm Olaine
SB4314-20 VB1 Mārtiņš Ļuļļa CF Rīga Ķekava
SB1489-20 SB3 Benita Ločmele Nūjo ar vēju Grobiņa
SB4402-20 SB2 Dace Podkalne VSK NOSKRIEN BLONDE Rīga
SB1762-20 VB2 Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi Sigulda
SB3171-20 VB1 Ritvars Bušs Birzgale
AB0328-20 SB1 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
SB3270-20 VB1 Jānis Amsters Jelgava
SB2321-20 VB2 Guntars Akmans Maratona klubs Ozolnieki
SB2135-20 SB1 Iveta Dobele Jēkabpils
AB0172-20 SB2 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja
SB3544-20 SB1 Laine Kuzmane Carnikava
AB0882-20 VB2 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils
SB4162-20 VB1 Gatis Pļaviņš Brīvdienu ģimene Londona
SB1364-20 VB2 Raimonds Eglītis Liepāja
SB4354-20 VB2 Roberts Sļadzevskis Robbie`n`zone Ludza/riga
SB1560-20 SB2 Inita Drēziņa Ķekava Ķekava
SB3112-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
AB0829-20 VB2 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala
AB0067-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
SB3207-20 SB1 Sabīne Metāla Līgatne
AB1056-20 VB2 Juris Seglenieks Lielvārde
SB2029-20 VB1 Agnis Apinis Jelgava
SB2462-20 SB2 Egita Uzule Saldus boksa klubs Saldus
SB3374-20 SB1 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga
AB0560-20 SB1 Jekaterina Girucka Rīga
AB1176-20 VB2 Aivaras Domarkas Šiauliai
AB0349-20 VB2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0135-20 VB3 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
AB0827-20 VB1 Georgs Lazdans Rīga
AB0925-20 SB1 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
AB0239-20 VB1 Artjoms Rekuņenko Madona
AB0618-20 SB2 Ilze Boldāne Gulbene
AB0717-20 SB1 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna
AB0651-20 SB1 Linda Danilāne Olainfarm Olaine
AB0940-20 SB1 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera
AB0499-20 VB1 Andris Ratkus Ogre
AB0773-20 VB1 Iņigo Torre Bilbao
SB3860-20 SB1 Justīne Undzēna Jelgava
SB4210-20 VB1 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0836-20 VB1 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga
SB4243-20 SB1 Maruta Eriņa Virsoten/Marmot Rīga
SB2928-20 VB1 Dāvis Gotlands Kuldža Rīga
AB0088-20 SB2 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
SB2784-20 SB2 Zanda Kārkliņa Baldone Baldone
AB0547-20 SB2 Dace Skrastiņa LMT Rīga
SB3734-20 VB1 Oļegs Fomins Rīga
AB1301-20 VB1 Pēteris Zustrups Tukums
SB2858-20 VB1 Aleksis Jarockis Rīga
AB0759-20 SB2 Ilva Sīpola Rīga
SB4222-20 VB1 Edgars Urtāns Rēzekne
SB4280-20 SB2 Baiba Juruša Ādaźi
AB0133-20 VB1 Gints Krieviņš Rīga
SB3375-20 SB1 Sandra Salmina Cēsis
SB3664-20 SB2 Juris Kļaviņš ZAJEC Ozolnieki
SB4117-20 SB1 Ērika Gribonika Preiļi
AB0969-20 SB1 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja
AB0298-20 SB2 Ina Balgalve Tukums
AB0095-20 VB1 Lauris Veidemanis Rauna
SB1650-20 SB1 Vita Vietniece Palsmane
AB0460-20 SB2 Inese Otomere PICA LULU Rīga
SB4457-20 VB2 Māris Videmanis Mežsusuri Tīnūži
AB1940-20 VB2 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja
AB0798-20 VB1 Anatolijs Kižlo Rīga
AB0944-20 VB1 Kalvis Ķikuts Dobele
SB2062-20 VB2 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai
SB2598-20 SB2 Agnese Pildere Grieži Rīga
SB3425-20 VB1 Aleksejs Vorobjovs Rīga
AB0569-20 VB2 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
SB4149-20 SB1 Jeļena Stanovenko Rīga
AB0384-20 VB2 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
SB3991-20 SB1 Aiva Klepere Ziemeļkurzeme OK Talsi
SB4406-20 VB2 Maksims Leščinskis Zoorbagan Lapmežciems
AB0432-20 SB1 Elīna Lazdiņa Sigulda
SB3193-20 SB1 Ilze Meijere ASK Patria Rīga
AB0822-20 VB1 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga
AB0545-20 VB1 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
SB2339-20 SB1 Elīza Rušmane Rīga
SB2148-20 VB2 Aleksandrs Mortulevs Latvijas Gaisa Satiksme Baloži
SB3330-20 VB2 Agris Krumbergs Līkā kalna rambātāji Dobele
SB3554-20 VB1 Rihards Spilva Blome
AB1266-20 VB1 Konstantīns Vasiļjevs Rīga
SB4163-20 SB2 Danute Ābelīte Rīga
AB1023-20 SB1 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils
SB4357-20 VB2 Daniils Blats Rīga
AB0767-20 VB2 Indulis Tilgass Rīga
SB3113-20 VB1 Artūrs Krūmiņš Rīga
AB0843-20 VB1 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne
AB0721-20 VB1 Aigars Bērziņš Tukums
SB3218-20 VB1 Krišjānis Kallings Rīga
SB2193-20 SB1 Anna Krek Cibric Rīga
SB2007-20 VB1 Kaspars Adijāns SPB RUN Viļāni
SB2469-20 VB2 Andis Miķelsons Vidriži
SB3389-20 SB1 Kristiāna Bērziņa Rīga
SB3533-20 VB1 Artūrs Čeirāns Ogre
AB0696-20 SB1 Zane Dziļuma Rīga
AB0303-20 SB1 Anna Proskurina Mārupe
SB3924-20 SB1 Antra Freiberga DPD LATVIJA Rīga
AB0186-20 SB2 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
AB0345-20 VB1 Pāvels Janovičs LSC Rīga
AB0295-20 VB2 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
AB0702-20 SB2 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga
SB2997-20 SB2 Ieva Tāle-Stangute Baldone Baldone
AB0503-20 VB2 Igors Zinkevičs RWA Valmiera
AB0816-20 VB1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis
AB1215-20 VB1 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga
AB0334-20 VB2 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta
AB0989-20 VB1 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga
AB0896-20 VB1 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga
SB4247-20 SB1 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri
SB2932-20 VB1 Dmitrijs Vitjazevs Rīga
SB3033-20 VB1 Romāns Odiņecs Team Herbalife Rīga
AB1269-20 VB1 Jēkabs Vinciuns Rīga
AB0542-20 VB1 Aldis Kešāns Rīga
SB3747-20 SB1 Ļubova Blažēviča Bioderma Rīga
AB0464-20 VB2 Gatis Čirka Rīga
AB0588-20 VB2 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti
AB0668-20 VB1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
AB0479-20 SB2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
AB0684-20 VB1 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine
SB4283-20 VB1 Jānis Vērdiņš Murjāņi/Loja/OZO Loja
AB0106-20 VB2 Andžejs Stenclavs Rīga