ZEBRUS EZERA
STIRNU BUKS

 

SUSURS skrējiena rezultāti
Vieta grupā Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts
Grupa M1
1 Marta Ļaudama 3109 Aizpute 0:02:57
2 Alise Komasa 3016 Freelanceri 0:03:08
3 Bogdanova Veronika 3507 Bogdanovu ģimene 0:03:09
4 Galvanovska Sofija 3505 0:03:21
5 Šenhofa Dārta 3535 0:03:21
6 Emīlija Klapare 3017 0:03:27
7 Jana Grava 3013 Minī susuriņš! 0:03:27
8 Luīze Limanāne 3015 SK Biksti 0:03:28
9 Gaļinovska Annija 3502 Run4sun 0:03:32
10 Anna Glāzīte 3001 Glāzīši 0:03:33
11 Ance Zālīte 3004 0:03:34
12 Zvejniece Agneta 3518 0:03:38
13 Līvija Barānova 3003 Aunēni 0:03:41
14 Elizabete Turiščeva 3012 0:03:45
15 Kalniņa Rēzija-Elija 3528 Kalniņi 0:04:02
16 Paula Kārkliņa 3010 0:04:03
17 Beāte Hertele 3019 0:04:06
18 Eva Dorbe 3002 KODO 0:04:13
19 Alise Spirģe 3014 Engures sportam / Tukums 0:04:27
20 Dženifera Zēberga 3006 VSK Noskrien 0:04:33
21 Brūvere Lelde 3546 0:04:36
22 Amēlija Raga 3009 0:04:40
23 Bukovska Nora 3530 0:04:48
24 Luīze-Gabriela Butāne 3008 0:05:11
25 Eihmane Odrija 3547 0:05:56
26 Laura Tenberga 3007 Engures sportam 0:22:45
Grupa M2
1 Inguna Sakne 3053 Saknīši 0:02:21
2 Bogdanova Viktorija 3508 Bogdanovu ģimene 0:02:21
3 Anna Goša 3057 MARATONA KLUBS 0:02:39
4 Agnese Virubka 3046 0:02:48
5 Spickus Petra 3524 Dūdēni 0:02:50
6 Elīna Biseniece 3045 OK Purva Bridējs 0:02:52
7 Kjāra-Paula Želubovskis 3050 0:02:53
8 Grieta Roze 3052 VSK Noskrien 0:02:53
9 Dulmane Amanda-Patrīcija 3550 0:03:03
10 Marta Frēliha 3047 MARATONA KLUBS 0:03:06
11 Marta Ancāne 3051 0:03:10
12 Madara Bāriņa 3055 0:03:12
13 Elīna Redisone 3049 Latvijas valsts meži 0:03:17
14 Elizabete Smirnova 3054 0:03:19
15 Undīne Berga 3044 0:03:22
16 Kristapsone Marta 3515 Dobeles nov. 0:03:22
17 Epnere Lūcija 3557 Elita 0:03:36
18 Gaide Roberta 3523 Marta&Roberta 0:03:37
19 Katerina Zaķe 3048 0:04:06
20 Salmiņa Samanta 3504 0:04:12
Grupa M3
1 Bogdanova Izabella 3509 Bogdanovu ģimene 0:04:07
2 Butāne Daniela 3552 0:04:20
3 Binovska Rūta 3526 Teika 0:04:49
4 Kadrija Uzulēņa 3074 Mercure Riga 0:04:56
5 Nora Veismane 3080 Saknīši 0:05:20
6 Katrīna-Patrīcija Bāra 3106 mammadaba 0:05:28
7 Elza Šlosberga 3078 0:05:42
8 Kristīne Seļivanova 3079 Mercure Riga 0:05:50
9 Justīne Semjonova 3084 0:06:04
10 Anna Bāriņa 3081 0:06:11
11 Līva Limanāne 3086 SK Biksti 0:06:14
12 Ance Pommere 3077 0:06:25
13 Lozinska Adriāna 3075 Mercure Riga 0:06:32
14 Adelija Čebakova 3083 0:06:36
15 Trepetčuka Annija 3531 COK Silva 0:06:39
16 Loreta Kļaviņa 3087 Pati 0:06:40
17 Margarita Postevaja 3076 0:07:46
18 Alīna Žernova 3082 0:07:46
Grupa Z1
1 Valters Amsils 3030 0:02:48
2 Zvejnieks Bruno-Svens 3517 0:03:03
3 Klāvs Liepiņš 3043 Engures sportam 0:03:06
4 Litvins Raivo 3516 0:03:07
5 Ēriks Pommers 3023 0:03:10
6 Miezītis Gustavs 3539 0:03:23
7 Ēriks Muško 3026 0:03:24
8 Stepens Regnārs 3555 0:03:28
9 Paulovskis Roberts 3511 Ātrais 0:03:36
10 Rihards Baltiņš 3031 0:03:36
11 Emīls Vanags 3111 0:03:37
12 Dāvis Megnis 3108 0:03:38
13 Jēkabsons Pauls 3529 0:03:40
14 Ansons Ričards 3520 0:03:41
15 Artūrs Baumanis 3036 Engures sportam 0:03:44
16 Bārens Edvards 3513 0:03:52
17 Gustavs Pastars 3041 0:04:08
18 Šenhofs Rūdolfs 3534 0:04:12
19 Ričards-Tomass Veinbergs 3032 0:04:14
20 Zigfrīds Kavickis 3028 0:04:25
21 Edvards Kapteinis 3021 0:04:26
22 Zāns Tālis 3532 0:04:32
23 Jurģis Liepa 3024 Liepas skrien 0:04:35
24 Rihards Šenfelds 3039 0:04:40
25 Daniels Krauze 3035 Jūrmalas triatlona klubs 0:04:51
26 Bogdanovs Aleksis 3510 Bogdanovu ģimene 0:04:53
27 Smirnovs Ričards 3503 0:04:54
28 Akimovs Gustavs 3542 COK Silva 0:05:04
29 Ernests Kančs 3027 Omega Pharma Baltics 0:05:07
30 Yakupovs Dariys 3538 0:05:09
31 Armands Ābele 3110 0:05:24
32 Kristers Strēlnieks 3038 Kriksis 0:05:43
33 Stenclavs Rems 3554 0:06:14
34 Reinhards Bārs 3107 mammadaba 0:06:59
35 Gustavs Tenbergs 3025 Engures sportam 0:07:03
36 Akimovs Edvards 3541 COK Silva 0:07:37
37 Rainers Vate 3034 0:08:14
38 Eduards Barānovs 3022 Aunēni 0:22:31
39 Jānis Lūsis 3033 0:22:59
Grupa Z2
1 Rauls Sakne 3069 Saknīši 0:02:16
2 Skrastiņš Mārtiņš 3514 Babīte 0:02:20
3 Grāpis Alberts 3525 0:02:36
4 Pūcītis Valters 3522 0:02:38
5 Strihors Svens 3544 0:02:42
6 Sladkovs Daniils 3543 0:02:42
7 Kubraks Deivids 3545 Bajards 0:02:44
8 Kārlis Jansons 3058 0:02:47
9 Gronskis Gustavs 3549 Engures Sportam 0:02:57
10 Sandis Vīburs 3066 0:03:01
11 Dāvis Arbidāns 3062 0:03:03
12 Ansons Markuss 3519 0:03:04
13 Putniņš Mikus 3533 IND. 0:03:04
14 Krišjānis Liepa 3063 Liepas skrien 0:03:07
15 Mārtiņš Voino 3072 0:03:15
16 Rihards Zebuliņš 3070 0:03:23
17 Kristofers Kančs 3065 Omega Pharma Baltics 0:03:24
18 Tomass Visockis 3064 Engures sportam 0:03:25
19 Rūdolfs Čivčišs 3060 Engures sportam / Irlava 0:03:26
20 Ričards Grava 3071 Minī susuriņš! 0:03:33
21 Vārtiņš Kristiāns-Pauls 3537 0:03:44
22 Bargatins Aleksandrs 3536 0:03:47
23 Kristians Lācis 3068 0:04:10
24 Butāns Toms 3551 0:05:11
25 Galvanovsis Atis 3506 0:06:30
Grupa Z3
1 Kristaps Ozols 3101 Talsu novada sporta skola 0:04:12
2 Tomass Gailis 3094 0:04:16
3 Ričards Baumanis 3102 Engures sportam 0:04:18
4 Dreimanis Olivers 3512 0:04:25
5 Daniels Daņilovs 3103 Raiņa iela 0:04:27
6 Kārlis Driķis 3096 Engures sportam 0:04:30
7 Ričards Bisenieks 3091 OK Purva Bridējs 0:04:32
8 Samuels Millers 3089 0:04:35
9 Ēriks Virubka 3095 0:04:38
10 Gaļinovskis Markuss 3501 Run4sun 0:04:38
11 Endijs-Ralfs Želubovskis 3097 0:04:39
12 Emīls Smildziņš 3100 Jūrmalas triatlona klubs 0:04:43
13 Adrians Jaudzems 3099 Jūrmalas triatlona klubs 0:04:51
14 Turiščevs Rihards 3521 0:04:54
15 Nils Lācis 3092 Jūrmalas triatlona klubs 0:05:13
16 Ritvars Tīsiņš 3090 0:05:37
17 Raivis Ābele 3093 Engures sportam 0:05:40
18 Pauls Dzenis 3105 0:05:40
19 Dāvids Lūsis 3098 0:06:40
20 Rūja Raiens 3540 0:06:54
ZAĶIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzimums Vieta dzimumā Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Dāvis Dišlers 2015 Ozons 0:36:13 VZ2 1 V 1 +00:00 +00:00
2 Aigars Feteris 2312 0:41:36 VZ2 2 V 2 +05:23 +05:23
3 Kalvis Alseika 2311 Vērgale 0:41:44 VZ2 3 V 3 +05:31 +05:31
4 Artis Dude 2026 Augstkalne 0:41:51 VZ2 4 V 4 +05:38 +05:38
5 Gatis Štulbergs 2175 Maratona klubs/Skrundas PVS 0:43:16 VZ2 5 V 5 +07:03 +07:03
6 Aivis Kleinbergs 2223 Sporta klubs Katrīna 0:44:05 VZ3 1 V 6 +07:52 +00:00
7 Edgars Dreimanis 2573 Rīgas mērnieks / VSK Noskrien 0:45:05 VZ3 2 V 7 +08:52 +01:00
8 Jānis Kokins 2077 SK Jaunpils 0:45:14 VZ2 6 V 8 +09:01 +09:01
9 Kaspars Stukuls 2093 SK Katrina 0:45:21 VZ3 3 V 9 +09:08 +01:16
10 Ināra Lūse 2276 Carnikava LSC 0:45:53 SZ3 1 S 1 +09:40 +00:00
11 Ingus Bogdanovs 2572 Bogdanovu ģimene 0:46:01 VZ1 1 V 10 +09:48 +00:00
12 Kalvis Jansons 2169 Mopši 0:46:10 VZ2 7 V 11 +09:57 +09:57
13 Valters Freidenfelds 2208 Isostar Team 0:46:58 VZ3 4 V 12 +10:45 +02:53
14 Emīls Desjatņikovs 2143 0:47:34 VZ2 8 V 13 +11:21 +11:21
15 Ivo Rudinskis 2148 Saldus boksa klubs 0:47:42 VZ3 5 V 14 +11:29 +03:37
16 Kristaps Kanna 2134 NBS 0:48:33 VZ2 9 V 15 +12:20 +12:20
17 Kristaps Turiščevs 2292 0:49:11 VZ2 10 V 16 +12:58 +12:58
18 Andris Krūklis 2142 Mercure Riga 0:49:52 VZ3 6 V 17 +13:39 +05:47
19 Edgars Kokins 2076 SK Jaunpils 0:51:26 VZ2 11 V 18 +15:13 +15:13
20 Ritvars Klapars 2291 0:51:33 VZ3 7 V 19 +15:20 +07:28
21 Žanis Jevsins 2200 Ozolnieki 0:51:38 VZ2 12 V 20 +15:25 +15:25
22 Ervīns Veics 2002 0:51:56 VZ3 8 V 21 +15:43 +07:51
23 Eduards Ševics-Mikeļševics 2081 Berģu mūzikas un mākslas skola 0:52:02 VZ1 2 V 23 +15:49 +06:01
24 Toms Komass 2283 Freelanceri 0:52:02 VZ3 9 V 22 +15:49 +07:57
25 Gita Karlsone 2296 0:52:10 SZ3 2 S 2 +15:57 +06:17
26 Arvis Meldrājs 2576 0:52:16 VZ2 13 V 24 +16:03 +16:03
27 Māris Tašmans 2529 Smartlynx Airlines 0:52:18 VZ3 10 V 25 +16:05 +08:13
28 Dace Almane 2286 0:52:21 SZ3 3 S 3 +16:08 +06:28
29 Rinalds Gronskis 2048 Engures Sportam 0:52:24 VZ3 11 V 26 +16:11 +08:19
30 Uvis Braunfelds 2575 Moller Auto Ventspils 0:52:27 VZ3 12 V 27 +16:14 +08:22
31 Emīls Klaužs 2217 Ogres Zilaiskalns 0:52:35 VZ2 14 V 28 +16:22 +16:22
32 Kitija Zaula 2502 Limbaži 0:52:59 SZ1 1 S 4 +16:46 +00:00
33 Dana Mačtama 2065 Moller Auto Ventspils 0:53:11 SZ3 4 S 5 +16:58 +07:18
34 Kristīne Jansone 2009 Riga Ironman Team 0:53:32 SZ3 5 S 6 +17:19 +07:39
35 Gundars Alksnis 2166 0:53:33 VZ3 13 V 29 +17:20 +09:28
36 Jānis Upītis 2237 Latvijas Valsts meži 0:53:35 VZ3 14 V 30 +17:22 +09:30
37 Artūrs Kančs 2099 Omega Pharma Baltics 0:53:44 VZ3 15 V 31 +17:31 +09:39
38 Artūrs Soročenkovs 2310 0:53:45 VZ3 16 V 32 +17:32 +09:40
39 Dace Kovaļevska 2079 0:54:01 SZ3 6 S 7 +17:48 +08:08
40 Andris Bērziņš 2192 0:54:07 VZ3 17 V 33 +17:54 +10:02
41 Kārlis Lūsis 2277 Carnikava LSC 0:54:14 VZ2 15 V 34 +18:01 +18:01
42 Agnese Ulanova 2259 0:54:32 SZ3 7 S 8 +18:19 +08:39
43 Zanda Ulanova 2236 0:54:33 SZ3 8 S 9 +18:20 +08:40
44 Raimonds Ronis 2174 0:54:55 VZ3 18 V 35 +18:42 +10:50
45 Juris Jankovskis 2051 0:54:59 VZ3 19 V 36 +18:46 +10:54
46 Žanete Leimane 2263 0:55:01 SZ3 10 S 11 +18:48 +09:08
47 Elita Zālīte 2262 0:55:01 SZ3 9 S 10 +18:48 +09:08
48 Ilmārs Lācis 2045 Jūrmalas triatlona klubs 0:55:02 VZ3 20 V 37 +18:49 +10:57
49 Andris Neibergs 2271 0:55:19 VZ3 21 V 38 +19:06 +11:14
50 Liene Gulbe 2097 0:55:24 SZ3 11 S 12 +19:11 +09:31
51 Igors Vasiļjevs 2301 0:55:33 VZ3 22 V 39 +19:20 +11:28
52 Ginta Šenfelde 2278 0:55:39 SZ3 12 S 13 +19:26 +09:46
53 Renārs Reiniks 2149 0:55:44 VZ3 23 V 40 +19:31 +11:39
54 Sandis Sproģis 2255 0:56:07 VZ3 24 V 41 +19:54 +12:02
55 Sindija Zaula 2501 Limbaži 0:56:12 SZ2 1 S 14 +19:59 +00:00
56 Valdis Devjatņikovs 2574 0:56:34 VZ3 25 V 42 +20:21 +12:29
57 Andrejs Sladkovs 2593 0:56:38 VZ3 26 V 43 +20:25 +12:33
58 Liene Vilsone 2037 0:56:39 SZ2 2 S 15 +20:26 +00:27
59 Liene Eglīte 2136 0:56:46 SZ3 13 S 16 +20:33 +10:53
60 Ingars Ronis 2537 0:56:47 VZ3 27 V 44 +20:34 +12:42
61 Zane Pakalniece 2105 0:56:50 SZ3 14 S 17 +20:37 +10:57
62 Elīna Strode 2274 0:57:03 SZ3 15 S 18 +20:50 +11:10
63 Mārtiņš Kaparšmits 2318 Radio SWH Kurzeme 0:57:08 VZ3 28 V 46 +20:55 +13:03
64 Bruno Binovskis 2579 Teika/Alfa 0:57:08 VZ1 3 V 45 +20:55 +11:07
65 Kristīne Jansone 2168 0:57:10 SZ2 3 S 19 +20:57 +00:58
66 Kārlis Ertmanis 2206 0:57:29 VZ3 29 V 47 +21:16 +13:24
67 Juris Gailis 2085 0:57:32 VZ2 16 V 48 +21:19 +21:19
68 Ēriks Matisons 2008 0:57:35 VZ3 30 V 49 +21:22 +13:30
69 Līna Paimiņa 2083 JD Group 0:57:44 SZ3 16 S 20 +21:31 +11:51
70 Dāvis Pankoks 2320 FK Kurši 0:57:47 VZ1 4 V 50 +21:34 +11:46
71 Krišs Liepiņš 2500 Engures sportam 0:57:55 VZ1 5 V 51 +21:42 +11:54
72 Ģirts Leontjevs 2017 WWW.CEVOUL.COM 0:58:13 VZ2 17 V 52 +22:00 +22:00
73 Rihards Akimovs 2591 COK Silva 0:58:18 VZ3 31 V 53 +22:05 +14:13
74 Juris Kārkliņš 2188 0:58:31 VZ3 32 V 54 +22:18 +14:26
75 Raitis Urbēns 2232 0:58:49 VZ3 33 V 55 +22:36 +14:44
76 Iveta Lazdiņa 2180 Peintbola parks 2xL 0:58:50 SZ3 17 S 21 +22:37 +12:57
77 Jānis Eiduks 2539 Lyngson 0:59:07 VZ3 34 V 56 +22:54 +15:02
78 Edgars Cers 2538 RO111 0:59:13 VZ3 35 V 57 +23:00 +15:08
79 Dāvis Ziediņš 2541 0:59:19 VZ2 18 V 58 +23:06 +23:06
80 Ints Vovers 2052 Meža susuri 0:59:32 VZ3 36 V 59 +23:19 +15:27
81 Roberts Neilands 2305 0:59:35 VZ3 37 V 60 +23:22 +15:30
82 Jānis Barbans 2103 0:59:39 VZ3 38 V 61 +23:26 +15:34
83 Jānis Kalniņš 2520 Kalniņi 0:59:40 VZ3 39 V 62 +23:27 +15:35
84 Elīna Dzalbe 2147 Saldus boksa klubs 1:00:02 SZ3 18 S 23 +23:49 +14:09
85 Kristīne Zvejniece 2141 Saldus boksa klubs 1:00:02 SZ2 4 S 22 +23:49 +03:50
86 Egita Uzule 2125 "SALDUS BOKSA KLUBS""" 1:00:02 SZ3 19 S 24 +23:49 +14:09
87 Emīls Dombrovskis 2154 1:00:15 VZ2 19 V 63 +24:02 +24:02
88 Laura Metla 2241 1:00:16 SZ3 20 S 25 +24:03 +14:23
89 Dmitrijs Jodko 2064 1:00:34 VZ3 40 V 64 +24:21 +16:29
90 Markus Urtāns 2214 VANAGI 1:00:41 VZ1 6 V 65 +24:28 +14:40
91 Rinalds Zeltiņš 2546 1:00:54 VZ3 41 V 66 +24:41 +16:49
92 Kaspars Verdens 2226 1:01:09 VZ3 42 V 67 +24:56 +17:04
93 Jānis Elmeris 2524 1:01:12 VZ3 43 V 68 +24:59 +17:07
94 Ilvija Pukste 2191 1:01:14 SZ3 21 S 26 +25:01 +15:21
95 Maruta Broka 2285 1:01:16 SZ3 22 S 27 +25:03 +15:23
96 Anželika Andrejeva 2298 1:01:19 SZ3 23 S 28 +25:06 +15:26
97 Sergejs Kubraks 2592 Bajards 1:01:20 VZ3 44 V 69 +25:07 +17:15
98 Anita Āboltiņa 2028 1:01:39 SZ3 24 S 29 +25:26 +15:46
99 Baiba Gabrāne 2133 MOZAĪKA 1:01:41 SZ3 25 S 30 +25:28 +15:48
100 Edmunds Dremakovs 2504 1:01:44 VZ3 45 V 70 +25:31 +17:39
101 Edīte Komasa-Dorbe 2016 KODO 1:01:48 SZ3 26 S 31 +25:35 +15:55
102 Helmuts Limmers 2165 Mauši 1:01:53 VZ3 46 V 71 +25:40 +17:48
103 Evija Grīnberga 2150 S/K Katrīna 1:02:01 SZ3 27 S 32 +25:48 +16:08
104 Kristaps Šteinbergs 2056 1:02:24 VZ3 47 V 72 +26:11 +18:19
105 Lauris Laumanis 2032 1:02:33 VZ3 48 V 73 +26:20 +18:28
106 Kārlis Liepa 2082 SIEMENS 1:02:55 VZ3 49 V 74 +26:42 +18:50
107 Elizabete Lukašova 2596 Berģu mākslas un mūzikas skola 1:03:07 SZ1 2 S 33 +26:54 +10:08
108 Dace Didrihsone 2041 1:03:11 SZ3 28 S 34 +26:58 +17:18
109 Mārtiņš Kadiķis 2040 1:03:11 VZ3 50 V 75 +26:58 +19:06
110 Kārlis Mičulis 2597 1:03:19 VZ3 51 V 76 +27:06 +19:14
111 Imants Antužāns 2011 VSK Noskrien 1:03:22 VZ3 52 V 77 +27:09 +19:17
112 Kalvis Kulbars 2588 SK Katrīna 1:03:24 VZ3 53 V 78 +27:11 +19:19
113 Jānis Butāns 2107 1:03:25 VZ3 54 V 79 +27:12 +19:20
114 Uģis Avotiņš 2139 1:03:31 VZ3 55 V 80 +27:18 +19:26
115 Dace Ancāne 2194 1:03:45 SZ3 29 S 35 +27:32 +17:52
116 Mareks Strihors 2595 1:03:55 VZ3 56 V 81 +27:42 +19:50
117 Liene Pastore 2235 Lustes 1:04:01 SZ3 30 S 36 +27:48 +18:08
118 Raivis Indrāns 2063 1:04:06 VZ3 57 V 82 +27:53 +20:01
119 Līva Krastiņa 2109 1:04:16 SZ3 31 S 37 +28:03 +18:23
120 Lāsma Zebuliņa 2238 1:04:21 SZ3 32 S 38 +28:08 +18:28
121 Jānis Straukmanis 2299 1:04:23 VZ3 58 V 84 +28:10 +20:18
122 Rihards Šneiders 2583 COK Silva 1:04:23 VZ2 20 V 83 +28:10 +28:10
123 Valdis Kļaviņš 2526 1:04:24 VZ3 59 V 85 +28:11 +20:19
124 Mārīte Turka 2287 TAKA 1:04:26 SZ3 33 S 39 +28:13 +18:33
125 Dagnija Silauniece 2108 pati par sevi 1:04:32 SZ3 34 S 40 +28:19 +18:39
126 Guntis Simanis 2179 1:04:38 VZ3 60 V 86 +28:25 +20:33
127 Jevgeņijs Markins 2118 1:04:43 VZ3 61 V 87 +28:30 +20:38
128 Aleksejs Meščerjakovs 2144 1:04:52 VZ3 62 V 88 +28:39 +20:47
129 Edīte Jansone 2170 1:05:02 SZ3 35 S 41 +28:49 +19:09
130 Emīls Žubulis 2113 1:05:17 VZ1 7 V 89 +29:04 +19:16
131 Artūrs Ancāns 2046 PsychoDuo 1:05:19 VZ3 63 V 90 +29:06 +21:14
132 Laura Nīmante 2012 ZVOC 1:05:21 SZ2 5 S 42 +29:08 +09:09
133 Ikars Šteinbergs 2184 1:05:25 VZ3 64 V 91 +29:12 +21:20
134 Uldis Veits 2003 1:05:26 VZ3 65 V 92 +29:13 +21:21
135 Lelde Strautiņa 2322 1:05:33 SZ2 6 S 43 +29:20 +09:21
136 Arvīds Pelēcis 2258 1:05:34 VZ2 21 V 93 +29:21 +29:21
137 Dace Podkalne 2525 VSK Noskrien 1:05:36 SZ3 36 S 44 +29:23 +19:43
138 Lana Amsila 2140 1:05:44 SZ3 37 S 45 +29:31 +19:51
139 Signija Vītola 2042 1:05:48 SZ3 38 S 46 +29:35 +19:55
140 Artūrs Miksons 2047 PsychoDuo 1:06:08 VZ3 66 V 94 +29:55 +22:03
141 Valters Semjonovs 2253 1:06:10 VZ1 8 V 95 +29:57 +20:09
142 Lozinskis Bogdans 2031 Mercure Riga 1:06:24 VZ3 67 V 96 +30:11 +22:19
143 Armīns Meisters 2219 1:06:34 VZ3 68 V 97 +30:21 +22:29
144 Jānis Rundāls 2282 1:06:35 VZ3 69 V 98 +30:22 +22:30
145 Jūlija-Saulīte Sorokina 2110 CrossfitRīdzene 1:06:35 SZ2 7 S 47 +30:22 +10:23
146 Ivars Liepiņš 2234 Lustes 1:06:44 VZ3 70 V 99 +30:31 +22:39
147 Iveta Saimena 2049 1:06:51 SZ3 39 S 48 +30:38 +20:58
148 Solveiga Treija 2057 1:07:04 SZ3 40 S 49 +30:51 +21:11
149 Guntis Pucens 2094 1:07:17 VZ3 71 V 100 +31:04 +23:12
150 Inese Jaunzeme 2224 VSK Noskrien MiniVāveres / LSC 1:07:25 SZ3 41 S 50 +31:12 +21:32
151 Emīls Limanāns 2516 SK Biksti 1:07:26 VZ1 9 V 101 +31:13 +21:25
152 Anete Glušņeva 2540 1:07:35 SZ3 42 S 51 +31:22 +21:42
153 Māra Viška 2315 DEKO SPACE 1:07:36 SZ3 43 S 52 +31:23 +21:43
154 Ilze Eglīte 2250 1:07:43 SZ3 44 S 53 +31:30 +21:50
155 Māra Pucena 2095 1:07:48 SZ3 45 S 54 +31:35 +21:55
156 Dace Limmere 2183 Maushi 1:07:52 SZ3 46 S 55 +31:39 +21:59
157 Edgars Fortiņš 2587 1:08:00 VZ3 72 V 102 +31:47 +23:55
158 Krišjānis Stepiņš 2211 Purva Kurmji 1:08:01 VZ3 73 V 103 +31:48 +23:56
159 Dace Amoliņa 2171 MySport Veikals 1:08:05 SZ3 47 S 56 +31:52 +22:12
160 Uvis Arbidāns 2055 1:08:13 VZ2 22 V 104 +32:00 +32:00
161 Jānis Šnē 2106 1:08:15 VZ3 74 V 105 +32:02 +24:10
162 Dana Jasinkeviča 2066 Ogre 1:08:17 SZ2 8 S 57 +32:04 +12:05
163 Laura Hofmane 2316 VSK Noskrien / Brīvdabas Sporta Klubs / 712 1:08:17 SZ3 48 S 58 +32:04 +22:24
164 Laura Lasmane 2244 1:08:18 SZ3 49 S 59 +32:05 +22:25
165 Valdis Rocēns 2323 VSK NOSKRIEN 1:08:22 VZ3 75 V 106 +32:09 +24:17
166 Elīna Šenhofa 2062 1:08:25 SZ3 50 S 60 +32:12 +22:32
167 Andis Ābele 2511 1:08:27 VZ3 76 V 107 +32:14 +24:22
168 Uldis Matīss 2506 1:08:28 VZ3 77 V 108 +32:15 +24:23
169 Guna Ķirse 2173 1:08:32 SZ3 52 S 62 +32:19 +22:39
170 Krūze Santa 2582 1:08:32 SZ3 51 S 61 +32:19 +22:39
171 Aivars Mozulis 2514 Engures sportam 1:08:34 VZ3 78 V 109 +32:21 +24:29
172 Ieva Brice 2270 1:08:40 SZ3 53 S 63 +32:27 +22:47
173 Vitālijs Fisenkovs 2294 AVIA Team 1:08:48 VZ3 79 V 110 +32:35 +24:43
174 Zenta Lakovica 2157 1:09:05 SZ3 54 S 64 +32:52 +23:12
175 Lūkass Dimza 2162 1:09:24 VZ1 10 V 111 +33:11 +23:23
176 Kušners Rainers 2549 1:09:27 VZ1 11 V 112 +33:14 +23:26
177 Anete Danelsone 2280 Purva Kurmji 1:09:44 SZ3 55 S 65 +33:31 +23:51
178 Marta Tamane 2196 1:09:47 SZ2 9 S 66 +33:34 +13:35
179 Mārīte Kokina 2027 1:09:51 SZ3 56 S 67 +33:38 +23:58
180 Viesturs Driķis 2330 VUGD / Engures sportam 1:09:55 VZ3 80 V 113 +33:42 +25:50
181 Artūrs Sviridovs 2177 1:10:10 VZ3 81 V 114 +33:57 +26:05
182 Agita Zariņa 2176 1:10:10 SZ2 10 S 68 +33:57 +13:58
183 Niks-Kristaps Šmits 2072 Engures sportam 1:10:37 VZ1 12 V 115 +34:24 +24:36
184 Astra Zaļuma 2325 1:10:51 SZ3 57 S 69 +34:38 +24:58
185 Kristaps Pehovs 2577 1:10:57 VZ3 82 V 116 +34:44 +26:52
186 Niks-Erlends Siliņš 2530 1:11:10 VZ2 23 V 117 +34:57 +34:57
187 Sniga Promberga 2104 CrossfitRīdzene 1:11:17 SZ3 58 S 70 +35:04 +25:24
188 Donats Urtāns 2215 VANAGI 1:11:22 VZ1 13 V 118 +35:09 +25:21
189 Ingus Leontjevs 2018 WWW.CEVOUL.COM 1:11:25 VZ3 83 V 119 +35:12 +27:20
190 Renārs Gailis 2080 1:11:26 VZ3 84 V 120 +35:13 +27:21
191 Ieva Vaļska 2265 1:11:28 SZ1 3 S 72 +35:15 +18:29
192 Ligita Mieze 2319 Radio SWH Kurzeme 1:11:28 SZ3 59 S 71 +35:15 +25:35
193 Atis Vītols 2124 1:11:29 VZ2 24 V 121 +35:16 +35:16
194 Annija Avotiņa 2053 Meža susuri 1:11:30 SZ3 60 S 73 +35:17 +25:37
195 Gabriela Saulīte 2178 Limbaži 1:11:32 SZ1 4 S 74 +35:19 +18:33
196 Dāvids Gulbis 2096 1:11:32 VZ1 14 V 122 +35:19 +25:31
197 Yulia Yakupova 2589 1:11:34 SZ3 61 S 76 +35:21 +25:41
198 Eva Matīsa 2098 Pucina Running Team 1:11:34 SZ3 62 S 75 +35:21 +25:41
199 Paula-Luīze Vilka 2067 Engures sportam 1:11:38 SZ1 5 S 77 +35:25 +18:39
200 Kaiva Rulle 2533 Zaķis 1:11:47 SZ3 63 S 78 +35:34 +25:54
201 Lolita Dabra 2240 1:11:51 SZ3 64 S 79 +35:38 +25:58
202 Ella Spuriņa 2007 1:11:52 SZ2 11 S 80 +35:39 +15:40
203 Inga Vaļska 2264 1:11:53 SZ3 65 S 81 +35:40 +26:00
204 Dāvis Mazais 2121 1:11:56 VZ1 15 V 124 +35:43 +25:55
205 Mikus Semeneņa 2068 Engures sportam 1:11:56 VZ1 16 V 123 +35:43 +25:55
206 Inese Gulbe 2586 1:11:58 SZ3 66 S 82 +35:45 +26:05
207 Svetlana Lazareva 2212 1:12:00 SZ3 68 S 84 +35:47 +26:07
208 Ieva Mozgire 2213 1:12:00 SZ3 67 S 83 +35:47 +26:07
209 Ilze Palmbaha 2251 1:12:04 SZ3 69 S 85 +35:51 +26:11
210 Mārtiņš Grīnbergs 2220 VSK Noskrien 1:12:07 VZ3 85 V 125 +35:54 +28:02
211 Žermēna Laupace 2086 1:12:08 SZ3 70 S 86 +35:55 +26:15
212 Matīss Liepa 2061 Liepas skrien 1:12:29 VZ1 17 V 126 +36:16 +26:28
213 Evija Miezīte 2552 1:12:36 SZ3 71 S 87 +36:23 +26:43
214 Laura Veličko 2006 1:12:42 SZ3 72 S 88 +36:29 +26:49
215 Ivo Gaišais 2029 1:12:43 VZ3 86 V 127 +36:30 +28:38
216 Alīna Semka 2295 AVIA Team 1:12:44 SZ3 73 S 90 +36:31 +26:51
217 Nadežda Fedorjana 2288 AVIA Team 1:12:44 SZ2 12 S 89 +36:31 +16:32
218 Edžus Arums 2503 Nozobena.lv 1:12:46 VZ3 87 V 128 +36:33 +28:41
219 Ilze Berga 2585 1:12:54 SZ3 74 S 91 +36:41 +27:01
220 Juris Laveiķis 2153 1:13:02 VZ3 88 V 129 +36:49 +28:57
221 Agris Sakne 2203 Saknīši 1:13:11 VZ3 89 V 130 +36:58 +29:06
222 Annija Borodinova 2199 1:13:28 SZ2 13 S 92 +37:15 +17:16
223 Maira Zērne 2120 OK Saldus 1:13:33 SZ3 75 S 93 +37:20 +27:40
224 Valērija Fedotova 2313 1:13:36 SZ3 76 S 94 +37:23 +27:43
225 Inga Vīksna 2269 Vaidava 1:13:40 SZ3 77 S 95 +37:27 +27:47
226 Ulvis Rudzišs 2248 1:13:40 VZ3 90 V 131 +37:27 +29:35
227 Daiga Saule 2260 1:13:43 SZ3 78 S 96 +37:30 +27:50
228 Daina Zvirgzdiņa 2508 1:13:44 SZ3 79 S 97 +37:31 +27:51
229 Daniela Lotocka 2527 Engures sportam 1:13:45 SZ1 6 S 98 +37:32 +20:46
230 Luize Raga 2205 1:13:49 SZ3 80 S 99 +37:36 +27:56
231 Mareks Lukjanskis 2071 Engures sportam 1:13:52 VZ1 18 V 132 +37:39 +27:51
232 Gunita Butāne 2130 1:14:16 SZ3 81 S 100 +38:03 +28:23
233 Katrīna Auziņa 2004 1:14:23 SZ3 82 S 101 +38:10 +28:30
234 Agate Cīrule 2127 1:14:24 SZ3 83 S 102 +38:11 +28:31
235 Aira Semjonova 2252 1:14:34 SZ3 84 S 103 +38:21 +28:41
236 Ģirts Krūmiņš 2239 1:14:34 VZ3 91 V 133 +38:21 +30:29
237 Inga Vate 2328 1:14:37 SZ3 85 S 104 +38:24 +28:44
238 Emīls Tērauds 2326 alfatours.lv 1:14:45 VZ1 19 V 134 +38:32 +28:44
239 Rita Lukasevica 2185 1:14:56 SZ3 86 S 105 +38:43 +29:03
240 Eduards Ruskihs 2186 1:14:57 VZ3 92 V 135 +38:44 +30:52
241 Mārcis Mazais 2122 1:15:37 VZ3 93 V 136 +39:24 +31:32
242 Patrīcija Sarmule 2599 1:16:06 SZ1 7 S 106 +39:53 +23:07
243 Jānis Lazda 2035 1:16:15 VZ3 94 V 137 +40:02 +32:10
244 Inna Igumnova 2036 1:16:15 SZ3 87 S 107 +40:02 +30:22
245 Dace Dūklava-Kokina 2114 Vanagkalns 1:16:19 SZ3 88 S 108 +40:06 +30:26
246 Evita Zondaka 2123 1:16:22 SZ2 14 S 109 +40:09 +20:10
247 Ilze Zemmere 2129 VW TEAM 1:16:29 SZ3 89 S 110 +40:16 +30:36
248 Arvīds Barānovs 2039 Aunēni 1:16:32 SZ3 90 S 111 +40:19 +30:39
249 Artūrs Hirkovskis 2518 Tukums 1:16:34 VZ3 95 V 139 +40:21 +32:29
250 Ansis Pūce 2116 Saldus Boksa klubs 1:16:34 VZ3 96 V 138 +40:21 +32:29
251 Gints Ronis 2167 1:16:37 VZ3 97 V 140 +40:24 +32:32
252 Liene Muzika 2132 1:16:38 SZ2 15 S 112 +40:25 +20:26
253 Elīza Muzika 2202 1:16:39 SZ1 8 S 113 +40:26 +23:40
254 Zita Bindare-Barānova 2038 Aunēni 1:16:40 SZ3 91 S 114 +40:27 +30:47
255 Evita Sprukta 2119 1:16:41 SZ3 92 S 115 +40:28 +30:48
256 Ieva Zlaugotne 2005 1:16:42 SZ3 93 S 116 +40:29 +30:49
257 Linda Grīnfelde 2146 1:16:43 SZ3 94 S 117 +40:30 +30:50
258 Sarmīte Banga 2218 bangasprivatprakse.lv 1:16:44 SZ3 95 S 118 +40:31 +30:51
259 Baiba Karele 2548 1:16:51 SZ3 96 S 119 +40:38 +30:58
260 Baiba Sirmele 2050 1:16:54 SZ3 97 S 120 +40:41 +31:01
261 Gatis Dekšenieks 2073 1:16:59 VZ3 98 V 141 +40:46 +32:54
262 Reinis Sparāns 2014 Lielcebuļi 1:17:04 VZ3 99 V 142 +40:51 +32:59
263 Ieva Treija 2510 1:17:12 SZ3 98 S 121 +40:59 +31:19
264 Katrīna Kūkuma 2087 Alfatours.lv 1:17:13 SZ3 99 S 122 +41:00 +31:20
265 Jana Sakne 2204 Saknīši 1:17:29 SZ3 100 S 123 +41:16 +31:36
266 Vitalijs Ozornins 2210 1:17:33 VZ3 100 V 143 +41:20 +33:28
267 Zūle Inga 2551 1:17:54 SZ3 101 S 124 +41:41 +32:01
268 Laura Čodere 2243 SIA Teknos 1:18:05 SZ3 102 S 125 +41:52 +32:12
269 Ieva Rozmiaņeca 2242 SIA Teknos 1:18:05 SZ2 16 S 126 +41:52 +21:53
270 Kristīne Graudiņa 2069 Engures sportam 1:18:11 SZ2 17 S 127 +41:58 +21:59
271 Ilze Komasa 2284 Freelanceri 1:18:12 SZ3 103 S 128 +41:59 +32:19
272 Jana Mūrmane 2100 1:18:19 SZ3 104 S 129 +42:06 +32:26
273 Liene Mudrova 2089 AUCE 1:18:26 SZ3 106 S 130 +42:13 +32:33
274 Zane Mudrova 2090 AUCE 1:18:26 SZ3 105 S 131 +42:13 +32:33
275 Inese Bāriņa 2216 1:18:28 SZ3 107 S 132 +42:15 +32:35
276 Gints Cīrulis 2131 1:18:30 VZ3 101 V 144 +42:17 +34:25
277 Inese Vanaga 2517 1:18:33 SZ3 108 S 133 +42:20 +32:40
278 Guna Kaļķe 2534 1:18:38 SZ3 110 S 135 +42:25 +32:45
279 Inga Briņķe 2233 1:18:38 SZ3 109 S 134 +42:25 +32:45
280 Ilva Kavicka 2115 1:18:39 SZ3 111 S 136 +42:26 +32:46
281 Renāte Kviese 2101 1:18:41 SZ3 112 S 137 +42:28 +32:48
282 Agate Kalcenaua 2058 1:18:52 SZ2 18 S 138 +42:39 +22:40
283 Laima Blankenberga 2159 1:18:52 SZ3 113 S 139 +42:39 +32:59
284 Loreta Roze 2197 VSK Noskrien 1:19:17 SZ2 19 S 140 +43:04 +23:05
285 Jānis Antiņš 2075 Engures sportam 1:19:22 VZ2 25 V 145 +43:09 +43:09
286 Laila Malzubre 2545 Zubru treiciens 1:19:33 SZ3 114 S 141 +43:20 +33:40
287 Viljams Lastovskis 2523 1:19:34 VZ1 20 V 146 +43:21 +33:33
288 Maruta Donika 2273 1:19:36 SZ3 115 S 142 +43:23 +33:43
289 Lelde Donika 2249 1:19:36 SZ2 20 S 143 +43:23 +23:24
290 Diāna Ceika 2128 1:19:55 SZ3 116 S 144 +43:42 +34:02
291 Madara Berga 2010 1:19:59 SZ3 117 S 145 +43:46 +34:06
292 Lolita Cīrule 2512 Daiļrade 1:20:12 SZ3 118 S 146 +43:59 +34:19
293 Solvita Jegorova 2161 1:20:22 SZ3 119 S 147 +44:09 +34:29
294 Anete Dimza 2163 1:20:41 SZ3 120 S 148 +44:28 +34:48
295 Lelde Katlāpe 2261 1:20:51 SZ2 21 S 149 +44:38 +24:39
296 Rūdolfs Dzirkalis 2111 1:20:53 VZ2 26 V 147 +44:40 +44:40
297 Iveta Linuža 2092 1:20:58 SZ3 121 S 150 +44:45 +35:05
298 Laila Linuža 2091 1:20:59 SZ3 122 S 151 +44:46 +35:06
299 Ilze Kārkliņa 2189 1:21:09 SZ3 123 S 152 +44:56 +35:16
300 Laura Lapiņa 2507 1:21:10 SZ3 124 S 153 +44:57 +35:17
301 Olga Korabo 2156 1:21:13 SZ3 125 S 154 +45:00 +35:20
302 Armands Binovskis 2578 Teika nemirst 1:21:15 VZ3 102 V 148 +45:02 +37:10
303 Līvija Muša 2155 Jūrmala 1:21:16 SZ3 126 S 155 +45:03 +35:23
304 Agnese Villere 2182 Noskrien 1:21:30 SZ3 127 S 156 +45:17 +35:37
305 Ilze Spiridonova 2584 1:21:35 SZ3 128 S 157 +45:22 +35:42
306 Lelde Ābele 2059 1:21:45 SZ3 129 S 158 +45:32 +35:52
307 Dace Puga 2151 1:21:56 SZ3 130 S 159 +45:43 +36:03
308 Kalniņa Guna 2528 Smartlynx Airlines 1:22:01 SZ3 131 S 160 +45:48 +36:08
309 Inga Pavloviča 2001 1:22:12 SZ3 132 S 161 +45:59 +36:19
310 Maira Petrova 2272 1:22:14 SZ3 133 S 162 +46:01 +36:21
311 Reinis-Uldis Kalniņš 2519 Kalniņi 1:22:40 VZ1 21 V 149 +46:27 +36:39
312 Andris Klaužs 2227 Raiņa iela 1:23:02 VZ3 103 V 150 +46:49 +38:57
313 Ludmila Klauža 2228 Raiņa iela 1:23:02 SZ3 134 S 163 +46:49 +37:09
314 Pukevica-Pukevska Laura 2532 Siemens 1:23:06 SZ3 135 S 164 +46:53 +37:13
315 Laura Zaharova 2300 1:23:13 SZ3 136 S 165 +47:00 +37:20
316 Jānis Lizbovskis 2571 1:23:17 VZ1 22 V 151 +47:04 +37:16
317 Niklāvs Skrastiņš 2160 1:23:19 VZ3 104 V 152 +47:06 +39:14
318 Santa Blūma 2060 1:23:24 SZ3 137 S 166 +47:11 +37:31
319 Kristīne Rūja 2590 1:23:26 SZ3 138 S 167 +47:13 +37:33
320 Ansis Gornavs 2521 SK Sigulda 1:23:26 VZ3 105 V 153 +47:13 +39:21
321 Arnita Melnace 2034 1:23:36 SZ3 139 S 168 +47:23 +37:43
322 Sandra Lūse 2190 1:23:37 SZ3 140 S 169 +47:24 +37:44
323 Sigita Vēze 2030 Mercure Riga 1:23:52 SZ3 141 S 170 +47:39 +37:59
324 Krista-Juliāna Cīrule 2126 1:24:00 SZ1 9 S 171 +47:47 +31:01
325 Ilze Veinberga 2172 1:24:06 SZ3 142 S 172 +47:53 +38:13
326 Katrīna Šaplaka 2513 1:24:25 SZ3 143 S 173 +48:12 +38:32
327 Sandra Pereca 2547 1:25:50 SZ3 144 S 174 +49:37 +39:57
328 Zane Mathere 2020 1:26:17 SZ1 10 S 175 +50:04 +33:18
329 Jana Mathere 2021 1:26:19 SZ3 145 S 176 +50:06 +40:26
330 Edvards Mathers 2022 1:26:21 VZ1 23 V 154 +50:08 +40:20
331 Laura Videjusa 2044 1:26:22 SZ3 146 S 177 +50:09 +40:29
332 Mārtiņš Kaķītis 2043 1:26:22 VZ3 106 V 155 +50:09 +42:17
333 Dagmāra Matīsa 2550 Klubs 1:26:30 SZ3 147 S 178 +50:17 +40:37
334 Eva Puriņa 2054 1:26:56 SZ3 148 S 179 +50:43 +41:03
335 Emīlija Adumāne 2535 1:27:17 SZ1 11 S 180 +51:04 +34:18
336 Inta Bergmane 2580 Stendenieki 1:27:33 SZ3 149 S 181 +51:20 +41:40
337 Juris Rocēns 2317 VSK Noskrien 1:28:36 VZ3 107 V 156 +52:23 +44:31
338 Zaiga Kazaka 2221 1:28:41 SZ3 150 S 182 +52:28 +42:48
339 Vēsma Upīte 2231 Tērvete 1:28:42 SZ3 151 S 183 +52:29 +42:49
340 Aleksandrs Voino 2303 1:28:53 VZ3 108 V 157 +52:40 +44:48
341 Diāna Skuja 2598 1:28:58 SZ1 12 S 184 +52:45 +35:59
342 Patrīcija Rocēna 2023 Skrienam priekam! 1:29:14 SZ1 13 S 185 +53:01 +36:15
343 Ingrīda Svoka 2268 1:29:27 SZ3 152 S 186 +53:14 +43:34
344 Kitija Demidova 2193 1:30:00 SZ2 23 S 188 +53:47 +33:48
345 Lāsma Apine 2025 1:30:00 SZ2 22 S 187 +53:47 +33:48
346 Linda Strihora 2594 1:30:03 SZ1 14 S 189 +53:50 +37:04
347 Kristaps Ķīsis 2522 1:30:12 VZ1 24 V 158 +53:59 +44:11
348 Madara Petrova 2207 VSK Noskrien 1:30:44 SZ2 24 S 190 +54:31 +34:32
349 Ronalds Zaķis 2152 1:31:13 VZ3 109 V 159 +55:00 +47:08
350 Elīna Tolokonceva 2145 VSK Noskrien 1:31:36 SZ3 153 S 192 +55:23 +45:43
351 Aija Dzeņkovska 2112 1:31:36 SZ3 154 S 191 +55:23 +45:43
352 Ieva Poga 2293 1:32:11 SZ3 155 S 193 +55:58 +46:18
353 Līga Barovska 2297 1:32:12 SZ3 156 S 194 +55:59 +46:19
354 Marta-Elza Matīsa 2505 1:32:29 SZ1 15 S 195 +56:16 +39:30
355 Santa Demidova 2158 1:33:06 SZ2 25 S 196 +56:53 +36:54
356 Daiga Eimusa 2209 Pekauši 1:33:14 SZ3 157 S 197 +57:01 +47:21
357 Laima Vīlksne 2531 1:33:40 SZ3 158 S 198 +57:27 +47:47
358 Kristīne Kuka 2254 AD FITNESS 1:33:43 SZ3 159 S 199 +57:30 +47:50
359 Edvīns Upītis 2230 Tērvete 1:33:50 VZ3 110 V 160 +57:37 +49:45
360 Elizabete Melnace 2033 1:33:52 SZ1 16 S 200 +57:39 +40:53
361 Aivars Ābols 2137 Engures Sportam / Tukums 1:34:53 VZ3 111 V 161 +58:40 +50:48
362 Ārija Balaško 2536 1:35:06 SZ3 160 S 201 +58:53 +49:13
363 Elīna Lunte 2544 1:35:17 SZ2 26 S 202 +59:04 +39:05
364 Rozenfelde Iveta 2600 1:35:26 SZ3 161 S 203 +59:13 +49:33
365 Greg Mathers 2019 1:35:27 VZ3 112 V 162 +59:14 +51:22
366 Didzis Glāzītis 2013 Glāzīši 1:35:33 VZ3 113 V 163 +59:20 +51:28
367 Heinrihs Meilerts 2256 LVM/Mammadaba 1:40:18 VZ1 25 V 164 +1:04:05 +54:17
368 Keta Meilerte 2257 LVM/Mammadaba 1:40:47 SZ1 17 S 204 +1:04:34 +47:48
369 Inga Ābola 2138 Engures Sportam / Tukums 1:42:41 SZ3 162 S 205 +1:06:28 +56:48
370 Sofija-Marta Trence 2542 1:44:59 SZ2 27 S 206 +1:08:46 +48:47
371 Santa Pietkēviča 2308 1:45:00 SZ2 28 S 207 +1:08:47 +48:48
372 Ieva Lācenberga-Rocēna 2024 Stirnu Buks 1:47:16 SZ3 164 S 208 +1:11:03 +1:01:23
373 Jolanta Rocēna 2245 VSK Noskrien 1:47:16 SZ3 163 S 209 +1:11:03 +1:01:23
374 Arnita Bunere 2229 1:52:37 SZ3 165 S 210 +1:16:24 +1:06:44
375 Signe Demitere 2222 1:54:03 SZ3 166 S 211 +1:17:50 +1:08:10
376 Sedlers Nauris 2543 1:59:07 VZ3 114 V 165 +1:22:54 +1:15:02
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Rūdolfs Zērnis 1066 OK Saldus 1:14:25 VBJ 1 V 1 +00:00 +00:00 00:55 750 295 1045
2 Andris Jubelis 1235 Isostar 1:15:14 VB2 1 V 2 +00:49 +00:00 00:54 742 300 1042
3 Jānis Kūms 1115 Isostar 1:17:32 VB2 2 V 3 +03:07 +02:18 01:15 720 217 937
4 Uldis Kļaviņš 1177 VSK Noskrien 1:19:27 VB2 3 V 4 +05:02 +04:13 01:19 702 206 908
5 Uģis Karasevs 1173 Kocēnu novads Rubene 1:20:53 VB2 4 V 5 +06:28 +05:39 01:14 690 222 912
6 Lauris Repša 1257 1:27:58 VB2 5 V 6 +13:33 +12:44 01:32 634 179 813
7 Kaspars Tūbelis 1299 VSK Noskrien 1:28:14 VB3 1 V 7 +13:49 +00:00 01:46 633 155 788
8 Ilona Marhele 1005 Alūksne 1:29:42 SB2 1 S 1 +15:17 +00:00 01:10 750 300 1050
9 Ingus Znotiņš 1023 Sēlijas mežs OSK 1:30:12 VB2 6 V 8 +15:47 +14:58 01:29 619 184 803
10 Māris Bisenieks 1009 OK Purva Bridējs 1:31:57 VB3 2 V 9 +17:32 +03:43 01:15 607 219 826
11 Agris Stūris 1162 1:33:07 VB2 7 V 10 +18:42 +17:53 01:40 599 163 762
12 Arno Šķipars 1216 1:33:38 VB2 8 V 11 +19:13 +18:24 01:46 596 155 751
13 Mārtiņš Pjalkovskis 1058 Riga Adventure Team 1:33:40 VBJ 2 V 12 +19:15 +19:15 01:50 596 149 745
14 Oskars Zērnis 1067 OK Saldus 1:33:40 VB3 3 V 13 +19:15 +05:26 01:59 596 138 734
15 Jānis Vanags 1051 Isostar 1:34:32 VB2 9 V 14 +20:07 +19:18 01:57 590 140 730
16 Artis Pūcītis 1289 1:35:31 VB2 10 V 15 +21:06 +20:17 01:40 584 163 747
17 Zigmunds Zauls 1241 1:35:47 VB2 11 V 16 +21:22 +20:33 01:53 583 145 728
18 Gatis Goba 1061 1:37:30 VB2 12 V 17 +23:05 +22:16 02:01 572 135 707
19 Guntis Dude 1109 Augstkalne 1:37:56 VB4 1 V 18 +23:31 +00:00 01:31 570 179 749
20 Igors Seņko 1214 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:38:04 VB2 13 V 19 +23:39 +22:50 01:49 569 150 719
21 Jānis Bidiņš 1014 ĒRČKĀVIS 1:38:47 VB2 14 V 20 +24:22 +23:33 02:04 565 132 697
22 Juris Redisons 1231 Latvijas valst meži 1:39:08 VB2 15 V 21 +24:43 +23:54 01:22 563 199 762
23 Ilze Cahrausa 1221 1:39:23 SB2 2 S 2 +24:58 +09:41 01:56 677 181 858
24 Aleksandrs Judkins 1091 1:39:41 VB2 16 V 22 +25:16 +24:27 01:29 560 185 745
25 Armands Zvejnieks 1105 1:39:50 VB2 17 V 23 +25:25 +24:36 01:51 559 147 706
26 Guntis Kārkliņš 1032 Saldus 1:40:01 VB2 18 V 24 +25:36 +24:47 01:44 558 157 715
27 Anrijs Hodžajevs 1232 STARCO 1:40:26 VB2 19 V 25 +26:01 +25:12 01:44 556 158 714
28 Kristaps Straumēns 1047 CrossfitRīdzene 1:40:43 VB2 20 V 26 +26:18 +25:29 01:50 554 149 703
29 Sandis Rudzītis 1234 Titurgas iespēju parks 1:40:49 VB2 21 V 27 +26:24 +25:35 02:01 554 135 689
30 Aleksandrs Kostarevs 1057 1:40:57 VB2 22 V 28 +26:32 +25:43 02:03 553 134 687
31 Laura Lapiņa 1196 Veikals Maratons 1:41:07 SB3 1 S 3 +26:42 +00:00 01:55 665 182 847
32 Mārtiņš Fārenhorsts 1107 Umlej marathon team 1:41:28 VB2 23 V 29 +27:03 +26:14 01:31 550 180 730
33 Māris Ostelis 1539 VSK Noskrien 1:41:35 VB2 24 V 30 +27:10 +26:21 02:03 549 134 683
34 Linda Boldāne 1052 1:41:40 SBJ 1 S 4 +27:15 +00:00 02:01 662 174 836
35 Māris Pilmanis 1132 w.Simosis.lv 1:41:47 VB3 4 V 31 +27:22 +13:33 01:57 548 140 688
36 Normunds Zauls 1284 Limbazi 1:41:52 VB3 5 V 32 +27:27 +13:38 01:53 548 144 692
37 Rihards Čaiba 1095 Jūrmala 1:42:24 VBJ 3 V 33 +27:59 +27:59 01:38 545 167 712
38 Pēteris Stepiņš 1156 Purva Kurmji 1:42:44 VB2 25 V 34 +28:19 +27:30 02:12 543 124 667
39 Madara Frēliha 1087 MARATONA KLUBS 1:42:46 SB2 3 S 5 +28:21 +13:04 02:09 655 163 818
40 Arnis Grasis 1019 Auseklis IK 1:42:47 VB3 6 V 35 +28:22 +14:33 02:04 543 132 675
41 Mārtiņš Andersons 1074 SEASTONE.EU 1:43:17 VB2 26 V 36 +28:52 +28:03 01:56 540 141 681
42 Ginta Valtere 1033 Līvānu VK 1:43:26 SB2 4 S 6 +29:01 +13:44 02:11 650 161 811
43 Uģis Inka 1155 VSK Noskrien 1:43:39 VB2 27 V 37 +29:14 +28:25 01:38 538 166 704
44 Andris Pommers 1016 Salaspils zīriņi 1:43:55 VB3 7 V 38 +29:30 +15:41 02:00 537 137 674
45 Arturas Genys 1040 Taurages BMK 1:44:05 VB3 8 V 39 +29:40 +15:51 02:04 536 132 668
46 Ilona Frīdmane 1026 VSK Noskrien 1:44:13 SB2 5 S 7 +29:48 +14:31 02:11 646 160 806
47 Andis Leontjevs 1024 VSK Noskrien 1:44:13 VB2 28 V 40 +29:48 +28:59 01:13 536 223 759
48 Agnis Frijārs 1157 1:44:28 VB2 29 V 41 +30:03 +29:14 02:01 534 136 670
49 Jānis Purniņš 1004 Loppet team 1:44:35 VB3 9 V 42 +30:10 +16:21 02:12 534 124 658
50 Viesturs Šlosbergs 1021 1:45:37 VB2 30 V 43 +31:12 +30:23 02:10 528 126 654
51 Kaspars Štromanis 1297 Čēsu Alus 1:45:46 VB2 31 V 44 +31:21 +30:32 02:13 528 123 651
52 Ģirts Bulāns 1267 Skaidas pa gaisu/VSK Noskrien 1:46:11 VB2 32 V 45 +31:46 +30:57 01:45 526 156 682
53 Liene Štalte 1054 Maratona klubs 1:46:23 SB2 6 S 8 +31:58 +16:41 01:49 632 192 824
54 Armands Sudrabs 1063 VSK Noskrien 1:46:23 VB2 33 V 46 +31:58 +31:09 01:45 525 156 681
55 Rolands Briņķis 1134 1:46:27 VB2 34 V 47 +32:02 +31:13 01:49 524 150 674
56 Vladeks Alševskis 1077 VSK Noskrien 1:46:31 VB2 35 V 48 +32:06 +31:17 01:26 524 190 714
57 Klinta Lauska 1545 Vīksna 1:47:16 SBJ 2 S 9 +32:51 +05:36 02:05 627 167 794
58 Jānis Tenbergs 1029 Engures sportam 1:47:16 VB2 36 V 49 +32:51 +32:02 02:07 520 129 649
59 Raimonds Soopargs 1537 Veikals 42km195m 1:47:59 VB3 10 V 50 +33:34 +19:45 02:05 517 131 648
60 Uģis Brencis 1090 Sardze 1:48:03 VB2 37 V 51 +33:38 +32:49 02:02 517 135 652
61 Rolands Ostrovskis 1065 1:48:26 VB2 38 V 52 +34:01 +33:12 12:45:43 515 0 515
62 Ance Rieksta 1224 1:49:30 SBJ 3 S 10 +35:05 +07:50 02:14 614 156 770
63 Rūdolfs Puķitis 1166 Sporto Dabā 1:49:31 VB2 39 V 53 +35:06 +34:17 01:52 510 146 656
64 Ieva Krūmiņa 1533 Crosfit Rīdzene 1:49:33 SB2 7 S 11 +35:08 +19:51 02:10 614 161 775
65 Dmitrijs Ruskovs 1200 VSK Noskrien 1:50:17 VB2 40 V 54 +35:52 +35:03 02:07 506 129 635
66 Klāvs Zārdiņš 1001 īsie&tuklie 1:50:17 VB2 41 V 55 +35:52 +35:03 02:01 506 135 641
67 Renārs Pūce 1264 COK Silva 1:50:32 VB2 42 V 56 +36:07 +35:18 02:04 505 132 637
68 Dzintars Jaunzems 1295 Paduza & Apt 1:50:44 VB2 43 V 57 +36:19 +35:30 02:13 504 123 627
69 Māris Sardiko 1207 1:50:57 VBJ 4 V 58 +36:32 +36:32 01:34 503 175 678
70 Māris Vīlips 1283 Vīle 1:51:21 VB3 11 V 59 +36:56 +23:07 02:13 501 123 624
71 Guntis Ziņģis 1110 X 1:51:35 VB2 44 V 60 +37:10 +36:21 02:07 500 129 629
72 Anete Bauere 1201 VSK Noskrien / 712 1:51:45 SBJ 4 S 12 +37:20 +10:05 02:09 602 163 765
73 Sergejs Savrinovičs 1272 Pro Logistic Services 1:51:45 VB2 45 V 61 +37:20 +36:31 02:08 499 128 627
74 Tālis Paeglis 1248 2 KOKI UN CITI ZVĒRI/VSK Noskrien 1:51:55 VB2 46 V 62 +37:30 +36:41 01:42 499 160 659
75 Kristaps Caune 1124 1:52:02 VBJ 5 V 63 +37:37 +37:37 02:18 498 119 617
76 Mārtiņš Krauklis 1039 1:52:18 VB2 47 V 64 +37:53 +37:04 01:50 497 148 645
77 Dainis Barsukovs 1043 db 1:52:48 VB2 48 V 65 +38:23 +37:34 02:06 495 130 625
78 Jānis Puriņš 1143 Skrien pret vēju 1:52:52 VB2 49 V 66 +38:27 +37:38 02:01 494 135 629
79 Guntis Strautiņš 1215 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:53:05 VBJ 6 V 67 +38:40 +38:40 02:05 494 131 625
80 Ilze Boldāne 1053 1:53:19 SB3 2 S 13 +38:54 +12:12 02:16 594 154 748
81 Mārtiņš Pētersons 1192 Tukuma golfa klubs 1:53:39 VB2 50 V 68 +39:14 +38:25 02:07 491 129 620
82 Viesturs Puriņš 1126 1:54:32 VB3 12 V 69 +40:07 +26:18 02:21 487 117 604
83 Lauris Zilveris 1185 1:54:35 VB2 51 V 70 +40:10 +39:21 01:39 487 165 652
84 Arvīds Ozoliņš 1013 1:54:39 VB3 13 V 71 +40:14 +26:25 02:10 487 126 613
85 Ēriks Piņķis 1084 VW TEAM 1:54:44 VB3 14 V 72 +40:19 +26:30 02:24 486 114 600
86 Agris Krumbergs 1181 TSK Sprīdītis 1:54:50 VB3 15 V 73 +40:25 +26:36 02:07 486 129 615
87 Eduards Bura 1172 1:54:56 VB3 16 V 74 +40:31 +26:42 02:37 486 105 591
88 Kaspars Kārkliņš 1293 42km 195m 1:54:57 VB3 17 V 75 +40:32 +26:43 02:25 486 113 599
89 Erlens Grunckis 1127 Valmiera 1:55:14 VB3 18 V 76 +40:49 +27:00 02:27 484 112 596
90 Māris Petrovs 1153 1:55:22 VBJ 7 V 77 +40:57 +40:57 02:22 484 116 600
91 Ainārs Brālītis 1300 Isostar Team 1:55:26 VB2 52 V 78 +41:01 +40:12 02:18 484 119 603
92 Džanita Freija 1219 Maratona klubs/Turlava 1:55:37 SB3 3 S 14 +41:12 +14:30 02:08 582 164 746
93 Matīss Ķeķers 1017 1:55:54 VB2 53 V 79 +41:29 +40:40 02:28 482 111 593
94 Ivars Seiksts 1287 1:55:58 VB2 54 V 80 +41:33 +40:44 02:21 481 116 597
95 Kārlis Cinis 1280 1:56:06 VB2 55 V 81 +41:41 +40:52 02:27 481 112 593
96 Gatis Šīmanis 1118 1:56:22 VB2 56 V 82 +41:57 +41:08 02:14 480 122 602
97 Linda Beldava 1227 VSK Noskrien 1:56:29 SB2 8 S 15 +42:04 +26:47 02:23 578 147 725
98 Juris Zariņš 1083 VW TEAM 1:56:32 VB3 19 V 83 +42:07 +28:18 01:54 479 143 622
99 Juris Līpacis 1168 1:56:34 VB3 20 V 84 +42:09 +28:20 02:31 479 109 588
100 Mārtiņš Zemturis 1070 KSMR fitness 1:56:54 VBJ 8 V 85 +42:29 +42:29 01:22 477 200 677
101 Ilgvars Bisenieks 1159 1:57:28 VB2 57 V 86 +43:03 +42:14 02:12 475 124 599
102 Dace Tetere 1022 1:57:48 SB2 9 S 16 +43:23 +28:06 02:21 571 149 720
103 Aivis Štemmers 1111 1:57:58 VB2 58 V 87 +43:33 +42:44 02:19 473 118 591
104 Artūrs Brants 1542 1:58:07 VB2 59 V 88 +43:42 +42:53 02:17 473 120 593
105 Laila Ceika 1164 1:58:12 SB4 1 S 17 +43:47 +00:00 02:31 569 139 708
106 Henrihs Petrovskis 1064 VSK Noskrien 1:58:13 VB2 60 V 89 +43:48 +42:59 02:21 472 117 589
107 Zane Grīnšteina 1117 1:58:21 SB2 10 S 18 +43:56 +28:39 00:00 568 0 568
108 Artūrs Juršens 1114 1:58:49 VBJ 9 V 90 +44:24 +44:24 02:09 470 127 597
109 Edgars Kāpostiņš 1046 CrossfitRīdzene 1:59:03 VB2 61 V 91 +44:38 +43:49 02:18 469 119 588
110 Viesturs Dzirkalis 1294 1:59:12 VB3 21 V 92 +44:47 +30:58 02:15 468 121 589
111 Ritvars Buka 1186 1:59:26 VB2 62 V 93 +45:01 +44:12 02:14 467 122 589
112 Juris Trofimenko 1121 1:59:30 VB2 64 V 95 +45:05 +44:16 02:19 467 118 585
113 Igors Trofimenko 1060 1:59:30 VB2 63 V 94 +45:05 +44:16 02:20 467 117 584
114 Gints Ošiņš 1535 SK Kenijas Brieži 1:59:33 VB3 22 V 96 +45:08 +31:19 02:28 467 111 578
115 Reinis Auziņš 1104 1:59:34 VB2 65 V 97 +45:09 +44:20 02:12 467 124 591
116 Kaspars Purmalietis 1140 2:00:02 VB2 66 V 98 +45:37 +44:48 02:28 465 111 576
117 Andris Jonelis 1534 SEMA 2:00:11 VB2 67 V 99 +45:46 +44:57 02:02 464 134 598
118 Ieva Zirne 1135 2:00:29 SB2 11 S 19 +46:04 +30:47 02:22 558 148 706
119 Edijs Bogomolovs 1113 2:00:40 VBJ 10 V 100 +46:15 +46:15 02:29 463 110 573
120 Ansis Kuplis 1189 www.running.lv 2:00:45 VB3 23 V 101 +46:20 +32:31 02:26 462 112 574
121 Laura Stūrīte 1230 Brīvsolis 2:00:53 SB2 12 S 20 +46:28 +31:11 02:10 557 162 719
122 Rasa Grāvīte 1165 2:00:54 SBJ 5 S 21 +46:29 +19:14 02:25 556 145 701
123 Sandis Kanbergs 1229 Brīvsolis 2:00:55 VB2 68 V 102 +46:30 +45:41 02:21 462 116 578
124 Ance Ziediņa 1097 LVM/Mammadaba 2:00:57 SB2 13 S 22 +46:32 +31:15 02:22 556 148 704
125 Zane Tilta 1194 Veikals Maratons 2:01:06 SB2 14 S 23 +46:41 +31:24 02:06 556 166 722
126 Egnārs Gudriķis 1250 ASICS 2:01:08 VB2 69 V 103 +46:43 +45:54 02:29 461 110 571
127 Agnese Kalnāja 1030 VSK Noskrien 2:01:09 SB2 15 S 24 +46:44 +31:27 02:39 555 132 687
128 Jānis Kopmanis 1278 2:01:44 VB3 24 V 104 +47:19 +33:30 02:26 458 112 570
129 Kristīne Sprice 1546 VSK NOSKRIEN 2:01:57 SB2 16 S 25 +47:32 +32:15 02:28 552 142 694
130 Konstantīns Vasiļjevs 1131 2:01:58 VB2 70 V 105 +47:33 +46:44 01:45 458 156 614
131 Jānis Kalniņš 1069 VSK Noskrien 2:02:12 VB2 71 V 106 +47:47 +46:58 02:21 457 116 573
132 Iveta Niedre 1154 VSK Noskrien, LSC 2:02:22 SB3 4 S 26 +47:57 +21:15 02:13 550 157 707
133 Justīne Savitska 1148 2:02:33 SB2 17 S 27 +48:08 +32:51 02:33 549 137 686
134 Renars Vate 1133 Milzkalne 2:02:40 VB2 72 V 107 +48:15 +47:26 02:26 455 112 567
135 Māra Eižvērtiņa 1171 2:02:42 SB2 18 S 28 +48:17 +33:00 02:13 548 158 706
136 Mareks Bērziņš 1041 2:02:54 VB2 73 V 108 +48:29 +47:40 02:15 454 122 576
137 Lelde Broka 1243 VSK Noskrien 2:03:02 SB2 19 S 29 +48:37 +33:20 02:38 547 133 680
138 Alīna Rence 1174 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:03:56 SB2 20 S 30 +49:31 +34:14 02:19 543 151 694
139 Līga Eriņa 1079 VW TEAM 2:04:24 SB2 21 S 31 +49:59 +34:42 02:44 541 128 669
140 Laura Alsberga 1059 CrossfitRīdzene 2:04:31 SB2 22 S 32 +50:06 +34:49 03:18 540 106 646
141 Jānis Tērauds 1256 alfatours.lv 2:04:35 VB3 25 V 109 +50:10 +36:21 01:41 448 162 610
142 Andris Eihmanis 1050 2:04:38 VB2 74 V 110 +50:13 +49:24 02:29 448 110 558
143 Māra Braslava 1254 0 2:04:38 SBJ 6 S 33 +50:13 +22:58 02:38 540 133 673
144 Raivis Vilūns 1149 2:04:49 VB2 75 V 111 +50:24 +49:35 02:29 447 110 557
145 Krista Kuzņecova 1158 Maratona klubs 2:05:17 SBJ 7 S 34 +50:52 +23:37 02:42 537 130 667
146 Dzintars Ruņenieks 1068 VW TEAM 2:05:36 VBJ 11 V 112 +51:11 +51:11 02:01 444 136 580
147 Normunds Kārkliņš 1273 GrST 2:05:43 VB3 26 V 113 +51:18 +37:29 02:12 444 124 568
148 Kristīne Sekace 1222 Kustību telpa 2:05:48 SB2 23 S 35 +51:23 +36:06 02:49 535 124 659
149 Jurģis Urtāns 1179 VANAGI 2:05:53 VB2 76 V 114 +51:28 +50:39 02:12 443 124 567
150 Evija Freimane 1263 COK Silva 2:06:05 SB2 24 S 36 +51:40 +36:23 02:51 534 123 657
151 Svetlana Puce 1206 712 / Brīvdabas sporta klubs 2:06:49 SB3 5 S 37 +52:24 +25:42 02:28 530 142 672
152 Jolanta Bura 1129 2:06:51 SB3 6 S 38 +52:26 +25:44 02:31 530 139 669
153 Madara Šneidere 1262 COK Silva 2:07:01 SB2 25 S 39 +52:36 +37:19 02:13 530 158 688
154 Anastasija Čekriževa 1098 SK Tērauds 2:07:39 SB2 26 S 40 +53:14 +37:57 02:21 527 149 676
155 Sandijs Madrēvičs 1012 2:08:19 VB2 77 V 115 +53:54 +53:05 02:31 435 108 543
156 Uldis Arbidāns 1211 2:08:26 VB3 27 V 116 +54:01 +40:12 02:31 435 109 544
157 Uldis Benhens 1048 Lyngson / Engures sportam 2:08:36 VB3 28 V 117 +54:11 +40:22 02:45 434 99 533
158 Agnis Bērziņš 1251 VSK Noskrien 2:08:36 VB2 78 V 118 +54:11 +53:22 01:16 434 215 649
159 Inta Cīmure 1225 2:08:49 SB2 27 S 41 +54:24 +39:07 02:17 522 153 675
160 Indra Krēgere 1027 Engures sportam 2:08:51 SB2 28 S 42 +54:26 +39:09 02:49 522 124 646
161 Baiba Močāne 1298 Noskrien / Elevation 2:09:06 SB2 29 S 43 +54:41 +39:24 02:41 521 130 651
162 Gints Vanags 1003 Arsenal tehnikas noma 2:09:09 VB2 79 V 119 +54:44 +53:55 02:51 432 96 528
163 Ilva Kārkliņa 1028 2:09:10 SB3 7 S 44 +54:45 +28:03 02:24 521 146 667
164 Toms Pastars 1178 2:09:30 VB2 80 V 120 +55:05 +54:16 01:54 431 144 575
165 Zane Inovska 1092 TOK TAKA 2:09:45 SB2 30 S 45 +55:20 +40:03 02:34 518 137 655
166 Miks Užulis 1292 2:10:39 VB2 81 V 121 +56:14 +55:25 02:39 427 103 530
167 Vidis Baltais 1006 YUASA 2:11:05 VB3 29 V 122 +56:40 +42:51 02:00 426 137 563
168 Evija Melberga 1252 VSK Noskrien 2:11:17 SBJ 8 S 46 +56:52 +29:37 01:22 512 256 768
169 Armands Alksnis 1291 2:11:36 VB3 30 V 123 +57:11 +43:22 02:38 424 104 528
170 Aigars Aukšmuksts 1094 2:11:37 VB4 2 V 124 +57:12 +33:41 02:45 424 100 524
171 Agnese Zārdiņa 1275 isie&tuklie 2:11:41 SB2 31 S 47 +57:16 +41:59 02:42 511 130 641
172 Alvis Cimža 1183 2:11:51 VBJ 12 V 125 +57:26 +57:26 02:16 423 121 544
173 Agnese Paulsone 1137 2:12:06 SB2 32 S 48 +57:41 +42:24 02:50 509 123 632
174 Kristaps Valainis 1531 2:12:07 VB2 82 V 126 +57:42 +56:53 02:38 422 104 526
175 Zanda Rutkovska 1015 ĀdažiVelo 2:12:36 SB2 33 S 49 +58:11 +42:54 02:45 507 127 634
176 Elīna Zālīte 1008 2:12:41 SB2 34 S 50 +58:16 +42:59 02:25 507 145 652
177 Aigars Eglājs 1191 Pa vienam 2:13:05 VB2 83 V 127 +58:40 +57:51 02:42 419 101 520
178 Normunds Grava 1247 OK Alnis 2:13:14 VB3 31 V 128 +58:49 +45:00 02:34 419 107 526
179 Jānis Blumbergs 1034 2:13:14 VB2 84 V 129 +58:49 +58:00 03:03 419 90 509
180 Rigonda Nudiena 1268 2:13:24 SB2 35 S 51 +58:59 +43:42 02:46 504 127 631
181 Līga Strazdiņa 1532 VSK Noskrien 2:13:42 SB2 36 S 52 +59:17 +44:00 02:41 503 131 634
182 Ieva Eglīte 1296 2:13:45 SB2 37 S 53 +59:20 +44:03 02:50 503 124 627
183 Māris Čivčišs 1010 Engures sportam / Irlava 2:13:49 VB2 85 V 130 +59:24 +58:35 02:44 417 100 517
184 Kaspars Jasinkevičs 1536 2:13:58 VB3 32 V 131 +59:33 +45:44 02:59 417 92 509
185 Ilona Balode 1106 2:14:04 SB3 8 S 54 +59:39 +32:57 02:42 502 130 632
186 Dārta Indriksone 1144 2:14:12 SB2 38 S 55 +59:47 +44:30 02:52 501 122 623
187 Toms Gruziņš 1286 alfatours.lv 2:14:13 VB2 86 V 132 +59:48 +58:59 02:48 416 98 514
188 Agnese Caune 1246 ELEVATION 2:14:13 SB2 39 S 56 +59:48 +44:31 03:00 501 117 618
189 Gundars Freimanis 1146 LVM/Mammadaba 2:14:15 VB4 3 V 133 +59:50 +36:19 02:55 416 94 510
190 Laila Roģe 1266 2:14:22 SB2 40 S 57 +59:57 +44:40 02:49 501 124 625
191 Valters Bruss 1018 VSK Noskrien Tērvete 2:14:28 VB3 33 V 134 +1:00:03 +46:14 02:50 415 97 512
192 Evita Dzanuškāne 1049 Subaru 2:14:44 SB2 41 S 58 +1:00:19 +45:02 02:35 499 136 635
193 Liene Bikše 1245 socktoys.lv 2:14:54 SB2 42 S 59 +1:00:29 +45:12 02:38 499 133 632
194 Mārtiņš Aleksejevs 1288 Engures Sportam 2:14:55 VBJ 13 V 135 +1:00:30 +1:00:30 02:53 414 95 509
195 Jolanta Romanova 1242 VSK Noskrien 2:15:08 SB3 9 S 60 +1:00:43 +34:01 02:51 498 123 621
196 Līva Poriete 1123 2:15:45 SBJ 9 S 61 +1:01:20 +34:05 03:00 496 117 613
197 Baiba Hincenberga 1035 2:15:46 SB2 43 S 62 +1:01:21 +46:04 02:59 496 117 613
198 Ērika Urtāne 1180 VANAGI 2:16:08 SB2 44 S 63 +1:01:43 +46:26 02:21 494 149 643
199 Agris Meilerts 1145 LVM/Mammadaba 2:16:18 VB3 34 V 136 +1:01:53 +48:04 02:44 409 100 509
200 Baiba Litvina 1169 Gardēži 2:16:40 SB2 45 S 64 +1:02:15 +46:58 02:30 492 140 632
201 Kristīne Balode 1125 2:16:50 SB2 46 S 65 +1:02:25 +47:08 02:58 492 118 610
202 Vilmārs Zeme 1055 VSK Noskrien / CET 2:16:51 VB3 35 V 137 +1:02:26 +48:37 02:37 408 104 512
203 Aiga Romāne-Meiere 1122 2:16:58 SB2 47 S 66 +1:02:33 +47:16 02:49 491 124 615
204 Daina Drozdova 1116 VSK Noskrien 2:18:29 SB2 48 S 67 +1:04:04 +48:47 03:00 486 117 603
205 Līga Zariņa 1082 VW TEAM 2:18:32 SB4 2 S 68 +1:04:07 +20:20 02:53 486 121 607
206 Agris Bombiza 1011 2:18:36 VB2 87 V 138 +1:04:11 +1:03:22 02:33 403 107 510
207 Agnese Fogele 1086 VW TEAM 2:18:38 SB2 49 S 69 +1:04:13 +48:56 03:15 485 108 593
208 Dace Ūsele 1228 2:18:53 SB2 50 S 70 +1:04:28 +49:11 02:40 484 131 615
209 Aija Andersone 1249 VIAA 2:19:25 SB2 51 S 71 +1:05:00 +49:43 03:08 483 112 595
210 Edgars Baltiņš 1078 2:19:45 VB3 36 V 139 +1:05:20 +51:31 03:04 399 89 488
211 Jānis Zemturis 1150 2:19:54 VB4 4 V 140 +1:05:29 +41:58 02:55 399 94 493
212 Natālija Zeņina 1108 2:20:23 SB3 10 S 72 +1:05:58 +39:16 03:10 479 111 590
213 Atis Brikmanis 1204 2:20:46 VB2 88 V 141 +1:06:21 +1:05:32 02:52 396 96 492
214 Jānis Eimuss 1128 Pekauši 2:20:51 VB3 37 V 142 +1:06:26 +52:37 03:03 396 90 486
215 Ieva Tāle 1044 2:22:37 SB2 52 S 73 +1:08:12 +52:55 03:17 472 107 579
216 Miķelis Zaļais 1062 Wunderkraut 2:22:38 VB2 89 V 143 +1:08:13 +1:07:24 02:45 391 100 491
217 Zane Zamarina 1269 VSK Noskrien / Skaidas pa gaisu 2:23:26 SB2 53 S 74 +1:09:01 +53:44 02:58 469 118 587
218 Santa Birģele 1088 2:23:43 SBJ 10 S 75 +1:09:18 +42:03 02:47 468 125 593
219 Vita Grahovska 1253 2:24:28 SB2 54 S 76 +1:10:03 +54:46 03:05 466 114 580
220 Ivars Eškins 1161 VSK Noskrien,BE44 2:24:30 VB3 38 V 144 +1:10:05 +56:16 02:25 386 113 499
221 Anna-Krista Eškina 1160 VSK Noskrien,BE44 2:24:30 SBJ 11 S 77 +1:10:05 +42:50 02:26 466 144 610
222 Gatis Litvins 1175 Gardēži 2:24:40 VB2 90 V 145 +1:10:15 +1:09:26 02:55 386 94 480
223 Gints Buraks 1277 Arodbiedrību koordinācijas centrs 2:24:40 VB2 91 V 146 +1:10:15 +1:09:26 02:59 386 92 478
224 Valdis Sirsniņš 1226 Scania 2:24:52 VB4 5 V 147 +1:10:27 +46:56 02:43 385 101 486
225 Mārtiņš Puriņš 1210 2:25:10 VB2 92 V 148 +1:10:45 +1:09:56 02:25 384 113 497
226 Alise Pokšāne 1075 Abas Kreisās Kājas 2:25:13 SBJ 12 S 78 +1:10:48 +43:33 03:01 463 116 579
227 Jānis Spirģis 1138 Engures sportam / Tukums 2:25:51 VB2 93 V 149 +1:11:26 +1:10:37 02:49 383 97 480
228 Līga Hartpenga 1071 Latvia Tours 2:26:02 SB2 55 S 79 +1:11:37 +56:20 03:32 461 99 560
229 Māra Lākute 1217 2:26:31 SB2 56 S 80 +1:12:06 +56:49 03:20 459 105 564
230 Andris Baikovs 1271 VSKS 2:26:35 VB2 94 V 150 +1:12:10 +1:11:21 02:45 381 100 481
231 Evita Baltiņa 1080 VW TEAM 2:27:06 SB2 57 S 81 +1:12:41 +57:24 02:42 457 129 586
232 Evita Ozola 1255 2:27:34 SB2 58 S 82 +1:13:09 +57:52 02:36 456 135 591
233 Madara Mačiņa 1203 īsie&tuklie 2:28:42 SBJ 13 S 83 +1:14:17 +47:02 03:24 452 103 555
234 Ilze Stundiņa 1038 VSK Noskrien 2:28:47 SB2 59 S 84 +1:14:22 +59:05 03:23 452 104 556
235 Kristīne Kutuzova 1547 2:29:19 SB2 60 S 85 +1:14:54 +59:37 03:02 451 116 567
236 Dace Goško 1089 Piedzīvojumu meklētāji 2:29:36 SB2 61 S 86 +1:15:11 +59:54 03:16 450 107 557
237 Dainis Mors 1198 2:30:20 VB3 39 V 151 +1:15:55 +1:02:06 02:16 371 121 492
238 Laima Baltiņa 1244 VSK Noskrien 2:31:29 SBJ 14 S 87 +1:17:04 +49:49 03:26 444 102 546
239 Ieva Ozoliņa 1544 2:32:11 SB2 62 S 88 +1:17:46 +1:02:29 03:18 442 106 548
240 Santa Roze 1120 VSK Noskrien 2:32:22 SB3 11 S 89 +1:17:57 +51:15 02:41 442 131 573
241 Astra Asafreja 1142 Skrien pret vēju 2:32:42 SB2 63 S 90 +1:18:17 +1:03:00 02:46 441 127 568
242 Lāsma Āboliņa 1285 VSK Noskrien 2:32:48 SB3 12 S 91 +1:18:23 +51:41 02:46 440 126 566
243 Ronalds Skudra 1130 Swedbank 2:33:26 VB2 95 V 152 +1:19:01 +1:18:12 03:19 364 82 446
244 Sabīne Bunere 1151 2:33:55 SBJ 15 S 92 +1:19:30 +52:15 02:32 437 138 575
245 Arnis Pokšāns 1076 Abas Kreisās Kājas 2:34:13 VB3 40 V 153 +1:19:48 +1:05:59 03:04 362 89 451
246 Dace Baumane 1237 VSK Noskrien / Engures sportam 2:36:52 SB2 64 S 93 +1:22:27 +1:07:10 03:26 429 102 531
247 Ekaterina Botanogova 1540 Eternal Running Party 2:37:30 SBJ 16 S 94 +1:23:05 +55:50 03:24 427 103 530
248 Ilze Tereško 1240 2:38:26 SB3 13 S 95 +1:24:01 +57:19 03:12 425 110 535
249 Urzula Spickus 1290 Dūdēni 2:38:51 SB3 14 S 96 +1:24:26 +57:44 03:13 424 109 533
250 Gaida Ķerve 1218 2:39:15 SB4 3 S 97 +1:24:50 +41:03 03:33 422 99 521
251 Santa Tinkusa 1274 2:39:41 SB2 65 S 98 +1:25:16 +1:09:59 03:39 421 96 517
252 Ļuba Tihomirova 1261 VSK Noskrien 2:40:28 SBJ 17 S 99 +1:26:03 +58:48 03:07 419 112 531
253 Ivars Dzērve 1282 VSK Noskrien 2:41:33 VB3 41 V 154 +1:27:08 +1:13:19 03:13 345 85 430
254 Dzintars Laganovskis 1279 AD FITNESS 2:41:35 VB3 42 V 155 +1:27:10 +1:13:21 03:44 345 73 418
255 Inese Ozola 1238 Swedbank 2:41:36 SB2 66 S 100 +1:27:11 +1:11:54 03:37 416 97 513
256 Inguna Folberga-Strazda 1100 Troļļi 2:41:44 SB3 15 S 101 +1:27:19 +1:00:37 03:16 416 107 523
257 Laura Deņisova 1152 2:42:05 SBJ 18 S 102 +1:27:40 +1:00:25 03:36 415 98 513
258 Antra Lukševica 1187 2:42:28 SB2 67 S 103 +1:28:03 +1:12:46 03:39 414 96 510
259 Sandra Segliņa 1045 2:43:00 SB2 68 S 104 +1:28:35 +1:13:18 03:40 413 96 509
260 Benita Ločmele 1260 Nūjo ar vēju 2:43:44 SB4 4 S 105 +1:29:19 +45:32 03:28 411 101 512
261 Ivars Šleiners 1543 Ziemeļkurzemes OK 2:44:06 VB4 6 V 156 +1:29:41 +1:06:10 02:49 340 97 437
262 Guntis Buks 1103 2:45:46 VB2 96 V 157 +1:31:21 +1:30:32 03:55 337 70 407
263 Gunta Važa 1119 2:48:05 SB3 16 S 106 +1:33:40 +1:06:58 03:46 400 93 493
264 Ilze Pelēce 1281 VSK Noskrien 2:48:09 SB3 17 S 107 +1:33:44 +1:07:02 03:49 400 92 492
265 Andis Beitiks 1036 2:49:02 VB3 43 V 158 +1:34:37 +1:20:48 04:04 330 67 397
266 Lauma Uzija 1085 VW TEAM 2:49:44 SB2 69 S 108 +1:35:19 +1:20:02 04:03 396 87 483
267 Inga Braunere-Beke 1102 2:52:38 SB2 70 S 109 +1:38:13 +1:22:56 04:00 390 88 478
268 Agnese Laizāne 1538 Čika un Banijs 2:53:36 SB2 71 S 110 +1:39:11 +1:23:54 04:12 388 83 471
269 Iveta Radiņa-Liepkaula 1031 2:59:01 SB3 18 S 111 +1:44:36 +1:17:54 03:57 376 89 465
270 Aira Loite 1037 2:59:43 SB3 19 S 112 +1:45:18 +1:18:36 04:15 374 82 456
271 Baiba Dombrovska 1042 LORA 3:05:21 SB4 5 S 113 +1:50:56 +1:07:09 04:00 363 88 451
272 Simona Radoviča 1239 Bize un bārda 3:09:04 SB2 72 S 114 +1:54:39 +1:39:22 05:01 356 70 426
273 Aija Orniņa 1193 3:23:28 SB3 20 S 115 +2:09:03 +1:42:21 05:29 331 64 395
274 Kristīne Tjarve 1099 DNF SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
275 Kaspars Bāliņš 1073 Alusala DNF VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
LŪSIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 70 2:12:08 VLJ 1 V 1 +00:00 +00:00 00:57 1000 286 1286
2 Anatolijs Macuks 3 Jēkabpils sporta centrs 2:13:26 VL2 1 V 2 +01:18 +00:00 01:10 990 233 1223
3 Kristaps Kaimiņš 2 Digitālā Pele 2:17:54 VL2 2 V 3 +05:46 +04:28 00:57 958 286 1244
4 Gints Lūsis 1 MySport Veikals 2:19:38 VL2 3 V 4 +07:30 +06:12 01:02 946 263 1209
5 Uldis Klepers 192 30draugi.lv/Ziemeļkurzeme OK 2:25:25 VL2 4 V 5 +13:17 +11:59 01:14 909 221 1130
6 Mārtiņš Auziņš 51 2:30:57 VL2 5 V 6 +18:49 +17:31 01:40 875 163 1038
7 Kristaps Broks 204 VSK Noskrien 2:35:59 VL2 6 V 7 +23:51 +22:33 01:21 847 201 1048
8 Mārtiņš Puriņš 4 Ņergas/Isostar 2:36:49 VL2 7 V 8 +24:41 +23:23 01:05 843 252 1095
9 Andis Rumbenieks 208 2:40:13 VL2 8 V 9 +28:05 +26:47 01:47 825 153 978
10 Didzis Glušņevs 48 SK Biksti 2:40:33 VLJ 2 V 10 +28:25 +28:25 01:53 823 145 968
11 Juris Damškalns 93 MySport Veikals 2:42:34 VL2 9 V 11 +30:26 +29:08 01:16 813 214 1027
12 Kristaps Epners 8 Elita 2:43:15 VL2 10 V 12 +31:07 +29:49 01:50 809 148 957
13 Nikolajs Saulītis 6 2:43:29 VL3 1 V 13 +31:21 +00:00 01:21 808 202 1010
14 Juris Šehtels 33 Dūnas 2:45:15 VL3 2 V 14 +33:07 +01:46 01:28 800 185 985
15 Ruslans Šuļga 32 Maratona klubs/Liepāja 2:47:31 VL2 11 V 15 +35:23 +34:05 01:48 789 151 940
16 Vents Lupkins 27 2:48:56 VLJ 3 V 16 +36:48 +36:48 01:29 782 184 966
17 Dainis Limanāns 181 SK BIKSTI/VSK Noskrien 2:50:22 VL2 14 V 18 +38:14 +36:56 01:58 776 139 915
18 Edgars Vanters 175 VSK Noskrien 2:50:22 VL2 12 V 17 +38:14 +36:56 01:40 776 164 940
19 Dzintars Rērihs 184 VSK Noskrien 2:50:22 VL2 13 V 19 +38:14 +36:56 01:28 776 187 963
20 Laura Čakle 12 MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils 2:51:52 SL2 1 S 1 +39:44 +00:00 01:34 1000 224 1224
21 Māris Pankoks 114 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:53:36 VL3 3 V 20 +41:28 +10:07 01:40 761 164 925
22 Irīna Štūla-Pankoka 10 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:53:37 SL2 2 S 2 +41:29 +01:45 01:25 990 248 1238
23 Nikolajs Lucāns 41 Mona 2:54:13 VL3 4 V 21 +42:05 +10:44 01:50 758 149 907
24 Arvis Stivriņš 54 Sporta Patriots 2:54:23 VL2 15 V 22 +42:15 +40:57 01:51 758 148 906
25 Karīna Helmane 199 Tukuma vieglatlētikas klubs 2:54:33 SL2 3 S 3 +42:25 +02:41 01:32 985 229 1214
26 Hugo Jakobi 205 tavamsportam.lv 2:56:07 VL2 16 V 23 +43:59 +42:41 01:49 750 150 900
27 Aigars Bundzinieks 94 2:56:15 VL3 5 V 24 +44:07 +12:46 01:35 750 172 922
28 Dmitrijs Blatovs 174 2:56:31 VL2 17 V 25 +44:23 +43:05 01:29 749 184 933
29 Aigars Lūsis 121 Talsu biatlona klubs 2:56:37 VL4 1 V 26 +44:29 +00:00 01:37 748 169 917
30 Atis Caune 9 ELEVATION 2:56:46 VL2 18 V 27 +44:38 +43:20 01:55 748 143 891
31 Aigars Dudelis 168 VSK Noskrien 3:00:44 VL3 6 V 28 +48:36 +17:15 01:50 731 149 880
32 Raitis Bērziņš 49 OK Kurmis 3:01:25 VL2 19 V 29 +49:17 +47:59 01:47 728 153 881
33 Edgars Goba 35 Salaspils Zīriņi 3:02:54 VL3 7 V 30 +50:46 +19:25 01:50 722 149 871
34 Kaspars Adijāns 111 VSK noskrien 3:04:20 VL2 20 V 31 +52:12 +50:54 01:25 717 192 909
35 Mārcis Standzenieks 173 Maratona klubs 3:04:42 VL3 8 V 32 +52:34 +21:13 01:56 715 141 856
36 Jānis Actiņš 177 VSK Noskrien 3:06:16 VL3 9 V 33 +54:08 +22:47 01:45 709 156 865
37 Rihards Volfs 109 RajA 3:07:37 VL2 21 V 34 +55:29 +54:11 01:29 704 184 888
38 Edgars Peičs 138 Sigulda 3:07:53 VL2 22 V 35 +55:45 +54:27 02:09 703 127 830
39 Igor Shutov 78 Eternal Running Party 3:07:59 VLJ 4 V 36 +55:51 +55:51 02:07 703 129 832
40 Ivo Ielītis 209 3:08:08 VL2 23 V 37 +56:00 +54:42 01:38 702 168 870
41 Maxim Klimov 50 42195.ua 3:08:55 VL2 24 V 38 +56:47 +55:29 02:03 699 133 832
42 Aino Gošs 67 Maratona klubs 3:09:01 VL3 10 V 39 +56:53 +25:32 01:30 699 183 882
43 Jānis Važņevičs 71 Līvānu VK 3:09:48 VL4 2 V 40 +57:40 +13:11 01:42 696 161 857
44 Mārtiņš Niklass 98 ROLLERTOUR, CĒSIS 3:10:10 VL2 25 V 41 +58:02 +56:44 01:40 695 163 858
45 Ingus Šalms 107 VSK Noskrien 3:12:24 VL2 26 V 42 +1:00:16 +58:58 01:33 687 177 864
46 Anrijs Tērauds 165 3:13:28 VL2 27 V 43 +1:01:20 +1:00:02 02:02 683 134 817
47 Viviana Kirilova 15 Medrull 3:13:48 SL2 4 S 4 +1:01:40 +21:56 02:04 887 169 1056
48 Roberts Ivzāns 116 Ogre 3:14:27 VL3 11 V 44 +1:02:19 +30:58 01:55 680 142 822
49 Mārtiņš Plaudis 155 VSK Noskrien 3:14:33 VLJ 5 V 45 +1:02:25 +1:02:25 01:37 679 170 849
50 Andris Bāliņš 189 VSK Noskrien 3:14:43 VL2 28 V 46 +1:02:35 +1:01:17 01:18 679 211 890
51 Jānis Dūka 29 JD Group 3:15:10 VL2 29 V 47 +1:03:02 +1:01:44 01:43 677 160 837
52 Ainārs Kumpiņš 123 Autentica 3:15:39 VL2 30 V 48 +1:03:31 +1:02:13 02:03 675 133 808
53 Gatis Kveders 196 VSK Noskrien 3:16:00 VL2 31 V 49 +1:03:52 +1:02:34 02:07 674 129 803
54 Edgars Rencis 117 PaBaso.lv / VSK Noskrien 3:16:13 VL2 32 V 50 +1:04:05 +1:02:47 02:00 673 136 809
55 Aigars Čeksters 75 Mammadaba/VSK Noskrien 3:16:47 VL2 33 V 51 +1:04:39 +1:03:21 01:59 671 138 809
56 Arvīds Germovs 151 3:17:38 VL3 12 V 52 +1:05:30 +34:09 02:13 669 124 793
57 Andris Limanāns 171 SK BIKSTI 3:18:40 VL2 34 V 53 +1:06:32 +1:05:14 01:57 665 140 805
58 Uldis Pormeisters 101 3:19:44 VL2 35 V 54 +1:07:36 +1:06:18 02:10 662 126 788
59 Jānis Šnepste 57 Metroons 3:20:50 VL3 13 V 55 +1:08:42 +37:21 02:28 658 111 769
60 Viktors Saveļjevs 89 Gentlemen Club 3:20:58 VL2 36 V 56 +1:08:50 +1:07:32 02:02 657 134 791
61 Kaspars Laizāns 214 Čika un Banijs 3:22:05 VL2 37 V 57 +1:09:57 +1:08:39 02:15 654 121 775
62 Gunta Amoliņa 17 VSK Noskrien 3:22:31 SL2 5 S 5 +1:10:23 +30:39 01:52 849 187 1036
63 Armands Bāris 39 3:24:04 VL2 38 V 58 +1:11:56 +1:10:38 02:22 648 115 763
64 Māris Ūselis 156 VSK Noskrien 3:24:30 VL2 39 V 59 +1:12:22 +1:11:04 02:09 646 127 773
65 Juris Čerņadjevs 25 3:24:55 VL3 14 V 60 +1:12:47 +41:26 01:46 645 154 799
66 Mareks Tumašs 23 Spararats 3:25:45 VL2 40 V 61 +1:13:37 +1:12:19 01:43 642 159 801
67 Didzis Videmanis 125 Mežsusuri 3:26:03 VL2 41 V 62 +1:13:55 +1:12:37 02:16 641 120 761
68 Aigars Gedroics 128 VSK Noskrien 3:26:25 VL2 42 V 63 +1:14:17 +1:12:59 02:25 640 113 753
69 Miks Pētersons 195 VSK Noskrien 3:26:44 VL2 43 V 64 +1:14:36 +1:13:18 02:12 639 124 763
70 Andris Jansons 149 3:26:44 VL3 15 V 65 +1:14:36 +43:15 01:47 639 153 792
71 Māris Punenovs 113 3:26:46 VL3 16 V 66 +1:14:38 +43:17 02:09 639 128 767
72 Māris Videmanis 160 Mežsusuri 3:26:52 VL2 44 V 67 +1:14:44 +1:13:26 02:16 639 120 759
73 Ieva Poriņa 158 3:26:54 SL2 6 S 6 +1:14:46 +35:02 02:16 831 155 986
74 Valentīns Ščedrovs 83 Eternal Running Party 3:27:00 VL2 45 V 68 +1:14:52 +1:13:34 02:22 638 115 753
75 Edgars Ezers 26 3:27:34 VL2 46 V 69 +1:15:26 +1:14:08 02:13 637 123 760
76 Ainārs Grīnvalds 20 LVM/Mammadaba 3:27:47 VL3 17 V 70 +1:15:39 +44:18 02:16 636 120 756
77 Agnese Kalniņa 110 VSK Noskrien 3:27:56 SL2 7 S 7 +1:15:48 +36:04 02:19 827 151 978
78 Vitālijs Muzika 169 3:28:53 VL3 18 V 71 +1:16:45 +45:24 01:44 633 157 790
79 Rainers Meiers 135 VSK Noskrien 3:29:10 VL3 19 V 72 +1:17:02 +45:41 01:35 632 173 805
80 Aigars Kokins 37 OK Meridiāns 3:29:48 VL2 47 V 73 +1:17:40 +1:16:22 02:22 630 115 745
81 Ritvars Gedrovičs 134 socktoys.lv 3:30:11 VL2 48 V 74 +1:18:03 +1:16:45 01:18 629 211 840
82 Andis Geste 147 VSK Noskrien 3:31:09 VL2 49 V 75 +1:19:01 +1:17:43 01:50 626 149 775
83 Evija Vate 180 3:31:33 SL2 8 S 8 +1:19:25 +39:41 01:46 812 197 1009
84 Modris Liepiņš 55 Lielais ciems 3:31:33 VL3 20 V 76 +1:19:25 +48:04 02:08 625 128 753
85 Guntis Vijgriezis 85 Saulkrasti 3:32:31 VL3 21 V 77 +1:20:23 +49:02 01:37 622 168 790
86 Gvido Borovskis 145 VSK_OlyBet 3:33:53 VL2 50 V 78 +1:21:45 +1:20:27 01:30 618 182 800
87 Aiva Klepere 194 30draugi.lv/Ziemeļkurzeme OK 3:34:40 SL2 9 S 9 +1:22:32 +42:48 02:32 801 139 940
88 Aigars Beks 152 3:35:11 VL3 22 V 79 +1:23:03 +51:42 02:23 614 115 729
89 Ziedonis Tabūns 90 3:35:52 VL3 23 V 80 +1:23:44 +52:23 01:58 612 139 751
90 Andžejs Stenclavs 210 3:36:31 VL3 24 V 81 +1:24:23 +53:02 02:14 610 122 732
91 Ludmila Joce 16 Maratona klubs 3:36:42 SL3 1 S 10 +1:24:34 +00:00 01:44 793 202 995
92 Agris Liepa 84 3:36:45 VL2 51 V 82 +1:24:37 +1:23:19 02:35 610 106 716
93 Ivars Radovičs 127 Bize un bārda 3:36:50 VL2 52 V 83 +1:24:42 +1:23:24 02:25 609 113 722
94 Edgars Porciks 193 VSK Noskrien 3:36:54 VL2 53 V 84 +1:24:46 +1:23:28 02:29 609 110 719
95 Guna Ostrovska 14 VSK Noskrien 3:36:55 SL2 10 S 11 +1:24:47 +45:03 02:29 792 141 933
96 Ilmars Knipšis 100 3:37:07 VL3 25 V 85 +1:24:59 +53:38 01:51 609 147 756
97 Kārlis Kravis 31 CrossfitRidzene 3:37:15 VL2 54 V 86 +1:25:07 +1:23:49 02:20 608 117 725
98 Elīna Rozīte 82 Friend Fit 3:39:41 SL2 11 S 12 +1:27:33 +47:49 02:37 782 134 916
99 Dzintars Petrovs 120 Rīgas Satiksme/AKC/VSK Noskrien 3:41:12 VL3 26 V 87 +1:29:04 +57:43 02:22 597 116 713
100 Artūrs Ketlers 106 VSK Noskrien 3:41:49 VLJ 6 V 88 +1:29:41 +1:29:41 01:26 596 189 785
101 Terēze Peniķe 18 3:42:27 SLJ 1 S 13 +1:30:19 +00:00 02:25 773 144 917
102 Jānis Kokins 112 VSK Noskrien 3:42:33 VLJ 7 V 89 +1:30:25 +1:30:25 02:20 594 117 711
103 Jānis Marčinkus 34 SK OZOLNIEKI 3:42:41 VL4 3 V 90 +1:30:33 +46:04 02:28 593 111 704
104 Raitis Maurāns 80 3:42:42 VL2 55 V 91 +1:30:34 +1:29:16 01:33 593 176 769
105 Ģirts Goško 167 Piedzīvojumu meklētāji 3:43:15 VL2 56 V 92 +1:31:07 +1:29:49 02:46 592 99 691
106 Jānis Bormeisters 185 3:43:30 VL2 57 V 93 +1:31:22 +1:30:04 02:13 591 124 715
107 Juris Perunovs 215 3:44:08 VL3 27 V 94 +1:32:00 +1:00:39 02:16 590 121 711
108 Gunārs Grundštoks 213 VSK Noskrien 3:44:10 VL2 58 V 95 +1:32:02 +1:30:44 02:30 589 109 698
109 Dzintars Lūsis 104 Dinamo 3:44:13 VL4 4 V 96 +1:32:05 +47:36 02:05 589 131 720
110 Andris Drešmanis 88 3:46:04 VL3 28 V 97 +1:33:56 +1:02:35 02:13 584 123 707
111 Evita Zariņa 97 VSK Noskrien 3:46:04 SL2 12 S 14 +1:33:56 +54:12 02:35 760 136 896
112 Miks Vilsons 59 VSK Noskrien 3:47:21 VL3 29 V 98 +1:35:13 +1:03:52 02:32 581 108 689
113 Edgars Bukšs 58 VSK Noskrien 3:47:29 VL2 59 V 99 +1:35:21 +1:34:03 01:55 581 143 724
114 Ģirts Vēsma 60 3:47:52 VL4 5 V 100 +1:35:44 +51:15 02:35 580 106 686
115 Sandis Radziņš 38 3:48:59 VLJ 8 V 101 +1:36:51 +1:36:51 02:21 577 116 693
116 Mārcis Bokmanis 202 VSK Noskrien 3:49:06 VL2 60 V 102 +1:36:58 +1:35:40 02:36 577 105 682
117 Kaidi-Keir Kukk 103 SK Jõulu 3:49:18 SLJ 2 S 15 +1:37:10 +06:51 02:39 750 132 882
118 Oliver Kask 108 3:49:19 VLJ 9 V 103 +1:37:11 +1:37:11 02:39 576 103 679
119 Ainārs Arnicāns 61 PaBaso.lv / VSK Noskrien 3:49:36 VL3 30 V 104 +1:37:28 +1:06:07 02:31 575 109 684
120 Dzintars Dūdiņš 136 Mansardi 3:49:46 VL3 31 V 105 +1:37:38 +1:06:17 02:36 575 105 680
121 Juris Jevsins 53 Ozolnieki 3:50:06 VL3 32 V 106 +1:37:58 +1:06:37 01:48 574 152 726
122 Andris Baranovskis 188 3:50:10 VL2 61 V 107 +1:38:02 +1:36:44 02:41 574 102 676
123 Armands Lunts 170 3:50:30 VL3 33 V 108 +1:38:22 +1:07:01 02:33 573 107 680
124 Kristaps Skujiņš 211 3:50:59 VL2 62 V 109 +1:38:51 +1:37:33 02:21 572 116 688
125 Līga Rukšāne 65 3:51:00 SL2 13 S 16 +1:38:52 +59:08 02:52 744 122 866
126 Kaspars Vingris 217 3:51:11 VL2 63 V 110 +1:39:03 +1:37:45 02:26 572 113 685
127 Vineta Pētersone 43 VW TEAM 3:51:26 SL2 14 S 17 +1:39:18 +59:34 02:15 743 156 899
128 Edgars Ābelītis 191 VSK Noskrien 3:52:03 VL2 64 V 111 +1:39:55 +1:38:37 02:21 569 116 685
129 Aija Rulle 182 VSK Noskrien 3:53:50 SL2 15 S 18 +1:41:42 +1:01:58 02:31 735 139 874
130 Artis Līcītis 74 VSK Noskrien 3:53:58 VL2 65 V 112 +1:41:50 +1:40:32 02:12 565 124 689
131 Līga Vībure 153 3:54:53 SL2 16 S 19 +1:42:45 +1:03:01 02:45 732 127 859
132 Andris Ludriks 56 VSK Noskrien 3:54:54 VL3 34 V 113 +1:42:46 +1:11:25 01:44 563 157 720
133 Ilmārs Zirnis 21 SK TĒRAUDS 3:55:00 VL4 6 V 114 +1:42:52 +58:23 02:51 562 96 658
134 Ilze Limanāne 203 VSK Noskrien 3:55:22 SL2 17 S 20 +1:43:14 +1:03:30 02:11 730 160 890
135 Raitis Puriņš 47 VSK Noskrien 3:55:35 VL4 7 V 115 +1:43:27 +58:58 01:41 561 163 724
136 Valdis Bergs 22 3:57:37 VL2 66 V 116 +1:45:29 +1:44:11 02:30 556 109 665
137 Karīna Krūmiņliepa 24 Lattelecom 3:58:31 SL2 18 S 21 +1:46:23 +1:06:39 02:50 721 123 844
138 Mārcis Jēgers 118 VSK Noskrien / Psyhopath XIII 3:59:21 VL2 67 V 117 +1:47:13 +1:45:55 02:38 552 104 656
139 Kalvis Malderis 36 Salaspils Zīriņi 4:00:40 VL3 35 V 118 +1:48:32 +1:17:11 02:34 549 107 656
140 Solveiga Tīsa 140 4:02:42 SL2 19 S 22 +1:50:34 +1:10:50 02:42 708 130 838
141 Mārtiņš Galvanovskis 96 DEKO SPACE 4:03:21 VL2 68 V 119 +1:51:13 +1:49:55 01:53 543 145 688
142 Krišjānis Neijs 105 4:03:35 VL2 69 V 120 +1:51:27 +1:50:09 01:32 542 179 721
143 Līga Līce 81 4:05:23 SL3 2 S 23 +1:53:15 +28:41 02:56 700 119 819
144 Einārs Stavro 132 4:05:51 VL2 70 V 121 +1:53:43 +1:52:25 02:00 537 136 673
145 Alise Vītola 133 4:05:51 SL2 20 S 24 +1:53:43 +1:13:59 01:51 699 189 888
146 Mārtiņš Malzubris 216 Zubru trieciens 4:07:29 VL2 71 V 122 +1:55:21 +1:54:03 02:57 534 93 627
147 Vita Zeltzaķe 40 VSK Noskrien 4:09:06 SL2 21 S 25 +1:56:58 +1:17:14 03:06 690 113 803
148 Marta Zumberga 11 Isostar/Ņergas/VSK Noskrien 4:09:31 SL2 22 S 26 +1:57:23 +1:17:39 01:35 689 220 909
149 Ivo Rubīns 45 VSK Noskrien 4:10:01 VL2 72 V 123 +1:57:53 +1:56:35 01:49 528 151 679
150 Rodrigo Treijers 150 Virsotne/MARMOT 4:10:55 VL2 73 V 124 +1:58:47 +1:57:29 02:45 527 99 626
151 Inga Ziediņa 119 Maratona klubs/ VSK Noskrien 4:10:55 SL3 3 S 27 +1:58:47 +34:13 02:12 685 160 845
152 Maija Pūpola 68 Maratona klubs 4:12:00 SL3 4 S 28 +1:59:52 +35:18 02:27 682 143 825
153 Vitālijs Jakovļevs 144 www.endo.lv 4:13:11 VL2 74 V 125 +2:01:03 +1:59:45 02:41 522 102 624
154 Didzis Raits 66 Mana mīļākā komanda 4:15:43 VL2 75 V 126 +2:03:35 +2:02:17 02:53 517 95 612
155 Viktorija Gucu 44 4:16:23 SL2 23 S 29 +2:04:15 +1:24:31 02:20 670 150 820
156 Kaspars Boriss 42 Žiperis 4:16:23 VL2 76 V 127 +2:04:15 +2:02:57 02:20 515 117 632
157 Juris Batars 157 VSKNoskrien 4:16:29 VL4 8 V 128 +2:04:21 +1:19:52 02:37 515 104 619
158 Guna Ūsele 164 VSK Noskrien 4:16:29 SL2 25 S 31 +2:04:21 +1:24:37 02:15 670 156 826
159 Dace Veipa 19 VSK Noskrien 4:16:29 SL2 24 S 30 +2:04:21 +1:24:37 02:51 670 123 793
160 Aldis Rocēns 179 Stirnu Buks 4:16:59 VL3 36 V 129 +2:04:51 +1:33:30 01:46 514 155 669
161 Krišjānis Nesenbergs 102 EDI 4:18:54 VL2 77 V 130 +2:06:46 +2:05:28 02:48 510 98 608
162 Inga Vīksniņa 72 Citrus Solutions 4:22:20 SL2 26 S 32 +2:10:12 +1:30:28 02:43 655 129 784
163 Elita Ozoliņa 166 VW TEAM / VSK Noskrien 4:23:47 SL3 5 S 33 +2:11:39 +47:05 02:41 652 130 782
164 Ainars Zēbergs 28 VSK Noskrien 4:25:03 VL3 37 V 131 +2:12:55 +1:41:34 02:55 499 94 593
165 Zanda Taupmana 186 VSK Noskrien 4:25:16 SL3 6 S 34 +2:13:08 +48:34 03:08 648 112 760
166 Lauma Bite 129 VSK Noskrien 4:26:30 SL2 27 S 35 +2:14:22 +1:34:38 02:16 645 154 799
167 Zane Karpenko 52 VSK Noskrien 4:28:37 SL2 28 S 36 +2:16:29 +1:36:45 02:50 640 123 763
168 Uldis Zīle 46 VSK Noskrien 4:29:18 VL3 38 V 132 +2:17:10 +1:45:49 01:58 491 139 630
169 Edgars Kuģenieks 130 VSK Noskrien 4:32:43 VL2 78 V 133 +2:20:35 +2:19:17 02:32 485 108 593
170 Kristīne Gržibovska 154 VSK Noskrien 4:32:48 SLJ 3 S 37 +2:20:40 +50:21 02:52 630 123 753
171 Māris Zudrags 212 4:33:26 VL3 39 V 134 +2:21:18 +1:49:57 03:17 483 83 566
172 Vivita Ruņģe 206 Nūjo ar vēju 4:34:03 SL3 7 S 38 +2:21:55 +57:21 03:24 627 103 730
173 Imants Ločmelis 159 Nūjo ar vēju 4:34:03 VL4 9 V 135 +2:21:55 +1:37:26 03:24 482 80 562
174 Ilvars Ruņģis 62 Engures sportam/RIFORCE 4:34:35 VL3 41 V 137 +2:22:27 +1:51:06 02:49 481 97 578
175 Edijs Šadauskis 86 Tukums 4:34:35 VL3 40 V 136 +2:22:27 +1:51:06 02:45 481 99 580
176 Agnese Meikšāne 64 4:36:19 SL2 29 S 39 +2:24:11 +1:44:27 02:48 622 125 747
177 Uģis Romanovskis 1199 4:36:22 VL2 79 V 138 +2:24:14 +2:22:56 01:51 478 147 625
178 Aija Melezere 148 4:36:24 SL2 30 S 40 +2:24:16 +1:44:32 03:06 622 113 735
179 Jānis Lūsis 1163 4:36:25 VLJ 11 V 139 +2:24:17 +2:24:17 01:42 478 161 639
180 Jānis Pūgulis 142 Baltais Kalns 4:36:25 VLJ 10 V 140 +2:24:17 +2:24:17 01:35 478 172 650
181 Inta Zīriuse 207 VSK Noskrien 4:51:27 SL2 31 S 41 +2:39:19 +1:59:35 02:29 590 141 731
182 Agnese Bahmane 63 VSK Noskrien 4:51:38 SL2 32 S 42 +2:39:30 +1:59:46 03:17 589 107 696
183 Ina Graudiņa 200 VSK Noskrien 4:56:31 SL2 33 S 43 +2:44:23 +2:04:39 02:33 580 137 717
184 Aivars Veiss 201 VSK Noskrien 4:56:31 VL4 10 V 141 +2:44:23 +1:59:54 02:00 446 137 583
185 Liāna Sudraba 163 5:35:33 SL3 8 S 44 +3:23:25 +1:58:51 03:58 512 88 600
186 Viesturs Zimackis 162 DNF VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
187 Dace Banga 13 www.bangasprivatprakse.lv DNF SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
MAMMA DABA skrējiena rezultāti
Vieta Komanda Rezultāts
1 2_mazi_1_lielu_stumj 0:55:28
2 Dižie_celmlauži 0:56:47
3 Bro 1:04:56
4 Rivain 1:07:27
5 Rīgas_zaķi 1:17:23
6 Mazgadīgās 1:20:48
7 Kārlis&co. 1:23:58
8 Radio_swh_kurzeme 1:35:59
KALNU KARALIS posma rezultāti
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Andris Jubelis 00:54 VB2 1 +00:00 300
2 Rūdolfs Zērnis 00:55 VBJ 1 +00:01 295
3 Kristaps Kaimiņš 00:57 VL2 1 +00:02 286
4 Kristaps Bērziņš 00:57 VLJ 1 +00:02 286
5 Gints Lūsis 01:02 VL2 2 +00:07 263
6 Mārtiņš Puriņš 01:05 VL2 3 +00:10 252
7 Anatolijs Macuks 01:10 VL2 4 +00:15 233
8 Andis Leontjevs 01:13 VB2 2 +00:18 223
9 Uģis Karasevs 01:14 VB2 3 +00:19 222
10 Uldis Klepers 01:14 VL2 5 +00:19 221
11 Māris Bisenieks 01:15 VB3 1 +00:20 219
12 Jānis Kūms 01:15 VB2 4 +00:20 217
13 Agnis Bērziņš 01:16 VB2 5 +00:21 215
14 Juris Damškalns 01:16 VL2 6 +00:21 214
15 Ritvars Gedrovičs 01:18 VL2 7 +00:23 211
16 Andris Bāliņš 01:18 VL2 8 +00:23 211
17 Uldis Kļaviņš 01:19 VB2 6 +00:24 206
18 Nikolajs Saulītis 01:21 VL3 1 +00:26 202
19 Kristaps Broks 01:21 VL2 9 +00:26 201
20 Mārtiņš Zemturis 01:22 VBJ 2 +00:27 200
21 Juris Redisons 01:22 VB2 7 +00:27 199
22 Kaspars Adijāns 01:25 VL2 10 +00:30 192
23 Vladeks Alševskis 01:26 VB2 8 +00:31 190
24 Artūrs Ketlers 01:26 VLJ 2 +00:32 189
25 Dzintars Rērihs 01:28 VL2 11 +00:33 187
26 Juris Šehtels 01:28 VL3 2 +00:34 185
27 Aleksandrs Judkins 01:29 VB2 9 +00:34 185
28 Dmitrijs Blatovs 01:29 VL2 12 +00:34 184
29 Ingus Znotiņš 01:29 VB2 10 +00:34 184
30 Vents Lupkins 01:29 VLJ 3 +00:34 184
31 Rihards Volfs 01:29 VL2 13 +00:34 184
32 Aino Gošs 01:30 VL3 3 +00:35 183
33 Gvido Borovskis 01:30 VL2 14 +00:35 182
34 Mārtiņš Fārenhorsts 01:31 VB2 11 +00:36 180
35 Guntis Dude 01:31 VB4 1 +00:36 179
36 Lauris Repša 01:32 VB2 12 +00:37 179
37 Krišjānis Neijs 01:32 VL2 15 +00:37 179
38 Ingus Šalms 01:33 VL2 16 +00:38 177
39 Raitis Maurāns 01:33 VL2 17 +00:38 176
40 Māris Sardiko 01:34 VBJ 3 +00:39 175
41 Rainers Meiers 01:35 VL3 4 +00:40 173
42 Aigars Bundzinieks 01:35 VL3 5 +00:40 172
43 Jānis Pūgulis 01:35 VLJ 4 +00:40 172
44 Mārtiņš Plaudis 01:37 VLJ 5 +00:42 170
45 Aigars Lūsis 01:37 VL4 1 +00:42 169
46 Guntis Vijgriezis 01:37 VL3 6 +00:42 168
47 Ivo Ielītis 01:38 VL2 18 +00:43 168
48 Rihards Čaiba 01:38 VBJ 4 +00:43 167
49 Uģis Inka 01:38 VB2 13 +00:43 166
50 Lauris Zilveris 01:39 VB2 14 +00:44 165
51 Edgars Vanters 01:40 VL2 19 +00:45 164
52 Māris Pankoks 01:40 VL3 7 +00:45 164
53 Agris Stūris 01:40 VB2 15 +00:45 163
54 Mārtiņš Auziņš 01:40 VL2 20 +00:46 163
55 Artis Pūcītis 01:40 VB2 16 +00:46 163
56 Mārtiņš Niklass 01:40 VL2 21 +00:46 163
57 Raitis Puriņš 01:41 VL4 2 +00:46 163
58 Jānis Tērauds 01:41 VB3 2 +00:47 162
59 Jānis Važņevičs 01:42 VL4 3 +00:47 161
60 Jānis Lūsis 01:42 VLJ 6 +00:47 161
61 Tālis Paeglis 01:42 VB2 17 +00:47 160
62 Jānis Dūka 01:43 VL2 22 +00:48 160
63 Mareks Tumašs 01:43 VL2 23 +00:48 159
64 Anrijs Hodžajevs 01:44 VB2 18 +00:49 158
65 Andris Ludriks 01:44 VL3 8 +00:49 157
66 Vitālijs Muzika 01:44 VL3 9 +00:49 157
67 Guntis Kārkliņš 01:44 VB2 19 +00:50 157
68 Armands Sudrabs 01:45 VB2 20 +00:50 156
69 Ģirts Bulāns 01:45 VB2 21 +00:50 156
70 Konstantīns Vasiļjevs 01:45 VB2 22 +00:50 156
71 Jānis Actiņš 01:45 VL3 10 +00:50 156
72 Aldis Rocēns 01:46 VL3 11 +00:51 155
73 Arno Šķipars 01:46 VB2 23 +00:51 155
74 Kaspars Tūbelis 01:46 VB3 3 +00:51 155
75 Juris Čerņadjevs 01:46 VL3 12 +00:51 154
76 Andris Jansons 01:47 VL3 13 +00:52 153
77 Raitis Bērziņš 01:47 VL2 24 +00:52 153
78 Andis Rumbenieks 01:47 VL2 25 +00:52 153
79 Juris Jevsins 01:48 VL3 14 +00:53 152
80 Ruslans Šuļga 01:48 VL2 26 +00:54 151
81 Ivo Rubīns 01:49 VL2 27 +00:54 151
82 Hugo Jakobi 01:49 VL2 28 +00:54 150
83 Igors Seņko 01:49 VB2 24 +00:54 150
84 Rolands Briņķis 01:49 VB2 25 +00:54 150
85 Edgars Goba 01:50 VL3 15 +00:55 149
86 Mārtiņš Pjalkovskis 01:50 VBJ 5 +00:55 149
87 Andis Geste 01:50 VL2 29 +00:55 149
88 Nikolajs Lucāns 01:50 VL3 16 +00:55 149
89 Aigars Dudelis 01:50 VL3 17 +00:55 149
90 Kristaps Straumēns 01:50 VB2 26 +00:55 149
91 Kristaps Epners 01:50 VL2 30 +00:56 148
92 Mārtiņš Krauklis 01:50 VB2 27 +00:56 148
93 Arvis Stivriņš 01:51 VL2 31 +00:56 148
94 Ilmars Knipšis 01:51 VL3 18 +00:56 147
95 Uģis Romanovskis 01:51 VL2 32 +00:56 147
96 Armands Zvejnieks 01:51 VB2 28 +00:57 147
97 Rūdolfs Puķitis 01:52 VB2 29 +00:58 146
98 Mārtiņš Galvanovskis 01:53 VL2 33 +00:58 145
99 Zigmunds Zauls 01:53 VB2 30 +00:58 145
100 Didzis Glušņevs 01:53 VLJ 7 +00:59 145
101 Normunds Zauls 01:53 VB3 4 +00:59 144
102 Toms Pastars 01:54 VB2 31 +00:59 144
103 Juris Zariņš 01:54 VB3 5 +01:00 143
104 Atis Caune 01:55 VL2 34 +01:00 143
105 Edgars Bukšs 01:55 VL2 35 +01:00 143
106 Roberts Ivzāns 01:55 VL3 19 +01:00 142
107 Mārtiņš Andersons 01:56 VB2 32 +01:01 141
108 Mārcis Standzenieks 01:56 VL3 20 +01:01 141
109 Māris Pilmanis 01:57 VB3 6 +01:02 140
110 Jānis Vanags 01:57 VB2 33 +01:02 140
111 Andris Limanāns 01:57 VL2 36 +01:02 140
112 Dainis Limanāns 01:58 VL2 37 +01:03 139
113 Ziedonis Tabūns 01:58 VL3 21 +01:03 139
114 Uldis Zīle 01:58 VL3 22 +01:03 139
115 Oskars Zērnis 01:59 VB3 7 +01:04 138
116 Aigars Čeksters 01:59 VL2 38 +01:04 138
117 Andris Pommers 02:00 VB3 8 +01:05 137
118 Vidis Baltais 02:00 VB3 9 +01:05 137
119 Aivars Veiss 02:00 VL4 4 +01:05 137
120 Einārs Stavro 02:00 VL2 39 +01:05 136
121 Edgars Rencis 02:00 VL2 40 +01:06 136
122 Dzintars Ruņenieks 02:01 VBJ 6 +01:06 136
123 Agnis Frijārs 02:01 VB2 34 +01:06 136
124 Gatis Goba 02:01 VB2 35 +01:06 135
125 Sandis Rudzītis 02:01 VB2 36 +01:06 135
126 Jānis Puriņš 02:01 VB2 37 +01:07 135
127 Klāvs Zārdiņš 02:01 VB2 38 +01:07 135
128 Uģis Brencis 02:02 VB2 39 +01:07 135
129 Anrijs Tērauds 02:02 VL2 41 +01:07 134
130 Viktors Saveļjevs 02:02 VL2 42 +01:07 134
131 Andris Jonelis 02:02 VB2 40 +01:08 134
132 Aleksandrs Kostarevs 02:03 VB2 41 +01:08 134
133 Māris Ostelis 02:03 VB2 42 +01:08 134
134 Ainārs Kumpiņš 02:03 VL2 43 +01:08 133
135 Maxim Klimov 02:03 VL2 44 +01:08 133
136 Arturas Genys 02:04 VB3 10 +01:09 132
137 Renārs Pūce 02:04 VB2 43 +01:09 132
138 Arnis Grasis 02:04 VB3 11 +01:09 132
139 Jānis Bidiņš 02:04 VB2 44 +01:10 132
140 Guntis Strautiņš 02:05 VBJ 7 +01:10 131
141 Raimonds Soopargs 02:05 VB3 12 +01:10 131
142 Dzintars Lūsis 02:05 VL4 5 +01:10 131
143 Dainis Barsukovs 02:06 VB2 45 +01:11 130
144 Guntis Ziņģis 02:07 VB2 46 +01:12 129
145 Mārtiņš Pētersons 02:07 VB2 47 +01:12 129
146 Igor Shutov 02:07 VLJ 8 +01:12 129
147 Jānis Tenbergs 02:07 VB2 48 +01:12 129
148 Gatis Kveders 02:07 VL2 45 +01:12 129
149 Agris Krumbergs 02:07 VB3 13 +01:12 129
150 Dmitrijs Ruskovs 02:07 VB2 49 +01:13 129
151 Sergejs Savrinovičs 02:08 VB2 50 +01:13 128
152 Modris Liepiņš 02:08 VL3 23 +01:14 128
153 Māris Punenovs 02:09 VL3 24 +01:14 128
154 Māris Ūselis 02:09 VL2 46 +01:14 127
155 Artūrs Juršens 02:09 VBJ 8 +01:14 127
156 Edgars Peičs 02:09 VL2 47 +01:15 127
157 Viesturs Šlosbergs 02:10 VB2 51 +01:15 126
158 Uldis Pormeisters 02:10 VL2 48 +01:15 126
159 Arvīds Ozoliņš 02:10 VB3 14 +01:16 126
160 Miks Pētersons 02:12 VL2 49 +01:17 124
161 Reinis Auziņš 02:12 VB2 52 +01:17 124
162 Jurģis Urtāns 02:12 VB2 53 +01:17 124
163 Ilgvars Bisenieks 02:12 VB2 54 +01:17 124
164 Artis Līcītis 02:12 VL2 50 +01:17 124
165 Jānis Purniņš 02:12 VB3 15 +01:17 124
166 Pēteris Stepiņš 02:12 VB2 55 +01:17 124
167 Normunds Kārkliņš 02:12 VB3 16 +01:18 124
168 Jānis Bormeisters 02:13 VL2 51 +01:18 124
169 Arvīds Germovs 02:13 VL3 25 +01:18 124
170 Edgars Ezers 02:13 VL2 52 +01:18 123
171 Māris Vīlips 02:13 VB3 17 +01:18 123
172 Kaspars Štromanis 02:13 VB2 56 +01:18 123
173 Dzintars Jaunzems 02:13 VB2 57 +01:18 123
174 Andris Drešmanis 02:13 VL3 26 +01:18 123
175 Andžejs Stenclavs 02:14 VL3 27 +01:19 122
176 Ritvars Buka 02:14 VB2 58 +01:19 122
177 Gatis Šīmanis 02:14 VB2 59 +01:20 122
178 Mareks Bērziņš 02:15 VB2 60 +01:20 122
179 Kaspars Laizāns 02:15 VL2 53 +01:20 121
180 Viesturs Dzirkalis 02:15 VB3 18 +01:21 121
181 Juris Perunovs 02:16 VL3 28 +01:21 121
182 Alvis Cimža 02:16 VBJ 9 +01:21 121
183 Dainis Mors 02:16 VB3 19 +01:21 121
184 Ainārs Grīnvalds 02:16 VL3 29 +01:21 120
185 Māris Videmanis 02:16 VL2 54 +01:21 120
186 Didzis Videmanis 02:16 VL2 55 +01:22 120
187 Artūrs Brants 02:17 VB2 61 +01:22 120
188 Kristaps Caune 02:18 VBJ 10 +01:23 119
189 Ainārs Brālītis 02:18 VB2 62 +01:23 119
190 Edgars Kāpostiņš 02:18 VB2 63 +01:24 119
191 Aivis Štemmers 02:19 VB2 64 +01:24 118
192 Juris Trofimenko 02:19 VB2 65 +01:24 118
193 Igors Trofimenko 02:20 VB2 66 +01:25 117
194 Kārlis Kravis 02:20 VL2 56 +01:25 117
195 Jānis Kokins 02:20 VLJ 9 +01:25 117
196 Kaspars Boriss 02:20 VL2 57 +01:26 117
197 Henrihs Petrovskis 02:21 VB2 67 +01:26 117
198 Viesturs Puriņš 02:21 VB3 20 +01:26 117
199 Ivars Seiksts 02:21 VB2 68 +01:26 116
200 Kristaps Skujiņš 02:21 VL2 58 +01:26 116
201 Sandis Kanbergs 02:21 VB2 69 +01:26 116
202 Jānis Kalniņš 02:21 VB2 70 +01:26 116
203 Sandis Radziņš 02:21 VLJ 10 +01:26 116
204 Edgars Ābelītis 02:21 VL2 59 +01:26 116
205 Māris Petrovs 02:22 VBJ 11 +01:27 116
206 Dzintars Petrovs 02:22 VL3 30 +01:27 116
207 Aigars Kokins 02:22 VL2 60 +01:27 115
208 Valentīns Ščedrovs 02:22 VL2 61 +01:27 115
209 Armands Bāris 02:22 VL2 62 +01:27 115
210 Aigars Beks 02:23 VL3 31 +01:28 115
211 Ēriks Piņķis 02:24 VB3 21 +01:29 114
212 Kaspars Kārkliņš 02:25 VB3 22 +01:30 113
213 Aigars Gedroics 02:25 VL2 63 +01:30 113
214 Ivars Radovičs 02:25 VL2 64 +01:30 113
215 Ivars Eškins 02:25 VB3 23 +01:30 113
216 Mārtiņš Puriņš 02:25 VB2 71 +01:31 113
217 Kaspars Vingris 02:26 VL2 65 +01:31 113
218 Ansis Kuplis 02:26 VB3 24 +01:31 112
219 Renars Vate 02:26 VB2 72 +01:31 112
220 Jānis Kopmanis 02:26 VB3 25 +01:32 112
221 Erlens Grunckis 02:27 VB3 26 +01:32 112
222 Kārlis Cinis 02:27 VB2 73 +01:32 112
223 Kaspars Purmalietis 02:28 VB2 74 +01:33 111
224 Jānis Marčinkus 02:28 VL4 6 +01:33 111
225 Gints Ošiņš 02:28 VB3 27 +01:33 111
226 Matīss Ķeķers 02:28 VB2 75 +01:33 111
227 Jānis Šnepste 02:28 VL3 32 +01:33 111
228 Edgars Porciks 02:29 VL2 66 +01:34 110
229 Raivis Vilūns 02:29 VB2 76 +01:34 110
230 Egnārs Gudriķis 02:29 VB2 77 +01:34 110
231 Edijs Bogomolovs 02:29 VBJ 12 +01:34 110
232 Andris Eihmanis 02:29 VB2 78 +01:34 110
233 Gunārs Grundštoks 02:30 VL2 67 +01:35 109
234 Valdis Bergs 02:30 VL2 68 +01:35 109
235 Ainārs Arnicāns 02:31 VL3 33 +01:36 109
236 Uldis Arbidāns 02:31 VB3 28 +01:36 109
237 Juris Līpacis 02:31 VB3 29 +01:36 109
238 Sandijs Madrēvičs 02:31 VB2 79 +01:36 108
239 Edgars Kuģenieks 02:32 VL2 69 +01:37 108
240 Miks Vilsons 02:32 VL3 34 +01:37 108
241 Agris Bombiza 02:33 VB2 80 +01:38 107
242 Armands Lunts 02:33 VL3 35 +01:39 107
243 Kalvis Malderis 02:34 VL3 36 +01:39 107
244 Normunds Grava 02:34 VB3 30 +01:39 107
245 Ģirts Vēsma 02:35 VL4 7 +01:40 106
246 Agris Liepa 02:35 VL2 70 +01:40 106
247 Mārcis Bokmanis 02:36 VL2 71 +01:41 105
248 Dzintars Dūdiņš 02:36 VL3 37 +01:41 105
249 Eduards Bura 02:37 VB3 31 +01:42 105
250 Juris Batars 02:37 VL4 8 +01:42 104
251 Vilmārs Zeme 02:37 VB3 32 +01:43 104
252 Kristaps Valainis 02:38 VB2 81 +01:43 104
253 Mārcis Jēgers 02:38 VL2 72 +01:43 104
254 Armands Alksnis 02:38 VB3 33 +01:43 104
255 Miks Užulis 02:39 VB2 82 +01:44 103
256 Oliver Kask 02:39 VLJ 11 +01:44 103
257 Vitālijs Jakovļevs 02:41 VL2 73 +01:46 102
258 Andris Baranovskis 02:41 VL2 74 +01:47 102
259 Aigars Eglājs 02:42 VB2 83 +01:47 101
260 Valdis Sirsniņš 02:43 VB4 2 +01:48 101
261 Māris Čivčišs 02:44 VB2 84 +01:49 100
262 Agris Meilerts 02:44 VB3 34 +01:49 100
263 Miķelis Zaļais 02:45 VB2 85 +01:50 100
264 Andris Baikovs 02:45 VB2 86 +01:50 100
265 Aigars Aukšmuksts 02:45 VB4 3 +01:50 100
266 Uldis Benhens 02:45 VB3 35 +01:50 99
267 Edijs Šadauskis 02:45 VL3 38 +01:50 99
268 Rodrigo Treijers 02:45 VL2 75 +01:51 99
269 Ģirts Goško 02:46 VL2 76 +01:51 99
270 Toms Gruziņš 02:48 VB2 87 +01:53 98
271 Krišjānis Nesenbergs 02:48 VL2 77 +01:53 98
272 Jānis Spirģis 02:49 VB2 88 +01:54 97
273 Ilvars Ruņģis 02:49 VL3 39 +01:54 97
274 Ivars Šleiners 02:49 VB4 4 +01:54 97
275 Valters Bruss 02:50 VB3 36 +01:55 97
276 Ilmārs Zirnis 02:51 VL4 9 +01:56 96
277 Gints Vanags 02:51 VB2 89 +01:56 96
278 Atis Brikmanis 02:52 VB2 90 +01:57 96
279 Didzis Raits 02:53 VL2 78 +01:58 95
280 Mārtiņš Aleksejevs 02:53 VBJ 13 +01:59 95
281 Jānis Zemturis 02:55 VB4 5 +02:00 94
282 Gatis Litvins 02:55 VB2 91 +02:00 94
283 Ainars Zēbergs 02:55 VL3 40 +02:00 94
284 Gundars Freimanis 02:55 VB4 6 +02:00 94
285 Mārtiņš Malzubris 02:57 VL2 79 +02:02 93
286 Gints Buraks 02:59 VB2 92 +02:04 92
287 Kaspars Jasinkevičs 02:59 VB3 37 +02:04 92
288 Jānis Blumbergs 03:03 VB2 93 +02:08 90
289 Jānis Eimuss 03:03 VB3 38 +02:08 90
290 Arnis Pokšāns 03:04 VB3 39 +02:09 89
291 Edgars Baltiņš 03:04 VB3 40 +02:09 89
292 Ivars Dzērve 03:13 VB3 41 +02:18 85
293 Māris Zudrags 03:17 VL3 41 +02:22 83
294 Ronalds Skudra 03:19 VB2 94 +02:25 82
295 Imants Ločmelis 03:24 VL4 10 +02:29 80
296 Dzintars Laganovskis 03:44 VB3 42 +02:49 73
297 Guntis Buks 03:55 VB2 95 +03:00 70
298 Andis Beitiks 04:04 VB3 43 +03:09 67
299 Rolands Ostrovskis 12:45:43 VB2 96 +12:44:48 0
KALNU KARALIS posma rezultāti
Sievietes
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Ilona Marhele 01:10 SB2 1 +00:00 300
2 Evija Melberga 01:22 SBJ 1 +00:11 256
3 Irīna Štūla-Pankoka 01:25 SL2 1 +00:14 248
4 Karīna Helmane 01:32 SL2 2 +00:21 229
5 Laura Čakle 01:34 SL2 3 +00:23 224
6 Marta Zumberga 01:35 SL2 4 +00:25 220
7 Ludmila Joce 01:44 SL3 1 +00:33 202
8 Evija Vate 01:46 SL2 5 +00:36 197
9 Liene Štalte 01:49 SB2 2 +00:39 192
10 Alise Vītola 01:51 SL2 6 +00:41 189
11 Gunta Amoliņa 01:52 SL2 7 +00:42 187
12 Laura Lapiņa 01:55 SB3 1 +00:45 182
13 Ilze Cahrausa 01:56 SB2 3 +00:46 181
14 Linda Boldāne 02:01 SBJ 2 +00:51 174
15 Viviana Kirilova 02:04 SL2 8 +00:54 169
16 Klinta Lauska 02:05 SBJ 3 +00:55 167
17 Zane Tilta 02:06 SB2 4 +00:56 166
18 Džanita Freija 02:08 SB3 2 +00:58 164
19 Anete Bauere 02:09 SBJ 4 +00:59 163
20 Madara Frēliha 02:09 SB2 5 +00:59 163
21 Laura Stūrīte 02:10 SB2 6 +01:00 162
22 Ieva Krūmiņa 02:10 SB2 7 +01:00 161
23 Ginta Valtere 02:11 SB2 8 +01:00 161
24 Ilze Limanāne 02:11 SL2 9 +01:01 160
25 Ilona Frīdmane 02:11 SB2 9 +01:01 160
26 Inga Ziediņa 02:12 SL3 2 +01:01 160
27 Māra Eižvērtiņa 02:13 SB2 10 +01:02 158
28 Madara Šneidere 02:13 SB2 11 +01:03 158
29 Iveta Niedre 02:13 SB3 3 +01:03 157
30 Ance Rieksta 02:14 SBJ 5 +01:04 156
31 Guna Ūsele 02:15 SL2 10 +01:05 156
32 Vineta Pētersone 02:15 SL2 11 +01:05 156
33 Ieva Poriņa 02:16 SL2 12 +01:05 155
34 Lauma Bite 02:16 SL2 13 +01:06 154
35 Ilze Boldāne 02:16 SB3 4 +01:06 154
36 Inta Cīmure 02:17 SB2 12 +01:07 153
37 Alīna Rence 02:19 SB2 13 +01:09 151
38 Agnese Kalniņa 02:19 SL2 14 +01:09 151
39 Viktorija Gucu 02:20 SL2 15 +01:10 150
40 Dace Tetere 02:21 SB2 14 +01:11 149
41 Anastasija Čekriževa 02:21 SB2 15 +01:11 149
42 Ērika Urtāne 02:21 SB2 16 +01:11 149
43 Ieva Zirne 02:22 SB2 17 +01:11 148
44 Ance Ziediņa 02:22 SB2 18 +01:12 148
45 Linda Beldava 02:23 SB2 19 +01:13 147
46 Ilva Kārkliņa 02:24 SB3 5 +01:14 146
47 Rasa Grāvīte 02:25 SBJ 6 +01:14 145
48 Elīna Zālīte 02:25 SB2 20 +01:15 145
49 Terēze Peniķe 02:25 SLJ 1 +01:15 144
50 Anna-Krista Eškina 02:26 SBJ 7 +01:16 144
51 Maija Pūpola 02:27 SL3 3 +01:17 143
52 Svetlana Puce 02:28 SB3 6 +01:18 142
53 Kristīne Sprice 02:28 SB2 21 +01:18 142
54 Guna Ostrovska 02:29 SL2 16 +01:18 141
55 Inta Zīriuse 02:29 SL2 17 +01:19 141
56 Baiba Litvina 02:30 SB2 22 +01:20 140
57 Jolanta Bura 02:31 SB3 7 +01:20 139
58 Laila Ceika 02:31 SB4 1 +01:21 139
59 Aija Rulle 02:31 SL2 18 +01:21 139
60 Aiva Klepere 02:32 SL2 19 +01:21 139
61 Sabīne Bunere 02:32 SBJ 8 +01:22 138
62 Justīne Savitska 02:33 SB2 23 +01:23 137
63 Ina Graudiņa 02:33 SL2 20 +01:23 137
64 Zane Inovska 02:34 SB2 24 +01:23 137
65 Evita Dzanuškāne 02:35 SB2 25 +01:24 136
66 Evita Zariņa 02:35 SL2 21 +01:25 136
67 Evita Ozola 02:36 SB2 26 +01:26 135
68 Elīna Rozīte 02:37 SL2 22 +01:27 134
69 Māra Braslava 02:38 SBJ 9 +01:27 133
70 Liene Bikše 02:38 SB2 27 +01:28 133
71 Lelde Broka 02:38 SB2 28 +01:28 133
72 Kaidi-Keir Kukk 02:39 SLJ 2 +01:29 132
73 Agnese Kalnāja 02:39 SB2 29 +01:29 132
74 Dace Ūsele 02:40 SB2 30 +01:30 131
75 Līga Strazdiņa 02:41 SB2 31 +01:30 131
76 Santa Roze 02:41 SB3 8 +01:31 131
77 Baiba Močāne 02:41 SB2 32 +01:31 130
78 Elita Ozoliņa 02:41 SL3 4 +01:31 130
79 Krista Kuzņecova 02:42 SBJ 10 +01:32 130
80 Ilona Balode 02:42 SB3 9 +01:32 130
81 Solveiga Tīsa 02:42 SL2 23 +01:32 130
82 Agnese Zārdiņa 02:42 SB2 33 +01:32 130
83 Evita Baltiņa 02:42 SB2 34 +01:32 129
84 Inga Vīksniņa 02:43 SL2 24 +01:32 129
85 Līga Eriņa 02:44 SB2 35 +01:34 128
86 Līga Vībure 02:45 SL2 25 +01:35 127
87 Zanda Rutkovska 02:45 SB2 36 +01:35 127
88 Astra Asafreja 02:46 SB2 37 +01:35 127
89 Rigonda Nudiena 02:46 SB2 38 +01:35 127
90 Lāsma Āboliņa 02:46 SB3 10 +01:36 126
91 Santa Birģele 02:47 SBJ 11 +01:37 125
92 Agnese Meikšāne 02:48 SL2 26 +01:38 125
93 Kristīne Sekace 02:49 SB2 39 +01:39 124
94 Laila Roģe 02:49 SB2 40 +01:39 124
95 Indra Krēgere 02:49 SB2 41 +01:39 124
96 Aiga Romāne-Meiere 02:49 SB2 42 +01:39 124
97 Ieva Eglīte 02:50 SB2 43 +01:40 124
98 Karīna Krūmiņliepa 02:50 SL2 27 +01:40 123
99 Agnese Paulsone 02:50 SB2 44 +01:40 123
100 Zane Karpenko 02:50 SL2 28 +01:40 123
101 Dace Veipa 02:51 SL2 29 +01:41 123
102 Jolanta Romanova 02:51 SB3 11 +01:41 123
103 Evija Freimane 02:51 SB2 45 +01:41 123
104 Kristīne Gržibovska 02:52 SLJ 3 +01:41 123
105 Dārta Indriksone 02:52 SB2 46 +01:42 122
106 Līga Rukšāne 02:52 SL2 30 +01:42 122
107 Līga Zariņa 02:53 SB4 2 +01:43 121
108 Līga Līce 02:56 SL3 5 +01:46 119
109 Kristīne Balode 02:58 SB2 47 +01:48 118
110 Zane Zamarina 02:58 SB2 48 +01:48 118
111 Baiba Hincenberga 02:59 SB2 49 +01:49 117
112 Līva Poriete 03:00 SBJ 12 +01:50 117
113 Agnese Caune 03:00 SB2 50 +01:50 117
114 Daina Drozdova 03:00 SB2 51 +01:50 117
115 Alise Pokšāne 03:01 SBJ 13 +01:51 116
116 Kristīne Kutuzova 03:02 SB2 52 +01:52 116
117 Vita Grahovska 03:05 SB2 53 +01:55 114
118 Aija Melezere 03:06 SL2 31 +01:56 113
119 Vita Zeltzaķe 03:06 SL2 32 +01:56 113
120 Ļuba Tihomirova 03:07 SBJ 14 +01:57 112
121 Aija Andersone 03:08 SB2 54 +01:58 112
122 Zanda Taupmana 03:08 SL3 6 +01:58 112
123 Natālija Zeņina 03:10 SB3 12 +02:00 111
124 Ilze Tereško 03:12 SB3 13 +02:02 110
125 Urzula Spickus 03:13 SB3 14 +02:03 109
126 Agnese Fogele 03:15 SB2 55 +02:05 108
127 Inguna Folberga-Strazda 03:16 SB3 15 +02:06 107
128 Dace Goško 03:16 SB2 56 +02:06 107
129 Agnese Bahmane 03:17 SL2 33 +02:06 107
130 Ieva Tāle 03:17 SB2 57 +02:07 107
131 Ieva Ozoliņa 03:18 SB2 58 +02:07 106
132 Laura Alsberga 03:18 SB2 59 +02:08 106
133 Māra Lākute 03:20 SB2 60 +02:10 105
134 Ilze Stundiņa 03:23 SB2 61 +02:12 104
135 Madara Mačiņa 03:24 SBJ 15 +02:13 103
136 Vivita Ruņģe 03:24 SL3 7 +02:14 103
137 Ekaterina Botanogova 03:24 SBJ 16 +02:14 103
138 Dace Baumane 03:26 SB2 62 +02:15 102
139 Laima Baltiņa 03:26 SBJ 17 +02:16 102
140 Benita Ločmele 03:28 SB4 3 +02:18 101
141 Līga Hartpenga 03:32 SB2 63 +02:21 99
142 Gaida Ķerve 03:33 SB4 4 +02:22 99
143 Laura Deņisova 03:36 SBJ 18 +02:25 98
144 Inese Ozola 03:37 SB2 64 +02:27 97
145 Antra Lukševica 03:39 SB2 65 +02:28 96
146 Santa Tinkusa 03:39 SB2 66 +02:29 96
147 Sandra Segliņa 03:40 SB2 67 +02:30 96
148 Gunta Važa 03:46 SB3 16 +02:35 93
149 Ilze Pelēce 03:49 SB3 17 +02:39 92
150 Iveta Radiņa-Liepkaula 03:57 SB3 18 +02:46 89
151 Liāna Sudraba 03:58 SL3 8 +02:48 88
152 Baiba Dombrovska 04:00 SB4 5 +02:50 88
153 Inga Braunere-Beke 04:00 SB2 68 +02:50 88
154 Lauma Uzija 04:03 SB2 69 +02:53 87
155 Agnese Laizāne 04:12 SB2 70 +03:02 83
156 Aira Loite 04:15 SB3 19 +03:05 82
157 Simona Radoviča 05:01 SB2 71 +03:50 70
158 Aija Orniņa 05:29 SB3 20 +04:19 64
ZEBRUS EZERA iegūtie PUNKTI
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Kristaps Bērziņš 2:12:08 1000 00:57 286 1286 VLJ
2 Kristaps Kaimiņš 2:17:54 958 00:57 286 1244 VL2
3 Anatolijs Macuks 2:13:26 990 01:10 233 1223 VL2
4 Gints Lūsis 2:19:38 946 01:02 263 1209 VL2
5 Uldis Klepers 2:25:25 909 01:14 221 1130 VL2
6 Mārtiņš Puriņš 2:36:49 843 01:05 252 1095 VL2
7 Kristaps Broks 2:35:59 847 01:21 201 1048 VL2
8 Rūdolfs Zērnis 1:14:25 750 00:55 295 1045 VBJ
9 Andris Jubelis 1:15:14 742 00:54 300 1042 VB2
10 Mārtiņš Auziņš 2:30:57 875 01:40 163 1038 VL2
11 Juris Damškalns 2:42:34 813 01:16 214 1027 VL2
12 Nikolajs Saulītis 2:43:29 808 01:21 202 1010 VL3
13 Juris Šehtels 2:45:15 800 01:28 185 985 VL3
14 Andis Rumbenieks 2:40:13 825 01:47 153 978 VL2
15 Didzis Glušņevs 2:40:33 823 01:53 145 968 VLJ
16 Vents Lupkins 2:48:56 782 01:29 184 966 VLJ
17 Dzintars Rērihs 2:50:22 776 01:28 187 963 VL2
18 Kristaps Epners 2:43:15 809 01:50 148 957 VL2
19 Edgars Vanters 2:50:22 776 01:40 164 940 VL2
20 Ruslans Šuļga 2:47:31 789 01:48 151 940 VL2
21 Jānis Kūms 1:17:32 720 01:15 217 937 VB2
22 Dmitrijs Blatovs 2:56:31 749 01:29 184 933 VL2
23 Māris Pankoks 2:53:36 761 01:40 164 925 VL3
24 Aigars Bundzinieks 2:56:15 750 01:35 172 922 VL3
25 Aigars Lūsis 2:56:37 748 01:37 169 917 VL4
26 Dainis Limanāns 2:50:22 776 01:58 139 915 VL2
27 Uģis Karasevs 1:20:53 690 01:14 222 912 VB2
28 Kaspars Adijāns 3:04:20 717 01:25 192 909 VL2
29 Uldis Kļaviņš 1:19:27 702 01:19 206 908 VB2
30 Nikolajs Lucāns 2:54:13 758 01:50 149 907 VL3
31 Arvis Stivriņš 2:54:23 758 01:51 148 906 VL2
32 Hugo Jakobi 2:56:07 750 01:49 150 900 VL2
33 Atis Caune 2:56:46 748 01:55 143 891 VL2
34 Andris Bāliņš 3:14:43 679 01:18 211 890 VL2
35 Rihards Volfs 3:07:37 704 01:29 184 888 VL2
36 Aino Gošs 3:09:01 699 01:30 183 882 VL3
37 Raitis Bērziņš 3:01:25 728 01:47 153 881 VL2
38 Aigars Dudelis 3:00:44 731 01:50 149 880 VL3
39 Edgars Goba 3:02:54 722 01:50 149 871 VL3
40 Ivo Ielītis 3:08:08 702 01:38 168 870 VL2
41 Jānis Actiņš 3:06:16 709 01:45 156 865 VL3
42 Ingus Šalms 3:12:24 687 01:33 177 864 VL2
43 Mārtiņš Niklass 3:10:10 695 01:40 163 858 VL2
44 Jānis Važņevičs 3:09:48 696 01:42 161 857 VL4
45 Mārcis Standzenieks 3:04:42 715 01:56 141 856 VL3
46 Mārtiņš Plaudis 3:14:33 679 01:37 170 849 VLJ
47 Ritvars Gedrovičs 3:30:11 629 01:18 211 840 VL2
48 Jānis Dūka 3:15:10 677 01:43 160 837 VL2
49 Igor Shutov 3:07:59 703 02:07 129 832 VLJ
50 Maxim Klimov 3:08:55 699 02:03 133 832 VL2
51 Edgars Peičs 3:07:53 703 02:09 127 830 VL2
52 Māris Bisenieks 1:31:57 607 01:15 219 826 VB3
53 Roberts Ivzāns 3:14:27 680 01:55 142 822 VL3
54 Anrijs Tērauds 3:13:28 683 02:02 134 817 VL2
55 Lauris Repša 1:27:58 634 01:32 179 813 VB2
56 Edgars Rencis 3:16:13 673 02:00 136 809 VL2
57 Aigars Čeksters 3:16:47 671 01:59 138 809 VL2
58 Ainārs Kumpiņš 3:15:39 675 02:03 133 808 VL2
59 Rainers Meiers 3:29:10 632 01:35 173 805 VL3
60 Andris Limanāns 3:18:40 665 01:57 140 805 VL2
61 Ingus Znotiņš 1:30:12 619 01:29 184 803 VB2
62 Gatis Kveders 3:16:00 674 02:07 129 803 VL2
63 Mareks Tumašs 3:25:45 642 01:43 159 801 VL2
64 Gvido Borovskis 3:33:53 618 01:30 182 800 VL2
65 Juris Čerņadjevs 3:24:55 645 01:46 154 799 VL3
66 Arvīds Germovs 3:17:38 669 02:13 124 793 VL3
67 Andris Jansons 3:26:44 639 01:47 153 792 VL3
68 Viktors Saveļjevs 3:20:58 657 02:02 134 791 VL2
69 Guntis Vijgriezis 3:32:31 622 01:37 168 790 VL3
70 Vitālijs Muzika 3:28:53 633 01:44 157 790 VL3
71 Uldis Pormeisters 3:19:44 662 02:10 126 788 VL2
72 Kaspars Tūbelis 1:28:14 633 01:46 155 788 VB3
73 Artūrs Ketlers 3:41:49 596 01:26 189 785 VLJ
74 Andis Geste 3:31:09 626 01:50 149 775 VL2
75 Kaspars Laizāns 3:22:05 654 02:15 121 775 VL2
76 Māris Ūselis 3:24:30 646 02:09 127 773 VL2
77 Raitis Maurāns 3:42:42 593 01:33 176 769 VL2
78 Jānis Šnepste 3:20:50 658 02:28 111 769 VL3
79 Māris Punenovs 3:26:46 639 02:09 128 767 VL3
80 Miks Pētersons 3:26:44 639 02:12 124 763 VL2
81 Armands Bāris 3:24:04 648 02:22 115 763 VL2
82 Juris Redisons 1:39:08 563 01:22 199 762 VB2
83 Agris Stūris 1:33:07 599 01:40 163 762 VB2
84 Didzis Videmanis 3:26:03 641 02:16 120 761 VL2
85 Edgars Ezers 3:27:34 637 02:13 123 760 VL2
86 Andis Leontjevs 1:44:13 536 01:13 223 759 VB2
87 Māris Videmanis 3:26:52 639 02:16 120 759 VL2
88 Ilmars Knipšis 3:37:07 609 01:51 147 756 VL3
89 Ainārs Grīnvalds 3:27:47 636 02:16 120 756 VL3
90 Aigars Gedroics 3:26:25 640 02:25 113 753 VL2
91 Modris Liepiņš 3:31:33 625 02:08 128 753 VL3
92 Valentīns Ščedrovs 3:27:00 638 02:22 115 753 VL2
93 Ziedonis Tabūns 3:35:52 612 01:58 139 751 VL3
94 Arno Šķipars 1:33:38 596 01:46 155 751 VB2
95 Guntis Dude 1:37:56 570 01:31 179 749 VB4
96 Artis Pūcītis 1:35:31 584 01:40 163 747 VB2
97 Mārtiņš Pjalkovskis 1:33:40 596 01:50 149 745 VBJ
98 Aleksandrs Judkins 1:39:41 560 01:29 185 745 VB2
99 Aigars Kokins 3:29:48 630 02:22 115 745 VL2
100 Oskars Zērnis 1:33:40 596 01:59 138 734 VB3
101 Andžejs Stenclavs 3:36:31 610 02:14 122 732 VL3
102 Mārtiņš Fārenhorsts 1:41:28 550 01:31 180 730 VB2
103 Jānis Vanags 1:34:32 590 01:57 140 730 VB2
104 Aigars Beks 3:35:11 614 02:23 115 729 VL3
105 Zigmunds Zauls 1:35:47 583 01:53 145 728 VB2
106 Juris Jevsins 3:50:06 574 01:48 152 726 VL3
107 Kārlis Kravis 3:37:15 608 02:20 117 725 VL2
108 Edgars Bukšs 3:47:29 581 01:55 143 724 VL2
109 Raitis Puriņš 3:55:35 561 01:41 163 724 VL4
110 Ivars Radovičs 3:36:50 609 02:25 113 722 VL2
111 Krišjānis Neijs 4:03:35 542 01:32 179 721 VL2
112 Andris Ludriks 3:54:54 563 01:44 157 720 VL3
113 Dzintars Lūsis 3:44:13 589 02:05 131 720 VL4
114 Igors Seņko 1:38:04 569 01:49 150 719 VB2
115 Edgars Porciks 3:36:54 609 02:29 110 719 VL2
116 Agris Liepa 3:36:45 610 02:35 106 716 VL2
117 Guntis Kārkliņš 1:40:01 558 01:44 157 715 VB2
118 Jānis Bormeisters 3:43:30 591 02:13 124 715 VL2
119 Anrijs Hodžajevs 1:40:26 556 01:44 158 714 VB2
120 Vladeks Alševskis 1:46:31 524 01:26 190 714 VB2
121 Dzintars Petrovs 3:41:12 597 02:22 116 713 VL3
122 Rihards Čaiba 1:42:24 545 01:38 167 712 VBJ
123 Juris Perunovs 3:44:08 590 02:16 121 711 VL3
124 Jānis Kokins 3:42:33 594 02:20 117 711 VLJ
125 Gatis Goba 1:37:30 572 02:01 135 707 VB2
126 Andris Drešmanis 3:46:04 584 02:13 123 707 VL3
127 Armands Zvejnieks 1:39:50 559 01:51 147 706 VB2
128 Uģis Inka 1:43:39 538 01:38 166 704 VB2
129 Jānis Marčinkus 3:42:41 593 02:28 111 704 VL4
130 Kristaps Straumēns 1:40:43 554 01:50 149 703 VB2
131 Gunārs Grundštoks 3:44:10 589 02:30 109 698 VL2
132 Jānis Bidiņš 1:38:47 565 02:04 132 697 VB2
133 Sandis Radziņš 3:48:59 577 02:21 116 693 VLJ
134 Normunds Zauls 1:41:52 548 01:53 144 692 VB3
135 Ģirts Goško 3:43:15 592 02:46 99 691 VL2
136 Miks Vilsons 3:47:21 581 02:32 108 689 VL3
137 Artis Līcītis 3:53:58 565 02:12 124 689 VL2
138 Sandis Rudzītis 1:40:49 554 02:01 135 689 VB2
139 Mārtiņš Galvanovskis 4:03:21 543 01:53 145 688 VL2
140 Māris Pilmanis 1:41:47 548 01:57 140 688 VB3
141 Kristaps Skujiņš 3:50:59 572 02:21 116 688 VL2
142 Aleksandrs Kostarevs 1:40:57 553 02:03 134 687 VB2
143 Ģirts Vēsma 3:47:52 580 02:35 106 686 VL4
144 Edgars Ābelītis 3:52:03 569 02:21 116 685 VL2
145 Kaspars Vingris 3:51:11 572 02:26 113 685 VL2
146 Ainārs Arnicāns 3:49:36 575 02:31 109 684 VL3
147 Māris Ostelis 1:41:35 549 02:03 134 683 VB2
148 Ģirts Bulāns 1:46:11 526 01:45 156 682 VB2
149 Mārcis Bokmanis 3:49:06 577 02:36 105 682 VL2
150 Mārtiņš Andersons 1:43:17 540 01:56 141 681 VB2
151 Armands Sudrabs 1:46:23 525 01:45 156 681 VB2
152 Armands Lunts 3:50:30 573 02:33 107 680 VL3
153 Dzintars Dūdiņš 3:49:46 575 02:36 105 680 VL3
154 Oliver Kask 3:49:19 576 02:39 103 679 VLJ
155 Ivo Rubīns 4:10:01 528 01:49 151 679 VL2
156 Māris Sardiko 1:50:57 503 01:34 175 678 VBJ
157 Mārtiņš Zemturis 1:56:54 477 01:22 200 677 VBJ
158 Andris Baranovskis 3:50:10 574 02:41 102 676 VL2
159 Arnis Grasis 1:42:47 543 02:04 132 675 VB3
160 Rolands Briņķis 1:46:27 524 01:49 150 674 VB2
161 Andris Pommers 1:43:55 537 02:00 137 674 VB3
162 Einārs Stavro 4:05:51 537 02:00 136 673 VL2
163 Agnis Frijārs 1:44:28 534 02:01 136 670 VB2
164 Aldis Rocēns 4:16:59 514 01:46 155 669 VL3
165 Arturas Genys 1:44:05 536 02:04 132 668 VB3
166 Pēteris Stepiņš 1:42:44 543 02:12 124 667 VB2
167 Valdis Bergs 3:57:37 556 02:30 109 665 VL2
168 Tālis Paeglis 1:51:55 499 01:42 160 659 VB2
169 Ilmārs Zirnis 3:55:00 562 02:51 96 658 VL4
170 Jānis Purniņš 1:44:35 534 02:12 124 658 VB3
171 Rūdolfs Puķitis 1:49:31 510 01:52 146 656 VB2
172 Kalvis Malderis 4:00:40 549 02:34 107 656 VL3
173 Mārcis Jēgers 3:59:21 552 02:38 104 656 VL2
174 Viesturs Šlosbergs 1:45:37 528 02:10 126 654 VB2
175 Uģis Brencis 1:48:03 517 02:02 135 652 VB2
176 Lauris Zilveris 1:54:35 487 01:39 165 652 VB2
177 Kaspars Štromanis 1:45:46 528 02:13 123 651 VB2
178 Jānis Pūgulis 4:36:25 478 01:35 172 650 VLJ
179 Jānis Tenbergs 1:47:16 520 02:07 129 649 VB2
180 Agnis Bērziņš 2:08:36 434 01:16 215 649 VB2
181 Raimonds Soopargs 1:47:59 517 02:05 131 648 VB3
182 Mārtiņš Krauklis 1:52:18 497 01:50 148 645 VB2
183 Klāvs Zārdiņš 1:50:17 506 02:01 135 641 VB2
184 Jānis Lūsis 4:36:25 478 01:42 161 639 VLJ
185 Renārs Pūce 1:50:32 505 02:04 132 637 VB2
186 Dmitrijs Ruskovs 1:50:17 506 02:07 129 635 VB2
187 Kaspars Boriss 4:16:23 515 02:20 117 632 VL2
188 Uldis Zīle 4:29:18 491 01:58 139 630 VL3
189 Guntis Ziņģis 1:51:35 500 02:07 129 629 VB2
190 Jānis Puriņš 1:52:52 494 02:01 135 629 VB2
191 Dzintars Jaunzems 1:50:44 504 02:13 123 627 VB2
192 Sergejs Savrinovičs 1:51:45 499 02:08 128 627 VB2
193 Mārtiņš Malzubris 4:07:29 534 02:57 93 627 VL2
194 Rodrigo Treijers 4:10:55 527 02:45 99 626 VL2
195 Guntis Strautiņš 1:53:05 494 02:05 131 625 VBJ
196 Uģis Romanovskis 4:36:22 478 01:51 147 625 VL2
197 Dainis Barsukovs 1:52:48 495 02:06 130 625 VB2
198 Vitālijs Jakovļevs 4:13:11 522 02:41 102 624 VL2
199 Māris Vīlips 1:51:21 501 02:13 123 624 VB3
200 Juris Zariņš 1:56:32 479 01:54 143 622 VB3
201 Mārtiņš Pētersons 1:53:39 491 02:07 129 620 VB2
202 Juris Batars 4:16:29 515 02:37 104 619 VL4
203 Kristaps Caune 1:52:02 498 02:18 119 617 VBJ
204 Agris Krumbergs 1:54:50 486 02:07 129 615 VB3
205 Konstantīns Vasiļjevs 2:01:58 458 01:45 156 614 VB2
206 Arvīds Ozoliņš 1:54:39 487 02:10 126 613 VB3
207 Didzis Raits 4:15:43 517 02:53 95 612 VL2
208 Jānis Tērauds 2:04:35 448 01:41 162 610 VB3
209 Krišjānis Nesenbergs 4:18:54 510 02:48 98 608 VL2
210 Viesturs Puriņš 1:54:32 487 02:21 117 604 VB3
211 Ainārs Brālītis 1:55:26 484 02:18 119 603 VB2
212 Gatis Šīmanis 1:56:22 480 02:14 122 602 VB2
213 Māris Petrovs 1:55:22 484 02:22 116 600 VBJ
214 Ēriks Piņķis 1:54:44 486 02:24 114 600 VB3
215 Ilgvars Bisenieks 1:57:28 475 02:12 124 599 VB2
216 Kaspars Kārkliņš 1:54:57 486 02:25 113 599 VB3
217 Andris Jonelis 2:00:11 464 02:02 134 598 VB2
218 Artūrs Juršens 1:58:49 470 02:09 127 597 VBJ
219 Ivars Seiksts 1:55:58 481 02:21 116 597 VB2
220 Erlens Grunckis 1:55:14 484 02:27 112 596 VB3
221 Edgars Kuģenieks 4:32:43 485 02:32 108 593 VL2
222 Artūrs Brants 1:58:07 473 02:17 120 593 VB2
223 Kārlis Cinis 1:56:06 481 02:27 112 593 VB2
224 Matīss Ķeķers 1:55:54 482 02:28 111 593 VB2
225 Ainars Zēbergs 4:25:03 499 02:55 94 593 VL3
226 Aivis Štemmers 1:57:58 473 02:19 118 591 VB2
227 Reinis Auziņš 1:59:34 467 02:12 124 591 VB2
228 Eduards Bura 1:54:56 486 02:37 105 591 VB3
229 Viesturs Dzirkalis 1:59:12 468 02:15 121 589 VB3
230 Ritvars Buka 1:59:26 467 02:14 122 589 VB2
231 Henrihs Petrovskis 1:58:13 472 02:21 117 589 VB2
232 Edgars Kāpostiņš 1:59:03 469 02:18 119 588 VB2
233 Juris Līpacis 1:56:34 479 02:31 109 588 VB3
234 Juris Trofimenko 1:59:30 467 02:19 118 585 VB2
235 Igors Trofimenko 1:59:30 467 02:20 117 584 VB2
236 Aivars Veiss 4:56:31 446 02:00 137 583 VL4
237 Dzintars Ruņenieks 2:05:36 444 02:01 136 580 VBJ
238 Edijs Šadauskis 4:34:35 481 02:45 99 580 VL3
239 Ilvars Ruņģis 4:34:35 481 02:49 97 578 VL3
240 Sandis Kanbergs 2:00:55 462 02:21 116 578 VB2
241 Gints Ošiņš 1:59:33 467 02:28 111 578 VB3
242 Mareks Bērziņš 2:02:54 454 02:15 122 576 VB2
243 Kaspars Purmalietis 2:00:02 465 02:28 111 576 VB2
244 Toms Pastars 2:09:30 431 01:54 144 575 VB2
245 Ansis Kuplis 2:00:45 462 02:26 112 574 VB3
246 Edijs Bogomolovs 2:00:40 463 02:29 110 573 VBJ
247 Jānis Kalniņš 2:02:12 457 02:21 116 573 VB2
248 Egnārs Gudriķis 2:01:08 461 02:29 110 571 VB2
249 Jānis Kopmanis 2:01:44 458 02:26 112 570 VB3
250 Normunds Kārkliņš 2:05:43 444 02:12 124 568 VB3
251 Renars Vate 2:02:40 455 02:26 112 567 VB2
252 Jurģis Urtāns 2:05:53 443 02:12 124 567 VB2
253 Māris Zudrags 4:33:26 483 03:17 83 566 VL3
254 Vidis Baltais 2:11:05 426 02:00 137 563 VB3
255 Imants Ločmelis 4:34:03 482 03:24 80 562 VL4
256 Andris Eihmanis 2:04:38 448 02:29 110 558 VB2
257 Raivis Vilūns 2:04:49 447 02:29 110 557 VB2
258 Uldis Arbidāns 2:08:26 435 02:31 109 544 VB3
259 Alvis Cimža 2:11:51 423 02:16 121 544 VBJ
260 Sandijs Madrēvičs 2:08:19 435 02:31 108 543 VB2
261 Uldis Benhens 2:08:36 434 02:45 99 533 VB3
262 Miks Užulis 2:10:39 427 02:39 103 530 VB2
263 Gints Vanags 2:09:09 432 02:51 96 528 VB2
264 Armands Alksnis 2:11:36 424 02:38 104 528 VB3
265 Normunds Grava 2:13:14 419 02:34 107 526 VB3
266 Kristaps Valainis 2:12:07 422 02:38 104 526 VB2
267 Aigars Aukšmuksts 2:11:37 424 02:45 100 524 VB4
268 Aigars Eglājs 2:13:05 419 02:42 101 520 VB2
269 Māris Čivčišs 2:13:49 417 02:44 100 517 VB2
270 Rolands Ostrovskis 1:48:26 515 12:45:43 0 515 VB2
271 Toms Gruziņš 2:14:13 416 02:48 98 514 VB2
272 Vilmārs Zeme 2:16:51 408 02:37 104 512 VB3
273 Valters Bruss 2:14:28 415 02:50 97 512 VB3
274 Agris Bombiza 2:18:36 403 02:33 107 510 VB2
275 Gundars Freimanis 2:14:15 416 02:55 94 510 VB4
276 Agris Meilerts 2:16:18 409 02:44 100 509 VB3
277 Jānis Blumbergs 2:13:14 419 03:03 90 509 VB2
278 Kaspars Jasinkevičs 2:13:58 417 02:59 92 509 VB3
279 Mārtiņš Aleksejevs 2:14:55 414 02:53 95 509 VBJ
280 Ivars Eškins 2:24:30 386 02:25 113 499 VB3
281 Mārtiņš Puriņš 2:25:10 384 02:25 113 497 VB2
282 Jānis Zemturis 2:19:54 399 02:55 94 493 VB4
283 Atis Brikmanis 2:20:46 396 02:52 96 492 VB2
284 Dainis Mors 2:30:20 371 02:16 121 492 VB3
285 Miķelis Zaļais 2:22:38 391 02:45 100 491 VB2
286 Edgars Baltiņš 2:19:45 399 03:04 89 488 VB3
287 Valdis Sirsniņš 2:24:52 385 02:43 101 486 VB4
288 Jānis Eimuss 2:20:51 396 03:03 90 486 VB3
289 Andris Baikovs 2:26:35 381 02:45 100 481 VB2
290 Gatis Litvins 2:24:40 386 02:55 94 480 VB2
291 Jānis Spirģis 2:25:51 383 02:49 97 480 VB2
292 Gints Buraks 2:24:40 386 02:59 92 478 VB2
293 Arnis Pokšāns 2:34:13 362 03:04 89 451 VB3
294 Ronalds Skudra 2:33:26 364 03:19 82 446 VB2
295 Ivars Šleiners 2:44:06 340 02:49 97 437 VB4
296 Ivars Dzērve 2:41:33 345 03:13 85 430 VB3
297 Dzintars Laganovskis 2:41:35 345 03:44 73 418 VB3
298 Guntis Buks 2:45:46 337 03:55 70 407 VB2
299 Andis Beitiks 2:49:02 330 04:04 67 397 VB3
300 Kaspars Bāliņš DNF 0 00:00 0 0 VB3
301 Viesturs Zimackis DNF 0 00:00 0 0 VL2
ZEBRUS EZERA iegūtie PUNKTI
Sievietes
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Irīna Štūla-Pankoka 2:53:37 990 01:25 248 1238 SL2
2 Laura Čakle 2:51:52 1000 01:34 224 1224 SL2
3 Karīna Helmane 2:54:33 985 01:32 229 1214 SL2
4 Viviana Kirilova 3:13:48 887 02:04 169 1056 SL2
5 Ilona Marhele 1:29:42 750 01:10 300 1050 SB2
6 Gunta Amoliņa 3:22:31 849 01:52 187 1036 SL2
7 Evija Vate 3:31:33 812 01:46 197 1009 SL2
8 Ludmila Joce 3:36:42 793 01:44 202 995 SL3
9 Ieva Poriņa 3:26:54 831 02:16 155 986 SL2
10 Agnese Kalniņa 3:27:56 827 02:19 151 978 SL2
11 Aiva Klepere 3:34:40 801 02:32 139 940 SL2
12 Guna Ostrovska 3:36:55 792 02:29 141 933 SL2
13 Terēze Peniķe 3:42:27 773 02:25 144 917 SLJ
14 Elīna Rozīte 3:39:41 782 02:37 134 916 SL2
15 Marta Zumberga 4:09:31 689 01:35 220 909 SL2
16 Vineta Pētersone 3:51:26 743 02:15 156 899 SL2
17 Evita Zariņa 3:46:04 760 02:35 136 896 SL2
18 Ilze Limanāne 3:55:22 730 02:11 160 890 SL2
19 Alise Vītola 4:05:51 699 01:51 189 888 SL2
20 Kaidi-Keir Kukk 3:49:18 750 02:39 132 882 SLJ
21 Aija Rulle 3:53:50 735 02:31 139 874 SL2
22 Līga Rukšāne 3:51:00 744 02:52 122 866 SL2
23 Līga Vībure 3:54:53 732 02:45 127 859 SL2
24 Ilze Cahrausa 1:39:23 677 01:56 181 858 SB2
25 Laura Lapiņa 1:41:07 665 01:55 182 847 SB3
26 Inga Ziediņa 4:10:55 685 02:12 160 845 SL3
27 Karīna Krūmiņliepa 3:58:31 721 02:50 123 844 SL2
28 Solveiga Tīsa 4:02:42 708 02:42 130 838 SL2
29 Linda Boldāne 1:41:40 662 02:01 174 836 SBJ
30 Guna Ūsele 4:16:29 670 02:15 156 826 SL2
31 Maija Pūpola 4:12:00 682 02:27 143 825 SL3
32 Liene Štalte 1:46:23 632 01:49 192 824 SB2
33 Viktorija Gucu 4:16:23 670 02:20 150 820 SL2
34 Līga Līce 4:05:23 700 02:56 119 819 SL3
35 Madara Frēliha 1:42:46 655 02:09 163 818 SB2
36 Ginta Valtere 1:43:26 650 02:11 161 811 SB2
37 Ilona Frīdmane 1:44:13 646 02:11 160 806 SB2
38 Vita Zeltzaķe 4:09:06 690 03:06 113 803 SL2
39 Lauma Bite 4:26:30 645 02:16 154 799 SL2
40 Klinta Lauska 1:47:16 627 02:05 167 794 SBJ
41 Dace Veipa 4:16:29 670 02:51 123 793 SL2
42 Inga Vīksniņa 4:22:20 655 02:43 129 784 SL2
43 Elita Ozoliņa 4:23:47 652 02:41 130 782 SL3
44 Ieva Krūmiņa 1:49:33 614 02:10 161 775 SB2
45 Ance Rieksta 1:49:30 614 02:14 156 770 SBJ
46 Evija Melberga 2:11:17 512 01:22 256 768 SBJ
47 Anete Bauere 1:51:45 602 02:09 163 765 SBJ
48 Zane Karpenko 4:28:37 640 02:50 123 763 SL2
49 Zanda Taupmana 4:25:16 648 03:08 112 760 SL3
50 Kristīne Gržibovska 4:32:48 630 02:52 123 753 SLJ
51 Ilze Boldāne 1:53:19 594 02:16 154 748 SB3
52 Agnese Meikšāne 4:36:19 622 02:48 125 747 SL2
53 Džanita Freija 1:55:37 582 02:08 164 746 SB3
54 Aija Melezere 4:36:24 622 03:06 113 735 SL2
55 Inta Zīriuse 4:51:27 590 02:29 141 731 SL2
56 Vivita Ruņģe 4:34:03 627 03:24 103 730 SL3
57 Linda Beldava 1:56:29 578 02:23 147 725 SB2
58 Zane Tilta 2:01:06 556 02:06 166 722 SB2
59 Dace Tetere 1:57:48 571 02:21 149 720 SB2
60 Laura Stūrīte 2:00:53 557 02:10 162 719 SB2
61 Ina Graudiņa 4:56:31 580 02:33 137 717 SL2
62 Laila Ceika 1:58:12 569 02:31 139 708 SB4
63 Iveta Niedre 2:02:22 550 02:13 157 707 SB3
64 Māra Eižvērtiņa 2:02:42 548 02:13 158 706 SB2
65 Ieva Zirne 2:00:29 558 02:22 148 706 SB2
66 Ance Ziediņa 2:00:57 556 02:22 148 704 SB2
67 Rasa Grāvīte 2:00:54 556 02:25 145 701 SBJ
68 Agnese Bahmane 4:51:38 589 03:17 107 696 SL2
69 Kristīne Sprice 2:01:57 552 02:28 142 694 SB2
70 Alīna Rence 2:03:56 543 02:19 151 694 SB2
71 Madara Šneidere 2:07:01 530 02:13 158 688 SB2
72 Agnese Kalnāja 2:01:09 555 02:39 132 687 SB2
73 Justīne Savitska 2:02:33 549 02:33 137 686 SB2
74 Lelde Broka 2:03:02 547 02:38 133 680 SB2
75 Anastasija Čekriževa 2:07:39 527 02:21 149 676 SB2
76 Inta Cīmure 2:08:49 522 02:17 153 675 SB2
77 Māra Braslava 2:04:38 540 02:38 133 673 SBJ
78 Svetlana Puce 2:06:49 530 02:28 142 672 SB3
79 Līga Eriņa 2:04:24 541 02:44 128 669 SB2
80 Jolanta Bura 2:06:51 530 02:31 139 669 SB3
81 Krista Kuzņecova 2:05:17 537 02:42 130 667 SBJ
82 Ilva Kārkliņa 2:09:10 521 02:24 146 667 SB3
83 Kristīne Sekace 2:05:48 535 02:49 124 659 SB2
84 Evija Freimane 2:06:05 534 02:51 123 657 SB2
85 Zane Inovska 2:09:45 518 02:34 137 655 SB2
86 Elīna Zālīte 2:12:41 507 02:25 145 652 SB2
87 Baiba Močāne 2:09:06 521 02:41 130 651 SB2
88 Indra Krēgere 2:08:51 522 02:49 124 646 SB2
89 Laura Alsberga 2:04:31 540 03:18 106 646 SB2
90 Ērika Urtāne 2:16:08 494 02:21 149 643 SB2
91 Agnese Zārdiņa 2:11:41 511 02:42 130 641 SB2
92 Evita Dzanuškāne 2:14:44 499 02:35 136 635 SB2
93 Zanda Rutkovska 2:12:36 507 02:45 127 634 SB2
94 Līga Strazdiņa 2:13:42 503 02:41 131 634 SB2
95 Agnese Paulsone 2:12:06 509 02:50 123 632 SB2
96 Baiba Litvina 2:16:40 492 02:30 140 632 SB2
97 Ilona Balode 2:14:04 502 02:42 130 632 SB3
98 Liene Bikše 2:14:54 499 02:38 133 632 SB2
99 Rigonda Nudiena 2:13:24 504 02:46 127 631 SB2
100 Ieva Eglīte 2:13:45 503 02:50 124 627 SB2
101 Laila Roģe 2:14:22 501 02:49 124 625 SB2
102 Dārta Indriksone 2:14:12 501 02:52 122 623 SB2
103 Jolanta Romanova 2:15:08 498 02:51 123 621 SB3
104 Agnese Caune 2:14:13 501 03:00 117 618 SB2
105 Dace Ūsele 2:18:53 484 02:40 131 615 SB2
106 Aiga Romāne-Meiere 2:16:58 491 02:49 124 615 SB2
107 Līva Poriete 2:15:45 496 03:00 117 613 SBJ
108 Baiba Hincenberga 2:15:46 496 02:59 117 613 SB2
109 Anna-Krista Eškina 2:24:30 466 02:26 144 610 SBJ
110 Kristīne Balode 2:16:50 492 02:58 118 610 SB2
111 Līga Zariņa 2:18:32 486 02:53 121 607 SB4
112 Daina Drozdova 2:18:29 486 03:00 117 603 SB2
113 Liāna Sudraba 5:35:33 512 03:58 88 600 SL3
114 Aija Andersone 2:19:25 483 03:08 112 595 SB2
115 Santa Birģele 2:23:43 468 02:47 125 593 SBJ
116 Agnese Fogele 2:18:38 485 03:15 108 593 SB2
117 Evita Ozola 2:27:34 456 02:36 135 591 SB2
118 Natālija Zeņina 2:20:23 479 03:10 111 590 SB3
119 Zane Zamarina 2:23:26 469 02:58 118 587 SB2
120 Evita Baltiņa 2:27:06 457 02:42 129 586 SB2
121 Vita Grahovska 2:24:28 466 03:05 114 580 SB2
122 Ieva Tāle 2:22:37 472 03:17 107 579 SB2
123 Alise Pokšāne 2:25:13 463 03:01 116 579 SBJ
124 Sabīne Bunere 2:33:55 437 02:32 138 575 SBJ
125 Santa Roze 2:32:22 442 02:41 131 573 SB3
126 Zane Grīnšteina 1:58:21 568 00:00 0 568 SB2
127 Astra Asafreja 2:32:42 441 02:46 127 568 SB2
128 Kristīne Kutuzova 2:29:19 451 03:02 116 567 SB2
129 Lāsma Āboliņa 2:32:48 440 02:46 126 566 SB3
130 Māra Lākute 2:26:31 459 03:20 105 564 SB2
131 Līga Hartpenga 2:26:02 461 03:32 99 560 SB2
132 Dace Goško 2:29:36 450 03:16 107 557 SB2
133 Ilze Stundiņa 2:28:47 452 03:23 104 556 SB2
134 Madara Mačiņa 2:28:42 452 03:24 103 555 SBJ
135 Ieva Ozoliņa 2:32:11 442 03:18 106 548 SB2
136 Laima Baltiņa 2:31:29 444 03:26 102 546 SBJ
137 Ilze Tereško 2:38:26 425 03:12 110 535 SB3
138 Urzula Spickus 2:38:51 424 03:13 109 533 SB3
139 Ļuba Tihomirova 2:40:28 419 03:07 112 531 SBJ
140 Dace Baumane 2:36:52 429 03:26 102 531 SB2
141 Ekaterina Botanogova 2:37:30 427 03:24 103 530 SBJ
142 Inguna Folberga-Strazda 2:41:44 416 03:16 107 523 SB3
143 Gaida Ķerve 2:39:15 422 03:33 99 521 SB4
144 Santa Tinkusa 2:39:41 421 03:39 96 517 SB2
145 Inese Ozola 2:41:36 416 03:37 97 513 SB2
146 Laura Deņisova 2:42:05 415 03:36 98 513 SBJ
147 Benita Ločmele 2:43:44 411 03:28 101 512 SB4
148 Antra Lukševica 2:42:28 414 03:39 96 510 SB2
149 Sandra Segliņa 2:43:00 413 03:40 96 509 SB2
150 Gunta Važa 2:48:05 400 03:46 93 493 SB3
151 Ilze Pelēce 2:48:09 400 03:49 92 492 SB3
152 Lauma Uzija 2:49:44 396 04:03 87 483 SB2
153 Inga Braunere-Beke 2:52:38 390 04:00 88 478 SB2
154 Agnese Laizāne 2:53:36 388 04:12 83 471 SB2
155 Iveta Radiņa-Liepkaula 2:59:01 376 03:57 89 465 SB3
156 Aira Loite 2:59:43 374 04:15 82 456 SB3
157 Baiba Dombrovska 3:05:21 363 04:00 88 451 SB4
158 Simona Radoviča 3:09:04 356 05:01 70 426 SB2
159 Aija Orniņa 3:23:28 331 05:29 64 395 SB3
160 Dace Banga DNF 0 00:00 0 0 SL2
161 Kristīne Tjarve DNF 0 00:00 0 0 SB2
KOPVĒRTĒJUMS
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Kristaps Bērziņš 1249 1286 1258 3793
2 Kristaps Kaimiņš 1148 1264 1244 1186 1212 3720
3 Gints Lūsis 1193 1241 1209 1254 3704
4 Anatolijs Macuks 1083 1248 1223 1194 1204 3675
5 Andris Ronimoiss 1146 1240 1166 1077 3552
6 Uldis Klepers 1237 1130 1164 3531
7 Kārlis Vanags 1102 1145 1144 1137 3426
8 Mārtiņš Puriņš 1137 1126 1095 972 1050 3358
9 Mārtiņš Auziņš 886 1127 1038 1098 1053 3278
10 Kristaps Epners 952 1093 957 1047 1058 3198
11 Juris Damškalns 1035 969 1027 1099 1056 3190
12 Kristaps Broks 1085 1048 1048 994 3181
13 Kristaps Magone 973 1080 1035 994 3109
14 Nikolajs Saulītis 955 1102 1010 949 3067
15 Andris Jubelis 1033 1042 986 3061
16 Āris Kundziņš 943 985 996 1037 3018
17 Atis Caune 981 1055 891 741 964 3000
18 Vents Lupkins 977 1035 966 971 2983
19 Aigars Lūsis 1038 917 1005 935 2978
20 Juris Šehtels 975 945 985 1014 2974
21 Uldis Kļaviņš 1050 908 981 923 2954
22 Didzis Glušņevs 941 1001 968 803 979 2948
23 Rihards Volfs 840 989 888 973 978 2940
24 Valdis Tilts 1039 930 941 937 2917
25 Andis Rumbenieks 978 988 948 2914
26 Dainis Limanāns 1026 915 929 947 2902
27 Māris Pankoks 884 985 925 943 967 2895
28 Jānis Actiņš 1040 865 969 2874
29 Aino Gošs 950 971 882 941 920 2862
30 Kaspars Adijāns 814 961 909 928 965 2854
31 Nikolajs Lucāns 1024 907 920 2851
32 Dzintars Rērihs 921 967 963 849 908 2851
33 Mārtiņš Plaudis 994 914 849 739 935 2843
34 Jānis Kūms 937 944 941 2822
35 Arvis Stivriņš 899 906 990 2795
36 Mārtiņš Niklass 863 993 858 926 2782
37 Dmitrijs Blatovs 881 933 933 910 859 2776
38 Hugo Jakobi 958 900 911 2769
39 Juris Gudēvics-Liepiņš 905 965 892 2762
40 Māris Ūselis 663 892 773 957 907 2756
41 Ivans Oļeičenko 926 962 788 853 2741
42 Gatis Kveders 920 903 803 917 2740
43 Ainārs Gudēvics 868 935 894 904 2733
44 Edgars Rencis 895 918 809 917 876 2730
45 Aivis Vaļulis 873 906 911 908 2725
46 Aigars Bundzinieks 829 969 922 2720
47 Aigars Dudelis 926 880 905 2711
48 Mārcis Bokmanis 829 682 876 990 2695
49 Uģis Karasevs 849 881 912 901 2694
50 Guntis Vijgriezis 913 902 790 875 777 2690
51 Anrijs Tērauds 837 965 817 784 886 2688
52 Edgars Balodis 864 967 841 2672
53 Sandis Rudzītis 894 909 689 845 801 2648
54 Ingus Šalms 851 810 864 918 866 2648
55 Aigars Čeksters 860 969 809 2638
56 Mārcis Standzenieks 832 937 856 2625
57 Ivo Ielītis 858 877 870 876 2623
58 Ainārs Kumpiņš 863 916 808 804 842 2621
59 Igor Shutov 853 931 832 2616
60 Arvīds Germovs 798 964 793 827 812 2603
61 Ivo Levāns 800 880 858 863 2601
62 Vitālijs Muzika 871 914 790 808 2593
63 Andris Bāliņš 813 848 890 850 829 2588
64 Andris Ludriks 804 859 720 851 874 2584
65 Viesturs Zimackis 807 869 905 2581
66 Mārtiņš Fārenhorsts 823 730 841 916 2580
67 Lauris Repša 824 855 813 895 816 2574
68 Raimonds Ozoliņš 758 894 916 2568
69 Māris Bisenieks 861 827 826 868 818 2556
70 Rainers Meiers 852 899 805 776 804 2556
71 Arnis Ābelīte 791 933 830 2554
72 Uldis Pormeisters 820 845 788 826 879 2550
73 Kristaps Starts 771 924 591 838 2533
74 Artis Pūcītis 744 837 747 768 913 2518
75 Ritvars Gedrovičs 810 866 840 798 776 2516
76 Agris Liepa 800 716 839 874 2513
77 Andris Baranovskis 750 784 676 700 975 2509
78 Jānis Važņevičs 855 857 796 2508
79 Juris Čerņadjevs 789 877 799 824 2500
80 Jānis Ķemers 822 848 798 820 2490
81 Andris Limanāns 906 767 805 750 732 2478
82 Gvido Borovskis 864 800 803 725 2467
83 Roberts Ivzāns 808 801 822 758 834 2464
84 Andris Jansons 732 846 792 811 2449
85 Aigars Gedroics 855 753 838 2446
86 Edgars Ezers 760 855 827 2442
87 Edgars Peičs 752 852 830 2434
88 Jānis Kokins 839 795 711 793 2427
89 Edgars Porciks 815 892 719 671 2426
90 Didzis Raits 654 773 612 845 803 2421
91 Dzintars Dūdiņš 761 849 680 753 807 2417
92 Oskars Geide 838 794 781 2413
93 Kaspars Pīlādzis 726 906 761 743 2410
94 Ainārs Arnicāns 612 827 684 780 803 2410
95 Arno Šķipars 811 751 806 792 2409
96 Edijs Šadauskis 923 580 896 2399
97 Mareks Tumašs 808 801 789 743 2398
98 Krišjānis Neijs 705 748 721 850 793 2391
99 Kaspars Laizāns 746 870 775 2391
100 Miks Pētersons 781 763 795 813 2389
101 Ainārs Grīnvalds 710 870 756 759 2385
102 Dzintars Petrovs 588 819 713 799 759 2377
103 Rolands Briņķis 674 868 827 2369
104 Edgars Bukšs 887 724 758 2369
105 Artūrs Ketlers 810 741 785 771 706 2366
106 Andris Drešmanis 722 842 707 762 759 2363
107 Anrijs Hodžajevs 668 806 714 805 750 2361
108 Igors Seņko 706 828 719 762 766 2356
109 Juris Redisons 700 778 762 812 739 2352
110 Ilmars Knipšis 758 756 767 822 2347
111 Aigars Beks 772 814 729 759 2345
112 Klāvs Zārdiņš 662 844 641 837 2343
113 Ziedonis Tabūns 726 827 751 764 2342
114 Aleksandrs Judkins 629 771 745 748 821 2340
115 Sandis Kanbergs 659 882 578 678 779 2339
116 Reinis Skorovs 705 836 796 2337
117 Zigmārs Zučiks 895 820 620 2335
118 Valentīns Ščedrovs 664 753 787 792 2332
119 Zigmunds Zauls 797 797 728 738 707 2332
120 Ondrej Fikrle 728 802 767 757 2326
121 Kārlis Kravis 727 725 872 2324
122 Raitis Puriņš 801 724 796 2321
123 Māris Ostelis 870 766 683 653 2319
124 Aigars Kokins 732 745 749 819 2313
125 Armands Lunts 698 815 680 800 689 2313
126 Mārtiņš Galvanovskis 836 779 688 694 2309
127 Laimonis Skadiņš 748 801 752 682 2301
128 Jānis Bormeisters 722 805 715 766 723 2294
129 Māris Videmanis 730 759 684 787 2276
130 Māris Punenovs 770 665 767 737 2274
131 Mārtiņš Pjalkovskis 697 745 828 2270
132 Raitis Maurāns 540 714 769 782 2265
133 Einārs Stavro 599 804 673 766 694 2264
134 Edgars Vanters 919 940 1016 2262
135 Guntis Kārkliņš 722 822 715 709 2259
136 Ģirts Goško 704 858 691 673 673 2253
137 Denis Aļeksejevs 714 832 705 2251
138 Edgars Ābelītis 612 764 685 789 697 2250
139 Kaspars Kārkliņš 557 599 815 835 2249
140 Rihards Čaiba 738 712 764 743 2245
141 Dzintars Lūsis 675 703 720 766 755 2241
142 Edijs Reimanis 711 784 737 2232
143 Jānis Tērauds 656 690 610 766 753 2209
144 Mārtiņš Andersons 788 681 731 666 2200
145 Kaspars Vingris 743 772 685 2200
146 Jānis Bidiņš 790 697 709 2196
147 Vladeks Alševskis 750 714 729 2193
148 Andris Pommers 711 674 806 2191
149 Arturas Genys 767 753 668 2188
150 Māris Pilmanis 688 754 744 2186
151 Māris Freimanis 799 757 628 2184
152 Modris Liepiņš 753 743 687 2183
153 Aldis Rocēns 700 669 742 731 2173
154 Pēteris Stepiņš 725 667 778 2170
155 Arturs Kāpiņš 708 614 751 706 2165
156 Arnis Atteka 716 766 683 2165
157 Uldis Kleinbergs 715 734 704 2153
158 Artis Līcītis 754 689 700 2143
159 Māris Sardiko 582 655 678 743 700 2121
160 Māris Skuja 687 746 684 2117
161 Krišjānis Nesenbergs 736 749 608 630 2115
162 Armands Sudrabs 726 681 706 656 2113
163 Toms Vandzbergs 643 759 711 2113
164 Renārs Pūce 588 739 637 730 643 2112
165 Oliver Kask 669 679 696 732 2107
166 Agnis Bērziņš 744 654 649 682 673 2099
167 Toms Kaufmanis 670 701 722 2093
168 Jurģis Urtāns 641 754 567 697 2092
169 Edgars Kuģenieks 743 629 593 717 2089
170 Agnis Frijārs 728 670 689 2087
171 Svajunas Sukackas 677 735 672 2084
172 Jānis Kalniņš 573 771 723 2067
173 Ģirts Bulāns 637 742 682 604 2061
174 Ģirts Vēsma 721 686 654 2061
175 Didzis Pētersons 598 667 709 672 2048
176 Juris Jevsins 726 685 631 2042
177 Gints Freināts 603 665 773 2041
178 Mārcis Jēgers 669 714 656 2039
179 Māris Vīlips 644 725 624 667 431 2036
180 Tālis Paeglis 674 665 659 695 2034
181 Kristaps Pilskalns 669 718 644 2031
182 Rinalds Gronskis 699 675 656 2030
183 Eduards Bura 693 742 591 555 2026
184 Normunds Zauls 632 673 692 656 623 2021
185 Gints Ošiņš 560 682 578 688 645 2015
186 Jānis Tenbergs 663 649 695 538 2007
187 Aivis Štemmers 669 591 688 650 2007
188 Sandis Radziņš 584 693 728 2005
189 Dainis Barsukovs 663 625 714 2002
190 Haralds Krievs 580 725 694 1999
191 Dainis Bautris 637 686 669 1992
192 Rodrigo Treijers 662 626 692 638 1992
193 Uldis Zīle 596 630 697 659 1986
194 Mārtiņš Pētersons 620 670 620 684 631 1985
195 Gatis Lubāns 982 1002 1984
196 Aivars Veiss 549 643 583 639 701 1983
197 Jānis Pūgulis 601 731 650 1982
198 Gatis Pūcītis 1011 969 1980
199 Aivars Mozulis 563 660 754 1977
200 Sergejs Savrinovičs 627 670 677 1974
201 Kristaps Skujiņš 688 681 604 1973
202 Mārtiņš Gūtmanis 648 685 637 1970
203 Dzintars Jaunzems 618 720 627 1965
204 Guntis Ziņģis 648 681 629 1958
205 Kaspars Aksenoks 663 655 638 1956
206 Jānis Kesteris 659 703 592 1954
207 Miks Vilsons 738 689 518 1945
208 Andris Prindulis 595 718 628 1941
209 Māris Petrovs 642 600 691 608 1941
210 Kaspars Štromanis 621 660 651 630 1941
211 Edgars Puriņš 583 658 652 617 1927
212 Juris Zariņš 633 663 622 625 1921
213 Lauris Zilveris 665 652 601 1918
214 Dmitrijs Ruskovs 635 641 635 599 641 1917
215 Dzintars Ruņenieks 709 620 580 1909
216 Kārlis Cinis 615 699 593 564 1907
217 Mārtiņš Malzubris 546 734 627 1907
218 Guntis Strautiņš 558 628 625 641 575 1894
219 Armands Zvejnieks 763 706 425 1894
220 Andris Sprūds 986 905 1891
221 Vitālijs Jakovļevs 614 624 644 610 1882
222 Artūrs Soročenkovs 661 640 575 1876
223 Juris Batars 547 619 648 607 1874
224 Uģis Romanovskis 702 546 625 543 531 1873
225 Juris Līpacis 575 651 588 629 589 1869
226 Uldis Arbidāns 523 690 544 631 496 1865
227 Viesturs Dzirkalis 601 589 653 605 1859
228 Edgars Goba 984 871 1855
229 Eduards Mozulis 567 524 643 635 1845
230 Normunds Kārkliņš 485 570 568 612 662 1844
231 Normunds Grava 608 624 526 610 528 1842
232 Kaspars Kalniņš 657 643 540 1840
233 Konstantīns Vasiļjevs 613 576 614 604 535 1831
234 Mareks Bērziņš 644 576 610 508 1830
235 Matīss Vecvagaris 923 905 1828
236 Nauris Zariņš 610 661 555 1826
237 Imants Ločmelis 605 593 562 623 594 1822
238 Ēriks Piņķis 661 600 558 1819
239 Māris Avotiņš 611 621 584 1816
240 Ivars Seiksts 597 654 565 1816
241 Erlens Grunckis 657 596 561 1814
242 Renars Vate 666 567 557 1790
243 Ilvars Ruņģis 585 623 578 573 1786
244 Toms Pastars 575 679 524 1778
245 Raitis Bērziņš 888 881 1769
246 Egnārs Gudriķis 507 599 571 575 1745
247 Juris Rocēns 549 613 578 532 1740
248 Alvis Cimža 608 544 580 1732
249 Dainis Driņķis 585 609 533 515 1727
250 Jānis Kopmanis 573 570 573 1716
251 Uldis Sedliņš 890 823 1713
252 Gints Buraks 502 544 478 617 539 1700
253 Andis Geste 775 924 1699
254 Ivars Lukaševičs 859 820 1679
255 Ansis Mežulis 818 860 1678
256 Agris Bombiza 510 594 572 1676
257 Jānis Erdmanis 821 846 1667
258 Jānis Dūka 820 837 1657
259 Dzintars Laganovskis 558 603 418 488 471 1649
260 Arnis Mālbergs 753 896 1649
261 Kalvis Alseika 792 850 1642
262 Ivo Lidaks 812 828 1640
263 Uldis Benhens 519 533 583 1635
264 Atis Krūmiņš 876 748 1624
265 Valters Bruss 512 560 537 1609
266 Aigars Aukšmuksts 537 524 547 1608
267 Gatis Litvins 483 561 480 554 485 1600
268 Jānis Šnepste 769 829 1598
269 Armands Alksnis 496 528 567 1591
270 Kaspars Jasinkevičs 509 509 562 480 1580
271 Mārtiņš Puriņš 444 491 497 561 521 1579
272 Jānis Jurševskis 760 816 1576
273 Marts Kalniņš 511 569 492 1572
274 Māris Sumčenko 764 803 1567
275 Viktors Saveļjevs 791 774 1565
276 Konstantīns Smotrovs 784 778 1562
277 Toms Gruziņš 514 476 569 1559
278 Didzis Videmanis 793 761 1554
279 Uģis Holsts 789 765 1554
280 Jānis Spirģis 470 505 480 531 517 1553
281 Arnis Pokšāns 451 554 545 1550
282 Jānis Eimuss 573 486 488 1547
283 Edgars Baltiņš 556 488 495 1539
284 Agris Meilerts 509 552 472 1533
285 Kaspars Vaivods 759 772 1531
286 Andis Leontjevs 767 759 1526
287 Armands Bāris 763 761 1524
288 Gints Bērziņš 752 771 1523
289 Uģis Inka 704 810 1514
290 Imants Kaldre 766 746 1512
291 Matīss Rozītis 775 736 1511
292 Aleksandrs Orlovs 768 733 1501
293 Dainis Mors 490 509 492 1491
294 Jānis Marčinkus 773 704 1477
295 Ēriks Dovnarovičs 717 759 1476
296 Gatis Goba 762 707 1469
297 Ivars Dzērve 514 430 516 1460
298 Valdis Sirsniņš 458 516 486 453 1460
299 Gints Ērmanis 779 677 1456
300 Guntis Dude 706 749 1455
301 Dainis Jostsons 686 768 1454
302 Artis Rudzītis 763 684 1447
303 Gints Peleckis 684 761 1445
304 Vairis Krauklis 712 729 1441
305 Kalvis Malderis 780 656 1436
306 Raitis Radziņš 632 781 1413
307 Kaspars Boriss 776 632 1408
308 Andris Voroņko 686 715 1401
309 Ivars Radovičs 678 722 1400
310 Uģis Brencis 732 652 1384
311 Ainārs Brālītis 603 771 1374
312 Juris Visockis 671 701 1372
313 Igors Miezis 730 635 1365
314 Arvīds Ozoliņš 739 613 1352
315 Armands Klotiņš 665 681 1346
316 Normunds Līdums 575 767 1342
317 Andris Krūklis 761 575 1336
318 Viesturs Šlosbergs 654 682 1336
319 Uldis Daugaviņš 640 692 1332
320 Einārs Paass 656 672 1328
321 Ilmārs Zirnis 658 668 1326
322 Aivar Tihane 645 658 1303
323 Rūdolfs Puķitis 639 656 1295
324 Māris Dazarts 710 574 1284
325 Raitis Bratka 687 591 1278
326 Atis Brikmanis 352 426 492 1270
327 Signis Vāvere 775 487 1262
328 Normunds Paško 600 661 1261
329 Edgars Bomiks 646 608 1254
330 Ansis Kuplis 666 574 1240
331 Edgars Lapiņš 568 668 1236
332 Viesturs Puriņš 629 604 1233
333 Ainars Zēbergs 593 640 1233
334 Kaspars Bāliņš 617 610 1227
335 Toms Bobrovskis 632 594 1226
336 Henrihs Petrovskis 631 589 1220
337 Juris Trofimenko 585 632 1217
338 Jānis Siliņš 578 632 1210
339 Jānis Liepa 664 546 1210
340 Jānis Sedlenieks 567 640 1207
341 Miks Užulis 530 669 1199
342 Kristaps Šablinskis 600 590 1190
343 Raimonds Meija 584 597 1181
344 Rihards Akimovs 612 568 1180
345 Imants Lipskis 523 652 1175
346 Mārtiņš Krauklis 526 645 1171
347 Voldemārs Surgunts 612 557 1169
348 Jānis Busenbergs 641 520 1161
349 Kaspars Prauliņš 582 577 1159
350 Janis Laursons 473 679 1152
351 Reinis Auziņš 558 591 1149
352 Māris Čivčišs 517 629 1146
353 Roberts Neilands 581 564 1145
354 Mārtiņš Aleksejevs 509 634 1143
355 Jānis Lūsis 639 503 1142
356 Rihards Bergs 549 593 1142
357 Vidis Baltais 563 563 1126
358 Gatis Šīmanis 602 524 1126
359 Aldis Bušs 534 585 1119
360 Aivars Birks 497 613 1110
361 Ivars Bebris 530 577 1107
362 Rolands Ostrovskis 515 565 1080
363 Sandijs Madrēvičs 543 535 1078
364 Rinalds Zeltiņš 537 541 1078
365 Aigars Eglājs 554 520 1074
366 Gundars Freimanis 563 510 1073
367 Kaspars Purmalietis 576 485 1061
368 Oskars Andersons 541 514 1055
369 Miķelis Zaļais 563 491 1054
370 Andris Baikovs 572 481 1053
371 Inārs Siņicins 531 519 1050
372 Mārcis Janušs 580 466 1046
373 Rūdolfs Zērnis 1045 1045
374 Raivis Reinfelds 1040 1040
375 Guntars Akmans 1037 1037
376 Didzis Arbidāns 514 519 1033
377 Valdis Rocēns 526 498 1024
378 Jānis Viškers 1001 1001
379 Ernests Važa 988 988
380 Dāvis Dišlers 988 988
381 Oskars Cimermanis 974 974
382 Mārtiņš Ketners 964 964
383 Andis Skudra 961 961
384 Ruslans Šuļga 940 940
385 Normunds Bremze 926 926
386 Kristaps Ceriņš 924 924
387 Kārlis Šāvējs 917 917
388 Ansis Šteiners 916 916
389 Ivars Vertuls 915 915
390 Sandris Bačkins 914 914
391 Raimonds Leja 910 910
392 Intars Vēberis 886 886
393 Vjačeslavs Žunda 882 882
394 Aivars Pīlādzis 873 873
395 Martins Plume 872 872
396 Andis Beitiks 475 397 872
397 Andris Rozenštoks 870 870
398 Guntis Grīnvalds 867 867
399 Edgars Bremze 866 866
400 Jevgeņijs Bogdanovs 864 864
401 Andris Leja 861 861
402 Jānis Dreimanis 855 855
403 Jānis Rancāns 853 853
404 Gabriel Stefanak 850 850
405 Uldis Kirtovskis 849 849
406 Edgars Miķelsons 843 843
407 Viesturs Bērziņš 840 840
408 Maxim Klimov 832 832
409 Raimonds Millers 828 828
410 Indars Aščuks 827 827
411 Andis Zeidmanis 824 824
412 Roberts Sukonovs 824 824
413 Pēteris Cābulis 823 823
414 Valērijs Vaseņins 821 821
415 Salvis Brasavs 815 815
416 Jānis Šnoriņš 813 813
417 Nauris Spalviņš 812 812
418 Renārs Ukstiņš 812 812
419 Antis Zunda 809 809
420 Atis Kokins 804 804
421 Ingus Znotiņš 803 803
422 Jānis Brauns 799 799
423 Edgars Bērze 799 799
424 Guntars Siliņš 798 798
425 Artis Ķēpulis 798 798
426 Mārtiņš Allers 797 797
427 Edijs Kizenbahs 795 795
428 Zintis Brasavs-Muižnieks 795 795
429 Linards Butauts 794 794
430 Kristaps Drande 790 790
431 Alisher Yakupov 789 789
432 Kaspars Tūbelis 788 788
433 Jānis Rukšāns 788 788
434 Edmunds Gržibovskis 787 787
435 Nauris Rūdulis 787 787
436 Gvido Mušperts 785 785
437 Rolands Štrehers 785 785
438 Aleksandrs Grotus 781 781
439 Jānis Andersons 779 779
440 Kristaps Kudlāns 779 779
441 Kalvis Upītis 778 778
442 Jevgenijs Bondins 769 769
443 Māris Kānītis 767 767
444 Arvis Robalds 767 767
445 Ainārs Cīrulis 767 767
446 Kaspars Jurāns 763 763
447 Agris Stūris 762 762
448 Andris Neimanis 760 760
449 Aigars Vārna 759 759
450 Andis Pušņakovs 758 758
451 Aigars Prūsis 758 758
452 Guntars Kosts 755 755
453 Emīls Gailis 753 753
454 Jānis Grāmatnieks 751 751
455 Jānis Zariņš 747 747
456 Roberts Drāke 744 744
457 Vjčeslavs Žunda 741 741
458 Pēteris Grīviņš 740 740
459 Renārs Lūsis 738 738
460 Alexey Azizov 737 737
461 Matīss Haritonovs 737 737
462 Oskars Zērnis 734 734
463 Andžejs Stenclavs 732 732
464 Arnis Ābelītis 732 732
465 Renārss Lūsis 731 731
466 Jānis Vanags 730 730
467 Ivars Borisovs 729 729
468 Austris Vasiļevskis 729 729
469 Kristaps Poddubnijs 726 726
470 Oskars Martuzāns 724 724
471 Andulis Šmidlers 724 724
472 Girts Mamajs 723 723
473 Jānis Krūmiņš 721 721
474 Jānis Kes 719 719
475 Ivars Lapiņš 718 718
476 Igors Vasiljevs 715 715
477 Raimonds Garenčiks 714 714
478 Toms Rusovs 712 712
479 Juris Perunovs 711 711
480 Raivo Amoliņš 706 706
481 Dāvis Serdāns 706 706
482 Gints Rudzītis 704 704
483 Matīss Hermanis 704 704
484 Miks Lukstiņš 703 703
485 Kristaps Straumēns 703 703
486 Iļja Lūsis 700 700
487 Gunārs Grundštoks 698 698
488 Aleksandrs Bodiļevs 697 697
489 Mārtiņš Dīcis 697 697
490 Raitis Kuzmins 697 697
491 Didzis Čonka 694 694
492 Pēteris Russkis 688 688
493 Kristers Kuģenieks 688 688
494 Aleksandrs Kostarevs 687 687
495 Gundars Pētersons 686 686
496 Aleksandrs Jansons 680 680
497 Ivo Rubīns 679 679
498 Antons Timofejevs 677 677
499 Mārtiņš Zemturis 677 677
500 Aivis Neimanis 676 676
501 Ingus Barkāns 675 675
502 Arnis Grasis 675 675
503 Lauris Lizbovskis 674 674
504 Artjoms Gerasimčiks 671 671
505 Kristaps Liepa 669 669
506 Kārlis Vīdners 669 669
507 Arnis Šūlmeisters 667 667
508 Guntis Jansons 665 665
509 Valdis Bergs 665 665
510 Jonathan Bittner 663 663
511 Artūrs Ozoliņš 662 662
512 Karl Plaude 662 662
513 Pēteris Kaļiņins 661 661
514 Mārcis Smalkais 660 660
515 Jānis Purniņš 658 658
516 Janeks Bauers 657 657
517 Uģis Ģērmanis 656 656
518 Uvis Braunfelds 656 656
519 Artūrs Ancāns 652 652
520 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 651 651
521 Jānis Vērdiņš 650 650
522 Fadejs Precinieks 648 648
523 Nauris Bērziņš 648 648
524 Raimonds Soopargs 648 648
525 Vladimirs Muravskis 644 644
526 Mareks Runts 644 644
527 Artūrs Miksons 640 640
528 Mārtinš Braslavs 640 640
529 Juris Gaidelis 639 639
530 Inārs Utkins 636 636
531 Andris Zandersons 635 635
532 Reinis Sokolovs 632 632
533 Edgars Markševics 631 631
534 Atis Sporāns 630 630
535 Jānis Puriņš 629 629
536 Kārlis Laizāns 627 627
537 Toms Komass 627 627
538 Dainars Albužis 626 626
539 Antons Kranga 626 626
540 Pēteris Muižnieks 624 624
541 Artūrs Pielēns-Pelēns 621 621
542 Kristaps Palmakovskis 621 621
543 Jānis Ziediņš 620 620
544 Pēteris Ervalds 619 619
545 Agris Lacbergs 618 618
546 Oskars Laganovskis 618 618
547 Kristaps Caune 617 617
548 Jānis Avens 615 615
549 Agris Krumbergs 615 615
550 Jevgenijs Razumovs 615 615
551 Edijs Jundzis 615 615
552 Andrejs Sladkovs 614 614
553 Valters Grāvelis 613 613
554 Martiny Root 611 611
555 Ģirts Žagars 609 609
556 Gints Kuzņecovs 604 604
557 Guntis Rasims 602 602
558 Ilgvars Bisenieks 599 599
559 Andris Jonelis 598 598
560 Kārlis Krēgers 597 597
561 Artūrs Juršens 597 597
562 Elvijs Dudko 597 597
563 Andis Zariņš 597 597
564 Atis Bērziņš 595 595
565 Guntars Avdejevs 595