SUSURA distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Anna Goša Maratona klubs M1
2 Romans Malihins Infiniti Z1
3 Margarita Malihina Infiniti M1
4 Artis Mednis Z1
5 Roberts Paulovskis Brocēni Z1
6 Rolands Heinrihs Millers Z1
7 Edvards Zirģelis Z2
8 Karlīna Paula Grandāne KoBalts M1
9 Klāvs Liepiņš Engures sportam Z1
10 Amanda Kājiņa AK M1
11 Rasa Raboviča Salaspils M1
14 Lote Lange Riteņvasara M1
15 Lauma Lange Riteņvasara M1
16 Ralfs Bērziņš Individuāli Z1
17 Elīza Bērziņa Individuāli M1
18 Rainers Vate Engures Sportam Z1
23 Džošua Dženzs Z1
24 Rūdolfs Smilga DOMDARIS Z1
25 Kerlīna Balode M1
26 Keidija Balode M1
27 Katrīna Levkāne Piepe M1
28 Dārta Levkāne Piepe M1
29 Sanija Ločmele M1
30 Sofija Ločmele M1
31 Roberts Jagža Z1
32 Krišjānis Davidčuks Stāmučnieki Z1
33 Gustavs Deņisenko Z1
34 Nora Ķikure M1
35 Dagnija Frišfelde LU M1
36 Valts Frišfelds LU Z1
37 Linda Pikšena M1
38 Marta Māra Grava Z1
39 Lauma Voitenko M1
40 Gustavs Voitenko Z1
41 Elīza Kleimane M1
42 Lūkass Ķikusts Dzelzs vīrs Z1
43 Kārlis Paikens Z1
44 Tālis Zāns Z1
45 Enija Baltalksne M1
46 Sindija Kauliņa M1
48 Gustavs Millers Z1
49 Annika Millere M1
50 Laura Gudena M1
51 Eduards Eglītis Eglīši Z1
52 Elizabete Eglīte Eglīši M1
53 Elēna Bremze Izturība M1
54 Madara Bāriņa M2
55 Elīza Koškina M1
56 Kristofers Ozols Z1
57 Nora Nille M1
58 Teodors Mednis wAlts Z1
59 Vladislavs Stepanovs Z1
60 Marats Bogdanovs Z1
61 Rihards Baltiņš Z1
62 Ernests Baltiņš Z1
64 Romija Kodoliņa M1
65 Dārta Bildere M1
66 Gustavs Bilders Z1
67 Katrīna Labanovska M1
68 Edvards Gailis Z1
69 Dārta Krūmiņa M1
70 Patriks Kiršteins Z1
71 Alekss Rūtiņš Z1
72 Intars Grigors Z1
73 Luīze Miezīte Pīrādziņš M2
74 Katrīna Biedrīte Grauda Spēks M1
75 Bruno Ivanovs Z1
76 Ernests Solovjovs Talsu Pakalnu Sporta Klubs Z2
77 Roberts Tālmanis Z1
78 Anna Grieta Tālmane M1
79 Pauls Nākums Sausās Straumes Kauss Z1
80 Marks Kjapsņa Pārupes Z1
81 Felicita Valtere Tezīliesi M1
82 Kristiāna Šaripa M2
83 Paula Rumjanceva M2
84 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
85 Elza Rudzīte Meža sports M2
86 Evelīna Misāne PATRIA M1
87 Semiramis Priede M1
89 Sabīne Krieva Dog Sport Carnikava M1
90 Elīza Ērenfrīde M1
91 Kārlis Gornavs SK Sigulda Z1
92 Jēkabs Gornavs SK Sigulda Z1
93 Kristaps Voiskovičs Z1
94 Elza Voiskoviča M1
95 Katrīna Kalniņa Māšuki! M2
96 Ieva Kalniņa Māšuki! M1
97 Signe Boliša Broliši M1
98 Millija Benta M1
99 Renārs Bents Z1
100 Elīza Beļūna M1
101 Eva Igenberga M1
102 Matej Fikrle BKV Holysov Z1
103 Eduards Fogels Brāļi Fogeli! Z1
104 Henrijs Fogels Brāļi Fogeli! Z1
105 Markuss Celmiņš Z1
106 Marija Švēde M1
107 Krišs Švēde Z1
109 Dārta Gintere M1
110 Rihards Zebuliņš Z1
111 Kristaps Cauna Z2
112 Jegors Seļuto Z1
113 Marija Seļuto M1
114 Madara Šakalova M1
115 Raivo Šakalovs Z1
117 Miķelis Rutkis Grant Thornton Z1
118 Gustavs Ernests Eldmanis Zemu lidojoši suņi Z1
119 Dagmāra Āboltiņa M1
120 Annika Āboltiņa M1
121 Jānis Lūsis Z1
122 Beatrise Masteiko M1
123 Hugo Heinrihsons Z1
124 Laura Vaskāne M1
125 Leonards Peško Z1
126 Linards Prombergs Z1
127 Tanels Lapsiņš X99 Z1
128 Emīlija Lapsiņa X99 M1
129 Paula Šveicere M1
130 Adrians Brīvība Z1
131 Sofija Rudzīte M1
132 Gabriela Švede M1
133 Jānis Papiņš Z1
134 Kristiāna Rūte KuDzi M1
135 Kaspars Rūte KuDzi Z1
136 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
137 Gustavs Seņavskis Z1
138 Rinalds Bāris Z1
139 Ramona Bāre M1
140 Evelīna Žubule M2
141 Katrīna Māliņa M1
142 Emīlija Rosicka M1
143 Olivers Šika Ogre Z1
144 Estere Rubene M1
145 Sabīne Klotiņa M1
146 Anna Drulle M1
147 Alfrēds Drulle Z1
148 Ralfs Devjaņikovs Z1
149 Simona Silava M1
150 Rūta Elza Norīte M1
151 Toms Aperāns Z1
152 Beatrise Fokrota SK ASI Ski-Box M1
153 Kristofers Kančs SSK Bebra Z1
154 Ernests Kančs SSK Bebra Z1
155 Rendijs Dižais-Lejnieks Saules Z1
156 Katrīna Kvisvika M1
157 Alberts Kvisviks Z1
158 Emīls Seimanis Bultas Z1
159 Gustavs Grantiņš Z1
160 Francis Brauners Zelta sietiņš PII Z1
161 Lenarts Straume Dzilnuciems Z1
162 Sofija Sveta Galvanovska Lucky Me M1
163 Atis Galvanovskis Lucky Me Z1
164 Jete Beleviča Zelta sietiņš M1
165 Gustavs Stulpāns GRAVIS Z1
166 Gustavs Pastars 30draugi.lv Z1
169 Henrijs Dundurs M1
170 Katrīna Maldute Gjensidige M1
171 Aleksandra Rassa Moller Auto Ventspils M1
172 Renārs Kārkliņš Liepkalni Z1
173 Enija Vilemsone M1
174 Elīna Biseniece OK Purva Bridējs M1
175 Kristers Taupmans Z2
176 Artūrs Pormanis Z1
178 Julija Siliņa M2
179 Sindija Priede Dole M1
180 Didzis Pankoks Z1
181 Edvards Olte Z1
182 Emīlija Olte M1
183 Austris Misāns Go! Z1
186 Kristīne Takere Mur M1
187 Sindija Mārtiņa M1
188 Ailisa Berga M2
189 Alekss Krūmiņš Madliena Z1
190 Sandija Liepa Madliena M1
191 Alise Žurēvica Madliena M1
192 Estere Pupola M1
193 Marks Melbardis . Z2
195 Edvards Cimermanis One4Event Z1
196 Ieva Marta Mačevska M1
197 Paula Marija Mačevska M1
198 Madara Kalniņa individuāli M1
199 Jānis Salcevičs Z1
200 Dagmāra Salceviča M1
202 Luīze Pauriņa M1
203 Adrians Reiniks Z1
204 Dominiks Pētersons Kocēnu novads Z1
205 Francis Kozlovs franči Z1
206 Elīna Baško M1
207 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien Z1
208 Gusts Gudēvics VSK Noskrien Z1
209 Anna Rozenberga SK Sigulda M1
210 Renārs Kamšs Z1
211 Dārta Galiņa M1
212 Renārs Vērsis Z1
213 Ralfs Bartušauskis Šūpoles Z2
214 Ieva Kalniņa - Vīndedzkalna M2
215 Arnolds Miezis Latvieši Z1
216 Dārta Tribocka Ogre var M1
217 Elizabete Motte Ogre var M2
218 Polina Kendenkova M1
219 Ričards Joničenko sportiskā Brazīlija Z1
220 Jānis Ansabergs Z1
221 Alens Zalkovskis Z1
222 Elīna Vahere-Abražune M1
223 Gerda Baranovska M1
224 Klāvs Baranovskis Z1
225 Adriana Kodoliņa M1
226 Roberts Emīls Beitiks Z1
227 Emīlija Birģele M1
228 Reinis Vilmanis Z1
229 Kristofers Aksenoks Z1
230 Jēkabs Beiers SK Katrīna Z1
231 Sanija Bērziņa Radiņi M2
232 Roberts Pazars Swedbank Z2
236 Paula Kārkliņa Dobeles Dzirnavnieks M1
237 Sintija Preisa SNIEGA SUŅI M2
238 Lelde Simsone SNIEGA SUŅI M2
239 Alise Mihailova SNIEGA SUNI M2
240 Luize Daniela Mitrofanova SNIEGA SUŅI M2
241 Nikola Ivanova SNIEGA SUŅI M2
242 Francis Šimanovskis Z1
243 Marta Mežale M1
244 Anete Mežale M1
245 Emīls Glods Z1
246 Martins Mistris Z1
248 Kārlis Bēms Z1
249 Elīna Redisone Tērvetes dabas parks M1
250 Edgars Redisons Tērvetes dabas parks Z1
251 Sofija Ozoliņa-Liepkalne M1
252 Karīna Burunova M1
253 Toms Zinkevičs Z1
254 Emīlija Zvirbule Mazais putnēns M1
255 Katrīna Zvirbule Mazais putnēns M1
256 Ričards Čerbikovs Vilks Z1
257 Kristiāna Solima M1
258 Jurģis Cakuls Cakuli Z1
259 Rasa Grīnberga Cukurčiki M1
260 Rūta Mellenberga M1
261 Laurita Meiere VENDEN M1
262 Ricards Gribs Z1
263 Augusts Joni Haapalainen SIA LATTELECOM Z1
264 Leonards Rožāns Z1
265 Melānija Semjonova Sportland M1
266 Martins Mežvēvers Sportland Z1
267 Tomass Mežvēvers Sportland Z1
269 Dārta Meldrāja Individuāli M1
270 Rasa Melbārde Eži M1
271 Samanta Jakovļeva M1
272 Ralfs Buiķis Z1
273 Meja Žigaite M1
274 Nora Palsāne Ogres Milži M1
275 Anrijs Bitenieks Ikšķiles lāči Z1
276 Artūrs Bitenieks Ikšķiles lāči Z1
277 Tomass Bramans Z1
278 Kristers Kalniņš Z1
279 Katrīna Anna Kalniņa M2
280 Simona Aļehnoviča M1
281 Elīza Andra Ozoliņa BANDANA.LV M1
282 Evelīna Ozoliņa BANDANA.LV M2
283 Remijs Balodis Z1
284 Madara Zemlicka ZIZU M1
285 Valters Koncevičs Z1
286 Helēna Sīviņa M1
287 Rems Stenclavs Z1
288 Lelde Brūvere M1
289 Gabriela Ieviņa M1
290 Elza Marija Ciema M2
291 Artis Madernieks Z1
292 Roberts Urtāns Z1
293 Elīza Fokerote Vientuļais vilks M1
10000 Pauls Roberts Strazdiņš Z1
10001 Hanna Jansone M1
10002 Fricis Otto Jansons Z2
Kopā: 273 dalībnieki.
SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
Visvairāk pārstāvētās
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1 Jelgavas 4.vidusskola 85
2 Engures vidusskola 63
3 Rīgas 49. vidusskola 26
4 Tukuma 2. vidusskola 24
5 Aizputes vidusskola 24
6 Ogresgala pamatskola 22
7 Zemgales vidusskola 15
8 Lejasciema vidusskola 14
9 Madlienas vidusskola 9
10 Ikšķiles vidusskola 8
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Daniels Gribs 1404 Salaspils sporta skola 00:27:35 +00:00
2 Valters Jonass 1257 Aizputes vidusskola 00:28:34 +00:59
3 Erlends Strautmanis 1278 Dzimtmisas pamatskola 00:29:04 +01:29
4 Rūdolfs Raudziņš 1355 Cēsu pilsētas sporta skola 00:29:09 +01:34
5 Kārlis Bartuševics 1223 Jelgavas 4.vidusskola 00:29:22 +01:47
6 Arno Pušņins 1350 Laurenču sākumskola 00:29:25 +01:50
7 Daniels Lagzdiņš 1256 Aizputes vidusskola 00:29:35 +02:00
8 Dāvis Bautris 1449 Rīga Juglas vidusskola 00:30:33 +02:58
9 Artis Upītis 1226 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:32 +04:57
10 Dāvis Bartuševics 1240 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:23 +05:48
11 Ernests Krūmiņš 1228 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:20 +07:45
12 Markuss Ansons 12268 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:35:26 +07:51
13 Valters Lūsis 1242 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:54 +08:19
14 Adrians Pietkūns 1237 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:47 +09:12
15 Kārlis Daniels Lazda 1295 Dzimtmisas pamatskola 00:37:07 +09:32
16 Roberts Straubergs 1391 Jaunmārupes pamatskola 00:37:28 +09:53
17 Kristofers Zelčāns 11371 Ogres 1.vidusskola 00:37:28 +09:53
18 Markuss Zeltagrauds 1258 Aizputes vidusskola 00:37:33 +09:58
19 Ričards Kokins 1406 Salaspils sporta skola 00:37:46 +10:11
20 Lūkass Ķikusts 1025 Salaspils sporta skola 00:38:04 +10:29
21 Kristers Voldemārs Lazda 1296 Dzimtmisas pamatskola 00:38:49 +11:14
22 Roberts Kanģīzeris 1012 Jaunmārupes pamatskola 00:38:52 +11:17
23 Kristaps Osītis 1311 Mežciema pamatskola 00:39:07 +11:32
24 Edijs Mutors 1118 Lazdonas pamatskola 00:39:28 +11:53
25 Jēkabs Zvagulis 1023 Jaunpils vidusskola 00:39:46 +12:11
26 Edvards Oškalns 1033 DOMDARIS 00:40:53 +13:18
27 Kristians Misjuro 11395 Engures vidusskola 00:41:54 +14:19
28 Klāvs Zemturs 1218 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:55 +14:20
29 Egons Krišjānis Nastevičs 1229 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:55 +14:20
30 Ēriks Muško 1024 Jaunpils vidusskola 00:41:59 +14:24
31 Rihards Misjuro 11391 Engures vidusskola 00:43:31 +15:56
32 Artuss Gasners 1232 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:52 +17:17
33 Leo Ivanovs 1089 Rīgas Hanzas vidusskola 00:45:14 +17:39
34 Rūdolfs Smilga 1014 DOMDARIS 00:45:39 +18:04
35 Mareks Mūrnieks 11335 Engures vidusskola 00:46:06 +18:31
36 Emīls Rozītis 1233 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:23 +20:48
37 Eduards Gauris 12303 Lynxdojo DNF
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Marta Kuzņecova 12172 Ādažu sporta skola 00:29:23 +00:00
2 Annika Zālīte 1403 Ulbrokas vidusskola 00:29:58 +00:35
3 Melānija Zālīte 1003 Ķekavas visusskola 00:30:23 +01:00
4 Franciska Liniņa 1316 Preiļu 1.pamatskola 00:32:04 +02:41
5 Keita Zelle 1220 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:08 +07:45
6 Sintija Gaile 1221 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:09 +07:46
7 Elīna Dmitrijeva 1241 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:20 +08:57
8 Keita Majore 1219 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:45 +09:22
9 Elizabete Zelučāne 11375 Ogres 1.vidusskola 00:38:50 +09:27
10 Marta Ļaudama 1142 Aizputes vidusskola 00:39:05 +09:42
11 Anna Goša 1083 Ventspils 4.vidusskola / Maratona klubs 00:40:48 +11:25
12 Laura Vētra 1222 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:49 +11:26
13 Liene Rozenberga 1396 Siguldas pilsētas vidusskola 00:44:11 +14:48
14 Kate Krūmiņa 1238 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:51 +15:28
15 Amanda Degaine 1409 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:03 +15:40
16 Elma Bremze 1029 Ikšķiles vidusskola 00:45:33 +16:10
17 Amēlija Zaķe 1393 Cēsu pilsētas sporta skola 00:46:16 +16:53
18 Alise Stacēviča 1286 Rīgas Juglas vidusskola 00:46:31 +17:08
19 Anna Pētersone 1236 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:17 +18:54
20 Elīna Šeimane 1224 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:18 +18:55
21 Veronika Šeimane 1225 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:24 +19:01
22 Estere Jungfermane 1227 Jelgavas 4.vidusskola 00:48:26 +19:03
23 Renāte Budze 1231 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:16 +19:53
24 Marija Anete Silava 1235 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:02 +20:39
25 Beatrise Fokrota 1096 Rīgas Juglas vidusskola 00:55:13 +25:50
26 Stefānija Ločmele 1354 Pamatskola Rīdze 00:57:24 +28:01
27 Katīna Pļaviņa 1284 Rīgas 64.vidusskola 00:58:58 +29:35
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artūrs Filips Igaviņš 1104 Lejasciema vidusskola 00:25:35 +00:00
2 Emīls Matiass Reinfelds 11279 Rīgas 69.vidusskola 00:25:55 +00:20
3 Rauls Sakne 11263 Mazzalves pamatskola 00:26:06 +00:31
4 Lukass Pušņins 1351 Laurenču sākumskola 00:26:48 +01:13
5 Pēteris Lukstiņš 1020 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:27:43 +02:08
6 Markuss Kaļva 1436 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:27:54 +02:19
7 Kristers Strautmanis 1280 Dzimtmisas pamatskola 00:28:45 +03:10
8 Toms Ulass 1440 Ikšķiles Brīvā skola 00:28:52 +03:17
9 Justs Liepiņš 1365 Madlienas vidusskola 00:29:44 +04:09
10 Ralfs Dzosens 1445 Ikšķiles vidusskola 00:29:56 +04:21
11 Martins Kristers Celms 1128 Lejasciema vidusskola 00:30:29 +04:54
12 Rihards Pirogs 1204 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:45 +05:10
13 Raens Marko Rozenbergs 1207 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:45 +05:10
14 Dāvids Dīvs Vītols 1330 Engures vidusskola 00:31:24 +05:49
15 Adrians Stepe 1108 Lejasciema vidusskola 00:31:34 +05:59
16 Roberts Cercins 1271 Rāmuļu pamatskola 00:32:29 +06:54
17 Rainers Kims 1213 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:31 +06:56
18 Mārtiņš Griķis 11251 Gulbenes vsk. 00:32:45 +07:10
19 Emīls Freivalds 1357 Cēsu pilsētas sporta skola 00:32:55 +07:20
20 Patriks Subris 1303 Zemgales vidusskola 00:33:31 +07:56
21 Elvis Dišereits 1447 Madlienas vidusskola 00:33:56 +08:21
22 Ernests Pauls Mednis 1106 Lejasciema vidusskola 00:34:03 +08:28
23 Gunārs Stankus 1209 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:09 +08:34
24 Henrijs Helmanis 11275 00:34:10 +08:35
25 Reinis Salcevičs 1370 Natālijas Draudziņas vidusskola 00:34:40 +09:05
26 Kaspars Caune 1191 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:40 +09:05
27 Emīls Niks Donovs 1192 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:46 +09:11
28 Raivis Ābele 1322 Engures vidusskola 00:34:49 +09:14
29 Kārlis Liepiņš 1006 Engures vidusskola 00:35:11 +09:36
30 Artūrs Sams 1208 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:55 +10:20
31 Kristers Zekunde 1073 Tukuma 2. vidusskola 00:36:17 +10:42
32 Roberts Pēks 1063 Tukuma 2. vidusskola 00:36:23 +10:48
33 Emīls Arnis Vjakse 1072 Tukuma 2. vidusskola 00:36:45 +11:10
34 Knuts Sidorovičs 1371 Ikšķiles brīvā skola 00:37:06 +11:31
35 Krišjānis Bērziņš 1373 DOMDARIS 00:37:12 +11:37
36 Emīls Bērziņš 1334 Engures vidusskola 00:37:17 +11:42
37 Markuss Trankalis 1210 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:58 +12:23
38 Ralfs Kanģīzeris 1011 Jaunmārupes pamatskola 00:38:05 +12:30
39 Linards Reinis Laizāns 1197 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +12:41
40 Ņikita Kotovs 1196 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +12:41
41 Reinis Roberts Vāravs 1217 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:20 +12:45
42 Roberts Muižnieks 1200 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:22 +12:47
43 Zigurds Ulass 1441 Ikšķiles Brīvā skola 00:38:28 +12:53
44 Artis Naglis 1285 Ogresgala pamatskola 00:38:44 +13:09
45 Rainers Plinte 1262 Ogres 1.vidusskola 00:38:44 +13:09
46 Erdžans Deniss Broks 11219 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:39:28 +13:53
47 Markuss Zunde 1082 Rīgas 49. vidusskola 00:39:33 +13:58
48 Kristiāns Bernāns 1230 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:24 +14:49
49 Gustavs Gronskis 1323 Engures vidusskola 00:40:28 +14:53
50 Ralfs Bite 1337 Engures vidusskola 00:40:28 +14:53
51 Marks Sergijevičs 1234 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:02 +15:27
52 Raiens Gornavs 1133 Siguldas 1.pamatskola / SK Sigulda 00:41:17 +15:42
53 Pauls Olafs Straume 1293 Salas sākumskola 00:41:25 +15:50
54 Ralfs Fišers 1079 Dobeles sākumskola 00:41:31 +15:56
55 Raiens Bullītis 1190 Jelgavas 4.vidusskola 00:41:56 +16:21
56 Reinis Gailis 1009 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:42:14 +16:39
57 Pēteris Benhens 1392 Babītes vidusskola 00:42:22 +16:47
58 Ernests Levkāns 1016 Ikšķiles vidusskola 00:42:49 +17:14
59 Rūdolfs Rocēns 1245 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:42:58 +17:23
60 Kurts Filips Kalniņš 1058 Tukuma 2. vidusskola 00:45:12 +19:37
61 Oskars Isakovs 12298 Lynxdojo 00:45:40 +20:05
62 Ilvars Ozoliņš 1202 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:10 +20:35
63 Markuss Kristians Krievs 1264 Ādažu vidusskola 00:46:25 +20:50
64 Eduards Brasliņš 1075 Rīgas 49. vidusskola 00:46:29 +20:54
65 Gustavs Daniels Ozols 12307 Lynxdojo 00:46:56 +21:21
66 Igors Šitvjenkins 1216 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:26 +21:51
67 Matīss Grava 1239 Jelgavas 4.vidusskola 00:47:28 +21:53
68 Renārs Gaidukevičs 1053 Tukuma 2. vidusskola 00:47:41 +22:06
69 Artūrs Rūdulis 1066 Tukuma 2. vidusskola 00:48:08 +22:33
70 Artis Bērznieks 1325 Engures vidusskola 00:48:23 +22:48
71 Tomass Visockis 11287 Engures vidusskola 00:48:24 +22:49
72 Kristers Jurčs 1057 Tukuma 2. vidusskola 00:48:32 +22:57
73 Emīls Salzemnieks 1067 Tukuma 2. vidusskola 00:49:09 +23:34
74 Artūrs Regnārs Trusovs 1071 Tukuma 2. vidusskola 00:49:11 +23:36
75 Gabriels Mednis 1215 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:38 +24:03
76 Gabriēls Bandēns 99991 Lynxdojo 00:59:27 +33:52
77 Olivers Āboltiņš 12302 Lynxdojo DNF
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Zanda Zariņa 11267 Mazzalves pamatskola 00:27:51 +00:00
2 Keita Upeniece 1259 Aizputes vidusskola 00:29:13 +01:22
3 Loreta Zālīte 1402 Ulbrokas vidusskola 00:29:36 +01:45
4 Arta Reinholde 1065 Tukuma 2. vidusskola 00:31:22 +03:31
5 Zaiga Paegle 1203 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:22 +04:31
6 Marta Luize Pētersone 1044 Valmieras Pārgaujas sākumskola / VSK Noskrien 00:32:47 +04:56
7 Kristiāna Kuzņecova 12176 Ādažu sporta skola 00:32:58 +05:07
8 Gerda Berkolde 1105 Lejasciema vidusskola 00:33:49 +05:58
9 Daniela Miļūna 1199 Jelgavas 4.vidusskola 00:34:14 +06:23
10 Maija Terēze Strazdiņa 11235 Ikšķiles Brīvā skola 00:34:59 +07:08
11 Agnese Vabele 1412 Ogresgala pamatskola 00:35:02 +07:11
12 Anna Nikola Berkolde 1107 Lejasciema vidusskola 00:36:04 +08:13
13 Paula Gelvere 1194 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:43 +08:52
14 Katrīna Domkova 1052 Tukuma 2. vidusskola 00:37:20 +09:29
15 Beatrise Broka 1123 Mežciema pamatskola 00:37:44 +09:53
16 Justīne Mūrniece 1367 Madlienas vidusskola 00:37:47 +09:56
17 Laura Ozoliņa 1062 Tukuma 2. vidusskola 00:38:15 +10:24
18 Iveta Ivanova 1413 Ogresgala pamatskola 00:38:17 +10:26
19 Līna Osīte 1148 Mežciema pamatskola 00:38:19 +10:28
20 Emīlija Vahere-Abražune 1046 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:38:19 +10:28
21 Kristiāna Fogele 1069 Tukuma 2. vidusskola 00:38:25 +10:34
22 Elizabete Paula Erkena 1401 Ķekavas sākumskola 00:38:27 +10:36
23 Dana Ādmine 1050 Tukuma 2. vidusskola 00:38:43 +10:52
24 Amanda Budze 1189 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:46 +10:55
25 Paula Brauna - Rozenštama 1051 Tukuma 2. vidusskola 00:39:25 +11:34
26 Nikola Koridze 1214 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:35 +11:44
27 Madara Matisone 1061 Tukuma 2. vidusskola 00:39:39 +11:48
28 Annika Barkāne 1187 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +12:44
29 Elīza Evardsone 11363 Engures vidusskola 00:40:48 +12:57
30 Elizabete Sofija Kleinhofa 1060 Tukuma 2. vidusskola 00:41:27 +13:36
31 Roberts Pētersons 1300 Zemgales vidusskola 00:42:10 +14:19
32 Anna Lizbovska 12024 Rīgas 41.vidusskola 00:42:11 +14:20
33 Alise Janvāre 1277 Annas Brigaderes pamatskola 00:42:46 +14:55
34 Evelīna Vahere-Abražune 1045 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:43:19 +15:28
35 PatrĪcija Paula Ķikule 1356 JELGAVAS 4. SĀKUMSKOLA 00:43:31 +15:40
36 Elizabete Jukna 1056 Tukuma 2. vidusskola 00:43:37 +15:46
37 Nikija Jaunbrāle 1055 Tukuma 2. vidusskola 00:44:17 +16:26
38 Emīlija Paula Ozola 11355 Engures vidusskola 00:44:29 +16:38
39 Karlīna Rābe 1398 Ogres sākumskola 00:44:35 +16:44
40 Estere Voitjule 1397 Ogres sākumskola 00:45:14 +17:23
41 Marta Vēze 1374 Rīgas 64.vidusskola 00:45:29 +17:38
42 Liene Širmele 1395 Baldones mūzikas pamatskola 00:45:35 +17:44
43 Ance Vēze 1375 Rīgas 64.vidusskola 00:45:54 +18:03
44 Veronika Kotova 1195 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:03 +18:12
45 Agrita Paula Rafaele 1205 Jelgavas 4.vidusskola 00:46:04 +18:13
46 Marta Švāģere 1347 Engures vidusskola 00:46:18 +18:27
47 Marta Ķikare 11367 Engures vidusskola 00:46:19 +18:28
48 Anemarija Plotniece 1312 Ādažu vidusskola 00:46:45 +18:54
49 Eleonora Kleina 11343 Engures vidusskola 00:47:35 +19:44
50 Elizabete Beāte Ruža 1080 A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 00:48:54 +21:03
51 Annija Blūma 1324 Engures vidusskola 00:49:16 +21:25
52 Tīna Annija Gedrovica 1193 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:48 +21:57
53 Liene Didrihsone 1408 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:49 +21:58
54 Adriana Ūvena 1211 Jelgavas 4.vidusskola 00:49:50 +21:59
55 Danija Tiliba 1070 Tukuma 2. vidusskola 00:49:55 +22:04
56 Santa Kaņepe 1059 Tukuma 2. vidusskola 00:49:58 +22:07
57 Sofija Osipova 1201 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:16 +22:25
58 Beāte Bukaldere 1212 Jelgavas 4.vidusskola 00:50:19 +22:28
59 Sanija Auniņa 1049 Tukuma 2. vidusskola 00:50:36 +22:45
60 Elīna Sprigule 1068 Tukuma 2. vidusskola 00:50:36 +22:45
61 Alise Gedjuna 1054 Tukuma 2. vidusskola 00:50:59 +23:08
62 Laine Bartuševica 1188 Jelgavas 4.vidusskola 00:52:00 +24:09
63 Agnese Eniņa 1326 Engures vidusskola DNF
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Roberts Aleksis Glazers 1141 Sporta klubs AŠAIS 00:22:09 +00:00
2 Artūrs Brants 1120 Lazdonas pamatskola 00:25:25 +03:16
3 Kaspars Kronbergs 1335 Engures vidusskola 00:26:11 +04:02
4 Markuss Kurašovs 1314 Preiļu 1.pamatskola 00:27:22 +05:13
5 Valters Pūdžs 1315 Preiļu 1.pamatskola 00:27:33 +05:24
6 Daniels Strautmanis 1279 Dzimtmisas pamatskola 00:27:34 +05:25
7 Krišs Liepiņš 1005 Engures vidusskola 00:27:54 +05:45
8 Elvis Laškovs 1010 Naukšēnu novada vidusskola 00:28:12 +06:03
9 Ernests Gūtmanis 12316 Engures vidusskola 00:28:20 +06:11
10 Ivars Svārpstons 1289 Rīgas 49. vidusskola 00:29:01 +06:52
11 Dāvis Ende 11255 Gulbenes vsk. 00:30:50 +08:41
12 Roberts Bukalders 1163 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:13 +09:04
13 Toms Kroičs 1353 Kokneses vidusskola 00:31:21 +09:12
14 Jānis Puriņš 11283 Engures vidusskola 00:31:26 +09:17
15 Aleksis Rieksts 1119 Lazdonas pamatskola 00:32:22 +10:13
16 Dāvis Mazais 1443 ĀBVS 00:32:51 +10:42
17 Ernests Ločmelis 1352 Pamatskola Rīdze 00:32:56 +10:47
18 Markuss Mernics 1423 Ogresgala pamatskola 00:33:12 +11:03
19 Artūrs Brasavs 1457 Jelgavas 3.sākumskola 00:33:12 +11:03
20 Ričards Birznieks 11399 Engures vidusskola 00:33:26 +11:17
21 Alekss Lastovskis 1172 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:46 +11:37
22 Ilvars Matvejevs 11351 Engures vidusskola 00:34:07 +11:58
23 Jānis Saukitens 1177 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:11 +13:02
24 Daniels Lucs 1174 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:20 +13:11
25 Markuss Auniņš 1299 Zemgales vidusskola 00:36:05 +13:56
26 Artjoms Kisļakovs 1243 J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola 00:36:05 +13:56
27 Markuss Uzuls 1348 Engures vidusskola 00:37:17 +15:08
28 Maksims Timohins 1439 Ogresgala pamatskola 00:37:48 +15:39
29 Valters Alksnis 1422 Ogresgala pamatskola 00:37:48 +15:39
30 Edvards Kristaps Vilaus 1184 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:06 +15:57
31 Daniels Salenieks 1287 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:09 +16:00
32 Rolands Kozlovs 1171 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:45 +16:36
33 Jānis Ziobrovskis 1113 Aizputes vidusskola 00:38:46 +16:37
34 Deivids Lucs 1175 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:49 +16:40
35 Ādams Stepanovs–Gavrilovs 1180 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:49 +16:40
36 Markuss Ķīsis 1319 Engures vidusskola 00:39:59 +17:50
37 Kristaps Lellis 1173 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:06 +17:57
38 Helvijs Kārkliņš 11243 Siguldas pilsētas vidusskola 00:41:13 +19:04
39 Mareks Aumalis 1346 Engures vidusskola 00:41:32 +19:23
40 Marks Cimermanis 1164 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:07 +19:58
41 Mārtiņš Vecels 1183 Jelgavas 4.vidusskola 00:42:49 +20:40
42 Edvards Jermacāns 1250 Bērzaunes pamatskola 00:43:24 +21:15
43 Artūrs Adamovičs 1416 Ogresgala pamatskola 00:43:45 +21:36
44 Dāvids Lūsis 1450 Rīgas 5.internātpamatskolas attīstības centrs 00:44:45 +22:36
45 Jānis Lizbovskis 12020 Rīgas 41.vidusskola 00:44:59 +22:50
46 Aigars Rutks 1414 Ogresgala pamatskola 00:45:12 +23:03
47 Leo Kozlovs 1097 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola "Mežaparks" 00:45:16 +23:07
48 Kristaps Ķīsis 11295 Engures vidusskola 00:46:01 +23:52
49 Toms Krastiņš 11247 Ogres 1.vidusskola 00:46:47 +24:38
50 Arvis Daniēls Štalts 1146 Slokas pamatskola 00:46:48 +24:39
51 Miks Rieksts Hofmanis 11291 Engures vidusskola 00:48:12 +26:03
52 Rendijs Ludvigsons 1452 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:49:15 +27:06
53 Ģirts Laudāns 1198 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:28 +33:19
54 Roberts Raubens 1206 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:43 +33:34
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Karīna Mellace 1399 Mežciema pamatskola 00:26:26 +00:00
2 Renāte Beļājeva 1144 Sporta klubs AŠAIS 00:26:30 +00:04
3 Estere Volfa 1048 Cēsu 1.pamatskola 00:26:36 +00:10
4 Ieva Pūpola 1093 Aizputes vidusskola 00:28:09 +01:43
5 Jolanta Pence 1101 Lejasciema vidusskola 00:28:36 +02:10
6 Markuss Krāvs 1298 Zemgales vidusskola 00:29:26 +03:00
7 Elizabete Galvane 1102 Lejasciema vidusskola 00:29:36 +03:10
8 Monta Zauriņa 1103 Lejasciema vidusskola 00:29:46 +03:20
9 Madara Pūpola 1094 Aizputes vidusskola 00:30:15 +03:49
10 Reičela Rone 1027 Aizputes vidusskola 00:31:29 +05:03
11 Katrīna Skrodele 1178 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:31 +05:05
12 Indra Mackeviča 1031 Ikšķiles vidusskola 00:32:43 +06:17
13 Elizabete Elīze Kaže 1170 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:44 +06:18
14 Gita Vītola 11223 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:33:27 +07:01
15 Vanesa Akšanova 1162 Jelgavas 4.vidusskola 00:33:33 +07:07
16 Viktorija Ziediņa 1021 Ulbrokas vidusskola 00:33:39 +07:13
17 Laura Sproģe 1442 Rāmuļu pamatskola 00:34:14 +07:48
18 Marta Upmale 1358 Cēsu pilsētas sporta skola 00:35:32 +09:06
19 Viktorija Anna Morozova 11411 Engures vidusskola 00:37:17 +10:51
20 Elīna Bērziņa 11339 Engures vidusskola 00:37:17 +10:51
21 Signe Svārpstone 1288 Rīgas 49. vidusskola 00:37:33 +11:07
22 Estere Karolīna Šmite 1145 Aizputes vidusskola 00:37:43 +11:17
23 Elīza Muzika 1086 Jumpravas vidusskola 00:37:44 +11:18
24 Luīze Barkāne 1121 Lazdonas pamatskola 00:37:55 +11:29
25 Agate Barone 1000 Ādažu vidusskola 00:37:55 +11:29
26 Anna Marija Trankale 1182 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:00 +11:34
27 Elīze Bremze 1028 Ikšķiles vidusskola 00:38:15 +11:49
28 Viktorija Laura Vītola 1185 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:16 +11:50
29 Aleksa Ārmane 1425 Ogresgala pamatskola 00:38:16 +11:50
30 Sigita Skrodele 1186 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:22 +11:56
31 Gabriela Lūse 1270 Rīgas 49. vidusskola 00:38:39 +12:13
32 Alise Šalājeva 1181 Jelgavas 4.vidusskola 00:38:41 +12:15
33 Lenija Slivjuka 1179 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:01 +12:35
34 Anastasija Kuzmina 1081 Ulbrokas vidusskola 00:39:35 +13:09
35 Anna Bāriņa 1034 Ikšķiles vidusskola 00:39:51 +13:25
36 Elizabete Matule 1263 Pamatskola Rīdze 00:40:01 +13:35
37 Paula Matvējeva 1418 Ogresgala pamatskola 00:40:19 +13:53
38 Paula Ekerte 1166 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +14:09
39 Evelīna Gulbe 1168 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 +14:09
40 Ella Aleksandra Gurejeva 1169 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:43 +14:17
41 Eimija Misjuro 1331 Engures vidusskola 00:41:50 +15:24
42 Justīne Semjonova 1001 Umurgas pamatskola 00:41:55 +15:29
43 Beāte Bogustova 1149 Rīgas 49. vidusskola 00:42:31 +16:05
44 Melita Freiberga 1159 Rīgas 49. vidusskola 00:42:31 +16:05
45 Jana Vasile 1111 Aizputes vidusskola 00:43:21 +16:55
46 Betija Bigača 1047 Aizputes vidusskola 00:44:41 +18:15
47 Viktorija Vika Kurinoja 11359 Engures vidusskola 00:44:49 +18:23
48 Sofija Miķilpa 1176 Jelgavas 4.vidusskola 00:45:03 +18:37
49 Annija Bramane 1437 Baldones mūzikas pamatskola 00:45:50 +19:24
50 Elza Vēja 1013 Rīgas 49. vidusskola 00:46:02 +19:36
51 Andīna Zandere 1332 Engures vidusskola 00:46:12 +19:46
52 Laima Brasliņa 1076 Rīgas 49. vidusskola 00:46:39 +20:13
53 Līva Ance Actiņa 1318 NMV Rīgas Doma kora skola 00:47:46 +21:20
54 Sofija Jermakoviča 1424 Ogresgala pamatskola 00:49:09 +22:43
55 Laura Gaigalniece 1420 Ogresgala pamatskola 00:49:25 +22:59
56 Keita Avena 1417 Ogresgala pamatskola 00:50:54 +24:28
57 Samanta Girucka 1421 Ogresgala pamatskola 00:50:54 +24:28
58 Rūta Līdaka 1419 Ogresgala pamatskola 00:50:55 +24:29
59 Alise Driviniece 1451 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:51:49 +25:23
60 Līva Rebeka Ivanovska 11227 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:51:49 +25:23
61 Veronika Prusakova 1456 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:52:31 +26:05
62 Ērika Kalniņa 1453 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:52:48 +26:22
63 Nikola Daniela Damkova 1165 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:27 +29:01
64 Rebeka Gorbunova 1167 Jelgavas 4.vidusskola 00:55:28 +29:02
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Raivo Liniņš 1136 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:23 +00:00
2 Ivo Bambāns 1362 Madlienas vidusskola 00:23:50 +01:27
3 Salvis Mežāns 1255 Kalsnavas pamatskola 00:23:59 +01:36
4 Raivis Žihars 1152 Preiļu 1.pamatskola 00:25:01 +02:38
5 Tomass Aizstrauts 1251 Bērzaunes pamatskola 00:25:44 +03:21
6 Artūrs Tinuss 1018 Cēsu pilsētas sporta skola 00:26:05 +03:42
7 Gustavs Galvans 1098 Lejasciema vidusskola 00:26:29 +04:06
8 Brendons Blūms Saimnieks 1260 Aizputes vidusskola 00:27:04 +04:41
9 Aleksejs Pekarskis 1017 Rīgas 49. vidusskola 00:27:29 +05:06
10 Jēkabs Hohfelds 1429 Ogresgala pamatskola 00:27:39 +05:16
11 Ivars Mackevičs 1032 Ikšķiles vidusskola 00:27:45 +05:22
12 Rūdolfs Fišers 1078 Spīdolas ģimnāzija 00:28:08 +05:45
13 Emīls Tērauds 1007 Pūres pamatskola 00:28:09 +05:46
14 Rojs Suveizda 1411 Zemgales vidusskola 00:29:33 +07:10
15 Ričards Didriksons 1100 Lejasciema vidusskola 00:29:36 +07:13
16 Dāvis Ziemelis 11311 Engures vidusskola 00:29:40 +07:17
17 Rūdis Liepiņš 1085 Aizupes pamaskola 00:29:43 +07:20
18 Niks Kristaps Šmits 1327 Engures vidusskola 00:30:02 +07:39
19 Ginters Ķelps 1030 Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola 00:30:45 +08:22
20 Ernests Davidčuks 1459 Limbažu 3. vidusskola 00:31:18 +08:55
21 Gusts Roģis 1115 Aizputes vidusskola 00:31:34 +09:11
22 Ričards Pūpols 1430 Ogresgala pamatskola 00:31:35 +09:12
23 Mareks Lukjanskis 1328 Engures vidusskola 00:31:58 +09:35
24 Sandris Kalējs 1329 Engures vidusskola 00:32:05 +09:42
25 Nikolajs Platacis 1432 Ogresgala pamatskola 00:33:29 +11:06
26 Mikus Semeneņa 1333 Engures vidusskola 00:34:04 +11:41
27 Viljams Lastovskis 1336 Engures vidusskola 00:34:15 +11:52
28 Daniels Meržvinskis 1248 Bērzaunes pamatskola 00:35:29 +13:06
29 Toms Orlovs 1253 Kalsnavas pamatskola 00:36:08 +13:45
30 Deniss Krievāns 1369 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:36:13 +13:50
31 Gatis Majauskis 11319 Engures vidusskola 00:37:17 +14:54
32 Kristofers Vāvere 1124 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:37:46 +15:23
33 Valters Neļķe 12116 Rīgas Juglas vidusskola 00:38:51 +16:28
34 Visvaldis Lācis 11387 Engures vidusskola 00:39:15 +16:52
35 Kārlis Aleksandrs Studāns 1095 Rīgas Juglas vidusskola 00:39:22 +16:59
36 Kristaps Pinka 1252 Kalsnavas pamatskola 00:39:48 +17:25
37 Dāvis Noviks 11315 Engures vidusskola 00:40:00 +17:37
38 Rainers Kristians Silkalns 1077 Doveles valsts ģimnāzija 00:41:35 +19:12
39 Roberts Muško 1022 Jaunpils vidusskola 00:42:00 +19:37
40 Kristiāns Kamšs 1390 Ikšķiles vidusskola 00:42:32 +20:09
41 Rolands Širmelis 1394 Baldones mūzikas pamatskola 00:43:01 +20:38
42 Silvestrs Kumpiņš 1405 Rīgas 1. speciālā internāta pamatskola 00:46:11 +23:48
43 Kristers Artejevs 1455 Rubenes pamatskola 00:48:59 +26:36
44 Kristiāns Gustavs Šneps 1446 Hanzas vidusskola 00:51:33 +29:10
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Ruta Samsonova 1294 Sporta klubs Ašais 00:26:43 +00:00
2 Līva Skoreja 1143 Aizputes vidusskola 00:28:49 +02:06
3 Monta Antanoviča 1363 Madlienas vidusskola 00:30:58 +04:15
4 Ērika Jermacāne 1099 Lejasciema vidusskola 00:33:00 +06:17
5 Renāte Ausmane 1116 Aizputes vidusskola 00:33:42 +06:59
6 Loreta Ķikuste 1026 Salaspils sporta skola 00:34:01 +07:18
7 Linda Šica 1037 Rīgas 49. vidusskola 00:36:01 +09:18
8 Alise Mankus 1036 Rīgas 49. vidusskola 00:36:33 +09:50
9 Daniela Fogele 11299 Engures vidusskola 00:36:46 +10:03
10 Kristiāna Elizabete Millere 1002 Rīgas valsts 2.ģimnāzija 00:37:03 +10:20
11 Lote Freināte 11307 Engures vidusskola 00:39:52 +13:09
12 Krista Kuba 1438 Rīgas 49. vidusskola 00:40:38 +13:55
13 Loreta Matvejeva 11347 Engures vidusskola 00:41:32 +14:49
14 Paula Luīze Vilka 1320 Engures vidusskola 00:41:32 +14:49
15 Sandija Sergejeva 1246 Bērzaunes pamatskola 00:41:39 +14:56
16 Meldra Meiere 1247 Bērzaunes pamatskola 00:41:39 +14:56
17 Patrīcija Rocēna 1265 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:41:55 +15:12
18 Laura Pavlovska 11303 Engures vidusskola 00:42:23 +15:40
19 Simona Helmane 11271 00:44:07 +17:24
20 Liene Franciska Danele 1321 Engures vidusskola 00:45:32 +18:49
21 Renāte Smilga 1015 DOMDARIS 00:45:41 +18:58
22 Annija Meļakova 1126 Ogresgala pamatskola 00:45:45 +19:02
23 Paula Luīze Rocēna 1244 Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:45:59 +19:16
24 Solveiga Kristiāna Smirnova 1434 Rīgas 45. vidusskola 00:46:48 +20:05
25 KatrĪna Ducena 1349 Rīgas 49. vidusskola 00:47:24 +20:41
26 Sofija Marija Volkova 11403 Engures vidusskola 00:48:40 +21:57
27 Loreta Knospiņa 1454 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:49:15 +22:32
28 Anastasija Ličakova 1431 Ogresgala pamatskola 00:52:49 +26:06
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artis Rožkalns 1138 Sporta klubs AŠAIS 00:21:46 +00:00
2 Emīls Smilškalns 1359 Madlienas vidusskola 00:21:59 +00:13
3 Mārcis Adamovičs 1131 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:22:00 +00:14
4 Ivars Dehtevičs 1360 Madlienas vidusskola 00:24:01 +02:15
5 Kristaps Jaunzems 1297 Zemgales vidusskola 00:24:32 +02:46
6 Reinis Burtnieks 1156 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:09 +03:23
7 Oto Laiva 1158 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:25:33 +03:47
8 Mareks Pencis 1130 Lejasciema vidusskola 00:26:20 +04:34
9 Ričards Briedis 1261 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:26:44 +04:58
10 Emīls Gūtmanis 1004 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:27:24 +05:38
11 Ričards Robins Skuja 1160 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:28:41 +06:55
12 Oskars evalds Gailītis 1249 Bērzaunes pamatskola 00:28:44 +06:58
13 Edijs Valainis 1313 Preiļu 1.pamatskola 00:29:20 +07:34
14 Artis Vasiļevs 1310 Zemgales vidusskola 00:30:37 +08:51
15 Matīss Fogelis 1344 Engures vidusskola 00:31:18 +09:32
16 Deivis Deivids Ozoliņš 1345 Engures vidusskola 00:31:18 +09:32
17 Dāvis Bramanis 1254 Kalsnavas pamatskola 00:32:04 +10:18
18 Niks Meščerskis 1122 Lazdonas pamatskola 00:33:41 +11:55
19 Maikls Zaļkalns 1281 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:34:10 +12:24
20 Reinis Konošonoks 1008 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:34:11 +12:25
21 Brendons Graumanis 11379 Engures vidusskola 00:36:45 +14:59
22 Roberts Rozenbergs 1342 Engures vidusskola 00:37:25 +15:39
23 Rihards Grīviņš 11331 Engures vidusskola 00:37:31 +15:45
24 Gints Golubs 1368 Rigas Natālijas Draudziņas vidusskola 00:43:25 +21:39
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Ilze Borbale 1151 Preiļu 1.pamatskola 00:28:08 +00:00
2 Ingrīda Veisbuka 1112 Aizputes vidusskola 00:28:23 +00:15
3 Ginta Krūzēna 1091 Aizputes vidusskola 00:28:26 +00:18
4 Līga Klibā 1135 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija 00:29:04 +00:56
5 Eva Bērziņa 1129 Lejasciema vidusskola 00:29:25 +01:17
6 Madara Alecka 1139 Aizputes vidusskola 00:29:41 +01:33
7 Annija Tamane 1035 Vecumnieku vidusskola 00:33:27 +05:19
8 Sandra Kārkliņa 1364 Madlienas vidusskola 00:33:30 +05:22
9 Diāna Beņķe 1155 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:33:42 +05:34
10 Elīna Vosveniece 1433 Madlienas vidusskola 00:35:13 +07:05
11 Sanita Broka 1154 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:36:49 +08:41
12 Elizabete Muzikante 1435 Zemgales vidusskola 00:37:01 +08:53
13 Marija Ance Reča 1084 Rīgas 49. vidusskola 00:37:20 +09:12
14 Marta Bādere 1087 Aizputes vidusskola 00:37:27 +09:19
15 Sabīne Olšteina 1308 Zemgales vidusskola 00:37:55 +09:47
16 Ance Frīdenberga 1090 Rīgas 49. vidusskola 00:39:03 +10:55
17 Arnita Muciniece 1444 Zemgales vidusskola 00:39:32 +11:24
18 Paulīne Amanda Aniņa 1306 Zemgales vidusskola 00:40:07 +11:59
19 Samanta Spunde 1304 Zemgales vidusskola 00:40:30 +12:22
20 Kaija Zariņa 1161 Rīgas 49. vidusskola 00:40:38 +12:30
21 Krista Lukjanska 11323 Engures vidusskola 00:40:41 +12:33
22 Alise Evardsone 11327 Engures vidusskola 00:41:38 +13:30
23 Erlanda Atvare 1109 Rīgas 49. vidusskola 00:41:58 +13:50
24 Dagmāra Grīnberga 1039 Rīgas 49. vidusskola 00:43:34 +15:26
25 Elza Eglīte 1040 Rīgas 49. vidusskola 00:43:35 +15:27
26 Rebeka Ašmane 1127 Ogresgala pamatskola 00:44:05 +15:57
27 Egija Žindule 1125 Ogresgala pamatskola 00:44:36 +16:28
28 Paula Fjodorova 1291 Tukuma Raiņa ģimnāzija 00:44:40 +16:32
29 Marta Linda Tilnere 1157 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:46:42 +18:34
30 Beāte Marta Circene 1153 Siguldas Valsts ģimnāzija 00:46:42 +18:34
31 Gundega Kalpiņa 1042 Rīgas 49. vidusskola 00:48:13 +20:05
32 Lelde Buķele 1110 Rīgas 49. vidusskola 00:48:13 +20:05
33 Elena Kazuša 1038 Rīgas 49. vidusskola 00:48:14 +20:06
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1092 Aizputes vidusskola 00:19:42 +00:00
2 Aivis Siliņš 1282 Rīgas Tehniskā koledža 00:21:14 +01:32
3 Alfrēds Apinis 2313 Veikals Maratons 00:21:23 +01:41
4 Linards Nikolass Ņikiforovs 1088 Aizputes vidusskola 00:22:32 +02:50
5 Andrejs Bānis 1407 Salaspils sporta skola 00:24:14 +04:32
6 Valters Klaucāns 1274 Rīgas Tehniskā koledža 00:24:17 +04:35
7 Artūrs Āboltiņš 1275 Rīgas Tehniskā koledža 00:25:33 +05:51
8 Rainers Subris 1309 Zemgales vidusskola 00:26:46 +07:04
9 Toms Straume 1292 Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 00:28:46 +09:04
10 Reiners Birners 1410 Zemgales vidusskola 00:30:05 +10:23
11 Raitis Davidčuks 1458 Saldus Tehnikums 00:31:18 +11:36
12 Kristaps Aizups 1338 Engures vidusskola 00:31:55 +12:13
13 Kristers Grava 1019 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:33 +12:51
14 Sandis Ozoliņš 11407 Engures vidusskola 00:32:59 +13:17
15 Tomass Matīss Eplers 1343 Engures vidusskola 00:33:56 +14:14
16 Madars Pūpols 1117 Aizputes vidusskola 00:37:34 +17:52
17 Kevins Karzubovs 1276 Rīgas Tehniskā koledža 00:40:54 +21:12
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju
1 Santa Zemture 1140 Aizputes vidusskola 00:26:30 +00:00
2 Samanta Muča 1339 Engures vidusskola 00:31:55 +05:25
3 Gita Suškova 1301 Zemgales vidusskola 00:34:43 +08:13
4 Dana Veismane 11259 Rīgas 49.vsk 00:34:49 +08:19
5 Anete Balode 1341 Engures vidusskola 00:37:17 +10:47
6 Betija Līcīte 11383 Engures vidusskola 00:40:09 +13:39
7 Katrīna Silva Mierkalne 1340 Engures vidusskola 00:41:27 +14:57
8 Ketija Birzule 1267 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53
9 Līva Apšeniece 1266 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53
10 Beāte Konrade 1268 Rīgas 49. vidusskola 00:43:23 +16:53
11 Daniela Vāvere 1269 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:45:55 +19:25
VĀVERE skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2595 LMD.LV 00:21:25 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Jānis Mūrnieks 2473 00:21:48 V1 2 V2 +00:23 +00:23
3 Māris Arājs 2565 Sportland 00:24:56 V1 3 V3 +03:31 +03:31
4 Pēteris Ervalds 2335 AMSERV 00:25:46 V1 4 V4 +04:21 +04:21
5 Ziedonis Ermičs 2169 00:25:51 V1 5 V5 +04:26 +04:26
6 Dzintars Rērihs 2008 VSK Noskrien Rieksti 00:26:07 V1 6 V6 +04:42 +04:42
7 Rūdolfs Brauners 2343 00:26:15 V1 7 V7 +04:50 +04:50
8 Aleksandrs Potaičuks 2528 Sportland 00:27:07 V1 8 V8 +05:42 +05:42
9 Justs Belevičs 2353 00:27:09 V1 9 V9 +05:44 +05:44
10 Atvars Trams 2423 DNB Service Centre 00:27:36 V1 10 V10 +06:11 +06:11
11 Vytautas Aukselis 2078 BMK Vejas 00:27:42 V1 11 V11 +06:17 +06:17
12 Deivids Dzenuška 2122 00:27:54 V1 12 V12 +06:29 +06:29
13 Mārtiņš Bodnieks 12244 00:27:57 V1 13 V13 +06:32 +06:32
14 Laura Kazāka 2278 Ogres sporta centrs 00:28:22 S1 1 S1 +00:00 +00:00
15 Artis Ērmanis 2368 00:28:34 V1 14 V14 +07:09 +07:09
16 Uldis Kalnozols 12304 00:28:43 V1 15 V15 +07:18 +07:18
17 Niklāvs Jānis Avotiņš 2280 00:28:44 V1 16 V16 +07:19 +07:19
18 Arvis Brolišs 2240 Broliši 00:28:54 V1 17 V17 +07:29 +07:29
19 Jorens Glods 2573 00:29:05 V1 18 V18 +07:40 +07:40
20 Keta Keita Zeltiņa 12340 00:29:13 S1 2 S2 +00:51 +00:51
21 Māris Zariņš 2489 00:29:23 V1 19 V19 +07:58 +07:58
22 Emīls Klaužs 12228 Klaužiņi 00:29:29 V1 20 V20 +08:04 +08:04
23 Edvīns Jaudzems 2529 Sportland 00:29:41 V1 21 V21 +08:16 +08:16
24 Kārlis Cakuls 2520 Cakuli 00:29:50 V1 22 V22 +08:25 +08:25
25 Lauris Zālītis 2601 00:29:57 V1 23 V23 +08:32 +08:32
26 Rihards Struka 12096 K41F 00:30:01 V1 24 V24 +08:36 +08:36
27 Andrejs Bresskis 2279 00:30:09 V1 25 V25 +08:44 +08:44
28 Andis Joničenko 12108 00:30:28 V1 26 V26 +09:03 +09:03
29 Konstantins Timofejevs 2295 TIMAKO 00:30:34 V1 27 V27 +09:09 +09:09
30 Diāna Vanaga 2556 Sportland 00:30:40 S1 3 S3 +02:18 +02:18
31 Jānis Lehtla 2234 CosmoProb 00:30:49 V1 28 V28 +09:24 +09:24
32 Rihards Pelcis 2533 Sportland 00:31:03 V1 29 V29 +09:38 +09:38
33 Aleksandrs Paņihidkins 2465 00:31:04 V1 30 V30 +09:39 +09:39
34 Matīss Bahšteins 2389 INFOTRUST 00:31:05 V1 31 V31 +09:40 +09:40
35 Kristīne Leja 2216 00:31:11 S1 4 S4 +02:49 +02:49
36 Ēriks Doršs 2130 00:31:13 V1 32 V32 +09:48 +09:48
37 Romāns Afanasjevs 12180 00:31:18 V1 33 V33 +09:53 +09:53
38 Pēteris Rāzna 2312 SSK Bebra 00:31:20 V1 34 V34 +09:55 +09:55
39 Kārlis Bardelis 2408 Tallink 00:31:31 V1 35 V35 +10:06 +10:06
40 Valters Semjonovs 2264 00:31:36 V1 36 V36 +10:11 +10:11
41 Līga Didriķe 2557 Sportland 00:31:38 S1 5 S5 +03:16 +03:16
42 Ingija Cēbere 2426 Saldus Boksa klubs 00:31:44 S1 6 S6 +03:22 +03:22
43 Armands Sidorovičs 2451 Pirmā reize 00:31:45 V1 37 V37 +10:20 +10:20
44 Ieva Marta Gintere 2258 00:31:49 S1 7 S7 +03:27 +03:27
45 Oskars Burmeisters 12248 00:31:56 V1 38 V38 +10:31 +10:31
46 Zita Borbale 2070 00:31:57 S1 8 S8 +03:35 +03:35
47 Kristīne Kelerta 2309 00:31:59 S1 9 S9 +03:37 +03:37
48 Laila Slaide 2196 Baldones Lauvas 00:32:08 S1 10 S10 +03:46 +03:46
49 Ieva Pauniņa 2220 Vivipara 00:32:11 S1 11 S11 +03:49 +03:49
50 Baiba Indrāne - Ābola 2012 00:32:16 S1 12 S12 +03:54 +03:54
51 Rihards Goldovs 2202 00:32:24 V1 39 V39 +10:59 +10:59
52 Elīna Goldmane 2552 Sportland 00:32:34 S1 13 S13 +04:12 +04:12
53 Jūlijs Slava 2629 00:32:38 V1 40 V40 +11:13 +11:13
54 Ričards Toms Zvilna 2067 00:32:40 V1 41 V41 +11:15 +11:15
55 Santa Griķe 2498 00:32:42 S1 14 S14 +04:20 +04:20
56 Nataliia Veselkova 2267 Mint Running 00:32:46 S1 15 S15 +04:24 +04:24
57 Māris Šteinbergs 2558 Sportland 00:32:47 V1 42 V42 +11:22 +11:22
58 Rinalds Puķe 2227 CosmoProb 00:32:48 V1 43 V43 +11:23 +11:23
59 Agnese Kārkliņa 2468 VBF 00:32:50 S1 16 S16 +04:28 +04:28
60 Austris Uljāns 2290 00:32:50 V1 44 V44 +11:25 +11:25
61 Aiga Turčina 2532 Sportland 00:32:52 V1 45 V45 +11:27 +11:27
62 Uģis Fogels 2251 Dekšņi Skrien! 00:33:00 V1 46 V46 +11:35 +11:35
63 Uldis Āre 2042 00:33:13 V1 47 V47 +11:48 +11:48
64 Aldis Leitlands 2586 ATC Eži 00:33:14 V1 48 V48 +11:49 +11:49
65 Ričards Bisenieks 2397 OK Purva Bridējs 00:33:16 V1 49 V49 +11:51 +11:51
66 Evita Frančenko 2124 00:33:16 S1 17 S17 +04:54 +04:54
67 Sandra Voitenko 2090 00:33:18 S1 18 S18 +04:56 +04:56
68 Andrejs Zarovņadnijs 2084 Olainfarm 00:33:18 V1 50 V50 +11:53 +11:53
69 Helēna Reinfelde 2428 PUR 00:33:19 S1 19 S19 +04:57 +04:57
70 Lelde Bērziņa 2236 00:33:20 S1 20 S20 +04:58 +04:58
71 Emīls Siliņš 2229 00:33:21 V1 51 V51 +11:56 +11:56
72 Mārcis Jankaitis 2460 00:33:25 V1 52 V52 +12:00 +12:00
73 Ieva Brūklene 12236 00:33:28 S1 21 S21 +05:06 +05:06
74 Inese Rēriha 2007 VSK Noskrien Vāveres 00:33:33 S1 22 S22 +05:11 +05:11
75 Daniels Rēķis 2443 00:33:34 V1 53 V53 +12:09 +12:09
76 Saulis Skabeiķis 2128 00:33:38 V1 54 V54 +12:13 +12:13
77 Egnārs Gudriķis 2197 ASICS 00:33:39 V1 55 V55 +12:14 +12:14
78 Renārs Knēža 2554 Sportland 00:33:41 V1 56 V56 +12:16 +12:16
79 Pēteris Poga 2207 00:33:59 V1 57 V57 +12:34 +12:34
80 Jana Randa 12308 00:34:02 S1 23 S23 +05:40 +05:40
81 Jānis Krumulds 13236 Individuāli 00:34:04 V1 58 V58 +12:39 +12:39
82 Sintija Borbale 12028 00:34:05 S1 24 S24 +05:43 +05:43
83 Ērika Kairova 12252 Apsheron.lv 00:34:07 S1 25 S25 +05:45 +05:45
84 Aivars Cimermanis 12360 00:34:07 V1 59 V59 +12:42 +12:42
85 Elīna Namsone 12320 00:34:08 S1 26 S26 +05:46 +05:46
86 Viviem Malovnian 12324 Grenoville 00:34:08 V1 60 V60 +12:43 +12:43
87 Marta Skudra 2631 00:34:10 S1 27 S27 +05:48 +05:48
88 Katrīna Savicka 12372 00:34:11 S1 28 S28 +05:49 +05:49
89 Jūlija Maldute 2380 Gjensidige 00:34:12 S1 29 S29 +05:50 +05:50
90 Jānis Krēsliņš 2033 Swedbank 00:34:17 V1 61 V61 +12:52 +12:52
91 Aigars Gadzjus - Rancāns 12364 00:34:20 V1 62 V62 +12:55 +12:55
92 Olga Rupeika 2061 Swedbank 00:34:26 S1 30 S30 +06:04 +06:04
93 Andžejs Černavskis 12348 00:34:28 V1 63 V63 +13:03 +13:03
94 Jānis Sondors 12168 00:34:34 V1 64 V64 +13:09 +13:09
95 Sanita Čivča 2577 00:34:37 S1 32 S31 +06:15 +06:15
96 Gita Gausmane 2217 - 00:34:37 S1 31 S32 +06:15 +06:15
97 Pēteris Mūrnieks 2471 00:34:38 V1 65 V65 +13:13 +13:13
98 Viola Raudziņa 2546 Sportland 00:34:39 S1 33 S33 +06:17 +06:17
99 Edijs Laškovs 12312 00:34:47 V1 66 V66 +13:22 +13:22
100 Raitis Ābelnieks 12264 00:34:58 V1 68 V67 +13:33 +13:33
101 Uldis Matīss 12296 00:34:58 V1 67 V68 +13:33 +13:33
102 Emīls Smildziņš 2004 Jūrmalas Vāverēns 00:34:59 V1 70 V69 +13:34 +13:34
103 Dzintars Rasnačs 2365 00:34:59 V1 69 V70 +13:34 +13:34
104 Andrejs Tomass Zvejnieks 2195 Vecbebri 00:35:01 V1 71 V71 +13:36 +13:36
105 Dzintars Rassa 2382 00:35:01 V1 72 V72 +13:36 +13:36
106 Dainis Baumanis 2374 00:35:03 V1 74 V73 +13:38 +13:38
107 Gints Sīviņš 2609 00:35:03 V1 73 V74 +13:38 +13:38
108 Jānis Skujiņš 2373 Swedbank 00:35:04 V1 75 V75 +13:39 +13:39
109 Gustavs Millers 12352 00:35:05 V1 77 V76 +13:40 +13:40
110 Viesturs Salna 2272 00:35:05 V1 76 V77 +13:40 +13:40
111 Sanita Sparāne 12240 Sportland 00:35:06 V1 78 V78 +13:41 +13:41
112 Lolita Madžule 2303 Swedbank 00:35:08 S1 34 S34 +06:46 +06:46
113 Krists Zambergs 2623 Prometal Group 00:35:09 V1 79 V79 +13:44 +13:44
114 Ēriks Jauga 2345 MAILIGEN 00:35:10 V1 80 V80 +13:45 +13:45
115 Daniels Latiševs 12184 00:35:15 V1 82 V81 +13:50 +13:50
116 Kristofers Lasmanis 2417 Modes un izklaides centrs Rīga Plaza 00:35:15 V1 81 V82 +13:50 +13:50
117 Mārīte Cvirne 2148 00:35:18 S1 35 S35 +06:56 +06:56
118 Diāna Jansone 2149 00:35:18 S1 36 S36 +06:56 +06:56
119 Ivars Timko 2172 00:35:19 V1 83 V83 +13:54 +13:54
120 Marta Prauliņa 2521 Čiekurkalna Road Runners 00:35:19 S1 37 S37 +06:57 +06:57
121 Kārlis Palsāns 2594 BS Ogre 00:35:20 V1 84 V84 +13:55 +13:55
122 Āris Ozoliņš 12332 00:35:21 V1 85 V85 +13:56 +13:56
123 Kārlis Stonka 2412 Modes un izklaides centrs Rīga Plaza 00:35:23 V1 86 V86 +13:58 +13:58
124 Māris Puzurs 12164 00:35:24 V1 87 V87 +13:59 +13:59
125 Gustavs Riekstiņš 2342 00:35:24 V1 88 V88 +13:59 +13:59
126 Vaida Mažeikaitė 2006 00:35:25 S1 38 S38 +07:03 +07:03
127 Ilva Tarasova 2003 Saldus boksa klubs 00:35:26 S1 39 S39 +07:04 +07:04
128 Egita Ošiņa 2364 00:35:27 S1 40 S40 +07:05 +07:05
129 Dāvis Bērziņš 2453 Tukums 00:35:29 V1 89 V89 +14:04 +14:04
130 Ritvars Bušs 2523 00:35:31 V1 90 V90 +14:06 +14:06
131 Lana Radčenko 2104 Saldus Boksa klubs 00:35:33 S1 41 S41 +07:11 +07:11
132 Lelde Strazdiņa 2232 00:35:36 S1 43 S42 +07:14 +07:14
133 Sintija Priede 2001 00:35:36 S1 42 S43 +07:14 +07:14
134 Zane Eniņa 2630 00:35:42 S1 44 S44 +07:20 +07:20
135 Emīls Krūmiņš 2293 00:35:44 V1 91 V91 +14:19 +14:19
136 Gita Līna Loca 2245 00:35:47 S1 45 S45 +07:25 +07:25
137 Jolanta Beleviča 2354 00:35:48 S1 46 S46 +07:26 +07:26
138 Gita Dubrova 2622 Prometal Group 00:35:53 S1 48 S47 +07:31 +07:31
139 Laura Plēsuma 2155 Swedbank 00:35:53 S1 47 S48 +07:31 +07:31
140 Santa Šteinerte 2156 00:35:54 S1 50 S49 +07:32 +07:32
141 Gunta Veide-Peslaka 2047 00:35:54 S1 49 S50 +07:32 +07:32
142 Una Iknere 2359 00:35:57 S1 51 S51 +07:35 +07:35
143 Māris Salcevičs 2446 00:35:58 V1 92 V92 +14:33 +14:33
144 Agnese Briede 2076 00:35:58 S1 52 S52 +07:36 +07:36
145 Zane Ivanova 2562 Sportland 00:35:59 V1 93 V93 +14:34 +14:34
146 Viktorija Novikova 2226 - 00:35:59 S1 53 S53 +07:37 +07:37
147 Sandra Cīrule 2597 00:35:59 S1 54 S54 +07:37 +07:37
148 Elvijs švēde 2563 Sportland 00:36:00 V1 94 V94 +14:35 +14:35
149 Ieva Zemarāja 2131 00:36:00 S1 55 S55 +07:38 +07:38
150 Kristīne Meija 12276 VSK Noskrien 00:36:03 S1 56 S56 +07:41 +07:41
151 Andris Riekstiņš 2433 00:36:07 V1 95 V95 +14:42 +14:42
152 Anete Bruževica 2051 00:36:08 S1 57 S57 +07:46 +07:46
153 Jana Ivanova 2059 Januliene 00:36:08 S1 58 S58 +07:46 +07:46
154 Mārtiņš Andersons 12112 Rūgstošo nedrīkst 00:36:09 V1 96 V96 +14:44 +14:44
155 Solveiga Tīsa 12392 00:36:18 S1 59 S59 +07:56 +07:56
156 Jānis Lācis 12396 00:36:18 V1 97 V97 +14:53 +14:53
157 Arlita Laine Dombrovska 2019 Sporta klubs AŠAIS 00:36:21 S1 60 S60 +07:59 +07:59
158 Guntars Balodis 2348 00:36:21 V1 98 V98 +14:56 +14:56
159 Demija Tijāre 2089 00:36:21 S1 61 S61 +07:59 +07:59
160 Aksels Broks 12008 00:36:27 V1 99 V99 +15:02 +15:02
161 Alda Ozola 2363 00:36:32 S1 63 S62 +08:10 +08:10
162 Madara Štorha 12208 Pazudušais azimuts 00:36:32 S1 62 S63 +08:10 +08:10
163 Luīze Velmere 12388 00:36:34 S1 64 S64 +08:12 +08:12
164 Paula Lakstiņa - Lakstīgala 2284 00:36:34 S1 65 S65 +08:12 +08:12
165 Anna Grāmatniece 2026 00:36:35 S1 66 S66 +08:13 +08:13
166 Arta Celma 12420 00:36:42 S1 67 S67 +08:20 +08:20
167 Zita Āboliņa 2535 Sportland 00:36:43 S1 68 S68 +08:21 +08:21
168 Linda Kačerovska 2147 00:36:44 S1 69 S69 +08:22 +08:22
169 Reinis Uldis Kalniņš 12204 Kalniņi 00:36:47 V1 100 V100 +15:22 +15:22
170 Kristīne Gelvere 2171 00:36:48 S1 70 S70 +08:26 +08:26
171 Roberts Jačmenkins 2367 00:36:53 V1 101 V101 +15:28 +15:28
172 Una Batņa 12016 00:36:54 S1 71 S71 +08:32 +08:32
173 Mārtiņš Vilemsons 2192 VSK Noskrien 00:36:55 V1 102 V102 +15:30 +15:30
174 Arīna Mihailova 2366 Crossfit Rīdzene 1 00:36:56 S1 72 S72 +08:34 +08:34
175 Ieva Kokina 2591 ATEA 00:36:58 S1 73 S73 +08:36 +08:36
176 Anete Staune 2117 00:36:59 S1 74 S74 +08:37 +08:37
177 Roberts Staune 2116 00:36:59 V1 103 V103 +15:34 +15:34
178 Līga Šteinberga 2062 00:37:00 S1 75 S75 +08:38 +08:38
179 Mārcis Mazais 2613 00:37:01 V1 104 V104 +15:36 +15:36
180 Alīna Semjonova 2551 Sportland 00:37:03 S1 76 S76 +08:41 +08:41
181 Krists Upītis 2415 00:37:05 V1 105 V105 +15:40 +15:40
182 Līga Avena 2188 00:37:06 S1 78 S77 +08:44 +08:44
183 Aiga Dombrovska 2448 00:37:06 S1 77 S78 +08:44 +08:44
184 Jevgenijs Dudašs 2324 00:37:08 V1 106 V106 +15:43 +15:43
185 Ilze Miklaševica 2257 Jelgavas 4.vidusskola 00:37:09 S1 79 S79 +08:47 +08:47
186 Marta Utāne 2463 00:37:09 S1 80 S80 +08:47 +08:47
187 Zane Vīle-bērziņa 2462 00:37:09 S1 81 S81 +08:47 +08:47
188 Anna Pauliņa 2138 00:37:10 S1 82 S82 +08:48 +08:48
189 Alise Lapina 2587 ATEA 00:37:11 S1 83 S83 +08:49 +08:49
190 Raitis Lapsiņš 2610 Sk Pitoni 00:37:12 V1 107 V107 +15:47 +15:47
191 Valentīna Malnača 2436 Madliena 00:37:15 S1 85 S84 +08:53 +08:53
192 Monta Lūse 2023 00:37:15 S1 84 S85 +08:53 +08:53
193 Indra Krēgere 11415 Engures vidusskola 00:37:17 S1 86 S86 +08:55 +08:55
194 Maija Semjonova 2550 Sportland 00:37:18 S1 87 S87 +08:56 +08:56
195 Linda Medne 2434 Saldus Boksa Klubs 00:37:19 S1 88 S88 +08:57 +08:57
196 Inga Heidemane 2514 SK Katrīna 00:37:19 S1 89 S89 +08:57 +08:57
197 Inese Pakalne 12416 00:37:20 S1 90 S90 +08:58 +08:58
198 Amanda Muceniece 2176 00:37:20 S1 92 S91 +08:58 +08:58
199 Dita Motovilova 2488 00:37:20 S1 91 S92 +08:58 +08:58
200 Igors Radžalovs 12076 00:37:25 V1 108 V108 +16:00 +16:00
201 Māris Dambis 2524 INSALVO 00:37:25 V1 109 V109 +16:00 +16:00
202 Alise Bērziņa 2538 Sportland 00:37:25 S1 93 S93 +09:03 +09:03
203 Terēza Kazimirjonoka 2213 00:37:26 S1 94 S94 +09:04 +09:04
204 Aigars Straubergs 2461 Swedbank 00:37:29 V1 110 V110 +16:04 +16:04
205 Annija Gailīte 2127 00:37:29 S1 95 S95 +09:07 +09:07
206 Zane Sporāne 2108 00:37:30 S1 96 S96 +09:08 +09:08
207 Līga Miķelsone 2011 00:37:31 S1 97 S97 +09:09 +09:09
208 Sandra Ozola 12160 00:37:37 S1 98 S98 +09:15 +09:15
209 Jānis Baltalksnis 2105 00:37:37 V1 111 V111 +16:12 +16:12
210 Ansis Valdovskis 2625 Møller Auto Lidosta 00:37:41 V1 112 V112 +16:16 +16:16
211 Krišs Borītis 2379 Mailigen 00:37:46 V1 113 V113 +16:21 +16:21
212 Ilze Vaicule-Freimane 2615 00:37:47 S1 99 S99 +09:25 +09:25
213 Liene Marculāne 2445 00:37:48 S1 100 S100 +09:26 +09:26
214 Linda Broliša 2239 Broliši 00:37:49 S1 101 S101 +09:27 +09:27
215 Juris Ozolins 2598 BANDANA.LV 00:37:54 V1 114 V114 +16:29 +16:29
216 Valdis Vaišļa 2034 Swedbank 00:37:55 V1 115 V115 +16:30 +16:30
217 Saila Jansone 2515 SK Katrīna 00:37:58 S1 103 S102 +09:36 +09:36
218 Kristaps Jansons 2574 00:37:58 V1 116 V116 +16:33 +16:33
219 Ilze Āboliņa 2467 Ogre var 00:37:58 S1 102 S103 +09:36 +09:36
220 Guna Berlande 2165 00:38:01 S1 104 S104 +09:39 +09:39
221 Kristaps Bušs 2578 00:38:03 V1 117 V117 +16:38 +16:38
222 Rainers Kugrēns 2381 NTC "nazīši" 00:38:04 V1 118 V118 +16:39 +16:39
223 Benita Zaretoka 2133 00:38:07 S1 105 S105 +09:45 +09:45
224 Liene Barone 2570 00:38:09 S1 106 S106 +09:47 +09:47
225 Evita Pauriņa 2457 00:38:10 S1 107 S107 +09:48 +09:48
226 Lorenz Hilfiker 2299 00:38:12 V1 119 V119 +16:47 +16:47
227 Solvita Sika 2071 00:38:12 S1 108 S108 +09:50 +09:50
228 Elīna Spalva 2098 00:38:15 S1 109 S109 +09:53 +09:53
229 Anna Bērziņa 2338 00:38:17 S1 111 S110 +09:55 +09:55
230 Gerda Vilciņa 2225 00:38:17 S1 110 S111 +09:55 +09:55
231 Signe Muceniece 2410 BAUERFEIND 00:38:19 S1 112 S112 +09:57 +09:57
232 Normunds Mucenieks 12376 00:38:19 V1 120 V120 +16:54 +16:54
233 Katrina Lapsa 12192 00:38:20 V1 121 V121 +16:55 +16:55
234 Katerina Odiņeca 2492 Herbalife 00:38:20 S1 113 S113 +09:58 +09:58
235 Nadīne Valdmane 2394 00:38:24 S1 114 S114 +10:02 +10:02
236 Arturs Cēsnieks 2504 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:38:24 V1 122 V122 +16:59 +16:59
237 Artūrs Bērziņš 2339 00:38:26 V1 123 V123 +17:01 +17:01
238 Kristers Konušs 2477 00:38:27 V1 124 V124 +17:02 +17:02
239 Inese Kalniete 2069 Cēsis 00:38:28 S1 115 S115 +10:06 +10:06
240 Marina Višņevska 2151 00:38:34 S1 116 S116 +10:12 +10:12
241 Oskars Lorencs 2118 00:38:35 V1 126 V125 +17:10 +17:10
242 Rūdis Bundzēns 2119 00:38:35 V1 125 V126 +17:10 +17:10
243 Santa Ervalde 2336 AMSERV 00:38:37 V1 127 V127 +17:12 +17:12
244 Rita Šteinberga 2567 Sportland 00:38:42 S1 117 S117 +10:20 +10:20
245 Ivita Dorofejeva 2480 00:38:43 S1 118 S118 +10:21 +10:21
246 Egīls Kjahjars 2502 00:38:44 V1 128 V128 +17:19 +17:19
247 Ilze Āre 2041 00:38:44 S1 120 S119 +10:22 +10:22
248 Ieva Leikarte 2125 00:38:44 S1 119 S120 +10:22 +10:22
249 Iveta Āboliņa-Ābola 2035 Swedbank 00:38:45 S1 121 S121 +10:23 +10:23
250 Krista Zeiliņa 2564 Sportland 00:38:46 S1 122 S122 +10:24 +10:24
251 Egija Milča 2262 Swedbank 00:38:47 S1 123 S123 +10:25 +10:25
252 Ralfs Knēža 2555 Sportland 00:38:47 V1 129 V129 +17:22 +17:22
253 Dace Kļava 2566 Sportland 00:38:48 S1 124 S124 +10:26 +10:26
254 Līga Balode 2186 00:38:48 S1 125 S125 +10:26 +10:26
255 Adam Lambrou 2588 ATEA 00:38:50 V1 130 V130 +17:25 +17:25
256 Dana Čekstere 2054 Swedbank 00:38:51 S1 126 S126 +10:29 +10:29
257 Ivo Osis 2592 ATEA 00:38:52 V1 131 V131 +17:27 +17:27
258 Zane Lagzdbertmane 2282 00:38:54 S1 127 S127 +10:32 +10:32
259 Aija Meldere 2252 Dekšņi Skrien! 00:38:58 S1 128 S128 +10:36 +10:36
260 Edvards Paegle 2056 Engures Sportam 00:39:02 V1 132 V132 +17:37 +17:37
261 Una Nākuma 2214 Sausās Straumes Kauss 00:39:07 S1 129 S129 +10:45 +10:45
262 Anna Hiniča 2083 Olainfarm 00:39:08 S1 130 S130 +10:46 +10:46
263 Bruno Vimba 2334 AMSERV 00:39:10 V1 133 V133 +17:45 +17:45
264 Armands Vimba 2333 AMSERV 00:39:11 V1 134 V134 +17:46 +17:46
265 Toms Alberts Ostrovskis 2030 00:39:11 V1 135 V135 +17:46 +17:46
266 Adrians Jaudzems 2583 Jaudzemi rullē! 00:39:12 V1 136 V136 +17:47 +17:47
267 Agnese Irbīte 2238 VSK Noskrien 00:39:15 S1 131 S131 +10:53 +10:53
268 Intars Abražuns 2628 00:39:17 V1 137 V137 +17:52 +17:52
269 Dainis Kasparāns 2114 00:39:18 V1 138 V138 +17:53 +17:53
270 Zane Saukāne 2111 00:39:18 S1 132 S132 +10:56 +10:56
271 Vita Irbe 2244 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:39:21 S1 134 S133 +10:59 +10:59
272 Irina Vereteņņikova 2175 00:39:21 S1 133 S134 +10:59 +10:59
273 Rūta Alma Vicinska 2024 Brocēnu cilpotājas 00:39:23 S1 135 S135 +11:01 +11:01
274 Klāvs Jokums 2317 00:39:23 V1 139 V139 +17:58 +17:58
275 Sofija ĻoŠaja 2399 NEW VILLAGE WORKOUT 00:39:25 S1 136 S136 +11:03 +11:03
276 Baiba Brokere 2246 Swedbank 00:39:28 S1 137 S137 +11:06 +11:06
277 Laura Lapiņa 2298 00:39:29 S1 138 S138 +11:07 +11:07
278 Kristians Bērziņš 2159 Salacgrīvas vidusskola 00:39:35 V1 140 V140 +18:10 +18:10
279 Liene Piķe 2475 00:39:36 S1 139 S139 +11:14 +11:14
280 Matīss Mišels-Piešiņš 2265 00:39:43 V1 141 V141 +18:18 +18:18
281 Kristīna Rutkauska 2103 00:39:43 S1 140 S140 +11:21 +11:21
282 Daiga Vērse 2301 Swedbank 00:39:44 S1 141 S141 +11:22 +11:22
283 Agnija Ruzule-Jaudzeme 2584 Jaudzemi rullē! 00:39:45 S1 142 S142 +11:23 +11:23
284 Ilona Heinrihsone 2281 00:39:45 S1 143 S143 +11:23 +11:23
285 Laine Līsmane 2481 00:39:46 S1 144 S144 +11:24 +11:24
286 Katrīna Boļše 2211 Sportiņš 88 00:39:47 S1 145 S145 +11:25 +11:25
287 Zigmārs Zvagulis 2093 Kartavkalnu buki 00:39:47 V1 142 V142 +18:22 +18:22
288 Laura Čavare 2344 00:39:49 S1 146 S146 +11:27 +11:27
289 Inga Mežavilka 2553 Sportland 00:39:52 S1 147 S147 +11:30 +11:30
290 Miroslavs Koreniks 2209 Swedbank 00:39:52 V1 143 V143 +18:27 +18:27
291 Anete Krūmiņa 2478 00:39:53 S1 148 S148 +11:31 +11:31
292 Lauma Grigāne 12356 00:39:59 S1 149 S149 +11:37 +11:37
293 Marta Juškevica 2449 00:40:01 S1 150 S150 +11:39 +11:39
294 NatĀlija PavĻenko 2400 NEW VILLAGE WORKOUT 00:40:04 S1 151 S151 +11:42 +11:42
295 Ieva Nagle 2139 00:40:05 S1 152 S152 +11:43 +11:43
296 Anete Ķikuste 2459 Skaisti un viegli 00:40:06 S1 153 S153 +11:44 +11:44
297 Daiga Gavariņa 2101 00:40:07 S1 154 S154 +11:45 +11:45
298 Evita Kalmane 2049 00:40:08 S1 155 S155 +11:46 +11:46
299 Ilze Kraslovska 2323 Jelgava 00:40:17 S1 156 S156 +11:55 +11:55
300 Inese Vasermane 2398 NEW VILLAGE WORKOUT 00:40:18 S1 157 S157 +11:56 +11:56
301 Linda Kirhnere 2039 00:40:21 S1 158 S158 +11:59 +11:59
302 Baiba Ramlava 2164 00:40:25 S1 159 S159 +12:03 +12:03
303 Elīna Ēdole 2297 AM Forest 00:40:27 S1 160 S160 +12:05 +12:05
304 Gunita Kļava 2626 Møller Auto Lidosta 00:40:28 S1 161 S161 +12:06 +12:06
305 Laura Rusule 2212 00:40:28 S1 162 S162 +12:06 +12:06
306 Kaspars Krūmiņš 12156 00:40:30 V1 144 V144 +19:05 +19:05
307 Ilva Stīpniece 2627 Møller Auto Lidosta 00:40:30 S1 163 S163 +12:08 +12:08
308 Dace Ansone 12272 00:40:31 S1 164 S164 +12:09 +12:09
309 Nataļja Gorškova 2256 Jelgavas 4.vidusskola 00:40:35 S1 165 S165 +12:13 +12:13
310 Signe Krastiņa 2620 z/s Eži 00:40:36 S1 166 S166 +12:14 +12:14
311 Olga Turoviča 2087 00:40:40 S1 167 S167 +12:18 +12:18
312 Sanita Salmiņa 2286 00:40:41 S1 168 S168 +12:19 +12:19
313 Kārlis Pastors 2581 Dalbes atputnieki 00:40:41 V1 145 V145 +19:16 +19:16
314 Evija Kļaviņa 2247 Lai būtu jaukāk 00:40:42 S1 169 S169 +12:20 +12:20
315 Līga Drelle 2273 Lai būtu jaukāk 00:40:42 S1 170 S170 +12:20 +12:20
316 Inita Bērziņa 2409 BAUERFEIND 00:40:45 S1 171 S171 +12:23 +12:23
317 Edgars Kuzmans 2493 00:40:45 V1 146 V146 +19:20 +19:20
318 Adriāna Vēsma 2464 00:40:46 S1 172 S172 +12:24 +12:24
319 Linda Zeidaka 2362 00:40:47 S1 173 S173 +12:25 +12:25
320 Jeļena Labanovska 2161 00:40:48 S1 174 S174 +12:26 +12:26
321 Zinta Visocka 2253 Dekšņi Skrien! 00:40:52 S1 175 S175 +12:30 +12:30
322 Kristīna Novikova 2013 Swedbank 00:40:53 S1 176 S176 +12:31 +12:31
323 Raimonds Oškalns 2136 DOMDARIS 00:40:54 V1 147 V147 +19:29 +19:29
324 Katrīna Karzubova 2352 00:40:54 S1 178 S177 +12:32 +12:32
325 Gundega Neiburga 2113 00:40:54 S1 177 S178 +12:32 +12:32
326 Lauma Marta Līberga 2005 00:40:56 S1 179 S179 +12:34 +12:34
327 Kristīne Kristjansone 2437 Madliena 00:40:58 S1 180 S180 +12:36 +12:36
328 Sarmīte Kunkulberga 2060 00:40:59 S1 181 S181 +12:37 +12:37
329 Anete Zirne 2561 Sportland 00:41:00 V1 148 V148 +19:35 +19:35
330 Laura Veģe 2419 DNB Service Centre 00:41:04 S1 182 S182 +12:42 +12:42
331 Beāte Latsone 2194 00:41:09 S1 183 S183 +12:47 +12:47
332 Larisa Survilo 12120 00:41:11 S1 184 S184 +12:49 +12:49
333 Zane Velmere 12384 00:41:12 S1 185 S185 +12:50 +12:50
334 Linda Vilsone 2208 00:41:13 S1 186 S186 +12:51 +12:51
335 Santa Samanta Kučere 2277 00:41:14 S1 187 S187 +12:52 +12:52
336 Kristiāna Biezuma 2107 00:41:14 S1 188 S188 +12:52 +12:52
337 Krista Ivanovska 2444 00:41:18 S1 189 S189 +12:56 +12:56
338 Amanda Ošiņa 2544 Sportland 00:41:19 S1 190 S190 +12:57 +12:57
339 Dana Alksne 2095 00:41:19 S1 191 S191 +12:57 +12:57
340 Liene Ošiņa 2542 Sportland 00:41:20 S1 192 S192 +12:58 +12:58
341 Jānis Ošiņš 2543 Sportland 00:41:20 V1 149 V149 +19:55 +19:55
342 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2491 Pazudušais azimuts 00:41:21 S1 193 S193 +12:59 +12:59
343 Liene Zilbere 2112 00:41:22 S1 194 S194 +13:00 +13:00
344 Ritvars Gailis 2044 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:23 V1 150 V150 +19:58 +19:58
345 Anda Vilciņa 2224 00:41:25 S1 195 S195 +13:03 +13:03
346 Juris Gailis 2043 00:41:25 V1 151 V151 +20:00 +20:00
347 Līga Veinberga 2516 00:41:26 S1 196 S196 +13:04 +13:04
348 Laura Bērziņa 2455 DOMDARIS 00:41:27 S1 197 S197 +13:05 +13:05
349 Dace Rudzusieka 2534 Sportland 00:41:29 S1 198 S198 +13:07 +13:07
350 Zanda Eihe 2031 Swedbank 00:41:29 S1 199 S199 +13:07 +13:07
351 Vikārijs Mihejevs 2425 Madliena 00:41:30 V1 152 V152 +20:05 +20:05
352 Kristaps Viļums 12288 00:41:33 V1 153 V153 +20:08 +20:08
353 Laura Purmale 2235 00:41:35 S1 200 S200 +13:13 +13:13
354 Viola Podziņa-Ane 2018 00:41:36 S1 201 S201 +13:14 +13:14
355 Aiga Dombure 2157 Swedbank 00:41:37 S1 202 S202 +13:15 +13:15
356 Inga Možeiko 2482 00:41:37 S1 203 S203 +13:15 +13:15
357 Raivo Meier 2452 JK Hermes 00:41:43 V1 154 V154 +20:18 +20:18
358 Sindija Dimze 2377 SEMARAH HOTELS 00:41:44 S1 204 S204 +13:22 +13:22
359 Jēkabs Zudrags 12064 00:41:46 V1 155 V155 +20:21 +20:21
360 Kristiāna Paula Sīmane 2503 RedFrog 00:41:47 S1 205 S205 +13:25 +13:25
361 Kerija Javiča 2032 Swedbank 00:41:47 S1 206 S206 +13:25 +13:25
362 Ira Misāne 2243 00:41:48 S1 207 S207 +13:26 +13:26
363 Madara Betkere 2351 Poligrāfistes 00:41:49 S1 208 S208 +13:27 +13:27
364 Linda Zālīte 2518 00:41:50 S1 209 S209 +13:28 +13:28
365 Linda Kļaviņa 12012 00:41:53 S1 210 S210 +13:31 +13:31
366 Aira Semjonova 2285 00:41:55 S1 211 S211 +13:33 +13:33
367 Ilva Veidemane 2055 00:41:56 S1 212 S212 +13:34 +13:34
368 Simona Megne 2522 Teku Taku 00:41:57 S1 213 S213 +13:35 +13:35
369 Jānis Krištops 12100 00:41:59 V1 156 V156 +20:34 +20:34
370 Ilona Pētersone 12104 00:41:59 S1 214 S214 +13:37 +13:37
371 Līga Baranovska 2407 Tallink 00:42:03 S1 215 S215 +13:41 +13:41
372 Inese Ozola 2483 Inbank 00:42:04 S1 216 S216 +13:42 +13:42
373 Karina Verižņikova 2470 00:42:06 S1 217 S217 +13:44 +13:44
374 Laura Čekstere 2576 00:42:06 S1 218 S218 +13:44 +13:44
375 Līga Lapinska 2287 00:42:08 S1 219 S219 +13:46 +13:46
376 Edīte Barkovska 2288 00:42:08 S1 220 S220 +13:46 +13:46
377 Anda Fogele 2250 Dekšņi Skrien! 00:42:08 S1 221 S221 +13:46 +13:46
378 Aivis Eglītis 2370 00:42:14 V1 157 V157 +20:49 +20:49
379 Māris Kalniņš 2248 Dekšņi Skrien! 00:42:15 V1 158 V158 +20:50 +20:50
380 Santa Bērziņa 2025 Individuāli 00:42:16 S1 222 S222 +13:54 +13:54
381 Katrīna Alute 2110 00:42:17 S1 223 S223 +13:55 +13:55
382 Jānis Putniņš 2526 SIA LATTELECOM 00:42:18 V1 159 V159 +20:53 +20:53
383 Linda Putniņa 2525 SIA LATTELECOM 00:42:18 S1 224 S224 +13:56 +13:56
384 Marika Ārone 2569 00:42:19 S1 225 S225 +13:57 +13:57
385 Eva Kalniņa 2249 Dekšņi Skrien! 00:42:20 S1 226 S226 +13:58 +13:58
386 Sandra Lūse 2146 00:42:24 S1 227 S227 +14:02 +14:02
387 Jolanta Teineišeia 2606 00:42:27 S1 228 S228 +14:05 +14:05
388 Nora Zeibote 2029 00:42:28 S1 229 S229 +14:06 +14:06
389 Gita Biezuma 2106 00:42:29 S1 230 S230 +14:07 +14:07
390 Eva Lapsiņa 2142 X99 00:42:30 S1 231 S231 +14:08 +14:08
391 Jānis Ausmanis 2375 SK Katrīna 00:42:33 V1 160 V160 +21:08 +21:08
392 Paula Birģele 2484 00:42:33 S1 232 S232 +14:11 +14:11
393 Ieva Valbe 2241 Broliši 00:42:36 S1 233 S233 +14:14 +14:14
394 Alisa Batogova 2593 ATEA 00:42:37 S1 235 S234 +14:15 +14:15
395 Vaira Butane 2590 ATEA 00:42:37 S1 234 S235 +14:15 +14:15
396 Aleksis Kristaps Vīksniņš 2527 SIA LATTELECOM 00:42:38 V1 161 V161 +21:13 +21:13
397 Sindija Biseniece 2266 00:42:43 S1 236 S236 +14:21 +14:21
398 Klāvs Svilpe 2517 00:42:45 V1 162 V162 +21:20 +21:20
399 Artis Jankovskis 12344 Katrīnes 00:42:46 V1 163 V163 +21:21 +21:21
400 Krista Burģele 2310 Radisson Blu Daugava 00:42:47 S1 237 S237 +14:25 +14:25
401 Ilva Radziņa 2038 00:42:48 S1 238 S238 +14:26 +14:26
402 Kārlis Junaks 2109 00:42:50 V1 164 V164 +21:25 +21:25
403 Lelde Stupeņa 2494 00:42:56 S1 239 S239 +14:34 +14:34
404 Eva Kalnroze 2531 Sportland 00:43:00 V1 165 V165 +21:35 +21:35
405 Irīna Puško 2300 Wunder Latvia 00:43:00 S1 240 S240 +14:38 +14:38
406 Aldis Rocēns 2292 Stirnubuks.lv 00:43:01 V1 166 V166 +21:36 +21:36
407 Normunds Laizāns 2549 Sportland 00:43:03 V1 167 V167 +21:38 +21:38
408 Beāte Laizāne 2547 Sportland 00:43:04 S1 242 S241 +14:42 +14:42
409 Ieva Lācenberga Rocēna 2291 Tikai smejos! 00:43:04 S1 241 S242 +14:42 +14:42
410 Māris Bērziņš 2548 Sportland 00:43:04 V1 168 V168 +21:39 +21:39
411 Inta Prauliņa 2270 Čiekurkalna Road Runners 00:43:05 S1 245 S243 +14:43 +14:43
412 Ilona Goluboviča 2080 Umbraško 00:43:05 S1 243 S244 +14:43 +14:43
413 Zane Prauliņa 2269 Čiekurkalna Road Runners 00:43:05 S1 244 S245 +14:43 +14:43
414 Ingrīda Bahšteina 2388 INFOTRUST 00:43:08 S1 246 S246 +14:46 +14:46
415 Ieva Krese 2097 KoBalts 00:43:11 S1 248 S247 +14:49 +14:49
416 Elīna Broka 2096 00:43:11 S1 247 S248 +14:49 +14:49
417 Kristīne Prince 2322 MARATONA KLUBS 00:43:12 S1 249 S249 +14:50 +14:50
418 Natalja Skripko 2088 00:43:13 S1 250 S250 +14:51 +14:51
419 Jānis Jānis 2102 00:43:14 V1 169 V169 +21:49 +21:49
420 Karīna Ķeire 2369 00:43:15 S1 251 S251 +14:53 +14:53
421 Jana Jēgere 12260 00:43:16 S1 252 S252 +14:54 +14:54
422 Daina Arāja 2063 Kate 00:43:17 S1 253 S253 +14:55 +14:55
423 Tīna Estere Pokšāne 2221 Abas Kreisās Kājas 00:43:20 S1 254 S254 +14:58 +14:58
424 Anita Vahere-Abražune 2223 00:43:21 S1 255 S255 +14:59 +14:59
425 Inese Kanģīzere 2607 LATs gaisa satiksme 00:43:23 S1 256 S256 +15:01 +15:01
426 Liene Bedre 2349 Poligrāfistes 00:43:26 S1 257 S257 +15:04 +15:04
427 Undīne Bērziņa 2308 00:43:27 S1 258 S258 +15:05 +15:05
428 Rūta Treimane 12220 Lauku Gurķi 00:43:28 S1 259 S259 +15:06 +15:06
429 Māris Treimanis 12213 00:43:29 V1 170 V170 +22:04 +22:04
430 Ojārs Čeksters 2575 00:43:31 V1 171 V171 +22:06 +22:06
431 Jānis Pinkulis 12280 Sportland 00:43:39 V1 172 V172 +22:14 +22:14
432 Juta Pastore 2582 Dalbes atpūtnieki 00:43:47 S1 260 S260 +15:25 +15:25
433 Aiga Tiļčika 2311 00:43:55 S1 261 S261 +15:33 +15:33
434 Monta Vancāne 12092 00:43:56 S1 262 S262 +15:34 +15:34
435 Inga Pikšena 12424 00:44:00 S1 263 S263 +15:38 +15:38
436 Eva Onzule 2115 00:44:03 S1 264 S264 +15:41 +15:41
437 Agnese Šimanska 2505 GJENSIDIGE 00:44:04 S1 265 S265 +15:42 +15:42
438 Dace Dūka 2621 GJENSIDIGE 00:44:04 S1 266 S266 +15:42 +15:42
439 Jānis Lapsiņš 2143 X99 00:44:05 V1 173 V173 +22:40 +22:40
440 Laura Strazdiņa 12036 Ezerkauliņi 00:44:09 S1 267 S267 +15:47 +15:47
441 Kārlis Jurkāns 2439 00:44:10 V1 174 V174 +22:45 +22:45
442 Aiga Rozenberga 2231 SK Sigulda 00:44:12 S1 268 S268 +15:50 +15:50
443 Solvita Depša 2341 00:44:16 S1 271 S269 +15:54 +15:54
444 Anna Fikrlova 2053 BKV Holysov 00:44:16 S1 270 S270 +15:54 +15:54
445 Liene Jurkāne 2438 00:44:16 S1 269 S271 +15:54 +15:54
446 Linda Lazdiņa 12336 00:44:19 S1 272 S272 +15:57 +15:57
447 Kristīna Smuļko 2048 00:44:22 S1 273 S273 +16:00 +16:00
448 Austra Ošleja 2158 00:44:22 S1 274 S274 +16:00 +16:00
449 Markus Mallers 2466 00:44:30 V1 175 V175 +23:05 +23:05
450 Guna Janoviča 2045 Solis dabā 00:44:34 S1 275 S275 +16:12 +16:12
451 Kristiāna Siliņa 2036 Solis Dabā 00:44:34 S1 276 S276 +16:12 +16:12
452 Emma Nikolajeva 12328 00:44:35 S1 277 S277 +16:13 +16:13
453 Iveta Gūtmane 12368 00:44:43 S1 278 S278 +16:21 +16:21
454 Silva Skudra 12088 00:44:45 S1 279 S279 +16:23 +16:23
455 Sandra Lūse 2495 00:44:46 S1 280 S280 +16:24 +16:24
456 Santa Šakarne 2218 Swedbank 00:44:48 S1 281 S281 +16:26 +16:26
457 Edīte Bērziņa 2296 00:44:49 S1 282 S282 +16:27 +16:27
458 Rita Ramlava 2162 00:44:50 S1 283 S283 +16:28 +16:28
459 Agnis Driksna 2009 EDZL 00:44:51 V1 176 V176 +23:26 +23:26
460 Anna Terēze Poļakova 2599 00:44:52 S1 284 S284 +16:30 +16:30
461 Mārtiņš Gūtmanis 2199 Engures sportam / LVM 00:44:58 V1 177 V177 +23:33 +23:33
462 Santa Gūtmane 2406 Engures sportam 00:44:58 S1 285 S285 +16:36 +16:36
463 Aija Fedorova 2427 00:44:59 S1 286 S286 +16:37 +16:37
464 Krista Leimane 2141 00:44:59 S1 287 S287 +16:37 +16:37
465 Inga Eglīte 2233 00:45:00 S1 288 S288 +16:38 +16:38
466 Kristīne Kalēja 12300 Baltais 00:45:01 S1 289 S289 +16:39 +16:39
467 Dainis Mors 2177 00:45:05 V1 178 V178 +23:40 +23:40
468 Inga Romanovska 2585 00:45:09 S1 290 S290 +16:47 +16:47
469 Daiga Goldova 2179 00:45:13 S1 291 S291 +16:51 +16:51
470 Dace Tribocka 2017 00:45:14 S1 292 S292 +16:52 +16:52
471 Anatolijs Kozlovs 2154 00:45:15 V1 179 V179 +23:50 +23:50
472 Solvita Bērziša 2371 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:45:18 S1 294 S293 +16:56 +16:56
473 Rita Ragozina 2204 00:45:18 S1 295 S294 +16:56 +16:56
474 Elza Daudze 2386 INFOTRUST 00:45:18 S1 293 S295 +16:56 +16:56
475 Baiba Krauze 2183 00:45:19 S1 296 S296 +16:57 +16:57
476 Gunta Treimane 12212 Lauku Gurķi 00:45:22 S1 297 S297 +17:00 +17:00
477 Ilona Dobrovoļska 12196 00:45:23 S1 298 S298 +17:01 +17:01
478 Sarmīte Mežvēvere 2560 Sportland 00:45:25 S1 299 S299 +17:03 +17:03
479 Aivars Mežvēvers 2559 Sportland 00:45:25 V1 180 V180 +24:00 +24:00
480 Sintija Jansone 2500 00:45:27 S1 300 S300 +17:05 +17:05
481 Alise Iļjina 2163 Swedbank 00:45:37 S1 301 S301 +17:15 +17:15
482 Marta Māra Skrastiņa 2416 00:45:37 S1 302 S302 +17:15 +17:15
483 Elīna Deina Viļuma 12292 8626134 00:45:41 V1 181 V181 +24:16 +24:16
484 Patrīcija Enia Elnione 12232 00:45:41 S1 303 S303 +17:19 +17:19
485 Patrīcija Kepule 2002 00:45:49 S1 304 S304 +17:27 +17:27
486 Katrina Kūkuma 2596 00:45:50 S1 305 S305 +17:28 +17:28
487 Madara Zemarāja 2132 00:45:53 S1 306 S306 +17:31 +17:31
488 Sofija Reinberga 2170 00:45:59 S1 308 S307 +17:37 +17:37
489 Laura Liepiņa 2430 00:45:59 S1 309 S308 +17:37 +17:37
490 Dace Puriņa-Širmele 2479 00:45:59 S1 307 S309 +17:37 +17:37
491 Maija Mole 2469 00:46:01 S1 310 S310 +17:39 +17:39
492 Ilona Ozoliņa 2319 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:07 S1 311 S311 +17:45 +17:45
493 Josifs Survilo 12004 00:46:07 V1 182 V182 +24:42 +24:42
494 Zane Riekstiņa 2020 Riekstiņš&Ko 00:46:09 S1 312 S312 +17:47 +17:47
495 Mārtiņš Riekstiņš 12380 00:46:09 V1 183 V183 +24:44 +24:44
496 Šarlote Elza Medne 12400 KSSK 00:46:10 S1 313 S313 +17:48 +17:48
497 Sintija Birģele 2487 00:46:17 S1 314 S314 +17:55 +17:55
498 Anda Birģele 2485 00:46:17 S1 315 S315 +17:55 +17:55
499 Linards Mežals 2405 00:46:21 V1 184 V184 +24:56 +24:56
500 Ilze Briņķe 2150 00:46:22 S1 316 S316 +18:00 +18:00
501 Aija Krieva 2228 Dog Sport Carnikava 00:46:25 S1 317 S317 +18:03 +18:03
502 Diāna Balode 2140 Rūsiņa komanda 00:46:26 S1 318 S318 +18:04 +18:04
503 Jolanta Umbraško 2079 Umbraško 00:46:29 S1 319 S319 +18:07 +18:07
504 Ingūna Krenberga 2077 MaltāGaļa 00:46:30 S1 321 S320 +18:08 +18:08
505 Baiba Ērgle 2605 MaltāGaļa 00:46:30 S1 320 S321 +18:08 +18:08
506 Sarmīte Dārziņa 2404 00:46:40 S1 322 S322 +18:18 +18:18
507 Edgars Čerkovskis 12080 EKA 00:46:41 V1 185 V185 +25:16 +25:16
508 Ieva Freimantāle 2304 00:46:46 S1 323 S323 +18:24 +18:24
509 Dzirkstīte Žindiga 2306 Ogre 00:46:47 S1 324 S324 +18:25 +18:25
510 Elita Pāvulāne 2315 umbraško 00:46:48 S1 325 S325 +18:26 +18:26
511 Ilona Zunde 2181 00:46:48 S1 326 S326 +18:26 +18:26
512 Gabriela Sammuta 2203 00:46:51 S1 327 S327 +18:29 +18:29
513 Kristaps Valdmanis 2014 V5 00:46:52 V1 186 V186 +25:27 +25:27
514 Ilona Valdmane 2015 V5 00:46:52 S1 328 S328 +18:30 +18:30
515 Vents Strautmanis 2302 00:46:54 V1 187 V187 +25:29 +25:29
516 Annija Gulbe 12404 Rīgas 49.vsk 00:46:56 S1 329 S329 +18:34 +18:34
517 Adelīna Suveizda 12408 00:47:01 S1 331 S330 +18:39 +18:39
518 Elena Suveizda 12412 00:47:01 S1 330 S331 +18:39 +18:39
519 Edīte Krūmiņa 2167 00:47:07 S1 332 S332 +18:45 +18:45
520 Baiba Kalniņa 2276 00:47:10 S1 333 S333 +18:48 +18:48
521 Marta Luīze Erkena 2512 Ķekavas sākumskola 00:47:18 S1 334 S334 +18:56 +18:56
522 Baiba Mieze 2511 Latvieši 00:47:18 S1 335 S335 +18:56 +18:56
523 Liene Rieksta 2432 00:47:21 S1 336 S336 +18:59 +18:59
524 Aira Urtāne 2435 00:47:28 S1 337 S337 +19:06 +19:06
525 Zane Ingevica 2318 00:47:28 S1 338 S338 +19:06 +19:06
526 Dainis Matjušins 2356 FlairEngineering 00:47:29 V1 188 V188 +26:04 +26:04
527 Anete Paula Birzmale 2168 00:47:30 S1 339 S339 +19:08 +19:08
528 Greta Navichaite 12200 00:47:34 S1 340 S340 +19:12 +19:12
529 Juris Brencis 2328 00:47:34 V1 189 V189 +26:09 +26:09
530 Ralfs Kalējs 2099 inspire yourself 00:47:37 V1 190 V190 +26:12 +26:12
531 Baiba Kanča 2321 SSK Bebra 00:47:37 S1 341 S341 +19:15 +19:15
532 Maija Zara 2121 00:47:47 S1 342 S342 +19:25 +19:25
533 Kaspars Rutkis 2274 Grant Thornton 00:48:03 V1 191 V191 +26:38 +26:38
534 Elmira Khusainova 12072 Moskva River Runners 00:48:10 S1 344 S343 +19:48 +19:48
535 Ekaterina Botanogova 12060 00:48:10 S1 343 S344 +19:48 +19:48
536 Liene Mežinska 2123 00:48:11 S1 345 S345 +19:49 +19:49
537 Ilze Mežinska 2134 00:48:11 S1 346 S346 +19:49 +19:49
538 Artūrs Daudze 2387 INFOTRUST 00:48:13 V1 192 V192 +26:48 +26:48
539 Liega Skricka 12299 Lynxdojo 00:48:14 S1 347 S347 +19:52 +19:52
540 Jekaterina Petrova 12284 Jekimovi 00:48:36 S1 348 S348 +20:14 +20:14
541 Gvido Ivanovs 2205 00:48:40 V1 193 V193 +27:15 +27:15
542 Gunta Šlosberga 2206 00:48:40 S1 349 S349 +20:18 +20:18
543 Daiga Daudze 2384 INFOTRUST 00:48:42 S1 350 S350 +20:20 +20:20
544 Jānis Daudze 2385 INFOTRUST 00:48:42 V1 194 V194 +27:17 +27:17
545 Rasma Rulle 2275 00:49:18 S1 351 S351 +20:56 +20:56
546 Renāte Rulle 2608 LATs gaisa satiksme 00:49:19 S1 352 S352 +20:57 +20:57
547 Santa Dreimane-Mieze 2509 Latvieši 00:49:21 S1 354 S353 +20:59 +20:59
548 Aiga Mieze 2508 Latvieši 00:49:21 S1 353 S354 +20:59 +20:59
549 Agnese Romanova 2390 INFOTRUST 00:49:33 S1 355 S355 +21:11 +21:11
550 Kristīne Beitika 2507 Ogre 00:49:41 S1 356 S356 +21:19 +21:19
551 Gints Ozoliņš 12224 00:49:43 V1 195 V195 +28:18 +28:18
552 Andris Klaužs 2331 Klaužiņi 00:49:51 V1 196 V196 +28:26 +28:26
553 Solvita Zeipiņa 2486 00:49:58 S1 357 S357 +21:36 +21:36
554 Līva Mora 2337 00:49:59 S1 358 S358 +21:37 +21:37
555 Oksana Greidāne 2010 00:50:00 S1 359 S359 +21:38 +21:38
556 Laura Paulovska 2193 BROCĒNI 00:50:21 S1 360 S360 +21:59 +21:59
557 Irina Tomaševiča 2403 DNB banka 00:50:27 S1 361 S361 +22:05 +22:05
558 Maksims Tomaševičs 2572 00:50:27 V1 197 V197 +29:02 +29:02
559 Zane Vackare 2450 Sausās Straumes kauss 00:50:30 S1 362 S362 +22:08 +22:08
560 Ralfs Lucaus 2191 00:51:33 V1 198 V198 +30:08 +30:08
561 Laura Lucaua 2189 00:51:34 S1 364 S363 +23:12 +23:12
562 Emīlija Lucaua 2190 00:51:34 S1 363 S364 +23:12 +23:12
563 Marina Mieze 2513 Latvieši 00:52:13 S1 366 S365 +23:51 +23:51
564 Jolanta Mieze 2510 Latvieši 00:52:13 S1 365 S366 +23:51 +23:51
565 Rihards Krusts 2496 K2 00:52:16 V1 199 V199 +30:51 +30:51
566 Ada Jermacāne 2263 00:52:31 S1 367 S367 +24:09 +24:09
567 Samuels Dženzs 2057 00:52:31 V1 200 V200 +31:06 +31:06
568 Roberts Krusts 2497 K2 00:52:39 V1 201 V201 +31:14 +31:14
569 Signis Vāvere 2016 VSK Noskrien 00:53:02 V1 202 V202 +31:37 +31:37
570 Matilde Broka 2230 VSK Noskrien 00:53:03 S1 368 S368 +24:41 +24:41
571 Linda Fedotova 2126 CHUBCHIK 00:53:05 S1 369 S369 +24:43 +24:43
572 Patriks Gulbis 2075 00:53:13 V1 203 V203 +31:48 +31:48
573 Unda Ķipure 2072 00:53:13 S1 370 S370 +24:51 +24:51
574 Lūkass Gulbis 2074 00:53:14 V1 204 V204 +31:49 +31:49
575 Dace Ķipure 2073 00:53:14 S1 371 S371 +24:52 +24:52
576 Agris Skulte 12256 00:53:22 V1 205 V205 +31:57 +31:57
577 Ilze Brauna 12188 00:53:38 S1 372 S372 +25:16 +25:16
578 Lita Barone 2201 00:53:48 S1 373 S373 +25:26 +25:26
579 Laura Šīrante 2283 00:53:53 S1 374 S374 +25:31 +25:31
580 Gabriels Markuss Mikaljūns 2395 00:54:01 V1 206 V206 +32:36 +32:36
581 Daniels Klaužs 2332 Klaužiņi 00:54:02 V1 207 V207 +32:37 +32:37
582 Zanda Salceviča 2447 00:54:22 S1 375 S375 +26:00 +26:00
583 Dzintra Rafaela Mačevska 2431 00:54:30 S1 376 S376 +26:08 +26:08
584 Aiga Pavasare 2085 00:54:55 S1 377 S377 +26:33 +26:33
585 Reinis Fjodorovs 2568 BARNEKALNS 00:55:01 V1 208 V208 +33:36 +33:36
586 Sintija Šica-Mikaljūna 2396 00:55:16 S1 378 S378 +26:54 +26:54
587 Anda Fokrota 2210 00:55:32 S1 379 S379 +27:10 +27:10
588 Gunta Romanova 2603 00:55:34 S1 380 S380 +27:12 +27:12
589 Ieva Lūse 2145 00:55:36 S1 381 S381 +27:14 +27:14
590 Sandra Eglīte 2424 00:55:44 S1 382 S382 +27:22 +27:22
591 Ilga Švalbe 2327 Engures nūjotājs 00:55:55 S1 383 S383 +27:33 +27:33
592 Inese Vanaga 2604 00:55:57 S1 384 S384 +27:35 +27:35
593 Maija Lepiksone 2294 00:56:12 S1 385 S385 +27:50 +27:50
594 Evita Jansone 2100 00:56:16 S1 386 S386 +27:54 +27:54
595 Kristīne Šteinberga 2571 00:56:17 S1 387 S387 +27:55 +27:55
596 Gita Bramane 2329 Engures nūjotājs 00:56:24 S1 388 S388 +28:02 +28:02
597 Vēsma Krecele 2330 Engures nūjotājs 00:56:26 S1 389 S389 +28:04 +28:04
598 Aleksandra Kartuzova 12040 00:56:35 S1 390 S390 +28:13 +28:13
599 Juris Ceika 2355 00:56:42 V1 209 V209 +35:17 +35:17
600 Baiba Zudraga 12068 00:57:00 S1 391 S391 +28:38 +28:38
601 Eva Bērziņa 2094 Kartavkalnu buki 00:57:03 S1 392 S392 +28:41 +28:41
602 Jūlija Ločmele 2411 00:57:25 S1 393 S393 +29:03 +29:03
603 Ieva Garanča 2187 Nujo priekam 00:57:41 S1 394 S394 +29:19 +29:19
604 Angelika Bērziņa 2378 Tukums 00:58:05 S1 395 S395 +29:43 +29:43
605 Aldis Bērziņš 2372 Tukums 00:58:06 V1 210 V210 +36:41 +36:41
606 Sarmīte Lāce 2325 Engures nūjotājs 00:58:38 S1 396 S396 +30:16 +30:16
607 Iveta Pucena 2255 00:59:20 S1 397 S397 +30:58 +30:58
608 Māra Pokšāne 2219 Abas kreisās kājas 00:59:36 S1 398 S398 +31:14 +31:14
609 Diāna Ceika 2414 01:00:04 S1 399 S399 +31:42 +31:42
610 Uldis Pļaviņš 2289 01:00:24 V1 211 V211 +38:59 +38:59
611 Santa Sīpola 2086 01:00:49 S1 400 S400 +32:27 +32:27
612 Agra Vāvere 2617 VSK Noskrien 01:03:09 S1 401 S401 +34:47 +34:47
613 Guna Uldriķe 2602 01:03:10 S1 402 S402 +34:48 +34:48
614 Arnis Kauķis 2360 01:03:51 V1 212 V212 +42:26 +42:26
615 Iveta Zvīdriņa 2358 01:03:51 S1 403 S403 +35:29 +35:29
616 Ilva Māgure-Levāne 2200 Engures Sportam / Tukums 01:04:32 S1 404 S404 +36:10 +36:10
617 Liene Kauķe 2361 01:05:56 S1 405 S405 +37:34 +37:34
618 Līga Zvīdriņa 2357 01:05:56 S1 406 S406 +37:34 +37:34
619 Aldis Voitenko 2091 01:08:13 V1 213 V213 +46:48 +46:48
620 Laura Ķibure 2184 01:12:15 S1 407 S407 +43:53 +43:53
621 Dace Artmane 2198 01:12:28 S1 408 S408 +44:06 +44:06
622 Artis Ķiburs 2185 01:12:28 V1 214 V214 +51:03 +51:03
623 Māris Pūķis 2611 PŪĶI 01:15:51 V1 215 V215 +54:26 +54:26
624 Ingrīda Pūķe 2612 PŪĶI 01:16:50 S1 409 S409 +48:28 +48:28
625 Inta Kapče 2040 01:23:20 S1 410 S410 +54:58 +54:58
626 Monta Ševļakova 2472 Vāverītes 01:23:21 S1 411 S411 +54:59 +54:59
627 Dagnija Ševļakova 2474 Vāverītes 01:23:22 S1 412 S412 +55:00 +55:00
628 Saimons Dženzs 2058 DNF
629 Ivars Āboltiņš 12301 Lynxdojo DNF
630 Uldis Švēde 2254 DNF
631 Anna Linda Korenika 2173 DNF
632 Anita Millere 2454 DNF
633 Aija Mežale 2305 Ogre DNF
634 Sintija Oškalne 2135 DOMDARIS DNF
635 Inga Lagzdiņa 2182 DNF
636 Līga Kjapsņa 2222 Pārupes DNF
637 Ineta Rūtiņa 2174 DNF
638 Renāte Ieviņa 2614 DNF
639 Ilze Eglīte 2120 Eglīši DNF
640 Linda Zuze 12048 Tallink DNF
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andrey Baryshnikov 3681 Mint Running – TRS 00:39:39 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 00:29 1000 259 1259
2 Artūrs Pauliņš 3512 Veikals 42km / adidas 00:40:23 VZ3 2 V2 +00:44 +00:44 00:34 982 221 1203
3 Gints Lūsis 3146 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:40:33 VZ3 3 V3 +00:54 +00:54 00:32 978 234 1212
4 Jānis Mežiels 4008 PATRIA SPORTLAND 00:40:59 VZ3 4 V4 +01:20 +01:20 00:34 967 221 1188
5 Kristaps Broks 3242 VSK Noskrien Rieksti 00:41:03 VZ3 5 V5 +01:24 +01:24 00:32 966 234 1200
6 Jānis Baunis 3853 Salomon | Taku Skrējējs 00:41:57 VZ2 1 V6 +02:18 +00:00 00:25 945 300 1245
7 Jānis Gailis 3157 Maratons Asics 00:42:09 VZ3 6 V7 +02:30 +02:30 00:37 941 203 1144
8 Georgiy Mavchun 3680 Northern wind 00:43:09 VZ3 7 V8 +03:30 +03:30 00:37 919 203 1122
9 Edgars Caics 3760 00:43:22 VZ3 8 V9 +03:43 +03:43 00:41 914 183 1097
10 Valdis Aņikejevs 3918 SK Tērauds 00:43:36 VZ3 9 V10 +03:57 +03:57 00:32 909 234 1143
11 Artūrs Caics 3972 00:43:47 VZ3 10 V11 +04:08 +04:08 00:51 906 147 1053
12 Gatis Štulbergs 3503 Maratona Klubs 00:44:18 VZ3 11 V12 +04:39 +04:39 00:39 895 192 1087
13 Jānis Olengovičs 3949 TRX Cēsis 00:44:28 VZ3 12 V13 +04:49 +04:49 00:45 892 167 1059
14 Nauris Aukmanis 4108 Patria Sportland 00:44:29 VZ3 13 V14 +04:50 +04:50 00:40 891 188 1079
15 Armands Štāls 13272 00:44:40 VZ1 1 V15 +05:01 +00:00 00:37 888 203 1091
16 Pēteris Lazdiņš 3108 KROKUS 00:44:44 VZ2 2 V16 +05:05 +02:47 00:41 886 183 1069
17 Kaspars Adijāns 3265 Vichy 00:44:44 VZ3 14 V17 +05:05 +05:05 00:35 886 214 1100
18 Edgars Daugulis 3998 Siguldas Maratona klubs/ Isostar 00:45:20 VZ2 4 V18 +05:41 +03:23 00:29 875 259 1134
19 Andris Robalds 4043 00:45:20 VZ2 3 V19 +05:41 +03:23 00:27 875 278 1153
20 Andris Ponomarenko 13076 Rivello 00:45:23 VZ3 15 V20 +05:44 +05:44 00:32 874 234 1108
21 Ričardas Kanišauskas 3408 00:45:26 VZ3 16 V21 +05:47 +05:47 00:40 873 188 1061
22 Kārlis Vanags 3147 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:45:34 VZ3 17 V22 +05:55 +05:55 00:36 870 208 1078
23 Andis Dēze 13004 00:45:35 VZ3 18 V23 +05:56 +05:56 00:41 870 183 1053
24 Krišs Jānis Meziels 13008 00:45:53 VZ2 5 V24 +06:14 +03:56 00:45 864 167 1031
25 Edijs Eiduks 3191 SSK Bebra 00:46:12 VZ1 2 V25 +06:33 +01:32 00:35 858 214 1072
26 Arvis Stivriņš 4009 Sporta Patriots 00:46:37 VZ3 19 V26 +06:58 +06:58 00:40 851 188 1039
27 Jānis Saulīte 3279 FLOW 00:46:38 VZ3 20 V27 +06:59 +06:59 00:42 850 179 1029
28 Niks Zauls 3384 Limbaži 00:46:53 VZ2 6 V28 +07:14 +04:56 00:37 846 203 1049
29 Andris Mireckis 3947 Ziemeļkurzeme OK 00:47:08 VZ3 21 V29 +07:29 +07:29 00:37 841 203 1044
30 Artis Smerliņš 3802 LaikCelt 00:47:20 VZ3 22 V30 +07:41 +07:41 00:48 838 156 994
31 Pāvels Švecovs 13264 LMPF 00:47:28 VZ3 23 V31 +07:49 +07:49 00:33 835 227 1062
32 Māris Strautnieks 3892 00:47:32 VZ3 24 V32 +07:53 +07:53 00:42 834 179 1013
33 Andris Bergmanis 3636 SK Sigulda 00:47:43 VZ3 25 V33 +08:04 +08:04 00:46 831 163 994
34 Jānis Ansabergs 3943 00:47:59 VZ3 26 V34 +08:20 +08:20 00:41 826 183 1009
35 Jānis Vītiņš 3018 VSK Noskrien Rieksti 00:48:13 VZ3 27 V35 +08:34 +08:34 00:37 822 203 1025
36 Patrīcija Eiduka 3138 SSK Bebra 00:48:21 SZ2 1 S1 +00:00 +00:00 00:40 1000 233 1233
37 Miķelis Zumbergs 3643 VSK Noskrien 00:48:22 VZ3 28 V36 +08:43 +08:43 00:51 820 147 967
38 Sergejs Ļeta 3685 RC 00:48:34 VZ3 29 V37 +08:55 +08:55 00:43 816 174 990
39 Alexander Baxter 13196 00:48:52 VZ3 30 V38 +09:13 +09:13 00:56 811 134 945
40 Jorens Kvēle-Kvāls 4019 Saldus Boksa klubs 00:48:54 VZ2 7 V39 +09:15 +06:57 00:50 811 150 961
41 Elvis Veisbergs 3858 Saldus Boksa klubs 00:49:00 VZ2 8 V40 +09:21 +07:03 00:57 809 132 941
42 Mārtiņš Purenkovs 3062 00:49:03 VZ3 31 V41 +09:24 +09:24 00:31 808 242 1050
43 Jānis Ābols 3207 VSK Noskrien 00:49:07 VZ3 32 V42 +09:28 +09:28 00:40 807 188 995
44 Jānis Paupe 3303 00:49:08 VZ3 33 V43 +09:29 +09:29 00:43 807 174 981
45 Dairis Jakubovskis 3647 Jēkabpils 00:49:18 VZ2 9 V44 +09:39 +07:21 00:35 804 214 1018
46 Ināra Lūse 3260 Moller Auto Ventspils 00:49:29 SZ3 1 S2 +01:08 +00:00 00:59 977 158 1135
47 Jēkabs Belevičs 3796 00:49:31 VZ2 10 V45 +09:52 +07:34 00:40 801 188 989
48 Elīna Kārkliņa 3511 Mežmalas 00:49:35 SZ3 2 S3 +01:14 +00:06 00:50 975 186 1161
49 Gatis Matuko 3215 DeLaval 00:49:38 VZ3 34 V46 +09:59 +09:59 00:56 799 134 933
50 Viesturs Veits 3669 Siguldas Maratona klubs 00:49:43 VZ2 11 V47 +10:04 +07:46 00:39 798 192 990
51 Sandis Āboliņš 3440 Kocēnu novads 00:49:55 VZ2 12 V48 +10:16 +07:58 00:35 794 214 1008
52 Markus Urtāns 3292 VANAGI 00:49:57 VZ1 3 V49 +10:18 +05:17 00:55 794 136 930
53 Mārtiņš Skoboļevs 4109 Patria Sportland 00:50:03 VZ3 35 V50 +10:24 +10:24 00:41 792 183 975
54 Gunārs Ozoliņš 3089 DzSK Lokomotīve 00:50:07 VZ3 36 V51 +10:28 +10:28 00:37 791 203 994
55 Mārtiņš Grundmanis 3924 00:50:15 VZ3 37 V52 +10:36 +10:36 00:55 789 136 925
56 Agris Pikšens 3750 Visa Veida Kustība 00:50:17 VZ3 38 V53 +10:38 +10:38 00:38 789 197 986
57 Raivis Andžāns 3982 A-komanda 00:50:28 VZ3 39 V54 +10:49 +10:49 00:56 786 134 920
58 Juris Iļčenko 3094 VSK Noskrien 00:50:35 VZ3 40 V55 +10:56 +10:56 00:35 784 214 998
59 Aleksandrs Serovs 3528 Āni 00:50:37 VZ3 41 V56 +10:58 +10:58 00:58 783 129 912
60 Valters Mejers 3394 Limbaži 00:50:56 VZ2 13 V57 +11:17 +08:59 00:41 778 183 961
61 Ivars Garančs 3616 Skrīveri 00:50:59 VZ3 42 V58 +11:20 +11:20 00:52 778 144 922
62 Liene Blumbeka 3609 Virsotne/Marmot 00:51:05 SZ3 3 S4 +02:44 +01:36 00:50 946 186 1132
63 Anna Titova 3601 LSC 00:51:06 SZ3 4 S5 +02:45 +01:37 00:48 946 194 1140
64 Jēkabs Nākums 3584 Sausās Straumes Kauss 00:51:11 VZ3 43 V59 +11:32 +11:32 00:51 775 147 922
65 Emīls Desjatņikovs 4093 17.Pretgaisa aizsardzības bataljons 00:51:14 VZ3 44 V60 +11:35 +11:35 00:42 774 179 953
66 Edmunds Dremakovs 4033 00:51:16 VZ3 45 V61 +11:37 +11:37 00:46 773 163 936
67 Ilvars Bergmanis 3031 00:51:34 VZ3 46 V62 +11:55 +11:55 00:39 769 192 961
68 Jānis Neimanis 3628 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:51:40 VZ3 47 V63 +12:01 +12:01 00:46 767 163 930
69 Gita Karlsone 3308 00:51:41 SZ3 5 S6 +03:20 +02:12 00:57 936 163 1099
70 Santa Suta-zute 3954 SK Tērauds 00:51:46 SZ3 6 S7 +03:25 +02:17 01:07 934 139 1073
71 Ritvars Klapars 3107 VSK Noskrien 00:52:10 VZ3 48 V64 +12:31 +12:31 00:47 760 160 920
72 Māris Bisenieks 3113 OK Purva Bridējs 00:52:16 VZ3 49 V65 +12:37 +12:37 00:41 759 183 942
73 Dmitrijs Ruskovs 3069 VSK Noskrien 00:52:18 VZ3 50 V66 +12:39 +12:39 00:45 758 167 925
74 Jānis Leimanis 3360 Train2Win 00:52:18 VZ3 51 V67 +12:39 +12:39 00:36 758 208 966
75 Andris Krūklis 3649 Mālpils 00:52:21 VZ3 52 V68 +12:42 +12:42 00:43 757 174 931
76 Mārtiņš Lindāns 3583 00:52:21 VZ3 53 V69 +12:42 +12:42 00:41 757 183 940
77 Roberts Viļums 3051 00:52:45 VZ3 54 V70 +13:06 +13:06 00:44 752 170 922
78 Daiga Jermaka 3482 Ziemeļkurzeme 00:52:48 SZ3 7 S8 +04:27 +03:19 00:47 916 198 1114
79 Jānis Zālītis 3859 00:52:50 VZ3 55 V71 +13:11 +13:11 00:42 750 179 929
80 Jānis Bute 3789 00:52:59 VZ3 56 V72 +13:20 +13:20 00:37 748 203 951
81 Gianluca Orsi 13300 00:53:05 VZ2 14 V73 +13:26 +11:08 00:33 747 227 974
82 Dāvis Dambergs 4062 Sportland 00:53:07 VZ1 4 V74 +13:28 +08:27 00:46 746 163 909
83 Andis Sakne 3864 Saldus Boksa Klubs 00:53:09 VZ3 57 V75 +13:30 +13:30 00:39 746 192 938
84 Artūrs Jansons 3505 Maratona Klubs 00:53:14 VZ3 58 V76 +13:35 +13:35 00:49 745 153 898
85 Miks Gabdulļins 3626 Lejasciema vidusskola / SK, "Lejasciems" 00:53:17 VZ2 15 V77 +13:38 +11:20 00:40 744 188 932
86 Kitija Zaula 3385 Limbaži 00:53:21 SZ1 1 S9 +05:00 +00:00 00:49 906 190 1096
87 Sandis Sproģis 4051 SIA LATTELECOM 00:53:26 VZ3 59 V78 +13:47 +13:47 00:49 742 153 895
88 Raivis Heiselis 3162 RARE Team 00:53:33 VZ3 60 V79 +13:54 +13:54 00:54 740 139 879
89 Kaspars Sausais 3917 Swedbank 00:53:33 VZ3 61 V80 +13:54 +13:54 00:51 740 147 887
90 Monta Ločmele 3417 Matisons Runner's Club 00:53:41 SZ3 8 S10 +05:20 +04:12 00:48 901 194 1095
91 Atis Stepāns 4131 Kocēnu novads 00:53:46 VZ3 62 V81 +14:07 +14:07 00:39 737 192 929
92 Simona Birkenberga 4086 Saldus Boksa klubs 00:54:01 SZ3 10 S11 +05:40 +04:32 00:56 895 166 1061
93 Dana Mačtama 3258 Moller Auto Ventspils 00:54:01 SZ3 9 S12 +05:40 +04:32 00:58 895 160 1055
94 Valters Bērziņš 3759 00:54:01 VZ3 63 V82 +14:22 +14:22 00:50 734 150 884
95 Sandis Zīvarts 4124 LATs gaisa satiksme 00:54:13 VZ3 64 V83 +14:34 +14:34 00:48 731 156 887
96 Rihards Deičmanis 3813 Swedbank 00:54:15 VZ2 16 V84 +14:36 +12:18 00:51 731 147 878
97 Jānis Kozlovskis 3221 00:54:16 VZ3 65 V85 +14:37 +14:37 00:48 731 156 887
98 Gundega Vancāne 3529 SK Tērauds 00:54:22 SZ3 11 S13 +06:01 +04:53 00:45 889 207 1096
99 Normunds Korņejevs 3639 SK Sigulda 00:54:24 VZ3 66 V86 +14:45 +14:45 00:39 729 192 921
100 Oskars Grosmanis 3282 Saldus Boksa Klubs 00:54:35 VZ2 17 V87 +14:56 +12:38 01:01 726 123 849
101 Artūrs Kančs 3752 SSK Bebra 00:54:35 VZ3 67 V88 +14:56 +14:56 00:45 726 167 893
102 Ralfs Šantars 3612 Crossfit Rīdzene 1 00:54:37 VZ2 18 V89 +14:58 +12:40 00:49 726 153 879
103 Ronalds Fridrihsons 13288 Saldus Boksa klubs 00:54:38 VZ2 19 V90 +14:59 +12:41 00:41 726 183 909
104 Artis Petrovskis 3655 00:54:41 VZ3 68 V91 +15:02 +15:02 01:03 725 119 844
105 Signe Birkenberga 3923 Saldus Boksa klubs 00:54:42 SZ3 12 S14 +06:21 +05:13 00:52 884 179 1063
106 Sigita Lapiņa 3742 Veikals Maratons 00:54:43 SZ2 2 S15 +06:22 +06:22 00:52 884 179 1063
107 Raitis Čaklis 3459 00:54:44 VZ3 69 V92 +15:05 +15:05 00:32 724 234 958
108 Haralds Prombergs 4016 00:54:45 VZ3 70 V93 +15:06 +15:06 00:57 724 132 856
109 Dzintars Derkačs 13292 Sportlife 00:54:46 VZ3 71 V94 +15:07 +15:07 00:50 724 150 874
110 Egils Cēberis 3950 Saldus boksa klubs 00:54:50 VZ3 72 V95 +15:11 +15:11 00:39 723 192 915
111 Anna Molotkova 3966 00:54:52 SZ2 3 S16 +06:31 +06:31 00:57 881 163 1044
112 Toms Bērziņš 3645 00:54:57 VZ3 73 V96 +15:18 +15:18 00:44 722 170 892
113 Alise Putraima 3850 Salomon | Taku Skrējējs 00:55:02 SZ3 13 S17 +06:41 +05:33 00:55 879 169 1048
114 Artūrs Purviņš 13144 Crossfit Rīdzene 1 00:55:03 SZ2 4 S18 +06:42 +06:42 01:11 878 131 1009
115 Edgars Pukinsks 3056 00:55:09 VZ3 74 V97 +15:30 +15:30 00:55 719 136 855
116 Uģis Brencis 3704 sportot.lv 00:55:12 VZ3 75 V98 +15:33 +15:33 00:59 718 127 845
117 Juris Semjonovs 3620 Zemgales Ziņas 00:55:13 VZ3 76 V99 +15:34 +15:34 00:48 718 156 874
118 Ingus Bāliņš 3463 00:55:17 VZ3 77 V100 +15:38 +15:38 00:44 717 170 887
119 Ginta Rassa 3257 Moller Auto Ventspils 00:55:24 SZ3 14 S19 +07:03 +05:55 00:49 873 190 1063
120 Mārtiņš Tarando 3926 00:55:38 VZ3 78 V101 +15:59 +15:59 00:47 713 160 873
121 Sandijs Jercums 3563 00:55:39 VZ3 79 V102 +16:00 +16:00 00:42 712 179 891
122 Andris Lubejs 3180 Ventspils Maratona klubs 00:55:42 VZ3 80 V103 +16:03 +16:03 01:17 712 97 809
123 Laura Pētersone 3905 Kocēnu novads 00:55:52 SZ3 15 S20 +07:31 +06:23 00:44 865 211 1076
124 Artūrs Ivuškāns 3064 IP Sempiterno Motu 00:55:54 VZ3 81 V104 +16:15 +16:15 00:48 709 156 865
125 Aivars Griķis 13040 Pirtslietu darbnīca 00:55:55 VZ3 82 V105 +16:16 +16:16 00:45 709 167 876
126 Maksims Blokins 3932 ABC Software 00:55:56 VZ2 20 V106 +16:17 +13:59 00:54 709 139 848
127 Kārlis Lapiņš 3974 00:56:01 VZ3 83 V107 +16:22 +16:22 00:48 708 156 864
128 Kristaps Dvēselītis 3462 00:56:03 VZ2 21 V108 +16:24 +14:06 00:43 707 174 881
129 Jānis Siliņš 3256 00:56:06 VZ3 84 V109 +16:27 +16:27 01:03 707 119 826
130 Artūrs Kronentāls 4059 Sportland 00:56:07 VZ3 85 V110 +16:28 +16:28 01:00 707 125 832
131 Rihards Siņicins 3596 00:56:08 VZ3 86 V111 +16:29 +16:29 00:50 706 150 856
132 Edgars Madžulis 13280 00:56:15 VZ3 87 V112 +16:36 +16:36 00:59 705 127 832
133 Jānis Seržants 3650 00:56:22 VZ3 88 V113 +16:43 +16:43 00:51 703 147 850
134 Aiva Belova 3888 00:56:24 SZ3 16 S21 +08:03 +06:55 01:11 857 131 988
135 Rūdolfs Treijs 4141 00:56:24 VZ3 89 V114 +16:45 +16:45 00:50 703 150 853
136 Beāte Vecvagare 3883 Baldones sieviešu skriešanas komanda 00:56:29 SZ3 17 S22 +08:08 +07:00 00:58 856 160 1016
137 Elvis Švecs 3451 PATRIA SPORTLAND 00:56:31 VZ2 22 V115 +16:52 +14:34 00:43 702 174 876
138 Paula Rozenvalde 3688 00:56:32 SZ3 18 S23 +08:11 +07:03 00:49 855 190 1045
139 Krišjānis Mežulis 13052 Mežuļi 00:56:34 VZ3 90 V116 +16:55 +16:55 00:49 701 153 854
140 Kaspars Kursišs 3439 PODNIEKI 00:56:37 VZ3 92 V117 +16:58 +16:58 00:57 700 132 832
141 Ģirts Fišers 3098 00:56:37 VZ3 91 V118 +16:58 +16:58 00:42 700 179 879
142 Aleksejs Demko 4088 LSC / tripower.lv 00:56:38 VZ3 93 V119 +16:59 +16:59 01:13 700 103 803
143 Ģirts Skujāns 3910 00:56:38 VZ3 94 V120 +16:59 +16:59 00:38 700 197 897
144 Ansis Šulmanis 3374 Crossfit Rīdzene 2 00:56:39 VZ3 95 V121 +17:00 +17:00 00:59 700 127 827
145 Deniss Aksjonovs 3821 Clean R 00:56:39 VZ3 96 V122 +17:00 +17:00 00:59 700 127 827
146 Gatis Kveders 3003 VSK Noskrien Rieksti 00:56:47 VZ3 97 V123 +17:08 +17:08 00:36 698 208 906
147 Klāvs Freimanis 3624 Crossfit Rīdzene 1 00:56:48 VZ3 98 V124 +17:09 +17:09 00:36 698 208 906
148 Guntis Strazdiņš 3623 Crossfit Rīdzene 2 00:56:48 VZ3 99 V125 +17:09 +17:09 00:36 698 208 906
149 Andis Puriņš 3039 Valmiera 00:56:53 VZ3 100 V126 +17:14 +17:14 00:38 697 197 894
150 Karl Plaude 4143 Aerobia 00:56:54 VZ3 101 V127 +17:15 +17:15 00:43 697 174 871
151 Agnese Vlanova 13080 00:56:58 SZ3 19 S24 +08:37 +07:29 00:56 849 166 1015
152 Edgars Kviatkovskis 3119 Eco Baltia vide 00:57:00 VZ2 23 V128 +17:21 +15:03 00:53 696 142 838
153 Rūdolfs Kudļa 3445 00:57:02 VZ3 102 V129 +17:23 +17:23 00:44 695 170 865
154 Dāvis Pankoks 3458 FK KURŠI 00:57:03 VZ1 5 V130 +17:24 +12:23 01:05 695 115 810
155 Oļegs Solovjovs 3630 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:57:03 VZ3 103 V131 +17:24 +17:24 00:47 695 160 855
156 Rolands Rozītis 3851 Mailigen 00:57:04 VZ3 104 V132 +17:25 +17:25 00:51 695 147 842
157 Edgars Ošs 3437 00:57:05 VZ3 105 V133 +17:26 +17:26 00:50 695 150 845
158 Arnis Priedītis 3682 00:57:06 VZ3 106 V134 +17:27 +17:27 00:48 694 156 850
159 Ieva Freidenfelde 3739 00:57:07 SZ3 20 S25 +08:46 +07:38 00:56 847 166 1013
160 Roberto Lima da Cruz 3765 00:57:11 VZ3 107 V135 +17:32 +17:32 00:42 693 179 872
161 Edgars Paeglītis 3929 00:57:25 VZ2 24 V136 +17:46 +15:28 00:47 691 160 851
162 Gints Andžāns 3336 #MG_RUNNING 00:57:25 VZ3 108 V137 +17:46 +17:46 00:50 691 150 841
163 Jānis Andrējevs 3269 00:57:26 VZ3 109 V138 +17:47 +17:47 01:02 690 121 811
164 Ingūna Gailīte 3413 00:57:32 SZ3 21 S26 +09:11 +08:03 00:43 840 216 1056
165 Reinis Duksītis 3775 Zevid 00:57:34 VZ3 110 V139 +17:55 +17:55 00:51 689 147 836
166 Krists Iesalnieks 4097 Sporta iela 00:57:38 VZ1 6 V140 +17:59 +12:58 00:51 688 147 835
167 Sandris Ivanovs 3519 Salaspils 00:57:38 VZ3 111 V141 +17:59 +17:59 00:48 688 156 844
168 Andrejs Grigoļunovičs 4022 Quattro Racing Team 00:57:39 VZ3 112 V142 +18:00 +18:00 00:42 688 179 867
169 Gustavs Lukstiņš 3404 SS Arkādija 00:57:47 VZ1 8 V143 +18:08 +13:07 00:49 686 153 839
170 Bruno Spūlis 13092 Ogres novada sporta centrs 00:57:47 VZ1 7 V144 +18:08 +13:07 00:51 686 147 833
171 Jānis Bulāns 4073 Sportland 00:57:48 VZ3 113 V145 +18:09 +18:09 00:45 686 167 853
172 Edgars Fecers 4066 Sportland 00:57:49 VZ2 25 V146 +18:10 +15:52 00:42 686 179 865
173 Andis Komarovs 13284 00:57:49 VZ3 114 V147 +18:10 +18:10 00:56 686 134 820
174 Dainis Kreicbergs 3344 Sēme 00:57:50 VZ3 115 V148 +18:11 +18:11 00:46 686 163 849
175 Pēteris Vaišļa 4145 Møller Auto Lidosta 00:57:55 VZ3 116 V149 +18:16 +18:16 00:45 685 167 852
176 Ilmars Knipšis 3231 Lejasurgas 00:57:57 VZ3 117 V150 +18:18 +18:18 01:12 684 104 788
177 Artūrs Dedzis 4055 PULSAR 00:58:01 VZ3 118 V151 +18:22 +18:22 01:04 683 117 800
178 Kārlis Liepiņš 13096 AKMM 00:58:03 VZ1 9 V152 +18:24 +13:23 01:02 683 121 804
179 Arnis Miezis 3945 00:58:05 VZ3 119 V153 +18:26 +18:26 00:49 683 153 836
180 Emīls Fetlers 13156 00:58:06 VZ3 120 V154 +18:27 +18:27 00:40 682 188 870
181 Viesturs Bērziņš 3836 INFOTRUST 00:58:08 VZ3 121 V155 +18:29 +18:29 00:53 682 142 824
182 Guntars Cauna 3674 00:58:16 VZ3 122 V156 +18:37 +18:37 00:59 680 127 807
183 Niks Siliņš 13088 Kača liek skriet 00:58:27 VZ2 26 V157 +18:48 +16:30 00:39 678 192 870
184 Atis Gūtmanis 3096 00:58:31 VZ3 123 V158 +18:52 +18:52 01:03 678 119 797
185 Monika Sarva 3569 00:58:33 SZ3 22 S27 +10:12 +09:04 01:07 826 139 965
186 Jānis Fišeris 13028 00:58:35 VZ3 124 V159 +18:56 +18:56 00:57 677 132 809
187 Mārtiņš Spalva 3699 Swedbank 00:58:37 VZ3 125 V160 +18:58 +18:58 01:07 676 112 788
188 Mārcis Padoms 3808 00:58:38 VZ3 126 V161 +18:59 +18:59 00:54 676 139 815
189 Andis Puida 3727 SSK BEBRA 00:58:39 VZ3 127 V162 +19:00 +19:00 01:00 676 125 801
190 Andris Strēlis 3023 VSK Noskrien 00:58:41 VZ3 128 V163 +19:02 +19:02 01:08 676 110 786
191 Uldis Doniņš 3502 Maratona Klubs 00:58:42 VZ3 129 V164 +19:03 +19:03 01:01 675 123 798
192 Mārtiņš Herings 13404 Swedbank 00:58:44 VZ3 130 V165 +19:05 +19:05 00:54 675 139 814
193 Jānis Kalniņš 13268 Kalniņi 00:58:51 VZ3 131 V166 +19:12 +19:12 00:58 674 129 803
194 Liene Gulbe 3149 Es, Džastins un Zane 00:58:55 SZ3 23 S28 +10:34 +09:26 01:18 821 119 940
195 Kārlis Dovgvillo 3668 00:58:55 VZ2 27 V167 +19:16 +16:58 00:44 673 170 843
196 Matīss Mālnieks 13120 00:58:56 VZ2 28 V168 +19:17 +16:59 00:45 673 167 840
197 Sindijs Logins 3019 00:58:57 VZ3 132 V169 +19:18 +19:18 01:16 673 99 772
198 Arnis Tunte 13416 00:58:58 VZ3 133 V170 +19:19 +19:19 00:56 672 134 806
199 Kristaps Solovjovs 3099 Talsu pakalnu sporta klubs 00:58:59 VZ2 29 V171 +19:20 +17:02 00:48 672 156 828
200 Einārs Mednis 3729 00:58:59 VZ3 134 V172 +19:20 +19:20 01:10 672 107 779
201 Ieva Ārberga 3782 00:59:00 SZ3 24 S29 +10:39 +09:31 00:50 819 186 1005
202 Gints Putniņš 3891 00:59:01 VZ3 135 V173 +19:22 +19:22 00:46 672 163 835
203 Tomass Randa 13368 00:59:02 VZ1 10 V174 +19:23 +14:22 00:48 672 156 828
204 Sandra Gaile 3386 00:59:03 SZ3 25 S30 +10:42 +09:34 01:02 819 150 969
205 Jānis Rūte 3717 KuDzi 00:59:03 VZ3 136 V175 +19:24 +19:24 01:13 671 103 774
206 Ilze Meijere 3738 00:59:04 SZ3 26 S31 +10:43 +09:35 01:09 819 135 954
207 Artis Sproģis 3395 Mēs nebūsim pirmie! 00:59:06 VZ2 30 V176 +19:27 +17:09 00:48 671 156 827
208 Ingus Mednis 3287 Saldus Boksa Klubs 00:59:06 VZ3 137 V177 +19:27 +19:27 01:02 671 121 792
209 Sergejs Žuravļovs 3909 00:59:08 VZ3 139 V178 +19:29 +19:29 01:00 671 125 796
210 Kaspars Kadiķis 3702 00:59:08 VZ3 138 V179 +19:29 +19:29 00:49 671 153 824
211 Ilze Urtāne 3487 00:59:09 SZ2 5 S32 +10:48 +10:48 00:54 817 172 989
212 Gunta Blūmiņa 3546 Virsotne/Marmot 00:59:09 SZ3 27 S33 +10:48 +09:40 00:44 817 211 1028
213 Sindija Zaula 3696 Limbaži 00:59:14 SZ2 6 S34 +10:53 +10:53 01:03 816 148 964
214 Andris Stepe 3591 00:59:14 VZ3 140 V180 +19:35 +19:35 00:51 669 147 816
215 Signe Masaļska 3718 KuDzi 00:59:18 SZ3 28 S35 +10:57 +09:49 01:13 815 127 942
216 Jānis Jermacāns 3928 VBF 00:59:20 VZ2 31 V181 +19:41 +17:23 00:55 668 136 804
217 Haralds Jēgers 3860 Liepkalni 00:59:25 VZ2 32 V182 +19:46 +17:28 00:47 667 160 827
218 Gvido Dzenis 3330 VISMA 00:59:25 VZ3 141 V183 +19:46 +19:46 00:41 667 183 850
219 Jānis Paikens 4148 00:59:41 VZ3 142 V184 +20:02 +20:02 00:47 664 160 824
220 Raimonds Meija 3111 VSK Noskrien 00:59:42 VZ3 143 V185 +20:03 +20:03 00:42 664 179 843
221 Jānis Lesiņš 3670 00:59:43 VZ3 144 V186 +20:04 +20:04 00:32 664 234 898
222 Kaspars Olte 3141 00:59:43 VZ3 145 V187 +20:04 +20:04 00:49 664 153 817
223 Toms Vītoliņs 3443 Mandarīnu klubs 00:59:47 VZ3 146 V188 +20:08 +20:08 00:57 663 132 795
224 Egils Purviņš 3607 00:59:49 VZ3 147 V189 +20:10 +20:10 01:09 663 109 772
225 Dmitrijs Jodko 3885 00:59:50 VZ3 148 V190 +20:11 +20:11 01:04 663 117 780
226 Jānis Leinbergs 3002 Eco Baltia vide 00:59:51 VZ3 149 V191 +20:12 +20:12 00:52 662 144 806
227 Jānis Šteinbergs 4057 Sportland 00:59:56 VZ3 150 V192 +20:17 +20:17 00:44 662 170 832
228 Ivars Katkevičs 3705 Liepājas vieglatlētikas klubs 00:59:57 VZ3 152 V193 +20:18 +20:18 01:01 661 123 784
229 Oskars Zonne 4026 Acsaabols 00:59:57 VZ3 151 V194 +20:18 +20:18 00:54 661 139 800
230 Edgars Miķelsons 12306 Lynxdojo 00:59:58 VZ2 33 V195 +20:19 +18:01 00:51 661 147 808
231 Jānis Uzulnieks 3610 00:59:58 VZ3 153 V196 +20:19 +20:19 00:52 661 144 805
232 Lolita Linde 3220 00:59:59 SZ3 29 S36 +11:38 +10:30 00:58 806 160 966
233 Jānis Lazdāns 3516 Team low y'all 01:00:01 VZ2 34 V197 +20:22 +18:04 00:55 661 136 797
234 Guntis Kanaviņš 3192 SSK Bebra 01:00:04 VZ3 155 V198 +20:25 +20:25 00:59 660 127 787
235 Jānis Duberis 3193 SSK Bebra 01:00:04 VZ3 154 V199 +20:25 +20:25 00:45 660 167 827
236 Emīls Žubulis 13160 01:00:10 VZ2 35 V200 +20:31 +18:13 00:54 659 139 798
237 Alberts Dambis 3006 Insalvo 01:00:11 VZ3 156 V201 +20:32 +20:32 00:45 659 167 826
238 Anda Grudule 3491 Swedbank 01:00:13 SZ3 30 S37 +11:52 +10:44 01:01 803 152 955
239 Jānis Iklāvs 3526 01:00:19 VZ3 157 V202 +20:40 +20:40 00:51 657 147 804
240 Dainis Norītis 4144 Møller Auto Lidosta 01:00:31 VZ3 158 V203 +20:52 +20:52 01:30 655 83 738
241 Dace Veipa 3021 VSK Noskrien Vāveres 01:00:33 SZ3 31 S38 +12:12 +11:04 00:58 799 160 959
242 Edgars Sultanovs 3901 01:00:35 VZ2 36 V204 +20:56 +18:38 00:45 654 167 821
243 Raimonds Biedrītis 3116 Grauda Spēks 01:00:38 VZ3 159 V205 +20:59 +20:59 01:00 654 125 779
244 Dārta Otomere 3234 01:00:41 SZ3 32 S39 +12:20 +11:12 00:59 797 158 955
245 Zane Jēkabsone 4070 Sportland 01:00:43 SZ3 34 S40 +12:22 +11:14 00:54 796 172 968
246 Maija Pūpola 3506 Maratona Klubs 01:00:43 SZ3 33 S41 +12:22 +11:14 01:18 796 119 915
247 Jānis Lapsa 13252 Tīnūžu dubļu brāļi 01:00:43 VZ3 160 V206 +21:04 +21:04 00:54 653 139 792
248 Andris Turciņš 3495 01:00:44 VZ3 161 V207 +21:05 +21:05 01:05 653 115 768
249 Kaspars Briedis 3284 Saldus Boksa Klubs 01:00:46 VZ3 162 V208 +21:07 +21:07 00:41 652 183 835
250 Andris Antoņevičs 3316 01:00:47 VZ3 163 V209 +21:08 +21:08 00:46 652 163 815
251 Ginta Bogdanova 3323 BKP 01:00:48 SZ2 7 S42 +12:27 +12:27 01:09 795 135 930
252 Edgars Šneps 3937 Miķeļa alus 01:00:48 VZ3 164 V210 +21:09 +21:09 00:56 652 134 786
253 Juris Dzērve 3743 01:00:50 VZ3 166 V211 +21:11 +21:11 00:46 652 163 815
254 Nerijus Nekrašas 3297 01:00:50 VZ3 165 V212 +21:11 +21:11 00:57 652 132 784
255 Edgars Aleksejevs 4090 01:00:56 VZ2 37 V213 +21:17 +18:59 01:09 651 109 760
256 Gundars Bēms 4011 01:00:56 VZ3 167 V214 +21:17 +21:17 00:58 651 129 780
257 Igors Kozlovs 3055 Franči 01:01:02 VZ3 168 V215 +21:23 +21:23 00:55 650 136 786
258 Mārtiņš Karols 3576 01:01:04 VZ3 170 V216 +21:25 +21:25 00:46 649 163 812
259 Edgars Krastiņš 3224 01:01:04 VZ3 169 V217 +21:25 +21:25 01:20 649 94 743
260 Miks Brūšnieks 4110 Patria Sportland 01:01:05 VZ3 171 V218 +21:26 +21:26 01:07 649 112 761
261 Ilze Stukule 3805 SK Katrīna / mammadaba 01:01:09 SZ3 35 S43 +12:48 +11:40 01:08 791 137 928
262 Vladimirs Jekimovs 13348 Jekimovi 01:01:09 VZ3 172 V219 +21:30 +21:30 01:16 648 99 747
263 Madara Elksne 3919 Pazudušais azimuts 01:01:11 SZ3 36 S44 +12:50 +11:42 01:11 790 131 921
264 Mārtiņš Rāzna 3136 SSK Bebra 01:01:14 VZ3 173 V220 +21:35 +21:35 00:52 648 144 792
265 Jānis Laurs 3622 Visa Veida Kustība 01:01:17 VZ3 174 V221 +21:38 +21:38 00:45 647 167 814
266 Alvis Tribockis 3020 01:01:17 VZ3 175 V222 +21:38 +21:38 00:48 647 156 803
267 Raivis Visendorfs 4060 Sportland 01:01:27 VZ1 11 V223 +21:48 +16:47 00:55 645 136 781
268 Zane Cera 3244 01:01:28 SZ2 8 S45 +13:07 +13:07 00:54 787 172 959
269 Edžus Cābulis 3198 BKP 01:01:29 VZ3 177 V224 +21:50 +21:50 00:57 645 132 777
270 Arvis Meldrājs 3939 K41F 01:01:29 VZ3 176 V225 +21:50 +21:50 00:00 645 0 645
271 Kristīne Urtāne 3485 01:01:32 SZ3 37 S46 +13:11 +12:03 00:59 786 158 944
272 Roberts Melbārdis 3890 MTG 01:01:32 VZ3 178 V226 +21:53 +21:53 00:55 644 136 780
273 Emīls Zalcmanis 3067 01:01:37 VZ3 181 V227 +21:58 +21:58 00:45 643 167 810
274 Valdis Pikšens 4142 01:01:37 VZ3 179 V228 +21:58 +21:58 00:48 643 156 799
275 Viktors Francuzovs 3722 - 01:01:37 VZ3 180 V229 +21:58 +21:58 00:56 643 134 777
276 Dace Ločmele 3981 Eži 01:01:39 SZ3 38 S47 +13:18 +12:10 00:44 784 211 995
277 Arturs Robalds 3239 MEXXIN 01:01:39 VZ3 182 V230 +22:00 +22:00 01:18 643 96 739
278 Dāvis Bakanausks 3716 AM forest 01:01:40 VZ2 38 V231 +22:01 +19:43 00:45 643 167 810
279 Kārlis Bērziņš 4036 Teku Taku 01:01:41 VZ1 12 V232 +22:02 +17:01 01:05 643 115 758
280 Roberts Onkelis 3461 01:01:41 VZ3 183 V233 +22:02 +22:02 00:48 643 156 799
281 Ieva Sila 3695 01:01:43 SZ3 39 S48 +13:22 +12:14 00:57 783 163 946
282 Viktors Artamonovs 13376 01:01:45 VZ3 184 V234 +22:06 +22:06 01:06 642 114 756
283 Tomass Delle 3174 01:01:45 VZ3 185 V235 +22:06 +22:06 00:45 642 167 809
284 Armands Ločmelis 3842 DNB banka 01:01:46 VZ3 186 V236 +22:07 +22:07 01:02 642 121 763
285 Roberts Šveicers 3250 DzSK Lokomotīve 01:01:49 VZ3 187 V237 +22:10 +22:10 00:44 641 170 811
286 Lauris Pirktiņš 13084 Vērgale 01:01:57 VZ3 188 V238 +22:18 +22:18 01:07 640 112 752
287 Endijs Zariņš 3448 Zemgales Ziņas 01:02:15 VZ3 189 V239 +22:36 +22:36 00:50 637 150 787
288 Andris Dimze 3980 Swedbank 01:02:16 VZ3 190 V240 +22:37 +22:37 00:51 637 147 784
289 Zane Pakalniece 3148 Es, Džastins un Liene 01:02:21 SZ3 40 S49 +14:00 +12:52 01:18 775 119 894
290 Aleksandra Fjodorova 3085 Čop čop čop 01:02:22 SZ3 41 S50 +14:01 +12:53 01:07 775 139 914
291 Arnis Ķēniņš 3514 Dižie Celmlauži 01:02:23 VZ3 191 V241 +22:44 +22:44 00:49 636 153 789
292 Arunas Mikulenas 3225 01:02:29 VZ3 192 V242 +22:50 +22:50 01:14 635 101 736
293 Igors Ļebedevs 3830 Gjensidige 01:02:31 VZ3 193 V243 +22:52 +22:52 00:54 634 139 773
294 Indra Simsone 3479 Īvāni 01:02:33 SZ3 42 S51 +14:12 +13:04 00:53 773 175 948
295 Edvards Petrovskis 3656 01:02:34 VZ2 39 V244 +22:55 +20:37 00:41 634 183 817
296 Raivis Miezis 3934 01:02:34 VZ3 194 V245 +22:55 +22:55 01:16 634 99 733
297 Ingus Šenhofs 3664 01:02:36 VZ3 195 V246 +22:57 +22:57 01:03 633 119 752
298 Rolands Gritāns 3289 Biznesa parks ABAVA 01:02:37 VZ3 196 V247 +22:58 +22:58 00:53 633 142 775
299 Raivis Cakuls 3127 Cakuli 01:02:38 VZ3 197 V248 +22:59 +22:59 01:13 633 103 736
300 Aija Ungure 3470 01:02:40 SZ3 43 S52 +14:19 +13:11 00:59 772 158 930
301 Mārcis Smalkais 3043 01:02:40 VZ3 198 V249 +23:01 +23:01 01:04 633 117 750
302 Inga Rītere 3397 01:02:41 SZ2 9 S53 +14:20 +14:20 00:56 771 166 937
303 Edgars Blūms 3029 Rush B 01:02:42 VZ3 199 V250 +23:03 +23:03 01:05 632 115 747
304 Edgars Mucenieks 3430 01:02:45 VZ3 200 V251 +23:06 +23:06 01:01 632 123 755
305 Gita Vilensone 3370 VSK Noskrien Vāveres 01:02:47 SZ3 44 S54 +14:26 +13:18 00:56 770 166 936
306 Sintija Langenfelde 3728 01:02:50 SZ3 45 S55 +14:29 +13:21 01:04 769 145 914
307 Ivo Pušņins 3068 01:02:50 VZ3 201 V252 +23:11 +23:11 01:14 631 101 732
308 Silvestrs Kluburs 4013 01:02:51 VZ3 202 V253 +23:12 +23:12 00:57 631 132 763
309 Anvars Betkers 3181 Mazie Svētki 01:02:53 VZ3 203 V254 +23:14 +23:14 00:49 631 153 784
310 Madara Ozola 3283 Saldus Boksa Klubs 01:02:54 SZ3 46 S56 +14:33 +13:25 01:03 769 148 917
311 Linda Bērziņa 3286 Saldus Boksa Klubs 01:02:54 SZ3 47 S57 +14:33 +13:25 01:01 769 152 921
312 Dace Jukuma 3640 SK Sigulda 01:02:57 SZ3 48 S58 +14:36 +13:28 00:49 768 190 958
313 Emīls Kondratovičs 3033 Virsotne/Marmot 01:02:57 VZ3 204 V255 +23:18 +23:18 00:59 630 127 757
314 Arvīds Zariņš 13240 SK Reir 01:03:15 VZ3 205 V256 +23:36 +23:36 00:46 627 163 790
315 Kristaps Ramiņš 3903 Nordi 01:03:16 VZ3 206 V257 +23:37 +23:37 01:06 627 114 741
316 Sabīne Eglīte 3046 Eglīši 01:03:17 SZ3 49 S59 +14:56 +13:48 01:07 764 139 903
317 Rihards Fuksis 4029 Wandoo 01:03:20 VZ3 207 V258 +23:41 +23:41 01:06 626 114 740
318 Valdis Grudulis 3521 01:03:22 VZ3 208 V259 +23:43 +23:43 00:45 626 167 793
319 Daiga Līne 3228 AJ Racing 01:03:31 SZ3 50 S60 +15:10 +14:02 01:00 761 155 916
320 Ernests Grietens 3134 01:03:31 VZ2 40 V260 +23:52 +21:34 00:54 624 139 763
321 Jānis Jākobsons 3227 AJ Racing 01:03:31 VZ3 209 V261 +23:52 +23:52 01:01 624 123 747
322 Mārtiņš Gailis 3117 Rubene 01:03:33 VZ3 210 V262 +23:54 +23:54 00:36 624 208 832
323 Niklāvs Marauskis 4105 SK "KATRĪNA" 01:03:35 VZ2 41 V263 +23:56 +21:38 00:39 624 192 816
324 Zane Zālīte 3294 01:03:36 SZ2 10 S61 +15:15 +15:15 00:57 760 163 923
325 Zane Lulle-Ertmane 3978 Swedbank 01:03:37 SZ3 51 S62 +15:16 +14:08 01:12 760 129 889
326 Edgars Rencis 3084 PaBaso.lv / VSK Noskrien 01:03:38 VZ3 211 V264 +23:59 +23:59 00:51 623 147 770
327 Normunds Aišpurs 3886 01:03:39 VZ3 212 V265 +24:00 +24:00 01:00 623 125 748
328 Ilvars Auseklis 4125 HimmelGarten 01:03:52 VZ3 213 V266 +24:13 +24:13 00:47 621 160 781
329 Armands Bāris 3725 01:03:57 VZ3 214 V267 +24:18 +24:18 01:32 620 82 702
330 Vadims Indričāns 4087 01:03:58 VZ2 42 V268 +24:19 +22:01 01:03 620 119 739
331 Intars Zilgalvis 3425 01:03:58 VZ3 215 V269 +24:19 +24:19 01:00 620 125 745
332 Viesturs Tomels 3302 01:04:02 VZ3 216 V270 +24:23 +24:23 01:08 619 110 729
333 Lauris Laumanis 3222 01:04:02 VZ3 217 V271 +24:23 +24:23 01:10 619 107 726
334 Agita Gritāne 3290 Biznesa parks ABAVA 01:04:11 SZ3 52 S63 +15:50 +14:42 01:13 753 127 880
335 Guntars Slišāns 13152 Ogre 01:04:11 VZ3 218 V272 +24:32 +24:32 01:05 618 115 733
336 Laura Vancāne 3206 SK Tērauds 01:04:14 SZ3 53 S64 +15:53 +14:45 00:59 753 158 911
337 Elīna Zvilna 3897 Virsotne/Marmot 01:04:15 SZ2 11 S65 +15:54 +15:54 00:56 753 166 919
338 Ģirts Pijols 4137 PH Print 01:04:15 VZ2 43 V273 +24:36 +22:18 01:17 617 97 714
339 Jānis Večens 3434 01:04:19 VZ3 219 V274 +24:40 +24:40 01:11 616 106 722
340 Jūlija Griba 3893 SMILE&Run 01:04:25 SZ3 54 S66 +16:04 +14:56 01:18 751 119 870
341 Uldis Jurgensons 4045 Gjensidige 01:04:29 VZ3 220 V275 +24:50 +24:50 01:04 615 117 732
342 Lita Juberte-Krūmiņa 3920 01:04:32 SZ3 55 S67 +16:11 +15:03 01:11 749 131 880
343 Nauris Krūmiņš 3922 01:04:32 VZ3 221 V276 +24:53 +24:53 01:11 614 106 720
344 Arnis Vanters 4128 SK Spéks 01:04:33 VZ3 222 V277 +24:54 +24:54 01:01 614 123 737
345 Raimonds Briņķis 3872 01:04:35 VZ3 223 V278 +24:56 +24:56 01:04 614 117 731
346 Jānis Rundāls 3473 01:04:38 VZ3 224 V279 +24:59 +24:59 00:57 613 132 745
347 Santa Žukova 13024 Veikals 42km 01:04:40 SZ3 56 S68 +16:19 +15:11 00:57 748 163 911
348 Aivars Ozolnieks 3906 01:04:41 VZ3 225 V280 +25:02 +25:02 00:54 613 139 752
349 Dace Pauriņa 3652 01:04:42 SZ3 57 S69 +16:21 +15:13 01:23 747 112 859
350 Arvis Zvagulis 3322 01:04:43 VZ2 44 V281 +25:04 +22:46 00:47 613 160 773
351 Andris Krauja 3983 ZB fizkultūra 01:04:43 VZ3 226 V282 +25:04 +25:04 01:06 613 114 727
352 Dainis Muško 3050 Kartavkalnu buki 01:04:44 VZ3 228 V283 +25:05 +25:05 01:12 613 104 717
353 Normunds Ermičs 3251 DzSK Lokomotīve 01:04:44 VZ3 227 V284 +25:05 +25:05 01:09 613 109 722
354 Uldis Zīle 3418 VSK Noskrien 01:04:52 VZ3 229 V285 +25:13 +25:13 01:27 611 86 697
355 Mareks Bērziņš 3968 01:04:53 VZ3 230 V286 +25:14 +25:14 00:38 611 197 808
356 Dzintra Kārkliņa 3617 01:04:55 SZ3 58 S70 +16:34 +15:26 01:15 745 124 869
357 Aleksis Orlovs 3139 01:04:56 VZ3 231 V287 +25:17 +25:17 01:04 611 117 728
358 Santa Ķeirāne 3524 Team low y'all 01:05:00 SZ2 12 S71 +16:39 +16:39 00:57 744 163 907
359 Inese Janpaule 3392 Ziemeļkurzeme OK 01:05:02 SZ3 59 S72 +16:41 +15:33 00:52 743 179 922
360 Renārs Reiniks 3899 01:05:02 VZ3 232 V288 +25:23 +25:23 00:59 610 127 737
361 Jānis Uzulēns 3953 Vikingi 01:05:06 VZ3 233 V289 +25:27 +25:27 01:03 609 119 728
362 Dainis Kārkliņš 3421 3Culture 01:05:09 VZ2 45 V290 +25:30 +23:12 00:53 609 142 751
363 Normunds Ozols 13216 01:05:10 VZ3 234 V291 +25:31 +25:31 01:15 608 100 708
364 Stanislav Biktimirov 3295 VSK Noskrien 01:05:11 VZ3 235 V292 +25:32 +25:32 01:07 608 112 720
365 Ieva Siugale 13220 01:05:12 SZ3 60 S73 +16:51 +15:43 01:08 742 137 879
366 Gatis Eglītis 3422 Eglīši 01:05:12 VZ3 236 V293 +25:33 +25:33 01:10 608 107 715
367 Zigfrīds Niklavičs 3520 Team low y'all 01:05:14 VZ2 46 V294 +25:35 +23:17 01:16 608 99 707
368 Andris Pastors 4023 Dalbes atpūtnieki 01:05:15 VZ3 237 V295 +25:36 +25:36 01:00 608 125 733
369 Marija Vasiļjeva 3887 VSK Noskrien / Mandarīnu klubs 01:05:16 SZ3 61 S74 +16:55 +15:47 01:01 741 152 893
370 Ina Graudiņa 3022 VSK Noskrien Vāveres 01:05:17 SZ3 62 S75 +16:56 +15:48 01:08 741 137 878
371 Miks Mežvēvers 3272 01:05:17 VZ2 47 V296 +25:38 +23:20 00:49 607 153 760
372 Ēvalds Stahovskis 3801 01:05:19 VZ3 240 V297 +25:40 +25:40 00:52 607 144 751
373 Aigars Zumbergs 3757 mailigen 01:05:19 VZ3 239 V298 +25:40 +25:40 00:54 607 139 746
374 Jānis Rāzna 3135 SSK Bebra 01:05:19 VZ3 238 V299 +25:40 +25:40 00:50 607 150 757
375 Gints Kuzņecovs 13244 01:05:20 VZ3 241 V300 +25:41 +25:41 00:54 607 139 746
376 Andris Dalbiņš 3665 01:05:22 VZ1 13 V301 +25:43 +20:42 01:10 607 107 714
377 Valters Andersons 4077 ATEA 01:05:31 VZ2 48 V302 +25:52 +23:34 01:00 605 125 730
378 Kalvis Silgals 3807 01:05:35 VZ3 242 V303 +25:56 +25:56 01:14 605 101 706
379 Mareks Ģērmanis 3733 Ogre 01:05:37 VZ2 49 V304 +25:58 +23:40 00:47 604 160 764
380 Marta Heringa 4074 Sportland 01:05:38 SZ2 13 S76 +17:17 +17:17 01:05 737 143 880
381 Arta Vītola 3575 01:05:38 SZ2 14 S77 +17:17 +17:17 01:09 737 135 872
382 Normunds Langins 3810 VSK Noskrien 01:05:38 VZ3 243 V305 +25:59 +25:59 01:14 604 101 705
383 Andis Jonāns 3468 01:05:39 VZ3 244 V306 +26:00 +26:00 01:04 604 117 721
384 Kristīne Gornava 3633 SK Sigulda 01:05:40 SZ3 63 S78 +17:19 +16:11 00:57 736 163 899
385 Laura Kisle 3654 01:05:42 SZ3 64 S79 +17:21 +16:13 01:19 736 118 854
386 Džanita Freija 3261 Moller Auto Ventspils 01:05:48 SZ3 65 S80 +17:27 +16:19 01:03 735 148 883
387 Edvīns Znotiņš 3200 Royal Canin 01:05:50 VZ3 245 V307 +26:11 +26:11 01:03 602 119 721
388 Ansis Kuplis 3770 WWW.RUNNING.LV 01:05:52 VZ3 246 V308 +26:13 +26:13 01:03 602 119 721
389 Juris Apsalons 4138 DNB banka 01:05:52 VZ3 247 V309 +26:13 +26:13 00:59 602 127 729
390 Reinis Lulle 3933 01:05:53 VZ2 50 V310 +26:14 +23:56 00:51 602 147 749
391 Juris Misters 4047 01:05:55 VZ3 248 V311 +26:16 +26:16 01:05 602 115 717
392 Rihards Saksons 3500 RPO 01:05:57 VZ3 249 V312 +26:18 +26:18 00:32 601 234 835
393 Jānis Vilmanis 3961 01:05:58 VZ3 250 V313 +26:19 +26:19 01:21 601 93 694
394 Armands Andersons 3735 01:05:59 VZ3 252 V314 +26:20 +26:20 00:56 601 134 735
395 Jānis Vēveris 3307 01:05:59 VZ3 251 V315 +26:20 +26:20 01:09 601 109 710
396 Deivis Zāģeris 3530 01:06:02 VZ3 253 V316 +26:23 +26:23 00:51 600 147 747
397 Didzis Galauliņš 3382 Es un es pats 01:06:02 VZ3 254 V317 +26:23 +26:23 01:04 600 117 717
398 Jānis Eduards Dombrovskis 3758 Rīgas airēšanas klubs 01:06:03 VZ2 51 V318 +26:24 +24:06 01:05 600 115 715
399 Haralds Iesalnieks 3736 01:06:04 VZ2 52 V319 +26:25 +24:07 00:54 600 139 739
400 Valdis Takeris 3877 Mur 01:06:04 VZ3 255 V320 +26:25 +26:25 01:17 600 97 697
401 Ernests Fuksis 3223 01:06:09 VZ3 256 V321 +26:30 +26:30 01:00 599 125 724
402 Ieva Sproģe 3396 Mēs nebūsim pirmie! 01:06:11 SZ2 15 S81 +17:50 +17:50 01:14 731 126 857
403 Kaspars Kumpiņš 3112 Galeo Consulting 01:06:17 VZ3 257 V322 +26:38 +26:38 01:14 598 101 699
404 Guntars Priede 3881 01:06:20 VZ3 258 V323 +26:41 +26:41 00:55 598 136 734
405 Scott Leary 3627 01:06:21 VZ2 53 V324 +26:42 +24:24 00:53 598 142 740
406 Mārtiņš Bērziņš 13392 01:06:21 VZ3 259 V325 +26:42 +26:42 00:55 598 136 734
407 Ringolds Jaunzems 3880 01:06:23 VZ3 260 V326 +26:44 +26:44 01:17 597 97 694
408 Maksims Birjuļins 3847 DNB banka 01:06:23 VZ3 261 V327 +26:44 +26:44 01:12 597 104 701
409 Linda Borbale 13044 01:06:25 SZ2 16 S82 +18:04 +18:04 00:55 728 169 897
410 Māris Graudiņš 3592 01:06:26 VZ3 262 V328 +26:47 +26:47 01:05 597 115 712
411 Nauris Rags 3740 01:06:28 VZ3 263 V329 +26:49 +26:49 01:02 597 121 718
412 Roberts Neilands 3001 Dzērbenes Stacija 01:06:28 VZ3 264 V330 +26:49 +26:49 01:24 597 89 686
413 Kārlis Vancovičs 3533 HK Patrioti 01:06:34 VZ2 54 V331 +26:55 +24:37 01:04 596 117 713
414 Jānis Kaupers 3785 - 01:06:34 VZ3 265 V332 +26:55 +26:55 01:02 596 121 717
415 Karīna Agafonova 3935 01:06:35 SZ3 66 S83 +18:14 +17:06 01:10 726 133 859
416 Gundars Alksnis 3378 01:06:35 VZ3 267 V333 +26:56 +26:56 01:04 595 117 712
417 Konstantins Burcevs 13048 01:06:35 VZ3 266 V334 +26:56 +26:56 01:08 595 110 705
418 Zane Galdiņa 3554 01:06:38 SZ3 67 S84 +18:17 +17:09 01:25 726 109 835
419 Elīna Apsīte 4106 Patria Sportland 01:06:38 SZ3 68 S85 +18:17 +17:09 01:10 726 133 859
420 Ulvis Pāvuls 3706 01:06:40 VZ3 268 V335 +27:01 +27:01 01:12 595 104 699
421 Jānis Kļimenkovs 3343 Swedbank 01:06:41 VZ3 269 V336 +27:02 +27:02 01:00 595 125 720
422 Nauris Živuļins 3889 01:06:41 VZ3 270 V337 +27:02 +27:02 01:00 595 125 720
423 Elīna Dzalbe 3693 Saldus Boksa Klubs 01:06:42 SZ3 70 S86 +18:21 +17:13 01:13 725 127 852
424 Zane Kupče 3694 Saldus Boksa Klubs 01:06:42 SZ3 69 S87 +18:21 +17:13 01:13 725 127 852
425 Aigars Pleika-Ižiks 3959 01:06:42 VZ3 271 V338 +27:03 +27:03 01:12 594 104 698
426 Jānis Kūkliņš 13424 01:06:44 VZ3 272 V339 +27:05 +27:05 01:06 594 114 708
427 Emīls Pureniņš 3768 Ogres puika 01:06:45 VZ2 55 V340 +27:06 +24:48 01:18 594 96 690
428 Deniss Arseņins 3839 DNB banka 01:06:46 VZ3 273 V341 +27:07 +27:07 01:20 594 94 688
429 Kyle Vesterdahl 3353 01:06:47 VZ3 274 V342 +27:08 +27:08 01:02 594 121 715
430 Viktorija Maksimova 3407 01:06:49 SZ3 71 S88 +18:28 +17:20 01:17 724 121 845
431 Zane Lukstiņa 3163 01:06:50 SZ3 72 S89 +18:29 +17:21 01:12 723 129 852
432 Dace Kovaļevska 3325 SK Ozolnieki 01:06:50 SZ3 73 S90 +18:29 +17:21 01:17 723 121 844
433 Nauris Enkuzens 3913 Swedbank 01:06:52 VZ3 275 V343 +27:13 +27:13 00:54 593 139 732
434 Mārtiņš Dukāts 3559 01:06:53 VZ3 276 V344 +27:14 +27:14 01:05 593 115 708
435 Arkādijs Reimanis 4032 01:07:02 VZ3 277 V345 +27:23 +27:23 00:57 591 132 723
436 Daina Stonka 3557 01:07:03 SZ2 17 S91 +18:42 +18:42 01:11 721 131 852
437 Aiva Liepiņa 13032 01:07:05 SZ3 74 S92 +18:44 +17:36 01:02 721 150 871
438 Normunds Davidčuks 3362 Stāmučnieki 01:07:05 VZ3 278 V346 +27:26 +27:26 01:12 591 104 695
439 Mārtiņš Leja 3811 01:07:06 VZ3 279 V347 +27:27 +27:27 00:58 591 129 720
440 Mārtiņš Sapats 3595 01:07:06 VZ3 280 V348 +27:27 +27:27 01:00 591 125 716
441 Kristīne Gržibovska 3000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 01:07:07 SZ3 75 S93 +18:46 +17:38 01:05 720 143 863
442 Evita Rozenfelde 13316 01:07:08 SZ3 76 S94 +18:47 +17:39 01:06 720 141 861
443 Valdis Meirēns 3990 Gjensidige 01:07:08 VZ3 281 V349 +27:29 +27:29 00:53 591 142 733
444 Daiga Kalniņa - Vīndedzkalna 3898 VSK Noskrien 01:07:10 SZ3 77 S95 +18:49 +17:41 01:30 720 103 823
445 Boriss Šadrins 3427 Ninzjaaa 01:07:12 VZ3 282 V350 +27:33 +27:33 00:53 590 142 732
446 Krists Legzdiņš 3545 01:07:13 VZ3 283 V351 +27:34 +27:34 01:22 590 91 681
447 Viesturs Misiņš 3140 01:07:14 VZ3 284 V352 +27:35 +27:35 00:58 590 129 719
448 Matiss Jansons 4076 ATEA 01:07:16 VZ3 285 V353 +27:37 +27:37 01:20 589 94 683
449 Miks Užulis 13320 CF Jugla 01:07:16 VZ3 286 V354 +27:37 +27:37 01:05 589 115 704
450 Ritvars Stalidzāns 3854 01:07:17 VZ2 56 V355 +27:38 +25:20 00:46 589 163 752
451 Jānis Zemītis 3771 - 01:07:17 VZ3 287 V356 +27:38 +27:38 00:55 589 136 725
452 Agnese Katlapa 3375 Ineši 01:07:20 SZ3 78 S96 +18:59 +17:51 01:19 718 118 836
453 Andris Mačevskis 3118 01:07:21 VZ3 288 V357 +27:42 +27:42 01:10 589 107 696
454 Gatis Zvirbulis 4146 01:07:22 VZ3 289 V358 +27:43 +27:43 01:06 589 114 703
455 Māris Zundāns 3724 01:07:23 VZ3 291 V359 +27:44 +27:44 01:00 588 125 713
456 Toms Užāns 3211 Tasmānijas Velli 01:07:23 VZ3 290 V360 +27:44 +27:44 01:03 588 119 707
457 Iveta Lazdiņa 3653 Peintbola parks 2xL 01:07:24 SZ3 79 S97 +19:03 +17:55 01:27 717 107 824
458 Guntis Šīmanis 13396 01:07:24 VZ3 292 V361 +27:45 +27:45 01:27 588 86 674
459 Mairita Bērziņa 3508 01:07:25 SZ3 80 S98 +19:04 +17:56 01:14 717 126 843
460 Viktors Gri­ņevičs 3931 ABC Software 01:07:29 VZ3 293 V362 +27:50 +27:50 01:19 588 95 683
461 Antons Fedorenko 4049 SIA LATTELECOM 01:07:32 VZ3 294 V363 +27:53 +27:53 01:01 587 123 710
462 Marika Pazare 3672 Swedbank 01:07:34 SZ3 81 S99 +19:13 +18:05 01:24 716 111 827
463 Toms Bethers 3564 01:07:34 VZ3 295 V364 +27:55 +27:55 00:57 587 132 719
464 Olga Radžabova 3797 Arkan Workout 01:07:41 SZ3 82 S100 +19:20 +18:12 01:23 714 112 826
465 Andres Serrano 3358 Kick Ass 01:07:41 VZ3 296 V365 +28:02 +28:02 01:21 586 93 679
466 Artūrs Beļūns 3895 Swedbank 01:07:42 VZ3 297 V366 +28:03 +28:03 00:56 586 134 720
467 Andis Ruskulis 4058 Sportland 01:07:45 VZ3 298 V367 +28:06 +28:06 00:58 585 129 714
468 Liene Liepiņa 3833 Lustes 01:07:53 SZ3 83 S101 +19:32 +18:24 01:23 712 112 824
469 Liene Labsvīra 3105 01:07:55 SZ3 84 S102 +19:34 +18:26 01:15 712 124 836
470 Toms Ķikusts 3073 01:08:00 VZ3 299 V368 +28:21 +28:21 01:29 583 84 667
471 Oskars Zviedris 3698 01:08:00 VZ3 300 V369 +28:21 +28:21 00:51 583 147 730
472 Artūrs Vanags 13400 01:08:01 VZ3 301 V370 +28:22 +28:22 01:00 583 125 708
473 Kristaps Draudiņš 13260 Sportland 01:08:02 VZ3 302 V371 +28:23 +28:23 01:07 583 112 695
474 Vita Vecvanaga 3875 01:08:05 SZ3 85 S103 +19:44 +18:36 01:17 710 121 831
475 Ivars Liepiņš 3834 Lustes 01:08:06 VZ3 303 V372 +28:27 +28:27 01:16 582 99 681
476 Peep Ristmägi 3248 JK Hermes 01:08:07 VZ3 304 V373 +28:28 +28:28 01:15 582 100 682
477 Dace Vesterdāla 3354 01:08:09 SZ3 86 S104 +19:48 +18:40 01:06 709 141 850
478 Signija Vītola 13140 01:08:10 SZ3 87 S105 +19:49 +18:41 01:06 709 141 850
479 Jānis Vilmanis 3803 01:08:10 VZ3 305 V374 +28:31 +28:31 00:56 582 134 716
480 Māris Freimanis 4133 01:08:11 VZ3 306 V375 +28:32 +28:32 01:13 582 103 685
481 Ansis Šenne 3562 KoBalts 01:08:12 VZ3 307 V376 +28:33 +28:33 01:16 581 99 680
482 Ronalds Purgailis 3603 01:08:13 VZ3 308 V377 +28:34 +28:34 01:03 581 119 700
483 Daiga Bazule 3823 SEMARAH HOTELS 01:08:14 SZ3 88 S106 +19:53 +18:45 01:11 709 131 840
484 Guntis Zvilna 3288 Biznesa parks ABAVA 01:08:15 VZ3 309 V378 +28:36 +28:36 01:11 581 106 687
485 Andris Šumskihs 3012 01:08:18 VZ3 310 V379 +28:39 +28:39 01:12 581 104 685
486 Dins Jakuška 3857 BAUERFEIND 01:08:20 VZ3 311 V380 +28:41 +28:41 00:55 580 136 716
487 Rihards Rucevics 3226 Overly 01:08:23 VZ3 312 V381 +28:44 +28:44 00:48 580 156 736
488 Jānis Zeibots 3444 01:08:25 VZ3 313 V382 +28:46 +28:46 00:47 580 160 740
489 Gatis Ezerkalns 3515 01:08:26 VZ3 314 V383 +28:47 +28:47 01:04 579 117 696
490 Edgars Sproģis 3377 Pretīgās cūkas 01:08:26 VZ3 315 V384 +28:47 +28:47 00:50 579 150 729
491 Kitija Krūmiņa 13248 Baff 01:08:27 SZ3 89 S107 +20:06 +18:58 01:31 706 102 808
492 Linda Līce 3634 SK Sigulda 01:08:31 SZ3 90 S108 +20:10 +19:02 01:22 706 113 819
493 Agita Kaļva 4130 01:08:31 SZ3 91 S109 +20:10 +19:02 01:01 706 152 858
494 Edgars Dejus 3189 01:08:31 VZ3 316 V385 +28:52 +28:52 01:06 579 114 693
495 Uldis Glāzers 3846 DNB banka 01:08:34 VZ3 317 V386 +28:55 +28:55 01:20 578 94 672
496 Liene Mudrova 3177 01:08:36 SZ3 92 S110 +20:15 +19:07 01:18 705 119 824
497 Zigmārs Spridzāns 3689 01:08:36 VZ3 318 V387 +28:57 +28:57 00:51 578 147 725
498 Gundega Careva 3523 01:08:37 SZ3 93 S111 +20:16 +19:08 01:23 705 112 817
499 Juris Šimanskis 3190 Draņķa Pāķi! 01:08:38 VZ3 319 V388 +28:59 +28:59 00:51 578 147 725
500 Arturs Čurakovs 3488 01:08:38 VZ3 320 V389 +28:59 +28:59 01:07 578 112 690
501 Ieva Jaudzeme 3879 01:08:39 SZ3 94 S112 +20:18 +19:10 01:02 704 150 854
502 Klāvs Klapars 3132 VSK Noskrien 01:08:39 VZ1 14 V390 +29:00 +23:59 01:10 578 107 685
503 Anita Fišere 3793 01:08:44 SZ3 95 S113 +20:23 +19:15 01:09 703 135 838
504 Aldis Putniņš 3504 Maratona Klubs 01:08:45 VZ3 321 V391 +29:06 +29:06 01:00 577 125 702
505 Miķelis Vindavs 3535 Kāds sakars? 01:08:46 VZ3 322 V392 +29:07 +29:07 01:06 577 114 691
506 Maira Ķikure 3266 01:08:47 SZ3 97 S114 +20:26 +19:18 01:03 703 148 851
507 Laima Ziediņa 3079 VSK Noskrien 01:08:47 SZ3 96 S115 +20:26 +19:18 01:10 703 133 836
508 Elvis Bernhards 3489 01:08:48 VZ3 323 V393 +29:09 +29:09 01:06 576 114 690
509 Baiba Bērziņa 3661 01:08:50 SZ3 98 S116 +20:29 +19:21 01:13 702 127 829
510 Mareks Brokāns 3574 01:08:50 VZ3 324 V394 +29:11 +29:11 01:26 576 87 663
511 Ilze Goša 3060 Maratona klubs 01:08:51 SZ3 99 S117 +20:30 +19:22 01:24 702 111 813
512 Kristīne Ducena 3963 01:08:54 SZ3 100 S118 +20:33 +19:25 01:14 702 126 828
513 Jānis Krastiņš 3276 Traktoristi var... 01:08:57 VZ3 325 V395 +29:18 +29:18 00:56 575 134 709
514 Zane Ivanāne 3087 VSK Noskrien Blonde 01:08:59 SZ3 101 S119 +20:38 +19:30 01:52 701 83 784
515 Nora Zvirbule 13296 01:08:59 SZ3 102 S120 +20:38 +19:30 01:05 701 143 844
516 Denisa Preimane 3281 Swedbank 01:09:04 SZ3 103 S121 +20:43 +19:35 01:20 700 116 816
517 Mārtiņš Mālmanis 4007 01:09:07 VZ3 326 V396 +29:28 +29:28 01:12 574 104 678
518 Varis Putniņš 3794 01:09:07 VZ3 327 V397 +29:28 +29:28 00:44 574 170 744
519 Guna Martinsone 3952 Vikingi 01:09:08 SZ3 104 S122 +20:47 +19:39 01:17 699 121 820
520 Lauris Madžuls 4001 Baltic Events 01:09:19 VZ3 328 V398 +29:40 +29:40 00:44 572 170 742
521 Kristaps Skaldis 4089 01:09:20 VZ3 329 V399 +29:41 +29:41 01:04 572 117 689
522 Terēze Šumskiha 3011 01:09:23 SZ3 105 S123 +21:02 +19:54 01:07 697 139 836
523 Indra Urtāne 3746 Mailigen 01:09:25 SZ3 106 S124 +21:04 +19:56 01:15 697 124 821
524 Nils Eduards Jakobsons 12309 Lynxdojo 01:09:34 VZ2 57 V400 +29:55 +27:37 00:58 570 129 699
525 Kristīne Mergina 3076 01:09:36 SZ3 107 S125 +21:15 +20:07 01:16 695 122 817
526 Alise Zarāne 3971 01:09:36 SZ3 108 S126 +21:15 +20:07 01:14 695 126 821
527 Andis Tiļčiks 3214 Smiltene 01:09:38 VZ3 330 V401 +29:59 +29:59 01:21 569 93 662
528 Edgars Maļinovskis 3989 01:09:38 VZ3 331 V402 +29:59 +29:59 00:53 569 142 711
529 Antra Spundiņa 3164 VSK Noskrien 01:09:43 SZ3 109 S127 +21:22 +20:14 01:13 694 127 821
530 Kristīne Krista Lejniece 3613 01:09:51 SZ2 18 S128 +21:30 +21:30 00:51 692 182 874
531 Dzintars Boldāns 3090 DzSK Lokomotīve 01:09:51 VZ3 332 V403 +30:12 +30:12 01:45 568 71 639
532 Ilze Olte 3310 01:09:52 SZ3 110 S129 +21:31 +20:23 01:20 692 116 808
533 Sabīne Prikule 3311 Pingvīni 01:09:53 SZ3 111 S130 +21:32 +20:24 01:02 692 150 842
534 JurĢis Ķikulis 3866 01:09:54 VZ3 333 V404 +30:15 +30:15 00:53 567 142 709
535 Zane Šadrina 3426 Ninzjaaa 01:09:59 SZ3 112 S131 +21:38 +20:30 01:14 691 126 817
536 Agnese Pildere 3684 01:10:02 SZ3 113 S132 +21:41 +20:33 01:15 690 124 814
537 Inese Tīģere 3979 01:10:04 SZ3 114 S133 +21:43 +20:35 01:07 690 139 829
538 Kristīne Antoņeviča 3317 01:10:04 SZ3 115 S134 +21:43 +20:35 01:09 690 135 825
539 Dāvids Gulbis 13056 01:10:06 VZ1 15 V405 +30:27 +25:26 01:05 566 115 681
540 Edgars Lelis 4085 01:10:07 VZ3 334 V406 +30:28 +30:28 00:56 565 134 699
541 Juris Platgalvis-Bancāns 3541 01:10:10 VZ3 335 V407 +30:31 +30:31 01:16 565 99 664
542 Marta Dedze 4056 PULSAR 01:10:12 SZ3 116 S135 +21:51 +20:43 01:38 689 95 784
543 Jānis Sēkliņš 4147 01:10:12 VZ3 336 V408 +30:33 +30:33 01:23 565 90 655
544 Kristina Sultanova 3902 01:10:13 SZ2 19 S136 +21:52 +21:52 01:38 689 95 784
545 Laura Riekstiņa - Zauska 3960 Mangusti 01:10:13 SZ3 117 S137 +21:52 +20:44 01:08 689 137 826
546 Janeks Briedis 3245 01:10:16 VZ3 337 V409 +30:37 +30:37 01:41 564 74 638
547 Ieva Raboviča 3673 01:10:18 SZ3 118 S138 +21:57 +20:49 01:14 688 126 814
548 Laura Cepurīte 3962 01:10:21 SZ3 119 S139 +22:00 +20:52 01:03 687 148 835
549 Sanita Mazure 3460 01:10:22 SZ3 120 S140 +22:01 +20:53 01:21 687 115 802
550 Jana Puze 3531 VSK Noskrien 01:10:23 SZ3 121 S141 +22:02 +20:54 01:11 687 131 818
551 Mārtiņš Bankovskis 3916 01:10:24 VZ3 338 V410 +30:45 +30:45 01:19 563 95 658
552 Aigars Kaļvans 3232 01:10:26 VZ3 339 V411 +30:47 +30:47 01:03 563 119 682
553 Edgars Cirvelis 3753 01:10:29 VZ3 340 V412 +30:50 +30:50 01:08 563 110 673
554 Atis Barausks 4004 3Culture 01:10:32 VZ2 58 V413 +30:53 +28:35 00:55 562 136 698
555 Evija Abiļeva 3599 Swedbank 01:10:35 SZ3 122 S142 +22:14 +21:06 00:55 685 169 854
556 Kristaps Zūdiņš 3687 01:10:38 VZ2 59 V414 +30:59 +28:41 00:38 561 197 758
557 Zigmunds Vītiņš 3026 01:10:38 VZ3 341 V415 +30:59 +30:59 00:48 561 156 717
558 Evija Čaupale 3819 01:10:41 SZ3 123 S143 +22:20 +21:12 01:03 684 148 832
559 Līga Kalniņa 3233 01:10:45 SZ3 124 S144 +22:24 +21:16 01:16 683 122 805
560 Igors Zinkevičs 3264 01:10:48 VZ3 342 V416 +31:09 +31:09 01:04 560 117 677
561 Ieva Rogāle 13036 Krokus 01:10:52 SZ3 125 S145 +22:31 +21:23 01:16 682 122 804
562 Natālija Joničenko 3809 01:10:53 SZ3 126 S146 +22:32 +21:24 01:15 682 124 806
563 Annika Smilga 13440 01:10:55 SZ2 20 S147 +22:34 +22:34 01:08 682 137 819
564 Oskars Īle 13204 01:10:55 VZ3 344 V417 +31:16 +31:16 00:57 559 132 691
565 Pāvels Gončarovs 4127 DNB banka 01:10:55 VZ3 343 V418 +31:16 +31:16 01:00 559 125 684
566 Līga Muižniece 3852 01:10:56 SZ2 21 S148 +22:35 +22:35 01:02 682 150 832
567 Elīna Mitičkina 3925 01:10:56 SZ3 127 S149 +22:35 +21:27 01:02 682 150 832
568 Mārtiņš Aleksejevs 4012 Engures sportam 01:10:57 VZ3 345 V419 +31:18 +31:18 01:12 559 104 663
569 Artūrs Kadiķis 3955 01:11:00 VZ3 346 V420 +31:21 +31:21 00:50 558 150 708
570 Dace Keirāne 3125 01:11:02 SZ3 128 S150 +22:41 +21:33 01:30 681 103 784
571 Zane Kučinska 3772 - 01:11:02 SZ3 129 S151 +22:41 +21:33 01:20 681 116 797
572 Aleksandrs Kristiāns Grašs 13060 01:11:05 VZ1 16 V421 +31:26 +26:25 01:05 558 115 673
573 Aleksejs Vasiljevs 4100 Traverss 01:11:05 VZ3 347 V422 +31:26 +31:26 01:14 558 101 659
574 Arilds Šulmanis 3657 CrossFit Rīdzene 01:11:06 VZ3 348 V423 +31:27 +31:27 01:17 558 97 655
575 Ģirts Pelīte 3754 PELĪTES 01:11:07 VZ3 349 V424 +31:28 +31:28 01:14 558 101 659
576 Dainis Viļums 13364 01:11:09 VZ3 350 V425 +31:30 +31:30 01:14 557 101 658
577 Ilona Kārkliņa 13068 Siguldas Maratona klubs 01:11:11 SZ3 130 S152 +22:50 +21:42 01:08 679 137 816
578 Madara Grandāne 3452 KoBalts 01:11:15 SZ3 131 S153 +22:54 +21:46 01:11 679 131 810
579 Kristaps Lībietis 4072 Sportland 01:11:17 VZ3 351 V426 +31:38 +31:38 01:06 556 114 670
580 Ieva Leitlande 4035 ATC Eži 01:11:18 SZ3 133 S154 +22:57 +21:49 01:20 678 116 794
581 Diāna Vilčinska 3732 Ogre 01:11:18 SZ3 132 S155 +22:57 +21:49 01:20 678 116 794
582 Anete Pažusa 3004 01:11:19 SZ3 134 S156 +22:58 +21:50 01:07 678 139 817
583 Aija Melezere 3061 SK Dzērvene 01:11:19 SZ3 135 S157 +22:58 +21:50 01:00 678 155 833
584 Dace Mačevska 3930 01:11:20 SZ3 136 S158 +22:59 +21:51 01:55 678 81 759
585 Kristīne Sniedze 4006 01:11:21 SZ3 137 S159 +23:00 +21:52 01:28 678 106 784
586 Elīna Barone 3862 01:11:21 SZ3 138 S160 +23:00 +21:52 01:41 678 92 770
587 Agris Meilerts 3144 LATs Finieris Mežs 01:11:25 VZ3 352 V427 +31:46 +31:46 01:17 555 97 652
588 Valdis Sirsniņš 3128 Jaunmārupe 01:11:26 VZ3 353 V428 +31:47 +31:47 01:18 555 96 651
589 Baiba Damberga 4063 Sportland 01:11:29 SZ3 139 S161 +23:08 +22:00 01:13 676 127 803
590 Līga Rēdere 4025 Rēderu banda 01:11:33 SZ3 140 S162 +23:12 +22:04 01:12 676 129 805
591 Artūrs Zaikovskis 13432 01:11:39 VZ3 354 V429 +32:00 +32:00 01:10 553 107 660
592 Anna Ducena 3778 01:11:41 SZ3 141 S163 +23:20 +22:12 01:21 674 115 789
593 Elīna Krama 13256 Sportland 01:11:45 SZ3 142 S164 +23:24 +22:16 00:53 674 175 849
594 Guntis Zaleckis 3428 01:11:45 VZ3 355 V430 +32:06 +32:06 01:15 553 100 653
595 Kristaps Aksenoks 3110 01:11:49 VZ2 60 V431 +32:10 +29:52 01:24 552 89 641
596 Māris Čivčišs 3156 Engures sportam 01:11:49 VZ3 356 V432 +32:10 +32:10 01:12 552 104 656
597 Edgars Škutāns 3734 Uzdevumi.lv 01:11:49 VZ3 357 V433 +32:10 +32:10 01:31 552 82 634
598 Lelde Vancoviča 3532 Nūjo vesels 01:11:52 SZ3 143 S165 +23:31 +22:23 01:19 673 118 791
599 Vija Olte 3170 01:11:54 SZ3 144 S166 +23:33 +22:25 01:15 672 124 796
600 Rosmari Marrandi 3986 01:11:56 SZ3 145 S167 +23:35 +22:27 01:20 672 116 788
601 Ilona Bēmere 3884 Baldones sieviešu skriešanas komanda 01:11:58 SZ3 146 S168 +23:37 +22:29 01:17 672 121 793
602 Julija Filippovich 3194 01:12:01 SZ3 147 S169 +23:40 +22:32 01:28 671 106 777
603 Krista Ķelpa 3454 01:12:03 SZ2 22 S170 +23:42 +23:42 01:17 671 121 792
604 Rainers Grigors 3548 01:12:03 VZ1 17 V434 +32:24 +27:23 01:22 550 91 641
605 Elīna Grundāne 3965 01:12:04 SZ3 148 S171 +23:43 +22:35 01:18 671 119 790
606 Mārtiņš Lucaus 3199 Royal Canin 01:12:04 VZ3 358 V435 +32:25 +32:25 01:35 550 79 629
607 Evija Šveca 3587 01:12:05 SZ3 149 S172 +23:44 +22:36 01:24 671 111 782
608 Kaspars Vilcāns 3709 Ogre 01:12:08 VZ3 359 V436 +32:29 +32:29 01:17 550 97 647
609 Aija Andrejeva 3644 01:12:09 SZ3 150 S173 +23:48 +22:40 01:35 670 98 768
610 Dace Hartmane 3832 - 01:12:10 SZ3 151 S174 +23:49 +22:41 01:16 670 122 792
611 Liene Bērziņa 3275 01:12:11 SZ3 152 S175 +23:50 +22:42 01:06 670 141 811
612 Mārtiņš Ruttulis 3274 01:12:11 VZ3 360 V437 +32:32 +32:32 01:04 549 117 666
613 Dace Kerna 3927 KIČE 01:12:12 SZ3 153 S176 +23:51 +22:43 01:05 670 143 813
614 Kristiāna Lauberte 3342 01:12:16 SZ3 154 S177 +23:55 +22:47 01:20 669 116 785
615 Gints Buraks 13344 Rīgas satiksme/Arodbiedrība 01:12:17 VZ3 361 V438 +32:38 +32:38 01:00 549 125 674
616 Iveta Prince 3582 01:12:19 SZ3 155 S178 +23:58 +22:50 00:55 669 169 838
617 Ivars Spalis 3921 01:12:19 VZ3 362 V439 +32:40 +32:40 01:20 548 94 642
618 Kristīne Apsēna 3651 01:12:20 SZ2 23 S179 +23:59 +23:59 01:11 668 131 799
619 Jānis Upītis-Upenieks 13016 RaguLopi 01:12:23 VZ3 363 V440 +32:44 +32:44 01:19 548 95 643
620 Sintija Bite 3027 01:12:26 SZ3 156 S180 +24:05 +22:57 01:11 668 131 799
621 Aleksandrs Maklagins 3253 DzSK Lokomotīve 01:12:28 VZ3 364 V441 +32:49 +32:49 01:05 547 115 662
622 Lana Lindermane 3719 01:12:29 SZ3 157 S181 +24:08 +23:00 01:21 667 115 782
623 Jānis Katlaps 3471 Šikmodern 01:12:32 VZ3 365 V442 +32:53 +32:53 01:04 547 117 664
624 Gvido Lauva 3208 01:12:37 VZ3 366 V443 +32:58 +32:58 01:10 546 107 653
625 Aurelija Pranauskaite 3590 Zuikiai 01:12:43 SZ3 158 S182 +24:22 +23:14 01:52 665 83 748
626 Vytautas Kucinskas 3588 Zuikiai 01:12:44 VZ3 367 V444 +33:05 +33:05 01:51 545 68 613
627 Birute Stamkauskaite 3589 Zuikiai 01:12:45 SZ3 159 S183 +24:24 +23:16 01:52 665 83 748
628 Marta Grūbe 3973 01:12:45 SZ3 160 S184 +24:24 +23:16 01:25 665 109 774
629 Alisa Kazarina 3572 01:12:47 SZ3 161 S185 +24:26 +23:18 01:18 664 119 783
630 Anna Brokāne 3103 Solis Dabā 01:12:52 SZ3 162 S186 +24:31 +23:23 00:57 664 163 827
631 Raimonda Meldrāja 4080 Individuāli 01:12:54 SZ3 163 S187 +24:33 +23:25 01:35 663 98 761
632 Kristīne Gromova 3700 01:12:56 SZ3 164 S188 +24:35 +23:27 01:06 663 141 804
633 Liene Palkavniece 3571 Swedbank 01:12:57 SZ3 165 S189 +24:36 +23:28 01:22 663 113 776
634 Ligita Leitlande 4014 01:12:58 SZ3 166 S190 +24:37 +23:29 01:12 663 129 792
635 Maris Krumins 4078 ATEA 01:13:04 VZ3 368 V445 +33:25 +33:25 01:16 543 99 642
636 Dina Zūdiņa 3686 01:13:06 SZ3 168 S191 +24:45 +23:37 01:13 661 127 788
637 Agnese Klints 3028 Rush B 01:13:06 SZ3 167 S192 +24:45 +23:37 01:05 661 143 804
638 Svetlana Maskaļa 3507 Maratona Klubs 01:13:10 SZ3 169 S193 +24:49 +23:41 01:12 661 129 790
639 Rūdolfs Vikmanis 3442 01:13:10 VZ3 369 V446 +33:31 +33:31 00:42 542 179 721
640 Rūdolfs Abiļevs 3600 New Village Workout 01:13:10 VZ3 370 V447 +33:31 +33:31 00:41 542 183 725
641 Toms Grīslis 3671 01:13:11 VZ3 371 V448 +33:32 +33:32 01:17 542 97 639
642 Marta Lapekina 3126 01:13:12 SZ2 24 S194 +24:51 +24:51 01:26 661 108 769
643 Kristīne Zvingēvica - Kalniņa 3697 01:13:12 SZ3 170 S195 +24:51 +23:43 01:24 661 111 772
644 Jekaterina Černobravaja 4053 SIA LATTELECOM 01:13:12 SZ3 171 S196 +24:51 +23:43 01:22 661 113 774
645 Dmitrijs Minajevs 3828 Rudzupuķu spēks 01:13:12 VZ3 372 V449 +33:33 +33:33 01:00 542 125 667
646 Kate Rudzīte 3826 Rudzupuķu spēks 01:13:13 SZ3 172 S197 +24:52 +23:44 00:59 660 158 818
647 Egita Neško 3991 01:13:15 SZ3 173 S198 +24:54 +23:46 00:51 660 182 842
648 Edgars Mežvēvers 3142 01:13:17 VZ3 373 V450 +33:38 +33:38 01:27 541 86 627
649 Aleksandra Khokhlova 4118 01:13:21 SZ3 174 S199 +25:00 +23:52 01:28 659 106 765
650 Gunta Brazauska 3057 01:13:24 SZ3 175 S200 +25:03 +23:55 01:31 659 102 761
651 Sintija Rudzīte 3720 VSK Noskrien 01:13:26 SZ3 176 S201 +25:05 +23:57 01:29 658 104 762
652 Kaspars Balodis 4101 01:13:27 VZ3 374 V451 +33:48 +33:48 01:23 540 90 630
653 Aiga Vīdmane 3059 01:13:28 SZ3 177 S202 +25:07 +23:59 01:19 658 118 776
654 Katrīna Levāne 3565 Engures Sportam 01:13:29 SZ2 25 S203 +25:08 +25:08 01:06 658 141 799
655 Eleonora Pērkone 3304 KNAUF 01:13:29 SZ3 178 S204 +25:08 +24:00 01:14 658 126 784
656 Ivo Levāns 3566 Engures Sportam 01:13:29 VZ3 375 V452 +33:50 +33:50 01:07 540 112 652
657 Ingus Evertovskis 13112 01:13:35 VZ3 376 V453 +33:56 +33:56 00:49 539 153 692
658 Aļona Dobele 3333 01:13:36 SZ3 179 S205 +25:15 +24:07 01:18 657 119 776
659 Žanna Kuzmina 3497 01:13:43 SZ3 180 S206 +25:22 +24:14 01:11 656 131 787
660 Ieva Spruženiece 3326 01:13:44 SZ3 181 S207 +25:23 +24:15 01:37 656 96 752
661 Aigars Olavs 3894 01:13:44 VZ3 377 V454 +34:05 +34:05 00:45 538 167 705
662 Ansis Gornavs 3152 SK Sigulda 01:13:47 VZ3 378 V455 +34:08 +34:08 01:02 537 121 658
663 Karīna Voitkeviča 3558 01:13:48 SZ3 182 S208 +25:27 +24:19 00:52 655 179 834
664 Dita Freija 3363 CrossFit Rīdzene 2 01:13:50 SZ3 183 S209 +25:29 +24:21 01:27 655 107 762
665 Aigars Kājiņš 3042 AK 01:13:52 VZ3 379 V456 +34:13 +34:13 01:30 537 83 620
666 Andra Paula Karņevska 13380 01:13:53 SZ2 26 S210 +25:32 +25:32 01:23 654 112 766
667 Ilze Saukāne 3364 01:13:54 SZ3 184 S211 +25:33 +24:25 01:20 654 116 770
668 Jānis Caune 3365 01:13:55 VZ3 380 V457 +34:16 +34:16 00:41 536 183 719
669 Ieva Lorence 3441 01:13:56 SZ3 185 S212 +25:35 +24:27 01:21 654 115 769
670 Jūlija Jačmeņeva 3277 01:13:56 SZ3 186 S213 +25:35 +24:27 01:16 654 122 776
671 Zenta Lakovica 3399 01:13:59 SZ3 187 S214 +25:38 +24:30 01:20 654 116 770
672 Gvido Lieknis 3539 Subaru AD REM Auto 01:13:59 VZ3 381 V458 +34:20 +34:20 01:21 536 93 629
673 Guna Grosa 3751 01:14:02 SZ3 188 S215 +25:41 +24:33 01:05 653 143 796
674 Aiga Osvalde 3997 01:14:04 SZ2 27 S216 +25:43 +25:43 01:12 653 129 782
675 Anda Baidekalna 3995 01:14:04 SZ3 189 S217 +25:43 +24:35 01:20 653 116 769
676 Baiba Druseika 3137 01:14:05 SZ3 190 S218 +25:44 +24:36 01:13 653 127 780
677 Aija Briede 3045 Mellene 01:14:06 SZ3 191 S219 +25:45 +24:37 01:01 652 152 804
678 Renda Forstmane 3510 01:14:07 SZ2 28 S220 +25:46 +25:46 02:00 652 78 730
679 Mairita Dvinska 3544 01:14:07 SZ3 192 S221 +25:46 +24:38 01:14 652 126 778
680 Tomass Reinis Tīss 3992 01:14:07 VZ2 61 V459 +34:28 +32:10 00:44 535 170 705
681 Oļģerts Jēgers 3818 Liepkalni 01:14:10 VZ2 62 V460 +34:31 +32:13 01:18 535 96 631
682 Evija Taurene 3465 01:14:11 SZ3 193 S222 +25:50 +24:42 01:10 652 133 785
683 Ilze Miļauska 3335 Saldus Boksa Klubs 01:14:13 SZ3 194 S223 +25:52 +24:44 01:21 651 115 766
684 Anete Kampare 3171 01:14:15 SZ3 195 S224 +25:54 +24:46 01:34 651 99 750
685 Santa Gaile 3167 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:14:17 SZ2 29 S225 +25:56 +25:56 01:04 651 145 796
686 Mikus Salcēvičs 3092 01:14:17 VZ3 383 V461 +34:38 +34:38 01:20 534 94 628
687 Māris Melderis 3861 01:14:17 VZ3 382 V462 +34:38 +34:38 01:18 534 96 630
688 Laura Inde 3942 01:14:23 SZ3 196 S226 +26:02 +24:54 01:26 650 108 758
689 Arturs Počs 3907 01:14:23 VZ3 384 V463 +34:44 +34:44 01:25 533 88 621
690 Ieva Markāne 3371 01:14:27 SZ3 198 S227 +26:06 +24:58 01:24 649 111 760
691 Solvita Gaile 3321 01:14:27 SZ3 197 S228 +26:06 +24:58 01:48 649 86 735
692 Rūta Kuzmane 3423 01:14:28 SZ3 199 S229 +26:07 +24:59 01:03 649 148 797
693 Rolands Šusts 3009 01:14:30 VZ3 385 V464 +34:51 +34:51 01:28 532 85 617
694 Zane Dzērve 3350 VSK Noskrien 01:14:31 SZ3 200 S230 +26:10 +25:02 01:22 649 113 762
695 Gaitis Kapče 3679 01:14:31 VZ3 386 V465 +34:52 +34:52 01:21 532 93 625
696 Kaspars Zaķis 13352 01:14:32 VZ3 387 V466 +34:53 +34:53 01:27 532 86 618
697 Juris Kārkliņš 3993 Dobeles Dzirnavnieks 01:14:34 VZ3 388 V467 +34:55 +34:55 01:09 532 109 641
698 Līga Briža 3840 DNB banka 01:14:39 SZ3 201 S231 +26:18 +25:10 01:29 648 104 752
699 Elīna Balode 3848 DNB banka 01:14:40 SZ3 202 S232 +26:19 +25:11 01:17 648 121 769
700 Niklāvs Kadiķis 3701 01:14:41 VZ2 63 V468 +35:02 +32:44 01:01 531 123 654
701 Dace Taurīte 3800 VSK Noskrien 01:14:42 SZ3 203 S233 +26:21 +25:13 01:06 647 141 788
702 Helmuts Eriņš 3271 Swedbank 01:14:42 VZ3 389 V469 +35:03 +35:03 01:13 531 103 634
703 Uldis Benhens 3041 Lyngson 01:14:44 VZ3 391 V470 +35:05 +35:05 01:03 531 119 650
704 Kārlis Krīgalis 3553 01:14:44 VZ3 390 V471 +35:05 +35:05 01:29 531 84 615
705 Ieva Meijere 3737 01:14:45 SZ3 204 S234 +26:24 +25:16 01:10 647 133 780
706 Lauma Muceniece 3313 01:14:46 SZ3 205 S235 +26:25 +25:17 01:41 647 92 739
707 Sandra Šimkus 3401 Stradiņi - skrienam veseli! 01:14:47 SZ3 206 S236 +26:26 +25:18 01:31 647 102 749
708 Lauris Meiers 4046 VENDEN 01:14:48 VZ3 392 V472 +35:09 +35:09 01:33 530 81 611
709 Sandra Abersone 3594 01:14:49 SZ3 207 S237 +26:28 +25:20 01:18 646 119 765
710 Ēriks Liflands 3483 HK PATRIOTI 01:14:49 VZ3 393 V473 +35:10 +35:10 01:29 530 84 614
711 Kristiana Lepse 3874 01:14:54 SZ3 209 S238 +26:33 +25:25 01:12 646 129 775
712 Simona Skalberga 3300 01:14:54 SZ3 208 S239 +26:33 +25:25 01:14 646 126 772
713 Mārtiņš Freibergs 3184 VSK Noskrien 01:14:54 VZ3 394 V474 +35:15 +35:15 01:03 529 119 648
714 Dace Skrastiņa 3863 01:14:56 SZ3 210 S240 +26:35 +25:27 01:15 645 124 769
715 Linda Lūse 3755 01:14:57 SZ3 211 S241 +26:36 +25:28 01:31 645 102 747
716 Edgars Kirhners 3756 01:14:57 VZ3 395 V475 +35:18 +35:18 01:09 529 109 638
717 Ramona Poļakova 4034 01:15:04 SZ3 212 S242 +26:43 +25:35 01:28 644 106 750
718 Vlada Buharova 3372 01:15:06 SZ3 214 S243 +26:45 +25:37 01:00 644 155 799
719 Ilze Tropa 4091 VENDEN 01:15:06 SZ3 213 S244 +26:45 +25:37 01:20 644 116 760
720 Ainārs Jermacāns 3102 AkmensDizains.lv 01:15:07 VZ3 396 V476 +35:28 +35:28 01:15 528 100 628
721 Signe Jānīte 3581 01:15:11 SZ3 215 S245 +26:50 +25:42 01:30 643 103 746
722 Jana Marta Gavare 3496 01:15:11 SZ3 216 S246 +26:50 +25:42 01:25 643 109 752
723 Kristīne Krūmiņa 3938 Miķeļa alus 01:15:12 SZ3 217 S247 +26:51 +25:43 01:18 643 119 762
724 Jānis Labsvīrs 3106 01:15:13 VZ3 397 V477 +35:34 +35:34 01:10 527 107 634
725 Kristīne Kampare 3246 01:15:14 SZ3 218 S248 +26:53 +25:45 01:31 643 102 745
726 Juris Gailis 3312 Rūsiņa komanda 01:15:18 VZ2 64 V478 +35:39 +33:21 00:36 527 208 735
727 Daiga Brasliņa 13408 01:15:19 SZ3 219 S249 +26:58 +25:50 01:18 642 119 761
728 Jūlija Sorokina 3373 Crossfit Rīdzene 2 01:15:22 SZ3 220 S250 +27:01 +25:53 01:35 642 98 740
729 Aija Pujāte 3631 01:15:24 SZ3 221 S251 +27:03 +25:55 01:12 641 129 770
730 Sniga Promberga 3115 CrossFit Rīdzene 1 01:15:25 SZ3 222 S252 +27:04 +25:56 01:18 641 119 760
731 Inga Nartiša 3744 MAILIGEN 01:15:26 SZ3 223 S253 +27:05 +25:57 01:22 641 113 754
732 Mārtiņš Ozollapiņš 13356 01:15:26 VZ3 398 V479 +35:47 +35:47 01:19 526 95 621
733 Normunds Vilūns 3747 Īvāni 01:15:29 VZ3 399 V480 +35:50 +35:50 01:20 525 94 619
734 Valērija Fedotova 3058 01:15:30 SZ3 224 S254 +27:09 +26:01 01:31 640 102 742
735 Normunds Rozītis 3561 01:15:33 VZ3 400 V481 +35:54 +35:54 01:29 525 84 609
736 Mārtiņš Dombrovskis 4099 Lapenieki 01:15:34 VZ3 401 V482 +35:55 +35:55 01:27 525 86 611
737 Arta Kudlāne 3072 Čop čop čop 01:15:35 SZ3 225 S255 +27:14 +26:06 01:18 640 119 759
738 Edvards Tomass Šneps 4132 Miķeļa alus 01:15:35 VZ2 65 V483 +35:56 +33:38 00:45 525 167 692
739 Atis Jēkabsons 4117 01:15:36 VZ3 402 V484 +35:57 +35:57 01:23 524 90 614
740 Annija Rēdele 4111 Patria Sportland 01:15:37 SZ3 226 S256 +27:16 +26:08 01:27 639 107 746
741 Rasma Pušpure 3306 01:15:38 SZ3 227 S257 +27:17 +26:09 01:10 639 133 772
742 Sandijs Madrēvičs 3769 JamJam Team 01:15:38 VZ3 403 V485 +35:59 +35:59 01:22 524 91 615
743 Dace Grundmane 4024 01:15:39 SZ2 30 S258 +27:18 +27:18 01:07 639 139 778
744 Arnis Leikarts 3351 01:15:43 VZ3 404 V486 +36:04 +36:04 01:41 524 74 598
745 Rolands Seifullajevs 13324 Apsheron.lv 01:15:45 VZ3 405 V487 +36:06 +36:06 01:06 523 114 637
746 Oļegs Ivankins 4092 01:15:45 VZ3 406 V488 +36:06 +36:06 01:06 523 114 637
747 Jānis Opincāns 3615 zakitis_bizotajs 01:15:47 VZ3 407 V489 +36:08 +36:08 01:28 523 85 608
748 Līva Poriete 3970 01:15:48 SZ2 31 S259 +27:27 +27:27 01:07 638 139 777
749 Kate Grigale 3345 - 01:15:49 SZ3 228 S260 +27:28 +26:20 01:33 638 100 738
750 AleksejsVastļevskis 13100 01:15:49 VZ2 66 V490 +36:10 +33:52 00:57 523 132 655
751 Mārtiņš Kiziks 3804 01:15:50 VZ3 408 V491 +36:11 +36:11 00:55 523 136 659
752 Uldis Grigalis 4079 01:15:50 VZ3 409 V492 +36:11 +36:11 01:14 523 101 624
753 Kārlis Vancāns 13124 01:15:51 VZ1 18 V493 +36:12 +31:11 01:05 523 115 638
754 Ilze Kumpiņa 3131 VSK Noskrien 01:15:52 SZ3 229 S261 +27:31 +26:23 01:09 637 135 772
755 Gints Bahšteins 3835 INFOTRUST 01:15:52 VZ3 410 V494 +36:13 +36:13 01:53 523 66 589
756 Lelde Strautiņa 3409 01:15:53 SZ3 231 S262 +27:32 +26:24 01:19 637 118 755
757 Andra Jurgelāne 3714 Highfive.lv 01:15:53 SZ3 230 S263 +27:32 +26:24 01:21 637 115 752
758 Reinis Sparāns 3977 Sparānu klans 01:15:53 VZ3 411 V495 +36:14 +36:14 01:02 523 121 644
759 Inga Spriņķe 13064 01:15:57 SZ3 232 S264 +27:36 +26:28 01:20 637 116 753
760 Gatis Bērziņš 3301 Individuāli 01:15:58 VZ3 412 V496 +36:19 +36:19 01:04 522 117 639
761 Romans Šroms 3969 VSK Noskrien 01:15:59 VZ3 413 V497 +36:20 +36:20 01:22 522 91 613
762 Ilze Zēberga 3240 Maratona klubs 01:16:05 SZ3 233 S265 +27:44 +26:36 01:23 635 112 747
763 Linda Zemzare 3490 01:16:07 SZ3 234 S266 +27:46 +26:38 01:35 635 98 733
764 Kristīne Zara 3457 01:16:09 SZ3 235 S267 +27:48 +26:40 01:13 635 127 762
765 Rūta Šneidere 3035 01:16:10 SZ3 236 S268 +27:49 +26:41 01:28 635 106 741
766 Gints Fjodorovs 3777 Engures sportam / AMSERV 01:16:10 VZ3 414 V498 +36:31 +36:31 01:20 521 94 615
767 Katrina Baško 3908 01:16:12 SZ2 32 S269 +27:51 +27:51 01:13 635 127 762
768 Zane Visendorfa 4061 Sportland 01:16:13 SZ3 237 S270 +27:52 +26:44 01:31 634 102 736
769 Daiga Igaune 3555 01:16:14 SZ3 238 S271 +27:53 +26:45 01:31 634 102 736
770 Patrīcija Keita Krumberga 3219 01:16:15 SZ2 33 S272 +27:54 +27:54 01:07 634 139 773
771 Sanita Netlaua 3453 01:16:15 SZ3 239 S273 +27:54 +26:46 01:15 634 124 758
772 Raimonds Strauss 3337 01:16:16 VZ2 67 V499 +36:37 +34:19 01:10 520 107 627
773 Māra Zepa 3911 01:16:17 SZ3 240 S274 +27:56 +26:48 01:47 634 87 721
774 Inga Vītuma-Jaunzeme 3723 ALLE HOP 01:16:19 SZ3 241 S275 +27:58 +26:50 01:17 634 121 755
775 Kārlis Ozoliņš 4098 Lapenieki 01:16:19 VZ3 415 V500 +36:40 +36:40 01:32 520 82 602
776 Agnese Kalēja 3450 01:16:20 SZ2 34 S276 +27:59 +27:59 01:14 633 126 759
777 Alise Trukšāne 4037 01:16:20 SZ3 242 S277 +27:59 +26:51 01:14 633 126 759
778 Agita Lāma 3376 01:16:26 SZ3 243 S278 +28:05 +26:57 01:17 633 121 754
779 Jan Fikrle 3332 BKV Holysov 01:16:28 VZ1 19 V501 +36:49 +31:48 01:30 519 83 602
780 Gatis Latvelis 3429 01:16:33 VZ3 416 V502 +36:54 +36:54 01:24 518 89 607
781 Daiga Piebalga 3017 VSK Noskrien 01:16:34 SZ3 244 S279 +28:13 +27:05 01:49 631 85 716
782 Pēteris Dzintars 13136 VSK Noskrien 01:16:40 VZ1 20 V503 +37:01 +32:00 00:54 517 139 656
783 Gunita Butāne 3501 Zemgales Ziņas 01:16:43 SZ3 245 S280 +28:22 +27:14 01:51 630 84 714
784 Dana Rudzīte-Ločmele 3347 01:16:44 SZ3 246 S281 +28:23 +27:15 01:25 630 109 739
785 Raivis Rāviņš 4000 01:16:47 VZ3 417 V504 +37:08 +37:08 01:27 516 86 602
786 Līga Naumova 3236 01:16:52 SZ3 247 S282 +28:31 +27:23 01:22 629 113 742
787 Andris Kjapsņa 3608 Pārupes 01:16:53 VZ3 418 V505 +37:14 +37:14 00:57 516 132 648
788 Zaiga Smikarste 3145 01:16:55 SZ3 248 S283 +28:34 +27:26 01:23 629 112 741
789 Kristīne Goldmane 4021 01:16:56 SZ3 249 S284 +28:35 +27:27 01:29 628 104 732
790 Vita Razgale 3169 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:16:57 SZ3 250 S285 +28:36 +27:28 00:57 628 163 791
791 Ilze Tālmane 13148 Maratona klubs 01:16:58 SZ3 251 S286 +28:37 +27:29 01:37 628 96 724
792 Linda Pavļuta 3133 01:17:00 SZ3 252 S287 +28:39 +27:31 01:18 628 119 747
793 Inga Priede 4020 01:17:04 SZ3 253 S288 +28:43 +27:35 01:11 627 131 758
794 Laila Rozīte 3614 01:17:05 SZ3 254 S289 +28:44 +27:36 01:37 627 96 723
795 Pavels Kirilovskis 3726 Zoorbagan 01:17:05 VZ3 419 V506 +37:26 +37:26 01:06 514 114 628
796 Aldis Viļums 3941 01:17:06 VZ3 420 V507 +37:27 +37:27 01:39 514 76 590
797 Ilze Zīle 3580 01:17:07 SZ3 255 S290 +28:46 +27:38 01:32 627 101 728
798 Edgars Zaķis 3299 01:17:08 VZ3 421 V508 +37:29 +37:29 00:59 514 127 641
799 Paula Pūķe 3187 PŪĶI 01:17:09 SZ2 35 S291 +28:48 +28:48 01:40 627 93 720
800 Aija Bērta 4048 SIA LATTELECOM 01:17:17 SZ3 256 S292 +28:56 +27:48 01:19 626 118 744
801 Kristīne Reinholde 3082 Siguldas maratona klubs 01:17:18 SZ3 257 S293 +28:57 +27:49 01:02 625 150 775
802 Māra Mežvēvere 3273 01:17:23 SZ3 258 S294 +29:02 +27:54 01:26 625 108 733
803 Santa Jankovska 3449 01:17:29 SZ3 259 S295 +29:08 +28:00 01:42 624 91 715
804 Iveta Čopa 3298 01:17:34 SZ3 260 S296 +29:13 +28:05 01:05 623 143 766
805 Marija Mašonkina 3678 01:17:35 SZ3 261 S297 +29:14 +28:06 01:21 623 115 738
806 EdvĪns Helmanis 3787 01:17:37 VZ3 422 V509 +37:58 +37:58 00:49 511 153 664
807 Inese Bāriņa 3464 01:17:38 SZ3 262 S298 +29:17 +28:09 01:46 623 88 711
808 Linda Vildava 3268 Swedbank 01:17:39 SZ2 36 S299 +29:18 +29:18 01:21 623 115 738
809 Kaspars Grundšteins 13116 01:17:39 VZ3 423 V510 +38:00 +38:00 01:15 511 100 611
810 Kristīne Čukure 3097 01:17:40 SZ3 263 S300 +29:19 +28:11 01:26 623 108 731
811 Liāna Aldiņa 3182 Kocēnu novads 01:17:41 SZ3 264 S301 +29:20 +28:12 01:14 622 126 748
812 Aivita Lasmane 3871 01:17:44 SZ2 37 S302 +29:23 +29:23 01:02 622 150 772
813 Kitija Brizga 4113 Patria Sportland 01:17:46 SZ2 38 S303 +29:25 +29:25 01:57 622 79 701
814 Inga Jakovela 4129 RaguLopi 01:17:47 SZ3 265 S304 +29:26 +28:18 01:40 622 93 715
815 Kristīne Grava 3567 01:17:49 SZ3 267 S305 +29:28 +28:20 01:23 621 112 733
816 Ieva Ozoliņa 3104 01:17:49 SZ3 266 S306 +29:28 +28:20 01:26 621 108 729
817 Jānis Birģelis 3305 01:17:49 VZ3 424 V511 +38:10 +38:10 01:07 510 112 622
818 Zane Bernate 3692 TRXCĒSIS 01:17:52 SZ3 268 S307 +29:31 +28:23 01:08 621 137 758
819 Gita Gintere-Kikuste 3477 01:17:53 SZ3 269 S308 +29:32 +28:24 01:26 621 108 729
820 Inga Vaļska 3405 TRXCēsis 01:17:53 SZ3 270 S309 +29:32 +28:24 01:15 621 124 745
821 Inita Drēziņa 3267 L'Oreal Baltic 01:17:54 SZ3 271 S310 +29:33 +28:25 01:25 621 109 730
822 Arita Krēsliņa 3585 01:17:55 SZ3 272 S311 +29:34 +28:26 01:17 621 121 742
823 Oļesja Ciša 3013 01:17:58 SZ3 273 S312 +29:37 +28:29 01:02 620 150 770
824 Liena Gūtmane 3730 01:18:01 SZ2 39 S313 +29:40 +29:40 01:06 620 141 761
825 Edgars Ārgals 3814 01:18:01 VZ2 68 V512 +38:22 +36:04 01:06 508 114 622
826 Evelīna Pudzēna 13360 01:18:03 SZ3 275 S314 +29:42 +28:34 01:33 619 100 719
827 Dace Šmite 3165 Lielvārdes Zaķenes 01:18:03 SZ3 274 S315 +29:42 +28:34 01:32 619 101 720
828 Ģirts Vaitužis 3827 Swedbank 01:18:05 VZ3 425 V513 +38:26 +38:26 00:57 508 132 640
829 Darja Damroze 3359 Damroze family 01:18:12 SZ3 276 S316 +29:51 +28:43 01:24 618 111 729
830 Donats Urtāns 3291 VANAGI 01:18:15 VZ1 21 V514 +38:36 +33:35 01:22 507 91 598
831 Elīna Lazdiņa 3691 01:18:17 SZ2 41 S317 +29:56 +29:56 01:44 618 89 707
832 Linda Rancāne 13340 01:18:17 SZ2 40 S318 +29:56 +29:56 01:18 618 119 737
833 Zane Dille 3179 01:18:17 SZ3 277 S319 +29:56 +28:48 01:35 618 98 716
834 Mārtiņš Plivna 13208 Vanagi 01:18:17 VZ3 426 V515 +38:38