ĀŽU KALNA
STIRNU BUKS

 

SUSURS skrējiena rezultāti
Vieta grupā Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts
Grupa M1
1 Marta Ļaudama 3006 AIZPUTE 0:02:31
2 Alise Komasa 3008 Freelanceri 0:02:32
3 Sofija Galvanovska 3650 0:02:39
4 Agneta Zvejniece 3022 0:02:42
5 Paula Zorģe 3036 Talsu novada sporta skola 0:02:44
6 Leila Rava 3005 0:02:45
7 Elizabete-Anna Grišina 3645 0:02:48
8 Elīna Liniņa 3021 0:02:48
9 Sindija-Līva Limmere 3647 Mauši 0:02:57
10 Alise Kundziņa 3029 EsiAktivs.lv 0:03:00
11 Luīze Limanāne 3010 SK Biksti 0:03:02
12 Emīlija Klapare 3007 0:03:06
13 Anna Glāzīte 3025 Plieņciema Glāzīši 0:03:08
14 Kate Balode 3012 Talsu novada sporta skola 0:03:09
15 Elza Radziņa 3035 LMT 0:03:10
16 Ksenija Celmiņa 3003 0:03:11
17 Anna Ausekle 1612 0:03:11
18 Dita Ruzģe 3001 0:03:12
19 Jana Grava 3013 Minī susuriņš! 0:03:12
20 Anna Neilande 3023 Labie Koki 0:03:15
21 Alise Spirģe 3004 Engures sportam - Tukums 0:03:19
22 Eva Dorbe 3026 KODO 0:03:20
23 Emīlija Tolkačeva 3020 0:03:20
24 Marta Celma 3024 0:03:24
25 Beāte Hertele 3017 0:03:24
26 Kate Zariņa 3659 0:03:36
27 Eva Latessa 3037 0:03:45
28 Ramona Bāre 1615 0:03:52
29 Elīza Zvejniece 3630 0:03:53
30 Dženifera Zēberga 3019 VSK Noskrien Latvenergo 0:03:58
31 Ģertrūde Tauriņa 3626 0:04:00
32 Eva Auziņa 3015 Auzas 0:04:15
33 Amēlija Raga 3038 0:04:30
34 Karolīna-Anna Maķevica 3039 Gatviņi reisingtīm 0:04:32
35 Līvija Barānova 3002 Aunēni 0:04:40
36 Rūta Šķiliņa 3639 0:04:47
37 Emīlija Freimane 1606 COK SILVA 0:04:54
38 Romija Kodoliņa 3030 0:05:26
39 Sāra Dorbe 3027 KODO 0:05:38
40 Rūta Auziņa 3016 Auzas 0:05:55
41 Katrīna-Elza Mozule 3031 0:06:51
42 Elza Krūmiņa 3032 0:06:52
43 Annika-Luīze Dubra 3028 Engures novads 0:07:03
44 Sofija-Elizabete Terentjeva 3641 0:07:36
Grupa M2
1 Viktorija Bogdanova 3100 Bogdanovu ģimene 0:01:46
2 Marta Kuzņecova 3633 Gfitnes 0:01:54
3 Anna Goša 3096 Maratona klubs 0:01:58
4 Nikola Bunde 3104 veikals MARATONS 0:01:59
5 Sofija Seduna 3101 0:02:02
6 Ulla-Katrīna Dubra 3108 Engures novads 0:02:07
7 Kjāra-Paula Želubovska 3090 0:02:09
8 Inguna Sakne 3111 Saknīši 0:02:10
9 Elizabete Smirnova 3620 0:02:12
10 Adele Balanasa 3097 Siguldas sporta skola 0:02:13
11 Alise Samīte 3105 0:02:15
12 Grieta Roze 3088 VSK Noskrien 0:02:16
13 Adrija-Alīna Štrausa 3117 0:02:16
14 Kristiāna-Paula Sīmane 3627 Zibens 0:02:19
15 Katrīna Jansone 1605 0:02:25
16 Madara Bāriņa 3094 0:02:25
17 Marta Ancāne 3095 0:02:27
18 Samanta Gukļivska 3112 0:02:28
19 Elīna Biseniece 3093 OK Purva Bridējs 0:02:28
20 Katrīna-Laura Terentjeva 3109 0:02:34
21 L?va Latve 3092 0:02:40
22 Kristiāna Šaripa 3089 0:02:40
23 Līna Ancāne 3114 0:02:41
24 Elizabete-Anna Šnepste 3087 0:02:43
25 Helēna Reinfelde 3107 0:02:45
26 Liepa Ludrika 3632 0:02:45
27 Elizabete Kalniņa 3658 Gatavi Racing Team 0:02:46
28 Krista-Lillija Maķevica 3116 Gatviņi reisingtīm 0:02:47
29 Linda Zimerte 3099 Zimerti 0:02:51
30 Katrīna Vijgrieze 3115 0:02:52
31 Toms Balanass 3098 0:02:59
32 Samanta Bērziņa 3103 0:03:07
33 Kate Krūmiņa 3110 AUZAS 0:03:16
34 Madara Krūmiņa 3113 0:03:18
35 Agate Neimane 3640 0:03:18
Grupa M3
1 Izabella Bogdanova 3128 Bogdanovu ģimene 0:02:50
2 Karīna Mellace 3661 0:02:52
3 Marta Balanasa 3127 Siguldas sporta skola 0:03:05
4 Elīza-Anna Valtere 3619 0:03:05
5 Kristiāna Kuzņecova 3634 Gfitnes 0:03:13
6 Madara Pūpola 3133 0:03:19
7 Ieva Pūpola 3134 0:03:19
8 Gabriela Lūse 1617 Darba rūķi - 49.vsk. 0:03:24
9 Nora Veismane 3142 Saknīši 0:03:24
10 Nikola Skrastiņa 3144 BABĪTE 0:03:33
11 Amanda Kundziņa 3143 EsiAktivs.lv 0:03:33
12 Melisa-Liva Berzina 3118 0:03:34
13 Tïna-Estere Pokšäne 3131 Abas Kreisās Kājas 0:03:38
14 Anna Bāriņa 3121 0:03:41
15 Elza Šlosberga 3129 0:03:51
16 Una Kuzmane 3648 0:03:52
17 Madara Matisone 3132 0:03:53
18 Loreta Kudiņa 3135 0:03:53
19 Alise Eisaka 3130 0:03:54
20 Līva Otto 3140 Engures novads 0:03:56
21 Kristīne Seļivanova 3145 Mercure Riga 0:03:57
22 Ance Pommere 3137 0:03:59
23 Ance Šadauska 1610 0:03:59
24 Estere Roga 3649 SK BIksti 0:03:59
25 Kate Freināte 3138 Engures novads 0:04:01
26 Līva Limanāne 3123 SK Biksti 0:04:02
27 Laura Dīce 3136 0:04:03
28 Kristiāna Stūriška 3628 0:04:04
29 Annija Trepetčuka 3654 OK Silva 0:04:11
30 Annija Blūma 3139 Engures novads 0:04:12
31 Adelija Čebakova 3120 0:04:14
32 Karlīna Vīksna 3623 0:04:26
33 Alīna Žernova 3119 0:04:29
34 Loreta Kļaviņa 3125 Pati 0:04:38
35 Laura Tenberga 3141 Engures novads 0:04:48
36 Samanta Salmiņa 3126 TĒRVETE 0:04:48
37 Annija-Tīna Ezengrauda 3122 nav 0:05:01
Grupa Z1
1 Mārtiņš Ieviņš 3042 0:02:13
2 Bruno-Svens Zvejnieks 3067 0:02:17
3 Valters Amsils 3080 0:02:17
4 Gustavs Miezītis 1621 0:02:18
5 Daniels Lūsis 1618 Darba rūķi - FS LEEVON 0:02:21
6 Jurģis Freināts 3076 Engures novads 0:02:26
7 Gustavs Zvejnieks 3629 0:02:26
8 Emīls Šīmanis 3055 Peintbola parks 2xL 0:02:33
9 Ēriks Pommers 3073 0:02:35
10 Kristers Krūmiņš 3049 A2 0:02:40
11 Martins-Pauls Ošiņš 3642 SK Kenijas Brieži 0:02:42
12 Ņikita Poļakovs 3044 Gorodiņš 0:02:42
13 Ēriks Muško 3066 0:02:45
14 Rihards Baltiņš 3061 Jūrmala 0:02:47
15 Klāvs Liepiņš 3060 Engures sportam 0:02:49
16 Uvis Čilipāns 3079 Engures novads 0:02:51
17 Jēkabs Akimovs 1620 Tukuma brāļi 0:02:55
18 Kārlis Cīmurs 3058 Cīmurēni 0:02:56
19 Henrijs Jansons 1604 0:02:57
20 Miks-Toms Janševskis 3070 0:02:58
21 Everts Precinieks 3069 0:02:59
22 Mariss Petersons 3657 0:03:00
23 Dāvis Rožudārzs 3051 0 0:03:01
24 Dāvis Auziņš 3064 Auzas 0:03:01
25 Artūrs Baumanis 3078 Engures novads 0:03:02
26 Jānis Lūsis 3050 0:03:02
27 Ričards Pakers 3048 0:03:03
28 Krišjānis Būmanis 3047 0:03:05
29 Etienne Miller 3082 Kekava 0:03:06
30 Edgars Škipsna 3652 0:03:07
31 Pauls Jēkabsons 1613 0:03:14
32 Rinalds Bāris 1616 0:03:17
33 Ēriks Zukuls 3086 0:03:17
34 Austris Misāns 3075 0:03:18
35 Roberts Paulovskis 3053 Ātrais 0:03:20
36 Tālis Zāns 3052 0:03:22
37 Edvards Hercmanis 3085 0:03:24
38 Eduards Barānovs 3043 Aunēni 0:03:30
39 Gustavs Pastars 3059 0:03:32
40 Renārs Berķis 3063 0:03:40
41 Armands Ābele 3074 0:03:41
42 Artūrs Ieviņš 3041 0:03:45
43 Gustavs Akimovs 3072 COK Silva - Engures novads 0:03:46
44 Mārcis Gudēvics 3084 VSK Noskrien 0:03:48
45 Rihards Kolāts 3034 0:03:50
46 Olivers Jansons 3046 0:03:57
47 Ričards Smirnovs 3621 0:03:59
48 Zigfrīds Kavickis 3065 0:04:05
49 Atis Galvanovskis 3651 0:04:06
50 Ričards Joničenko 3040 Stendenieki 0:04:09
51 Ernests Kančs 3081 0:04:11
52 Jēkabs Kārkliņš 3045 GrST Team 0:04:32
53 Kristers Strēlnieks 3062 Kriksis 0:04:50
54 Jēkabs Beiers 3068 0:05:17
55 Marsels Akimovs 1619 Tukuma brāļi 0:05:28
56 Gusts Gudēvics 3083 VSK Noskrien 0:05:31
57 Gustavs Tenbergs 3077 Engures novads 0:05:40
58 Edvards Akimovs 3071 COK Silva - Engures novads 0:06:55
59 Leonards Kavickis 1608 0:07:31
60 Fjodors Kašins 3636 0:20:05
Grupa Z2
1 Mārtiņš Skrastiņš 3643 Babīte 0:01:48
2 Alberts Grāpis 3644 0:01:56
3 Rauls Sakne 3169 Saknīši 0:01:56
4 Deivids Kubraks 3173 Bajards 0:02:03
5 Daniils Sladkovs 1609 Bajards 0:02:03
6 Rodrigo Liniņš 3162 0:02:11
7 Svens Strihors 3624 0:02:12
8 Sidnijs Liepa 3618 0:02:12
9 Ernests Krūmiņš 3168 AUZAS 0:02:18
10 Kristofers Auziņš 3157 Auzas 0:02:20
11 Eduards Tauriņš 3625 0:02:20
12 Mārtiņš Voino 3153 0:02:20
13 Kārlis Šķiliņš 3638 0:02:21
14 Mikus Pauniņš 3660 0:02:21
15 Gustavs Gronskis 3164 Engures sportam - Engures novads 0:02:22
16 Jegors Ščedrovs 3175 Eternalrunningparty 0:02:23
17 Dāvis Bautris 3150 www.tavamsportam.lv 0:02:24
18 Aleksis Freidenfelds 3163 0:02:24
19 Roberts-Markuss Limmers 3646 Maushi 0:02:30
20 Kristofers Kančs 3172 0:02:30
21 Regnārs Zimerts 3156 Zimerti 0:02:31
22 Kārlis Kuzmans 3170 0:02:34
23 Raivo Tonkovičs 3631 0:02:35
24 Ričards Grava 3154 Minī susuriņš 0:02:37
25 Raimonds Leja-Andersons 3158 0:02:37
26 Jēkabs Zvagulis 3653 0:02:40
27 Linards Prombergs 3160 CrossFit Rīdzene 0:02:42
28 Kaspars Zučiks 3151 Sportlife Cycling Team 0:02:43
29 Eduards Mahts 3171 0:02:43
30 Rihards Zebuliņš 3161 0:02:45
31 Kārlis Neilands 3165 Labie Koki 0:02:48
32 Klāvs Bombiza 3159 0:02:50
33 Mikus Čilipāns 3167 Engures novads 0:02:51
34 Rūdolfs Čivčišs 3146 Engures sportam - Irlava 0:02:51
35 Danils Markševics 3148 Gorodiņš 0:02:54
36 Mārtiņš Baumanis 1614 0:02:57
37 Roberts Bīlavs 3147 Gorodiņš 0:02:59
38 Marko Varovs 3166 Ogre 0:03:04
39 Rojs Kļaviņš 3637 Talsu TIC 0:03:14
40 Mareks Vanags 3656 0:19:45
Grupa Z3
1 Indriķis Desainis 3614 YUASA 0:03:02
2 Rainers Balodis 3604 Talsu novada sporta skola 0:03:03
3 Kristaps Ozols 3603 Talsu novada sporta skola 0:03:08
4 Alberts-Emīls Šnepste 3176 Metroons 0:03:08
5 Ričards Bisenieks 3601 OK Purva Bridējs 0:03:15
6 Rihards Radziņš 3616 LMT 0:03:18
7 Tomass Gailis 3617 0:03:19
8 Ričards Baumanis 3613 Engures novads 0:03:20
9 Endijs-Ralfs Želubovskis 3177 0:03:23
10 Rūdolfs Daukšte 1611 0:03:24
11 Kārlis Driķis 3180 Engures sportam 0:03:28
12 Helvijs-Jānis Kārkliņš 3607 Siguldas maratona klubs 0:03:31
13 Nils Lācis 3608 Jūrmalas triatlona klubs 0:03:33
14 Samuel Miller 3615 Kekava 0:03:34
15 Raivis Ābele 3612 Engures novads 0:03:35
16 Nauris Punkstiņš 3178 0:03:35
17 Kristians Černovs 3609 0:03:40
18 Henrijs Auseklis 3622 0:03:46
19 Kristers Mierkalns 3611 Engures novads 0:03:48
20 Daniels Daņilovs 3605 Raiņa iela 0:03:49
21 Artūrs Gulbis 1607 0:03:52
22 Janeks Vanags 3655 0:03:55
23 Mareks Šīmanis 3602 Peintbola parks 2xL 0:03:57
24 Emīls Smildziņš 3606 Jūrmalas triatlona klubs 0:04:00
25 Dāvids Lūsis 3179 0:04:00
26 Artūrs Rūdulis 3610 0:04:15
27 Mihails Galuza 3635 DNS
ZAĶIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzimums Vieta dzimumā Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Jānis Gailis 2368 Maratons Asics 0:34:02 VZ3 1 V 1 +00:00 +00:00
2 Artūrs-Niklāvs Medveds 2284 Aizputes vidusskola 0:34:09 VZ2 1 V 2 +00:07 +00:00
3 Daniels Kārkliņš 2289 ISOSTAR 0:36:12 VZ2 2 V 3 +02:10 +02:03
4 Aigars Feteris 2288 0:36:35 VZ2 3 V 4 +02:33 +02:26
5 Valdis Aņikejevs 2666 SK Tērauds 0:36:45 VZ3 2 V 5 +02:43 +02:43
6 Gatis Štulbergs 2292 Maratona klubs - Skrundas PVS 0:36:50 VZ2 4 V 6 +02:48 +02:41
7 Oskars Cimermanis 2669 Riga Ironman Team 0:37:43 VZ3 3 V 7 +03:41 +03:41
8 Kaspars Stukuls 2354 SK Katrina 0:38:00 VZ3 4 V 8 +03:58 +03:58
9 Ingus Bogdanovs 2257 Bogdanovu ģimene 0:40:17 VZ1 1 V 9 +06:15 +00:00
10 Ivo Rudinskis 2335 Saldus boksa klubs 0:40:34 VZ3 5 V 10 +06:32 +06:32
11 Ināra Lūse 2101 Carnikava LSC 0:40:42 SZ3 1 S 1 +06:40 +00:00
12 Niks Zauls 2256 Limbaži 0:40:46 VZ1 2 V 11 +06:44 +00:29
13 Artūrs Bidiņš 2719 Crossfit Ridzene 0:40:59 VZ3 6 V 12 +06:57 +06:57
14 Kristaps Straumēns 2717 Crossfit Ridzene 0:41:02 VZ3 7 V 13 +07:00 +07:00
15 Guntars Avdejevs 2374 zaķi 1 0:41:24 VZ3 8 V 14 +07:22 +07:22
16 Edmunds Klimpmanis 2680 Erlineauto 0:42:08 VZ3 9 V 15 +08:06 +08:06
17 Eduards Šveics-Mikeļševics 2739 Berģu mūzikas un mākslas skola 0:42:09 VZ1 3 V 16 +08:07 +01:52
18 Anastasija Vidončikova 2044 Folkmaņi 0:42:19 SZ2 1 S 2 +08:17 +00:00
19 Andris Rožudārzs 2349 0 0:42:49 VZ3 10 V 17 +08:47 +08:47
20 Mareks Skujiņš 2379 veikals 42km 195m 0:43:08 VZ3 11 V 18 +09:06 +09:06
21 Kalvis Jansons 2293 Balti Construction 0:43:22 VZ2 5 V 19 +09:20 +09:13
22 Iveta Caune 2150 0:43:52 SZ3 2 S 3 +09:50 +03:10
23 Valdis Devjatņikovs 2330 Capoeira Kuldīga 0:43:54 VZ3 12 V 20 +09:52 +09:52
24 Kristaps Turiščevs 2309 0:43:57 VZ2 6 V 21 +09:55 +09:48
25 Ginta Šalma 2743 0:44:04 SZ3 3 S 4 +10:02 +03:22
26 Oskars Stāmers 2655 SK Ozolnieki 0:44:20 VZ3 13 V 22 +10:18 +10:18
27 Ralfs Šantars 2325 0:44:20 VZ2 7 V 23 +10:18 +10:11
28 Gastons Brucis 2294 Sabile 0:44:30 VZ2 8 V 24 +10:28 +10:21
29 Dace Almane 2132 0:44:36 SZ3 4 S 5 +10:34 +03:54
30 Vilnis Mežeckis 2225 0:44:41 VZ2 9 V 25 +10:39 +10:32
31 Zanda Ulanova 2129 0:44:44 SZ3 5 S 6 +10:42 +04:02
32 Ilvars Bergmanis 2359 VIAA 0:44:48 VZ3 15 V 27 +10:46 +10:46
33 Artūrs Hirkovskis 2362 0:44:48 VZ3 14 V 26 +10:46 +10:46
34 Artūrs Kančs 2675 Omega Pharma Baltics 0:44:55 VZ3 16 V 28 +10:53 +10:53
35 Ritvars Klapars 2350 0:44:57 VZ3 17 V 29 +10:55 +10:55
36 Jegors Kirilovskis 2282 Zoorbarun 0:45:04 VZ2 10 V 30 +11:02 +10:55
37 Liene Gulbe 2694 0:45:04 SZ3 6 S 7 +11:02 +04:22
38 Mārcis Birste 2297 0:45:07 VZ2 11 V 31 +11:05 +10:58
39 Artis Dūriņš 2654 Saldus boksa klubs 0:45:13 VZ3 18 V 32 +11:11 +11:11
40 Dana Mačtama 2159 Moller Auto Ventspils 0:45:33 SZ3 7 S 8 +11:31 +04:51
41 Edgars Freilibs 1593 0:45:34 VZ3 19 V 33 +11:32 +11:32
42 Žanis Jevsins 2286 Ozolnieki 0:45:37 VZ2 12 V 34 +11:35 +11:28
43 Ēriks Liepa 2303 0:45:46 VZ2 13 V 35 +11:44 +11:37
44 Ervīns Veics 2353 0:45:54 VZ3 20 V 36 +11:52 +11:52
45 Laura Kalniņa 2089 0:46:00 SZ3 8 S 9 +11:58 +05:18
46 Jānis Osis 2681 Engures sportam - Rīga 0:46:17 VZ3 21 V 38 +12:15 +12:15
47 Raimonds Ronis 2369 0:46:17 VZ3 22 V 37 +12:15 +12:15
48 Edgars Kāpostiņš 2690 CrossfitRidzene 0:46:30 VZ3 23 V 39 +12:28 +12:28
49 Gustavs Staņa 2262 Arkādija 0:46:52 VZ1 4 V 40 +12:50 +06:35
50 Juris Jankovskis 2348 0:47:01 VZ3 24 V 41 +12:59 +12:59
51 Andris Bērziņš 2346 0:47:18 VZ3 25 V 42 +13:16 +13:16
52 Raivis Indrāns 2682 0:47:20 VZ3 26 V 43 +13:18 +13:18
53 Pēteris Leimanis 2709 0:47:21 VZ3 27 V 44 +13:19 +13:19
54 Gundars Alksnis 2371 0:47:31 VZ3 28 V 45 +13:29 +13:29
55 Lauris Prihodjko 2281 0:47:38 VZ2 14 V 46 +13:36 +13:29
56 Jānis Upītis 2366 Latvijas Valsts Meži 0:47:47 VZ3 29 V 47 +13:45 +13:45
57 Kārlis Ancāns 2276 0:47:55 VZ1 5 V 48 +13:53 +07:38
58 Igors Vasiļjevs 2667 0:48:00 VZ3 30 V 49 +13:58 +13:58
59 Ilmārs Lācis 2651 Jūrmalas triatlona klubs 0:48:05 VZ3 31 V 50 +14:03 +14:03
60 Edgars Samītis 2662 0:48:07 VZ3 32 V 51 +14:05 +14:05
61 Emīls Gūtmanis 2270 Engures novads 0:48:11 VZ1 6 V 52 +14:09 +07:54
62 Renārs Reiniks 2333 0:48:13 VZ3 33 V 53 +14:11 +14:11
63 Ērlends Fedins 2290 0:48:16 VZ2 15 V 54 +14:14 +14:07
64 Mārtiņš Maķevics 2689 Talsi - Krauzers 0:48:18 VZ3 34 V 55 +14:16 +14:16
65 Anete Midrijāne 2081 TOK TAKA 0:48:19 SZ3 9 S 10 +14:17 +07:37
66 Kristaps Heinsbergs 2301 Team Rūsa 0:48:29 VZ2 16 V 56 +14:27 +14:20
67 Klāvs Briedis 2317 Engures novads 0:48:33 VZ2 17 V 57 +14:31 +14:24
68 Uvis Arbidāns 2311 0:48:35 VZ2 18 V 58 +14:33 +14:26
69 Juris Broks 2658 vsk 0:48:39 VZ3 35 V 59 +14:37 +14:37
70 Anna Konovalova 2053 A2 0:48:40 SZ2 2 S 11 +14:38 +06:21
71 Emīls Klaužs 2298 Ogres Zilaiskalns 0:48:45 VZ2 19 V 60 +14:43 +14:36
72 Raimonds Urtāns 2357 Accenture - Rīdzes badmintons 0:48:51 VZ3 36 V 61 +14:49 +14:49
73 Mārtiņš Grundmanis 2332 0:48:55 VZ3 37 V 62 +14:53 +14:53
74 Reinis Vīlaks 2291 NCIS 0:48:58 VZ2 20 V 63 +14:56 +14:49
75 Laura Kazāka 2014 Ogres sporta centrs 0:48:58 SZ1 1 S 12 +14:56 +00:00
76 Jurijs Konovalovs 2380 A2 0:49:06 VZ3 38 V 64 +15:04 +15:04
77 Anastasija Vasko 2182 0:49:14 SZ3 10 S 13 +15:12 +08:32
78 Ginta Šenfelde 2113 0:49:15 SZ3 11 S 14 +15:13 +08:33
79 Kitija Zaula 2009 Limbaži 0:49:16 SZ1 2 S 15 +15:14 +00:18
80 Markus Urtāns 2248 VANAGI 0:49:26 VZ1 7 V 65 +15:24 +09:09
81 Sandra Gaile 2149 0:49:27 SZ3 12 S 16 +15:25 +08:45
82 Jānis Elmeris 2373 CrossFit Rīdzene 0:49:28 VZ3 39 V 66 +15:26 +15:26
83 Sindija Skangale 2707 0:49:33 SZ3 13 S 17 +15:31 +08:51
84 Annija Zāģere 2033 Aizputes vidusskola 0:49:35 SZ2 3 S 18 +15:33 +07:16
85 Zane Pakalniece 2084 Gribu noķert Gulbi 0:49:36 SZ3 14 S 19 +15:34 +08:54
86 Kārlis Ertmanis 2329 0:49:37 VZ3 40 V 67 +15:35 +15:35
87 Agnese Ulanova 2219 0:49:57 SZ3 15 S 20 +15:55 +09:15
88 Guntis Pucens 2355 0:50:27 VZ3 41 V 68 +16:25 +16:25
89 Roberts Sukonovs 2361 GC 0:50:31 VZ3 42 V 69 +16:29 +16:29
90 Andris Neibergs 2659 0:50:34 VZ3 43 V 70 +16:32 +16:32
91 Juris Gailis 2283 0:50:45 VZ2 21 V 71 +16:43 +16:36
92 Agnese Kalēja 2058 0:50:45 SZ2 4 S 21 +16:43 +08:26
93 Zita Ļaudaka 2204 Ogre 0:50:46 SZ3 16 S 22 +16:44 +10:04
94 Rudolfs Bogatirjovs 1602 0:50:47 VZ3 44 V 72 +16:45 +16:45
95 Linards Lazdiņš 2285 Peintbola parks 2xL 0:50:52 VZ2 22 V 73 +16:50 +16:43
96 Liene Vilsone 2052 0:50:55 SZ2 5 S 23 +16:53 +08:36
97 Ingus Šenhofs 2375 0:51:03 VZ3 45 V 75 +17:01 +17:01
98 Ričards Briedis 2272 Engures novads 0:51:03 VZ1 8 V 74 +17:01 +10:46
99 Gints Kudiņš 2660 VSK Noskrien 0:51:04 VZ3 46 V 76 +17:02 +17:02
100 Anželika Andrejeva 2133 0:51:14 SZ3 17 S 24 +17:12 +10:32
101 Līga Pildiņa 2156 valteriskrien 0:51:22 SZ3 18 S 25 +17:20 +10:40
102 Ēriks Belcāns 2320 Engures novads 0:51:25 VZ2 23 V 77 +17:23 +17:16
103 Elīna Dzalbe 2180 Saldus boksa klubs 0:51:31 SZ3 19 S 26 +17:29 +10:49
104 Artūrs Sviridovs 2663 0:51:33 VZ3 47 V 78 +17:31 +17:31
105 Anta Ošiņa 2196 0:51:34 SZ3 20 S 27 +17:32 +10:52
106 Sergejs Kubraks 2683 Bajards 0:51:37 VZ3 48 V 79 +17:35 +17:35
107 Signija Vītola 2206 0:52:00 SZ3 21 S 28 +17:58 +11:18
108 Kristaps Kunrads 2326 0:52:09 VZ3 49 V 80 +18:07 +18:07
109 Jānis Straukmanis 2351 VSK Noskrien 0:52:12 VZ3 50 V 81 +18:10 +18:10
110 Aleksejs Fjodorovs 2296 0:52:16 VZ2 24 V 82 +18:14 +18:07
111 Laura Metla 2111 0:52:25 SZ3 22 S 29 +18:23 +11:43
112 Ilvija Pukste 2108 0:52:39 SZ3 23 S 30 +18:37 +11:57
113 Edgars Bobrovs 2307 0:52:41 VZ2 25 V 83 +18:39 +18:32
114 Nauris Sausmanis 2287 Natālijas Draudziņas vidusskola 0:52:45 VZ2 26 V 84 +18:43 +18:36
115 Līga Saulīte 2025 0:52:46 SZ2 6 S 31 +18:44 +10:27
116 Matīss Fogelis 2314 Engures novads 0:52:53 VZ2 27 V 85 +18:51 +18:44
117 Dāvis Pankoks 2251 FK Kurši 0:52:56 VZ1 9 V 86 +18:54 +12:39
118 Kristīne Zvejniece 2026 Saldus Boksa klubs 0:52:57 SZ2 7 S 32 +18:55 +10:38
119 Krišjānis Straupe 2266 0:53:01 VZ1 10 V 87 +18:59 +12:44
120 Māris Strautnieks 2706 0:53:03 VZ3 51 V 88 +19:01 +19:01
121 Kristaps Treidens 2319 Engures novads 0:53:05 VZ2 28 V 89 +19:03 +18:56
122 Artis Tauriņš 1594 0:53:22 VZ3 52 V 90 +19:20 +19:20
123 Sigita Lapiņa 2093 Veikals MARATONS 0:53:25 SZ2 8 S 33 +19:23 +11:06
124 Iveta Lazdiņa 2124 Peintbola parks 2xL 0:53:29 SZ3 24 S 34 +19:27 +12:47
125 Mareks Strihors 2696 0:53:41 VZ3 53 V 91 +19:39 +19:39
126 Andris Tauriņš 2701 0:53:42 VZ3 54 V 92 +19:40 +19:40
127 Gerds Grīnbergs 2324 Core fitness 0:53:45 VZ2 29 V 93 +19:43 +19:36
128 Rihards Fuksis 2344 0:53:49 VZ3 55 V 94 +19:47 +19:47
129 Inga Auzāne 2087 Run 4 Sun 0:53:55 SZ3 25 S 35 +19:53 +13:13
130 Kārlis Dovnorovičs 1595 0:54:15 VZ3 56 V 95 +20:13 +20:13
131 Edīte Komasa-Dorbe 2208 KODO 0:54:25 SZ3 26 S 36 +20:23 +13:43
132 Gunārs Dumbris 2328 Klapkalnciems 0:54:26 VZ3 57 V 96 +20:24 +20:24
133 Odeta Turka 2103 Taka 0:54:27 SZ3 27 S 37 +20:25 +13:45
134 Helmuts Limmers 2731 Mauši 0:54:32 VZ3 58 V 97 +20:30 +20:30
135 Arguts Keirāns 1603 0:54:38 VZ3 59 V 98 +20:36 +20:36
136 Sandis Klotiņš 2685 0:54:45 VZ3 60 V 99 +20:43 +20:43
137 Māra Pucena 2118 0:54:47 SZ3 28 S 38 +20:45 +14:05
138 Kaspars Verdens 2661 Rozā ventilātors skafandrā 0:54:55 VZ3 61 V 100 +20:53 +20:53
139 Renāte Kārkliņa 2031 0:54:56 SZ2 9 S 39 +20:54 +12:37
140 Dace Podkalne 2734 VSK Noskrien 0:55:01 SZ3 29 S 40 +20:59 +14:19
141 Toms Užāns 2339 0:55:19 VZ3 62 V 101 +21:17 +21:17
142 Artūrs Driķis 2342 Engures sportam 0:55:21 VZ3 63 V 102 +21:19 +21:19
143 Kaspars Rava 2340 0:55:24 VZ3 64 V 103 +21:22 +21:22
144 Rihards Streiķis 2372 0:55:25 VZ3 65 V 104 +21:23 +21:23
145 Dita Burve 2049 valteriskrien 0:55:25 SZ2 10 S 41 +21:23 +13:06
146 Artūrs Kadiķis 2336 0:55:42 VZ3 66 V 105 +21:40 +21:40
147 Ralfs Sīmanis 2299 0:55:45 VZ2 30 V 106 +21:43 +21:36
148 Martins-Pauls Klucis 1588 0:56:00 VZ3 67 V 107 +21:58 +21:58
149 Agita Dreimane 2036 0:56:00 SZ2 11 S 42 +21:58 +13:41
150 Ainārs Antiņš 2318 Engures novads 0:56:03 VZ2 31 V 108 +22:01 +21:54
151 Mikus Semeneņa 2273 Engures novads 0:56:04 VZ1 11 V 109 +22:02 +15:47
152 Pārsla Sietiņa 2062 0:56:04 SZ2 12 S 43 +22:02 +13:45
153 Dagnija Silauniece 2194 0:56:06 SZ3 30 S 44 +22:04 +15:24
154 Liene Pastore 2173 Lustes 0:56:07 SZ3 31 S 45 +22:05 +15:25
155 Vladimirs Isajevs 2337 Vienmēr uz viļņa 0:56:10 VZ3 68 V 110 +22:08 +22:08
156 Jānis Strautiņš 2327 Highfive 0:56:18 VZ3 69 V 111 +22:16 +22:16
157 Krista Lesiņa 2086 0:56:22 SZ3 32 S 46 +22:20 +15:40
158 Laura Kalniņa 2207 Maratona klubs 0:56:23 SZ3 33 S 47 +22:21 +15:41
159 Kristīne Balanasa 2215 Virsotne-MARMOT 0:56:25 SZ3 34 S 48 +22:23 +15:43
160 Ralfs Bitāns 2277 Engures novads 0:56:30 VZ1 12 V 112 +22:28 +16:13
161 Rainers Kadiķis 2322 Engures novads 0:56:31 VZ2 32 V 113 +22:29 +22:22
162 Rihards Šneiders 2312 COK Silva 0:56:32 VZ2 33 V 115 +22:30 +22:23
163 Kārlis Dubra 2261 0:56:32 VZ1 13 V 114 +22:30 +16:15
164 Dace Ancāne 2126 0:56:33 SZ3 35 S 49 +22:31 +15:51
165 Ričards Ķīlis 2265 0:56:35 VZ1 14 V 116 +22:33 +16:18
166 Ainārs Aizpurietis 2345 ABLV Bank, AS 0:56:36 VZ3 70 V 118 +22:34 +22:34
167 Jan Fikrle 2258 BKV Holysov 0:56:36 VZ1 15 V 117 +22:34 +16:19
168 Mārtiņš Beineris 2736 0:56:37 VZ3 71 V 119 +22:35 +22:35
169 Lāsma Zebuliņa 2190 0:56:44 SZ3 36 S 50 +22:42 +16:02
170 Iveta Saimena 2226 0:56:47 SZ3 37 S 51 +22:45 +16:05
171 Dāvis Bērsons 2723 0:56:50 VZ2 34 V 120 +22:48 +22:41
172 Nils Ozols 2300 0:56:51 VZ2 35 V 121 +22:49 +22:42
173 Zanda Pētersone 2001 0:56:51 SZ3 38 S 52 +22:49 +16:09
174 Inese Rudzīte 2189 0:56:52 SZ3 39 S 53 +22:50 +16:10
175 Renārs Gailis 2358 0:56:57 VZ3 72 V 122 +22:55 +22:55
176 Liána Antonova 2172 0:56:59 SZ3 40 S 54 +22:57 +16:17
177 Sandis Avans 2657 0:57:02 VZ3 73 V 123 +23:00 +23:00
178 Jūlija Sorokina 2068 Crossfit Rīdzene 0:57:03 SZ2 13 S 55 +23:01 +14:44
179 Dace Hartmane 2733 0:57:17 SZ3 41 S 56 +23:15 +16:35
180 Jānis Vembris 1596 0:57:18 VZ3 74 V 124 +23:16 +23:16
181 Andis Ābele 2665 0:57:37 VZ3 75 V 125 +23:35 +23:35
182 Liene Briede 2078 0:57:39 SZ3 42 S 57 +23:37 +16:57
183 Reinis Melbergs 2228 0:57:45 VZ2 36 V 126 +23:43 +23:36
184 Māris Lūsis 2700 0:57:49 VZ3 76 V 127 +23:47 +23:47
185 Elizabete Lukašova 2023 Berģu mākslas mūzikas skola 0:57:54 SZ1 3 S 58 +23:52 +08:56
186 Marta Riekstiņa 2712 0:57:55 SZ3 43 S 59 +23:53 +17:13
187 Niks-Kristaps Šmits 2246 Engures sportam 0:57:56 VZ1 16 V 128 +23:54 +17:39
188 Klāvs Klapars 2264 0:57:59 VZ1 17 V 129 +23:57 +17:42
189 Ilze Repša 2075 0:58:07 SZ3 44 S 60 +24:05 +17:25
190 Ilva Sarkane 2187 Rozā ventilātors skafandrā 0:58:13 SZ3 45 S 61 +24:11 +17:31
191 Liene Muzika 2027 0:58:13 SZ2 14 S 62 +24:11 +15:54
192 Aleksandra Ščigoļeva 2729 0:58:31 SZ1 4 S 63 +24:29 +09:33
193 Katrīna-Silva Mierkalne 2067 Engures novads 0:58:32 SZ2 15 S 64 +24:30 +16:13
194 Svetlana Lazareva 2102 0:58:35 SZ3 46 S 66 +24:33 +17:53
195 Anna Kašina 2186 0:58:35 SZ3 47 S 65 +24:33 +17:53
196 Arkādijs Šišlovs 2352 0:58:37 VZ3 77 V 130 +24:35 +24:35
197 Aivika Ulanova 2231 0:58:40 SZ3 48 S 67 +24:38 +17:58
198 Sniga Promberga 2176 CrossFit Rīdzene 0:58:44 SZ3 49 S 68 +24:42 +18:02
199 Dita Varņecka 2051 0:58:53 SZ2 16 S 69 +24:51 +16:34
200 Sandra Vesere 2710 0:58:53 SZ2 17 S 70 +24:51 +16:34
201 Lelde Krēsliņa 2171 0:58:56 SZ3 50 S 71 +24:54 +18:14
202 Dita Zaharova 1598 0:58:59 SZ2 18 S 72 +24:57 +16:40
203 Madara Zaharčonoka 2233 Meitenes Zeltenes 0:59:01 SZ3 51 S 73 +24:59 +18:19
204 Džeina Pūce 2125 VSK Noskrien 0:59:02 SZ3 52 S 74 +25:00 +18:20
205 Julija Kubraka 2229 Bajards 0:59:15 SZ3 53 S 75 +25:13 +18:33
206 Aleksandra Ščedrova 2221 eternalrunningparty 0:59:18 SZ3 54 S 76 +25:16 +18:36
207 Juris Tērauds 2370 alfatours.lv 0:59:27 VZ3 78 V 131 +25:25 +25:25
208 Kaspars Krūmiņš 2718 0:59:28 VZ3 79 V 132 +25:26 +25:26
209 Inese Midrijāne 2080 TOK TAKA 0:59:39 SZ3 55 S 77 +25:37 +18:57
210 Inga Niedra 2076 0:59:49 SZ3 56 S 78 +25:47 +19:07
211 Valdis Kļaviņš 2735 0:59:54 VZ3 80 V 133 +25:52 +25:52
212 Kristians Staņa 2263 Arkādija 0:59:57 VZ1 18 V 134 +25:55 +19:40
213 Ingmars Zvirgzdiņš 2754 Tukuma Katoļu baznīca 1:00:05 VZ3 81 V 135 +26:03 +26:03
214 Kristiāna Aksenoka 2030 1:00:05 SZ2 19 S 79 +26:03 +17:46
215 Estere Gaile 2010 1:00:07 SZ1 5 S 80 +26:05 +11:09
216 Ilmārs Stūriška 2703 1:00:18 VZ3 82 V 136 +26:16 +26:16
217 Diāna Kreicuma 2028 1:00:21 SZ2 20 S 82 +26:19 +18:02
218 Solvita Niklase 2216 1:00:21 SZ3 57 S 81 +26:19 +19:39
219 Uldis Benhens 2678 Lyngson 1:00:22 VZ3 83 V 137 +26:20 +26:20
220 Mārtiņš Terehovičs 2677 1:00:34 VZ3 84 V 138 +26:32 +26:32
221 Mārīte Turka 2104 Taka 1:00:34 SZ3 58 S 84 +26:32 +19:52
222 Laine Daktere 2072 1:00:34 SZ2 21 S 83 +26:32 +18:15
223 Kristofers Agarelovs 2302 1:00:41 VZ2 37 V 139 +26:39 +26:32
224 Elīna Šenhofa 2157 1:00:43 SZ3 60 S 85 +26:41 +20:01
225 Kristīne Švekere 2692 Swedbank 1:00:43 SZ3 59 S 86 +26:41 +20:01
226 Līva Šteinberga 2752 GALEO CONSULTING 1:00:44 SZ3 61 S 87 +26:42 +20:02
227 Baiba Želve 1589 1:00:45 SZ3 62 S 88 +26:43 +20:03
228 Lelde Strautiņa 2045 Highfive 1:00:50 SZ2 22 S 89 +26:48 +18:31
229 Zanda Krēsliņa 2170 Surikati 1:00:53 SZ3 63 S 90 +26:51 +20:11
230 Guna Ķirse 2155 1:00:58 SZ3 64 S 91 +26:56 +20:16
231 Kristīne Kuka 2097 AD FITNESS 1:01:21 SZ3 65 S 92 +27:19 +20:39
232 Dina Kaupere 2214 YUASA 1:01:24 SZ3 66 S 93 +27:22 +20:42
233 Maruta Krūmiņa 2120 1:01:25 SZ3 67 S 94 +27:23 +20:43
234 Danute Fībiga-Daukšte 2082 1:01:26 SZ3 68 S 95 +27:24 +20:44
235 Diāna Daukšte 2005 1:01:26 SZ1 6 S 96 +27:24 +12:28
236 Madara Kurpniece 2060 1:01:34 SZ2 23 S 97 +27:32 +19:15
237 Arvīds Barānovs 2331 Aunēni 1:01:36 VZ3 85 V 140 +27:34 +27:34
238 Egita Uzule 2085 SALDUS BOKSA KLUBS 1:01:40 SZ3 69 S 98 +27:38 +20:58
239 Sannija Samsone 2029 SALDUS BOKSA KLUBS 1:01:40 SZ2 24 S 99 +27:38 +19:21
240 Lelde Broka 1144 VSK Noskrien 1:01:45 SZ3 71 S 101 +27:43 +21:03
241 Ilze Limanāne 2749 VSK Noskrien 1:01:45 SZ3 70 S 100 +27:43 +21:03
242 Gerds Sīmanis 2702 Zibens 1:01:52 VZ3 86 V 141 +27:50 +27:50
243 Dāvis Ziemelis 2267 Engures novads 1:01:55 VZ1 19 V 142 +27:53 +21:38
244 Ivars Liepiņš 2652 Lustes 1:01:55 VZ3 87 V 143 +27:53 +27:53
245 Inta Neiciniece 2143 VSK Noskrien 1:02:03 SZ3 72 S 102 +28:01 +21:21
246 Mihails Sotnicoks 1590 Smartlynx 1:02:16 VZ3 88 V 144 +28:14 +28:14
247 Jelena Migunova 2235 1:02:19 SZ3 73 S 103 +28:17 +21:37
248 Jolanta Romanova 2139 VSK Noskrien 1:02:25 SZ3 74 S 104 +28:23 +21:43
249 Dace Limmere 2730 Mauši 1:02:40 SZ3 75 S 105 +28:38 +21:58
250 Valērija Fedotova 2094 Vienmēr uz viļņa 1:02:52 SZ3 76 S 106 +28:50 +22:10
251 Gundars Upenieks 2727 SPORTLAT 1:03:01 VZ3 89 V 145 +28:59 +28:59
252 Natālija Joničenko 2077 Stendenieki 1:03:04 SZ3 77 S 108 +29:02 +22:22
253 Eva Matīsa 2209 Ātrās ļipas 1:03:04 SZ3 78 S 107 +29:02 +22:22
254 Ieva Treija 2224 1:03:08 SZ3 79 S 109 +29:06 +22:26
255 Kristīne Krūmiņa 2210 Miķeļa Alus 1:03:09 SZ3 80 S 110 +29:07 +22:27
256 Andrejs Platacis 2674 Kvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīca 1:03:12 VZ3 90 V 146 +29:10 +29:10
257 Ieva Rassa 2230 1:03:13 SZ3 81 S 111 +29:11 +22:31
258 Elīna Žagare 2223 BOLE 1:03:17 SZ3 82 S 112 +29:15 +22:35
259 Toms Miks 2721 1:03:19 VZ3 91 V 147 +29:17 +29:17
260 Lolita Paegle 2071 RADIO SWH KURZEME 1:03:21 SZ2 25 S 114 +29:19 +21:02
261 Zane Paegle 2217 RADIO SWH KURZEME 1:03:21 SZ3 83 S 113 +29:19 +22:39
262 Roberts Otto 2321 Engures novads 1:03:25 VZ2 38 V 148 +29:23 +29:16
263 Iveta Gaile-Stivriņa 2725 1:03:25 SZ3 84 S 115 +29:23 +22:43
264 Juris Vaidakovs 2684 Kas Jauns 1:03:27 VZ3 92 V 149 +29:25 +29:25
265 Emīls Žubulis 2711 1:03:32 VZ1 20 V 150 +29:30 +23:15
266 Sindija Zaula 2046 Limbaži 1:03:33 SZ2 26 S 116 +29:31 +21:14
267 Dāvis Bautris 2724 www.tavamsportam.lv 1:03:36 VZ1 21 V 151 +29:34 +23:19
268 Margarita Matuļenko 2042 Žubītes 1:03:49 SZ2 27 S 117 +29:47 +21:30
269 Agate Kalcenaua 2057 1:03:49 SZ2 28 S 118 +29:47 +21:30
270 Linda Lazdiņa 2035 Peintbola parks 2xL 1:04:07 SZ2 29 S 119 +30:05 +21:48
271 Elīza Muzika 2003 1:04:10 SZ1 7 S 120 +30:08 +15:12
272 Luize Raga 2239 1:04:19 SZ3 85 S 121 +30:17 +23:37
273 Olga Mikulova 2127 VSK Noskrien 1:04:29 SZ3 86 S 122 +30:27 +23:47
274 Jānis Sīlis 2378 Energo optimus 1:04:42 VZ3 93 V 152 +30:40 +30:40
275 Daiga Greiškāne 2188 VSK Noskrien 1:04:42 SZ3 87 S 123 +30:40 +24:00
276 Laura Egle 2756 1:04:44 SZ3 88 S 125 +30:42 +24:02
277 Elīna Šilinga 2184 1:04:44 SZ3 89 S 124 +30:42 +24:02
278 Didzis Desainis 2672 YUASA 1:04:46 VZ3 94 V 153 +30:44 +30:44
279 Krišjānis Stepiņš 2704 Purva Kurmji 1:04:56 VZ3 95 V 154 +30:54 +30:54
280 Donats Urtāns 2249 VANAGI 1:04:57 VZ1 22 V 155 +30:55 +24:40
281 Daiga Oļševska 2092 1:05:03 SZ3 90 S 126 +31:01 +24:21
282 Arvis Eisaks 2653 1:05:11 VZ3 96 V 156 +31:09 +31:09
283 Ilze Komasa 2109 Freelanceri 1:05:12 SZ3 91 S 127 +31:10 +24:30
284 Dace Skrastiņa 2213 1:05:13 SZ3 92 S 128 +31:11 +24:31
285 Inga Vīksna 2163 Vaidava 1:05:16 SZ3 93 S 129 +31:14 +24:34
286 Mārtiņš Skraucis 2275 NTZ 1:05:20 VZ1 23 V 157 +31:18 +25:03
287 Sanita Sirmā 2096 1:05:40 SZ3 94 S 130 +31:38 +24:58
288 Dace Hildebrante 2181 1:05:41 SZ3 95 S 131 +31:39 +24:59
289 Jānis Jēkabsons 2741 1:05:44 VZ3 97 V 158 +31:42 +31:42
290 Inga Vate 2142 1:05:44 SZ3 96 S 132 +31:42 +25:02
291 Anna Āboliņa 2166 1:05:49 SZ3 97 S 133 +31:47 +25:07
292 Gunita Kodoliņa 2218 1:05:53 SZ3 98 S 134 +31:51 +25:11
293 Santa Ulmane 2738 1:05:54 SZ2 30 S 135 +31:52 +23:35
294 Krišs Ludriks 2715 1:05:58 VZ1 24 V 159 +31:56 +25:41
295 Inese Eisaka 2179 1:05:59 SZ3 99 S 136 +31:57 +25:17
296 Oskars Kulakovs 2671 Rukši 1:06:00 VZ3 98 V 160 +31:58 +31:58
297 Monta Eglīte 2211 Rukši 1:06:00 SZ3 100 S 137 +31:58 +25:18
298 Edgars Kušķis 1599 1:06:04 VZ3 99 V 161 +32:02 +32:02
299 Evita Kalniņa 2237 1:06:17 SZ3 101 S 138 +32:15 +25:35
300 Rihards Ieviņš 2716 1:06:19 VZ1 25 V 162 +32:17 +26:02
301 Atis Vītols 2310 1:06:20 VZ2 39 V 163 +32:18 +32:11
302 Lelde Katlāpe 2063 1:06:20 SZ2 31 S 139 +32:18 +24:01
303 Laura Lapiņa 2160 1:06:26 SZ1 8 S 140 +32:24 +17:28
304 Līga Ozoliņa 2203 Vsk Noskrien 1:06:35 SZ3 103 S 142 +32:33 +25:53
305 Liene Piķe 2141 1:06:35 SZ3 102 S 141 +32:33 +25:53
306 Tomass-Reinis Tīss 2295 1:06:40 VZ2 40 V 164 +32:38 +32:31
307 Ilva Kavicka 2165 1:06:46 SZ3 104 S 143 +32:44 +26:04
308 Aleksis Katarins 2255 Rīgas zaķi 1:06:56 VZ1 26 V 165 +32:54 +26:39
309 Aivars Driķis 2343 Engures sportam 1:06:57 VZ3 100 V 167 +32:55 +32:55
310 Viesturs Driķis 2364 VUGD - Engures sportam 1:06:57 VZ3 101 V 166 +32:55 +32:55
311 Annija Borodinova 2038 1:06:59 SZ2 32 S 144 +32:57 +24:40
312 Ivars Krūmiņš 2670 Miķeļa Alus 1:07:17 VZ3 102 V 168 +33:15 +33:15
313 Katrīna Kūkuma 2117 Alfatours.lv 1:07:22 SZ3 105 S 145 +33:20 +26:40
314 Liene Katarina 2148 Rīgas zaķi 1:07:32 SZ3 106 S 146 +33:30 +26:50
315 Gunita Butāne 2693 1:07:34 SZ3 107 S 147 +33:32 +26:52
316 Jānis Antiņš 2316 Engures novads 1:07:43 VZ2 41 V 169 +33:41 +33:34
317 Lelde Mame 2708 NTZ 1:07:45 SZ3 109 S 149 +33:43 +27:03
318 Anna Proskurina 2755 1:07:45 SZ3 108 S 148 +33:43 +27:03
319 Santa Liepiņa 2242 Engures novads 1:07:51 SZ3 110 S 150 +33:49 +27:09
320 Antra Liepiņa 2241 Engures novads 1:07:52 SZ3 111 S 151 +33:50 +27:10
321 Andrejs Hercmanis 2271 Engures novads 1:07:54 VZ1 27 V 170 +33:52 +27:37
322 Emīls Limanāns 2227 VSK Noskrien - SK Biksti 1:07:56 VZ1 28 V 171 +33:54 +27:39
323 Ralfs Roga 2713 SK Biksti 1:07:56 VZ1 29 V 172 +33:54 +27:39
324 Viljams Lastovskis 2268 Engures novads 1:07:57 VZ1 30 V 173 +33:55 +27:40
325 Inese Rūsa 2131 Honda Training Crew 1:07:58 SZ3 112 S 152 +33:56 +27:16
326 Krista-Esmeralda Lukjanska 2066 Engures novads 1:07:58 SZ2 33 S 153 +33:56 +25:39
327 Sanita Lomonovska 1600 1:08:03 SZ3 113 S 154 +34:01 +27:21
328 Aivita Osīte 2238 1:08:16 SZ3 114 S 155 +34:14 +27:34
329 Toms Janušs 2259 sellaam.lv 1:08:20 VZ1 31 V 174 +34:18 +28:03
330 Katrīna Alute 2012 1:08:22 SZ1 9 S 156 +34:20 +19:24
331 Anita Januša 2177 sellaam.lv 1:08:23 SZ3 115 S 157 +34:21 +27:41
332 Mārtiņš Melnacis 2199 1:08:24 VZ2 42 V 175 +34:22 +34:15
333 Lolita Dreiberga 2134 1:08:27 SZ3 116 S 158 +34:25 +27:45
334 Mareks Lukjanskis 2008 Engures sportam - Engures novads 1:08:28 VZ1 32 V 176 +34:26 +28:11
335 Ilze Ziemane 2751 1:08:34 SZ3 117 S 159 +34:32 +27:52
336 Zita Bindare-Barānova 2083 Aunēni 1:08:52 SZ3 118 S 160 +34:50 +28:10
337 Intars Buza 2742 1:08:56 VZ1 33 V 178 +34:54 +28:39
338 Adrians Eikerts 2728 1:08:56 VZ1 34 V 177 +34:54 +28:39
339 Jānis Lūsis 2705 1:09:02 VZ3 103 V 179 +35:00 +35:00
340 Maira Petrova 2195 1:09:24 SZ3 119 S 161 +35:22 +28:42
341 Sigita Šterne 2090 1:09:39 SZ3 120 S 162 +35:37 +28:57
342 Dāvis Eisaks 2305 1:09:41 VZ2 43 V 180 +35:39 +35:32
343 Edīte Kārkliņa 2222 1:10:06 SZ3 121 S 163 +36:04 +29:24
344 Guna Kaļķe 2167 1:10:20 SZ3 123 S 165 +36:18 +29:38
345 Inga Briņķe 2151 1:10:20 SZ3 122 S 164 +36:18 +29:38
346 Katrīna-Nora Zandberga 2726 1:10:21 SZ1 10 S 166 +36:19 +21:23
347 Anete Celma 2022 Engures novads 1:10:29 SZ1 11 S 167 +36:27 +21:31
348 Reinis Briedis 2315 Engures novads 1:10:32 VZ2 44 V 181 +36:30 +36:23
349 Sandra Lūse 2232 1:10:55 SZ3 124 S 168 +36:53 +30:13
350 Inta Bergmane 2737 Stendenieki 1:10:56 SZ3 125 S 169 +36:54 +30:14
351 Guna Berga 2140 1:11:06 SZ3 126 S 170 +37:04 +30:24
352 Sintija Trupa 2047 1:11:14 SZ2 34 S 171 +37:12 +28:55
353 Jana Smiltiņa 2043 1:11:14 SZ2 35 S 172 +37:12 +28:55
354 Līvija Muša 2169 Jūrmala 1:11:16 SZ3 127 S 173 +37:14 +30:34
355 Inese Bāriņa 2110 1:11:19 SZ3 128 S 174 +37:17 +30:37
356 Inga Rožudārza 2106 0 1:11:37 SZ3 129 S 175 +37:35 +30:55
357 Ulvis Rudzišs 2377 1:11:54 VZ3 104 V 182 +37:52 +37:52
358 Dina Ķupe 2722 1:12:02 SZ3 130 S 176 +38:00 +31:20
359 Jana Seikste 2153 1:12:28 SZ3 131 S 177 +38:26 +31:46
360 Kitija Demidova 2056 1:12:36 SZ2 36 S 178 +38:34 +30:17
361 Ilze Eglīte 2099 1:12:47 SZ3 132 S 179 +38:45 +32:05
362 Baiba Tarziera 2002 1:12:53 SZ3 133 S 180 +38:51 +32:11
363 Egija Aizpuriete 2205 1:12:55 SZ3 134 S 181 +38:53 +32:13
364 Daniela Lotocka 2016 Engures novads 1:12:57 SZ1 12 S 182 +38:55 +23:59
365 Ludmila Klauža 2144 Raiņa iela 1:13:03 SZ3 135 S 183 +39:01 +32:21
366 Anita Jēkabsone 2740 1:13:04 SZ3 136 S 185 +39:02 +32:22
367 Laura Zaharova 2128 1:13:04 SZ3 137 S 184 +39:02 +32:22
368 Paula Justoviča 2034 1:13:05 SZ2 37 S 187 +39:03 +30:46
369 Andra Jurgelāne 2074 Highfive 1:13:05 SZ3 138 S 186 +39:03 +32:23
370 Ilgonis Krūmiņš 2695 A2 1:13:15 VZ3 105 V 183 +39:13 +39:13
371 Liene Mudrova 2175 1:13:24 SZ3 139 S 188 +39:22 +32:42
372 Ieva Ozoliņa 2055 1:13:24 SZ2 38 S 189 +39:22 +31:05
373 Evita Zondaka 2059 1:13:26 SZ2 39 S 190 +39:24 +31:07
374 Laima Blankenberga 2193 1:13:35 SZ3 140 S 191 +39:33 +32:53
375 Inese Šīmane 2123 Peintbola parks 2xL 1:13:36 SZ3 141 S 192 +39:34 +32:54
376 Gatis Kivrins 2376 1:13:38 VZ3 106 V 184 +39:36 +39:36
377 Denisa Preimane 2162 1:13:38 SZ3 142 S 193 +39:36 +32:56
378 Katrīna Šaplaka 2697 1:13:41 SZ3 143 S 194 +39:39 +32:59
379 Jēkabs Jakovļevs 1587 www.endo.lv 1:14:15 VZ1 35 V 185 +40:13 +33:58
380 Vēsma Upīte 2147 Tērvete 1:14:22 SZ3 144 S 195 +40:20 +33:40
381 Sabīne Būmane 2091 1:14:31 SZ3 145 S 196 +40:29 +33:49
382 Ilona Senkane 2201 1:14:38 SZ3 146 S 197 +40:36 +33:56
383 Dārta Lozda 2064 Dārta 1:14:40 SZ2 40 S 199 +40:38 +32:21
384 Sintija Apse 2115 1:14:40 SZ3 147 S 198 +40:38 +33:58
385 Diāna Ceika 2105 1:14:51 SZ3 148 S 200 +40:49 +34:09
386 Elīna Lunte 2061 1:14:58 SZ2 41 S 201 +40:56 +32:39
387 Zaiga Kazaka 2164 1:15:29 SZ3 149 S 202 +41:27 +34:47
388 Zane Vimbule 2676 NTZ 1:15:35 SZ3 150 S 203 +41:33 +34:53
389 Kārlis-Gustavs Šnepste 2280 Auseklis IK 1:15:40 VZ2 45 V 186 +41:38 +41:31
390 Diāna Balode 2050 1:15:51 SZ2 42 S 204 +41:49 +33:32
391 Santa Gūtmane 2220 Engures sportam 1:15:59 SZ3 151 S 205 +41:57 +35:17
392 Arnita Freināte 2135 Engures sportam 1:15:59 SZ3 152 S 206 +41:57 +35:17
393 Mārtiņš Kaķītis 2347 1:16:00 VZ3 107 V 187 +41:58 +41:58
394 Laura Videjusa 2098 1:16:00 SZ3 153 S 207 +41:58 +35:18
395 Vigeta Bruce 2152 Sabile 1:16:04 SZ3 154 S 208 +42:02 +35:22
396 Rūdolfs Dzirkalis 2323 1:16:13 VZ2 46 V 188 +42:11 +42:04
397 Agnese Villere 2691 1:16:14 SZ3 155 S 209 +42:12 +35:32
398 Baiba Šnepste 2732 1:16:19 SZ3 156 S 210 +42:17 +35:37
399 Laura Hofmane 2136 VSK Noskrien - Brīvdabas Sporta Klubs - 712 1:16:35 SZ3 157 S 211 +42:33 +35:53
400 Kārlis Liepiņš 2245 Engures sportam 1:16:42 VZ1 36 V 189 +42:40 +36:25
401 Dace Tarziera 2185 1:16:44 SZ3 158 S 212 +42:42 +36:02
402 Solvita Zeipiņa 2243 1:16:48 SZ3 159 S 213 +42:46 +36:06
403 Evelīna Rudzīte 2748 1:16:56 SZ1 13 S 214 +42:54 +27:58
404 Aija Dzeņkovska 2174 1:17:00 SZ3 160 S 215 +42:58 +36:18
405 Katrīna Levāne 2015 Engures Sportam - Tukums 1:17:22 SZ1 14 S 216 +43:20 +28:24
406 Lote Freināte 2018 Engures novads 1:17:23 SZ1 15 S 217 +43:21 +28:25
407 Dāniels Ziemelis 2254 Ašās kājas ZID 1:17:25 VZ1 38 V 191 +43:23 +37:08
408 Kaspars Krievs 2247 1:17:25 VZ1 37 V 190 +43:23 +37:08
409 Inese Zepa 2145 Ašās kājas ZID 1:17:29 SZ3 161 S 218 +43:27 +36:47
410 Reinis Konošonoks 2304 Engures sportam - Tukums 1:17:38 VZ2 47 V 192 +43:36 +43:29
411 Paula Fjodorova 2054 Engures sportam-Tukums 1:17:38 SZ2 43 S 219 +43:36 +35:19
412 Līva Firleja 2069 1:17:42 SZ2 44 S 220 +43:40 +35:23
413 Vika Kacēviča 2198 1:18:16 SZ3 162 S 221 +44:14 +37:34
414 Santa Blūma 2161 1:18:26 SZ3 163 S 222 +44:24 +37:44
415 Ingrīda Svoka 2114 1:18:40 SZ3 164 S 223 +44:38 +37:58
416 Anete Balode 2065 Engures novads 1:18:47 SZ2 45 S 224 +44:45 +36:28
417 Andris Klaužs 2365 Raiņa iela 1:18:49 VZ3 108 V 193 +44:47 +44:47
418 Laura Janševska 2168 1:18:49 SZ3 165 S 225 +44:47 +38:07
419 Adrienne Miller 2720 Ķekava 1:18:52 SZ1 16 S 226 +44:50 +29:54
420 Arnita Melnace 2200 1:19:00 SZ3 166 S 227 +44:58 +38:18
421 Madara Petrova 2041 VSK Noskrien 1:19:03 SZ2 46 S 228 +45:01 +36:44
422 Elizabete Melnace 2013 1:19:06 SZ1 17 S 229 +45:04 +30:08
423 Rolands Melnacis 2664 1:19:07 VZ3 109 V 194 +45:05 +45:05
424 Katrīna Rudzīte 2750 1:19:13 SZ1 18 S 230 +45:11 +30:15
425 Sergejs Ņesterovs 2698 1:19:39 VZ3 110 V 195 +45:37 +45:37
426 Dace Ņesterova 2699 1:19:39 SZ3 167 S 231 +45:37 +38:57
427 Ansis Gornavs 1601 SK Sigulda 1:19:46 VZ3 111 V 197 +45:44 +45:44
428 Raiens Rūja 1592 SK Sigulda 1:19:46 VZ1 39 V 196 +45:44 +39:29
429 Evija Petrovska 2011 VSK Noskrien 1:19:52 SZ1 19 S 232 +45:50 +30:54
430 Emīls Petrovskis 2260 VSK Noskrien 1:20:21 VZ1 40 V 198 +46:19 +40:04
431 Mārite Petrovska 2183 VSK Noskrien 1:20:22 SZ3 168 S 233 +46:20 +39:40
432 Dace Kārkliņa 2088 GrST Team 1:20:23 SZ3 169 S 234 +46:21 +39:41
433 Henrihs Petrovskis 2656 VSK Noskrien 1:20:25 VZ3 112 V 199 +46:23 +46:23
434 Andis Brigmanis-Briģis 2687 Dzeniic Racing 1:20:42 VZ3 113 V 200 +46:40 +46:40
435 Māra Tihomorova 2240 Dzeniic Racing 1:20:42 SZ3 170 S 235 +46:40 +40:00
436 Aleksandrs Voino 2360 1:21:20 VZ3 114 V 201 +47:18 +47:18
437 Līga Barovska 2122 Ražots Latvijā 1:21:20 SZ3 171 S 236 +47:18 +40:38
438 Ieva Poga 2121 Ražots Latvijā 1:21:21 SZ3 172 S 237 +47:19 +40:39
439 Līga Laganovska 2178 AD FITNESS 1:21:54 SZ3 173 S 238 +47:52 +41:12
440 Santa Lasmane 2236 1:23:56 SZ3 175 S 240 +49:54 +43:14
441 Ieva Spruženiece 2234 1:23:56 SZ3 174 S 239 +49:54 +43:14
442 Daiga Eimusa 2079 Pekauši 1:25:21 SZ3 176 S 241 +51:19 +44:39
443 Linda Grīnfelde 2107 1:25:47 SZ3 177 S 242 +51:45 +45:05
444 Dace Tītmane 2744 1:26:27 SZ3 178 S 243 +52:25 +45:45
445 Ārija Balaško 2146 1:26:30 SZ3 179 S 244 +52:28 +45:48
446 Iveta Krieva 2100 1:27:04 SZ3 180 S 245 +53:02 +46:22
447 Keta Meilerte 2007 LVM-Mammadaba 1:30:15 SZ1 20 S 246 +56:13 +41:17
448 Heinrihs Meilerts 2250 LVM - Mammadaba 1:30:16 VZ1 41 V 202 +56:14 +49:59
449 Kristīne Meilerte 2006 LVM-Mammadaba 1:30:36 SZ1 21 S 247 +56:34 +41:38
450 Vija Skrule 2753 1:32:18 SZ3 181 S 248 +58:16 +51:36
451 Santa Demidova 2073 1:33:24 SZ2 47 S 249 +59:22 +51:05
452 Arnita Bunere 2112 1:36:17 SZ3 182 S 250 +1:02:15 +55:35
453 Ilva Māgure-Levāne 2202 Engures Sportam - Tukums 1:38:21 SZ3 183 S 251 +1:04:19 +57:39
454 Maija Lontona 2192 Sanderi 1:41:03 SZ3 184 S 252 +1:07:01 +1:00:21
455 Ieva Garanča 2191 1:41:25 SZ3 185 S 253 +1:07:23 +1:00:43
456 Tīna Voldiņa 2021 Ikšķiles Zaķi 1:43:48 SZ1 22 S 254 +1:09:46 +54:50
457 Patrīcija Rocēna 2020 Ikšķiles Zaķi 1:43:49 SZ1 23 S 255 +1:09:47 +54:51
458 Elīna Bruce 2048 Sabile 1:45:23 SZ2 48 S 256 +1:11:21 +1:03:04
459 Guna Kalniņa 1591 Smartlynx Airlines 2:00:14 SZ3 186 S 257 +1:26:12 +1:19:32
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dāvis Dišlers 1246 Ozons 1:16:47 VBJ 1 V 1 +00:00 +00:00 01:09 750 238 988
2 Andris Jubelis 1130 Isostar 1:20:46 VB2 1 V 2 +03:59 +00:00 01:00 713 273 986
3 Jānis Kūms 1283 ISOSTAR 1:21:31 VB2 2 V 3 +04:44 +00:45 01:10 706 235 941
4 Uģis Karasevs 1075 Kocēnu novads Rubene 1:23:43 VB2 3 V 4 +06:56 +02:57 01:18 688 213 901
5 Uldis Kļaviņš 1079 VSK Noskrien 1:27:23 VB2 4 V 5 +10:36 +06:37 01:02 659 264 923
6 Kristaps Starts 1032 Engures sportam 1:27:47 VBJ 2 V 6 +11:00 +11:00 01:31 656 182 838
7 Jevgeņijs Bogdanovs 1048 Tukuma ss 1:29:45 VBJ 3 V 7 +12:58 +12:58 01:15 642 222 864
8 Kaspars Kārkliņš 1253 Siguldas marartona klubs 1:30:40 VB3 1 V 8 +13:53 +00:00 01:23 635 200 835
9 Nauris Rūdulis 1059 Tukuma vieglatlētikas klubs 1:30:51 VB3 2 V 9 +14:04 +00:11 01:49 634 153 787
10 Linards Butauts 1054 1:32:07 VB2 5 V 10 +15:20 +11:21 01:38 625 169 794
11 Arno Šķipars 1115 1:34:08 VB2 6 V 11 +17:21 +13:22 01:32 612 180 792
12 Lauris Repša 1156 1:35:12 VB2 7 V 12 +18:25 +14:26 01:18 605 211 816
13 Antis Zunda 1518 Gulbene 1:35:21 VB3 3 V 13 +18:34 +04:41 01:21 604 205 809
14 Atis Krūmiņš 1531 Gandrs 1:37:21 VB2 8 V 14 +20:34 +16:35 01:46 592 156 748
15 Ondrej Fikrle 1210 BKV Holysov 1:37:33 VB3 4 V 15 +20:46 +06:53 01:39 590 167 757
16 Māris Bisenieks 1034 OK Purva Bridējs 1:37:51 VB3 5 V 16 +21:04 +07:11 01:12 589 229 818
17 Konstantīns Smotrovs 1012 1:38:26 VB2 9 V 17 +21:39 +17:40 01:26 585 193 778
18 Māris Pilmanis 1056 w.Simosis.lv 1:39:22 VB3 6 V 18 +22:35 +08:42 01:41 580 164 744
19 Klinta Lauska 1282 Isostar 1:39:25 SBJ 1 S 1 +22:38 +00:00 02:05 750 169 919
20 Imants Kaldre 1168 VSK Noskrien 1:39:45 VB2 10 V 19 +22:58 +18:59 01:38 577 169 746
21 Edijs Reimanis 1011 Maratona klubs-Topcon 1:40:09 VB2 11 V 20 +23:22 +19:23 01:42 575 162 737
22 Arvis Robalds 1224 Talsu biatlona klubs 1:41:25 VB2 12 V 21 +24:38 +20:39 01:23 568 199 767
23 Juris Redisons 1128 Latvijas valsts meži 1:42:32 VB2 13 V 22 +25:45 +21:46 01:33 562 177 739
24 Rihards Čaiba 1206 VSKnoskrien, ValteriSkrien 1:42:46 VBJ 4 V 23 +25:59 +25:59 01:31 560 183 743
25 Iveta Pūpola 1248 1:43:40 SB3 1 S 2 +26:53 +00:00 01:37 719 218 937
26 Zigmunds Zauls 1140 1:44:15 VB2 14 V 24 +27:28 +23:29 01:47 552 155 707
27 Dace Banga 1136 www.bangasprivatprakse.lv 1:44:43 SB2 1 S 3 +27:56 +00:00 02:10 712 162 874
28 Guntis Kārkliņš 1035 Saldus 1:44:55 VB2 15 V 25 +28:08 +24:09 01:43 549 160 709
29 Viesturs Šlosbergs 1202 1:46:55 VB2 16 V 26 +30:08 +26:09 01:56 539 143 682
30 Linda Katlapa 1247 veikals MARATONS 1:47:09 SB2 2 S 4 +30:22 +02:26 01:44 696 203 899
31 Artis Rudzītis 1242 1:48:49 VB2 17 V 27 +32:02 +28:03 01:47 529 155 684
32 Ieva Mauliņa 1244 Briksnis 1:49:03 SB2 3 S 5 +32:16 +04:20 02:00 684 177 861
33 Anrijs Hodžajevs 1129 STARCO 1:49:04 VB2 18 V 28 +32:17 +28:18 01:15 528 222 750
34 Viktors Saveļjevs 1245 Gentlemen Club 1:49:06 VB2 19 V 29 +32:19 +28:20 01:07 528 246 774
35 Māris Sardiko 1106 1:49:22 VBJ 5 V 30 +32:35 +32:35 01:36 527 173 700
36 Laimonis Skadiņš 1543 VSK Noskrien - Ņergas 1:49:24 VB3 7 V 31 +32:37 +18:44 01:46 526 156 682
37 Laura Lapiņa 1096 Veikals Maratons 1:49:39 SB3 2 S 6 +32:52 +05:59 02:12 680 161 841
38 Gundars Pētersons 1215 1:49:54 VB3 8 V 32 +33:07 +19:14 01:43 524 162 686
39 Pēteris Kaļiņins 1541 1:51:25 VB2 20 V 33 +34:38 +30:39 01:55 517 144 661
40 Liene Štalte 1046 Maratona klubs 1:51:39 SB2 4 S 7 +34:52 +06:56 01:29 668 236 904
41 Andris Prindulis 1121 1:52:44 VB2 21 V 34 +35:57 +31:58 02:22 511 117 628
42 Eduards Mozulis 1196 Engures sportam 1:53:07 VBJ 6 V 35 +36:20 +36:20 02:11 509 126 635
43 Dace Āboliņa 1203 Vaidava 1:53:57 SB2 5 S 8 +37:10 +09:14 01:52 654 189 843
44 Fadejs Precinieks 1262 1:54:21 VB2 22 V 36 +37:34 +33:35 01:55 504 144 648
45 Guna Meistere 1137 VSK Noskrien 1:55:22 SB2 6 S 9 +38:35 +10:39 02:05 646 170 816
46 Armands Sudrabs 1222 VSK Noskrien 1:55:31 VB2 23 V 37 +38:44 +34:45 01:45 499 157 656
47 Kristaps Pilskalns 1269 GC 1:55:53 VB2 24 V 38 +39:06 +35:07 01:53 497 147 644
48 Sergejs Savrinovičs 1170 Pro Logistic Services 1:56:02 VB2 25 V 39 +39:15 +35:16 01:32 496 181 677
49 Ilze Cahrausa 1119 1:56:02 SB2 7 S 10 +39:15 +11:19 01:53 643 187 830
50 Aivis Neimanis 1195 1:56:11 VB3 9 V 40 +39:24 +25:31 01:32 496 180 676
51 Svajunas Sukackas 1049 SESE BROLIS RUNNING TYM 1:56:13 VB2 26 V 41 +39:26 +35:27 01:34 496 176 672
52 Māris Freimanis 1162 COK Silva 1:56:48 VB2 27 V 42 +40:01 +36:02 02:03 493 135 628
53 Mārtiņš Andersons 1268 Seastone.eu 1:57:14 VB2 28 V 43 +40:27 +36:28 01:35 491 175 666
54 Ieva Krūmiņa 1540 Crosfit Rīdzene 1:57:38 SB2 8 S 11 +40:51 +12:55 01:49 634 194 828
55 Kaspars Aksenoks 1022 1:57:43 VB3 10 V 44 +40:56 +27:03 01:51 489 149 638
56 Toms Bobrovskis 1524 1:57:59 VB2 29 V 45 +41:12 +37:13 02:37 488 106 594
57 Andrejs Sladkovs 1534 Bajards 1:58:13 VB3 11 V 46 +41:26 +27:33 02:10 487 127 614
58 Kaspars Štromanis 1530 Cēsu Alus 1:58:23 VB2 30 V 47 +41:36 +37:37 01:55 486 144 630
59 Rinalds Gronskis 1264 Engures sportam 1:58:32 VB3 12 V 48 +41:45 +27:52 01:38 486 170 656
60 Andris Zandersons 1235 MARATONA KLUBS- Torņakalns 1:58:37 VB3 13 V 49 +41:50 +27:57 01:50 485 150 635
61 Mārcis Smalkais 1039 1:58:45 VBJ 7 V 50 +41:58 +41:58 01:35 485 175 660
62 Mārtiņš Pētersons 1092 Tukuma golfa klubs 1:59:02 VB2 31 V 51 +42:15 +38:16 01:53 484 147 631
63 Lita Dzelme 1231 1:59:05 SB3 3 S 12 +42:18 +15:25 02:40 626 132 758
64 Gints Ošiņš 1197 SK Kenijas Brieži 1:59:11 VB3 14 V 52 +42:24 +28:31 01:42 483 162 645
65 Džanita Freija 1118 Maratona klubs/Turlava 1:59:11 SB3 4 S 13 +42:24 +15:31 01:57 626 180 806
66 Linda Boldāne 1208 1:59:15 SBJ 2 S 14 +42:28 +19:50 02:18 625 153 778
67 Normunds Līdums 1220 Crossfit Jugla 1:59:21 VB3 15 V 53 +42:34 +28:41 01:36 483 173 656
68 Normunds Zauls 1181 Limbazi 1:59:37 VB3 16 V 54 +42:50 +28:57 01:57 481 142 623
69 Ainārs Elksnis 1539 2:00:37 VB2 32 V 55 +43:50 +39:51 02:24 477 115 592
70 Edgars Puriņš 1219 Crossfit Jugla 2:02:04 VB3 17 V 56 +45:17 +31:24 01:55 472 145 617
71 Guna Kudrjavceva 1194 2:02:17 SB2 9 S 15 +45:30 +17:34 02:33 610 138 748
72 Martiny Root 1214 AUTOSTARTS.LV 2:02:20 VB3 18 V 57 +45:33 +31:40 01:59 471 140 611
73 Zane Tilta 1094 Veikals Maratons 2:02:40 SB2 10 S 16 +45:53 +17:57 02:06 608 168 776
74 Renārs Pūce 1161 COK Silva 2:02:55 VB2 33 V 58 +46:08 +42:09 01:35 469 174 643
75 Juris Zariņš 1004 VW TEAM 2:02:56 VB3 19 V 59 +46:09 +32:16 01:46 468 157 625
76 Juris Līpacis 1068 2:02:57 VB3 20 V 60 +46:10 +32:17 02:17 468 121 589
77 Didzis Pētersons 1088 sk Tērauds 2:04:37 VB3 21 V 61 +47:50 +33:57 01:19 462 210 672
78 Elvijs Dudko 1285 NTZ 2:05:14 VB2 34 V 62 +48:27 +44:28 02:01 460 137 597
79 Artūrs Rundzāns 1187 2:05:43 VB2 35 V 63 +48:56 +44:57 02:28 458 112 570
80 Raitis Bratka 1189 2:05:47 VB2 36 V 64 +49:00 +45:01 02:05 458 133 591
81 Aivis Štemmers 1192 2:05:53 VB2 37 V 65 +49:06 +45:07 01:26 457 193 650
82 Laila Ceika 1040 2:06:25 SB4 1 S 17 +49:38 +00:00 02:09 590 164 754
83 Kārlis Cinis 1177 2:06:37 VB2 38 V 66 +49:50 +45:51 02:32 455 109 564
84 Ilze Boldāne 1209 2:06:37 SB3 5 S 18 +49:50 +22:57 02:20 589 151 740
85 Andris Krūklis 1237 Mercure Riga 2:06:39 VB2 39 V 67 +49:52 +45:53 02:18 455 120 575
86 Agnis Bērziņš 1152 VSK Noskrien 2:06:41 VB2 40 V 68 +49:54 +45:55 01:16 455 218 673
87 Lauris Zilveris 1086 2:06:42 VB2 41 V 69 +49:55 +45:56 01:53 455 146 601
88 Guntis Strautiņš 1114 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:06:47 VBJ 8 V 70 +50:00 +50:00 02:17 454 121 575
89 Evija Gūtmane 1528 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:06:59 SB2 11 S 19 +50:12 +22:16 01:46 587 200 787
90 Erlens Grunckis 1205 Valmiera 2:07:42 VB3 22 V 71 +50:55 +37:02 02:30 451 110 561
91 Anita Āboltiņa 1532 2:07:48 SB2 12 S 20 +51:01 +23:05 02:04 583 171 754
92 Jānis Kopmanis 1176 2:08:04 VB3 23 V 72 +51:17 +37:24 02:15 450 123 573
93 Simona Radoviča 1135 Bize un bārda 2:08:08 SB2 13 S 21 +51:21 +23:25 01:59 582 177 759
94 Ēriks Piņķis 1225 VW TEAM 2:08:16 VB3 24 V 73 +51:29 +37:36 02:32 449 109 558
95 Rihards Bergs 1014 LĒNĀK IR ILGĀK 2:08:19 VB2 42 V 74 +51:32 +47:33 01:56 449 144 593
96 Artūrs Soročenkovs 1057 2:08:22 VB2 43 V 75 +51:35 +47:36 02:12 449 126 575
97 Andrejs Senkans 1265 2:08:35 VB2 44 V 76 +51:48 +47:49 02:14 448 124 572
98 Ivars Seiksts 1020 2:08:46 VB2 45 V 77 +51:59 +48:00 02:21 447 118 565
99 Aldis Bušs 1513 2:08:48 VB2 46 V 78 +52:01 +48:02 02:00 447 138 585
100 Toms Komass 1038 Freelanceri 2:08:49 VB2 47 V 79 +52:02 +48:03 01:32 447 180 627
101 Nauris Zariņš 1188 2:09:04 VB2 48 V 80 +52:17 +48:18 02:32 446 109 555
102 Māris Dazarts 1142 VSK Noskrien 2:09:21 VB2 49 V 81 +52:34 +48:35 02:08 445 129 574
103 Linda Beldava 1126 VSK Noskrien 2:09:53 SB2 14 S 22 +53:06 +25:10 02:36 574 136 710
104 Rihards Akimovs 1276 COK Silva 2:09:54 VB2 50 V 82 +53:07 +49:08 02:13 443 125 568
105 Dmitrijs Ruskovs 1101 VSK Noskrien 2:10:07 VB2 51 V 83 +53:20 +49:21 01:24 443 198 641
106 Mārtiņš Gūtmanis 1171 Engures sportam 2:10:19 VB2 52 V 84 +53:32 +49:33 01:25 442 195 637
107 Zelma Preciniece 1261 2:10:30 SB2 15 S 23 +53:43 +25:47 02:23 571 148 719
108 Gļebs Fiļipovs 1024 Pretīgās Cūkas 2:10:35 VB2 53 V 85 +53:48 +49:49 02:29 441 111 552
109 Viesturs Dzirkalis 1267 Seastone.eu 2:10:41 VB3 25 V 86 +53:54 +40:01 01:41 441 164 605
110 Inguna Naika 1212 2:11:15 SB3 6 S 24 +54:28 +27:35 02:36 568 135 703
111 Michael Bondovski 1064 2:11:20 VB2 54 V 87 +54:33 +50:34 02:54 438 95 533
112 Jānis Liepa 1522 2:11:28 VB2 55 V 88 +54:41 +50:42 02:34 438 108 546
113 Kristaps Skujiņš 1597 Spararats 2:11:32 VB2 56 V 89 +54:45 +50:46 01:40 438 166 604
114 Matīss Rozītis 1529 2:11:59 VB2 57 V 90 +55:12 +51:13 00:55 436 300 736
115 Eduards Bura 1074 2:12:31 VB3 26 V 91 +55:44 +41:51 02:18 435 120 555
116 Baiba Gabrāne 1193 2:12:32 SB2 17 S 25 +55:45 +27:49 02:27 563 144 707
117 Sintija Arbidāne 1279 2:12:32 SB2 16 S 26 +55:45 +27:49 02:30 563 141 704
118 Evija Kirtovska 1055 Izturība 2:12:41 SB3 7 S 27 +55:54 +29:01 02:39 562 134 696
119 Laura Ferrera 1274 CrossfitRīdzene 2:13:04 SB2 18 S 28 +56:17 +28:21 02:28 560 143 703
120 Jānis Vērdiņš 1266 MSĢ 50 2:13:38 VB2 58 V 92 +56:51 +52:52 01:15 431 219 650
121 Evija Melberga 1153 VSK Noskrien 2:13:41 SBJ 3 S 29 +56:54 +34:16 01:15 558 282 840
122 Ģirts Bulāns 1164 Skaidas pa gaisu-VSK Noskrien 2:13:42 VB2 59 V 93 +56:55 +52:56 01:36 431 173 604
123 Madara Šneidere 1159 COK Silva 2:13:46 SB2 19 S 30 +56:59 +29:03 01:51 557 190 747
124 Krista Kuzņecova 1042 Maratona klubs 2:13:47 SBJ 4 S 31 +57:00 +34:22 02:13 557 159 716
125 Voldemārs Surgunts 1533 2:13:54 VB4 1 V 94 +57:07 +00:00 02:11 430 127 557
126 Alīna Rence 1076 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:14:06 SB2 20 S 32 +57:19 +29:23 02:16 556 156 712
127 Sandis Krutovs 1257 cedric.lv 2:14:14 VB2 60 V 95 +57:27 +53:28 01:51 429 150 579
128 Roberts Neilands 1053 BOLE mēbeles 2:14:22 VB2 61 V 96 +57:35 +53:36 02:03 429 135 564
129 Evita Rudzīte 1201 Sporta Patriots 2:14:38 SBJ 5 S 33 +57:51 +35:13 02:14 554 158 712
130 Sanita Ivanova 1218 2:14:57 SB2 21 S 34 +58:10 +30:14 02:32 553 140 693
131 Kārlis Spāde 1542 2:15:00 VB2 62 V 97 +58:13 +54:14 02:04 427 134 561
132 Ieva Tāle 1029 2:15:03 SB2 22 S 35 +58:16 +30:20 02:32 552 139 691
133 Alvis Cimža 1083 2:15:24 VBJ 9 V 98 +58:37 +58:37 01:47 425 155 580
134 Jekaterina Dmitrijeva 1015 VSK Noskrien 2:15:31 SB2 23 S 36 +58:44 +30:48 02:21 550 150 700
135 Agnese Zārdiņa 1173 isie&tuklie 2:15:36 SB2 24 S 37 +58:49 +30:53 02:14 550 158 708
136 Baiba Rituma 1021 GrST Team 2:15:38 SB2 25 S 39 +58:51 +30:55 01:38 550 215 765
137 Svetlana Puce 1105 712 / Brīvdabas sporta klubs 2:15:38 SB3 8 S 38 +58:51 +31:58 02:11 550 162 712
138 Zane Grīnšteina 1191 2:17:17 SB2 26 S 40 +1:00:30 +32:34 02:38 543 134 677
139 Agnis Mūrnieks 1535 OVI 2:17:39 VB2 63 V 99 +1:00:52 +56:53 02:19 418 120 538
140 Kaspars Kalniņš 1277 Maratona klubs 2:17:46 VB3 27 V 100 +1:00:59 +47:06 02:16 418 122 540
141 Māra Lākute 1116 2:17:52 SB2 27 S 41 +1:01:05 +33:09 01:49 541 194 735
142 Baiba Litvina 1071 Gardēži 2:18:07 SB2 28 S 42 +1:01:20 +33:24 02:10 540 162 702
143 Gatis Šīmanis 1252 2:18:24 VB2 64 V 101 +1:01:37 +57:38 02:33 416 108 524
144 Aivars Bergmanis 1254 VSK Noskrien 2:18:26 VB3 28 V 102 +1:01:39 +47:46 02:39 416 105 521
145 Cedric Latessa 1520 2:18:29 VB2 65 V 103 +1:01:42 +57:43 02:51 416 97 513
146 Jana Kalnāre 1185 Warrior Workout 2:18:35 SB2 29 S 43 +1:01:48 +33:52 02:34 538 138 676
147 Māris Petrovs 1270 2:18:45 VBJ 10 V 105 +1:01:58 +1:01:58 01:26 415 193 608
148 Aleksandrs Dorogušs 1045 2:18:45 VB2 66 V 104 +1:01:58 +57:59 01:41 415 164 579
149 Miks Vilsons 1243 VSK Noskrien 2:18:52 VB3 29 V 106 +1:02:05 +48:12 02:42 415 103 518
150 Jānis Spirģis 1027 Engures sportam - Tukums 2:19:21 VB2 67 V 107 +1:02:34 +58:35 02:40 413 104 517
151 Agris Bombiza 1221 2:19:35 VB2 68 V 108 +1:02:48 +58:49 01:45 413 159 572
152 Rinalds Zeltiņš 1028 KMKVP 2:19:38 VB3 30 V 109 +1:02:51 +48:58 02:09 412 129 541
153 Arnis Pokšāns 1240 Abas Kreisās Kājas 2:19:51 VB3 31 V 110 +1:03:04 +49:11 02:05 412 133 545
154 Dainis Driņķis 1111 Natālijas Draudziņas vidusskola 2:20:08 VB3 32 V 111 +1:03:21 +49:28 02:39 411 104 515
155 Evija Freimane 1160 COK Silva 2:20:41 SB2 30 S 44 +1:03:54 +35:58 02:30 530 141 671
156 Jānis Busenbergs 1198 BUSES-MONA 2:20:44 VB4 2 V 112 +1:03:57 +06:50 02:30 409 111 520
157 Inārs Siņicins 1238 2:20:54 VB4 3 V 114 +1:04:07 +07:00 02:30 409 110 519
158 Ivars Dzērve 1179 VSK Noskrien 2:20:54 VB3 33 V 113 +1:04:07 +50:14 02:36 409 107 516
159 Kristīne Sekace 1120 Kustību telpa 2:20:54 SB2 31 S 45 +1:04:07 +36:11 02:49 529 125 654
160 Anete Erta 1263 2:20:55 SBJ 6 S 46 +1:04:08 +41:30 02:30 529 141 670
161 Renars Vate 1523 Milzkalne 2:20:59 VB2 69 V 115 +1:04:12 +1:00:13 01:51 408 149 557
162 Dalībniece Nr1081 1081 VANAGI 2:21:17 SB2 32 S 47 +1:04:30 +36:34 02:18 528 153 681
163 Inta Cīmure 1123 2:21:25 SB2 33 S 48 +1:04:38 +36:42 01:52 527 190 717
164 Pavels Kirilovskis 1044 Zoorbarun 2:21:58 VB3 34 V 116 +1:05:11 +51:18 02:41 406 103 509
165 Alla Radžabova-Cinovska 1036 Maratona klubs 2:22:02 SB3 9 S 49 +1:05:15 +38:22 02:37 525 135 660
166 Normunds Patmalnieks 1514 2:22:18 VB3 35 V 117 +1:05:31 +51:38 02:34 405 108 513
167 Laura Šterna 1018 TRAM MOB 2:22:24 SB2 34 S 50 +1:05:37 +37:41 02:26 524 145 669
168 Erin Rogers 1017 TRAM MOB 2:22:24 SB2 35 S 51 +1:05:37 +37:41 02:34 524 137 661
169 Valters Bruss 1256 VSK Noskrien Tērvete 2:22:42 VB3 36 V 118 +1:05:55 +52:02 02:05 404 133 537
170 Ivans Mihailovs 1258 2:22:51 VB2 70 V 119 +1:06:04 +1:02:05 02:14 403 123 526
171 Toms Gruziņš 1182 alfatours.lv 2:23:05 VB2 71 V 120 +1:06:18 +1:02:19 01:39 402 167 569
172 Karlīna Skrastiņa 1067 Tallink 2:23:05 SB2 36 S 52 +1:06:18 +38:22 03:02 521 116 637
173 Vita Grahovska 1154 2:23:41 SB2 37 S 53 +1:06:54 +38:58 01:56 519 182 701
174 Dace Ūsele 1127 2:23:55 SB2 38 S 54 +1:07:08 +39:12 02:39 518 133 651
175 Dārta Indriksone 1186 2:24:01 SB2 39 S 55 +1:07:14 +39:18 03:05 518 114 632
176 Oskars Andersons 1211 2:24:23 VB3 37 V 121 +1:07:36 +53:43 02:25 399 115 514
177 Ērika Urtāne 1536 VANAGI 2:24:23 SB2 40 S 56 +1:07:36 +39:40 02:18 516 154 670
178 Santa Birģele 1003 2:24:29 SBJ 7 S 57 +1:07:42 +45:04 02:41 516 131 647
179 Inese Lagzdiņa 1199 2:24:30 SB2 41 S 58 +1:07:43 +39:47 02:21 516 150 666
180 Mairis Levans 1284 YUASA 2:24:31 VB3 38 V 122 +1:07:44 +53:51 02:34 398 108 506
181 Evija Šveca 1207 2:24:42 SB3 10 S 59 +1:07:55 +41:02 02:52 515 123 638
182 Daina Drozdova 1223 2:24:55 SB2 42 S 60 +1:08:08 +40:12 02:41 515 132 647
183 Edgars Baltiņš 1183 Jūrmala 2:25:59 VB3 39 V 123 +1:09:12 +55:19 02:44 394 101 495
184 Normunds Grava 1149 OK Alnis 2:26:04 VB3 40 V 124 +1:09:17 +55:24 02:04 394 134 528
185 Uldis Arbidāns 1110 2:26:19 VB3 41 V 125 +1:09:32 +55:39 02:43 394 102 496
186 Kristīne Balode 1016 2:26:21 SB2 43 S 61 +1:09:34 +41:38 02:40 509 133 642
187 Kristīne Ketova 1082 LĒNĀK IR ILGĀK 2:27:10 SBJ 8 S 62 +1:10:23 +47:45 02:09 507 164 671
188 Toms Pastars 1080 2:27:22 VB2 72 V 126 +1:10:35 +1:06:36 02:05 391 133 524
189 Juris Rocēns 1112 VSK Noskrien 2:27:26 VB3 42 V 127 +1:10:39 +56:46 01:58 391 141 532
190 Kaspars Jasinkevičs 1236 Ogre 2:27:44 VB3 43 V 128 +1:10:57 +57:04 03:04 390 90 480
191 Elīna Petrovska 1229 2:28:07 SB2 44 S 63 +1:11:20 +43:24 02:50 503 124 627
192 Jānis Eimuss 1013 Pekauši 2:28:10 VB3 44 V 129 +1:11:23 +57:30 02:47 389 99 488
193 Laura Lasmane 1031 2:29:01 SB2 45 S 64 +1:12:14 +44:18 02:07 500 167 667
194 Rigonda Nudiena 1165 2:29:08 SB2 46 S 65 +1:12:21 +44:25 02:44 500 129 629
195 Mārtiņš Zeipe 1275 NOGURUŠIE VĒDERIŅI 2:29:09 VB2 73 V 130 +1:12:22 +1:08:23 02:36 386 107 493
196 Līga Ganiņa 1051 L&L 2:29:36 SB2 47 S 66 +1:12:49 +44:53 02:21 498 150 648
197 Indra Štalte 1216 Maratona klubs 2:29:54 SB4 2 S 67 +1:13:07 +23:29 02:08 497 165 662
198 Inga Mauliņa 1527 SK Brisknis 2:30:00 SB2 48 S 68 +1:13:13 +45:17 02:30 497 141 638
199 Konstantīns Vasiļjevs 1002 2:30:29 VB2 74 V 131 +1:13:42 +1:09:43 01:49 383 152 535
200 Laura Vijgrieze 1519 2:30:38 SB2 49 S 69 +1:13:51 +45:55 03:11 495 111 606
201 Gatis Litvins 1077 Gardēži 2:31:14 VB2 75 V 132 +1:14:27 +1:10:28 02:40 381 104 485
202 Elita Ozoliņa 1141 VW TEAM / VSK Noskrien 2:31:25 SB3 11 S 70 +1:14:38 +47:45 02:58 492 119 611
203 Marts Kalniņš 1107 EBS Materiāli būvniecībai 2:31:32 VB3 45 V 133 +1:14:45 +1:00:52 02:29 380 112 492
204 Kaspars Purmalietis 1041 2:31:52 VB2 76 V 134 +1:15:05 +1:11:06 02:37 379 106 485
205 Mārcis Janušs 1226 sellaam.lv 2:32:00 VB3 46 V 135 +1:15:13 +1:01:20 03:11 379 87 466
206 Jānis Lūsis 1065 2:32:04 VBJ 12 V 137 +1:15:17 +1:15:17 02:14 379 124 503
207 Ļuba Tihomirova 1158 VSK Noskrien 2:32:04 SBJ 9 S 71 +1:15:17 +52:39 03:01 490 117 607
208 Jānis Pūgulis 139 Baltais Kalns 2:32:04 VBJ 11 V 136 +1:15:17 +1:15:17 01:11 379 232 611
209 Uģis Romanovskis 1100 2:32:05 VB2 77 V 138 +1:15:18 +1:11:19 01:49 379 152 531
210 Ineta Siliņa 1249 Sportlat 2:32:10 SB3 13 S 73 +1:15:23 +48:30 03:00 490 117 607
211 Dace Rezevska 1190 Engures sportam 2:32:10 SB3 12 S 72 +1:15:23 +48:30 06:26 490 55 545
212 Ojārs Lagzdiņš 1200 2:32:12 VB3 47 V 139 +1:15:25 +1:01:32 01:50 378 151 529
213 Artūrs Sņegovičs 1009 2:32:28 VB2 78 V 140 +1:15:41 +1:11:42 02:53 378 96 474
214 Agnese Fogele 1006 VW TEAM 2:32:43 SB2 50 S 74 +1:15:56 +48:00 03:12 488 110 598
215 Jānis Tenbergs 1250 Engures sportam 2:33:11 VB2 79 V 141 +1:16:24 +1:12:25 01:43 376 162 538
216 Dace Tenberga 1251 Engures sportam 2:33:11 SB2 51 S 75 +1:16:24 +48:28 02:49 487 126 613
217 Dzintars Laganovskis 1143 AD FITNESS 2:33:13 VB3 48 V 142 +1:16:26 +1:02:33 02:55 376 95 471
218 Randa Misāne 1280 2:33:51 SB2 52 S 76 +1:17:04 +49:08 03:10 485 111 596
219 Mārtiņš Puriņš 1109 2:34:34 VB2 80 V 143 +1:17:47 +1:13:48 01:52 373 148 521
220 Agris Meilerts 1062 LVM-Mammadaba 2:35:09 VB3 49 V 144 +1:18:22 +1:04:29 02:44 371 101 472
221 Valdis Rozentāls 1233 Ziepniekkalns 2:35:26 VB3 50 V 145 +1:18:39 +1:04:46 02:26 370 114 484
222 Gints Buraks 1175 Arodbiedrību koordinācijas centrs 2:35:36 VB2 81 V 146 +1:18:49 +1:14:50 01:38 370 169 539
223 Liene Bikše 1147 socktoys.lv 2:35:53 SB2 53 S 77 +1:19:06 +51:10 01:58 478 180 658
224 Raimonds Meija 1278 VSK NOSKRIEN 2:36:34 VB2 82 V 147 +1:19:47 +1:15:48 01:12 368 229 597
225 Kristīne Škapare 1272 VSK NOSKRIEN 2:36:35 SB2 54 S 78 +1:19:48 +51:52 02:39 476 133 609
226 Līva Asere 1184 2:37:04 SBJ 10 S 79 +1:20:17 +57:39 02:10 475 163 638
227 Kaspars Ofkants 1037 z-s Eglāji 2:37:29 VB2 83 V 148 +1:20:42 +1:16:43 03:05 366 90 456
228 Santa Roze 1010 VSK Noskrien 2:37:54 SB3 14 S 80 +1:21:07 +54:14 02:55 472 121 593
229 Līva Poriete 1230 2:37:59 SBJ 11 S 81 +1:21:12 +58:34 02:43 472 130 602
230 Liene Roopa 1521 Engures sportam/Tukums 2:39:32 SBJ 12 S 82 +1:22:45 +1:00:07 02:13 467 159 626
231 Viesturs Vucāns 1537 2:40:49 VB2 84 V 149 +1:24:02 +1:20:03 02:39 358 105 463
232 Madara Mačiņa 1103 īsie&tuklie 2:40:56 SBJ 13 S 83 +1:24:09 +1:01:31 03:09 463 112 575
233 Alise Pokšāne 1239 Abas Kreisās Kājas 2:41:13 SBJ 14 S 84 +1:24:26 +1:01:48 03:16 462 108 570
234 Sandra Rocēna 1131 Skrienam priekam! 2:41:47 SB3 15 S 85 +1:25:00 +58:07 02:27 461 145 606
235 Marta Tamane 1030 2:41:50 SBJ 15 S 86 +1:25:03 +1:02:25 03:13 461 110 571
236 Zane Zamarina 1166 VSK Noskrien / Skaidas pa gaisu 2:42:24 SB2 55 S 87 +1:25:37 +57:41 03:04 459 115 574
237 Sandra Segliņa 1538 2:42:49 SB2 56 S 88 +1:26:02 +58:06 02:47 458 127 585
238 Iveta Kudrjavceva 1232 2:44:36 SB4 3 S 89 +1:27:49 +38:11 03:07 453 113 566
239 Valdis Sirsniņš 1124 Scania 2:44:58 VB4 4 V 150 +1:28:11 +31:04 02:40 349 104 453
240 Dace Baumane 1132 VSK Noskrien / Engures sportam 2:45:29 SB2 57 S 90 +1:28:42 +1:00:46 02:37 451 135 586
241 Signis Vāvere 1146 VSK Noskrien 2:46:01 VB2 85 V 151 +1:29:14 +1:25:15 01:58 347 140 487
242 Evita Ozola 1155 2:46:35 SB2 58 S 91 +1:29:48 +1:01:52 02:18 448 154 602
243 Laima Baltiņa 1145 VSK Noskrien 2:47:01 SBJ 16 S 92 +1:30:14 +1:07:36 03:01 446 117 563
244 Linda Vildava 1213 Deep Space 9 2:47:26 SBJ 17 S 93 +1:30:39 +1:08:01 03:20 445 106 551
245 Aija Andersone 1150 VIAA 2:47:29 SB2 59 S 94 +1:30:42 +1:02:46 02:59 445 118 563
246 Daiga Piebalga 1026 2:48:25 SB3 16 S 95 +1:31:38 +1:04:45 03:18 443 107 550
247 Dace Stīpniece 1271 izturība 2:49:25 SB2 60 S 96 +1:32:38 +1:04:42 02:37 440 135 575
248 Gaida Ķerve 1117 2:50:31 SB4 4 S 97 +1:33:44 +44:06 02:32 437 139 576
250 Ilze Tereško 1139 2:52:40 SB3 17 S 98 +1:35:53 +1:09:00 03:02 432 117 549
251 May-Lisbeth-Solheim Hansen 1061 Tjøme løpeklubb 2:53:17 SB3 18 S 99 +1:36:30 +1:09:37 03:23 430 104 534
252 Zane Vanaga 1001 2:53:44 SB2 61 S 100 +1:36:57 +1:09:01 02:58 429 119 548
253 Antra Lukševica 1087 2:54:17 SB2 62 S 101 +1:37:30 +1:09:34 02:57 428 120 548
254 Līga Hartpenga 1217 LATVIA TOURS 2:54:37 SB2 63 S 102 +1:37:50 +1:09:54 03:32 427 100 527
255 Santa Tinkusa 1172 2:55:15 SB2 64 S 103 +1:38:28 +1:10:32 03:06 425 114 539
256 Vladimirs Tiscenko 1517 2:55:44 VB2 86 V 152 +1:38:57 +1:34:58 02:59 328 93 421
257 Linda Freidenfelde 1260 VSK Noskrien 2:55:51 SB2 65 S 104 +1:39:04 +1:11:08 02:40 424 132 556
258 Anastasiya Panasyuk 1007 2:57:21 SBJ 18 S 105 +1:40:34 +1:17:56 02:48 420 126 546
259 Gunta Važa 1228 2:58:09 SB3 19 S 106 +1:41:22 +1:14:29 03:11 419 111 530
260 Madara Zemarāja 1273 NOGURUŠIE VĒDERIŅI 2:58:34 SB2 66 S 107 +1:41:47 +1:13:51 03:14 418 109 527
261 Sabīne Bunere 1063 2:59:14 SBJ 19 S 108 +1:42:27 +1:19:49 03:06 416 114 530
262 Māris Vīlips 1180 Vīle 3:01:25 VB3 51 V 153 +1:44:38 +1:30:45 02:25 317 114 431
263 Benita Ločmele 1157 Nūjo ar vēju 3:01:58 SB4 5 S 109 +1:45:11 +55:33 02:53 410 122 532
264 Indra Zilgalve 1043 3:02:03 SB2 67 S 110 +1:45:16 +1:17:20 02:58 410 119 529
265 Mareks Bērziņš 1241 3:02:33 VB2 87 V 154 +1:45:46 +1:41:47 01:26 315 193 508
266 Inta Amoliņa 1174 VSK Noskrien 3:03:31 SB4 6 S 111 +1:46:44 +57:06 03:20 406 106 512
267 Aira Loite 1255 3:04:04 SB3 20 S 112 +1:47:17 +1:20:24 03:02 405 116 521
268 Liene Beriņa 1050 L&L 3:04:11 SB2 68 S 113 +1:47:24 +1:19:28 03:50 405 92 497
269 Inese Ozola 1133 Swedbank 3:04:29 SB2 69 S 114 +1:47:42 +1:19:46 03:42 404 96 500
270 Līva Grahoļska 1008 Slēpotājiem priekšroka 3:05:12 SB2 70 S 115 +1:48:25 +1:20:29 03:06 403 114 517
271 Lauma Uzija 1005 VW TEAM 3:09:59 SB2 71 S 116 +1:53:12 +1:25:16 04:06 392 86 478
272 Dāvis Sosārs 1525 MedFak 3:22:07 VB2 88 V 155 +2:05:20 +2:01:21 02:04 285 133 418
273 Armands Zvejnieks 1259 3:22:18 VB2 89 V 156 +2:05:31 +2:01:32 01:58 285 140 425
274 Eva Puriņa 1234 3:24:23 SB2 72 S 117 +2:07:36 +1:39:40 03:30 365 101 466
275 Indra Manfelde 1526 MedFak 3:25:34 SB2 73 S 118 +2:08:47 +1:40:51 03:21 363 105 468
276 Aija Orniņa 1093 3:26:18 SB3 21 S 119 +2:09:31 +1:42:38 02:54 361 121 482
277 Dace Goško 1023 Piedzīvojumu meklētāji 4:40:58 SB2 74 S 120 +3:24:11 +2:56:15 03:04 265 115 380
278 Kristaps Poddubnijs 1025 DNF VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
279 Ivars Radovičs 1134 Bize un bārda DNF VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
LŪSIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 45 2:01:24 VLJ 1 V 1 +00:00 +00:00 01:04 1000 258 1258
2 Anatolijs Macuks 3 Jēkabpils sporta centrs 2:06:02 VL2 1 V 2 +04:38 +00:00 01:09 963 241 1204
3 Kristaps Kaimiņš 2 Digitālā Pele 2:09:25 VL2 2 V 3 +08:01 +03:23 01:00 938 274 1212
4 Andris Ronimoiss 4 GC 2:15:52 VL2 3 V 4 +14:28 +09:50 01:31 894 183 1077
5 Kārlis Vanags 6 MySport Veikals 2:17:55 VL2 4 V 5 +16:31 +11:53 01:04 880 257 1137
6 Mārtiņš Auziņš 8 2:20:38 VL2 5 V 6 +19:14 +14:36 01:27 863 190 1053
7 Andris Baranovskis 181 2:26:11 VL2 6 V 7 +24:47 +20:09 01:55 830 145 975
8 Ilona Marhele 206 2:27:01 SL2 1 S 1 +25:37 +00:00 01:10 1000 300 1300
9 Kristaps Epners 78 Elita 2:29:19 VL2 7 V 8 +27:55 +23:17 01:07 813 245 1058
10 Āris Kundziņš 248 EsiAktivs.lv 2:29:29 VL3 1 V 9 +28:05 +00:00 01:14 812 225 1037
11 Juris Šehtels 216 Dūnas 2:29:58 VL3 2 V 10 +28:34 +00:29 01:21 810 204 1014
12 Juris Damškalns 10 MySport Veikals 2:30:10 VL2 8 V 11 +28:46 +24:08 01:07 808 248 1056
13 Jānis Actiņš 172 VSK Noskrien 2:31:16 VL3 3 V 12 +29:52 +01:47 01:40 803 166 969
14 Didzis Glušņevs 226 Sk Biksti 2:31:44 VLJ 2 V 13 +30:20 +30:20 01:32 800 179 979
15 Andis Rumbenieks 57 2:33:58 VL2 9 V 14 +32:34 +27:56 01:43 788 160 948
16 Mārtiņš Puriņš 7 Ņergas-Isostar 2:34:16 VL2 10 V 15 +32:52 +28:14 01:03 787 261 1048
17 Kristaps Broks 9 VSK Noskrien 2:36:59 VL2 11 V 16 +35:35 +30:57 01:15 773 221 994
18 Kristaps Magone 146 OK Meridiāns 2:37:10 VLJ 3 V 17 +35:46 +35:46 01:14 772 222 994
19 Atis Caune 131 ELEVATION 2:37:15 VL2 12 V 18 +35:51 +31:13 01:26 772 192 964
20 Vents Lupkins 572 2:37:59 VLJ 4 V 19 +36:35 +36:35 01:21 768 203 971
21 Arvis Stivriņš 66 Sporta Patriots 2:39:00 VL2 13 V 21 +37:36 +32:58 01:13 764 226 990
22 Aigars Lūsis 115 Talsu biatlona klubs 2:39:00 VL4 1 V 20 +37:36 +00:00 01:37 764 171 935
23 Gatis Pūcītis 21 Riga Ironman Team 2:39:21 VL2 14 V 22 +37:57 +33:19 01:20 762 207 969
24 Mārcis Bokmanis 192 VSK Noskrien 2:39:54 VL2 15 V 23 +38:30 +33:52 01:11 759 231 990
25 Laura Čakle 12 Moller Auto Ventspils 2:40:58 SL2 2 S 2 +39:34 +13:57 01:19 913 266 1179
26 Māris Pankoks 108 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:41:29 VL3 4 V 24 +40:05 +12:00 01:17 752 215 967
27 Rihards Volfs 103 RajA 2:42:31 VL2 16 V 25 +41:07 +36:29 01:12 747 231 978
28 Normunds Bremze 215 Rīga 2:42:34 VL3 5 V 26 +41:10 +13:05 01:33 747 179 926
29 Mārtiņš Plaudis 152 VSK Noskrien 2:43:14 VLJ 5 V 27 +41:50 +41:50 01:27 744 191 935
30 Hugo Jakobi 221 Tavamsportam.lv 2:43:36 VL2 17 V 28 +42:12 +37:34 01:38 742 169 911
31 Irīna Štūla-Pankoka 11 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:44:00 SL2 3 S 3 +42:36 +16:59 01:16 896 276 1172
32 Aigars Dudelis 164 VSK Noskrien 2:44:39 VL3 6 V 29 +43:15 +15:10 01:39 737 168 905
33 Kaspars Adijāns 105 VSK noskrien 2:46:00 VL2 18 V 30 +44:36 +39:58 01:11 731 234 965
34 Karīna Helmane-Soročenkova 13 Tukuma vieglatlētikas klubs 2:47:54 SL2 4 S 4 +46:30 +20:53 01:27 876 242 1118
35 Mārtiņš Niklass 88 ROLLERTOUR, CĒSIS 2:47:57 VL2 19 V 31 +46:33 +41:55 01:22 723 203 926
36 Artis Pūcītis 568 Race4Fan 2:48:13 VL2 20 V 32 +46:49 +42:11 01:27 722 191 913
37 Dzintars Rērihs 177 VSK Noskrien 2:48:37 VL2 21 V 33 +47:13 +42:35 01:28 720 188 908
38 Nikolajs Saulītis 110 2:48:41 VL3 7 V 34 +47:17 +19:12 01:12 720 229 949
39 Dainis Limanāns 174 SK BIKSTI-VSK Noskrien 2:49:41 VL2 22 V 35 +48:17 +43:39 01:11 715 232 947
40 Aino Gošs 62 Maratona klubs 2:50:24 VL3 8 V 36 +49:00 +20:55 01:19 712 208 920
41 Uldis Kirtovskis 63 Izturība 2:50:34 VL3 9 V 37 +49:10 +21:05 02:01 712 137 849
42 Edgars Rencis 112 PaBaso.lv - VSK Noskrien 2:51:08 VL2 23 V 38 +49:44 +45:06 01:39 709 167 876
43 Ainārs Gudēvics 64 Lattelecom 2:51:22 VL2 24 V 39 +49:58 +45:20 01:24 708 196 904
44 Valdis Tilts 207 2:51:45 VL3 10 V 40 +50:21 +22:16 01:12 707 230 937
45 Anrijs Tērauds 162 2:52:16 VL2 25 V 41 +50:52 +46:14 01:31 705 181 886
46 Edgars Bremze 227 izturība 2:53:43 VL3 11 V 42 +52:19 +24:14 01:39 699 167 866
47 Dmitrijs Blatovs 169 2:54:05 VL2 26 V 43 +52:41 +48:03 01:43 697 162 859
48 Ivo Ielītis 567 2:54:13 VL2 27 V 44 +52:49 +48:11 01:33 697 179 876
49 Andis Geste 143 VSK Noskrien 2:54:21 VL2 28 V 45 +52:57 +48:19 01:12 696 228 924
50 Matīss Vecvagaris 107 Ņergas 2:54:47 VL2 29 V 46 +53:23 +48:45 01:19 695 210 905
51 Ainārs Kumpiņš 118 Autentica 2:54:53 VL2 30 V 47 +53:29 +48:51 01:52 694 148 842
52 Andris Ludriks 60 VSK Noskrien 2:54:55 VL3 12 V 48 +53:31 +25:26 01:32 694 180 874
53 Ingus Šalms 100 VSK Noskrien 2:54:58 VL2 31 V 49 +53:34 +48:56 01:36 694 172 866
54 Viviana Kirilova 16 Medrull 2:55:23 SL2 5 S 5 +53:59 +28:22 01:47 838 197 1035
55 Raimonds Ozoliņš 233 Rieksti Mežā 2:55:32 VL2 32 V 50 +54:08 +49:30 01:14 692 224 916
56 Kristīne Kuzņecova 577 Gfitnes 2:55:35 SL2 6 S 6 +54:11 +28:34 02:02 837 173 1010
57 Edgars Balodis 205 Engures sportam 2:56:21 VLJ 6 V 51 +54:57 +54:57 01:48 688 153 841
58 Ivo Levāns 89 Engures Sportam 2:56:33 VL2 33 V 52 +55:09 +50:31 01:35 688 175 863
59 Roberts Ivzāns 111 Ogre 2:56:39 VL3 13 V 53 +55:15 +27:10 01:52 687 147 834
60 Mārtiņš Fārenhorsts 229 Umlej marathon team 2:56:50 VL2 34 V 54 +55:26 +50:48 01:12 687 229 916
61 Mārtiņš Pjalkovskis 231 Riga Adventure Team 2:57:13 VLJ 7 V 55 +55:49 +55:49 01:56 685 143 828
62 Viesturs Bērziņš 238 Lattelecom 2:58:36 VL2 35 V 56 +57:12 +52:34 01:44 680 160 840
63 Ivars Vertuls 237 2:58:37 VL2 36 V 57 +57:13 +52:35 01:10 680 235 915
64 Māris Ūselis 153 VSK Noskrien 2:59:31 VL2 37 V 58 +58:07 +53:29 01:12 676 231 907
65 Uldis Pormeisters 93 3:00:15 VL2 38 V 59 +58:51 +54:13 01:21 674 205 879
66 Jānis Ķemers 566 Riga Adventure Team 3:00:59 VL2 39 V 60 +59:35 +54:57 01:51 671 149 820
67 Viesturs Zimackis 160 3:01:25 VL2 40 V 61 +1:00:01 +55:23 01:10 669 236 905
68 Vitālijs Muzika 165 3:01:28 VL3 14 V 62 +1:00:04 +31:59 01:59 669 139 808
69 Jānis Šnepste 23 3:02:01 VL3 15 V 63 +1:00:37 +32:32 01:42 667 162 829
70 Jānis Erdmanis 203 3:02:05 VLJ 8 V 64 +1:00:41 +1:00:41 01:33 667 179 846
71 Miks Pētersons 188 VSK Noskrien 3:02:21 VL2 41 V 65 +1:00:57 +56:19 01:53 666 147 813
72 Aivis Vaļulis 214 Mazais Miksis 3:03:23 VL2 42 V 66 +1:01:59 +57:21 01:07 662 246 908
73 Jānis Važņevičs 52 Līvānu VK 3:03:48 VL4 2 V 67 +1:02:24 +24:48 02:03 661 135 796
74 Uldis Sedliņš 35 Engures Sportam 3:04:04 VL2 43 V 68 +1:02:40 +58:02 01:42 660 163 823
75 Jānis Andersons 234 VSK Noskrien 3:04:06 VL3 16 V 69 +1:02:42 +34:37 02:18 659 120 779
76 Arvīds Germovs 148 3:04:10 VL3 17 V 70 +1:02:46 +34:41 01:49 659 153 812
77 Juris Čerņadjevs 33 3:04:53 VL3 18 V 71 +1:03:29 +35:24 01:39 657 167 824
78 Aigars Kokins 58 OK Meridiāns 3:06:01 VL2 44 V 72 +1:04:37 +59:59 01:40 653 166 819
79 Ilmars Knipšis 91 3:07:21 VL3 19 V 73 +1:05:57 +37:52 01:35 648 174 822
80 Edgars Ezers 211 3:08:25 VL2 45 V 75 +1:07:01 +1:02:23 01:31 644 183 827
81 Rolands Briņķis 200 3:08:25 VL2 46 V 74 +1:07:01 +1:02:23 01:31 644 183 827
82 Armands Bāris 198 Kompoc 3:10:00 VL2 47 V 76 +1:08:36 +1:03:58 02:16 639 122 761
83 Sandis Rudzītis 120 Titurgas iespēju parks 3:10:03 VL2 48 V 77 +1:08:39 +1:04:01 01:42 639 162 801
84 Gunta Amoliņa 18 VSK Noskrien 3:10:04 SL2 7 S 7 +1:08:40 +43:03 01:42 774 207 981
85 Dzintars Petrovs 114 Rīgas Satiksme-AKC-VSK Noskrien 3:10:08 VL3 20 V 78 +1:08:44 +40:39 02:18 638 121 759
86 Valentīns Ščedrovs 75 Eternal Running Party 3:11:01 VL2 49 V 79 +1:09:37 +1:04:59 01:46 636 156 792
87 Ainārs Arnicāns 31 PaBaso.lv - VSK Noskrien 3:11:27 VL3 21 V 80 +1:10:03 +41:58 01:38 634 169 803
88 Klāvs Zārdiņš 92 īsie&tuklie 3:11:42 VL2 50 V 81 +1:10:18 +1:05:40 01:21 633 204 837
89 Andris Pommers 244 Salaspils zīriņi 3:11:43 VL3 22 V 82 +1:10:19 +42:14 01:36 633 173 806
90 Evija Vate 15 3:11:57 SL2 8 S 8 +1:10:33 +44:56 01:19 766 267 1033
91 Aleksandrs Judkins 65 3:12:03 VL2 51 V 83 +1:10:39 +1:06:01 01:28 632 189 821
92 Andris Jansons 145 3:12:24 VL3 23 V 84 +1:11:00 +42:55 01:32 631 180 811
93 Marta Zumberga 14 Isostar-Ņergas-VSK Noskrien 3:12:54 SL2 9 S 9 +1:11:30 +45:53 01:16 762 278 1040
94 Ivans Oļeičenko 171 VSK Noskrien 3:13:05 VLJ 9 V 85 +1:11:41 +1:11:41 01:14 629 224 853
95 Ziedonis Tabūns 81 3:13:10 VL3 24 V 86 +1:11:46 +43:41 02:02 628 136 764
96 Kārlis Kravis 220 CrossfitRidzene 3:13:45 VL2 52 V 87 +1:12:21 +1:07:43 01:07 627 245 872
97 Kaidi-Keir Kukk 96 SK Jõulu 3:14:04 SLJ 1 S 10 +1:12:40 +00:00 02:32 758 139 897
98 Oliver Kask 101 3:14:28 VLJ 10 V 88 +1:13:04 +1:13:04 02:34 624 108 732
99 Rainers Meiers 132 VSK Noskrien 3:14:37 VL3 25 V 89 +1:13:13 +45:08 01:32 624 180 804
100 Andris Drešmanis 79 3:15:03 VL3 26 V 90 +1:13:39 +45:34 02:01 622 137 759
101 Aigars Vārna 236 OK Ziemeļkurzeme 3:16:06 VL3 27 V 91 +1:14:42 +46:37 01:58 619 140 759
102 Agris Liepa 76 3:16:12 VL2 53 V 92 +1:14:48 +1:10:10 01:05 619 255 874
103 Rasa Grāvīte 571 3:16:15 SLJ 2 S 11 +1:14:51 +02:11 02:33 749 139 888
104 Gints Bērziņš 32 3:16:33 VL2 54 V 93 +1:15:09 +1:10:31 01:49 618 153 771
105 Māris Videmanis 157 Mežsusuri 3:16:58 VL2 55 V 94 +1:15:34 +1:10:56 01:37 616 171 787
106 Edgars Bērze 574 3:17:32 VL2 56 V 95 +1:16:08 +1:11:30 01:30 615 184 799
107 Andris Bāliņš 183 VSK Noskrien 3:17:40 VL2 57 V 96 +1:16:16 +1:11:38 01:17 614 215 829
108 Raitis Puriņš 212 VSK Noskrien 3:18:14 VL4 3 V 97 +1:16:50 +39:14 01:30 612 184 796
109 Jānis Grāmatnieks 230 Sporta Patriots 3:18:31 VL2 58 V 98 +1:17:07 +1:12:29 02:00 612 139 751
110 Dzintars Dūdiņš 133 Mansardi 3:18:32 VL3 28 V 99 +1:17:08 +49:03 01:25 611 196 807
111 Roberts Drāke 210 NBS NAA 3:18:35 VL4 4 V 100 +1:17:11 +39:35 02:05 611 133 744
112 Igors Seņko 102 Liepājas Vieglatlētikas klubs 3:19:05 VL2 59 V 101 +1:17:41 +1:13:03 01:46 610 156 766
113 Maija Pūpola 53 Maratona klubs 3:19:57 SL3 1 S 12 +1:18:33 +00:00 02:22 735 149 884
114 Dzintars Lūsis 97 Dinamo 3:20:34 VL4 5 V 102 +1:19:10 +41:34 01:51 605 150 755
115 Uģis Inka 580 VSK Noskrien 3:21:12 VL2 60 V 103 +1:19:48 +1:15:10 01:20 603 207 810
116 Evita Zariņa 87 VSK Noskrien 3:21:12 SL2 10 S 13 +1:19:48 +54:11 01:52 731 189 920
117 Alexey Azizov 26 Aram-Zam-Zam MTB 3:21:16 VL2 61 V 104 +1:19:52 +1:15:14 02:04 603 134 737
118 Kaspars Pīlādzis 38 Riga Adventure Team 3:21:32 VL2 62 V 105 +1:20:08 +1:15:30 01:57 602 141 743
119 Jānis Kalniņš 49 VSK Noskrien 3:21:44 VL2 63 V 106 +1:20:20 +1:15:42 02:17 602 121 723
120 Ludmila Joce 19 Maratona klubs 3:22:10 SL3 2 S 14 +1:20:46 +02:13 01:37 727 218 945
121 Māris Punenovs 182 3:22:24 VL3 29 V 107 +1:21:00 +52:55 02:01 600 137 737
122 Jānis Kokins 106 VSK Noskrien 3:22:46 VLJ 11 V 108 +1:21:22 +1:21:22 01:25 599 194 793
123 Uģis Holsts 242 Purva bridējs 3:23:05 VL3 30 V 109 +1:21:41 +53:36 01:39 598 167 765
124 Jānis Zariņš 250 3:23:16 VL2 64 V 110 +1:21:52 +1:17:14 01:50 597 150 747
125 Oskars Martuzāns 24 3:23:38 VL2 65 V 111 +1:22:14 +1:17:36 02:09 596 128 724
126 Guntis Vijgriezis 77 Saulkrasti 3:23:43 VL3 31 V 112 +1:22:19 +54:14 01:31 596 181 777
127 Andris Limanāns 167 SK BIKSTI 3:24:20 VL2 66 V 113 +1:22:56 +1:18:18 02:01 594 138 732
128 Sandis Radziņš 30 3:24:53 VLJ 12 V 114 +1:23:29 +1:23:29 02:03 593 135 728
129 Jānis Bidiņš 565 Ērčkāvis 3:24:54 VL2 67 V 115 +1:23:30 +1:18:52 02:22 592 117 709
130 Agnese Kalniņa 104 VSK Noskrien 3:25:17 SL2 11 S 15 +1:23:53 +58:16 01:58 716 179 895
131 Ivars Borisovs 34 3:25:23 VL2 68 V 116 +1:23:59 +1:19:21 02:00 591 138 729
132 Māra Braslava 196 3:26:35 SLJ 3 S 16 +1:25:11 +12:31 02:18 712 153 865
133 Reinis Skorovs 246 VSK Noskrien 3:27:25 VLJ 13 V 117 +1:26:01 +1:26:01 01:18 585 211 796
134 Sigita Vāce 569 3:28:09 SL2 12 S 17 +1:26:45 +1:01:08 01:46 706 200 906
135 Vairis Krauklis 83 Privātbūve 3:28:46 VL4 6 V 118 +1:27:22 +49:46 01:53 582 147 729
136 Raivo Amoliņš 225 Sporta patriots 3:29:00 VL2 69 V 119 +1:27:36 +1:22:58 02:13 581 125 706
137 Armands Lunts 166 3:29:18 VL3 32 V 120 +1:27:54 +59:49 02:33 580 109 689
138 Aivars Mozulis 204 Engures sportam 3:29:44 VL3 33 V 121 +1:28:20 +1:00:15 01:35 579 175 754
139 Gvido Borovskis 141 VSK_OlyBet 3:30:21 VL2 70 V 122 +1:28:57 +1:24:19 01:52 577 148 725
140 Edgars Kuģenieks 126 VSK Noskrien 3:30:57 VL2 71 V 123 +1:29:33 +1:24:55 01:57 575 142 717
141 Mārtiņš Dīcis 232 3:31:39 VL2 72 V 124 +1:30:15 +1:25:37 02:15 574 123 697
142 Ģirts Goško 163 Piedzīvojumu meklētāji 3:33:07 VL2 73 V 125 +1:31:43 +1:27:05 02:42 570 103 673
143 Elīna Rozīte 74 Friend Fit 3:33:22 SL2 13 S 18 +1:31:58 +1:06:21 02:10 689 163 852
144 Dainis Barsukovs 48 db 3:33:39 VL2 74 V 127 +1:32:15 +1:27:37 01:53 568 146 714
145 Mareks Tumašs 570 Spararats-Galeo Consulting 3:33:39 VL2 75 V 126 +1:32:15 +1:27:37 01:35 568 175 743
146 Ieva Zirne 209 3:33:47 SL2 14 S 19 +1:32:23 +1:06:46 02:00 688 176 864
147 Ieva Poriņa 155 3:34:13 SL2 15 S 20 +1:32:49 +1:07:12 02:19 686 153 839
148 Krišjānis Neijs 98 3:34:14 VL2 76 V 128 +1:32:50 +1:28:12 01:13 567 226 793
149 Modris Liepiņš 28 Lielais ciems 3:34:22 VL3 34 V 129 +1:32:58 +1:04:53 02:18 566 121 687
150 Aldis Rocēns 173 Stirnu Buks 3:34:43 VL3 35 V 130 +1:33:19 +1:05:14 01:40 565 166 731
151 Gints Freināts 85 Engures sportam 3:35:01 VL2 77 V 131 +1:33:37 +1:28:59 01:19 565 208 773
152 Aivars Veiss 191 VSK Noskrien 3:35:40 VL4 7 V 132 +1:34:16 +56:40 02:00 563 138 701
153 Jānis Rukšāns 573 Kāpa OK 3:36:12 VL2 78 V 133 +1:34:48 +1:30:10 01:13 562 226 788
154 Jurģis Urtāns 80 VANAGI 3:36:59 VL2 79 V 134 +1:35:35 +1:30:57 02:00 559 138 697
155 Sandis Kanbergs 116 Brīvsolis 3:37:45 VL2 80 V 135 +1:36:21 +1:31:43 01:15 558 221 779
156 Laura Stūrīte 117 Brīvsolis 3:37:45 SL2 16 S 21 +1:36:21 +1:10:44 01:45 675 201 876
157 Līga Līce 73 3:39:27 SL3 3 S 22 +1:38:03 +19:30 02:47 670 127 797
158 Māris Skuja 84 3:39:49 VL2 81 V 136 +1:38:25 +1:33:47 02:06 552 132 684
159 Edgars Lapiņš 213 Deep Space 9 - VSK Noskrien - Skeptics in the Gym 3:39:50 VL2 83 V 137 +1:38:26 +1:33:48 02:23 552 116 668
160 Jānis Bormeisters 178 3:39:50 VL2 82 V 138 +1:38:26 +1:33:48 01:37 552 171 723
161 Edgars Ābelītis 185 VSK Noskrien 3:40:14 VL2 84 V 139 +1:38:50 +1:34:12 01:53 551 146 697
162 Līga Vībure 150 3:42:17 SL2 17 S 23 +1:40:53 +1:15:16 01:44 661 203 864
163 Arturs Kāpiņš 184 VSK Noskrien 3:42:32 VL3 36 V 140 +1:41:08 +1:13:03 01:43 546 160 706
164 Tālis Paeglis 195 2 KOKI UN CITI ZVĒRI-VSK Noskrien 3:45:43 VL2 85 V 141 +1:44:19 +1:39:41 01:46 538 157 695
165 Jānis Tērauds 197 alfatours.lv 3:45:46 VL3 37 V 142 +1:44:22 +1:16:17 01:17 538 215 753
166 Aija Rulle 175 VSK Noskrien 3:46:28 SL2 18 S 24 +1:45:04 +1:19:27 01:57 649 181 830
167 Ritvars Gedrovičs 130 socktoys.lv 3:47:25 VL2 86 V 143 +1:46:01 +1:41:23 01:08 534 242 776
168 Renārss Lūsis 579 Darba rūķi- Valsts Darba Inspekcija 3:47:36 VL2 87 V 144 +1:46:12 +1:41:34 01:24 533 198 731
169 Ģirts Vēsma 25 3:48:34 VL4 8 V 145 +1:47:10 +1:09:34 02:15 531 123 654
170 Mārtiņš Galvanovskis 86 DEKO SPACE 3:48:39 VL2 88 V 146 +1:47:15 +1:42:37 01:42 531 163 694
171 Haralds Krievs 43 3:49:03 VL3 38 V 147 +1:47:39 +1:19:34 01:41 530 164 694
172 Denis Aļeksejevs 199 Vellapēda 3:49:04 VL2 89 V 148 +1:47:40 +1:43:02 01:35 530 175 705
173 Terēze Peniķe 55 PATRIA MTB 3:49:04 SLJ 4 S 25 +1:47:40 +35:00 01:46 642 199 841
174 Einārs Stavro 128 3:49:13 VL2 90 V 149 +1:47:49 +1:43:11 01:41 530 164 694
175 Alise Vītola 129 3:49:13 SL2 19 S 26 +1:47:49 +1:22:12 02:34 641 137 778
176 Didzis Raits 54 Mana mīļākā komanda 3:49:18 VL2 91 V 150 +1:47:54 +1:43:16 01:00 529 274 803
177 Mārtiņš Aleksejevs 239 Engures sportam 3:50:09 VLJ 14 V 151 +1:48:45 +1:48:45 02:35 527 107 634
178 Imants Lipskis 578 Darba rūķi 3:50:33 VL3 39 V 152 +1:49:09 +1:21:04 02:13 527 125 652
179 Zigmārs Zučiks 51 Sportlife Cycling Team 3:50:50 VL2 92 V 153 +1:49:26 +1:44:48 02:57 526 94 620
180 Miks Užulis 249 4x4shop.lv 3:51:06 VL2 93 V 154 +1:49:42 +1:45:04 01:55 525 144 669
181 Armands Klotiņš 243 3:51:32 VL3 40 V 155 +1:50:08 +1:22:03 01:46 524 157 681
182 Arnis Atteka 40 3:52:17 VL2 94 V 156 +1:50:53 +1:46:15 01:43 523 160 683
183 Antons Kranga 581 3:52:54 VL2 95 V 157 +1:51:30 +1:46:52 02:39 521 105 626
184 Vladimirs Muravskis 217 RunninglVlen 3:54:02 VL2 96 V 158 +1:52:38 +1:48:00 02:12 519 125 644
185 Rodrigo Treijers 147 Virsotne-MARMOT 3:54:29 VL2 97 V 159 +1:53:05 +1:48:27 02:19 518 120 638
186 Aija Kandele 228 3:55:30 SL2 20 S 27 +1:54:06 +1:28:29 02:36 624 136 760
187 Solveiga Tīsa 137 3:55:31 SL2 21 S 28 +1:54:07 +1:28:30 02:34 624 138 762
188 Ainars Zēbergs 223 VSK Noskrien Latvenergo 3:55:34 VL3 41 V 160 +1:54:10 +1:26:05 02:13 515 125 640
189 Didzis Čonka 176 VSK Noskrien-SK Teļubauska 3:55:51 VL3 42 V 161 +1:54:27 +1:26:22 01:33 515 179 694
190 Oskars Geide 202 Mana mīļākā komanda 3:56:16 VLJ 15 V 162 +1:54:52 +1:54:52 01:02 514 267 781
191 Edgars Vanters 170 VSK Noskrien 3:56:44 VL2 98 V 163 +1:55:20 +1:50:42 02:46 513 100 613
192 Vitālijs Jakovļevs 140 www.endo.lv 3:56:47 VL2 99 V 164 +1:55:23 +1:50:45 02:52 513 97 610
193 Jānis Avens 240 Maratona Klubs-Rembate 3:56:59 VL3 43 V 165 +1:55:35 +1:27:30 02:40 512 103 615
194 Vita Zeltzaķe 247 VSK Noskrien 3:57:03 SL2 22 S 29 +1:55:39 +1:30:02 01:42 620 207 827
195 Līga Rukšāne 46 Mana mīļākā komanda 3:57:17 SL2 23 S 30 +1:55:53 +1:30:16 02:52 620 123 743
196 Māris Čivčišs 27 Engures sportam - Irlava 3:57:29 VL2 100 V 166 +1:56:05 +1:51:27 02:20 511 118 629
197 Janis Laursons 245 3:58:27 VLJ 16 V 167 +1:57:03 +1:57:03 01:38 509 170 679
198 Juris Trofimenko 201 3:58:47 VL2 101 V 168 +1:57:23 +1:52:45 02:14 508 124 632
199 Kaspars Bāliņš 208 3:59:23 VL3 44 V 169 +1:57:59 +1:29:54 02:41 507 103 610
200 Normunds Kārkliņš 159 GrST 4:01:03 VL3 45 V 170 +1:59:39 +1:31:34 01:45 504 158 662
201 Zane Karpenko 50 VSK Noskrien 4:01:13 SL2 24 S 31 +1:59:49 +1:34:12 02:42 609 131 740
202 Gints Kuzņecovs 576 Gfitnes 4:01:26 VL3 46 V 171 +2:00:02 +1:31:57 02:44 503 101 604
203 Uldis Zīle 37 VSK Noskrien 4:03:11 VL3 47 V 172 +2:01:47 +1:33:42 01:44 499 160 659
204 Juris Batars 154 VSKNoskrien 4:03:48 VL4 9 V 173 +2:02:24 +1:24:48 02:33 498 109 607
205 Edgars Markševics 29 Gorodiņš 4:04:21 VL2 102 V 174 +2:02:57 +1:58:19 02:04 497 134 631
206 Aija Melezere 144 4:04:49 SL2 25 S 32 +2:03:25 +1:37:48 02:46 601 127 728
207 Vivita Ruņģe 218 Nūjo ar vēju 4:05:21 SL3 4 S 33 +2:03:57 +45:24 02:33 599 138 737
208 Juris Jevsins 59 Ozolnieki 4:07:49 VL3 48 V 175 +2:06:25 +1:38:20 01:57 490 141 631
209 Jānis Kesteris 39 4:08:45 VL2 103 V 176 +2:07:21 +2:02:43 02:40 488 104 592
210 Artūrs Ketlers 99 VSK Noskrien 4:09:15 VLJ 17 V 177 +2:07:51 +2:07:51 01:16 487 219 706
211 Darja Damroze 190 VSK Noskrien 4:09:46 SL2 26 S 34 +2:08:22 +1:42:45 02:28 589 143 732
212 Kaspars Prauliņš 36 4:14:07 VL2 104 V 178 +2:12:43 +2:08:05 02:47 478 99 577
213 Kristīne Gržibovska 151 VSK Noskrien 4:16:26 SLJ 5 S 35 +2:15:02 +1:02:22 03:13 573 110 683
214 Ieva Ozoliņa 219 4:22:19 SL2 28 S 37 +2:20:55 +1:55:18 03:04 560 115 675
215 Agnese Bahmane 22 VSK Noskrien 4:22:19 SL2 27 S 36 +2:20:55 +1:55:18 03:03 560 116 676
216 Imants Ločmelis 156 Nūjo ar vēju 4:24:22 VL4 10 V 179 +2:22:58 +1:45:22 02:03 459 135 594
217 Ilze Stundiņa 61 VSK Noskrien 4:27:53 SL2 29 S 38 +2:26:29 +2:00:52 03:19 549 106 655
218 Ilze Rāta 235 kamparmazi 4:30:23 SL3 5 S 39 +2:28:59 +1:10:26 02:28 544 143 687
219 Lāsma Āboliņa 193 VSK Noskrien 4:31:23 SL3 6 S 40 +2:29:59 +1:11:26 02:48 542 126 668
220 Agnese Vēze 241 VSK Noskrien 4:33:25 SL2 30 S 41 +2:32:01 +2:06:24 03:00 538 118 656
221 Inta Zīriuse 575 VSK Noskrien 4:34:25 SL2 31 S 42 +2:33:01 +2:07:24 01:31 536 232 768
222 Edgars Porciks 186 VSK Noskrien 4:35:00 VL2 105 V 180 +2:33:36 +2:28:58 01:12 441 230 671
223 Agnese Meikšāne 47 Mana mīļākā komanda 4:37:00 SL2 32 S 43 +2:35:36 +2:09:59 02:04 531 170 701
224 Iveta Radiņa-Liepkaula 222 5:19:55 SL3 7 S 44 +3:18:31 +1:59:58 03:02 460 116 576
225 Jānis Pūgulis 139 Baltais Kalns DSQ VLJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
MAMMA DABA skrējiena rezultāti
Vieta Komanda Rezultāts
1 Maratona_klubs 0:43:38
2 Dižie_celmlauži 0:51:15
3 S_e_t 0:53:41
4 I3 1:04:25
5 Sauleszaķi 1:09:00
6 Radio_swh_kurzeme 1:11:11
KALNU KARALIS posma rezultāti
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Matīss Rozītis 00:55 VB2 1 +00:00 300
2 Kristaps Kaimiņš 01:00 VL2 1 +00:05 274
3 Didzis Raits 01:00 VL2 2 +00:05 274
4 Andris Jubelis 01:00 VB2 2 +00:05 273
5 Oskars Geide 01:02 VLJ 1 +00:06 267
6 Uldis Kļaviņš 01:02 VB2 3 +00:07 264
7 Mārtiņš Puriņš 01:03 VL2 3 +00:08 261
8 Kristaps Bērziņš 01:04 VLJ 2 +00:09 258
9 Kārlis Vanags 01:04 VL2 4 +00:09 257
10 Agris Liepa 01:05 VL2 5 +00:09 255
11 Juris Damškalns 01:07 VL2 6 +00:11 248
12 Aivis Vaļulis 01:07 VL2 7 +00:12 246
13 Viktors Saveļjevs 01:07 VB2 4 +00:12 246
14 Kārlis Kravis 01:07 VL2 8 +00:12 245
15 Kristaps Epners 01:07 VL2 9 +00:12 245
16 Ritvars Gedrovičs 01:08 VL2 10 +00:13 242
17 Anatolijs Macuks 01:09 VL2 11 +00:13 241
18 Dāvis Dišlers 01:09 VBJ 1 +00:14 238
19 Viesturs Zimackis 01:10 VL2 12 +00:15 236
20 Ivars Vertuls 01:10 VL2 13 +00:15 235
21 Jānis Kūms 01:10 VB2 5 +00:15 235
22 Kaspars Adijāns 01:11 VL2 14 +00:15 234
23 Dainis Limanāns 01:11 VL2 15 +00:16 232
24 Jānis Pūgulis 01:11 VBJ 2 +00:16 232
25 Mārcis Bokmanis 01:11 VL2 16 +00:16 231
26 Māris Ūselis 01:12 VL2 17 +00:16 231
27 Rihards Volfs 01:12 VL2 18 +00:16 231
28 Edgars Porciks 01:12 VL2 19 +00:16 230
29 Valdis Tilts 01:12 VL3 1 +00:16 230
30 Māris Bisenieks 01:12 VB3 1 +00:17 229
31 Raimonds Meija 01:12 VB2 6 +00:17 229
32 Mārtiņš Fārenhorsts 01:12 VL2 20 +00:17 229
33 Nikolajs Saulītis 01:12 VL3 2 +00:17 229
34 Andis Geste 01:12 VL2 21 +00:17 228
35 Arvis Stivriņš 01:13 VL2 22 +00:18 226
36 Krišjānis Neijs 01:13 VL2 23 +00:18 226
37 Jānis Rukšāns 01:13 VL2 24 +00:18 226
38 Āris Kundziņš 01:14 VL3 3 +00:18 225
39 Ivans Oļeičenko 01:14 VLJ 3 +00:18 224
40 Raimonds Ozoliņš 01:14 VL2 25 +00:18 224
41 Kristaps Magone 01:14 VLJ 4 +00:19 222
42 Jevgeņijs Bogdanovs 01:15 VBJ 3 +00:19 222
43 Anrijs Hodžajevs 01:15 VB2 7 +00:19 222
44 Sandis Kanbergs 01:15 VL2 26 +00:19 221
45 Kristaps Broks 01:15 VL2 27 +00:19 221
46 Jānis Vērdiņš 01:15 VB2 8 +00:20 219
47 Artūrs Ketlers 01:16 VLJ 5 +00:20 219
48 Agnis Bērziņš 01:16 VB2 9 +00:20 218
49 Andris Bāliņš 01:17 VL2 28 +00:21 215
50 Māris Pankoks 01:17 VL3 4 +00:22 215
51 Jānis Tērauds 01:17 VL3 5 +00:22 215
52 Uģis Karasevs 01:18 VB2 10 +00:22 213
53 Lauris Repša 01:18 VB2 11 +00:23 211
54 Reinis Skorovs 01:18 VLJ 6 +00:23 211
55 Didzis Pētersons 01:19 VB3 2 +00:23 210
56 Matīss Vecvagaris 01:19 VL2 29 +00:23 210
57 Aino Gošs 01:19 VL3 6 +00:24 208
58 Gints Freināts 01:19 VL2 30 +00:24 208
59 Gatis Pūcītis 01:20 VL2 31 +00:24 207
60 Uģis Inka 01:20 VL2 32 +00:25 207
61 Uldis Pormeisters 01:21 VL2 33 +00:25 205
62 Antis Zunda 01:21 VB3 3 +00:25 205
63 Klāvs Zārdiņš 01:21 VL2 34 +00:25 204
64 Juris Šehtels 01:21 VL3 7 +00:26 204
65 Vents Lupkins 01:21 VLJ 7 +00:26 203
66 Mārtiņš Niklass 01:22 VL2 35 +00:26 203
67 Kaspars Kārkliņš 01:23 VB3 4 +00:27 200
68 Arvis Robalds 01:23 VB2 12 +00:28 199
69 Dmitrijs Ruskovs 01:24 VB2 13 +00:28 198
70 Renārss Lūsis 01:24 VL2 36 +00:28 198
71 Ainārs Gudēvics 01:24 VL2 37 +00:29 196
72 Dzintars Dūdiņš 01:25 VL3 8 +00:29 196
73 Mārtiņš Gūtmanis 01:25 VB2 14 +00:29 195
74 Jānis Kokins 01:25 VLJ 8 +00:30 194
75 Konstantīns Smotrovs 01:26 VB2 15 +00:30 193
76 Māris Petrovs 01:26 VBJ 4 +00:30 193
77 Aivis Štemmers 01:26 VB2 16 +00:30 193
78 Mareks Bērziņš 01:26 VB2 17 +00:30 193
79 Atis Caune 01:26 VL2 38 +00:31 192
80 Mārtiņš Plaudis 01:27 VLJ 9 +00:31 191
81 Artis Pūcītis 01:27 VL2 39 +00:31 191
82 Mārtiņš Auziņš 01:27 VL2 40 +00:32 190
83 Aleksandrs Judkins 01:28 VL2 41 +00:32 189
84 Dzintars Rērihs 01:28 VL2 42 +00:32 188
85 Edgars Bērze 01:30 VL2 43 +00:34 184
86 Raitis Puriņš 01:30 VL4 1 +00:35 184
87 Andris Ronimoiss 01:31 VL2 44 +00:35 183
88 Rihards Čaiba 01:31 VBJ 5 +00:35 183
89 Rolands Briņķis 01:31 VL2 45 +00:35 183
90 Edgars Ezers 01:31 VL2 46 +00:35 183
91 Kristaps Starts 01:31 VBJ 6 +00:35 182
92 Guntis Vijgriezis 01:31 VL3 9 +00:36 181
93 Anrijs Tērauds 01:31 VL2 47 +00:36 181
94 Sergejs Savrinovičs 01:32 VB2 18 +00:36 181
95 Aivis Neimanis 01:32 VB3 5 +00:36 180
96 Andris Ludriks 01:32 VL3 10 +00:37 180
97 Arno Šķipars 01:32 VB2 19 +00:37 180
98 Rainers Meiers 01:32 VL3 11 +00:37 180
99 Toms Komass 01:32 VB2 20 +00:37 180
100 Andris Jansons 01:32 VL3 12 +00:37 180
101 Didzis Glušņevs 01:32 VLJ 10 +00:37 179
102 Normunds Bremze 01:33 VL3 13 +00:37 179
103 Didzis Čonka 01:33 VL3 14 +00:37 179
104 Jānis Erdmanis 01:33 VLJ 11 +00:37 179
105 Ivo Ielītis 01:33 VL2 48 +00:37 179
106 Juris Redisons 01:33 VB2 21 +00:38 177
107 Svajunas Sukackas 01:34 VB2 22 +00:39 176
108 Denis Aļeksejevs 01:35 VL2 49 +00:39 175
109 Ivo Levāns 01:35 VL2 50 +00:39 175
110 Mārcis Smalkais 01:35 VBJ 7 +00:39 175
111 Mārtiņš Andersons 01:35 VB2 23 +00:39 175
112 Aivars Mozulis 01:35 VL3 15 +00:39 175
113 Mareks Tumašs 01:35 VL2 51 +00:39 175
114 Renārs Pūce 01:35 VB2 24 +00:40 174
115 Ilmars Knipšis 01:35 VL3 16 +00:40 174
116 Normunds Līdums 01:36 VB3 6 +00:40 173
117 Andris Pommers 01:36 VL3 17 +00:40 173
118 Māris Sardiko 01:36 VBJ 8 +00:40 173
119 Ģirts Bulāns 01:36 VB2 25 +00:41 173
120 Ingus Šalms 01:36 VL2 52 +00:41 172
121 Jānis Bormeisters 01:37 VL2 53 +00:41 171
122 Aigars Lūsis 01:37 VL4 2 +00:41 171
123 Māris Videmanis 01:37 VL2 54 +00:41 171
124 Janis Laursons 01:38 VLJ 12 +00:42 170
125 Rinalds Gronskis 01:38 VB3 7 +00:42 170
126 Ainārs Arnicāns 01:38 VL3 18 +00:42 169
127 Imants Kaldre 01:38 VB2 26 +00:43 169
128 Linards Butauts 01:38 VB2 27 +00:43 169
129 Gints Buraks 01:38 VB2 28 +00:43 169
130 Hugo Jakobi 01:38 VL2 55 +00:43 169
131 Aigars Dudelis 01:39 VL3 19 +00:43 168
132 Edgars Rencis 01:39 VL2 56 +00:43 167
133 Edgars Bremze 01:39 VL3 20 +00:44 167
134 Toms Gruziņš 01:39 VB2 29 +00:44 167
135 Juris Čerņadjevs 01:39 VL3 21 +00:44 167
136 Uģis Holsts 01:39 VL3 22 +00:44 167
137 Ondrej Fikrle 01:39 VB3 8 +00:44 167
138 Aldis Rocēns 01:40 VL3 23 +00:44 166
139 Kristaps Skujiņš 01:40 VB2 30 +00:44 166
140 Jānis Actiņš 01:40 VL3 24 +00:44 166
141 Aigars Kokins 01:40 VL2 57 +00:44 166
142 Haralds Krievs 01:41 VL3 25 +00:45 164
143 Aleksandrs Dorogušs 01:41 VB2 31 +00:45 164
144 Einārs Stavro 01:41 VL2 58 +00:45 164
145 Māris Pilmanis 01:41 VB3 9 +00:46 164
146 Viesturs Dzirkalis 01:41 VB3 10 +00:46 164
147 Uldis Sedliņš 01:42 VL2 59 +00:46 163
148 Mārtiņš Galvanovskis 01:42 VL2 60 +00:46 163
149 Sandis Rudzītis 01:42 VL2 61 +00:47 162
150 Gints Ošiņš 01:42 VB3 11 +00:47 162
151 Jānis Šnepste 01:42 VL3 26 +00:47 162
152 Edijs Reimanis 01:42 VB2 32 +00:47 162
153 Jānis Tenbergs 01:43 VB2 33 +00:47 162
154 Dmitrijs Blatovs 01:43 VL2 62 +00:47 162
155 Gundars Pētersons 01:43 VB3 12 +00:47 162
156 Arturs Kāpiņš 01:43 VL3 27 +00:48 160
157 Arnis Atteka 01:43 VL2 63 +00:48 160
158 Andis Rumbenieks 01:43 VL2 64 +00:48 160
159 Guntis Kārkliņš 01:43 VB2 34 +00:48 160
160 Uldis Zīle 01:44 VL3 28 +00:48 160
161 Viesturs Bērziņš 01:44 VL2 65 +00:48 160
162 Agris Bombiza 01:45 VB2 35 +00:49 159
163 Normunds Kārkliņš 01:45 VL3 29 +00:49 158
164 Armands Sudrabs 01:45 VB2 36 +00:50 157
165 Tālis Paeglis 01:46 VL2 66 +00:50 157
166 Juris Zariņš 01:46 VB3 13 +00:50 157
167 Armands Klotiņš 01:46 VL3 30 +00:50 157
168 Igors Seņko 01:46 VL2 67 +00:50 156
169 Laimonis Skadiņš 01:46 VB3 14 +00:50 156
170 Valentīns Ščedrovs 01:46 VL2 68 +00:51 156
171 Atis Krūmiņš 01:46 VB2 37 +00:51 156
172 Artis Rudzītis 01:47 VB2 38 +00:51 155
173 Alvis Cimža 01:47 VBJ 9 +00:51 155
174 Zigmunds Zauls 01:47 VB2 39 +00:52 155
175 Edgars Balodis 01:48 VLJ 13 +00:53 153
176 Arvīds Germovs 01:49 VL3 31 +00:53 153
177 Gints Bērziņš 01:49 VL2 69 +00:53 153
178 Nauris Rūdulis 01:49 VB3 15 +00:53 153
179 Konstantīns Vasiļjevs 01:49 VB2 40 +00:54 152
180 Uģis Romanovskis 01:49 VB2 41 +00:54 152
181 Ojārs Lagzdiņš 01:50 VB3 16 +00:54 151
182 Jānis Zariņš 01:50 VL2 70 +00:55 150
183 Andris Zandersons 01:50 VB3 17 +00:55 150
184 Sandis Krutovs 01:51 VB2 42 +00:55 150
185 Dzintars Lūsis 01:51 VL4 3 +00:55 150
186 Jānis Ķemers 01:51 VL2 71 +00:55 149
187 Kaspars Aksenoks 01:51 VB3 18 +00:56 149
188 Renars Vate 01:51 VB2 43 +00:56 149
189 Ainārs Kumpiņš 01:52 VL2 72 +00:56 148
190 Gvido Borovskis 01:52 VL2 73 +00:56 148
191 Mārtiņš Puriņš 01:52 VB2 44 +00:57 148
192 Roberts Ivzāns 01:52 VL3 32 +00:57 147
193 Miks Pētersons 01:53 VL2 74 +00:57 147
194 Vairis Krauklis 01:53 VL4 4 +00:57 147
195 Kristaps Pilskalns 01:53 VB2 45 +00:57 147
196 Mārtiņš Pētersons 01:53 VB2 46 +00:58 147
197 Dainis Barsukovs 01:53 VL2 75 +00:58 146
198 Edgars Ābelītis 01:53 VL2 76 +00:58 146
199 Lauris Zilveris 01:53 VB2 47 +00:58 146
200 Andris Baranovskis 01:55 VL2 77 +00:59 145
201 Edgars Puriņš 01:55 VB3 19 +00:59 145
202 Pēteris Kaļiņins 01:55 VB2 48 +00:59 144
203 Fadejs Precinieks 01:55 VB2 49 +00:59 144
204 Kaspars Štromanis 01:55 VB2 50 +01:00 144
205 Miks Užulis 01:55 VL2 78 +01:00 144
206 Rihards Bergs 01:56 VB2 51 +01:00 144
207 Viesturs Šlosbergs 01:56 VB2 52 +01:00 143
208 Mārtiņš Pjalkovskis 01:56 VLJ 14 +01:00 143
209 Normunds Zauls 01:57 VB3 20 +01:01 142
210 Edgars Kuģenieks 01:57 VL2 79 +01:01 142
211 Juris Jevsins 01:57 VL3 33 +01:02 141
212 Kaspars Pīlādzis 01:57 VL2 80 +01:02 141
213 Juris Rocēns 01:58 VB3 21 +01:02 141
214 Aigars Vārna 01:58 VL3 34 +01:03 140
215 Signis Vāvere 01:58 VB2 53 +01:03 140
216 Armands Zvejnieks 01:58 VB2 54 +01:03 140
217 Martiny Root 01:59 VB3 22 +01:03 140
218 Vitālijs Muzika 01:59 VL3 35 +01:03 139
219 Jānis Grāmatnieks 02:00 VL2 81 +01:04 139
220 Jurģis Urtāns 02:00 VL2 82 +01:04 138
221 Ivars Borisovs 02:00 VL2 83 +01:04 138
222 Aldis Bušs 02:00 VB2 55 +01:05 138
223 Aivars Veiss 02:00 VL4 5 +01:05 138
224 Andris Limanāns 02:01 VL2 84 +01:05 138
225 Elvijs Dudko 02:01 VB2 56 +01:05 137
226 Uldis Kirtovskis 02:01 VL3 36 +01:05 137
227 Māris Punenovs 02:01 VL3 37 +01:06 137
228 Andris Drešmanis 02:01 VL3 38 +01:06 137
229 Ziedonis Tabūns 02:02 VL3 39 +01:06 136
230 Jānis Važņevičs 02:03 VL4 6 +01:07 135
231 Imants Ločmelis 02:03 VL4 7 +01:07 135
232 Sandis Radziņš 02:03 VLJ 15 +01:07 135
233 Māris Freimanis 02:03 VB2 57 +01:07 135
234 Roberts Neilands 02:03 VB2 58 +01:08 135
235 Normunds Grava 02:04 VB3 23 +01:08 134
236 Alexey Azizov 02:04 VL2 85 +01:08 134
237 Kārlis Spāde 02:04 VB2 59 +01:08 134
238 Edgars Markševics 02:04 VL2 86 +01:09 134
239 Dāvis Sosārs 02:04 VB2 60 +01:09 133
240 Toms Pastars 02:05 VB2 61 +01:09 133
241 Roberts Drāke 02:05 VL4 8 +01:09 133
242 Arnis Pokšāns 02:05 VB3 24 +01:09 133
243 Valters Bruss 02:05 VB3 25 +01:09 133
244 Raitis Bratka 02:05 VB2 62 +01:09 133
245 Māris Skuja 02:06 VL2 87 +01:10 132
246 Māris Dazarts 02:08 VB2 63 +01:13 129
247 Rinalds Zeltiņš 02:09 VB3 26 +01:13 129
248 Oskars Martuzāns 02:09 VL2 88 +01:14 128
249 Andrejs Sladkovs 02:10 VB3 27 +01:15 127
250 Voldemārs Surgunts 02:11 VB4 1 +01:15 127
251 Eduards Mozulis 02:11 VBJ 10 +01:16 126
252 Artūrs Soročenkovs 02:12 VB2 64 +01:17 126
253 Vladimirs Muravskis 02:12 VL2 89 +01:17 125
254 Raivo Amoliņš 02:13 VL2 90 +01:17 125
255 Imants Lipskis 02:13 VL3 40 +01:17 125
256 Rihards Akimovs 02:13 VB2 65 +01:17 125
257 Ainars Zēbergs 02:13 VL3 41 +01:17 125
258 Juris Trofimenko 02:14 VL2 91 +01:18 124
259 Andrejs Senkans 02:14 VB2 66 +01:18 124
260 Jānis Lūsis 02:14 VBJ 11 +01:19 124
261 Ivans Mihailovs 02:14 VB2 67 +01:19 123
262 Ģirts Vēsma 02:15 VL4 9 +01:19 123
263 Mārtiņš Dīcis 02:15 VL2 92 +01:19 123
264 Jānis Kopmanis 02:15 VB3 28 +01:20 123
265 Armands Bāris 02:16 VL2 93 +01:20 122
266 Kaspars Kalniņš 02:16 VB3 29 +01:20 122
267 Juris Līpacis 02:17 VB3 30 +01:21 121
268 Jānis Kalniņš 02:17 VL2 94 +01:21 121
269 Guntis Strautiņš 02:17 VBJ 12 +01:21 121
270 Dzintars Petrovs 02:18 VL3 42 +01:22 121
271 Modris Liepiņš 02:18 VL3 43 +01:22 121
272 Jānis Andersons 02:18 VL3 44 +01:22 120
273 Eduards Bura 02:18 VB3 31 +01:23 120
274 Andris Krūklis 02:18 VB2 68 +01:23 120
275 Rodrigo Treijers 02:19 VL2 95 +01:23 120
276 Agnis Mūrnieks 02:19 VB2 69 +01:23 120
277 Māris Čivčišs 02:20 VL2 96 +01:25 118
278 Ivars Seiksts 02:21 VB2 70 +01:26 118
279 Andris Prindulis 02:22 VB2 71 +01:26 117
280 Jānis Bidiņš 02:22 VL2 97 +01:26 117
281 Edgars Lapiņš 02:23 VL2 98 +01:27 116
282 Ainārs Elksnis 02:24 VB2 72 +01:29 115
283 Oskars Andersons 02:25 VB3 32 +01:29 115
284 Māris Vīlips 02:25 VB3 33 +01:30 114
285 Valdis Rozentāls 02:26 VB3 34 +01:30 114
286 Artūrs Rundzāns 02:28 VB2 73 +01:33 112
287 Marts Kalniņš 02:29 VB3 35 +01:33 112
288 Gļebs Fiļipovs 02:29 VB2 74 +01:33 111
289 Jānis Busenbergs 02:30 VB4 2 +01:34 111
290 Erlens Grunckis 02:30 VB3 36 +01:35 110
291 Inārs Siņicins 02:30 VB4 3 +01:35 110
292 Ēriks Piņķis 02:32 VB3 37 +01:36 109
293 Kārlis Cinis 02:32 VB2 75 +01:36 109
294 Nauris Zariņš 02:32 VB2 76 +01:36 109
295 Armands Lunts 02:33 VL3 45 +01:37 109
296 Juris Batars 02:33 VL4 10 +01:37 109
297 Gatis Šīmanis 02:33 VB2 77 +01:38 108
298 Oliver Kask 02:34 VLJ 16 +01:38 108
299 Jānis Liepa 02:34 VB2 78 +01:38 108
300 Normunds Patmalnieks 02:34 VB3 38 +01:38 108
301 Mairis Levans 02:34 VB3 39 +01:39 108
302 Mārtiņš Aleksejevs 02:35 VLJ 17 +01:40 107
303 Mārtiņš Zeipe 02:36 VB2 79 +01:40 107
304 Ivars Dzērve 02:36 VB3 40 +01:40 107
305 Toms Bobrovskis 02:37 VB2 80 +01:41 106
306 Kaspars Purmalietis 02:37 VB2 81 +01:42 106
307 Antons Kranga 02:39 VL2 99 +01:43 105
308 Viesturs Vucāns 02:39 VB2 82 +01:43 105
309 Aivars Bergmanis 02:39 VB3 41 +01:43 105
310 Dainis Driņķis 02:39 VB3 42 +01:44 104
311 Valdis Sirsniņš 02:40 VB4 4 +01:44 104
312 Gatis Litvins 02:40 VB2 83 +01:44 104
313 Jānis Kesteris 02:40 VL2 100 +01:44 104
314 Jānis Spirģis 02:40 VB2 84 +01:45 104
315 Jānis Avens 02:40 VL3 46 +01:45 103
316 Pavels Kirilovskis 02:41 VB3 43 +01:45 103
317 Kaspars Bāliņš 02:41 VL3 47 +01:45 103
318 Ģirts Goško 02:42 VL2 101 +01:46 103
319 Miks Vilsons 02:42 VB3 44 +01:46 103
320 Uldis Arbidāns 02:43 VB3 45 +01:47 102
321 Agris Meilerts 02:44 VB3 46 +01:48 101
322 Edgars Baltiņš 02:44 VB3 47 +01:48 101
323 Gints Kuzņecovs 02:44 VL3 48 +01:48 101
324 Edgars Vanters 02:46 VL2 102 +01:50 100
325 Jānis Eimuss 02:47 VB3 48 +01:52 99
326 Kaspars Prauliņš 02:47 VL2 103 +01:52 99
327 Cedric Latessa 02:51 VB2 85 +01:56 97
328 Vitālijs Jakovļevs 02:52 VL2 104 +01:57 97
329 Artūrs Sņegovičs 02:53 VB2 86 +01:58 96
330 Michael Bondovski 02:54 VB2 87 +01:59 95
331 Dzintars Laganovskis 02:55 VB3 49 +02:00 95
332 Zigmārs Zučiks 02:57 VL2 105 +02:02 94
333 Vladimirs Tiscenko 02:59 VB2 88 +02:03 93
334 Kaspars Jasinkevičs 03:04 VB3 50 +02:09 90
335 Kaspars Ofkants 03:05 VB2 89 +02:09 90
336 Mārcis Janušs 03:11 VB3 51 +02:15 87
KALNU KARALIS posma rezultāti
Sievietes
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Ilona Marhele 01:10 SL2 1 +00:00 300
2 Evija Melberga 01:15 SBJ 1 +00:04 282
3 Marta Zumberga 01:16 SL2 2 +00:05 278
4 Irīna Štūla-Pankoka 01:16 SL2 3 +00:06 276
5 Evija Vate 01:19 SL2 4 +00:08 267
6 Laura Čakle 01:19 SL2 5 +00:09 266
7 Karīna Helmane-Soročenkova 01:27 SL2 6 +00:17 242
8 Liene Štalte 01:29 SB2 1 +00:19 236
9 Inta Zīriuse 01:31 SL2 7 +00:20 232
10 Iveta Pūpola 01:37 SB3 1 +00:26 218
11 Ludmila Joce 01:37 SL3 1 +00:26 218
12 Baiba Rituma 01:38 SB2 2 +00:28 215
13 Gunta Amoliņa 01:42 SL2 8 +00:31 207
14 Vita Zeltzaķe 01:42 SL2 9 +00:31 207
15 Linda Katlapa 01:44 SB2 3 +00:33 203
16 Līga Vībure 01:44 SL2 10 +00:33 203
17 Laura Stūrīte 01:45 SL2 11 +00:34 201
18 Sigita Vāce 01:46 SL2 12 +00:35 200
19 Evija Gūtmane 01:46 SB2 4 +00:35 200
20 Terēze Peniķe 01:46 SLJ 1 +00:35 199
21 Viviana Kirilova 01:47 SL2 13 +00:36 197
22 Ieva Krūmiņa 01:49 SB2 5 +00:38 194
23 Māra Lākute 01:49 SB2 6 +00:38 194
24 Madara Šneidere 01:51 SB2 7 +00:41 190
25 Inta Cīmure 01:52 SB2 8 +00:41 190
26 Dace Āboliņa 01:52 SB2 9 +00:41 189
27 Evita Zariņa 01:52 SL2 14 +00:41 189
28 Ilze Cahrausa 01:53 SB2 10 +00:42 187
29 Vita Grahovska 01:56 SB2 11 +00:45 182
30 Aija Rulle 01:57 SL2 15 +00:46 181
31 Džanita Freija 01:57 SB3 2 +00:47 180
32 Liene Bikše 01:58 SB2 12 +00:47 180
33 Agnese Kalniņa 01:58 SL2 16 +00:47 179
34 Simona Radoviča 01:59 SB2 13 +00:49 177
35 Ieva Mauliņa 02:00 SB2 14 +00:49 177
36 Ieva Zirne 02:00 SL2 17 +00:49 176
37 Kristīne Kuzņecova 02:02 SL2 18 +00:51 173
38 Anita Āboltiņa 02:04 SB2 15 +00:53 171
39 Agnese Meikšāne 02:04 SL2 19 +00:54 170
40 Guna Meistere 02:05 SB2 16 +00:54 170
41 Klinta Lauska 02:05 SBJ 2 +00:54 169
42 Zane Tilta 02:06 SB2 17 +00:55 168
43 Laura Lasmane 02:07 SB2 18 +00:56 167
44 Indra Štalte 02:08 SB4 1 +00:58 165
45 Laila Ceika 02:09 SB4 2 +00:58 164
46 Kristīne Ketova 02:09 SBJ 3 +00:58 164
47 Elīna Rozīte 02:10 SL2 20 +00:59 163
48 Līva Asere 02:10 SBJ 4 +00:59 163
49 Baiba Litvina 02:10 SB2 19 +01:00 162
50 Dace Banga 02:10 SB2 20 +01:00 162
51 Svetlana Puce 02:11 SB3 3 +01:00 162
52 Laura Lapiņa 02:12 SB3 4 +01:01 161
53 Krista Kuzņecova 02:13 SBJ 5 +01:02 159
54 Liene Roopa 02:13 SBJ 6 +01:03 159
55 Agnese Zārdiņa 02:14 SB2 21 +01:03 158
56 Evita Rudzīte 02:14 SBJ 7 +01:04 158
57 Alīna Rence 02:16 SB2 22 +01:05 156
58 Evita Ozola 02:18 SB2 23 +01:07 154
59 Ērika Urtāne 02:18 SB2 24 +01:07 154
60 Dalībniece Nr1081 02:18 SB2 25 +01:07 153
61 Linda Boldāne 02:18 SBJ 8 +01:08 153
62 Māra Braslava 02:18 SLJ 2 +01:08 153
63 Ieva Poriņa 02:19 SL2 21 +01:08 153
64 Ilze Boldāne 02:20 SB3 5 +01:09 151
65 Jekaterina Dmitrijeva 02:21 SB2 26 +01:10 150
66 Līga Ganiņa 02:21 SB2 27 +01:10 150
67 Inese Lagzdiņa 02:21 SB2 28 +01:10 150
68 Maija Pūpola 02:22 SL3 2 +01:11 149
69 Zelma Preciniece 02:23 SB2 29 +01:13 148
70 Laura Šterna 02:26 SB2 30 +01:16 145
71 Sandra Rocēna 02:27 SB3 6 +01:16 145
72 Baiba Gabrāne 02:27 SB2 31 +01:16 144
73 Darja Damroze 02:28 SL2 22 +01:17 143
74 Laura Ferrera 02:28 SB2 32 +01:17 143
75 Ilze Rāta 02:28 SL3 3 +01:18 143
76 Anete Erta 02:30 SBJ 9 +01:19 141
77 Sintija Arbidāne 02:30 SB2 33 +01:19 141
78 Inga Mauliņa 02:30 SB2 34 +01:19 141
79 Evija Freimane 02:30 SB2 35 +01:20 141
80 Sanita Ivanova 02:32 SB2 36 +01:21 140
81 Gaida Ķerve 02:32 SB4 3 +01:21 139
82 Ieva Tāle 02:32 SB2 37 +01:21 139
83 Kaidi-Keir Kukk 02:32 SLJ 3 +01:22 139
84 Rasa Grāvīte 02:33 SLJ 4 +01:22 139
85 Guna Kudrjavceva 02:33 SB2 38 +01:22 138
86 Vivita Ruņģe 02:33 SL3 4 +01:23 138
87 Solveiga Tīsa 02:34 SL2 23 +01:23 138
88 Jana Kalnāre 02:34 SB2 39 +01:23 138
89 Erin Rogers 02:34 SB2 40 +01:23 137
90 Alise Vītola 02:34 SL2 24 +01:24 137
91 Linda Beldava 02:36 SB2 41 +01:25 136
92 Aija Kandele 02:36 SL2 25 +01:25 136
93 Inguna Naika 02:36 SB3 7 +01:26 135
94 Dace Baumane 02:37 SB2 42 +01:26 135
95 Alla Radžabova-Cinovska 02:37 SB3 8 +01:26 135
96 Dace Stīpniece 02:37 SB2 43 +01:26 135
97 Zane Grīnšteina 02:38 SB2 44 +01:27 134
98 Evija Kirtovska 02:39 SB3 9 +01:28 134
99 Kristīne Škapare 02:39 SB2 45 +01:28 133
100 Dace Ūsele 02:39 SB2 46 +01:28 133
101 Kristīne Balode 02:40 SB2 47 +01:29 133
102 Lita Dzelme 02:40 SB3 10 +01:29 132
103 Linda Freidenfelde 02:40 SB2 48 +01:29 132
104 Daina Drozdova 02:41 SB2 49 +01:30 132
105 Santa Birģele 02:41 SBJ 10 +01:30 131
106 Zane Karpenko 02:42 SL2 26 +01:31 131
107 Līva Poriete 02:43 SBJ 11 +01:32 130
108 Rigonda Nudiena 02:44 SB2 50 +01:34 129
109 Aija Melezere 02:46 SL2 27 +01:36 127
110 Sandra Segliņa 02:47 SB2 51 +01:36 127
111 Līga Līce 02:47 SL3 5 +01:37 127
112 Lāsma Āboliņa 02:48 SL3 6 +01:37 126
113 Anastasiya Panasyuk 02:48 SBJ 12 +01:37 126
114 Dace Tenberga 02:49 SB2 52 +01:38 126
115 Kristīne Sekace 02:49 SB2 53 +01:39 125
116 Elīna Petrovska 02:50 SB2 54 +01:39 124
117 Līga Rukšāne 02:52 SL2 28 +01:41 123
118 Evija Šveca 02:52 SB3 11 +01:42 123
119 Benita Ločmele 02:53 SB4 4 +01:42 122
120 Aija Orniņa 02:54 SB3 12 +01:44 121
121 Santa Roze 02:55 SB3 13 +01:44 121
122 Antra Lukševica 02:57 SB2 55 +01:46 120
123 Indra Zilgalve 02:58 SB2 56 +01:47 119
124 Zane Vanaga 02:58 SB2 57 +01:48 119
125 Elita Ozoliņa 02:58 SB3 14 +01:48 119
126 Aija Andersone 02:59 SB2 58 +01:48 118
127 Agnese Vēze 03:00 SL2 29 +01:49 118
128 Ineta Siliņa 03:00 SB3 15 +01:50 117
129 Ļuba Tihomirova 03:01 SBJ 13 +01:50 117
130 Laima Baltiņa 03:01 SBJ 14 +01:51 117
131 Ilze Tereško 03:02 SB3 16 +01:51 117
132 Karlīna Skrastiņa 03:02 SB2 59 +01:51 116
133 Iveta Radiņa-Liepkaula 03:02 SL3 7 +01:51 116
134 Aira Loite 03:02 SB3 17 +01:52 116
135 Agnese Bahmane 03:03 SL2 30 +01:52 116
136 Ieva Ozoliņa 03:04 SL2 31 +01:53 115
137 Dace Goško 03:04 SB2 60 +01:53 115
138 Zane Zamarina 03:04 SB2 61 +01:53 115
139 Dārta Indriksone 03:05 SB2 62 +01:54 114
140 Sabīne Bunere 03:06 SBJ 15 +01:55 114
141 Santa Tinkusa 03:06 SB2 63 +01:55 114
142 Līva Grahoļska 03:06 SB2 64 +01:56 114
143 Iveta Kudrjavceva 03:07 SB4 5 +01:56 113
144 Madara Mačiņa 03:09 SBJ 16 +01:58 112
145 Randa Misāne 03:10 SB2 65 +01:59 111
146 Laura Vijgrieze 03:11 SB2 66 +02:01 111
147 Gunta Važa 03:11 SB3 18 +02:01 111
148 Agnese Fogele 03:12 SB2 67 +02:01 110
149 Kristīne Gržibovska 03:13 SLJ 5 +02:02 110
150 Marta Tamane 03:13 SBJ 17 +02:02 110
151 Madara Zemarāja 03:14 SB2 68 +02:03 109
152 Alise Pokšāne 03:16 SBJ 18 +02:05 108
153 Daiga Piebalga 03:18 SB3 19 +02:07 107
154 Ilze Stundiņa 03:19 SL2 32 +02:08 106
155 Linda Vildava 03:20 SBJ 19 +02:09 106
156 Inta Amoliņa 03:20 SB4 6 +02:09 106
157 Indra Manfelde 03:21 SB2 69 +02:10 105
158 May-Lisbeth-Solheim Hansen 03:23 SB3 20 +02:12 104
159 Eva Puriņa 03:30 SB2 70 +02:19 101
160 Līga Hartpenga 03:32 SB2 71 +02:21 100
161 Inese Ozola 03:42 SB2 72 +02:31 96
162 Liene Beriņa 03:50 SB2 73 +02:40 92
163 Lauma Uzija 04:06 SB2 74 +02:55 86
164 Dace Rezevska 06:26 SB3 21 +05:16 55
ĀŽU KALNA iegūtie PUNKTI
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Kristaps Bērziņš 2:01:24 1000 01:04 258 1258 VLJ
2 Kristaps Kaimiņš 2:09:25 938 01:00 274 1212 VL2
3 Anatolijs Macuks 2:06:02 963 01:09 241 1204 VL2
4 Kārlis Vanags 2:17:55 880 01:04 257 1137 VL2
5 Andris Ronimoiss 2:15:52 894 01:31 183 1077 VL2
6 Kristaps Epners 2:29:19 813 01:07 245 1058 VL2
7 Juris Damškalns 2:30:10 808 01:07 248 1056 VL2
8 Mārtiņš Auziņš 2:20:38 863 01:27 190 1053 VL2
9 Mārtiņš Puriņš 2:34:16 787 01:03 261 1048 VL2
10 Āris Kundziņš 2:29:29 812 01:14 225 1037 VL3
11 Juris Šehtels 2:29:58 810 01:21 204 1014 VL3
12 Kristaps Magone 2:37:10 772 01:14 222 994 VLJ
13 Kristaps Broks 2:36:59 773 01:15 221 994 VL2
14 Mārcis Bokmanis 2:39:54 759 01:11 231 990 VL2
15 Arvis Stivriņš 2:39:00 764 01:13 226 990 VL2
16 Dāvis Dišlers 1:16:47 750 01:09 238 988 VBJ
17 Andris Jubelis 1:20:46 713 01:00 273 986 VB2
18 Didzis Glušņevs 2:31:44 800 01:32 179 979 VLJ
19 Rihards Volfs 2:42:31 747 01:12 231 978 VL2
20 Andris Baranovskis 2:26:11 830 01:55 145 975 VL2
21 Vents Lupkins 2:37:59 768 01:21 203 971 VLJ
22 Gatis Pūcītis 2:39:21 762 01:20 207 969 VL2
23 Jānis Actiņš 2:31:16 803 01:40 166 969 VL3
24 Māris Pankoks 2:41:29 752 01:17 215 967 VL3
25 Kaspars Adijāns 2:46:00 731 01:11 234 965 VL2
26 Atis Caune 2:37:15 772 01:26 192 964 VL2
27 Nikolajs Saulītis 2:48:41 720 01:12 229 949 VL3
28 Andis Rumbenieks 2:33:58 788 01:43 160 948 VL2
29 Dainis Limanāns 2:49:41 715 01:11 232 947 VL2
30 Jānis Kūms 1:21:31 706 01:10 235 941 VB2
31 Valdis Tilts 2:51:45 707 01:12 230 937 VL3
32 Mārtiņš Plaudis 2:43:14 744 01:27 191 935 VLJ
33 Aigars Lūsis 2:39:00 764 01:37 171 935 VL4
34 Mārtiņš Niklass 2:47:57 723 01:22 203 926 VL2
35 Normunds Bremze 2:42:34 747 01:33 179 926 VL3
36 Andis Geste 2:54:21 696 01:12 228 924 VL2
37 Uldis Kļaviņš 1:27:23 659 01:02 264 923 VB2
38 Aino Gošs 2:50:24 712 01:19 208 920 VL3
39 Mārtiņš Fārenhorsts 2:56:50 687 01:12 229 916 VL2
40 Raimonds Ozoliņš 2:55:32 692 01:14 224 916 VL2
41 Ivars Vertuls 2:58:37 680 01:10 235 915 VL2
42 Artis Pūcītis 2:48:13 722 01:27 191 913 VL2
43 Hugo Jakobi 2:43:36 742 01:38 169 911 VL2
44 Aivis Vaļulis 3:03:23 662 01:07 246 908 VL2
45 Dzintars Rērihs 2:48:37 720 01:28 188 908 VL2
46 Māris Ūselis 2:59:31 676 01:12 231 907 VL2
47 Viesturs Zimackis 3:01:25 669 01:10 236 905 VL2
48 Matīss Vecvagaris 2:54:47 695 01:19 210 905 VL2
49 Aigars Dudelis 2:44:39 737 01:39 168 905 VL3
50 Ainārs Gudēvics 2:51:22 708 01:24 196 904 VL2
51 Uģis Karasevs 1:23:43 688 01:18 213 901 VB2
52 Anrijs Tērauds 2:52:16 705 01:31 181 886 VL2
53 Uldis Pormeisters 3:00:15 674 01:21 205 879 VL2
54 Edgars Rencis 2:51:08 709 01:39 167 876 VL2
55 Ivo Ielītis 2:54:13 697 01:33 179 876 VL2
56 Agris Liepa 3:16:12 619 01:05 255 874 VL2
57 Andris Ludriks 2:54:55 694 01:32 180 874 VL3
58 Kārlis Kravis 3:13:45 627 01:07 245 872 VL2
59 Edgars Bremze 2:53:43 699 01:39 167 866 VL3
60 Ingus Šalms 2:54:58 694 01:36 172 866 VL2
61 Jevgeņijs Bogdanovs 1:29:45 642 01:15 222 864 VBJ
62 Ivo Levāns 2:56:33 688 01:35 175 863 VL2
63 Dmitrijs Blatovs 2:54:05 697 01:43 162 859 VL2
64 Ivans Oļeičenko 3:13:05 629 01:14 224 853 VLJ
65 Uldis Kirtovskis 2:50:34 712 02:01 137 849 VL3
66 Jānis Erdmanis 3:02:05 667 01:33 179 846 VLJ
67 Ainārs Kumpiņš 2:54:53 694 01:52 148 842 VL2
68 Edgars Balodis 2:56:21 688 01:48 153 841 VLJ
69 Viesturs Bērziņš 2:58:36 680 01:44 160 840 VL2
70 Kristaps Starts 1:27:47 656 01:31 182 838 VBJ
71 Klāvs Zārdiņš 3:11:42 633 01:21 204 837 VL2
72 Kaspars Kārkliņš 1:30:40 635 01:23 200 835 VB3
73 Roberts Ivzāns 2:56:39 687 01:52 147 834 VL3
74 Andris Bāliņš 3:17:40 614 01:17 215 829 VL2
75 Jānis Šnepste 3:02:01 667 01:42 162 829 VL3
76 Mārtiņš Pjalkovskis 2:57:13 685 01:56 143 828 VLJ
77 Edgars Ezers 3:08:25 644 01:31 183 827 VL2
78 Rolands Briņķis 3:08:25 644 01:31 183 827 VL2
79 Juris Čerņadjevs 3:04:53 657 01:39 167 824 VL3
80 Uldis Sedliņš 3:04:04 660 01:42 163 823 VL2
81 Ilmars Knipšis 3:07:21 648 01:35 174 822 VL3
82 Aleksandrs Judkins 3:12:03 632 01:28 189 821 VL2
83 Jānis Ķemers 3:00:59 671 01:51 149 820 VL2
84 Aigars Kokins 3:06:01 653 01:40 166 819 VL2
85 Māris Bisenieks 1:37:51 589 01:12 229 818 VB3
86 Lauris Repša 1:35:12 605 01:18 211 816 VB2
87 Miks Pētersons 3:02:21 666 01:53 147 813 VL2
88 Arvīds Germovs 3:04:10 659 01:49 153 812 VL3
89 Andris Jansons 3:12:24 631 01:32 180 811 VL3
90 Uģis Inka 3:21:12 603 01:20 207 810 VL2
91 Antis Zunda 1:35:21 604 01:21 205 809 VB3
92 Vitālijs Muzika 3:01:28 669 01:59 139 808 VL3
93 Dzintars Dūdiņš 3:18:32 611 01:25 196 807 VL3
94 Andris Pommers 3:11:43 633 01:36 173 806 VL3
95 Rainers Meiers 3:14:37 624 01:32 180 804 VL3
96 Ainārs Arnicāns 3:11:27 634 01:38 169 803 VL3
97 Didzis Raits 3:49:18 529 01:00 274 803 VL2
98 Sandis Rudzītis 3:10:03 639 01:42 162 801 VL2
99 Edgars Bērze 3:17:32 615 01:30 184 799 VL2
100 Raitis Puriņš 3:18:14 612 01:30 184 796 VL4
101 Jānis Važņevičs 3:03:48 661 02:03 135 796 VL4
102 Reinis Skorovs 3:27:25 585 01:18 211 796 VLJ
103 Linards Butauts 1:32:07 625 01:38 169 794 VB2
104 Jānis Kokins 3:22:46 599 01:25 194 793 VLJ
105 Krišjānis Neijs 3:34:14 567 01:13 226 793 VL2
106 Arno Šķipars 1:34:08 612 01:32 180 792 VB2
107 Valentīns Ščedrovs 3:11:01 636 01:46 156 792 VL2
108 Jānis Rukšāns 3:36:12 562 01:13 226 788 VL2
109 Māris Videmanis 3:16:58 616 01:37 171 787 VL2
110 Nauris Rūdulis 1:30:51 634 01:49 153 787 VB3
111 Oskars Geide 3:56:16 514 01:02 267 781 VLJ
112 Sandis Kanbergs 3:37:45 558 01:15 221 779 VL2
113 Jānis Andersons 3:04:06 659 02:18 120 779 VL3
114 Konstantīns Smotrovs 1:38:26 585 01:26 193 778 VB2
115 Guntis Vijgriezis 3:23:43 596 01:31 181 777 VL3
116 Ritvars Gedrovičs 3:47:25 534 01:08 242 776 VL2
117 Viktors Saveļjevs 1:49:06 528 01:07 246 774 VB2
118 Gints Freināts 3:35:01 565 01:19 208 773 VL2
119 Gints Bērziņš 3:16:33 618 01:49 153 771 VL2
120 Arvis Robalds 1:41:25 568 01:23 199 767 VB2
121 Igors Seņko 3:19:05 610 01:46 156 766 VL2
122 Uģis Holsts 3:23:05 598 01:39 167 765 VL3
123 Ziedonis Tabūns 3:13:10 628 02:02 136 764 VL3
124 Armands Bāris 3:10:00 639 02:16 122 761 VL2
125 Aigars Vārna 3:16:06 619 01:58 140 759 VL3
126 Andris Drešmanis 3:15:03 622 02:01 137 759 VL3
127 Dzintars Petrovs 3:10:08 638 02:18 121 759 VL3
128 Ondrej Fikrle 1:37:33 590 01:39 167 757 VB3
129 Dzintars Lūsis 3:20:34 605 01:51 150 755 VL4
130 Aivars Mozulis 3:29:44 579 01:35 175 754 VL3
131 Jānis Tērauds 3:45:46 538 01:17 215 753 VL3
132 Jānis Grāmatnieks 3:18:31 612 02:00 139 751 VL2
133 Anrijs Hodžajevs 1:49:04 528 01:15 222 750 VB2
134 Atis Krūmiņš 1:37:21 592 01:46 156 748 VB2
135 Jānis Zariņš 3:23:16 597 01:50 150 747 VL2
136 Imants Kaldre 1:39:45 577 01:38 169 746 VB2
137 Roberts Drāke 3:18:35 611 02:05 133 744 VL4
138 Māris Pilmanis 1:39:22 580 01:41 164 744 VB3
139 Rihards Čaiba 1:42:46 560 01:31 183 743 VBJ
140 Mareks Tumašs 3:33:39 568 01:35 175 743 VL2
141 Kaspars Pīlādzis 3:21:32 602 01:57 141 743 VL2
142 Juris Redisons 1:42:32 562 01:33 177 739 VB2
143 Edijs Reimanis 1:40:09 575 01:42 162 737 VB2
144 Māris Punenovs 3:22:24 600 02:01 137 737 VL3
145 Alexey Azizov 3:21:16 603 02:04 134 737 VL2
146 Matīss Rozītis 2:11:59 436 00:55 300 736 VB2
147 Oliver Kask 3:14:28 624 02:34 108 732 VLJ
148 Andris Limanāns 3:24:20 594 02:01 138 732 VL2
149 Renārss Lūsis 3:47:36 533 01:24 198 731 VL2
150 Aldis Rocēns 3:34:43 565 01:40 166 731 VL3
151 Vairis Krauklis 3:28:46 582 01:53 147 729 VL4
152 Ivars Borisovs 3:25:23 591 02:00 138 729 VL2
153 Sandis Radziņš 3:24:53 593 02:03 135 728 VLJ
154 Gvido Borovskis 3:30:21 577 01:52 148 725 VL2
155 Oskars Martuzāns 3:23:38 596 02:09 128 724 VL2
156 Jānis Bormeisters 3:39:50 552 01:37 171 723 VL2
157 Jānis Kalniņš 3:21:44 602 02:17 121 723 VL2
158 Edgars Kuģenieks 3:30:57 575 01:57 142 717 VL2
159 Dainis Barsukovs 3:33:39 568 01:53 146 714 VL2
160 Guntis Kārkliņš 1:44:55 549 01:43 160 709 VB2
161 Jānis Bidiņš 3:24:54 592 02:22 117 709 VL2
162 Zigmunds Zauls 1:44:15 552 01:47 155 707 VB2
163 Raivo Amoliņš 3:29:00 581 02:13 125 706 VL2
164 Artūrs Ketlers 4:09:15 487 01:16 219 706 VLJ
165 Arturs Kāpiņš 3:42:32 546 01:43 160 706 VL3
166 Denis Aļeksejevs 3:49:04 530 01:35 175 705 VL2
167 Aivars Veiss 3:35:40 563 02:00 138 701 VL4
168 Māris Sardiko 1:49:22 527 01:36 173 700 VBJ
169 Edgars Ābelītis 3:40:14 551 01:53 146 697 VL2
170 Mārtiņš Dīcis 3:31:39 574 02:15 123 697 VL2
171 Jurģis Urtāns 3:36:59 559 02:00 138 697 VL2
172 Tālis Paeglis 3:45:43 538 01:46 157 695 VL2
173 Haralds Krievs 3:49:03 530 01:41 164 694 VL3
174 Mārtiņš Galvanovskis 3:48:39 531 01:42 163 694 VL2
175 Didzis Čonka 3:55:51 515 01:33 179 694 VL3
176 Einārs Stavro 3:49:13 530 01:41 164 694 VL2
177 Armands Lunts 3:29:18 580 02:33 109 689 VL3
178 Modris Liepiņš 3:34:22 566 02:18 121 687 VL3
179 Gundars Pētersons 1:49:54 524 01:43 162 686 VB3
180 Artis Rudzītis 1:48:49 529 01:47 155 684 VB2
181 Māris Skuja 3:39:49 552 02:06 132 684 VL2
182 Arnis Atteka 3:52:17 523 01:43 160 683 VL2
183 Viesturs Šlosbergs 1:46:55 539 01:56 143 682 VB2
184 Laimonis Skadiņš 1:49:24 526 01:46 156 682 VB3
185 Armands Klotiņš 3:51:32 524 01:46 157 681 VL3
186 Janis Laursons 3:58:27 509 01:38 170 679 VLJ
187 Sergejs Savrinovičs 1:56:02 496 01:32 181 677 VB2
188 Aivis Neimanis 1:56:11 496 01:32 180 676 VB3
189 Ģirts Goško 3:33:07 570 02:42 103 673 VL2
190 Agnis Bērziņš 2:06:41 455 01:16 218 673 VB2
191 Didzis Pētersons 2:04:37 462 01:19 210 672 VB3
192 Svajunas Sukackas 1:56:13 496 01:34 176 672 VB2
193 Edgars Porciks 4:35:00 441 01:12 230 671 VL2
194 Miks Užulis 3:51:06 525 01:55 144 669 VL2
195 Edgars Lapiņš 3:39:50 552 02:23 116 668 VL2
196 Mārtiņš Andersons 1:57:14 491 01:35 175 666 VB2
197 Normunds Kārkliņš 4:01:03 504 01:45 158 662 VL3
198 Pēteris Kaļiņins 1:51:25 517 01:55 144 661 VB2
199 Mārcis Smalkais 1:58:45 485 01:35 175 660 VBJ
200 Uldis Zīle 4:03:11 499 01:44 160 659 VL3
201 Armands Sudrabs 1:55:31 499 01:45 157 656 VB2
202 Normunds Līdums 1:59:21 483 01:36 173 656 VB3
203 Rinalds Gronskis 1:58:32 486 01:38 170 656 VB3
204 Ģirts Vēsma 3:48:34 531 02:15 123 654 VL4
205 Imants Lipskis 3:50:33 527 02:13 125 652 VL3
206 Aivis Štemmers 2:05:53 457 01:26 193 650 VB2
207 Jānis Vērdiņš 2:13:38 431 01:15 219 650 VB2
208 Fadejs Precinieks 1:54:21 504 01:55 144 648 VB2
209 Gints Ošiņš 1:59:11 483 01:42 162 645 VB3
210 Kristaps Pilskalns 1:55:53 497 01:53 147 644 VB2
211 Vladimirs Muravskis 3:54:02 519 02:12 125 644 VL2
212 Renārs Pūce 2:02:55 469 01:35 174 643 VB2
213 Dmitrijs Ruskovs 2:10:07 443 01:24 198 641 VB2
214 Ainars Zēbergs 3:55:34 515 02:13 125 640 VL3
215 Rodrigo Treijers 3:54:29 518 02:19 120 638 VL2
216 Kaspars Aksenoks 1:57:43 489 01:51 149 638 VB3
217 Mārtiņš Gūtmanis 2:10:19 442 01:25 195 637 VB2
218 Andris Zandersons 1:58:37 485 01:50 150 635 VB3
219 Eduards Mozulis 1:53:07 509 02:11 126 635 VBJ
220 Mārtiņš Aleksejevs 3:50:09 527 02:35 107 634 VLJ
221 Juris Trofimenko 3:58:47 508 02:14 124 632 VL2
222 Mārtiņš Pētersons 1:59:02 484 01:53 147 631 VB2
223 Edgars Markševics 4:04:21 497 02:04 134 631 VL2
224 Juris Jevsins 4:07:49 490 01:57 141 631 VL3
225 Kaspars Štromanis 1:58:23 486 01:55 144 630 VB2
226 Māris Čivčišs 3:57:29 511 02:20 118 629 VL2
227 Andris Prindulis 1:52:44 511 02:22 117 628 VB2
228 Māris Freimanis 1:56:48 493 02:03 135 628 VB2
229 Toms Komass 2:08:49 447 01:32 180 627 VB2
230 Antons Kranga 3:52:54 521 02:39 105 626 VL2
231 Juris Zariņš 2:02:56 468 01:46 157 625 VB3
232 Normunds Zauls 1:59:37 481 01:57 142 623 VB3
233 Zigmārs Zučiks 3:50:50 526 02:57 94 620 VL2
234 Edgars Puriņš 2:02:04 472 01:55 145 617 VB3
235 Jānis Avens 3:56:59 512 02:40 103 615 VL3
236 Andrejs Sladkovs 1:58:13 487 02:10 127 614 VB3
237 Edgars Vanters 3:56:44 513 02:46 100 613 VL2
238 Jānis Pūgulis 2:32:04 379 01:11 232 611 VBJ
239 Martiny Root 2:02:20 471 01:59 140 611 VB3
240 Vitālijs Jakovļevs 3:56:47 513 02:52 97 610 VL2
241 Kaspars Bāliņš 3:59:23 507 02:41 103 610 VL3
242 Māris Petrovs 2:18:45 415 01:26 193 608 VBJ
243 Juris Batars 4:03:48 498 02:33 109 607 VL4
244 Viesturs Dzirkalis 2:10:41 441 01:41 164 605 VB3
245 Ģirts Bulāns 2:13:42 431 01:36 173 604 VB2
246 Kristaps Skujiņš 2:11:32 438 01:40 166 604 VB2
247 Gints Kuzņecovs 4:01:26 503 02:44 101 604 VL3
248 Lauris Zilveris 2:06:42 455 01:53 146 601 VB2
249 Elvijs Dudko 2:05:14 460 02:01 137 597 VB2
250 Raimonds Meija 2:36:34 368 01:12 229 597 VB2
251 Toms Bobrovskis 1:57:59 488 02:37 106 594 VB2
252 Imants Ločmelis 4:24:22 459 02:03 135 594 VL4
253 Rihards Bergs 2:08:19 449 01:56 144 593 VB2
254 Jānis Kesteris 4:08:45 488 02:40 104 592 VL2
255 Ainārs Elksnis 2:00:37 477 02:24 115 592 VB2
256 Raitis Bratka 2:05:47 458 02:05 133 591 VB2
257 Juris Līpacis 2:02:57 468 02:17 121 589 VB3
258 Aldis Bušs 2:08:48 447 02:00 138 585 VB2
259 Alvis Cimža 2:15:24 425 01:47 155 580 VBJ
260 Sandis Krutovs 2:14:14 429 01:51 150 579 VB2
261 Aleksandrs Dorogušs 2:18:45 415 01:41 164 579 VB2
262 Kaspars Prauliņš 4:14:07 478 02:47 99 577 VL2
263 Andris Krūklis 2:06:39 455 02:18 120 575 VB2
264 Artūrs Soročenkovs 2:08:22 449 02:12 126 575 VB2
265 Guntis Strautiņš 2:06:47 454 02:17 121 575 VBJ
266 Māris Dazarts 2:09:21 445 02:08 129 574 VB2
267 Jānis Kopmanis 2:08:04 450 02:15 123 573 VB3
268 Andrejs Senkans 2:08:35 448 02:14 124 572 VB2
269 Agris Bombiza 2:19:35 413 01:45 159 572 VB2
270 Artūrs Rundzāns 2:05:43 458 02:28 112 570 VB2
271 Toms Gruziņš 2:23:05 402 01:39 167 569 VB2
272 Rihards Akimovs 2:09:54 443 02:13 125 568 VB2
273 Ivars Seiksts 2:08:46 447 02:21 118 565 VB2
274 Kārlis Cinis 2:06:37 455 02:32 109 564 VB2
275 Roberts Neilands 2:14:22 429 02:03 135 564 VB2
276 Erlens Grunckis 2:07:42 451 02:30 110 561 VB3
277 Kārlis Spāde 2:15:00 427 02:04 134 561 VB2
278 Ēriks Piņķis 2:08:16 449 02:32 109 558 VB3
279 Voldemārs Surgunts 2:13:54 430 02:11 127 557 VB4
280 Renars Vate 2:20:59 408 01:51 149 557 VB2
281 Eduards Bura 2:12:31 435 02:18 120 555 VB3
282 Nauris Zariņš 2:09:04 446 02:32 109 555 VB2
283 Gļebs Fiļipovs 2:10:35 441 02:29 111 552 VB2
284 Jānis Liepa 2:11:28 438 02:34 108 546 VB2
285 Arnis Pokšāns 2:19:51 412 02:05 133 545 VB3
286 Rinalds Zeltiņš 2:19:38 412 02:09 129 541 VB3
287 Kaspars Kalniņš 2:17:46 418 02:16 122 540 VB3
288 Gints Buraks 2:35:36 370 01:38 169 539 VB2
289 Agnis Mūrnieks 2:17:39 418 02:19 120 538 VB2
290 Jānis Tenbergs 2:33:11 376 01:43 162 538 VB2
291 Valters Bruss 2:22:42 404 02:05 133 537 VB3
292 Konstantīns Vasiļjevs 2:30:29 383 01:49 152 535 VB2
293 Michael Bondovski 2:11:20 438 02:54 95 533 VB2
294 Juris Rocēns 2:27:26 391 01:58 141 532 VB3
295 Uģis Romanovskis 2:32:05 379 01:49 152 531 VB2
296 Ojārs Lagzdiņš 2:32:12 378 01:50 151 529 VB3
297 Normunds Grava 2:26:04 394 02:04 134 528 VB3
298 Ivans Mihailovs 2:22:51 403 02:14 123 526 VB2
299 Gatis Šīmanis 2:18:24 416 02:33 108 524 VB2
300 Toms Pastars 2:27:22 391 02:05 133 524 VB2
301 Aivars Bergmanis 2:18:26 416 02:39 105 521 VB3
302 Mārtiņš Puriņš 2:34:34 373 01:52 148 521 VB2
303 Jānis Busenbergs 2:20:44 409 02:30 111 520 VB4
304 Inārs Siņicins 2:20:54 409 02:30 110 519 VB4
305 Miks Vilsons 2:18:52 415 02:42 103 518 VB3
306 Jānis Spirģis 2:19:21 413 02:40 104 517 VB2
307 Ivars Dzērve 2:20:54 409 02:36 107 516 VB3
308 Dainis Driņķis 2:20:08 411 02:39 104 515 VB3
309 Oskars Andersons 2:24:23 399 02:25 115 514 VB3
310 Normunds Patmalnieks 2:22:18 405 02:34 108 513 VB3
311 Cedric Latessa 2:18:29 416 02:51 97 513 VB2
312 Pavels Kirilovskis 2:21:58 406 02:41 103 509 VB3
313 Mareks Bērziņš 3:02:33 315 01:26 193 508 VB2
314 Mairis Levans 2:24:31 398 02:34 108 506 VB3
315 Jānis Lūsis 2:32:04 379 02:14 124 503 VBJ
316 Uldis Arbidāns 2:26:19 394 02:43 102 496 VB3
317 Edgars Baltiņš 2:25:59 394 02:44 101 495 VB3
318 Mārtiņš Zeipe 2:29:09 386 02:36 107 493 VB2
319 Marts Kalniņš 2:31:32 380 02:29 112 492 VB3
320 Jānis Eimuss 2:28:10 389 02:47 99 488 VB3
321 Signis Vāvere 2:46:01 347 01:58 140 487 VB2
322 Kaspars Purmalietis 2:31:52 379 02:37 106 485 VB2
323 Gatis Litvins 2:31:14 381 02:40 104 485 VB2
324 Valdis Rozentāls 2:35:26 370 02:26 114 484 VB3
325 Kaspars Jasinkevičs 2:27:44 390 03:04 90 480 VB3
326 Artūrs Sņegovičs 2:32:28 378 02:53 96 474 VB2
327 Agris Meilerts 2:35:09 371 02:44 101 472 VB3
328 Dzintars Laganovskis 2:33:13 376 02:55 95 471 VB3
329 Mārcis Janušs 2:32:00 379 03:11 87 466 VB3
330 Viesturs Vucāns 2:40:49 358 02:39 105 463 VB2
331 Kaspars Ofkants 2:37:29 366 03:05 90 456 VB2
332 Valdis Sirsniņš 2:44:58 349 02:40 104 453 VB4
333 Māris Vīlips 3:01:25 317 02:25 114 431 VB3
334 Armands Zvejnieks 3:22:18 285 01:58 140 425 VB2
335 Vladimirs Tiscenko 2:55:44 328 02:59 93 421 VB2
336 Dāvis Sosārs 3:22:07 285 02:04 133 418 VB2
337 Ivars Radovičs DNF 0 00:00 0 0 VB2
338 Kristaps Poddubnijs DNF 0 00:00 0 0 VBJ
339 Jānis Pūgulis DSQ 0 00:00 0 0 VLJ
ĀŽU KALNA iegūtie PUNKTI
Sievietes
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Ilona Marhele 2:27:01 1000 01:10 300 1300 SL2
2 Laura Čakle 2:40:58 913 01:19 266 1179 SL2
3 Irīna Štūla-Pankoka 2:44:00 896 01:16 276 1172 SL2
4 Karīna Helmane-Soročenkova 2:47:54 876 01:27 242 1118 SL2
5 Marta Zumberga 3:12:54 762 01:16 278 1040 SL2
6 Viviana Kirilova 2:55:23 838 01:47 197 1035 SL2
7 Evija Vate 3:11:57 766 01:19 267 1033 SL2
8 Kristīne Kuzņecova 2:55:35 837 02:02 173 1010 SL2
9 Gunta Amoliņa 3:10:04 774 01:42 207 981 SL2
10 Ludmila Joce 3:22:10 727 01:37 218 945 SL3
11 Iveta Pūpola 1:43:40 719 01:37 218 937 SB3
12 Evita Zariņa 3:21:12 731 01:52 189 920 SL2
13 Klinta Lauska 1:39:25 750 02:05 169 919 SBJ
14 Sigita Vāce 3:28:09 706 01:46 200 906 SL2
15 Liene Štalte 1:51:39 668 01:29 236 904 SB2
16 Linda Katlapa 1:47:09 696 01:44 203 899 SB2
17 Kaidi-Keir Kukk 3:14:04 758 02:32 139 897 SLJ
18 Agnese Kalniņa 3:25:17 716 01:58 179 895 SL2
19 Rasa Grāvīte 3:16:15 749 02:33 139 888 SLJ
20 Maija Pūpola 3:19:57 735 02:22 149 884 SL3
21 Laura Stūrīte 3:37:45 675 01:45 201 876 SL2
22 Dace Banga 1:44:43 712 02:10 162 874 SB2
23 Māra Braslava 3:26:35 712 02:18 153 865 SLJ
24 Līga Vībure 3:42:17 661 01:44 203 864 SL2
25 Ieva Zirne 3:33:47 688 02:00 176 864 SL2
26 Ieva Mauliņa 1:49:03 684 02:00 177 861 SB2
27 Elīna Rozīte 3:33:22 689 02:10 163 852 SL2
28 Dace Āboliņa 1:53:57 654 01:52 189 843 SB2
29 Terēze Peniķe 3:49:04 642 01:46 199 841 SLJ
30 Laura Lapiņa 1:49:39 680 02:12 161 841 SB3
31 Evija Melberga 2:13:41 558 01:15 282 840 SBJ
32 Ieva Poriņa 3:34:13 686 02:19 153 839 SL2
33 Aija Rulle 3:46:28 649 01:57 181 830 SL2
34 Ilze Cahrausa 1:56:02 643 01:53 187 830 SB2
35 Ieva Krūmiņa 1:57:38 634 01:49 194 828 SB2
36 Vita Zeltzaķe 3:57:03 620 01:42 207 827 SL2
37 Guna Meistere 1:55:22 646 02:05 170 816 SB2
38 Džanita Freija 1:59:11 626 01:57 180 806 SB3
39 Līga Līce 3:39:27 670 02:47 127 797 SL3
40 Evija Gūtmane 2:06:59 587 01:46 200 787 SB2
41 Alise Vītola 3:49:13 641 02:34 137 778 SL2
42 Linda Boldāne 1:59:15 625 02:18 153 778 SBJ
43 Zane Tilta 2:02:40 608 02:06 168 776 SB2
44 Inta Zīriuse 4:34:25 536 01:31 232 768 SL2
45 Baiba Rituma 2:15:38 550 01:38 215 765 SB2
46 Solveiga Tīsa 3:55:31 624 02:34 138 762 SL2
47 Aija Kandele 3:55:30 624 02:36 136 760 SL2
48 Simona Radoviča 2:08:08 582 01:59 177 759 SB2
49 Lita Dzelme 1:59:05 626 02:40 132 758 SB3
50 Anita Āboltiņa 2:07:48 583 02:04 171 754 SB2
51 Laila Ceika 2:06:25 590 02:09 164 754 SB4
52 Guna Kudrjavceva 2:02:17 610 02:33 138 748 SB2
53 Madara Šneidere 2:13:46 557 01:51 190 747 SB2
54 Līga Rukšāne 3:57:17 620 02:52 123 743 SL2
55 Zane Karpenko 4:01:13 609 02:42 131 740 SL2
56 Ilze Boldāne 2:06:37 589 02:20 151 740 SB3
57 Vivita Ruņģe 4:05:21 599 02:33 138 737 SL3
58 Māra Lākute 2:17:52 541 01:49 194 735 SB2
59 Darja Damroze 4:09:46 589 02:28 143 732 SL2
60 Aija Melezere 4:04:49 601 02:46 127 728 SL2
61 Zelma Preciniece 2:10:30 571 02:23 148 719 SB2
62 Inta Cīmure 2:21:25 527 01:52 190 717 SB2
63 Krista Kuzņecova 2:13:47 557 02:13 159 716 SBJ
64 Alīna Rence 2:14:06 556 02:16 156 712 SB2
65 Svetlana Puce 2:15:38 550 02:11 162 712 SB3
66 Evita Rudzīte 2:14:38 554 02:14 158 712 SBJ
67 Linda Beldava 2:09:53 574 02:36 136 710 SB2
68 Agnese Zārdiņa 2:15:36 550 02:14 158 708 SB2
69 Baiba Gabrāne 2:12:32 563 02:27 144 707 SB2
70 Sintija Arbidāne 2:12:32 563 02:30 141 704 SB2
71 Inguna Naika 2:11:15 568 02:36 135 703 SB3
72 Laura Ferrera 2:13:04 560 02:28 143 703 SB2
73 Baiba Litvina 2:18:07 540 02:10 162 702 SB2
74 Vita Grahovska 2:23:41 519 01:56 182 701 SB2
75 Agnese Meikšāne 4:37:00 531 02:04 170 701 SL2
76 Jekaterina Dmitrijeva 2:15:31 550 02:21 150 700 SB2
77 Evija Kirtovska 2:12:41 562 02:39 134 696 SB3
78 Sanita Ivanova 2:14:57 553 02:32 140 693 SB2
79 Ieva Tāle 2:15:03 552 02:32 139 691 SB2
80 Ilze Rāta 4:30:23 544 02:28 143 687 SL3
81 Kristīne Gržibovska 4:16:26 573 03:13 110 683 SLJ
82 Dalībniece Nr1081 2:21:17 528 02:18 153 681 SB2
83 Zane Grīnšteina 2:17:17 543 02:38 134 677 SB2
84 Agnese Bahmane 4:22:19 560 03:03 116 676 SL2
85 Jana Kalnāre 2:18:35 538 02:34 138 676 SB2
86 Ieva Ozoliņa 4:22:19 560 03:04 115 675 SL2
87 Evija Freimane 2:20:41 530 02:30 141 671 SB2
88 Kristīne Ketova 2:27:10 507 02:09 164 671 SBJ
89 Ērika Urtāne 2:24:23 516 02:18 154 670 SB2
90 Anete Erta 2:20:55 529 02:30 141 670 SBJ
91 Laura Šterna 2:22:24 524 02:26 145 669 SB2
92 Lāsma Āboliņa 4:31:23 542 02:48 126 668 SL3
93 Laura Lasmane 2:29:01 500 02:07 167 667 SB2
94 Inese Lagzdiņa 2:24:30 516 02:21 150 666 SB2
95 Indra Štalte 2:29:54 497 02:08 165 662 SB4
96 Erin Rogers 2:22:24 524 02:34 137 661 SB2
97 Alla Radžabova-Cinovska 2:22:02 525 02:37 135 660 SB3
98 Liene Bikše 2:35:53 478 01:58 180 658 SB2
99 Agnese Vēze 4:33:25 538 03:00 118 656 SL2
100 Ilze Stundiņa 4:27:53 549 03:19 106 655 SL2
101 Kristīne Sekace 2:20:54 529 02:49 125 654 SB2
102 Dace Ūsele 2:23:55 518 02:39 133 651 SB2
103 Līga Ganiņa 2:29:36 498 02:21 150 648 SB2
104 Santa Birģele 2:24:29 516 02:41 131 647 SBJ
105 Daina Drozdova 2:24:55 515 02:41 132 647 SB2
106 Kristīne Balode 2:26:21 509 02:40 133 642 SB2
107 Evija Šveca 2:24:42 515 02:52 123 638 SB3
108 Līva Asere 2:37:04 475 02:10 163 638 SBJ
109 Inga Mauliņa 2:30:00 497 02:30 141 638 SB2
110 Karlīna Skrastiņa 2:23:05 521 03:02 116 637 SB2
111 Dārta Indriksone 2:24:01 518 03:05 114 632 SB2
112 Rigonda Nudiena 2:29:08 500 02:44 129 629 SB2
113 Elīna Petrovska 2:28:07 503 02:50 124 627 SB2
114 Liene Roopa 2:39:32 467 02:13 159 626 SBJ
115 Dace Tenberga 2:33:11 487 02:49 126 613 SB2
116 Elita Ozoliņa 2:31:25 492 02:58 119 611 SB3
117 Kristīne Škapare 2:36:35 476 02:39 133 609 SB2
118 Ineta Siliņa 2:32:10 490 03:00 117 607 SB3
119 Ļuba Tihomirova 2:32:04 490 03:01 117 607 SBJ
120 Sandra Rocēna 2:41:47 461 02:27 145 606 SB3
121 Laura Vijgrieze 2:30:38 495 03:11 111 606 SB2
122 Evita Ozola 2:46:35 448 02:18 154 602 SB2
123 Līva Poriete 2:37:59 472 02:43 130 602 SBJ
124 Agnese Fogele 2:32:43 488 03:12 110 598 SB2
125 Randa Misāne 2:33:51 485 03:10 111 596 SB2
126 Santa Roze 2:37:54 472 02:55 121 593 SB3
127 Dace Baumane 2:45:29 451 02:37 135 586 SB2
128 Sandra Segliņa 2:42:49 458 02:47 127 585 SB2
129 Iveta Radiņa-Liepkaula 5:19:55 460 03:02 116 576 SL3
130 Gaida Ķerve 2:50:31 437 02:32 139 576 SB4
131 Madara Mačiņa 2:40:56 463 03:09 112 575 SBJ
132 Dace Stīpniece 2:49:25 440 02:37 135 575 SB2
133 Zane Zamarina 2:42:24 459 03:04 115 574 SB2
134 Marta Tamane 2:41:50 461 03:13 110 571 SBJ
135 Alise Pokšāne 2:41:13 462 03:16 108 570 SBJ
136 Iveta Kudrjavceva 2:44:36 453 03:07 113 566 SB4
137 Aija Andersone 2:47:29 445 02:59 118 563 SB2
138 Laima Baltiņa 2:47:01 446 03:01 117 563 SBJ
139 Linda Freidenfelde 2:55:51 424 02:40 132 556 SB2
140 Linda Vildava 2:47:26 445 03:20 106 551 SBJ
141 Daiga Piebalga 2:48:25 443 03:18 107 550 SB3
142 Ilze Tereško 2:52:40 432 03:02 117 549 SB3
143 Antra Lukševica 2:54:17 428 02:57 120 548 SB2
144 Zane Vanaga 2:53:44 429 02:58 119 548 SB2
145 Anastasiya Panasyuk 2:57:21 420 02:48 126 546 SBJ
146 Dace Rezevska 2:32:10 490 06:26 55 545 SB3
147 Santa Tinkusa 2:55:15 425 03:06 114 539 SB2
148 May-Lisbeth-Solheim Hansen 2:53:17 430 03:23 104 534 SB3
149 Benita Ločmele 3:01:58 410 02:53 122 532 SB4
150 Gunta Važa 2:58:09 419 03:11 111 530 SB3
151 Sabīne Bunere 2:59:14 416 03:06 114 530 SBJ
152 Indra Zilgalve 3:02:03 410 02:58 119 529 SB2
153 Līga Hartpenga 2:54:37 427 03:32 100 527 SB2
154 Madara Zemarāja 2:58:34 418 03:14 109 527 SB2
155 Aira Loite 3:04:04 405 03:02 116 521 SB3
156 Līva Grahoļska 3:05:12 403 03:06 114 517 SB2
157 Inta Amoliņa 3:03:31 406 03:20 106 512 SB4
158 Inese Ozola 3:04:29 404 03:42 96 500 SB2
159 Liene Beriņa 3:04:11 405 03:50 92 497 SB2
160 Aija Orniņa 3:26:18 361 02:54 121 482 SB3
161 Lauma Uzija 3:09:59 392 04:06 86 478 SB2
162 Indra Manfelde 3:25:34 363 03:21 105 468 SB2
163 Eva Puriņa 3:24:23 365 03:30 101 466 SB2
164 Dace Goško 4:40:58 265 03:04 115 380 SB2
KOPVĒRTĒJUMS
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Kristaps Bērziņš 1249 1286 1258 3793
2 Kristaps Kaimiņš 1148 1264 1244 1186 1212 3720
3 Gints Lūsis 1193 1241 1209 1254 3704
4 Anatolijs Macuks 1083 1248 1223 1194 1204 3675
5 Andris Ronimoiss 1146 1240 1166 1077 3552
6 Uldis Klepers 1237 1130 1164 3531
7 Kārlis Vanags 1102 1145 1144 1137 3426
8 Mārtiņš Puriņš 1137 1126 1095 972 1050 3358
9 Mārtiņš Auziņš 886 1127 1038 1098 1053 3278
10 Kristaps Epners 952 1093 957 1047 1058 3198
11 Juris Damškalns 1035 969 1027 1099 1056 3190
12 Kristaps Broks 1085 1048 1048 994 3181
13 Kristaps Magone 973 1080 1035 994 3109
14 Nikolajs Saulītis 955 1102 1010 949 3067
15 Andris Jubelis 1033 1042 986 3061
16 Āris Kundziņš 943 985 996 1037 3018
17 Atis Caune 981 1055 891 741 964 3000
18 Vents Lupkins 977 1035 966 971 2983
19 Aigars Lūsis 1038 917 1005 935 2978
20 Juris Šehtels 975 945 985 1014 2974
21 Uldis Kļaviņš 1050 908 981 923 2954
22 Didzis Glušņevs 941 1001 968 803 979 2948
23 Rihards Volfs 840 989 888 973 978 2940
24 Valdis Tilts 1039 930 941 937 2917
25 Andis Rumbenieks 978 988 948 2914
26 Dainis Limanāns 1026 915 929 947 2902
27 Māris Pankoks 884 985 925 943 967 2895
28 Jānis Actiņš 1040 865 969 2874
29 Aino Gošs 950 971 882 941 920 2862
30 Kaspars Adijāns 814 961 909 928 965 2854
31 Nikolajs Lucāns 1024 907 920 2851
32 Dzintars Rērihs 921 967 963 849 908 2851
33 Mārtiņš Plaudis 994 914 849 739 935 2843
34 Jānis Kūms 937 944 941 2822
35 Arvis Stivriņš 899 906 990 2795
36 Mārtiņš Niklass 863 993 858 926 2782
37 Dmitrijs Blatovs 881 933 933 910 859 2776
38 Hugo Jakobi 958 900 911 2769
39 Juris Gudēvics-Liepiņš 905 965 892 2762
40 Māris Ūselis 663 892 773 957 907 2756
41 Ivans Oļeičenko 926 962 788 853 2741
42 Gatis Kveders 920 903 803 917 2740
43 Ainārs Gudēvics 868 935 894 904 2733
44 Edgars Rencis 895 918 809 917 876 2730
45 Aivis Vaļulis 873 906 911 908 2725
46 Aigars Bundzinieks 829 969 922 2720
47 Aigars Dudelis 926 880 905 2711
48 Mārcis Bokmanis 829 682 876 990 2695
49 Uģis Karasevs 849 881 912 901 2694
50 Guntis Vijgriezis 913 902 790 875 777 2690
51 Anrijs Tērauds 837 965 817 784 886 2688
52 Edgars Balodis 864 967 841 2672
53 Sandis Rudzītis 894 909 689 845 801 2648
54 Ingus Šalms 851 810 864 918 866 2648
55 Aigars Čeksters 860 969 809 2638
56 Mārcis Standzenieks 832 937 856 2625
57 Ivo Ielītis 858 877 870 876 2623
58 Ainārs Kumpiņš 863 916 808 804 842 2621
59 Igor Shutov 853 931 832 2616
60 Arvīds Germovs 798 964 793 827 812 2603
61 Ivo Levāns 800 880 858 863 2601
62 Vitālijs Muzika 871 914 790 808 2593
63 Andris Bāliņš 813 848 890 850 829 2588
64 Andris Ludriks 804 859 720 851 874 2584
65 Viesturs Zimackis 807 869 905 2581
66 Mārtiņš Fārenhorsts 823 730 841 916 2580
67 Lauris Repša 824 855 813 895 816 2574
68 Raimonds Ozoliņš 758 894 916 2568
69 Māris Bisenieks 861 827 826 868 818 2556
70 Rainers Meiers 852 899 805 776 804 2556
71 Arnis Ābelīte 791 933 830 2554
72 Uldis Pormeisters 820 845 788 826 879 2550
73 Kristaps Starts 771 924 591 838 2533
74 Artis Pūcītis 744 837 747 768 913 2518
75 Ritvars Gedrovičs 810 866 840 798 776 2516
76 Agris Liepa 800 716 839 874 2513
77 Andris Baranovskis 750 784 676 700 975 2509
78 Jānis Važņevičs 855 857 796 2508
79 Juris Čerņadjevs 789 877 799 824 2500
80 Jānis Ķemers 822 848 798 820 2490
81 Andris Limanāns 906 767 805 750 732 2478
82 Gvido Borovskis 864 800 803 725 2467
83 Roberts Ivzāns 808 801 822 758 834 2464
84 Andris Jansons 732 846 792 811 2449
85 Aigars Gedroics 855 753 838 2446
86 Edgars Ezers 760 855 827 2442
87 Edgars Peičs 752 852 830 2434
88 Jānis Kokins 839 795 711 793 2427
89 Edgars Porciks 815 892 719 671 2426
90 Didzis Raits 654 773 612 845 803 2421
91 Dzintars Dūdiņš 761 849 680 753 807 2417
92 Oskars Geide 838 794 781 2413
93 Kaspars Pīlādzis 726 906 761 743 2410
94 Ainārs Arnicāns 612 827 684 780 803 2410
95 Arno Šķipars 811 751 806 792 2409
96 Edijs Šadauskis 923 580 896 2399
97 Mareks Tumašs 808 801 789 743 2398
98 Krišjānis Neijs 705 748 721 850 793 2391
99 Kaspars Laizāns 746 870 775 2391
100 Miks Pētersons 781 763 795 813 2389
101 Ainārs Grīnvalds 710 870 756 759 2385
102 Dzintars Petrovs 588 819 713 799 759 2377
103 Rolands Briņķis 674 868 827 2369
104 Edgars Bukšs 887 724 758 2369
105 Artūrs Ketlers 810 741 785 771 706 2366
106 Andris Drešmanis 722 842 707 762 759 2363
107 Anrijs Hodžajevs 668 806 714 805 750 2361
108 Igors Seņko 706 828 719 762 766 2356
109 Juris Redisons 700 778 762 812 739 2352
110 Ilmars Knipšis 758 756 767 822 2347
111 Aigars Beks 772 814 729 759 2345
112 Klāvs Zārdiņš 662 844 641 837 2343
113 Ziedonis Tabūns 726 827 751 764 2342
114 Aleksandrs Judkins 629 771 745 748 821 2340
115 Sandis Kanbergs 659 882 578 678 779 2339
116 Reinis Skorovs 705 836 796 2337
117 Zigmārs Zučiks 895 820 620 2335
118 Valentīns Ščedrovs 664 753 787 792 2332
119 Zigmunds Zauls 797 797 728 738 707 2332
120 Ondrej Fikrle 728 802 767 757 2326
121 Kārlis Kravis 727 725 872 2324
122 Raitis Puriņš 801 724 796 2321
123 Māris Ostelis 870 766 683 653 2319
124 Aigars Kokins 732 745 749 819 2313
125 Armands Lunts 698 815 680 800 689 2313
126 Mārtiņš Galvanovskis 836 779 688 694 2309
127 Laimonis Skadiņš 748 801 752 682 2301
128 Jānis Bormeisters 722 805 715 766 723 2294
129 Māris Videmanis 730 759 684 787 2276
130 Māris Punenovs 770 665 767 737 2274
131 Mārtiņš Pjalkovskis 697 745 828 2270
132 Raitis Maurāns 540 714 769 782 2265
133 Einārs Stavro 599 804 673 766 694 2264
134 Edgars Vanters 919 940 1016 2262
135 Guntis Kārkliņš 722 822 715 709 2259
136 Ģirts Goško 704 858 691 673 673 2253
137 Denis Aļeksejevs 714 832 705 2251
138 Edgars Ābelītis 612 764 685 789 697 2250
139 Kaspars Kārkliņš 557 599 815 835 2249
140 Rihards Čaiba 738 712 764 743 2245
141 Dzintars Lūsis 675 703 720 766 755 2241
142 Edijs Reimanis 711 784 737 2232
143 Jānis Tērauds 656 690 610 766 753 2209
144 Mārtiņš Andersons 788 681 731 666 2200
145 Kaspars Vingris 743 772 685 2200
146 Jānis Bidiņš 790 697 709 2196
147 Vladeks Alševskis 750 714 729 2193
148 Andris Pommers 711 674 806 2191
149 Arturas Genys 767 753 668 2188
150 Māris Pilmanis 688 754 744 2186
151 Māris Freimanis 799 757 628 2184
152 Modris Liepiņš 753 743 687 2183
153 Aldis Rocēns 700 669 742 731 2173
154 Pēteris Stepiņš 725 667 778 2170
155 Arturs Kāpiņš 708 614 751 706 2165
156 Arnis Atteka 716 766 683 2165
157 Uldis Kleinbergs 715 734 704 2153
158 Artis Līcītis 754 689 700 2143
159 Māris Sardiko 582 655 678 743 700 2121
160 Māris Skuja 687 746 684 2117
161 Krišjānis Nesenbergs 736 749 608 630 2115
162 Armands Sudrabs 726 681 706 656 2113
163 Toms Vandzbergs 643 759 711 2113
164 Renārs Pūce 588 739 637 730 643 2112
165 Oliver Kask 669 679 696 732 2107
166 Agnis Bērziņš 744 654 649 682 673 2099
167 Toms Kaufmanis 670 701 722 2093
168 Jurģis Urtāns 641 754 567 697 2092
169 Edgars Kuģenieks 743 629 593 717 2089
170 Agnis Frijārs 728 670 689 2087
171 Svajunas Sukackas 677 735 672 2084
172 Jānis Kalniņš 573 771 723 2067
173 Ģirts Bulāns 637 742 682 604 2061
174 Ģirts Vēsma 721 686 654 2061
175 Didzis Pētersons 598 667 709 672 2048
176 Juris Jevsins 726 685 631 2042
177 Gints Freināts 603 665 773 2041
178 Mārcis Jēgers 669 714 656 2039
179 Māris Vīlips 644 725 624 667 431 2036
180 Tālis Paeglis 674 665 659 695 2034
181 Kristaps Pilskalns 669 718 644 2031
182 Rinalds Gronskis 699 675 656 2030
183 Eduards Bura 693 742 591 555 2026
184 Normunds Zauls 632 673 692 656 623 2021
185 Gints Ošiņš 560 682 578 688 645 2015
186 Jānis Tenbergs 663 649 695 538 2007
187 Aivis Štemmers 669 591 688 650 2007
188 Sandis Radziņš 584 693 728 2005
189 Dainis Barsukovs 663 625 714 2002
190 Haralds Krievs 580 725 694 1999
191 Dainis Bautris 637 686 669 1992
192 Rodrigo Treijers 662 626 692 638 1992
193 Uldis Zīle 596 630 697 659 1986
194 Mārtiņš Pētersons 620 670 620 684 631 1985
195 Gatis Lubāns 982 1002 1984
196 Aivars Veiss 549 643 583 639 701 1983
197 Jānis Pūgulis 601 731 650 1982
198 Gatis Pūcītis 1011 969 1980
199 Aivars Mozulis 563 660 754 1977
200 Sergejs Savrinovičs 627 670 677 1974
201 Kristaps Skujiņš 688 681 604 1973
202 Mārtiņš Gūtmanis 648 685 637 1970
203 Dzintars Jaunzems 618 720 627 1965
204 Guntis Ziņģis 648 681 629 1958
205 Kaspars Aksenoks 663 655 638 1956
206 Jānis Kesteris 659 703 592 1954
207 Miks Vilsons 738 689 518 1945
208 Andris Prindulis 595 718 628 1941
209 Māris Petrovs 642 600 691 608 1941
210 Kaspars Štromanis 621 660 651 630 1941
211 Edgars Puriņš 583 658 652 617 1927
212 Juris Zariņš 633 663 622 625 1921
213 Lauris Zilveris 665 652 601 1918
214 Dmitrijs Ruskovs 635 641 635 599 641 1917
215 Dzintars Ruņenieks 709 620 580 1909
216 Kārlis Cinis 615 699 593 564 1907
217 Mārtiņš Malzubris 546 734 627 1907
218 Guntis Strautiņš 558 628 625 641 575 1894
219 Armands Zvejnieks 763 706 425 1894
220 Andris Sprūds 986 905 1891
221 Vitālijs Jakovļevs 614 624 644 610 1882
222 Artūrs Soročenkovs 661 640 575 1876
223 Juris Batars 547 619 648 607 1874
224 Uģis Romanovskis 702 546 625 543 531 1873
225 Juris Līpacis 575 651 588 629 589 1869
226 Uldis Arbidāns 523 690 544 631 496 1865
227 Viesturs Dzirkalis 601 589 653 605 1859
228 Edgars Goba 984 871 1855
229 Eduards Mozulis 567 524 643 635 1845
230 Normunds Kārkliņš 485 570 568 612 662 1844
231 Normunds Grava 608 624 526 610 528 1842
232 Kaspars Kalniņš 657 643 540 1840
233 Konstantīns Vasiļjevs 613 576 614 604 535 1831
234 Mareks Bērziņš 644 576 610 508 1830
235 Matīss Vecvagaris 923 905 1828
236 Nauris Zariņš 610 661 555 1826
237 Imants Ločmelis 605 593 562 623 594 1822
238 Ēriks Piņķis 661 600 558 1819
239 Māris Avotiņš 611 621 584 1816
240 Ivars Seiksts 597 654 565 1816
241 Erlens Grunckis 657 596 561 1814
242 Renars Vate 666 567 557 1790
243 Ilvars Ruņģis 585 623 578 573 1786
244 Toms Pastars 575 679 524 1778
245 Raitis Bērziņš 888 881 1769
246 Egnārs Gudriķis 507 599 571 575 1745
247 Juris Rocēns 549 613 578 532 1740
248 Alvis Cimža 608 544 580 1732
249 Dainis Driņķis 585 609 533 515 1727
250 Jānis Kopmanis 573 570 573 1716
251 Uldis Sedliņš 890 823 1713
252 Gints Buraks 502 544 478 617 539 1700
253 Andis Geste 775 924 1699
254 Ivars Lukaševičs 859 820 1679
255 Ansis Mežulis 818 860 1678
256 Agris Bombiza 510 594 572 1676
257 Jānis Erdmanis 821 846 1667
258 Jānis Dūka 820 837 1657
259 Dzintars Laganovskis 558 603 418 488 471 1649
260 Arnis Mālbergs 753 896 1649
261 Kalvis Alseika 792 850 1642
262 Ivo Lidaks 812 828 1640
263 Uldis Benhens 519 533 583 1635
264 Atis Krūmiņš 876 748 1624
265 Valters Bruss 512 560 537 1609
266 Aigars Aukšmuksts 537 524 547 1608
267 Gatis Litvins 483 561 480 554 485 1600
268 Jānis Šnepste 769 829 1598
269 Armands Alksnis 496 528 567 1591
270 Kaspars Jasinkevičs 509 509 562 480 1580
271 Mārtiņš Puriņš 444 491 497 561 521 1579
272 Jānis Jurševskis 760 816 1576
273 Marts Kalniņš 511 569 492 1572
274 Māris Sumčenko 764 803 1567
275 Viktors Saveļjevs 791 774 1565
276 Konstantīns Smotrovs 784 778 1562
277 Toms Gruziņš 514 476 569 1559
278 Didzis Videmanis 793 761 1554
279 Uģis Holsts 789 765 1554
280 Jānis Spirģis 470 505 480 531 517 1553
281 Arnis Pokšāns 451 554 545 1550
282 Jānis Eimuss 573 486 488 1547
283 Edgars Baltiņš 556 488 495 1539
284 Agris Meilerts 509 552 472 1533
285 Kaspars Vaivods 759 772 1531
286 Andis Leontjevs 767 759 1526
287 Armands Bāris 763 761 1524
288 Gints Bērziņš 752 771 1523
289 Uģis Inka 704 810 1514
290 Imants Kaldre 766 746 1512
291 Matīss Rozītis 775 736 1511
292 Aleksandrs Orlovs 768 733 1501
293 Dainis Mors 490 509 492 1491
294 Jānis Marčinkus 773 704 1477
295 Ēriks Dovnarovičs 717 759 1476
296 Gatis Goba 762 707 1469
297 Ivars Dzērve 514 430 516 1460
298 Valdis Sirsniņš 458 516 486 453 1460
299 Gints Ērmanis 779 677 1456
300 Guntis Dude 706 749