28-07-2018 Kamparkalna stirnu buks
Distances
Susurs
~1 km
Skola
~5 km
Vāvere
~5 km
Zaķis
~11 km
Stirnu buks
~22 km
Lūsis
~31 km
 
 
Reģistrēties
sacensībām

DALĪBNIEKU ON-LINE REĢISTRĀCIJA SACENSĪBĀM TIEK SLĒGTA 26.JŪLIJĀ PL.12:00! PĒDĒJĀ BRĪŽA REĢISTRĀCIJA IESPĒJAMA ARĪ SACENSĪBU DIENAS RĪTĀ SACENSĪBU CENTRĀ! (Meklējiet telti “Jaunās reģistrācijas”!).

Kamparkalnā IERODAMIES SAVLAICĪGI (Noteikti, ierēķiniet papildu laiku auto novietošanai stāvvietā un mantu glabātuves apmeklējumam!).

Piektdien, 27.07., no pl.12-19:00 tc “Domina Shopping” Sportland veikalā darbosies dalībnieku Expo – varēsiet izņemt savus dalībnieku numurus bez lieka pirmsstarta stresa!

Apsveicam! Tu esi nokļuvis taku skrējienu seriāla “Stirnu buks 2018″ ceturtā posma apraksta lapā!

Starts/Finišs:: “Kamparkalns”, Lībagu pagasts, Talsu novads. GoogleMap šeit!

Sacensību programma:: ŠEIT (drīzumā)!

Detalizētākas distanču kartes:: ŠEIT!

Gribi skatīt distanču kartes mobilajā telefonā, ielādē LVM GEO mobilo lietotni GooglePlay veikalā vai AppStore!

Datu faili LVM GEO mobilajai lietotnei:: Lūsis (Kamparkalns, 2018)Stirnu buks (Kamparkalns, 2018)Zaķis (Kamparkalns, 2018)Vāvere (Kamparkalns, 2018)

Distanču GPX faili pieejami šeit (spied “Saglabāt saiti kā”!):: “Vāvere – GPX”“Zaķis – GPX”“Stirnu buks – GPX”“Lūsis – GPX”.

Ziemeļkursas augstienes Vanemas paugurainei raksturīgās ainavas pasludinātas par īpaši aizsargājumu dabas teritoriju – Talsu pauguraines dabas parku. Nelieli mežu masīvi te mijas ar plašiem laukiem, pauguru nogāzes – ar dziļām lejām, kur mirgo mazu ezeriņu acis. Ziemeļkursas augstienes augstākā virsotne ir Kamparkalns (174,8 m v.j.l.), kas apaudzis ar egļu un bērzu mežu, bet tā virsotnē izbūvēts skatu tornis. Kamparkalna blakusnogāzē ierīkotas kalnu slēpošanas trases ar pacēlājiem. Tieši šeit arī tiks izbūvēts sacensību centrs!

Noderīgas saites šī apvidus izzināšanai:: Kamparkalns.lv I Talsitourism.lv I Latvia.Travel.lv

Trašu izveidošanā Stirnu bukam Talsu paugurainē ierasti aktīvi palīdz Tals puiks – Gints Lūsis, Kārlis Vanags, Juris Damškalns un Almants Kalniņs no “Talsu pakalnu sporta kluba”! Paldies, zēni!

Tiekamies Kamparkalnā!!!

Ko Talsu paugurainē būtu jāapskata katram Stirnu bukam! Lasi ŠEIT!

Atvērt lielāku
Trase sacensību dienā var atšķirties no šeit redzamās.
Attēlam ir tikai informatīva nozīme.
 
Distances un tuvākajā apkārtnē apskatāmas ievērojamās vietas
 
6 Kamparkalna skatu tornis_450
Kamparkalna skatu tornis

Kamparkalna skatu tornis, Lībagu pagasts, GPS [57.214287 22.642994]

Kamparkalns ir Ziemeļkurzemes augstākā vieta (174 m vjl.), tās virsotnē ir uzbūvēts VAS “Latvijas Valsts meži” skatu tornis 28 m augstumā. No torņa visos gadalaikos var vērot gan Talsu pauguraines mežu, pakalnu ainavas un ezerus, gan arī tālākus pagastus un objektus, kuru atrašanās vietu dabā palīdz saskatīt torņa skatu platformā uzstādītie attēli.

 
7 Mundigu ezers_450
Mundigu ezers

Mundigu ezers, Mundigciems, Lībagu pagasts, GPS [57.216129 22.603266]

Labiekārtota teritorija pie Mundigu ezera – apmeklētāju ērtībām izgatavoti un uzstādīti masīvkoka soli, galds, saulessargi, atkritumu urnas, pārģērbšanās kabīnes, bērnu rotaļu kuģis, āra trenažieri un velosipēdu novietne.

 
8 Mini zoo Ranco_450
Mini Zoo “Rančo”

Mini Zoo “Rančo”, “Saules”, Lībagu pagasts, GPS [57.196598 22.661190], 26479669

Lieliska atpūtas vieta ģimenēm, kur iespējams iepazīties ar eksotiskiekm mājdzīvniekiem. Šeit sastopami ķenguri, pāvi, ēzelītis, jenots, savvaļas zirgs, poniji, nūtrijas, burunduki, pundurkaziņas, punduraitiņas, angoras un pundurtrusīši, pundurpīlītes, pundurvistiņas, fazāni, tītari, paipalas, dekoratīvie baloži un citi eksotiskie putni un dzīvnieki.

 
9 laumas_450
Dabas atpūtas parks “Laumas”

Dabas atpūtas parks “Laumas”, Īves pagasts, 26403240, laumas.lv

Iepriecini savus bērnus, ģimeni, draugus, kolēģus – dodies uz Laumu dabas parku!
Izzini bišu un putnu dzīves noslēpumus, priecājies par ūdensrožu skaistumu, nogaršo Laumiņu pankūkas un medu, sarīko pikniku Ugunskura namiņā, izlej savu vaska svecīti, izmēģini roku disku golfa spēlē, atpūties Laumiņu pirtī un redzi krāsainus sapņus viesu nama Laumiņu istabās!

 
10 Sasmakas ezera peldvieta_450
Sasmakas ezera peldvieta

Sasmakas ezera peldvieta, Sasmakas ezers, Valdemārpils, GPS [57.367275 22.606945]

Viena no skaistākajām un labiekārtotākajām peldvietām Talsu novadā. Apmeklētājiem pieejami futbola, volejbola un basketbola laukumi, āra trenažieri, bērnu rotaļu laukums, piknika un telšu vietas.

 
11 Dienlilju darzs_450
Dienliliju dārzs Laucienē

Dienliliju dārzs Laucienē, “Mierkalni”, Laucienes pagasts, 29422006, daylilie.lv

Dienliliju dārzā jūlijā un augustā var apskatīt Austrumeiropā lielāko, galvenokārt, Latvijā selekcionēto dienliliju (Hemerocallis) kolekciju.

 
12 Lielzeltinu observatorija_450
Lielzeltiņu observatorija

Lielzeltiņu observatorija, “Lielzeltiņi”, Balgales pagasts, GPS [57.147472 22.909227], 29209002

Lielzeltiņu observatorija ir piemērotākā vieta Latvijā, kur sākt jūsu zvaigžņu ceļojumu. Tās iniciators ir Sergejs Kļimanskis, uzņēmējs no Rīgas, kam astronomija ir vaļasprieks jau no skolas gadiem. Šeit var sajust debess juma varenību un apzināties, ka cilvēce tikai tāds niecīgs puteklītis vien ir. Darba laiks S: 12:00 – 24:00.

 
14 Sabiles_Vina_svetki_450
Sabiles Vīna svētki

Sabiles Vīna svētki, sabile.lv

Godinot Sabiles simbolu – Vīna kalnu – no 25.–29.jūlijam tiks svinēti Sabiles Vīna svētki, kas vienlaikus ir arī Latvijas vīndaru saiets un grandioza vīna degustācija, kuras centrā ir vīns, kas darināts no Sabiles Vīna kalna ražas un pieejams tikai nelielā apjomā. Neiztrūkstoša svētku tradīcijas ir arī teatralizētais svētku gājiens, vīngliemežu sacensības, nošļūciens pa vīna putām un uguns skulptūras aizdegšana. Unikāls kalns, unikāls vīns, unikāli svētki, ko ir vērts apmeklēt! Tiekamies pilsētā ar odziņu!

 
2 Maksla uzzied Talsos_450
“Māksla uzzied Talsos”

“Māksla uzzied Talsos”, Talsu vecpilsēta, 26469057, talsitourism.lv

Talsi ar gleznainām ainavām vienmēr iedvesmojuši radošus cilvēkus. Latvijā pazīstami mākslinieki un Talsu vecmeistari cauri laikiem radījuši brīnišķīgas Talsu ainavas. Maršrutā „Māksla uzzied Talsos” gleznu reprodukcijas ir novietotas blakus uzgleznotajai ainavai dabā. Pieci mākslas darbi piedzīvojuši „atdzīvināšanu”, un, noskenējot QR kodu, savā viedierīcē var apskatīt gleznas vizualizāciju video formātā.

 
3 Talsu ezera promenade_450
Talsu ezera promenāde un aktīvās atpūtas centrs “Pakalnu pogas”

Talsu ezera promenāde un aktīvās atpūtas centrs “Pakalnu pogas”, Lielā iela 31, Talsi, 28669567

Talsu ezera promenāde ir labiekārtota pastaigu vieta senajā pilsētas daļā, no kuras paveras lielisks skats uz Talsu vecpilsētu. Promenādē atrodas arī aktīvās atpūtas centrs “Pakalnu pogas” ar dažādu braucamrīku – velosipēdu, velokartu, katamarānu – nomas piedāvājumu un spēlēm Talsu pilsētā.