TALSU PAUGURAINES
STIRNU BUKS

 

SUSURS skrējiena rezultāti
Vieta grupā Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts
Grupa M1
1 Veronika Bogdanova 3045 Bogdanovu ģimene 00:05:49.66
2 Dārta Šenhofa 3588 00:06:12.20
3 Sofija Galvanovska 3596 00:06:22.19
4 Elza Kugelāne 3598 00:06:22.96
5 Paula Irbe 3040 00:06:39.49
6 Anna Irbe 3039 00:06:46.62
7 Alise Kundziņa 3030 EsiAktivs.lv 00:06:53.91
8 Paula Zorģe 3119 Talsu novada sporta skola 00:06:56.69
9 Kate Balode 3051 Talsu novada sporta skola 00:07:03.68
10 Jana Grava 3044 Minī susuriņš! 00:07:10.93
11 Luīze Limanāne 3049 SK Biksti 00:07:14.38
12 Leila Indrikova 3036 00:07:18.69
13 Leila Rava 3038 00:07:34.04
14 Lība Šķipore 3032 00:07:37.96
15 Paula Mežale 3047 00:08:05.83
16 Eva Dorbe 3033 KODO 00:08:22.35
17 Ksenija Celmiņa 3041 00:08:41.18
18 Luīze-Gabriela Butāne 3037 00:08:42.61
19 Amanda Tauriņa 3048 00:09:00.86
20 Alise Spirģe 3043 Engures sportam / Tukums 00:09:04.56
21 Amēlija Raga 3118 00:09:41.59
22 Nellija Šāvēja 3573 00:10:10.10
23 Samanta Sirmele 3575 00:10:19.13
24 Signe Sirmele 3574 00:10:19.40
25 Tija Šķipore 3031 00:13:43.74
Grupa M2
1 Viktorija Bogdanova 3063 Bogdanovu ģimene 00:04:28.26
2 Anna Goša 3065 Maratona klubs 00:05:21.77
3 Luīze Krišmanis 3056 Talsu novada SPorta skola 00:05:22.19
4 Ance Volanksa 3067 00:05:26.32
5 Agnese Virubka 3563 00:05:26.61
6 Līna Ancāne 3053 00:05:42.03
7 Elīna Biseniece 3064 OK Purva Bridējs 00:05:46.04
8 Samanta Gukļivska 3566 00:05:49.22
9 Alise Samīte 3052 00:05:50.17
10 Kjāra-Paula Želubovska 3054 00:05:52.29
11 Adrija Štrausa 3057 00:05:55.28
12 Helēna Reinfelde 3066 00:06:03.28
13 Elīna Redisone 3058 LVM 00:06:04.04
14 Krista Kacēviča 3055 00:06:04.28
15 Annija Šņoriņa 3068 Talsu novada Sporta skola 00:06:10.18
16 Madara Bāriņa 3061 00:06:13.59
17 Elizabete-Anna Šnepste 3059 00:06:57.71
18 Anhela Luse 3565 00:07:00.42
19 Marta Videmane 3060 Mežsusuri 00:08:24.77
20 Daniela Kārkliņa 3591 00:08:31.80
21 Katerina Zaķe 3062 00:09:41.50
22 Liepa Ludrika 3597 00:27:03.65
Grupa M3
1 Karīna Mellace 3561 00:04:17.22
2 Izabella Bogdanova 3025 Bogdanovu ģimene 00:04:17.24
3 Elīza-Anna Valtere 3562 00:04:52.43
4 Daniela Butāne 3023 00:05:13.86
5 Keita Grīnvalde 3020 LVM/mammadaba 00:05:29.52
6 Nikola Skrastiņa 3127 Babīte 00:05:33.77
7 Anna Bāriņa 3024 00:05:54.77
8 Kate Freināte 3019 Engures sportam 00:05:58.70
9 Līva Limanāne 3028 SK Biksti 00:06:09.57
10 Loreta Kudiņa 3567 00:06:16.44
11 Ance Šadauska 3568 00:06:18.70
12 Kristīne Seļivanova 3022 Mercure Riga 00:06:27.61
13 Annija Trepetčuka 3572 COK Silva 00:06:33.77
14 Adelija Čebakova 3027 00:06:44.30
15 Marta Astratova 3577 00:06:57.34
16 Loreta Žubule 3570 00:07:21.61
17 Laura Tenberga 3021 Engures sportam 00:07:35.24
18 Alīna Žernova 3026 00:07:49.61
19 Samanta Salmiņa 3560 00:07:52.46
Grupa Z1
1 Daniels Lūsis 3122 Darba rūķi/ FS Leevon 00:05:38.44
2 Gustavs Miezītis 3084 0 00:05:39.87
3 Jēkabs Melecis 3093 00:05:53.41
4 Jurģis Freināts 3069 Engures sportam 00:05:58.73
5 Rūdis Irklis 3097 00:06:19.21
6 Pauls Jēkabsons 3584 00:06:39.50
7 Artūrs Baumanis 3079 Engures sportam 00:06:39.54
8 Etienne Millers 3096 00:06:43.44
9 Klāvs Liepiņš 3095 Engures sportam 00:06:44.82
10 Jānis Lūsis 3130 00:07:28.75
11 Rūdolfs Šenhofs 3587 00:07:32.83
12 Edgars Astratovs 3578 00:07:38.70
13 Krišjānis Būmanis 3576 00:07:52.79
14 Alekss Kalašņikovs 3071 Talsu novada SPorta skola 00:08:03.84
15 Austris Misāns 3581 00:08:12.22
16 Roberts Paulovskis 3085 Ātrais 00:08:13.04
17 Ričards-Tomass Veinbergs 3082 00:08:18.72
18 Tālis Zāns 3081 00:08:24.35
19 Kārlis Cīmurs 3092 Cīmurēni 00:08:32.55
20 Gustavs Pastars 3094 00:08:39.97
21 Mārcis Gudēvics 3089 VSK Noskrien 00:08:41.12
22 Lenarts Straume 3593 Lost 00:08:45.00
23 Mariss Petersons 3594 00:09:09.13
24 Marsels Akimovs 3121 Tukuma Brāļi 00:09:09.98
25 Zigfrīds Kavickis 3073 00:09:19.24
26 Ričards Joničenko 3070 Stendenieki 00:09:38.67
27 Armands Ābele 3582 00:09:46.60
28 Gustavs Akimovs 3076 COK Silva 00:11:23.16
29 Ernests Kančs 3080 Omega Pharma Baltics 00:11:24.86
30 Gusts Gudēvics 3088 VSK Noskrien 00:12:22.07
31 Atis Galvanovskis 3595 00:12:28.51
32 Gustavs Tenbergs 3075 Engures sportam 00:12:41.59
33 Rihards Šenfelds 3091 00:13:03.79
34 Kristers Strēlnieks 3083 Kriksis 00:13:23.65
35 Edvards Akimovs 3077 COK Silva 00:13:29.09
36 Ritvars Mežals 3090 00:13:34.24
37 Rainers Vate 3086 00:13:37.12
38 Jēkabs Beiers 3590 00:16:10.61
Grupa Z2
1 Mārtiņš Skrastiņš 3124 Babīte 00:04:50.99
2 Alberts Grāpis 3585 00:04:51.59
3 Daniils Sladkovs 3107 Bajards 00:05:09.11
4 Kārlis Šķiliņš 3569 Lauciene 00:05:15.26
5 Deivids Kubraks 3108 Bajards 00:05:16.38
6 Linards Prombergs 3111 CrossFit Rīdzene 00:05:18.41
7 Dāvis Bautris 3109 www.tavamsportam.lv 00:05:18.80
8 Rodrigo Liniņš 3098 00:05:20.47
9 Ralfs Mežals 3116 00:05:21.21
10 Rainers Krišmanis 3101 Talsu novada SPorta skola 00:05:25.38
11 Valters Pūcītis 3583 00:05:28.68
12 Mārtiņš Voino 3117 00:05:42.43
13 Dmitrijs Komissarovs 3104 00:05:48.24
14 Gustavs Gronskis 3100 ENGURES SPORTAM 00:05:57.41
15 Aleksis Freidenfelds 3102 00:06:00.28
16 Mikus Putniņš 3589 00:06:09.42
17 Valters Brālis 3579 00:06:14.77
18 Klāvs Bombiza 3110 00:06:15.88
19 Gabriels Golubs 3580 00:06:17.94
20 Rihards Zebuliņš 3103 00:06:28.24
21 Danils Markševics 3112 00:07:06.16
22 Dairis Damškalns 3099 MySport Veikals 00:07:22.49
23 Kristians Lācis 3115 00:07:43.19
24 Ričards Grava 3114 Minī susuriņš! 00:07:44.58
25 Toms Butāns 3105 00:08:03.33
26 Kristofers Kančs 3106 Omega Pharma Baltics 00:09:13.25
27 Rafaels Lūsis 3123 Darba rūķi/ FS Leevon 00:27:42.20
Grupa Z3
1 Rainers Balodis 3016 Talsu novada sporta skola 00:04:35.39
2 Adrians Šņoriņš 3018 Talsu novada Sporta skola 00:04:42.65
3 Kristaps Ozols 3013 Talsu novada sporta skola 00:04:43.44
4 Endijs-Ralfs Želubovskis 3002 00:04:50.52
5 Ričards Bisenieks 3014 OK Purva Bridējs 00:04:56.10
6 Emīls Smildziņš 3012 Jurmalas triatlona klubs 00:05:00.01
7 Valters Bresme 3006 Talsu novada SPorta skola 00:05:00.46
8 Kaspars Irbe 3011 00:05:05.03
9 Ričards Baumanis 3008 Engures sportam 00:05:05.59
10 Ēriks Virubka 3564 00:05:09.86
11 Olivers Bresme 3007 Talsu novada SPorta skola 00:05:11.94
12 Rolands Mežals 3015 00:05:12.20
13 Adrians Jaudzems 3005 Jūrmalas triatlona klubs 00:05:12.59
14 Nils Lācis 3010 Jurmalas Triatlona klubs 00:05:12.66
15 Raivis Ābele 3001 Engures sportam 00:05:20.63
16 Samuels Millers 3017 00:05:21.64
17 Reinis Jevsins 3571 00:05:31.59
18 Daniels Daņilovs 3125 Raiņa iela 00:05:35.23
19 Helvijs-Jānis Kārkliņš 3003 Siguldas maratona klubs 00:05:41.66
20 Nauris Punkstiņš 3009 00:05:53.74
21 Dāvis-Roberts Magurs 3126 DzSK Lokomotīve 00:05:56.41
22 Pauls-Olafs Straume 3592 Lost 00:06:36.55
23 Dāvids Lūsis 3129 00:07:18.27
ZAĶIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzimums Vieta dzimumā Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Jānis Gailis 2273 Maratons Asics 0:33:47 VZ3 1 V 1 +00:00 +00:00
2 Daniels Kārkliņš 2022 ISOSTAR 0:34:40 VZ2 1 V 2 +00:53 +00:00
3 Artūrs Junolainens 2135 VSK Noskrien 0:34:58 VZ3 2 V 3 +01:11 +01:11
4 Valdis Bogdanovs 2199 Maratona klubs Bogdanovu ģimene 0:35:42 VZ2 2 V 4 +01:55 +01:02
5 Oskars Stāmers 2129 SK Ozolnieki 0:35:44 VZ3 3 V 5 +01:57 +01:57
6 Aigars Feteris 2322 0:36:13 VZ2 3 V 6 +02:26 +01:33
7 Jānis Škutāns 2047 Talsu novada Sporta skola 0:36:15 VZ3 4 V 7 +02:28 +02:28
8 Valdis Aņikejevs 2345 SK Tērauds 0:37:20 VZ3 5 V 8 +03:33 +03:33
9 Gatis Štulbergs 2231 Maratona klubs Skrundas PVS 0:37:24 VZ2 4 V 9 +03:37 +02:44
10 Kaspars Stukuls 2251 SK Katrina 0:37:47 VZ3 6 V 10 +04:00 +04:00
11 Edijs Kizenbahs 2184 Engures sportam 0:37:47 VZ3 7 V 11 +04:00 +04:00
12 Ināra Lūse 2282 Carnikava LSC 0:39:44 SZ3 1 S 1 +05:57 +00:00
13 Andris Robalds 2196 Talsu NSS 0:39:49 VZ2 5 V 12 +06:02 +05:09
14 Voldemārs Lejnieks 2235 VSK Noskrien 0:40:00 VZ3 8 V 13 +06:13 +06:13
15 Ingus Bogdanovs 2267 Bogdanovu ģimene 0:40:08 VZ1 1 V 14 +06:21 +00:00
16 Uģis Kronbergs 2188 Maratona Klubs 0:40:14 VZ3 9 V 15 +06:27 +06:27
17 Janis Neimanis 2109 Talsu biatlona klubs 0:40:24 VZ3 10 V 16 +06:37 +06:37
18 Kalvis Jansons 2118 Mopši 0:40:46 VZ2 6 V 17 +06:59 +06:06
19 Kristaps Straumēns 2010 CrossfitRīdzene 0:41:10 VZ3 11 V 18 +07:23 +07:23
20 Guntars Avdejevs 2086 zaķi 1 0:41:11 VZ3 12 V 19 +07:24 +07:24
21 Gatis Dekšenieks 2200 0:41:17 VZ3 13 V 20 +07:30 +07:30
22 Andrejs Zikovs 2112 Talsu novada SPorta skola 0:41:26 VZ2 7 V 21 +07:39 +06:46
23 Niks Zauls 2341 Limbaži 0:41:40 VZ1 2 V 22 +07:53 +01:32
24 Anžijs Viļčevskis 2603 0:41:44 VZ3 14 V 23 +07:57 +07:57
25 Artūrs Hirkovskis 2326 0:41:45 VZ3 15 V 24 +07:58 +07:58
26 Kristaps Turiščevs 2283 0:41:56 VZ2 8 V 25 +08:09 +07:16
27 Eduards Šveics-Mikeļševics 2082 Berģu mūzikas un mākslas skola 0:42:01 VZ1 3 V 26 +08:14 +01:53
28 Anastasija Vidončikova 2119 Folkmaņi 0:42:02 SZ2 1 S 2 +08:15 +00:00
29 Edmunds Klimpmanis 2005 Erlineauto 0:42:46 VZ3 16 V 27 +08:59 +08:59
30 Ainārs Antiņš 2001 Engures sportam 0:42:47 VZ2 9 V 28 +09:00 +08:07
31 Gastons Brucis 2274 0:42:51 VZ2 10 V 30 +09:04 +08:11
32 Gundars Alksnis 2189 0:42:51 VZ3 17 V 29 +09:04 +09:04
33 Žanis Jevsins 2266 Ozolnieki 0:43:08 VZ2 11 V 31 +09:21 +08:28
34 Kārlis Lapiņš 2089 0:43:25 VZ3 18 V 32 +09:38 +09:38
35 Ilvars Bergmanis 2310 VIAA 0:43:28 VZ3 19 V 33 +09:41 +09:41
36 Andris Caune 2007 0:43:29 VZ3 20 V 34 +09:42 +09:42
37 Dace Almane 2312 0:43:35 SZ3 2 S 3 +09:48 +03:51
38 Valdis Devjatņikovs 2229 Capoeira Kuldīga 0:43:41 VZ3 21 V 35 +09:54 +09:54
39 Ervīns Veics 2249 0:43:48 VZ3 22 V 36 +10:01 +10:01
40 Jānis Plepis 2049 Talsu novada Sporta skola 0:43:50 VZ2 12 V 37 +10:03 +09:10
41 Māris Tašmanis 2625 Smartlynx 0:43:52 VZ3 23 V 38 +10:05 +10:05
42 Kārlis Lūsis 2232 Carnikava LSC 0:43:59 VZ2 13 V 39 +10:12 +09:19
43 Artūrs Kančs 2169 Omega Pharma Baltics 0:44:03 VZ3 24 V 40 +10:16 +10:16
44 Raimonds Ronis 2097 0:44:05 VZ3 25 V 41 +10:18 +10:18
45 Elīna Medne 2187 MARATONA KLUBS 0:44:06 SZ2 2 S 4 +10:19 +02:04
46 Liene Gulbe 2206 0:44:38 SZ3 3 S 5 +10:51 +04:54
47 Ginta Šalma 2647 0:44:41 SZ3 4 S 6 +10:54 +04:57
48 Kitija Zaula 2342 Limbaži 0:45:06 SZ1 1 S 7 +11:19 +00:00
49 Annija Pušņakova 2178 Active AP 0:45:37 SZ3 5 S 8 +11:50 +05:53
50 Kristaps Kanna 2166 NBS 0:45:42 VZ2 14 V 42 +11:55 +11:02
51 Dana Mačtama 2213 Moller Auto Ventspils 0:45:49 SZ3 6 S 9 +12:02 +06:05
52 Jānis Upītis 2238 Latvijas Valsts Meži 0:45:55 VZ3 26 V 43 +12:08 +12:08
53 Endijs Melecis 2313 0:46:15 VZ3 27 V 44 +12:28 +12:28
54 Dmitrijs Jodko 2113 0:46:16 VZ3 28 V 45 +12:29 +12:29
55 Edgars Kāpostiņš 2085 Crossfit Rīdzene 0:46:18 VZ3 29 V 46 +12:31 +12:31
56 Raimonds Jaudzems 2075 Jūrmalas triatlona klubs 0:46:31 VZ3 30 V 47 +12:44 +12:44
57 Romans Čekriževs 2092 Bunnies 0:46:37 VZ2 15 V 49 +12:50 +11:57
58 Kārlis Ancāns 2182 0:46:37 VZ1 4 V 48 +12:50 +06:29
59 Gita Karlsone 2306 0:46:37 SZ3 7 S 10 +12:50 +06:53
60 Ilmārs Lācis 2168 Jūrmalas Triatlona klubs 0:46:46 VZ3 31 V 50 +12:59 +12:59
61 Anete Bauere 2612 VSK Noskrien 0:46:48 SZ2 3 S 11 +13:01 +04:46
62 Lauris Prihodjko 2088 0:46:55 VZ2 16 V 51 +13:08 +12:15
63 Laura Kalniņa 2016 0:46:58 SZ3 8 S 12 +13:11 +07:14
64 Kaspars Vaivods 2244 0:46:58 VZ3 32 V 52 +13:11 +13:11
65 Zanda Ulanova 2281 0:47:00 SZ3 9 S 13 +13:13 +07:16
66 Dace Kovaļevska 2103 SK Ozolnieki 0:47:34 SZ3 10 S 14 +13:47 +07:50
67 Jānis Ragovskis 2054 Talsu novada Sporta skola 0:47:48 VZ2 18 V 53 +14:01 +13:08
68 Ginters Āboliņš 2062 Talsu novada Sporta skola 0:47:48 VZ2 17 V 54 +14:01 +13:08
69 Armands Budreika 2045 Talsu novada Sporta skola 0:47:50 VZ2 19 V 55 +14:03 +13:10
70 Adrians-Muzikants Spēlmanis 2059 Talsu novada Sporta skola 0:47:55 VZ2 20 V 56 +14:08 +13:15
71 Kristīne Jansone 2117 0:48:06 SZ2 4 S 15 +14:19 +06:04
72 Sandra Gaile 2626 0:48:11 SZ3 11 S 16 +14:24 +08:27
73 Ginta Šenfelde 2292 0:48:19 SZ3 12 S 17 +14:32 +08:35
74 Mārtiņš Grundmanis 2175 0:48:20 VZ3 33 V 57 +14:33 +14:33
75 Kārlis Sležis 2344 0:48:33 VZ2 21 V 58 +14:46 +13:53
76 Agnese Ulanova 2304 0:48:46 SZ3 13 S 18 +14:59 +09:02
77 Marta Grūbe 2090 0:48:48 SZ3 14 S 19 +15:01 +09:04
78 Sergejs Čirva 2624 0:48:49 VZ3 34 V 59 +15:02 +15:02
79 Vladimirs Onufriječuks 2635 0:48:50 VZ3 35 V 60 +15:03 +15:03
80 Roberts Neilands 2271 BOLE mēbeles 0:48:55 VZ3 36 V 61 +15:08 +15:08
81 Andris Neibergs 2361 0:48:58 VZ3 37 V 62 +15:11 +15:11
82 Zane Pakalniece 2133 0:49:05 SZ3 15 S 20 +15:18 +09:21
83 Jurijs Kirilovskis 2144 0:49:06 VZ3 38 V 63 +15:19 +15:19
84 Mārtiņš Maķevics 2063 Talsu novada Sporta skola 0:49:16 VZ3 39 V 64 +15:29 +15:29
85 Edmunds Dremakovs 2037 Klubs 0:49:19 VZ3 40 V 65 +15:32 +15:32
86 Raivis Indrāns 2042 0:49:21 VZ3 41 V 66 +15:34 +15:34
87 Bruno Binovskis 2648 Teika Alfa 0:49:34 VZ1 5 V 67 +15:47 +09:26
88 Uvis Arbidāns 2031 0:49:42 VZ2 22 V 68 +15:55 +15:02
89 Rasa Grāvīte 2556 0:49:42 SZ2 5 S 21 +15:55 +07:40
90 Kristaps Kārkliņš 2021 Siguldas maratona klubs 0:49:43 VZ2 23 V 69 +15:56 +15:03
91 Sindija Zaula 2340 Limbaži 0:49:43 SZ2 6 S 22 +15:56 +07:41
92 Aksels Bresme 2111 Talsu novada SPorta skola 0:49:47 VZ2 24 V 70 +16:00 +15:07
93 Jānis Vērdiņš 2071 Buciņš 0:49:54 VZ3 42 V 71 +16:07 +16:07
94 Rihards Akimovs 2137 COK Silva 0:50:01 VZ3 43 V 72 +16:14 +16:14
95 Edgars Samītis 2621 0:50:22 VZ3 44 V 73 +16:35 +16:35
96 Anželika Andrejeva 2314 0:50:23 SZ3 16 S 23 +16:36 +10:39
97 Sergejs Kubraks 2186 Bajards 0:50:24 VZ3 45 V 74 +16:37 +16:37
98 Dzintars Graudiņš 2173 Bazilisks ar ausīm 0:50:26 VZ2 25 V 75 +16:39 +15:46
99 Dāvis Ziediņš 2627 0:50:28 VZ2 26 V 76 +16:41 +15:48
100 Raitis Urbēns 2095 HAVI Logistics 0:50:29 VZ3 46 V 77 +16:42 +16:42
101 Iveta Lazdiņa 2261 Peintbola parks 2xL 0:50:33 SZ3 17 S 24 +16:46 +10:49
102 Rihards Priedītis 2139 0:50:56 VZ3 47 V 78 +17:09 +17:09
103 Liene Vilsone 2214 0:50:58 SZ2 7 S 25 +17:11 +08:56
104 Raitis Alsbergs 2138 0:51:02 VZ3 48 V 79 +17:15 +17:15
105 Māris Muča 2269 SILVA 0:51:10 VZ3 49 V 80 +17:23 +17:23
106 Māris Plūme 2362 Swedbank 0:51:15 VZ3 50 V 81 +17:28 +17:28
107 Sindija Skangale 2364 0:51:17 SZ3 18 S 26 +17:30 +11:33
108 Edgars Kviatkovskis 2636 0:51:20 VZ2 27 V 82 +17:33 +16:40
109 Kārlis Žīgurs 2637 Folkmaņi 0:51:21 VZ3 51 V 83 +17:34 +17:34
110 Kaspars Verdens 2225 VSK Noskrien 0:51:22 VZ3 52 V 84 +17:35 +17:35
111 Gatis Kronbergs 2353 0:51:23 VZ3 53 V 85 +17:36 +17:36
112 Laura Ūdre 2368 0:51:24 SZ3 19 S 27 +17:37 +11:40
113 Jevgeņijs Markins 2210 0:51:25 VZ3 54 V 86 +17:38 +17:38
114 Nauris Sausmanis 2272 Natālijas Draudziņas vidusskola 0:51:26 VZ2 28 V 87 +17:39 +16:46
115 Jānis Straukmanis 2234 VSK Noskrien 0:51:30 VZ3 55 V 88 +17:43 +17:43
116 Kaspars Rava 2155 0:51:31 VZ3 56 V 89 +17:44 +17:44
117 Krišjānis-Augusts Straupe 2121 0:51:34 VZ1 6 V 90 +17:47 +11:26
118 Laura Kazāka 2115 Ogres Sporta Centrs 0:51:37 SZ1 2 S 28 +17:50 +06:31
119 Uldis Matīss 2038 Klubs 0:51:45 VZ3 57 V 91 +17:58 +17:58
120 Rihards Šneiders 2565 COK Silva 0:51:53 VZ2 29 V 92 +18:06 +17:13
121 Niks-Kristaps Šmits 2217 Engures sportam 0:51:56 VZ1 7 V 93 +18:09 +11:48
122 Kārlis Liepa 2072 SIEMENS 0:52:03 VZ3 58 V 94 +18:16 +18:16
123 Mārīte Kokina 2152 VSK Noskrien 0:52:31 SZ3 20 S 29 +18:44 +12:47
124 Erlends Fedins 2143 0:52:39 VZ3 59 V 95 +18:52 +18:52
125 Roberts Mežals 2286 0:52:43 VZ1 8 V 96 +18:56 +12:35
126 Ikars Šteinbergs 2147 0:52:56 VZ3 60 V 97 +19:09 +19:09
127 Zane Brokāne 2203 Maratona klubs 0:53:02 SZ3 21 S 30 +19:15 +13:18
128 Monika Nikolova 2091 Bunnies 0:53:19 SZ2 8 S 31 +19:32 +11:17
129 Gatis Kivrins 2644 0:53:35 VZ3 61 V 98 +19:48 +19:48
130 Guntis Pucens 2252 0:53:40 VZ3 62 V 99 +19:53 +19:53
131 Māra Pucena 2253 0:53:40 SZ3 22 S 32 +19:53 +13:56
132 Kārlis Šnepste 2570 IK Auseklis 0:53:51 VZ2 30 V 100 +20:04 +19:11
133 Andris Krūmiņš 2150 Tundras bērni 0:53:52 VZ3 63 V 101 +20:05 +20:05
134 Emīls Gūtmanis 2065 Engures sportam 0:53:55 VZ1 9 V 102 +20:08 +13:47
135 Jānis Šnepste 2208 Metroons 0:53:57 VZ3 64 V 103 +20:10 +20:10
136 Alberts-Emīls Šnepste 2209 0:53:57 VZ1 10 V 104 +20:10 +13:49
137 Rūdolfs Kauliņš 2623 Kauliņi 0:53:58 VZ2 31 V 105 +20:11 +19:18
138 Dzintra Pence 2190 0:54:02 SZ3 23 S 33 +20:15 +14:18
139 Terēze Zviedrāne 2180 0:54:05 SZ3 24 S 34 +20:18 +14:21
140 Pavels Kirilovskis 2145 0:54:08 VZ3 65 V 106 +20:21 +20:21
141 Laura Skrodere 2185 Tundras bērni 0:54:09 SZ2 9 S 35 +20:22 +12:07
142 Līga Ganiņa 2149 0:54:10 SZ3 25 S 36 +20:23 +14:26
143 Anda Ozoliņa 2069 0:54:22 SZ3 26 S 37 +20:35 +14:38
144 Anita Āboliņa 2613 0:54:23 SZ3 27 S 38 +20:36 +14:39
145 Laura Strupa 2123 0:54:30 SZ2 10 S 40 +20:43 +12:28
146 Jana Kalnāre 2300 0:54:30 SZ3 28 S 39 +20:43 +14:46
147 Sabīne Oficiere 2122 OK Saldus 0:54:32 SZ2 11 S 42 +20:45 +12:30
148 Liene Pastore 2219 Lustes 0:54:32 SZ3 29 S 41 +20:45 +14:48
149 Māris Strautnieks 2070 Buciņš 0:54:37 VZ3 66 V 107 +20:50 +20:50
150 Renāte Kārkliņa 2290 0:54:45 SZ2 12 S 44 +20:58 +12:43
151 Anna Žīgure 2638 Folkmaņi 0:54:45 SZ3 30 S 43 +20:58 +15:01
152 Gints Kudiņš 2564 VSK Noskrien 0:54:48 VZ3 67 V 108 +21:01 +21:01
153 Niks-Erlends Siliņš 2633 0:54:50 VZ2 32 V 109 +21:03 +20:10
154 Denisa Preimane 2645 0:54:51 SZ3 31 S 45 +21:04 +15:07
155 Jānis Beinārs 2078 UPB 0:54:55 VZ3 68 V 110 +21:08 +21:08
156 Elīna Lunte 2307 0:54:57 SZ2 13 S 46 +21:10 +12:55
157 Ainārs Aizpurietis 2120 ABLV Bank, AS 0:54:58 VZ3 69 V 111 +21:11 +21:11
158 Laura Hofmane 2324 VSK Noskrien Brīvdabas Sporta Klubs 712 0:55:01 SZ3 32 S 47 +21:14 +15:17
159 Irina Kizenbaha 2183 Engures sportam 0:55:09 SZ3 33 S 48 +21:22 +15:25
160 Normunds Miļūns 2360 Siemens 0:55:10 VZ3 70 V 112 +21:23 +21:23
161 Elizabete Lukašova 2195 Berģu makslas un mūzikas skola 0:55:14 SZ1 3 S 50 +21:27 +10:08
162 Signe Vītola 2630 0:55:14 SZ3 34 S 49 +21:27 +15:30
163 Volodymyr Melnyk 2030 LSG SKYCHEFS 0:55:19 VZ3 71 V 113 +21:32 +21:32
164 Lelde Feldmane 2106 0:55:21 SZ2 14 S 51 +21:34 +13:19
165 Jānis Antiņš 2002 Engures sportam 0:55:21 VZ2 33 V 114 +21:34 +20:41
166 Kaspars Zvaigzne 2141 OC 0:55:25 VZ3 72 V 115 +21:38 +21:38
167 Jānis Cimoška 2014 Lībagi 0:55:27 VZ2 34 V 116 +21:40 +20:47
168 Jānis Rundāls 2247 0:55:29 VZ3 73 V 117 +21:42 +21:42
169 Laura Kalniņa 2157 Maratona klubs 0:55:30 SZ3 35 S 52 +21:43 +15:46
170 Andris Blumbahs 2056 Florbola Klubs Talsi 0:55:33 VZ2 35 V 118 +21:46 +20:53
171 Krišs Liepiņš 2339 Engures sportam 0:55:45 VZ1 11 V 119 +21:58 +15:37
172 Guna Ķirse 2099 0:55:45 SZ3 36 S 53 +21:58 +16:01
173 Normunds Patmalnieks 2146 0:55:48 VZ3 74 V 120 +22:01 +22:01
174 Lana Amsila 2131 0:55:49 SZ3 38 S 55 +22:02 +16:05
175 Ineta Jasmane 2160 0:55:49 SZ3 37 S 54 +22:02 +16:05
176 Anete Danelsone 2093 Purva kurmji 0:55:50 SZ3 39 S 56 +22:03 +16:06
177 Rolf Versteeg 2280 Laura - Rolf 0:56:10 VZ3 75 V 122 +22:23 +22:23
178 Laura Šteinberga 2224 Laura - Rolf 0:56:10 SZ3 40 S 57 +22:23 +16:26
179 Rihards Upītis 2263 0:56:10 VZ1 12 V 121 +22:23 +16:02
180 Dilans Kronentāls 2044 Talsu novada Sporta skola 0:56:11 VZ1 13 V 123 +22:24 +16:03
181 Ričards Ķīlis 2018 0:56:12 VZ1 14 V 124 +22:25 +16:04
182 Mārcis Blūms 2074 SIEMENS 0:56:13 VZ3 76 V 125 +22:26 +22:26
183 Liene Briede 2257 0:56:13 SZ3 41 S 58 +22:26 +16:29
184 Dace Hartmane 2562 0:56:14 SZ3 42 S 59 +22:27 +16:30
185 Mikus Embrekts 2568 0:56:19 VZ3 77 V 126 +22:32 +22:32
186 Gunita Lapāne-Embrekta 2567 0:56:19 SZ3 43 S 60 +22:32 +16:35
187 Edīte Komasa-Dorbe 2029 KODO 0:56:20 SZ3 44 S 61 +22:33 +16:36
188 Valērijs Dziemidovs 2563 0:56:44 VZ2 36 V 127 +22:57 +22:04
189 Liána Antonova 2198 0:56:52 SZ3 45 S 62 +23:05 +17:08
190 Uldis Šīmanis 2615 0:56:57 VZ2 37 V 128 +23:10 +22:17
191 Jaroslavs Orbidāns 2100 0:56:59 VZ1 15 V 129 +23:12 +16:51
192 Andis Ābele 2602 0:57:00 VZ3 78 V 130 +23:13 +23:13
193 Zigurds Bēvalds 2639 0:57:01 VZ3 79 V 132 +23:14 +23:14
194 Rihards Fuksis 2207 0:57:01 VZ3 80 V 131 +23:14 +23:14
195 Madara Zaharčonoka 2132 Meitenes Zeltenes 0:57:01 SZ3 46 S 63 +23:14 +17:17
196 Ulvis Krišmanis 2101 Talsu novada SPorta skola 0:57:02 VZ1 16 V 133 +23:15 +16:54
197 Ralfs Sīmanis 2012 0:57:03 VZ2 38 V 134 +23:16 +22:23
198 Reinis Klaužs 2351 0:57:03 VZ3 81 V 135 +23:16 +23:16
199 Kristers Kalašņikovs 2110 Talsu novada SPorta skola 0:57:06 VZ1 17 V 136 +23:19 +16:58
200 Nils Ozols 2011 0:57:09 VZ2 39 V 137 +23:22 +22:29
201 Guntis Simanis 2614 2XL 0:57:10 VZ3 82 V 139 +23:23 +23:23
202 Emīls Tērauds 2335 alfatours.lv 0:57:10 VZ1 18 V 138 +23:23 +17:02
203 Marija-Terēze Dzierkale 2215 Folkmaņi 0:57:20 SZ2 15 S 64 +23:33 +15:18
204 Gundega Lūse 2102 TALSU BIATLONA KLUBS 0:57:22 SZ3 47 S 65 +23:35 +17:38
205 Lauma Zīberga 2620 0:57:35 SZ3 48 S 66 +23:48 +17:51
206 Ilze Eglīte 2287 0:57:39 SZ3 49 S 67 +23:52 +17:55
207 Oskars Sarbbantovičs 2618 0:57:43 VZ3 83 V 140 +23:56 +23:56
208 Elīna Šenhofa 2004 0:57:44 SZ3 50 S 68 +23:57 +18:00
209 Krišjānis Stepiņš 2201 Purva Kurmji 0:57:44 VZ3 84 V 141 +23:57 +23:57
210 Agnese Jermaka 2350 0:57:46 SZ3 51 S 69 +23:59 +18:02
211 Rūdolfs Krūklis 2628 0:57:51 VZ2 40 V 142 +24:04 +23:11
212 Andis Astrātovs 2080 Talsi 0:57:53 VZ3 85 V 143 +24:06 +24:06
213 Renars Vate 2369 Milzkalne 0:57:57 VZ3 86 V 144 +24:10 +24:10
214 Sniga Promberga 2202 CrossFit Rīdzene 0:57:58 SZ3 52 S 70 +24:11 +18:14
215 Evija Tauriņa 2291 VSK noskrien 0:58:03 SZ3 53 S 71 +24:16 +18:19
216 Jānis Sīlis 2558 Energo optimus 0:58:11 VZ3 87 V 145 +24:24 +24:24
217 Kārlis Švampe 2055 Florbola Klubs Talsi 0:58:14 VZ3 88 V 146 +24:27 +24:27
218 Liene Roopa 2566 0:58:16 SZ2 16 S 73 +24:29 +16:14
219 Diāna Jakadela 2607 Smartlynx 0:58:16 SZ3 54 S 72 +24:29 +18:32
220 Kārlis Jakadels 2608 Smartlynx 0:58:16 VZ3 89 V 147 +24:29 +24:29
221 Kintija Priedniece 2156 OC 0:58:17 SZ3 55 S 74 +24:30 +18:33
222 Diāna Kreicuma 2289 0:58:19 SZ2 17 S 75 +24:32 +16:17
223 Elīna Volāne 2641 0:58:28 SZ3 56 S 76 +24:41 +18:44
224 Jūlija Sorokina 2163 CrossfitRidzene 0:58:31 SZ2 18 S 77 +24:44 +16:29
225 Līva Šteinberga 2158 Galeo Consulting 0:58:42 SZ3 57 S 78 +24:55 +18:58
226 Ieva Ozoliņa 2646 0:58:43 SZ3 58 S 79 +24:56 +18:59
227 Ieva Rassa 2193 0:58:45 SZ3 59 S 80 +24:58 +19:01
228 Daina Zvirgzdiņa 2124 0:58:47 SZ3 60 S 81 +25:00 +19:03
229 Gundars Upenieks 2601 SPORTLAT 0:58:57 VZ3 90 V 148 +25:10 +25:10
230 Ales Votocek 2640 0:58:59 VZ3 91 V 149 +25:12 +25:12
231 Juris Tērauds 2009 alfatours.lv 0:59:02 VZ3 92 V 150 +25:15 +25:15
232 Ivars Liepiņš 2220 Lustes 0:59:05 VZ3 93 V 151 +25:18 +25:18
233 Linards Lazdiņš 2241 Peintbola parks 2xL 0:59:05 VZ2 41 V 152 +25:18 +24:25
234 Ivars Šleiners 2649 Ziemeļkurzeme OK 0:59:15 VZ3 94 V 153 +25:28 +25:28
235 Kristīne Švekere 2366 0:59:16 SZ3 61 S 82 +25:29 +19:32
236 Toms Užāns 2151 0:59:23 VZ3 95 V 154 +25:36 +25:36
237 Blanka Fikrlova 2024 BKV Holysov 0:59:28 SZ3 62 S 83 +25:41 +19:44
238 Aleksis Katarins 2211 Rīgas zaķi 0:59:30 VZ1 19 V 155 +25:43 +19:22
239 Edžus Arums 2084 0:59:55 VZ3 96 V 156 +26:08 +26:08
240 Emīls Žubulis 2194 1:00:10 VZ1 20 V 157 +26:23 +20:02
241 Margarita Matuļenko 2338 Žubītes 1:00:11 SZ2 19 S 84 +26:24 +18:09
242 Žermēna Laupace 2140 1:00:28 SZ3 63 S 85 +26:41 +20:44
243 Laura Lapiņa 2066 1:00:29 SZ3 64 S 86 +26:42 +20:45
244 Vita Āboliņa 2611 Mežsusuri 1:00:31 SZ3 65 S 87 +26:44 +20:47
245 Jānis Laganovskis 2255 VSK Noskrien 1:00:33 VZ3 97 V 158 +26:46 +26:46
246 Liene Katarina 2212 Rīgas zaķi 1:00:35 SZ3 66 S 88 +26:48 +20:51
247 Artūrs Kadiķis 2165 1:00:39 VZ3 98 V 159 +26:52 +26:52
248 Vitālijs Fisenkovs 2634 1:00:40 VZ3 99 V 160 +26:53 +26:53
249 Atis Vītols 2216 1:00:42 VZ2 42 V 161 +26:55 +26:02
250 Lelde Katlāpe 2305 1:00:42 SZ2 20 S 89 +26:55 +18:40
251 Eva Matīsa 2125 Pucina Running Team 1:00:46 SZ3 68 S 91 +26:59 +21:02
252 Māra Krūmiņliepa 2079 SIEMENS 1:00:46 SZ3 67 S 90 +26:59 +21:02
253 Kristīne Kuka 2223 AD FITNESS 1:00:49 SZ3 69 S 92 +27:02 +21:05
254 Vladimirs Tiscenko 2299 1:00:50 VZ3 100 V 162 +27:03 +27:03
255 Lāsma Āboliņa 2333 VSK Noskrien 1:00:53 SZ3 70 S 93 +27:06 +21:09
256 Ineta Jursiņa-Videmane 2610 Mežsusuri 1:01:00 SZ3 71 S 94 +27:13 +21:16
257 Natālija Joničenko 2081 Stendenieki 1:01:03 SZ3 72 S 95 +27:16 +21:19
258 Roberts Orbidāns 2098 1:01:08 VZ1 21 V 163 +27:21 +21:00
259 Laine Orbidāne 2096 1:01:08 SZ3 73 S 96 +27:21 +21:24
260 Jana Mathere 2357 1:01:18 SZ3 74 S 97 +27:31 +21:34
261 Agnese Volfa 2554 RajA 1:01:19 SZ3 75 S 98 +27:32 +21:35
262 Gunita Kodoliņa 2284 1:01:25 SZ3 76 S 99 +27:38 +21:41
263 Ilze Palmbaha 2076 1:01:27 SZ3 77 S 100 +27:40 +21:43
264 Emīls Limanāns 2013 VSK Noskrien 1:01:28 VZ1 22 V 164 +27:41 +21:20
265 Sanita Sirmā 2205 1:01:30 SZ3 78 S 101 +27:43 +21:46
266 Inese Vanaga 2040 1:01:33 SZ3 79 S 102 +27:46 +21:49
267 Valters Semjonovs 2035 1:01:40 VZ1 23 V 165 +27:53 +21:32
268 Luize Raga 2363 1:01:41 SZ3 80 S 103 +27:54 +21:57
269 Liena Puise-Puiše 2142 1:01:46 SZ3 81 S 104 +27:59 +22:02
270 Matīss Liepa 2041 Liepas skrien 1:02:00 VZ1 24 V 166 +28:13 +21:52
271 Lāsma Zebuliņa 2127 1:02:01 SZ3 82 S 105 +28:14 +22:17
272 Laura Caune 2008 1:02:17 SZ3 83 S 106 +28:30 +22:33
273 Dace Baumane 2332 VSK Noskrien - Engures sportam 1:02:27 SZ3 84 S 107 +28:40 +22:43
274 Gunita Butāne 2148 1:02:34 SZ3 85 S 108 +28:47 +22:50
275 Kristaps Pehovs 2136 1:02:41 VZ3 101 V 167 +28:54 +28:54
276 Inese Janpaule 2288 OK Ziemeļkurzeme 1:02:47 SZ3 86 S 109 +29:00 +23:03
277 Evija Jansone 2006 Šeridans 1:02:53 SZ3 87 S 110 +29:06 +23:09
278 Indulis Matīss 2033 Klubs 1:02:54 VZ3 102 V 168 +29:07 +29:07
279 Edīte Jansone 2321 1:02:56 SZ3 88 S 111 +29:09 +23:12
280 Anna Āboliņa 2181 1:03:02 SZ3 89 S 112 +29:15 +23:18
281 Tomas-Reinis Tīss 2177 1:03:27 VZ2 43 V 169 +29:40 +28:47
282 Liene Piķe 2298 1:03:29 SZ3 90 S 113 +29:42 +23:45
283 Linda Lazdiņa 2242 Peintbola parks 2xL 1:03:30 SZ2 21 S 114 +29:43 +21:28
284 Rainers Kušners 2239 1:03:36 VZ1 26 V 171 +29:49 +23:28
285 Lūkass Dimza 2348 1:03:36 VZ1 25 V 170 +29:49 +23:28
286 Inga Briede 2330 Ātrais Torņu Serviss 1:03:39 SZ3 91 S 115 +29:52 +23:55
287 Ilmārs Zāģis 2331 Ātrais Torņu Serviss 1:03:39 VZ3 103 V 172 +29:52 +29:52
288 Jānis Lūsis 2560 1:03:40 VZ3 104 V 173 +29:53 +29:53
289 Inga Briņķe 2227 1:03:48 SZ3 92 S 117 +30:01 +24:04
290 Guna Kaļķe 2622 1:03:48 SZ3 93 S 116 +30:01 +24:04
291 Signe Millere 2260 Elpojiet dziļi 1:03:51 SZ3 94 S 118 +30:04 +24:07
292 Kristiāna Kauliņa 2629 Kauliņi 1:03:52 SZ3 95 S 119 +30:05 +24:08
293 Dace Dūklava-Kokina 2254 Vanagkalns 1:03:58 SZ3 96 S 120 +30:11 +24:14
294 Kristīne Grundberga 2561 1:04:02 SZ3 97 S 121 +30:15 +24:18
295 Gints Ronis 2167 1:04:09 VZ3 105 V 174 +30:22 +30:22
296 Andrejs Komissarovs 2128 1:04:33 VZ1 27 V 175 +30:46 +24:25
297 Klāvs Grīnvalds 2068 LVM-Mamma Daba 1:04:57 VZ1 28 V 176 +31:10 +24:49
298 Kaspars Krievs 2043 1:05:14 VZ1 29 V 177 +31:27 +25:06
299 Guna Berga 2334 1:05:28 SZ3 98 S 122 +31:41 +25:44
300 Daiga Piebalga 2318 1:05:32 SZ3 99 S 123 +31:45 +25:48
301 Sanita Cechladze 2017 1:05:51 SZ3 100 S 124 +32:04 +26:07
302 Mikus Semeneņa 2015 Engures sportam 1:06:02 VZ1 30 V 178 +32:15 +25:54
303 Ilze Spiridonova 2609 1:06:07 SZ3 101 S 125 +32:20 +26:23
304 Kitija Fridrihsone 2023 1:06:11 SZ3 102 S 126 +32:24 +26:27
305 Inga Vate 2336 1:06:34 SZ3 103 S 127 +32:47 +26:50
306 Anete Dimza 2347 1:06:35 SZ3 105 S 128 +32:48 +26:51
307 Baiba Karele 2240 1:06:35 SZ3 104 S 129 +32:48 +26:51
308 Alekss Indrikovs 2105 1:06:43 VZ1 31 V 179 +32:56 +26:35
309 Valdis Indrikovs 2104 1:06:43 VZ3 106 V 180 +32:56 +32:56
310 Sandra Lūse 2559 1:06:50 SZ3 106 S 130 +33:03 +27:06
311 Laima Blankenberga 2631 1:06:56 SZ3 107 S 131 +33:09 +27:12
312 Ilva Kavicka 2116 1:06:58 SZ3 108 S 132 +33:11 +27:14
313 Sabīne Būmane 2604 1:07:07 SZ3 109 S 133 +33:20 +27:23
314 Aira Semjonova 2032 1:07:19 SZ3 110 S 134 +33:32 +27:35
315 Baiba Sirmele 2250 1:07:36 SZ3 111 S 135 +33:49 +27:52
316 Kristaps Keselis 2643 1:07:44 VZ2 44 V 181 +33:57 +33:04
317 Līvija Muša 2258 Jūrmala 1:07:45 SZ3 113 S 137 +33:58 +28:01
318 Žanna Egle 2619 1:07:45 SZ3 112 S 136 +33:58 +28:01
319 Vija Mežale 2285 1:07:51 SZ3 114 S 138 +34:04 +28:07
320 Violeta Skudrīte 2365 1:07:55 SZ3 115 S 139 +34:08 +28:11
321 Laura Puikevica-Puikevska 2073 SIEMENS 1:07:56 SZ3 116 S 140 +34:09 +28:12
322 Katrīna Šaplaka 2557 1:07:59 SZ3 117 S 141 +34:12 +28:15
323 Sigita Šterne 2218 1:08:01 SZ3 118 S 142 +34:14 +28:17
324 Annija Borodinova 2265 1:08:03 SZ2 22 S 143 +34:16 +26:01
325 Maira Petrova 2039 1:08:12 SZ3 119 S 144 +34:25 +28:28
326 Laura Zaharova 2279 1:08:17 SZ3 120 S 145 +34:30 +28:33
327 Vika Kacēviča 2087 1:08:37 SZ3 121 S 146 +34:50 +28:53
328 Diāna Ceika 2179 1:08:38 SZ3 122 S 147 +34:51 +28:54
329 Rūdolfs Spridzāns 2077 1:08:39 VZ1 32 V 182 +34:52 +28:31
330 Inga Pavloviča 2325 1:08:39 SZ3 123 S 148 +34:52 +28:55
331 Kristīne Graudiņa 2134 1:09:01 SZ2 23 S 149 +35:14 +26:59
332 Daniela Lotocka 2028 1:09:01 SZ1 4 S 150 +35:14 +23:55
333 Kārlis Liepiņš 2003 Engures sportam 1:09:03 VZ1 33 V 183 +35:16 +28:55
334 Jake Dudziak 2246 1:09:07 VZ1 34 V 184 +35:20 +28:59
335 Inta Bergmane 2606 Stendenieki 1:09:08 SZ3 124 S 152 +35:21 +29:24
336 Sabrina Dudziak 2233 1:09:08 SZ2 24 S 151 +35:21 +27:06
337 Josh Dudziak 2107 1:09:09 VZ1 35 V 185 +35:22 +29:01
338 Evita Sprukta 2308 1:09:22 SZ3 125 S 153 +35:35 +29:38
339 Gabriela Saulīte 2222 Limbaži 1:09:46 SZ1 5 S 154 +35:59 +24:40
340 Vigeta Bruce 2278 1:09:47 SZ3 126 S 155 +36:00 +30:03
341 Endija Tomsone 2367 Siemens 1:09:49 SZ3 127 S 156 +36:02 +30:05
342 Solvita Žabaļuna 2226 1:10:40 SZ2 25 S 157 +36:53 +28:38
343 Madara Petrova 2268 VSK Noskrien 1:10:42 SZ2 26 S 158 +36:55 +28:40
344 Adrienne Millers 2343 1:10:46 SZ1 6 S 159 +36:59 +25:40
345 Gints Fjodorovs 2171 Engures sportam-Tukums 1:11:12 VZ3 107 V 186 +37:25 +37:25
346 Vēsma Upīte 2277 Tērvete 1:11:17 SZ3 128 S 160 +37:30 +31:33
347 Santa Gūtmane 2064 Engures sportam 1:11:18 SZ3 129 S 161 +37:31 +31:34
348 Lote Freināte 2027 Engures sportam 1:11:18 SZ1 8 S 162 +37:31 +26:12
349 Arnita Freināte 2026 Engures sportam 1:11:18 SZ3 130 S 164 +37:31 +31:34
350 Gints Freināts 2025 Engures sportam 1:11:18 VZ3 108 V 187 +37:31 +37:31
351 Katrīna Levāne 2058 Engures Sportam - Tukums 1:11:18 SZ1 7 S 163 +37:31 +26:12
352 Juris Gailis 2230 1:11:20 VZ2 45 V 188 +37:33 +36:40
353 Diāna Balode 2632 1:11:20 SZ2 27 S 165 +37:33 +29:18
354 Inese Rūsa 2311 Honda Training Crew 1:11:51 SZ3 131 S 166 +38:04 +32:07
355 Aija Dzeņkovska 2349 1:12:17 SZ3 132 S 167 +38:30 +32:33
356 Paula Fjodorova 2170 Engures sportam-Tukums 1:12:24 SZ2 28 S 168 +38:37 +30:22
357 Pēteris Dūka 2228 1:13:17 VZ2 46 V 189 +39:30 +38:37
358 Laila Malzubre 2616 1:13:28 SZ3 133 S 169 +39:41 +33:44
359 Mārtiņš Malzurbis 2617 1:13:29 VZ3 109 V 190 +39:42 +39:42
360 Kristine Kinda 2114 VSK Noskrien 1:13:39 SZ3 134 S 170 +39:52 +33:55
361 Inese Bāriņa 2237 1:14:12 SZ3 135 S 171 +40:25 +34:28
362 Karlīna Koroševska 2197 VW TEAM 1:14:29 SZ2 29 S 172 +40:42 +32:27
363 Dainis Semjonovs 2315 Zaķi iesācēji 1:14:38 VZ3 110 V 191 +40:51 +40:51
364 Agnese Semjonova 2316 Zaķi iesācēji 1:14:38 SZ2 30 S 173 +40:51 +32:36
365 Henrihs Petrovskis 2192 VSK Noskrien 1:14:52 VZ3 111 V 192 +41:05 +41:05
366 Mārite Petrovska 2191 VSK Noskrien 1:14:52 SZ3 136 S 174 +41:05 +35:08
367 Ronalds Zaķis 2243 1:15:01 VZ3 112 V 193 +41:14 +41:14
368 Arnolds Ābelīte 2294 Baziliks ar ausīm 1:15:09 VZ2 47 V 194 +41:22 +40:29
369 Diāna Polgina 2293 Baziliks ar ausīm 1:15:09 SZ2 31 S 175 +41:22 +33:07
370 Iveta Rozenfelde 2162 VSK Noskrien 1:15:23 SZ3 137 S 176 +41:36 +35:39
371 Marta-Elza Matīs 2642 1:15:44 SZ1 9 S 177 +41:57 +30:38
372 Inese Zepa 2020 Ašās kājas ZID 1:15:45 SZ3 138 S 178 +41:58 +36:01
373 Dāniels Ziemelis 2019 Ašās kājas ZID 1:15:45 VZ1 36 V 195 +41:58 +35:37
374 Zane Rorbaha 2094 1:17:34 SZ3 139 S 179 +43:47 +37:50
375 Zane Mathere 2355 1:17:48 SZ1 10 S 180 +44:01 +32:42
376 Edvards Mathers 2358 1:17:57 VZ1 37 V 196 +44:10 +37:49
377 Sanita Tripāne 2259 Elpojiet dziļi 1:18:13 SZ3 140 S 181 +44:26 +38:29
378 Edvīns Upītis 2275 Tērvete 1:18:31 VZ3 113 V 197 +44:44 +44:44
379 Santa Knostenberga 2352 1:18:34 SZ3 142 S 182 +44:47 +38:50
380 Laine Vītoliņa 2370 1:18:34 SZ3 141 S 183 +44:47 +38:50
381 Sandra Pereca 2159 1:18:53 SZ3 143 S 184 +45:06 +39:09
382 Aleksandrs Voino 2317 1:20:21 VZ3 114 V 198 +46:34 +46:34
383 Antra Voino 2130 1:20:21 SZ3 144 S 185 +46:34 +40:37
384 Lilija Ožeta 2153 1:20:30 SZ1 12 S 187 +46:43 +35:24
385 Keita Rava 2154 1:20:30 SZ1 11 S 186 +46:43 +35:24
386 Iveta Krieva 2297 1:21:32 SZ3 145 S 188 +47:45 +41:48
387 Keta Meilerte 2303 LVM-Mamma Daba 1:23:02 SZ1 13 S 189 +49:15 +37:56
388 Kristīne Meilerte 2301 LVM-Mamma Daba 1:23:19 SZ1 14 S 190 +49:32 +38:13
389 Ārija Balaško 2236 1:24:02 SZ3 146 S 191 +50:15 +44:18
390 Danute Ābelīte 2295 Baziliks ar ausīm 1:24:09 SZ3 147 S 192 +50:22 +44:25
391 Santa Demidova 2346 1:24:14 SZ2 32 S 193 +50:27 +42:12
392 Vineta Leimane 2354 1:24:40 SZ3 148 S 194 +50:53 +44:56
393 Katrīna Dremakova 2036 Klubs 1:28:15 SZ1 15 S 195 +54:28 +43:09
394 Zenta Mathere 2356 1:28:45 SZ1 16 S 196 +54:58 +43:39
395 Greg Mathers 2359 1:28:45 VZ3 115 V 199 +54:58 +54:58
396 Ilva Māgure-Levāne 2057 Engures Sportam - Tukums 1:35:51 SZ3 149 S 197 +1:02:04 +56:07
397 Ieva Garanča 2126 1:36:49 SZ3 150 S 198 +1:03:02 +57:05
398 Elīna Bruce 2276 1:50:04 SZ2 33 S 199 +1:16:17 +1:08:02
399 Miks Černovskis 2569 2:03:29 VZ3 116 V 200 +1:29:42 +1:29:42
400 Laura Ferrera 2164 CrossfitRidzene 2:04:34 SZ3 151 S 200 +1:30:47 +1:24:50
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Jānis Kūms 1062 ISOSTAR 1:22:19 VB2 1 V 1 +00:00 +00:00 00:28 750 194 944
2 Uldis Kļaviņš 1141 VSK Noskrien 1:23:57 VB2 2 V 2 +01:38 +01:38 00:22 735 246 981
3 Guntis Grīnvalds 1123 Maratona klubs 1:24:58 VB2 3 V 3 +02:39 +02:39 00:39 727 140 867
4 Martins Plume 68 VENSTPILS MARATONA KLUBS 1:27:13 VBJ 1 V 4 +04:54 +00:00 00:33 708 164 872
5 Lauris Repša 1216 1:28:21 VB2 4 V 5 +06:02 +06:02 00:28 699 196 895
6 Kaspars Kārkliņš 1006 Siguldas maratona klubs 1:30:38 VB3 1 V 6 +08:19 +00:00 00:41 681 134 815
7 Jānis Šnoriņš 1027 Talsu novada SPorta skola 1:31:13 VBJ 2 V 7 +08:54 +04:00 00:40 677 136 813
8 Arno Šķipars 1178 1:32:22 VB2 5 V 8 +10:03 +10:03 00:40 668 138 806
9 Māris Bisenieks 1116 OK Purva Bridējs 1:32:42 VB3 2 V 9 +10:23 +02:04 00:27 666 202 868
10 Edijs Reimanis 1035 Maratona klubs-Topcon 1:35:02 VB2 6 V 10 +12:43 +12:43 00:41 650 134 784
11 Juris Redisons 1192 Latvijas valst meži 1:36:41 VB2 7 V 11 +14:22 +14:22 00:32 639 173 812
12 Ondrej Fikrle 1122 BKV Holysov 1:37:05 VB3 3 V 12 +14:46 +06:27 00:42 636 131 767
13 Konstantīns Smotrovs 1070 EbikeMachine 1:37:15 VB2 8 V 13 +14:56 +14:56 00:37 635 149 784
14 Mārtiņš Fārenhorsts 1074 Umlej marathon team 1:38:26 VB2 9 V 14 +16:07 +16:07 00:26 627 214 841
15 Laimonis Skadiņš 1151 VSK Noskrien - Ņergas 1:39:25 VB3 4 V 15 +17:06 +08:47 00:42 621 131 752
16 Jevgenijs Bondins 1068 Auseklis 1:39:27 VB2 10 V 16 +17:08 +17:08 00:37 621 148 769
17 Igors Seņko 1176 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:39:33 VB2 11 V 17 +17:14 +17:14 00:39 620 142 762
18 Andis Pušņakovs 1086 Active AP 1:39:41 VB2 12 V 18 +17:22 +17:22 00:39 619 139 758
19 Māris Pilmanis 1115 w.Simosis.lv 1:40:59 VB3 5 V 19 +18:40 +10:21 00:38 611 143 754
20 Artis Pūcītis 1033 Race4Fan 1:41:08 VB2 13 V 20 +18:49 +18:49 00:35 610 158 768
21 Roberts Ivzāns 1186 Ogre 1:41:21 VB3 6 V 21 +19:02 +10:43 00:37 609 149 758
22 Andris Krūklis 1060 Mercure Riga 1:41:32 VB2 14 V 22 +19:13 +19:13 00:36 608 153 761
23 Rihards Čaiba 1109 Jūrmala 1:41:39 VBJ 3 V 23 +19:20 +14:26 00:35 607 157 764
24 Māris Freimanis 1224 COK Silva 1:42:06 VB2 15 V 24 +19:47 +19:47 00:36 605 152 757
25 Pēteris Stepiņš 1021 Purva Kurmji 1:42:20 VB2 16 V 25 +20:01 +20:01 00:31 603 175 778
26 Matīss Haritonovs 1511 Pēdējais brīdis 1:42:48 VB2 17 V 26 +20:29 +20:29 00:41 601 136 737
27 Anrijs Hodžajevs 1193 STARCO 1:43:08 VB2 18 V 27 +20:49 +20:49 00:27 599 206 805
28 Zigmunds Zauls 1202 1:43:32 VB2 19 V 28 +21:13 +21:13 00:39 596 142 738
29 Aleksandrs Judkins 1127 1:43:52 VB2 20 V 29 +21:33 +21:33 00:36 594 154 748
30 Toms Kaufmanis 1102 Maratona klubs 1:44:47 VBJ 4 V 30 +22:28 +17:34 00:41 589 133 722
31 Māris Sardiko 1168 1:45:02 VBJ 5 V 31 +22:43 +17:49 00:35 588 155 743
32 Kristīne Jansone 1249 1:46:42 SB3 1 S 1 +24:23 +00:00 00:57 750 132 882
33 Vladeks Alševskis 1096 vsk noskrien 1:46:46 VB2 21 V 32 +24:27 +24:27 00:36 578 151 729
34 Mārtiņš Andersons 1049 SEASTONE.EU 1:47:14 VB2 22 V 33 +24:55 +24:55 00:35 576 155 731
35 Raitis Kuzmins 1067 1:47:36 VB2 23 V 34 +25:17 +25:17 00:45 574 123 697
36 Aleksandrs Orlovs 1094 1:48:26 VB2 24 V 35 +26:07 +26:07 00:33 569 164 733
37 Māris Vīlips 1244 Vīle 1:48:39 VB3 7 V 36 +26:20 +18:01 00:56 568 99 667
38 Atis Caune 1507 ELEVATION 1:48:40 VB2 25 V 37 +26:21 +26:21 00:32 568 173 741
39 Liene Štalte 1125 Maratona klubs 1:48:52 SB2 1 S 2 +26:33 +00:00 00:36 735 207 942
40 Armands Sudrabs 1083 VSK Noskrien 1:48:52 VB2 26 V 38 +26:33 +26:33 00:40 567 139 706
41 Svajunas Sukackas 1110 SESE BROLIS RUNNING TYM 1:49:04 VB2 27 V 39 +26:45 +26:45 00:32 566 169 735
42 Rolands Ostrovskis 1512 1:49:14 VB2 28 V 40 +26:55 +26:55 00:00 565 0 565
43 Guntis Jansons 1013 Jansonu ģimene 1:49:53 VB4 1 V 41 +27:34 +00:00 00:54 562 103 665
44 Toms Vandzbergs 1054 YUASA 1:49:58 VBJ 6 V 42 +27:39 +22:45 00:37 561 150 711
45 Pēteris Russkis 1255 Moller Auto Krasta 1:49:59 VB2 29 V 43 +27:40 +27:40 00:43 561 127 688
46 Renārs Pūce 1223 COK Silva 1:50:08 VB2 30 V 44 +27:49 +27:49 00:32 561 169 730
47 Agnis Frijārs 1114 1:50:22 VB2 31 V 45 +28:03 +28:03 00:42 559 130 689
48 Linda Boldāne 1047 1:50:38 SBJ 1 S 3 +28:19 +00:00 00:38 723 197 920
49 Raitis Bratka 1072 1:51:24 VB2 32 V 46 +29:05 +29:05 00:41 554 133 687
50 Uldis Kleinbergs 1095 Ko Te Notiek 1:52:24 VB2 33 V 47 +30:05 +30:05 00:35 549 155 704
51 Kristaps Liepa 1012 Liepas skrien 1:52:28 VB2 34 V 48 +30:09 +30:09 00:46 549 120 669
52 Dainis Bautris 1079 www.tavamsportam.lv 1:52:43 VB2 35 V 49 +30:24 +30:24 00:45 548 121 669
53 Kaspars Kalniņš 1058 Maratona klubs 1:52:50 VB3 8 V 50 +30:31 +22:12 00:58 547 96 643
54 Māris Ostelis 1031 VSK Noskrien 1:53:27 VB2 36 V 51 +31:08 +31:08 00:51 544 109 653
55 Rinalds Gronskis 1018 ENGURES SPORTAM 1:53:53 VB3 9 V 52 +31:34 +23:15 00:41 542 133 675
56 Inārs Utkins 1089 WWW.LMP.LV 1:54:15 VB2 37 V 53 +31:56 +31:56 00:57 540 96 636
57 Normunds Zauls 1245 Limbazi 1:54:44 VB3 10 V 54 +32:25 +24:06 00:47 538 118 656
58 Kaspars Aksenoks 1107 1:55:00 VB3 11 V 55 +32:41 +24:22 00:47 537 118 655
59 Sergejs Savrinovičs 1232 Pro Logistic Services 1:55:23 VB2 38 V 56 +33:04 +33:04 00:41 535 135 670
60 Ieva Krūmiņa 1061 CrossFit Rīdzene 1:56:12 SB2 2 S 4 +33:53 +07:20 00:38 689 196 885
61 Edgars Puriņš 1045 1:56:17 VB3 12 V 57 +33:58 +25:39 00:45 531 121 652
62 Lita Dzelme 1108 1:56:26 SB3 2 S 5 +34:07 +09:44 01:09 687 108 795
63 Ivars Seiksts 1051 1:57:01 VB2 39 V 58 +34:42 +34:42 00:44 528 126 654
64 Agnis Bērziņš 1211 VSK Noskrien 1:57:23 VB2 40 V 59 +35:04 +35:04 00:35 526 156 682
65 Evija Melberga 1212 VSK Noskrien 1:57:24 SBJ 2 S 6 +35:05 +06:46 00:25 682 300 982
66 Aivis Štemmers 1076 1:57:59 VB2 41 V 60 +35:40 +35:40 00:33 523 165 688
67 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 1103 Paduza - Apti 1:58:02 VB2 42 V 61 +35:43 +35:43 00:43 523 128 651
68 Guna Ostrovska 1001 VSK Noskrien 1:58:02 SB2 3 S 7 +35:43 +09:10 00:42 678 179 857
69 Ainārs Brālītis 1248 Isostar 1:58:12 VB2 43 V 62 +35:53 +35:53 00:22 522 249 771
70 Nauris Bērziņš 1056 1:58:13 VB2 44 V 63 +35:54 +35:54 00:44 522 126 648
71 Juris Līpacis 1131 1:58:25 VB3 13 V 64 +36:06 +27:47 00:51 521 108 629
72 Gints Peleckis 1025 Agri, Piedod Lūdzu par iepriekšējo skrējienu.. 1:58:31 VB2 45 V 65 +36:12 +36:12 00:23 521 240 761
73 Līga Līdumniece 1510 Pēdējais brīdis 1:58:34 SB2 4 S 8 +36:15 +09:42 00:33 675 225 900
74 Artūrs Soročenkovs 1118 1:58:41 VB2 46 V 66 +36:22 +36:22 00:46 520 120 640
75 Gints Ošiņš 1502 SK Kenijas Brieži 1:58:46 VB3 14 V 67 +36:27 +28:08 00:33 520 168 688
76 Žanete Leimane 1503 1:59:26 SB3 3 S 9 +37:07 +12:44 00:42 670 178 848
77 Elita Zālīte 1504 1:59:31 SB3 4 S 10 +37:12 +12:49 00:46 670 164 834
78 Mārtiņš Pētersons 1153 Tukuma golfa klubs 1:59:51 VB2 47 V 68 +37:32 +37:32 00:32 515 169 684
79 Didzis Pētersons 1149 sk Tērauds 1:59:53 VB3 15 V 69 +37:34 +29:15 00:28 515 194 709
80 Eduards Mozulis 1003 Engures sportam 1:59:55 VBJ 7 V 70 +37:36 +32:42 00:43 515 128 643
81 Ance Ziediņa 1071 LVM-Mamma Daba 1:59:57 SB2 5 S 11 +37:38 +11:05 00:47 667 159 826
82 Laura Lapiņa 1157 Veikals Maratons 1:59:59 SB3 5 S 12 +37:40 +13:17 00:42 667 178 845
83 Ģirts Žagars 1040 2:00:50 VB2 48 V 71 +38:31 +38:31 00:56 511 98 609
84 Māra Braslava 1214 0 2:01:06 SBJ 3 S 13 +38:47 +10:28 00:50 661 150 811
85 Uldis Arbidāns 1172 2:01:08 VB3 16 V 72 +38:49 +30:30 00:46 510 121 631
86 Zane Tilta 1155 Veikals Maratons 2:01:28 SB2 6 S 14 +39:09 +12:36 00:40 659 188 847
87 Līga Irbe 1069 2:02:05 SB2 7 S 15 +39:46 +13:13 00:38 655 198 853
88 Viesturs Dzirkalis 1050 SEASTONE.EU 2:02:26 VB3 17 V 73 +40:07 +31:48 00:37 504 149 653
89 Dmitrijs Ruskovs 1162 VSK Noskrien 2:02:36 VB2 49 V 75 +40:17 +40:17 00:58 504 95 599
90 Aivars Mozulis 1004 Engures sportam 2:02:36 VB3 18 V 74 +40:17 +31:58 00:35 504 156 660
91 Linda Beldava 1188 VSK Noskrien 2:03:16 SB2 8 S 16 +40:57 +14:24 00:42 649 177 826
92 Madara Šneidere 1221 COK Silva 2:03:47 SB2 9 S 17 +41:28 +14:55 00:41 646 181 827
93 Guntis Strautiņš 1177 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:04:06 VBJ 8 V 76 +41:47 +36:53 00:38 497 144 641
94 Igors Vasiljevs 1017 2:04:10 VB2 50 V 77 +41:51 +41:51 00:25 497 218 715
95 Māris Petrovs 1119 2:04:18 VBJ 9 V 78 +41:59 +37:05 00:28 497 194 691
96 Inta Cīmure 1185 2:04:26 SB2 10 S 18 +42:07 +15:34 00:52 643 144 787
97 Alīna Rence 1138 PaBaso.lv - VSK Noskrien 2:05:12 SB2 11 S 19 +42:53 +16:20 00:59 639 127 766
98 Konstantīns Vasiļjevs 1099 2:05:25 VB2 51 V 79 +43:06 +43:06 00:49 492 112 604
99 Svetlana Savanovica 1252 2:05:35 SB3 6 S 20 +43:16 +18:53 00:44 637 171 808
100 Kristaps Skujiņš 1019 Spararats 2:06:03 VB2 52 V 80 +43:44 +43:44 00:29 490 191 681
101 Elīna Petrovska 1078 2:06:15 SB2 12 S 21 +43:56 +17:23 00:45 634 165 799
102 Ilze Boldāne 1046 2:06:19 SB3 7 S 22 +44:00 +19:37 01:06 634 113 747
103 Toms Pastars 1142 2:06:23 VB2 53 V 81 +44:04 +44:04 00:29 488 191 679
104 Arnis Ļaudanskis 1024 2:07:00 VB2 54 V 82 +44:41 +44:41 00:59 486 94 580
105 Egnārs Gudriķis 1210 ASICS 2:07:03 VB2 55 V 83 +44:44 +44:44 01:02 486 89 575
106 Edgars Lapiņš 1008 Deep Space 9 2:07:32 VB2 56 V 84 +45:13 +45:13 01:06 484 84 568
107 Laila Ceika 1101 2:08:44 SB4 1 S 23 +46:25 +00:00 00:48 622 156 778
108 Svetlana Puce 1167 712 - Brīvdabas sporta klubs 2:08:55 SB3 8 S 24 +46:36 +22:13 00:53 621 142 763
109 Krista Kuzņecova 1120 Maratona klubs 2:08:56 SBJ 4 S 25 +46:37 +18:18 00:49 621 152 773
110 Jānis Sedlenieks 1036 VSK Noskrien 2:08:57 VB2 57 V 85 +46:38 +46:38 00:34 479 161 640
111 Zane Grīnšteina 1077 2:09:35 SB2 13 S 26 +47:16 +20:43 00:38 618 198 816
112 Darja Ježeņkina 1057 2:09:58 SB2 14 S 27 +47:39 +21:06 01:06 616 114 730
113 Uldis Benhens 1509 Engures sportam 18 pansionāta mirkļi 2:10:00 VB3 19 V 86 +47:41 +39:22 00:51 475 108 583
114 Matīss Rozītis 1002 2:10:00 VB2 59 V 88 +47:41 +47:41 00:18 475 300 775
115 Mārtiņš Gūtmanis 1234 Engures sportam 2:10:00 VB2 58 V 87 +47:41 +47:41 00:26 475 210 685
116 Valters Bruss 1009 VSK Noskrien Tērvete 2:10:40 VB3 20 V 89 +48:21 +40:02 01:03 472 88 560
117 Māra Eižvērtiņa 1135 2:11:02 SB2 15 S 28 +48:43 +22:10 00:39 611 193 804
118 Normunds Grava 1208 OK Alnis 2:11:04 VB3 21 V 90 +48:45 +40:26 00:39 471 139 610
119 Anastasija Čekriževa 1020 SK Tērauds 2:11:24 SB2 16 S 29 +49:05 +22:32 00:52 609 146 755
120 Aiva Liepiņa 1048 2:11:59 SB2 17 S 30 +49:40 +23:07 00:46 606 164 770
121 Agris Meilerts 1126 LVM-Mamma Daba 2:12:21 VB3 22 V 91 +50:02 +41:43 01:04 466 86 552
122 Evija Freimane 1222 COK Silva 2:12:27 SB2 18 S 31 +50:08 +23:35 00:51 604 148 752
123 Baiba Litvina 1133 Gardēži 2:12:50 SB2 19 S 32 +50:31 +23:58 00:56 602 133 735
124 Agris Bombiza 1080 2:13:04 VB2 60 V 92 +50:45 +50:45 00:42 464 130 594
125 Oskars Andersons 1063 2:13:37 VB3 23 V 93 +51:18 +42:59 01:10 462 79 541
126 Kristaps Starts 1064 Engures sportam - Brīvsolis 2:14:06 VBJ 10 V 94 +51:47 +46:53 00:42 460 131 591
127 Dace Tenberga 1039 Engures sportam 2:14:07 SB2 20 S 33 +51:48 +25:15 00:59 597 128 725
128 Jānis Tenbergs 1038 Engures sportam 2:14:07 VB2 61 V 95 +51:48 +51:48 00:23 460 235 695
129 Oskars Laganovskis 1250 VSK NOSKRIEN - SMARTLYNX AIRLINES 2:14:18 VB2 62 V 96 +51:59 +51:59 00:35 460 158 618
130 Aigars Aukšmuksts 1034 0 2:14:21 VB4 2 V 97 +52:02 +24:28 01:04 460 87 547
131 Ilva Kārkliņa 1028 2:14:44 SB3 9 S 34 +52:25 +28:02 00:38 594 197 791
132 Aivis Reinholds 1505 2:14:47 VB3 24 V 98 +52:28 +44:09 00:58 458 95 553
133 Māris Supe 1506 2:14:53 VB2 63 V 99 +52:34 +52:34 00:58 458 95 553
134 Arnis Pokšāns 1026 Abas Kreisās Kājas 2:15:09 VB3 25 V 100 +52:50 +44:31 00:57 457 97 554
135 Ilona Balode 1066 2:15:19 SB3 10 S 35 +53:00 +28:37 00:53 591 141 732
136 Normunds Kārkliņš 1233 GrST 2:15:20 VB3 26 V 101 +53:01 +44:42 00:35 456 156 612
137 Laura Stūrīte 1191 Brīvsolis 2:15:24 SB2 21 S 36 +53:05 +26:32 00:54 591 139 730
138 Sandis Kanbergs 1190 Brīvsolis 2:15:24 VB2 64 V 102 +53:05 +53:05 00:25 456 222 678
139 Gatis Litvins 1139 Gardēži 2:15:50 VB2 65 V 103 +53:31 +53:31 00:56 455 99 554
140 Armands Alksnis 1010 2:16:19 VB3 27 V 104 +54:00 +45:41 00:48 453 114 567
141 Simona Radoviča 1198 Bize un bārda 2:16:22 SB2 22 S 37 +54:03 +27:30 00:40 587 187 774
142 Dainis Driņķis 1173 Natālijas Draudziņas vidusskola 2:17:24 VB3 28 V 105 +55:05 +46:46 01:06 449 84 533
143 Kaspars Jasinkevičs 1011 2:17:42 VB3 29 V 106 +55:23 +47:04 00:48 448 114 562
144 Mārtiņš Kalējs 1065 2:17:42 VB2 66 V 107 +55:23 +55:23 01:18 448 71 519
145 Andis Rinkevics 1030 2:17:56 VB2 67 V 108 +55:37 +55:37 01:10 448 79 527
146 Katrīna Veinberga 1129 2:18:02 SBJ 5 S 38 +55:43 +27:24 00:53 580 143 723
147 Agita Gritāne 1247 2:18:26 SB3 11 S 39 +56:07 +31:44 01:01 578 124 702
148 Laila Roģe 1225 2:18:32 SB2 23 S 40 +56:13 +29:40 00:51 578 147 725
149 Jānis Spirģis 1104 Engures sportam - Tukums 2:19:01 VB2 68 V 109 +56:42 +56:42 01:03 444 87 531
150 Kristīne Sekace 1183 Kustību telpa 2:19:02 SB2 24 S 41 +56:43 +30:10 01:07 576 112 688
151 Artūrs Ancāns 1093 PsychoDuo 2:19:46 VB2 69 V 110 +57:27 +57:27 00:26 442 210 652
152 Sandijs Madrēvičs 1059 Restaurant Service 2:20:04 VB2 70 V 111 +57:45 +57:45 00:59 441 94 535
153 Santa Birģele 1091 2:20:10 SBJ 6 S 42 +57:51 +29:32 00:59 571 126 697
154 Artūrs Miksons 1092 PsychoDuo 2:20:11 VB2 71 V 112 +57:52 +57:52 00:27 440 200 640
155 Vita Grahovska 1213 2:20:14 SB2 25 S 43 +57:55 +31:22 00:43 571 173 744
156 Rinalds Zeltiņš 1022 KMKVP 2:20:17 VB3 30 V 113 +57:58 +49:39 00:57 440 97 537
157 Imants Lipskis 1251 DARBA RŪĶI 2:20:46 VB3 31 V 114 +58:27 +50:08 01:06 439 84 523
158 Zane Zamarina 1228 VSK Noskrien - Skaidas pa gaisu 2:21:05 SB2 26 S 44 +58:46 +32:13 00:57 567 132 699
159 Dace Ūsele 1189 2:21:09 SB2 27 S 45 +58:50 +32:17 00:57 567 133 700
160 Didzis Arbidāns 1055 YUASA 2:21:31 VB2 72 V 115 +59:12 +59:12 01:07 436 83 519
161 Mareks Bērziņš 1043 2:22:40 VB2 73 V 116 +1:00:21 +1:00:21 00:31 433 177 610
162 Inārs Siņicins 1042 2:22:57 VB4 3 V 117 +1:00:38 +33:04 00:56 432 99 531
163 Elita Ozoliņa 1203 VW TEAM - VSK Noskrien 2:22:57 SB3 12 S 46 +1:00:38 +36:15 00:41 560 183 743
164 Mārtiņš Puriņš 1171 2:23:02 VB2 74 V 118 +1:00:43 +1:00:43 00:42 432 129 561
165 Agnese Caune 1207 ELEVATION 2:23:13 SB2 28 S 47 +1:00:54 +34:21 01:01 559 123 682
166 Agnese Fogele 1253 VW Team 2:23:35 SB2 29 S 48 +1:01:16 +34:43 01:13 557 103 660
167 Juris Rocēns 1174 VSK Noskrien 2:24:20 VB3 32 V 119 +1:02:01 +53:42 00:37 428 150 578
168 Agnese Paulsone 1073 2:24:26 SB2 30 S 49 +1:02:07 +35:34 01:04 554 117 671
169 Māra Lākute 1179 2:24:29 SB2 31 S 50 +1:02:10 +35:37 00:36 554 205 759
170 Ineta Siliņa 1014 2:24:45 SB3 13 S 51 +1:02:26 +38:03 00:57 553 132 685
171 Līga Korņenkova 1200 2:24:57 SB2 32 S 52 +1:02:38 +36:05 00:35 552 212 764
172 Rigonda Nudiena 1227 2:25:24 SB2 33 S 53 +1:03:05 +36:32 00:53 550 142 692
173 Ieva Tāle 1041 2:25:40 SB2 34 S 54 +1:03:21 +36:48 01:07 549 112 661
174 Rita Antonova 1105 2:25:53 SB2 35 S 55 +1:03:34 +37:01 00:55 549 135 684
175 Linda Rone 1075 VSK Noskrien 2:26:26 SB2 36 S 56 +1:04:07 +37:34 01:14 546 101 647
176 Artūrs Sviridovs 1098 2:26:29 VB2 75 V 120 +1:04:10 +1:04:10 03:43 421 25 446
177 Dace Rezevska 1005 Engures sportam 2:26:58 SB3 14 S 57 +1:04:39 +40:16 00:35 545 213 758
178 Jānis Butāns 1032 2:27:07 VB2 76 V 121 +1:04:48 +1:04:48 00:48 420 116 536
179 Christian Stolzenberger 1100 2:27:23 VB2 77 V 122 +1:05:04 +1:05:04 01:07 419 82 501
180 Ļuba Tihomirova 1219 VSK Noskrien 2:28:06 SBJ 7 S 58 +1:05:47 +37:28 01:04 540 117 657
181 Sandra Rocēna 1195 Skrienam priekam! 2:28:44 SB3 15 S 59 +1:06:25 +42:02 00:51 538 148 686
182 Indra Štalte 1037 Maratona klubs 2:28:52 SB4 2 S 60 +1:06:33 +20:08 00:50 538 151 689
183 Ilze Cahrausa 1182 2:29:10 SB2 37 S 61 +1:06:51 +40:18 00:45 536 166 702
184 Gints Buraks 1238 Arodbiedrību koordinācijas centrs 2:29:17 VB2 78 V 123 +1:06:58 +1:06:58 00:27 414 203 617
185 Liene Bikše 1206 socktoys.lv 2:31:16 SB2 38 S 63 +1:08:57 +42:24 00:34 529 220 749
186 Līva Asere 1088 2:31:16 SBJ 8 S 62 +1:08:57 +40:38 00:45 529 166 695
187 Evita Ozola 1215 2:32:55 SB2 39 S 64 +1:10:36 +44:03 00:59 523 127 650
188 Dzintars Laganovskis 1240 AD FITNESS 2:34:51 VB3 33 V 124 +1:12:32 +1:04:13 01:02 399 89 488
189 Randa Misāne 1501 2:35:43 SB2 40 S 65 +1:13:24 +46:51 00:58 514 128 642
190 Aigars Žodziņš 1500 2:35:56 VB3 34 V 125 +1:13:37 +1:05:18 00:57 396 97 493
191 Andris Meļķerts 1084 VW TEAM 2:37:27 VB3 35 V 126 +1:15:08 +1:06:49 01:00 392 92 484
192 Līga Meļķerte 1085 VW TEAM 2:37:28 SB2 41 S 66 +1:15:09 +48:36 01:05 508 115 623
193 Dace Goško 1087 Piedzīvojumu meklētāji 2:37:42 SB2 42 S 67 +1:15:23 +48:50 01:16 507 99 606
194 Aija Andersone 1209 VIAA 2:38:49 SB2 43 S 68 +1:16:30 +49:57 01:11 504 107 611
195 Uģis Romanovskis 1161 2:39:04 VB2 79 V 127 +1:16:45 +1:16:45 00:35 388 155 543
196 Toms Gruziņš 1246 alfatours.lv 2:39:27 VB2 80 V 128 +1:17:08 +1:17:08 01:02 387 89 476
197 Kristīne Kutuzova 1508 2:40:27 SB2 44 S 69 +1:18:08 +51:35 01:17 499 97 596
198 Kristīne Freimane 1111 Auseklis 2:40:28 SBJ 9 S 70 +1:18:09 +49:50 00:46 499 163 662
199 Madara Ābelīte 1117 Baziliks ar ausīm 2:41:06 SB2 45 S 71 +1:18:47 +52:14 01:19 497 95 592
200 Zane Vanaga 1029 2:41:50 SB2 46 S 72 +1:19:31 +52:58 00:54 494 138 632
201 Gaida Ķerve 1180 2:42:21 SB4 3 S 73 +1:20:02 +33:37 01:00 493 125 618
202 Santa Tinkusa 1235 2:43:32 SB2 47 S 74 +1:21:13 +54:40 00:55 489 136 625
203 Ilze Tereško 1201 2:46:00 SB3 16 S 75 +1:23:41 +59:18 00:59 482 128 610
204 Kristīne Ketova 1143 LĒNĀK IR ILGĀK 2:46:05 SBJ 10 S 76 +1:23:46 +55:27 00:44 482 171 653
205 Sandra Segliņa 1256 2:46:15 SB2 48 S 77 +1:23:56 +57:23 01:21 481 93 574
206 Inta Amoliņa 1237 VSK Noskrien 2:48:32 SB4 4 S 78 +1:26:13 +39:48 01:14 475 101 576
207 Māra Viška 1158 DEKO SPACE 2:48:44 SB2 49 S 79 +1:26:25 +59:52 01:02 474 121 595
208 Benita Ločmele 1218 Nūjo ar vēju 2:48:55 SB4 5 S 80 +1:26:36 +40:11 01:02 474 121 595
209 Antra Lukševica 1148 2:51:28 SB2 50 S 81 +1:29:09 +1:02:36 01:14 467 102 569
210 Lauma Uzija 1254 VW Team 2:51:45 SB2 51 S 82 +1:29:26 +1:02:53 01:27 466 87 553
211 Agita Zariņa 1097 2:51:59 SBJ 11 S 83 +1:29:40 +1:01:21 01:24 465 90 555
212 Līga Laganovska 1121 3:14:09 SB3 17 S 84 +1:51:50 +1:27:27 01:07 412 113 525
213 Thaysa-De-Melo-Assump??o Moreira 1090 3:24:32 SB2 52 S 85 +2:02:13 +1:35:40 00:43 391 172 563
214 Aija Orniņa 1154 3:44:16 SB3 18 S 86 +2:21:57 +1:57:34 01:28 357 86 443
215 Ģirts Bulāns 1226 Skaidas pa gaisu-VSK Noskrien DNF VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
216 Klinta Lauska 1007 ISOSTAR DNF SBJ 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
217 Inga Braunere-Beke 1044 DNF SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
218 Inese Ozola 1196 Swedbank DNF SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
LŪSIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 3 Jēkabpils sporta centrs 2:20:15 VL2 1 V 1 +00:00 +00:00 00:28 1000 194 1194
2 Kristaps Kaimiņš 1 Digitālā Pele 2:21:47 VL2 2 V 2 +01:32 +01:32 00:28 989 197 1186
3 Gints Lūsis 2 MySport Veikals 2:24:35 VL2 3 V 3 +04:20 +04:20 00:19 970 284 1254
4 Uldis Klepers 211 30draugi.lv-Ziemeļkurzeme OK 2:27:09 VL2 4 V 4 +06:54 +06:54 00:26 953 211 1164
5 Mārtiņš Auziņš 6 2:33:08 VL2 5 V 5 +12:53 +12:53 00:30 916 182 1098
6 Andris Ronimoiss 91 GC 2:33:43 VL2 6 V 6 +13:28 +13:28 00:21 912 254 1166
7 Kārlis Vanags 112 MySport Veikals 2:35:23 VL2 7 V 7 +15:08 +15:08 00:23 903 241 1144
8 Andis Rumbenieks 74 VVK 2:42:23 VL2 8 V 8 +22:08 +22:08 00:44 864 124 988
9 Kristaps Broks 221 VSK Noskrien 2:42:58 VL2 9 V 9 +22:43 +22:43 00:29 861 187 1048
10 Kristaps Magone 168 OK Meridiāns 2:44:06 VLJ 1 V 10 +23:51 +00:00 00:31 855 180 1035
11 Āris Kundziņš 96 EsiAktivs.lv 2:44:39 VL3 1 V 11 +24:24 +00:00 00:38 852 144 996
12 Kristaps Epners 8 Elita 2:44:51 VL2 10 V 12 +24:36 +24:36 00:28 851 196 1047
13 Raivis Reinfelds 90 VUGD 2:45:09 VL2 11 V 13 +24:54 +24:54 00:29 849 191 1040
14 Mārtiņš Puriņš 4 Ņergas-Isostar 2:45:29 VL2 12 V 14 +25:14 +25:14 00:44 848 124 972
15 Juris Damškalns 7 MySport Veikals 2:46:05 VL2 13 V 15 +25:50 +25:50 00:21 844 255 1099
16 Aigars Lūsis 140 Talsu biatlona klubs 2:48:55 VL4 1 V 16 +28:40 +00:00 00:31 830 175 1005
17 Edgars Vanters 193 VSK Noskrien 2:49:58 VL2 14 V 17 +29:43 +29:43 00:29 825 191 1016
18 Rihards Volfs 129 RajA 2:56:10 VL2 15 V 18 +35:55 +35:55 00:31 796 177 973
19 Nikolajs Lucāns 50 Mona 2:57:22 VL3 2 V 19 +37:07 +12:43 00:43 791 129 920
20 Māris Pankoks 134 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:59:28 VL3 3 V 20 +39:13 +14:49 00:34 781 162 943
21 Irīna Štūla-Pankoka 11 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:59:42 SL2 1 S 1 +39:27 +00:00 00:27 1000 278 1278
22 Andris Sprūds 37 VSK Noskrien 2:59:42 VL2 16 V 21 +39:27 +39:27 00:44 780 125 905
23 Kārlis Šāvējs 77 3:00:35 VL2 17 V 22 +40:20 +40:20 00:39 777 140 917
24 Aino Gošs 87 Maratona klubs 3:01:37 VL3 4 V 23 +41:22 +16:58 00:32 772 169 941
25 Gatis Kveders 215 VSK Noskrien 3:04:52 VL2 18 V 24 +44:37 +44:37 00:35 759 158 917
26 Laura Čakle 12 Moller Auto Ventspils 3:05:03 SL2 2 S 2 +44:48 +05:21 00:27 971 276 1247
27 Ernests Važa 44 Engures sportam - Smārde 3:05:20 VL2 19 V 25 +45:05 +45:05 00:24 757 231 988
28 Ainārs Gudēvics 93 Lattelecom 3:05:39 VL2 20 V 26 +45:24 +45:24 00:40 755 139 894
29 Kaspars Adijāns 130 VSK noskrien 3:05:46 VL2 21 V 27 +45:31 +45:31 00:32 755 173 928
30 Karīna Helmane 217 Tukuma vieglatlētikas klubs 3:07:01 SL2 3 S 3 +46:46 +07:19 00:30 961 252 1213
31 Dmitrijs Blatovs 192 3:07:18 VL2 22 V 28 +47:03 +47:03 00:34 749 161 910
32 Ingus Šalms 127 VSK Noskrien 3:08:41 VL2 23 V 29 +48:26 +48:26 00:31 743 175 918
33 Viviana Kirilova 15 Medrull 3:11:25 SL2 4 S 4 +51:10 +11:43 00:43 939 173 1112
34 Edgars Rencis 136 PaBaso.lv - VSK Noskrien 3:13:00 VL2 24 V 30 +52:45 +52:45 00:29 727 190 917
35 Viesturs Zimackis 180 3:13:45 VL2 25 V 31 +53:30 +53:30 00:38 724 145 869
36 Valdis Tilts 36 3:13:49 VL3 5 V 32 +53:34 +29:10 00:25 724 217 941
37 Kristaps Ceriņš 42 3:13:55 VL2 26 V 33 +53:40 +53:40 00:27 723 201 924
38 Raimonds Millers 75 3:14:52 VL2 27 V 34 +54:37 +54:37 00:51 720 108 828
39 Jānis Dreimanis 27 vsk noskrien Liepāja 3:16:01 VL2 28 V 35 +55:46 +55:46 00:40 716 139 855
40 Matīss Vecvagaris 207 Ņergas 3:16:14 VL2 29 V 36 +55:59 +55:59 00:26 715 208 923
41 Andris Leja 52 Ziemeļkurzeme OK 3:16:17 VL3 6 V 37 +56:02 +31:38 00:38 715 146 861
42 Edijs Šadauskis 106 Tukums 3:17:02 VL3 7 V 38 +56:47 +32:23 00:30 712 184 896
43 Raimonds Ozoliņš 51 Rieksti Mežā 3:17:26 VL2 30 V 39 +57:11 +57:11 00:30 710 184 894
44 Ivo Levāns 117 Engures Sportam 3:18:05 VL2 31 V 40 +57:50 +57:50 00:37 708 150 858
45 Arvīds Germovs 170 3:18:31 VL3 8 V 41 +58:16 +33:52 00:45 706 121 827
46 Ivars Lukaševičs 38 3:19:59 VL2 32 V 42 +59:44 +59:44 00:46 701 119 820
47 Sandis Rudzītis 144 Titurgas iespēju parks 3:19:59 VL2 33 V 43 +59:44 +59:44 00:38 701 144 845
48 Dzintars Petrovs 139 Rīgas Satiksme-AKC-VSK Noskrien 3:21:18 VL3 9 V 44 +1:01:03 +36:39 00:54 697 102 799
49 Andis Zeidmanis 79 AdventureLab.lv 3:21:41 VL2 34 V 45 +1:01:26 +1:01:26 00:43 695 129 824
50 Mārcis Bokmanis 219 VSK Noskrien 3:21:42 VL2 35 V 46 +1:01:27 +1:01:27 00:30 695 181 876
51 Inga Kāpiņa 88 VSK Noskrien 3:22:03 SL3 1 S 5 +1:01:48 +00:00 00:54 889 139 1028
52 Ivo Lidaks 31 Talsu biatlona klubs 3:22:22 VLJ 2 V 47 +1:02:07 +38:16 00:41 693 135 828
53 Aigars Gedroics 148 VSK Noskrien 3:22:44 VL2 36 V 48 +1:02:29 +1:02:29 00:38 692 146 838
54 Māris Ūselis 175 VSK Noskrien 3:22:47 VL2 37 V 49 +1:02:32 +1:02:32 00:21 692 265 957
55 Aivars Pīlādzis 22 KREISAIS KRASTS 3:24:12 VL2 38 V 50 +1:03:57 +1:03:57 00:29 687 186 873
56 Atis Kokins 78 AdventureLab.lv 3:24:56 VL2 39 V 51 +1:04:41 +1:04:41 00:46 684 120 804
57 Rolands Briņķis 65 3:25:12 VL2 40 V 52 +1:04:57 +1:04:57 00:30 683 185 868
58 Edgars Ezers 560 3:25:13 VLJ 3 V 53 +1:04:58 +41:07 00:32 683 172 855
59 Jānis Ķemers 29 Riga Adventure Team 3:25:35 VL2 41 V 54 +1:05:20 +1:05:20 00:47 682 116 798
60 Jānis Erdmanis 561 3:25:47 VLJ 4 V 55 +1:05:32 +41:41 00:40 682 139 821
61 Dainis Limanāns 199 SK BIKSTI-VSK Noskrien 3:26:19 VL2 42 V 56 +1:06:04 +1:06:04 00:22 680 249 929
62 Oskars Geide 48 Mana mīļākā komanda 3:27:08 VLJ 5 V 57 +1:06:53 +43:02 00:47 677 117 794
63 Dzintars Rērihs 202 VSK Noskrien 3:27:57 VL2 43 V 58 +1:07:42 +1:07:42 00:31 674 175 849
64 Gunta Amoliņa 16 VSK Noskrien 3:28:38 SL2 5 S 6 +1:08:23 +28:56 00:36 861 206 1067
65 Anrijs Tērauds 183 3:29:18 VL2 44 V 60 +1:09:03 +1:09:03 00:48 670 114 784
66 Gabriel Stefanak 61 3:29:19 VL2 45 V 61 +1:09:04 +1:09:04 00:30 670 180 850
67 Juris Gudēvics-Liepiņš 135 3:29:58 VL2 46 V 62 +1:09:43 +1:09:43 00:24 668 224 892
68 Arnis Ābelīte 84 Baziliks ar ausīm 3:30:20 VL3 10 V 63 +1:10:05 +45:41 00:34 667 163 830
69 Aivis Vaļulis 39 Brūnais našķis 3:30:35 VL2 47 V 64 +1:10:20 +1:10:20 00:22 666 245 911
70 Zigmārs Zučiks 71 Sportlife Cycling Team 3:30:50 VL2 48 V 65 +1:10:35 +1:10:35 00:35 665 155 820
71 Maija Pūpola 83 Maratona klubs 3:30:54 SL3 2 S 7 +1:10:39 +08:51 00:50 852 149 1001
72 Andris Ludriks 82 VSK Noskrien 3:31:20 VL3 11 V 66 +1:11:05 +46:41 00:29 664 187 851
73 Marta Zumberga 13 Isostar-Ņergas-VSK Noskrien 3:31:37 SL2 6 S 8 +1:11:22 +31:55 00:26 849 291 1140
74 Ilmars Knipšis 119 3:31:55 VL3 12 V 67 +1:11:40 +47:16 00:52 662 105 767
75 Ainārs Grīnvalds 25 LVM-Mamma Daba 3:33:40 VL3 13 V 68 +1:13:25 +49:01 00:54 656 103 759
76 Aiva Klepere 213 30draugi.lv-Ziemeļkurzeme OK 3:33:55 SL2 7 S 9 +1:13:40 +34:13 01:00 840 124 964
77 Armands Lunts 188 3:33:55 VL3 14 V 69 +1:13:40 +49:16 00:38 656 144 800
78 Evita Zariņa 115 VSK Noskrien 3:33:57 SL2 8 S 10 +1:13:42 +34:15 00:40 840 187 1027
79 Kaspars Pīlādzis 49 Riga Adventure Team 3:33:57 VL2 49 V 70 +1:13:42 +1:13:42 00:52 656 105 761
80 Andris Bāliņš 208 VSK Noskrien 3:34:31 VL2 50 V 71 +1:14:16 +1:14:16 00:28 654 196 850
81 Miks Pētersons 214 VSK Noskrien 3:35:13 VL2 51 V 72 +1:14:58 +1:14:58 00:39 652 143 795
82 Jānis Kalniņš 59 VSK Noskrien 3:35:14 VL2 52 V 73 +1:14:59 +1:14:59 00:46 652 119 771
83 Kalvis Upītis 55 3:35:18 VL2 53 V 74 +1:15:03 +1:15:03 00:43 651 127 778
84 Guntars Kosts 80 AdventureLab.lv 3:36:19 VL2 54 V 75 +1:16:04 +1:16:04 00:52 648 107 755
85 Valentīns Ščedrovs 103 Eternal Running Party 3:36:31 VL2 55 V 76 +1:16:16 +1:16:16 00:40 648 139 787
86 Reinis Skorovs 226 3:36:38 VLJ 7 V 77 +1:16:23 +52:32 00:29 647 189 836
87 Edgars Bukšs 60 VSK Noskrien 3:36:39 VL2 56 V 78 +1:16:24 +1:16:24 00:50 647 111 758
88 Aigars Beks 171 3:37:13 VL3 15 V 79 +1:16:58 +52:34 00:49 646 113 759
89 Ainārs Kumpiņš 142 Autentica 3:37:27 VL2 57 V 80 +1:17:12 +1:17:12 00:35 645 159 804
90 Ludmila Joce 17 Maratona klubs 3:37:42 SL3 3 S 11 +1:17:27 +15:39 00:33 825 228 1053
91 Aigars Kokins 76 OK Meridiāns 3:38:30 VL2 58 V 81 +1:18:15 +1:18:15 00:52 642 107 749
92 Uldis Pormeisters 121 3:39:00 VL2 59 V 82 +1:18:45 +1:18:45 00:29 640 186 826
93 Evija Vate 198 3:39:26 SL2 9 S 12 +1:19:11 +39:44 00:34 819 218 1037
94 Andris Limanāns 189 SK BIKSTI 3:40:01 VL2 60 V 83 +1:19:46 +1:19:46 00:49 637 113 750
95 Jānis Kes 562 Ironman.lv 3:40:46 VL2 61 V 84 +1:20:31 +1:20:31 01:05 635 84 719
96 Modris Liepiņš 53 Lielais ciems 3:41:21 VL3 16 V 85 +1:21:06 +56:42 00:51 634 109 743
97 Guntis Vijgriezis 105 Saulkrasti 3:41:55 VL3 17 V 86 +1:21:40 +57:16 00:22 632 243 875
98 Edgars Ābelītis 210 VSK Noskrien 3:42:00 VL2 62 V 87 +1:21:45 +1:21:45 00:35 632 157 789
99 Dzintars Dūdiņš 155 Mansardi 3:43:36 VL3 18 V 88 +1:23:21 +58:57 00:44 627 126 753
100 Mareks Tumašs 47 Spararats-Galeo Consulting 3:44:08 VL2 63 V 89 +1:23:53 +1:23:53 00:34 626 163 789
101 Ainārs Arnicāns 69 PaBaso.lv - VSK Noskrien 3:44:08 VL3 19 V 90 +1:23:53 +59:29 00:36 626 154 780
102 Agris Liepa 104 3:44:41 VL2 64 V 91 +1:24:26 +1:24:26 00:25 624 215 839
103 Gvido Borovskis 164 VSK_OlyBet 3:44:50 VL2 65 V 92 +1:24:35 +1:24:35 00:31 624 179 803
104 Māris Skuja 113 3:44:54 VL2 66 V 93 +1:24:39 +1:24:39 00:45 624 122 746
105 Krišjānis Neijs 125 3:45:18 VL2 67 V 94 +1:25:03 +1:25:03 00:24 623 227 850
106 Arnis Atteka 63 3:45:42 VL2 68 V 95 +1:25:27 +1:25:27 00:38 621 145 766
107 Kaidi-Keir Kukk 123 SK Jõulu 3:46:06 SLJ 1 S 13 +1:25:51 +00:00 01:12 795 104 899
108 Oliver Kask 128 3:46:06 VLJ 8 V 96 +1:25:51 +1:02:00 01:12 620 76 696
109 Inese Gulbe 143 3:46:17 SL2 10 S 14 +1:26:02 +46:35 00:45 794 167 961
110 Dzintars Lūsis 124 Dinamo 3:47:05 VL4 2 V 97 +1:26:50 +58:10 00:37 618 148 766
111 Ieva Poriņa 20 3:47:27 SL2 11 S 15 +1:27:12 +47:45 00:42 790 179 969
112 Gints Bērziņš 229 3:47:54 VL2 69 V 98 +1:27:39 +1:27:39 00:40 615 137 752
113 Agnese Kalniņa 19 VSK Noskrien 3:48:39 SL2 12 S 16 +1:28:24 +48:57 00:47 786 158 944
114 Vineta Pētersone 225 VW TEAM 3:49:49 SL2 13 S 17 +1:29:34 +50:07 00:44 782 169 951
115 Arturs Kāpiņš 209 VSK Noskrien 3:50:31 VL3 20 V 99 +1:30:16 +1:05:52 00:38 608 143 751
116 Haralds Krievs 228 3:50:46 VL3 21 V 100 +1:30:31 +1:06:07 00:47 608 117 725
117 Raitis Maurāns 100 3:51:29 VL2 70 V 101 +1:31:14 +1:31:14 00:31 606 176 782
118 Līna Dzene 227 Taku Skrējējs 3:52:05 SL2 14 S 18 +1:31:50 +52:23 00:56 774 134 908
119 Einārs Stavro 151 3:52:15 VL2 71 V 102 +1:32:00 +1:32:00 00:34 604 162 766
120 Guna Ūsele 182 VSK Noskrien 3:52:35 SL2 15 S 19 +1:32:20 +52:53 00:48 773 156 929
121 Ivans Oļeičenko 195 VSK Noskrien 3:53:31 VLJ 9 V 103 +1:33:16 +1:09:25 00:29 601 187 788
122 Mārtiņš Plaudis 174 VSK Noskrien 3:54:54 VLJ 10 V 104 +1:34:39 +1:10:48 00:39 597 142 739
123 Ildze Straume 158 VSK Noskrien 3:54:57 SL3 4 S 20 +1:34:42 +32:54 00:35 765 214 979
124 Inga Ziediņa 138 Maratona klubs- VSK Noskrien 3:55:21 SL3 5 S 21 +1:35:06 +33:18 01:14 764 102 866
125 Ilze Limanāne 220 VSK Noskrien 3:56:05 SL2 16 S 22 +1:35:50 +56:23 00:37 761 201 962
126 Dace Veipa 58 VSK Noskrien 3:56:05 SL2 17 S 23 +1:35:50 +56:23 00:36 761 206 967
127 Andris Drešmanis 107 3:57:03 VL3 22 V 105 +1:36:48 +1:12:24 00:32 592 170 762
128 Līga Līce 101 3:57:03 SL3 6 S 24 +1:36:48 +35:00 01:01 758 124 882
129 Andulis Šmidlers 33 VSK Noskrien - LSC 3:57:10 VL3 23 V 106 +1:36:55 +1:12:31 00:41 591 133 724
130 Lauma Briška 41 3:58:26 SL2 18 S 25 +1:38:11 +58:44 00:46 754 164 918
131 Līga Vībure 172 3:58:43 SL2 19 S 26 +1:38:28 +59:01 00:47 753 158 911
132 Līga Rukšāne 66 Mana mīļākā komanda 3:59:23 SL2 20 S 27 +1:39:08 +59:41 00:43 751 172 923
133 Didzis Raits 72 Mana mīļākā komanda 3:59:26 VL2 72 V 107 +1:39:11 +1:39:11 00:21 586 259 845
134 Māris Videmanis 178 Mežsusuri 3:59:34 VL2 73 V 108 +1:39:19 +1:39:19 00:55 585 99 684
135 Ģirts Goško 184 Piedzīvojumu meklētāji 4:00:09 VL2 74 V 109 +1:39:54 +1:39:54 01:02 584 89 673
136 Rodrigo Treijers 169 Virsotne-MARMOT 4:00:28 VL2 75 V 110 +1:40:13 +1:40:13 00:51 583 109 692
137 Māris Kānītis 57 4:01:18 VLJ 11 V 111 +1:41:03 +1:17:12 00:29 581 186 767
138 Jānis Tērauds 222 alfatours.lv - Engures sportam 4:01:35 VL3 24 V 112 +1:41:20 +1:16:56 00:30 581 185 766
139 Sigita Vāce 28 4:02:06 SL2 21 S 28 +1:41:51 +1:02:24 00:57 742 132 874
140 Rainers Meiers 154 VSK Noskrien 4:02:13 VL3 25 V 113 +1:41:58 +1:17:34 00:28 579 197 776
141 Ilmārs Zirnis 62 SK TĒRAUDS 4:02:51 VL4 3 V 114 +1:42:36 +1:13:56 01:01 578 90 668
142 Aivar Tihane 85 Dzulnuciems 4:03:43 VL2 76 V 115 +1:43:28 +1:43:28 01:07 575 83 658
143 Aldis Rocēns 197 Stirnu Buks 4:05:00 VL3 26 V 116 +1:44:45 +1:20:21 00:32 572 170 742
144 Vita Zeltzaķe 30 VSK Noskrien 4:05:25 SL2 22 S 29 +1:45:10 +1:05:43 00:39 732 194 926
145 Jonathan Bittner 563 4:07:10 VL2 77 V 117 +1:46:55 +1:46:55 00:58 567 96 663
146 Jānis Bormeisters 203 4:07:24 VL2 78 V 118 +1:47:09 +1:47:09 00:27 567 199 766
147 Aivars Veiss 218 VSK Noskrien 4:09:22 VL4 4 V 119 +1:49:07 +1:20:27 01:11 562 77 639
148 Solveiga Tīsa 160 4:09:41 SL2 23 S 30 +1:49:26 +1:09:59 01:05 720 116 836
149 Juris Jevsins 81 Ozolnieki 4:09:41 VL3 27 V 120 +1:49:26 +1:25:02 00:45 562 123 685
150 Andris Baranovskis 206 4:12:04 VL2 79 V 121 +1:51:49 +1:51:49 00:38 556 144 700
151 Renārs Lūsis 224 Darba rūķi- Valsts darba inspekcija 4:13:25 VL2 80 V 122 +1:53:10 +1:53:10 00:30 553 185 738
152 Igors Miezis 26 Motosports RT 4:13:39 VL3 28 V 123 +1:53:24 +1:29:00 01:08 553 82 635
153 Ritvars Gedrovičs 153 socktoys.lv 4:13:40 VL2 81 V 124 +1:53:25 +1:53:25 00:22 553 245 798
154 Artūrs Ketlers 126 VSK Noskrien 4:14:19 VLJ 12 V 125 +1:54:04 +1:30:13 00:25 551 220 771
155 Darja Ciganoka 216 VSK Noskrien 4:14:52 SL2 24 S 31 +1:54:37 +1:15:10 01:08 705 110 815
156 Artis Līcītis 94 VSK Noskrien 4:15:45 VL2 82 V 126 +1:55:30 +1:55:30 00:36 548 152 700
157 Jūlija Kuzņecova 86 Eternal Running Party 4:17:03 SL2 25 S 32 +1:56:48 +1:17:21 00:59 699 128 827
158 Vitālijs Jakovļevs 163 www.endo.lv 4:18:39 VL2 83 V 127 +1:58:24 +1:58:24 00:54 542 102 644
159 Līga Linuža 205 VSK Noskrien 4:20:59 SLJ 2 S 33 +2:00:44 +34:53 01:14 689 102 791
160 Aija Melezere 166 4:22:39 SL2 26 S 34 +2:02:24 +1:22:57 00:55 684 137 821
161 Armands Klotiņš 23 4:27:06 VL3 29 V 128 +2:06:51 +1:42:27 00:39 525 140 665
162 Lauma Čerņevska 89 VSK Noskrien 4:27:38 SL2 27 S 35 +2:07:23 +1:27:56 01:16 671 99 770
163 Edgars Bomiks 34 4:27:38 VL3 30 V 130 +2:07:23 +1:42:59 01:06 524 84 608
164 Juris Batars 176 VSKNoskrien 4:27:38 VL4 5 V 129 +2:07:23 +1:38:43 00:44 524 124 648
165 Uldis Zīle 46 VSK Noskrien 4:28:25 VL3 31 V 131 +2:08:10 +1:43:46 00:31 523 174 697
166 Kristīne Ķibilda 64 4:32:30 SL2 28 S 36 +2:12:15 +1:32:48 01:04 659 117 776
167 Kristīne Gržibovska 173 VSK Noskrien 4:33:21 SLJ 3 S 37 +2:13:06 +47:15 01:09 657 109 766
168 Imants Ločmelis 177 Nūjo ar vēju 4:37:08 VL4 6 V 132 +2:16:53 +1:48:13 00:47 506 117 623
169 Vivita Ruņģe 43 Nūjo ar vēju 4:37:08 SL3 7 S 38 +2:16:53 +1:15:05 01:00 648 126 774
170 Inta Zīriuse 56 VSK Noskrien 4:46:57 SL2 29 S 39 +2:26:42 +1:47:15 00:34 626 222 848
171 Ilvars Ruņģis 70 RIFORCE-Engures sportam 4:46:58 VL3 32 V 133 +2:26:43 +2:02:19 01:06 489 84 573
172 Inta Luksa 21 4:47:56 SL3 8 S 40 +2:27:41 +1:25:53 01:17 624 98 722
173 Māris Avotiņš 230 4:54:06 VL3 33 V 134 +2:33:51 +2:09:27 00:51 477 107 584
174 Krišjānis Nesenbergs 122 EDI 5:11:05 VL2 84 V 135 +2:50:50 +2:50:50 00:31 451 179 630
175 Zanda Taupmana 204 VSK Noskrien 5:19:59 SL3 9 S 41 +2:59:44 +1:57:56 00:51 562 146 708
176 Agnese Meikšāne 67 Mana mīļākā komanda 5:26:25 SL2 30 S 42 +3:06:10 +2:26:43 01:04 551 117 668
177 Linda Freidenfelde 35 5:35:23 SL2 31 S 43 +3:15:08 +2:35:41 01:10 536 107 643
178 Didzis Glušņevs 40 Sk Biksti 3:28:49 VLJ 6 V 59 +1:08:34 +44:43 00:42 672 131 803
179 Gatis Pūcītis 54 Riga Ironman Team DNF VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
180 Alise Vītola 152 DNF SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
MAMMA DABA skrējiena rezultāti
Vieta Komanda Rezultāts
1 Dižie-Celmlauži 0:49:06
2 Radio-Swh-Kurzeme-2 1:06:11
3 Radio-Swh-Kurzeme-1 1:10:33
4 Ražots-Latvijā 1:18:46
KALNU KARALIS posma rezultāti
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Matīss Rozītis 00:18 VB2 1 +00:00 300
2 Gints Lūsis 00:19 VL2 1 +00:01 284
3 Māris Ūselis 00:21 VL2 2 +00:02 265
4 Didzis Raits 00:21 VL2 3 +00:02 259
5 Juris Damškalns 00:21 VL2 4 +00:03 255
6 Andris Ronimoiss 00:21 VL2 5 +00:03 254
7 Ainārs Brālītis 00:22 VB2 2 +00:03 249
8 Dainis Limanāns 00:22 VL2 6 +00:03 249
9 Uldis Kļaviņš 00:22 VB2 3 +00:04 246
10 Ritvars Gedrovičs 00:22 VL2 7 +00:04 245
11 Aivis Vaļulis 00:22 VL2 8 +00:04 245
12 Guntis Vijgriezis 00:22 VL3 1 +00:04 243
13 Kārlis Vanags 00:23 VL2 9 +00:04 241
14 Gints Peleckis 00:23 VB2 4 +00:04 240
15 Jānis Tenbergs 00:23 VB2 5 +00:05 235
16 Ernests Važa 00:24 VL2 10 +00:05 231
17 Krišjānis Neijs 00:24 VL2 11 +00:05 227
18 Juris Gudēvics-Liepiņš 00:24 VL2 12 +00:06 224
19 Sandis Kanbergs 00:25 VB2 6 +00:06 222
20 Artūrs Ketlers 00:25 VLJ 1 +00:06 220
21 Igors Vasiljevs 00:25 VB2 7 +00:06 218
22 Valdis Tilts 00:25 VL3 2 +00:07 217
23 Agris Liepa 00:25 VL2 13 +00:07 215
24 Mārtiņš Fārenhorsts 00:26 VB2 8 +00:07 214
25 Uldis Klepers 00:26 VL2 14 +00:07 211
26 Artūrs Ancāns 00:26 VB2 9 +00:07 210
27 Mārtiņš Gūtmanis 00:26 VB2 10 +00:07 210
28 Matīss Vecvagaris 00:26 VL2 15 +00:08 208
29 Anrijs Hodžajevs 00:27 VB2 11 +00:08 206
30 Gints Buraks 00:27 VB2 12 +00:08 203
31 Māris Bisenieks 00:27 VB3 1 +00:09 202
32 Kristaps Ceriņš 00:27 VL2 16 +00:09 201
33 Artūrs Miksons 00:27 VB2 13 +00:09 200
34 Jānis Bormeisters 00:27 VL2 17 +00:09 199
35 Kristaps Kaimiņš 00:28 VL2 18 +00:09 197
36 Rainers Meiers 00:28 VL3 3 +00:09 197
37 Andris Bāliņš 00:28 VL2 19 +00:09 196
38 Lauris Repša 00:28 VB2 14 +00:09 196
39 Kristaps Epners 00:28 VL2 20 +00:09 196
40 Didzis Pētersons 00:28 VB3 2 +00:10 194
41 Anatolijs Macuks 00:28 VL2 21 +00:10 194
42 Jānis Kūms 00:28 VB2 15 +00:10 194
43 Māris Petrovs 00:28 VBJ 1 +00:10 194
44 Raivis Reinfelds 00:29 VL2 22 +00:10 191
45 Toms Pastars 00:29 VB2 16 +00:10 191
46 Edgars Vanters 00:29 VL2 23 +00:10 191
47 Kristaps Skujiņš 00:29 VB2 17 +00:10 191
48 Edgars Rencis 00:29 VL2 24 +00:10 190
49 Reinis Skorovs 00:29 VLJ 2 +00:10 189
50 Kristaps Broks 00:29 VL2 25 +00:11 187
51 Ivans Oļeičenko 00:29 VLJ 3 +00:11 187
52 Andris Ludriks 00:29 VL3 4 +00:11 187
53 Uldis Pormeisters 00:29 VL2 26 +00:11 186
54 Māris Kānītis 00:29 VLJ 4 +00:11 186
55 Aivars Pīlādzis 00:29 VL2 27 +00:11 186
56 Renārs Lūsis 00:30 VL2 28 +00:11 185
57 Jānis Tērauds 00:30 VL3 5 +00:11 185
58 Rolands Briņķis 00:30 VL2 29 +00:11 185
59 Edijs Šadauskis 00:30 VL3 6 +00:11 184
60 Raimonds Ozoliņš 00:30 VL2 30 +00:11 184
61 Mārtiņš Auziņš 00:30 VL2 31 +00:11 182
62 Mārcis Bokmanis 00:30 VL2 32 +00:12 181
63 Gabriel Stefanak 00:30 VL2 33 +00:12 180
64 Kristaps Magone 00:31 VLJ 5 +00:12 180
65 Gvido Borovskis 00:31 VL2 34 +00:12 179
66 Krišjānis Nesenbergs 00:31 VL2 35 +00:12 179
67 Rihards Volfs 00:31 VL2 36 +00:12 177
68 Mareks Bērziņš 00:31 VB2 18 +00:12 177
69 Raitis Maurāns 00:31 VL2 37 +00:13 176
70 Aigars Lūsis 00:31 VL4 1 +00:13 175
71 Pēteris Stepiņš 00:31 VB2 19 +00:13 175
72 Ingus Šalms 00:31 VL2 38 +00:13 175
73 Dzintars Rērihs 00:31 VL2 39 +00:13 175
74 Uldis Zīle 00:31 VL3 7 +00:13 174
75 Juris Redisons 00:32 VB2 20 +00:13 173
76 Atis Caune 00:32 VB2 21 +00:13 173
77 Kaspars Adijāns 00:32 VL2 40 +00:13 173
78 Edgars Ezers 00:32 VLJ 6 +00:13 172
79 Andris Drešmanis 00:32 VL3 8 +00:14 170
80 Aldis Rocēns 00:32 VL3 9 +00:14 170
81 Mārtiņš Pētersons 00:32 VB2 22 +00:14 169
82 Svajunas Sukackas 00:32 VB2 23 +00:14 169
83 Renārs Pūce 00:32 VB2 24 +00:14 169
84 Aino Gošs 00:32 VL3 10 +00:14 169
85 Gints Ošiņš 00:33 VB3 3 +00:14 168
86 Aivis Štemmers 00:33 VB2 25 +00:15 165
87 Aleksandrs Orlovs 00:33 VB2 26 +00:15 164
88 Martins Plume 00:33 VBJ 2 +00:15 164
89 Mareks Tumašs 00:34 VL2 41 +00:15 163
90 Arnis Ābelīte 00:34 VL3 11 +00:15 163
91 Einārs Stavro 00:34 VL2 42 +00:15 162
92 Māris Pankoks 00:34 VL3 12 +00:15 162
93 Jānis Sedlenieks 00:34 VB2 27 +00:15 161
94 Dmitrijs Blatovs 00:34 VL2 43 +00:15 161
95 Ainārs Kumpiņš 00:35 VL2 44 +00:16 159
96 Gatis Kveders 00:35 VL2 45 +00:16 158
97 Artis Pūcītis 00:35 VB2 28 +00:16 158
98 Oskars Laganovskis 00:35 VB2 29 +00:16 158
99 Edgars Ābelītis 00:35 VL2 46 +00:16 157
100 Rihards Čaiba 00:35 VBJ 3 +00:16 157
101 Aivars Mozulis 00:35 VB3 4 +00:17 156
102 Normunds Kārkliņš 00:35 VB3 5 +00:17 156
103 Agnis Bērziņš 00:35 VB2 30 +00:17 156
104 Mārtiņš Andersons 00:35 VB2 31 +00:17 155
105 Māris Sardiko 00:35 VBJ 4 +00:17 155
106 Uģis Romanovskis 00:35 VB2 32 +00:17 155
107 Zigmārs Zučiks 00:35 VL2 47 +00:17 155
108 Uldis Kleinbergs 00:35 VB2 33 +00:17 155
109 Aleksandrs Judkins 00:36 VB2 34 +00:17 154
110 Ainārs Arnicāns 00:36 VL3 13 +00:17 154
111 Andris Krūklis 00:36 VB2 35 +00:17 153
112 Artis Līcītis 00:36 VL2 48 +00:18 152
113 Māris Freimanis 00:36 VB2 36 +00:18 152
114 Vladeks Alševskis 00:36 VB2 37 +00:18 151
115 Juris Rocēns 00:37 VB3 6 +00:18 150
116 Ivo Levāns 00:37 VL2 49 +00:18 150
117 Toms Vandzbergs 00:37 VBJ 5 +00:18 150
118 Roberts Ivzāns 00:37 VB3 7 +00:18 149
119 Konstantīns Smotrovs 00:37 VB2 38 +00:18 149
120 Viesturs Dzirkalis 00:37 VB3 8 +00:18 149
121 Dzintars Lūsis 00:37 VL4 2 +00:19 148
122 Jevgenijs Bondins 00:37 VB2 39 +00:19 148
123 Andris Leja 00:38 VL3 14 +00:19 146
124 Aigars Gedroics 00:38 VL2 50 +00:19 146
125 Arnis Atteka 00:38 VL2 51 +00:19 145
126 Viesturs Zimackis 00:38 VL2 52 +00:19 145
127 Armands Lunts 00:38 VL3 15 +00:19 144
128 Andris Baranovskis 00:38 VL2 53 +00:19 144
129 Sandis Rudzītis 00:38 VL2 54 +00:20 144
130 Āris Kundziņš 00:38 VL3 16 +00:20 144
131 Guntis Strautiņš 00:38 VBJ 6 +00:20 144
132 Māris Pilmanis 00:38 VB3 9 +00:20 143
133 Arturs Kāpiņš 00:38 VL3 17 +00:20 143
134 Miks Pētersons 00:39 VL2 55 +00:20 143
135 Zigmunds Zauls 00:39 VB2 40 +00:20 142
136 Mārtiņš Plaudis 00:39 VLJ 7 +00:20 142
137 Igors Seņko 00:39 VB2 41 +00:20 142
138 Kārlis Šāvējs 00:39 VL2 56 +00:21 140
139 Guntis Grīnvalds 00:39 VB2 42 +00:21 140
140 Armands Klotiņš 00:39 VL3 18 +00:21 140
141 Normunds Grava 00:39 VB3 10 +00:21 139
142 Andis Pušņakovs 00:39 VB2 43 +00:21 139
143 Armands Sudrabs 00:40 VB2 44 +00:21 139
144 Jānis Erdmanis 00:40 VLJ 8 +00:21 139
145 Jānis Dreimanis 00:40 VL2 57 +00:21 139
146 Ainārs Gudēvics 00:40 VL2 58 +00:21 139
147 Valentīns Ščedrovs 00:40 VL2 59 +00:21 139
148 Arno Šķipars 00:40 VB2 45 +00:21 138
149 Gints Bērziņš 00:40 VL2 60 +00:22 137
150 Jānis Šnoriņš 00:40 VBJ 7 +00:22 136
151 Matīss Haritonovs 00:41 VB2 46 +00:22 136
152 Sergejs Savrinovičs 00:41 VB2 47 +00:22 135
153 Ivo Lidaks 00:41 VLJ 9 +00:22 135
154 Edijs Reimanis 00:41 VB2 48 +00:22 134
155 Kaspars Kārkliņš 00:41 VB3 11 +00:22 134
156 Andulis Šmidlers 00:41 VL3 19 +00:23 133
157 Rinalds Gronskis 00:41 VB3 12 +00:23 133
158 Toms Kaufmanis 00:41 VBJ 8 +00:23 133
159 Raitis Bratka 00:41 VB2 49 +00:23 133
160 Laimonis Skadiņš 00:42 VB3 13 +00:23 131
161 Didzis Glušņevs 00:42 VLJ 10 +00:23 131
162 Kristaps Starts 00:42 VBJ 9 +00:24 131
163 Ondrej Fikrle 00:42 VB3 14 +00:24 131
164 Agnis Frijārs 00:42 VB2 50 +00:24 130
165 Agris Bombiza 00:42 VB2 51 +00:24 130
166 Mārtiņš Puriņš 00:42 VB2 52 +00:24 129
167 Andis Zeidmanis 00:43 VL2 61 +00:24 129
168 Nikolajs Lucāns 00:43 VL3 20 +00:24 129
169 Eduards Mozulis 00:43 VBJ 10 +00:24 128
170 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 00:43 VB2 53 +00:25 128
171 Kalvis Upītis 00:43 VL2 62 +00:25 127
172 Pēteris Russkis 00:43 VB2 54 +00:25 127
173 Ivars Seiksts 00:44 VB2 55 +00:25 126
174 Nauris Bērziņš 00:44 VB2 56 +00:25 126
175 Dzintars Dūdiņš 00:44 VL3 21 +00:25 126
176 Andris Sprūds 00:44 VL2 63 +00:26 125
177 Juris Batars 00:44 VL4 3 +00:26 124
178 Andis Rumbenieks 00:44 VL2 64 +00:26 124
179 Mārtiņš Puriņš 00:44 VL2 65 +00:26 124
180 Juris Jevsins 00:45 VL3 22 +00:26 123
181 Raitis Kuzmins 00:45 VB2 57 +00:26 123
182 Māris Skuja 00:45 VL2 66 +00:26 122
183 Dainis Bautris 00:45 VB2 58 +00:27 121
184 Arvīds Germovs 00:45 VL3 23 +00:27 121
185 Edgars Puriņš 00:45 VB3 15 +00:27 121
186 Uldis Arbidāns 00:46 VB3 16 +00:27 121
187 Artūrs Soročenkovs 00:46 VB2 59 +00:27 120
188 Kristaps Liepa 00:46 VB2 60 +00:27 120
189 Atis Kokins 00:46 VL2 67 +00:27 120
190 Jānis Kalniņš 00:46 VL2 68 +00:28 119
191 Ivars Lukaševičs 00:46 VL2 69 +00:28 119
192 Kaspars Aksenoks 00:47 VB3 17 +00:28 118
193 Normunds Zauls 00:47 VB3 18 +00:28 118
194 Imants Ločmelis 00:47 VL4 4 +00:29 117
195 Oskars Geide 00:47 VLJ 11 +00:29 117
196 Haralds Krievs 00:47 VL3 24 +00:29 117
197 Jānis Ķemers 00:47 VL2 70 +00:29 116
198 Jānis Butāns 00:48 VB2 61 +00:29 116
199 Anrijs Tērauds 00:48 VL2 71 +00:30 114
200 Armands Alksnis 00:48 VB3 19 +00:30 114
201 Kaspars Jasinkevičs 00:48 VB3 20 +00:30 114
202 Andris Limanāns 00:49 VL2 72 +00:30 113
203 Aigars Beks 00:49 VL3 25 +00:30 113
204 Konstantīns Vasiļjevs 00:49 VB2 62 +00:31 112
205 Edgars Bukšs 00:50 VL2 73 +00:31 111
206 Rodrigo Treijers 00:51 VL2 74 +00:32 109
207 Māris Ostelis 00:51 VB2 63 +00:32 109
208 Modris Liepiņš 00:51 VL3 26 +00:32 109
209 Uldis Benhens 00:51 VB3 21 +00:32 108
210 Raimonds Millers 00:51 VL2 75 +00:32 108
211 Juris Līpacis 00:51 VB3 22 +00:32 108
212 Māris Avotiņš 00:51 VL3 27 +00:33 107
213 Aigars Kokins 00:52 VL2 76 +00:33 107
214 Guntars Kosts 00:52 VL2 77 +00:33 107
215 Ilmars Knipšis 00:52 VL3 28 +00:34 105
216 Kaspars Pīlādzis 00:52 VL2 78 +00:34 105
217 Ainārs Grīnvalds 00:54 VL3 29 +00:35 103
218 Guntis Jansons 00:54 VB4 1 +00:35 103
219 Dzintars Petrovs 00:54 VL3 30 +00:35 102
220 Vitālijs Jakovļevs 00:54 VL2 79 +00:36 102
221 Māris Videmanis 00:55 VL2 80 +00:37 99
222 Māris Vīlips 00:56 VB3 23 +00:37 99
223 Gatis Litvins 00:56 VB2 64 +00:37 99
224 Inārs Siņicins 00:56 VB4 2 +00:37 99
225 Ģirts Žagars 00:56 VB2 65 +00:38 98
226 Rinalds Zeltiņš 00:57 VB3 24 +00:38 97
227 Arnis Pokšāns 00:57 VB3 25 +00:38 97
228 Aigars Žodziņš 00:57 VB3 26 +00:39 97
229 Inārs Utkins 00:57 VB2 66 +00:39 96
230 Jonathan Bittner 00:58 VL2 81 +00:39 96
231 Kaspars Kalniņš 00:58 VB3 27 +00:39 96
232 Aivis Reinholds 00:58 VB3 28 +00:39 95
233 Dmitrijs Ruskovs 00:58 VB2 67 +00:40 95
234 Māris Supe 00:58 VB2 68 +00:40 95
235 Arnis Ļaudanskis 00:59 VB2 69 +00:40 94
236 Sandijs Madrēvičs 00:59 VB2 70 +00:40 94
237 Andris Meļķerts 01:00 VB3 29 +00:41 92
238 Ilmārs Zirnis 01:01 VL4 5 +00:43 90
239 Ģirts Goško 01:02 VL2 82 +00:43 89
240 Egnārs Gudriķis 01:02 VB2 71 +00:43 89
241 Dzintars Laganovskis 01:02 VB3 30 +00:44 89
242 Toms Gruziņš 01:02 VB2 72 +00:44 89
243 Valters Bruss 01:03 VB3 31 +00:45 88
244 Jānis Spirģis 01:03 VB2 73 +00:45 87
245 Aigars Aukšmuksts 01:04 VB4 3 +00:45 87
246 Agris Meilerts 01:04 VB3 32 +00:45 86
247 Jānis Kes 01:05 VL2 83 +00:47 84
248 Edgars Lapiņš 01:06 VB2 74 +00:47 84
249 Edgars Bomiks 01:06 VL3 31 +00:47 84
250 Imants Lipskis 01:06 VB3 33 +00:47 84
251 Ilvars Ruņģis 01:06 VL3 32 +00:47 84
252 Dainis Driņķis 01:06 VB3 34 +00:47 84
253 Aivar Tihane 01:07 VL2 84 +00:48 83
254 Didzis Arbidāns 01:07 VB2 75 +00:48 83
255 Christian Stolzenberger 01:07 VB2 76 +00:49 82
256 Igors Miezis 01:08 VL3 33 +00:49 82
257 Oskars Andersons 01:10 VB3 35 +00:51 79
258 Andis Rinkevics 01:10 VB2 77 +00:51 79
259 Aivars Veiss 01:11 VL4 6 +00:53 77
260 Oliver Kask 01:12 VLJ 12 +00:54 76
261 Mārtiņš Kalējs 01:18 VB2 78 +00:59 71
262 Artūrs Sviridovs 03:43 VB2 79 +03:25 25
KALNU KARALIS posma rezultāti
Sievietes
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Evija Melberga 00:25 SBJ 1 +00:00 300
2 Marta Zumberga 00:26 SL2 1 +00:00 291
3 Irīna Štūla-Pankoka 00:27 SL2 2 +00:02 278
4 Laura Čakle 00:27 SL2 3 +00:02 276
5 Karīna Helmane 00:30 SL2 4 +00:04 252
6 Ludmila Joce 00:33 SL3 1 +00:07 228
7 Līga Līdumniece 00:33 SB2 1 +00:08 225
8 Inta Zīriuse 00:34 SL2 5 +00:08 222
9 Liene Bikše 00:34 SB2 2 +00:09 220
10 Evija Vate 00:34 SL2 6 +00:09 218
11 Ildze Straume 00:35 SL3 2 +00:10 214
12 Dace Rezevska 00:35 SB3 1 +00:10 213
13 Līga Korņenkova 00:35 SB2 3 +00:10 212
14 Liene Štalte 00:36 SB2 4 +00:11 207
15 Dace Veipa 00:36 SL2 7 +00:11 206
16 Gunta Amoliņa 00:36 SL2 8 +00:11 206
17 Māra Lākute 00:36 SB2 5 +00:11 205
18 Ilze Limanāne 00:37 SL2 9 +00:12 201
19 Līga Irbe 00:38 SB2 6 +00:12 198
20 Zane Grīnšteina 00:38 SB2 7 +00:12 198
21 Linda Boldāne 00:38 SBJ 2 +00:13 197
22 Ilva Kārkliņa 00:38 SB3 2 +00:13 197
23 Ieva Krūmiņa 00:38 SB2 8 +00:13 196
24 Vita Zeltzaķe 00:39 SL2 10 +00:13 194
25 Māra Eižvērtiņa 00:39 SB2 9 +00:13 193
26 Zane Tilta 00:40 SB2 10 +00:15 188
27 Simona Radoviča 00:40 SB2 11 +00:15 187
28 Evita Zariņa 00:40 SL2 11 +00:15 187
29 Elita Ozoliņa 00:41 SB3 3 +00:16 183
30 Madara Šneidere 00:41 SB2 12 +00:16 181
31 Ieva Poriņa 00:42 SL2 12 +00:17 179
32 Guna Ostrovska 00:42 SB2 13 +00:17 179
33 Žanete Leimane 00:42 SB3 4 +00:17 178
34 Laura Lapiņa 00:42 SB3 5 +00:17 178
35 Linda Beldava 00:42 SB2 14 +00:17 177
36 Viviana Kirilova 00:43 SL2 13 +00:18 173
37 Vita Grahovska 00:43 SB2 15 +00:18 173
38 Thaysa-De-Melo-Assump??o Moreira 00:43 SB2 16 +00:18 172
39 Līga Rukšāne 00:43 SL2 14 +00:18 172
40 Svetlana Savanovica 00:44 SB3 6 +00:19 171
41 Kristīne Ketova 00:44 SBJ 3 +00:19 171
42 Vineta Pētersone 00:44 SL2 15 +00:19 169
43 Inese Gulbe 00:45 SL2 16 +00:19 167
44 Līva Asere 00:45 SBJ 4 +00:20 166
45 Ilze Cahrausa 00:45 SB2 17 +00:20 166
46 Elīna Petrovska 00:45 SB2 18 +00:20 165
47 Elita Zālīte 00:46 SB3 7 +00:21 164
48 Lauma Briška 00:46 SL2 17 +00:21 164
49 Aiva Liepiņa 00:46 SB2 19 +00:21 164
50 Kristīne Freimane 00:46 SBJ 5 +00:21 163
51 Ance Ziediņa 00:47 SB2 20 +00:22 159
52 Līga Vībure 00:47 SL2 18 +00:22 158
53 Agnese Kalniņa 00:47 SL2 19 +00:22 158
54 Laila Ceika 00:48 SB4 1 +00:23 156
55 Guna Ūsele 00:48 SL2 20 +00:23 156
56 Krista Kuzņecova 00:49 SBJ 6 +00:24 152
57 Indra Štalte 00:50 SB4 2 +00:24 151
58 Māra Braslava 00:50 SBJ 7 +00:25 150
59 Maija Pūpola 00:50 SL3 3 +00:25 149
60 Sandra Rocēna 00:51 SB3 8 +00:25 148
61 Evija Freimane 00:51 SB2 21 +00:26 148
62 Laila Roģe 00:51 SB2 22 +00:26 147
63 Zanda Taupmana 00:51 SL3 4 +00:26 146
64 Anastasija Čekriževa 00:52 SB2 23 +00:26 146
65 Inta Cīmure 00:52 SB2 24 +00:27 144
66 Katrīna Veinberga 00:53 SBJ 8 +00:27 143
67 Rigonda Nudiena 00:53 SB2 25 +00:28 142
68 Svetlana Puce 00:53 SB3 9 +00:28 142
69 Ilona Balode 00:53 SB3 10 +00:28 141
70 Laura Stūrīte 00:54 SB2 26 +00:29 139
71 Inga Kāpiņa 00:54 SL3 5 +00:29 139
72 Zane Vanaga 00:54 SB2 27 +00:29 138
73 Aija Melezere 00:55 SL2 21 +00:29 137
74 Santa Tinkusa 00:55 SB2 28 +00:30 136
75 Rita Antonova 00:55 SB2 29 +00:30 135
76 Līna Dzene 00:56 SL2 22 +00:31 134
77 Baiba Litvina 00:56 SB2 30 +00:31 133
78 Dace Ūsele 00:57 SB2 31 +00:31 133
79 Ineta Siliņa 00:57 SB3 11 +00:32 132
80 Kristīne Jansone 00:57 SB3 12 +00:32 132
81 Zane Zamarina 00:57 SB2 32 +00:32 132
82 Sigita Vāce 00:57 SL2 23 +00:32 132
83 Randa Misāne 00:58 SB2 33 +00:33 128
84 Ilze Tereško 00:59 SB3 13 +00:33 128
85 Jūlija Kuzņecova 00:59 SL2 24 +00:33 128
86 Dace Tenberga 00:59 SB2 34 +00:33 128
87 Alīna Rence 00:59 SB2 35 +00:34 127
88 Evita Ozola 00:59 SB2 36 +00:34 127
89 Santa Birģele 00:59 SBJ 9 +00:34 126
90 Vivita Ruņģe 01:00 SL3 6 +00:34 126
91 Gaida Ķerve 01:00 SB4 3 +00:35 125
92 Aiva Klepere 01:00 SL2 25 +00:35 124
93 Līga Līce 01:01 SL3 7 +00:35 124
94 Agita Gritāne 01:01 SB3 14 +00:35 124
95 Agnese Caune 01:01 SB2 37 +00:36 123
96 Māra Viška 01:02 SB2 38 +00:37 121
97 Benita Ločmele 01:02 SB4 4 +00:37 121
98 Ļuba Tihomirova 01:04 SBJ 10 +00:39 117
99 Agnese Paulsone 01:04 SB2 39 +00:39 117
100 Agnese Meikšāne 01:04 SL2 26 +00:39 117
101 Kristīne Ķibilda 01:04 SL2 27 +00:39 117
102 Solveiga Tīsa 01:05 SL2 28 +00:40 116
103 Līga Meļķerte 01:05 SB2 40 +00:40 115
104 Darja Ježeņkina 01:06 SB2 41 +00:41 114
105 Ilze Boldāne 01:06 SB3 15 +00:41 113
106 Līga Laganovska 01:07 SB3 16 +00:41 113
107 Ieva Tāle 01:07 SB2 42 +00:42 112
108 Kristīne Sekace 01:07 SB2 43 +00:42 112
109 Darja Ciganoka 01:08 SL2 29 +00:43 110
110 Kristīne Gržibovska 01:09 SLJ 1 +00:43 109
111 Lita Dzelme 01:09 SB3 17 +00:44 108
112 Linda Freidenfelde 01:10 SL2 30 +00:45 107
113 Aija Andersone 01:11 SB2 44 +00:45 107
114 Kaidi-Keir Kukk 01:12 SLJ 2 +00:47 104
115 Agnese Fogele 01:13 SB2 45 +00:47 103
116 Inga Ziediņa 01:14 SL3 8 +00:48 102
117 Līga Linuža 01:14 SLJ 3 +00:49 102
118 Antra Lukševica 01:14 SB2 46 +00:49 102
119 Linda Rone 01:14 SB2 47 +00:49 101
120 Inta Amoliņa 01:14 SB4 5 +00:49 101
121 Dace Goško 01:16 SB2 48 +00:50 99
122 Lauma Čerņevska 01:16 SL2 31 +00:51 99
123 Inta Luksa 01:17 SL3 9 +00:52 98
124 Kristīne Kutuzova 01:17 SB2 49 +00:52 97
125 Madara Ābelīte 01:19 SB2 50 +00:54 95
126 Sandra Segliņa 01:21 SB2 51 +00:56 93
127 Agita Zariņa 01:24 SBJ 11 +00:59 90
128 Lauma Uzija 01:27 SB2 52 +01:01 87
129 Aija Orniņa 01:28 SB3 18 +01:02 86
TALSU PAUGURAINES iegūtie PUNKTI
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Gints Lūsis 2:24:35 970 00:19 284 1254 VL2
2 Anatolijs Macuks 2:20:15 1000 00:28 194 1194 VL2
3 Kristaps Kaimiņš 2:21:47 989 00:28 197 1186 VL2
4 Andris Ronimoiss 2:33:43 912 00:21 254 1166 VL2
5 Uldis Klepers 2:27:09 953 00:26 211 1164 VL2
6 Kārlis Vanags 2:35:23 903 00:23 241 1144 VL2
7 Juris Damškalns 2:46:05 844 00:21 255 1099 VL2
8 Mārtiņš Auziņš 2:33:08 916 00:30 182 1098 VL2
9 Kristaps Broks 2:42:58 861 00:29 187 1048 VL2
10 Kristaps Epners 2:44:51 851 00:28 196 1047 VL2
11 Raivis Reinfelds 2:45:09 849 00:29 191 1040 VL2
12 Kristaps Magone 2:44:06 855 00:31 180 1035 VLJ
13 Edgars Vanters 2:49:58 825 00:29 191 1016 VL2
14 Aigars Lūsis 2:48:55 830 00:31 175 1005 VL4
15 Āris Kundziņš 2:44:39 852 00:38 144 996 VL3
16 Andis Rumbenieks 2:42:23 864 00:44 124 988 VL2
17 Ernests Važa 3:05:20 757 00:24 231 988 VL2
18 Uldis Kļaviņš 1:23:57 735 00:22 246 981 VB2
19 Rihards Volfs 2:56:10 796 00:31 177 973 VL2
20 Mārtiņš Puriņš 2:45:29 848 00:44 124 972 VL2
21 Māris Ūselis 3:22:47 692 00:21 265 957 VL2
22 Jānis Kūms 1:22:19 750 00:28 194 944 VB2
23 Māris Pankoks 2:59:28 781 00:34 162 943 VL3
24 Aino Gošs 3:01:37 772 00:32 169 941 VL3
25 Valdis Tilts 3:13:49 724 00:25 217 941 VL3
26 Dainis Limanāns 3:26:19 680 00:22 249 929 VL2
27 Kaspars Adijāns 3:05:46 755 00:32 173 928 VL2
28 Kristaps Ceriņš 3:13:55 723 00:27 201 924 VL2
29 Matīss Vecvagaris 3:16:14 715 00:26 208 923 VL2
30 Nikolajs Lucāns 2:57:22 791 00:43 129 920 VL3
31 Ingus Šalms 3:08:41 743 00:31 175 918 VL2
32 Edgars Rencis 3:13:00 727 00:29 190 917 VL2
33 Kārlis Šāvējs 3:00:35 777 00:39 140 917 VL2
34 Gatis Kveders 3:04:52 759 00:35 158 917 VL2
35 Aivis Vaļulis 3:30:35 666 00:22 245 911 VL2
36 Dmitrijs Blatovs 3:07:18 749 00:34 161 910 VL2
37 Andris Sprūds 2:59:42 780 00:44 125 905 VL2
38 Edijs Šadauskis 3:17:02 712 00:30 184 896 VL3
39 Lauris Repša 1:28:21 699 00:28 196 895 VB2
40 Raimonds Ozoliņš 3:17:26 710 00:30 184 894 VL2
41 Ainārs Gudēvics 3:05:39 755 00:40 139 894 VL2
42 Juris Gudēvics-Liepiņš 3:29:58 668 00:24 224 892 VL2
43 Mārcis Bokmanis 3:21:42 695 00:30 181 876 VL2
44 Guntis Vijgriezis 3:41:55 632 00:22 243 875 VL3
45 Aivars Pīlādzis 3:24:12 687 00:29 186 873 VL2
46 Martins Plume 1:27:13 708 00:33 164 872 VBJ
47 Viesturs Zimackis 3:13:45 724 00:38 145 869 VL2
48 Rolands Briņķis 3:25:12 683 00:30 185 868 VL2
49 Māris Bisenieks 1:32:42 666 00:27 202 868 VB3
50 Guntis Grīnvalds 1:24:58 727 00:39 140 867 VB2
51 Andris Leja 3:16:17 715 00:38 146 861 VL3
52 Ivo Levāns 3:18:05 708 00:37 150 858 VL2
53 Jānis Dreimanis 3:16:01 716 00:40 139 855 VL2
54 Edgars Ezers 3:25:13 683 00:32 172 855 VLJ
55 Andris Ludriks 3:31:20 664 00:29 187 851 VL3
56 Andris Bāliņš 3:34:31 654 00:28 196 850 VL2
57 Krišjānis Neijs 3:45:18 623 00:24 227 850 VL2
58 Gabriel Stefanak 3:29:19 670 00:30 180 850 VL2
59 Dzintars Rērihs 3:27:57 674 00:31 175 849 VL2
60 Didzis Raits 3:59:26 586 00:21 259 845 VL2
61 Sandis Rudzītis 3:19:59 701 00:38 144 845 VL2
62 Mārtiņš Fārenhorsts 1:38:26 627 00:26 214 841 VB2
63 Agris Liepa 3:44:41 624 00:25 215 839 VL2
64 Aigars Gedroics 3:22:44 692 00:38 146 838 VL2
65 Reinis Skorovs 3:36:38 647 00:29 189 836 VLJ
66 Arnis Ābelīte 3:30:20 667 00:34 163 830 VL3
67 Ivo Lidaks 3:22:22 693 00:41 135 828 VLJ
68 Raimonds Millers 3:14:52 720 00:51 108 828 VL2
69 Arvīds Germovs 3:18:31 706 00:45 121 827 VL3
70 Uldis Pormeisters 3:39:00 640 00:29 186 826 VL2
71 Andis Zeidmanis 3:21:41 695 00:43 129 824 VL2
72 Jānis Erdmanis 3:25:47 682 00:40 139 821 VLJ
73 Ivars Lukaševičs 3:19:59 701 00:46 119 820 VL2
74 Zigmārs Zučiks 3:30:50 665 00:35 155 820 VL2
75 Kaspars Kārkliņš 1:30:38 681 00:41 134 815 VB3
76 Jānis Šnoriņš 1:31:13 677 00:40 136 813 VBJ
77 Juris Redisons 1:36:41 639 00:32 173 812 VB2
78 Arno Šķipars 1:32:22 668 00:40 138 806 VB2
79 Anrijs Hodžajevs 1:43:08 599 00:27 206 805 VB2
80 Atis Kokins 3:24:56 684 00:46 120 804 VL2
81 Ainārs Kumpiņš 3:37:27 645 00:35 159 804 VL2
82 Gvido Borovskis 3:44:50 624 00:31 179 803 VL2
83 Didzis Glušņevs 3:28:49 672 00:42 131 803 VLJ
84 Armands Lunts 3:33:55 656 00:38 144 800 VL3
85 Dzintars Petrovs 3:21:18 697 00:54 102 799 VL3
86 Ritvars Gedrovičs 4:13:40 553 00:22 245 798 VL2
87 Jānis Ķemers 3:25:35 682 00:47 116 798 VL2
88 Miks Pētersons 3:35:13 652 00:39 143 795 VL2
89 Oskars Geide 3:27:08 677 00:47 117 794 VLJ
90 Edgars Ābelītis 3:42:00 632 00:35 157 789 VL2
91 Mareks Tumašs 3:44:08 626 00:34 163 789 VL2
92 Ivans Oļeičenko 3:53:31 601 00:29 187 788 VLJ
93 Valentīns Ščedrovs 3:36:31 648 00:40 139 787 VL2
94 Anrijs Tērauds 3:29:18 670 00:48 114 784 VL2
95 Edijs Reimanis 1:35:02 650 00:41 134 784 VB2
96 Konstantīns Smotrovs 1:37:15 635 00:37 149 784 VB2
97 Raitis Maurāns 3:51:29 606 00:31 176 782 VL2
98 Ainārs Arnicāns 3:44:08 626 00:36 154 780 VL3
99 Pēteris Stepiņš 1:42:20 603 00:31 175 778 VB2
100 Kalvis Upītis 3:35:18 651 00:43 127 778 VL2
101 Rainers Meiers 4:02:13 579 00:28 197 776 VL3
102 Matīss Rozītis 2:10:00 475 00:18 300 775 VB2
103 Jānis Kalniņš 3:35:14 652 00:46 119 771 VL2
104 Ainārs Brālītis 1:58:12 522 00:22 249 771 VB2
105 Artūrs Ketlers 4:14:19 551 00:25 220 771 VLJ
106 Jevgenijs Bondins 1:39:27 621 00:37 148 769 VB2
107 Artis Pūcītis 1:41:08 610 00:35 158 768 VB2
108 Ondrej Fikrle 1:37:05 636 00:42 131 767 VB3
109 Ilmars Knipšis 3:31:55 662 00:52 105 767 VL3
110 Māris Kānītis 4:01:18 581 00:29 186 767 VLJ
111 Einārs Stavro 3:52:15 604 00:34 162 766 VL2
112 Arnis Atteka 3:45:42 621 00:38 145 766 VL2
113 Dzintars Lūsis 3:47:05 618 00:37 148 766 VL4
114 Jānis Tērauds 4:01:35 581 00:30 185 766 VL3
115 Jānis Bormeisters 4:07:24 567 00:27 199 766 VL2
116 Rihards Čaiba 1:41:39 607 00:35 157 764 VBJ
117 Igors Seņko 1:39:33 620 00:39 142 762 VB2
118 Andris Drešmanis 3:57:03 592 00:32 170 762 VL3
119 Gints Peleckis 1:58:31 521 00:23 240 761 VB2
120 Kaspars Pīlādzis 3:33:57 656 00:52 105 761 VL2
121 Andris Krūklis 1:41:32 608 00:36 153 761 VB2
122 Aigars Beks 3:37:13 646 00:49 113 759 VL3
123 Ainārs Grīnvalds 3:33:40 656 00:54 103 759 VL3
124 Edgars Bukšs 3:36:39 647 00:50 111 758 VL2
125 Andis Pušņakovs 1:39:41 619 00:39 139 758 VB2
126 Roberts Ivzāns 1:41:21 609 00:37 149 758 VB3
127 Māris Freimanis 1:42:06 605 00:36 152 757 VB2
128 Guntars Kosts 3:36:19 648 00:52 107 755 VL2
129 Māris Pilmanis 1:40:59 611 00:38 143 754 VB3
130 Dzintars Dūdiņš 3:43:36 627 00:44 126 753 VL3
131 Gints Bērziņš 3:47:54 615 00:40 137 752 VL2
132 Laimonis Skadiņš 1:39:25 621 00:42 131 752 VB3
133 Arturs Kāpiņš 3:50:31 608 00:38 143 751 VL3
134 Andris Limanāns 3:40:01 637 00:49 113 750 VL2
135 Aigars Kokins 3:38:30 642 00:52 107 749 VL2
136 Aleksandrs Judkins 1:43:52 594 00:36 154 748 VB2
137 Māris Skuja 3:44:54 624 00:45 122 746 VL2
138 Māris Sardiko 1:45:02 588 00:35 155 743 VBJ
139 Modris Liepiņš 3:41:21 634 00:51 109 743 VL3
140 Aldis Rocēns 4:05:00 572 00:32 170 742 VL3
141 Atis Caune 1:48:40 568 00:32 173 741 VB2
142 Mārtiņš Plaudis 3:54:54 597 00:39 142 739 VLJ
143 Renārs Lūsis 4:13:25 553 00:30 185 738 VL2
144 Zigmunds Zauls 1:43:32 596 00:39 142 738 VB2
145 Matīss Haritonovs 1:42:48 601 00:41 136 737 VB2
146 Svajunas Sukackas 1:49:04 566 00:32 169 735 VB2
147 Aleksandrs Orlovs 1:48:26 569 00:33 164 733 VB2
148 Mārtiņš Andersons 1:47:14 576 00:35 155 731 VB2
149 Renārs Pūce 1:50:08 561 00:32 169 730 VB2
150 Vladeks Alševskis 1:46:46 578 00:36 151 729 VB2
151 Haralds Krievs 3:50:46 608 00:47 117 725 VL3
152 Andulis Šmidlers 3:57:10 591 00:41 133 724 VL3
153 Toms Kaufmanis 1:44:47 589 00:41 133 722 VBJ
154 Jānis Kes 3:40:46 635 01:05 84 719 VL2
155 Igors Vasiljevs 2:04:10 497 00:25 218 715 VB2
156 Toms Vandzbergs 1:49:58 561 00:37 150 711 VBJ
157 Didzis Pētersons 1:59:53 515 00:28 194 709 VB3
158 Armands Sudrabs 1:48:52 567 00:40 139 706 VB2
159 Uldis Kleinbergs 1:52:24 549 00:35 155 704 VB2
160 Andris Baranovskis 4:12:04 556 00:38 144 700 VL2
161 Artis Līcītis 4:15:45 548 00:36 152 700 VL2
162 Raitis Kuzmins 1:47:36 574 00:45 123 697 VB2
163 Uldis Zīle 4:28:25 523 00:31 174 697 VL3
164 Oliver Kask 3:46:06 620 01:12 76 696 VLJ
165 Jānis Tenbergs 2:14:07 460 00:23 235 695 VB2
166 Rodrigo Treijers 4:00:28 583 00:51 109 692 VL2
167 Māris Petrovs 2:04:18 497 00:28 194 691 VBJ
168 Agnis Frijārs 1:50:22 559 00:42 130 689 VB2
169 Gints Ošiņš 1:58:46 520 00:33 168 688 VB3
170 Pēteris Russkis 1:49:59 561 00:43 127 688 VB2
171 Aivis Štemmers 1:57:59 523 00:33 165 688 VB2
172 Raitis Bratka 1:51:24 554 00:41 133 687 VB2
173 Mārtiņš Gūtmanis 2:10:00 475 00:26 210 685 VB2
174 Juris Jevsins 4:09:41 562 00:45 123 685 VL3
175 Māris Videmanis 3:59:34 585 00:55 99 684 VL2
176 Mārtiņš Pētersons 1:59:51 515 00:32 169 684 VB2
177 Agnis Bērziņš 1:57:23 526 00:35 156 682 VB2
178 Kristaps Skujiņš 2:06:03 490 00:29 191 681 VB2
179 Toms Pastars 2:06:23 488 00:29 191 679 VB2
180 Sandis Kanbergs 2:15:24 456 00:25 222 678 VB2
181 Rinalds Gronskis 1:53:53 542 00:41 133 675 VB3
182 Ģirts Goško 4:00:09 584 01:02 89 673 VL2
183 Sergejs Savrinovičs 1:55:23 535 00:41 135 670 VB2
184 Kristaps Liepa 1:52:28 549 00:46 120 669 VB2
185 Dainis Bautris 1:52:43 548 00:45 121 669 VB2
186 Ilmārs Zirnis 4:02:51 578 01:01 90 668 VL4
187 Māris Vīlips 1:48:39 568 00:56 99 667 VB3
188 Armands Klotiņš 4:27:06 525 00:39 140 665 VL3
189 Guntis Jansons 1:49:53 562 00:54 103 665 VB4
190 Jonathan Bittner 4:07:10 567 00:58 96 663 VL2
191 Aivars Mozulis 2:02:36 504 00:35 156 660 VB3
192 Aivar Tihane 4:03:43 575 01:07 83 658 VL2
193 Normunds Zauls 1:54:44 538 00:47 118 656 VB3
194 Kaspars Aksenoks 1:55:00 537 00:47 118 655 VB3
195 Ivars Seiksts 1:57:01 528 00:44 126 654 VB2
196 Māris Ostelis 1:53:27 544 00:51 109 653 VB2
197 Viesturs Dzirkalis 2:02:26 504 00:37 149 653 VB3
198 Artūrs Ancāns 2:19:46 442 00:26 210 652 VB2
199 Edgars Puriņš 1:56:17 531 00:45 121 652 VB3
200 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 1:58:02 523 00:43 128 651 VB2
201 Nauris Bērziņš 1:58:13 522 00:44 126 648 VB2
202 Juris Batars 4:27:38 524 00:44 124 648 VL4
203 Vitālijs Jakovļevs 4:18:39 542 00:54 102 644 VL2
204 Eduards Mozulis 1:59:55 515 00:43 128 643 VBJ
205 Kaspars Kalniņš 1:52:50 547 00:58 96 643 VB3
206 Guntis Strautiņš 2:04:06 497 00:38 144 641 VBJ
207 Artūrs Soročenkovs 1:58:41 520 00:46 120 640 VB2
208 Artūrs Miksons 2:20:11 440 00:27 200 640 VB2
209 Jānis Sedlenieks 2:08:57 479 00:34 161 640 VB2
210 Aivars Veiss 4:09:22 562 01:11 77 639 VL4
211 Inārs Utkins 1:54:15 540 00:57 96 636 VB2
212 Igors Miezis 4:13:39 553 01:08 82 635 VL3
213 Uldis Arbidāns 2:01:08 510 00:46 121 631 VB3
214 Krišjānis Nesenbergs 5:11:05 451 00:31 179 630 VL2
215 Juris Līpacis 1:58:25 521 00:51 108 629 VB3
216 Imants Ločmelis 4:37:08 506 00:47 117 623 VL4
217 Oskars Laganovskis 2:14:18 460 00:35 158 618 VB2
218 Gints Buraks 2:29:17 414 00:27 203 617 VB2
219 Normunds Kārkliņš 2:15:20 456 00:35 156 612 VB3
220 Mareks Bērziņš 2:22:40 433 00:31 177 610 VB2
221 Normunds Grava 2:11:04 471 00:39 139 610 VB3
222 Ģirts Žagars 2:00:50 511 00:56 98 609 VB2
223 Edgars Bomiks 4:27:38 524 01:06 84 608 VL3
224 Konstantīns Vasiļjevs 2:05:25 492 00:49 112 604 VB2
225 Dmitrijs Ruskovs 2:02:36 504 00:58 95 599 VB2
226 Agris Bombiza 2:13:04 464 00:42 130 594 VB2
227 Kristaps Starts 2:14:06 460 00:42 131 591 VBJ
228 Māris Avotiņš 4:54:06 477 00:51 107 584 VL3
229 Uldis Benhens 2:10:00 475 00:51 108 583 VB3
230 Arnis Ļaudanskis 2:07:00 486 00:59 94 580 VB2
231 Juris Rocēns 2:24:20 428 00:37 150 578 VB3
232 Egnārs Gudriķis 2:07:03 486 01:02 89 575 VB2
233 Ilvars Ruņģis 4:46:58 489 01:06 84 573 VL3
234 Edgars Lapiņš 2:07:32 484 01:06 84 568 VB2
235 Armands Alksnis 2:16:19 453 00:48 114 567 VB3
236 Rolands Ostrovskis 1:49:14 565 00:00 0 565 VB2
237 Kaspars Jasinkevičs 2:17:42 448 00:48 114 562 VB3
238 Mārtiņš Puriņš 2:23:02 432 00:42 129 561 VB2
239 Valters Bruss 2:10:40 472 01:03 88 560 VB3
240 Arnis Pokšāns 2:15:09 457 00:57 97 554 VB3
241 Gatis Litvins 2:15:50 455 00:56 99 554 VB2
242 Aivis Reinholds 2:14:47 458 00:58 95 553 VB3
243 Māris Supe 2:14:53 458 00:58 95 553 VB2
244 Agris Meilerts 2:12:21 466 01:04 86 552 VB3
245 Aigars Aukšmuksts 2:14:21 460 01:04 87 547 VB4
246 Uģis Romanovskis 2:39:04 388 00:35 155 543 VB2
247 Oskars Andersons 2:13:37 462 01:10 79 541 VB3
248 Rinalds Zeltiņš 2:20:17 440 00:57 97 537 VB3
249 Jānis Butāns 2:27:07 420 00:48 116 536 VB2
250 Sandijs Madrēvičs 2:20:04 441 00:59 94 535 VB2
251 Dainis Driņķis 2:17:24 449 01:06 84 533 VB3
252 Inārs Siņicins 2:22:57 432 00:56 99 531 VB4
253 Jānis Spirģis 2:19:01 444 01:03 87 531 VB2
254 Andis Rinkevics 2:17:56 448 01:10 79 527 VB2
255 Imants Lipskis 2:20:46 439 01:06 84 523 VB3
256 Didzis Arbidāns 2:21:31 436 01:07 83 519 VB2
257 Mārtiņš Kalējs 2:17:42 448 01:18 71 519 VB2
258 Christian Stolzenberger 2:27:23 419 01:07 82 501 VB2
259 Aigars Žodziņš 2:35:56 396 00:57 97 493 VB3
260 Dzintars Laganovskis 2:34:51 399 01:02 89 488 VB3
261 Andris Meļķerts 2:37:27 392 01:00 92 484 VB3
262 Toms Gruziņš 2:39:27 387 01:02 89 476 VB2
263 Artūrs Sviridovs 2:26:29 421 03:43 25 446 VB2
264 Gatis Pūcītis DNF 0 00:00 0 0 VL2
265 Ģirts Bulāns DNF 0 00:00 0 0 VB2
ZEBRUS EZERA iegūtie PUNKTI
Sievietes
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Irīna Štūla-Pankoka 2:59:42 1000 00:27 278 1278 SL2
2 Laura Čakle 3:05:03 971 00:27 276 1247 SL2
3 Karīna Helmane 3:07:01 961 00:30 252 1213 SL2
4 Marta Zumberga 3:31:37 849 00:26 291 1140 SL2
5 Viviana Kirilova 3:11:25 939 00:43 173 1112 SL2
6 Gunta Amoliņa 3:28:38 861 00:36 206 1067 SL2
7 Ludmila Joce 3:37:42 825 00:33 228 1053 SL3
8 Evija Vate 3:39:26 819 00:34 218 1037 SL2
9 Inga Kāpiņa 3:22:03 889 00:54 139 1028 SL3
10 Evita Zariņa 3:33:57 840 00:40 187 1027 SL2
11 Maija Pūpola 3:30:54 852 00:50 149 1001 SL3
12 Evija Melberga 1:57:24 682 00:25 300 982 SBJ
13 Ildze Straume 3:54:57 765 00:35 214 979 SL3
14 Ieva Poriņa 3:47:27 790 00:42 179 969 SL2
15 Dace Veipa 3:56:05 761 00:36 206 967 SL2
16 Aiva Klepere 3:33:55 840 01:00 124 964 SL2
17 Ilze Limanāne 3:56:05 761 00:37 201 962 SL2
18 Inese Gulbe 3:46:17 794 00:45 167 961 SL2
19 Vineta Pētersone 3:49:49 782 00:44 169 951 SL2
20 Agnese Kalniņa 3:48:39 786 00:47 158 944 SL2
21 Liene Štalte 1:48:52 735 00:36 207 942 SB2
22 Guna Ūsele 3:52:35 773 00:48 156 929 SL2
23 Vita Zeltzaķe 4:05:25 732 00:39 194 926 SL2
24 Līga Rukšāne 3:59:23 751 00:43 172 923 SL2
25 Linda Boldāne 1:50:38 723 00:38 197 920 SBJ
26 Lauma Briška 3:58:26 754 00:46 164 918 SL2
27 Līga Vībure 3:58:43 753 00:47 158 911 SL2
28 Līna Dzene 3:52:05 774 00:56 134 908 SL2
29 Līga Līdumniece 1:58:34 675 00:33 225 900 SB2
30 Kaidi-Keir Kukk 3:46:06 795 01:12 104 899 SLJ
31 Ieva Krūmiņa 1:56:12 689 00:38 196 885 SB2
32 Kristīne Jansone 1:46:42 750 00:57 132 882 SB3
33 Līga Līce 3:57:03 758 01:01 124 882 SL3
34 Sigita Vāce 4:02:06 742 00:57 132 874 SL2
35 Inga Ziediņa 3:55:21 764 01:14 102 866 SL3
36 Guna Ostrovska 1:58:02 678 00:42 179 857 SB2
37 Līga Irbe 2:02:05 655 00:38 198 853 SB2
38 Žanete Leimane 1:59:26 670 00:42 178 848 SB3
39 Inta Zīriuse 4:46:57 626 00:34 222 848 SL2
40 Zane Tilta 2:01:28 659 00:40 188 847 SB2
41 Laura Lapiņa 1:59:59 667 00:42 178 845 SB3
42 Solveiga Tīsa 4:09:41 720 01:05 116 836 SL2
43 Elita Zālīte 1:59:31 670 00:46 164 834 SB3
44 Jūlija Kuzņecova 4:17:03 699 00:59 128 827 SL2
45 Madara Šneidere 2:03:47 646 00:41 181 827 SB2
46 Linda Beldava 2:03:16 649 00:42 177 826 SB2
47 Ance Ziediņa 1:59:57 667 00:47 159 826 SB2
48 Aija Melezere 4:22:39 684 00:55 137 821 SL2
49 Zane Grīnšteina 2:09:35 618 00:38 198 816 SB2
50 Darja Ciganoka 4:14:52 705 01:08 110 815 SL2
51 Māra Braslava 2:01:06 661 00:50 150 811 SBJ
52 Svetlana Savanovica 2:05:35 637 00:44 171 808 SB3
53 Māra Eižvērtiņa 2:11:02 611 00:39 193 804 SB2
54 Elīna Petrovska 2:06:15 634 00:45 165 799 SB2
55 Lita Dzelme 1:56:26 687 01:09 108 795 SB3
56 Līga Linuža 4:20:59 689 01:14 102 791 SLJ
57 Ilva Kārkliņa 2:14:44 594 00:38 197 791 SB3
58 Inta Cīmure 2:04:26 643 00:52 144 787 SB2
59 Laila Ceika 2:08:44 622 00:48 156 778 SB4
60 Kristīne Ķibilda 4:32:30 659 01:04 117 776 SL2
61 Vivita Ruņģe 4:37:08 648 01:00 126 774 SL3
62 Simona Radoviča 2:16:22 587 00:40 187 774 SB2
63 Krista Kuzņecova 2:08:56 621 00:49 152 773 SBJ
64 Lauma Čerņevska 4:27:38 671 01:16 99 770 SL2
65 Aiva Liepiņa 2:11:59 606 00:46 164 770 SB2
66 Kristīne Gržibovska 4:33:21 657 01:09 109 766 SLJ
67 Alīna Rence 2:05:12 639 00:59 127 766 SB2
68 Līga Korņenkova 2:24:57 552 00:35 212 764 SB2
69 Svetlana Puce 2:08:55 621 00:53 142 763 SB3
70 Māra Lākute 2:24:29 554 00:36 205 759 SB2
71 Dace Rezevska 2:26:58 545 00:35 213 758 SB3
72 Anastasija Čekriževa 2:11:24 609 00:52 146 755 SB2
73 Evija Freimane 2:12:27 604 00:51 148 752 SB2
74 Liene Bikše 2:31:16 529 00:34 220 749 SB2
75 Ilze Boldāne 2:06:19 634 01:06 113 747 SB3
76 Vita Grahovska 2:20:14 571 00:43 173 744 SB2
77 Elita Ozoliņa 2:22:57 560 00:41 183 743 SB3
78 Baiba Litvina 2:12:50 602 00:56 133 735 SB2
79 Ilona Balode 2:15:19 591 00:53 141 732 SB3
80 Darja Ježeņkina 2:09:58 616 01:06 114 730 SB2
81 Laura Stūrīte 2:15:24 591 00:54 139 730 SB2
82 Dace Tenberga 2:14:07 597 00:59 128 725 SB2
83 Laila Roģe 2:18:32 578 00:51 147 725 SB2
84 Katrīna Veinberga 2:18:02 580 00:53 143 723 SBJ
85 Inta Luksa 4:47:56 624 01:17 98 722 SL3
86 Zanda Taupmana 5:19:59 562 00:51 146 708 SL3
87 Agita Gritāne 2:18:26 578 01:01 124 702 SB3
88 Ilze Cahrausa 2:29:10 536 00:45 166 702 SB2
89 Dace Ūsele 2:21:09 567 00:57 133 700 SB2
90 Zane Zamarina 2:21:05 567 00:57 132 699 SB2
91 Santa Birģele 2:20:10 571 00:59 126 697 SBJ
92 Līva Asere 2:31:16 529 00:45 166 695 SBJ
93 Rigonda Nudiena 2:25:24 550 00:53 142 692 SB2
94 Indra Štalte 2:28:52 538 00:50 151 689 SB4
95 Kristīne Sekace 2:19:02 576 01:07 112 688 SB2
96 Sandra Rocēna 2:28:44 538 00:51 148 686 SB3
97 Ineta Siliņa 2:24:45 553 00:57 132 685 SB3
98 Rita Antonova 2:25:53 549 00:55 135 684 SB2
99 Agnese Caune 2:23:13 559 01:01 123 682 SB2
100 Agnese Paulsone 2:24:26 554 01:04 117 671 SB2
101 Agnese Meikšāne 5:26:25 551 01:04 117 668 SL2
102 Kristīne Freimane 2:40:28 499 00:46 163 662 SBJ
103 Ieva Tāle 2:25:40 549 01:07 112 661 SB2
104 Agnese Fogele 2:23:35 557 01:13 103 660 SB2
105 Ļuba Tihomirova 2:28:06 540 01:04 117 657 SBJ
106 Kristīne Ketova 2:46:05 482 00:44 171 653 SBJ
107 Evita Ozola 2:32:55 523 00:59 127 650 SB2
108 Linda Rone 2:26:26 546 01:14 101 647 SB2
109 Linda Freidenfelde 5:35:23 536 01:10 107 643 SL2
110 Randa Misāne 2:35:43 514 00:58 128 642 SB2
111 Zane Vanaga 2:41:50 494 00:54 138 632 SB2
112 Santa Tinkusa 2:43:32 489 00:55 136 625 SB2
113 Līga Meļķerte 2:37:28 508 01:05 115 623 SB2
114 Gaida Ķerve 2:42:21 493 01:00 125 618 SB4
115 Aija Andersone 2:38:49 504 01:11 107 611 SB2
116 Ilze Tereško 2:46:00 482 00:59 128 610 SB3
117 Dace Goško 2:37:42 507 01:16 99 606 SB2
118 Kristīne Kutuzova 2:40:27 499 01:17 97 596 SB2
119 Benita Ločmele 2:48:55 474 01:02 121 595 SB4
120 Māra Viška 2:48:44 474 01:02 121 595 SB2
121 Madara Ābelīte 2:41:06 497 01:19 95 592 SB2
122 Inta Amoliņa 2:48:32 475 01:14 101 576 SB4
123 Sandra Segliņa 2:46:15 481 01:21 93 574 SB2
124 Antra Lukševica 2:51:28 467 01:14 102 569 SB2
125 Thaysa-De-Melo-Assump??o Moreira 3:24:32 391 00:43 172 563 SB2
126 Agita Zariņa 2:51:59 465 01:24 90 555 SBJ
127 Lauma Uzija 2:51:45 466 01:27 87 553 SB2
128 Līga Laganovska 3:14:09 412 01:07 113 525 SB3
129 Aija Orniņa 3:44:16 357 01:28 86 443 SB3
130 Alise Vītola DNF 0 00:00 0 0 SL2
131 Inga Braunere-Beke DNF 0 00:00 0 0 SB2
132 Klinta Lauska DNF 0 00:00 0 0 SBJ
133 Inese Ozola DNF 0 00:00 0 0 SB2
KOPVĒRTĒJUMS
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Kristaps Bērziņš 1249 1286 1258 3793
2 Kristaps Kaimiņš 1148 1264 1244 1186 1212 3720
3 Gints Lūsis 1193 1241 1209 1254 3704
4 Anatolijs Macuks 1083 1248 1223 1194 1204 3675
5 Andris Ronimoiss 1146 1240 1166 1077 3552
6 Uldis Klepers 1237 1130 1164 3531
7 Kārlis Vanags 1102 1145 1144 1137 3426
8 Mārtiņš Puriņš 1137 1126 1095 972 1050 3358
9 Mārtiņš Auziņš 886 1127 1038 1098 1053 3278
10 Kristaps Epners 952 1093 957 1047 1058 3198
11 Juris Damškalns 1035 969 1027 1099 1056 3190
12 Kristaps Broks 1085 1048 1048 994 3181
13 Kristaps Magone 973 1080 1035 994 3109
14 Nikolajs Saulītis 955 1102 1010 949 3067
15 Andris Jubelis 1033 1042 986 3061
16 Āris Kundziņš 943 985 996 1037 3018
17 Atis Caune 981 1055 891 741 964 3000
18 Vents Lupkins 977 1035 966 971 2983
19 Aigars Lūsis 1038 917 1005 935 2978
20 Juris Šehtels 975 945 985 1014 2974
21 Uldis Kļaviņš 1050 908 981 923 2954
22 Didzis Glušņevs 941 1001 968 803 979 2948
23 Rihards Volfs 840 989 888 973 978 2940
24 Valdis Tilts 1039 930 941 937 2917
25 Andis Rumbenieks 978 988 948 2914
26 Dainis Limanāns 1026 915 929 947 2902
27 Māris Pankoks 884 985 925 943 967 2895
28 Jānis Actiņš 1040 865 969 2874
29 Aino Gošs 950 971 882 941 920 2862
30 Kaspars Adijāns 814 961 909 928 965 2854
31 Nikolajs Lucāns 1024 907 920 2851
32 Dzintars Rērihs 921 967 963 849 908 2851
33 Mārtiņš Plaudis 994 914 849 739 935 2843
34 Jānis Kūms 937 944 941 2822
35 Arvis Stivriņš 899 906 990 2795
36 Mārtiņš Niklass 863 993 858 926 2782
37 Dmitrijs Blatovs 881 933 933 910 859 2776
38 Hugo Jakobi 958 900 911 2769
39 Juris Gudēvics-Liepiņš 905 965 892 2762
40 Māris Ūselis 663 892 773 957 907 2756
41 Ivans Oļeičenko 926 962 788 853 2741
42 Gatis Kveders 920 903 803 917 2740
43 Ainārs Gudēvics 868 935 894 904 2733
44 Edgars Rencis 895 918 809 917 876 2730
45 Aivis Vaļulis 873 906 911 908 2725
46 Aigars Bundzinieks 829 969 922 2720
47 Aigars Dudelis 926 880 905 2711
48 Mārcis Bokmanis 829 682 876 990 2695
49 Uģis Karasevs 849 881 912 901 2694
50 Guntis Vijgriezis 913 902 790 875 777 2690
51 Anrijs Tērauds 837 965 817 784 886 2688
52 Edgars Balodis 864 967 841 2672
53 Sandis Rudzītis 894 909 689 845 801 2648
54 Ingus Šalms 851 810 864 918 866 2648
55 Aigars Čeksters 860 969 809 2638
56 Mārcis Standzenieks 832 937 856 2625
57 Ivo Ielītis 858 877 870 876 2623
58 Ainārs Kumpiņš 863 916 808 804 842 2621
59 Igor Shutov 853 931 832 2616
60 Arvīds Germovs 798 964 793 827 812 2603
61 Ivo Levāns 800 880 858 863 2601
62 Vitālijs Muzika 871 914 790 808 2593
63 Andris Bāliņš 813 848 890 850 829 2588
64 Andris Ludriks 804 859 720 851 874 2584
65 Viesturs Zimackis 807 869 905 2581
66 Mārtiņš Fārenhorsts 823 730 841 916 2580
67 Lauris Repša 824 855 813 895 816 2574
68 Raimonds Ozoliņš 758 894 916 2568
69 Māris Bisenieks 861 827 826 868 818 2556
70 Rainers Meiers 852 899 805 776 804 2556
71 Arnis Ābelīte 791 933 830 2554
72 Uldis Pormeisters 820 845 788 826 879 2550
73 Kristaps Starts 771 924 591 838 2533
74 Artis Pūcītis 744 837 747 768 913 2518
75 Ritvars Gedrovičs 810 866 840 798 776 2516
76 Agris Liepa 800 716 839 874 2513
77 Andris Baranovskis 750 784 676 700 975 2509
78 Jānis Važņevičs 855 857 796 2508
79 Juris Čerņadjevs 789 877 799 824 2500
80 Jānis Ķemers 822 848 798 820 2490
81 Andris Limanāns 906 767 805 750 732 2478
82 Gvido Borovskis 864 800 803 725 2467
83 Roberts Ivzāns 808 801 822 758 834 2464
84 Andris Jansons 732 846 792 811 2449
85 Aigars Gedroics 855 753 838 2446
86 Edgars Ezers 760 855 827 2442
87 Edgars Peičs 752 852 830 2434
88 Jānis Kokins 839 795 711 793 2427
89 Edgars Porciks 815 892 719 671 2426
90 Didzis Raits 654 773 612 845 803 2421
91 Dzintars Dūdiņš 761 849 680 753 807 2417
92 Oskars Geide 838 794 781 2413
93 Kaspars Pīlādzis 726 906 761 743 2410
94 Ainārs Arnicāns 612 827 684 780 803 2410
95 Arno Šķipars 811 751 806 792 2409
96 Edijs Šadauskis 923 580 896 2399
97 Mareks Tumašs 808 801 789 743 2398
98 Krišjānis Neijs 705 748 721 850 793 2391
99 Kaspars Laizāns 746 870 775 2391
100 Miks Pētersons 781 763 795 813 2389
101 Ainārs Grīnvalds 710 870 756 759 2385
102 Dzintars Petrovs 588 819 713 799 759 2377
103 Rolands Briņķis 674 868 827 2369
104 Edgars Bukšs 887 724 758 2369
105 Artūrs Ketlers 810 741 785 771 706 2366
106 Andris Drešmanis 722 842 707 762 759 2363
107 Anrijs Hodžajevs 668 806 714 805 750 2361
108 Igors Seņko 706 828 719 762 766 2356
109 Juris Redisons 700 778 762 812 739 2352
110 Ilmars Knipšis 758 756 767 822 2347
111 Aigars Beks 772 814 729 759 2345
112 Klāvs Zārdiņš 662 844 641 837 2343
113 Ziedonis Tabūns 726 827 751 764 2342
114 Aleksandrs Judkins 629 771 745 748 821 2340
115 Sandis Kanbergs 659 882 578 678 779 2339
116 Reinis Skorovs 705 836 796 2337
117 Zigmārs Zučiks 895 820 620 2335
118 Valentīns Ščedrovs 664 753 787 792 2332
119 Zigmunds Zauls 797 797 728 738 707 2332
120 Ondrej Fikrle 728 802 767 757 2326
121 Kārlis Kravis 727 725 872 2324
122 Raitis Puriņš 801 724 796 2321
123 Māris Ostelis 870 766 683 653 2319
124 Aigars Kokins 732 745 749 819 2313
125 Armands Lunts 698 815 680 800 689 2313
126 Mārtiņš Galvanovskis 836 779 688 694 2309
127 Laimonis Skadiņš 748 801 752 682 2301
128 Jānis Bormeisters 722 805 715 766 723 2294
129 Māris Videmanis 730 759 684 787 2276
130 Māris Punenovs 770 665 767 737 2274
131 Mārtiņš Pjalkovskis 697 745 828 2270
132 Raitis Maurāns 540 714 769 782 2265
133 Einārs Stavro 599 804 673 766 694 2264
134 Edgars Vanters 919 940 1016 2262
135 Guntis Kārkliņš 722 822 715 709 2259
136 Ģirts Goško 704 858 691 673 673 2253
137 Denis Aļeksejevs 714 832 705 2251
138 Edgars Ābelītis 612 764 685 789 697 2250
139 Kaspars Kārkliņš 557 599 815 835 2249
140 Rihards Čaiba 738 712 764 743 2245
141 Dzintars Lūsis 675 703 720 766 755 2241
142 Edijs Reimanis 711 784 737 2232
143 Jānis Tērauds 656 690 610 766 753 2209
144 Mārtiņš Andersons 788 681 731 666 2200
145 Kaspars Vingris 743 772 685 2200
146 Jānis Bidiņš 790 697 709 2196
147 Vladeks Alševskis 750 714 729 2193
148 Andris Pommers 711 674 806 2191
149 Arturas Genys 767 753 668 2188
150 Māris Pilmanis 688 754 744 2186
151 Māris Freimanis 799 757 628 2184
152 Modris Liepiņš 753 743 687 2183
153 Aldis Rocēns 700 669 742 731 2173
154 Pēteris Stepiņš 725 667 778 2170
155 Arturs Kāpiņš 708 614 751 706 2165
156 Arnis Atteka 716 766 683 2165
157 Uldis Kleinbergs 715 734 704 2153
158 Artis Līcītis 754 689 700 2143
159 Māris Sardiko 582 655 678 743 700 2121
160 Māris Skuja 687 746 684 2117
161 Krišjānis Nesenbergs 736 749 608 630 2115
162 Armands Sudrabs 726 681 706 656 2113
163 Toms Vandzbergs 643 759 711 2113
164 Renārs Pūce 588 739 637 730 643 2112
165 Oliver Kask 669 679 696 732 2107
166 Agnis Bērziņš 744 654 649 682 673 2099
167 Toms Kaufmanis 670 701 722 2093
168 Jurģis Urtāns 641 754 567 697 2092
169 Edgars Kuģenieks 743 629 593 717 2089
170 Agnis Frijārs 728 670 689 2087
171 Svajunas Sukackas 677 735 672 2084
172 Jānis Kalniņš 573 771 723 2067
173 Ģirts Bulāns 637 742 682 604 2061
174 Ģirts Vēsma 721 686 654 2061
175 Didzis Pētersons 598 667 709 672 2048
176 Juris Jevsins 726 685 631 2042
177 Gints Freināts 603 665 773 2041
178 Mārcis Jēgers 669 714 656 2039
179 Māris Vīlips 644 725 624 667 431 2036
180 Tālis Paeglis 674 665 659 695 2034
181 Kristaps Pilskalns 669 718 644 2031
182 Rinalds Gronskis 699 675 656 2030
183 Eduards Bura 693 742 591 555 2026
184 Normunds Zauls 632 673 692 656 623 2021
185 Gints Ošiņš 560 682 578 688 645 2015
186 Jānis Tenbergs 663 649 695 538 2007
187 Aivis Štemmers 669 591 688 650 2007
188 Sandis Radziņš 584 693 728 2005
189 Dainis Barsukovs 663 625 714 2002
190 Haralds Krievs 580 725 694 1999
191 Dainis Bautris 637 686 669 1992
192 Rodrigo Treijers 662 626 692 638 1992
193 Uldis Zīle 596 630 697 659 1986
194 Mārtiņš Pētersons 620 670 620 684 631 1985
195 Gatis Lubāns 982 1002 1984
196 Aivars Veiss 549 643 583 639 701 1983
197 Jānis Pūgulis 601 731 650 1982
198 Gatis Pūcītis 1011 969 1980
199 Aivars Mozulis 563 660 754 1977
200 Sergejs Savrinovičs 627 670 677 1974
201 Kristaps Skujiņš 688 681 604 1973
202 Mārtiņš Gūtmanis 648 685 637 1970
203 Dzintars Jaunzems 618 720 627 1965
204 Guntis Ziņģis 648 681 629 1958
205 Kaspars Aksenoks 663 655 638 1956
206 Jānis Kesteris 659 703 592 1954
207 Miks Vilsons 738 689 518 1945
208 Andris Prindulis 595 718 628 1941
209 Māris Petrovs 642 600 691 608 1941
210 Kaspars Štromanis 621 660 651 630 1941
211 Edgars Puriņš 583 658 652 617 1927
212 Juris Zariņš 633 663 622 625 1921
213 Lauris Zilveris 665 652 601 1918
214 Dmitrijs Ruskovs 635 641 635 599 641 1917
215 Dzintars Ruņenieks 709 620 580 1909
216 Kārlis Cinis 615 699 593 564 1907
217 Mārtiņš Malzubris 546 734 627 1907
218 Guntis Strautiņš 558 628 625 641 575 1894
219 Armands Zvejnieks 763 706 425 1894
220 Andris Sprūds 986 905 1891
221 Vitālijs Jakovļevs 614 624 644 610 1882
222 Artūrs Soročenkovs 661 640 575 1876
223 Juris Batars 547 619 648 607 1874
224 Uģis Romanovskis 702 546 625 543 531 1873
225 Juris Līpacis 575 651 588 629 589 1869
226 Uldis Arbidāns 523 690 544 631 496 1865
227 Viesturs Dzirkalis 601 589 653 605 1859
228 Edgars Goba 984 871 1855
229 Eduards Mozulis 567 524 643 635 1845
230 Normunds Kārkliņš 485 570 568 612 662 1844
231 Normunds Grava 608 624 526 610 528 1842
232 Kaspars Kalniņš 657 643 540 1840
233 Konstantīns Vasiļjevs 613 576 614 604 535 1831
234 Mareks Bērziņš 644 576 610 508 1830
235 Matīss Vecvagaris 923 905 1828
236 Nauris Zariņš 610 661 555 1826
237 Imants Ločmelis 605 593 562 623 594 1822
238 Ēriks Piņķis 661 600 558 1819
239 Māris Avotiņš 611 621 584 1816
240 Ivars Seiksts 597 654 565 1816
241 Erlens Grunckis 657 596 561 1814
242 Renars Vate 666 567 557 1790
243 Ilvars Ruņģis 585 623 578 573 1786
244 Toms Pastars 575 679 524 1778
245 Raitis Bērziņš 888 881 1769
246 Egnārs Gudriķis 507 599 571 575 1745
247 Juris Rocēns 549 613 578 532 1740
248 Alvis Cimža 608 544 580 1732
249 Dainis Driņķis 585 609 533 515 1727
250 Jānis Kopmanis 573 570 573 1716
251 Uldis Sedliņš 890 823 1713
252 Gints Buraks 502 544 478 617 539 1700
253 Andis Geste 775 924 1699
254 Ivars Lukaševičs 859 820 1679
255 Ansis Mežulis 818 860 1678
256 Agris Bombiza 510 594 572 1676
257 Jānis Erdmanis 821 846 1667
258 Jānis Dūka 820 837 1657
259 Dzintars Laganovskis 558 603 418 488 471 1649
260 Arnis Mālbergs 753 896 1649
261 Kalvis Alseika 792 850 1642
262 Ivo Lidaks 812 828 1640
263 Uldis Benhens 519 533 583 1635
264 Atis Krūmiņš 876 748 1624
265 Valters Bruss 512 560 537 1609
266 Aigars Aukšmuksts 537 524 547 1608
267 Gatis Litvins 483 561 480 554 485 1600
268 Jānis Šnepste 769 829 1598
269 Armands Alksnis 496 528 567 1591
270 Kaspars Jasinkevičs 509 509 562 480 1580
271 Mārtiņš Puriņš 444 491 497 561 521 1579
272 Jānis Jurševskis 760 816 1576
273 Marts Kalniņš 511 569 492 1572
274 Māris Sumčenko 764 803 1567
275 Viktors Saveļjevs 791 774 1565
276 Konstantīns Smotrovs 784 778 1562
277 Toms Gruziņš 514 476 569 1559
278 Didzis Videmanis 793 761 1554
279 Uģis Holsts 789 765 1554
280 Jānis Spirģis 470 505 480 531 517 1553
281 Arnis Pokšāns 451 554 545 1550
282 Jānis Eimuss 573 486 488 1547
283 Edgars Baltiņš 556 488 495 1539
284 Agris Meilerts 509 552 472 1533
285 Kaspars Vaivods 759 772 1531
286 Andis Leontjevs 767 759 1526
287 Armands Bāris 763 761 1524
288 Gints Bērziņš 752 771 1523
289 Uģis Inka 704 810 1514
290 Imants Kaldre 766 746 1512
291 Matīss Rozītis 775 736 1511
292 Aleksandrs Orlovs 768 733 1501
293 Dainis Mors 490 509 492 1491
294 Jānis Marčinkus 773 704 1477
295 Ēriks Dovnarovičs 717 759 1476
296 Gatis Goba 762 707 1469
297 Ivars Dzērve 514 430 516 1460
298 Valdis Sirsniņš 458 516 486 453 1460
299 Gints Ērmanis 779 677 1456
300 Guntis Dude 706 749 1455
301 Dainis Jostsons 686 768 1454
302 Artis Rudzītis 763 684 1447
303 Gints Peleckis 684 761 1445
304 Vairis Krauklis 712 729 1441
305 Kalvis Malderis 780 656 1436
306 Raitis Radziņš 632 781 1413
307 Kaspars Boriss 776 632 1408
308 Andris Voroņko 686 715 1401
309 Ivars Radovičs 678 722 1400
310 Uģis Brencis 732 652 1384
311 Ainārs Brālītis 603 771 1374
312 Juris Visockis 671 701 1372
313 Igors Miezis 730 635 1365
314 Arvīds Ozoliņš 739 613 1352
315 Armands Klotiņš 665 681 1346
316 Normunds Līdums 575 767 1342
317 Andris Krūklis 761 575 1336
318 Viesturs Šlosbergs 654 682 1336
319 Uldis Daugaviņš 640 692 1332
320 Einārs Paass 656 672 1328
321 Ilmārs Zirnis 658 668 1326
322 Aivar Tihane 645 658 1303
323 Rūdolfs Puķitis 639 656 1295
324 Māris Dazarts 710 574 1284
325 Raitis Bratka 687 591 1278
326 Atis Brikmanis 352 426 492 1270
327 Signis Vāvere 775 487 1262
328 Normunds Paško 600 661 1261
329 Edgars Bomiks 646 608 1254
330 Ansis Kuplis 666 574 1240
331 Edgars Lapiņš 568 668 1236
332 Viesturs Puriņš 629 604 1233
333 Ainars Zēbergs 593 640 1233
334 Kaspars Bāliņš 617 610 1227
335 Toms Bobrovskis 632 594 1226
336 Henrihs Petrovskis 631 589 1220
337 Juris Trofimenko 585 632 1217
338 Jānis Siliņš 578 632 1210
339 Jānis Liepa 664 546 1210
340 Jānis Sedlenieks 567 640 1207
341 Miks Užulis 530 669 1199
342 Kristaps Šablinskis 600 590 1190
343 Raimonds Meija 584 597 1181
344 Rihards Akimovs 612 568 1180
345 Imants Lipskis 523 652 1175
346 Mārtiņš Krauklis 526 645 1171
347 Voldemārs Surgunts 612 557 1169
348 Jānis Busenbergs 641 520 1161
349 Kaspars Prauliņš 582 577 1159
350 Janis Laursons 473 679 1152
351 Reinis Auziņš 558 591 1149
352 Māris Čivčišs 517 629 1146
353 Roberts Neilands 581 564 1145
354 Mārtiņš Aleksejevs 509 634 1143
355 Jānis Lūsis 639 503 1142
356 Rihards Bergs 549 593 1142
357 Vidis Baltais 563 563 1126
358 Gatis Šīmanis 602 524 1126
359 Aldis Bušs 534 585 1119
360 Aivars Birks 497 613 1110
361 Ivars Bebris 530 577 1107
362 Rolands Ostrovskis 515 565 1080
363 Sandijs Madrēvičs 543 535 1078
364 Rinalds Zeltiņš 537 541 1078
365 Aigars Eglājs 554 520 1074
366 Gundars Freimanis 563 510 1073
367 Kaspars Purmalietis 576 485 1061
368 Oskars Andersons 541 514 1055
369 Miķelis Zaļais 563 491 1054
370 Andris Baikovs 572 481 1053
371 Inārs Siņicins 531 519 1050
372 Mārcis Janušs 580 466 1046
373 Rūdolfs Zērnis 1045 1045
374 Raivis Reinfelds 1040 1040
375 Guntars Akmans 1037 1037
376 Didzis Arbidāns 514 519 1033
377 Valdis Rocēns 526 498 1024
378 Jānis Viškers 1001 1001
379 Ernests Važa 988 988
380 Dāvis Dišlers 988 988
381 Oskars Cimermanis 974 974
382 Mārtiņš Ketners 964 964
383 Andis Skudra 961 961
384 Ruslans Šuļga 940 940
385 Normunds Bremze 926 926
386 Kristaps Ceriņš 924 924
387 Kārlis Šāvējs 917 917
388 Ansis Šteiners 916 916
389 Ivars Vertuls 915 915
390 Sandris Bačkins 914 914
391 Raimonds Leja 910 910
392 Intars Vēberis 886 886
393 Vjačeslavs Žunda 882 882
394 Aivars Pīlādzis 873 873
395 Martins Plume 872 872
396 Andis Beitiks 475 397 872
397 Andris Rozenštoks 870 870
398 Guntis Grīnvalds 867 867
399 Edgars Bremze 866 866
400 Jevgeņijs Bogdanovs 864 864
401 Andris Leja 861 861
402 Jānis Dreimanis 855 855
403 Jānis Rancāns 853 853
404 Gabriel Stefanak 850 850
405 Uldis Kirtovskis 849 849
406 Edgars Miķelsons 843 843
407 Viesturs Bērziņš 840 840
408 Maxim Klimov 832 832
409 Raimonds Millers 828 828
410 Indars Aščuks 827 827
411 Andis Zeidmanis 824 824
412 Roberts Sukonovs 824 824
413 Pēteris Cābulis 823 823
414 Valērijs Vaseņins 821 821
415 Salvis Brasavs 815 815
416 Jānis Šnoriņš 813 813
417 Nauris Spalviņš 812 812
418 Renārs Ukstiņš 812 812
419 Antis Zunda 809 809
420 Atis Kokins 804 804
421 Ingus Znotiņš 803 803
422 Jānis Brauns 799 799
423 Edgars Bērze 799 799
424 Guntars Siliņš 798 798
425 Artis Ķēpulis 798 798
426 Mārtiņš Allers 797 797
427 Edijs Kizenbahs 795 795
428 Zintis Brasavs-Muižnieks 795 795
429 Linards Butauts 794 794
430 Kristaps Drande 790 790
431 Alisher Yakupov 789 789
432 Kaspars Tūbelis 788 788
433 Jānis Rukšāns 788 788
434 Edmunds Gržibovskis 787 787
435 Nauris Rūdulis 787 787
436 Gvido Mušperts 785 785
437 Rolands Štrehers 785 785
438 Aleksandrs Grotus 781 781
439 Jānis Andersons 779 779
440 Kristaps Kudlāns 779 779
441 Kalvis Upītis 778 778
442 Jevgenijs Bondins 769 769
443 Māris Kānītis 767 767
444 Arvis Robalds 767 767
445 Ainārs Cīrulis 767 767
446 Kaspars Jurāns 763 763
447 Agris Stūris 762 762
448 Andris Neimanis 760 760
449 Aigars Vārna 759 759
450 Andis Pušņakovs 758 758
451 Aigars Prūsis 758 758
452 Guntars Kosts 755 755
453 Emīls Gailis 753 753
454 Jānis Grāmatnieks 751 751
455 Jānis Zariņš 747 747
456 Roberts Drāke 744 744
457 Vjčeslavs Žunda 741 741
458 Pēteris Grīviņš 740 740
459 Renārs Lūsis 738 738
460 Alexey Azizov 737 737
461 Matīss Haritonovs 737 737
462 Oskars Zērnis 734 734
463 Andžejs Stenclavs 732 732
464 Arnis Ābelītis 732 732
465 Renārss Lūsis 731 731
466 Jānis Vanags 730 730
467 Ivars Borisovs 729 729
468 Austris Vasiļevskis 729 729
469 Kristaps Poddubnijs 726 726
470 Oskars Martuzāns 724 724
471 Andulis Šmidlers 724 724
472 Girts Mamajs 723 723
473 Jānis Krūmiņš 721 721
474 Jānis Kes 719 719
475 Ivars Lapiņš 718 718
476 Igors Vasiljevs 715 715
477 Raimonds Garenčiks 714 714
478 Toms Rusovs 712 712
479 Juris Perunovs 711 711
480 Raivo Amoliņš 706 706
481 Dāvis Serdāns 706 706
482 Gints Rudzītis 704 704
483 Matīss Hermanis 704 704
484 Miks Lukstiņš 703 703
485 Kristaps Straumēns 703 703
486 Iļja Lūsis 700 700
487 Gunārs Grundštoks 698 698
488 Aleksandrs Bodiļevs 697 697
489 Mārtiņš Dīcis 697 697
490 Raitis Kuzmins 697 697
491 Didzis Čonka 694 694
492 Pēteris Russkis 688 688
493 Kristers Kuģenieks 688 688
494 Aleksandrs Kostarevs 687 687
495 Gundars Pētersons 686 686
496 Aleksandrs Jansons 680 680
497 Ivo Rubīns 679 679
498 Antons Timofejevs 677 677
499 Mārtiņš Zemturis 677 677
500 Aivis Neimanis 676 676
501 Ingus Barkāns 675 675
502 Arnis Grasis 675 675
503 Lauris Lizbovskis 674 674
504 Artjoms Gerasimčiks 671 671
505 Kristaps Liepa 669 669
506 Kārlis Vīdners 669 669
507 Arnis Šūlmeisters 667 667
508 Guntis Jansons 665 665
509 Valdis Bergs 665 665
510 Jonathan Bittner 663 663
511 Artūrs Ozoliņš 662 662
512 Karl Plaude 662 662
513 Pēteris Kaļiņins 661 661
514 Mārcis Smalkais 660 660
515 Jānis Purniņš 658 658
516 Janeks Bauers 657 657
517 Uģis Ģērmanis 656 656
518 Uvis Braunfelds 656 656
519 Artūrs Ancāns 652 652
520 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 651 651
521 Jānis Vērdiņš 650 650
522 Fadejs Precinieks 648 648
523 Nauris Bērziņš 648 648
524 Raimonds Soopargs 648 648
525 Vladimirs Muravskis 644 644
526 Mareks Runts 644 644
527 Artūrs Miksons 640 640
528 Mārtinš Braslavs 640 640
529 Juris Gaidelis 639 639
530 Inārs Utkins 636 636
531 Andris Zandersons 635 635
532 Reinis Sokolovs 632 632
533 Edgars Markševics 631 631
534 Atis Sporāns 630 630
535 Jānis Puriņš 629 629
536 Kārlis Laizāns 627 627
537 Toms Komass 627 627
538 Dainars Albužis 626 626
539 Antons Kranga 626 626
540 Pēteris Muižnieks 624 624
541 Artūrs Pielēns-Pelēns 621 621
542 Kristaps Palmakovskis 621 621
543 Jānis Ziediņš 620 620
544 Pēteris Ervalds 619 619
545 Agris Lacbergs 618 618
546 Oskars Laganovskis 618 618
547 Kristaps Caune 617 617
548 Jānis Avens 615 615
549 Agris Krumbergs 615 615
550 Jevgenijs Razumovs 615 615
551 Edijs Jundzis 615 615
552 Andrejs Sladkovs 614 614
553 Valters Grāvelis 613 613
554 Martiny Root 611 611
555 Ģirts Žagars 609 609
556 Gints Kuzņecovs 604 604
557 Guntis Rasims 602 602
558 Ilgvars Bisenieks 599 599
559 Andris Jonelis 598 598
560 Kārlis Krēgers 597 597
561 Artūrs Juršens 597 597
562 Elvijs Dudko 597 597
563 Andis Zariņš 597 597
564 Atis Bērziņš 595 595
565 Guntars Avdejevs 595 595
566 Matīss Ķeķers 593 593
567 Artūrs Brants 593 593
568 Ainārs Elksnis 592 592
569 Sergejs Strogonovs 591 591
570 Artūrs Hirkovskis 590 590
571 Ritvars Buka 589 589
572 Edgars Kāpostiņš 588 588
573 Igors Trofimenko 584 584
574 Māris Modriņš 584 584
575 Guntis Štubis 583 583
576 Arnis Ļaudanskis 580 580
577 Aivars Černuho 580 580
578 Sandis Krutovs 579 579
579 Aleksandrs Dorogušs 579 579
580 Jānis Zārdiņš 578 578
581 Āris Peičs 573 573
582 Edijs Bogomolovs 573 573
583 Andrejs Senkans 572 572
584 Igors Hoļavins 571 571
585 Artūrs Rundzāns 570 570
586 Guntis Leimanis 567 567
587 Jānis Jekšēvics 567 567
588 Intars Albužis 567 567
589 Kristaps Vilks 566 566
590 Māris Zudrags 566 566
591 Mārtiņš Laizāns 562 562
592 Kārlis Spāde 561 561
593 Rihards Pihockis 559 559
594 Atis Artemjevs 558 558
595 Andris Eihmanis 558 558
596 Raivis Vilūns 557 557
597 Edgars Grigorjevs 557 557
598 Māris Supe 553 553
599 Aivis Reinholds 553 553
600 Gļebs Fiļipovs 552 552
601 Indulis Bukans 546 546
602 Raivis Palmakovskis 545 545
603 Valdis Zilveris 544 544
604 Andrejs Stolers 541 541
605 Ojārs Rudzītis 539 539
606 Andis Auziņš 538 538
607 Agnis Mūrnieks 538 538
608 Jānis Butāns 536 536
609 Kārlis Igals 534 534
610 Michael Bondovski 533 533
611 Ojārs Lagzdiņš 529 529
612 Gints Vanags 528 528
613 Kārlis Udrass 528 528
614 Juris Rāts 527 527
615 Andis Rinkevics 527 527
616 Ivans Mihailovs 526 526
617 Kristaps Valainis 526 526
618 Aleksandrs Feļsins 524 524
619 Agris Spalviņš 521 521
620 Aivars Bergmanis 521 521
621 Mārtiņš Kalējs 519 519
622 Denis Astafyev 517 517
623 Normunds Patmalnieks 513 513
624 Cedric Latessa 513 513
625 Vilmārs Zeme 512 512
626 Pavels Kirilovskis 509 509
627 Jānis Blumbergs 509 509
628 Andris Vanadziņš 507 507
629 Jānis Kārkliņš 506 506
630 Mairis Levans 506 506
631 Christian Stolzenberger 501 501
632 Ivars Eškins 499 499
633 Jānis Zemturis 493 493
634 Aigars Žodziņš 493 493
635 Mārtiņš Zeipe 493 493
636 Edgars Beigarts 485 485
637 Valdis Rozentāls 484 484
638 Andris Meļķerts 484 484
639 Rolands Rullis 483 483
640 Edmunds Lācis 482 482
641 Mārtiņš Jarohovičs 477 477
642 Artūrs Sņegovičs 474 474
643 Kārlis Būmeisters 470 470
644 Mārtiņš Veļa 469 469
645 Didzis Ceriņš 467 467
646 Vilnis Liepiņš 466 466
647 Viesturs Vucāns 463 463
648 Ainārs Zizlāns 459 459
649 Kaspars Ofkants 456 456
650 Vehlmann Jaan 449 449
651 Ronalds Skudra 446 446
652 Artūrs Sviridovs 446 446
653 Ivars Šleiners 437 437
654 Vladimirs Tiscenko 421 421
655 Dāvis Sosārs 418 418
656 Guntis Buks 407 407
657 Leonīds Legzdiņš 382 382
658 0
KOPVĒRTĒJUMS
Sievietes
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Irīna Štūla-Pankoka 1300 1178 1238 1278 1172 3816
2 Laura Čakle 990 1286 1224 1247 1179 3757
3 Karīna Helmane-Soročenkova 1289 1214 1213 1118 3716
4 Marta Zumberga 1201 1187 909 1140 1040 3528
5 Evija Vate 1187 1009 1037 1033 3257
6 Viviana Kirilova 1050 1049 1056 1112 1035 3218
7 Guna Meistere 1063 1188 933 857 816 3184
8 Dace Banga 1094 1173 874 3141
9 Gunta Amoliņa 1007 1025 1036 1067 981 3128
10 Ludmila Joce 1035 1026 995 1053 945 3114
11 Inga Kāpiņa 986 1097 1028 3111
12 Evita Zariņa 709 1001 896 1027 920 2948
13 Agnese Kalniņa 909 1005 978 944 895 2927
14 Aiva Klepere 1013 940 964 2917
15 Terēze Peniķe 969 1026 917 841 2912
16 Ieva Poriņa 939 947 986 969 839 2902
17 Inga Ziediņa 944 1023 845 866 2833
18 Maija Pūpola 937 825 1001 884 2822
19 Ildze Straume 927 911 979 2817
20 Līga Rukšāne 942 927 866 923 743 2792
21 Sigita Vāce 1004 874 906 2784
22 Evija Melberga 793 961 768 982 840 2783
23 Dace Veipa 1017 793 967 2777
24 Liene Štalte 927 824 942 904 2773
25 Guna Ūsele 744 1014 826 929 2769
26 Linda Boldāne 1005 836 920 778 2761
27 Kaidi-Keir Kukk 891 960 882 899 897 2756
28 Līga Vībure 888 941 859 911 864 2740
29 Linda Katlapa 815 1022 899 2736
30 Ilze Limanāne 883 890 962 2735
31 Līga Līce 846 1003 819 882 797 2731
32 Ilze Cahrausa 850 985 858 702 830 2693
33 Laura Lapiņa 856 983 847 845 841 2686
34 Jūlija Kuzņecova 921 905 827 2653
35 Klinta Lauska 787 939 794 919 2652
36 Vineta Pētersone 760 801 899 951 2651
37 Ieva Krūmiņa 927 775 885 828 2640
38 Līga Līdumniece 803 900 900 2603
39 Aija Rulle 827 883 874 830 2587
40 Anete Bauere 832 959 765 2556
41 Vita Zeltzaķe 758 765 803 926 827 2556
42 Aija Melezere 828 896 735 821 728 2545
43 Kristīne Sprice 881 963 694 2538
44 Māra Braslava 725 856 673 811 865 2532
45 Guna Kudrjavceva 849 912 748 2509
46 Linda Beldava 781 901 725 826 710 2508
47 Lita Dzelme 935 795 758 2488
48 Laura Stūrīte 751 839 719 730 876 2466
49 Ance Rieksta 815 875 770 2460
50 Solveiga Tīsa 759 783 838 836 762 2457
51 Madara Šneidere 732 862 688 827 747 2436
52 Ance Ziediņa 878 704 826 2408
53 Līga Linuža 828 770 791 2389
54 Zane Tilta 765 722 847 776 2388
55 Džanita Freija 727 833 746 806 2385
56 Māra Eižvērtiņa 726 837 706 804 2367
57 Rasa Grāvīte 769 701 888 2358
58 Ilona Marhele 1050 1300 2350
59 Inta Zīriuse 703 709 731 848 768 2347
60 Ieva Zirne 776 706 864 2346
61 Laila Ceika 813 708 778 754 2345
62 Ina Graudiņa 883 737 717 2337
63 Svetlana Puce 742 825 672 763 712 2330
64 Zanda Taupmana 7