SUSURA distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Romans Malihins Infiniti Z1
2 Margarita Malihina Infiniti M1
3 Roberts Paulovskis Brocēni Z1
4 Meldra Indriksone Persiku raķetes M1
6 Anna Visņevska pie_dabas M1
7 Gustavs Višņevskis pie_dabas Z1
9 Anna Rozenberga SK Sigulda M1
10 Intars Grigors Z1
11 Eižens Kaupe Z1
12 Rūdis Kaupe Z1
13 Alīna Rone Aizpute M1
16 Vladislavs Stepanovs Z1
17 Rebeka Skabeiķe Mārupe M1
18 Rihards Zebuliņš Z1
19 Jegors Seļuto Z1
20 Marija Seļuto M1
21 Rebeka Zirnīte M1
22 Edvards Gailis Z1
23 Maira Seikste M1
24 Markuss Seiksts Z1
25 Ieva Kalniņa - Vīndedzkalna M2
26 Amanda Kājiņa AK M1
27 Teodors Mednis wAlts Z1
28 Kerlīna Balode M1
29 Keidija Balode M1
30 Miķelis Rutkis Grant Thonton Z1
31 Elīza Bērziņa M1
32 Ralfs Bērziņš Z1
33 Millija Benta M1
34 Samanta Jakovļeva M1
35 Elza Graikste M1
37 Ričards Gribs Z1
38 Marks Vilis Vilcāns AC/DC team Z2
39 Markuss Sniedze Z1
40 Dārta Krūmiņa M1
41 Kristofers Aksenoks Z1
42 Sofija Skrapce M1
43 Ralfs Skabeiķis Mārupe Z1
44 Megija Strautmane Iecava M1
45 Jēkabs Beiers SK Katrīna Z1
46 Adrians Reiniks Z1
47 Krišjānis Davidčuks Stāmučnieki Z1
48 Rebeka Reinika individuāli M1
49 Tornike Gulua LMD.LV Z1
50 Sofiko Gulua LMD.LV M1
51 Valters Malta Viļāni Z2
52 Dinija Kraze M1
53 Džeims Kraze Z1
55 Linards Prombergs Z1
56 Ance Kangare M1
57 Ernests Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Z2
58 Jasmīne Vanaga Isostar M1
59 Estere Pupkeviča VENDEN M1
61 Kristers Pupkevičs VENDEN M1
62 Katrīna Kvisvika M1
63 Alberts Kvisviks Z1
64 Kārlis Paikens Z1
65 Līvija Grimza M1
66 Māra Lazda M1
67 Gustavs Millers Z1
68 Annika Millere M1
69 Valters Beiers SK Katrīna Z1
70 Rasmuss Kārlis Eniņš Vilku iela 5 Z1
71 Marta Zemīte Vilku iela 5 M2
72 Lāsma Zemīte Vilku iela 5 M1
73 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
74 Līna Paikena M1
75 Paula Kārkliņa Dobeles Dzirnavnieks M1
76 Ance Kārkliņa Dobeles Dzirnavnieks M1
77 Madara Bāriņa M2
78 Elīza Fokerote Vientuļais vilks M1
79 Jēkabs Bautris DB Running Z1
80 Emīls Vanags Z1
81 Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils SS M1
82 Ralfs Hārdijs Ruža Z1
83 Rojs Hārvijs Ruža Z1
84 Elīna Vahere-Abražune M1
85 Katrīna Maldute Gjensidige M1
86 Kristians Žuselis Binitex Z1
87 Ieva Kalniņa MARATONA KLUBS M2
88 Oskars Kalniņš MARATONA KLUBS Z1
89 Dita Gavare M2
90 Zane Gavare M1
91 Ernests Ulass Ikšķile Z1
93 Salvis Šķirus PII Kāpēči Z1
94 Ralfs Ričards Kalniņš Jēkabpils LAT Z1
95 Jēkabs Malzubris Zubru trieciens Z1
96 Mārtiņš Balodis Z2
97 Artūrs Balodis Z2
98 Emīls Bomis Swedbank Z1
99 Evelīna Ozoliņa BANDANA.LV M2
100 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Z1
101 Atis Galvanovskis Lucky Me Z1
102 Sofija Sveta Galvanovska Lucky Me M1
103 Everts Baumanis Z1
104 Odrija Gudriķe ASICS M1
105 Polina Staruhina Swedbank M1
106 Dagmāra Salceviča M1
107 Jānis Salcevičs Z1
108 Rafaels Sandreti Z1
109 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
110 Horens Liekniņš Z1
111 Ieva Marta Mačevska M1
112 Paula Marija Mačevska M1
113 Gustavs Grantiņš Z1
114 Kārlis Ābele Z1
115 Annika Sandija Meščerska Fifīgā 2017 M1
116 Dārta Tribocka M1
118 Pēteris Lielmanis Lielmaņi Z1
119 Kristers Bitīts Z1
120 Toms Bartušauskis Doles sala Z1
121 Laura Kallase M1
122 Jete Beleviča M1
123 Marats Bogdanovs Z1
124 Kristofers Kančs SSK Bebra Z1
125 Ernests Kančs SSK Bebra Z1
126 Francis Kozlovs franči Z1
127 Rēzija Kalniņa Kalniņi kalnos M1
128 Estere Rizga SPORTLAND M1
129 Rēzija Rizga SPORTLAND M1
130 Rainers Aršvila SPORTLAND Z1
131 Miķelis Aršvila SPORTLAND Z1
132 Anna Margareta Grīnberga M1
133 Martins Mežvēvers SPORTLAND Z1
134 Tomass Mežvēvers SPORTLAND Z1
135 Ance Rozīte M1
136 Guntars Kaķītis KoBalts Z2
137 Renārs Dadeiks Z1
138 Roberts Patriks Ruskulis Z1
139 Markuss Celmiņš Z1
140 Odrija Jakušenoka M1
141 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
142 Luīze Pauriņa M1
143 Dāvis Bērzkalns Z2
144 Toms Zinkevičs Z1
145 Karlīna Paula Grandāne KoBalts M1
146 Matej Fikrle BKV Holýšov Z1
147 Līva Ezerkalne M1
148 Gustavs Bērziņš Z1
149 Teodors Ernests Zīvers Z1
150 Elizabete Motte M2
151 Arnolds Miezis Latvieši M1
152 Lūcija Epnere Domdaris M1
153 Laura Plostniece Fiziocentrs M1
154 Tomass Bramans Z1
156 Ilja Varezkins Z1
157 Edgars Redisons LVM Z1
158 Elīna Redisone LVM M1
159 Laimrota Grunte Garīgais tūrisms M1
10002 Rihards Teters_teterovskis ind. Z1
10006 Marta Andersone ind.k M1
10010 Hanna Andersone ind. M1
10014 Monta Jekabsone M2
10018 Rems Stenclavs kinetics nail systems Z1
10022 Raivis Galibeckis spars Z1
10026 Varis Galibeckis Spars Z1
10030 Kaui Macias latvian power M1
10034 Hugo Macias latvian power Z2
10038 Dārta Mauriņa latvian power M1
10042 Adria Mauriņa latvian power M1
10046 Emīls Mauriņš latvian power Z2
10050 Gustavs Ginovskis Z2
10054 Miķelis Gailums ind. Z1
10058 Kārlis Gesrovičs Z1
10062 Enija Baltalksne M1
10066 Sindija Kauliņa M1
10070 Luīze Gudēvica-liepiņa M1
10074 Leons Peļņa Z1
10078 Teodors Peļņa Z1
10082 Kārlis Kalējs Baltais Z1
10086 Dārta Gintere M1
10090 Pēteris Taranda Z2
10094 Rūta Zilgalve M1
10098 Raivo Grundšteins Z1
10102 Ieva Griķe Pirtslietu darbnīca M1
10106 Annija Jurjāne M1
10110 Gustavs Zemītis Z1
10114 Dāvids Zemītis Z1
10118 Evelīna Loiteršteine M1
10122 Jēkabs Sprūde Z1
10126 Sofija Lapiņa - M1
10364 Marta Enia Dudaša M1
10368 Kristiāna Deksne Swedbank M1
10372 Aleksandrs Bērziņš Z1
10376 Annija Anna Cercina M1
10380 Valters Rubenis Z1
10384 Sofija Pugačova M1
10388 Edvards Olte Z1
10392 Emīlija Olte M1
10396 Harijs Daniels Seiksts Z1
10400 Alekss Neško Z1
10404 Olivers Šika Z1
10408 Dārta Galiņa M1
10412 Gabriela Elberga Domdaris M1
10416 Dāvids Elbergs Domdaris Z1
10420 Māris Tučs Fiziocentrs Z1
10424 Anna Sprynglova M1
10428 Vojta Spryngl Z1
10432 Marta BartuŠauska M1
10436 Helēna Bernovska ind M1
10440 Gusts Limbergs Bauskas pii Zīlīte Z1
10444 Marta Videmane Mežsusuri M1
10448 Mariss Pētersons Nordi furniture Z1
10452 Edijs Dobelis ind. Z1
10456 Adriana Treide Saldus boksa klubs M1
10460 Eva Igenberga ind. M1
10464 Madara Timko M1
10468 Sintija Preisa Sniega suņi M2
10472 Annija Gaļinovska STIRNUBUKS/RUN M1
10480 Rūdis Rūķis Z2
10484 Jēkabs Bruiko DOG SPORT CARNIKAVA Z1
10492 Evita Videmane M1
10496 Egerts Brigmanis Baldones velokomanda Z1
10500 Emīlija Rosicka ind. M1
Kopā: 214 dalībnieki.
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Jelgavas 4.vidusskola 97
2 Engures vidusskola 54
3 Madonas pilsētas 1.vidusskola 19
4 Aizputes vidusskola 17
5 Lejasciema vidusskola 12
6 Lazdonas pamatskola 11
7 Sporta klubs AŠAIS 7
8 Bērzaunes pamatskola 6
9 Preiļu 1.pamatskola 6
10 Madonas BJSS 6
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Kārlis Bartuševics 1105 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:19 +00:00
2 Arno Pušņins 1003 Laurenču sākumskola 00:29:32 +00:13
3 Ginters Bērziņš 1351 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:30:00 +00:41
4 Erlends Strautmanis 1183 Dzimtmisas pamatskola 00:30:29 +01:10
5 Kristiāns Ziediņš 1221 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:58 +01:39
6 Klāvs Kalniņš 1220 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:10 +01:51
7 Rūdolfs Raudziņš 1369 Cēsu pilsētas sporta skola 00:32:09 +02:50
8 Valters Lūsis 1121 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:57 +03:38
9 Dāvis Bautris 1230 Rīgas Juglas vidusskola 00:33:02 +03:43
10 Artis Upītis 1108 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:15 +03:56
11 Lūkass Ķikusts 1374 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:33:59 +04:40
12 Emīls Solovjevs 1310 Kalsnavas pamatskola 00:34:46 +05:27
13 Dāvis Bartuševics 1120 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:33 +06:14
14 Dāgs Gustavs Garančs 1313 Valda Zālīša sākumskola 00:36:29 +07:10
15 Kristians Bērziņš 11025 Salacgrīvas vidusskola 00:36:55 +07:36
16 Toms Kristiāns Vīksna 1223 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:03 +07:44
17 Kristaps Osītis 1179 Mežciema pamatskola 00:37:11 +07:52
18 Matīss Malzubris 1274 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:37:14 +07:55
19 Ernests Krūmiņš 1110 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:31 +09:12
20 Daniels Gribs 1235 Salaspils sporta skola 00:38:32 +09:13
21 Renārs Nils Cintiņš 1143 Engures vidusskola 00:39:27 +10:08
22 Leo Ivanovs 1305 Rīgas Hanzas vidusskola 00:41:26 +12:07
23 Kristians Misjuro 1190 Engures vidusskola 00:41:37 +12:18
24 Ēriks Muško 1295 Jaunpils vidusskola 00:41:56 +12:37
25 Kristers Voldemārs Lazda 1204 Dzimtmisas pamatskola 00:41:57 +12:38
26 Adrians Pietkūns 1119 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:21 +13:02
27 Jēkabs Pelšs 1382 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:39 +14:20
28 Klāvs Zemturs 1100 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:40 +14:21
29 Renārs Bents 1162 Rīgas 64.vidusskola 00:43:41 +14:22
30 Deivids Grāvis 1103 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:53 +14:34
31 Rihards Misjuro 1153 Engures vidusskola 00:45:37 +16:18
32 Emīls Rozītis 1115 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:24 +17:05
33 Martins Kronbergs 1189 Engures vidusskola 00:47:22 +18:03
34 Ralfs Lucaus 1283 Babītes vidusskola 00:53:25 +24:06
35 Mareks Mūrnieks 1020 Engures vidusskola 00:54:04 +24:45
36 Edijs Mutors 1239 Lazdonas pamatskola 00:54:06 +24:47
37 Edvards Oškalns 1363 Domdaris 00:56:27 +27:08
38 Kārlis Junaks 1145 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:56:42 +27:23
39 Artuss Gasners 1114 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:14 +28:55
40 Egons Krišjānis Nastevičs 1111 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:43 +32:24
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Marta Kurņecova 12002 00:29:21 +00:00
2 Keita Marcinkeviča 1171 Laurenču sākumskola 00:30:39 +01:18
3 Amanda Degaine 1141 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:10 +01:49
4 Anete Ozoliņa 1202 Jaunmārupes pamatskola 00:36:19 +06:58
5 Anna Goša 1160 Maratona klubs / Ventspils 4.vidusskola 00:39:22 +10:01
6 Liene Rozenberga 1139 Siguldas pilsētas vidusskola 00:39:28 +10:07
7 Marta Ļaudama 1144 Aizputes vidusskola 00:41:06 +11:45
8 Liepa Ludrika 11001 Āgenskalna sākumskola 00:42:24 +13:03
9 Keita Zelle 1101 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:14 +13:53
10 Laura Vētra 1104 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:41 +14:20
11 Keita Lapiņa 1151 Engures vidusskola 00:45:38 +16:17
12 Elīna Šeimane 1106 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:00 +16:39
13 Alise Stacēviča 1134 Rīgas Juglas vidusskola 00:47:31 +18:10
14 Samanta Valdmane 1142 Engures vidusskola 00:49:12 +19:51
15 Eva Celitāne 1152 Engures vidusskola 00:49:20 +19:59
16 Emīlija Lucaua 1284 Babītes vidusskola 00:51:09 +21:48
17 Marija Anete Silava 1117 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:54 +22:33
18 Undīne Lūse 11475 Madonas BJSS 00:53:27 +24:06
19 Eleonora Kristiana Labsvīra 1157 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:53:28 +24:07
20 Anna Pētersone 1118 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:40 +24:19
21 Estere Jungfermane 1109 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:43 +24:22
22 Renāte Budze 1113 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:44 +24:23
23 Veronika Šeimane 1107 Jelgavas 4.vidusskola 01:01:12 +31:51
24 Gunita Ilgaža 1224 Jelgavas 4.vidusskola 01:03:33 +34:12
25 Marta Klaucāne 1250 Engures vidusskola 01:04:50 +35:29
26 Katrīna Pļaviņa 1371 Rīgas 64.vidusskola 01:10:01 +40:40
27 Melānija Zālīte 1006 Ķekavas vidusskola DNF
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artūrs Filips Igaviņš 1024 Lejasciema vidusskola 00:25:46 +00:00
2 Emīls Matiass Reinfelds 1150 Rīgas 69. vidusskola 00:26:30 +00:44
3 Lukass Pušņins 1002 Laurenču sākumskola 00:26:52 +01:06
4 Markuss Kaļva 11207 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:28:28 +02:42
5 Ralfs Dzosens 1146 Ikšķiles vidusskola 00:28:31 +02:45
6 Rauls Sakne 12054 Saknīši 00:28:46 +03:00
7 Pēteris Lukstiņš 1028 Rīgas Angļu Ģimnāzija 00:29:01 +03:15
8 Dāvis Kalniņš 11187 Siguldas sporta skola 00:29:33 +03:47
9 Marats Nadjaks 1256 Aizputes vidusskola 00:31:00 +05:14
10 Emīls Bērziņš 1164 Engures vidusskola 00:31:09 +05:23
11 Kristers Greidiņš 1017 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:31:12 +05:26
12 Ņikita Kotovs 1079 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:25 +05:39
13 Roberts Pētersons 11163 Zemgales vidusskola 00:32:22 +06:36
14 Kristers Strautmanis 1182 Dzimtmisas pamatskola 00:32:25 +06:39
15 Ernests Pauls Mednis 1026 Lejasciema vidusskola 00:32:57 +07:11
16 Kristiāns Bernāns 1112 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:07 +07:21
17 Rainers Kims 1095 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:17 +07:31
18 Emīls Freivalds 1301 Cēsu pilsētas sporta skola 00:33:20 +07:34
19 Roberts Cercins 1170 Rāmuļu pamatskola 00:33:23 +07:37
20 Raens Marko Rozenbergs 1090 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:30 +07:44
21 Olivers Bresme 1385 Talsu 2. vidusskola 00:33:57 +08:11
22 Valters Bresme 1384 Talsu 2. vidusskola 00:33:57 +08:11
23 Pēteris Rāzna 1306 Berģu Mūzikas un Mākslas skola 00:34:39 +08:53
24 Linards Reinis Laizāns 1080 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +09:25
25 Kaspars Caune 1074 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:16 +09:30
26 Ralfs Bite 1273 Engures vidusskola 00:35:18 +09:32
27 Rihards Pirogs 1087 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:46 +10:00
28 Pēteris Benhens 1138 Babītes vidusskola 00:36:11 +10:25
29 Kārlis Liepiņš 1008 Engures vidusskola 00:36:16 +10:30
30 Emīls Niks Donovs 1075 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:16 +10:30
31 Roberts Kudums 1200 Jelgavas 4. sākumskola 00:36:45 +10:59
32 Rūdis Bundzēns 1178 Jelgavas tehnoloģiju vidusskola 00:36:48 +11:02
33 Reinis Rieksts 1244 Lazdonas pamatskola 00:37:00 +11:14
34 Nikolass Deičmans 1214 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:11 +11:25
35 Raivis Ābele 1309 Engures vidusskola 00:37:11 +11:25
36 Mārcis Millers 1307 Engures vidusskola 00:37:12 +11:26
37 Mārtiņš Griķis 1361 Gulbenes vidusskola 00:37:16 +11:30
38 Reinis Salcevičs 1286 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:37:41 +11:55
39 Ernests Levkāns 11175 Ikšķile vidusskola 00:37:52 +12:06
40 Gustavs Gronskis 1264 Engures vidusskola 00:38:24 +12:38
41 Aleksandrs Vosels 11483 Madonas BJSS 00:38:41 +12:55
42 Gunārs Stankus 1092 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +14:38
43 Artūrs Sams 1091 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:00 +15:14
44 Mārtiņš Markuss Ozoliņš 1287 Cesvaines vidusskola 00:41:25 +15:39
45 Reinis Roberts Vāravs 1099 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:38 +16:52
46 Artis Bērznieks 1263 Engures vidusskola 00:43:18 +17:32
47 Rūdolfs Rocēns 1125 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:54 +18:08
48 Reinis Gailis 1011 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:44:01 +18:15
49 Raiens Gornavs 1035 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:44:25 +18:39
50 Olivers Āboltiņš 1365 Lynxdojo 00:44:28 +18:42
51 Igors Šitvjenkins 1098 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:53 +19:07
52 Roberts Muižnieks 1083 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:58 +19:12
53 Gabriels Mednis 1097 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:57 +20:11
54 Tomass Visockis 1194 Engures vidusskola 00:47:20 +21:34
55 Matīss Grava 1187 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:10 +23:24
56 Samuēls Rozenštrauhs 1216 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:31 +24:45
57 Ilvars Ozoliņš 1085 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +24:46
58 Artis Regnārs Labsvīrs 1155 Siguldas Pilsētas vidusskola 00:53:26 +27:40
59 Raiens Bullītis 1073 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:34 +27:48
60 Daniels Markovs 1165 Engures vidusskola 00:55:38 +29:52
61 Marks Sergijevičs 1116 Jelgavas 4.vidusskola 00:58:11 +32:25
62 Ralfs Bartušauskis 1312 Rīgas lietuviešu vidusskola 00:59:39 +33:53
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Zanda Zariņa 12066 00:28:36 +00:00
2 Zaiga Paegle 1086 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:03 +02:27
3 Inguna Sakne 12070 Kurzeme 00:32:10 +03:34
4 Nora Veismane 12058 Rīgas 49. vidusskola 00:32:23 +03:47
5 Paula Gelvere 1077 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:23 +05:47
6 Gerda Asnāte Berkolde 1025 Lejasciema vidusskola 00:34:44 +06:08
7 Madara Veckalniņa 1354 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:35:13 +06:37
8 Daniela Miļūna 1082 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:29 +07:53
9 Līna Osīte 1172 Mežciema pamatskola 00:36:39 +08:03
10 Anna Nikola Berkolde 1027 Lejasciema vidusskola 00:36:47 +08:11
11 Lauma Vīgante 1356 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:37:01 +08:25
12 Linda Kaparkalēja 1355 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:37:09 +08:33
13 Grieta Roze 1176 Āgenskalna sākumskola 00:37:26 +08:50
14 Karīna Iesalniece 1364 Jēkabpils pamatskola 00:37:44 +09:08
15 Ilze Jumiķe 1218 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:58 +10:22
16 Nikola Koridze 1096 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:59 +10:23
17 Elizabete Paula Erkena 11029 Ķekavas sākumsskola 00:39:22 +10:46
18 Sofija Vilcāne 1219 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +10:59
19 Marta Upeniece 1217 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +11:48
20 Alise Zemture 11013 Aizputes vidusskola 00:40:35 +11:59
21 Marta Ozola 1222 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +11:59
22 Elīza Evardsone 1193 Engures vidusskola 00:41:51 +13:15
23 Alise Janvāre 1163 Annas Brigaderes pamatskola 00:42:23 +13:47
24 Emīlija Vahere-Abražune 1001 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:17 +14:41
25 Beāte Bukaldere 1094 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:42 +15:06
26 Neonella Māra Meiberga 11427 Rīgas V. Zālīša sākumskola 00:44:03 +15:27
27 Laine Bartuševica 1071 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:25 +15:49
28 Zane Prauliņa 1180 Natālijas Draudziņas vidusskola 00:44:51 +16:15
29 Liene Didrihsone 1140 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:02 +17:26
30 Emīlija Paula Ozola 1308 Engures vidusskola 00:46:08 +17:32
31 Evelīna Vahere-Abražune 1000 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:46:58 +18:22
32 Tīna Annija Gedrovica 1076 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:26 +20:50
33 Veronika Kotova 1078 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +21:56
34 Agrita Paula Rafaele 1088 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:32 +21:56
35 Annika Barkāne 1070 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:35 +21:59
36 Marta Ķikare 1195 Engures vidusskola 00:51:39 +23:03
37 Marta Švāģere 1196 Engures vidusskola 00:51:54 +23:18
38 Amanda Budze 1072 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:19 +24:43
39 Adriana Ūvena 1093 Jelgavas 4.vidusskola 00:54:09 +25:33
40 Ketija Stankus 1340 Engures vidusskola 00:54:52 +26:16
41 Annija Blūma 1272 Engures vidusskola 00:55:41 +27:05
42 Liene Jonaite 1271 Lazdonas pamatskola 00:55:55 +27:19
43 Marta Pelša 1215 Jelgavas 4.vidusskola 01:09:23 +40:47
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Roberts Aleksis Glazers 1040 Sporta klubs AŠAIS 00:23:16 +00:00
2 Valters Pūdžs 1288 Preiļu 1.pamatskola 00:25:36 +02:20
3 Markuss Kurašovs 1289 Preiļu 1.pamatskola 00:25:45 +02:29
4 Ernests Gūtmanis 1311 Engures vidusskola 00:27:32 +04:16
5 Artūrs Brants 1241 Lazdonas pamatskola 00:28:16 +05:00
6 Krišs Liepiņš 1007 Engures vidusskola 00:28:23 +05:07
7 Ričards Lošins 1275 Cēsu pilsētas sporta skola 00:28:25 +05:09
8 Otto Kubliņš 1212 Jelgavas 4.vidusskola 00:28:47 +05:31
9 Elvis Laškovs 1282 Naukšēnu novada vidusskola 00:29:02 +05:46
10 Kārlis Ernests Janovskis 11211 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:29:30 +06:14
11 Gustavs Sināts 1345 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:29:55 +06:39
12 Gustavs Taranda 11463 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 00:30:10 +06:54
13 Silvestrs Švauksts 1344 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:31:02 +07:46
14 Jānis Puriņš 1297 Engures vidusskola 00:31:29 +08:13
15 Ivars Svārpstons 1237 Rīgas 49. vsk 00:31:52 +08:36
16 Daniels Dāvis Začests 11459 Madonas 1. vidusskola 00:32:05 +08:49
17 Toms Kroičs 11045 Kokneses vidusskola 00:32:07 +08:51
18 Dāvis Akmans 1161 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:10 +08:54
19 Aleksis Rieksts 1240 Lazdonas pamatskola 00:32:18 +09:02
20 Henrijs Reinis Vāravs 1210 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:20 +09:04
21 Roberts Bukalders 1046 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:21 +09:05
22 Kaspars Kronbergs 1317 Engures vidusskola 00:32:21 +09:05
23 Daniels Strautmanis 1181 Dzimtmisas pamatskola 00:32:45 +09:29
24 Mikus Vabels 1260 Ogresgala pamatskola 00:33:20 +10:04
25 Ernests Limbergs 111779 Bauskas sākumskola 00:33:36 +10:20
26 Bruno Bīrīts 11215 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:33:37 +10:21
27 Alekss Lastovskis 1055 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:04 +10:48
28 Artjoms Kisļakovs 1265 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:34:06 +10:50
29 Jānis Saukitens 1060 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:40 +12:24
30 Daniels Lucs 1057 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:46 +12:30
31 Dāvis Kristers Slišāns 1203 Rāmuļu pamatskola 00:36:03 +12:47
32 Rainers Upenieks 11203 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:36:53 +13:37
33 Marsels Šteinbergs 11471 Preiļu 1.pamatskola 00:36:58 +13:42
34 Ilvars Matvejevs 1338 Engures vidusskola 00:37:15 +13:59
35 Markuss niks Suščenko 1245 Lazdonas pamatskola 00:37:39 +14:23
36 Markuss Ķīsis 1298 Engures vidusskola 00:37:47 +14:31
37 Roberts Sprūde 1207 Āgenskalna sākumskola 00:38:27 +15:11
38 Oskars Lorencs 1177 Āgenskalna sākumskola 00:38:31 +15:15
39 Daniels Salenieks 1135 Jelgavas.4.vidusskola 00:38:57 +15:41
40 Mareks Reins 11037 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:41 +17:25
41 Krišs Ludriks 11499 Āgenskalna sākumskola 00:42:20 +19:04
42 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1063 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:28 +19:12
43 Edvards Jermacāns 1131 Bērzaunes pamatskola 00:42:29 +19:13
44 Marks Cimermanis 1047 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:16 +20:00
45 Kristaps Lellis 1056 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:44 +20:28
46 Arvis Daniēls Štalts 1184 Slokas pamatskola 00:45:27 +22:11
47 Henrijs Helmanis 11021 Tukuma 2.pamatskola 00:47:18 +24:02
48 Markuss Tramdaks 1211 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:21 +24:05
49 Aleksis Lielnors 1267 Rīgas 18.vakara vidusskola 00:47:56 +24:40
50 Ģirts Laudāns 1081 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:04 +27:48
51 Deivids Lucs 1058 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:32 +29:16
52 Mārtiņš Vecels 1066 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:33 +29:17
53 Edvards Kristaps Vilaus 1067 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:01 +29:45
54 Rolands Kozlovs 1054 Jelgavas 4.vidusskola 00:53:24 +30:08
55 Dāvis Ende 1360 Gulbenes vidusskola DNF
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Renāte Beļājeva 1042 Sporta klubs AŠAIS 00:29:18 +00:00
2 Ieva Pūpola 1158 Aizputes vidusskola 00:29:24 +00:06
3 Estere Volfa 1185 Cēsu 1.pamatskola 00:29:48 +00:30
4 Reičela Rone 1005 Aizputes vidusskola 00:31:04 +01:46
5 Madara Pūpola 1159 Aizputes vidusskola 00:32:19 +03:01
6 Katrīna Bērziņa 1350 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:21 +03:03
7 Monta Zauriņa 1023 Lejasciema vidusskola 00:33:32 +04:14
8 Luīze Barkāne 1242 Lazdonas pamatskola 00:35:13 +05:55
9 Vanesa Akšanova 1045 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:45 +06:27
10 Viktorija Ziediņa 1166 Ulbrokas vidusskola 00:36:38 +07:20
11 Anna Bāriņa 1227 Ikšķiles vidusskola 00:37:02 +07:44
12 Signe Svārpstone 1236 Rīgas 49. vsk 00:37:19 +08:01
13 Sofija Dolgā 1292 Preiļu 1.pamatskola 00:37:56 +08:38
14 Alise Šalājeva 1064 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:12 +08:54
15 Katrīna Skrodele 1061 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:13 +08:55
16 Sofija Miķilpa 1059 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +10:17
17 Baiba Zudraga 12254 Ziepniekkalna sākumsskola 00:40:37 +11:19
18 Viktorija Laura Vītola 1068 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:39 +11:21
19 Ella Aleksandra Gurejeva 1052 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:58 +11:40
20 Eimija Misjuro 1197 Engures vidusskola 00:41:37 +12:19
21 Lenija Slivjuka 1062 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:11 +12:53
22 Sigita Skrodele 1069 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:25 +13:07
23 Anna Marija Trankale 1065 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:29 +13:11
24 Mairita Čerpinska 1247 Lazdonas pamatskola 00:43:04 +13:46
25 Elizabete Elīze Kaže 1053 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:19 +14:01
26 Laima Kuduma 1201 Jelgavas 4. sākumskola 00:43:21 +14:03
27 Beatrise Guda 11419 Mārupes pamatskola 00:43:28 +14:10
28 Paula Ekerte 1049 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:47 +14:29
29 Evelīna Gulbe 1051 Jelgavas 4.vidusskola 00:43:57 +14:39
30 Alise Ozola 1341 Cēsu 1. pamatskola 00:46:01 +16:43
31 Jana Vasile 1279 Aizputes vidusskola 00:46:06 +16:48
32 Kima Ķezbere 1199 Engures vidusskola 00:46:30 +17:12
33 Annija Bramane 11455 Baldones mūzikas skola 00:46:55 +17:37
34 Betija Bigača 1277 Aizputes vidusskola 00:47:13 +17:55
35 Estere Karolīna Šmite 1278 Aizputes vidusskola 00:47:13 +17:55
36 Nikola Daniela Damkova 1048 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:43 +22:25
37 Rebeka Gorbunova 1050 Jelgavas 4.vidusskola 00:51:45 +22:27
38 Elizabete Matule 1370 Pamatskola ''Rīdze''' 00:55:12 +25:54
39 Ērika Kalniņa 1366 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +32:55
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Raivo Liniņš 1034 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:23:34 +00:00
2 Tomass Aizstrauts 1132 Bērzaunes pamatskola 00:25:37 +02:03
3 Kārlis Dieviņš 1039 Sporta klubs AŠAIS 00:25:45 +02:11
4 Lauris Kaparkalējs 1346 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:25:46 +02:12
5 Gustavs Galvans 1014 Lejasciema vidusskola 00:27:23 +03:49
6 Raivis Vosels 11479 Madonas BJSS 00:28:16 +04:42
7 Rūdis Liepiņš 11009 Aizupes pamatskola 00:28:21 +04:47
8 Dāvis Ziemelis 1316 Engures vidusskola 00:28:44 +05:10
9 Emīls Tērauds 1009 Pūres pamatskola 00:28:58 +05:24
10 Mārtiņš Semēvics 1381 Mežciema pamatskola 00:29:14 +05:40
11 Ernests Davidčuks 1013 Limbažu 3. vidusskola 00:29:29 +05:55
12 Ginters Ķelps 1044 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 00:29:32 +05:58
13 Ričards Didriksons 1022 Lejasciema vidusskola 00:31:15 +07:41
14 Rūdolfs Fišers 1015 Spīdolas ģimnāzija 00:32:04 +08:30
15 Matīss Gulbis 1339 Engures vidusskola 00:32:06 +08:32
16 Niks Kristaps Šmits 1318 Engures vidusskola 00:32:08 +08:34
17 Mareks Lukjanskis 1322 Engures vidusskola 00:32:41 +09:07
18 Mikus Semeneņa 1324 Engures vidusskola 00:32:41 +09:07
19 Ričards Pūpols 1262 Ogresgala pamatskola 00:32:44 +09:10
20 Andris Gargurnis 1358 Gulbenes Valsts ģimnāzija 00:33:12 +09:38
21 Dāgs Bačuks 1359 Lejasciema vidusskola 00:34:03 +10:29
22 Sandris Kalējs 1325 Engures vidusskola 00:34:27 +10:53
23 Kārlis Rode 1373 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:34:31 +10:57
24 Daniels Meržvinskis 1130 Bērzaunes pamatskola 00:35:11 +11:37
25 Renārs Krūmiņš 1349 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:35:26 +11:52
26 Kima Krūmiņa 1353 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:36:16 +12:42
27 Deniss Krievāns 1173 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:00 +13:26
28 Staņislavs Tihomirovs 1249 Lazdonas pamatskola 00:37:29 +13:55
29 Sandis Ignāts 1326 Engures vidusskola 00:37:40 +14:06
30 Kristaps Pinka 1123 Kalsnavas pamatskola 00:38:45 +15:11
31 Roberts Muško 1296 Jaunpils vidusskola 00:41:46 +18:12
32 Aigars Simtnieks 1246 Lazdonas pamatskola 00:41:57 +18:23
33 Toms Orlovs 1122 Kalsnavas Pamatskola 00:43:35 +20:01
34 Viljams Leo Lastovskis 1327 Engures vidusskola 00:51:44 +28:10
35 Kristers Artejevs 1368 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 00:52:20 +28:46
36 Andris Edgars Artejevs 11447 Rubenes pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +38:39
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Linda Kurpniece 1041 Sporta klubs AŠAIS 00:27:20 +00:00
2 Līva Skoreja 1254 Aizputes vidusskola 00:29:26 +02:06
3 Ruta Samsonova 1378 Sporta klubs AŠAIS 00:30:23 +03:03
4 Līva Šahno 1343 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:32:19 +04:59
5 Kaiva Sileniece 11049 Smiltenes vidusskola 00:33:36 +06:16
6 Loreta Ķikuste 1375 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:35:19 +07:59
7 Elvita Horelika 1188 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:35:42 +08:22
8 Paula Luīze Vilka 1321 Engures vidusskola 00:36:16 +08:56
9 Kristīne Pence 1357 Lejasciema vidusskola 00:36:41 +09:21
10 Ērika Jermacāne 1021 Lejasciema vidusskola 00:36:46 +09:26
11 Renāte Ausmane 1257 Aizputes vidusskola 00:39:48 +12:28
12 Diāna Logina 1248 Lazdonas pamatskola 00:43:04 +15:44
13 Sofija Marija Volkova 1320 Engures vidusskola 00:46:08 +18:48
14 Loreta Matvejeva 1337 Engures vidusskola 00:46:23 +19:03
15 Liene Franciska Danele 1323 Engures vidusskola 00:46:25 +19:05
16 Meldra Meiere 1129 Bērzaunes pamatskola 00:47:12 +19:52
17 Sandija Sergejeva 1128 Bērzaunes pamatskola 00:47:12 +19:52
18 Patrīcija Rocēna 1004 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:47:44 +20:24
19 Tīna Voldiņa 1137 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:47:44 +20:24
20 Nikola Biezuma 1174 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:48:03 +20:43
21 Paula Luīze Rocēna 1124 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:48:18 +20:58
22 Katrīna Ducena 1372 Rīgas 49. vidusskola 00:48:18 +20:58
23 Laura Elīza Pauliņa 1299 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:48:20 +21:00
24 Monta Vancāne 1383 Lynxdojo 00:50:52 +23:32
25 Luīze Slicāne 11443 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:52:00 +24:40
26 Annija Melece 11432 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:53:03 +25:43
27 Rūta Silava 1319 Engures vidusskola 00:54:04 +26:44
28 Loreta Knospiņa 1367 Valmieras Pārgaujas sākumskola / SKRIENAM KOPĀ 01:02:13 +34:53
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artis Rožkalns 1038 Sporta klubs AŠAIS 00:22:45 +00:00
2 Mareks Ņikiforovs 1258 Aizputes vidusskola 00:23:29 +00:44
3 Kalvis Kristers Krīgers 1347 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:24:02 +01:17
4 Ilvars Bisenieks 1352 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:25:21 +02:36
5 Niks Saulītis 1149 Madonas Valsts ģimnāzija 00:27:23 +04:38
6 Mikus Matīss Gredzens 11191 Rubenes pamatskola 00:28:11 +05:26
7 Jēkabs Putniņš 11495 Madonas BJSS 00:28:36 +05:51
8 Miķelis Taranda 11467 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:28:49 +06:04
9 Oskars Ēvalds Gailītis 1133 Bērzaunes pamatskola 00:33:05 +10:20
10 Silvestrs Pētersons 11435 Vecpiebalgas vidusskola 00:34:09 +11:24
11 Rasa Saulīte 1290 Preiļu 1.pamatskola 00:34:21 +11:36
12 Linards Lazdiņš 1169 Tumes vidusskola 00:35:40 +12:55
13 Reinis Konošonoks 1010 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:36:17 +13:32
14 Rihards Grīviņš 1329 Engures vidusskola 00:42:07 +19:22
15 Roberts Rozenbergs 1331 Engures vidusskola 00:42:18 +19:33
16 Brendons Graumanis 1328 Engures vidusskola 00:51:43 +28:58
17 Mārcis Adamovičs 1031 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija DNF
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Ilze Borbale 1291 Preiļu 1.pamatskola 00:28:59 +00:00
2 Ginta Krūzēna 1266 Aizputes vidusskola 00:29:30 +00:31
3 Eva Bērziņa 1029 Lejasciema vidusskola 00:30:42 +01:43
4 Laura Kārkle 1225 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:15 +03:16
5 Līga Klibā 1030 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:33:55 +04:56
6 Rūta Reinsone 1228 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:24 +06:25
7 Dana Nagle 11487 Madonas BJSS 00:38:39 +09:40
8 Elizabete Paura 11491 Madonas BJSS 00:39:13 +10:14
9 Laura Birzniece 1334 Engures vidusskola 00:40:40 +11:41
10 Megija Puriņa 1167 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:41:46 +12:47
11 Alise Evardsone 1332 Engures vidusskola 00:41:51 +12:52
12 Krista Lukjanska 1335 Engures vidusskola 00:41:55 +12:56
13 Anete Brēdiķe 1229 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:46:21 +17:22
14 Samanta Velta Ratniece 1333 Engures vidusskola 00:46:31 +17:32
15 Marta Bādere 1253 Aizputes vidusskola 00:47:13 +18:14
16 Paula Viktorija Vilciņa 1303 Rīgas Teikas vidusskola 00:50:16 +21:17
17 Elvīra Antāne 1336 Engures vidusskola 00:52:19 +23:20
18 Nadīna Berga 11451 Kocēnu pamatskola / SKRIENAM KOPĀ 01:16:14 +47:15
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1251 Aizputes vidusskola 00:20:06 +00:00
2 Raimo Vīgants 1147 Madonas Valsts ģimnāzija 00:22:03 +01:57
3 Aivis Šiliņš 1206 Rīgas Tehniskā koledža 00:22:07 +02:01
4 Rihards Serģis 1037 Sporta klubs AŠAIS 00:22:10 +02:04
5 Jānis Gailītis 1276 Smiltenes vidusskola 00:22:13 +02:07
6 Reinis Cīrulis 1148 Madonas Valsts ģimnāzija 00:23:26 +03:20
7 Linards Nikolass Ņikiforovs 1255 Aizputes vidusskola 00:23:34 +03:28
8 Andrejs Bānis 1376 SALASPILS SPORTA SKOLA 00:24:05 +03:59
9 Gvido Bambulis 1362 Lejasciema vidusskola 00:25:23 +05:17
10 Artūrs Āboltiņš 1208 Rīgas Tehniskā koledža 00:25:28 +05:22
11 Raivis Pudulis 1033 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:26:24 +06:18
12 Valters Klaucāns 1209 Rīgas Tehniskā koledža 00:27:20 +07:14
13 Emīls Pētersons 1300 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:29:14 +09:08
14 Tomass Neuss-Lucs 1268 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:29:51 +09:45
15 Niks Balgalvis 11195 00:30:27 +10:21
16 Artūrs Ozols 11057 00:30:28 +10:22
17 Kristers Grava 1186 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:59 +14:53
18 Dairis Apinis 11199 Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:38:33 +18:27
19 Toms Straume 1315 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:39:39 +19:33
20 Tomass Matīss Eplers 1330 Engures vidusskola 00:41:53 +21:47
21 Raitis Mednis 11017 Cēsu profesionālā vidusskola 00:46:25 +26:19
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Katrīna Kārkle 1226 Jelgavas 4.vidusskola 00:26:46 +00:00
2 Santa Zemture 1252 Aizputes vidusskola 00:27:15 +00:29
3 Santa Prikule 1293 Preiļu 2. vidusskola 00:29:09 +02:23
4 Zane Kļaviņa 11005 Madonas Valsts Ģimnāzija 00:30:33 +03:47
5 Krista Ķelpa 1043 Smiltenes vidusskola 00:32:36 +05:50
6 Dana Veismane 12062 Rīgas 49. vidusskola 00:36:08 +09:22
7 Katrīna Ševica 1304 Rīgas 45.vidusskola 00:39:57 +13:11
8 Mērija Agnese Meiberga 11431 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:40:24 +13:38
9 Linda Lazdiņa 1168 RPIVA 00:42:04 +15:18
10 Nikola Bunde 1377 veikals MARATONS 00:44:04 +17:18
VĀVERE skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2122 LMD.LV 00:23:15 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Agris Ozols 12250 OK Saldus 00:25:29 V1 2 V2 +02:14 +02:14
3 Erdžans Deniss Broks 11183 R8gas V. Zālīša sākumskola 00:27:14 V1 3 V3 +03:59 +03:59
4 Kaspars Lūsis 2255 Skrāpele.lv 00:27:22 V1 4 V4 +04:07 +04:07
5 Simona Birkenberga 2201 Saldus boksa kluba 00:27:38 S1 1 S1 +00:00 +00:00
6 Rūdolfs Zicāns 2314 00:28:48 V1 5 V5 +05:33 +05:33
7 Ritvars Gailis 2035 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:28:54 V1 6 V6 +05:39 +05:39
8 Jurģis Kļavpurs 12488 00:30:36 V1 7 V7 +07:21 +07:21
9 Ilze Miklaševica 2052 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:47 S1 2 S2 +03:09 +03:09
10 Anete Krūmiņa 2045 00:31:21 S1 3 S3 +03:43 +03:43
11 Kaspars Irbe 2292 00:31:25 V1 8 V8 +08:10 +08:10
12 Eva Žilde 2102 Swedbank 00:31:29 S1 4 S4 +03:51 +03:51
13 Viesturs Salna 2190 Salna nav Melna 00:31:33 V1 9 V9 +08:18 +08:18
14 Oļesja Ciša 2000 00:31:49 S1 5 S5 +04:11 +04:11
15 Elvijs Akmentiņš 2281 SPORTLAND 00:32:03 V1 10 V10 +08:48 +08:48
16 Aleksandrs Paņihidkins 2203 00:32:12 V1 11 V11 +08:57 +08:57
17 Jānis Krēsliņš 2215 Swedbank 00:32:17 V1 12 V12 +09:02 +09:02
18 Oskars Veits 2195 Sigulda 00:32:27 V1 13 V13 +09:12 +09:12
19 Mārtiņš Vilemsons 2030 VSK Noskrien 00:32:35 V1 14 V14 +09:20 +09:20
20 Elīna Reire 2242 00:32:46 S1 6 S6 +05:08 +05:08
21 Gints Berņikovs-Bondars 2135 00:32:48 V1 15 V15 +09:33 +09:33
22 Kārlis Stonka 2145 00:32:51 V1 16 V16 +09:36 +09:36
23 Mārcis Dzērve 2295 Carnikava 00:32:55 V1 17 V17 +09:40 +09:40
24 Ieva Marta Gintere 12098 ind. 00:33:03 S1 7 S7 +05:25 +05:25
25 Einārs Kozačkovs 2245 Ludza 00:33:13 V1 18 V18 +09:58 +09:58
26 Jānis Roģis 2144 00:33:13 V1 19 V19 +09:58 +09:58
27 Michael Jacobi 2330 00:33:14 V1 20 V20 +09:59 +09:59
28 Marta Skudra 2111 00:33:22 S1 8 S8 +05:44 +05:44
29 Dāgs Lepiksons 2209 VVV 00:33:41 V1 21 V21 +10:26 +10:26
30 Ieva Pauniņa 2046 Vivipara 00:33:45 S1 9 S9 +06:07 +06:07
31 Uģis Fogels 2172 Dekšņi Skrien! 00:33:57 V1 22 V22 +10:42 +10:42
32 Sofija Ļošaja 12476 NEW VILLAGE 00:33:59 S1 10 S10 +06:21 +06:21
33 Rihards Goldovs 2093 00:33:59 V1 23 V23 +10:44 +10:44
34 Ģirts Priecums 2056 00:34:04 V1 24 V24 +10:49 +10:49
35 Lāsma Malta 2123 Viļāni 00:34:07 S1 11 S11 +06:29 +06:29
36 Sanita Sparāne 2070 Sportland 00:34:21 S1 12 S12 +06:43 +06:43
37 Pēteris Poga 2207 00:34:21 V1 25 V25 +11:06 +11:06
38 Francis Neilands 12150 Teikas vidusskola 00:34:30 V1 26 V26 +11:15 +11:15
39 Peep Ristmägi 2028 JK Hermes 00:34:39 V1 27 V27 +11:24 +11:24
40 Edijs Laškovs 2216 00:34:54 V1 28 V28 +11:39 +11:39
41 Dina Martinsone 2146 Sausās Straumes Kauss 00:34:56 S1 13 S13 +07:18 +07:18
42 Andrejs Zarovņadnijs 2055 Olainfarm 00:34:57 V1 29 V29 +11:42 +11:42
43 Jūlija Maldute 2184 Gjensidige 00:34:59 S1 14 S14 +07:21 +07:21
44 Una Iknere 2081 00:35:01 S1 15 S15 +07:23 +07:23
45 Ieva Brūklene 12286 ind. 00:35:03 S1 16 S16 +07:25 +07:25
46 Jānis Ilsteris 2296 00:35:03 V1 30 V30 +11:48 +11:48
47 Sanita Čivča 2313 00:35:08 S1 17 S17 +07:30 +07:30
48 Ģirts Nolle 12022 00:35:10 V1 31 V31 +11:55 +11:55
49 Roberts Jakubovskis 2181 00:35:17 V1 32 V32 +12:02 +12:02
50 Agnese Klints 2002 Rush B 00:35:18 S1 19 S18 +07:40 +07:40
51 Katrīna Gedroviča 12046 00:35:18 S1 18 S19 +07:40 +07:40
52 Irēna Gedroviča 2009 VSK Noskrien 00:35:19 S1 20 S20 +07:41 +07:41
53 Mārtiņš Andersons 2213 Rūgstošo nedrīkst 00:35:21 V1 33 V33 +12:06 +12:06
54 Līga Rutkovska 2288 00:35:25 S1 21 S21 +07:47 +07:47
55 Roberts Jačmenkins 2312 00:35:25 V1 34 V34 +12:10 +12:10
56 Iveta Brīnuma 12432 00:35:33 S1 22 S22 +07:55 +07:55
57 āris Ozoliņš 12094 00:35:40 V1 35 V35 +12:25 +12:25
58 Līva Lāce 12050 ind. 00:35:57 S1 23 S23 +08:19 +08:19
59 Luīze Ruskula 2304 00:35:57 S1 24 S24 +08:19 +08:19
60 Ervīns Ozoliņš 2004 SK CONCOMBRES 00:35:57 V1 36 V36 +12:42 +12:42
61 Kristīne Gelvere 2038 00:36:06 S1 25 S25 +08:28 +08:28
62 Mārtiņš Indriksons 2034 Persiku raķetes 00:36:07 V1 37 V37 +12:52 +12:52
63 Lolita Madžule 2096 Swedbank 00:36:14 S1 26 S26 +08:36 +08:36
64 Māris Salcevičs 2224 00:36:22 V1 38 V38 +13:07 +13:07
65 Gatis Teilis 2277 SPORTLAND 00:36:22 V1 39 V39 +13:07 +13:07
66 Artis Kostomārovs 2108 00:36:23 V1 40 V40 +13:08 +13:08
67 Arvīds Kostomārovs 2107 00:36:23 V1 41 V41 +13:08 +13:08
68 Marta Māra Skrastiņa 2246 00:36:24 S1 27 S27 +08:46 +08:46
69 Rūta Pence 2128 00:36:27 S1 28 S28 +08:49 +08:49
70 Ieva Jordane-Liflande 2079 HK PATRIOTI 00:36:31 S1 29 S29 +08:53 +08:53
71 Aija Meldere 2169 Dekšņi Skrien! 00:36:35 S1 30 S30 +08:57 +08:57
72 Renārs Šuhs 12484 00:36:45 V1 42 V42 +13:30 +13:30
73 Amanda Muceniece 2041 00:36:57 S1 31 S31 +09:19 +09:19
74 Jevgenijs Dudašs 12460 00:37:04 V1 43 V43 +13:49 +13:49
75 Solveiga Tīsa 2175 00:37:06 S1 32 S32 +09:28 +09:28
76 Jānis Lācis 12282 ind. 00:37:06 V1 44 V44 +13:51 +13:51
77 Anna Grāmatniece 2118 00:37:11 S1 33 S33 +09:33 +09:33
78 Jēkabs Kurzemnieks 12086 kobalts 00:37:15 V1 45 V45 +14:00 +14:00
79 Una Nākuma 2044 Sausās Straumes Kauss 00:37:16 S1 34 S34 +09:38 +09:38
80 Edvards Ernests Zirģelis 2109 00:37:19 V1 46 V46 +14:04 +14:04
81 Sandra Cīrule 12456 00:37:22 S1 36 S35 +09:44 +09:44
82 Elīna Indriksone 2033 Persiku raķetes 00:37:22 S1 35 S36 +09:44 +09:44
83 Indra Krēgere 2068 Engures vidusskola 00:37:26 S1 37 S37 +09:48 +09:48
84 Egija Milča 2202 Swedbank 00:37:27 S1 38 S38 +09:49 +09:49
85 Daina Binate 2233 00:37:30 S1 39 S39 +09:52 +09:52
86 Markuss Balodis 2327 Susuri&Baloži 00:37:30 V1 47 V47 +14:15 +14:15
87 Diāna Kaziņa 2283 SPORTLAND 00:37:32 S1 40 S40 +09:54 +09:54
88 Gatis Rebišs 2284 SPORTLAND 00:37:32 V1 48 V48 +14:17 +14:17
89 Evita Zemlīte 2121 Sporta klubs Sigulda 00:37:34 S1 41 S41 +09:56 +09:56
90 Ivars Kivliņš 12444 SIA TENTE 00:37:41 V1 49 V49 +14:26 +14:26
91 Solvita Skrabe 2183 00:37:44 S1 42 S42 +10:06 +10:06
92 Katy Jacobi 2329 00:37:45 S1 43 S43 +10:07 +10:07
93 Reinis Kalniņš 2270 Kalniņi kalnos 00:37:48 V1 50 V50 +14:33 +14:33
94 Valdis Vaišļa 2106 Swedbank 00:37:51 V1 51 V51 +14:36 +14:36
95 Kristīne Slikšāne 2253 00:37:56 S1 44 S44 +10:18 +10:18
96 Ričards Bisenieks 2020 OK Purva Bridējs 00:37:57 V1 52 V52 +14:42 +14:42
97 Jānis Baltalksnis 12074 00:38:03 V1 53 V53 +14:48 +14:48
98 Dāvids Fuksis 2251 00:38:12 V1 54 V54 +14:57 +14:57
99 Kristīne Sniedze 2042 00:38:16 S1 45 S45 +10:38 +10:38
100 Gustavs Liekniņš 2227 00:38:20 V1 55 V55 +15:05 +15:05
101 Gustavs Stirna 11167 00:38:24 V1 56 V56 +15:09 +15:09
102 Iveta Kaverska 2239 00:38:26 S1 46 S46 +10:48 +10:48
103 Uldis Zirnītis 2060 00:38:31 V1 57 V57 +15:16 +15:16
104 Juris Gailis 2049 00:38:37 V1 58 V58 +15:22 +15:22
105 Monta Promberga 2134 00:38:38 S1 47 S47 +11:00 +11:00
106 Una Undīne Dzērve 2294 Carnikava 00:38:38 S1 48 S48 +11:00 +11:00
107 Artūrs Varižkins 12270 ind. 00:38:40 V1 59 V59 +15:25 +15:25
108 Anete Ķikuste 2013 Skaisti un viegli 00:38:41 S1 49 S49 +11:03 +11:03
109 Laura Lucaua 2217 00:38:42 S1 50 S50 +11:04 +11:04
110 Liene Labsvīra 2018 00:38:44 S1 51 S51 +11:06 +11:06
111 Jānis Labsvīrs 2019 00:38:44 V1 60 V60 +15:29 +15:29
112 Monta Kokorēviča 2151 00:38:45 S1 53 S52 +11:07 +11:07
113 Linda Kirhnere 2173 00:38:45 S1 52 S53 +11:07 +11:07
114 Armands Dambekalns 2152 00:38:45 V1 61 V61 +15:30 +15:30
115 Violeta Žusele 2187 Binitex 00:38:46 S1 54 S54 +11:08 +11:08
116 Aiga Rozenberga 2048 SK Sigulda 00:38:49 S1 55 S55 +11:11 +11:11
117 Zane Turčina 2266 SPORTLAND 00:38:52 S1 56 S56 +11:14 +11:14
118 Zinta Visocka 2170 Dekšņi Skrien! 00:38:59 S1 57 S57 +11:21 +11:21
119 Rocēna Ieva Lācenberga 2057 Tikai smejos! 00:39:00 S1 58 S58 +11:22 +11:22
120 Linda Zeidaka 2114 00:39:01 S1 59 S59 +11:23 +11:23
121 Klāvs Jokums 2260 00:39:01 V1 62 V62 +15:46 +15:46
122 Renārs Knēža 2076 Sportland 00:39:02 V1 63 V63 +15:47 +15:47
123 Ieva Krese 2261 KoBalts 00:39:03 S1 60 S60 +11:25 +11:25
124 Evija Makejeva 2141 00:39:10 S1 61 S61 +11:32 +11:32
125 Nataļja Gorškova 2051 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:12 S1 62 S62 +11:34 +11:34
126 Marika Sprūde 2043 00:39:14 S1 63 S63 +11:36 +11:36
127 Ivars Āboltiņš 2308 Lynxdojo 00:39:16 V1 64 V64 +16:01 +16:01
128 Inga Vilka 2101 00:39:17 S1 64 S64 +11:39 +11:39
129 Līva Asere 2025 00:39:17 S1 65 S65 +11:39 +11:39
130 Ieva Orste 2264 Engures vidusskola 00:39:20 S1 67 S66 +11:42 +11:42
131 Linda Ūdre-Rizga 2274 SPORTLAND 00:39:20 S1 66 S67 +11:42 +11:42
132 Jasmīna-Lauma Bērziņa 2234 ELKOR 00:39:23 S1 68 S68 +11:45 +11:45
133 Sarmīte Mežvēvere 2299 SPORTLAND 00:39:27 S1 69 S69 +11:49 +11:49
134 Aivars Mežvēvers 2297 SPORTLAND 00:39:27 V1 65 V65 +16:12 +16:12
135 Jautrīte Stūraine 2250 00:39:37 S1 70 S70 +11:59 +11:59
136 Roberts Zonenbergs 2147 00:39:37 V1 66 V66 +16:22 +16:22
137 Inga Mežavilka 2075 Sportland 00:39:44 S1 71 S71 +12:06 +12:06
138 Kristaps Viļums 2269 00:39:46 V1 67 V67 +16:31 +16:31
139 Ivo Buliņš 2328 Zemgales Ziņas 00:39:49 V1 68 V68 +16:34 +16:34
140 Jānis Bonāts 2200 airBaltic 00:39:58 V1 69 V69 +16:43 +16:43
141 Aija Freiberga 2023 00:40:02 S1 72 S72 +12:24 +12:24
142 Agnese Caune 2289 00:40:05 S1 73 S73 +12:27 +12:27
143 Maija Guda 12298 ind. 00:40:07 S1 74 S74 +12:29 +12:29
144 Aleksandrs Voino 12030 00:40:09 V1 70 V70 +16:54 +16:54
145 Kristīne Kuduma 2139 00:40:12 S1 75 S75 +12:34 +12:34
146 Zane Eniņa 2098 00:40:13 S1 76 S76 +12:35 +12:35
147 Andra Romule 2275 SPORTLAND 00:40:15 S1 77 S77 +12:37 +12:37
148 Dace Kalteniece 2214 00:40:20 S1 78 S78 +12:42 +12:42
149 Ieva Kiseļeva 2104 00:40:25 S1 80 S79 +12:47 +12:47
150 Katrīna Kuļbanska 2156 Kinetics skrien 00:40:25 S1 79 S80 +12:47 +12:47
151 Egija Biete 2324 BALTAIS 00:40:28 S1 81 S81 +12:50 +12:50
152 Reinhards Grīnbergs 2279 00:40:30 V1 71 V71 +17:15 +17:15
153 Sintija Oškalne 2305 Domdaris 00:40:37 S1 82 S82 +12:59 +12:59
154 Raimonds Oškalns 2306 Domdaris 00:40:37 V1 72 V72 +17:22 +17:22
155 Elza Niklasa 12042 TRX cēsis 00:40:38 S1 83 S83 +13:00 +13:00
156 Kristers Lukševics 2205 00:40:39 V1 73 V73 +17:24 +17:24
157 Ivo Zauls 12006 00:40:42 V1 74 V74 +17:27 +17:27
158 Liene Zute 2210 00:40:43 S1 84 S84 +13:05 +13:05
159 Anna Hiniča 2054 Olainfarm 00:40:44 S1 85 S85 +13:06 +13:06
160 Adriāna Vēsma 2204 00:40:46 S1 86 S86 +13:08 +13:08
161 Klāvs Liepiņš 12290 Engures Sportam 00:40:50 V1 75 V75 +17:35 +17:35
162 Zane Tiltiņa 2069 00:40:52 S1 87 S87 +13:14 +13:14
163 Jēkabs Zudrags 12258 Ziepniekkalna 1.sākumsskola 00:40:53 V1 76 V76 +17:38 +17:38
164 Sanda Pogule 2290 00:40:56 S1 88 S88 +13:18 +13:18
165 Vents Ikaunieks 2280 SPORTLAND 00:40:56 V1 77 V77 +17:41 +17:41
166 Raitis Bratka 2291 00:40:56 V1 78 V78 +17:41 +17:41
167 Laura Rusule 2138 00:40:59 S1 89 S89 +13:21 +13:21
168 Liene Piķe 2193 00:41:00 S1 90 S90 +13:22 +13:22
169 Kristīne Mutore 2082 00:41:02 S1 91 S91 +13:24 +13:24
170 Līga Blumfelde 12294 Engures Sportam 00:41:12 S1 92 S92 +13:34 +13:34
171 Lennijs Galdiņš 2090 00:41:19 V1 79 V79 +18:04 +18:04
172 Baiba Brokere 2197 Swedbank 00:41:21 S1 93 S93 +13:43 +13:43
173 Elīza Andra Ozoliņa 2211 BANDANA.LV 00:41:23 S1 94 S94 +13:45 +13:45
174 Juris Ozoliņš 2212 BANDANA.LV 00:41:23 V1 80 V80 +18:08 +18:08
175 Daniela Vībāne 2142 00:41:25 S1 96 S95 +13:47 +13:47
176 Elēna Deina Viļuma 2267 00:41:25 S1 95 S96 +13:47 +13:47
177 Ilona Tropa 2088 BJK "Gauja" 00:41:27 S1 97 S97 +13:49 +13:49
178 Alise Iļjina 2254 Swedbank 00:41:28 S1 98 S98 +13:50 +13:50
179 Maija Semjonova 2285 SPORTLAND 00:41:30 S1 99 S99 +13:52 +13:52
180 Andris Ulass 2331 00:41:35 V1 81 V81 +18:20 +18:20
181 Maija Mole 2010 00:41:47 S1 100 S100 +14:09 +14:09
182 8638655 11785 00:41:48 S1 101 S101 +14:10 +14:10
183 Natālija Mitrofanova 2222 00:41:52 S1 103 S102 +14:14 +14:14
184 Dace Prince 2298 00:41:52 S1 102 S103 +14:14 +14:14
185 Toms Vītols 2231 00:41:52 V1 82 V82 +18:37 +18:37
186 Kate Jukuma 2178 00:41:56 S1 104 S104 +14:18 +14:18
187 Viola Podziņa-Ane 2032 00:42:01 S1 105 S105 +14:23 +14:23
188 Rinalds Klapars 2053 00:42:05 V1 83 V83 +18:50 +18:50
189 Zanda Kristovica 2180 00:42:08 S1 106 S106 +14:30 +14:30
190 Anita Vahere-Abražune 2008 00:42:14 S1 107 S107 +14:36 +14:36
191 Linda Vilsone 2196 00:42:16 S1 108 S108 +14:38 +14:38
192 Gatis Graikstis 2100 00:42:29 V1 84 V84 +19:14 +19:14
193 Aija Fedorova 2083 00:42:33 S1 109 S109 +14:55 +14:55
194 Māris Kalniņš 2168 Dekšņi Skrien! 00:42:36 V1 85 V85 +19:21 +19:21
195 Krists Vitols 2268 00:42:39 V1 86 V86 +19:24 +19:24
196 Elīna Pūce 11041 Madonas valsts ģimnāzija 00:42:46 S1 111 S110 +15:08 +15:08
197 Līva Nereta 12274 00:42:46 S1 110 S111 +15:08 +15:08
198 Una Zelmene 2161 00:42:49 S1 113 S112 +15:11 +15:11
199 Sintija Zepa 2103 00:42:49 S1 112 S113 +15:11 +15:11
200 Santa Bērziņa 2097 00:42:50 S1 114 S114 +15:12 +15:12
201 Nadīna Lauriņa 2148 00:42:50 S1 115 S115 +15:12 +15:12
202 Elīza Krievāne 2119 00:42:53 S1 116 S116 +15:15 +15:15
203 Sandra Lūse 2206 00:43:00 S1 117 S117 +15:22 +15:22
204 Ilona Pētersone 12082 ind. 00:43:04 S1 118 S118 +15:26 +15:26
205 Jānis Krištops 12078 ind. 00:43:04 V1 87 V87 +19:49 +19:49
206 Gustavs Dejus 2257 00:43:07 V1 88 V88 +19:52 +19:52
207 Anna Fikrlova 2315 BKV Holysov 00:43:08 S1 119 S119 +15:30 +15:30
208 Zane Lazda 2164 00:43:09 S1 120 S120 +15:31 +15:31
209 Sandra Stonkus 2137 00:43:10 S1 121 S121 +15:32 +15:32
210 Toms Stonkus 2136 00:43:10 V1 89 V89 +19:55 +19:55
211 Liene Zirnīte 2059 00:43:14 S1 122 S122 +15:36 +15:36
212 Ina Eigenfelde 2158 Amserv 00:43:16 S1 123 S123 +15:38 +15:38
213 Ģirts Dejus 2005 VSK Noskrien 00:43:16 V1 90 V90 +20:01 +20:01
214 Zanda Eihe 2105 Swedbank 00:43:25 S1 124 S124 +15:47 +15:47
215 Māris Treimanis 2228 Lauku Gurķi 00:43:27 V1 91 V91 +20:12 +20:12
216 Inta Prauliņa 2116 Čiekurkalna Road Runner 00:43:34 S1 125 S125 +15:56 +15:56
217 Evija Zandberga 2160 Amserv 00:43:40 S1 126 S126 +16:02 +16:02
218 Lelde Stupena 2229 00:43:41 S1 127 S127 +16:03 +16:03
219 Evelīna Šlesere 2150 00:43:42 S1 128 S128 +16:04 +16:04
220 Linda Putniņa 2309 SIA LATTELECOM 00:43:43 S1 129 S129 +16:05 +16:05
221 Jānis Putniņš 2310 SIA LATTELECOM 00:43:43 V1 92 V92 +20:28 +20:28
222 Kirils Staruhins 2223 Swedbank 00:43:47 V1 93 V93 +20:32 +20:32
223 Ivita Dorofejeva 2219 00:43:50 S1 130 S130 +16:12 +16:12
224 Gunta Kopmane 12010 00:43:52 S1 131 S131 +16:14 +16:14
225 Elvijs Sala 12278 00:43:53 V1 94 V94 +20:38 +20:38
226 Santa Samanta Kučere 2131 00:44:05 S1 132 S132 +16:27 +16:27
227 Katrīna Lagzdiņa 12246 00:44:05 S1 133 S133 +16:27 +16:27
228 Dzintra Apine 12472 00:44:08 S1 134 S134 +16:30 +16:30
229 Annija Egle 2333 00:44:11 S1 135 S135 +16:33 +16:33
230 Egija Aizpuriete 2236 SK Concombres 00:44:13 S1 136 S136 +16:35 +16:35
231 Tīna Pīrāga 2237 SK Concombres 00:44:13 S1 137 S137 +16:35 +16:35
232 Ints Pīrāgs 2238 SK Concombres 00:44:13 V1 95 V95 +20:58 +20:58
233 Ilva Radziņa 2117 00:44:16 S1 138 S138 +16:38 +16:38
234 Digna Biltauere 2159 00:44:20 S1 139 S139 +16:42 +16:42
235 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2149 VENDEN 00:44:37 S1 140 S140 +16:59 +16:59
236 Vents Strautmanis 2140 00:44:40 V1 96 V96 +21:25 +21:25
237 Edīte Barkovska 2199 airBaltic 00:44:44 S1 142 S141 +17:06 +17:06
238 Līga Lapinska 2198 airBaltic 00:44:44 S1 141 S142 +17:06 +17:06
239 Sigita Līviņa 2258 00:44:45 S1 143 S143 +17:07 +17:07
240 Inese Brēdiķe 2174 VSK noskrien 00:44:48 S1 144 S144 +17:10 +17:10
241 Sabīne Grīnberga 2317 00:45:00 S1 145 S145 +17:22 +17:22
242 Ieva Grīnberga 2316 00:45:00 S1 146 S146 +17:22 +17:22
243 Nadīna Pole 2323 ATEA Global Services 00:45:04 S1 147 S147 +17:26 +17:26
244 Aiga Dombure 2091 Swedbank 00:45:12 S1 148 S148 +17:34 +17:34
245 Ernests Timurs Jegorovs 12496 Jaunie roņi 00:45:17 V1 97 V97 +22:02 +22:02
246 Daiga Goldova 2092 00:45:38 S1 149 S149 +18:00 +18:00
247 Kristīne Kaleja 12090 Baltais 00:45:42 S1 150 S150 +18:04 +18:04
248 Aiga Tiļčika 2012 00:45:44 S1 151 S151 +18:06 +18:06
249 Tina Estere Pokšāne 2165 Abas Kreisās Kājas 00:45:45 S1 152 S152 +18:07 +18:07
250 Mieze Santa Dreimane 2320 Latvieši 00:45:46 S1 153 S153 +18:08 +18:08
251 Anda Fogele 2171 Dekšņi Skrien! 00:45:48 S1 154 S154 +18:10 +18:10
252 Aira Šmite 2132 00:45:48 S1 155 S155 +18:10 +18:10
253 Elīna Konstantinova 12500 Jaunroņi 00:45:52 S1 156 S156 +18:14 +18:14
254 Laura Čekstere 12468 00:46:00 S1 157 S157 +18:22 +18:22
255 Ilze Sadovska 2154 Kinetics skrien 00:46:02 S1 158 S158 +18:24 +18:24
256 Eva Kalniņa 2167 Dekšņi Skrien! 00:46:07 S1 159 S159 +18:29 +18:29
257 Jānis Pinkulis 2273 Sportland 00:46:14 V1 98 V98 +22:59 +22:59
258 Linda Viša 2130 00:46:31 S1 160 S160 +18:53 +18:53
259 Ilva Ilstere 2050 00:46:37 S1 161 S161 +18:59 +18:59
260 Linda Glāzere 2192 Individuāli 00:46:38 S1 162 S162 +19:00 +19:00
261 Irīna Puško 2282 Wunder Latvia 00:46:43 S1 163 S163 +19:05 +19:05
262 Sintija Lungeviča 2276 SPORTLAND 00:46:53 S1 164 S164 +19:15 +19:15
263 Rainers Alekss 2163 00:46:56 V1 99 V99 +23:41 +23:41
264 Francis Kozlovs 12038 ind. 00:46:58 V1 100 V100 +23:43 +23:43
265 Zane Riekstiņa 2084 Riekstiņs&Ko 00:47:01 S1 165 S165 +19:23 +19:23
266 Mārtiņš Riekstiņš 2085 Riekstiņs&Ko 00:47:01 V1 101 V101 +23:46 +23:46
267 Jolanta Umbraško 2112 00:47:26 S1 166 S166 +19:48 +19:48
268 Jolanta Mieze 2318 Latvieši 00:47:31 S1 167 S167 +19:53 +19:53
269 Edīte Krūmiņa 2110 00:47:31 S1 168 S168 +19:53 +19:53
270 Baiba Kanča 2265 SSK Bebra 00:47:39 S1 169 S169 +20:01 +20:01
271 Guna Janoviča 2113 Solis dabā 00:47:42 S1 170 S170 +20:04 +20:04
272 Zane Ingevica 2259 00:47:44 S1 171 S171 +20:06 +20:06
273 Ojārs Čeksters 12464 00:47:52 V1 102 V102 +24:37 +24:37
274 Līvija Muša 2016 Jūrmala 00:47:53 S1 172 S172 +20:15 +20:15
275 Zlata Kallase 2252 00:47:53 S1 173 S173 +20:15 +20:15
276 Diāna Balode 2293 Rūsiņa komanda 00:47:54 S1 174 S174 +20:16 +20:16
277 Undīne Bērziņa 2029 00:47:57 S1 175 S175 +20:19 +20:19
278 Kristīne Prince 2064 MARATONA KLUBS 00:48:06 S1 176 S176 +20:28 +20:28
279 Lindsija Galdiņa 2089 00:48:07 S1 177 S177 +20:29 +20:29
280 Ilona Ozoliņa 2022 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:48:12 S1 178 S178 +20:34 +20:34
281 Kaspars Rutkis 2086 Grant Thornton 00:48:17 V1 103 V103 +25:02 +25:02
282 Edīte Bērziņa 2063 00:48:24 S1 179 S179 +20:46 +20:46
283 Kristina Žusele 2185 Binitex 00:48:29 S1 180 S180 +20:51 +20:51
284 Ilze Kalniņa 12428 SIA TENTE 00:48:40 S1 181 S181 +21:02 +21:02
285 Inga Romanovska 12026 00:48:40 S1 182 S182 +21:02 +21:02
286 Inta Alekse 2162 00:48:41 S1 183 S183 +21:03 +21:03
287 Annija Gaļinovska 12242 Stirnubuks.lv/Run4Sun 00:48:41 S1 184 S184 +21:03 +21:03
288 Anda Heidemane 12154 00:48:42 S1 185 S185 +21:04 +21:04
289 Leo Hofmanis 12480 Hofmanis-Podkalns 00:48:44 V1 104 V104 +25:29 +25:29
290 Ilze Rozīte 2300 00:48:47 S1 187 S186 +21:09 +21:09
291 Alise Rozīte 2301 00:48:47 S1 186 S187 +21:09 +21:09
292 Kristīne Beitika 12448 00:49:08 S1 188 S188 +21:30 +21:30
293 Dainis Podkalns 12492 Podkalns-Hofmanis 00:49:17 V1 105 V105 +26:02 +26:02
294 Elīna Bulāne 2271 Sportland 00:49:34 S1 189 S189 +21:56 +21:56
295 Spodra Roģe 2143 00:50:12 S1 190 S190 +22:34 +22:34
296 Dana Gaile 2262 Engures vidusskola 00:50:16 S1 193 S191 +22:38 +22:38
297 Inga Dreimane 2263 Engures vidusskola 00:50:16 S1 192 S192 +22:38 +22:38
298 Sanita Vecā 2177 00:50:16 S1 191 S193 +22:38 +22:38
299 Agnese Kasparoviča 2302 00:50:55 S1 195 S194 +23:17 +23:17
300 Līva Mora 2001 00:50:55 S1 194 S195 +23:17 +23:17
301 Poļina Muzika-Zinkeviča 2248 00:51:30 S1 196 S196 +23:52 +23:52
302 Igors Zinkevičs 2249 00:51:30 V1 106 V106 +28:15 +28:15
303 Guntars Šmits 2133 00:51:40 V1 107 V107 +28:25 +28:25
304 Irina Tomaševiča 2067 DNB banka 00:51:43 S1 197 S197 +24:05 +24:05
305 Maksims Tomaševičs 12452 00:51:43 V1 108 V108 +28:28 +28:28
306 Ligita Stonka 2256 00:52:12 S1 198 S198 +24:34 +24:34
307 Renāte Rulle 2078 Latvijas gaisa satiksme 00:52:24 S1 199 S199 +24:46 +24:46
308 Inese Kanģīzere 2077 Latvijas gaisa satiksme 00:52:25 S1 201 S200 +24:47 +24:47
309 Estere Mezīte 2189 00:52:25 S1 200 S201 +24:47 +24:47
310 Emīls Mezītis 2188 00:52:28 V1 109 V109 +29:13 +29:13
311 Gunita Vītola 12266 00:52:29 S1 202 S202 +24:51 +24:51
312 Gunta Šlosberga 2240 00:52:35 S1 203 S203 +24:57 +24:57
313 Gvido Ivanovs 2241 00:52:36 V1 110 V110 +29:21 +29:21
314 Laura Kristlība 2014 00:52:44 S1 204 S204 +25:06 +25:06
315 Dāvis Megnis 2303 00:53:55 V1 111 V111 +30:40 +30:40
316 Matilde Broka 2047 VSK Noskrien 00:54:26 S1 205 S205 +26:48 +26:48
317 Signis Vāvere 2003 VSK Noskrien 00:54:26 V1 112 V112 +31:11 +31:11
318 Helēna Anna Zvilna 2037 00:54:30 S1 206 S206 +26:52 +26:52
319 Inga Lagzdiņa 2006 00:54:30 S1 207 S207 +26:52 +26:52
320 Laima Dreimane-Zvilna 2036 00:54:30 S1 208 S208 +26:52 +26:52
321 Inga Zemīte 2322 00:54:39 S1 209 S209 +27:01 +27:01
322 Anna Žusele 2186 Binitex 00:54:49 S1 210 S210 +27:11 +27:11
323 Ineta Elksne 2225 Pazudušais azimuts 00:55:21 S1 211 S211 +27:43 +27:43
324 Jurģis Jurkāns 2017 AkmensDizains.lv 00:55:55 V1 113 V113 +32:40 +32:40
325 Angelika Bērziņa 2027 Tukums 00:56:17 S1 212 S212 +28:39 +28:39
326 Aldis Bērziņš 2026 Tukums 00:56:17 V1 114 V114 +33:02 +33:02
327 Agris Skulte 2007 00:56:57 V1 115 V115 +33:42 +33:42
328 Ada Jermacāne 2311 00:57:01 S1 213 S213 +29:23 +29:23
329 Ina Mole 2179 MĀSAS LAPSAS 00:57:28 S1 214 S214 +29:50 +29:50
330 Eva Bērziņa 2230 Kartavkalnu buki 00:57:55 S1 215 S215 +30:17 +30:17
331 Maija Lepiksone 2226 00:57:59 S1 216 S216 +30:21 +30:21
332 Una Kazaine 2040 Stirniņas 00:58:10 S1 217 S217 +30:32 +30:32
333 Līna Balode 2039 Stirniņas 00:58:10 S1 218 S218 +30:32 +30:32
334 Iveta Pucena 2232 00:58:37 S1 219 S219 +30:59 +30:59
335 Aiga Mieze 2321 Latvieši 00:58:52 S1 221 S220 +31:14 +31:14
336 Marta Luīze Erkena 11033 00:58:52 S1 220 S221 +31:14 +31:14
337 Marina Mieze 2319 Latvieši 00:59:16 S1 222 S222 +31:38 +31:38
338 Jevgenija Ulase 2332 01:00:27 S1 223 S223 +32:49 +32:49
339 Māra Pokšāne 2024 Abas kreisās kājas 01:01:18 S1 224 S224 +33:40 +33:40
340 Kristīne Bagucka 2015 01:03:07 S1 225 S225 +35:29 +35:29
341 Sarmīte Galiņa 2220 01:06:07 S1 226 S226 +38:29 +38:29
342 Lelde Veipāne 2208 01:07:33 S1 227 S227 +39:55 +39:55
343 Augusts Kārlis Kristlībs 12034 01:07:33 V1 116 V116 +44:18 +44:18
344 Zane Krieva 2153 Kinetics skrien 01:09:49 S1 228 S228 +42:11 +42:11
345 Jūlija Čuiko 2155 Kinetics skrien 01:09:51 S1 229 S229 +42:13 +42:13
346 Inga Ābola 12014 01:12:12 S1 230 S230 +44:34 +44:34
347 Ilva Māgure-Levāne 2194 Engures Sportam / Tukums 01:12:12 S1 231 S231 +44:34 +44:34
348 Sanda Aukmane 2221 01:23:29 S1 232 S232 +55:51 +55:51
349 Daina Kalniņa 2272 Kalniņi kalnos DNF
350 Melānija Semjonova 2287 SPORTLAND DNF
351 Alīne Semjonova 2286 SPORTLAND DNF
352 Arnis Rāts 12262 ind. DNF
353 Bruno Ivanovs 2243 DNF
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Indulis Bikše 13222 PATRIA SPORTLAND 00:35:11 VZ2 1 V1 +00:00 +00:00 02:04 1000 285 1285
2 Endijs Titomers 13198 ind. 00:35:35 VZ2 2 V2 +00:24 +00:24 02:26 989 242 1231
3 Gints Lūsis 3125 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:36:03 VZ3 1 V3 +00:52 +00:00 02:07 976 279 1255
4 Artūrs Pauliņš 3223 Veikals 42km / adidas 00:36:35 VZ3 2 V4 +01:24 +00:32 02:07 962 279 1241
5 Ilmārs Bricis 13206 00:38:03 VZ3 3 V5 +02:52 +02:00 02:43 925 217 1142
6 Matīss Slikšjānis 3645 OK Azimuts 00:38:23 VZ2 3 V6 +03:12 +03:12 02:51 917 207 1124
7 Jānis Mežiels 3222 PATRIA SPORTLAND 00:38:35 VZ3 4 V7 +03:24 +02:32 02:10 912 272 1184
8 Jānis Baunis 3723 Salomon | Taku Skrējējs 00:39:29 VZ2 4 V8 +04:18 +04:18 02:00 891 295 1186
9 Jānis Gailis 3135 Maratons Asics 00:39:38 VZ3 5 V9 +04:27 +03:35 03:05 888 191 1079
10 Valdis Aņikejevs 3676 SK Tērauds 00:40:00 VZ3 6 V10 +04:49 +03:57 02:28 880 239 1119
11 Kristaps Broks 3172 VSK Noskrien Rieksti 00:40:15 VZ3 7 V11 +05:04 +04:12 02:38 874 224 1098
12 Emīls Stiprais 3376 00:41:02 VZ2 5 V12 +05:51 +05:51 02:06 857 281 1138
13 Jānis Vītiņš 3010 VSK Noskrien Rieksti 00:41:14 VZ3 8 V13 +06:03 +05:11 02:35 853 228 1081
14 Pēteris Lazdiņš 3716 KROKUS 00:41:19 VZ2 6 V14 +06:08 +06:08 02:52 852 206 1058
15 Toms Veits 3585 00:41:27 VZ3 9 V15 +06:16 +05:24 03:12 849 184 1033
16 Oskars Laucis 13102 ASK LAUCIS 00:41:41 VZ2 7 V16 +06:30 +06:30 02:55 844 202 1046
17 Edijs Eiduks 3152 SSK Bebra 00:41:47 VZ1 1 V17 +06:36 +00:00 02:53 842 205 1047
18 Kārlis Vanags 3126 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:41:48 VZ3 10 V18 +06:37 +05:45 02:43 842 217 1059
19 Andis Grandāns 3731 KoBalts 00:41:55 VZ3 11 V19 +06:44 +05:52 03:08 839 188 1027
20 Andis Dēze 3330 Maratona Klubs/Dion Sportlab 00:42:03 VZ3 12 V20 +06:52 +06:00 02:46 837 213 1050
21 Juris Gudēvics-Liepiņš 3164 VSK Noskrien 00:42:07 VZ3 13 V21 +06:56 +06:04 02:25 835 244 1079
22 Dāvis Uļģis 3295 Izturība 00:43:00 VZ3 14 V22 +07:49 +06:57 03:07 818 189 1007
23 Niks Zauls 3395 Limbaži 00:43:17 VZ2 8 V23 +08:06 +08:06 02:59 813 198 1011
24 Baiba Bendika 3627 00:43:36 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 03:12 1000 252 1252
25 Gatis Matuko 3162 DeLaval 00:44:09 VZ3 15 V24 +08:58 +08:06 02:47 797 212 1009
26 Viktors Saveļjevs 3188 VSK Noskrien Rieksti 00:44:29 VZ3 16 V25 +09:18 +08:26 02:31 791 234 1025
27 Ināra Lūse 3183 Moller Auto Ventspils 00:44:42 SZ3 2 S2 +01:06 +01:06 03:08 975 257 1232
28 Artis Smerliņš 3628 LaiksCelt 00:44:56 VZ3 17 V26 +09:45 +08:53 02:51 783 207 990
29 Mārtiņš Purenkovs 3053 00:44:59 VZ3 18 V27 +09:48 +08:56 02:50 782 208 990
30 Jorens Kvēle-Kvāls 3373 Saldus Boksa klubs 00:45:00 VZ2 9 V28 +09:49 +09:49 03:14 782 182 964
31 Elvis Veisbergs 13246 Saldus Boksa Klubs 00:45:03 VZ2 10 V29 +09:52 +09:52 03:10 781 186 967
32 Jēkabs Belevičs 3647 00:45:06 VZ2 11 V30 +09:55 +09:55 03:10 780 186 966
33 Edgars Gailums 3566 Madona 00:45:13 VZ3 19 V31 +10:02 +09:10 02:50 778 208 986
34 Ansis Pūce 3195 Saldus Boksa Klubs 00:45:28 VZ3 20 V32 +10:17 +09:25 02:53 774 205 979
35 Māris Bisenieks 3096 OK Purva Bridējs 00:45:49 VZ3 21 V33 +10:38 +09:46 03:12 768 184 952
36 Jānis Ābols 3190 VSK Noskrien 00:45:52 VZ3 22 V34 +10:41 +09:49 03:02 767 195 962
37 Jānis Liepiņš 3657 SPORTLAND 00:46:05 VZ3 23 V35 +10:54 +10:02 03:18 763 179 942
38 Kaspars Vīksne 3546 Mailigen 00:46:14 VZ3 24 V36 +11:03 +10:11 03:25 761 173 934
39 Līga Valdmane 3659 Kocēnu novads 00:46:15 SZ2 1 S3 +02:39 +00:00 03:12 943 252 1195
40 Mārtiņš Biernis 3341 BKP 00:46:28 VZ3 26 V37 +11:17 +10:25 02:55 757 202 959
41 Artūrs Kārkliņš 3513 Liepkalni 00:46:28 VZ3 25 V38 +11:17 +10:25 02:57 757 200 957
42 Patrīcija Eiduka 3118 SSK Bebra 00:46:33 SZ2 2 S4 +02:57 +00:18 03:09 937 256 1193
43 Kristaps Pilskalns 3592 Gentlemen's Club 00:46:49 VZ3 27 V39 +11:38 +10:46 03:15 752 182 934
44 Jānis Neimanis 3252 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:00 VZ3 28 V40 +11:49 +10:57 03:09 749 187 936
45 Mārtiņš Gailis 3099 Rubene 00:47:08 VZ3 29 V41 +11:57 +11:05 03:01 746 196 942
46 Agris Krūmiņš 3604 00:47:18 VZ3 30 V42 +12:07 +11:15 02:51 744 207 951
47 Miks Gabdulļins 3251 Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" 00:47:30 VZ2 12 V43 +12:19 +12:19 03:23 741 174 915
48 Viesturs Veits 3477 Siguldas maratona klubs 00:47:35 VZ2 13 V44 +12:24 +12:24 03:30 739 169 908
49 Andris Robalds 3658 Kocēnu novads 00:47:45 VZ2 14 V45 +12:34 +12:34 02:29 737 238 975
50 Juris Iļčenko 3078 VSK Noskrien 00:47:49 VZ3 31 V46 +12:38 +11:46 03:35 736 165 901
51 Normunds Korņejevs 3258 SK Sigulda 00:47:51 VZ3 32 V47 +12:40 +11:48 03:30 735 169 904
52 Ilvars Bergmanis 3020 00:47:52 VZ3 33 V48 +12:41 +11:49 03:13 735 183 918
53 Jānis Zālītis 3542 00:47:55 VZ3 34 V49 +12:44 +11:52 03:26 734 172 906
54 Marita Kiļupa 3430 00:47:57 SZ2 3 S5 +04:21 +01:42 03:33 909 227 1136
55 Māris Bērziņš 3414 Virsotne/Marmot 00:48:03 VZ3 35 V50 +12:52 +12:00 02:57 732 200 932
56 Signe Birkenberga 3671 Saldus Boksa Klubs 00:48:09 SZ3 3 S6 +04:33 +04:33 04:09 906 194 1100
57 Gunārs Ozoliņš 3074 DzSK Lokomotīve 00:48:12 VZ3 36 V51 +13:01 +12:09 03:21 730 176 906
58 Reinis Veckalniņš 3674 00:48:17 VZ3 37 V52 +13:06 +12:14 03:30 729 169 898
59 Artūrs Purviņš 3625 Crossfit Rīdzene 2 00:48:42 VZ3 38 V53 +13:31 +12:39 03:21 722 176 898
60 Andris Bergmanis 3257 SK Sigulda 00:48:45 VZ3 40 V54 +13:34 +12:42 04:00 722 148 870
61 Ansis Gornavs 3132 SK Sigulda 00:48:45 VZ3 39 V55 +13:34 +12:42 04:00 722 148 870
62 Rolands Zauls 3744 Nordea 00:48:53 VZ3 41 V56 +13:42 +12:50 03:23 720 174 894
63 Edgars Apinis 3717 PATRIA SPORTLAND 00:48:55 VZ3 42 V57 +13:44 +12:52 03:00 719 197 916
64 Aivis Ilenāns 3461 00:49:06 VZ3 43 V58 +13:55 +13:03 03:29 717 169 886
65 Didzis Kalniņš 3220 Maratona Klubs 00:49:07 VZ3 44 V59 +13:56 +13:04 03:28 716 170 886
66 Dmitrijs Ruskovs 3057 VSK Noskrien 00:49:19 VZ3 45 V60 +14:08 +13:16 03:01 713 196 909
67 Varis Jakobsons 13154 00:49:20 VZ2 15 V61 +14:09 +14:09 03:05 713 191 904
68 Sandis Zīvarts 3313 Latvijas gaisa satiksme 00:49:37 VZ3 46 V62 +14:26 +13:34 03:16 709 181 890
69 Renārs Galvans 3475 00:49:38 VZ2 16 V63 +14:27 +14:27 03:29 709 169 878
70 Gustavs Lukstiņš 3249 SS Arkādija 00:49:45 VZ1 2 V64 +14:34 +07:58 03:26 707 172 879
71 Dāvis Dambergs 3307 Sportland 00:49:45 VZ1 3 V65 +14:34 +07:58 03:34 707 165 872
72 Anrijs Daile 3474 00:49:45 VZ2 17 V66 +14:34 +14:34 03:21 707 176 883
73 Aksels Bresme 3253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:49:45 VZ2 18 V67 +14:34 +14:34 03:09 707 187 894
74 Elīna Kārkliņa 3221 PATRIA SPORTLAND 00:49:48 SZ3 4 S7 +06:12 +06:12 03:02 876 265 1141
75 Ervīns Veics 3598 00:49:56 VZ3 47 V68 +14:45 +13:53 03:54 705 151 856
76 Olli Kantanen 3539 OK77 00:50:05 VZ3 48 V69 +14:54 +14:02 03:51 702 153 855
77 Daiga Jermaka 3707 Ziemeļkurzeme 00:50:14 SZ3 5 S8 +06:38 +06:38 04:03 868 199 1067
78 Matīss Toms Jurgensons 13238 gjensidige 00:50:14 VZ1 4 V70 +15:03 +08:27 03:31 700 168 868
79 Leons Seškens 3609 SSK Bebra 00:50:22 VZ3 49 V71 +15:11 +14:19 03:39 699 162 861
80 Ritvars Klapars 3088 VSK Noskrien 00:50:37 VZ3 50 V72 +15:26 +14:34 02:44 695 216 911
81 Gianluca Orsi 13122 00:50:46 VZ2 19 V73 +15:35 +15:35 03:27 693 171 864
82 Edžus Cābulis 3157 BKP 00:50:46 VZ3 51 V74 +15:35 +14:43 03:24 693 174 867
83 Karīna Helmane-Soročenkova 3104 VSK Noskrien 00:50:48 SZ3 6 S9 +07:12 +07:12 03:18 858 244 1102
84 Ingus Bāliņš 3506 DeLaval 00:50:49 VZ3 52 V75 +15:38 +14:46 03:31 692 168 860
85 Roberts Viļums 3040 00:50:50 VZ3 53 V76 +15:39 +14:47 03:37 692 163 855
86 Mārtiņš Spalva 3580 Swedbank 00:50:57 VZ3 54 V77 +15:46 +14:54 03:41 691 160 851
87 Nauris Dzenis 13138 00:51:02 VZ3 55 V78 +15:51 +14:59 04:00 689 148 837
88 Oļegs Solovjovs 3254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:51:03 VZ3 56 V79 +15:52 +15:00 03:41 689 160 849
89 Jānis Banders 3508 00:51:09 VZ3 57 V80 +15:58 +15:06 03:42 688 159 847
90 Ieva Pūce 13496 Madonas BJSS 00:51:16 SZ2 4 S10 +07:40 +05:01 03:29 850 231 1081
91 Edgars Ezers 13468 Dabas Dots 00:51:21 VZ3 58 V81 +16:10 +15:18 04:00 685 148 833
92 Beāte Vecvagare 3291 Baldones sieviešu skriešanas komanda 00:51:27 SZ3 7 S11 +07:51 +07:51 04:04 847 198 1045
93 Sandis Sproģis 3724 SIA LATTELECOM 00:51:33 VZ3 59 V82 +16:22 +15:30 03:40 683 161 844
94 Andis Puriņš 3028 Valmiera 00:51:38 VZ3 60 V83 +16:27 +15:35 03:09 681 187 868
95 Raivis Kirhners 3037 00:51:46 VZ3 61 V84 +16:35 +15:43 03:40 680 161 841
96 Elvijs Mežaleons 3660 SPORTLAND 00:51:47 VZ2 20 V85 +16:36 +16:36 03:26 679 172 851
97 Laura Lapiņa 3497 Siguldas maratona klubs/ Isostar 00:51:50 SZ3 8 S12 +08:14 +08:14 03:41 841 219 1060
98 Gatis Urbanovičs 3521 00:51:50 VZ3 62 V86 +16:39 +15:47 03:33 679 166 845
99 Mārcis Pliens 3299 JSK "Gālene" 00:51:54 VZ3 63 V87 +16:43 +15:51 03:33 678 166 844
100 Artūrs Kančs 3543 SSK Bebra 00:51:58 VZ3 64 V88 +16:47 +15:55 03:16 677 181 858
101 Jānis Melderis 3611 ELKOR 00:51:59 VZ3 65 V89 +16:48 +15:56 03:40 677 161 838
102 Paula Rozenvalde 3448 00:52:02 SZ3 9 S13 +08:26 +08:26 03:46 838 214 1052
103 Dana Mačtama 3182 Moller Auto Ventspils 00:52:04 SZ3 10 S14 +08:28 +08:28 04:00 837 201 1038
104 Kaspars Eglītis 3562 00:52:04 VZ3 66 V90 +16:53 +16:01 03:44 676 158 834
105 Jānis Šteinbergs 3305 Sportland 00:52:05 VZ3 67 V91 +16:54 +16:02 03:35 676 165 841
106 Kristaps Solovjovs 3082 Talsu pakalnu sporta klubs 00:52:10 VZ2 21 V92 +16:59 +16:59 03:32 674 167 841
107 Eduards Ševics 3621 Murjāņu Sporta Ģimnāzija (Kamaniņas) 00:52:10 VZ2 22 V93 +16:59 +16:59 04:16 674 138 812
108 Mārcis Padoms 3531 00:52:10 VZ3 68 V94 +16:59 +16:07 03:36 674 164 838
109 Mikus Ratelis 3756 Elkor 00:52:13 VZ3 69 V95 +17:02 +16:10 03:37 674 163 837
110 Elvis Bernhards 3370 00:52:18 VZ3 70 V96 +17:07 +16:15 03:30 673 169 842
111 Mārtiņš Tarando 3639 00:52:19 VZ3 71 V97 +17:08 +16:16 03:20 673 177 850
112 Kārlis Kurtišs 3669 SPORTLAND 00:52:21 VZ3 72 V98 +17:10 +16:18 03:40 672 161 833
113 Kaspars Olte 3121 00:52:26 VZ3 73 V99 +17:15 +16:23 03:24 671 174 845
114 Niks Siliņš 3436 Kača liek skriet! 00:52:33 VZ2 24 V100 +17:22 +17:22 03:47 670 156 826
115 Edgars Aleksejevs 3548 00:52:33 VZ2 23 V101 +17:22 +17:22 03:23 670 174 844
116 Gundega Vancāne 3472 SK Tērauds 00:52:37 SZ3 11 S15 +09:01 +09:01 03:06 829 260 1089
117 Anna Freimane 13492 Auseklis IK 00:52:38 SZ2 5 S16 +09:02 +06:23 03:49 828 211 1039
118 Maksims Blokins 3597 ABC Software 00:52:46 VZ2 25 V102 +17:35 +17:35 03:22 667 175 842
119 Roberts Sukonovs 13042 Gentlemen's Club 00:52:46 VZ3 74 V103 +17:35 +16:43 04:05 667 144 811
120 Kitija Zaula 3397 Limbaži 00:52:47 SZ1 1 S17 +09:11 +00:00 04:21 826 185 1011
121 Juris Semjonovs 3502 Zemgales Ziņas 00:52:56 VZ3 75 V104 +17:45 +16:53 03:42 665 159 824
122 Iveta Caune 3269 00:52:57 SZ3 12 S18 +09:21 +09:21 03:27 823 233 1056
123 Roberts Ivzāns 3268 00:52:57 VZ3 76 V105 +17:46 +16:54 03:24 664 174 838
124 Kristaps Salens 3767 Salomon | Taku Skrējējs 00:53:05 VZ3 77 V106 +17:54 +17:02 03:56 663 150 813
125 Monta Ločmele 3209 Moller Auto Ventspils / MRC 00:53:08 SZ3 13 S19 +09:32 +09:32 03:23 821 238 1059
126 Edgars Ošs 3381 00:53:12 VZ3 79 V107 +18:01 +17:09 04:14 661 139 800
127 Raimonds Meija 3095 VSK Noskrien 00:53:12 VZ3 78 V108 +18:01 +17:09 03:40 661 161 822
128 Laura Pētersone 3593 Kocēnu novads/ VSK Noskrien 00:53:13 SZ3 14 S20 +09:37 +09:37 03:41 819 219 1038
129 Sandis Āboliņš 3275 Kocēnu novads 00:53:23 VZ2 26 V109 +18:12 +18:12 03:25 659 173 832
130 Roberts Namnieks 3512 Liepkalni 00:53:24 VZ2 27 V110 +18:13 +18:13 03:49 659 155 814
131 Intars Opolais 3294 Izturība 00:53:37 VZ3 80 V111 +18:26 +17:34 03:24 656 174 830
132 Dāvids Dane 13250 ind. 00:53:38 VZ3 81 V112 +18:27 +17:35 04:36 656 128 784
133 Vadims Indričāns 3701 00:53:39 VZ2 28 V113 +18:28 +18:28 03:47 656 156 812
134 Aleksandrs Ivanovs 3688 ALIV 00:53:39 VZ3 82 V114 +18:28 +17:36 03:42 656 159 815
135 Anna Konovalova 3386 A2 00:53:44 SZ2 6 S21 +10:08 +07:29 04:18 811 187 998
136 Andris Jonelis 3185 Moller Auto Ventspils 00:53:45 VZ3 83 V115 +18:34 +17:42 03:14 655 182 837
137 Jānis Siliņš 3678 CoMedia 00:53:49 VZ3 84 V116 +18:38 +17:46 03:46 654 157 811
138 Sindija Skangale 3540 Swedbank 00:53:54 SZ3 15 S22 +10:18 +10:18 03:35 809 225 1034
139 Sindijs Logins 3011 00:54:05 VZ3 85 V117 +18:54 +18:02 04:33 651 130 781
140 Kristaps Eglīte 3331 BKP 00:54:06 VZ3 86 V118 +18:55 +18:03 04:06 650 144 794
141 Reinis Jansons 13194 ind. 00:54:08 VZ3 87 V119 +18:57 +18:05 04:21 650 136 786
142 Aldis Ciukmacis 3732 Rēzeknes novads 00:54:16 VZ3 89 V120 +19:05 +18:13 03:39 648 162 810
143 Dainis Cišs 3006 00:54:16 VZ3 88 V121 +19:05 +18:13 03:41 648 160 808
144 Ilvars Auseklis 3332 HimmelGarten 00:54:20 VZ3 90 V122 +19:09 +18:17 03:36 648 164 812
145 Artūrs Rimicāns 3696 00:54:21 VZ3 91 V123 +19:10 +18:18 03:18 647 179 826
146 Emīls Pureniņš 13090 Ogres puika 00:54:22 VZ2 29 V124 +19:11 +19:11 04:12 647 140 787
147 Toms Vītoliņš 3400 Mandarīnu klubs / SK Pitoni 00:54:25 VZ3 92 V125 +19:14 +18:22 04:27 647 133 780
148 Guntis Kanaviņš 3153 SSK Bebra 00:54:27 VZ3 93 V126 +19:16 +18:24 03:32 646 167 813
149 Krists Iesalnieks 3710 Sporta iela 00:54:32 VZ1 5 V127 +19:21 +12:45 04:26 645 133 778
150 Gatis Kveders 3002 VSK Noskrien Rieksti 00:54:36 VZ3 94 V128 +19:25 +18:33 04:17 644 138 782
151 Kaspars Briedis 3197 Saldus Boksa Klubs 00:54:41 VZ3 95 V129 +19:30 +18:38 03:05 643 191 834
152 Mareks Lazda 3758 00:54:43 VZ3 96 V130 +19:32 +18:40 04:09 643 142 785
153 Arvis Meldrājs 13034 K41F 00:54:45 VZ3 97 V131 +19:34 +18:42 04:14 643 139 782
154 Madara Elksne 3595 Pazudušais azimuts 00:54:47 SZ3 16 S23 +11:11 +11:11 03:56 796 205 1001
155 Maija Pūpola 3219 Maratona Klubs 00:54:50 SZ3 17 S24 +11:14 +11:14 04:13 795 191 986
156 Igors Ļebedevs 3516 Gjensidige 00:54:50 VZ3 98 V132 +19:39 +18:47 04:25 642 134 776
157 Viktors Malihins 3213 Infinity 00:54:55 VZ3 99 V133 +19:44 +18:52 03:07 641 189 830
158 Aivis Mitenieks 3445 Swedbank 00:55:18 VZ3 100 V134 +20:07 +19:15 04:21 636 136 772
159 Jānis Bulāns 3310 Sportland 00:55:19 VZ3 101 V135 +20:08 +19:16 03:16 636 181 817
160 Aleksandrs Maklagins 3179 DzSK Lokomotīve 00:55:21 VZ3 102 V136 +20:10 +19:18 03:54 636 151 787
161 Edgars Miķelsons 3719 Lynxdojo 00:55:22 VZ2 30 V137 +20:11 +20:11 04:05 635 144 779
162 Gita Lilienšteina 13150 ind. 00:55:24 SZ3 18 S25 +11:48 +11:48 04:09 787 194 981
163 Māris Reiniks 3351 00:55:28 VZ3 103 V138 +20:17 +19:25 03:56 634 150 784
164 Edgars Fecers 3309 Sportland 00:55:39 VZ2 31 V139 +20:28 +20:28 04:26 632 133 765
165 Emīls Žubulis 3759 00:55:47 VZ2 32 V140 +20:36 +20:36 03:21 631 176 807
166 Viesturs Tomels 3435 00:55:51 VZ3 104 V141 +20:40 +19:48 04:21 630 136 766
167 Uldis Doniņš 3218 Moller Auto Ventspils / MRC 00:55:58 VZ3 105 V142 +20:47 +19:55 04:03 629 146 775
168 Andris Dalbiņš 3703 00:56:01 VZ1 6 V143 +20:50 +14:14 04:18 628 137 765
169 Rolands Rozītis 3757 Mailigen 00:56:02 VZ3 106 V144 +20:51 +19:59 04:42 628 126 754
170 Reinis Rozītis 3136 Liepājas Vieglatlētikas klubs 00:56:03 VZ3 107 V145 +20:52 +20:00 03:08 628 188 816
171 Kaspars Aksenoks 3093 00:56:07 VZ3 108 V146 +20:56 +20:04 03:41 627 160 787
172 Jānis Rāzna 3116 SSK Bebra 00:56:12 VZ3 109 V147 +21:01 +20:09 04:00 626 148 774
173 Nauris Krūmiņš 3615 Krūmiņi 00:56:14 VZ3 110 V148 +21:03 +20:11 04:13 626 140 766
174 Intars Červinskis 3280 Smaids A 00:56:17 VZ3 111 V149 +21:06 +20:14 04:10 625 142 767
175 Jānis Leinbergs 3001 Eco Teh Baltia 00:56:18 VZ3 112 V150 +21:07 +20:15 04:08 625 143 768
176 Haralds Jēgers 3515 Liepkalni 00:56:23 VZ2 33 V151 +21:12 +21:12 04:31 624 131 755
177 Raivis Ruskulis 3695 Aizdevums.lv 00:56:27 VZ3 113 V152 +21:16 +20:24 04:22 623 135 758
178 Roberts Šveicers 13456 DzSK Lokomotīve 00:56:33 VZ3 114 V153 +21:22 +20:30 04:05 622 144 766
179 Dārta Otomere 3322 00:56:34 SZ3 19 S26 +12:58 +12:58 04:20 771 186 957
180 Vladimirs Jekimovs 3649 Jekimovi 00:56:35 VZ3 115 V154 +21:24 +20:32 04:03 622 146 768
181 Alvis Tribockis 3012 00:56:36 VZ3 117 V155 +21:25 +20:33 03:59 622 148 770
182 Ivo Pušņins 3056 00:56:36 VZ3 116 V156 +21:25 +20:33 04:39 622 127 749
183 Edgars Krastiņš 3163 00:56:39 VZ3 118 V157 +21:28 +20:36 04:05 621 144 765
184 Marija Vasiļjeva 3594 VSK Noskrien 00:56:40 SZ3 20 S27 +13:04 +13:04 04:20 769 186 955
185 Dace Veipa 3013 VSK Noskrien Vāveres 00:56:49 SZ3 21 S28 +13:13 +13:13 04:04 767 198 965
186 Renārs Reiniks 3468 00:56:50 VZ3 119 V158 +21:39 +20:47 04:21 619 136 755
187 Igors Kozlovs 3044 Franči 00:56:55 VZ3 120 V159 +21:44 +20:52 04:02 618 146 764
188 Artis Sproģis 3262 Mēs nebūsim pirmie! 00:56:56 VZ2 34 V160 +21:45 +21:45 04:16 618 138 756
189 Emīls Fetlers 3760 00:56:57 VZ3 121 V161 +21:46 +20:54 04:04 618 145 763
190 Ansis Kuplis 3489 WWW.RUNNING.LV 00:56:59 VZ3 122 V162 +21:48 +20:56 04:08 617 143 760
191 Linda Bērziņa 13464 Saldus Boksa Klubs 00:57:06 SZ3 22 S29 +13:30 +13:30 04:20 764 186 950
192 Ieva Siugale 13234 ind. 00:57:09 SZ3 23 S30 +13:33 +13:33 04:18 763 187 950
193 Madara Ozola 3196 Saldus Boksa Klubs 00:57:13 SZ3 24 S31 +13:37 +13:37 04:14 762 190 952
194 Ernests Grietens 3115 00:57:17 VZ2 35 V163 +22:06 +22:06 04:35 614 129 743
195 Pēteris Rozītis 3552 Liepājas Vieglatlētikas klubs 00:57:19 VZ3 123 V164 +22:08 +21:16 03:47 614 156 770
196 Sanita Kolna 3709 00:57:20 SZ3 25 S32 +13:44 +13:44 04:09 760 194 954
197 Mārtiņš Rāzna 3117 SSK Bebra 00:57:21 VZ3 124 V165 +22:10 +21:18 04:33 613 130 743
198 Aiga Grandāne 13066 KoBalts 00:57:23 SZ3 26 S33 +13:47 +13:47 04:06 760 196 956
199 Ivars Krūmiņš 3003 SK Katrīna 00:57:26 VZ3 125 V166 +22:15 +21:23 03:50 613 154 767
200 Dace Jukuma 3259 SK Sigulda 00:57:28 SZ3 27 S34 +13:52 +13:52 04:43 759 171 930
201 Tomass Tankelsons 3748 00:57:29 VZ3 126 V167 +22:18 +21:26 04:13 612 140 752
202 Endijs Zariņš 3274 Zemgales Ziņas 00:57:31 VZ3 127 V168 +22:20 +21:28 04:11 612 141 753
203 Sabīne Eglīte 3035 Eglīši 00:57:33 SZ3 28 S35 +13:57 +13:57 04:29 758 180 938
204 Dzintra Kārkliņa 3352 00:57:39 SZ3 29 S36 +14:03 +14:03 04:10 756 193 949
205 Ivars Timko 3570 00:57:40 VZ3 128 V169 +22:29 +21:37 04:08 610 143 753
206 Vladimirs Varezkins 3752 00:57:41 VZ3 129 V170 +22:30 +21:38 04:02 610 146 756
207 Ieva Freidenfelde 3535 00:57:45 SZ3 30 S37 +14:09 +14:09 04:35 755 176 931
208 Igors Zinkevičs 3187 00:57:48 VZ3 130 V171 +22:37 +21:45 04:15 609 139 748
209 Megija Stalberga 3578 Valmieras bērnu sporta skola 00:57:56 SZ2 7 S38 +14:20 +11:41 03:28 753 232 985
210 Kārlis Bērziņš 3415 Virsotne/Marmot 00:57:57 VZ1 7 V172 +22:46 +16:10 03:25 607 173 780
211 Sandra Gaile 3278 00:58:00 SZ3 31 S39 +14:24 +14:24 03:59 752 202 954
212 Artūrs Dedzis 3300 PULSAR 00:58:10 VZ3 131 V173 +22:59 +22:07 05:08 605 115 720
213 Agnese Zīmele 3434 SK Tērauds 00:58:11 SZ2 8 S40 +14:35 +11:56 04:00 749 201 950
214 Intars Zilgalvis 3547 00:58:12 VZ3 132 V174 +23:01 +22:09 04:12 605 140 745
215 Andris Mednis 3640 00:58:22 VZ3 133 V175 +23:11 +22:19 04:29 603 132 735
216 Mārtiņš Braslavs 3729 00:58:23 VZ3 134 V176 +23:12 +22:20 03:54 603 151 754
217 Oļegs Kopijs 13448 Saldus Boksa Klubs 00:58:27 VZ3 135 V177 +23:16 +22:24 04:08 602 143 745
218 Sintija Arbidāne 3417 VENDEN 00:58:29 SZ3 32 S41 +14:53 +14:53 03:49 746 211 957
219 Kristīne Gržibovska 3000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 00:58:32 SZ3 33 S42 +14:56 +14:56 04:09 745 194 939
220 Ina Kalugina 3620 SMILE&Run 00:58:35 SZ3 34 S43 +14:59 +14:59 05:00 744 161 905
221 Līga Glāzere-Spalviņa 3754 00:58:43 SZ3 35 S44 +15:07 +15:07 04:33 743 177 920
222 Dainis Kārkliņš 13484 3Culture 00:58:43 VZ2 36 V178 +23:32 +23:32 04:51 599 122 721
223 Raivis Ragainis 3090 KROKUS 00:58:43 VZ3 136 V179 +23:32 +22:40 04:42 599 126 725
224 Niklāvs Jānis Avotiņš 3488 00:58:46 VZ2 37 V180 +23:35 +23:35 04:43 599 125 724
225 Juris Misters 3517 00:58:50 VZ3 137 V181 +23:39 +22:47 04:35 598 129 727
226 Igors Mihaļevs 3561 Jēkabpils LAT 00:58:50 VZ3 138 V182 +23:39 +22:47 04:00 598 148 746
227 Juris Kārkliņš 3476 Dobeles Dzirnavnieks 00:58:53 VZ3 139 V183 +23:42 +22:50 04:08 598 143 741
228 Dainis Muško 3039 Kartavkalnu buki 00:58:54 VZ3 140 V184 +23:43 +22:51 04:26 597 133 730
229 Indra Simsone 3319 Īvāni 00:58:56 SZ3 36 S45 +15:20 +15:20 04:20 740 186 926
230 Guna Sprūde 3283 VSK Noskrien 00:58:58 SZ3 37 S46 +15:22 +15:22 04:11 739 192 931
231 Klāvs Vasilis 3498 00:58:58 VZ3 141 V185 +23:47 +22:55 04:15 597 139 736
232 Gita Vilensone 3208 VSK Noskrien Vāveres 00:58:59 SZ3 38 S47 +15:23 +15:23 04:07 739 196 935
233 Saulis Skabeiķis 3527 Mārupe 00:58:59 VZ3 142 V186 +23:48 +22:56 04:30 596 131 727
234 Egnārs Gudriķis 3008 ASICS 00:58:59 VZ3 143 V187 +23:48 +22:56 04:28 596 132 728
235 Klinta Gritāne 3211 00:59:01 SZ2 9 S48 +15:25 +12:46 04:38 739 174 913
236 Dace Hartmane 3575 00:59:03 SZ3 39 S49 +15:27 +15:27 04:23 738 184 922
237 Ansis Emīls Zīvers 3737 00:59:03 VZ2 38 V188 +23:52 +23:52 04:19 596 137 733
238 Jānis Sondors 3302 Sportland 00:59:04 VZ3 144 V189 +23:53 +23:01 04:29 596 132 728
239 Raivis Cakuls 3107 Cakuli 00:59:05 VZ3 145 V190 +23:54 +23:02 04:34 595 129 724
240 Edgars Blūms 3018 Rush B 00:59:06 VZ3 147 V191 +23:55 +23:03 05:01 595 118 713
241 Miķelis Vindavs 13170 00:59:06 VZ3 146 V192 +23:55 +23:03 04:29 595 132 727
242 Zane Cera 3240 00:59:07 SZ2 10 S50 +15:31 +12:52 03:55 738 206 944
243 Mārtiņš Straume 3694 00:59:14 VZ3 148 V193 +24:03 +23:11 04:15 594 139 733
244 Imants Kaldre 13444 VSK Noskrien 00:59:15 VZ3 149 V194 +24:04 +23:12 03:48 594 155 749
245 Marta Heringa 3311 Sportland 00:59:18 SZ2 11 S51 +15:42 +13:03 04:29 735 180 915
246 Agita Gritāne 3202 Biznesa parks ABAVA 00:59:20 SZ3 40 S52 +15:44 +15:44 04:44 735 170 905
247 Ilze Zavicka 3465 Siguldas Maratona klubs 00:59:20 SZ3 41 S53 +15:44 +15:44 04:46 735 169 904
248 Tomass Reinis Tīss 3484 00:59:20 VZ2 39 V195 +24:09 +24:09 04:02 593 146 739
249 Arturs Robalds 3169 MEXXIN 00:59:22 VZ3 150 V196 +24:11 +23:19 04:46 593 124 717
250 Džanita Freija 3184 Moller Auto Ventspils 00:59:24 SZ3 42 S54 +15:48 +15:48 04:08 734 195 929
251 Evita Ruskova 3027 VSK Noskrien 00:59:24 SZ3 43 S55 +15:48 +15:48 03:58 734 203 937
252 Artūrs Rudzītis 3544 My Sport veikals / SK Tērauds 00:59:26 VZ3 151 V197 +24:15 +23:23 04:35 592 129 721
253 Santa Torstere 3441 00:59:27 SZ3 44 S56 +15:51 +15:51 04:35 733 176 909
254 Natālija Joničenko 13114 00:59:30 SZ3 45 S57 +15:54 +15:54 04:14 733 190 923
255 Haralds Pūce 3746 Krodziņš Šlāgeris 00:59:30 VZ3 152 V198 +24:19 +23:27 04:39 591 127 718
256 Kristīne Mergina 3063 00:59:33 SZ3 46 S58 +15:57 +15:57 04:25 732 182 914
257 Agnese Dzērve 3682 Carnikava 00:59:34 SZ3 47 S59 +15:58 +15:58 04:31 732 178 910
258 Rolands Gritāns 3201 Biznesa parks ABAVA 00:59:35 VZ3 153 V199 +24:24 +23:32 04:45 590 124 714
259 Didzis Galauliņš 3365 Es un es pats 00:59:38 VZ3 154 V200 +24:27 +23:35 04:23 590 135 725
260 Jānis Pinka 13182 00:59:39 VZ3 155 V201 +24:28 +23:36 04:51 590 122 712
261 Normunds Rūja 3642 00:59:44 VZ3 156 V202 +24:33 +23:41 04:35 589 129 718
262 Aiga Dombrovska 3128 00:59:50 SZ3 48 S60 +16:14 +16:14 04:44 729 170 899
263 Andis Ruskulis 3629 A&D 00:59:55 VZ3 157 V203 +24:44 +23:52 04:41 587 126 713
264 Madara Grava 13278 00:59:56 SZ3 49 S61 +16:20 +16:20 04:25 727 182 909
265 Aleksandra Fjodorova 3070 Čop čop čop 01:00:00 SZ3 50 S62 +16:24 +16:24 04:42 727 171 898
266 Jevgeņijs Šakels 13178 DzSk lokomatīve 01:00:00 VZ3 158 V204 +24:49 +23:57 04:19 586 137 723
267 Uldis Glāzers 3288 DNB banka 01:00:02 VZ3 159 V205 +24:51 +23:59 04:43 586 125 711
268 Mārtiņš Kuikulītis 3733 01:00:04 VZ3 160 V206 +24:53 +24:01 04:29 586 132 718
269 Ligita Leitlande 3401 01:00:05 SZ3 51 S63 +16:29 +16:29 04:37 726 174 900
270 Juris Brēdiķis 3526 MARATONA KLUBS 01:00:05 VZ3 161 V207 +24:54 +24:02 04:00 586 148 734
271 Mareks Brokāns 3451 01:00:05 VZ3 162 V208 +24:54 +24:02 04:14 586 139 725
272 Diāna Lauska 3691 01:00:08 SZ3 52 S64 +16:32 +16:32 04:36 725 175 900
273 Kārlis Vancovičs 3390 HK Patrioti 01:00:17 VZ2 40 V209 +25:06 +25:06 05:01 584 118 702
274 Jorens Zemītis-Kaltenieks 3579 01:00:20 VZ3 163 V210 +25:09 +24:17 04:16 583 138 721
275 Armands Andersons 3530 01:00:21 VZ3 164 V211 +25:10 +24:18 04:32 583 130 713
276 Dace Šķirus 3557 01:00:22 SZ3 53 S65 +16:46 +16:46 04:54 722 164 886
277 Jurijs Sarikins 3180 DzSK Lokomotīve 01:00:24 VZ3 166 V212 +25:13 +24:21 04:30 583 131 714
278 Jānis Zemītis 3690 01:00:24 VZ3 165 V213 +25:13 +24:21 04:05 583 144 727
279 Ieva Zemarāja 3393 01:00:29 SZ3 54 S66 +16:53 +16:53 03:59 721 202 923
280 Vita Duļbinska 3501 LSPA 01:00:30 SZ3 55 S67 +16:54 +16:54 05:07 721 157 878
281 Nauris Enkuzens 3524 Swedbank 01:00:31 VZ3 167 V214 +25:20 +24:28 04:03 581 146 727
282 Aleksis Orlovs 3119 01:00:33 VZ3 168 V215 +25:22 +24:30 04:30 581 131 712
283 Raitis Urbēns 3466 Powerwash.lv 01:00:37 VZ3 169 V216 +25:26 +24:34 04:18 580 137 717
284 Lauma Kugrēna 3740 EUGESTA un Partneri 01:00:40 SZ3 56 S68 +17:04 +17:04 05:04 719 159 878
285 Edgars Maļinovskis 3702 01:00:41 VZ3 170 V217 +25:30 +24:38 03:33 580 166 746
286 Kristaps Kozlovskis 3747 ATEA Global Services 01:00:41 VZ3 171 V218 +25:30 +24:38 04:40 580 126 706
287 Uldis Jurgensons 13058 Gjensidige 01:00:44 VZ3 172 V219 +25:33 +24:41 05:01 579 118 697
288 Līga Liniņa 3751 01:00:45 SZ3 59 S69 +17:09 +17:09 04:21 718 185 903
289 Zane Pakalniece 3129 Es, Džastins un Liene 01:00:45 SZ3 58 S70 +17:09 +17:09 04:09 718 194 912
290 Ieva Klintsone 13134 01:00:45 SZ3 57 S71 +17:09 +17:09 04:09 718 194 912
291 Oskars Jakušenoks 3708 Resnie putni 01:00:46 VZ3 173 V220 +25:35 +24:43 04:38 579 127 706
292 Guntars Priede 3394 01:00:46 VZ3 174 V221 +25:35 +24:43 04:11 579 141 720
293 Karīna Agafonova 3385 TRXCēsis 01:00:55 SZ3 60 S72 +17:19 +17:19 04:53 716 165 881
294 Jana Puze 3467 01:01:01 SZ3 61 S73 +17:25 +17:25 04:50 715 167 882
295 Normunds Davidčuks 3388 Stāmučnieki 01:01:01 VZ3 175 V222 +25:50 +24:58 04:44 577 125 702
296 Dzintars Zonenbergs 3439 01:01:10 VZ3 176 V223 +25:59 +25:07 04:41 575 126 701
297 Dins Jakuška 3605 Bauerfeind 01:01:15 VZ3 178 V224 +26:04 +25:12 04:12 574 140 714
298 Edgars Zariņš 3469 01:01:15 VZ3 177 V225 +26:04 +25:12 04:28 574 132 706
299 Rudolfs Kugrens 3697 01:01:18 VZ3 179 V226 +26:07 +25:15 04:44 574 125 699
300 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3320 VSK noskrien 01:01:19 SZ3 62 S74 +17:43 +17:43 04:28 711 180 891
301 Māris Berķis 3739 pulsometrs.lv 01:01:20 VZ3 180 V227 +26:09 +25:17 03:12 574 184 758
302 Rūta Puida 3750 SSK BEBRA 01:01:21 SZ3 63 S75 +17:45 +17:45 04:48 711 168 879
303 Edgars Zaķis 3413 01:01:28 VZ3 181 V228 +26:17 +25:25 04:21 572 136 708
304 Māra Kāle 3159 DOMDARIS 01:01:31 SZ3 64 S76 +17:55 +17:55 04:21 709 185 894
305 Aldis Glāzers 13010 01:01:34 VZ3 182 V229 +26:23 +25:31 04:53 571 121 692
306 Baiba Broka 13146 01:01:35 SZ3 65 S77 +17:59 +17:59 04:42 708 171 879
307 Olga Radžabova 13500 Arkan Workout 01:01:38 SZ3 66 S78 +18:02 +18:02 04:44 707 170 877
308 Ilze Baumane 3586 01:01:38 SZ3 67 S79 +18:02 +18:02 04:40 707 173 880
309 Aigars Eglājs 3031 Pa Vienam 01:01:43 VZ3 183 V230 +26:32 +25:40 04:56 570 120 690
310 Kristaps Anškens 3426 JSK Gālene 01:01:44 VZ3 184 V231 +26:33 +25:41 03:59 570 148 718
311 Evija Abiļeva 3471 Swedbank 01:01:49 SZ3 68 S80 +18:13 +18:13 03:47 705 213 918
312 Dace Pauriņa 3456 01:01:54 SZ3 69 S81 +18:18 +18:18 04:36 704 175 879
313 Arnolds Princis 3538 01:01:55 VZ3 185 V232 +26:44 +25:52 04:45 568 124 692
314 Juuris Gaidelis 13186 Maratona Klubs 01:02:04 VZ3 186 V233 +26:53 +26:01 04:22 567 135 702
315 Toms Ķikusts 3060 01:02:05 VZ3 187 V234 +26:54 +26:02 03:55 567 151 718
316 Jana Kaļagina 3237 01:02:09 SZ3 70 S82 +18:33 +18:33 05:16 702 153 855
317 Ilgvars Ribušs 3768 IRAnete 01:02:10 VZ3 188 V235 +26:59 +26:07 04:37 566 128 694
318 Igors Vasiljevs 3713 01:02:21 VZ3 189 V236 +27:10 +26:18 03:12 564 184 748
319 Iveta Lazdiņa 3600 Peintbola parks 2xL 01:02:28 SZ3 71 S83 +18:52 +18:52 05:20 698 151 849
320 Veronika Buhalova 3246 01:02:28 SZ3 72 S84 +18:52 +18:52 05:20 698 151 849
321 Mārtiņš Kaķītis 3148 KoBalts 01:02:32 VZ3 190 V237 +27:21 +26:29 04:18 563 137 700
322 Daina Stonka 3234 01:02:33 SZ2 12 S85 +18:57 +16:18 05:01 697 160 857
323 Valdis Pūķis 3243 PŪĶI 01:02:44 VZ3 191 V238 +27:33 +26:41 05:00 561 118 679
324 Raitis Lapsiņš 3479 Sk Pitoni 01:02:44 VZ3 192 V239 +27:33 +26:41 04:54 561 120 681
325 Baiba Bērziņa 3734 01:02:47 SZ3 73 S86 +19:11 +19:11 04:28 694 180 874
326 Jānis Bokmanis 13070 Dance Dance Dance 01:02:48 VZ3 193 V240 +27:37 +26:45 05:34 560 106 666
327 Olesja Baikova 3652 Kinestape.com 01:02:49 SZ3 74 S87 +19:13 +19:13 04:12 694 192 886
328 Līva Rudzīte 3399 01:02:49 SZ3 75 S88 +19:13 +19:13 05:01 694 160 854
329 Atis Šēnbergs 13210 01:02:49 VZ3 194 V241 +27:38 +26:46 04:58 560 119 679
330 Edgars Kviatkovskis 3102 Eco Teh Baltia 01:02:52 VZ2 41 V242 +27:41 +27:41 04:17 560 138 698
331 Gundega Careva 3505 01:02:55 SZ3 76 S89 +19:19 +19:19 05:11 693 155 848
332 Katrīna Stivriņa 13262 01:02:56 SZ3 78 S90 +19:20 +19:20 05:25 693 149 842
333 Laima Vosa 3059 Čop čop čop 01:02:56 SZ3 77 S91 +19:20 +19:20 04:09 693 194 887
334 Krišjānis Krūmiņš 3584 01:02:56 VZ3 195 V243 +27:45 +26:53 04:23 559 135 694
335 Miks Kondratovičs 3383 01:02:56 VZ3 196 V244 +27:45 +26:53 04:19 559 137 696
336 Ernests Fuksis 3447 01:02:56 VZ3 197 V245 +27:45 +26:53 04:49 559 122 681
337 Guntis Zvilna 3200 Biznesa parks ABAVA 01:03:01 VZ3 198 V246 +27:50 +26:58 04:59 558 118 676
338 Ivars Lapše 3076 DzSK Lokomotīve 01:03:07 VZ3 199 V247 +27:56 +27:04 04:48 557 123 680
339 Denisa Preimane 3194 Swedbank 01:03:16 SZ3 79 S92 +19:40 +19:40 05:08 689 157 846
340 Andris Lanka 3577 TRX Cēsis 01:03:16 VZ3 200 V248 +28:05 +27:13 04:15 556 139 695
341 Haralds Iesalnieks 3574 01:03:17 VZ2 42 V249 +28:06 +28:06 05:28 556 108 664
342 Maira Ķikure 3189 01:03:18 SZ3 80 S93 +19:42 +19:42 05:04 689 159 848
343 Agnese Kuzmina 3166 Overly 01:03:18 SZ3 81 S94 +19:42 +19:42 04:24 689 183 872
344 Agris Tomaševičs 3284 VSK Noskrien 01:03:18 VZ3 201 V250 +28:07 +27:15 04:47 556 123 679
345 Maija Olšteina 3460 01:03:19 SZ2 13 S95 +19:43 +17:04 04:20 689 186 875
346 Zane Galdiņa 3233 01:03:20 SZ3 82 S96 +19:44 +19:44 04:52 688 165 853
347 Jurģis Baumeisters 3411 01:03:29 VZ3 202 V251 +28:18 +27:26 04:26 554 133 687
348 Krists Zambergs 3266 Prometal Group 01:03:34 VZ3 203 V252 +28:23 +27:31 05:07 553 115 668
349 Juris Platgalvis-Bancāns 3421 01:03:41 VZ3 204 V253 +28:30 +27:38 05:18 552 111 663
350 Māris Sauka 3762 01:03:42 VZ3 205 V254 +28:31 +27:39 04:53 552 121 673
351 Reinis Elksnis 3603 RZ team 01:03:42 VZ3 206 V255 +28:31 +27:39 03:10 552 186 738
352 Normunds Ermičs 13452 DzSK Lokomotīve 01:03:48 VZ3 207 V256 +28:37 +27:45 04:49 551 122 673
353 Madara Kraukle 13050 01:03:49 SZ3 83 S97 +20:13 +20:13 04:59 683 162 845
354 Kristaps Straume 3665 SPORTLAND 01:03:52 VZ3 208 V257 +28:41 +27:49 04:55 551 120 671
355 Gatis Caunītis 3282 01:03:53 VZ3 209 V258 +28:42 +27:50 04:34 551 129 680
356 Toms Točs 3276 01:03:54 VZ2 43 V259 +28:43 +28:43 05:30 551 107 658
357 Stanislav Shabalin 3143 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:03:54 VZ3 210 V260 +28:43 +27:51 04:39 551 127 678
358 Kaspars Vilcāns 3366 01:03:56 VZ3 211 V261 +28:45 +27:53 04:52 550 121 671
359 Oskars Gailītis 3704 Koka Centrs 01:03:57 VZ3 212 V262 +28:46 +27:54 04:45 550 124 674
360 Ilze Olte 3327 01:04:01 SZ3 84 S98 +20:25 +20:25 04:37 681 174 855
361 Maksims Birjuļins 3289 DNB banka 01:04:02 VZ3 213 V263 +28:51 +27:59 05:10 549 114 663
362 Aigars Olavs 3429 01:04:02 VZ3 214 V264 +28:51 +27:59 03:47 549 156 705
363 Ģirts PelĪte 3496 PELĪTES 01:04:03 VZ3 215 V265 +28:52 +28:00 04:46 549 124 673
364 Viktors Griņevičs 3596 ABC Software 01:04:04 VZ3 216 V266 +28:53 +28:01 05:03 549 117 666
365 Līva Šteinberga 3097 Galeo Consulting 01:04:07 SZ3 85 S99 +20:31 +20:31 05:03 680 159 839
366 Ieva Leitlande 13018 Eži 01:04:10 SZ3 86 S100 +20:34 +20:34 04:53 679 165 844
367 Valdis Sirsniņš 3108 Jaunmārupe 01:04:12 VZ3 217 V267 +29:01 +28:09 04:47 548 123 671
368 Krista Kupča 3736 01:04:14 SZ2 14 S101 +20:38 +17:59 05:03 679 159 838
369 Artūrs Bricis 3662 SPORTLAND 01:04:14 VZ3 218 V268 +29:03 +28:11 04:33 548 130 678
370 Eleonora Pērkone 3343 KNAUF 01:04:21 SZ3 87 S102 +20:45 +20:45 04:55 678 164 842
371 Kristaps Zaļkalns 3127 KoBalts 01:04:21 VZ3 219 V269 +29:10 +28:18 03:34 547 165 712
372 Signe Seškena 3049 SSK Bebra 01:04:24 SZ3 88 S103 +20:48 +20:48 05:22 677 150 827
373 Klāvs Klapars 3114 VSK Noskrien 01:04:26 VZ1 8 V270 +29:15 +22:39 04:45 546 124 670
374 Ieva Sproģe 3263 Mēs nebūsim pirmie! 01:04:31 SZ2 15 S104 +20:55 +18:16 05:19 676 151 827
375 Dzintars Boldāns 3075 DzSK Lokomotīve 01:04:34 VZ3 220 V271 +29:23 +28:31 04:56 545 120 665
376 Dace Mačevska 3656 VSK Noskrien 01:04:41 SZ3 90 S105 +21:05 +21:05 05:12 674 155 829
377 Viktorija Maksimova 3324 01:04:41 SZ3 89 S106 +21:05 +21:05 04:27 674 181 855
378 Samanta Sonora Kalniņa 3560 KROKUS 01:04:48 SZ1 2 S107 +21:12 +12:01 04:53 673 165 838
379 Andris Dzenuška 3217 01:04:53 VZ3 221 V272 +29:42 +28:50 04:53 542 121 663
380 Anete Skraustiņa 3408 Swedbank 01:04:56 SZ3 91 S108 +21:20 +21:20 03:45 671 215 886
381 Kristaps Draudiņš 3664 SPORTLAND 01:05:00 VZ3 222 V273 +29:49 +28:57 05:35 541 106 647
382 Ringolds Jaunzems 3459 GEMOSS 01:05:05 VZ3 223 V274 +29:54 +29:02 05:40 541 104 645
383 Lauma Čerņevska 3205 VSK Noskrien Vāveres 01:05:05 SZ3 92 S109 +21:29 +21:29 05:50 670 138 808
384 Reinis Sparāns 13254 Sparānu klans 01:05:11 VZ3 224 V275 +30:00 +29:08 04:45 540 124 664
385 Alise Zarāne 3634 01:05:13 SZ3 93 S110 +21:37 +21:37 05:17 669 152 821
386 Imants Tiesnieks 3610 01:05:13 VZ3 225 V276 +30:02 +29:10 04:51 539 122 661
387 Baiba Damberga 3308 Sportland 01:05:14 SZ3 94 S111 +21:38 +21:38 05:29 668 147 815
388 Ilze Goša 3046 Maratona klubs 01:05:15 SZ3 95 S112 +21:39 +21:39 05:11 668 155 823
389 Māris Krūmiņš 3725 ATEA Global Services 01:05:17 VZ3 226 V277 +30:06 +29:14 05:09 539 115 654
390 Svetlana Šanceva 13002 NRC 01:05:26 SZ3 96 S113 +21:50 +21:50 04:51 666 166 832
391 Elīna Frīzendorfa 13006 NRC 01:05:26 SZ3 97 S114 +21:50 +21:50 04:52 666 165 831
392 Nora Zvirbule 13118 01:05:28 SZ3 98 S115 +21:52 +21:52 05:03 666 159 825
393 Egita Neško 3296 01:05:28 SZ3 99 S116 +21:52 +21:52 04:42 666 171 837
394 Dāvis Freibergs 3698 01:05:29 VZ3 227 V278 +30:18 +29:26 05:14 537 113 650
395 Kristiāna Kuzņecova 13110 01:05:32 SZ1 3 S117 +21:56 +12:45 04:48 665 168 833
396 Ilona Bēmere 3292 Baldones sieviešu skriešanas komanda 01:05:38 SZ3 100 S118 +22:02 +22:02 05:30 664 146 810
397 Sniga Promberga 3098 CrossFit Rīdzene 1 01:05:45 SZ3 101 S119 +22:09 +22:09 05:21 663 150 813
398 Arvis Krūmiņš 3581 01:05:48 VZ3 228 V279 +30:37 +29:45 04:37 535 128 663
399 Anna Brokāne 3086 Solis Dabā 01:05:50 SZ3 102 S120 +22:14 +22:14 04:14 662 190 852
400 Līga Briža 3285 DNB banka 01:05:51 SZ3 103 S121 +22:15 +22:15 04:57 662 163 825
401 Inese Orlova 13014 Alūksne 01:05:54 SZ3 104 S122 +22:18 +22:18 05:01 662 160 822
402 Ginta Bogdanova 3286 BKP 01:05:56 SZ2 16 S123 +22:20 +19:41 04:54 661 164 825
403 Andžejs Čerņavskis 3384 01:05:56 VZ3 229 V280 +30:45 +29:53 04:44 534 125 659
404 Kristīne Gornava 3255 SK Sigulda 01:05:59 SZ3 105 S124 +22:23 +22:23 05:24 661 149 810
405 Zane Vīle-Bērziņa 3661 01:06:00 SZ3 106 S125 +22:24 +22:24 05:12 661 155 816
406 Māris Graudiņš 3242 01:06:16 VZ3 230 V281 +31:05 +30:13 05:34 531 106 637
407 Sanita Kalniņa 3416 01:06:19 SZ3 108 S126 +22:43 +22:43 04:25 657 182 839
408 Dace Skrastiņa 3367 01:06:19 SZ3 107 S127 +22:43 +22:43 05:24 657 149 806
409 Zane Dille 3175 01:06:20 SZ3 109 S128 +22:44 +22:44 05:13 657 154 811
410 Aigars Kājiņš 3033 AK 01:06:20 VZ3 231 V282 +31:09 +30:17 05:00 530 118 648
411 Lorita Inita Priede 3281 01:06:21 SZ2 17 S129 +22:45 +20:06 04:56 657 163 820
412 Linda Lūse 3493 01:06:24 SZ3 110 S130 +22:48 +22:48 05:01 657 160 817
413 Rūdolfs Abiļevs 3470 New Village Workout 01:06:24 VZ3 233 V283 +31:13 +30:21 04:18 530 137 667
414 Edgars Kirhners 3492 01:06:24 VZ3 232 V284 +31:13 +30:21 04:25 530 134 664
415 Daiga Vilkaste 3061 01:06:26 SZ3 111 S131 +22:50 +22:50 05:10 656 156 812
416 Ēriks Liflands 3232 HK Patrioti 01:06:27 VZ3 234 V285 +31:16 +30:24 05:09 529 115 644
417 Zane Ivanāne 3072 VSK Noskrien Blonde 01:06:28 SZ3 112 S132 +22:52 +22:52 05:52 656 137 793
418 Valerija Ivanova 3687 ALIV 01:06:33 SZ2 18 S133 +22:57 +20:18 05:02 655 160 815
419 Kristaps Janovičs 13158 01:06:33 VZ2 44 V286 +31:22 +31:22 05:02 529 117 646
420 Lana Lindermane 3372 01:06:34 SZ3 113 S134 +22:58 +22:58 05:14 655 154 809
421 Lita Juberte-Krūmiņa 3614 Krūmiņi 01:06:35 SZ3 114 S135 +22:59 +22:59 06:13 655 129 784
422 Tore Thun 3551 Latnorwaly 01:06:46 VZ3 235 V287 +31:35 +30:43 05:03 527 117 644
423 Andris Mačevskis 3101 01:06:53 VZ3 236 V288 +31:42 +30:50 05:24 526 109 635
424 Laura Cepurite 3655 01:06:55 SZ3 115 S136 +23:19 +23:19 05:15 652 153 805
425 Edgars Cirvelis 13230 01:06:55 VZ3 237 V289 +31:44 +30:52 05:14 526 113 639
426 Ritvars Bušs 13472 01:06:56 VZ2 45 V290 +31:45 +31:45 05:00 526 118 644
427 Atis Barausks 13166 4culture 01:06:57 VZ2 46 V291 +31:46 +31:46 04:57 526 119 645
428 Laila Rozīte 3248 01:06:59 SZ3 116 S137 +23:23 +23:23 05:29 651 147 798
429 Ainārs Jermacāns 3085 AkmensDizains.lv 01:06:59 VZ3 238 V292 +31:48 +30:56 04:58 525 119 644
430 Anda Grantiņa 3607 01:07:00 SZ3 117 S138 +23:24 +23:24 05:08 651 157 808
431 Edgars Lelis 3491 01:07:00 VZ3 239 V293 +31:49 +30:57 04:16 525 138 663
432 Renāte Krūze 3588 01:07:02 SZ3 118 S139 +23:26 +23:26 05:22 650 150 800
433 Varis Putniņš 3651 01:07:02 VZ3 240 V294 +31:51 +30:59 04:59 525 118 643
434 Antra Spundiņa 3139 VSK Noskrien 01:07:06 SZ3 119 S140 +23:30 +23:30 05:46 650 140 790
435 Ansis Šenne 3507 KoBalts 01:07:08 VZ3 241 V295 +31:57 +31:05 05:14 524 113 637
436 Ina Graudiņa 3014 VSK Noskrien Vāveres 01:07:12 SZ3 120 S141 +23:36 +23:36 04:57 649 163 812
437 Liene Mudrova 3149 01:07:13 SZ3 121 S142 +23:37 +23:37 05:27 649 148 797
438 Gints Fjodorovs 3404 Amserv 01:07:17 VZ3 242 V296 +32:06 +31:14 05:00 523 118 641
439 Aiga Vīdmane 3045 01:07:19 SZ3 122 S143 +23:43 +23:43 04:53 648 165 813
440 Gatis Bērziņš 3338 01:07:20 VZ3 243 V297 +32:09 +31:17 04:49 523 122 645
441 Artis Ivanovs 3534 01:07:21 VZ3 244 V298 +32:10 +31:18 05:48 522 102 624
442 Guna Grosa 3541 01:07:27 SZ3 123 S144 +23:51 +23:51 05:05 646 158 804
443 Māris Veckalniņš 13078 Madona 01:07:30 VZ3 245 V299 +32:19 +31:27 05:27 521 108 629
444 Lelde Vancoviča 3389 Nūjo vesels 01:07:31 SZ3 124 S145 +23:55 +23:55 05:10 646 156 802
445 Sandis Dzērve 3599 01:07:32 VZ3 246 V300 +32:21 +31:29 05:26 521 109 630
446 Ieva Markāne 3239 01:07:33 SZ3 125 S146 +23:57 +23:57 05:15 645 153 798
447 Agnese Lorence 3405 01:07:34 SZ3 126 S147 +23:58 +23:58 05:46 645 140 785
448 Austris Uljāns 3123 01:07:35 VZ3 247 V301 +32:24 +31:32 05:34 521 106 627
449 Andis Tiļčiks 3161 Smiltene 01:07:37 VZ3 248 V302 +32:26 +31:34 05:08 520 115 635
450 Roberts Prūsis 3738 01:07:39 VZ3 249 V303 +32:28 +31:36 04:42 520 126 646
451 Mārcis Kārkliņš 3511 Liepkalni 01:07:41 VZ3 250 V304 +32:30 +31:38 04:40 520 126 646
452 Pēteris Blumbergs 13480 Mežmalas 01:07:43 VZ3 251 V305 +32:32 +31:40 05:10 520 114 634
453 Agnese Ginovska 13074 VSK Noskrien 01:07:53 SZ3 127 S148 +24:17 +24:17 05:37 642 143 785
454 Kristīne Meija 13202 01:07:54 SZ3 128 S149 +24:18 +24:18 05:17 642 152 794
455 Dainis Viļums 3653 01:07:54 VZ3 252 V306 +32:43 +31:51 05:29 518 108 626
456 Elīna Zālīte 3715 01:07:59 SZ3 129 S150 +24:23 +24:23 04:53 641 165 806
457 Kaspars Zaķis 3444 01:08:06 VZ3 253 V307 +32:55 +32:03 05:48 517 102 619
458 Līga Muižniece 3606 01:08:08 SZ2 19 S151 +24:32 +21:53 05:00 640 161 801
459 Vita Helmane 3464 Amserv 01:08:10 SZ3 130 S152 +24:34 +24:34 05:07 640 157 797
460 Edvīns Helmanis 3462 Amserv 01:08:10 VZ3 254 V308 +32:59 +32:07 04:40 516 126 642
461 Anita Galašina 3673 SPORTLAND 01:08:16 SZ2 20 S153 +24:40 +22:01 05:42 639 141 780
462 Gvido Lieknis 3337 SUBARU AD REM Auto 01:08:18 VZ3 255 V309 +33:07 +32:15 05:47 515 102 617
463 Zane Lukstiņa 3138 01:08:19 SZ3 131 S154 +24:43 +24:43 05:58 638 135 773
464 Elīna Jubele 3500 Mežmalas / Isostar 01:08:20 SZ3 132 S155 +24:44 +24:44 05:20 638 151 789
465 Toms Grīslis 3346 01:08:24 VZ3 256 V310 +33:13 +32:21 04:59 514 118 632
466 Madara Grandāne 3742 KoBalts 01:08:26 SZ3 133 S156 +24:50 +24:50 04:57 637 163 800
467 Ieva Lorence 3379 01:08:27 SZ3 134 S157 +24:51 +24:51 05:19 637 151 788
468 Elīna Mitičkina 3567 01:08:28 SZ3 135 S158 +24:52 +24:52 05:00 637 161 798
469 Juris Līpacis 3030 01:08:30 VZ3 257 V311 +33:19 +32:27 05:19 514 111 625
470 Sanita Roģe 3433 01:08:32 SZ3 136 S159 +24:56 +24:56 05:12 636 155 791
471 Aija Briede 3034 Mellene 01:08:34 SZ3 137 S160 +24:58 +24:58 05:52 636 137 773
472 Linda Dzirniece 3761 PH Print 01:08:35 SZ3 138 S161 +24:59 +24:59 05:09 636 156 792
473 Liene Bērziņa 3193 01:08:36 SZ3 139 S162 +25:00 +25:00 05:45 636 140 776
474 Mārtiņš Ruttulis 3192 01:08:36 VZ3 258 V312 +33:25 +32:33 05:46 513 102 615
475 Daina Rusule 3377 01:08:39 SZ3 140 S163 +25:03 +25:03 05:30 635 146 781
476 Raimonds Zīle 3549 01:08:40 VZ3 259 V313 +33:29 +32:37 04:47 512 123 635
477 Madara Štorha 3601 01:08:43 SZ3 141 S164 +25:07 +25:07 05:32 634 145 779
478 Lauma Zilgalve 3062 01:08:47 SZ3 142 S165 +25:11 +25:11 05:32 634 145 779
479 Aija Melezere 3047 SK Dzērvene 01:08:51 SZ3 143 S166 +25:15 +25:15 05:16 633 153 786
480 Pavels Kirilovskis 3638 Zoorbagan 01:08:51 VZ3 260 V314 +33:40 +32:48 05:12 511 113 624
481 Ieva Nagle 3619 01:08:53 SZ3 144 S167 +25:17 +25:17 05:28 633 147 780
482 Alise Trukšāne 3705 TeamBoriss 01:08:56 SZ3 145 S168 +25:20 +25:20 05:20 632 151 783
483 Toms Šimis 3525 01:09:02 VZ3 261 V315 +33:51 +32:59 04:56 510 120 630
484 Laura Barauska 3668 01:09:03 SZ2 21 S169 +25:27 +22:48 05:23 631 150 781
485 Marta Prauliņa 3382 Čiekurkalna Road Runner 01:09:05 SZ2 22 S170 +25:29 +22:50 05:11 631 155 786
486 Jānis Krumulds 3270 01:09:05 VZ3 262 V316 +33:54 +33:02 05:03 509 117 626
487 Normunds Vilūns 3643 01:09:06 VZ3 263 V317 +33:55 +33:03 05:34 509 106 615
488 Ieva Leikarte 3523 01:09:14 SZ3 146 S171 +25:38 +25:38 05:07 630 157 787
489 Arnis Leikarts 3207 01:09:14 VZ3 264 V318 +34:03 +33:11 05:12 508 113 621
490 Sabīne Prikule 3224 Pingvīni 01:09:15 SZ3 147 S172 +25:39 +25:39 06:01 630 134 764
491 Renārs Avotiņš 3686 01:09:19 VZ3 265 V319 +34:08 +33:16 05:33 508 106 614
492 Ilona Viļumsone 3084 AkmensDizains.lv 01:09:20 SZ3 148 S173 +25:44 +25:44 05:29 629 147 776
493 Anete Kampare 3145 01:09:26 SZ3 149 S174 +25:50 +25:50 05:14 628 154 782
494 Kirils Makarevičs 3573 Medumi 01:09:30 VZ3 266 V320 +34:19 +33:27 05:41 506 104 610
495 Niklāvs Kadiķis 3641 01:09:31 VZ2 47 V321 +34:20 +34:20 06:04 506 97 603
496 Daina Ruka 13226 01:09:32 SZ3 150 S175 +25:56 +25:56 05:18 627 152 779
497 Rainers Grigors 3229 01:09:33 VZ1 9 V322 +34:22 +27:46 04:34 506 129 635
498 Maruta Eriņa 3700 01:09:35 SZ3 151 S176 +25:59 +25:59 05:10 627 156 783
499 Marta Dedze 3301 PULSAR 01:09:37 SZ3 152 S177 +26:01 +26:01 06:06 626 132 758
500 Zanda Stūra 3550 Latnorwaly 01:09:37 SZ3 153 S178 +26:01 +26:01 05:07 626 157 783
501 Dace Mačuļska 3440 01:09:39 SZ3 155 S179 +26:03 +26:03 05:54 626 136 762
502 Daiga Brasliņa 13218 01:09:39 SZ3 154 S180 +26:03 +26:03 05:46 626 140 766
503 Inga Putraima 3356 01:09:41 SZ3 156 S181 +26:05 +26:05 06:05 626 132 758
504 Dāvis Danga 3298 01:09:45 VZ3 267 V323 +34:34 +33:42 05:28 504 108 612
505 Anete Kampuse 3689 Tree Group / STK 01:09:47 SZ3 157 S182 +26:11 +26:11 05:06 625 158 783
506 Anna Pauliņa 3347 01:09:51 SZ3 158 S183 +26:15 +26:15 04:48 624 168 792
507 Santija Treija 3728 01:09:51 SZ3 159 S184 +26:15 +26:15 05:59 624 135 759
508 Mārtiņš Lucaus 3158 Royal Canin 01:09:53 VZ3 268 V324 +34:42 +33:50 04:47 503 123 626
509 Ieva Krastiņa 3749 01:09:54 SZ3 160 S185 +26:18 +26:18 05:16 624 153 777
510 Guntars Balodis 3755 01:09:55 VZ3 269 V325 +34:44 +33:52 05:45 503 103 606
511 Baiba Beitika 3473 Siguldas Maratona klubs 01:09:56 SZ3 161 S186 +26:20 +26:20 05:26 623 148 771
512 Juris Belevičs 3648 01:09:56 VZ3 270 V326 +34:45 +33:53 05:20 503 111 614
513 Paula Pūķe 3245 PŪĶI 01:09:57 SZ2 23 S187 +26:21 +23:42 05:49 623 138 761
514 Janeks Briedis 3363 01:10:03 VZ3 271 V327 +34:52 +34:00 04:47 502 123 625
515 Mārtiņš Gūtmanis 3065 Engures sportam / LVM 01:10:13 VZ3 272 V328 +35:02 +34:10 04:41 501 126 627
516 Uldis Benhens 13282 01:10:13 VZ3 273 V329 +35:02 +34:10 04:44 501 125 626
517 Normunds Rozītis 3672 01:10:18 VZ3 274 V330 +35:07 +34:15 05:58 500 99 599
518 Viesturs Misiņš 3120 01:10:19 VZ3 275 V331 +35:08 +34:16 05:17 500 112 612
519 Jānis Malcenieks 3559 01:10:24 VZ3 276 V332 +35:13 +34:21 05:05 500 116 616
520 Guna Gavare 3528 01:10:26 SZ3 162 S188 +26:50 +26:50 05:34 619 145 764
521 Linda Zemzare 3371 01:10:29 SZ3 163 S189 +26:53 +26:53 05:41 619 142 761
522 Andris Segliņš 3080 Segliņa Sporta Skola 01:10:40 VZ3 277 V333 +35:29 +34:37 05:17 498 112 610
523 Agita Lāma 3699 KoBalts 01:10:44 SZ3 164 S190 +27:08 +27:08 04:58 616 162 778
524 Darja Tretjakova 3670 Binitex 01:10:47 SZ2 24 S191 +27:11 +24:32 05:40 616 142 758
525 Kristīne Gromova 3623 01:10:49 SZ3 165 S192 +27:13 +27:13 05:03 616 159 775
526 Ieva Goba 3487 VSK Noskrien 01:10:49 SZ3 166 S193 +27:13 +27:13 05:31 616 146 762
527 Kristaps Aksenoks 3094 01:10:57 VZ2 48 V334 +35:46 +35:46 05:36 496 105 601
528 Lelde Sirmā 3613 Fifas 2017 01:10:58 SZ2 25 S194 +27:22 +24:43 05:44 614 140 754
529 Elza Žumbure 3378 Legs miserables 01:10:59 SZ3 167 S195 +27:23 +27:23 05:19 614 151 765
530 Kaspars Ādams 13460 Environment development and assessment 01:11:04 VZ3 278 V335 +35:53 +35:01 05:28 495 108 603
531 Dmitrijs Kižla 3409 Binitex 01:11:07 VZ3 279 V336 +35:56 +35:04 05:32 495 107 602
532 Liene Palkavniece 3518 Swedbank 01:11:10 SZ3 168 S196 +27:34 +27:34 05:41 613 142 755
533 Mārtiņš Freibergs 3151 VSK Noskrien 01:11:10 VZ3 280 V337 +35:59 +35:07 04:25 494 134 628
534 Jeļena Loiteršteine 3522 01:11:11 SZ3 169 S197 +27:35 +27:35 05:44 613 140 753
535 Elīna Zvilna 3589 Virsotne/Marmot 01:11:14 SZ2 26 S198 +27:38 +24:59 05:55 612 136 748
536 Rūta Šneidere 3024 01:11:14 SZ3 172 S199 +27:38 +27:38 05:34 612 145 757
537 Marta Rikša 3510 01:11:14 SZ3 171 S200 +27:38 +27:38 05:29 612 147 759
538 Diāna Ivanova 3293 01:11:14 SZ3 170 S201 +27:38 +27:38 05:17 612 152 764
539 Ieva Ozoliņa 3087 01:11:16 SZ3 173 S202 +27:40 +27:40 04:59 612 162 774
540 Frančeska Pranča 3048 VSK Noskrien 01:11:17 SZ2 27 S203 +27:41 +25:02 05:07 612 157 769
541 Dace Kļava 3304 Sportland 01:11:19 SZ3 174 S204 +27:43 +27:43 05:42 611 141 752
542 Ilze Saukāne 3453 Kinetics skrien 01:11:28 SZ3 175 S205 +27:52 +27:52 05:06 610 158 768
543 Liena Hačatrjana 3683 Madona 01:11:30 SZ3 176 S206 +27:54 +27:54 06:04 610 133 743
544 Anita Bukovska 3354 01:11:35 SZ3 177 S207 +27:59 +27:59 05:53 609 137 746
545 Rasa Piļipāviča 3454 Kinetics skrien 01:11:41 SZ3 178 S208 +28:05 +28:05 05:17 608 152 760
546 Terēza Kazimirjonoka 3425 01:11:41 SZ3 179 S209 +28:05 +28:05 05:23 608 150 758
547 Markuss Gaļinovskis 13098 STIRNUBUKS/RUN4SUN 01:11:42 VZ1 10 V338 +36:31 +29:55 04:48 491 123 614
548 Alda Ozola 3727 01:11:43 SZ3 180 S210 +28:07 +28:07 05:05 608 158 766
549 Katrīna Levāne 3536 Engures Sportam 01:11:45 SZ2 28 S211 +28:09 +25:30 05:45 608 140 748
550 Ivo Levāns 3537 Engures Sportam 01:11:45 VZ3 281 V339 +36:34 +35:42 05:45 490 103 593
551 Māris Dambis 3176 INSALVO 01:11:49 VZ3 282 V340 +36:38 +35:46 04:59 490 118 608
552 Anete Bruževica 3407 01:11:56 SZ3 181 S212 +28:20 +28:20 05:22 606 150 756
553 Līga Šteinberga 3418 01:11:57 SZ3 182 S213 +28:21 +28:21 05:30 606 146 752
554 Lauma Muceniece 3391 01:11:58 SZ3 183 S214 +28:22 +28:22 06:03 606 133 739
555 Dace Vilgerte 3693 01:12:00 SZ3 184 S215 +28:24 +28:24 05:18 606 152 758
556 Intars Ieviņš 13190 boksa klubs priekuļi 01:12:04 VZ3 283 V341 +36:53 +36:01 05:37 488 105 593
557 Zanda Kokarēviča 3490 Swedbank 01:12:05 SZ3 185 S216 +28:29 +28:29 05:43 605 141 746
558 Artūrs Levins 3679 ALLE HOP 01:12:06 VZ3 284 V342 +36:55 +36:03 03:41 488 160 648
559 Kristīne Apsēna 3392 REMOSS 01:12:14 SZ2 29 S217 +28:38 +25:59 04:55 604 164 768
560 Laura Hofmane 3438 REMOSS 01:12:14 SZ2 30 S218 +28:38 +25:59 04:55 604 164 768
561 Jana Pūķe 3244 PŪĶI 01:12:15 SZ3 186 S219 +28:39 +28:39 05:37 603 143 746
562 Kristīne Kampare 3174 01:12:16 SZ3 187 S220 +28:40 +28:40 05:53 603 137 740
563 Inga Vaļska 3214 TRXCēsis 01:12:16 SZ3 188 S221 +28:40 +28:40 05:11 603 155 758
564 Signe Krastiņa 3186 z/s Eži 01:12:21 SZ2 31 S222 +28:45 +26:06 05:26 603 148 751
565 Nauris Kalniņš 3054 01:12:22 VZ3 285 V343 +37:11 +36:19 05:16 486 112 598
566 Gunta Neija 3109 VSK Noskrien 01:12:26 SZ3 189 S223 +28:50 +28:50 04:47 602 168 770
567 Ieviņa Renāte 3743 01:12:27 SZ3 190 S224 +28:51 +28:51 05:49 602 138 740
568 Gita Gintere-Kikuste 3212 01:12:36 SZ3 191 S225 +29:00 +29:00 05:52 601 137 738
569 Guna Ķirse 13142 ind. 01:12:37 SZ3 192 S226 +29:01 +29:01 05:33 600 145 745
570 Jelena Prants 3412 Võru Suusaklubi 01:12:40 SZ3 193 S227 +29:04 +29:04 06:01 600 134 734
571 Linda Vildava 3428 Swedbank 01:12:42 SZ2 32 S228 +29:06 +26:27 05:52 600 137 737
572 Zane Mirdza Paikena 3443 01:12:44 SZ3 194 S229 +29:08 +29:08 05:18 599 152 751
573 Inga Nartiša 3431 MAILIGEN 01:12:45 SZ3 195 S230 +29:09 +29:09 06:05 599 132 731
574 Mārtiņš Ozollapiņš 3316 01:12:45 VZ3 286 V344 +37:34 +36:42 06:06 484 97 581
575 Inese Vectirāne 3712 01:12:47 SZ3 196 S231 +29:11 +29:11 05:32 599 145 744
576 Elīza Astra Vectirāne 3711 01:12:48 SZ2 33 S232 +29:12 +26:33 05:34 599 145 744
577 Sanita Mazure 3380 01:12:48 SZ3 197 S233 +29:12 +29:12 05:40 599 142 741
578 Inga Vītuma-Jaunzeme 3509 ALLE HOP 01:12:50 SZ3 198 S234 +29:14 +29:14 05:43 599 141 740
579 Inga Vīksna 3273 Kocēnu novads 01:12:52 SZ3 199 S235 +29:16 +29:16 05:16 598 153 751
580 Lauma Vilumsone 3250 01:12:53 SZ3 200 S236 +29:17 +29:17 05:21 598 150 748
581 Uldis Reinicāns 3478 01:12:54 VZ3 287 V345 +37:43 +36:51 04:52 483 121 604
582 Inese Zepa 3155 Ašās kājas ZID 01:12:56 SZ3 201 S237 +29:20 +29:20 05:29 598 147 745
583 Dāniels Ziemelis 3156 Ašās kājas ZID 01:12:56 VZ1 11 V346 +37:45 +31:09 05:30 482 107 589
584 Inese Bāriņa 3481 01:12:58 SZ3 202 S238 +29:22 +29:22 05:29 598 147 745
585 Dainis Mors 3007 01:13:01 VZ3 288 V347 +37:50 +36:58 05:51 482 101 583
586 Antra Kanušniece 3146 01:13:03 SZ2 34 S239 +29:27 +26:48 05:38 597 143 740
587 Raitis Glāznieks 3173 01:13:16 VZ3 289 V348 +38:05 +37:13 05:50 480 101 581
588 Liena Gūtmane 3226 01:13:21 SZ2 35 S240 +29:45 +27:06 05:41 594 142 736
589 Kamilla Krilova 3563 Swedbank 01:13:29 SZ3 203 S241 +29:53 +29:53 05:42 593 141 734
590 Jūlija Kuzņecova 3553 01:13:30 SZ3 204 S242 +29:54 +29:54 05:44 593 140 733
591 Baiba Bolgzda 3624 Nūjo vesels 01:13:38 SZ3 205 S243 +30:02 +30:02 04:54 592 164 756
592 Solvita Gaile 3261 01:13:49 SZ3 206 S244 +30:13 +30:13 05:51 591 138 729
593 Kristīne Ķēniņa 3622 VSK Noskrien 01:13:51 SZ3 207 S245 +30:15 +30:15 05:39 590 142 732
594 Kārlis Krīgalis 3231 01:13:54 VZ3 290 V349 +38:43 +37:51 06:01 476 98 574
595 Agnese Briede 3427 01:14:06 SZ2 36 S246 +30:30 +27:51 05:57 588 135 723
596 Dace Ruskule 3630 A&D 01:14:10 SZ3 208 S247 +30:34 +30:34 06:02 588 133 721
597 Laine Rupeika-Ruža 3335 01:14:11 SZ3 209 S248 +30:35 +30:35 05:56 588 136 724
598 Marina Varezkina 3753 01:14:17 SZ3 210 S249 +30:41 +30:41 05:24 587 149 736
599 Gundega Ķikuste 3666 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 211 S250 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
600 Elīna Krama 3663 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 212 S251 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
601 Kristīne Ketova 3667 SPORTLAND 01:14:27 SZ3 213 S252 +30:51 +30:51 05:48 586 139 725
602 Evita Zāle 3590 Madona 01:14:36 SZ3 214 S253 +31:00 +31:00 05:59 584 135 719
603 Līva Lapiņa 3637 01:14:38 SZ3 215 S254 +31:02 +31:02 05:51 584 138 722
604 Aivars Ābols 3654 ENGURES SPORTAM 01:14:41 VZ3 291 V350 +39:30 +38:38 05:10 471 114 585
605 Oļģerts Jēgers 3514 Liepkalni 01:14:45 VZ2 49 V351 +39:34 +39:34 05:50 471 101 572
606 Nelli Skadiņa 3504 01:14:52 SZ3 216 S255 +31:16 +31:16 06:14 582 129 711
607 Leons Pelņa 3714 30draugi.lv 01:15:02 VZ3 292 V352 +39:51 +38:59 06:17 469 94 563
608 Kristiana Lepse 3735 01:15:03 SZ3 217 S256 +31:27 +31:27 06:01 581 134 715
609 Simona Skalberga 3499 01:15:03 SZ3 218 S257 +31:27 +31:27 05:59 581 135 716
610 Dāvis Veckalniņš 3617 Madona 01:15:06 VZ3 293 V353 +39:55 +39:03 04:57 468 119 587
611 Jānis Birģelis 3264 01:15:10 VZ3 294 V354 +39:59 +39:07 05:58 468 99 567
612 Kristīna Rutkauska 3591 01:15:20 SZ3 219 S258 +31:44 +31:44 05:59 579 135 714
613 Sabīne Narkeviča 3485 01:15:23 SZ3 220 S259 +31:47 +31:47 05:12 578 155 733
614 Natālija Jesehina 3334 01:15:25 SZ3 221 S260 +31:49 +31:49 05:31 578 146 724
615 Ieva Taranda 13026 01:15:29 SZ3 222 S261 +31:53 +31:53 05:35 578 144 722
616 Gita Dubrova 3265 Prometal Group 01:15:37 SZ3 223 S262 +32:01 +32:01 06:04 577 133 710
617 Artūrs Greidāns 3437 Binitex 01:15:40 VZ2 50 V355 +40:29 +40:29 05:04 465 116 581
618 Vineta Rūsiņa 3608 01:15:42 SZ3 224 S263 +32:06 +32:06 05:51 576 138 714
619 Zane Degro 13086 Nūjo vesels 01:15:46 SZ3 225 S264 +32:10 +32:10 05:15 575 153 728
620 Signija Elva Lapa 3633 Autostarts.lv 01:15:47 SZ2 37 S265 +32:11 +29:32 05:58 575 135 710
621 Ilze Talmane 13174 Maratona Klubs 01:15:49 SZ3 226 S266 +32:13 +32:13 05:08 575 157 732
622 Madara Ontužāne 13046 01:15:52 SZ3 227 S267 +32:16 +32:16 05:54 575 136 711
623 Kristīne Reinholde 3069 Siguldas maratona klubs 01:15:53 SZ3 229 S268 +32:17 +32:17 04:57 575 163 738
624 Rasma Pušpure 3203 01:15:53 SZ3 228 S269 +32:17 +32:17 05:06 575 158 733
625 Jānis Vēveris 3204 01:15:53 VZ3 295 V356 +40:42 +39:50 04:01 464 147 611
626 Olga Kvasņina 3312 Maratona klubs 01:16:02 SZ3 230 S270 +32:26 +32:26 06:10 573 131 704
627 Kristīne Kadaša 3103 01:16:03 SZ3 231 S271 +32:27 +32:27 05:18 573 152 725
628 Vita Razgale 3144 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:16:03 SZ3 232 S272 +32:27 +32:27 05:46 573 140 713
629 Daiga Šilkova 3216 01:16:05 SZ3 233 S273 +32:29 +32:29 05:17 573 152 725
630 Didzis Dobelis 3419 01:16:11 VZ3 296 V357 +41:00 +40:08 06:06 462 97 559
631 Kitija Brizga 3726 Patria Sportland 01:16:12 SZ2 38 S274 +32:36 +29:57 05:59 572 135 707
632 Egita Āriņa 3215 01:16:13 SZ2 39 S275 +32:37 +29:58 05:27 572 148 720
633 Santa Burmistre 3358 01:16:15 SZ3 234 S276 +32:39 +32:39 05:53 572 137 709
634 Mārtiņš Zālītis 13258 01:16:29 VZ3 297 V358 +41:18 +40:26 06:23 460 92 552
635 Santa Japeniņa 3009 01:16:52 SZ3 235 S277 +33:16 +33:16 05:15 567 153 720
636 Juliette Krop 3741 01:16:54 SZ2 40 S278 +33:18 +30:39 04:48 567 168 735
637 Veronika Semjonova 3706 01:17:00 SZ3 236 S279 +33:24 +33:24 06:28 566 124 690
638 Ginta Koržakova 3587 01:17:11 SZ3 237 S280 +33:35 +33:35 06:25 565 125 690
639 Agnese Leiburga 3336 Zemgales Ziņas 01:17:24 SZ3 238 S281 +33:48 +33:48 05:39 563 142 705
640 Liene Grosberga 3442 01:17:25 SZ3 239 S282 +33:49 +33:49 06:28 563 124 687
641 Dita Reihenova 3287 DNB banka 01:17:43 SZ3 240 S283 +34:07 +34:07 06:28 561 124 685
642 Laura Hofmane 3236 VSK Noskrien Blonde 01:17:48 SZ3 241 S284 +34:12 +34:12 04:24 560 183 743
643 Olga Mikulova 3227 VSK Noskrien 01:17:54 SZ3 242 S285 +34:18 +34:18 06:02 560 133 693
644 Gints Ronis 3133 Salacgrīvas Buki 01:17:55 VZ3 298 V359 +42:44 +41:52 06:19 452 93 545
645 Maruta Krūmiņa 3277 01:17:56 SZ3 243 S286 +34:20 +34:20 06:04 559 133 692
646 Sandra Kapče 3345 01:18:04 SZ2 41 S287 +34:28 +31:49 06:08 558 131 689
647 Manuša Laura 13286 EKO O 01:18:19 SZ3 244 S288 +34:43 +34:43 06:01 557 134 691
648 Zaiga Pavlovska 13270 01:18:22 SZ3 245 S289 +34:46 +34:46 05:44 556 140 696
649 Gunta Treimane 3602 Lauku Gurķi 01:18:24 SZ3 246 S290 +34:48 +34:48 06:04 556 133 689
650 Sandra Ūdre 3058 01:18:28 SZ3 247 S291 +34:52 +34:52 05:56 556 136 692
651 Ilze Stranga 3154 01:18:28 SZ3 248 S292 +34:52 +34:52 05:56 556 136 692
652 Kristīne Groma 3340 01:18:33 SZ2 42 S293 +34:57 +32:18 06:18 555 128 683
653 Gundega Groma 3339 01:18:35 SZ3 249 S294 +34:59 +34:59 06:12 555 130 685
654 Ginta Vītola 3486 01:18:37 SZ3 250 S295 +35:01 +35:01 07:49 555 103 658
655 Justīne Semjonova 3680 01:18:46 SZ1 4 S296 +35:10 +25:59 05:15 554 153 707
656 Aira Semjonova 3112 01:18:46 SZ3 251 S297 +35:10 +35:10 05:16 554 153 707
657 Valters Semjonovs 3111 01:18:46 VZ2 51 V360 +43:35 +43:35 05:16 447 112 559
658 Vita Biltauere 3463 01:18:47 SZ3 252 S298 +35:11 +35:11 06:06 553 132 685
659 Aivita Lasmane 3745 01:19:00 SZ2 43 S299 +35:24 +32:45 05:44 552 140 692
660 Zane Kaļva 3730 RZ Team 01:19:02 SZ3 253 S300 +35:26 +35:26 04:55 552 164 716
661 Inese Vanaga 3495 01:19:11 SZ3 254 S301 +35:35 +35:35 06:06 551 132 683
662 Pēteris Leja 3626 01:19:16 VZ3 299 V361 +44:05 +43:13 06:37 444 89 533
663 Ulvis Siliņš 3131 Kača liek skriet! 01:19:26 VZ3 300 V362 +44:15 +43:23 06:30 443 91 534
664 Kaspars Jasinkevičs 3178 Jaunogre 01:19:29 VZ3 301 V363 +44:18 +43:26 06:10 443 96 539
665 Aneka Kļaviņa 3055 01:19:37 SZ3 255 S302 +36:01 +36:01 06:02 548 133 681
666 Vladimirs Tiščenko 3083 VSK Noskrien 01:19:39 VZ3 302 V364 +44:28 +43:36 06:02 442 98 540
667 Kristine Kinda 3644 VSK Noskrien 01:19:46 SZ3 256 S303 +36:10 +36:10 06:39 547 121 668
668 Sintija Laugale 3685 01:20:05 SZ3 257 S304 +36:29 +36:29 06:29 544 124 668
669 Gita Biezuma 3279 01:20:08 SZ3 258 S305 +36:32 +36:32 06:44 544 120 664
670 Linda Rancāne 13274 01:20:14 SZ2 44 S306 +36:38 +33:59 06:48 543 118 661
671 Rita Ragozina 13130 01:20:15 SZ2 45 S307 +36:39 +34:00 06:14 543 129 672
672 Dace Dūka 3564 GJENSIDIGE 01:20:16 SZ3 259 S308 +36:40 +36:40 06:11 543 130 673
673 Lauma Ose 3077 Vīngliemezis 01:20:23 SZ3 260 S309 +36:47 +36:47 06:40 542 121 663
674 Ļuba Tihomirova 3036 VSK Noskrien 01:20:32 SZ3 261 S310 +36:56 +36:56 05:48 541 139 680
675 Dāvis Sosārs 3321 Neiro/Radiologi 01:20:47 VZ3 303 V365 +45:36 +44:44 05:42 436 104 540
676 Elīza Muzika 3457 01:20:50 SZ1 5 S311 +37:14 +28:03 05:45 539 140 679
677 Agnese Šimanska 3565 GJENSIDIGE 01:20:52 SZ3 262 S312 +37:16 +37:16 06:14 539 129 668
678 Sintija Gulbinska 3357 01:20:58 SZ3 263 S313 +37:22 +37:22 06:06 538 132 670
679 Elīna Lanka 3576 TRX Cēsis 01:20:59 SZ2 46 S314 +37:23 +34:44 06:08 538 131 669
680 Sanita Ločmele 3545 Wunder Latvia 01:21:24 SZ3 264 S315 +37:48 +37:48 06:06 536 132 668
681 Karīna Voitkeviča 3410 01:21:25 SZ3 265 S316 +37:49 +37:49 04:28 536 180 716
682 Solvita Bērziša 3142 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:21:29 SZ3 266 S317 +37:53 +37:53 06:28 535 124 659
683 Diāna Ceika 3068 01:21:33 SZ3 267 S318 +37:57 +37:57 06:29 535 124 659
684 Artis Liepiņš 13062 Environment development and assessment 01:21:39 VZ3 304 V366 +46:28 +45:36 05:46 431 102 533
685 Līga Prancāne 3256 SK Sigulda 01:21:46 SZ3 268 S319 +38:10 +38:10 06:39 533 121 654
686 Elīna Lunte 3071 01:21:47 SZ2 47 S320 +38:11 +35:32 05:56 533 136 669
687 Sanita Birzniece 3019 01:21:47 SZ3 270 S321 +38:11 +38:11 06:35 533 122 655
688 Laura Jurkšta 3260 SK Sigulda 01:21:47 SZ3 269 S322 +38:11 +38:11 06:38 533 121 654
689 Sintija Ozoliņa 3026 01:21:49 SZ3 271 S323 +38:13 +38:13 06:12 533 130 663
690 Katrīna Liepiņa 3130 Kača liek skriet / Sanderu klans 01:21:50 SZ3 272 S324 +38:14 +38:14 05:40 533 142 675
691 Juris Rocēns 3171 VSK Noskrien 01:21:55 VZ3 305 V367 +46:44 +45:52 04:10 430 142 572
692 Eva Onzule 3348 01:21:58 SZ3 273 S325 +38:22 +38:22 06:21 532 127 659
693 Zane Auziņa 3582 01:22:10 SZ3 274 S326 +38:34 +38:34 06:00 531 134 665
694 Laija Silauniece 13054 Environment development and assessment 01:22:16 SZ3 275 S327 +38:40 +38:40 05:55 530 136 666
695 Janis Nolle 3206 01:22:17 VZ3 306 V368 +47:06 +46:14 05:43 428 103 531
696 Agita Meščerska 3353 Fifas2017 01:22:24 SZ3 276 S328 +38:48 +38:48 06:06 529 132 661
697 Sendija Galdiņa 3329 01:22:31 SZ3 277 S329 +38:55 +38:55 06:22 528 126 654
698 Elīna Spalva 13126 ind. 01:22:45 SZ3 278 S330 +39:09 +39:09 06:43 527 120 647
699 Renda Forstmane 3369 Rūgstošo nedrīkst 01:23:05 SZ2 48 S331 +39:29 +36:50 06:56 525 116 641
700 Ilze Aperāne 3556 01:23:25 SZ3 279 S332 +39:49 +39:49 06:20 523 127 650
701 Sandra Rocēna 3170 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 01:23:32 SZ3 280 S333 +39:56 +39:56 05:26 522 148 670
702 Uldis Dīcis 3016 Gausā Jūdze 01:23:39 VZ3 307 V369 +48:28 +47:36 05:51 421 101 522
703 Ruta Dīce 3017 Gausā Jūdze 01:23:40 SZ3 281 S334 +40:04 +40:04 05:48 521 139 660
704 Elīza Ozoliņa 13022 01:23:42 SZ3 282 S335 +40:06 +40:06 06:08 521 131 652
705 Līga Barovska 3403 Ražots Latvijā 01:23:46 SZ3 284 S336 +40:10 +40:10 06:11 520 130 650
706 Zane Armane 3519 Ražots Latvijā 01:23:46 SZ3 283 S337 +40:10 +40:10 06:11 520 130 650
707 Ieva Poga 3355 Ražots Latvijā 01:23:47 SZ3 285 S338 +40:11 +40:11 06:12 520 130 650
708 Anita Langmane 3572 GJENSIDIGE 01:23:53 SZ3 286 S339 +40:17 +40:17 06:32 520 123 643
709 Inese Rūsa 3147 VSK Noskrien 01:23:53 SZ3 287 S340 +40:17 +40:17 06:29 520 124 644
710 Daiga Bome 3571 Swedbank 01:23:57 SZ3 288 S341 +40:21 +40:21 06:31 519 124 643
711 Gunta Kalniņa 3533 01:24:07 SZ3 289 S342 +40:31 +40:31 05:15 518 153 671
712 Sanita Puriņa 3029 Valmiera 01:24:22 SZ3 290 S343 +40:46 +40:46 05:51 517 138 655
713 Ingūna Semjonova 3494 Zemgales Ziņas 01:24:35 SZ3 291 S344 +40:59 +40:59 05:35 515 144 659
714 Ringolds Špāks 3225 01:24:37 VZ3 308 V370 +49:26 +48:34 05:37 416 105 521
715 Linda Liepiņa 3191 Swedbank 01:24:45 SZ3 292 S345 +41:09 +41:09 06:39 514 121 635
716 Dmitrijs Smagars 3432 01:25:25 VZ3 309 V371 +50:14 +49:22 07:02 412 84 496
717 Zaiga Zalecka 3023 01:25:37 SZ3 293 S346 +42:01 +42:01 06:49 509 118 627
718 Sanda Sirmā 3612 Fifas 2017 01:25:42 SZ2 49 S347 +42:06 +39:27 06:22 509 126 635
719 Danute Ābelīte 3375 01:25:55 SZ3 294 S348 +42:19 +42:19 05:46 507 140 647
720 Olīvija Spēlmane 3297 Njauvas 01:26:27 SZ3 295 S349 +42:51 +42:51 07:03 504 114 618
721 Sandra Grišina 3066 Siguldas Maratona klubs 01:26:27 SZ3 296 S350 +42:51 +42:51 07:03 504 114 618
722 Liene Avotiņa 3333 01:28:09 SZ3 297 S351 +44:33 +44:33 06:30 495 124 619
723 Anita Bāriņa 3480 01:28:17 SZ3 298 S352 +44:41 +44:41 06:03 494 133 627
724 Uldis Mauriņš 3675 Latvian Power 01:28:17 VZ3 310 V372 +53:06 +52:14 07:18 399 81 480
725 Silvia Calvete-Rivas 3677 Latvian Power 01:28:18 SZ3 299 S353 +44:42 +44:42 07:51 494 103 597
726 Kristians Grinbergs 3043 Lynxdojo 01:28:19 VZ2 52 V373 +53:08 +53:08 05:37 398 105 503
727 Ieva Buhrote 3455 Kinetics skrien 01:28:27 SZ3 300 S354 +44:51 +44:51 07:03 493 114 607
728 Rudīte Bērziņa 3271 Olainfarm 01:28:29 SZ3 301 S355 +44:53 +44:53 06:24 493 126 619
729 Gustavs Daniels Ozols 3764 Lynxdojo 01:28:45 VZ1 12 V374 +53:34 +46:58 05:49 396 101 497
730 Krista Opmane 3168 Olainfarm 01:28:52 SZ3 302 S356 +45:16 +45:16 05:55 491 136 627
731 Aiga Turčina 3303 Sportland 01:28:52 VZ2 53 V375 +53:41 +53:41 05:56 396 99 495
732 Elīna Borovkova 3134 KoBalts 01:28:54 SZ3 303 S357 +45:18 +45:18 05:09 490 156 646
733 Līga Laganovska 3091 01:29:46 SZ3 304 S358 +46:10 +46:10 05:12 486 155 641
734 Diāna Davidova 3458 Zemgales Ziņas 01:30:03 SZ3 305 S359 +46:27 +46:27 05:39 484 142 626
735 Raimonda Kalniņa 3483 Vientuļais vilks 01:30:12 SZ3 306 S360 +46:36 +46:36 05:58 483 135 618
736 Gunta Ozoliņa 3482 01:30:14 SZ3 307 S361 +46:38 +46:38 05:13 483 154 637
737 Jolanta Āboltiņa 3721 Lynxdojo 01:30:15 SZ3 308 S362 +46:39 +46:39 05:09 483 156 639
738 Iveta Zizlāne 3092 01:31:13 SZ3 309 S363 +47:37 +47:37 06:34 478 123 601
739 Agate Robežniece 13038 01:31:38 SZ3 310 S364 +48:02 +48:02 08:46 476 92 568
740 Agnese Egle 13030 01:32:06 SZ3 311 S365 +48:30 +48:30 08:45 473 92 565
741 Brigita Pētersone 3558 01:33:24 SZ3 312 S366 +49:48 +49:48 06:09 467 131 598
742 Dina Vernava 3198 Saldus Boksa Klubs 01:33:55 SZ3 313 S367 +50:19 +50:19 06:37 464 122 586
743 Liene Zālmane 3568 01:34:58 SZ3 314 S368 +51:22 +51:22 05:59 459 135 594
744 Raivo Meier 3177 JK Hermes 01:35:02 VZ3 311 V376 +59:51 +58:59 07:21 370 80 450
745 Agnese Lielmane 3632 Lielmaņi 01:35:10 SZ3 316 S369 +51:34 +51:34 06:10 458 131 589
746 Ilze Eglīte 3635 Lielmaņi 01:35:10 SZ3 315 S370 +51:34 +51:34 06:11 458 130 588
747 Ināra Dāboliņa 13488 Nūjovesels 01:35:18 SZ3 317 S371 +51:42 +51:42 07:30 458 107 565
748 Sabīne Bunere 3073 01:35:20 SZ3 318 S372 +51:44 +51:44 05:39 457 142 599
749 Santa Klagiša 3349 01:35:22 SZ3 320 S373 +51:46 +51:46 05:55 457 136 593
750 Jolanta Pugača 3328 01:35:22 SZ3 319 S374 +51:46 +51:46 05:53 457 137 594
751 Olga Dadeika 3364 Swedbank 01:35:24 SZ3 321 S375 +51:48 +51:48 06:40 457 121 578
752 Madara Zemarāja 13242 01:35:28 SZ3 322 S376 +51:52 +51:52 06:40 457 121 578
753 Aivis Žukovs 3503 01:35:36 VZ3 312 V377 +1:00:25 +59:33 05:58 368 99 467
754 Ilze Madara Platniece 3387 01:36:32 SZ2 50 S377 +52:56 +50:17 06:42 452 120 572
755 Laila Malzubre 3064 Zubru trieciens 01:36:56 SZ3 324 S378 +53:20 +53:20 06:17 450 128 578
756 Ilze Lukstiņa 3079 Segliņa Sporta Skola 01:36:56 SZ3 323 S379 +53:20 +53:20 06:53 450 117 567
757 Iveta Krieva 3105 :) 01:38:16 SZ3 325 S380 +54:40 +54:40 07:09 444 113 557
758 Astra Breikša 3583 Nūjo priekam 01:38:27 SZ3 326 S381 +54:51 +54:51 06:24 443 126 569
759 Laila Brikaine 13476 Nūjo vesels 01:38:35 SZ3 327 S382 +54:59 +54:59 06:02 442 133 575
760 Maija Naumenko 3402 01:38:44 SZ3 328 S383 +55:08 +55:08 07:19 442 110 552
761 Sarmīte Loce 3722 Lynxdojo 01:38:58 SZ3 329 S384 +55:22 +55:22 05:53 441 137 578
762 Andris Skapsts 3765 Lynxdojo 01:38:59 VZ3 313 V378 +1:03:48 +1:02:56 05:52 355 101 456
763 Ilze Padoma 3529 01:39:13 SZ3 330 S385 +55:37 +55:37 06:31 439 124 563
764 Inese Grīnberga 3646 Nujo vesels 01:39:42 SZ3 331 S386 +56:06 +56:06 06:45 437 119 556
765 Santa Dzenīte 3005 01:39:46 SZ3 333 S387 +56:10 +56:10 07:37 437 106 543
766 Aija Orniņa 3004 01:39:46 SZ3 332 S388 +56:10 +56:10 07:37 437 106 543
767 Ligija Rāzna 3631 SSK Bebra 01:40:40 SZ3 334 S389 +57:04 +57:04 06:36 433 122 555
768 Kristīne Krave 3681 Crossfit Rīdzene 1 01:40:47 SZ3 335 S390 +57:11 +57:11 06:21 433 127 560
769 Juris Ceika 3052 01:40:49 VZ3 314 V379 +1:05:38 +1:04:46 05:42 349 104 453
770 Kristīne Meilerte 3124 Latvijas Finieris Mežs 01:41:32 SZ3 336 S391 +57:56 +57:56 07:02 429 114 543
771 Marita Ozoliņa 13106 Nūjo Priekam 01:42:09 SZ3 337 S392 +58:33 +58:33 06:40 427 121 548
772 Sandra Broka 3247 VSK Noskrien 01:42:12 SZ3 338 S393 +58:36 +58:36 06:59 427 115 542
773 Ilze Grigore 3230 01:43:51 SZ3 339 S394 +1:00:15 +1:00:15 06:51 420 118 538
774 Māra Miķelsone 3720 Lynxdojo 01:44:22 SZ3 340 S395 +1:00:46 +1:00:46 06:16 418 128 546
775 Kate Katrīna Vildiņa 3317 Nūjo ar smaidu 01:48:15 SZ2 51 S396 +1:04:39 +1:02:00 04:34 403 176 579
776 Dace Bērziņa 3318 Nūjo ar smaidu 01:48:16 SZ3 341 S397 +1:04:40 +1:04:40 06:46 403 119 522
777 Sanda Erbsa 3569 LSC 01:48:39 SZ3 342 S398 +1:05:03 +1:05:03 07:28 401 108 509
778 Māra Dīriņa 3452 Nūjo priekam 01:51:29 SZ3 343 S399 +1:07:53 +1:07:53 08:23 391 96 487
779 Lita Barone 3181 01:53:43 SZ3 344 S400 +1:10:07 +1:10:07 07:22 383 109 492
780 Ieva Garanča 3051 Nujo priekam 02:00:34 SZ3 345 S401 +1:16:58 +1:16:58 09:22 362 86 448
781 Sindija Zaula 3396 Limbaži DNF
782 Laura Vilka 3520 DNF
783 Irīna Kļaviņa 3067 Nūjo vesels DNF
784 Kārlis Vancāns 3766 Lynxdojo DNF
785 Valters Bruss 3137 VSK Noskrien DNF
786 Māris Zudrags 13214 DNF
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5451 BALTAIS 01:19:13 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:58 1000 300 1300
2 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti 01:21:51 VB2 1 V2 +02:38 +00:00 02:21 968 251 1219
3 Normunds Runčs 5224 01:22:30 VB2 2 V3 +03:17 +00:39 02:43 960 217 1177
4 Oskars Cimermanis 5122 01:24:00 VB2 3 V4 +04:47 +02:09 02:37 943 225 1168
5 Guntis Grīnvalds 5205 Moller Auto Ventspils 01:24:46 VB2 4 V5 +05:33 +02:55 02:56 935 201 1136
6 Didzis Glušņevs 5199 VSK Noskrien Rieksti 01:27:36 VB2 5 V6 +08:23 +05:45 02:27 904 241 1145
7 Juris Damškalns 5152 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:28:00 VB2 6 V7 +08:47 +06:09 02:18 900 257 1157
8 Pēteris Trubačs 5376 Preiļi 01:28:05 VB3 1 V8 +08:52 +00:00 02:55 899 202 1101
9 Mārtiņš Skujenieks 5319 01:28:13 VB2 7 V9 +09:00 +06:22 03:15 898 182 1080
10 Kaspars Adijāns 5212 Vichy 01:28:36 VB2 8 V10 +09:23 +06:45 02:33 894 231 1125
11 Kaspars Kārkliņš 5032 Siguldas Maratona klubs 01:30:38 VB3 2 V11 +11:25 +02:33 02:54 874 203 1077
12 Artis Logins 5230 01:30:59 VBJ 2 V12 +11:46 +11:46 02:30 871 236 1107
13 Valts Ulmanis 5146 IK Auseklis 01:31:23 VBJ 3 V13 +12:10 +12:10 02:51 867 207 1074
14 Artūrs Ločmelis 5438 Patria Sportland 01:31:46 VB2 9 V14 +12:33 +09:55 02:34 863 230 1093
15 Emīls Zalcmanis 5081 01:31:51 VB2 10 V15 +12:38 +10:00 03:13 862 183 1045
16 Antis Zunda 5440 Gulbene 01:31:54 VB4 1 V16 +12:41 +00:00 02:50 862 208 1070
17 Ansis Mežulis 5260 Jūrmalas skrējēju klubs 01:32:04 VB3 3 V17 +12:51 +03:59 03:05 860 191 1051
18 Mārtiņš Fārenhorsts 5254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:32:43 VB2 11 V18 +13:30 +10:52 02:23 854 248 1102
19 Voldemārs Lejnieks 5030 Voldžiks 01:32:54 VB2 12 V19 +13:41 +11:03 02:29 853 238 1091
20 Edvīns Vilcāns 5284 AC/DC team 01:33:05 VB2 13 V20 +13:52 +11:14 02:47 851 212 1063
21 Zanda Ulanova 5208 Moller Auto Ventspils 01:33:06 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:59 1000 270 1270
22 Mārtiņš Miķelsons 5011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 01:34:37 VB3 4 V21 +15:24 +06:32 03:19 837 178 1015
23 Deimantas Mitka 5050 Na, pagauk! 01:34:45 VB3 5 V22 +15:32 +06:40 02:54 836 203 1039
24 Rinalds Trukšs 15148 Riga Adventure Team 01:35:06 VB2 14 V23 +15:53 +13:15 02:30 833 236 1069
25 Igors Morgunovs 5400 Matisons Runner's Club 01:35:15 VB2 15 V24 +16:02 +13:24 02:49 832 209 1041
26 Jānis Puida 5147 SSK Bebra 01:35:29 VB2 16 V25 +16:16 +13:38 02:09 830 274 1104
27 Zigmunds Zauls 5185 01:35:58 VB3 6 V26 +16:45 +07:53 03:04 825 192 1017
28 Normunds Bremze 5082 Rīga 01:36:13 VB3 7 V27 +17:00 +08:08 02:40 823 221 1044
29 Einārs Šillers 5315 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK/MRC 01:36:42 VB3 8 V28 +17:29 +08:37 03:00 819 197 1016
30 Rolands Pužulis 5406 SPORTLAND 01:37:27 VB2 17 V29 +18:14 +15:36 02:57 813 200 1013
31 Valdis Tilts 5095 Kocēnu novads 01:37:37 VB4 2 V30 +18:24 +05:43 02:38 812 224 1036
32 Atis Caune 5414 ELEVATION 01:37:50 VB2 18 V31 +18:37 +15:59 03:21 810 176 986
33 Pēteris Stepiņš 5344 Swedbank 01:38:08 VB2 19 V32 +18:55 +16:17 03:08 807 188 995
34 Gundars Pētersons 5086 01:38:18 VB3 9 V33 +19:05 +10:13 03:00 806 197 1003
35 Sergejs Ļeta 5322 RC 01:38:29 VB2 20 V34 +19:16 +16:38 03:20 804 177 981
36 Mārtiņš Liberts 5062 01:38:49 VB2 21 V35 +19:36 +16:58 02:51 802 207 1009
37 Iveta Pūpola 5238 Maratona Klubs 01:39:57 SB3 1 S2 +06:51 +00:00 03:17 931 245 1176
38 Dace Banga-Hodžajeva 5171 corefitness.lv 01:40:34 SB2 2 S3 +07:28 +07:28 03:24 926 237 1163
39 Aivis Reinholds 5099 Siguldas Maratona klubs 01:40:47 VB3 10 V36 +21:34 +12:42 02:59 786 198 984
40 Ruslans Pojonishevs 5415 Olympic boxing team 01:41:02 VB2 22 V37 +21:49 +19:11 03:13 784 183 967
41 Juris Černadjevs 5093 01:41:07 VB3 11 V38 +21:54 +13:02 03:10 783 186 969
42 Jānis Egle 15276 01:41:25 VB2 23 V39 +22:12 +19:34 03:05 781 191 972
43 Ruben Martinez 5023 01:41:41 VB2 24 V40 +22:28 +19:50 02:56 779 201 980
44 Agris Noviks 5433 Salomon | Taku Skrējējs 01:41:47 VBJ 4 V41 +22:34 +22:34 03:25 778 173 951
45 Rihards Siņicins 5323 01:41:50 VB2 25 V42 +22:37 +19:59 03:13 778 183 961
46 Didzis Videmanis 5306 Mežsusuri 01:41:53 VB2 26 V43 +22:40 +20:02 02:43 778 217 995
47 Jolanta Krastiņa 5235 VSK Noskrien 01:42:00 SBJ 1 S4 +08:54 +00:00 03:25 913 236 1149
48 Armands Zvejnieks 5209 Moller Auto Ventspils 01:42:04 VB2 27 V44 +22:51 +20:13 03:12 776 184 960
49 Jakub Spryngl 5113 01:42:27 VB2 28 V45 +23:14 +20:36 02:58 773 199 972
50 Ondrej Fikrle 5159 BKV Holysov 01:42:35 VB3 12 V46 +23:22 +14:30 02:56 772 201 973
51 Zane Ermansone 5444 Ermansoni 01:42:37 SB2 3 S5 +09:31 +09:31 03:40 907 220 1127
52 Gints Peleckis 5264 Agrim Šodien Dzimšanas Diena!!! 01:43:05 VB2 29 V47 +23:52 +21:14 02:54 768 203 971
53 Klinta Lauska 5330 Isostar 01:43:07 SB2 4 S6 +10:01 +10:01 03:31 903 229 1132
54 Renarts Andersons 5374 GJENSIDIGE 01:43:28 VB3 13 V48 +24:15 +15:23 03:39 766 162 928
55 Normunds Ermansons 5443 Ermansoni 01:43:37 VB2 30 V49 +24:24 +21:46 03:38 765 162 927
56 Ilze Urbāne 5391 VSK Noskrien 01:44:12 SB3 2 S7 +11:06 +04:15 03:12 893 252 1145
57 Agris Veipāns 5331 01:44:29 VB3 14 V50 +25:16 +16:24 03:30 758 169 927
58 8638616 11780 01:44:41 SB2 5 S8 +11:35 +11:35 03:36 889 224 1113
59 Sandis Ziediņš 5352 Maratona Klubs 01:44:50 VBJ 5 V51 +25:37 +25:37 02:40 756 221 977
60 Artūrs Soročenkovs 5137 Modelists - Konstruktors 01:45:00 VB2 31 V52 +25:47 +23:09 03:00 754 197 951
61 Artis Ločmelis 5154 OK Burkānciems 01:45:22 VB3 15 V53 +26:09 +17:17 03:13 752 183 935
62 Arvis Skrējāns 5271 01:45:30 VB2 32 V54 +26:17 +23:39 03:23 751 174 925
63 Toms Pastars 5393 30draugilv / VSK Noskrien 01:46:01 VB2 33 V55 +26:48 +24:10 03:32 747 167 914
64 Ģirts Žagars 5214 01:46:05 VB2 34 V56 +26:52 +24:14 03:36 747 164 911
65 Renārs Teters-Teterovskis 5218 01:46:09 VB2 35 V57 +26:56 +24:18 02:45 746 215 961
66 Ingars Kasparāns 5150 01:46:17 VB3 16 V58 +27:04 +18:12 03:12 745 184 929
67 Raimonds Skudra 5180 SSK Bebra 01:46:27 VB3 17 V59 +27:14 +18:22 02:50 744 208 952
68 Pēteris Kaļiņins 5207 Moller Auto Ventspils 01:46:34 VB3 18 V60 +27:21 +18:29 02:49 743 209 952
69 Normunds Zauls 5020 Limbaži 01:46:42 VB3 19 V61 +27:29 +18:37 03:23 742 174 916
70 Dāvis Rozītis 15140 Veikals 42km 01:46:44 VB2 36 V62 +27:31 +24:53 03:17 742 180 922
71 Raimonds Ozoliņš 5084 VSK Noskrien Rieksti 01:46:44 VB2 37 V63 +27:31 +24:53 02:47 742 212 954
72 Jānis Vītols 5027 01:47:23 VB4 3 V64 +28:10 +15:29 03:16 738 181 919
73 Baiba Ažušele 5253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:47:28 SBJ 2 S9 +14:22 +05:28 03:26 866 234 1100
74 Valdis Kulpe 5278 Izturība 01:47:29 VB3 20 V65 +28:16 +19:24 02:38 737 224 961
75 Inga Kāpiņa 5126 VSK Noskrien Vāveres 01:48:22 SB3 3 S10 +15:16 +08:25 03:42 859 218 1077
76 Mārtiņs Priede 15188 Makara 01:48:23 VB2 38 V66 +29:10 +26:32 02:32 731 233 964
77 Jānis Circens 5097 SSK Bebra 01:48:33 VBJ 6 V67 +29:20 +29:20 03:36 730 164 894
78 Kristaps Bruss 5291 VSK Noskrien 01:48:34 VB2 39 V68 +29:21 +26:43 03:38 730 162 892
79 Ainis Kanaviņš 5145 SSK Bebra 01:48:43 VB3 21 V69 +29:30 +20:38 02:50 729 208 937
80 Aivars Žugris 5249 01:48:49 VB4 4 V70 +29:36 +16:55 03:25 728 173 901
81 Normunds Grava 5135 01:48:54 VB3 22 V71 +29:41 +20:49 03:10 727 186 913
82 Jānis Rukmanis 5411 01:49:03 VB2 40 V72 +29:50 +27:12 03:01 726 196 922
83 Dace Spalva 5338 Kocēnu novads 01:49:11 SB2 6 S11 +16:05 +16:05 03:41 853 219 1072
84 Aiga Paegle 5287 Engures sportam 01:49:24 SB3 4 S12 +16:18 +09:27 03:24 851 237 1088
85 Jekaterina Sokunova 5309 VK Līvani 01:49:26 SB2 7 S13 +16:20 +16:20 03:36 851 224 1075
86 Māris Tašmans 5318 01:49:26 VB2 41 V73 +30:13 +27:35 03:34 724 165 889
87 Anrijs Hodžajevs 5170 corefitness.lv 01:49:41 VB2 42 V74 +30:28 +27:50 03:02 722 195 917
88 Jānis Jurševskis 5417 01:49:42 VB2 43 V75 +30:29 +27:51 03:12 722 184 906
89 Ivars Frickauss 5304 01:49:46 VB2 44 V76 +30:33 +27:55 03:34 722 165 887
90 Sandis Pavļukevičs 5412 01:49:59 VB2 45 V77 +30:46 +28:08 03:08 720 188 908
91 Valdis Prauliņš 5172 Čiekurkalna Road Runners 01:50:21 VB3 23 V78 +31:08 +22:16 03:08 718 188 906
92 Mārtiņš Rozenbergs 5298 KSMR Fitness 01:50:32 VB2 47 V79 +31:19 +28:41 03:07 717 189 906
93 Mārtiņš Zemturis 5293 01:50:32 VB2 46 V80 +31:19 +28:41 03:11 717 185 902
94 Diāna Šika 15136 01:50:35 SB2 8 S14 +17:29 +17:29 04:02 842 200 1042
95 Gints Jubelis 5313 Mežmalas 01:50:41 VB2 48 V81 +31:28 +28:50 04:18 716 137 853
96 Artis Dūriņš 5432 Saldus Boksa Klubs 01:50:47 VB2 49 V82 +31:34 +28:56 02:56 715 201 916
97 Kristaps Heinsbergs 5281 Sportland 01:51:00 VBJ 7 V83 +31:47 +31:47 03:02 714 195 909
98 Gints Krieviņš 5022 01:51:04 VB2 50 V84 +31:51 +29:13 03:07 713 189 902
99 Mārtiņš Birums 5351 STK 01:51:05 VB2 51 V85 +31:52 +29:14 03:34 713 165 878
100 Jānis Seglickis 5239 Pingvīni 01:51:12 VB2 52 V86 +31:59 +29:21 03:12 712 184 896
101 Agate Kristapsone 5439 Patria Sportland 01:51:14 SB2 9 S15 +18:08 +18:08 03:39 837 221 1058
102 Agnis Murnieks 5079 OVI 01:51:19 VB2 53 V87 +32:06 +29:28 02:56 712 201 913
103 Egita Uzule 15192 Saldus boksa klubs 01:51:21 SB3 5 S16 +18:15 +11:24 03:39 836 221 1057
104 Artūrs Ipatenko 5416 01:51:21 VB2 54 V88 +32:08 +29:30 03:21 711 176 887
105 Dainis Bautris 5339 Amserv 01:51:49 VB2 55 V89 +32:36 +29:58 03:17 708 180 888
106 Māris Vizulis 5273 DNB banka 01:52:02 VB2 56 V90 +32:49 +30:11 03:36 707 164 871
107 Gints Krastiņš 5165 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:52:17 VB2 57 V91 +33:04 +30:26 02:35 706 228 934
108 Andris Lapiņš 5405 30draugi.lv 01:52:18 VB2 58 V92 +33:05 +30:27 00:00 705 161 866
109 Juris Rukkalns 5301 RAGANA 01:52:18 VB4 5 V93 +33:05 +20:24 03:46 705 157 862
110 Vairis Krauklis 5024 Privātbūve 01:52:23 VB4 6 V94 +33:10 +20:29 03:50 705 154 859
111 Ginta Rassa 5204 Moller Auto Ventspils 01:52:29 SB3 6 S17 +19:23 +12:32 03:30 828 230 1058
112 Andris Kozačkovs 5392 Ludza 01:52:36 VB3 24 V95 +33:23 +24:31 03:07 704 189 893
113 Jānis Duberis 5181 SSK Bebra 01:52:58 VB3 25 V96 +33:45 +24:53 03:02 701 195 896
114 Jānis Skujenieks 15132 01:53:12 VB2 59 V97 +33:59 +31:21 03:59 700 148 848
115 Kārlis Cinis 5248 01:53:32 VB2 60 V98 +34:19 +31:41 03:41 698 160 858
116 Kaspars Vingris 5244 Virsotne/Marmot 01:53:45 VB2 61 V99 +34:32 +31:54 03:04 696 192 888
117 Kristaps Poddubnijs 5280 Sportland 01:53:56 VB2 62 V100 +34:43 +32:05 03:51 695 153 848
118 Māris Kuzmins 5190 Overly 01:53:57 VB2 63 V101 +34:44 +32:06 03:35 695 165 860
119 Aigars Cibuļskis 5261 Legs Misérables 01:54:04 VB2 64 V102 +34:51 +32:13 03:33 694 166 860
120 Atis Vancovičs 5312 VSK Noskrien 01:54:08 VB3 26 V103 +34:55 +26:03 03:52 694 153 847
121 Emīls Balodis 5408 SPORTLAND 01:54:23 VBJ 8 V104 +35:10 +35:10 03:47 693 156 849
122 Ilmars Knipšis 5191 Lejasurgas 01:54:30 VB4 7 V105 +35:17 +22:36 03:18 692 179 871
123 Rinalds Zeltiņš 5040 KMKVP 01:54:39 VB3 27 V106 +35:26 +26:34 04:01 691 147 838
124 Atis Bērziņš 5320 VSK Noskrien 01:54:41 VB3 28 V107 +35:28 +26:36 04:07 691 143 834
125 Oskars Apsītis 5219 01:54:47 VB3 29 V108 +35:34 +26:42 03:31 690 168 858
126 Dainis Razminovičs 5245 01:55:04 VB3 30 V109 +35:51 +26:59 03:56 688 150 838
127 Evija Melberga 5001 VSK Noskrien / SK Dzērvene 01:55:08 SB2 10 S18 +22:02 +22:02 02:48 809 288 1097
128 Lauris Zilveris 5221 Pīļtēviņa pārgājiens 01:55:09 VB2 65 V110 +35:56 +33:18 03:36 688 164 852
129 Edgars Dobelis 5193 01:55:14 VB2 66 V111 +36:01 +33:23 03:45 687 157 844
130 Arnis Pokšāns 5116 Abas Kreisās Kājas 01:55:18 VB3 31 V112 +36:05 +27:13 03:25 687 173 860
131 Zane Muceniece 5296 Izturība 01:55:21 SB2 11 S19 +22:15 +22:15 04:02 807 200 1007
132 Dairis Madarnieks 5422 Madona 01:55:23 VB2 67 V113 +36:10 +33:32 03:54 687 151 838
133 Jānis Bleiers 5375 GJENSIDIGE 01:55:30 VB3 32 V114 +36:17 +27:25 04:23 686 135 821
134 Jānis Cercins 5423 Madona 01:55:34 VB2 68 V115 +36:21 +33:43 03:56 685 150 835
135 Linda Beldava 5028 VSK Noskrien Vāveres 01:55:35 SB2 12 S20 +22:29 +22:29 03:36 805 224 1029
136 Rasa Grāvīte 5442 01:55:46 SBJ 3 S21 +22:40 +13:46 03:46 804 214 1018
137 Artis Kļaviņš 5337 Teika 01:55:54 VB2 69 V116 +36:41 +34:03 04:01 683 147 830
138 Uldis Vilks 5300 01:55:58 VB2 70 V117 +36:45 +34:07 04:00 683 148 831
139 Arnis Mūrnieks 5117 01:56:06 VB3 33 V118 +36:53 +28:01 03:25 682 173 855
140 Anita Čuhnova 5274 DNB banka 01:56:48 SB2 13 S22 +23:42 +23:42 04:11 797 192 989
141 Jānis Mārtinsons 5399 01:56:53 VB4 8 V119 +37:40 +24:59 03:50 678 154 832
142 Ģirts Vēsma 5048 01:56:54 VB4 9 V120 +37:41 +25:00 03:42 678 159 837
143 Andris Orniņš 5007 01:57:02 VB2 71 V121 +37:49 +35:11 03:41 677 160 837
144 Aivars Spūlis 5282 Izturība 01:57:03 VB2 72 V122 +37:50 +35:12 03:06 677 190 867
145 Jānis Gora 5069 01:57:05 VB2 73 V123 +37:52 +35:14 03:49 677 155 832
146 Kristers Nolle 15284 Kača liek skriet 01:57:34 VBJ 9 V124 +38:21 +38:21 03:41 674 160 834
147 Toms Bricis 5335 Čop čop čop 01:57:40 VB2 74 V125 +38:27 +35:49 03:05 673 191 864
148 Dainars Albužis 5324 01:57:51 VB2 75 V126 +38:38 +36:00 03:57 672 149 821
149 Toms Kaufmanis 5233 Maratona klubs / Sportacentrs.com 01:57:51 VBJ 10 V127 +38:38 +38:38 04:56 672 120 792
150 Ģirts Kaļķis 15184 01:57:57 VB3 34 V128 +38:44 +29:52 03:36 672 164 836
151 Alise Putraima 5434 Salomon | Taku Skrējējs 01:58:00 SB2 14 S23 +24:54 +24:54 04:20 789 186 975
152 Pāvels Janovičs 5257 LSC / VSK Noskrien 01:58:01 VB2 76 V129 +38:48 +36:10 03:57 671 149 820
153 Artjoms Borcovs 5445 01:58:03 VB2 77 V130 +38:50 +36:12 03:50 671 154 825
154 Uģis Holsts 5144 SSK Bebra 01:58:16 VB3 35 V131 +39:03 +30:11 03:47 670 156 826
155 Mairis Apsītis 5279 SPĒKA PASAULE 01:58:23 VB2 78 V132 +39:10 +36:32 04:19 669 137 806
156 Rolands Ostrovskis 5426 01:58:26 VB2 79 V133 +39:13 +36:35 03:36 669 164 833
157 Laura Vancāne 5182 SK Tērauds 01:58:27 SB2 15 S24 +25:21 +25:21 03:30 786 230 1016
158 Normunds Kronbergs 5297 01:58:52 VB2 80 V134 +39:39 +37:01 03:47 666 156 822
159 Agris Spalviņš 15128 Mailigen 01:58:59 VB4 10 V135 +39:46 +27:05 04:20 666 136 802
160 Stanislav Biktimirov 5364 VSK Noskrien 01:59:01 VB3 36 V136 +39:48 +30:56 04:22 666 135 801
161 Kristaps Treidens 5366 Engures Sportam 01:59:06 VBJ 11 V137 +39:53 +39:53 03:39 665 162 827
162 Eduards Mozulis 5270 Engures Sportam 01:59:07 VBJ 12 V138 +39:54 +39:54 03:45 665 157 822
163 Ivo Zemturis 5305 01:59:12 VB2 81 V139 +39:59 +37:21 03:54 665 151 816
164 Jānis Pauliņš 5141 Eco Teh Baltia 01:59:21 VB2 82 V140 +40:08 +37:30 03:21 664 176 840
165 Agris Liepa 5266 01:59:46 VB2 83 V141 +40:33 +37:55 03:02 661 195 856
166 Liene Štalte 5206 Moller Auto Ventspils 01:59:51 SB2 16 S25 +26:45 +26:45 03:30 777 230 1007
167 Ilze Boldāne 15156 01:59:53 SB3 7 S26 +26:47 +19:56 04:38 777 174 951
168 Artis Līcītis 5014 VSK Noskrien 01:59:54 VB2 84 V142 +40:41 +38:03 03:41 661 160 821
169 Ildze Straume 5068 Dzilnuciems 02:00:03 SB3 8 S27 +26:57 +20:06 03:31 776 229 1005
170 Jānis Deksnis 5383 Swedbank 02:00:06 VB2 85 V143 +40:53 +38:15 03:37 660 163 823
171 Līga Irbe 5418 02:00:14 SB2 17 S28 +27:08 +27:08 03:29 774 231 1005
172 Lelde Broka 5026 VSK Noskrien Vāveres 02:00:17 SB2 18 S29 +27:11 +27:11 03:49 774 211 985
173 Mārtiņš Bardovskis 5394 Millennium Oils 02:00:25 VB3 37 V144 +41:12 +32:20 04:09 658 142 800
174 Viesturs Puriņš 5413 02:00:33 VB3 38 V145 +41:20 +32:28 03:58 657 149 806
175 Gints Eglītis 15124 SIA LATTELECOM 02:00:50 VB3 39 V146 +41:37 +32:45 04:16 656 138 794
176 Jānis Ozols 5370 02:00:53 VB2 86 V147 +41:40 +39:02 04:26 655 133 788
177 Konstantīns Vasiļjevs 5325 Dion Sportlab 02:01:02 VB2 87 V148 +41:49 +39:11 03:28 655 170 825
178 Edmunds Garančs 5436 SIA LATTELECOM 02:01:05 VB2 88 V149 +41:52 +39:14 03:47 654 156 810
179 Erlens Grunckis 5316 02:01:14 VB3 40 V150 +42:01 +33:09 04:02 653 146 799
180 Edgars Kuģenieks 5162 VSK Noskrien Rieksti 02:01:33 VB2 89 V151 +42:20 +39:42 03:28 652 170 822
181 Leonīds Valdonis 5243 Preiļu kraukļi 02:01:33 VB4 11 V152 +42:20 +29:39 03:16 652 181 833
182 Lāsma Zebuliņa 5076 02:01:56 SB3 9 S30 +28:50 +21:59 03:47 764 213 977
183 Nauris Pļaviņš 5110 AkmensDizains.lv 02:02:04 VB2 90 V153 +42:51 +40:13 04:54 649 120 769
184 Natale Carlone 5365 Latnorwaly! 02:02:24 VB3 41 V154 +43:11 +34:19 04:38 647 127 774
185 Alvis Lepiksons 5385 Auseklis IK 02:02:28 VB3 42 V155 +43:15 +34:23 03:40 647 161 808
186 Līga Vībure 5055 02:02:31 SB2 19 S31 +29:25 +29:25 03:38 760 222 982
187 Sergejs Smirnovs 5000 02:02:32 VB2 91 V156 +43:19 +40:41 04:11 646 141 787
188 Haralds Puriņš 5421 02:02:32 VBJ 13 V157 +43:19 +43:19 04:16 646 138 784
189 Andis Auziņš 5387 02:02:34 VB2 92 V158 +43:21 +40:43 04:46 646 124 770
190 Valdis Lepiksons 5386 Auseklis IK 02:02:38 VB3 43 V159 +43:25 +34:33 03:35 646 165 811
191 Žanis Lulle 5450 BALTAIS 02:02:40 VB2 93 V160 +43:27 +40:49 04:03 646 146 792
192 Jānis Sīmanis 5314 02:02:41 VB2 94 V161 +43:28 +40:50 03:33 646 166 812
193 Māris Šūpols 5223 VSK Noskrien / SVK Madona 02:02:50 VB3 44 V162 +43:37 +34:45 04:15 645 139 784
194 Edgars Ozols 5268 Physiotherapist 02:02:52 VBJ 14 V163 +43:39 +43:39 04:17 645 138 783
195 Jānis Kopmanis 5057 02:03:07 VB3 45 V164 +43:54 +35:02 03:36 643 164 807
196 Ēriks Ajausks 5409 3D Running 02:03:13 VB2 95 V165 +44:00 +41:22 04:24 643 134 777
197 Renārs Seiksts 5194 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:03:17 VB2 96 V166 +44:04 +41:26 04:17 643 138 781
198 Edgars Elbergs 5053 Bardepartment 02:03:19 VB2 97 V167 +44:06 +41:28 03:53 642 152 794
199 Juris Grodnis 5090 KROKUS 02:03:35 VB4 12 V168 +44:22 +31:41 03:45 641 157 798
200 Uldis Traubergs 15152 02:03:40 VB2 98 V169 +44:27 +41:49 04:07 641 143 784
201 Andris Strēlis 5029 VSK Noskrien 02:03:48 VB2 99 V170 +44:35 +41:57 04:30 640 131 771
202 Tomass Delle 5169 02:03:50 VB2 100 V171 +44:37 +41:59 04:25 640 134 774
203 Karīna Svikle 5342 02:04:07 SB2 20 S32 +31:01 +31:01 04:11 750 192 942
204 Kārlis Kravis 5348 Crossfit Rīdzene 2 02:04:07 VB2 101 V172 +44:54 +42:16 03:47 638 156 794
205 Guntis Pucens 5036 02:04:07 VB3 46 V173 +44:54 +36:02 03:46 638 157 795
206 Rigonda Germova 5094 02:04:18 SB3 10 S33 +31:12 +24:21 03:31 749 229 978
207 Guntis Rasims 5153 Rēzeknes novads 02:04:28 VB2 102 V174 +45:15 +42:37 03:17 636 180 816
208 Vita Vecvanaga 5333 02:04:31 SB2 21 S34 +31:25 +31:25 04:27 748 181 929
209 Eduards Ruskihs 5329 02:04:50 VB2 103 V175 +45:37 +42:59 03:58 635 149 784
210 Liene Gulbe 5155 Es, Džastins un Zane 02:05:02 SB2 22 S35 +31:56 +31:56 05:04 745 159 904
211 Madara Muižniece 15144 adidas Runners | Riga 02:05:11 SB2 23 S36 +32:05 +32:05 04:36 744 175 919
212 Nelda Neilande 5195 Vichy / FamilyFun 02:05:33 SBJ 4 S37 +32:27 +23:33 04:12 742 192 934
213 Mārtiņš Pakulis 5132 VSK Noskrien 02:05:38 VB2 104 V176 +46:25 +43:47 03:47 631 156 787
214 Reinis Sietiņš 5407 02:05:39 VB2 105 V177 +46:26 +43:48 04:27 630 133 763
215 Mihails Kisļakovs 5121 Mindpv 02:05:43 VB2 106 V178 +46:30 +43:52 03:41 630 160 790
216 Agris Meilerts 5151 Latvijas Finieris Mežs 02:05:50 VB3 47 V179 +46:37 +37:45 04:34 630 129 759
217 Elita Zālīte 5226 TRX Cēsis 02:05:58 SB3 11 S38 +32:52 +26:01 03:57 739 204 943
218 Andrejs Pētersons 5371 02:06:02 VB2 107 V180 +46:49 +44:11 03:59 629 148 777
219 Aivis Štemmers 5178 SK Pūre 02:06:06 VB2 108 V181 +46:53 +44:15 02:47 628 212 840
220 Māra Pucena 5035 02:06:17 SB2 24 S39 +33:11 +33:11 04:41 737 172 909
221 Uldis Livdāns 5096 SSK Bebra 02:06:19 VB3 48 V182 +47:06 +38:14 03:30 627 169 796
222 Deniss Priščepovs 5041 Zoorbagan 02:06:22 VB2 109 V183 +47:09 +44:31 03:39 627 162 789
223 Didzis Krīgers 5074 02:06:40 VB4 13 V184 +47:27 +34:46 04:32 625 130 755
224 Māris Lūsis 5179 VSK Noskrien 02:06:43 VB2 110 V185 +47:30 +44:52 03:16 625 181 806
225 Kārlis Ertmanis 5311 Baltais 02:06:49 VB3 49 V186 +47:36 +38:44 04:36 625 128 753
226 Ieva Rogāle 5109 KROKUS 02:06:50 SB2 25 S40 +33:44 +33:44 04:13 734 191 925
227 Rūdolfs Krūklis 5446 K41F 02:07:00 VB2 111 V187 +47:47 +45:09 03:54 624 151 775
228 Kaspars Vārpiņš 5139 02:07:22 VB2 112 V188 +48:09 +45:31 04:57 622 119 741
229 Rodrigo Treijers 5107 Virsotne/Marmot 02:07:25 VB3 50 V189 +48:12 +39:20 03:53 622 152 774
230 Viesturs Grīnbergs 5448 02:07:26 VB3 51 V190 +48:13 +39:21 04:18 622 137 759
231 Alla Radžabova-Cinovska 5236 Maratona Klubs 02:07:33 SB3 12 S41 +34:27 +27:36 04:27 730 181 911
232 Raimonds Biedrītis 5131 Grauda Spēks 02:07:34 VB2 113 V191 +48:21 +45:43 03:23 621 174 795
233 Kaspars Kārkliņš 15180 42km.lv 02:07:51 VB3 52 V192 +48:38 +39:46 04:06 620 144 764
234 Juris Kļaviņš 5389 ZAJEC 02:08:18 VB3 53 V193 +49:05 +40:13 04:10 617 142 759
235 Laila Ceika 5070 02:08:20 SB4 1 S42 +35:14 +00:00 04:14 725 190 915
236 Laura Veličko 5039 KMKVP 02:08:24 SB2 26 S43 +35:18 +35:18 04:26 725 182 907
237 Māris Mihaļskis 5427 02:08:28 VB2 115 V194 +49:15 +46:37 04:02 617 146 763
238 Krišjānis Hartmanis 5327 kiče 02:08:28 VB2 114 V195 +49:15 +46:37 04:44 617 125 742
239 Ilva Kārkliņa 5263 02:09:00 SB3 13 S44 +35:54 +29:03 04:17 722 188 910
240 Aigars Tohters 5019 02:09:00 VB2 116 V196 +49:47 +47:09 04:14 614 139 753
241 Roberts Koleda 5166 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:09:04 VB3 54 V197 +49:51 +40:59 03:31 614 168 782
242 Lauris Grāvelis 5356 02:09:16 VB2 117 V198 +50:03 +47:25 04:55 613 120 733
243 Mārtiņš Krauklis 5175 02:09:21 VB2 118 V199 +50:08 +47:30 02:53 612 205 817
244 Ģirts Goško 5046 Piedzīvojumu meklētāji 02:09:28 VB2 119 V200 +50:15 +47:37 04:53 612 121 733
245 Dainis Kronbergs 5262 02:09:36 VB3 55 V201 +50:23 +41:31 04:20 611 136 747
246 Romāns Hačatrjans 5380 Madona 02:09:39 VB2 120 V202 +50:26 +47:48 04:07 611 143 754
247 Māris Zundāns 5269 02:09:46 VB2 121 V203 +50:33 +47:55 04:32 610 130 740
248 Jānis Vērdiņš 5396 Workland/BPT 02:10:18 VB2 122 V204 +51:05 +48:27 03:45 608 157 765
249 Adrian Murray 15176 02:10:21 VB2 123 V205 +51:08 +48:30 04:24 608 134 742
250 Armands Upīte 15200 02:10:30 VB3 56 V206 +51:17 +42:25 03:50 607 154 761
251 Reinis Liepiņš 5072 02:10:36 VB2 124 V207 +51:23 +48:45 03:25 607 173 780
252 Krista Hartmane 5272 02:10:54 SB2 27 S45 +37:48 +37:48 04:55 711 164 875
253 Ritvars Bikšis 5246 socktoys.lv 02:11:19 VB2 125 V208 +52:06 +49:28 03:01 603 196 799
254 Simona Ozola-Ozoliņa 5127 02:11:20 SB2 28 S46 +38:14 +38:14 05:03 709 159 868
255 Toms Sirmais 5363 02:11:24 VBJ 15 V209 +52:11 +52:11 04:04 603 145 748
256 Elizabete Ločmele 5452 OK Burkānciems 02:11:50 SBJ 5 S47 +38:44 +29:50 04:30 706 179 885
257 Sigita Upeniece 5355 vientuļš skrējējs 02:11:56 SB3 14 S48 +38:50 +31:59 03:40 706 220 926
258 Ivars Austers 5100 Turbo 02:12:01 VB3 57 V210 +52:48 +43:56 04:53 600 121 721
259 Austris Vasiļevskis 5429 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:12:04 VB3 58 V211 +52:51 +43:59 04:12 600 140 740
260 Valdis Vikmanis 5317 02:12:12 VB2 126 V212 +52:59 +50:21 04:32 599 130 729
261 Inese Neilande 5252 Kača liek skriet! 02:12:14 SB3 15 S49 +39:08 +32:17 05:00 704 161 865
262 Zane Bulāne 5098 VSK Noskrien 02:12:24 SB2 29 S50 +39:18 +39:18 04:33 703 177 880
263 Rinalds Puriņš 5420 02:12:26 VBJ 16 V213 +53:13 +53:13 04:14 598 139 737
264 Vineta Pētersone 5184 VSK Noskrien / FamilyFun 02:12:31 SB3 16 S51 +39:25 +32:34 03:38 703 222 925
265 Gunārs Grundštoks 15120 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:12:37 VB2 127 V214 +53:24 +50:46 04:52 597 121 718
266 Santa Birģele 5031 02:12:51 SB2 30 S52 +39:45 +39:45 05:00 701 161 862
267 Tine Koehler 5250 02:13:04 SB2 31 S53 +39:58 +39:58 04:49 700 167 867
268 Armands Auziņš 5059 02:13:05 VB3 59 V215 +53:52 +45:00 04:49 595 122 717
269 Andris Šumskihs 5008 02:13:07 VB2 128 V216 +53:54 +51:16 04:20 595 136 731
270 Ivars Seiksts 5009 02:13:34 VB3 60 V217 +54:21 +45:29 04:45 593 124 717
271 Agnese Kundziņa 5240 02:13:40 SB2 32 S54 +40:34 +40:34 04:38 697 174 871
272 Aivars Lapa 5187 Autostarts.lv 02:13:57 VB3 61 V218 +54:44 +45:52 03:53 591 152 743
273 Mikus Salcēvičs 5104 02:14:10 VB2 129 V219 +54:57 +52:19 04:45 590 124 714
274 Roberts Neilands 5002 Dzērbenes Stacija 02:14:11 VB3 62 V220 +54:58 +46:06 04:47 590 123 713
275 Indars Melzobs 5210 VSK Noskrien 02:14:14 VB2 130 V221 +55:01 +52:23 03:53 590 152 742
276 Marika Zālīte 5108 VSK Noskrien 02:14:27 SB2 33 S55 +41:21 +41:21 04:30 692 179 871
277 Sanita Rāviņa 5441 JĒRS 02:14:41 SB2 34 S56 +41:35 +41:35 05:21 691 150 841
278 Aldis Rocēns 5015 Stirnubuks.lv 02:14:49 VB3 63 V222 +55:36 +46:44 03:40 588 161 749
279 Jānis Stepītis 5357 02:14:54 VB2 131 V223 +55:41 +53:03 03:14 587 182 769
280 Mārtiņš Liekniņš 5341 02:14:58 VB3 64 V224 +55:45 +46:53 03:55 587 151 738
281 Laura Leja 5299 Swedbank 02:15:16 SBJ 6 S57 +42:10 +33:16 05:49 688 138 826
282 Anna Proskurina 5085 02:15:18 SB2 35 S58 +42:12 +42:12 04:26 688 182 870
283 Jānis Koklačs 5435 SIA LATTELECOM 02:15:31 VB2 132 V225 +56:18 +53:40 03:55 585 151 736
284 Ina Balgalve 5045 02:15:32 SB3 17 S59 +42:26 +35:35 04:25 687 182 869
285 Andis Rinkevics 5071 Mārdža 02:15:41 VB2 133 V226 +56:28 +53:50 04:36 584 128 712
286 Miķelis Zondaks 5136 02:16:04 VB2 134 V227 +56:51 +54:13 05:25 582 109 691
287 Gunta Brazauska 5064 02:16:51 SB2 36 S60 +43:45 +43:45 05:01 680 160 840
288 Aivars Veiss 5038 VSK Noskrien 02:16:54 VB4 14 V228 +57:41 +45:00 04:37 579 128 707
289 Ieva Meiere 5242 OK Ziemeļkurzeme 02:16:57 SB3 18 S61 +43:51 +37:00 04:44 680 170 850
290 Dainis Driņķis 5102 DzSK Lokomotīve 02:17:03 VB3 65 V229 +57:50 +48:58 04:49 578 122 700
291 Marita Lapa 5186 Autostarts.lv 02:17:26 SB3 19 S62 +44:20 +37:29 04:33 677 177 854
292 Aija Valtmane 5289 02:17:33 SB2 37 S63 +44:27 +44:27 05:07 677 157 834
293 Ilona Balode 5156 Salacgrīvas Buki 02:17:41 SB3 20 S64 +44:35 +37:44 04:41 676 172 848
294 Robbie Graham 5307 02:17:43 VB2 135 V230 +58:30 +55:52 04:40 575 126 701
295 Sam Scott 15168 02:17:45 VB2 136 V231 +58:32 +55:54 04:58 575 119 694
296 Vitālijs Žuselis 5350 Binitex 02:17:55 VB2 137 V232 +58:42 +56:04 04:33 574 130 704
297 Artis Upmalis 5140 Rezidenti 02:18:17 VB2 138 V233 +59:04 +56:26 02:21 573 251 824
298 Aivars Bergmanis 5328 VSK Noskrien 02:18:19 VB3 66 V234 +59:06 +50:14 05:17 573 112 685
299 Sandis Radziņš 5222 02:18:22 VBJ 17 V235 +59:09 +59:09 05:57 573 99 672
300