GARKALNES MEŽU
STIRNU BUKS

 

SUSURS skrējiena rezultāti
Vieta grupā Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts
Grupa M1
1 Alise Kundziņa 3139 Kundziņi 0:03:41
2 Emīlija Klapare 3107 0:03:56
3 Jana Grava 3101 0:04:04
4 Elīna Liniņa 3111 0:04:10
5 Luīze Gabriela Butāne 3010 0:04:34
6 Selga Straupe 3006 Straupes 0:05:06
7 Luīze Limanāne 3114 SK Biksti 0:05:16
8 Sofija Sveta Galvanovska 3076 DEKO SPACE 0:05:23
9 Katrina Zvirbule 3109 0:05:52
10 Olīvija Jarohoviča 3020 ŠOKOPASTS.LV 0:06:03
11 Monta Kārkliņa 3120 0:06:05
12 Adriana Portnaja 3094 D?
13 Odrija Gudriķe 3098 ASICS DNS
14 Kate Balode 3018 Talsu novada sporta skola DNS
15 Paula Šūlmeistere 3007 Cēsis DNS
Grupa M2
1 Anna Goša 3027 Maratona klubs 0:02:52
2 Karīna Makarova 3026 Garkalnes MVV 0:02:53
3 Kjāra Paula Želubovska 3117 0:02:54
4 Madara Bāriņa 3104 0:03:00
5 Emīlija Zvirbule 3106 0:03:10
6 Elīna Biseniece 3009 OK 0:03:11
7 Marta Evelīna Apsīte 3102 0:03:28
8 Elīza Ozoliņa 3118 Salaspils 0:03:30
9 Diāna Medne 3039 Garkalnes MVV 0:03:33
10 Elīna Redisone 3123 0:03:33
11 Anna Čevere 3080 4vējivēji 0:03:34
12 Katrīna Bušere 3030 Garkalnes MVV 0:03:35
13 Lūcija Epnere 3085 Elita 0:03:45
14 Marta Kuzņecova 3129 Rīga 0:04:20
15 Adele Balanasa 3091 Siguldas sporta skola 0:20:25
16 Alise Plaude 3093 Aerobia 0:22:17
17 Elza Aščuka 3127 Aščuki 0:23:44
18 Sintija Jermacāne 3021 Dzeniic racing 0:24:47
19 Emīlija Rosicka 3031 Garkalnes MVV D?
20 Amanda Patrīcija Dulmane 3022 DNS
21 Elīza Spurķe 3014 DNS
22 Marta Zvīgule 3067 DNS
Grupa M3
1 Kristiāna Kuzņecova 3130 Rīga 0:07:23
2 Marta Balanasa 3088 Siguldas sporta skola 0:07:45
3 Tīna Sarmule 3110 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:07:56
4 Anna Bāriņa 3103 0:08:03
5 Marta Rebeka Pušmucāne 3011 0:08:24
6 Samanta Ilgavīze 3043 0:08:24
7 Elīna Kasporenko 3121 Garkalnes MVV 0:08:47
8 Kate Freināte 3035 Engures sportam / Engures vsk. 0:09:00
9 Evelīna Ozoliņa 3119 Salaspils 0:09:16
10 Anna Višņevska 3042 Garkalnes MVV 0:09:17
11 Letīcija Jaunušauska 3023 Garkalnes MVV 0:09:27
12 Kate Ozoliņa 3048 Garkalnes MVV 0:09:45
13 Līva Limanāne 3113 SK Biksti 0:09:46
14 Elizaveta Krisjune 3134 0:09:53
15 Nikola Skrastiņa 3090 0:09:57
16 Marta Kalnāre 3003 0:09:59
17 Loreta Kļaviņa 3016 Pati 0:10:52
18 Jasmīna Saule 3052 Garkalnes MVV 0:10:56
19 Veronika Vasiļevska 3133 0:10:59
20 Elza Grudule 3051 Garkalnes MVV 0:11:01
21 Sofija Obeščenko 3055 Garkalnes MVV 0:11:23
22 Anna Indriksone 3053 Garkalnes MVV DNS
23 Rasa Sandere 3087 D?
24 Amanda Kundziņa 3140 Kundziņi 0:08:54
25 Laima Riekstiņa 3082 4vēji
26 Elza Niklase 3072 Jāņmuiža
Grupa Z1
1 Jurģis Freināts 3065 Engures sportam 0:03:06
2 Oskars Zaķītis 3096 Blome 0:03:17
3 Klāvs Liepiņš 3002 Engures sportam 0:03:21
4 Matīss Malzubris 3066 Zubru Trieciens 0:03:31
5 Mārtiņš Pauls Ošiņš 3115 SK Kenijas Brieži 0:03:36
6 Atis Galvanovskis 3077 DEKO SPACE 0:03:39
7 Jēkabs Melecis 3099 0:03:51
8 Artūrs Baumanis 3074 Engures sportam 0:03:55
9 Pauls Jēkabsons 3131 0:04:01
10 Mārtiņš Melnis 3138 0:04:09
11 Toms Sedlenieks 3013 0:04:35
12 Aksels Dzērve 3086 0:04:37
13 Mārcis Gudēvics 3073 VSK Noskrien 0:04:46
14 Gustavs Pastars 3068 0:05:05
15 Rihards Šenfelds 3062 0:05:46
16 Armands Ābele 3137 0:05:49
17 Patriks Jarohovičs 3019 ŠOKOPASTS.LV 0:06:22
18 Rainers Vate 3001 Brīvsolis 0:06:24
19 Reinis Duburs 3122 0:08:25
20 Edgars Aščuks 3125 Aščuki 0:23:51
21 Mārcis Aščuks 3126 Aščuki 0:23:57
22 Emīls Udrass 3078 D?
23 Julijs Portnajs 3095 D?
24 Uvis Čilipāns 3005 Brīvsolis DNS
25 Mārtiņš Štāls 3063 individuāli DNS
Grupa Z2
1 Mārtiņš Skrastiņš 3089 0:02:50
2 Jānis Sināts 3024 Garkalnes MVV 0:02:51
3 Vilhelms Buķis-Fleitmanis 3060 Zaļās Saules 0:02:52
4 Gustavs Līcis 3032 Garkalnes MVV 0:02:54
5 Kārlis Flugins 3033 Garkalnes MVV 0:02:56
6 Rodrigo Liniņš 3112 0:02:57
7 Ralfs Muižnieks 3075 Blome 0:03:01
8 Roberts Lielbārdis 3028 Garkalnes MVV 0:03:02
9 Dāvis Arbidāns 3058 0:03:04
10 Mārtiņš Voino 3064 0:03:04
11 Matīss Leimanis 3015 0:03:09
12 Madars Čakāns 3097 0:03:09
13 Vidvuds Kronbergs 3083 0:03:12
14 Pēteris Sināts 3025 Garkalnes MVV 0:03:13
15 Rihards Zebuliņš 3070 0:03:29
16 Edvards Terehovics 3132 0:03:30
17 Ričards Grava 3100 0:03:34
18 Alberts Čevers 3079 4vēji 0:20:32
19 Dāvis Bautris 3061 TavamSportam.lv 0:20:36
20 Viesturs Runts 3069 Trio 0:21:59
21 Toms Balanass 3092 0:23:50
22 Kristaps Mežinieks 3034 Garkalnes MVV DNS
Grupa Z3
1 Endijs Ralfs Želubovskis 3116 0:06:57
2 Ričards Bisenieks 3008 OK 0:07:01
3 Ričards Baumanis 3105 Brīvsolis 0:07:20
4 Arčijs Ašvorts 3054 Garkalnes MVV 0:07:23
5 Druvis Kronbergs 3084 0:07:29
6 Raivis Ābele 3038 Engures sportam / Engures vsk. 0:07:40
7 Kārlis Dalbiņš 3044 Garkalnes MVV 0:07:41
8 Artis Niklass 3108 0:07:42
9 Ričards Girgensons 3128 0:07:48
10 Valters Čevers 3081 4vēji 0:08:03
11 Raivis Lapiņš 3029 Garkalnes MVV 0:08:07
12 Kristers Mierkalns 3037 Engures sportam / Engures vsk. 0:08:10
13 Ralfs Skuja 3036 Engures sportam / Engures vsk. 0:08:11
14 Daniels Daņilovs 3012 0:08:20
15 Alekss Metnieks 3041 Garkalnes MVV 0:08:22
16 Roberts Terehovics 3136 0:08:48
17 Ivans Ļebedevs 3056 Garkalnes MVV 0:09:30
18 Pauls Dzenis 3071 D?
19 Gustavs Kalviņš 3049 Garkalnes MVV D?
20 Daniels Ungurs 3057 Garkalnes MVV DNS
21 Raimonds Veinbergs 3050 Garkalnes MVV DNS
22 Jēkabs Taranda 3040 Garkalnes MVV DNS
23 Oskars Rozenštrauhs 3045 Garkalnes MVV DNS
24 Džonijs Veinbergs 3046 Garkalnes MVV DNS
25 Dankans Geida 3047 Garkalnes MVV DNS
26 Rainers Balodis 3017 Talsu novada sporta skola DNS
27 Kristers Ceriņš-Pakše 3124
ZAĶIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzimums Vieta dzimumā Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Valters Āboliņš 2331 Isostar 0:35:22 VZ3 1 V 1 +00:00 +00:00
2 Artis Dude 2213 Augstkalne 0:35:52 VZ2 1 V 2 +00:30 +00:00
3 Aigars Feteris 2188 0:35:58 VZ2 2 V 3 +00:36 +00:06
4 Maksims Nagibins 2055 Jūrmalas Triatlona Klubs 0:36:16 VZ2 3 V 4 +00:54 +00:24
5 Ināra Lūse 2344 Carnikava LSC 0:40:22 SZ3 1 S 1 +05:00 +00:00
6 Ainārs Antiņš 2120 Engures sportam / Engures vsk. 0:40:28 VZ2 4 V 5 +05:06 +04:36
7 Dzintars Semenkovs 2374 0:40:40 VZ3 2 V 6 +05:18 +05:18
8 Kristaps Kanna 2096 NBS 0:40:59 VZ2 5 V 7 +05:37 +05:07
9 Arnis Auzāns 2228 Sauszemes spēku kājnieku brigāde 0:41:55 VZ3 3 V 8 +06:33 +06:33
10 Rūdolfs Kļaviņš 2281 MADONA 0:42:06 VZ2 6 V 9 +06:44 +06:14
11 Andris Caune 2271 0:42:17 VZ3 4 V 10 +06:55 +06:55
12 Emīls Desjatņikovs 2241 0:42:22 VZ2 7 V 11 +07:00 +06:30
13 Eduards Bisters 2371 0:42:33 VZ2 8 V 12 +07:11 +06:41
14 Ilvars Bergmanis 2047 0:42:42 VZ3 5 V 13 +07:20 +07:20
15 Kristīne Estere Lūse 2082 Lūši 0:42:42 SZ3 2 S 2 +07:20 +02:20
16 Klāvs Briedis 2116 Engures sportam / Engures vsk. 0:42:49 VZ2 10 V 14 +07:27 +06:57
17 Antons Timofejevs 2190 Mont Adventur 0:42:49 VZ2 9 V 15 +07:27 +06:57
18 Kitija Zaula 2002 Limbaži 0:42:50 SZ1 1 S 3 +07:28 +00:00
19 Jekaterina Kulago 2390 ZZK - Auseklis 0:43:04 SZ2 1 S 4 +07:42 +00:00
20 Gints Peleckis 2280 VC Baltezers 0:43:30 VZ3 6 V 16 +08:08 +08:08
21 Raitis Čaklis 2269 0:43:56 VZ3 7 V 17 +08:34 +08:34
22 Eduards Šēvics-Mikeļševics 2312 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:43:58 VZ1 1 V 18 +08:36 +00:00
23 Edgars Jaunušauskis 2366 Garkalnes MVV 0:44:12 VZ2 11 V 19 +08:50 +08:20
24 Uvis Arbidāns 2168 0:44:25 VZ2 12 V 20 +09:03 +08:33
25 Aivars Aksenoks 2393 0:44:33 VZ3 8 V 21 +09:11 +09:11
26 Ervīns Veics 2383 0:44:40 VZ3 9 V 22 +09:18 +09:18
27 Dace Almane 2046 0:44:42 SZ3 3 S 5 +09:20 +04:20
28 Emīls Broks 2094 SK "TĒRAUDS""" 0:44:54 VZ3 10 V 23 +09:32 +09:32
29 Ritvars Klapars 2118 0:45:14 VZ3 11 V 24 +09:52 +09:52
30 Ģirts Duburs 2347 0:45:21 VZ2 13 V 25 +09:59 +09:29
31 Uģis Brencis 2013 Sardze 0:45:26 VZ3 12 V 26 +10:04 +10:04
32 Edgars Eižvertiņš 2052 0:45:29 VZ3 13 V 27 +10:07 +10:07
33 Jānis Antiņš 2115 Engures sportam / Engures vsk. 0:45:31 VZ2 14 V 28 +10:09 +09:39
34 Patriks Pušmucāns 2044 0:45:35 VZ2 15 V 29 +10:13 +09:43
35 Artūrs Kančs 2204 0:46:08 VZ3 14 V 30 +10:46 +10:46
36 Indriķis Rusovs 2384 0:46:54 VZ2 16 V 31 +11:32 +11:02
37 Artūrs Soročenkovs 2005 0:46:55 VZ3 15 V 32 +11:33 +11:33
38 Lauris Pirktiņš 2373 0:47:11 VZ3 16 V 33 +11:49 +11:49
39 Rihards Kalniņš 2201 0:47:16 VZ3 17 V 34 +11:54 +11:54
40 Sindija Zaula 2004 Limbaži 0:47:20 SZ2 2 S 6 +11:58 +04:16
41 Kaspars Aksenoks 2215 0:47:27 VZ3 18 V 35 +12:05 +12:05
42 Gita Karlsone 2171 0:47:37 SZ3 4 S 7 +12:15 +07:15
43 Dāvis Lapiņš 2367 Garkalnes MVV 0:47:38 VZ1 2 V 36 +12:16 +03:40
44 Andris Neibergs 2186 0:47:46 VZ3 19 V 37 +12:24 +12:24
45 Jānis Kreicburgs 2179 0:47:51 VZ3 21 V 38 +12:29 +12:29
46 Sandris Piebalgs 2208 0:47:51 VZ3 20 V 39 +12:29 +12:29
47 Renārs Reiniks 2350 0:47:52 VZ3 22 V 40 +12:30 +12:30
48 Iļja Lūsis 2081 Lūši 0:48:08 VZ3 23 V 41 +12:46 +12:46
49 Valerija Brankova 2398 Jūrmalas Triatlona Klubs 0:48:09 SZ1 2 S 8 +12:47 +05:19
50 Arvis Meldrājs 2346 0:48:28 VZ2 17 V 42 +13:06 +12:36
51 Dāvis Pirtnieks 2372 0:48:39 VZ2 18 V 43 +13:17 +12:47
52 Mārtiņš Puriņš 2104 0:48:43 VZ3 24 V 44 +13:21 +13:21
53 Lina Paimina 2246 JD Group 0:48:44 SZ3 5 S 9 +13:22 +08:22
54 Oskars Ceips 2057 0:48:51 VZ3 25 V 45 +13:29 +13:29
55 Anna Konovalova 2377 A2 0:48:51 SZ2 3 S 10 +13:29 +05:47
56 Dana Mačtama 2244 Moller Auto Ventspils 0:48:52 SZ3 6 S 11 +13:30 +08:30
57 Kārlis Liepa 2196 SIEMENS 0:48:59 VZ3 26 V 46 +13:37 +13:37
58 Kaspars Grīnbergs 2264 Varis Krūmiņš 1968 0:49:01 VZ3 27 V 47 +13:39 +13:39
59 Dāvis Pankoks 2099 FK Kurši 0:49:02 VZ1 3 V 48 +13:40 +05:04
60 Emīls Gūtmanis 2126 Engures sportam / Engures vsk. 0:49:04 VZ1 4 V 49 +13:42 +05:06
61 Zane Muceniece 2251 0:49:04 SZ2 4 S 12 +13:42 +06:00
62 Edgars Sils 2376 0:49:04 VZ2 19 V 50 +13:42 +13:12
63 Kaspars Kursišs 2034 0:49:07 VZ3 28 V 51 +13:45 +13:45
64 Dace Kovaļevska 2237 0:49:11 SZ3 7 S 13 +13:49 +08:49
65 Laura Kazāka 2025 Ogres Sporta Centrs 0:49:20 SZ1 3 S 14 +13:58 +06:30
66 Kristians Riekstiņš 2113 Engures sportam / Engures vsk. 0:49:25 VZ1 5 V 52 +14:03 +05:27
67 Kristians Rauls Pulkis 2249 0:49:41 VZ2 20 V 53 +14:19 +13:49
68 Māris Petrovs 2225 0:49:44 VZ2 21 V 54 +14:22 +13:52
69 Jurijs Konovalovs 2380 0:49:46 VZ3 29 V 55 +14:24 +14:24
70 Māris Kuzmins 2223 Izkapts sastapts / MammaDaba 0:49:55 VZ3 30 V 56 +14:33 +14:33
71 Artjoms Zaicevs 2170 0:50:01 VZ3 31 V 57 +14:39 +14:39
72 Matīss Fogelis 2388 Engures sportam 0:50:01 VZ2 22 V 58 +14:39 +14:09
73 Ģirts Pavliņš 2265 izkusties.lv 0:50:03 VZ3 32 V 59 +14:41 +14:41
74 Krišs Liepiņš 2145 Engures sportam / Engures vsk. 0:50:07 VZ1 6 V 60 +14:45 +06:09
75 Ivars Radovičs 2360 Bize un bārda 0:50:09 VZ3 33 V 61 +14:47 +14:47
76 Kārlis Ertmanis 2197 0:50:11 VZ3 34 V 62 +14:49 +14:49
77 Ernests Čakāns 2285 #GPT 0:50:15 VZ2 23 V 63 +14:53 +14:23
78 Endijs Melecis 2207 #N/A 0:50:21 VZ3 35 V 64 +14:59 +14:59
79 Ginta Šenfelde 2185 0:50:29 SZ3 8 S 15 +15:07 +10:07
80 Anželika Andrejeva 2017 0:50:30 SZ3 9 S 16 +15:08 +10:08
81 Anastasija Čekriževa 2219 0:50:32 SZ3 10 S 17 +15:10 +10:10
82 Arnis Bērziņš 2032 0:50:39 VZ3 36 V 65 +15:17 +15:17
83 Mārtiņš Pilders 2389 0:50:45 VZ2 24 V 66 +15:23 +14:53
84 Edīte Bērziņa 2056 0:51:21 SZ3 11 S 18 +15:59 +10:59
85 Ņikita Andrejevs 2189 0:51:26 SZ2 5 S 19 +16:04 +08:22
86 Mārtiņš Birznieks 2255 0:51:29 VZ3 37 V 67 +16:07 +16:07
87 Gita Mazprecniece 2065 0:51:31 SZ3 12 S 20 +16:09 +11:09
88 Aleksejs Vasiļevskis 2394 0:51:32 VZ3 38 V 68 +16:10 +16:10
89 Krista Esmeralda Lukjanska 2140 Engures sportam / Engures vsk. 0:51:35 SZ2 6 S 21 +16:13 +08:31
90 Mārtiņš Vanags 2172 0:51:38 VZ3 39 V 69 +16:16 +16:16
91 Rūta Aizupiete 2400 Jūrmalas Triatlona Klubs 0:51:40 SZ1 4 S 22 +16:18 +08:50
92 Dagnija Silauniece 2273 0:51:44 SZ3 13 S 23 +16:22 +11:22
93 Laura Kalniņa 2385 0:51:50 SZ3 14 S 24 +16:28 +11:28
94 Dace Riekstiņa 2075 0:51:55 SZ3 16 S 25 +16:33 +11:33
95 Zane Pakalniece 2286 0:51:55 SZ3 15 S 26 +16:33 +11:33
96 Liene Gulbe 2287 0:52:00 SZ3 17 S 27 +16:38 +11:38
97 Dāvis Kundziņš 2123 Engures sportam / Engures vsk. 0:52:04 VZ2 25 V 70 +16:42 +16:12
98 Elīna Strode 2066 0:52:18 SZ3 18 S 28 +16:56 +11:56
99 Gints Zvirbulis 2089 0:52:38 VZ2 26 V 71 +17:16 +16:46
100 Agnese Ulanova 2293 0:52:40 SZ3 19 S 29 +17:18 +12:18
101 Ainārs Jermacāns 2103 Dzeniic racing 0:52:53 VZ3 40 V 72 +17:31 +17:31
102 Nauris Sausmanis 2061 Natālijas Draudziņas vidusskola 0:52:59 VZ2 27 V 73 +17:37 +17:07
103 Indra Krēgere 2144 Engures sportam / Engures vsk. 0:53:00 SZ3 20 S 30 +17:38 +12:38
104 Edgars Beļavskis 2274 0:53:07 VZ3 41 V 74 +17:45 +17:45
105 Emīls Vīndedzis 2284 #GPT 0:53:09 VZ2 28 V 75 +17:47 +17:17
106 Jānis Straukmanis 2019 0:53:12 VZ3 42 V 76 +17:50 +17:50
107 Sandis Ozoliņš 2121 Engures sportam / Engures vsk. 0:53:13 VZ2 29 V 77 +17:51 +17:21
108 Rolands Ozoliņš 2242 0:53:23 VZ3 43 V 78 +18:01 +18:01
109 Igors Vasiljevs 2063 0:53:37 VZ3 44 V 79 +18:15 +18:15
110 Niks Kristaps Šmits 2112 Engures sportam / Engures vsk. 0:53:41 VZ1 7 V 80 +18:19 +09:43
111 Zanda Ulanova 2282 0:53:41 SZ3 21 S 31 +18:19 +13:19
112 Indra Jansone 2051 0:53:42 SZ3 22 S 32 +18:20 +13:20
113 Jānis Beinārs 2336 0:53:46 VZ3 45 V 81 +18:24 +18:24
114 Andis Kovaļevskis 2001 0:53:53 VZ3 46 V 82 +18:31 +18:31
115 Andis Brigmanis Briģis 2102 Dzeniic Racing 0:54:02 VZ3 47 V 83 +18:40 +18:40
116 Kaspars Neilands 2378 0:54:06 VZ3 48 V 84 +18:44 +18:44
117 Baiba Broka 2095 SK "TĒRAUDS""" 0:54:21 SZ3 23 S 33 +18:59 +13:59
118 Kaspars Zvaigzne 2031 OC 0:54:22 VZ3 49 V 85 +19:00 +19:00
119 Kristīne Starte 2041 Brīvsolis 0:54:25 SZ3 24 S 35 +19:03 +14:03
120 Lāsma Zebuliņa 2220 0:54:25 SZ3 25 S 34 +19:03 +14:03
121 Renārs Vate 2090 0:54:30 VZ3 50 V 86 +19:08 +19:08
122 Māris Lenšs 2250 VSK Noskrien 0:54:43 VZ3 51 V 87 +19:21 +19:21
123 Jānis Kalniņš 2028 0:54:56 VZ3 52 V 88 +19:34 +19:34
124 Invida Mauriņa 2307 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:55:04 SZ1 5 S 36 +19:42 +12:14
125 Katrīna Mierkalne 2136 Engures sportam / Engures vsk. 0:55:07 SZ2 7 S 37 +19:45 +12:03
126 Jana Kalnāre 2012 0:55:08 SZ3 26 S 38 +19:46 +14:46
127 Maksims Kots 2194 0:55:34 VZ3 53 V 89 +20:12 +20:12
128 Viljams Lastovskis 2130 Engures sportam / Engures vsk. 0:55:35 VZ1 8 V 90 +20:13 +11:37
129 Elīna Berķe 2098 Mežmalas 0:55:36 SZ3 27 S 39 +20:14 +15:14
130 Gundars Āboliņš 2108 Dzeniic racing 0:55:44 VZ3 54 V 91 +20:22 +20:22
131 Zane Bule 2087 0:55:50 SZ3 28 S 40 +20:28 +15:28
132 Laura Caune 2270 0:55:59 SZ3 29 S 41 +20:37 +15:37
133 Inese Jaunzeme 2011 VSK Noskrien / LSC 0:56:03 SZ3 30 S 42 +20:41 +15:41
134 Kaspars Kalniņš 2191 0:56:03 VZ3 55 V 92 +20:41 +20:41
135 Inga Jansone 2067 VSK Noskrien 0:56:09 SZ3 31 S 43 +20:47 +15:47
136 Karīna Voitkeviča 2224 0:56:09 SZ3 32 S 44 +20:47 +15:47
137 Jurijs Kirijenko 2351 www.ecopro.lv 0:56:25 VZ3 56 V 93 +21:03 +21:03
138 Ernests Gūtmanis 2146 Engures sportam / Engures vsk. 0:56:29 VZ1 9 V 94 +21:07 +12:31
139 Patrīcija Sarmule 2300 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:56:32 SZ1 6 S 45 +21:10 +13:42
140 Zanda Strode 2071 0:56:34 SZ2 8 S 46 +21:12 +13:30
141 Auce Auškāpa 2283 Kocēnu novads Rubene 0:56:52 SZ3 33 S 47 +21:30 +16:30
142 Kārlis Beļūns 2358 0:56:59 VZ2 30 V 95 +21:37 +21:07
143 Agnese Kalnāja 2292 VSK Noskrien 0:57:05 SZ3 34 S 48 +21:43 +16:43
144 Anda Ozoliņa 2267 0:57:21 SZ3 35 S 49 +21:59 +16:59
145 Rihards Skrastiņš 2315 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:57:30 VZ1 10 V 96 +22:08 +13:32
146 Linda Jonīte 2062 0:57:40 SZ3 36 S 50 +22:18 +17:18
147 Ineta Sukackiene 2022 SESE.BROLIS RUNNIG TYM 0:57:42 SZ3 38 S 52 +22:20 +17:20
148 Kristīne Rulle 2076 0:57:42 SZ3 37 S 51 +22:20 +17:20
149 Amanda Aksenoka 2392 0:57:43 SZ1 7 S 53 +22:21 +14:53
150 Elizabete Lukašova 2317 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 0:57:45 SZ1 8 S 54 +22:23 +14:55
151 Kristaps Aksenoks 2114 0:57:57 VZ1 11 V 97 +22:35 +13:59
152 Aleksandra Gordejeva 2266 0:58:03 SZ3 39 S 55 +22:41 +17:41
153 Elīna Šilinga 2209 0:58:10 SZ3 40 S 56 +22:48 +17:48
154 Jānis Dille 2008 0:58:12 VZ3 57 V 98 +22:50 +22:50
155 Dāvis Ziemelis 2129 Engures sportam / Engures vsk. 0:58:17 VZ1 12 V 99 +22:55 +14:19
156 Signe Brice 2234 0:58:25 SZ3 41 S 57 +23:03 +18:03
157 Emīls Žubulis 2232 0:58:26 VZ1 13 V 100 +23:04 +14:28
158 Jānis Butāns 2039 0:58:28 VZ3 58 V 101 +23:06 +23:06
159 Viesturs Želvis 2092 MIMUS 0:58:28 VZ3 59 V 102 +23:06 +23:06
160 Māra Krūmiņliepa 2203 Siemens 0:58:30 SZ3 42 S 58 +23:08 +18:08
161 Aija Bergfelde 2381 0:58:31 SZ2 9 S 59 +23:09 +15:27
162 Katrīna Stašinska 2195 0:58:32 SZ2 10 S 60 +23:10 +15:28
163 Kristīne Lejiņa-Kancīte 2068 0:58:33 SZ3 43 S 61 +23:11 +18:11
164 Līga Miķelsone 2298 0:58:36 SZ3 44 S 62 +23:14 +18:14
165 Andis Ābele 2395 0:58:41 VZ3 60 V 103 +23:19 +23:19
166 Vladimirs Tiščenko 2018 0:58:50 VZ3 61 V 104 +23:28 +23:28
167 Anete Danelsone 2212 Purva Kurmji 0:58:51 SZ3 45 S 63 +23:29 +18:29
168 Laura Hofmane 2169 VSK Noskrien / Brīvdabas Sporta Klubs / 712 0:59:01 SZ3 46 S 64 +23:39 +18:39
169 Mareks Makarovs 2147 Garkalnes MVV 0:59:10 VZ1 14 V 105 +23:48 +15:12
170 Reinis Briedis 2109 Engures sportam / Engures vsk. 0:59:11 VZ2 31 V 106 +23:49 +23:19
171 Edgars Pušmucāns 2043 0:59:14 VZ3 62 V 107 +23:52 +23:52
172 Ritvars Zakernicnijs 2368 Garkalnes MVV 0:59:21 VZ1 15 V 108 +23:59 +15:23
173 Margarita Gorškova 2184 0:59:24 SZ3 47 S 65 +24:02 +19:02
174 Sanita Svalba 2177 individuāli 0:59:27 SZ3 48 S 66 +24:05 +19:05
175 Emīls Tērauds 2049 alfatours.lv 0:59:28 VZ1 16 V 109 +24:06 +15:30
176 Armīns Meisters 2192 0:59:28 VZ3 63 V 110 +24:06 +24:06
177 Linda Bondare 2202 0:59:28 SZ2 11 S 67 +24:06 +16:24
178 Juris Pētersons 2216 0:59:31 VZ3 64 V 111 +24:09 +24:09
179 Žermēna Laupace 2252 0:59:37 SZ3 49 S 68 +24:15 +19:15
180 Juris Aploks 2375 0:59:55 VZ3 65 V 112 +24:33 +24:33
181 Ligita Mieze 2100 Radio SWH Kurzeme 1:00:00 SZ3 50 S 69 +24:38 +19:38
182 Egija Āboltiņa 2259 1:00:08 SZ3 51 S 70 +24:46 +19:46
183 Raimonds Tāle 2349 Brum Brum (Tu Jau Zini) 1:00:18 VZ3 66 V 113 +24:56 +24:56
184 Indra Bitēna 2097 Sardze 1:00:21 SZ3 52 S 71 +24:59 +19:59
185 Inita Čerbikova 2253 1:00:23 SZ3 53 S 72 +25:01 +20:01
186 Toms Gruziņš 2050 alfatours.lv 1:00:30 VZ1 17 V 114 +25:08 +16:32
187 Maruta Eriņa 2275 1:00:31 SZ2 12 S 73 +25:09 +17:27
188 Džeina Pūce 2148 VSK Noskrien 1:00:36 SZ3 54 S 74 +25:14 +20:14
189 Reinis Lācis 2110 Engures sportam / Engures vsk. 1:00:45 VZ2 32 V 116 +25:23 +24:53
190 Edgars Putnis 2379 1:00:45 VZ3 67 V 115 +25:23 +25:23
191 Kristīne Kutuzova 2320 1:00:48 SZ3 55 S 75 +25:26 +20:26
192 Gita Gintere Kikuste 2243 1:00:51 SZ3 56 S 76 +25:29 +20:29
193 Normunds Kalniņš 2268 1:00:51 VZ3 68 V 117 +25:29 +25:29
194 Daniela Lotocka 2124 Engures sportam / Engures vsk. 1:00:57 SZ1 9 S 77 +25:35 +18:07
195 Aivis Lapiņš 2149 Garkalnes MVV 1:01:03 VZ1 18 V 118 +25:41 +17:05
196 Maija Seņina 2070 1:01:09 SZ3 57 S 78 +25:47 +20:47
197 Jānis Laganovskis 2027 1:01:38 VZ3 69 V 119 +26:16 +26:16
198 Simona Radoviča 2359 Bize un bārda 1:01:53 SZ3 59 S 79 +26:31 +21:31
199 Inese Zelca 2180 zelc 1:01:53 SZ3 58 S 80 +26:31 +21:31
200 Aleksei Aseev 2182 zelc 1:01:53 VZ3 70 V 120 +26:31 +26:31
201 Gābija Hoksa 2327 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:01:57 SZ1 10 S 81 +26:35 +19:07
202 Agate Šerena 2157 Garkalnes MVV 1:01:58 SZ1 11 S 82 +26:36 +19:08
203 Ilga Dubovska 2335 1:02:03 SZ2 13 S 83 +26:41 +18:59
204 Katrīne Latkovska 2091 1:02:19 SZ3 60 S 84 +26:57 +21:57
205 Sanda Runte 2218 Trio 1:02:25 SZ3 61 S 85 +27:03 +22:03
206 Aija Zilberte 2137 1:02:26 SZ2 14 S 87 +27:04 +19:22
207 Evisa Krumholca 2238 Kalniem pāri 1:02:26 SZ3 62 S 86 +27:04 +22:04
208 Ieva Jurkāne 2143 1:02:27 SZ3 63 S 88 +27:05 +22:05
209 Zane Vanaga 2023 1:02:30 SZ3 64 S 89 +27:08 +22:08
210 Līva Grahoļska 2024 1:02:30 SZ3 65 S 90 +27:08 +22:08
211 Maksims Terehovics 2303 Aerobia 1:02:36 VZ3 71 V 121 +27:14 +27:14
212 Daiga Piebalga 2206 1:02:40 SZ3 66 S 91 +27:18 +22:18
213 Ieva Dulmane 2107 1:02:42 SZ3 67 S 92 +27:20 +22:20
214 Iveta Kraže 2290 VSK Noskrien 1:02:49 SZ3 68 S 93 +27:27 +22:27
215 Ludmila Klauža 2058 1:03:00 SZ3 69 S 94 +27:38 +22:38
216 Ģirts Kronbergs 2257 1:03:04 VZ3 72 V 122 +27:42 +27:42
217 Gunita Butāne 2020 1:03:12 SZ3 70 S 95 +27:50 +22:50
218 Sandra Zikmane 2256 1:03:20 SZ3 71 S 96 +27:58 +22:58
219 Kristine Kinda 2272 VSK Noskrien 1:03:27 SZ3 73 S 98 +28:05 +23:05
220 Dāvids Gulbis 2288 1:03:27 VZ1 19 V 123 +28:05 +19:29
221 Evita Baltiņa 2342 Volkswagen Team 1:03:27 SZ3 72 S 97 +28:05 +23:05
222 Sarmīte Makarova 2329 1:03:33 SZ3 74 S 99 +28:11 +23:11
223 Sandra Krasucka 2341 Volkswagen Team 1:03:34 SZ2 15 S 100 +28:12 +20:30
224 Zane Losinska 2007 1:03:39 SZ3 75 S 101 +28:17 +23:17
225 Liene Zvirbule 2088 1:03:42 SZ3 76 S 102 +28:20 +23:20
226 Katrīna Alute 2003 Limbaži 1:03:48 SZ1 12 S 103 +28:26 +20:58
227 Maira Petrova 2222 1:03:54 SZ3 77 S 104 +28:32 +23:32
228 Ieva Treija 2069 1:03:57 SZ3 78 S 105 +28:35 +23:35
229 Dita Feldmane 2131 Engures sportam / Engures vsk. 1:04:03 SZ1 13 S 106 +28:41 +21:13
230 Anda Pūce-Konošonoka 2009 Engures sportam / Tukums 1:04:04 SZ3 79 S 107 +28:42 +23:42
231 Kintija Priedniece 2030 OC 1:04:15 SZ3 80 S 108 +28:53 +23:53
232 Inga Vate 2045 1:04:30 SZ3 81 S 110 +29:08 +24:08
233 Dace Goško 2240 Piedzīvojumu meklētāji 1:04:30 SZ3 82 S 109 +29:08 +24:08
234 Sarmīte Banga 2291 bangasprivātprakse.lv 1:04:32 SZ3 83 S 111 +29:10 +24:10
235 Igors Buķis-Fleitmanis 2176 Zaļās Saules 1:04:33 VZ3 73 V 124 +29:11 +29:11
236 Olga Fleitmane-Buķe 2175 Zaļās Saules 1:04:34 SZ3 84 S 112 +29:12 +24:12
237 Mikus Semeneņa 2122 Engures sportam / Engures vsk. 1:04:41 VZ1 20 V 125 +29:19 +20:43
238 Anda Anmane 2142 Engures sportam / Engures vsk. 1:04:50 SZ2 16 S 113 +29:28 +21:46
239 Kristīne Graudiņa 2139 Engures sportam / Engures vsk. 1:04:52 SZ2 17 S 114 +29:30 +21:48
240 Arnita Freināte 2181 Engures sportam 1:04:53 SZ3 85 S 115 +29:31 +24:31
241 Lote Freināte 2134 Engures sportam / Engures vsk. 1:04:54 SZ1 14 S 116 +29:32 +22:04
242 Kaspars Dzērve 2260 1:04:54 VZ3 74 V 126 +29:32 +29:32
243 Inese Jevsejeva 2261 1:04:55 SZ3 86 S 117 +29:33 +24:33
244 Aleksandrs Voino 2187 1:05:15 VZ3 75 V 127 +29:53 +29:53
245 Diāna Skuja 2299 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:05:15 SZ1 15 S 118 +29:53 +22:25
246 Agnese Villere 2296 1:05:27 SZ3 88 S 119 +30:05 +25:05
247 Līga Felta 2337 1:05:27 SZ3 87 S 120 +30:05 +25:05
248 Evija Taurene 2015 Čiekuri 1:05:41 SZ2 18 S 121 +30:19 +22:37
249 Ekaterina Botanogova 2332 Eternal Running Party 1:05:47 SZ2 19 S 122 +30:25 +22:43
250 Agate Cīrule 2258 1:05:52 SZ3 89 S 123 +30:30 +25:30
251 Elīza Muzika 2295 1:05:52 SZ1 16 S 124 +30:30 +23:02
252 Ieva Rode 2387 1:05:53 SZ3 90 S 125 +30:31 +25:31
253 Rolands Pulkis 2248 1:05:55 VZ3 76 V 128 +30:33 +30:33
254 Alekss Indriksons 2352 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:06:08 VZ1 21 V 129 +30:46 +22:10
255 Valdis Indrikovs 2370 Langstiņi 1:06:08 VZ3 77 V 130 +30:46 +30:46
256 Dzintars Apsītis 2340 1:06:10 VZ3 78 V 131 +30:48 +30:48
257 Evija Ziediņa 2339 1:06:15 SZ3 91 S 126 +30:53 +25:53
258 Diāna Škļaruka 2053 1:06:22 SZ2 20 S 127 +31:00 +23:18
259 Evija Tauriņa 2040 VSK noskrien 1:06:42 SZ3 92 S 128 +31:20 +26:20
260 Agnese Tohva 2138 Engures sportam / Engures vsk. 1:06:44 SZ2 21 S 129 +31:22 +23:40
261 Lelde Katlāpe 2193 1:06:44 SZ2 22 S 130 +31:22 +23:40
262 Ilze Birzniece 2254 1:06:45 SZ3 93 S 131 +31:23 +26:23
263 Anete Balode 2119 Engures sportam / Engures vsk. 1:07:19 SZ2 23 S 132 +31:57 +24:15
264 Jēkabs Laizāns 2277 1:07:20 VZ1 22 V 132 +31:58 +23:22
265 Luīze Sila 2338 1:07:21 SZ2 24 S 133 +31:59 +24:17
266 Inga Braunere 2106 1:07:23 SZ3 94 S 134 +32:01 +27:01
267 Agnese Laizāne 2276 1:07:28 SZ3 95 S 135 +32:06 +27:06
268 Viktorija Kronberga 2127 Engures sportam / Engures vsk. 1:07:53 SZ1 17 S 136 +32:31 +25:03
269 Zanda Grūnvalde 2247 1:07:55 SZ3 96 S 137 +32:33 +27:33
270 Alberts Grāpis 2305 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:08:11 VZ1 23 V 134 +32:49 +24:13
271 Markuss Melnis 2319 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:08:11 VZ1 24 V 133 +32:49 +24:13
272 Dominiks Dadzītis 2318 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:08:12 VZ1 25 V 135 +32:50 +24:14
273 Laila Malzubre 2199 Zubru Trieciens 1:08:59 SZ3 97 S 138 +33:37 +28:37
274 Katrīna Daņilova 2316 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:09:04 SZ1 18 S 139 +33:42 +26:14
275 Agnese Sinkeviča 2173 1:09:17 SZ3 98 S 140 +33:55 +28:55
276 Endija Tomsone 2078 Siemens 1:09:24 SZ3 99 S 141 +34:02 +29:02
277 Evija Daņilova 2386 1:09:26 SZ3 100 S 142 +34:04 +29:04
278 Armands Ābols 2074 1:09:37 VZ3 79 V 136 +34:15 +34:15
279 Iveta Āboliņa-Ābola 2073 1:09:38 SZ3 101 S 143 +34:16 +29:16
280 Katrīna Kūkuma 2036 1:09:46 SZ3 102 S 144 +34:24 +29:24
281 Ilze Rusova 2382 1:09:49 SZ3 103 S 145 +34:27 +29:27
282 Simona Rutkovska 2245 VSK Noskrien 1:10:03 SZ2 25 S 146 +34:41 +26:59
283 Andris Klaužs 2059 1:10:14 VZ3 80 V 137 +34:52 +34:52
284 Helēna Skuja 2117 Engures sportam / Engures vsk. 1:10:19 SZ2 26 S 147 +34:57 +27:15
285 Līvija Muša 2054 Jūrmala 1:10:37 SZ3 104 S 148 +35:15 +30:15
286 Agneta Lūse 2210 1:10:52 SZ2 27 S 149 +35:30 +27:48
287 Ilze Spiridonova 2391 1:12:23 SZ3 105 S 150 +37:01 +32:01
288 Elva Vaivare 2105 Nesacenšos, tikai mēru, cik precīzs ir trases garums 1:12:42 SZ3 106 S 151 +37:20 +32:20
289 Oksana Zariņa - Jarohoviča 2093 ŠOKOPASTS.LV 1:12:51 SZ3 107 S 152 +37:29 +32:29
290 Rihards Šneiders 2230 COK Silva 1:13:26 VZ2 33 V 138 +38:04 +37:34
291 Dace Tītmane 2035 1:13:30 SZ3 108 S 153 +38:08 +33:08
292 Voldemārs Višņevskis 2151 Garkalnes MVV 1:13:45 VZ1 26 V 139 +38:23 +29:47
293 Inese Bāriņa 2345 1:13:47 SZ3 109 S 154 +38:25 +33:25
294 Ina Tērauda 2048 alfatours.lv 1:14:03 SZ3 110 S 155 +38:41 +33:41
295 Juris Gailis 2294 1:14:15 VZ2 34 V 140 +38:53 +38:23
296 Pārsla Sietiņa 2397 1:14:15 SZ2 28 S 156 +38:53 +31:11
297 Diāna Balode 2396 1:14:16 SZ2 29 S 157 +38:54 +31:12
298 Laura Zaharova 2279 1:14:19 SZ3 111 S 158 +38:57 +33:57
299 Dārta Momotkova 2132 Engures sportam / Engures vsk. 1:15:59 SZ1 19 S 159 +40:37 +33:09
300 Elīza Grīnvalde 2133 Engures sportam / Engures vsk. 1:16:00 SZ1 20 S 160 +40:38 +33:10
301 Daniela Fogule 2135 Engures sportam / Engures vsk. 1:16:01 SZ1 21 S 161 +40:39 +33:11
302 Liene Zuicena 2365 YUASA 1:16:05 SZ3 112 S 162 +40:43 +35:43
303 Zane Zaltnere 2353 1:16:40 SZ1 22 S 163 +41:18 +33:50
304 Dace Puga 2227 1:17:15 SZ3 113 S 164 +41:53 +36:53
305 Ingrīda Svoka 2037 1:19:12 SZ3 114 S 165 +43:50 +38:50
306 Jana Makarova 2164 Garkalnes MVV 1:20:10 SZ1 23 S 166 +44:48 +37:20
307 Milena Jermilova 2154 Garkalnes MVV 1:20:22 SZ1 24 S 167 +45:00 +37:32
308 Evija Tropiņa 2072 1:20:23 SZ2 30 S 168 +45:01 +37:19
309 Evita Kristovica 2125 Engures sportam / Engures vsk. 1:20:24 SZ1 25 S 169 +45:02 +37:34
310 Krista Zeltzaķe 2128 Engures sportam / Engures vsk. 1:20:25 SZ1 26 S 170 +45:03 +37:35
311 Vanesa Sīle 2167 Garkalnes MVV 1:22:51 SZ1 27 S 171 +47:29 +40:01
312 Sandra Orbe 2153 Garkalnes MVV 1:22:52 SZ1 28 S 172 +47:30 +40:02
313 Nikola Orlovska 2343 1:26:08 SZ1 29 S 173 +50:46 +43:18
314 Jolanta Rocēna 2356 VSK Noskrien 1:26:25 SZ3 115 S 174 +51:03 +46:03
315 Annija Rocēna 2357 Titurga 1:26:25 SZ2 31 S 175 +51:03 +43:21
316 Zane Krūmiņa 2158 Garkalnes MVV 1:26:54 SZ2 32 S 176 +51:32 +43:50
317 Rūta Kurpniece 2162 Garkalnes MVV 1:26:55 SZ2 33 S 177 +51:33 +43:51
318 Marta Kroiča 2159 Garkalnes MVV 1:26:57 SZ2 34 S 178 +51:35 +43:53
319 Renāte Grudule 2161 Garkalnes MVV 1:26:58 SZ2 35 S 179 +51:36 +43:54
320 Enija Garanča 2163 Garkalnes MVV 1:26:59 SZ2 36 S 180 +51:37 +43:55
321 Santa Pietkēviča 2348 1:27:26 SZ2 37 S 181 +52:04 +44:22
322 Emma Grāpe 2304 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 1:28:23 SZ1 30 S 182 +53:01 +45:33
323 Dzintars Straupe 2033 Straupes 1:38:36 VZ1 27 V 141 +1:03:14 +54:38
1000 Arta Pētersone 2026 DNF SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Jubelis 1100 Isostar 1:17:14 VB2 1 V 1 +00:00 +00:00 00:22 750 283 1033
2 Ugis Karasevs 1244 Kocēnu novads Rubene 1:22:24 VB2 2 V 2 +05:10 +05:10 00:42 703 146 849
3 Kristaps Starts 1032 Brīvsolis 1:32:59 VBJ 1 V 3 +15:45 +00:00 00:42 623 148 771
4 Māris Bisenieks 1054 OK 1:33:12 VB3 1 V 4 +15:58 +00:00 00:26 622 239 861
5 Ansis Mežulis 1038 Jūrmalas skrējēju klubs 1:34:27 VB3 2 V 5 +17:13 +01:15 00:30 613 205 818
6 Imants Kaldre 1030 VSK Noskrien 1:34:51 VB2 3 V 6 +17:37 +17:37 00:40 611 155 766
7 Ondrej Fikrle 1035 BKV 1:34:53 VB3 3 V 7 +17:39 +01:41 00:53 610 118 728
8 Juris Redisons 1105 Latvijas valsts meži 1:37:28 VB2 4 V 8 +20:14 +20:14 00:58 594 106 700
9 Laimonis Skadiņš 1171 VSK Noskrien / Ņergas 1:37:56 VB3 4 V 9 +20:42 +04:44 00:39 591 157 748
10 Artjoms Gerasimčiks 1055 1:38:27 VB2 5 V 10 +21:13 +21:13 01:15 588 83 671
11 Andris Neimanis 1062 Meridiāns 1:38:40 VBJ 2 V 11 +21:26 +05:41 00:36 587 173 760
12 Artis Pūcītis 1281 Race4Fun 1:38:41 VB2 6 V 12 +21:27 +21:27 00:39 587 157 744
13 Kaspars Adijāns 1119 VSK noskrien 1:39:25 VB2 7 V 13 +22:11 +22:11 00:27 583 231 814
14 Vjčeslavs Žunda 1263 LSC 1:39:57 VB2 8 V 14 +22:43 +22:43 00:38 580 161 741
15 Girts Mamajs 1287 Sigulda 1:40:05 VB2 9 V 15 +22:51 +22:51 00:43 579 144 723
16 Gints Rudzītis 1220 Vidzemes mērnieks / Ripoautocentrs 1:40:11 VB2 10 V 16 +22:57 +22:57 00:49 578 126 704
17 Laura Čakle 1089 MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils 1:40:19 SB2 1 S 1 +23:05 +00:00 00:36 750 240 990
18 Kalvis Alseika 1189 Vērgale 1:40:51 VBJ 3 V 17 +23:37 +07:52 00:28 574 218 792
19 Arnis Ābelītis 1052 Cēsis 1:41:03 VB4 1 V 18 +23:49 +00:00 00:39 573 159 732
20 Uģis Romanovskis 1150 1:42:14 VB2 11 V 19 +25:00 +25:00 00:46 567 135 702
21 Arnis Šūlmeisters 1050 Cēsis 1:42:42 VB3 5 V 20 +25:28 +09:30 01:00 564 103 667
22 Mārtiņš Pjalkovskis 1236 1:43:29 VBJ 4 V 21 +26:15 +10:30 00:45 560 137 697
23 Aleksandrs Jansons 1188 1:43:40 VB2 12 V 22 +26:26 +26:26 00:51 559 121 680
24 Toms Kaufmanis 1228 Maratona klubs, NBS 1:43:49 VBJ 5 V 23 +26:35 +10:50 00:55 558 112 670
25 Guntis Kārkliņš 1207 Saldus 1:43:53 VB2 13 V 24 +26:39 +26:39 00:38 558 164 722
26 Kristaps Pilskalns 1042 GC 1:44:42 VB2 14 V 25 +27:28 +27:28 00:53 553 116 669
27 Armands Sudrabs 1103 VSK Noskrien 1:45:32 VB2 15 V 26 +28:18 +28:18 00:35 549 177 726
28 Sandis Kanbergs 1107 Brīvsolis 1:45:39 VB2 16 V 27 +28:25 +28:25 00:56 548 111 659
29 Dzintars Ruņenieks 1289 Volkswagen 1:45:48 VBJ 6 V 28 +28:34 +12:49 00:38 547 162 709
30 Guntis Dude 1147 Augstkalne 1:46:07 VB4 2 V 29 +28:53 +05:04 00:39 546 160 706
31 Uvis Braunfelds 1218 Moller Auto Ventspils 1:46:38 VB3 6 V 30 +29:24 +13:26 00:55 543 113 656
32 Anrijs Hodžajevs 1104 STARCO 1:46:52 VB2 17 V 31 +29:38 +29:38 00:49 542 126 668
33 Guna Kudrjavceva 1235 1:46:59 SB2 2 S 2 +29:45 +06:40 00:59 703 146 849
34 Pēteris Stepiņš 1185 Purva Kurmji 1:47:14 VB2 18 V 32 +30:00 +30:00 00:33 540 185 725
35 Laura Lapiņa 1157 Veikals Maratons 1:47:20 SB3 1 S 3 +30:06 +00:00 00:56 701 155 856
36 Artūrs Ozoliņš 1282 1:47:30 VBJ 7 V 33 +30:16 +14:31 00:50 539 123 662
37 Uldis Kleinbergs 1199 Ko Te Notiek? 1:47:39 VB2 19 V 34 +30:25 +30:25 00:35 538 177 715
38 Einārs Paass 1153 1:48:02 VB2 20 V 35 +30:48 +30:48 00:52 536 120 656
39 Tālis Paeglis 1088 2 KOKI UN CITI ZVĒRI/VSK Noskrien 1:48:53 VB2 21 V 36 +31:39 +31:39 00:44 532 142 674
40 Juris Visockis 1226 Engures sportam 1:49:25 VB2 22 V 37 +32:11 +32:11 00:44 529 142 671
41 Klāvs Zārdiņš 1143 īsie&tuklie 1:49:41 VB2 23 V 38 +32:27 +32:27 00:46 528 134 662
42 Karl Plaude 1245 Aerobia 1:49:53 VB2 24 V 39 +32:39 +32:39 00:46 527 135 662
43 Uģis Ģērmanis 1277 1:50:03 VB2 25 V 40 +32:49 +32:49 00:48 526 130 656
44 Reinis Skorovs 1264 1:51:06 VBJ 8 V 41 +33:52 +18:07 00:34 521 184 705
45 Rūdolfs Puķītis 1265 Sporto Dabā 1:51:15 VB2 26 V 42 +34:01 +34:01 00:53 521 118 639
46 Anete Bauere 1058 VSK Noskrien 1:51:21 SBJ 1 S 4 +34:07 +00:00 00:55 676 156 832
47 Anita Liepina 1021 1:51:22 SB3 2 S 5 +34:08 +04:02 01:06 676 130 806
48 Henrihs Petrovskis 1023 VSK Noskrien 1:51:43 VB2 27 V 43 +34:29 +34:29 00:55 518 113 631
49 Kristers Kuģenieks 1271 1:51:43 VBJ 9 V 44 +34:29 +18:44 00:36 518 170 688
50 Kaspars Štramanis 1266 Cēsu alus 1:51:46 VB2 28 V 45 +34:32 +34:32 01:01 518 103 621
51 Ilze Cahrausa 1117 1:51:48 SB2 3 S 6 +34:34 +11:29 00:49 673 177 850
52 Normunds Zauls 1001 Limbazi 1:51:57 VB3 7 V 46 +34:43 +18:45 00:54 517 115 632
53 Jevgenijs Razumovs 1246 Aerobia 1:52:21 VB2 29 V 47 +35:07 +35:07 01:03 516 99 615
54 Ģirts Bulāns 1040 Skaidas pa gaisu/VSK Noskrien 1:52:35 VB2 30 V 48 +35:21 +35:21 00:51 515 122 637
55 Svajunas Sukackas 1026 SESE.BROLIS RUNNING TYM 1:52:41 VB2 31 V 49 +35:27 +35:27 00:38 514 163 677
56 Ingus Barkāns 1193 1:52:54 VB2 32 V 50 +35:40 +35:40 00:38 513 162 675
57 Raitis Radziņš 1288 Volkswagen 1:52:56 VB2 33 V 51 +35:42 +35:42 00:52 513 119 632
58 Kristaps Palmakovskis 1102 Cesvaine 1:52:58 VBJ 10 V 52 +35:44 +19:59 00:57 513 108 621
59 Ance Rieksta 1114 1:52:59 SBJ 2 S 7 +35:45 +01:38 00:58 666 149 815
60 Agnis Bērziņš 1084 VSK Noskrien 1:53:17 VB2 34 V 53 +36:03 +36:03 00:26 511 233 744
61 Atis Sporāns 1209 OSC 1:53:17 VBJ 11 V 54 +36:03 +20:18 00:52 511 119 630
62 Atis Artemjevs 1270 1:53:24 VB2 35 V 55 +36:10 +36:10 02:13 511 47 558
63 Aleksandrs Judkins 1158 1:53:35 VB2 36 V 56 +36:21 +36:21 00:52 510 119 629
64 Andris Voroņko 1211 Dzīvesprieks 1:53:38 VBJ 12 V 57 +36:24 +20:39 00:35 510 176 686
65 Uldis Daugaviņš 1065 1:53:39 VB2 37 V 58 +36:25 +36:25 00:48 510 130 640
66 Dainis Bautris 1155 TavamSportam.lv 1:53:53 VB2 38 V 59 +36:39 +36:39 00:49 509 128 637
67 Viesturs Puriņš 1230 1:54:04 VB3 8 V 60 +36:50 +20:52 00:51 508 121 629
68 Guntars Avdejevs 1007 Zaķi 1 1:55:01 VB3 9 V 61 +37:47 +21:49 01:08 504 91 595
69 Linda Katlapa 1275 Veikals Maratons 1:55:03 SB2 4 S 8 +37:49 +14:44 00:53 654 161 815
70 Māris Vīlips 1002 Vīle 1:55:16 VB3 10 V 62 +38:02 +22:04 00:44 503 141 644
71 Dainars Albužis 1168 PTM 1:55:20 VB2 39 V 63 +38:06 +38:06 00:50 502 124 626
72 Dmitrijs Ruskovs 1148 VSK Noskrien 1:55:21 VB2 40 V 64 +38:07 +38:07 00:47 502 133 635
73 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1069 Paduza & Apti 1:55:22 VB2 41 V 65 +38:08 +38:08 00:53 502 116 618
74 Kristaps Šablinskis 1237 ISOSTAR 1:56:09 VB2 42 V 66 +38:55 +38:55 01:02 499 101 600
75 Evija Melberga 1083 VSK Noskrien 1:56:14 SBJ 3 S 9 +39:00 +04:53 00:59 647 146 793
76 Edijs Jundzis 1286 1:56:17 VB2 43 V 67 +39:03 +39:03 00:53 498 117 615
77 Ainārs Arnicāns 1051 VSK Noskrien 1:56:40 VB3 11 V 68 +39:26 +23:28 00:54 497 115 612
78 Andris Prindulis 1115 1:56:48 VB2 44 V 69 +39:34 +39:34 01:03 496 99 595
79 Nauris Zariņš 1024 1:56:55 VB2 45 V 70 +39:41 +39:41 00:54 495 115 610
80 Normunds Grava 1090 OK Alnis 1:56:59 VB3 12 V 71 +39:45 +23:47 00:55 495 113 608
81 Eduards Bura 1248 1:57:27 VB3 13 V 72 +40:13 +24:15 00:31 493 200 693
82 Klinta Lauska 1233 ISOSTAR 1:57:37 SBJ 4 S 10 +40:23 +06:16 00:58 640 147 787
83 Kārlis Cinis 1008 1:57:55 VB2 46 V 73 +40:41 +40:41 00:50 491 124 615
84 Līga Līdumniece 1210 1:57:57 SB2 5 S 11 +40:43 +17:38 00:52 638 165 803
85 Vineta Pētersone 1260 Volkswagen Team 1:58:04 SB2 6 S 12 +40:50 +17:45 01:10 637 123 760
86 Juris Zariņš 1261 Volkswagen Team 1:58:09 VB3 14 V 74 +40:55 +24:57 00:43 490 143 633
87 Ella Valtmane 1126 1:58:11 SB2 7 S 13 +40:57 +17:52 01:09 637 125 762
88 Lauma Žubule 1166 Lūzumpunkts 1:58:32 SB2 8 S 14 +41:18 +18:13 01:09 635 124 759
89 Mārtiņš Pētersons 1169 Tukuma golfa klubs 1:58:35 VB2 47 V 75 +41:21 +41:21 00:47 488 132 620
90 Normunds Paško 1267 LSC 1:58:55 VB3 15 V 76 +41:41 +25:43 00:55 487 113 600
91 Dainis Driņķis 1131 Natālijas Draudziņas vidusskola 1:59:04 VB3 16 V 77 +41:50 +25:52 01:03 486 99 585
92 Dāvis Serdāns 1197 1:59:05 VB2 48 V 78 +41:51 +41:51 00:28 486 220 706
93 Linda Beldava 1111 VSK Noskrien 1:59:22 SB2 9 S 15 +42:08 +19:03 00:57 630 151 781
94 Konstantīns Vasiljevs 1064 1:59:49 VB2 49 V 79 +42:35 +42:35 00:48 483 130 613
95 Lauris Zilveris 1180 1:59:52 VB2 50 V 80 +42:38 +42:38 00:34 483 182 665
96 Ieva Zirne 1214 2:00:00 SB2 10 S 16 +42:46 +19:41 00:58 627 149 776
97 Artūrs Hirkovskis 1127 Mailigen 2:00:03 VB2 51 V 81 +42:49 +42:49 00:58 483 107 590
98 Renārs Pūce 1044 COK Silva 2:00:08 VB2 52 V 82 +42:54 +42:54 00:59 482 106 588
99 Jānis Zārdiņš 1145 īsie&tuklie 2:00:15 VBJ 13 V 83 +43:01 +27:16 01:05 482 96 578
100 Sandis Radziņš 1079 2:00:26 VBJ 14 V 84 +43:12 +27:27 01:01 481 103 584
101 Rasa Grāvīte 1080 2:00:28 SBJ 5 S 17 +43:14 +09:07 01:00 625 144 769
102 Līga Eriņa 1240 2:00:33 SB2 11 S 18 +43:19 +20:14 00:57 624 152 776
103 Eduards Mozulis 1251 Engures sportam 2:00:51 VB2 53 V 85 +43:37 +43:37 01:11 479 88 567
104 Kārlis Laizāns 1190 2:01:32 VBJ 15 V 86 +44:18 +28:33 00:41 477 150 627
105 Jānis Siliņš 1198 Race4Fun 2:01:33 VB2 54 V 87 +44:19 +44:19 01:01 477 101 578
106 Juris Līpacis 1280 2:01:46 VB3 17 V 88 +44:32 +28:34 01:03 476 99 575
107 Laura Stūrīte 1106 Brīvsolis 2:02:06 SB2 12 S 19 +44:52 +21:47 01:04 616 135 751
108 Normunds Līdums 1179 2:02:11 VB3 18 V 89 +44:57 +28:59 01:02 474 101 575
109 Edgars Puriņš 1178 2:02:12 VB3 19 V 90 +44:58 +29:00 00:57 474 109 583
110 Zane Tilta 1161 Veikals Maratons 2:02:23 SB2 13 S 20 +45:09 +22:04 00:57 615 150 765
111 Toms Vandzbergs 1099 YUASA 2:02:23 VBJ 16 V 91 +45:09 +29:24 00:36 473 170 643
112 Svetlana Puce 1140 712 / Brīvdabas sporta klubs 2:02:29 SB3 3 S 21 +45:15 +15:09 01:07 614 128 742
113 Gints Freināts 1159 Engures sportam 2:02:52 VB2 55 V 93 +45:38 +45:38 00:47 471 132 603
114 Jānis Jekšēvics 1272 2:02:52 VB2 56 V 92 +45:38 +45:38 01:05 471 96 567
115 Kārlis Būmeisters 1259 Ka-BUM 2:03:14 VB2 57 V 94 +46:00 +46:00 00:00 470 0 470
116 Arita Meņģe 1239 2:03:18 SB2 14 S 22 +46:04 +22:59 01:18 610 111 721
117 Sandra Rocēna 1098 Skrienam priekam! 2:03:19 SB3 4 S 23 +46:05 +15:59 01:06 610 131 741
118 Kaspars Kārkliņš 1194 Veikals 42km 195m 2:03:25 VB3 20 V 95 +46:11 +30:13 01:11 469 88 557
119 Janis Kopmanis 1011 2:03:34 VB3 21 V 96 +46:20 +30:22 01:00 469 104 573
120 Jānis Pūgulis 1070 Baltais Kalns 2:03:35 VBJ 17 V 97 +46:21 +30:36 00:47 469 132 601
121 Aigars Eglājs 1170 Pa vienam 2:04:30 VB2 58 V 98 +47:16 +47:16 01:10 465 89 554
122 Andris Baikovs 1029 VSKS 2:04:35 VB2 59 V 99 +47:21 +47:21 00:58 465 107 572
123 Kaspars Prauliņš 1063 2:04:37 VB2 60 V 100 +47:23 +47:23 00:53 465 117 582
124 Džanita Freija 1120 Maratona klubs/Turlava 2:04:38 SB3 5 S 24 +47:24 +17:18 01:10 604 123 727
125 Guntis Leimanis 1076 2:04:43 VB2 61 V 101 +47:29 +47:29 01:01 464 103 567
126 Aivars Mozulis 1247 Engures sportam 2:04:50 VB3 22 V 102 +47:36 +31:38 01:03 464 99 563
127 Alvis Cimža 1191 2:04:59 VBJ 18 V 103 +47:45 +32:00 00:43 463 145 608
128 Līva Arāja 1081 2:05:08 SBJ 6 S 25 +47:54 +13:47 00:56 601 155 756
129 Gints Ošiņš 1255 SK Kenijas Brieži 2:05:13 VB3 23 V 104 +47:59 +32:01 01:04 463 97 560
130 Alina Rence 1234 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:05:15 SB2 15 S 26 +48:01 +24:56 01:12 601 120 721
131 Monika Lemese 1262 LSC 2:05:15 SB3 6 S 27 +48:01 +17:55 01:11 601 121 722
132 Andis Zariņš 1182 2:05:56 VB2 62 V 105 +48:42 +48:42 00:45 460 137 597
133 Valters Grāvelis 1177 2:05:57 VB2 63 V 106 +48:43 +48:43 00:40 460 153 613
134 Intars Albužis 1243 PTM 2:06:16 VB2 64 V 107 +49:02 +49:02 00:57 459 108 567
135 Reinis Auziņš 1223 2:06:49 VB2 65 V 108 +49:35 +49:35 01:02 457 101 558
136 Mārtiņš Gūtmanis 1019 Engures sportam 2:06:58 VB2 66 V 109 +49:44 +49:44 00:32 456 192 648
137 Māris Sardiko 1139 2:07:08 VBJ 19 V 110 +49:54 +34:09 00:49 456 126 582
138 Indulis Bukans 1163 VSK Noskrien 2:07:26 VB4 3 V 111 +50:12 +26:23 01:09 455 91 546
139 Evita Zariņa 1149 VSK Noskrien 2:07:46 SB2 16 S 28 +50:32 +27:27 01:12 589 120 709
140 Raitis Maurāns 1250 2:07:46 VB2 67 V 112 +50:32 +50:32 01:11 453 87 540
141 Ojārs Rudzītis 1087 2:07:55 VB3 24 V 113 +50:41 +34:43 01:12 453 86 539
142 Māra Braslava 1071 - 2:08:04 SBJ 7 S 29 +50:50 +16:43 01:02 587 138 725
143 Raimonds Meija 1183 VSK Noskrien 2:08:12 VB2 68 V 114 +50:58 +50:58 00:47 452 132 584
144 Kristīne Sekace 1116 Kustību telpa 2:08:17 SB2 17 S 30 +51:03 +27:58 01:10 586 123 709
145 Jānis Sedlenieks 1074 VSK Noskrien 2:08:20 VB2 69 V 115 +51:06 +51:06 00:53 451 116 567
146 Kristaps Vilks 1186 2:08:25 VB2 70 V 116 +51:11 +51:11 00:54 451 115 566
147 Mārtiņš Laizāns 1187 2:08:36 VB2 71 V 117 +51:22 +51:22 00:55 450 112 562
148 Vidis Baltais 1048 YUASA 2:09:07 VB3 25 V 118 +51:53 +35:55 00:55 449 114 563
149 Kārlis Igals 1283 memais.com 2:09:19 VB2 72 V 119 +52:05 +52:05 01:12 448 86 534
150 Agris Spalviņš 1238 Rauna 2:09:20 VB3 26 V 120 +52:06 +36:08 01:26 448 73 521
151 Kārlis Udrass 1217 2:09:51 VB2 73 V 121 +52:37 +52:37 01:16 446 82 528
152 Mārtiņš Malzubris 1175 Zubru Trieciens 2:09:55 VB2 74 V 122 +52:41 +52:41 01:02 446 100 546
153 Dārta Indriksone 1101 2:10:07 SB2 18 S 31 +52:53 +29:48 01:12 578 120 698
154 Rihards Bergs 1192 LĒNĀK IR ILGĀK 2:10:12 VB2 75 V 123 +52:58 +52:58 01:00 445 104 549
155 Didzis Pētersons 1174 sk "Tērauds""" 2:10:17 VB3 27 V 124 +53:03 +37:05 00:40 445 153 598
156 Inta Cīmure 1113 2:10:40 SB2 19 S 32 +53:26 +30:21 01:18 576 111 687
157 Raivis Palmakovskis 1224 Cesvaine 2:10:43 VB2 76 V 125 +53:29 +53:29 01:01 443 102 545
158 Ilva Kārkliņa 1162 2:10:47 SB3 7 S 33 +53:33 +23:27 00:49 575 176 751
159 Sintija Rudzīte 1252 Maratona klubs/VSK Noskrien 2:11:03 SB2 20 S 34 +53:49 +30:44 01:09 574 125 699
160 Madara Šneidere 1046 COK Silva 2:11:22 SB2 21 S 35 +54:08 +31:03 00:54 573 159 732
161 Guntis Strautiņš 1124 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:11:28 VBJ 20 V 126 +54:14 +38:29 00:53 441 117 558
162 Rigonda Nudiena 1036 2:11:36 SB2 22 S 36 +54:22 +31:17 01:24 572 103 675
163 Zane Stankeviča 1133 VSK Noskrien 2:11:50 SB2 23 S 37 +54:36 +31:31 01:18 571 111 682
164 Māris Ūselis 1027 VSK Noskrien 2:12:11 VB2 77 V 127 +54:57 +54:57 00:27 438 225 663
165 Guna Ūsele 1020 VSK Noskrien 2:12:12 SB2 24 S 38 +54:58 +31:53 00:49 569 175 744
166 Gunita Gailāne 1269 2:12:27 SBJ 8 S 39 +55:13 +21:06 01:02 568 140 708
167 Ivars Bebris 1137 2:12:45 VB3 28 V 128 +55:31 +39:33 01:06 436 94 530
168 Māra Viška 1156 DEKO SPACE 2:12:55 SB2 25 S 40 +55:41 +32:36 01:06 566 130 696
169 Uldis Benhens 1061 Lyngson 2:13:15 VB3 29 V 129 +56:01 +40:03 01:14 435 84 519
170 Toms Rusovs 1109 2:13:48 VB2 78 V 130 +56:34 +56:34 00:22 433 279 712
171 Aivars Birks 1219 VSK Noskrien 2:14:03 VB3 30 V 131 +56:49 +40:51 01:36 432 65 497
172 Valdis Rocēns 1091 VSK NOSKRIEN 2:14:37 VB3 31 V 132 +57:23 +41:25 01:05 430 96 526
173 Kristīne Balanasa 1241 Virsotne/MARMOT 2:14:48 SB2 26 S 41 +57:34 +34:29 01:14 558 117 675
174 Igors Hoļavins 1202 Sauszemes spēku kājnieku brigāde 2:15:08 VB2 79 V 133 +57:54 +57:54 00:44 429 142 571
175 Māra Eižvērtiņa 1249 2:15:11 SB2 27 S 42 +57:57 +34:52 00:51 557 169 726
176 Jānis Kārkliņš 1181 K2 2:15:17 VB3 32 V 134 +58:03 +42:05 01:20 428 78 506
177 Armands Alksnis 1274 2:15:21 VB3 33 V 135 +58:07 +42:09 01:32 428 68 496
178 Valdis Zilveris 1208 2:15:38 VB2 80 V 136 +58:24 +58:24 00:53 427 117 544
179 Iveta Kudrjavceva 1134 2:15:44 SB4 1 S 43 +58:30 +00:00 01:17 554 112 666
180 Dace Ūsele 1110 2:15:52 SB2 28 S 44 +58:38 +35:33 01:01 554 141 695
181 Didzis Arbidāns 1206 2:16:27 VB2 81 V 137 +59:13 +59:13 01:10 425 89 514
182 Marts Kalniņš 1138 EBS Materiāli būvniecībai 2:16:31 VB3 34 V 138 +59:17 +43:19 01:11 424 87 511
183 Egnārs Gudriķis 1085 ASICS 2:16:52 VB2 82 V 139 +59:38 +59:38 01:14 423 84 507
184 Inese Leimane 1060 2:16:59 SB2 29 S 45 +59:45 +36:40 01:04 549 135 684
185 Uldis Arbidāns 1132 2:17:04 VB3 35 V 140 +59:50 +43:52 01:02 423 100 523
186 Agnese Zardina 1015 isie&tuklie 2:17:15 SB2 30 S 46 +1:00:01 +36:56 01:19 548 109 657
187 Ilga Žeibe 1229 VSK Noskrien 2:17:59 SB3 8 S 47 +1:00:45 +30:39 01:17 545 112 657
188 Anna Freimane 1047 Auseklis 2:18:03 SBJ 9 S 48 +1:00:49 +26:42 00:53 545 161 706
189 Andris Vanadziņš 1154 2:18:04 VB4 4 V 141 +1:00:50 +37:01 01:11 420 87 507
190 Aleksandrs Feļsins 1276 2:18:31 VB2 83 V 142 +1:01:17 +1:01:17 00:59 418 106 524
191 Līga Ganiņa 1082 2:18:35 SB2 31 S 49 +1:01:21 +38:16 01:41 543 86 629
192 Kristīne Freimane 1025 Auseklis 2:18:58 SBJ 10 S 50 +1:01:44 +27:37 01:02 541 138 679
193 Aija Andersone 1086 VIAA 2:19:25 SB2 32 S 51 +1:02:11 +39:06 01:45 540 82 622
194 Baiba Litvina 1257 Gardēži 2:19:25 SB2 33 S 52 +1:02:11 +39:06 01:07 540 129 669
195 Normunds Kārkliņš 1022 GrST 2:20:39 VB3 36 V 143 +1:03:25 +47:27 01:25 412 73 485
196 Edmunds Lācis 1125 2:20:47 VB2 84 V 144 +1:03:33 +1:03:33 01:28 411 71 482
197 Juris Rocēns 1130 VSK Noskrien 2:20:51 VB3 37 V 145 +1:03:37 +47:39 00:45 411 138 549
198 Zane Zamarina 1034 VSK Noskrien / Skaidas pa gaisu 2:21:10 SB2 34 S 53 +1:03:56 +40:51 01:12 533 120 653
199 Renāte Kārkliņa 1078 2:21:11 SBJ 11 S 54 +1:03:57 +29:50 01:09 533 125 658
200 Gatis Litvins 1225 Gardēži 2:21:39 VB2 85 V 146 +1:04:25 +1:04:25 01:24 409 74 483
201 Rihards Pihockis 1258 ĀdažiVelo 2:21:41 VB2 86 V 147 +1:04:27 +1:04:27 00:41 409 150 559
202 Mārtiņš Jarohovičs 1108 ŠOKOPASTS.LV 2:21:56 VB2 87 V 148 +1:04:42 +1:04:42 01:30 408 69 477
203 Liene Bikše 1093 socktoys.lv 2:22:14 SB2 35 S 55 +1:05:00 +41:55 01:07 529 128 657
204 Gints Buraks 1012 Arodbiedrību koordinācijas centrs 2:22:15 VB2 88 V 149 +1:05:01 +1:05:01 01:06 407 95 502
205 Inese Lagzdiņa 1037 2:22:33 SB2 36 S 56 +1:05:19 +42:14 01:06 528 131 659
206 Edgars Beigarts 1213 PTM 2:23:08 VB2 89 V 150 +1:05:54 +1:05:54 01:18 405 80 485
207 Laima Baltiņa 1004 VSK Noskrien 2:23:11 SBJ 12 S 57 +1:05:57 +31:50 01:26 525 101 626
208 Anda Lukstiņa 1215 LVM/Mammadaba 2:23:12 SB2 37 S 58 +1:05:58 +42:53 01:26 525 100 625
209 Astrīda Celmiņa 1165 2:23:21 SB3 9 S 59 +1:06:07 +36:01 01:06 525 130 655
210 Dainis Mors 1151 2:23:27 VB3 38 V 151 +1:06:13 +50:15 01:12 404 86 490
211 Iveta Rutkovska 1075 Noskrien 2:23:43 SB3 10 S 60 +1:06:29 +36:23 01:18 524 111 635
212 Ilze Stundiņa 1152 VSK Noskrien 2:23:56 SB2 38 S 61 +1:06:42 +43:37 01:06 523 130 653
213 Ērika Urtāne 1195 VANAGI 2:24:08 SB2 39 S 62 +1:06:54 +43:49 01:25 522 101 623
214 Inga Pavloviča 1135 2:24:12 SB2 40 S 63 +1:06:58 +43:53 01:31 522 95 617
215 Santa Roze 1216 VSK Noskrien/Divplākšņi 2:24:12 SB3 11 S 64 +1:06:58 +36:52 01:27 522 99 621
216 Jānis Spirģis 1254 Engures sportam / Tukums 2:24:24 VB2 90 V 152 +1:07:10 +1:07:10 01:30 401 69 470
217 Jānis Tērauds 1067 alfatours.lv 2:25:53 VB3 39 V 153 +1:08:39 +52:41 00:24 397 259 656
218 Ļuba Tihomirova 1056 VSK Noskrien 2:26:48 SBJ 13 S 65 +1:09:34 +35:27 01:24 513 103 616
219 Didzis Ceriņš 1033 Maratona Klubs 2:27:09 VB3 40 V 154 +1:09:55 +53:57 01:25 394 73 467
220 Agnese Caune 1092 ELEVATION 2:28:32 SB2 41 S 66 +1:11:18 +48:13 01:24 507 103 610
221 Rolands Rullis 1129 Garkalnes MVV 2:29:44 VBJ 21 V 155 +1:12:30 +56:45 01:05 387 96 483
222 Sandra Legzdiņa 1141 VSK Noskrien 2:31:29 SB3 12 S 67 +1:14:15 +44:09 03:22 497 43 540
223 Lelde Broka 1006 VSK Noskrien 2:32:46 SB2 42 S 68 +1:15:32 +52:27 01:06 492 130 622
224 Valdis Sirsniņš 1112 Scania 2:34:07 VB4 5 V 156 +1:16:53 +53:04 01:16 376 82 458
225 Māra Lākute 1122 2:34:11 SB2 43 S 69 +1:16:57 +53:52 01:02 488 140 628
226 Kristīne Voginta 1268 2:34:29 SB2 44 S 70 +1:17:15 +54:10 01:35 487 91 578
227 Vilnis Liepiņš 1232 Carnikavas sporta centrs 2:35:31 VB4 6 V 157 +1:18:17 +54:28 01:06 372 94 466
228 Mārtiņš Puriņš 1136 2:36:56 VB2 91 V 158 +1:19:42 +1:19:42 01:23 369 75 444
229 Dace Baumane 1097 VSK Noskrien / Engures sportam 2:38:49 SB2 45 S 71 +1:21:35 +58:30 01:53 474 76 550
230 Santa Tinkusa 1017 2:38:53 SB2 46 S 72 +1:21:39 +58:34 01:35 474 91 565
231 Antra Lukševica 1176 2:38:57 SB2 47 S 73 +1:21:43 +58:38 01:51 473 78 551
232 Jānis Laursons 1095 2:40:04 VBJ 22 V 159 +1:22:50 +1:07:05 00:56 362 111 473
233 Vita Grahovska 1077 2:42:42 SB2 48 S 74 +1:25:28 +1:02:23 01:25 462 101 563
234 Gaida Ķerve 1121 2:43:00 SB4 2 S 75 +1:25:46 +27:16 01:11 462 122 584
235 Kristīne Tjarve 1253 2:44:36 SB2 49 S 76 +1:27:22 +1:04:17 01:52 457 77 534
236 Inta Amoliņa 1014 VSK Noskrien 2:47:27 SB4 3 S 77 +1:30:13 +31:43 01:54 449 76 525
237 Evita Ozola 1068 2:48:42 SB2 50 S 78 +1:31:28 +1:08:23 01:33 446 93 539
238 Inese Ozola 1096 Swedbank 2:50:12 SB2 51 S 79 +1:32:58 +1:09:53 01:49 442 79 521
239 Eva Puriņa 1167 2:51:02 SB2 52 S 80 +1:33:48 +1:10:43 01:31 440 95 535
240 Sanita Šaitere 1049 2:55:05 SB3 13 S 81 +1:37:51 +1:07:45 01:14 430 117 547
241 Benita Ločmele 1059 Nūjo ar vēju 2:58:20 SB4 4 S 82 +1:41:06 +42:36 01:15 422 115 537
242 Sanita Bitko 1273 Briedis Bedrē Brikšķināja 3:03:51 SB2 53 S 83 +1:46:37 +1:23:32 01:37 409 89 498
243 Olga Mote 1172 3:06:38 SB2 54 S 84 +1:49:24 +1:26:19 01:32 403 94 497
244 Leonīds Legzdiņš 1227 3:07:35 VB4 7 V 160 +1:50:21 +1:26:32 01:26 309 73 382
245 Atis Brikmanis 1142 3:11:18 VB2 92 V 161 +1:54:04 +1:54:04 02:06 303 49 352
246 Līga Laganovska 1009 AD FITNESS 3:11:56 SB3 14 S 85 +1:54:42 +1:24:36 01:48 392 80 472
247 Aija Orniņa 1164 3:11:57 SB3 15 S 86 +1:54:43 +1:24:37 01:39 392 87 479
1000 Līga Liepa 1057 SK Ozolnieki DNF SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Guna Berga 1066 DNF SB3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ričards Stibe 1212 DNF VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ieva Dzirnupe 1279 Eternal Running Party DNF SB3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Mikus Ulmanis 1278 DNF VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
LŪSIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 188 1:40:50 VLJ 1 V 1 +00:00 +00:00 00:25 1000 249 1249
2 Kristaps Kaimiņš 194 Digitālā Pele 1:45:59 VL2 1 V 2 +05:09 +00:00 00:31 951 197 1148
3 Andris Ronimoiss 57 GC 1:46:25 VL2 2 V 3 +05:35 +00:26 00:31 948 198 1146
4 Anatolijs Macuks 229 Jēkabpils sporta centrs 1:47:54 VL2 3 V 4 +07:04 +01:55 00:42 935 148 1083
5 Gints Lūsis 170 MySport Veikals 1:49:45 VL2 4 V 5 +08:55 +03:46 00:22 919 274 1193
6 Kristaps Broks 1 VSK Noskrien 1:54:01 VL2 5 V 6 +13:11 +08:02 00:31 884 201 1085
7 Kārlis Vanags 169 MySport Veikals 1:54:42 VL2 6 V 7 +13:52 +08:43 00:28 879 223 1102
8 Mārtiņš Puriņš 12 Ņergas/Isostar 2:00:28 VL2 8 V 9 +19:38 +14:29 00:20 837 300 1137
9 Jānis Viškers 195 Murexplorer/Taku Skrējējs 2:01:05 VL2 9 V 10 +20:15 +15:06 00:37 833 168 1001
10 Mārtiņš Plaudis 67 VSK Noskrien 2:01:07 VLJ 2 V 11 +20:17 +20:17 00:38 833 161 994
11 Kristaps Magone 230 OK Meridiāns 2:02:51 VLJ 3 V 12 +22:01 +22:01 00:41 821 152 973
12 Juris Damškalns 171 MySport Veikals 2:03:54 VL2 10 V 13 +23:04 +17:55 00:28 814 221 1035
13 Gatis Lubāns 127 Mežsusuri 2:04:27 VL2 11 V 14 +23:37 +18:28 00:36 810 172 982
14 Juris Šehtels 211 Dūnas 2:05:33 VL3 1 V 15 +24:43 +00:00 00:36 803 172 975
15 Vents Lupkins 214 2:07:17 VLJ 4 V 16 +26:27 +26:27 00:33 792 185 977
16 Juris Gudēvics-Liepiņš 140 2:07:39 VL2 12 V 17 +26:49 +21:40 00:54 790 115 905
17 Atis Caune 115 Elevation 2:08:12 VL2 13 V 18 +27:22 +22:13 00:32 787 194 981
18 Didzis Glušņevs 200 VSK noskrien 2:08:21 VLJ 5 V 19 +27:31 +27:31 00:40 786 155 941
19 Kristaps Epners 203 Elita 2:08:43 VL2 14 V 20 +27:53 +22:44 00:37 783 169 952
20 Āris Kundziņš 226 EsiAktivs.lv 2:09:25 VL3 2 V 21 +28:35 +03:52 00:38 779 164 943
21 Gatis Kveders 13 VSK Noskrien 2:10:40 VL2 15 V 22 +29:50 +24:41 00:42 772 148 920
22 Aino Gošs 234 Maratona klubs 2:10:41 VL3 3 V 23 +29:51 +05:08 00:35 772 178 950
23 Aigars Dudelis 48 VSK Noskrien 2:10:59 VL3 4 V 24 +30:09 +05:26 00:40 770 156 926
24 Martiņš Auziņš 213 2:11:43 VL2 16 V 25 +30:53 +25:44 00:52 766 120 886
25 Valdis Tilts 72 2:11:47 VL3 5 V 26 +30:57 +06:14 00:22 765 274 1039
26 Edgars Vanters 36 VSK Noskrien 2:12:08 VL2 17 V 27 +31:18 +26:09 00:40 763 156 919
27 Nikolajs Saulītis 139 2:12:53 VL3 6 V 28 +32:03 +07:20 00:31 759 196 955
28 Edgars Rencis 136 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:13:26 VL2 18 V 29 +32:36 +27:27 00:45 756 139 895
29 Sandis Rudzītis 128 Titurgas iespēju parks 2:13:37 VL2 19 V 30 +32:47 +27:38 00:45 755 139 894
30 Ivans Oļeičenko 35 VSK Noskrien 2:13:44 VLJ 6 V 31 +32:54 +32:54 00:36 754 172 926
31 Raitis Bērziņš 56 OK Kurmis 2:15:19 VL2 20 V 32 +34:29 +29:20 00:43 745 143 888
32 Dmitrijs Blatovs 37 2:15:42 VL2 21 V 33 +34:52 +29:43 00:45 743 138 881
33 Irīna Štūla-Pankoka 142 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:16:01 SL2 2 S 2 +35:11 +03:27 00:28 975 300 1275
34 Zigmārs Zučiks 192 Sportlife Cycling Team 2:16:30 VL2 22 V 34 +35:40 +30:31 00:40 739 156 895
35 Māris Pankoks 143 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:16:55 VL3 7 V 35 +36:05 +11:22 00:42 736 148 884
36 Jānis Važņevičs 59 Līvānu VK 2:17:59 VL4 1 V 36 +37:09 +00:00 00:50 731 124 855
37 Ainārs Kumpiņš 130 Autentica 2:18:00 VL2 23 V 37 +37:10 +32:01 00:47 731 132 863
38 Aigars Čeksters 112 LVM/Mammadaba/VSK Noskrien 2:18:11 VL2 24 V 38 +37:21 +32:12 00:48 730 130 860
39 Igor Shutov 224 Eternal Running Party 2:18:41 VLJ 7 V 39 +37:51 +37:51 00:49 727 126 853
40 Ansis Šteiners 159 SPORTLAT 2:18:46 VL2 25 V 40 +37:56 +32:47 00:33 727 189 916
41 Ivo Ielītis 161 2:19:39 VL2 26 V 41 +38:49 +33:40 00:46 722 136 858
42 Andris Limanāns 44 SK BIKSTI 2:19:57 VL2 27 V 42 +39:07 +33:58 00:33 720 186 906
43 Janis Duka 201 JD Group 2:20:32 VL2 28 V 43 +39:42 +34:33 01:01 718 102 820
44 Lauris Repša 92 2:20:40 VL2 29 V 44 +39:50 +34:41 00:58 717 107 824
45 Mārcis Standzenieks 38 Maratona klubs 2:20:43 VL3 8 V 45 +39:53 +15:10 00:54 717 115 832
46 Vitālijs Muzika 46 2:22:01 VL3 9 V 46 +41:11 +16:28 00:38 710 161 871
47 Dzintars Rērihs 28 VSK Noskrien 2:22:04 VL2 30 V 47 +41:14 +36:05 00:29 710 211 921
48 Edgars Balodis 190 Engures sportam / Ķesterciems 2:22:34 VLJ 8 V 48 +41:44 +41:44 00:39 707 157 864
49 Roberts Sukonovs 182 GC 2:23:15 VL2 31 V 49 +42:25 +37:16 00:52 704 120 824
50 Mārtiņš Galvanovskis 164 DEKO SPACE 2:23:16 VL2 32 V 50 +42:26 +37:17 00:47 704 132 836
51 Roberts Ivzāns 138 Ogre 2:23:30 VL3 10 V 51 +42:40 +17:57 00:59 703 105 808
52 Pēteris Cābulis 99 Ņergas 2:23:38 VL2 33 V 52 +42:48 +37:39 00:51 702 121 823
53 Ainārs Gudēvics 233 Lattelecom 2:23:49 VL2 34 V 53 +42:59 +37:50 00:37 701 167 868
54 Ingus Šalms 151 VSK Noskrien 2:24:06 VL2 35 V 54 +43:16 +38:07 00:41 700 151 851
55 Dace Banga 106 www. bangasprivatprakse. lv 2:24:17 SL2 3 S 3 +43:27 +11:43 00:57 919 151 1070
56 Jānis Ķemers 101 Riga Adventure Team 2:24:21 VL2 36 V 55 +43:31 +38:22 00:50 699 123 822
57 Evija Vate 32 2:24:27 SL2 4 S 4 +43:37 +11:53 00:35 918 245 1163
58 Aigars Bundzinieks 166 2:24:31 VL3 12 V 57 +43:41 +18:58 00:47 698 131 829
59 Viesturs Zimackis 58 2:24:44 VL2 37 V 58 +43:54 +38:45 00:56 697 110 807
60 Indars Aščuks 225 Stirnu Buks 2:25:01 VL2 38 V 59 +44:11 +39:02 00:47 695 132 827
61 Rainers Meiers 114 VSK Noskrien 2:25:29 VL3 13 V 60 +44:39 +19:56 00:39 693 159 852
62 Mārtiņš Niklass 162 ROLLERTOUR, CĒSIS 2:25:43 VL2 39 V 61 +44:53 +39:44 00:36 692 171 863
63 Valērijs Vaseņins 54 2:25:54 VL4 2 V 62 +45:04 +07:55 00:48 691 130 821
64 Ivo Līdaks 238 2:25:57 VLJ 9 V 63 +45:07 +45:07 00:51 691 121 812
65 Mārtiņš Allers 70 2:26:12 VL2 40 V 64 +45:22 +40:13 00:58 690 107 797
66 Marta Zumberga 10 Isostar/Ņergas/VSK Noskrien 2:26:21 SL2 5 S 5 +45:31 +13:47 00:31 906 272 1178
67 Rihards Volfs 148 RajA 2:26:31 VL2 41 V 66 +45:41 +40:32 00:41 688 152 840
68 Alisher Yakupov 240 Eternal Running Party 2:26:31 VL2 42 V 65 +45:41 +40:32 01:01 688 101 789
69 Jānis Kokins 146 VSK Noskrien 2:26:43 VLJ 10 V 67 +45:53 +45:53 00:41 687 152 839
70 Ritvars Gedrovičs 116 socktoys.lv 2:26:52 VL2 43 V 68 +46:02 +40:53 00:50 687 123 810
71 Oskars Geide 163 Mana mīļākā komanda 2:26:52 VLJ 11 V 69 +46:02 +46:02 00:41 687 151 838
72 Māris Ostelis 78 VSK Noskrien 2:27:06 VL2 44 V 70 +46:16 +41:07 00:33 685 185 870
73 Didzis Videmanis 126 Mežsusuri 2:27:16 VL2 45 V 71 +46:26 +41:17 00:57 685 108 793
74 Edmunds Gržibovskis 68 VSK Noskrien 2:27:31 VL3 14 V 72 +46:41 +21:58 01:00 684 103 787
75 Ivo Levāns 160 Engures Sportam 2:28:16 VL2 46 V 73 +47:26 +42:17 00:52 680 120 800
76 Guntis Vijgriezis 205 Saulkrasti 2:28:16 VL3 15 V 74 +47:26 +22:43 00:26 680 233 913
77 Gvido Mušperts 227 2:28:18 VL2 47 V 75 +47:28 +42:19 00:59 680 105 785
78 Juris Čerņadjevs 180 2:28:23 VL3 16 V 76 +47:33 +22:50 00:57 680 109 789
79 Anrijs Tērauds 53 2:28:32 VL2 48 V 77 +47:42 +42:33 00:39 679 158 837
80 Nauris Spalviņš 212 Rauna 2:29:24 VL2 49 V 78 +48:34 +43:25 00:45 675 137 812
81 Guna Ostrovska 104 VSK Noskrien 2:29:26 SL2 6 S 6 +48:36 +16:52 00:56 887 153 1040
82 Renārs Ukstiņš 185 Sauszemes spēku kājnieku brigāde 2:30:00 VL2 50 V 79 +49:10 +44:01 00:44 672 140 812
83 Arvīds Germovs 74 2:30:07 VL3 17 V 80 +49:17 +24:34 00:49 672 126 798
84 Arnis Ābelīte 206 2:30:42 VL3 18 V 81 +49:52 +25:09 00:51 669 122 791
85 Guntars Siliņš 235 Jēkabpils 2:30:56 VL2 51 V 82 +50:06 +44:57 00:48 668 130 798
86 Kristīne Kuzņecova 246 Rīga 2:31:15 SL2 7 S 7 +50:25 +18:41 00:56 876 153 1029
87 Arturas Genys 175 Taurages BMK 2:31:34 VL3 19 V 83 +50:44 +26:01 01:01 665 102 767
88 Viviana Kirilova 69 Medrull 2:31:46 SL2 8 S 8 +50:56 +19:12 00:56 873 154 1027
89 Gints Ērmanis 174 Ironman.lv 2:31:47 VL3 20 V 84 +50:57 +26:14 00:54 664 115 779
90 Ludmila Joce 145 Maratona klubs 2:32:09 SL3 1 S 9 +51:19 +00:00 01:01 871 141 1012
91 Salvis Brasavs 91 Ind. 2:32:26 VL3 21 V 85 +51:36 +26:53 00:40 661 154 815
92 Zigmunds Zauls 55 2:32:41 VL2 52 V 86 +51:51 +46:42 00:45 660 137 797
93 Miks Pētersons 14 VSK Noskrien 2:33:21 VL2 53 V 87 +52:31 +47:22 00:50 658 123 781
94 Zintis Brasavs-Muižnieks 94 OK Alnis 2:33:32 VL3 22 V 88 +52:42 +27:59 00:45 657 138 795
95 Raitis Puriņš 80 VSK Noskrien 2:33:58 VL4 3 V 89 +53:08 +15:59 00:42 655 146 801
96 Kristaps Kudlāns 85 2:34:16 VL2 54 V 90 +53:26 +48:17 00:50 654 125 779
97 Edgars Porciks 17 VSK Noskrien 2:34:35 VL2 55 V 91 +53:45 +48:36 00:38 652 163 815
98 Kaspars Jurāns 110 2:34:46 VL2 56 V 92 +53:56 +48:47 00:56 652 111 763
99 Andris Ludriks 51 Cube 2:35:09 VL3 23 V 93 +54:19 +29:36 00:40 650 154 804
100 Uldis Pormeisters 157 2:35:16 VL2 57 V 94 +54:26 +49:17 00:36 649 171 820
101 Edgars Peičs 108 Sigulda 2:35:36 VL2 58 V 95 +54:46 +49:37 01:00 648 104 752
102 Māris Punenovs 144 2:36:46 VL3 24 V 96 +55:56 +31:13 00:49 643 127 770
103 Ilmars Knipšis 158 2:36:48 VL3 25 V 97 +55:58 +31:15 00:54 643 115 758
104 Raimonds Garenčiks 202 Carnikavas sporta centrs 2:36:52 VL4 4 V 98 +56:02 +18:53 01:28 643 71 714
105 Miks Vilsons 49 Noskrien 2:36:57 VL3 26 V 99 +56:07 +31:24 01:05 642 96 738
106 Aigars Beks 73 2:37:02 VL3 27 V 100 +56:12 +31:29 00:48 642 130 772
107 Vieda Lūsa 172 Surströmming 2:37:06 SL2 9 S 10 +56:16 +24:32 00:31 844 277 1121
108 Gunta Amoliņa 3 VSK Noskrien 2:37:27 SL2 10 S 11 +56:37 +24:53 01:00 842 143 985
109 Māris Sumčenko 100 VELUX/mySport 2:38:19 VL2 59 V 101 +57:29 +52:20 00:49 637 127 764
110 Aivis Vaļulis 77 Skapis 2:38:27 VL2 60 V 102 +57:37 +52:28 00:26 636 237 873
111 Aleksandrs Grotus 141 2:38:40 VL3 28 V 103 +57:50 +33:07 00:43 636 145 781
112 Gvido Borovskis 90 VSK_OlyBet 2:38:54 VL2 61 V 105 +58:04 +52:55 00:27 635 229 864
113 Kaspars Vaivods 228 DOTE 2:38:54 VL2 62 V 104 +58:04 +52:55 00:50 635 124 759
114 Edgars Kuģenieks 120 VSK Noskrien 2:38:58 VL2 63 V 106 +58:08 +52:59 00:57 634 109 743
115 Kaspars Laizāns 215 2:39:08 VL2 64 V 107 +58:18 +53:09 00:55 634 112 746
116 Inga Kāpiņa 89 VSK Noskrien 2:39:21 SL3 2 S 12 +58:31 +07:12 01:05 832 132 964
117 Uģis Holsts 210 Purva bridējs 2:39:50 VL3 29 V 108 +59:00 +34:17 00:39 631 158 789
118 Aigars Kokins 197 OK Meridiāns 2:39:51 VL2 65 V 109 +59:01 +53:52 01:02 631 101 732
119 Ivars Lapiņš 231 SPORTLAT 2:40:16 VL3 30 V 110 +59:26 +34:43 01:10 629 89 718
120 Andris Bāliņš 21 VSK Noskrien 2:40:22 VL2 66 V 111 +59:32 +54:23 00:34 629 184 813
121 Jānis Jurševskis 177 2:40:23 VL2 67 V 113 +59:33 +54:24 00:47 629 131 760
122 Ziedonis Tabūns 178 2:40:23 VL3 31 V 112 +59:33 +34:50 01:04 629 97 726
123 Sigita Vāce 220 2:40:25 SL2 11 S 13 +59:35 +27:51 00:55 826 156 982
124 Arturs Kāpiņš 20 VSK Noskrien 2:40:54 VL3 32 V 114 +1:00:04 +35:21 01:17 627 81 708
125 Andris Jansons 83 2:41:06 VL3 33 V 115 +1:00:16 +35:33 00:59 626 106 732
126 Kaspars Pīlādzis 191 Riga Adventure Team 2:41:18 VL2 68 V 116 +1:00:28 +55:19 01:01 625 101 726
127 Andris Drešmanis 184 2:41:29 VL3 34 V 117 +1:00:39 +35:56 01:03 624 98 722
128 Māris Videmanis 62 Mežsusuri 2:41:42 VL2 69 V 118 +1:00:52 +55:43 00:58 624 106 730
129 Andris Baranovskis 23 2:41:48 VL2 70 V 119 +1:00:58 +55:49 00:49 623 127 750
130 Agris Liepa 216 2:41:59 VL2 71 V 120 +1:01:09 +56:00 00:35 622 178 800
131 Arnis Mālbergs 109 VSK Noskrien 2:42:17 VL2 72 V 121 +1:01:27 +56:18 00:47 621 132 753
132 Anna Pakalniņa 43 2:42:40 SL2 12 S 14 +1:01:50 +30:06 00:53 815 162 977
133 Zane Zariņa 42 2:42:41 SL2 13 S 15 +1:01:51 +30:07 00:52 815 165 980
134 Līga Jurševica 82 2:42:46 SL2 14 S 16 +1:01:56 +30:12 00:56 814 154 968
135 Līna Dzene 232 Taku skrējējs 2:42:50 SL2 15 S 17 +1:02:00 +30:16 01:01 814 141 955
136 Ģirts Goško 50 Piedzīvojumu meklētāji 2:43:18 VL2 73 V 122 +1:02:28 +57:19 01:12 617 87 704
137 Vairis Krauklis 173 Privātbūve 2:45:01 VL4 6 V 123 +1:04:11 +27:02 01:02 611 101 712
138 Ģirts Vēsma 22 2:45:01 VL4 5 V 124 +1:04:11 +27:02 00:57 611 110 721
139 Māris Dazarts 41 VSK Noskrien 2:45:11 VL2 74 V 125 +1:04:21 +59:12 01:02 610 100 710
140 Artūrs Ketlers 152 VSK Noskrien 2:46:05 VLJ 12 V 126 +1:05:15 +1:05:15 00:30 607 203 810
141 Marija Šalajevska 204 2:46:13 SL2 16 S 18 +1:05:23 +33:39 01:08 798 128 926
142 Austris Vasiļevskis 237 Exigen 2:46:22 VL2 75 V 127 +1:05:32 +1:00:23 00:50 606 123 729
143 Armands Lunts 45 2:46:27 VL3 35 V 128 +1:05:37 +40:54 01:08 606 92 698
144 Ainārs Grīnvalds 199 LVM/Mammadaba 2:47:42 VL3 36 V 129 +1:06:52 +42:09 00:57 601 109 710
145 Igors Seņko 149 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:48:05 VL2 76 V 130 +1:07:15 +1:02:06 00:59 600 106 706
146 Ēriks Dovnarovičs 4 VSK Noskrien 2:48:15 VLJ 13 V 131 +1:07:25 +1:07:25 00:53 599 118 717
147 Līga Rukšāne 98 Mana mīļākā komanda 2:48:18 SL2 17 S 19 +1:07:28 +35:44 01:04 788 134 922
148 Kaspars Vingris 239 2:49:17 VL2 77 V 132 +1:08:27 +1:03:18 00:42 596 147 743
149 Arvīds Ozoliņš 87 2:49:49 VL3 37 V 133 +1:08:59 +44:16 00:43 594 145 739
150 Dzintars Dūdiņš 113 Mansardi 2:49:58 VL3 38 V 134 +1:09:08 +44:25 00:37 593 168 761
151 Dainis Jostsons 125 Pēdu Nav 2:50:04 VL3 39 V 135 +1:09:14 +44:31 01:07 593 93 686
152 Inga Ziediņa 134 Maratona klubs/ VSK Noskrien 2:50:25 SL3 3 S 20 +1:09:35 +18:16 00:59 778 146 924
153 Valentīns Ščedrovs 219 Eternal Running Party 2:51:29 VL2 78 V 136 +1:10:39 +1:05:30 01:22 588 76 664
154 Jūlija Kuzņecova 27 Eternal Running Party 2:51:30 SL2 18 S 21 +1:10:40 +38:56 01:07 773 128 901
155 Dzintars Lūsis 154 Dinamo 2:51:38 VL4 7 V 137 +1:10:48 +33:39 01:11 587 88 675
156 Denis Aļeksejevs 207 Vellapēda 2:52:15 VL2 79 V 138 +1:11:25 +1:06:16 00:48 585 129 714
157 Terēze Peniķe 251 2:52:15 SLJ 1 S 22 +1:11:25 +00:00 00:48 770 179 949
158 Kaidi Keir Kukk 155 SK Jõulu 2:52:51 SLJ 2 S 23 +1:12:01 +00:36 01:23 767 104 871
159 Oliver Kask 150 2:52:52 VLJ 14 V 139 +1:12:02 +1:12:02 01:13 583 86 669
160 Ieva Poriņa 64 2:53:01 SL2 19 S 24 +1:12:11 +40:27 00:56 766 153 919
161 Mārcis Jēgers 135 VSK Noskrien / Psyhopath XIII 2:53:09 VL2 80 V 140 +1:12:19 +1:07:10 01:12 582 87 669
162 Baiba Močāne 131 Noskrien / Elevation 2:53:41 SL2 20 S 25 +1:12:51 +41:07 00:56 763 153 916
163 Rodrigo Treijers 75 Virsotne/MARMOT 2:54:22 VL2 81 V 141 +1:13:32 +1:08:23 01:14 578 84 662
164 Agnese Kalniņa 147 VSK Noskrien 2:54:33 SL2 21 S 26 +1:13:43 +41:59 01:06 759 130 889
165 Lauris Lizbovskis 176 LNT 2:54:37 VL3 40 V 142 +1:13:47 +49:04 01:04 577 97 674
166 Līga Vībure 71 2:55:29 SL2 22 S 27 +1:14:39 +42:55 01:16 755 113 868
167 Jānis Kesteris 193 2:55:59 VL2 82 V 143 +1:15:09 +1:10:00 01:13 573 86 659
168 Jānis Bormeisters 26 2:56:07 VL2 83 V 144 +1:15:17 +1:10:08 00:42 573 149 722
169 Kristīne Sprice 124 VSK Noskrien 2:56:43 SL2 23 S 28 +1:15:53 +44:09 01:18 750 111 861
170 Mareks Runts 181 Trio 2:56:50 VL2 84 V 145 +1:16:00 +1:10:51 01:24 570 74 644
171 Darja Ciganoka 9 VSK Noskrien 2:58:52 SL2 24 S 29 +1:18:02 +46:18 00:56 741 153 894
172 Ildze Straume 107 VSK Noskrien 3:00:28 SL3 4 S 30 +1:19:38 +28:19 00:50 735 173 908
173 Māris Skuja 165 3:01:45 VL2 85 V 146 +1:20:55 +1:15:46 00:47 555 132 687
174 Inese Gulbe 129 3:03:56 SL2 25 S 31 +1:23:06 +51:22 01:09 721 124 845
175 Līga Līce 222 3:03:59 SL3 5 S 32 +1:23:09 +31:50 01:20 721 107 828
176 Pēteris Muižnieks 187 Sauszemes spēku kājnieku brigāde 3:04:00 VL2 86 V 147 +1:23:10 +1:18:01 01:22 548 76 624
177 Vitālijs Jakovļevs 93 www.endo.lv 3:04:44 VL2 87 V 148 +1:23:54 +1:18:45 01:31 546 68 614
178 Didzis Raits 198 Mana mīļākā komanda 3:06:44 VL2 88 V 149 +1:25:54 +1:20:45 00:54 540 114 654
179 Jurģis Urtāns 179 VANAGI 3:07:20 VL2 89 V 150 +1:26:30 +1:21:21 01:00 538 103 641
180 Līga Linuža 24 VSK Noskrien 3:07:38 SLJ 3 S 33 +1:26:48 +15:23 01:24 707 103 810
181 Dzintars Petrovs 133 Rīgas Satiksme/AKC 3:08:49 VL3 41 V 151 +1:27:59 +1:03:16 01:56 534 54 588
182 Juris Gaidelis 236 Maratona klubs 3:08:51 VL4 8 V 152 +1:28:01 +50:52 00:59 534 105 639
183 Aija Rulle 30 VSK Noskrien 3:09:04 SL2 26 S 34 +1:28:14 +56:30 01:20 701 108 809
184 Gunda Plūmane 66 3:10:36 SL2 27 S 35 +1:29:46 +58:02 01:24 696 103 799
185 Krišjānis Nesenbergs 156 EDI 3:10:57 VL2 90 V 153 +1:30:07 +1:24:58 00:30 528 208 736
186 Guntis Zingis 84 3:11:08 VL2 91 V 154 +1:30:18 +1:25:09 00:52 528 120 648
187 Einārs Stavro 118 3:11:38 VL2 92 V 155 +1:30:48 +1:25:39 01:25 526 73 599
188 Pēteris Grīviņš 81 Surikati 3:12:44 VL2 93 V 156 +1:31:54 +1:26:45 00:28 523 217 740
189 Ieva Upmace 79 Surikati 3:12:45 SL2 28 S 36 +1:31:55 +1:00:11 01:29 688 97 785
190 Edgars Ābelītis 19 VSK Noskrien 3:13:14 VL2 94 V 157 +1:32:24 +1:27:15 01:09 522 90 612
191 Ina Graudiņa 7 VSK Noskrien 3:14:27 SL2 29 S 37 +1:33:37 +1:01:53 00:47 682 184 866
192 Signis Vāvere 11 VSK Noskrien 3:14:29 VL2 95 V 158 +1:33:39 +1:28:30 00:24 518 257 775
193 Ilvars Ruņģis 15 RIForce 3:15:13 VL3 42 V 159 +1:34:23 +1:09:40 01:32 517 68 585
194 Diāna Kvedere 119 VSK Noskrien 3:15:49 SL2 30 S 38 +1:34:59 +1:03:15 01:23 677 104 781
195 Jolanta Romanova 47 VSK Noskrien 3:16:12 SL3 6 S 39 +1:35:22 +44:03 01:07 676 129 805
196 Zanda Taupmana 25 VSK Noskrien 3:17:02 SL3 7 S 40 +1:36:12 +44:53 01:39 673 87 760
197 Māris Avotiņš 247 3:18:21 VL3 43 V 160 +1:37:31 +1:12:48 01:00 508 103 611
198 Solveiga Lapa 61 VSK Noskrien 3:18:29 SL3 8 S 41 +1:37:39 +46:20 01:12 668 120 788
199 Krišjānis Neijs 153 3:18:56 VL2 96 V 161 +1:38:06 +1:32:57 00:31 507 198 705
200 Aija Melezere 86 3:19:24 SL2 31 S 42 +1:38:34 +1:06:50 00:59 665 146 811
201 Līga Korņenkova 96 3:21:19 SL2 32 S 43 +1:40:29 +1:08:45 01:02 658 140 798
202 Kristīne Kuka 39 AD FITNESS 3:21:55 SL3 9 S 44 +1:41:05 +49:46 01:50 657 79 736
203 Dzintars Laganovskis 40 AD FITNESS 3:21:55 VL3 44 V 162 +1:41:05 +1:16:22 01:45 499 59 558
204 Ilze Tereško 95 3:23:18 SL3 10 S 45 +1:42:28 +51:09 01:19 652 109 761
205 Vivita Ruņģe 189 Nūjo ar vēju 3:23:58 SL3 11 S 46 +1:43:08 +51:49 01:06 650 132 782
206 Imants Ločmelis 63 Nūjo ar vēju 3:23:59 VL4 9 V 163 +1:43:09 +1:06:00 00:56 494 111 605
207 Aivars Veiss 6 VSK Noskrien 3:25:12 VL4 10 V 164 +1:44:22 +1:07:13 01:48 491 58 549
208 Agnese Meikšāne 183 Mana mīļākā komanda 3:26:57 SL2 33 S 47 +1:46:07 +1:14:23 01:17 641 112 753
209 Solveiga Tisa 105 3:28:30 SL2 34 S 48 +1:47:40 +1:15:56 01:20 636 107 743
210 Vita Zeltzaķe 208 VSK Noskrien 3:29:24 SL2 35 S 49 +1:48:34 +1:16:50 01:20 633 108 741
211 Ilze Rāta 217 kamparmazi 3:36:56 SL3 12 S 50 +1:56:06 +1:04:47 01:08 611 127 738
212 Marta Ķīvīte 52 3:37:55 SLJ 4 S 51 +1:57:05 +45:40 01:02 608 140 748
213 Vizbulīte Celmiņa 60 VSK Noskrien 3:39:16 SL2 36 S 52 +1:58:26 +1:26:42 01:27 605 99 704
214 Juris Rāts 218 kamparmazi 3:44:23 VL4 11 V 165 +2:03:33 +1:26:24 01:20 449 78 527
215 Inta Zīriuse 196 VSK Noskrien 3:46:37 SL2 37 S 53 +2:05:47 +1:34:03 01:24 585 103 688
216 Linda Freidenfelde 122 VSK Noskrien 3:50:36 SL2 38 S 54 +2:09:46 +1:38:02 01:19 575 109 684
217 Inese Sirmā 209 4:09:10 SL3 13 S 55 +2:28:20 +1:37:01 01:05 532 134 666
1000 Renārs Roze 223 Adidas / VSK Noskrien DNF VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Alise Vītola 117 DNF SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ainārs Brālītis 102 Saulrieta vājums 1:57:21 VL2 7 V 8 +16:31 +11:22 00:26 859 235 1094
1000 Edgars Bomiks 167 2:24:24 VL3 11 V 56 +43:34 +18:51 01:19 698 79 777
1000 Karīna Helmane 8 Tukuma vieglatlētikas klubs 2:12:34 SL2 1 S 1 +31:44 +00:00 00:34 1000 250 1250
MAMMA DABA skrējiena rezultāti
Vieta Komanda Rezultāts
1 2 mazi 1 lielu stumj 0:49:56
2 Skrien pret vēju 0:51:13
3 Brīvsolis 0:52:38
4 Dižie celmlauži 0:52:57
5 BRI 0:54:54
6 RIVAIN 0:54:56
7 Putni 0:57:13
8 Radio SWH KURZEME 0:58:32
9 i3 0:59:48
10 Bonduelle 1:04:49
11 MAMMA DABA 1:04:49
12 Ašie Roņi / DPD 1:05:03
13 Meitenes Zeltenes 1:06:24
14 Kārlis & co. 1:07:49
15 KRISTĪNES LAMPAS 1:12:28
16 Ražots Latvijā 1:16:53
17 Digitālā Pele 1:20:05
18 Tērvete 1:47:03
KALNU KARALIS posma rezultāti
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Mārtiņš Puriņš 00:20 VL2 1 +00:00 300
2 Andris Jubelis 00:22 VB2 1 +00:01 283
3 Toms Rusovs 00:22 VB2 2 +00:01 279
4 Valdis Tilts 00:22 VL3 1 +00:02 274
5 Gints Lūsis 00:22 VL2 2 +00:02 274
6 Jānis Tērauds 00:24 VB3 1 +00:03 259
7 Signis Vāvere 00:24 VL2 3 +00:03 257
8 Kristaps Bērziņš 00:25 VLJ 1 +00:04 249
9 Māris Bisenieks 00:26 VB3 2 +00:05 239
10 Aivis Vaļulis 00:26 VL2 4 +00:05 237
11 Ainārs Brālītis 00:26 VL2 5 +00:05 235
12 Guntis Vijgriezis 00:26 VL3 2 +00:06 233
13 Agnis Bērziņš 00:26 VB2 3 +00:06 233
14 Kaspars Adijāns 00:27 VB2 4 +00:06 231
15 Gvido Borovskis 00:27 VL2 6 +00:06 229
16 Māris Ūselis 00:27 VB2 5 +00:07 225
17 Kārlis Vanags 00:28 VL2 7 +00:07 223
18 Juris Damškalns 00:28 VL2 8 +00:07 221
19 Dāvis Serdāns 00:28 VB2 6 +00:07 220
20 Kalvis Alseika 00:28 VBJ 1 +00:07 218
21 Pēteris Grīviņš 00:28 VL2 9 +00:08 217
22 Dzintars Rērihs 00:29 VL2 10 +00:08 211
23 Krišjānis Nesenbergs 00:30 VL2 11 +00:09 208
24 Ansis Mežulis 00:30 VB3 3 +00:09 205
25 Artūrs Ketlers 00:30 VLJ 2 +00:10 203
26 Kristaps Broks 00:31 VL2 12 +00:10 201
27 Eduards Bura 00:31 VB3 4 +00:10 200
28 Andris Ronimoiss 00:31 VL2 13 +00:10 198
29 Krišjānis Neijs 00:31 VL2 14 +00:10 198
30 Kristaps Kaimiņš 00:31 VL2 15 +00:11 197
31 Nikolajs Saulītis 00:31 VL3 3 +00:11 196
32 Atis Caune 00:32 VL2 16 +00:11 194
33 Mārtiņš Gūtmanis 00:32 VB2 7 +00:11 192
34 Ansis Šteiners 00:33 VL2 17 +00:12 189
35 Andris Limanāns 00:33 VL2 18 +00:12 186
36 Māris Ostelis 00:33 VL2 19 +00:13 185
37 Vents Lupkins 00:33 VLJ 3 +00:13 185
38 Pēteris Stepiņš 00:33 VB2 8 +00:13 185
39 Reinis Skorovs 00:34 VBJ 2 +00:13 184
40 Andris Bāliņš 00:34 VL2 20 +00:13 184
41 Lauris Zilveris 00:34 VB2 9 +00:13 182
42 Agris Liepa 00:35 VL2 21 +00:14 178
43 Aino Gošs 00:35 VL3 4 +00:14 178
44 Uldis Kleinbergs 00:35 VB2 10 +00:14 177
45 Armands Sudrabs 00:35 VB2 11 +00:14 177
46 Andris Voroņko 00:35 VBJ 3 +00:14 176
47 Andris Neimanis 00:36 VBJ 4 +00:15 173
48 Gatis Lubāns 00:36 VL2 22 +00:15 172
49 Ivans Oļeičenko 00:36 VLJ 4 +00:15 172
50 Juris Šehtels 00:36 VL3 5 +00:15 172
51 Uldis Pormeisters 00:36 VL2 23 +00:15 171
52 Mārtiņš Niklass 00:36 VL2 24 +00:15 171
53 Kristers Kuģenieks 00:36 VBJ 5 +00:16 170
54 Toms Vandzbergs 00:36 VBJ 6 +00:16 170
55 Kristaps Epners 00:37 VL2 25 +00:16 169
56 Dzintars Dūdiņš 00:37 VL3 6 +00:16 168
57 Jānis Viškers 00:37 VL2 26 +00:16 168
58 Ainārs Gudēvics 00:37 VL2 27 +00:16 167
59 Guntis Kārkliņš 00:38 VB2 12 +00:17 164
60 Āris Kundziņš 00:38 VL3 7 +00:17 164
61 Svajunas Sukackas 00:38 VB2 13 +00:17 163
62 Edgars Porciks 00:38 VL2 28 +00:17 163
63 Dzintars Ruņenieks 00:38 VBJ 7 +00:17 162
64 Ingus Barkāns 00:38 VB2 14 +00:17 162
65 Vjčeslavs Žunda 00:38 VB2 15 +00:18 161
66 Mārtiņš Plaudis 00:38 VLJ 5 +00:18 161
67 Vitālijs Muzika 00:38 VL3 8 +00:18 161
68 Guntis Dude 00:39 VB4 1 +00:18 160
69 Arnis Ābelītis 00:39 VB4 2 +00:18 159
70 Rainers Meiers 00:39 VL3 9 +00:18 159
71 Anrijs Tērauds 00:39 VL2 29 +00:18 158
72 Uģis Holsts 00:39 VL3 10 +00:18 158
73 Artis Pūcītis 00:39 VB2 16 +00:18 157
74 Laimonis Skadiņš 00:39 VB3 5 +00:19 157
75 Edgars Balodis 00:39 VLJ 6 +00:19 157
76 Zigmārs Zučiks 00:40 VL2 30 +00:19 156
77 Edgars Vanters 00:40 VL2 31 +00:19 156
78 Aigars Dudelis 00:40 VL3 11 +00:19 156
79 Didzis Glušņevs 00:40 VLJ 7 +00:19 155
80 Imants Kaldre 00:40 VB2 17 +00:19 155
81 Andris Ludriks 00:40 VL3 12 +00:19 154
82 Salvis Brasavs 00:40 VL3 13 +00:19 154
83 Didzis Pētersons 00:40 VB3 6 +00:20 153
84 Valters Grāvelis 00:40 VB2 18 +00:20 153
85 Rihards Volfs 00:41 VL2 32 +00:20 152
86 Jānis Kokins 00:41 VLJ 8 +00:20 152
87 Kristaps Magone 00:41 VLJ 9 +00:20 152
88 Oskars Geide 00:41 VLJ 10 +00:20 151
89 Ingus Šalms 00:41 VL2 33 +00:20 151
90 Rihards Pihockis 00:41 VB2 19 +00:21 150
91 Kārlis Laizāns 00:41 VBJ 8 +00:21 150
92 Jānis Bormeisters 00:42 VL2 34 +00:21 149
93 Kristaps Starts 00:42 VBJ 9 +00:21 148
94 Gatis Kveders 00:42 VL2 35 +00:21 148
95 Māris Pankoks 00:42 VL3 14 +00:21 148
96 Anatolijs Macuks 00:42 VL2 36 +00:21 148
97 Kaspars Vingris 00:42 VL2 37 +00:21 147
98 Raitis Puriņš 00:42 VL4 1 +00:22 146
99 Ugis Karasevs 00:42 VB2 20 +00:22 146
100 Arvīds Ozoliņš 00:43 VL3 15 +00:22 145
101 Aleksandrs Grotus 00:43 VL3 16 +00:22 145
102 Alvis Cimža 00:43 VBJ 10 +00:22 145
103 Girts Mamajs 00:43 VB2 21 +00:22 144
104 Juris Zariņš 00:43 VB3 7 +00:23 143
105 Raitis Bērziņš 00:43 VL2 38 +00:23 143
106 Igors Hoļavins 00:44 VB2 22 +00:23 142
107 Tālis Paeglis 00:44 VB2 23 +00:23 142
108 Juris Visockis 00:44 VB2 24 +00:23 142
109 Māris Vīlips 00:44 VB3 8 +00:23 141
110 Renārs Ukstiņš 00:44 VL2 39 +00:24 140
111 Sandis Rudzītis 00:45 VL2 40 +00:24 139
112 Edgars Rencis 00:45 VL2 41 +00:24 139
113 Juris Rocēns 00:45 VB3 9 +00:24 138
114 Zintis Brasavs-Muižnieks 00:45 VL3 17 +00:24 138
115 Dmitrijs Blatovs 00:45 VL2 42 +00:24 138
116 Mārtiņš Pjalkovskis 00:45 VBJ 11 +00:24 137
117 Zigmunds Zauls 00:45 VL2 43 +00:25 137
118 Nauris Spalviņš 00:45 VL2 44 +00:25 137
119 Andis Zariņš 00:45 VB2 25 +00:25 137
120 Ivo Ielītis 00:46 VL2 45 +00:25 136
121 Uģis Romanovskis 00:46 VB2 26 +00:25 135
122 Karl Plaude 00:46 VB2 27 +00:25 135
123 Klāvs Zārdiņš 00:46 VB2 28 +00:26 134
124 Dmitrijs Ruskovs 00:47 VB2 29 +00:26 133
125 Gints Freināts 00:47 VB2 30 +00:26 132
126 Mārtiņš Galvanovskis 00:47 VL2 46 +00:26 132
127 Ainārs Kumpiņš 00:47 VL2 47 +00:26 132
128 Jānis Pūgulis 00:47 VBJ 12 +00:26 132
129 Indars Aščuks 00:47 VL2 48 +00:26 132
130 Mārtiņš Pētersons 00:47 VB2 31 +00:26 132
131 Raimonds Meija 00:47 VB2 32 +00:26 132
132 Māris Skuja 00:47 VL2 49 +00:26 132
133 Arnis Mālbergs 00:47 VL2 50 +00:26 132
134 Aigars Bundzinieks 00:47 VL3 18 +00:27 131
135 Jānis Jurševskis 00:47 VL2 51 +00:27 131
136 Guntars Siliņš 00:48 VL2 52 +00:27 130
137 Aigars Beks 00:48 VL3 19 +00:27 130
138 Konstantīns Vasiljevs 00:48 VB2 33 +00:27 130
139 Valērijs Vaseņins 00:48 VL4 2 +00:27 130
140 Uģis Ģērmanis 00:48 VB2 34 +00:27 130
141 Uldis Daugaviņš 00:48 VB2 35 +00:27 130
142 Aigars Čeksters 00:48 VL2 53 +00:27 130
143 Denis Aļeksejevs 00:48 VL2 54 +00:27 129
144 Dainis Bautris 00:49 VB2 36 +00:28 128
145 Māris Punenovs 00:49 VL3 20 +00:28 127
146 Māris Sumčenko 00:49 VL2 55 +00:28 127
147 Andris Baranovskis 00:49 VL2 56 +00:28 127
148 Gints Rudzītis 00:49 VB2 37 +00:28 126
149 Igor Shutov 00:49 VLJ 11 +00:28 126
150 Anrijs Hodžajevs 00:49 VB2 38 +00:28 126
151 Māris Sardiko 00:49 VBJ 13 +00:29 126
152 Arvīds Germovs 00:49 VL3 21 +00:29 126
153 Kristaps Kudlāns 00:50 VL2 57 +00:29 125
154 Jānis Važņevičs 00:50 VL4 3 +00:29 124
155 Dainars Albužis 00:50 VB2 39 +00:29 124
156 Kārlis Cinis 00:50 VB2 40 +00:29 124
157 Kaspars Vaivods 00:50 VL2 58 +00:29 124
158 Ritvars Gedrovičs 00:50 VL2 59 +00:30 123
159 Jānis Ķemers 00:50 VL2 60 +00:30 123
160 Austris Vasiļevskis 00:50 VL2 61 +00:30 123
161 Miks Pētersons 00:50 VL2 62 +00:30 123
162 Artūrs Ozoliņš 00:50 VBJ 14 +00:30 123
163 Ģirts Bulāns 00:51 VB2 41 +00:30 122
164 Arnis Ābelīte 00:51 VL3 22 +00:30 122
165 Aleksandrs Jansons 00:51 VB2 42 +00:30 121
166 Ivo Līdaks 00:51 VLJ 12 +00:30 121
167 Viesturs Puriņš 00:51 VB3 10 +00:30 121
168 Pēteris Cābulis 00:51 VL2 63 +00:31 121
169 Martiņš Auziņš 00:52 VL2 64 +00:31 120
170 Roberts Sukonovs 00:52 VL2 65 +00:31 120
171 Guntis Zingis 00:52 VL2 66 +00:31 120
172 Einārs Paass 00:52 VB2 43 +00:31 120
173 Ivo Levāns 00:52 VL2 67 +00:31 120
174 Atis Sporāns 00:52 VBJ 15 +00:31 119
175 Raitis Radziņš 00:52 VB2 44 +00:32 119
176 Aleksandrs Judkins 00:52 VB2 45 +00:32 119
177 Rūdolfs Puķītis 00:53 VB2 46 +00:32 118
178 Ēriks Dovnarovičs 00:53 VLJ 13 +00:32 118
179 Ondrej Fikrle 00:53 VB3 11 +00:32 118
180 Kaspars Prauliņš 00:53 VB2 47 +00:32 117
181 Edijs Jundzis 00:53 VB2 48 +00:32 117
182 Valdis Zilveris 00:53 VB2 49 +00:32 117
183 Guntis Strautiņš 00:53 VBJ 16 +00:32 117
184 Kristaps Pilskalns 00:53 VB2 50 +00:33 116
185 Jānis Sedlenieks 00:53 VB2 51 +00:33 116
186 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 00:53 VB2 52 +00:33 116
187 Mārcis Standzenieks 00:54 VL3 23 +00:33 115
188 Gints Ērmanis 00:54 VL3 24 +00:33 115
189 Kristaps Vilks 00:54 VB2 53 +00:33 115
190 Normunds Zauls 00:54 VB3 12 +00:33 115
191 Ainārs Arnicāns 00:54 VB3 13 +00:33 115
192 Nauris Zariņš 00:54 VB2 54 +00:33 115
193 Juris Gudēvics-Liepiņš 00:54 VL2 68 +00:33 115
194 Ilmars Knipšis 00:54 VL3 25 +00:33 115
195 Didzis Raits 00:54 VL2 69 +00:34 114
196 Vidis Baltais 00:55 VB3 14 +00:34 114
197 Uvis Braunfelds 00:55 VB3 15 +00:34 113
198 Henrihs Petrovskis 00:55 VB2 55 +00:34 113
199 Normunds Grava 00:55 VB3 16 +00:34 113
200 Normunds Paško 00:55 VB3 17 +00:34 113
201 Toms Kaufmanis 00:55 VBJ 17 +00:35 112
202 Kaspars Laizāns 00:55 VL2 70 +00:35 112
203 Mārtiņš Laizāns 00:55 VB2 56 +00:35 112
204 Sandis Kanbergs 00:56 VB2 57 +00:35 111
205 Imants Ločmelis 00:56 VL4 4 +00:35 111
206 Kaspars Jurāns 00:56 VL2 71 +00:35 111
207 Jānis Laursons 00:56 VBJ 18 +00:35 111
208 Viesturs Zimackis 00:56 VL2 72 +00:36 110
209 Ģirts Vēsma 00:57 VL4 5 +00:36 110
210 Juris Čerņadjevs 00:57 VL3 26 +00:36 109
211 Edgars Kuģenieks 00:57 VL2 73 +00:36 109
212 Ainārs Grīnvalds 00:57 VL3 27 +00:36 109
213 Edgars Puriņš 00:57 VB3 18 +00:36 109
214 Kristaps Palmakovskis 00:57 VBJ 19 +00:37 108
215 Intars Albužis 00:57 VB2 58 +00:37 108
216 Didzis Videmanis 00:57 VL2 74 +00:37 108
217 Mārtiņš Allers 00:58 VL2 75 +00:37 107
218 Andris Baikovs 00:58 VB2 59 +00:37 107
219 Artūrs Hirkovskis 00:58 VB2 60 +00:37 107
220 Lauris Repša 00:58 VL2 76 +00:37 107
221 Māris Videmanis 00:58 VL2 77 +00:38 106
222 Juris Redisons 00:58 VB2 61 +00:38 106
223 Andris Jansons 00:59 VL3 28 +00:38 106
224 Aleksandrs Feļsins 00:59 VB2 62 +00:38 106
225 Renārs Pūce 00:59 VB2 63 +00:38 106
226 Igors Seņko 00:59 VL2 78 +00:38 106
227 Roberts Ivzāns 00:59 VL3 29 +00:38 105
228 Gvido Mušperts 00:59 VL2 79 +00:38 105
229 Juris Gaidelis 00:59 VL4 6 +00:38 105
230 Edgars Peičs 01:00 VL2 80 +00:39 104
231 Janis Kopmanis 01:00 VB3 19 +00:39 104
232 Rihards Bergs 01:00 VB2 64 +00:39 104
233 Jurģis Urtāns 01:00 VL2 81 +00:39 103
234 Edmunds Gržibovskis 01:00 VL3 30 +00:39 103
235 Māris Avotiņš 01:00 VL3 31 +00:40 103
236 Arnis Šūlmeisters 01:00 VB3 20 +00:40 103
237 Kaspars Štramanis 01:01 VB2 65 +00:40 103
238 Sandis Radziņš 01:01 VBJ 20 +00:40 103
239 Guntis Leimanis 01:01 VB2 66 +00:40 103
240 Janis Duka 01:01 VL2 82 +00:40 102
241 Arturas Genys 01:01 VL3 32 +00:40 102
242 Raivis Palmakovskis 01:01 VB2 67 +00:40 102
243 Jānis Siliņš 01:01 VB2 68 +00:41 101
244 Alisher Yakupov 01:01 VL2 83 +00:41 101
245 Kaspars Pīlādzis 01:01 VL2 84 +00:41 101
246 Kristaps Šablinskis 01:02 VB2 69 +00:41 101
247 Aigars Kokins 01:02 VL2 85 +00:41 101
248 Vairis Krauklis 01:02 VL4 7 +00:41 101
249 Reinis Auziņš 01:02 VB2 70 +00:41 101
250 Normunds Līdums 01:02 VB3 21 +00:41 101
251 Mārtiņš Malzubris 01:02 VB2 71 +00:41 100
252 Māris Dazarts 01:02 VL2 86 +00:41 100
253 Uldis Arbidāns 01:02 VB3 22 +00:42 100
254 Aivars Mozulis 01:03 VB3 23 +00:42 99
255 Dainis Driņķis 01:03 VB3 24 +00:42 99
256 Jevgenijs Razumovs 01:03 VB2 72 +00:42 99
257 Andris Prindulis 01:03 VB2 73 +00:42 99
258 Juris Līpacis 01:03 VB3 25 +00:42 99
259 Andris Drešmanis 01:03 VL3 33 +00:43 98
260 Ziedonis Tabūns 01:04 VL3 34 +00:43 97
261 Gints Ošiņš 01:04 VB3 26 +00:43 97
262 Lauris Lizbovskis 01:04 VL3 35 +00:43 97
263 Jānis Jekšēvics 01:05 VB2 74 +00:44 96
264 Jānis Zārdiņš 01:05 VBJ 21 +00:44 96
265 Valdis Rocēns 01:05 VB3 27 +00:44 96
266 Rolands Rullis 01:05 VBJ 22 +00:44 96
267 Miks Vilsons 01:05 VL3 36 +00:44 96
268 Gints Buraks 01:06 VB2 75 +00:45 95
269 Ivars Bebris 01:06 VB3 28 +00:45 94
270 Vilnis Liepiņš 01:06 VB4 3 +00:46 94
271 Dainis Jostsons 01:07 VL3 37 +00:46 93
272 Armands Lunts 01:08 VL3 38 +00:47 92
273 Guntars Avdejevs 01:08 VB3 29 +00:48 91
274 Indulis Bukans 01:09 VB4 4 +00:48 91
275 Edgars Ābelītis 01:09 VL2 87 +00:48 90
276 Ivars Lapiņš 01:10 VL3 39 +00:49 89
277 Didzis Arbidāns 01:10 VB2 76 +00:49 89
278 Aigars Eglājs 01:10 VB2 77 +00:49 89
279 Eduards Mozulis 01:11 VB2 78 +00:50 88
280 Dzintars Lūsis 01:11 VL4 8 +00:50 88
281 Kaspars Kārkliņš 01:11 VB3 30 +00:50 88
282 Andris Vanadziņš 01:11 VB4 5 +00:51 87
283 Marts Kalniņš 01:11 VB3 31 +00:51 87
284 Raitis Maurāns 01:11 VB2 79 +00:51 87
285 Ģirts Goško 01:12 VL2 88 +00:51 87
286 Mārcis Jēgers 01:12 VL2 89 +00:51 87
287 Dainis Mors 01:12 VB3 32 +00:52 86
288 Ojārs Rudzītis 01:12 VB3 33 +00:52 86
289 Kārlis Igals 01:12 VB2 80 +00:52 86
290 Oliver Kask 01:13 VLJ 14 +00:52 86
291 Jānis Kesteris 01:13 VL2 90 +00:52 86
292 Egnārs Gudriķis 01:14 VB2 81 +00:53 84
293 Rodrigo Treijers 01:14 VL2 91 +00:53 84
294 Uldis Benhens 01:14 VB3 34 +00:53 84
295 Artjoms Gerasimčiks 01:15 VB2 82 +00:54 83
296 Valdis Sirsniņš 01:16 VB4 6 +00:55 82
297 Kārlis Udrass 01:16 VB2 83 +00:55 82
298 Arturs Kāpiņš 01:17 VL3 40 +00:56 81
299 Edgars Beigarts 01:18 VB2 84 +00:57 80
300 Edgars Bomiks 01:19 VL3 41 +00:58 79
301 Jānis Kārkliņš 01:20 VB3 35 +00:59 78
302 Juris Rāts 01:20 VL4 9 +00:59 78
303 Pēteris Muižnieks 01:22 VL2 92 +01:01 76
304 Valentīns Ščedrovs 01:22 VL2 93 +01:02 76
305 Mārtiņš Puriņš 01:23 VB2 85 +01:03 75
306 Gatis Litvins 01:24 VB2 86 +01:04 74
307 Mareks Runts 01:24 VL2 94 +01:04 74
308 Einārs Stavro 01:25 VL2 95 +01:04 73
309 Didzis Ceriņš 01:25 VB3 36 +01:04 73
310 Normunds Kārkliņš 01:25 VB3 37 +01:05 73
311 Leonīds Legzdiņš 01:26 VB4 7 +01:05 73
312 Agris Spalviņš 01:26 VB3 38 +01:05 73
313 Raimonds Garenčiks 01:28 VL4 10 +01:07 71
314 Edmunds Lācis 01:28 VB2 87 +01:07 71
315 Jānis Spirģis 01:30 VB2 88 +01:09 69
316 Mārtiņš Jarohovičs 01:30 VB2 89 +01:10 69
317 Vitālijs Jakovļevs 01:31 VL2 96 +01:11 68
318 Armands Alksnis 01:32 VB3 39 +01:11 68
319 Ilvars Ruņģis 01:32 VL3 42 +01:11 68
320 Aivars Birks 01:36 VB3 40 +01:15 65
321 Dzintars Laganovskis 01:45 VL3 43 +01:25 59
322 Aivars Veiss 01:48 VL4 11 +01:27 58
323 Dzintars Petrovs 01:56 VL3 44 +01:36 54
324 Atis Brikmanis 02:06 VB2 90 +01:45 49
325 Atis Artemjevs 02:13 VB2 91 +01:52 47
KALNU KARALIS posma rezultāti
Sievietes
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Irīna Štūla-Pankoka 00:28 SL2 1 +00:00 300
2 Vieda Lūsa 00:31 SL2 2 +00:02 277
3 Marta Zumberga 00:31 SL2 3 +00:02 272
4 Karīna Helmane 00:34 SL2 4 +00:05 250
5 Evija Vate 00:35 SL2 5 +00:06 245
6 Laura Čakle 00:36 SB2 1 +00:07 240
7 Ina Graudiņa 00:47 SL2 6 +00:18 184
8 Terēze Peniķe 00:48 SLJ 1 +00:19 179
9 Ilze Cahrausa 00:49 SB2 2 +00:20 177
10 Ilva Kārkliņa 00:49 SB3 1 +00:20 176
11 Guna Ūsele 00:49 SB2 3 +00:20 175
12 Ildze Straume 00:50 SL3 1 +00:21 173
13 Māra Eižvērtiņa 00:51 SB2 4 +00:22 169
14 Līga Līdumniece 00:52 SB2 5 +00:23 165
15 Zane Zariņa 00:52 SL2 7 +00:23 165
16 Anna Pakalniņa 00:53 SL2 8 +00:24 162
17 Anna Freimane 00:53 SBJ 1 +00:24 161
18 Linda Katlapa 00:53 SB2 6 +00:25 161
19 Madara Šneidere 00:54 SB2 7 +00:25 159
20 Sigita Vāce 00:55 SL2 9 +00:26 156
21 Anete Bauere 00:55 SBJ 2 +00:26 156
22 Laura Lapiņa 00:56 SB3 2 +00:27 155
23 Līva Arāja 00:56 SBJ 3 +00:27 155
24 Viviana Kirilova 00:56 SL2 10 +00:27 154
25 Līga Jurševica 00:56 SL2 11 +00:27 154
26 Guna Ostrovska 00:56 SL2 12 +00:27 153
27 Kristīne Kuzņecova 00:56 SL2 13 +00:27 153
28 Baiba Močāne 00:56 SL2 14 +00:27 153
29 Ieva Poriņa 00:56 SL2 16 +00:27 153
30 Darja Ciganoka 00:56 SL2 15 +00:27 153
31 Līga Eriņa 00:57 SB2 8 +00:28 152
32 Dace Banga 00:57 SL2 17 +00:28 151
33 Linda Beldava 00:57 SB2 9 +00:28 151
34 Zane Tilta 00:57 SB2 10 +00:28 150
35 Ieva Zirne 00:58 SB2 11 +00:29 149
36 Ance Rieksta 00:58 SBJ 4 +00:29 149
37 Klinta Lauska 00:58 SBJ 5 +00:29 147
38 Guna Kudrjavceva 00:59 SB2 12 +00:30 146
39 Evija Melberga 00:59 SBJ 6 +00:30 146
40 Inga Ziediņa 00:59 SL3 2 +00:30 146
41 Aija Melezere 00:59 SL2 18 +00:30 146
42 Rasa Grāvīte 01:00 SBJ 7 +00:31 144
43 Gunta Amoliņa 01:00 SL2 19 +00:31 143
44 Ludmila Joce 01:01 SL3 3 +00:32 141
45 Līna Dzene 01:01 SL2 20 +00:32 141
46 Dace Ūsele 01:01 SB2 13 +00:32 141
47 Marta Ķīvīte 01:02 SLJ 2 +00:33 140
48 Līga Korņenkova 01:02 SL2 21 +00:33 140
49 Gunita Gailāne 01:02 SBJ 8 +00:33 140
50 Māra Lākute 01:02 SB2 14 +00:33 140
51 Kristīne Freimane 01:02 SBJ 10 +00:33 138
52 Māra Braslava 01:02 SBJ 9 +00:33 138
53 Inese Leimane 01:04 SB2 15 +00:35 135
54 Laura Stūrīte 01:04 SB2 16 +00:35 135
55 Līga Rukšāne 01:04 SL2 22 +00:35 134
56 Inese Sirmā 01:05 SL3 4 +00:36 134
57 Inga Kāpiņa 01:05 SL3 5 +00:36 132
58 Vivita Ruņģe 01:06 SL3 6 +00:37 132
59 Sandra Rocēna 01:06 SB3 3 +00:37 131
60 Inese Lagzdiņa 01:06 SB2 17 +00:37 131
61 Astrīda Celmiņa 01:06 SB3 4 +00:37 130
62 Lelde Broka 01:06 SB2 18 +00:37 130
63 Ilze Stundiņa 01:06 SB2 19 +00:37 130
64 Māra Viška 01:06 SB2 20 +00:37 130
65 Agnese Kalniņa 01:06 SL2 23 +00:37 130
66 Anita Liepina 01:06 SB3 5 +00:37 130
67 Jolanta Romanova 01:07 SL3 7 +00:38 129
68 Baiba Litvina 01:07 SB2 21 +00:38 129
69 Svetlana Puce 01:07 SB3 6 +00:38 128
70 Liene Bikše 01:07 SB2 22 +00:38 128
71 Jūlija Kuzņecova 01:07 SL2 24 +00:38 128
72 Marija Šalajevska 01:08 SL2 25 +00:39 128
73 Ilze Rāta 01:08 SL3 8 +00:39 127
74 Ella Valtmane 01:09 SB2 24 +00:40 125
75 Sintija Rudzīte 01:09 SB2 23 +00:40 125
76 Renāte Kārkliņa 01:09 SBJ 11 +00:40 125
77 Lauma Žubule 01:09 SB2 25 +00:40 124
78 Inese Gulbe 01:09 SL2 26 +00:41 124
79 Vineta Pētersone 01:10 SB2 26 +00:41 123
80 Džanita Freija 01:10 SB3 7 +00:41 123
81 Kristīne Sekace 01:10 SB2 27 +00:41 123
82 Gaida Ķerve 01:11 SB4 1 +00:42 122
83 Monika Lemese 01:11 SB3 8 +00:42 121
84 Alina Rence 01:12 SB2 28 +00:43 120
85 Evita Zariņa 01:12 SB2 30 +00:43 120
86 Dārta Indriksone 01:12 SB2 29 +00:43 120
87 Solveiga Lapa 01:12 SL3 9 +00:43 120
88 Zane Zamarina 01:12 SB2 31 +00:43 120
89 Sanita Šaitere 01:14 SB3 9 +00:45 117
90 Kristīne Balanasa 01:14 SB2 32 +00:45 117
91 Benita Ločmele 01:15 SB4 2 +00:46 115
92 Līga Vībure 01:16 SL2 27 +00:47 113
93 Ilga Žeibe 01:17 SB3 10 +00:48 112
94 Iveta Kudrjavceva 01:17 SB4 3 +00:48 112
95 Agnese Meikšāne 01:17 SL2 28 +00:48 112
96 Zane Stankeviča 01:18 SB2 33 +00:49 111
97 Inta Cīmure 01:18 SB2 34 +00:49 111
98 Kristīne Sprice 01:18 SL2 29 +00:49 111
99 Arita Meņģe 01:18 SB2 35 +00:49 111
100 Iveta Rutkovska 01:18 SB3 11 +00:49 111
101 Ilze Tereško 01:19 SL3 10 +00:50 109
102 Agnese Zardina 01:19 SB2 36 +00:50 109
103 Linda Freidenfelde 01:19 SL2 30 +00:50 109
104 Aija Rulle 01:20 SL2 31 +00:51 108
105 Vita Zeltzaķe 01:20 SL2 32 +00:51 108
106 Solveiga Tisa 01:20 SL2 33 +00:51 107
107 Līga Līce 01:20 SL3 11 +00:51 107
108 Kaidi Keir Kukk 01:23 SLJ 3 +00:54 104
109 Diāna Kvedere 01:23 SL2 34 +00:54 104
110 Rigonda Nudiena 01:24 SB2 37 +00:55 103
111 Agnese Caune 01:24 SB2 38 +00:55 103
112 Līga Linuža 01:24 SLJ 4 +00:55 103
113 Gunda Plūmane 01:24 SL2 35 +00:55 103
114 Ļuba Tihomirova 01:24 SBJ 12 +00:55 103
115 Inta Zīriuse 01:24 SL2 36 +00:55 103
116 Vita Grahovska 01:25 SB2 39 +00:56 101
117 Ērika Urtāne 01:25 SB2 40 +00:56 101
118 Laima Baltiņa 01:26 SBJ 13 +00:57 101
119 Anda Lukstiņa 01:26 SB2 41 +00:57 100
120 Vizbulīte Celmiņa 01:27 SL2 37 +00:58 99
121 Santa Roze 01:27 SB3 12 +00:58 99
122 Ieva Upmace 01:29 SL2 38 +01:00 97
123 Inga Pavloviča 01:31 SB2 42 +01:02 95
124 Eva Puriņa 01:31 SB2 43 +01:02 95
125 Olga Mote 01:32 SB2 44 +01:03 94
126 Evita Ozola 01:33 SB2 45 +01:04 93
127 Kristīne Voginta 01:35 SB2 46 +01:06 91
128 Santa Tinkusa 01:35 SB2 47 +01:06 91
129 Sanita Bitko 01:37 SB2 48 +01:08 89
130 Zanda Taupmana 01:39 SL3 12 +01:10 87
131 Aija Orniņa 01:39 SB3 13 +01:10 87
132 Līga Ganiņa 01:41 SB2 49 +01:12 86
133 Aija Andersone 01:45 SB2 50 +01:16 82
134 Līga Laganovska 01:48 SB3 14 +01:19 80
135 Inese Ozola 01:49 SB2 51 +01:20 79
136 Kristīne Kuka 01:50 SL3 13 +01:21 79
137 Antra Lukševica 01:51 SB2 52 +01:22 78
138 Kristīne Tjarve 01:52 SB2 53 +01:23 77
139 Dace Baumane 01:53 SB2 54 +01:24 76
140 Inta Amoliņa 01:54 SB4 4 +01:25 76
141 Sandra Legzdiņa 03:22 SB3 15 +02:53 43
GARKALNES MEŽU iegūtie PUNKTI
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Kristaps Bērziņš 1:40:50 1000 00:25 249 1249 VLJ
2 Gints Lūsis 1:49:45 919 00:22 274 1193 VL2
3 Kristaps Kaimiņš 1:45:59 951 00:31 197 1148 VL2
4 Andris Ronimoiss 1:46:25 948 00:31 198 1146 VL2
5 Mārtiņš Puriņš 2:00:28 837 00:20 300 1137 VL2
6 Kārlis Vanags 1:54:42 879 00:28 223 1102 VL2
7 Ainārs Brālītis 1:57:21 859 00:26 235 1094 VL2
8 Kristaps Broks 1:54:01 884 00:31 201 1085 VL2
9 Anatolijs Macuks 1:47:54 935 00:42 148 1083 VL2
10 Valdis Tilts 2:11:47 765 00:22 274 1039 VL3
11 Juris Damškalns 2:03:54 814 00:28 221 1035 VL2
12 Andris Jubelis 1:17:14 750 00:22 283 1033 VB2
13 Jānis Viškers 2:01:05 833 00:37 168 1001 VL2
14 Mārtiņš Plaudis 2:01:07 833 00:38 161 994 VLJ
15 Gatis Lubāns 2:04:27 810 00:36 172 982 VL2
16 Atis Caune 2:08:12 787 00:32 194 981 VL2
17 Vents Lupkins 2:07:17 792 00:33 185 977 VLJ
18 Juris Šehtels 2:05:33 803 00:36 172 975 VL3
19 Kristaps Magone 2:02:51 821 00:41 152 973 VLJ
20 Nikolajs Saulītis 2:12:53 759 00:31 196 955 VL3
21 Kristaps Epners 2:08:43 783 00:37 169 952 VL2
22 Aino Gošs 2:10:41 772 00:35 178 950 VL3
23 Āris Kundziņš 2:09:25 779 00:38 164 943 VL3
24 Didzis Glušņevs 2:08:21 786 00:40 155 941 VLJ
25 Aigars Dudelis 2:10:59 770 00:40 156 926 VL3
26 Ivans Oļeičenko 2:13:44 754 00:36 172 926 VLJ
27 Dzintars Rērihs 2:22:04 710 00:29 211 921 VL2
28 Gatis Kveders 2:10:40 772 00:42 148 920 VL2
29 Edgars Vanters 2:12:08 763 00:40 156 919 VL2
30 Ansis Šteiners 2:18:46 727 00:33 189 916 VL2
31 Guntis Vijgriezis 2:28:16 680 00:26 233 913 VL3
32 Andris Limanāns 2:19:57 720 00:33 186 906 VL2
33 Juris Gudēvics-Liepiņš 2:07:39 790 00:54 115 905 VL2
34 Edgars Rencis 2:13:26 756 00:45 139 895 VL2
35 Zigmārs Zučiks 2:16:30 739 00:40 156 895 VL2
36 Sandis Rudzītis 2:13:37 755 00:45 139 894 VL2
37 Raitis Bērziņš 2:15:19 745 00:43 143 888 VL2
38 Martiņš Auziņš 2:11:43 766 00:52 120 886 VL2
39 Māris Pankoks 2:16:55 736 00:42 148 884 VL3
40 Dmitrijs Blatovs 2:15:42 743 00:45 138 881 VL2
41 Aivis Vaļulis 2:38:27 636 00:26 237 873 VL2
42 Vitālijs Muzika 2:22:01 710 00:38 161 871 VL3
43 Māris Ostelis 2:27:06 685 00:33 185 870 VL2
44 Ainārs Gudēvics 2:23:49 701 00:37 167 868 VL2
45 Gvido Borovskis 2:38:54 635 00:27 229 864 VL2
46 Edgars Balodis 2:22:34 707 00:39 157 864 VLJ
47 Mārtiņš Niklass 2:25:43 692 00:36 171 863 VL2
48 Ainārs Kumpiņš 2:18:00 731 00:47 132 863 VL2
49 Māris Bisenieks 1:33:12 622 00:26 239 861 VB3
50 Aigars Čeksters 2:18:11 730 00:48 130 860 VL2
51 Ivo Ielītis 2:19:39 722 00:46 136 858 VL2
52 Jānis Važņevičs 2:17:59 731 00:50 124 855 VL4
53 Igor Shutov 2:18:41 727 00:49 126 853 VLJ
54 Rainers Meiers 2:25:29 693 00:39 159 852 VL3
55 Ingus Šalms 2:24:06 700 00:41 151 851 VL2
56 Ugis Karasevs 1:22:24 703 00:42 146 849 VB2
57 Rihards Volfs 2:26:31 688 00:41 152 840 VL2
58 Jānis Kokins 2:26:43 687 00:41 152 839 VLJ
59 Oskars Geide 2:26:52 687 00:41 151 838 VLJ
60 Anrijs Tērauds 2:28:32 679 00:39 158 837 VL2
61 Mārtiņš Galvanovskis 2:23:16 704 00:47 132 836 VL2
62 Mārcis Standzenieks 2:20:43 717 00:54 115 832 VL3
63 Aigars Bundzinieks 2:24:31 698 00:47 131 829 VL3
64 Indars Aščuks 2:25:01 695 00:47 132 827 VL2
65 Roberts Sukonovs 2:23:15 704 00:52 120 824 VL2
66 Lauris Repša 2:20:40 717 00:58 107 824 VL2
67 Pēteris Cābulis 2:23:38 702 00:51 121 823 VL2
68 Jānis Ķemers 2:24:21 699 00:50 123 822 VL2
69 Valērijs Vaseņins 2:25:54 691 00:48 130 821 VL4
70 Uldis Pormeisters 2:35:16 649 00:36 171 820 VL2
71 Janis Duka 2:20:32 718 01:01 102 820 VL2
72 Ansis Mežulis 1:34:27 613 00:30 205 818 VB3
73 Edgars Porciks 2:34:35 652 00:38 163 815 VL2
74 Salvis Brasavs 2:32:26 661 00:40 154 815 VL3
75 Kaspars Adijāns 1:39:25 583 00:27 231 814 VB2
76 Andris Bāliņš 2:40:22 629 00:34 184 813 VL2
77 Renārs Ukstiņš 2:30:00 672 00:44 140 812 VL2
78 Nauris Spalviņš 2:29:24 675 00:45 137 812 VL2
79 Ivo Līdaks 2:25:57 691 00:51 121 812 VLJ
80 Artūrs Ketlers 2:46:05 607 00:30 203 810 VLJ
81 Ritvars Gedrovičs 2:26:52 687 00:50 123 810 VL2
82 Roberts Ivzāns 2:23:30 703 00:59 105 808 VL3
83 Viesturs Zimackis 2:24:44 697 00:56 110 807 VL2
84 Andris Ludriks 2:35:09 650 00:40 154 804 VL3
85 Raitis Puriņš 2:33:58 655 00:42 146 801 VL4
86 Ivo Levāns 2:28:16 680 00:52 120 800 VL2
87 Agris Liepa 2:41:59 622 00:35 178 800 VL2
88 Guntars Siliņš 2:30:56 668 00:48 130 798 VL2
89 Arvīds Germovs 2:30:07 672 00:49 126 798 VL3
90 Zigmunds Zauls 2:32:41 660 00:45 137 797 VL2
91 Mārtiņš Allers 2:26:12 690 00:58 107 797 VL2
92 Zintis Brasavs-Muižnieks 2:33:32 657 00:45 138 795 VL3
93 Didzis Videmanis 2:27:16 685 00:57 108 793 VL2
94 Kalvis Alseika 1:40:51 574 00:28 218 792 VBJ
95 Arnis Ābelīte 2:30:42 669 00:51 122 791 VL3
96 Alisher Yakupov 2:26:31 688 01:01 101 789 VL2
97 Uģis Holsts 2:39:50 631 00:39 158 789 VL3
98 Juris Čerņadjevs 2:28:23 680 00:57 109 789 VL3
99 Edmunds Gržibovskis 2:27:31 684 01:00 103 787 VL3
100 Gvido Mušperts 2:28:18 680 00:59 105 785 VL2
101 Aleksandrs Grotus 2:38:40 636 00:43 145 781 VL3
102 Miks Pētersons 2:33:21 658 00:50 123 781 VL2
103 Gints Ērmanis 2:31:47 664 00:54 115 779 VL3
104 Kristaps Kudlāns 2:34:16 654 00:50 125 779 VL2
105 Edgars Bomiks 2:24:24 698 01:19 79 777 VL3
106 Signis Vāvere 3:14:29 518 00:24 257 775 VL2
107 Aigars Beks 2:37:02 642 00:48 130 772 VL3
108 Kristaps Starts 1:32:59 623 00:42 148 771 VBJ
109 Māris Punenovs 2:36:46 643 00:49 127 770 VL3
110 Arturas Genys 2:31:34 665 01:01 102 767 VL3
111 Imants Kaldre 1:34:51 611 00:40 155 766 VB2
112 Māris Sumčenko 2:38:19 637 00:49 127 764 VL2
113 Kaspars Jurāns 2:34:46 652 00:56 111 763 VL2
114 Dzintars Dūdiņš 2:49:58 593 00:37 168 761 VL3
115 Jānis Jurševskis 2:40:23 629 00:47 131 760 VL2
116 Andris Neimanis 1:38:40 587 00:36 173 760 VBJ
117 Kaspars Vaivods 2:38:54 635 00:50 124 759 VL2
118 Ilmars Knipšis 2:36:48 643 00:54 115 758 VL3
119 Arnis Mālbergs 2:42:17 621 00:47 132 753 VL2
120 Edgars Peičs 2:35:36 648 01:00 104 752 VL2
121 Andris Baranovskis 2:41:48 623 00:49 127 750 VL2
122 Laimonis Skadiņš 1:37:56 591 00:39 157 748 VB3
123 Kaspars Laizāns 2:39:08 634 00:55 112 746 VL2
124 Artis Pūcītis 1:38:41 587 00:39 157 744 VB2
125 Agnis Bērziņš 1:53:17 511 00:26 233 744 VB2
126 Kaspars Vingris 2:49:17 596 00:42 147 743 VL2
127 Edgars Kuģenieks 2:38:58 634 00:57 109 743 VL2
128 Vjčeslavs Žunda 1:39:57 580 00:38 161 741 VB2
129 Pēteris Grīviņš 3:12:44 523 00:28 217 740 VL2
130 Arvīds Ozoliņš 2:49:49 594 00:43 145 739 VL3
131 Miks Vilsons 2:36:57 642 01:05 96 738 VL3
132 Krišjānis Nesenbergs 3:10:57 528 00:30 208 736 VL2
133 Andris Jansons 2:41:06 626 00:59 106 732 VL3
134 Arnis Ābelītis 1:41:03 573 00:39 159 732 VB4
135 Aigars Kokins 2:39:51 631 01:02 101 732 VL2
136 Māris Videmanis 2:41:42 624 00:58 106 730 VL2
137 Austris Vasiļevskis 2:46:22 606 00:50 123 729 VL2
138 Ondrej Fikrle 1:34:53 610 00:53 118 728 VB3
139 Kaspars Pīlādzis 2:41:18 625 01:01 101 726 VL2
140 Ziedonis Tabūns 2:40:23 629 01:04 97 726 VL3
141 Armands Sudrabs 1:45:32 549 00:35 177 726 VB2
142 Pēteris Stepiņš 1:47:14 540 00:33 185 725 VB2
143 Girts Mamajs 1:40:05 579 00:43 144 723 VB2
144 Jānis Bormeisters 2:56:07 573 00:42 149 722 VL2
145 Guntis Kārkliņš 1:43:53 558 00:38 164 722 VB2
146 Andris Drešmanis 2:41:29 624 01:03 98 722 VL3
147 Ģirts Vēsma 2:45:01 611 00:57 110 721 VL4
148 Ivars Lapiņš 2:40:16 629 01:10 89 718 VL3
149 Ēriks Dovnarovičs 2:48:15 599 00:53 118 717 VLJ
150 Uldis Kleinbergs 1:47:39 538 00:35 177 715 VB2
151 Denis Aļeksejevs 2:52:15 585 00:48 129 714 VL2
152 Raimonds Garenčiks 2:36:52 643 01:28 71 714 VL4
153 Vairis Krauklis 2:45:01 611 01:02 101 712 VL4
154 Toms Rusovs 2:13:48 433 00:22 279 712 VB2
155 Māris Dazarts 2:45:11 610 01:02 100 710 VL2
156 Ainārs Grīnvalds 2:47:42 601 00:57 109 710 VL3
157 Dzintars Ruņenieks 1:45:48 547 00:38 162 709 VBJ
158 Arturs Kāpiņš 2:40:54 627 01:17 81 708 VL3
159 Guntis Dude 1:46:07 546 00:39 160 706 VB4
160 Dāvis Serdāns 1:59:05 486 00:28 220 706 VB2
161 Igors Seņko 2:48:05 600 00:59 106 706 VL2
162 Krišjānis Neijs 3:18:56 507 00:31 198 705 VL2
163 Reinis Skorovs 1:51:06 521 00:34 184 705 VBJ
164 Gints Rudzītis 1:40:11 578 00:49 126 704 VB2
165 Ģirts Goško 2:43:18 617 01:12 87 704 VL2
166 Uģis Romanovskis 1:42:14 567 00:46 135 702 VB2
167 Juris Redisons 1:37:28 594 00:58 106 700 VB2
168 Armands Lunts 2:46:27 606 01:08 92 698 VL3
169 Mārtiņš Pjalkovskis 1:43:29 560 00:45 137 697 VBJ
170 Eduards Bura 1:57:27 493 00:31 200 693 VB3
171 Kristers Kuģenieks 1:51:43 518 00:36 170 688 VBJ
172 Māris Skuja 3:01:45 555 00:47 132 687 VL2
173 Dainis Jostsons 2:50:04 593 01:07 93 686 VL3
174 Andris Voroņko 1:53:38 510 00:35 176 686 VBJ
175 Aleksandrs Jansons 1:43:40 559 00:51 121 680 VB2
176 Svajunas Sukackas 1:52:41 514 00:38 163 677 VB2
177 Dzintars Lūsis 2:51:38 587 01:11 88 675 VL4
178 Ingus Barkāns 1:52:54 513 00:38 162 675 VB2
179 Tālis Paeglis 1:48:53 532 00:44 142 674 VB2
180 Lauris Lizbovskis 2:54:37 577 01:04 97 674 VL3
181 Juris Visockis 1:49:25 529 00:44 142 671 VB2
182 Artjoms Gerasimčiks 1:38:27 588 01:15 83 671 VB2
183 Toms Kaufmanis 1:43:49 558 00:55 112 670 VBJ
184 Kristaps Pilskalns 1:44:42 553 00:53 116 669 VB2
185 Mārcis Jēgers 2:53:09 582 01:12 87 669 VL2
186 Oliver Kask 2:52:52 583 01:13 86 669 VLJ
187 Anrijs Hodžajevs 1:46:52 542 00:49 126 668 VB2
188 Arnis Šūlmeisters 1:42:42 564 01:00 103 667 VB3
189 Lauris Zilveris 1:59:52 483 00:34 182 665 VB2
190 Valentīns Ščedrovs 2:51:29 588 01:22 76 664 VL2
191 Māris Ūselis 2:12:11 438 00:27 225 663 VB2
192 Karl Plaude 1:49:53 527 00:46 135 662 VB2
193 Klāvs Zārdiņš 1:49:41 528 00:46 134 662 VB2
194 Artūrs Ozoliņš 1:47:30 539 00:50 123 662 VBJ
195 Rodrigo Treijers 2:54:22 578 01:14 84 662 VL2
196 Sandis Kanbergs 1:45:39 548 00:56 111 659 VB2
197 Jānis Kesteris 2:55:59 573 01:13 86 659 VL2
198 Uģis Ģērmanis 1:50:03 526 00:48 130 656 VB2
199 Einārs Paass 1:48:02 536 00:52 120 656 VB2
200 Jānis Tērauds 2:25:53 397 00:24 259 656 VB3
201 Uvis Braunfelds 1:46:38 543 00:55 113 656 VB3
202 Didzis Raits 3:06:44 540 00:54 114 654 VL2
203 Guntis Zingis 3:11:08 528 00:52 120 648 VL2
204 Mārtiņš Gūtmanis 2:06:58 456 00:32 192 648 VB2
205 Mareks Runts 2:56:50 570 01:24 74 644 VL2
206 Māris Vīlips 1:55:16 503 00:44 141 644 VB3
207 Toms Vandzbergs 2:02:23 473 00:36 170 643 VBJ
208 Jurģis Urtāns 3:07:20 538 01:00 103 641 VL2
209 Uldis Daugaviņš 1:53:39 510 00:48 130 640 VB2
210 Juris Gaidelis 3:08:51 534 00:59 105 639 VL4
211 Rūdolfs Puķītis 1:51:15 521 00:53 118 639 VB2
212 Dainis Bautris 1:53:53 509 00:49 128 637 VB2
213 Ģirts Bulāns 1:52:35 515 00:51 122 637 VB2
214 Dmitrijs Ruskovs 1:55:21 502 00:47 133 635 VB2
215 Juris Zariņš 1:58:09 490 00:43 143 633 VB3
216 Raitis Radziņš 1:52:56 513 00:52 119 632 VB2
217 Normunds Zauls 1:51:57 517 00:54 115 632 VB3
218 Henrihs Petrovskis 1:51:43 518 00:55 113 631 VB2
219 Atis Sporāns 1:53:17 511 00:52 119 630 VBJ
220 Viesturs Puriņš 1:54:04 508 00:51 121 629 VB3
221 Aleksandrs Judkins 1:53:35 510 00:52 119 629 VB2
222 Kārlis Laizāns 2:01:32 477 00:41 150 627 VBJ
223 Dainars Albužis 1:55:20 502 00:50 124 626 VB2
224 Pēteris Muižnieks 3:04:00 548 01:22 76 624 VL2
225 Kaspars Štramanis 1:51:46 518 01:01 103 621 VB2
226 Kristaps Palmakovskis 1:52:58 513 00:57 108 621 VBJ
227 Mārtiņš Pētersons 1:58:35 488 00:47 132 620 VB2
228 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1:55:22 502 00:53 116 618 VB2
229 Kārlis Cinis 1:57:55 491 00:50 124 615 VB2
230 Jevgenijs Razumovs 1:52:21 516 01:03 99 615 VB2
231 Edijs Jundzis 1:56:17 498 00:53 117 615 VB2
232 Vitālijs Jakovļevs 3:04:44 546 01:31 68 614 VL2
233 Konstantīns Vasiljevs 1:59:49 483 00:48 130 613 VB2
234 Valters Grāvelis 2:05:57 460 00:40 153 613 VB2
235 Edgars Ābelītis 3:13:14 522 01:09 90 612 VL2
236 Ainārs Arnicāns 1:56:40 497 00:54 115 612 VB3
237 Māris Avotiņš 3:18:21 508 01:00 103 611 VL3
238 Nauris Zariņš 1:56:55 495 00:54 115 610 VB2
239 Normunds Grava 1:56:59 495 00:55 113 608 VB3
240 Alvis Cimža 2:04:59 463 00:43 145 608 VBJ
241 Imants Ločmelis 3:23:59 494 00:56 111 605 VL4
242 Gints Freināts 2:02:52 471 00:47 132 603 VB2
243 Jānis Pūgulis 2:03:35 469 00:47 132 601 VBJ
244 Kristaps Šablinskis 1:56:09 499 01:02 101 600 VB2
245 Normunds Paško 1:58:55 487 00:55 113 600 VB3
246 Einārs Stavro 3:11:38 526 01:25 73 599 VL2
247 Didzis Pētersons 2:10:17 445 00:40 153 598 VB3
248 Andis Zariņš 2:05:56 460 00:45 137 597 VB2
249 Guntars Avdejevs 1:55:01 504 01:08 91 595 VB3
250 Andris Prindulis 1:56:48 496 01:03 99 595 VB2
251 Artūrs Hirkovskis 2:00:03 483 00:58 107 590 VB2
252 Renārs Pūce 2:00:08 482 00:59 106 588 VB2
253 Dzintars Petrovs 3:08:49 534 01:56 54 588 VL3
254 Ilvars Ruņģis 3:15:13 517 01:32 68 585 VL3
255 Dainis Driņķis 1:59:04 486 01:03 99 585 VB3
256 Raimonds Meija 2:08:12 452 00:47 132 584 VB2
257 Sandis Radziņš 2:00:26 481 01:01 103 584 VBJ
258 Edgars Puriņš 2:02:12 474 00:57 109 583 VB3
259 Kaspars Prauliņš 2:04:37 465 00:53 117 582 VB2
260 Māris Sardiko 2:07:08 456 00:49 126 582 VBJ
261 Jānis Zārdiņš 2:00:15 482 01:05 96 578 VBJ
262 Jānis Siliņš 2:01:33 477 01:01 101 578 VB2
263 Normunds Līdums 2:02:11 474 01:02 101 575 VB3
264 Juris Līpacis 2:01:46 476 01:03 99 575 VB3
265 Janis Kopmanis 2:03:34 469 01:00 104 573 VB3
266 Andris Baikovs 2:04:35 465 00:58 107 572 VB2
267 Igors Hoļavins 2:15:08 429 00:44 142 571 VB2
268 Jānis Sedlenieks 2:08:20 451 00:53 116 567 VB2
269 Jānis Jekšēvics 2:02:52 471 01:05 96 567 VB2
270 Guntis Leimanis 2:04:43 464 01:01 103 567 VB2
271 Intars Albužis 2:06:16 459 00:57 108 567 VB2
272 Eduards Mozulis 2:00:51 479 01:11 88 567 VB2
273 Kristaps Vilks 2:08:25 451 00:54 115 566 VB2
274 Aivars Mozulis 2:04:50 464 01:03 99 563 VB3
275 Vidis Baltais 2:09:07 449 00:55 114 563 VB3
276 Mārtiņš Laizāns 2:08:36 450 00:55 112 562 VB2
277 Gints Ošiņš 2:05:13 463 01:04 97 560 VB3
278 Rihards Pihockis 2:21:41 409 00:41 150 559 VB2
279 Guntis Strautiņš 2:11:28 441 00:53 117 558 VBJ
280 Atis Artemjevs 1:53:24 511 02:13 47 558 VB2
281 Reinis Auziņš 2:06:49 457 01:02 101 558 VB2
282 Dzintars Laganovskis 3:21:55 499 01:45 59 558 VL3
283 Kaspars Kārkliņš 2:03:25 469 01:11 88 557 VB3
284 Aigars Eglājs 2:04:30 465 01:10 89 554 VB2
285 Juris Rocēns 2:20:51 411 00:45 138 549 VB3
286 Rihards Bergs 2:10:12 445 01:00 104 549 VB2
287 Aivars Veiss 3:25:12 491 01:48 58 549 VL4
288 Mārtiņš Malzubris 2:09:55 446 01:02 100 546 VB2
289 Indulis Bukans 2:07:26 455 01:09 91 546 VB4
290 Raivis Palmakovskis 2:10:43 443 01:01 102 545 VB2
291 Valdis Zilveris 2:15:38 427 00:53 117 544 VB2
292 Raitis Maurāns 2:07:46 453 01:11 87 540 VB2
293 Ojārs Rudzītis 2:07:55 453 01:12 86 539 VB3
294 Kārlis Igals 2:09:19 448 01:12 86 534 VB2
295 Ivars Bebris 2:12:45 436 01:06 94 530 VB3
296 Kārlis Udrass 2:09:51 446 01:16 82 528 VB2
297 Juris Rāts 3:44:23 449 01:20 78 527 VL4
298 Valdis Rocēns 2:14:37 430 01:05 96 526 VB3
299 Aleksandrs Feļsins 2:18:31 418 00:59 106 524 VB2
300 Uldis Arbidāns 2:17:04 423 01:02 100 523 VB3
301 Agris Spalviņš 2:09:20 448 01:26 73 521 VB3
302 Uldis Benhens 2:13:15 435 01:14 84 519 VB3
303 Didzis Arbidāns 2:16:27 425 01:10 89 514 VB2
304 Marts Kalniņš 2:16:31 424 01:11 87 511 VB3
305 Andris Vanadziņš 2:18:04 420 01:11 87 507 VB4
306 Egnārs Gudriķis 2:16:52 423 01:14 84 507 VB2
307 Jānis Kārkliņš 2:15:17 428 01:20 78 506 VB3
308 Gints Buraks 2:22:15 407 01:06 95 502 VB2
309 Aivars Birks 2:14:03 432 01:36 65 497 VB3
310 Armands Alksnis 2:15:21 428 01:32 68 496 VB3
311 Dainis Mors 2:23:27 404 01:12 86 490 VB3
312 Normunds Kārkliņš 2:20:39 412 01:25 73 485 VB3
313 Edgars Beigarts 2:23:08 405 01:18 80 485 VB2
314 Gatis Litvins 2:21:39 409 01:24 74 483 VB2
315 Rolands Rullis 2:29:44 387 01:05 96 483 VBJ
316 Edmunds Lācis 2:20:47 411 01:28 71 482 VB2
317 Mārtiņš Jarohovičs 2:21:56 408 01:30 69 477 VB2
318 Jānis Laursons 2:40:04 362 00:56 111 473 VBJ
319 Kārlis Būmeisters 2:03:14 470 00:00 0 470 VB2
320 Jānis Spirģis 2:24:24 401 01:30 69 470 VB2
321 Didzis Ceriņš 2:27:09 394 01:25 73 467 VB3
322 Vilnis Liepiņš 2:35:31 372 01:06 94 466 VB4
323 Valdis Sirsniņš 2:34:07 376 01:16 82 458 VB4
324 Mārtiņš Puriņš 2:36:56 369 01:23 75 444 VB2
325 Leonīds Legzdiņš 3:07:35 309 01:26 73 382 VB4
326 Atis Brikmanis 3:11:18 303 02:06 49 352 VB2
327 Renārs Roze DNF 0 00:00 0 0 VL2
328 Mikus Ulmanis DNF 0 00:00 0 0 VB2
329 Ričards Stibe DNF 0 00:00 0 0 VBJ
GARKALNES MEŽU iegūtie PUNKTI
Sievietes
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Irīna Štūla-Pankoka 2:16:01 975 00:28 300 1275 SL2
2 Karīna Helmane 2:12:34 1000 00:34 250 1250 SL2
3 Marta Zumberga 2:26:21 906 00:31 272 1178 SL2
4 Evija Vate 2:24:27 918 00:35 245 1163 SL2
5 Vieda Lūsa 2:37:06 844 00:31 277 1121 SL2
6 Dace Banga 2:24:17 919 00:57 151 1070 SL2
7 Guna Ostrovska 2:29:26 887 00:56 153 1040 SL2
8 Kristīne Kuzņecova 2:31:15 876 00:56 153 1029 SL2
9 Viviana Kirilova 2:31:46 873 00:56 154 1027 SL2
10 Ludmila Joce 2:32:09 871 01:01 141 1012 SL3
11 Laura Čakle 1:40:19 750 00:36 240 990 SB2
12 Gunta Amoliņa 2:37:27 842 01:00 143 985 SL2
13 Sigita Vāce 2:40:25 826 00:55 156 982 SL2
14 Zane Zariņa 2:42:41 815 00:52 165 980 SL2
15 Anna Pakalniņa 2:42:40 815 00:53 162 977 SL2
16 Līga Jurševica 2:42:46 814 00:56 154 968 SL2
17 Inga Kāpiņa 2:39:21 832 01:05 132 964 SL3
18 Līna Dzene 2:42:50 814 01:01 141 955 SL2
19 Terēze Peniķe 2:52:15 770 00:48 179 949 SLJ
20 Marija Šalajevska 2:46:13 798 01:08 128 926 SL2
21 Inga Ziediņa 2:50:25 778 00:59 146 924 SL3
22 Līga Rukšāne 2:48:18 788 01:04 134 922 SL2
23 Ieva Poriņa 2:53:01 766 00:56 153 919 SL2
24 Baiba Močāne 2:53:41 763 00:56 153 916 SL2
25 Ildze Straume 3:00:28 735 00:50 173 908 SL3
26 Jūlija Kuzņecova 2:51:30 773 01:07 128 901 SL2
27 Darja Ciganoka 2:58:52 741 00:56 153 894 SL2
28 Agnese Kalniņa 2:54:33 759 01:06 130 889 SL2
29 Kaidi Keir Kukk 2:52:51 767 01:23 104 871 SLJ
30 Līga Vībure 2:55:29 755 01:16 113 868 SL2
31 Ina Graudiņa 3:14:27 682 00:47 184 866 SL2
32 Kristīne Sprice 2:56:43 750 01:18 111 861 SL2
33 Laura Lapiņa 1:47:20 701 00:56 155 856 SB3
34 Ilze Cahrausa 1:51:48 673 00:49 177 850 SB2
35 Guna Kudrjavceva 1:46:59 703 00:59 146 849 SB2
36 Inese Gulbe 3:03:56 721 01:09 124 845 SL2
37 Anete Bauere 1:51:21 676 00:55 156 832 SBJ
38 Līga Līce 3:03:59 721 01:20 107 828 SL3
39 Linda Katlapa 1:55:03 654 00:53 161 815 SB2
40 Ance Rieksta 1:52:59 666 00:58 149 815 SBJ
41 Aija Melezere 3:19:24 665 00:59 146 811 SL2
42 Līga Linuža 3:07:38 707 01:24 103 810 SLJ
43 Aija Rulle 3:09:04 701 01:20 108 809 SL2
44 Anita Liepina 1:51:22 676 01:06 130 806 SB3
45 Jolanta Romanova 3:16:12 676 01:07 129 805 SL3
46 Līga Līdumniece 1:57:57 638 00:52 165 803 SB2
47 Gunda Plūmane 3:10:36 696 01:24 103 799 SL2
48 Līga Korņenkova 3:21:19 658 01:02 140 798 SL2
49 Evija Melberga 1:56:14 647 00:59 146 793 SBJ
50 Solveiga Lapa 3:18:29 668 01:12 120 788 SL3
51 Klinta Lauska 1:57:37 640 00:58 147 787 SBJ
52 Ieva Upmace 3:12:45 688 01:29 97 785 SL2
53 Vivita Ruņģe 3:23:58 650 01:06 132 782 SL3
54 Diāna Kvedere 3:15:49 677 01:23 104 781 SL2
55 Linda Beldava 1:59:22 630 00:57 151 781 SB2
56 Līga Eriņa 2:00:33 624 00:57 152 776 SB2
57 Ieva Zirne 2:00:00 627 00:58 149 776 SB2
58 Rasa Grāvīte 2:00:28 625 01:00 144 769 SBJ
59 Zane Tilta 2:02:23 615 00:57 150 765 SB2
60 Ella Valtmane 1:58:11 637 01:09 125 762 SB2
61 Ilze Tereško 3:23:18 652 01:19 109 761 SL3
62 Vineta Pētersone 1:58:04 637 01:10 123 760 SB2
63 Zanda Taupmana 3:17:02 673 01:39 87 760 SL3
64 Lauma Žubule 1:58:32 635 01:09 124 759 SB2
65 Līva Arāja 2:05:08 601 00:56 155 756 SBJ
66 Agnese Meikšāne 3:26:57 641 01:17 112 753 SL2
67 Laura Stūrīte 2:02:06 616 01:04 135 751 SB2
68 Ilva Kārkliņa 2:10:47 575 00:49 176 751 SB3
69 Marta Ķīvīte 3:37:55 608 01:02 140 748 SLJ
70 Guna Ūsele 2:12:12 569 00:49 175 744 SB2
71 Solveiga Tisa 3:28:30 636 01:20 107 743 SL2
72 Svetlana Puce 2:02:29 614 01:07 128 742 SB3
73 Vita Zeltzaķe 3:29:24 633 01:20 108 741 SL2
74 Sandra Rocēna 2:03:19 610 01:06 131 741 SB3
75 Ilze Rāta 3:36:56 611 01:08 127 738 SL3
76 Kristīne Kuka 3:21:55 657 01:50 79 736 SL3
77 Madara Šneidere 2:11:22 573 00:54 159 732 SB2
78 Džanita Freija 2:04:38 604 01:10 123 727 SB3
79 Māra Eižvērtiņa 2:15:11 557 00:51 169 726 SB2
80 Māra Braslava 2:08:04 587 01:02 138 725 SBJ
81 Monika Lemese 2:05:15 601 01:11 121 722 SB3
82 Alina Rence 2:05:15 601 01:12 120 721 SB2
83 Arita Meņģe 2:03:18 610 01:18 111 721 SB2
84 Evita Zariņa 2:07:46 589 01:12 120 709 SB2
85 Kristīne Sekace 2:08:17 586 01:10 123 709 SB2
86 Gunita Gailāne 2:12:27 568 01:02 140 708 SBJ
87 Anna Freimane 2:18:03 545 00:53 161 706 SBJ
88 Vizbulīte Celmiņa 3:39:16 605 01:27 99 704 SL2
89 Sintija Rudzīte 2:11:03 574 01:09 125 699 SB2
90 Dārta Indriksone 2:10:07 578 01:12 120 698 SB2
91 Māra Viška 2:12:55 566 01:06 130 696 SB2
92 Dace Ūsele 2:15:52 554 01:01 141 695 SB2
93 Inta Zīriuse 3:46:37 585 01:24 103 688 SL2
94 Inta Cīmure 2:10:40 576 01:18 111 687 SB2
95 Linda Freidenfelde 3:50:36 575 01:19 109 684 SL2
96 Inese Leimane 2:16:59 549 01:04 135 684 SB2
97 Zane Stankeviča 2:11:50 571 01:18 111 682 SB2
98 Kristīne Freimane 2:18:58 541 01:02 138 679 SBJ
99 Rigonda Nudiena 2:11:36 572 01:24 103 675 SB2
100 Kristīne Balanasa 2:14:48 558 01:14 117 675 SB2
101 Baiba Litvina 2:19:25 540 01:07 129 669 SB2
102 Inese Sirmā 4:09:10 532 01:05 134 666 SL3
103 Iveta Kudrjavceva 2:15:44 554 01:17 112 666 SB4
104 Inese Lagzdiņa 2:22:33 528 01:06 131 659 SB2
105 Renāte Kārkliņa 2:21:11 533 01:09 125 658 SBJ
106 Ilga Žeibe 2:17:59 545 01:17 112 657 SB3
107 Agnese Zardina 2:17:15 548 01:19 109 657 SB2
108 Liene Bikše 2:22:14 529 01:07 128 657 SB2
109 Astrīda Celmiņa 2:23:21 525 01:06 130 655 SB3
110 Ilze Stundiņa 2:23:56 523 01:06 130 653 SB2
111 Zane Zamarina 2:21:10 533 01:12 120 653 SB2
112 Iveta Rutkovska 2:23:43 524 01:18 111 635 SB3
113 Līga Ganiņa 2:18:35 543 01:41 86 629 SB2
114 Māra Lākute 2:34:11 488 01:02 140 628 SB2
115 Laima Baltiņa 2:23:11 525 01:26 101 626 SBJ
116 Anda Lukstiņa 2:23:12 525 01:26 100 625 SB2
117 Ērika Urtāne 2:24:08 522 01:25 101 623 SB2
118 Aija Andersone 2:19:25 540 01:45 82 622 SB2
119 Lelde Broka 2:32:46 492 01:06 130 622 SB2
120 Santa Roze 2:24:12 522 01:27 99 621 SB3
121 Inga Pavloviča 2:24:12 522 01:31 95 617 SB2
122 Ļuba Tihomirova 2:26:48 513 01:24 103 616 SBJ
123 Agnese Caune 2:28:32 507 01:24 103 610 SB2
124 Gaida Ķerve 2:43:00 462 01:11 122 584 SB4
125 Kristīne Voginta 2:34:29 487 01:35 91 578 SB2
126 Santa Tinkusa 2:38:53 474 01:35 91 565 SB2
127 Vita Grahovska 2:42:42 462 01:25 101 563 SB2
128 Antra Lukševica 2:38:57 473 01:51 78 551 SB2
129 Dace Baumane 2:38:49 474 01:53 76 550 SB2
130 Sanita Šaitere 2:55:05 430 01:14 117 547 SB3
131 Sandra Legzdiņa 2:31:29 497 03:22 43 540 SB3
132 Evita Ozola 2:48:42 446 01:33 93 539 SB2
133 Benita Ločmele 2:58:20 422 01:15 115 537 SB4
134 Eva Puriņa 2:51:02 440 01:31 95 535 SB2
135 Kristīne Tjarve 2:44:36 457 01:52 77 534 SB2
136 Inta Amoliņa 2:47:27 449 01:54 76 525 SB4
137 Inese Ozola 2:50:12 442 01:49 79 521 SB2
138 Sanita Bitko 3:03:51 409 01:37 89 498 SB2
139 Olga Mote 3:06:38 403 01:32 94 497 SB2
140 Aija Orniņa 3:11:57 392 01:39 87 479 SB3
141 Līga Laganovska 3:11:56 392 01:48 80 472 SB3
142 Alise Vītola DNF 0 00:00 0 0 SL2
143 Ieva Dzirnupe DNF 0 00:00 0 0 SB3
144 Guna Berga DNF 0 00:00 0 0 SB3
145 Līga Liepa DNF 0 00:00 0 0 SB2
KOPVĒRTĒJUMS
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Kristaps Bērziņš 1249 1286 1258 3793
2 Kristaps Kaimiņš 1148 1264 1244 1186 1212 3720
3 Gints Lūsis 1193 1241 1209 1254 3704
4 Anatolijs Macuks 1083 1248 1223 1194 1204 3675
5 Andris Ronimoiss 1146 1240 1166 1077 3552
6 Uldis Klepers 1237 1130 1164 3531
7 Kārlis Vanags 1102 1145 1144 1137 3426
8 Mārtiņš Puriņš 1137 1126 1095 972 1050 3358
9 Mārtiņš Auziņš 886 1127 1038 1098 1053 3278
10 Kristaps Epners 952 1093 957 1047 1058 3198
11 Juris Damškalns 1035 969 1027 1099 1056 3190
12 Kristaps Broks 1085 1048 1048 994 3181
13 Kristaps Magone 973 1080 1035 994 3109
14 Nikolajs Saulītis 955 1102 1010 949 3067
15 Andris Jubelis 1033 1042 986 3061
16 Āris Kundziņš 943 985 996 1037 3018
17 Atis Caune 981 1055 891 741 964 3000
18 Vents Lupkins 977 1035 966 971 2983
19 Aigars Lūsis 1038 917 1005 935 2978
20 Juris Šehtels 975 945 985 1014 2974
21 Uldis Kļaviņš 1050 908 981 923 2954
22 Didzis Glušņevs 941 1001 968 803 979 2948
23 Rihards Volfs 840 989 888 973 978 2940
24 Valdis Tilts 1039 930 941 937 2917
25 Andis Rumbenieks 978 988 948 2914
26 Dainis Limanāns 1026 915 929 947 2902
27 Māris Pankoks 884 985 925 943 967 2895
28 Jānis Actiņš 1040 865 969 2874
29 Aino Gošs 950 971 882 941 920 2862
30 Kaspars Adijāns 814 961 909 928 965 2854
31 Nikolajs Lucāns 1024 907 920 2851
32 Dzintars Rērihs 921 967 963 849 908 2851
33 Mārtiņš Plaudis 994 914 849 739 935 2843
34 Jānis Kūms 937 944 941 2822
35 Arvis Stivriņš 899 906 990 2795
36 Mārtiņš Niklass 863 993 858 926 2782
37 Dmitrijs Blatovs 881 933 933 910 859 2776
38 Hugo Jakobi 958 900 911 2769
39 Juris Gudēvics-Liepiņš 905 965 892 2762
40 Māris Ūselis 663 892 773 957 907 2756
41 Ivans Oļeičenko 926 962 788 853 2741
42 Gatis Kveders 920 903 803 917 2740
43 Ainārs Gudēvics 868 935 894 904 2733
44 Edgars Rencis 895 918 809 917 876 2730
45 Aivis Vaļulis 873 906 911 908 2725
46 Aigars Bundzinieks 829 969 922 2720
47 Aigars Dudelis 926 880 905 2711
48 Mārcis Bokmanis 829 682 876 990 2695
49 Uģis Karasevs 849 881 912 901 2694
50 Guntis Vijgriezis 913 902 790 875 777 2690
51 Anrijs Tērauds 837 965 817 784 886 2688
52 Edgars Balodis 864 967 841 2672
53 Sandis Rudzītis 894 909 689 845 801 2648
54 Ingus Šalms 851 810 864 918 866 2648
55 Aigars Čeksters 860 969 809 2638
56 Mārcis Standzenieks 832 937 856 2625
57 Ivo Ielītis 858 877 870 876 2623
58 Ainārs Kumpiņš 863 916 808 804 842 2621
59 Igor Shutov 853 931 832 2616
60 Arvīds Germovs 798 964 793 827 812 2603
61 Ivo Levāns 800 880 858 863 2601
62 Vitālijs Muzika 871 914 790 808 2593
63 Andris Bāliņš 813 848 890 850 829 2588
64 Andris Ludriks 804 859 720 851 874 2584
65 Viesturs Zimackis 807 869 905 2581
66 Mārtiņš Fārenhorsts 823 730 841 916 2580
67 Lauris Repša 824 855 813 895 816 2574
68 Raimonds Ozoliņš 758 894 916 2568
69 Māris Bisenieks 861 827 826 868 818 2556
70 Rainers Meiers 852 899 805 776 804 2556
71 Arnis Ābelīte 791 933 830 2554
72 Uldis Pormeisters 820 845 788 826 879 2550
73 Kristaps Starts 771 924 591 838 2533
74 Artis Pūcītis 744 837 747 768 913 2518
75 Ritvars Gedrovičs 810 866 840 798 776 2516
76 Agris Liepa 800 716 839 874 2513
77 Andris Baranovskis 750 784 676 700 975 2509
78 Jānis Važņevičs 855 857 796 2508
79 Juris Čerņadjevs 789 877 799 824 2500
80 Jānis Ķemers 822 848 798 820 2490
81 Andris Limanāns 906 767 805 750 732 2478
82 Gvido Borovskis 864 800 803 725 2467
83 Roberts Ivzāns 808 801 822 758 834 2464
84 Andris Jansons 732 846 792 811 2449
85 Aigars Gedroics 855 753 838 2446
86 Edgars Ezers 760 855 827 2442
87 Edgars Peičs 752 852 830 2434
88 Jānis Kokins 839 795 711 793 2427
89 Edgars Porciks 815 892 719 671 2426
90 Didzis Raits 654 773 612 845 803 2421
91 Dzintars Dūdiņš 761 849 680 753 807 2417
92 Oskars Geide 838 794 781 2413
93 Kaspars Pīlādzis 726 906 761 743 2410
94 Ainārs Arnicāns 612 827 684 780 803 2410
95 Arno Šķipars 811 751 806 792 2409
96 Edijs Šadauskis 923 580 896 2399
97 Mareks Tumašs 808 801 789 743 2398
98 Krišjānis Neijs 705 748 721 850 793 2391
99 Kaspars Laizāns 746 870 775 2391
100 Miks Pētersons 781 763 795 813 2389
101 Ainārs Grīnvalds 710 870 756 759 2385
102 Dzintars Petrovs 588 819 713 799 759 2377
103 Rolands Briņķis 674 868 827 2369
104 Edgars Bukšs 887 724 758 2369
105 Artūrs Ketlers 810 741 785 771 706 2366
106 Andris Drešmanis 722 842 707 762 759 2363
107 Anrijs Hodžajevs 668 806 714 805 750 2361
108 Igors Seņko 706 828 719 762 766 2356
109 Juris Redisons 700 778 762 812 739 2352
110 Ilmars Knipšis 758 756 767 822 2347
111 Aigars Beks 772 814 729 759 2345
112 Klāvs Zārdiņš 662 844 641 837 2343
113 Ziedonis Tabūns 726 827 751 764 2342
114 Aleksandrs Judkins 629 771 745 748 821 2340
115 Sandis Kanbergs 659 882 578 678 779 2339
116 Reinis Skorovs 705 836 796 2337
117 Zigmārs Zučiks 895 820 620 2335
118 Valentīns Ščedrovs 664 753 787 792 2332
119 Zigmunds Zauls 797 797 728 738 707 2332
120 Ondrej Fikrle 728 802 767 757 2326
121 Kārlis Kravis 727 725 872 2324
122 Raitis Puriņš 801 724 796 2321
123 Māris Ostelis 870 766 683 653 2319
124 Aigars Kokins 732 745 749 819 2313
125 Armands Lunts 698 815 680 800 689 2313
126 Mārtiņš Galvanovskis 836 779 688 694 2309
127 Laimonis Skadiņš 748 801 752 682 2301
128 Jānis Bormeisters 722 805 715 766 723 2294
129 Māris Videmanis 730 759 684 787 2276
130 Māris Punenovs 770 665 767 737 2274
131 Mārtiņš Pjalkovskis 697 745 828 2270
132 Raitis Maurāns 540 714 769 782 2265
133 Einārs Stavro 599 804 673 766 694 2264
134 Edgars Vanters 919 940 1016 2262
135 Guntis Kārkliņš 722 822 715 709 2259
136 Ģirts Goško 704 858 691 673 673 2253
137 Denis Aļeksejevs 714 832 705 2251
138 Edgars Ābelītis 612 764 685 789 697 2250
139 Kaspars Kārkliņš 557 599 815 835 2249
140 Rihards Čaiba 738 712 764 743 2245
141 Dzintars Lūsis 675 703 720 766 755 2241
142 Edijs Reimanis 711 784 737 2232
143 Jānis Tērauds 656 690 610 766 753 2209
144 Mārtiņš Andersons 788 681 731 666 2200
145 Kaspars Vingris 743 772 685 2200
146 Jānis Bidiņš 790 697 709 2196
147 Vladeks Alševskis 750 714 729 2193
148 Andris Pommers 711 674 806 2191
149 Arturas Genys 767 753 668 2188
150 Māris Pilmanis 688 754 744 2186
151 Māris Freimanis 799 757 628 2184
152 Modris Liepiņš 753 743 687 2183
153 Aldis Rocēns 700 669 742 731 2173
154 Pēteris Stepiņš 725 667 778 2170
155 Arturs Kāpiņš 708 614 751 706 2165
156 Arnis Atteka 716 766 683 2165
157 Uldis Kleinbergs 715 734 704 2153
158 Artis Līcītis 754 689 700 2143
159 Māris Sardiko 582 655 678 743 700 2121
160 Māris Skuja 687 746 684 2117
161 Krišjānis Nesenbergs 736 749 608 630 2115
162 Armands Sudrabs 726 681 706 656 2113
163 Toms Vandzbergs 643 759 711 2113
164 Renārs Pūce 588 739 637 730 643 2112
165 Oliver Kask 669 679 696 732 2107
166 Agnis Bērziņš 744 654 649 682 673 2099
167 Toms Kaufmanis 670 701 722 2093
168 Jurģis Urtāns 641 754 567 697 2092
169 Edgars Kuģenieks 743 629 593 717 2089
170 Agnis Frijārs 728 670 689 2087
171 Svajunas Sukackas 677 735 672 2084
172 Jānis Kalniņš 573 771 723 2067
173 Ģirts Bulāns 637 742 682 604 2061
174 Ģirts Vēsma 721 686 654 2061
175 Didzis Pētersons 598 667 709 672 2048
176 Juris Jevsins 726 685 631 2042
177 Gints Freināts 603 665 773 2041
178 Mārcis Jēgers 669 714 656 2039
179 Māris Vīlips 644 725 624 667 431 2036
180 Tālis Paeglis 674 665 659 695 2034
181 Kristaps Pilskalns 669 718 644 2031
182 Rinalds Gronskis 699 675 656 2030
183 Eduards Bura 693 742 591 555 2026
184 Normunds Zauls 632 673 692 656 623 2021
185 Gints Ošiņš 560 682 578 688 645 2015
186 Jānis Tenbergs 663 649 695 538 2007
187 Aivis Štemmers 669 591 688 650 2007
188 Sandis Radziņš 584 693 728 2005
189 Dainis Barsukovs 663 625 714 2002
190 Haralds Krievs 580 725 694 1999
191 Dainis Bautris 637 686 669 1992
192 Rodrigo Treijers 662 626 692 638 1992
193 Uldis Zīle 596 630 697 659 1986
194 Mārtiņš Pētersons 620 670 620 684 631 1985
195 Gatis Lubāns 982 1002 1984
196 Aivars Veiss 549 643 583 639 701 1983
197 Jānis Pūgulis 601 731 650 1982
198 Gatis Pūcītis 1011 969 1980
199 Aivars Mozulis 563 660 754 1977
200 Sergejs Savrinovičs 627 670 677 1974
201 Kristaps Skujiņš 688 681 604 1973
202 Mārtiņš Gūtmanis 648 685 637 1970
203 Dzintars Jaunzems 618 720 627 1965
204 Guntis Ziņģis 648 681 629 1958
205 Kaspars Aksenoks 663 655 638 1956
206 Jānis Kesteris 659 703 592 1954
207 Miks Vilsons 738 689 518 1945
208 Andris Prindulis 595 718 628 1941
209 Māris Petrovs 642 600 691 608 1941
210 Kaspars Štromanis 621 660 651 630 1941
211 Edgars Puriņš 583 658 652 617 1927
212 Juris Zariņš 633 663 622 625 1921
213 Lauris Zilveris 665 652 601 1918
214 Dmitrijs Ruskovs 635 641 635 599 641 1917
215 Dzintars Ruņenieks 709 620 580 1909
216 Kārlis Cinis 615 699 593 564 1907
217 Mārtiņš Malzubris 546 734 627 1907
218 Guntis Strautiņš 558 628 625 641 575 1894
219 Armands Zvejnieks 763 706 425 1894
220 Andris Sprūds 986 905 1891
221 Vitālijs Jakovļevs 614 624 644 610 1882
222 Artūrs Soročenkovs 661 640 575 1876
223 Juris Batars 547 619 648 607 1874
224 Uģis Romanovskis 702 546 625 543 531 1873
225 Juris Līpacis 575 651 588 629 589 1869
226 Uldis Arbidāns 523 690 544 631 496 1865
227 Viesturs Dzirkalis 601 589 653 605 1859
228 Edgars Goba 984 871 1855
229 Eduards Mozulis 567 524 643 635 1845
230 Normunds Kārkliņš 485 570 568 612 662 1844
231 Normunds Grava 608 624 526 610 528 1842
232 Kaspars Kalniņš 657 643 540 1840
233 Konstantīns Vasiļjevs 613 576 614 604 535 1831
234 Mareks Bērziņš 644 576 610 508 1830
235 Matīss Vecvagaris 923 905 1828
236 Nauris Zariņš 610 661 555 1826
237 Imants Ločmelis 605 593 562 623 594 1822
238 Ēriks Piņķis 661 600 558 1819
239 Māris Avotiņš 611 621 584 1816
240 Ivars Seiksts 597 654 565 1816
241 Erlens Grunckis 657 596 561 1814
242 Renars Vate 666 567 557 1790
243 Ilvars Ruņģis 585 623 578 573 1786
244 Toms Pastars 575 679 524 1778
245 Raitis Bērziņš 888 881 1769
246 Egnārs Gudriķis 507 599 571 575 1745
247 Juris Rocēns 549 613 578 532 1740
248 Alvis Cimža 608 544 580 1732
249 Dainis Driņķis 585 609 533 515 1727
250 Jānis Kopmanis 573 570 573 1716
251 Uldis Sedliņš 890 823 1713
252 Gints Buraks 502 544 478 617 539 1700
253 Andis Geste 775 924 1699
254 Ivars Lukaševičs 859 820 1679
255 Ansis Mežulis 818 860 1678
256 Agris Bombiza 510 594 572 1676
257 Jānis Erdmanis 821 846 1667
258 Jānis Dūka 820 837 1657
259 Dzintars Laganovskis 558 603 418 488 471 1649
260 Arnis Mālbergs 753 896 1649
261 Kalvis Alseika 792 850 1642
262 Ivo Lidaks 812 828 1640
263 Uldis Benhens 519 533 583 1635
264 Atis Krūmiņš 876 748 1624
265 Valters Bruss 512 560 537 1609
266 Aigars Aukšmuksts 537 524 547 1608
267 Gatis Litvins 483 561 480 554 485 1600
268 Jānis Šnepste 769 829 1598
269 Armands Alksnis 496 528 567 1591
270 Kaspars Jasinkevičs 509 509 562 480 1580
271 Mārtiņš Puriņš 444 491 497 561 521 1579
272 Jānis Jurševskis 760 816 1576
273 Marts Kalniņš 511 569 492 1572
274 Māris Sumčenko 764 803 1567
275 Viktors Saveļjevs 791 774 1565
276 Konstantīns Smotrovs 784 778 1562
277 Toms Gruziņš 514 476 569 1559
278 Didzis Videmanis 793 761 1554
279 Uģis Holsts 789 765 1554
280 Jānis Spirģis 470 505 480 531 517 1553
281 Arnis Pokšāns 451 554 545 1550
282 Jānis Eimuss 573 486 488 1547
283 Edgars Baltiņš 556 488 495 1539
284 Agris Meilerts 509 552 472 1533
285 Kaspars Vaivods 759 772 1531
286 Andis Leontjevs 767 759 1526
287 Armands Bāris 763 761 1524
288 Gints Bērziņš 752 771 1523
289 Uģis Inka 704 810 1514
290 Imants Kaldre 766 746 1512
291 Matīss Rozītis 775 736 1511
292 Aleksandrs Orlovs 768 733 1501
293 Dainis Mors 490 509 492 1491
294 Jānis Marčinkus 773 704 1477
295 Ēriks Dovnarovičs 717 759 1476
296 Gatis Goba 762 707 1469
297 Ivars Dzērve 514 430 516 1460
298 Valdis Sirsniņš 458 516 486 453 1460
299 Gints Ērmanis 779 677 1456
300 Guntis Dude 706 749 1455
301 Dainis Jostsons 686 768 1454
302 Artis Rudzītis 763 684 1447
303 Gints Peleckis 684 761 1445
304 Vairis Krauklis 712 729 1441
305 Kalvis Malderis 780 656 1436
306 Raitis Radziņš 632 781 1413
307 Kaspars Boriss 776 632 1408
308 Andris Voroņko 686 715 1401
309 Ivars Radovičs 678 722 1400
310 Uģis Brencis 732 652 1384
311 Ainārs Brālītis 603 771 1374
312 Juris Visockis 671 701 1372
313 Igors Miezis 730 635 1365
314 Arvīds Ozoliņš 739 613 1352
315 Armands Klotiņš 665 681 1346
316 Normunds Līdums 575 767 1342
317 Andris Krūklis 761 575 1336
318 Viesturs Šlosbergs 654 682 1336
319 Uldis Daugaviņš 640 692 1332
320 Einārs Paass 656 672 1328
321 Ilmārs Zirnis 658 668 1326
322 Aivar Tihane 645 658 1303
323 Rūdolfs Puķitis 639 656 1295
324 Māris Dazarts 710 574 1284
325 Raitis Bratka 687 591 1278
326 Atis Brikmanis 352 426 492 1270
327 Signis Vāvere 775 487 1262
328 Normunds Paško 600 661 1261
329 Edgars Bomiks 646 608 1254
330 Ansis Kuplis 666 574 1240
331 Edgars Lapiņš 568 668 1236
332 Viesturs Puriņš 629 604 1233
333 Ainars Zēbergs 593 640 1233
334 Kaspars Bāliņš 617 610 1227
335 Toms Bobrovskis 632 594 1226
336 Henrihs Petrovskis 631 589 1220
337 Juris Trofimenko 585 632 1217
338 Jānis Siliņš 578 632 1210
339 Jānis Liepa 664 546 1210
340 Jānis Sedlenieks 567 640 1207
341 Miks Užulis 530 669 1199
342 Kristaps Šablinskis 600 590 1190
343 Raimonds Meija 584 597 1181
344 Rihards Akimovs 612 568 1180
345 Imants Lipskis 523 652 1175
346 Mārtiņš Krauklis 526 645 1171
347 Voldemārs Surgunts 612 557 1169
348 Jānis Busenbergs 641 520 1161
349 Kaspars Prauliņš 582 577 1159
350 Janis Laursons 473 679 1152
351 Reinis Auziņš 558 591 1149
352 Māris Čivčišs 517 629 1146
353 Roberts Neilands 581 564 1145
354 Mārtiņš Aleksejevs 509 634 1143
355 Jānis Lūsis 639 503 1142
356 Rihards Bergs 549 593 1142
357 Vidis Baltais 563 563 1126
358 Gatis Šīmanis 602 524 1126
359 Aldis Bušs 534 585 1119
360 Aivars Birks 497 613 1110
361 Ivars Bebris 530 577 1107
362 Rolands Ostrovskis 515 565 1080
363 Sandijs Madrēvičs 543 535 1078
364 Rinalds Zeltiņš 537 541 1078
365 Aigars Eglājs 554 520 1074
366 Gundars Freimanis 563 510 1073
367 Kaspars Purmalietis 576 485 1061
368 Oskars Andersons 541 514 1055
369 Miķelis Zaļais 563 491 1054
370 Andris Baikovs 572 481 1053
371 Inārs Siņicins 531 519 1050
372 Mārcis Janušs 580 466 1046
373 Rūdolfs Zērnis 1045 1045
374 Raivis Reinfelds 1040 1040
375 Guntars Akmans 1037 1037
376 Didzis Arbidāns 514 519 1033
377 Valdis Rocēns 526 498 1024
378 Jānis Viškers 1001 1001
379 Ernests Važa 988 988
380 Dāvis Dišlers 988 988
381 Oskars Cimermanis 974 974
382 Mārtiņš Ketners 964 964
383 Andis Skudra 961 961
384 Ruslans Šuļga 940 940
385 Normunds Bremze 926 926
386 Kristaps Ceriņš 924 924
387 Kārlis Šāvējs 917 917
388 Ansis Šteiners 916 916
389 Ivars Vertuls 915 915
390 Sandris Bačkins 914 914
391 Raimonds Leja 910 910
392 Intars Vēberis 886 886
393 Vjačeslavs Žunda 882 882
394 Aivars Pīlādzis 873 873
395 Martins Plume 872 872
396 Andis Beitiks 475 397 872
397 Andris Rozenštoks 870 870
398 Guntis Grīnvalds 867 867
399 Edgars Bremze 866 866
400 Jevgeņijs Bogdanovs 864 864
401 Andris Leja 861 861
402 Jānis Dreimanis 855 855
403 Jānis Rancāns 853 853
404 Gabriel Stefanak 850 850
405 Uldis Kirtovskis 849 849
406 Edgars Miķelsons 843 843
407 Viesturs Bērziņš 840 840
408 Maxim Klimov 832 832
409 Raimonds Millers 828 828
410 Indars Aščuks 827 827
411 Andis Zeidmanis 824 824
412 Roberts Sukonovs 824 824
413 Pēteris Cābulis 823 823
414 Valērijs Vaseņins 821 821
415 Salvis Brasavs 815 815
416 Jānis Šnoriņš 813 813
417 Nauris Spalviņš 812 812
418 Renārs Ukstiņš 812 812
419 Antis Zunda 809 809
420 Atis Kokins 804 804
421 Ingus Znotiņš 803 803
422 Jānis Brauns 799 799
423 Edgars Bērze 799 799
424 Guntars Siliņš 798 798
425 Artis Ķēpulis 798 798
426 Mārtiņš Allers 797 797
427 Edijs Kizenbahs 795 795
428 Zintis Brasavs-Muižnieks 795 795
429 Linards Butauts 794 794
430 Kristaps Drande 790 790
431 Alisher Yakupov 789 789
432 Kaspars Tūbelis 788 788
433 Jānis Rukšāns 788 788
434 Edmunds Gržibovskis 787 787
435 Nauris Rūdulis 787 787
436 Gvido Mušperts 785 785
437 Rolands Štrehers 785 785
438 Aleksandrs Grotus 781 781
439 Jānis Andersons 779 779
440 Kristaps Kudlāns 779 779
441 Kalvis Upītis 778 778
442 Jevgenijs Bondins 769 769
443 Māris Kānītis 767 767
444 Arvis Robalds 767 767
445 Ainārs Cīrulis 767 767
446 Kaspars Jurāns 763 763
447 Agris Stūris 762 762
448 Andris Neimanis 760 760
449 Aigars Vārna 759 759
450 Andis Pušņakovs 758 758
451 Aigars Prūsis 758 758
452 Guntars Kosts 755 755
453 Emīls Gailis 753 753
454 Jānis Grāmatnieks 751 751
455 Jānis Zariņš 747 747
456 Roberts Drāke 744 744
457 Vjčeslavs Žunda 741 741
458 Pēteris Grīviņš 740 740
459 Renārs Lūsis 738 738
460 Alexey Azizov 737 737
461 Matīss Haritonovs 737 737
462 Oskars Zērnis 734 734
463 Andžejs Stenclavs 732 732
464 Arnis Ābelītis 732 732
465 Renārss Lūsis 731 731
466 Jānis Vanags 730 730
467 Ivars Borisovs 729 729
468 Austris Vasiļevskis 729 729
469 Kristaps Poddubnijs 726 726
470 Oskars Martuzāns 724 724
471 Andulis Šmidlers 724 724
472 Girts Mamajs 723 723
473 Jānis Krūmiņš 721 721
474 Jānis Kes 719 719
475 Ivars Lapiņš 718 718
476 Igors Vasiljevs 715 715
477 Raimonds Garenčiks 714 714
478 Toms Rusovs 712 712
479 Juris Perunovs 711 711
480 Raivo Amoliņš 706 706
481 Dāvis Serdāns 706 706
482 Gints Rudzītis 704 704
483 Matīss Hermanis 704 704
484 Miks Lukstiņš 703 703
485 Kristaps Straumēns 703 703
486 Iļja Lūsis 700 700
487 Gunārs Grundštoks 698 698
488 Aleksandrs Bodiļevs 697 697
489 Mārtiņš Dīcis 697 697
490 Raitis Kuzmins 697 697
491 Didzis Čonka 694 694
492 Pēteris Russkis 688 688
493 Kristers Kuģenieks 688 688
494 Aleksandrs Kostarevs 687 687
495 Gundars Pētersons 686 686
496 Aleksandrs Jansons 680 680
497 Ivo Rubīns 679 679
498 Antons Timofejevs 677 677
499 Mārtiņš Zemturis 677 677
500 Aivis Neimanis 676 676
501 Ingus Barkāns 675 675
502 Arnis Grasis 675 675
503 Lauris Lizbovskis 674 674
504 Artjoms Gerasimčiks 671 671
505 Kristaps Liepa 669 669
506 Kārlis Vīdners 669 669
507 Arnis Šūlmeisters 667 667
508 Guntis Jansons 665 665
509 Valdis Bergs 665 665
510 Jonathan Bittner 663 663
511 Artūrs Ozoliņš 662 662
512 Karl Plaude 662 662
513 Pēteris Kaļiņins 661 661
514 Mārcis Smalkais 660 660
515 Jānis Purniņš 658 658
516 Janeks Bauers 657 657
517 Uģis Ģērmanis 656 656
518 Uvis Braunfelds 656 656
519 Artūrs Ancāns 652 652
520 Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds 651 651
521 Jānis Vērdiņš 650 650
522 Fadejs Precinieks 648 648
523 Nauris Bērziņš 648 648
524 Raimonds Soopargs 648 648
525 Vladimirs Muravskis 644 644
526 Mareks Runts 644 644
527 Artūrs Miksons 640 640
528 Mārtinš Braslavs 640 640
529 Juris Gaidelis 639 639
530 Inārs Utkins 636 636
531 Andris Zandersons 635 635
532 Reinis Sokolovs 632 632
533 Edgars Markševics 631 631
534 Atis Sporāns 630 630
535 Jānis Puriņš 629 629
536 Kārlis Laizāns 627 627
537 Toms Komass 627 627
538 Dainars Albužis 626 626
539 Antons Kranga 626 626
540 Pēteris Muižnieks 624 624
541 Artūrs Pielēns-Pelēns 621 621
542 Kristaps Palmakovskis 621 621
543 Jānis Ziediņš 620 620
544 Pēteris Ervalds 619 619
545 Agris Lacbergs 618 618
546 Oskars Laganovskis 618 618
547 Kristaps Caune 617 617
548 Jānis Avens 615 615
549 Agris Krumbergs 615 615
550 Jevgenijs Razumovs 615 615
551 Edijs Jundzis 615 615
552 Andrejs Sladkovs 614 614
553 Valters Grāvelis 613 613
554 Martiny Root 611 611
555 Ģirts Žagars 609 609
556 Gints Kuzņecovs 604 604
557 Guntis Rasims 602 602
558 Ilgvars Bisenieks 599 599
559 Andris Jonelis 598 598
560 Kārlis Krēgers 597 597
561 Artūrs Juršens 597 597
562 Elvijs Dudko 597 597
563 Andis Zariņš 597 597
564 Atis Bērziņš 595 595
565 Guntars Avdejevs 595 595
566 Matīss Ķeķers 593 593
567 Artūrs Brants 593 593
568 Ainārs Elksnis 592 592
569 Sergejs Strogonovs 591 591
570 Artūrs Hirkovskis 590 590
571 Ritvars Buka 589 589
572 Edgars Kāpostiņš 588 588
573 Igors Trofimenko 584 584
574 Māris Modriņš 584 584
575 Guntis Štubis 583 583
576 Arnis Ļaudanskis 580 580
577 Aivars Černuho 580 580
578 Sandis Krutovs 579 579
579 Aleksandrs Dorogušs 579 579
580 Jānis Zārdiņš 578 578
581 Āris Peičs 573 573
582 Edijs Bogomolovs 573 573
583 Andrejs Senkans 572 572
584 Igors Hoļavins 571 571
585 Artūrs Rundzāns 570 570
586 Guntis Leimanis 567 567
587 Jānis Jekšēvics 567 567
588 Intars Albužis 567 567
589 Kristaps Vilks 566 566
590 Māris Zudrags 566 566
591 Mārtiņš Laizāns 562 562
592 Kārlis Spāde 561 561
593 Rihards Pihockis 559 559
594 Atis Artemjevs 558 558
595 Andris Eihmanis 558 558
596 Raivis Vilūns 557 557
597 Edgars Grigorjevs 557 557
598 Māris Supe 553 553
599 Aivis Reinholds 553 553
600 Gļebs Fiļipovs 552 552
601 Indulis Bukans 546 546
602 Raivis Palmakovskis 545 545
603 Valdis Zilveris 544 544
604 Andrejs Stolers 541 541
605 Ojārs Rudzītis 539 539
606 Andis Auziņš 538 538
607 Agnis Mūrnieks 538 538
608 Jānis Butāns 536 536
609 Kārlis Igals 534 534
610 Michael Bondovski 533 533
611 Ojārs Lagzdiņš 529 529
612 Gints Vanags 528 528
613 Kārlis Udrass 528 528
614 Juris Rāts 527 527
615 Andis Rinkevics 527 527
616 Ivans Mihailovs 526 526
617 Kristaps Valainis 526 526
618 Aleksandrs Feļsins 524 524
619 Agris Spalviņš 521 521
620 Aivars Bergmanis 521 521
621 Mārtiņš Kalējs 519 519
622 Denis Astafyev 517 517
623 Normunds Patmalnieks 513 513
624 Cedric Latessa 513 513
625 Vilmārs Zeme 512 512
626 Pavels Kirilovskis 509 509
627 Jānis Blumbergs 509 509
628 Andris Vanadziņš 507 507
629 Jānis Kārkliņš 506 506
630 Mairis Levans 506 506
631 Christian Stolzenberger 501 501
632 Ivars Eškins 499 499
633 Jānis Zemturis 493 493
634 Aigars Žodziņš 493 493
635 Mārtiņš Zeipe 493 493
636 Edgars Beigarts 485 485
637 Valdis Rozentāls 484 484
638 Andris Meļķerts 484 484
639 Rolands Rullis 483 483
640 Edmunds Lācis 482 482
641 Mārtiņš Jarohovičs 477 477
642 Artūrs Sņegovičs 474 474
643 Kārlis Būmeisters 470 470
644 Mārtiņš Veļa 469 469
645 Didzis Ceriņš 467 467
646 Vilnis Liepiņš 466 466
647 Viesturs Vucāns 463 463
648 Ainārs Zizlāns 459 459
649 Kaspars Ofkants 456 456
650 Vehlmann Jaan 449 449
651 Ronalds Skudra 446 446
652 Artūrs Sviridovs 446 446
653 Ivars Šleiners 437 437
654 Vladimirs Tiscenko 421 421
655 Dāvis Sosārs 418 418
656 Guntis Buks 407 407
657 Leonīds Legzdiņš 382 382
658 0
KOPVĒRTĒJUMS
Sievietes
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Irīna Štūla-Pankoka 1300 1178 1238 1278 1172 3816
2 Laura Čakle 990 1286 1224 1247 1179 3757
3 Karīna Helmane-Soročenkova 1289 1214 1213 1118 3716
4 Marta Zumberga 1201 1187 909 1140 1040 3528
5 Evija Vate 1187 1009 1037 1033 3257
6 Viviana Kirilova 1050 1049 1056 1112 1035 3218
7 Guna Meistere 1063 1188 933 857 816 3184
8 Dace Banga 1094 1173 874 3141
9 Gunta Amoliņa 1007 1025 1036 1067 981 3128
10 Ludmila Joce 1035 1026 995 1053 945 3114
11 Inga Kāpiņa 986 1097 1028 3111
12 Evita Zariņa 709 1001 896 1027 920 2948
13 Agnese Kalniņa 909 1005 978 944 895 2927
14 Aiva Klepere 1013 940 964 2917
15 Terēze Peniķe 969 1026 917 841 2912
16 Ieva Poriņa 939 947 986 969 839 2902
17 Inga Ziediņa 944 10