ABAVAS SENLEJAS
STIRNU BUKS

 

SUSURS skrējiena rezultāti
Vieta grupā Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts
Grupa M1
1 Alise Komasa 3062 Freelanceri 00:03:33
2 Veronika Bogdanova 3520 00:03:41
3 Keita Stolere 3066 00:03:54
4 Leila Rava 3089 00:03:55
5 Dārta Šenhofa 3517 00:03:59
6 Sofija Galvanovska 3506 00:04:07
7 Annija Gaļinovska 3119 RUN 4 SUN 00:04:09
8 Agneta Zvejniece 3513 00:04:23
9 Beāte Hertele 3086 00:04:28
10 Alise Kundziņa 3041 EsiAktivs.lv 00:04:29
11 Ance Zālīte 3509 00:04:35
12 Emīlija Klapare 3088 00:04:40
13 Amelija Raga 3070 00:04:42
14 Jana Grava 3073 Minī susuriņš! 00:04:43
15 Agnese Ščepanika 3063 LVM/Mammadaba 00:04:54
16 Elza Radziņa 3022 LMT 00:04:55
17 Luīze Gabriela Butāne 3068 00:05:03
18 Keita Brūvere 3026 Jūrmalas triatlona klubs 00:05:05
19 Alise Spirģe 3055 Engures sportam / Tukums 00:05:06
20 Elīna Liniņa 3524 00:05:06
21 Dinija Kraze 3519 00:05:06
22 Paula Kārkliņa 3039 00:05:18
23 Eva Dorbe 3016 KODO 00:05:21
24 Kate Zariņa 3501 00:05:22
25 Odrija Stolere 3065 00:05:27
26 Kate Balode 3100 Talsu novada sporta skola 00:05:29
27 Katrīna Zvirbule 3023 00:05:35
28 Grēta Pumpure 3108 00:06:06
29 Amanda Tauriņa 3059 00:08:20
30 Sofija Tace 3508 00:08:31
31 Marta Dejus 3053 - DNS
32 Odrija Gudriķe 3085 ASICS DNS
33 Samanta Sirmele 3047 DNS
Grupa M2
1 Viktorija Bogdanova 3521 00:02:41
2 Inguna Sakne 3057 Saknīši 00:02:52
3 Nikola Bunde 3009 Veikals Maratons 00:02:57
4 Anna Goša 3079 MARATONA KLUBS 00:03:02
5 Kjāra Paula Želubovskis 3074 00:03:14
6 Nora Upmane 3537 00:03:16
7 Elīna Biseniece 3095 Purva Bridējs 00:03:26
8 Marta Ancāne 3061 00:03:46
9 Sofija Stolere 3067 00:03:47
10 Grieta Roze 3028 VSK Noskrien/Divplākšņi 00:03:52
11 Emīlija Zvirbule 3024 00:03:52
12 Elīna Redisone 3080 Latvijas valst meži 00:04:03
13 Samanta Gukļivska 3049 00:04:05
14 Alise Saļuka 3069 00:04:11
15 Katrīna Vijgrieze 3025 Saulkrasti 00:04:12
16 Rūta Kirijenko 3006 00:04:35
17 Katerina Zaķe 3048 00:04:51
18 Felicita Ertnere 3528 00:04:58
Grupa M3
1 Izabella Bogdanova 3522 00:04:28
2 Ieva Pūpola 3018 00:04:52
3 Samanta Osiņa 3045 00:04:58
4 Madara Pūpola 3019 00:05:00
5 Nora Veismane 3056 Saknīši 00:05:42
6 Amanda Kundziņa 3040 EsiAktivs.lv 00:05:50
7 Katrīna Rudzīte 3531 00:06:12
8 Anna Bāriņa 3082 00:06:21
9 Kate Freināte 3099 Engures sportam / Engures vsk. 00:06:46
10 Madara Bāriņa 3081 00:06:55
11 Ance Pommere 3012 00:07:10
12 Loreta Kļaviņa 3102 Pati 00:07:18
13 Laura Trofimova 3050 00:07:26
14 Laura Tenberga 3027 Engures sportam 00:07:39
15 Margarita Postevaja 3042 00:08:33
16 Adelija Čebakova 3534 DNS
Grupa Z1
1 Jurģis Freināts 3092 Engures sportam 00:03:34
2 Rūdis Irklis 3008 00:03:40
3 Bruno Svens Zvejnieks 3512 00:03:46
4 Jēkabs Melecis 3084 00:03:49
5 Gustavs Miezītis 3071 00:03:50
6 Ēriks Pommers 3013 Salaspils zīriņi 00:03:51
7 Matīss Malzubris 3503 Zubru Trieciens 00:03:58
8 Everts Precinieks 3017 Liedagi-35 00:04:10
9 Dāvis Megnis 3029 00:04:10
10 Jēkabs Akimovs 3034 Tukuma brāļi 00:04:21
11 Rihards Baltiņš 3523 00:04:26
12 Artūrs Baumanis 3109 Engures sportam 00:04:30
13 Pauls Jēkabsons 3001 00:04:36
14 Gustavs Pastars 3091 00:04:42
15 Kristers Krūmiņš 3010 A2 00:04:43
16 Klāvs Liepiņš 3105 Engures sportam 00:04:43
17 Jānis Lūsis 3032 00:04:46
18 Artūrs Tutāns 3510 00:04:46
19 Jēkabs Ādamsons 3514 00:05:04
20 Aleksis Adumāns 3527 00:05:04
21 Rūdolfs Šenhofs 3516 00:05:15
22 Gusts Redjko 3526 00:05:21
23 Mārtiņš Sviridovs 3111 00:05:30
24 Mārcis Gudēvics 3087 VSK Noskrien 00:05:38
25 Gustavs Akimovs 3036 COK Silva 00:05:43
26 Armands Ābele 3114 00:06:00
27 Henrijs Jansons 3113 00:06:11
28 Ričards Joničenko 3518 00:06:17
29 Aksels Dzērve 3107 00:06:39
30 Jēkabs Malzubris 3502 Zubru Trieciens 00:07:16
31 Kristers Strēlnieks 3078 Tērvete 00:07:16
32 Rainers Vate 3106 00:07:51
33 Gusts Gudēvics 3011 VSK Noskrien 00:08:36
34 Atis Galvanovskis 3505 00:09:48
35 Marsels Akimovs 3033 Tukuma brāļi 00:10:16
36 Edvards Akimovs 3035 COK Silva 00:10:57
37 Lenarts Straume 3037 Dzilnuciems 00:21:19
38 Georgs Akimovs 3120 Tukuma brāļi DNF
39 Rihards Šenfelds 3093 DNS
40 Uvis Čilipāns 3103 Brīvsolis DNS
41 Francis Brauners 3064 LVM/Mammadaba DNS
Grupa Z2
1 Rauls Sakne 3058 Saknīši 00:02:45
2 Mārtiņš Skrastiņš 3115 00:02:48
3 Krists Pļaviņš 3529 00:03:05
4 Rodrigo Liniņš 3525 00:03:07
5 Alens Zvirbulis 3020 Zvirbuļi 00:03:09
6 Valters Pūcītis 3117 00:03:11
7 Dāvis Bautris 3094 TavamSportam.lv 00:03:23
8 Sandis Vīburs 3002 00:03:24
9 Mikus Putniņš 3515 00:03:24
10 Aleksis Freidenfelds 3110 00:03:31
11 Aksels Veģeris 3511 00:03:33
12 Mārtiņš Voino 3076 00:03:37
13 Ričards Grava 3072 Minī susuriņš! 00:03:42
14 Rihards Zebuliņš 3090 00:03:46
15 Roberts Skuja 3504 00:03:46
16 Gustavs Gronskis 3077 Engures sportam / Engures vsk. 00:03:47
17 Tomass Visockis 3060 Engures sportam / Engures vsk. 00:04:41
18 Kristians Lācis 3007 00:04:51
19 Deivids Kubraks 3015 Bajards 00:20:37
20 Sven Strihors 3014 Bajards 00:20:39
21 Mikus Čilipāns 3104 Brīvsolis DNS
22 Dāvis Bautris 3030 www.tavamsportam.lv DNS
Grupa Z3
1 Kristaps Ozols 3005 00:04:42
2 Emīls Smildziņš 3052 00:04:48
3 Rainers Balodis 3101 Talsu novada sporta skola 00:04:50
4 Rihards Radziņš 3021 LMT 00:04:58
5 Ričards Bisenieks 3096 Purva Bridējs 00:05:02
6 Endijs Ralfs Želubovskis 3075 00:05:08
7 Markuss Gaļinovskis 3118 RUN 4 SUN 00:05:18
8 Krists Kalniņš 3046 00:05:26
9 Raivis Ābele 3097 Engures sportam / Engures vsk. 00:05:30
10 Valters Bresme 3536 00:05:30
11 Olivers Bresme 3535 00:05:40
12 Daniels Daņilovs 3054 00:05:44
13 Adrians Jaudzems 3051 Jūrmalas Triatlona klubs 00:05:50
14 Ričards Baumanis 3083 Brīvsolis 00:05:57
15 Pauls Dzenis 3116 00:05:58
16 Kristers Mierkalns 3098 Engures sportam / Engures vsk. 00:06:01
17 Nils Lācis 3043 Jūrmalas triatlona klubs 00:06:02
18 Justs Priednieks 3532 00:06:11
19 Tomass Gailis 3004 00:06:14
20 Pauls Olafs Straume 3038 Dzilnuciems 00:06:17
21 Jurģis Leo Liepiņš 3044 Jūrmalas triatlona klubs 00:06:25
22 Jānis Lizbovskis 3507 00:06:43
23 Dāvids Lūsis 3031 00:07:45
24 Justs Vīburs 3003 DNS
25 Deivids Mālbergs 3112 VSK Noskrien DNS
26 Ralfs Skuja 3530 DNS
ZAĶIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Numurs Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzimums Vieta dzimumā Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Jānis Gailis 2022 Maratons Asics 00:34:34.59 VZ3 1 V 1 +00:00 +00:00
2 Aigars Feteris 2327 00:36:50.60 VZ2 1 V 2 +02:16 +00:00
3 Gvido Bērziņš 2322 KANDAVAS TEHNIKUMS 00:37:17.60 VZ2 2 V 3 +02:43 +00:27
4 Ingus Bogdanovs 2535 00:39:00.36 VZ1 1 V 4 +04:25 +00:00
5 Sandis Laizāns 2520 00:39:28.61 VZ2 3 V 5 +04:54 +02:38
6 Ināra Lūse 2215 Carnikava LSC 00:39:37.11 SZ3 1 S 1 +05:02 +00:00
7 Ivo Rudinskis 2568 Saldus boksa klubs 00:39:42.11 VZ3 2 V 6 +05:07 +05:07
8 Markuss Gedmins 2057 00:39:48.11 VZ1 2 V 7 +05:13 +00:47
9 Aivis Kleinbergs 2142 Sporta klubs Katrīna 00:40:38.63 VZ3 3 V 8 +06:04 +06:04
10 Kalvis Jansons 2312 Mopši 00:40:57.36 VZ2 4 V 9 +06:22 +04:06
11 Kristīne Estere Lūse 2171 Lūši 00:41:23.61 SZ3 2 S 2 +06:49 +01:46
12 Māris Uplejs 2545 00:41:56.61 VZ2 5 V 10 +07:22 +05:06
13 Kristaps Turiščevs 2251 00:42:13.61 VZ2 6 V 11 +07:39 +05:23
14 Niks Zauls 2380 Limbaži 00:42:28.62 VZ1 3 V 12 +07:54 +03:28
15 Raimonds Urtāns 2237 Accenture/ Rīdzes badmintons 00:42:34.62 VZ3 4 V 13 +08:00 +08:00
16 Ainārs Antiņš 2349 Engures sportam / Engures vsk. 00:42:35.37 VZ2 7 V 14 +08:00 +05:44
17 Guntars Avdejevs 2134 zaķi 1 00:42:36.62 VZ3 5 V 15 +08:02 +08:02
18 Žanis Jevsins 2170 Ozolnieki 00:42:55.90 VZ2 8 V 16 +08:21 +06:05
19 Kārlis Lūsis 2216 Carnikava LSC 00:43:26.37 VZ2 9 V 17 +08:51 +06:35
20 Iveta Pūpola 2046 00:43:30.37 SZ3 3 S 3 +08:55 +03:53
21 Eduards Ševics - Mikeļševics 2176 Berģu mūzikas un mākslas skola 00:43:32.38 VZ1 4 V 20 +08:57 +04:32
22 Gundars Rusovs 2507 00:43:32.38 VZ3 6 V 19 +08:57 +08:57
23 Jānis Eiduks 2555 Lyngsom 00:43:32.38 VZ3 7 V 18 +08:57 +08:57
24 Ilvars Bergmanis 2214 VIAA 00:43:53.87 VZ3 8 V 21 +09:19 +09:19
25 Kitija Zaula 2381 Limbaži 00:44:03.87 SZ1 1 S 4 +09:29 +00:00
26 Andris Krūklis 2530 00:44:04.87 VZ3 9 V 22 +09:30 +09:30
27 Ervīns Veics 2071 00:44:10.12 VZ3 10 V 23 +09:35 +09:35
28 Edgars Vītols 2123 Jaunsabile 00:44:20.37 VZ2 10 V 24 +09:45 +07:29
29 Ritvars Klapars 2306 00:44:26.12 VZ3 11 V 25 +09:51 +09:51
30 Artūrs Jansons 2115 Maratona Klubs 00:44:31.31 VZ3 12 V 26 +09:56 +09:56
31 Andis Zvirbulis 2061 Zvirbuļi 00:44:43.87 VZ3 13 V 27 +10:09 +10:09
32 Vilnis Mežeckis 2524 00:44:47.87 VZ2 11 V 28 +10:13 +07:57
33 Kristaps Straumēns 2510 00:44:52.87 VZ3 14 V 29 +10:18 +10:18
34 Dace Almane 2236 00:44:53.13 SZ3 4 S 5 +10:18 +05:16
35 Artis Ielejs 2521 PATS ČAU 00:45:11.37 VZ3 15 V 30 +10:36 +10:36
36 Aksels Bresme 2551 00:45:27.37 VZ2 12 V 31 +10:52 +08:36
37 Edgars Sils 2393 Vērgale Skrien. 00:45:47.38 VZ2 13 V 32 +11:12 +08:56
38 Rihards Kalniņš 2010 Skonto Būve 00:45:51.88 VZ3 16 V 33 +11:17 +11:17
39 Raimonds Ronis 2109 00:45:51.88 VZ3 17 V 34 +11:17 +11:17
40 Gastons Brucis 2578 00:45:53.88 VZ2 14 V 35 +11:19 +09:03
41 Gita Karlsone 2281 00:45:55.38 SZ3 5 S 6 +11:20 +06:18
42 Andris Bērziņš 2107 00:46:23.63 VZ3 18 V 36 +11:49 +11:49
43 Kristīne Jansone 2317 00:46:28.13 SZ2 1 S 7 +11:53 +00:00
44 Dana Mačtama 2193 Moller Auto Ventspils 00:46:32.63 SZ3 6 S 8 +11:58 +06:55
45 Andris Neibergs 2383 00:46:43.13 VZ3 19 V 37 +12:08 +12:08
46 Kārlis Šenbergs 2242 00:46:45.13 VZ1 5 V 38 +12:10 +07:44
47 Arvis Meldrājs 2069 00:47:01.38 VZ2 15 V 39 +12:26 +10:10
48 Jānis Upītis 2279 Latvijas Valsts meži 00:47:03.88 VZ3 20 V 40 +12:29 +12:29
49 Jurijs Konovalovs 2266 A2 00:47:04.63 VZ3 21 V 41 +12:30 +12:30
50 Artūrs Hirkovskis 2529 00:47:12.88 VZ3 22 V 42 +12:38 +12:38
51 Anna Konovalova 2265 A2 00:47:14.88 SZ2 2 S 9 +12:40 +00:46
52 Indriķis Rusovs 2509 00:47:22.63 VZ2 16 V 43 +12:48 +10:32
53 Ilze Aperāne 2172 00:47:27.63 SZ3 7 S 10 +12:53 +07:50
54 Agnese Ulanova 2282 00:47:36.67 SZ3 8 S 11 +13:02 +07:59
55 Gundars Diške 2008 00:47:41.63 VZ3 23 V 44 +13:07 +13:07
56 Māris Tašmanis 2569 Smartlynx 00:47:54.13 VZ3 24 V 45 +13:19 +13:19
57 Dzintars Vītols 2124 Jaunsabile 00:47:57.13 VZ3 25 V 46 +13:22 +13:22
58 Dace Kovaļevska 2166 SK"Ozolnieki""" 00:47:58.13 SZ3 9 S 12 +13:23 +08:21
59 Elita Zālīte 2207 00:47:58.63 SZ3 11 S 13 +13:24 +08:21
60 Žanete Leimane 2208 00:47:58.63 SZ3 10 S 14 +13:24 +08:21
61 Ilmārs Lācis 2111 Jūrmalas triatlona klubs 00:48:09.88 VZ3 26 V 47 +13:35 +13:35
62 Ginta Šenfelde 2328 00:48:13.88 SZ3 12 S 15 +13:39 +08:36
63 Reinis Ābiķis 2081 RVR 00:48:15.38 VZ2 17 V 48 +13:40 +11:24
64 Agris Jansons 2087 00:48:21.13 VZ3 27 V 49 +13:46 +13:46
65 Matīss Fogelis 2259 Engures sportam / Engures vsk. 00:48:24.39 VZ2 18 V 50 +13:49 +11:33
66 Renārs Reiniks 2064 00:48:30.89 VZ3 28 V 51 +13:56 +13:56
67 Zanda Ulanova 2300 00:48:35.64 SZ3 13 S 16 +14:01 +08:58
68 Jānis Kreicburgs 2522 SKONTO BŪVE 00:48:38.13 VZ3 29 V 52 +14:03 +14:03
69 Kaspars Rava 2307 00:48:48.13 VZ3 30 V 53 +14:13 +14:13
70 Mārtiņš Dejus 2537 00:49:04.63 VZ2 19 V 54 +14:30 +12:14
71 Iveta Lazdiņa 2533 00:49:11.13 SZ3 14 S 17 +14:36 +09:34
72 Kristaps Kanna 2181 NBS 00:49:13.38 VZ2 20 V 55 +14:38 +12:22
73 Rainers Kušners 2546 00:49:24.64 VZ1 6 V 56 +14:50 +10:24
74 Dmitrijs Soldatenko 2029 Skonto Būve 00:49:29.88 VZ3 31 V 57 +14:55 +14:55
75 Kārlis Eiduks 2557 Lyngsom 00:49:44.64 VZ2 21 V 58 +15:10 +12:54
76 Sindija Zaula 2379 Limbaži 00:49:44.89 SZ2 3 S 18 +15:10 +03:16
77 Niks Kaupers 2076 YUASA 00:49:48.14 VZ2 22 V 59 +15:13 +12:57
78 Maruta Broka 2319 00:49:48.89 SZ3 15 S 19 +15:14 +10:11
79 Gundars Alksnis 2062 00:49:52.64 VZ3 32 V 60 +15:18 +15:18
80 Artūrs Uškāns 2051 Troļļi 00:49:55.39 VZ2 23 V 61 +15:20 +13:04
81 Oskars Rozenbergs 2095 00:49:58.39 VZ3 33 V 62 +15:23 +15:23
82 Endijs Melecis 2297 00:49:58.65 VZ3 34 V 63 +15:24 +15:24
83 Igors Vasiljevs 2267 00:49:59.64 VZ3 35 V 64 +15:25 +15:25
84 Elīna Strode 2250 - 00:50:13.64 SZ3 16 S 20 +15:39 +10:36
85 Raimonds Roga 2391 ReReRiRa 00:50:27.89 VZ3 36 V 65 +15:53 +15:53
86 Inga Pokule 2028 Skonto Būve 00:50:41.39 SZ3 17 S 21 +16:06 +11:04
87 Ints Vovers 2399 Meža Susuri 00:50:43.89 VZ3 37 V 66 +16:09 +16:09
88 Annija Avotiņa 2398 Meža Susuri 00:50:44.39 SZ3 18 S 22 +16:09 +11:07
89 Juris Kārkliņš 2103 00:50:45.89 VZ3 38 V 67 +16:11 +16:11
90 Krišs Liepiņš 2335 Engures sportam / Engures vsk. 00:50:50.39 VZ1 7 V 68 +16:15 +11:50
91 Ikars Šteinbergs 2203 00:50:52.89 VZ3 39 V 69 +16:18 +16:18
92 Reinis Zvejs 2075 YUASA 00:50:59.65 VZ2 24 V 70 +16:25 +14:09
93 Kārlis Liepa 2178 SIEMENS 00:51:01.14 VZ3 40 V 71 +16:26 +16:26
94 Aivars Mozulis 2249 Engures Sportam 00:51:01.40 VZ3 41 V 72 +16:26 +16:26
95 Vitolds Jaunušāns 2140 Dzīvesprieks 00:51:02.39 VZ2 25 V 73 +16:27 +14:11
96 Jānis Gailis 2197 00:51:04.14 VZ3 42 V 74 +16:29 +16:29
97 Gatis Zvirbulis 2063 00:51:06.65 VZ3 43 V 75 +16:32 +16:32
98 Laura Kalniņa 2268 00:51:07.89 SZ3 19 S 23 +16:33 +11:30
99 Roberts Rozenbergs 2021 Engures sportam / Engures vsk. 00:51:08.90 VZ2 26 V 76 +16:34 +14:18
100 Raitis Urbēns 2049 00:51:11.89 VZ3 44 V 77 +16:37 +16:37
101 Kaspars Kalējs 2544 00:51:15.39 VZ3 45 V 78 +16:40 +16:40
102 Nauris Sausmanis 2304 Natālijas Draudziņas vidusskola 00:51:16.64 VZ2 27 V 79 +16:42 +14:26
103 Anda Ozoliņa 2144 00:51:16.89 SZ3 20 S 24 +16:42 +11:39
104 Anželika Andrejeva 2303 00:51:18.40 SZ3 21 S 25 +16:43 +11:41
105 Niks Kristaps Šmits 2355 Engures sportam / Engures vsk. 00:51:18.89 VZ1 8 V 80 +16:44 +12:18
106 Sandris Piebalgs 2202 00:51:21.14 VZ3 46 V 81 +16:46 +16:46
107 Valts Zutis 2080 RVR 00:51:21.89 VZ2 28 V 82 +16:47 +14:31
108 Inese Vasiļjeva 2527 00:51:32.64 SZ2 4 S 26 +16:58 +05:04
109 Jānis Šnē 2161 00:51:37.14 VZ3 47 V 83 +17:02 +17:02
110 Aivis Petuiks 2554 VSK Noskrien 00:51:40.64 VZ3 48 V 84 +17:06 +17:06
111 Anete Paegle 2162 00:51:40.89 SZ2 5 S 27 +17:06 +05:12
112 Edīte Komasa-Dorbe 2039 KODO 00:51:45.39 SZ3 22 S 28 +17:10 +12:08
113 Māris Ozoliņš 2041 Putni 00:51:48.89 VZ3 49 V 85 +17:14 +17:14
114 Laura Kazāka 2285 Ogres Sporta Centrs 00:51:50.64 SZ1 2 S 29 +17:16 +07:46
115 Dāvis Kundziņš 2346 Engures sportam / Engures vsk. 00:51:51.14 VZ2 29 V 86 +17:16 +15:00
116 Rinalds Zeltiņš 2110 00:52:03.14 VZ3 50 V 87 +17:28 +17:28
117 Rolands Ostrovskis 2582 00:52:04.14 VZ3 51 V 88 +17:29 +17:29
118 Maksims Kots 2400 00:52:10.40 VZ3 52 V 89 +17:35 +17:35
119 Krišjānis Straupe 2515 VSK Noskrien 00:52:12.39 VZ1 9 V 90 +17:37 +13:12
120 Kaspars Kalniņš 2263 00:52:14.15 VZ3 53 V 91 +17:39 +17:39
121 Lelde Feldmane 2183 Engures sportam / Engures vsk. 00:52:17.14 SZ2 6 S 30 +17:42 +05:49
122 Edīte Daugule 2374 00:52:17.89 SZ3 23 S 31 +17:43 +12:40
123 Kaspars Zvaigzne 2079 OC 00:52:18.39 VZ3 54 V 92 +17:43 +17:43
124 Uldis Šīmanis 2532 00:52:18.40 VZ2 30 V 93 +17:43 +15:27
125 Inese Jaunzeme 2377 VSK Noskrien / LSC 00:52:33.15 SZ3 24 S 32 +17:58 +12:56
126 Rūdolfs Krūklis 2581 00:52:34.14 VZ2 31 V 94 +17:59 +15:43
127 Agris Bombiza 2059 00:52:37.64 VZ3 55 V 95 +18:03 +18:03
128 Timofejs Kizenbahs 2128 Engures sportam/Rīga 00:52:48.39 VZ3 56 V 96 +18:13 +18:13
129 Andis Kovaļevskis 2219 00:52:58.89 VZ3 57 V 97 +18:24 +18:24
130 Agnese Kalnāja 2084 VSK Noskrien 00:53:03.14 SZ3 25 S 33 +18:28 +13:26
131 Kaspars Zutis 2531 00:53:09.89 VZ1 10 V 98 +18:35 +14:09
132 Jānis Straukmanis 2258 00:53:11.64 VZ3 58 V 99 +18:37 +18:37
133 Markus Urtāns 2315 VANAGI 00:53:12.14 VZ1 11 V 100 +18:37 +14:11
134 Māris Damroze 2364 00:53:14.14 VZ3 59 V 101 +18:39 +18:39
135 Darja Ciganoka 2367 VSK Noskrien 00:53:14.15 SZ3 26 S 34 +18:39 +13:37
136 Lauma Zilgalve 2097 00:53:17.90 SZ3 27 S 35 +18:43 +13:40
137 Agnese Zīmele 2245 00:53:29.65 SZ2 7 S 36 +18:55 +07:01
138 Toms Pastars 2553 00:53:32.39 VZ3 60 V 102 +18:57 +18:57
139 Dāvis Ziediņš 2583 00:53:40.40 VZ2 32 V 103 +19:05 +16:49
140 Lūkass Dimza 2025 00:53:41.15 VZ1 12 V 104 +19:06 +14:40
141 Mārtiņš Pļavnieks 2566 Sēnes 00:53:55.15 VZ3 61 V 105 +19:20 +19:20
142 Irina Kizenbaha 2130 Engures sportam/Rīga 00:53:55.65 SZ3 28 S 37 +19:21 +14:18
143 Jana Kafizova 2117 Maratona klubs 00:53:56.65 SZ3 29 S 38 +19:22 +14:19
144 Mārtiņš Sebris 2565 00:54:00.11 VZ3 62 V 106 +19:25 +19:25
145 Māris Čivčišs 2556 Engures sportam 00:54:00.90 VZ3 63 V 107 +19:26 +19:26
146 Evija Miezīte 2256 00:54:04.64 SZ3 30 S 39 +19:30 +14:27
147 Laura Kalniņa 2118 Maratona klubs 00:54:07.40 SZ3 31 S 40 +19:32 +14:30
148 Kristaps Rancāns 2570 00:54:07.40 VZ1 13 V 108 +19:32 +15:07
149 Dace Ancāne 2194 00:54:08.65 SZ3 32 S 41 +19:34 +14:31
150 Renārs Gailis 2007 00:54:08.90 VZ3 64 V 109 +19:34 +19:34
151 Zane Zeltiņa 2040 00:54:10.15 SZ3 33 S 42 +19:35 +14:33
152 Madara Fuksa 2033 00:54:16.40 SZ3 34 S 43 +19:41 +14:39
153 Luka Kleinbergs 2054 VW-Veloprofs 00:54:24.65 VZ2 33 V 110 +19:50 +17:34
154 Raimonds Kleinbergs 2055 VW-Veloprofs 00:54:26.15 VZ3 65 V 111 +19:51 +19:51
155 Katrīna Gaile 2058 00:54:32.65 SZ3 35 S 44 +19:58 +14:55
156 Ilze Repša 2114 00:54:34.65 SZ3 36 S 45 +20:00 +14:57
157 Mihails Minckovskis 2020 Boduelle 00:54:34.91 VZ3 66 V 112 +20:00 +20:00
158 Elizabete Lukašova 2550 00:54:40.65 SZ1 3 S 46 +20:06 +10:36
159 Krista Esmeralda Lukjanska 2336 Engures sportam / Engures vsk. 00:54:41.90 SZ2 8 S 47 +20:07 +08:13
160 Edgars Moiseičenko 2169 00:54:57.65 VZ3 67 V 113 +20:23 +20:23
161 Ilze Sondore 2163 00:55:01.90 SZ3 37 S 48 +20:27 +15:24
162 Zane Stalidzāne 2384 00:55:09.65 SZ3 38 S 49 +20:35 +15:32
163 Dace Podkalne 2539 00:55:11.90 SZ3 39 S 50 +20:37 +15:34
164 Ieva Ozoliņa 2143 00:55:13.90 SZ3 40 S 51 +20:39 +15:36
165 Monta Sondore 2313 Mopši 00:55:18.90 SZ2 9 S 52 +20:44 +08:50
166 Edīte Jansone 2318 00:55:22.15 SZ3 41 S 53 +20:47 +15:45
167 Armīns Meisters 2264 00:55:26.40 VZ3 68 V 114 +20:51 +20:51
168 Lāsma Zebuliņa 2311 00:55:26.40 SZ3 42 S 54 +20:51 +15:49
169 Mikus Semeneņa 2347 Engures sportam / Engures vsk. 00:55:30.90 VZ1 14 V 115 +20:56 +16:30
170 Vitālijs Fisenkovs 2206 AVIA Team 00:55:33.15 VZ3 69 V 116 +20:58 +20:58
171 Marina Bulkina 2093 - 00:55:41.90 SZ3 43 S 55 +21:07 +16:04
172 Laura Hofmane 2333 VSK Noskrien / Brīvdabas Sporta Klubs / 712 00:55:55.41 SZ3 44 S 56 +21:20 +16:18
173 Kaspars Verdens 2253 00:56:03.90 VZ3 70 V 117 +21:29 +21:29
174 Jurijs Kirijenko 2009 www.ecopro.lv 00:56:16.90 VZ3 71 V 118 +21:42 +21:42
175 Mārīte Kokina 2392 00:56:16.90 SZ3 45 S 57 +21:42 +16:39
176 Elīna Bruce 2577 00:56:17.67 SZ2 10 S 58 +21:43 +09:49
177 Guntis Simanis 2395 00:56:18.15 VZ3 72 V 119 +21:43 +21:43
178 Liene Ozoliņa 2136 00:56:19.66 SZ3 46 S 59 +21:45 +16:42
179 Uldis Ozoliņš 2135 00:56:19.66 VZ3 73 V 120 +21:45 +21:45
180 Inta Neiciniece 2373 VSK Noskrien 00:56:24.15 SZ3 47 S 60 +21:49 +16:47
181 Dace Tenberga 2092 Engures sportam 00:56:28.40 SZ3 48 S 61 +21:53 +16:51
182 Rihards Šneiders 2147 COK Silva 00:56:33.90 VZ2 34 V 121 +21:59 +19:43
183 Edmunds Miķelsons 2394 VSK Noskrien 00:56:35.66 VZ3 74 V 122 +22:01 +22:01
184 Artūrs Himičs 2574 00:56:38.40 VZ2 35 V 123 +22:03 +19:47
185 Lana Amsila 2043 00:56:45.91 SZ3 49 S 62 +22:11 +17:08
186 Guna Ķirse 2108 00:56:47.90 SZ3 50 S 63 +22:13 +17:10
187 Kristaps Aksenoks 2211 00:56:59.15 VZ1 15 V 124 +22:24 +17:58
188 Gints Lasmanis 2034 VSK Noskrien 00:57:00.90 VZ3 75 V 125 +22:26 +22:26
189 Raimonda Meldrāja 2070 00:57:01.15 SZ3 51 S 64 +22:26 +17:24
190 Kristīne Lejiņa-Kancīte 2190 SK Tērauds 00:57:04.91 SZ3 52 S 65 +22:30 +17:27
191 Dāvis Ziemelis 2344 Engures sportam / Engures vsk. 00:57:05.91 VZ1 16 V 126 +22:31 +18:05
192 Ieva Silava 2567 00:57:09.90 SZ3 53 S 66 +22:35 +17:32
193 Mareks Lukjanskis 2186 Engures sportam / Engures vsk. 00:57:13.40 VZ1 17 V 127 +22:38 +18:13
194 Dina Kaupere 2077 YUASA 00:57:14.91 SZ3 54 S 67 +22:40 +17:37
195 Emīls Žubulis 2502 00:57:20.16 VZ1 18 V 128 +22:45 +18:19
196 Toms Gruziņš 2369 alfatours.lv 00:57:25.91 VZ1 19 V 129 +22:51 +18:25
197 Anne Pickering 2511 00:57:27.16 SZ3 55 S 68 +22:52 +17:50
198 Arnolds Ābelīte 2239 Baziliks ar ausīm 00:57:32.91 VZ2 36 V 130 +22:58 +20:42
199 Liene Roopa 2573 00:57:38.16 SZ2 11 S 69 +23:03 +11:10
200 Jekaterina Baranova 2254 00:57:44.91 SZ3 56 S 70 +23:10 +18:07
201 Liene Pastore 2397 Lustes 00:57:45.17 SZ3 57 S 71 +23:10 +18:08
202 Ivars Liepiņš 2396 Lustes 00:57:45.41 VZ3 76 V 131 +23:10 +23:10
203 Ilze Eglīte 2116 00:57:47.16 SZ3 58 S 72 +23:12 +18:10
204 Anita Januša 2086 SELLAAM.LV 00:57:47.42 SZ3 59 S 73 +23:12 +18:10
205 Dace Rozīte-Novicka 2035 00:57:55.41 SZ3 60 S 74 +23:20 +18:18
206 Aleksei Aseev 2274 ZELC 00:57:59.17 VZ3 77 V 132 +23:24 +23:24
207 Inese Zelca 2331 zelc 00:57:59.17 SZ3 61 S 75 +23:24 +18:22
208 Edžus Arums 2294 00:58:02.91 VZ3 78 V 133 +23:28 +23:28
209 Reinis Melbergs 2547 00:58:06.91 VZ2 37 V 134 +23:32 +21:16
210 Valdis Kļaviņš 2538 00:58:08.66 VZ3 79 V 135 +23:34 +23:34
211 Astra Zaļuma 2365 00:58:13.17 SZ3 62 S 76 +23:38 +18:36
212 Ingus Šenhofs 2129 00:58:13.92 VZ3 80 V 136 +23:39 +23:39
213 Andis Ābele 2503 00:58:14.91 VZ3 81 V 137 +23:40 +23:40
214 Edgars Smilga 2548 00:58:15.66 VZ3 82 V 138 +23:41 +23:41
215 Juris Kondrovs 2023 Talsi 00:58:17.66 VZ3 83 V 139 +23:43 +23:43
216 Līga Hartpenga 2388 Latvia Tours 00:58:20.92 SZ3 63 S 78 +23:46 +18:43
217 Aiga Romāne-Meiere 2385 00:58:20.92 SZ3 64 S 77 +23:46 +18:43
218 Maruta Birša 2382 00:58:30.66 SZ3 65 S 79 +23:56 +18:53
219 Evita Baltiņa 2004 VW TEAM 00:58:33.66 SZ3 66 S 80 +23:59 +18:56
220 Kristīne Kuka 2287 AD Fitness 00:58:37.41 SZ3 67 S 81 +24:02 +19:00
221 Kristiāna Aksenoka 2241 00:58:39.16 SZ2 12 S 82 +24:04 +12:11
222 Māra Krūmiņliepa 2177 SIEMENS 00:58:47.41 SZ3 68 S 83 +24:12 +19:10
223 Gunita Alksniņa 2209 00:58:50.93 SZ2 13 S 84 +24:16 +12:22
224 Ingus Alksniņš 2210 00:58:51.16 VZ3 84 V 140 +24:16 +24:16
225 Jānis Laursons 2580 00:58:51.41 VZ2 38 V 141 +24:16 +22:00
226 Laura Metla 2320 00:58:52.41 SZ3 69 S 85 +24:17 +19:15
227 Elīna Norniece 2280 00:58:54.68 SZ2 14 S 86 +24:20 +12:26
228 Helēna Mūrniece 2505 SK Apex 00:58:58.66 SZ1 4 S 87 +24:24 +14:54
229 Imants Mūrnieks 2506 Skulte rullē 00:59:06.66 VZ3 85 V 142 +24:32 +24:32
230 Betija Līcīte 2184 Engures sportam / Engures vsk. 00:59:09.67 SZ2 15 S 88 +24:35 +12:41
231 Antra Kanušniece 2044 00:59:15.92 SZ2 16 S 89 +24:41 +12:47
232 Ģirts Krūmiņš 2145 00:59:31.67 VZ3 86 V 143 +24:57 +24:57
233 Sandis Āboliņš 2291 Āboliņi 00:59:33.17 VZ3 87 V 144 +24:58 +24:58
234 Vita Āboliņa 2290 Āboliņi 00:59:33.41 SZ3 70 S 90 +24:58 +19:56
235 Brendons Graumanis 2189 Engures sportam / Engures vsk. 00:59:36.66 VZ2 39 V 145 +25:02 +22:46
236 Monta Misūna 2037 00:59:49.66 SZ2 17 S 91 +25:15 +13:21
237 Raitis Glāznieks 2165 01:00:08.66 VZ3 88 V 146 +25:34 +25:34
238 Lauma Glāzniece 2153 01:00:08.91 SZ2 18 S 92 +25:34 +13:40
239 Lolita Dabra 2192 01:00:12.41 SZ3 71 S 93 +25:37 +20:35
240 Monta Krūmiņa 2113 itkatram.lv 01:00:12.42 SZ2 19 S 94 +25:37 +13:44
241 Kristīne Graudiņa 2337 Engures sportam / Engures vsk. 01:00:18.67 SZ2 20 S 95 +25:44 +13:50
242 Jānis Astratovs 2572 Sēnes 01:00:20.67 VZ3 89 V 147 +25:46 +25:46
243 Eva Paegle 2016 Bonduelle 01:00:38.92 SZ3 72 S 96 +26:04 +21:01
244 Solvita Gudrinika 2019 Bonduelle 01:00:39.17 SZ3 73 S 97 +26:04 +21:02
245 Dace Goško 2195 Piedzīvojumu meklētāji 01:00:43.91 SZ3 74 S 98 +26:09 +21:06
246 Egija Čakste 2042 Putni 01:00:46.42 SZ3 75 S 99 +26:11 +21:09
247 Vladimirs Tiscenko 2271 01:00:46.92 VZ3 90 V 148 +26:12 +26:12
248 Laura Vijgrieze 2067 Saulkrasti 01:00:47.42 SZ3 76 S 100 +26:12 +21:10
249 Elīna Šenhofa 2131 01:00:57.66 SZ3 77 S 101 +26:23 +21:20
250 Santa Birģele 2179 01:01:02.43 SZ2 21 S 102 +26:27 +14:34
251 Elīna Ramata 2056 01:01:02.67 SZ2 22 S 103 +26:28 +14:34
252 Māris Brakovskis 2390 Livelo / BTA 01:01:08.92 VZ3 91 V 149 +26:34 +26:34
253 Jānis Šleiva 2053 Mikuwilla 01:01:21.17 VZ3 92 V 150 +26:46 +26:46
254 Raimonds Meija 2065 VSK Noskrien 01:01:30.43 VZ3 93 V 151 +26:55 +26:55
255 Kristīne Škapare 2066 VSK Noskrien 01:01:30.43 SZ3 78 S 104 +26:55 +21:53
256 Liene Augustāne 2006 01:01:32.42 SZ3 80 S 106 +26:57 +21:55
257 Egija Aizpuriete 2284 01:01:32.42 SZ3 79 S 105 +26:57 +21:55
258 Žermēna Laupace 2072 01:01:36.17 SZ3 81 S 107 +27:01 +21:59
259 Donats Urtāns 2314 VANAGI 01:01:36.92 VZ1 20 V 152 +27:02 +22:36
260 Katrīna Auziņa 2013 01:01:37.42 SZ3 82 S 108 +27:02 +22:00
261 Jānis Lazda 2105 01:01:39.93 VZ3 94 V 153 +27:05 +27:05
262 Inna Igumnova 2106 01:01:40.18 SZ3 83 S 109 +27:05 +22:03
263 Kristiana Kauliņa 2549 Kauliņi 01:01:40.42 SZ3 84 S 110 +27:05 +22:03
264 Dace Draveniece 2073 Troļļi 01:01:45.42 SZ3 85 S 111 +27:10 +22:08
265 Kristīne Balode 2523 01:01:48.17 SZ3 86 S 112 +27:13 +22:11
266 Tamriko Ochkhikidze 2205 01:01:48.42 SZ3 87 S 113 +27:13 +22:11
267 Inga Vate 2372 01:01:49.42 SZ3 88 S 114 +27:14 +22:12
268 Normunds Kalniņš 2257 01:01:52.17 VZ3 95 V 154 +27:17 +27:17
269 Gita Gintere Kikuste 2217 01:01:56.43 SZ3 89 S 115 +27:21 +22:19
270 Guntis Ščepaniks 2230 LVM/Mammadaba 01:01:59.92 VZ3 96 V 155 +27:25 +27:25
271 Ilze Komasa 2213 Freelanceri 01:02:02.67 SZ3 90 S 116 +27:28 +22:25
272 Diāna Skuja 2519 01:02:03.93 SZ1 5 S 117 +27:29 +18:00
273 Dāvis Pankoks 2360 FK Kurši 01:02:06.42 VZ1 21 V 156 +27:31 +23:06
274 Kristīne Kinda 2167 VSK Noskrien 01:02:08.67 SZ3 91 S 118 +27:34 +22:31
275 Anete Balode 2350 Engures sportam / Engures vsk. 01:02:12.17 SZ2 23 S 119 +27:37 +15:44
276 Arnita Freināte 2330 Engures sportam 01:02:14.68 SZ3 92 S 121 +27:40 +22:37
277 Lote Freināte 2341 Engures sportam / Engures vsk. 01:02:14.68 SZ1 6 S 120 +27:40 +18:10
278 Liene Muzika 2196 01:02:16.68 SZ2 24 S 122 +27:42 +15:48
279 Elīza Muzika 2201 01:02:17.92 SZ1 7 S 123 +27:43 +18:14
280 Agate Cīrule 2030 01:02:18.17 SZ3 93 S 124 +27:43 +22:41
281 Viesturs Driķis 2376 VUGD / Engures sportam 01:02:18.42 VZ3 97 V 157 +27:43 +27:43
282 Raimonds Tāle 2543 01:02:19.92 VZ3 98 V 158 +27:45 +27:45
283 Katrīna Alute 2060 01:02:20.42 SZ1 8 S 125 +27:45 +18:16
284 Vija Ščepanika 2229 LVM/Mammadaba 01:02:21.42 SZ3 94 S 126 +27:46 +22:44
285 Gabriela Saulīte 2121 01:02:31.93 SZ1 9 S 127 +27:57 +18:28
286 Kaspars Gorobecs 2558 01:02:38.21 VZ2 40 V 159 +28:03 +25:47
287 Baiba Karele 2525 01:02:42.67 SZ3 95 S 128 +28:08 +23:05
288 Gita Caune 2302 Rauza 01:02:45.93 SZ3 96 S 129 +28:11 +23:08
289 Edgars Rauza 2301 Rauza 01:02:46.17 VZ3 99 V 160 +28:11 +28:11
290 Mārtiņš Strazdiņš 2174 01:02:49.68 VZ3 100 V 161 +28:15 +28:15
291 Anete Lankovska 2175 01:02:49.68 SZ3 97 S 130 +28:15 +23:12
292 Marta Rībele 2085 01:02:51.92 SZ3 98 S 131 +28:17 +23:14
293 Daiga Piebalga 2309 01:02:52.17 SZ3 99 S 132 +28:17 +23:15
294 Lelde Katlāpe 2326 01:02:53.67 SZ2 25 S 133 +28:19 +16:25
295 Toms Straume 2099 Dzilnuciems 01:02:57.42 VZ2 41 V 162 +28:22 +26:06
296 Inga Briede 2361 Ātrais Torņu Serviss 01:03:14.42 SZ3 100 S 134 +28:39 +23:37
297 Ilmārs Zāģis 2362 Ātrais Torņu Serviss 01:03:14.86 VZ3 101 V 163 +28:40 +28:40
298 Daina Zvirgzdiņā 2112 01:03:32.42 SZ3 101 S 135 +28:57 +23:55
299 Gita Keistere 2032 01:03:36.17 SZ3 102 S 136 +29:01 +23:59
300 Anete Dimza 2024 01:03:41.42 SZ3 103 S 137 +29:06 +24:04
301 Mārtiņš Grūdups 2536 01:03:52.92 VZ2 42 V 164 +29:18 +27:02
302 Sarmīte Banga 2316 bangasprivatprakse.lv 01:03:53.19 SZ3 104 S 138 +29:18 +24:16
303 Jānis Antiņš 2353 Engures sportam / Engures vsk. 01:03:56.43 VZ2 43 V 165 +29:21 +27:05
304 Evita Sprancmane 2305 Individuāli 01:04:00.92 SZ3 105 S 139 +29:26 +24:23
305 Niks Lukševics 2015 Bonduelle 01:04:01.43 VZ2 44 V 166 +29:26 +27:10
306 Simona Rutkovska 2038 Noskrien 01:04:04.93 SZ2 26 S 140 +29:30 +17:36
307 Agneta Ragauska 2150 01:04:15.93 SZ1 10 S 141 +29:41 +20:12
308 Arnita Ragauska 2151 01:04:16.18 SZ2 27 S 142 +29:41 +17:48
309 Ilze Zemmere 2501 VW TEAM 01:04:16.68 SZ3 106 S 143 +29:42 +24:39
310 Reinis Briedis 2357 Engures sportam / Engures vsk. 01:04:17.92 VZ2 45 V 167 +29:43 +27:27
311 Agnese Tohva 2338 Engures sportam / Engures vsk. 01:04:37.92 SZ2 28 S 144 +30:03 +18:09
312 Luize Raga 2255 01:04:41.18 SZ3 107 S 145 +30:06 +25:04
313 Nadežda Fedorjana 2243 AVIA Team 01:04:44.68 SZ2 29 S 146 +30:10 +18:16
314 Alīna Semka 2248 AVIA Team 01:04:44.93 SZ3 108 S 147 +30:10 +25:07
315 Anastasija Zasipkina 2504 01:04:50.18 SZ3 109 S 148 +30:15 +25:13
316 Verners Akimovs 2098 Tukuma brāļi 01:04:52.68 VZ3 102 V 168 +30:18 +30:18
317 Ingrīda Māgure 2157 Tukums / Engures Sportam 01:04:55.43 SZ2 30 S 149 +30:20 +18:27
318 Zanda Šnepste 2026 01:04:58.68 SZ3 110 S 150 +30:24 +25:21
319 Ronalds Zakis 2132 01:05:20.93 VZ3 103 V 169 +30:46 +30:46
320 Paula Luīze Vilka 2187 Engures sportam / Engures vsk. 01:05:53.43 SZ1 11 S 151 +31:18 +21:49
321 Gundega Meijere 2168 01:05:54.68 SZ2 31 S 152 +31:20 +19:26
322 Kristaps Ķīsis 2185 Engures sportam / Engures vsk. 01:06:00.68 VZ1 22 V 170 +31:26 +27:00
323 Loreta Roze 2082 VSK Noskrien/Divplākšņi 01:06:06.43 SZ2 32 S 153 +31:31 +19:38
324 Karlīna Koroševska 2003 VW TEAM 01:06:16.18 SZ2 33 S 154 +31:41 +19:48
325 Agnese Neilande 2571 01:06:22.44 SZ3 111 S 155 +31:47 +26:45
326 Līva Pavasare 2575 01:06:22.68 SZ3 112 S 156 +31:48 +26:45
327 Anna Mūrniece 2045 01:06:30.18 SZ3 113 S 157 +31:55 +26:53
328 Laima Blankenberga 2329 Saulkrasti 01:06:32.21 SZ3 114 S 158 +31:57 +26:55
329 Gints Ronis 2260 Salacgrīva 01:06:35.68 VZ3 104 V 171 +32:01 +32:01
330 Evija Tauriņa 2321 VSK noskrien 01:06:36.43 SZ3 115 S 159 +32:01 +26:59
331 Maira Petrova 2310 01:06:37.68 SZ3 116 S 160 +32:03 +27:00
332 Aiga Daukste 2139 01:06:51.18 SZ3 117 S 161 +32:16 +27:14
333 Baiba Sirmele 2125 01:06:55.43 SZ3 118 S 162 +32:20 +27:18
334 Livija Muša 2146 Jūrmala 01:07:06.43 SZ3 119 S 163 +32:31 +27:29
335 Viljams Lastovskis 2343 Engures sportam / Engures vsk. 01:07:08.18 VZ1 23 V 172 +32:33 +28:07
336 Guna Berga 2363 01:07:08.18 SZ3 120 S 164 +32:33 +27:31
337 Laila Malzubre 2526 Zubru Trieciens 01:07:11.18 SZ3 121 S 165 +32:36 +27:34
338 Ilze Kārkliņa 2102 01:07:11.43 SZ3 122 S 166 +32:36 +27:34
339 Ilze Spiridonova 2541 01:07:12.68 SZ3 123 S 167 +32:38 +27:35
340 Ludmila Klauža 2270 01:07:14.93 SZ3 124 S 168 +32:40 +27:37
341 Annija Borodinova 2014 01:07:22.68 SZ2 34 S 169 +32:48 +20:54
342 Dāvis Eimuss 2018 Bonduelle 01:07:46.43 VZ3 105 V 173 +33:11 +33:11
343 Alens Valters 2180 01:07:54.69 VZ1 24 V 174 +33:20 +28:54
344 Monta Vītola 2276 01:08:17.19 SZ3 125 S 170 +33:42 +28:40
345 Dace Puga 2191 01:08:37.43 SZ3 126 S 171 +34:02 +29:00
346 Andris Klaužs 2269 01:08:41.94 VZ3 106 V 175 +34:07 +34:07
347 Sandra Lūse 2068 01:08:44.94 SZ3 127 S 172 +34:10 +29:07
348 Dagnis Kļaviņš 2164 Talsu TIC 01:08:50.18 VZ3 107 V 176 +34:15 +34:15
349 Sarmīte Makarova 2048 Aura Yoga 01:08:54.69 SZ3 128 S 173 +34:20 +29:17
350 Agneta Lūse 2528 01:08:54.94 SZ2 35 S 174 +34:20 +22:26
351 Ilze Rusova 2508 01:09:11.69 SZ3 129 S 175 +34:37 +29:34
352 Elizabete Melnace 2233 LVM/Mammadaba 01:09:17.19 SZ1 12 S 176 +34:42 +25:13
353 Santa Rode 2540 01:09:36.19 SZ3 130 S 177 +35:01 +29:59
354 Nellija Baliko 2094 ISOSTAR 01:09:37.69 SZ3 131 S 178 +35:03 +30:00
355 Aleksandrs Voino 2272 01:09:51.69 VZ3 108 V 177 +35:17 +35:17
356 Diāna Polgina 2221 Baziliks ar ausīm 01:09:52.94 SZ2 36 S 179 +35:18 +23:24
357 Inese Rūsa 2220 Honda Training Crew 01:09:56.19 SZ3 132 S 180 +35:21 +30:19
358 Dāvis Mazais 2148 01:10:02.44 VZ1 25 V 178 +35:27 +31:02
359 Līga Sproģe 2182 01:10:05.19 SZ2 37 S 181 +35:30 +23:37
360 Endija Tomsone 2119 SIEMENS 01:10:12.69 SZ3 133 S 182 +35:38 +30:35
361 Inese Bāriņa 2283 01:10:15.20 SZ3 134 S 183 +35:40 +30:38
362 Helēna Skuja 2351 Engures sportam / Engures vsk. 01:10:15.44 SZ2 38 S 184 +35:40 +23:47
363 Zane Marlēna Mathere 2561 01:10:28.69 SZ1 13 S 185 +35:54 +26:24
364 Edvards Ernests Mathers 2562 01:10:28.94 VZ1 26 V 179 +35:54 +31:28
365 Jana Mathere 2564 01:10:29.69 SZ3 135 S 186 +35:55 +30:52
366 Elīna Vasariņa 2173 01:10:31.44 SZ3 136 S 187 +35:56 +30:54
367 Vigeta Bruce 2579 01:10:33.20 SZ3 137 S 188 +35:58 +30:56
368 Mārcis Mazais 2149 01:10:59.69 VZ3 109 V 180 +36:25 +36:25
369 Līga Draveniece 2074 Troļļi 01:11:02.44 SZ3 138 S 189 +36:27 +31:25
370 Lāsma Apine 2088 01:11:42.95 SZ2 39 S 190 +37:08 +25:14
371 Kitija Demidova 2090 01:11:43.20 SZ2 40 S 191 +37:08 +25:15
372 Dita Feldmane 2342 Engures sportam / Engures vsk. 01:11:52.69 SZ1 14 S 192 +37:18 +27:48
373 Zane Zoltnere 2002 VW TEAM 01:12:06.19 SZ1 15 S 193 +37:31 +28:02
374 Katrīna Levāne 2154 Tukums / Engures Sportam 01:12:08.69 SZ1 16 S 194 +37:34 +28:04
375 Aija Vilde 2389 01:14:01.46 SZ3 140 S 195 +39:26 +34:24
376 Māra Saule 2120 01:14:01.46 SZ3 139 S 196 +39:26 +34:24
377 Emīlija Adumāne 2542 01:14:10.95 SZ1 17 S 197 +39:36 +30:07
378 Madara Petrova 2368 VSK Noskrien 01:14:31.71 SZ2 41 S 198 +39:57 +28:03
379 Evita Kristovica 2345 Engures sportam / Engures vsk. 01:14:46.71 SZ1 18 S 199 +40:12 +30:42
380 Elza Tauriņa 2047 01:14:55.48 SZ2 42 S 200 +40:20 +28:27
381 Dace Kārkliņa 2262 GrST 01:15:21.47 SZ3 141 S 201 +40:46 +35:44
382 Laura Zaharova 2261 01:15:26.95 SZ3 142 S 202 +40:52 +35:49
383 Reinis Konošonoks 2375 Engures sportam/Tukums 01:15:26.95 VZ2 46 V 181 +40:52 +38:36
384 Paula Fjodorova 2096 Engures sportam/Tukums 01:15:27.71 SZ2 43 S 203 +40:53 +28:59
385 Madara Ābelīte 2238 Baziliks ar ausīm 01:15:41.96 SZ3 143 S 204 +41:07 +36:04
386 Danute Ābelīte 2240 Baziliks ar ausīm 01:15:42.21 SZ3 144 S 205 +41:07 +36:05
387 Jolanta Rocēna 2386 VSK Noskrien 01:15:47.70 SZ3 145 S 206 +41:13 +36:10
388 Elīna Smirnova 2325 01:15:52.46 SZ3 146 S 207 +41:17 +36:15
389 Anete Rulle 2552 01:16:57.96 SZ3 147 S 208 +42:23 +37:20
390 Vēsma Upīte 2278 Tērvete 01:17:15.46 SZ3 148 S 209 +42:40 +37:38
391 Ronalds Linde 2011 LVM mammadaba 01:17:33.47 VZ2 47 V 182 +42:58 +40:42
392 Ilva Linde 2012 LVM Mammadaba 01:17:34.46 SZ2 44 S 210 +42:59 +31:06
393 Santa Demidova 2089 01:17:41.71 SZ2 45 S 211 +43:07 +31:13
394 Edvīns Upītis 2277 Tērvete 01:18:36.46 VZ3 110 V 183 +44:01 +44:01
395 Daniela Fogule 2340 Engures sportam / Engures vsk. 01:19:02.47 SZ1 19 S 212 +44:27 +34:58
396 Katrīna Mierkalne 2339 Engures sportam / Engures vsk. 01:19:02.71 SZ2 46 S 213 +44:28 +32:34
397 Sintija Rēķe-Šleiva 2052 Mikuwilla 01:19:13.22 SZ3 149 S 214 +44:38 +39:36
398 Rita Saulīte 2387 Riga Adventure Team 01:19:48.97 SZ3 150 S 215 +45:14 +40:11
399 Liene Akmane 2017 Bonduelle 01:22:13.47 SZ3 151 S 216 +47:38 +42:36
400 Daiga Eimusa 2324 Pekauši 01:22:37.72 SZ3 152 S 217 +48:03 +43:00
401 Mārtiņš Nurža 2576 01:27:08.74 VZ1 27 V 184 +52:34 +48:08
402 Sofija Marta Trence 2050 01:28:37.68 SZ2 47 S 218 +54:03 +42:09
403 Greg Mathess 2563 01:29:42.75 VZ3 111 V 185 +55:08 +55:08
404 Santa Gūtmane 2223 LVM/Mammadaba 01:37:55.27 SZ3 153 S 219 +1:03:20 +58:18
405 Arnita Melnace 2235 LVM/Mammadaba 01:37:55.51 SZ3 154 S 220 +1:03:20 +58:18
406 Intars Bārs 2224 LVM/Mammadaba 01:37:56.14 VZ3 112 V 186 +1:03:21 +1:03:21
407 Dace Ozola 2228 LVM/Mammadaba 01:37:56.55 SZ3 155 S 221 +1:03:21 +58:19
408 Rolands Melnacis 2234 LVM/Mammadaba 01:37:57.17 VZ3 113 V 187 +1:03:22 +1:03:22
409 Edmunds Linde 2225 LVM/Mammadaba 01:37:57.52 VZ3 114 V 188 +1:03:22 +1:03:22
410 Ernests Gūtmanis 2334 Engures sportam / Engures vsk. 01:37:58.51 VZ1 28 V 189 +1:03:23 +58:58
411 Inga Ābola 2160 Tukums / Engures Sportam 01:43:45.78 SZ3 156 S 222 +1:09:11 +1:04:08
412 Aivars Ābols 2159 Tukums / Engures Sportam 01:43:46.32 VZ3 115 V 190 +1:09:11 +1:09:11
413 Ilva Māgure-Levāne 2158 Tukums / Engures Sportam 01:55:46.81 SZ3 157 S 223 +1:21:12 +1:16:09
414 Aiga Māgure 2155 Tukums / Engures Sportam 02:15:46.36 SZ3 158 S 224 +1:41:11 +1:36:09
415 Agnis Alsbergs 2156 Tukums / Engures Sportam 02:15:46.36 VZ3 116 V 191 +1:41:11 +1:41:11
1000 Natālija Joničenko 2534 D? SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Edmunds Klimpmanis 2036 Erlineauto DNF VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Klāvs Briedis 2352 Engures sportam / Engures vsk. DNF VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Gustavs Gronskis 2188 Engures sportam / Engures vsk. DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Ģirts Atslēga 2226 LVM/Mammadaba DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Guna Rijkure 2227 LVM/Mammadaba DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Rūdolfs Brauners 2231 LVM/Mammadaba DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Indulis Brauners 2232 LVM/Mammadaba DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Egija Āboltiņa 2246 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Jānis Sprukulis 2247 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Klāvs Klapars 2252 DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Laura Arāja 2275 VSK Noskrien DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Atis Vītols 2286 DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Matīss Zemītis 2001 VW TEAM DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Sandra Krasucka 2005 VW TEAM DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Sandis Ozoliņš 2348 Engures sportam / Engures vsk. DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Roberts Rimšaitis 2354 Engures sportam / Engures vsk. DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Jānis Matīss Kalējs 2356 Engures sportam / Engures vsk. DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Keita Rava 2308 DNS SZ1 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Klāvs Eimuss 2323 Pekauši DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Anda Pūce-Konošonoka 2378 Engures sportam / Tukums DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Emīls Tērauds 2370 alfatours.lv DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Ina Tērauda 2371 alfatours.lv DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Roberts Kauliņš 2559 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Zenta Renē Mathere 2560 DNS SZ1 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Astra Neimane 2152 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Madara Stūrmane 2198 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Ilze Gasiņa 2199 DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Niks Siliņš 2200 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Kaspars Kuļikovs 2204 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Anastasija Malaja 2218 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Inese Poikāne 2212 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Rinalds Silakalns 2222 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Inita Čerbikova 2244 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Indra Jansone 2273 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Aigars Zumbergs 2288 Mailigen DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Kristaps Soms 2289 Pfft DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Andis Brigmanis Briģis 2027 Dzeniic Racing DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Bruno Binovskis 2031 Teika / Alfa DNS VZ1 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Jolanta Bautre 2091 www.tavamsportam.lv DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Gatis Dekšenieks 2083 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Liene Zuicena 2078 YUASA DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Reinis Klaužs 2100 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Ritvars Grenenbergs 2101 Dzīvesprieks DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Zane Bule 2104 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Katrīna Daņilova 2126 Daņilovi DNS SZ1 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Evija Daņilova 2127 Daņilovi DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Jana Znaidjonova 2137 LVM/Mammadaba DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Ilze Lauberga 2138 SK Kenijas Brieži DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Visvaldis Pētersons 2141 Dzīvesprieks DNS VZ2 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Kristīne Beņķe 2133 Kisi Misi DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Lelde Nesaule 2122 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Ligita Mieze 2359 Radio SWH Kurzeme DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Mārtiņš Kaparšmits 2358 Radio SWH Kurzeme DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Andris Baikovs 2366 VSKS DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Ilga Dubovska 2298 DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Liesma Kuzmina 2299 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Jānis Dille 2292 DNS VZ3 0 V 0 +00:00 +00:00
1000 Zane Losinska 2293 DNS SZ3 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Santa Pietkēviča 2295 DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
1000 Liliāna Sandra Lagzdiņa 2296 DNS SZ2 0 S 0 +00:00 +00:00
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 1167 VSK Noskrien 01:33:50.43 VB2 1 V 1 +00:00 +00:00 02:58 750 300 1050
2 Oskars Cimermanis 1032 Riga Ironman Team 01:39:00.52 VB2 2 V 2 +05:10 +05:10 03:23 711 263 974
3 Ugis Karasevs 1156 Kocēnu novads Rubene 01:44:43.78 VB2 3 V 3 +10:53 +10:53 04:15 672 209 881
4 Kristaps Starts 1010 Brīvsolis 01:45:09.33 VBJ 1 V 4 +11:18 +00:00 03:29 669 255 924
5 Vjačeslavs Žunda 1071 LSC 01:47:11.38 VB2 4 V 5 +13:20 +13:20 03:58 657 225 882
6 Kalvis Alseika 1176 Vērgale 01:50:53.80 VBJ 2 V 6 +17:03 +05:44 04:08 635 215 850
7 Atis Krūmiņš 1291 Gandrs 01:51:03.49 VB2 5 V 7 +17:13 +17:13 03:41 634 242 876
8 Lauris Repša 1246 01:51:26.50 VB2 6 V 8 +17:36 +17:36 03:59 632 223 855
9 Ansis Mežulis 1096 Jūrmalas skrējēju klubs 01:52:23.59 VB3 1 V 9 +18:33 +00:00 03:48 626 234 860
10 Māris Bisenieks 1198 Purva Bridējs 01:54:15.55 VB3 2 V 10 +20:25 +01:51 04:13 616 211 827
11 Juris Redisons 1237 Latvijas valst meži 01:55:44.55 VB2 7 V 11 +21:54 +21:54 05:14 608 170 778
12 Arno Šķipars 1220 01:56:13.63 VB2 8 V 12 +22:23 +22:23 04:20 606 205 811
13 Artis Pūcītis 1503 Race4Fan 01:56:17.31 VB2 9 V 13 +22:26 +22:26 03:50 605 232 837
14 Ondrej Fikrle 1140 BKV 01:57:19.81 VB3 3 V 14 +23:29 +04:56 04:24 600 202 802
15 Zigmunds Zauls 1248 01:57:42.00 VB2 10 V 15 +23:51 +23:51 04:28 598 199 797
16 Edijs Kizenbahs 1075 Engures sportam/Rīga 01:58:35.82 VB3 4 V 16 +24:45 +06:12 04:25 593 202 795
17 Kristaps Drande 1030 01:59:14.73 VB2 11 V 17 +25:24 +25:24 04:27 590 200 790
18 Laimonis Skadiņš 1187 VSK Noskrien / Ņergas 01:59:58.73 VB3 5 V 18 +26:08 +07:35 04:09 587 214 801
19 Roberts Ivzāns 1232 Ogre 02:00:03.00 VB3 6 V 19 +26:12 +07:39 04:09 586 215 801
20 Edgars Miķelsons 1142 A&E M 02:00:23.57 VB2 12 V 20 +26:33 +26:33 03:27 585 258 843
21 Māris Freimanis 1271 COK Silva 02:00:35.60 VB2 13 V 21 +26:45 +26:45 04:08 584 215 799
22 Raitis Radziņš 1003 VW TEAM 02:01:14.50 VB2 14 V 22 +27:24 +27:24 04:26 580 201 781
23 Armands Zvejnieks 1095 02:01:51.57 VB2 15 V 23 +28:01 +28:01 04:48 578 185 763
24 Artis Rudzītis 1181 KANDAVAS TEHNIKUMS 02:02:00.75 VB2 16 V 24 +28:10 +28:10 04:48 577 186 763
25 Mārtiņš Fārenhorsts 1177 Umlej marathon team 02:02:19.78 VB2 17 V 25 +28:29 +28:29 03:36 575 248 823
26 Guntis Kārkliņš 1086 Saldus 02:02:23.50 VB2 18 V 26 +28:33 +28:33 03:36 575 247 822
27 Linda Katlapa 1011 Veikals Maratons 02:02:25.57 SB2 1 S 1 +28:35 +00:00 04:07 750 272 1022
28 Vladeks Alševskis 1037 vsk noskrien 02:02:25.57 VB2 19 V 27 +28:35 +28:35 05:05 575 175 750
29 Jānis Bidiņš 1074 Ērčkāvis 02:02:51.83 VB2 20 V 28 +29:01 +29:01 04:06 573 217 790
30 Anrijs Hodžajevs 1238 STARCO 02:03:00.33 VB2 21 V 29 +29:09 +29:09 03:48 572 234 806
31 Artis Ķēpulis 1026 OK SALDUS - EZERE 02:03:04.32 VB2 22 V 30 +29:13 +29:13 03:56 572 226 798
32 Mārtiņš Andersons 1085 02:03:47.58 VB2 23 V 31 +29:57 +29:57 04:03 569 219 788
33 Ilona Frīdmane 1066 VSK Noskrien 02:04:09.83 SB2 2 S 2 +30:19 +01:44 04:10 740 269 1009
34 Andis Leontjevs 1068 VSK Noskrien 02:04:23.58 VB2 24 V 32 +30:33 +30:33 04:26 566 201 767
35 Ilze Cahrausa 1225 02:04:39.33 SB2 3 S 3 +30:48 +02:13 04:31 737 248 985
36 Gatis Goba 1053 02:05:47.58 VB2 25 V 33 +31:57 +31:57 04:23 559 203 762
37 Jānis Brauns 1051 LVM/Mammadaba 02:06:13.76 VB2 26 V 34 +32:23 +32:23 03:42 558 241 799
38 Laura Lapiņa 1195 Veikals Maratons 02:06:25.84 SB3 1 S 4 +32:35 +00:00 04:21 726 257 983
39 Edijs Reimanis 1064 TOPCON/Latvija 02:06:59.90 VB2 27 V 35 +33:09 +33:09 05:40 554 157 711
40 Aleksandrs Judkins 1134 02:07:35.34 VB2 28 V 36 +33:44 +33:44 04:04 552 219 771
41 Normunds Līdums 1009 02:07:57.34 VB3 7 V 37 +34:06 +15:33 04:06 550 217 767
42 Madara Frēliha 1089 Maratona Klubs 02:08:29.84 SB2 4 S 5 +34:39 +06:04 04:30 715 249 964
43 Raimonds Ozoliņš 1043 Rieksti Mežā 02:08:34.34 VB2 29 V 38 +34:43 +34:43 04:13 547 211 758
44 Linda Boldāne 1057 Radio SWH KURZEME 02:08:36.34 SBJ 1 S 6 +34:45 +00:00 03:50 714 291 1005
45 Toms Vandzbergs 1039 YUASA 02:09:11.34 VBJ 3 V 39 +35:20 +24:02 04:10 545 214 759
46 Ella Valtmane 1100 02:09:13.84 SB2 5 S 7 +35:23 +06:48 04:28 711 250 961
47 Rihards Čaiba 1033 Jūrmala, VSK Noskrien 02:09:24.77 VBJ 4 V 40 +35:34 +24:15 04:35 544 194 738
48 Anete Bauere 1203 VSK Noskrien / 712 02:09:51.77 SBJ 2 S 8 +36:01 +01:15 04:26 707 252 959
49 Anita Liepiņa 1512 02:10:06.59 SB3 2 S 9 +36:16 +03:40 04:32 706 247 953
50 Agnis Frijārs 1189 02:10:09.84 VB2 30 V 41 +36:19 +36:19 04:46 541 187 728
51 Māris Vīlips 1288 Vīle 02:10:13.10 VB3 8 V 42 +36:22 +17:49 04:49 540 185 725
52 Andris Voroņko 1082 Dzīvesprieks 02:11:01.34 VBJ 5 V 43 +37:10 +25:52 05:01 537 178 715
53 Uldis Kleinbergs 1166 Ko Te Notiek? 02:11:50.85 VB2 31 V 44 +38:00 +38:00 04:27 534 200 734
54 Jānis Krūmiņš 1067 Sidnejs 2 02:12:00.10 VBJ 6 V 45 +38:09 +26:50 04:45 533 188 721
55 Ģirts Bulāns 1273 Skaidas pa gaisu/VSK Noskrien 02:12:22.10 VB2 32 V 46 +38:31 +38:31 04:14 532 210 742
56 Aleksandrs Orlovs 1098 02:12:33.10 VB2 33 V 47 +38:42 +38:42 03:46 531 237 768
57 Iļja Lūsis 1101 Lūši 02:12:40.60 VB2 34 V 48 +38:50 +38:50 05:14 530 170 700
58 Matīss Hermanis 1055 STEPP 02:12:41.35 VB2 35 V 49 +38:50 +38:50 05:06 530 174 704
59 Andris Pommers 1018 Salaspils zīriņi 02:12:56.10 VB3 9 V 50 +39:05 +20:32 04:54 529 182 711
60 Uģis Brencis 1178 Sardze 02:13:07.00 VB2 36 V 51 +39:16 +39:16 04:24 529 203 732
61 Kārlis Cinis 1285 02:13:15.61 VB2 37 V 52 +39:25 +39:25 05:12 528 171 699
62 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1120 Paduza & Apti 02:13:42.10 VB2 38 V 53 +39:51 +39:51 04:36 526 194 720
63 Klinta Lauska 1044 ISOSTAR 02:13:46.36 SBJ 3 S 10 +39:55 +05:10 04:25 686 253 939
64 Toms Kaufmanis 1111 Maratona klubs / NBS 02:13:47.60 VBJ 7 V 54 +39:57 +28:38 05:04 526 175 701
65 Aleksandrs Bodiļevs 1090 02:14:11.60 VB2 39 V 55 +40:21 +40:21 05:08 524 173 697
66 Eduards Bura 1155 02:14:49.79 VB3 10 V 56 +40:59 +22:26 04:03 522 220 742
67 Ieva Krūmiņa 1073 02:14:49.85 SB2 6 S 11 +40:59 +12:24 04:33 681 246 927
68 Liene Štalte 1061 Maratona klubs 02:15:19.36 SB2 7 S 12 +41:28 +12:53 04:30 679 248 927
69 Andris Prindulis 1229 02:15:19.37 VB2 40 V 57 +41:28 +41:28 04:30 520 198 718
70 Kristaps Poddubnijs 1115 02:15:42.11 VBJ 8 V 58 +41:51 +30:32 04:18 519 207 726
71 Kristaps Pilskalns 1162 GC 02:16:03.86 VB2 41 V 59 +42:13 +42:13 04:26 517 201 718
72 Lita Dzelme 1145 02:16:05.61 SB3 3 S 13 +42:15 +09:39 04:18 675 260 935
73 Guntis Ziņģis 1137 X 02:16:07.37 VB2 42 V 60 +42:16 +42:16 05:26 517 164 681
74 Renārs Pūce 1270 COK Silva 02:16:15.62 VB2 43 V 61 +42:25 +42:25 04:01 517 222 739
75 Miks Lukstiņš 1550 Fixman 02:16:19.11 VB2 44 V 62 +42:28 +42:28 04:46 516 187 703
76 Guna Kudrjavceva 1014 02:16:21.61 SB2 8 S 14 +42:31 +13:56 04:41 673 239 912
77 Līga Līdumniece 1072 02:16:24.86 SB2 9 S 15 +42:34 +13:59 04:56 673 227 900
78 Evija Melberga 1259 VSK Noskrien 02:16:30.11 SBJ 4 S 16 +42:39 +07:53 03:53 673 288 961
79 Kaspars Štromanis 1296 Cēsu alus 02:16:39.11 VB2 45 V 63 +42:48 +42:48 06:07 515 145 660
80 Uldis Arbidāns 1214 02:17:11.11 VB3 11 V 64 +43:20 +24:47 05:02 513 177 690
81 Aldis Rocēns 29 Stirnu Buks 02:17:27.86 VB3 12 V 65 +43:37 +25:04 04:44 512 188 700
82 Normunds Zauls 1289 Limbazi 02:17:43.87 VB3 13 V 66 +43:53 +25:20 05:30 511 162 673
83 Ance Rieksta 1230 02:17:47.61 SBJ 5 S 17 +43:57 +09:11 05:22 666 209 875
84 Ansis Kuplis 1186 www.running.lv 02:18:01.36 VB3 14 V 67 +44:10 +25:37 05:43 510 156 666
85 Linda Beldava 1234 VSK Noskrien 02:18:12.87 SB2 10 S 18 +44:22 +15:47 04:43 664 237 901
86 Dainis Bautris 1048 www.tavamsportam.lv 02:18:50.12 VB2 46 V 68 +44:59 +44:59 04:58 507 179 686
87 Antons Timofejevs 1110 Montadventur 02:19:01.61 VBJ 9 V 69 +45:11 +33:52 05:13 506 171 677
88 Einārs Paass 1199 02:19:11.87 VB2 47 V 70 +45:21 +45:21 05:21 506 166 672
89 Pēteris Ervalds 1164 Ogre 02:19:25.37 VB2 48 V 71 +45:34 +45:34 07:47 505 114 619
90 Juris Līpacis 1148 02:19:52.62 VB3 15 V 72 +46:02 +27:29 06:00 503 148 651
91 Erlens Grunckis 1113 02:20:19.87 VB3 16 V 73 +46:29 +27:56 05:46 502 155 657
92 Uldis Daugaviņš 1060 02:20:26.37 VB2 49 V 74 +46:35 +46:35 04:40 501 191 692
93 Kaspars Aksenoks 1112 02:20:31.13 VB3 17 V 75 +46:40 +28:07 05:30 501 162 663
94 Kaspars Kalniņš 1065 Maratona klubs 02:20:41.87 VB3 18 V 76 +46:51 +28:18 05:40 500 157 657
95 Aivis Štemmers 1076 02:20:49.12 VB2 50 V 77 +46:58 +46:58 05:16 500 169 669
96 Normunds Paško 1077 LSC 02:21:22.62 VB3 19 V 78 +47:32 +28:59 05:28 498 163 661
97 Juris Zariņš 1005 VW TEAM 02:22:12.13 VB3 20 V 79 +48:21 +29:48 05:18 495 168 663
98 Ivars Radovičs 1242 Bize un bārda 02:22:25.38 VB2 51 V 80 +48:34 +48:34 04:51 494 184 678
99 Ance Ziediņa 1099 LVM/Mammadaba 02:22:31.13 SB2 11 S 19 +48:40 +20:05 04:47 644 234 878
100 Kārlis Vīdners 1052 02:23:05.38 VB2 52 V 81 +49:14 +49:14 05:02 492 177 669
101 Gints Ošiņš 1081 SK Kenijas Brieži 02:23:11.88 VB3 21 V 82 +49:21 +30:48 04:39 491 191 682
102 Jānis Liepa 1294 02:24:14.13 VB2 53 V 83 +50:23 +50:23 05:04 488 176 664
103 Artūrs Soročenkovs 1160 02:24:22.13 VB2 54 V 84 +50:31 +50:31 05:09 488 173 661
104 Jānis Pūgulis 70 Baltais Kalns 02:24:23.38 VBJ 10 V 85 +50:32 +39:14 03:39 487 244 731
105 Elīna Petrovska 1023 02:24:25.38 SB2 12 S 20 +50:34 +21:59 05:18 636 211 847
106 Rinalds Gronskis 1139 Engures Sportam 02:24:53.63 VB3 22 V 86 +51:03 +32:30 04:10 486 213 699
107 Tālis Paeglis 1255 2 KOKI UN CITI ZVĒRI/VSK Noskrien 02:24:58.63 VB2 55 V 87 +51:08 +51:08 04:57 485 180 665
108 Dmitrijs Ruskovs 1202 VSK Noskrien 02:25:19.89 VB2 56 V 88 +51:29 +51:29 05:39 484 157 641
109 Ēriks Piņķis 1001 VW TEAM 02:25:22.13 VB3 23 V 89 +51:31 +32:58 05:02 484 177 661
110 Nauris Zariņš 1297 02:25:37.38 VB2 57 V 90 +51:46 +51:46 05:01 483 178 661
111 Didzis Pētersons 1185 sk "Tērauds""" 02:26:00.38 VB3 24 V 91 +52:09 +33:36 04:49 482 185 667
112 Džanita Freija 1223 Maratona klubs/Turlava 02:26:09.00 SB3 4 S 21 +52:18 +19:43 05:27 628 205 833
113 Dainis Barsukovs 1019 DEDE 02:26:11.40 VB2 58 V 92 +52:20 +52:20 04:53 481 182 663
114 Ļuba Tihomirova 1267 VSK Noskrien 02:26:12.88 SBJ 6 S 22 +52:22 +17:36 05:23 628 208 836
115 Māris Petrovs 1168 02:26:21.38 VBJ 11 V 93 +52:30 +41:12 05:32 481 161 642
116 Zelma Preciniece 1020 Liedagi-35 02:26:25.13 SB2 13 S 23 +52:34 +23:59 04:57 627 226 853
117 Guntis Strautiņš 1219 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:26:27.88 VBJ 12 V 94 +52:37 +41:18 06:03 481 147 628
118 Jānis Siliņš 1505 Race4Fan 02:26:29.89 VB2 59 V 95 +52:39 +52:39 05:52 480 152 632
119 Arita Meņģe 1141 A&E M 02:26:33.88 SB2 14 S 24 +52:43 +24:08 05:35 626 200 826
120 Janeks Bauers 1007 OK KO 02:27:37.14 VB3 25 V 96 +53:46 +35:13 04:57 477 180 657
121 Edgars Puriņš 1008 02:27:37.39 VB3 26 V 97 +53:46 +35:13 04:55 477 181 658
122 Toms Bobrovskis 1046 02:27:42.89 VB2 60 V 98 +53:52 +53:52 05:42 476 156 632
123 Reinis Sokolovs 1015 Klavins Ellex 02:27:43.82 VB2 61 V 99 +53:53 +53:53 05:43 476 156 632
124 Līga Eriņa 1298 VW TEAM 02:27:46.15 SB2 15 S 25 +53:55 +25:20 05:48 621 193 814
125 Laura Stūrīte 1236 Brīvsolis 02:27:50.64 SB2 16 S 26 +54:00 +25:25 05:08 621 218 839
126 Mārtiņš Pētersons 1190 Tukuma golfa klubs 02:28:02.89 VB2 62 V 100 +54:12 +54:12 04:34 475 195 670
127 Renārs Vate 1133 02:28:05.64 VB2 63 V 101 +54:15 +54:15 04:40 475 191 666
128 Normunds Grava 1254 OK Alnis 02:28:23.41 VB3 27 V 102 +54:32 +35:59 05:56 474 150 624
129 Mareks Bērziņš 1093 02:28:40.39 VB2 64 V 103 +54:49 +54:49 05:12 473 171 644
130 Laila Ceika 1143 02:28:59.64 SB4 1 S 27 +55:09 +00:00 05:40 616 197 813
131 Madara Šneidere 1268 COK Silva 02:29:08.14 SB2 17 S 28 +55:17 +26:42 04:32 616 246 862
132 Māra Braslava 1261 - 02:29:09.89 SBJ 7 S 29 +55:19 +20:33 04:39 616 240 856
133 Zane Stankeviča 1050 TVNET 02:29:40.89 SB2 18 S 30 +55:50 +27:15 05:27 613 205 818
134 Mārtinš Braslavs 1227 02:29:47.14 VB2 65 V 104 +55:56 +55:56 05:13 470 170 640
135 Jānis Tērauds 1264 alfatours.lv 02:30:06.90 VB3 28 V 105 +56:16 +37:43 04:02 469 221 690
136 Natālija Treulande 1017 02:30:47.15 SB2 19 S 31 +56:56 +28:21 06:34 609 170 779
137 Jānis Busenbergs 1173 BUSES-MONA 02:31:24.65 VB4 1 V 106 +57:34 +00:00 05:04 465 176 641
138 Māris Sardiko 1209 02:31:35.90 VBJ 13 V 107 +57:45 +46:26 04:39 464 191 655
139 Svetlana Puce 1208 712 / Brīvdabas sporta klubs 02:31:46.65 SB3 5 S 32 +57:56 +25:20 05:04 605 220 825
140 Rihards Akimovs 1056 COK Silva 02:32:02.40 VB2 66 V 108 +58:11 +58:11 06:00 463 149 612
141 Aivars Černuho 1126 02:32:47.40 VB2 67 V 109 +58:56 +58:56 07:27 461 119 580
142 Guntis Rasims 1300 02:33:11.65 VB2 68 V 110 +59:21 +59:21 06:14 459 143 602
143 Ulrika Plotniece 1131 02:33:13.15 SB2 20 S 33 +59:22 +30:47 04:45 599 236 835
144 Jānis Tenbergs 1049 Engures sportam 02:33:14.41 VB2 69 V 111 +59:23 +59:23 04:21 459 204 663
145 Gints Freināts 1194 Engures sportam 02:33:14.42 VB2 70 V 112 +59:23 +59:23 04:19 459 206 665
146 Kārlis Krēgers 1103 Tukums / Engures sportam 02:33:38.41 VB2 71 V 113 +59:47 +59:47 06:25 458 139 597
147 Indra Krēgere 1217 Engures sportam / Engures vsk. 02:33:38.66 SB2 21 S 34 +59:48 +31:13 06:25 598 175 773
148 Dainis Driņķis 1215 Natālijas Draudziņas vidusskola 02:33:42.15 VB3 29 V 114 +59:51 +41:18 05:53 458 151 609
149 Vineta Pētersone 1006 VW TEAM 02:33:54.90 SB2 22 S 35 +1:00:04 +31:29 05:30 597 204 801
150 Inta Cīmure 1231 02:34:25.91 SB2 23 S 36 +1:00:35 +32:00 05:17 595 212 807
151 Egnārs Gudriķis 1257 ASICS 02:34:34.41 VB2 72 V 115 +1:00:43 +1:00:43 06:11 455 144 599
152 Jānis Ziediņš 1295 ĀdažiVelo 02:34:53.16 VB2 73 V 116 +1:01:02 +1:01:02 05:22 454 166 620
153 Dzintars Ruņenieks 1004 VW TEAM 02:35:09.91 VBJ 14 V 117 +1:01:19 +50:00 05:22 454 166 620
154 Māra Eižvērtiņa 1154 02:35:30.91 SB2 24 S 37 +1:01:40 +33:05 04:31 590 247 837
155 Viesturs Dzirkalis 1045 02:36:05.67 VB3 30 V 118 +1:02:15 +43:42 05:56 451 150 601
156 Haralds Krievs 1021 :) 02:36:07.41 VB3 31 V 119 +1:02:16 +43:43 06:53 451 129 580
157 Voldemārs Surgunts 1292 02:36:12.66 VB4 2 V 120 +1:02:22 +04:48 05:32 451 161 612
158 Mārcis Janušs 1047 SELLAAM.LV 02:36:42.41 VB3 32 V 121 +1:02:51 +44:18 06:48 449 131 580
159 Sandra Rocēna 1239 Skrienam priekam! 02:37:38.92 SB3 6 S 38 +1:03:48 +31:13 05:01 582 223 805
160 Zanda Rutkovska 1012 ĀdažiVelo 02:37:40.92 SB2 25 S 39 +1:03:50 +35:15 05:27 582 205 787
161 Atis Bērziņš 1506 02:37:50.17 VB3 33 V 122 +1:03:59 +45:26 05:58 446 149 595
162 Elīna Zālīte 1097 02:38:18.67 SB2 26 S 40 +1:04:28 +35:53 05:18 580 211 791
163 Agnese Zardina 1281 isie&tuklie 02:38:22.67 SB2 27 S 41 +1:04:32 +35:57 05:34 580 201 781
164 Gints Peleckis 1031 VC Baltezers 02:38:45.67 VB2 74 V 123 +1:04:55 +1:04:55 03:42 443 241 684
165 Agris Lacbergs 1114 GPS Centrs 02:38:48.67 VB2 75 V 124 +1:04:58 +1:04:58 05:05 443 175 618
166 Roberts Neilands 1144 02:38:57.71 VB2 76 V 125 +1:05:07 +1:05:07 06:27 443 138 581
167 Baiba Rituma 1130 GrST 02:39:15.67 SB2 28 S 42 +1:05:25 +36:50 06:12 577 180 757
168 Eva Puriņa 1058 02:39:46.67 SB2 29 S 43 +1:05:56 +37:21 07:27 575 150 725
169 Ivars Bebris 1211 02:39:52.17 VB3 34 V 126 +1:06:01 +47:28 06:30 440 137 577
170 Ilva Kārkliņa 1036 02:39:53.18 SB3 7 S 44 +1:06:02 +33:27 06:31 574 172 746
171 Juris Rocēns 1216 VSK Noskrien 02:40:15.68 VB3 35 V 127 +1:06:25 +47:52 05:08 439 174 613
172 Āris Peičs 1080 Evolution Run 02:40:26.92 VB2 77 V 128 +1:06:36 +1:06:36 06:39 439 134 573
173 Evija Freimane 1269 COK Silva 02:40:39.17 SB2 30 S 45 +1:06:48 +38:13 06:02 572 185 757
174 Krista Kuzņecova 1179 Maratona klubs 02:40:56.68 SBJ 8 S 46 +1:07:06 +32:20 05:06 571 219 790
175 Māra Viška 1196 DEKO SPACE 02:41:02.67 SB2 31 S 47 +1:07:12 +38:37 05:20 570 209 779
176 Agnese Caune 1252 ELEVATION 02:41:04.92 SB2 32 S 48 +1:07:14 +38:39 05:23 570 208 778
177 Gundars Freimanis 1109 LVM/Mammadaba 02:41:06.42 VB4 3 V 129 +1:07:15 +09:41 07:05 437 126 563
178 Normunds Kārkliņš 1278 GrST 02:41:09.92 VB3 36 V 130 +1:07:19 +48:46 06:41 437 133 570
179 Karlīna Skrastiņa 1147 Tallink 02:41:53.92 SB2 33 S 49 +1:08:03 +39:28 05:51 567 191 758
180 Rigonda Nudiena 1274 02:42:11.17 SB2 34 S 50 +1:08:20 +39:45 06:08 566 183 749
181 Sergejs Strogonovs 1106 02:42:11.93 VB3 37 V 131 +1:08:21 +49:48 05:41 434 157 591
182 Dace Ūsele 1235 02:42:45.43 SB2 35 S 51 +1:08:55 +40:19 05:47 564 194 758
183 Ilze Stundiņa 1083 VSK Noskrien 02:43:00.93 SB2 36 S 52 +1:09:10 +40:35 06:31 563 172 735
184 Ilona Balode 1129 Salacgrīva 02:43:15.93 SB3 8 S 53 +1:09:25 +36:50 05:45 562 194 756
185 Marts Kalniņš 1210 EBS Materiāli būvniecībai 02:43:18.43 VB3 38 V 132 +1:09:28 +50:54 06:26 431 138 569
186 Anna Griezite 1025 02:43:19.18 SB2 37 S 54 +1:09:28 +40:53 07:09 562 157 719
187 Līga Zariņa 1002 VW TEAM 02:43:22.68 SB4 2 S 55 +1:09:32 +14:23 05:39 562 198 760
188 Guntis Štubis 1551 02:43:47.43 VB3 39 V 133 +1:09:57 +51:23 05:49 430 153 583
189 Mārtiņš Krauklis 1028 02:43:53.68 VB2 78 V 134 +1:10:03 +1:10:03 09:13 429 97 526
190 Agnija Zizlāne 1510 02:43:56.93 SB2 38 S 56 +1:10:06 +41:31 06:08 560 183 743
191 Ērika Urtāne 1172 VANAGI 02:44:29.18 SB2 39 S 57 +1:10:38 +42:03 05:32 558 202 760
192 Zane Grīnšteina 1088 02:44:29.68 SB2 40 S 58 +1:10:39 +42:04 07:18 558 153 711
193 Iveta Kudrjavceva 1038 02:45:13.93 SB4 3 S 59 +1:11:23 +16:14 06:09 556 182 738
194 Konstantīns Vasiljevs 1149 02:46:35.94 VB2 79 V 135 +1:12:45 +1:12:45 05:47 422 154 576
195 Uģis Romanovskis 1201 02:47:03.94 VB2 80 V 136 +1:13:13 +1:13:13 07:09 421 125 546
196 Jānis Eimuss 1182 Pekauši 02:47:05.69 VB3 40 V 137 +1:13:15 +54:42 05:51 421 152 573
197 Agnis Bērziņš 1258 VSK Noskrien 02:47:25.44 VB2 81 V 138 +1:13:35 +1:13:35 03:48 420 234 654
198 Eduards Mozulis 1123 Engures Sportam 02:47:38.19 VBJ 15 V 139 +1:13:47 +1:02:28 08:35 420 104 524
199 Baiba Litvina 1152 Gardēži 02:48:00.94 SB2 41 S 60 +1:14:10 +45:35 05:03 546 222 768
200 Liene Bikše 1251 socktoys.lv 02:48:06.94 SB2 42 S 61 +1:14:16 +45:41 05:08 546 218 764
201 Edgars Grigorjevs 1041 02:49:18.47 VBJ 16 V 140 +1:15:28 +1:04:09 06:20 416 141 557
202 Andis Auziņš 1116 02:49:28.20 VB2 82 V 141 +1:15:37 +1:15:37 07:15 415 123 538
203 Madara Ošleja 1117 02:49:28.69 SB2 43 S 62 +1:15:38 +47:03 07:14 542 155 697
204 Kristīne Freimane 1136 Auseklis 02:49:34.44 SBJ 9 S 63 +1:15:44 +40:58 05:10 541 216 757
205 Zane Zamarina 1275 VSK Noskrien / Skaidas pa gaisu 02:49:37.20 SB2 44 S 64 +1:15:46 +47:11 05:45 541 195 736
206 Kristaps Šablinskis 1124 02:50:14.95 VB2 83 V 142 +1:16:24 +1:16:24 05:01 413 177 590
207 Kristīne Kutuzova 1024 Aura Yoga 02:50:24.70 SB2 45 S 65 +1:16:34 +47:59 06:02 539 186 725
208 Gatis Litvins 1158 Gardēži 02:50:29.95 VB2 84 V 143 +1:16:39 +1:16:39 06:01 413 148 561
209 Laura Arberga 1119 02:50:35.20 SB2 46 S 66 +1:16:44 +48:09 06:53 538 163 701
210 Andrejs Stolers 1118 02:50:35.70 VB2 85 V 144 +1:16:45 +1:16:45 06:58 413 128 541
211 Miķelis Zaļais 1102 02:50:56.45 VB2 86 V 145 +1:17:06 +1:17:06 05:54 412 151 563
212 Māris Modriņš 1169 MM 02:51:09.21 VB2 87 V 146 +1:17:18 +1:17:18 05:09 411 173 584
213 Džeina Pūce 1170 VSK Noskrien 02:51:17.70 SB2 47 S 67 +1:17:27 +48:52 05:22 536 208 744
214 Raisa Marčinkus 1138 SK "OZOLNIEKI" 02:51:21.95 SB4 4 S 68 +1:17:31 +22:22 06:19 536 177 713
215 Aija Andersone 1256 VIAA 02:51:25.20 SB2 48 S 69 +1:17:34 +48:59 06:35 536 170 706
216 Laura Treimane 1504 Race4Fan 02:51:31.96 SB2 49 S 70 +1:17:41 +49:06 08:07 535 138 673
217 Aleksandra Gordejeva 1121 VSK Noskrien 02:52:23.95 SB2 50 S 71 +1:18:33 +49:58 04:59 533 225 758
218 Aldis Bušs 1508 02:54:09.46 VB2 88 V 147 +1:20:19 +1:20:19 06:52 404 130 534
219 Edgars Baltiņš 1078 DEDE 02:54:23.46 VB3 41 V 148 +1:20:33 +1:01:59 05:52 404 152 556
220 Māra Lākute 1221 02:54:49.32 SB2 51 S 72 +1:20:58 +52:23 05:48 525 193 718
221 Laima Baltiņa 1249 VSK Noskrien 02:54:53.21 SBJ 10 S 73 +1:21:02 +46:16 05:25 525 206 731
222 Kristīne Ketova 1174 LĒNĀK IR ILGĀK 02:55:11.46 SBJ 11 S 74 +1:21:21 +46:35 05:07 524 218 742
223 Inga Pavloviča 1213 02:55:23.21 SB2 52 S 75 +1:21:32 +52:57 05:34 524 201 725
224 Santa Roze 1042 VSK Noskrien/Divplākšņi 02:55:27.21 SB3 9 S 76 +1:21:36 +49:01 05:34 523 201 724
225 Vita Grahovska 1260 02:57:41.22 SB2 53 S 77 +1:23:50 +55:15 07:07 517 157 674
226 Daina Drozdova 1299 VSK Noskrien 02:58:12.98 SB2 54 S 78 +1:24:22 +55:47 05:25 515 206 721
227 Gints Buraks 1283 Arodbiedrību koordinācijas centrs 02:58:30.47 VB2 89 V 149 +1:24:40 +1:24:40 05:56 394 150 544
228 Anete Šēnberga 1127 03:00:41.97 SB2 55 S 79 +1:26:51 +58:16 05:59 508 187 695
229 Kaspars Jasinkevičs 1029 OGRE 03:02:26.73 VB3 42 V 150 +1:28:36 +1:10:03 07:15 386 123 509
230 Laila Pūkaine 1161 03:02:55.48 SBJ 12 S 80 +1:29:05 +54:19 06:10 502 182 684
231 Mārtiņš Puriņš 1212 03:03:50.23 VB2 90 V 151 +1:29:59 +1:29:59 08:16 383 108 491
232 Evita Ozola 1263 03:04:42.49 SB2 56 S 81 +1:30:52 +1:02:16 06:47 497 165 662
233 Denis Astafyev 1070 03:05:24.99 VB3 43 V 152 +1:31:34 +1:13:01 06:29 380 137 517
234 Madara Mačiņa 1205 īsie&tuklie 03:06:06.99 SBJ 13 S 82 +1:32:16 +57:30 06:39 493 168 661
235 Valdis Rocēns 1253 VSK NOSKRIEN 03:07:01.50 VB3 44 V 153 +1:33:11 +1:14:37 07:17 376 122 498
236 Gaida Ķerve 1222 03:09:33.20 SB4 5 S 83 +1:35:42 +40:33 05:47 484 193 677
237 Jānis Spirģis 1128 ENGURES SPORTAM/TUKUMS 03:09:47.20 VB2 91 V 154 +1:35:56 +1:35:56 06:39 371 134 505
238 Aigars Aukšmuksts 1059 03:10:42.50 VB4 4 V 155 +1:36:52 +39:17 05:17 369 168 537
239 Dainis Mors 1200 03:10:59.25 VB3 45 V 156 +1:37:08 +1:18:35 06:22 369 140 509
240 Santa Tinkusa 1280 03:12:10.25 SB2 57 S 84 +1:38:19 +1:09:44 07:04 478 158 636
241 Ivars Dzērve 1287 VSK Noskrien 03:12:41.51 VB3 46 V 157 +1:38:51 +1:20:17 05:57 365 149 514
242 Elīna Aldermane 1013 03:14:06.51 SBJ 14 S 85 +1:40:16 +1:05:30 06:52 473 163 636
243 Valdis Sirsniņš 1233 Scania 03:15:47.26 VB4 5 V 158 +1:41:56 +44:22 05:41 359 157 516
244 Gunta Važa 1107 03:16:17.76 SB3 10 S 86 +1:42:27 +1:09:51 07:40 468 146 614
245 Madara Zemarāja 1122 03:16:32.52 SB2 58 S 87 +1:42:42 +1:14:06 06:27 467 173 640
246 Sabīne Bunere 1262 03:17:45.52 SBJ 15 S 88 +1:43:55 +1:09:09 06:38 464 169 633
247 Lāsma Āboliņa 1250 VSK Noskrien 03:17:50.23 SB3 11 S 89 +1:43:59 +1:11:24 07:55 464 141 605
248 Anna Mūrniece 1501 Skulte rullē 03:18:28.27 SB2 59 S 91 +1:44:37 +1:16:02 06:39 463 168 631
249 Inguna Folberga - Strazda 1063 03:18:28.27 SB3 12 S 90 +1:44:37 +1:12:02 06:39 463 168 631
250 Benita Ločmele 1266 Nūjo ar vēju 03:21:20.53 SB4 6 S 92 +1:47:30 +52:20 05:54 456 190 646
251 Mārtiņš Veļa 1034 zebiekste&caune 03:22:27.53 VB2 92 V 159 +1:48:37 +1:48:37 07:21 348 121 469
252 Inta Amoliņa 1282 VSK Noskrien 03:24:06.54 SB4 7 S 93 +1:50:16 +55:06 07:28 450 150 600
253 Dace Baumane 1240 VSK Noskrien / Engures sportam 03:24:47.29 SB2 60 S 94 +1:50:56 +1:22:21 06:58 448 161 609
254 Ilze Pelēce 1286 VSK Noskrien 03:25:58.45 SB3 13 S 95 +1:52:08 +1:19:32 05:49 446 192 638
255 Elīza Kuzmicka 1159 03:28:15.53 SBJ 16 S 96 +1:54:25 +1:19:39 07:17 441 154 595
256 Inese Ozola 1241 Swedbank 03:28:47.30 SB2 61 S 97 +1:54:56 +1:26:21 08:43 440 128 568
257 Antra Lukševica 1184 03:29:39.55 SB2 62 S 98 +1:55:49 +1:27:13 09:35 438 117 555
258 Andis Beitiks 1069 03:31:00.31 VB3 47 V 160 +1:57:09 +1:38:36 06:19 334 141 475
259 Ainārs Zizlāns 1509 03:31:54.56 VB3 48 V 161 +1:58:04 +1:39:30 07:02 332 127 459
260 Vehlmann Jaan 1054 JK HERMES 03:32:00.61 VB4 6 V 162 +1:58:10 +1:00:35 07:36 332 117 449
261 Līva Grahoļska 1290 03:33:31.81 SB2 63 S 99 +1:59:41 +1:31:06 07:09 430 157 587
262 Zane Vanaga 1027 03:33:31.81 SB2 64 S 100 +1:59:41 +1:31:06 07:09 430 156 586
263 Elva Vaivare 1226 Nesacenšos, tikai mēru, cik precīzs ir trases garums 03:37:50.57 SB2 65 S 101 +2:04:00 +1:35:25 07:32 421 149 570
264 Laura Āboliņa 1035 zebiekste&caune 03:38:03.33 SB2 66 S 102 +2:04:12 +1:35:37 07:43 421 145 566
265 Agnese Laizāne 1511 Čika un Banijs 03:39:14.83 SB2 67 S 103 +2:05:24 +1:36:49 06:58 419 161 580
266 Aira Loite 1087 03:45:05.99 SB3 14 S 104 +2:11:15 +1:38:40 07:02 408 159 567
267 Atis Brikmanis 1206 03:51:08.61 VB2 93 V 163 +2:17:18 +2:17:18 07:18 304 122 426
268 Inga Braunere-Beke 1125 03:52:43.62 SB2 68 S 105 +2:18:53 +1:50:18 08:09 395 137 532
269 Baiba Dombrovska 1084 OSC 03:53:30.12 SB4 8 S 106 +2:19:39 +1:24:30 09:14 393 121 514
270 Aija Orniņa 1191 04:04:14.15 SB3 15 S 107 +2:30:23 +1:57:48 08:19 376 135 511
271 Ārija Balaško 1094 individuāli 04:20:04.94 SB4 9 S 108 +2:46:14 +1:51:05 00:00 353 0 353
272 Ilze Ziemane 1507 04:49:28.24 SB2 69 S 109 +3:15:37 +2:47:02 00:00 317 0 317
1000 Mārtiņš Gūtmanis 1279 Engures sportam DQ VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Raimonds Soopargs 1062 Veikals 42km195m DNF VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Marika Grūtupa 1091 DNS SB3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Armīns Grūtups 1092 DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Andis Skudra 1204 Veikals Maratons DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Alina Rence 1157 PaBaso.lv / VSK Noskrien DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Pēteris Šešo 1016 DNS VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Sergejs Savrinovičs 1277 Pro Logistic Services DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Simona Radoviča 1243 Bize un bārda DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Kristīne Sekace 1228 Kustību telpa DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Gunita Freimane 1108 LVM/Mammadaba DNS SBJ 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Artūrs Vadonis 1104 DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Mārtiņš Aleksejevs 1105 Engures sportam DNS VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Miks Užulis 1079 abavaslaivas.lv DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Toms Birznieks 1132 DNS VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Rūdolfs Puķitis 1146 Sporto Dabā DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Zane Tilta 1192 Veikals Maratons DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Artūrs Zīverts 1193 cietais rieksts DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Aigars Eglājs 1188 Pa vienam DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Dainis Bautris 1197 TavamSportam.lv DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Sandra Legzdiņa 1207 VSK Noskrien DNS SB3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Edmunds Lācis 1218 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Atis Sporāns 1163 OSC DNS VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Reinis Rozītis 1153 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Alēns Jukšinskis 1150 Last Warrior DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Rihards Pihockis 1151 ĀdažiVelo DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Alvis Cimža 1175 DNS VBJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Lauris Zilveris 1183 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Dmitry Lazarev 1180 DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Valdis Zilveris 1165 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Didzis Arbidāns 1040 YUASA DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Uldis Benhens 1022 Lyngson / Engures sportam DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ieva Eglīte 1293 DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Janis Kopmanis 1284 DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Viesturs Puriņš 1502 DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Valdis Ņilovs 1265 Maratona klubs/ LSC/VSK Noskrien/SK Ozolnieki/Ogres SC DNS VB3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Imants Kaldre 1276 VSK Noskrien DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Laila Roģe 1272 DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Artjoms Gerasimčiks 1247 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Mārtiņš Kokins 1244 DNS VB2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Liene Kokina 1245 DNS SB2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
LŪSIS skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Vieta dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 160 Jēkabpils sporta centrs 02:22:46.88 VL2 1 V 1 +00:00 +00:00 03:35 1000 248 1248
2 Andris Ronimoiss 47 GC 02:24:15.88 VL2 2 V 2 +01:29 +01:29 03:33 990 250 1240
3 Kristaps Kaimiņš 145 Digitālā Pele 02:25:08.13 VL2 3 V 3 +02:21 +02:21 03:11 984 280 1264
4 Uldis Klepers 15 3draugi.lv/ Ziemeļkurzeme OK 02:26:43.38 VL2 4 V 4 +03:56 +03:56 03:22 973 264 1237
5 Gints Lūsis 130 MySport Veikals 02:27:56.14 VL2 5 V 5 +05:09 +05:09 03:13 965 276 1241
6 Kārlis Vanags 129 MySport Veikals 02:35:47.91 VL2 6 V 6 +13:01 +13:01 03:53 916 229 1145
7 Mārtiņš Auziņš 217 02:37:46.91 VL2 7 V 7 +15:00 +15:00 04:00 905 222 1127
8 Mārtiņš Puriņš 10 Ņergas/Isostar 02:38:58.92 VL2 8 V 8 +16:12 +16:12 03:54 898 228 1126
9 Nikolajs Saulītis 101 02:44:55.18 VL3 1 V 9 +22:08 +00:00 03:46 866 236 1102
10 Vents Lupkins 198 02:46:34.19 VLJ 1 V 10 +23:47 +00:00 05:00 857 178 1035
11 Kristaps Magone 63 OK Meridiāns 02:47:48.44 VLJ 2 V 11 +25:01 +01:14 03:53 851 229 1080
12 Atis Caune 81 ELEVATION 02:50:07.45 VL2 9 V 12 +27:20 +27:20 04:08 839 216 1055
13 Kristaps Epners 147 Elita 02:50:23.45 VL2 10 V 13 +27:36 +27:36 03:30 838 255 1093
14 Jānis Actiņš 31 VSK Noskrien 02:52:42.45 VL3 2 V 14 +29:55 +07:47 04:11 827 213 1040
15 Gatis Pūcītis 195 Riga Ironman Team 02:53:31.21 VL2 11 V 15 +30:44 +30:44 04:44 823 188 1011
16 Aigars Lūsis 96 Talsu biatlona klubs 02:54:06.71 VL4 1 V 16 +31:19 +00:00 04:05 820 218 1038
17 Laura Čakle 1 MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils 02:54:59.71 SL2 1 S 1 +32:12 +00:00 03:55 1000 286 1286
18 Guntars Akmans 211 Maratona Klubs 02:55:06.21 VL2 12 V 17 +32:19 +32:19 04:01 815 222 1037
19 Karīna Helmane 7 Tukuma vieglatlētikas klubs 02:56:51.46 SL2 2 S 2 +34:04 +01:51 03:44 989 300 1289
20 Didzis Glušņevs 228 SK Biksti 02:57:07.97 VLJ 3 V 18 +34:21 +10:33 04:34 806 195 1001
21 Dainis Limanāns 27 SK BIKSTI/VSK Noskrien 02:57:18.46 VL2 13 V 19 +34:31 +34:31 04:01 805 221 1026
22 Gatis Lubāns 91 Mežsusuri 02:57:24.47 VL2 14 V 20 +34:37 +34:37 04:31 805 197 1002
23 Mārtiņš Ketners 72 02:57:28.72 VL2 15 V 21 +34:41 +34:41 05:35 804 160 964
24 Nikolajs Lucāns 222 Mona 02:58:01.47 VL3 3 V 22 +35:14 +13:06 04:00 802 222 1024
25 Andris Sprūds 215 02:58:16.99 VL2 16 V 23 +35:30 +35:30 04:49 801 185 986
26 Āris Kundziņš 159 EsiAktivs.lv 02:59:00.72 VL3 4 V 24 +36:13 +14:05 04:46 798 187 985
27 Aigars Bundzinieks 128 03:01:34.48 VL3 5 V 25 +38:47 +16:39 04:52 786 183 969
28 Rihards Volfs 110 RajA 03:02:27.75 VL2 17 V 26 +39:40 +39:40 04:19 783 206 989
29 Guna Ostrovska 73 VSK Noskrien 03:02:43.23 SL2 3 S 3 +39:56 +07:43 04:51 958 230 1188
30 Dzintars Rērihs 24 VSK Noskrien 03:02:43.23 VL2 18 V 27 +39:56 +39:56 04:47 781 186 967
31 Māris Pankoks 104 Liepājas Vieglatlētikas klubs 03:03:46.23 VL3 6 V 28 +40:59 +18:51 04:17 777 208 985
32 Hugo Jakobi 227 www.tavamsportam. lv 03:04:09.73 VL2 19 V 29 +41:22 +41:22 04:52 775 183 958
33 Juris Gudēvics-Liepiņš 102 03:04:58.49 VL2 20 V 30 +42:11 +42:11 04:37 772 193 965
34 Mārcis Standzenieks 36 Maratona klubs 03:06:22.74 VL3 7 V 31 +43:35 +21:27 05:13 766 171 937
35 Juris Damškalns 131 MySport Veikals 03:06:24.15 VL2 21 V 32 +43:37 +43:37 04:23 766 203 969
36 Irīna Štūla-Pankoka 103 Liepājas Vieglatlētikas klubs 03:06:26.99 SL2 4 S 4 +43:40 +11:27 04:41 939 239 1178
37 Juris Šehtels 223 Dūnas 03:07:19.74 VL3 8 V 33 +44:32 +22:24 04:51 762 183 945
38 Edgars Balodis 231 Engures sportam / Ķesterciems 03:07:53.10 VLJ 4 V 34 +45:06 +21:18 04:18 760 207 967
39 Edgars Goba 204 Salaspils/Zīriņi 03:08:14.41 VL3 9 V 35 +45:27 +23:19 03:57 759 225 984
40 Mārtiņš Niklass 124 ROLLERTOUR, CĒSIS 03:08:22.99 VL2 22 V 36 +45:36 +45:36 03:47 758 235 993
41 Ivans Oļeičenko 32 VSK Noskrien 03:08:24.74 VLJ 5 V 37 +45:37 +21:50 04:21 758 204 962
42 Kaspars Adijāns 108 VSK noskrien 03:08:45.75 VL2 23 V 38 +45:58 +45:58 04:20 756 205 961
43 Sandris Bačkins 202 03:08:53.00 VL2 24 V 39 +46:06 +46:06 05:38 756 158 914
44 Igor Shutov 157 Eternal Running Party 03:09:19.50 VLJ 6 V 40 +46:32 +22:45 05:02 754 177 931
45 Dace Banga 75 www. bangasprivatprakse.lv 03:09:21.25 SL2 5 S 5 +46:34 +14:21 04:30 924 249 1173
46 Aino Gošs 164 MARATONA KLUBS 03:09:36.25 VL3 10 V 41 +46:49 +24:41 04:04 753 218 971
47 Arvīds Germovs 61 03:09:43.50 VL3 11 V 42 +46:56 +24:48 04:13 753 211 964
48 Edijs Šadauskis 146 Tukums 03:10:47.10 VL3 12 V 43 +48:00 +25:51 05:05 748 175 923
49 Andis Skudra 235 Veikals "Maratons" 03:10:49.25 VL2 25 V 44 +48:02 +48:02 04:10 748 213 961
50 Aigars Čeksters 162 Mammadaba/VSK Noskrien 03:11:22.50 VL2 26 V 45 +48:35 +48:35 03:59 746 223 969
51 Marta Zumberga 8 Isostar/Ņergas/VSK Noskrien 03:11:35.75 SL2 6 S 6 +48:48 +16:36 04:04 913 274 1187
52 Dmitrijs Blatovs 35 03:11:41.50 VL2 27 V 46 +48:54 +48:54 04:44 745 188 933
53 Anrijs Tērauds 46 03:11:49.50 VL2 28 V 47 +49:02 +49:02 04:01 744 221 965
54 Ainārs Gudēvics 169 Lattelecom 03:12:08.68 VL2 29 V 48 +49:21 +49:21 04:39 743 192 935
55 Vitālijs Muzika 41 03:12:14.25 VL3 13 V 49 +49:27 +27:19 05:12 743 171 914
56 Arnis Ābelīte 178 Baziliks ar ausīm 03:12:59.10 VL3 14 V 50 +50:12 +28:03 04:36 740 193 933
57 Edgars Rencis 100 PaBaso.lv / VSK Noskrien 03:13:48.92 VL2 30 V 51 +51:02 +51:02 04:55 737 181 918
58 Mārtiņš Plaudis 56 VSK Noskrien 03:15:10.51 VLJ 7 V 52 +52:23 +28:36 04:54 732 182 914
59 Ainārs Kumpiņš 94 Autentica 03:16:07.17 VL2 31 V 53 +53:20 +53:20 04:44 728 188 916
60 Valdis Tilts 212 03:16:14.51 VL3 15 V 54 +53:27 +31:19 04:25 728 202 930
61 Ivo Ielītis 234 03:18:18.27 VL2 32 V 55 +55:31 +55:31 05:39 720 157 877
62 Sandis Rudzītis 92 Titurgas iespēju parks 03:18:32.53 VL2 33 V 56 +55:45 +55:45 04:41 719 190 909
63 Rainers Meiers 80 VSK Noskrien 03:18:51.27 VL3 16 V 57 +56:04 +33:56 04:55 718 181 899
64 Kaspars Laizāns 237 Čika un Banijs 03:19:37.27 VL2 34 V 58 +56:50 +56:50 05:45 715 155 870
65 Māris Ūselis 55 VSK Noskrien 03:21:08.94 VL2 35 V 59 +58:22 +58:22 04:54 710 182 892
66 Gatis Kveders 11 VSK Noskrien 03:21:35.33 VL2 36 V 60 +58:48 +58:48 04:34 708 195 903
67 Raimonds Leja 214 VSK Noskrien 03:21:42.34 VL2 37 V 61 +58:55 +58:55 04:24 708 202 910
68 Edgars Bukšs 179 VSK Noskrien 03:22:38.78 VL2 38 V 62 +59:51 +59:51 04:53 705 182 887
69 Aivis Vaļulis 205 M? lā sōng 03:23:05.54 VL2 39 V 63 +1:00:18 +1:00:18 04:23 703 203 906
70 Andris Rozenštoks 221 Sporta laboratorija 03:23:05.54 VL2 40 V 64 +1:00:18 +1:00:18 05:20 703 167 870
71 Ritvars Gedrovičs 82 socktoys.lv 03:23:14.53 VL2 41 V 65 +1:00:27 +1:00:27 05:29 703 163 866
72 Ivo Levāns 123 Engures Sportam 03:23:29.38 VL2 42 V 66 +1:00:42 +1:00:42 05:01 702 178 880
73 Inga Kāpiņa 133 VSK Noskrien 03:24:10.78 SL3 1 S 7 +1:01:23 +00:00 04:39 857 240 1097
74 Intars Vēberis 232 VEIKALS 42KM195M/ SIS/SAUCONY 03:25:46.79 VL2 43 V 67 +1:02:59 +1:02:59 04:38 694 192 886
75 Arvis Stivriņš 1135 Sporta Patriots 03:26:16.54 VL2 44 V 68 +1:03:29 +1:03:29 04:18 692 207 899
76 Arnis Mālbergs 213 VSK Noskrien 03:26:20.54 VL2 45 V 69 +1:03:33 +1:03:33 04:22 692 204 896
77 Uldis Sedliņš 226 Engures sportam 03:26:23.54 VL2 46 V 70 +1:03:36 +1:03:36 04:29 692 198 890
78 Guntis Vijgriezis 149 Saulkrasti 03:26:34.79 VL3 17 V 71 +1:03:47 +41:39 04:13 691 211 902
79 Sandis Kanbergs 95 Brīvsolis 03:26:37.54 VL2 47 V 72 +1:03:50 +1:03:50 04:39 691 191 882
80 Edgars Peičs 77 Sigulda 03:27:27.30 VL2 48 V 73 +1:04:40 +1:04:40 05:25 688 164 852
81 Kaspars Pīlādzis 144 Riga Adventure Team 03:27:48.48 VL2 49 V 74 +1:05:01 +1:05:01 04:04 687 219 906
82 Juris Čerņadjevs 177 03:27:50.51 VL3 18 V 75 +1:05:03 +42:55 04:40 687 190 877
83 Ivars Lukaševičs 250 03:28:22.80 VL2 50 V 76 +1:05:35 +1:05:35 05:07 685 174 859
84 Ainārs Grīnvalds 206 Mammadaba 03:28:28.50 VL3 19 V 77 +1:05:41 +43:33 04:48 685 185 870
85 Viviana Kirilova 58 Medrull 03:29:20.80 SL2 7 S 8 +1:06:33 +34:21 05:15 836 213 1049
86 Uldis Pormeisters 119 03:31:16.81 VL2 51 V 78 +1:08:29 +1:08:29 05:15 676 169 845
87 Mārtiņš Galvanovskis 126 DEKO SPACE 03:31:41.31 VL2 52 V 79 +1:08:54 +1:08:54 08:30 674 105 779
88 Aigars Gedroics 88 VSK Noskrien 03:32:31.61 VL2 53 V 80 +1:09:44 +1:09:44 04:52 672 183 855
89 Ziedonis Tabūns 140 03:32:39.81 VL3 20 V 81 +1:09:52 +47:44 05:43 671 156 827
90 Jānis Ķemers 182 Riga Adventure Team 03:32:44.56 VL2 54 V 82 +1:09:57 +1:09:57 05:01 671 177 848
91 Mareks Tumašs 201 Spararats 03:32:58.31 VL2 55 V 83 +1:10:11 +1:10:11 06:27 670 138 808
92 Andris Ludriks 165 VSK Noskrien 03:33:08.68 VL3 21 V 84 +1:10:21 +48:13 04:42 670 189 859
93 Andris Drešmanis 143 03:33:24.65 VL3 22 V 85 +1:10:37 +48:29 05:09 669 173 842
94 Andris Bāliņš 18 VSK Noskrien 03:34:38.81 VL2 56 V 86 +1:11:51 +1:11:51 04:52 665 183 848
95 Mārcis Bokmanis 4 VSK Noskrien 03:35:18.69 VL2 57 V 87 +1:12:31 +1:12:31 05:22 663 166 829
96 Ingus Šalms 113 VSK Noskrien 03:35:59.42 VL2 58 V 88 +1:13:12 +1:13:12 05:59 661 149 810
97 Aigars Beks 60 03:36:23.72 VL3 23 V 89 +1:13:36 +51:28 05:46 660 154 814
98 Andris Jansons 64 03:36:36.58 VL3 24 V 90 +1:13:49 +51:41 04:46 659 187 846
99 Gunta Amoliņa 3 VSK Noskrien 03:36:59.32 SL2 8 S 9 +1:14:12 +41:59 05:06 806 219 1025
100 Edgars Porciks 14 VSK Noskrien 03:37:35.58 VL2 59 V 91 +1:14:48 +1:14:48 03:46 656 236 892
101 Jānis Rancāns 236 03:38:25.32 VL3 25 V 92 +1:15:38 +53:30 04:29 654 199 853
102 Armands Lunts 40 03:38:41.49 VL3 26 V 93 +1:15:54 +53:46 05:30 653 162 815
103 Jānis Bormeisters 22 03:39:02.80 VL2 60 V 94 +1:16:15 +1:16:15 05:50 652 153 805
104 Jānis Kokins 107 VSK Noskrien 03:39:04.58 VLJ 8 V 95 +1:16:17 +52:30 06:13 652 143 795
105 Dzintars Petrovs 97 Rīgas Satiksme/AKC/VSK Noskrien 03:39:07.83 VL3 27 V 96 +1:16:20 +54:12 05:20 652 167 819
106 Ludmila Joce 106 Maratona klubs 03:39:18.87 SL3 2 S 10 +1:16:31 +15:08 04:55 798 228 1026
107 Māris Sumčenko 225 Velux/mySport 03:39:48.83 VL2 61 V 97 +1:17:01 +1:17:01 05:49 650 153 803
108 Jānis Jurševskis 230 03:40:07.74 VL2 62 V 98 +1:17:20 +1:17:20 05:21 649 167 816
109 Dace Veipa 180 VSK Noskrien 03:40:20.83 SL2 9 S 11 +1:17:33 +45:21 05:01 794 223 1017
110 Ainārs Arnicāns 167 PaBaso.lv / VSK Noskrien 03:40:48.83 VL3 28 V 99 +1:18:01 +55:53 04:57 647 180 827
111 Agnese Kalniņa 109 VSK Noskrien 03:40:59.58 SL2 10 S 12 +1:18:12 +45:59 05:15 792 213 1005
112 Terēze Peniķe 175 PATRIA MTB 03:41:22.33 SLJ 1 S 13 +1:18:35 +00:00 04:45 791 235 1026
113 Denis Aļeksejevs 188 Vellapēda 03:41:22.75 VL2 63 V 100 +1:18:35 +1:18:35 04:46 645 187 832
114 Inga Ziediņa 98 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:41:28.84 SL3 3 S 14 +1:18:41 +17:18 04:47 790 233 1023
115 Aiva Klepere 13 3draugi.lv/ Ziemeļkurzeme OK 03:41:42.75 SL2 11 S 15 +1:18:55 +46:43 04:59 789 224 1013
116 Līga Līce 153 03:42:42.75 SL3 4 S 16 +1:19:55 +18:31 05:10 786 217 1003
117 Karīna Krūmiņliepa 184 VSK Noskrien 03:44:28.34 SL2 12 S 17 +1:21:41 +49:28 05:03 780 221 1001
118 Klāvs Zārdiņš 120 īsie&tuklie 03:44:30.84 VL2 64 V 101 +1:21:43 +1:21:43 04:16 636 208 844
119 Dzintars Dūdiņš 79 Mansardi 03:44:32.59 VL3 29 V 102 +1:21:45 +59:37 04:10 636 213 849
120 Guna Ūsele 48 VSK Noskrien 03:44:47.60 SL2 13 S 18 +1:22:00 +49:47 04:44 778 236 1014
121 Andris Limanāns 39 SK BIKSTI 03:47:08.35 VL2 65 V 103 +1:24:21 +1:24:21 06:26 629 138 767
122 Kaspars Vaivods 163 DOTE 03:47:20.35 VL2 66 V 104 +1:24:33 +1:24:33 06:12 628 144 772
123 Ieva Poriņa 53 03:47:33.10 SL2 14 S 19 +1:24:46 +52:33 06:18 769 178 947
124 Dainis Jostsons 219 Pēdu nav 03:48:07.85 VL3 30 V 105 +1:25:20 +1:03:12 06:16 626 142 768
125 Rolands Štrehers 209 VSK Noskrien 03:48:18.10 VL2 67 V 106 +1:25:31 +1:25:31 05:35 625 160 785
126 Einārs Stavro 84 03:48:26.85 VL2 68 V 107 +1:25:39 +1:25:39 04:58 625 179 804
127 Evita Zariņa 125 VSK Noskrien 03:48:52.36 SL2 15 S 20 +1:26:05 +53:52 04:44 765 236 1001
128 Andris Baranovskis 19 03:51:11.11 VL2 69 V 108 +1:28:24 +1:28:24 05:23 618 166 784
129 Arturas Genys 194 Taurages BMK 03:51:18.86 VL3 31 V 109 +1:28:31 +1:06:23 06:32 617 136 753
130 Ainārs Cīrulis 210 ņergas 03:52:11.86 VL4 2 V 110 +1:29:24 +58:05 05:52 615 152 767
131 Līga Vībure 59 03:52:32.11 SL2 16 S 21 +1:29:45 +57:32 05:57 753 188 941
132 Māris Ostelis 137 VSK Noskrien 03:52:41.62 VL2 70 V 111 +1:29:54 +1:29:54 05:51 614 152 766
133 Artis Līcītis 166 VSK Noskrien 03:52:50.12 VL2 71 V 112 +1:30:03 +1:30:03 06:19 613 141 754
134 Kalvis Malderis 203 Salaspils/Zīriņi 03:55:15.62 VL3 32 V 113 +1:32:28 +1:10:20 05:09 607 173 780
135 Ģirts Goško 44 Piedzīvojumu meklētāji 03:55:27.00 VL2 72 V 114 +1:32:40 +1:32:40 03:32 606 252 858
136 Edgars Ābelītis 16 VSK Noskrien 03:55:27.38 VL2 73 V 115 +1:32:40 +1:32:40 05:38 606 158 764
137 Igors Seņko 111 Liepājas Vieglatlētikas klubs 03:56:22.37 VL2 74 V 116 +1:33:35 +1:33:35 03:58 604 224 828
138 Jānis Marčinkus 172 SK "OZOLNIEKI" 03:57:15.38 VL4 3 V 117 +1:34:28 +1:03:08 05:11 602 171 773
139 Kristīne Sprice 89 VSK NOSKRIEN 03:57:56.88 SL2 17 S 22 +1:35:10 +1:02:57 04:54 735 228 963
140 Kārlis Kravis 229 Sk Ozolnieki 03:58:21.13 VL2 75 V 118 +1:35:34 +1:35:34 06:58 599 128 727
141 Kaidi Keir Kukk 117 SK Jõulu 03:58:28.13 SLJ 2 S 23 +1:35:41 +17:05 04:57 734 226 960
142 Viktorija Gucu 139 Žipers 03:58:45.39 SL2 18 S 24 +1:35:58 +1:03:45 04:59 733 224 957
143 Kaspars Boriss 138 Žiperis 03:58:45.63 VL2 76 V 119 +1:35:58 +1:35:58 05:01 598 178 776
144 Emīls Gailis 249 04:00:32.14 VL3 33 V 120 +1:37:45 +1:15:36 05:36 594 159 753
145 Maija Pūpola 135 Maratona klubs 04:00:49.89 SL3 5 S 25 +1:38:03 +36:39 05:20 727 210 937
146 Ilze Limanāne 2 VSK Noskrien 04:01:23.14 SL2 19 S 26 +1:38:36 +1:06:23 07:04 725 158 883
147 Kaspars Vingris 193 04:01:50.14 VL2 77 V 121 +1:39:03 +1:39:03 04:54 590 182 772
148 Didzis Raits 183 Mana mīļākā komanda 04:02:13.39 VL2 78 V 122 +1:39:26 +1:39:26 04:50 589 184 773
149 Līga Rukšāne 186 04:02:49.14 SL2 20 S 27 +1:40:02 +1:07:49 05:26 721 206 927
150 Aigars Prūsis 185 04:02:59.89 VL2 79 V 123 +1:40:13 +1:40:13 05:14 588 170 758
151 Ēriks Dovnarovičs 220 VSK Noskrien 04:03:43.15 VLJ 9 V 124 +1:40:56 +1:17:08 05:08 586 173 759
152 Krišjānis Neijs 115 04:04:03.90 VL2 80 V 125 +1:41:17 +1:41:17 05:28 585 163 748
153 Igors Miezis 238 04:04:08.40 VL3 34 V 126 +1:41:21 +1:19:13 06:09 585 145 730
154 Jurģis Urtāns 141 VANAGI 04:04:22.15 VL2 81 V 127 +1:41:35 +1:41:35 05:15 584 170 754
155 Krišjānis Nesenbergs 118 EDI 04:04:40.40 VL2 82 V 128 +1:41:53 +1:41:53 05:23 584 165 749
156 Arnis Atteka 218 04:04:44.15 VL2 83 V 129 +1:41:57 +1:41:57 06:42 583 133 716
157 Mārtiņš Malzubris 233 Zubru Trieciens 04:05:22.15 VL2 84 V 130 +1:42:35 +1:42:35 05:52 582 152 734
158 Aija Melezere 65 04:06:48.90 SL2 21 S 28 +1:44:02 +1:11:49 05:59 709 187 896
159 Jānis Kesteris 168 04:06:50.90 VL2 85 V 131 +1:44:04 +1:44:04 07:07 578 125 703
160 Jūlija Kuzņecova 23 Eternal Running Party 04:07:42.66 SL2 22 S 29 +1:44:55 +1:12:42 05:37 706 199 905
161 Katya Chebryakova 176 Eternal Running Party 04:07:42.66 SL2 23 S 30 +1:44:55 +1:12:42 05:36 706 200 906
162 Raitis Maurāns 154 04:07:59.16 VL2 86 V 132 +1:45:12 +1:45:12 06:28 576 138 714
163 Ildze Straume 76 VSK Noskrien 04:08:43.41 SL3 6 S 31 +1:45:56 +44:32 05:24 704 207 911
164 Dzintars Lūsis 116 Dinamo 04:09:42.16 VL4 4 V 133 +1:46:55 +1:15:35 06:46 572 131 703
165 Artūrs Ketlers 114 VSK Noskrien 04:10:00.82 VLJ 10 V 134 +1:47:13 +1:23:26 05:15 571 170 741
166 Mārcis Jēgers 99 VSK Noskrien / Psyhopath XIII 04:10:45.17 VL2 87 V 135 +1:47:58 +1:47:58 06:09 569 145 714
167 Sintija Rudzīte 155 Maratona klubs/VSK Noskrien 04:10:45.42 SL2 24 S 32 +1:47:58 +1:15:45 05:31 698 203 901
168 Lelde Broka 34 VSK Noskrien 04:11:07.16 SL2 25 S 33 +1:48:20 +1:16:07 05:00 697 224 921
169 Aija Rulle 26 VSK Noskrien 04:11:54.67 SL2 26 S 34 +1:49:07 +1:16:54 05:57 695 188 883
170 Juris Visockis 148 Engures sportam 04:12:03.67 VL2 88 V 136 +1:49:16 +1:49:16 06:36 566 135 701
171 Gints Ērmanis 134 Ironman.lv 04:12:25.92 VL3 35 V 137 +1:49:39 +1:27:30 08:03 566 111 677
172 Elita Ozoliņa 45 VW TEAM / VSK Noskrien 04:12:34.69 SL3 7 S 35 +1:49:47 +48:23 00:00 693 0 693
173 Māris Punenovs 105 04:12:37.67 VL3 36 V 138 +1:49:50 +1:27:42 00:00 565 0 565
174 Zanda Taupmana 21 VSK Noskrien 04:13:09.92 SL3 8 S 36 +1:50:23 +48:59 00:00 691 0 691
175 Solveiga Tisa 74 04:16:04.18 SL2 27 S 37 +1:53:17 +1:21:04 00:00 683 0 683
176 Līga Linuža 20 VSK Noskrien 04:21:08.94 SLJ 3 S 38 +1:58:22 +39:46 00:00 670 0 670
177 Edgars Bomiks 174 04:21:43.95 VL3 37 V 139 +1:58:57 +1:36:48 00:00 546 0 546
178 Aivar Tihane 208 Dzilnuciems 04:21:54.20 VL2 89 V 140 +1:59:07 +1:59:07 00:00 545 0 545
179 Aivars Veiss 5 VSK Noskrien 04:22:44.20 VL4 5 V 141 +1:59:57 +1:28:37 00:00 543 0 543
180 Vita Zeltzaķe 224 VSK Noskrien 04:23:10.20 SL2 28 S 39 +2:00:23 +1:28:10 00:00 665 0 665
181 Edgars Kuģenieks 86 VSK Noskrien 04:29:39.72 VL2 90 V 142 +2:06:52 +2:06:52 00:00 529 0 529
182 Ilvars Ruņģis 156 Engures sportam/RIFORCE 04:33:05.98 VL3 38 V 143 +2:10:19 +1:48:10 00:00 523 0 523
183 Artūrs Pielēns-Pelēns 78 Lattelecom 04:33:54.23 VL2 91 V 144 +2:11:07 +2:11:07 00:00 521 0 521
184 Māris Avotiņš 199 04:34:13.48 VL3 39 V 145 +2:11:26 +1:49:18 00:00 521 0 521
185 Ina Graudiņa 6 VSK Noskrien 04:34:52.23 SL2 29 S 40 +2:12:05 +1:39:52 00:00 637 0 637
186 Kaspars Bāliņš 216 04:36:05.23 VL3 40 V 146 +2:13:18 +1:51:10 00:00 517 0 517
187 Arturs Kāpiņš 17 VSK Noskrien 04:37:33.74 VL3 41 V 147 +2:14:46 +1:52:38 00:00 514 0 514
188 Diāna Kvedere 85 VSK Noskrien 04:37:58.24 SL2 30 S 41 +2:15:11 +1:42:58 00:00 630 0 630
189 Dzintars Laganovskis 37 AD FITNESS 04:43:54.26 VL3 42 V 148 +2:21:07 +1:58:59 00:00 503 0 503
190 Inta Zīriuse 192 VSK NOSKRIEN 04:47:22.19 SL2 31 S 42 +2:24:35 +1:52:22 00:00 609 0 609
191 Kristīne Gržibovska 57 VSK Noskrien 04:47:22.76 SLJ 4 S 43 +2:24:35 +1:06:00 00:00 609 0 609
192 Uldis Zīle 136 VSK NOSKRIEN 04:47:38.27 VL3 43 V 149 +2:24:51 +2:02:43 00:00 496 0 496
193 Lauma Bite 87 VSK Noskrien 04:48:01.26 SL2 32 S 44 +2:25:14 +1:53:01 00:00 608 0 608
194 Līga Korņenkova 69 04:49:25.28 SL2 33 S 45 +2:26:38 +1:54:25 00:00 605 0 605
195 Vivita Ruņģe 190 Nūjo ar vēju 04:49:32.24 SL3 9 S 46 +2:26:45 +1:25:21 00:00 604 0 604
196 Imants Ločmelis 52 Nūjo ar vēju 04:49:32.28 VL4 6 V 150 +2:26:45 +1:55:25 00:00 493 0 493
197 Inga Vīksniņa 170 Citrus Solutions 04:51:42.78 SL2 34 S 47 +2:28:55 +1:56:43 00:00 600 0 600
198 Jolanta Romanova 42 VSK Noskrien 04:52:03.53 SL3 10 S 48 +2:29:16 +1:27:52 00:00 599 0 599
199 Agnese Meikšāne 187 05:17:50.97 SL2 35 S 49 +2:55:04 +2:22:51 00:00 551 0 551
200 Juris Batars 54 VSK Noskrien 05:19:21.36 VL4 7 V 151 +2:56:34 +2:25:14 00:00 447 0 447
201 Vizbulīte Celmiņa 189 VSK Noskrien 05:19:21.85 SL2 36 S 50 +2:56:34 +2:24:22 00:00 548 0 548
202 Ilze Tereško 68 05:20:13.35 SL3 11 S 51 +2:57:26 +1:56:02 00:00 546 0 546
203 Ingrīda Greivule 200 Maratona Klubs 05:20:13.36 SL3 12 S 52 +2:57:26 +1:56:02 00:00 546 0 546
204 Iveta Radiņa-Liepkaula 173 05:33:18.14 SL3 13 S 53 +3:10:31 +2:09:07 00:00 525 0 525
1000 Kristīne Marčinkus 171 SK "OZOLNIEKI" DNS SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Iveta Rutkovska 71 Noskrien DNS SL3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Edgars Vanters 33 VSK Noskrien DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Alise Vītola 83 DNS SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Oliver Kask 112 DNS VLJ 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Roberts Sukonovs 142 GC DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Evija Vate 28 DNS SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Jānis Lorencs 181 Ziemeļkurzeme OK DNS VL4 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Indars Aščuks 158 Stirnu Buks DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Aivars Purmals 161 SK Metroons DNS VL3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Andris Pētersons 196 Turība Turbo DNS VL3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Mārtiņš Pulveris 197 LVM/Mammadaba DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Uldis Žimants 207 Gandrs DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Rodrigo Treijers 62 Virsotne/MARMOT DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Gvido Borovskis 66 VSK_OlyBet DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Vitālijs Jakovļevs 67 www.endo.lv DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Viesturs Zimackis 49 DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Solveiga Lapa 50 VSK Noskrien DNS SL3 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Māris Videmanis 51 Mežsusuri DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Aigars Dudelis 43 VSK Noskrien DNS VL3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Māris Dazarts 38 VSK Noskrien DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Didzis Čonka 25 VSK Noskrien/SK Teļubauska DNS VL3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ēriks Bērziņš 30 VSK Noskrien DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Miks Pētersons 12 VSK Noskrien DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Signis Vāvere 9 VSK Noskrien DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Didzis Videmanis 90 Mežsusuri DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Inese Gulbe 93 DNS SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Agris Liepa 150 DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Valentīns Ščedrovs 151 Eternal Running Party DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Elīna Rozīte 152 Friend Fit DNS SL2 0 S 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ilmars Knipšis 121 DNS VL3 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Ansis Šteiners 122 SPORTLAT DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Māris Skuja 127 DNS VL2 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
1000 Vairis Krauklis 132 Privātbūve DNS VL4 0 V 0 +00:00 +00:00 00:00 0 0 0
MAMMA DABA skrējiena rezultāti
Vieta Komanda Rezultāts
1 Dižie Celmlauži 00:47:46
2 Putni 00:55:55
3 BRO 00:56:40
4 3B 01:00:26
5 i3 01:03:16
6 Kārlis & co. 01:03:16
7 Radio SWH KURZEME 01:05:54
8 Krauziņi 01:10:29
9 Ražots Latvijā 01:20:03
KALNU KARALIS posma rezultāti
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Uldis Kļaviņš 02:58 VB2 1 +00:00 300
2 Kristaps Kaimiņš 03:11 VL2 1 +00:12 280
3 Gints Lūsis 03:13 VL2 2 +00:15 276
4 Uldis Klepers 03:22 VL2 3 +00:24 264
5 Oskars Cimermanis 03:23 VB2 2 +00:25 263
6 Edgars Miķelsons 03:27 VB2 3 +00:28 258
7 Kristaps Starts 03:29 VBJ 1 +00:31 255
8 Kristaps Epners 03:30 VL2 4 +00:31 255
9 Ģirts Goško 03:32 VL2 5 +00:34 252
10 Andris Ronimoiss 03:33 VL2 6 +00:35 250
11 Anatolijs Macuks 03:35 VL2 7 +00:37 248
12 Mārtiņš Fārenhorsts 03:36 VB2 4 +00:37 248
13 Guntis Kārkliņš 03:36 VB2 5 +00:38 247
14 Jānis Pūgulis 03:39 VBJ 2 +00:41 244
15 Atis Krūmiņš 03:41 VB2 6 +00:42 242
16 Gints Peleckis 03:42 VB2 7 +00:43 241
17 Jānis Brauns 03:42 VB2 8 +00:44 241
18 Aleksandrs Orlovs 03:46 VB2 9 +00:47 237
19 Nikolajs Saulītis 03:46 VL3 1 +00:48 236
20 Edgars Porciks 03:46 VL2 8 +00:48 236
21 Mārtiņš Niklass 03:47 VL2 9 +00:49 235
22 Anrijs Hodžajevs 03:48 VB2 10 +00:49 234
23 Agnis Bērziņš 03:48 VB2 11 +00:49 234
24 Ansis Mežulis 03:48 VB3 1 +00:50 234
25 Artis Pūcītis 03:50 VB2 12 +00:51 232
26 Kārlis Vanags 03:53 VL2 10 +00:55 229
27 Kristaps Magone 03:53 VLJ 1 +00:55 229
28 Mārtiņš Puriņš 03:54 VL2 11 +00:56 228
29 Artis Ķēpulis 03:56 VB2 13 +00:58 226
30 Edgars Goba 03:57 VL3 2 +00:59 225
31 Vjačeslavs Žunda 03:58 VB2 14 +00:59 225
32 Igors Seņko 03:58 VL2 12 +01:00 224
33 Lauris Repša 03:59 VB2 15 +01:01 223
34 Aigars Čeksters 03:59 VL2 13 +01:01 223
35 Nikolajs Lucāns 04:00 VL3 3 +01:02 222
36 Mārtiņš Auziņš 04:00 VL2 14 +01:02 222
37 Guntars Akmans 04:01 VL2 15 +01:03 222
38 Renārs Pūce 04:01 VB2 16 +01:03 222
39 Dainis Limanāns 04:01 VL2 16 +01:03 221
40 Anrijs Tērauds 04:01 VL2 17 +01:03 221
41 Jānis Tērauds 04:02 VB3 2 +01:04 221
42 Eduards Bura 04:03 VB3 3 +01:05 220
43 Mārtiņš Andersons 04:03 VB2 17 +01:05 219
44 Kaspars Pīlādzis 04:04 VL2 18 +01:05 219
45 Aleksandrs Judkins 04:04 VB2 18 +01:06 219
46 Aino Gošs 04:04 VL3 4 +01:06 218
47 Aigars Lūsis 04:05 VL4 1 +01:07 218
48 Jānis Bidiņš 04:06 VB2 19 +01:08 217
49 Normunds Līdums 04:06 VB3 4 +01:08 217
50 Atis Caune 04:08 VL2 19 +01:09 216
51 Kalvis Alseika 04:08 VBJ 3 +01:10 215
52 Māris Freimanis 04:08 VB2 20 +01:10 215
53 Roberts Ivzāns 04:09 VB3 5 +01:11 215
54 Laimonis Skadiņš 04:09 VB3 6 +01:11 214
55 Toms Vandzbergs 04:10 VBJ 4 +01:11 214
56 Rinalds Gronskis 04:10 VB3 7 +01:12 213
57 Andis Skudra 04:10 VL2 20 +01:12 213
58 Dzintars Dūdiņš 04:10 VL3 5 +01:12 213
59 Jānis Actiņš 04:11 VL3 6 +01:13 213
60 Māris Bisenieks 04:13 VB3 8 +01:15 211
61 Arvīds Germovs 04:13 VL3 7 +01:15 211
62 Guntis Vijgriezis 04:13 VL3 8 +01:15 211
63 Raimonds Ozoliņš 04:13 VB2 21 +01:15 211
64 Ģirts Bulāns 04:14 VB2 22 +01:16 210
65 Ugis Karasevs 04:15 VB2 23 +01:17 209
66 Klāvs Zārdiņš 04:16 VL2 21 +01:18 208
67 Māris Pankoks 04:17 VL3 9 +01:19 208
68 Kristaps Poddubnijs 04:18 VBJ 5 +01:20 207
69 Edgars Balodis 04:18 VLJ 2 +01:20 207
70 Arvis Stivriņš 04:18 VL2 22 +01:20 207
71 Gints Freināts 04:19 VB2 24 +01:20 206
72 Rihards Volfs 04:19 VL2 23 +01:21 206
73 Kaspars Adijāns 04:20 VL2 24 +01:22 205
74 Arno Šķipars 04:20 VB2 25 +01:22 205
75 Ivans Oļeičenko 04:21 VLJ 3 +01:23 204
76 Jānis Tenbergs 04:21 VB2 26 +01:23 204
77 Arnis Mālbergs 04:22 VL2 25 +01:24 204
78 Gatis Goba 04:23 VB2 27 +01:24 203
79 Juris Damškalns 04:23 VL2 26 +01:25 203
80 Aivis Vaļulis 04:23 VL2 27 +01:25 203
81 Uģis Brencis 04:24 VB2 28 +01:25 203
82 Raimonds Leja 04:24 VL2 28 +01:26 202
83 Ondrej Fikrle 04:24 VB3 9 +01:26 202
84 Edijs Kizenbahs 04:25 VB3 10 +01:26 202
85 Valdis Tilts 04:25 VL3 10 +01:26 202
86 Raitis Radziņš 04:26 VB2 29 +01:27 201
87 Andis Leontjevs 04:26 VB2 30 +01:28 201
88 Kristaps Pilskalns 04:26 VB2 31 +01:28 201
89 Kristaps Drande 04:27 VB2 32 +01:29 200
90 Uldis Kleinbergs 04:27 VB2 33 +01:29 200
91 Zigmunds Zauls 04:28 VB2 34 +01:30 199
92 Jānis Rancāns 04:29 VL3 11 +01:31 199
93 Uldis Sedliņš 04:29 VL2 29 +01:31 198
94 Andris Prindulis 04:30 VB2 35 +01:32 198
95 Gatis Lubāns 04:31 VL2 30 +01:32 197
96 Didzis Glušņevs 04:34 VLJ 4 +01:35 195
97 Mārtiņš Pētersons 04:34 VB2 36 +01:36 195
98 Gatis Kveders 04:34 VL2 31 +01:36 195
99 Rihards Čaiba 04:35 VBJ 6 +01:37 194
100 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 04:36 VB2 37 +01:38 194
101 Arnis Ābelīte 04:36 VL3 12 +01:38 193
102 Juris Gudēvics-Liepiņš 04:37 VL2 32 +01:38 193
103 Intars Vēberis 04:38 VL2 33 +01:40 192
104 Ainārs Gudēvics 04:39 VL2 34 +01:40 192
105 Sandis Kanbergs 04:39 VL2 35 +01:41 191
106 Māris Sardiko 04:39 VBJ 7 +01:41 191
107 Gints Ošiņš 04:39 VB3 11 +01:41 191
108 Renārs Vate 04:40 VB2 38 +01:41 191
109 Uldis Daugaviņš 04:40 VB2 39 +01:42 191
110 Juris Čerņadjevs 04:40 VL3 13 +01:42 190
111 Sandis Rudzītis 04:41 VL2 36 +01:43 190
112 Andris Ludriks 04:42 VL3 14 +01:44 189
113 Aldis Rocēns 04:44 VB3 12 +01:46 188
114 Ainārs Kumpiņš 04:44 VL2 37 +01:46 188
115 Gatis Pūcītis 04:44 VL2 38 +01:46 188
116 Dmitrijs Blatovs 04:44 VL2 39 +01:46 188
117 Jānis Krūmiņš 04:45 VBJ 8 +01:46 188
118 Denis Aļeksejevs 04:46 VL2 40 +01:48 187
119 Āris Kundziņš 04:46 VL3 15 +01:48 187
120 Miks Lukstiņš 04:46 VB2 40 +01:48 187
121 Andris Jansons 04:46 VL3 16 +01:48 187
122 Agnis Frijārs 04:46 VB2 41 +01:48 187
123 Dzintars Rērihs 04:47 VL2 41 +01:49 186
124 Artis Rudzītis 04:48 VB2 42 +01:49 186
125 Armands Zvejnieks 04:48 VB2 43 +01:50 185
126 Ainārs Grīnvalds 04:48 VL3 17 +01:50 185
127 Māris Vīlips 04:49 VB3 13 +01:51 185
128 Andris Sprūds 04:49 VL2 42 +01:51 185
129 Didzis Pētersons 04:49 VB3 14 +01:51 185
130 Didzis Raits 04:50 VL2 43 +01:51 184
131 Ivars Radovičs 04:51 VB2 44 +01:52 184
132 Juris Šehtels 04:51 VL3 18 +01:53 183
133 Hugo Jakobi 04:52 VL2 44 +01:53 183
134 Aigars Gedroics 04:52 VL2 45 +01:54 183
135 Andris Bāliņš 04:52 VL2 46 +01:54 183
136 Aigars Bundzinieks 04:52 VL3 19 +01:54 183
137 Edgars Bukšs 04:53 VL2 47 +01:54 182
138 Dainis Barsukovs 04:53 VB2 45 +01:55 182
139 Kaspars Vingris 04:54 VL2 48 +01:55 182
140 Mārtiņš Plaudis 04:54 VLJ 5 +01:55 182
141 Māris Ūselis 04:54 VL2 49 +01:56 182
142 Andris Pommers 04:54 VB3 15 +01:56 182
143 Edgars Puriņš 04:55 VB3 16 +01:56 181
144 Edgars Rencis 04:55 VL2 50 +01:56 181
145 Rainers Meiers 04:55 VL3 20 +01:57 181
146 Ainārs Arnicāns 04:57 VL3 21 +01:59 180
147 Janeks Bauers 04:57 VB3 17 +01:59 180
148 Tālis Paeglis 04:57 VB2 46 +01:59 180
149 Dainis Bautris 04:58 VB2 47 +01:59 179
150 Einārs Stavro 04:58 VL2 51 +02:00 179
151 Vents Lupkins 05:00 VLJ 6 +02:02 178
152 Ivo Levāns 05:01 VL2 52 +02:02 178
153 Andris Voroņko 05:01 VBJ 9 +02:02 178
154 Kaspars Boriss 05:01 VL2 53 +02:02 178
155 Nauris Zariņš 05:01 VB2 48 +02:03 178
156 Jānis Ķemers 05:01 VL2 54 +02:03 177
157 Kristaps Šablinskis 05:01 VB2 49 +02:03 177
158 Uldis Arbidāns 05:02 VB3 18 +02:03 177
159 Kārlis Vīdners 05:02 VB2 50 +02:04 177
160 Ēriks Piņķis 05:02 VB3 19 +02:04 177
161 Igor Shutov 05:02 VLJ 7 +02:04 177
162 Jānis Busenbergs 05:04 VB4 1 +02:05 176
163 Jānis Liepa 05:04 VB2 51 +02:06 176
164 Toms Kaufmanis 05:04 VBJ 10 +02:06 175
165 Agris Lacbergs 05:05 VB2 52 +02:06 175
166 Edijs Šadauskis 05:05 VL3 22 +02:07 175
167 Vladeks Alševskis 05:05 VB2 53 +02:07 175
168 Matīss Hermanis 05:06 VB2 54 +02:08 174
169 Ivars Lukaševičs 05:07 VL2 55 +02:09 174
170 Juris Rocēns 05:08 VB3 20 +02:09 174
171 Aleksandrs Bodiļevs 05:08 VB2 55 +02:10 173
172 Ēriks Dovnarovičs 05:08 VLJ 8 +02:10 173
173 Andris Drešmanis 05:09 VL3 23 +02:10 173
174 Māris Modriņš 05:09 VB2 56 +02:10 173
175 Artūrs Soročenkovs 05:09 VB2 57 +02:11 173
176 Kalvis Malderis 05:09 VL3 24 +02:11 173
177 Jānis Marčinkus 05:11 VL4 2 +02:13 171
178 Kārlis Cinis 05:12 VB2 58 +02:14 171
179 Vitālijs Muzika 05:12 VL3 25 +02:14 171
180 Mareks Bērziņš 05:12 VB2 59 +02:14 171
181 Mārcis Standzenieks 05:13 VL3 26 +02:15 171
182 Antons Timofejevs 05:13 VBJ 11 +02:15 171
183 Mārtinš Braslavs 05:13 VB2 60 +02:15 170
184 Iļja Lūsis 05:14 VB2 61 +02:16 170
185 Aigars Prūsis 05:14 VL2 56 +02:16 170
186 Juris Redisons 05:14 VB2 62 +02:16 170
187 Jurģis Urtāns 05:15 VL2 57 +02:16 170
188 Artūrs Ketlers 05:15 VLJ 9 +02:16 170
189 Uldis Pormeisters 05:15 VL2 58 +02:17 169
190 Aivis Štemmers 05:16 VB2 63 +02:17 169
191 Aigars Aukšmuksts 05:17 VB4 2 +02:19 168
192 Juris Zariņš 05:18 VB3 21 +02:20 168
193 Dzintars Petrovs 05:20 VL3 27 +02:22 167
194 Andris Rozenštoks 05:20 VL2 59 +02:22 167
195 Jānis Jurševskis 05:21 VL2 60 +02:22 167
196 Einārs Paass 05:21 VB2 64 +02:23 166
197 Mārcis Bokmanis 05:22 VL2 61 +02:24 166
198 Jānis Ziediņš 05:22 VB2 65 +02:24 166
199 Dzintars Ruņenieks 05:22 VBJ 12 +02:24 166
200 Andris Baranovskis 05:23 VL2 62 +02:24 166
201 Krišjānis Nesenbergs 05:23 VL2 63 +02:25 165
202 Edgars Peičs 05:25 VL2 64 +02:27 164
203 Guntis Ziņģis 05:26 VB2 66 +02:28 164
204 Normunds Paško 05:28 VB3 22 +02:30 163
205 Krišjānis Neijs 05:28 VL2 65 +02:30 163
206 Ritvars Gedrovičs 05:29 VL2 66 +02:30 163
207 Normunds Zauls 05:30 VB3 23 +02:31 162
208 Kaspars Aksenoks 05:30 VB3 24 +02:32 162
209 Armands Lunts 05:30 VL3 28 +02:32 162
210 Māris Petrovs 05:32 VBJ 13 +02:33 161
211 Voldemārs Surgunts 05:32 VB4 3 +02:33 161
212 Mārtiņš Ketners 05:35 VL2 67 +02:36 160
213 Rolands Štrehers 05:35 VL2 68 +02:36 160
214 Emīls Gailis 05:36 VL3 29 +02:38 159
215 Edgars Ābelītis 05:38 VL2 69 +02:39 158
216 Sandris Bačkins 05:38 VL2 70 +02:40 158
217 Ivo Ielītis 05:39 VL2 71 +02:41 157
218 Dmitrijs Ruskovs 05:39 VB2 67 +02:41 157
219 Kaspars Kalniņš 05:40 VB3 25 +02:42 157
220 Edijs Reimanis 05:40 VB2 68 +02:42 157
221 Valdis Sirsniņš 05:41 VB4 4 +02:43 157
222 Sergejs Strogonovs 05:41 VB3 26 +02:43 157
223 Toms Bobrovskis 05:42 VB2 69 +02:44 156
224 Ziedonis Tabūns 05:43 VL3 30 +02:45 156
225 Reinis Sokolovs 05:43 VB2 70 +02:45 156
226 Ansis Kuplis 05:43 VB3 27 +02:45 156
227 Kaspars Laizāns 05:45 VL2 72 +02:47 155
228 Erlens Grunckis 05:46 VB3 28 +02:47 155
229 Aigars Beks 05:46 VL3 31 +02:48 154
230 Konstantīns Vasiljevs 05:47 VB2 71 +02:49 154
231 Guntis Štubis 05:49 VB3 29 +02:51 153
232 Māris Sumčenko 05:49 VL2 73 +02:51 153
233 Jānis Bormeisters 05:50 VL2 74 +02:52 153
234 Māris Ostelis 05:51 VL2 75 +02:53 152
235 Jānis Eimuss 05:51 VB3 30 +02:53 152
236 Ainārs Cīrulis 05:52 VL4 3 +02:53 152
237 Jānis Siliņš 05:52 VB2 72 +02:54 152
238 Edgars Baltiņš 05:52 VB3 31 +02:54 152
239 Mārtiņš Malzubris 05:52 VL2 76 +02:54 152
240 Dainis Driņķis 05:53 VB3 32 +02:55 151
241 Miķelis Zaļais 05:54 VB2 73 +02:56 151
242 Gints Buraks 05:56 VB2 74 +02:57 150
243 Viesturs Dzirkalis 05:56 VB3 33 +02:57 150
244 Normunds Grava 05:56 VB3 34 +02:58 150
245 Ivars Dzērve 05:57 VB3 35 +02:59 149
246 Atis Bērziņš 05:58 VB3 36 +02:59 149
247 Ingus Šalms 05:59 VL2 77 +03:00 149
248 Rihards Akimovs 06:00 VB2 75 +03:01 149
249 Juris Līpacis 06:00 VB3 37 +03:02 148
250 Gatis Litvins 06:01 VB2 76 +03:02 148
251 Guntis Strautiņš 06:03 VBJ 14 +03:05 147
252 Kaspars Štromanis 06:07 VB2 77 +03:09 145
253 Igors Miezis 06:09 VL3 32 +03:10 145
254 Mārcis Jēgers 06:09 VL2 78 +03:11 145
255 Egnārs Gudriķis 06:11 VB2 78 +03:12 144
256 Kaspars Vaivods 06:12 VL2 79 +03:14 144
257 Jānis Kokins 06:13 VLJ 10 +03:14 143
258 Guntis Rasims 06:14 VB2 79 +03:16 143
259 Dainis Jostsons 06:16 VL3 33 +03:18 142
260 Andis Beitiks 06:19 VB3 38 +03:21 141
261 Artis Līcītis 06:19 VL2 80 +03:21 141
262 Edgars Grigorjevs 06:20 VBJ 15 +03:22 141
263 Dainis Mors 06:22 VB3 39 +03:24 140
264 Kārlis Krēgers 06:25 VB2 80 +03:26 139
265 Marts Kalniņš 06:26 VB3 40 +03:28 138
266 Andris Limanāns 06:26 VL2 81 +03:28 138
267 Roberts Neilands 06:27 VB2 81 +03:28 138
268 Mareks Tumašs 06:27 VL2 82 +03:29 138
269 Raitis Maurāns 06:28 VL2 83 +03:30 138
270 Denis Astafyev 06:29 VB3 41 +03:31 137
271 Ivars Bebris 06:30 VB3 42 +03:32 137
272 Arturas Genys 06:32 VL3 34 +03:34 136
273 Juris Visockis 06:36 VL2 84 +03:38 135
274 Āris Peičs 06:39 VB2 82 +03:41 134
275 Jānis Spirģis 06:39 VB2 83 +03:41 134
276 Normunds Kārkliņš 06:41 VB3 43 +03:43 133
277 Arnis Atteka 06:42 VL2 85 +03:44 133
278 Dzintars Lūsis 06:46 VL4 4 +03:48 131
279 Mārcis Janušs 06:48 VB3 44 +03:50 131
280 Aldis Bušs 06:52 VB2 84 +03:54 130
281 Haralds Krievs 06:53 VB3 45 +03:54 129
282 Andrejs Stolers 06:58 VB2 85 +03:59 128
283 Kārlis Kravis 06:58 VL2 86 +03:59 128
284 Ainārs Zizlāns 07:02 VB3 46 +04:04 127
285 Gundars Freimanis 07:05 VB4 5 +04:07 126
286 Jānis Kesteris 07:07 VL2 87 +04:08 125
287 Uģis Romanovskis 07:09 VB2 86 +04:11 125
288 Kaspars Jasinkevičs 07:15 VB3 47 +04:17 123
289 Andis Auziņš 07:15 VB2 87 +04:17 123
290 Valdis Rocēns 07:17 VB3 48 +04:18 122
291 Atis Brikmanis 07:18 VB2 88 +04:20 122
292 Mārtiņš Veļa 07:21 VB2 89 +04:23 121
293 Aivars Černuho 07:27 VB2 90 +04:29 119
294 Vehlmann Jaan 07:36 VB4 6 +04:38 117
295 Pēteris Ervalds 07:47 VB2 91 +04:49 114
296 Gints Ērmanis 08:03 VL3 35 +05:04 111
297 Mārtiņš Puriņš 08:16 VB2 92 +05:18 108
298 Mārtiņš Galvanovskis 08:30 VL2 88 +05:32 105
299 Eduards Mozulis 08:35 VBJ 16 +05:37 104
300 Mārtiņš Krauklis 09:13 VB2 93 +06:15 97
KALNU KARALIS posma rezultāti
Sievietes
Vieta Dalībnieks Laiks Grupa Vieta grupā Pret uzvarētāju Punkti KK
1 Karīna Helmane 03:44 SL2 1 +00:00 300
2 Linda Boldāne 03:50 SBJ 1 +00:06 291
3 Evija Melberga 03:53 SBJ 2 +00:09 288
4 Laura Čakle 03:55 SL2 2 +00:11 286
5 Marta Zumberga 04:04 SL2 3 +00:20 274
6 Linda Katlapa 04:07 SB2 1 +00:23 272
7 Ilona Frīdmane 04:10 SB2 2 +00:26 269
8 Lita Dzelme 04:18 SB3 1 +00:34 260
9 Laura Lapiņa 04:21 SB3 2 +00:37 257
10 Klinta Lauska 04:25 SBJ 3 +00:41 253
11 Anete Bauere 04:26 SBJ 4 +00:42 252
12 Ella Valtmane 04:28 SB2 3 +00:44 250
13 Madara Frēliha 04:30 SB2 4 +00:46 249
14 Dace Banga 04:30 SL2 4 +00:46 249
15 Liene Štalte 04:30 SB2 5 +00:46 248
16 Ilze Cahrausa 04:31 SB2 6 +00:47 248
17 Māra Eižvērtiņa 04:31 SB2 7 +00:47 247
18 Anita Liepiņa 04:32 SB3 3 +00:48 247
19 Madara Šneidere 04:32 SB2 8 +00:48 246
20 Ieva Krūmiņa 04:33 SB2 9 +00:49 246
21 Māra Braslava 04:39 SBJ 5 +00:55 240
22 Inga Kāpiņa 04:39 SL3 1 +00:55 240
23 Guna Kudrjavceva 04:41 SB2 10 +00:57 239
24 Irīna Štūla-Pankoka 04:41 SL2 5 +00:57 239
25 Linda Beldava 04:43 SB2 11 +00:59 237
26 Evita Zariņa 04:44 SL2 6 +01:00 236
27 Guna Ūsele 04:44 SL2 7 +01:00 236
28 Ulrika Plotniece 04:45 SB2 12 +01:01 236
29 Terēze Peniķe 04:45 SLJ 1 +01:01 235
30 Ance Ziediņa 04:47 SB2 13 +01:03 234
31 Inga Ziediņa 04:47 SL3 2 +01:03 233
32 Guna Ostrovska 04:51 SL2 8 +01:07 230
33 Kristīne Sprice 04:54 SL2 9 +01:10 228
34 Ludmila Joce 04:55 SL3 3 +01:11 228
35 Līga Līdumniece 04:56 SB2 14 +01:12 227
36 Zelma Preciniece 04:57 SB2 15 +01:13 226
37 Kaidi Keir Kukk 04:57 SLJ 2 +01:13 226
38 Aleksandra Gordejeva 04:59 SB2 16 +01:15 225
39 Viktorija Gucu 04:59 SL2 10 +01:15 224
40 Aiva Klepere 04:59 SL2 11 +01:15 224
41 Lelde Broka 05:00 SL2 12 +01:16 224
42 Dace Veipa 05:01 SL2 13 +01:17 223
43 Sandra Rocēna 05:01 SB3 4 +01:17 223
44 Baiba Litvina 05:03 SB2 17 +01:19 222
45 Karīna Krūmiņliepa 05:03 SL2 14 +01:19 221
46 Svetlana Puce 05:04 SB3 5 +01:20 220
47 Gunta Amoliņa 05:06 SL2 15 +01:22 219
48 Krista Kuzņecova 05:06 SBJ 6 +01:22 219
49 Kristīne Ketova 05:07 SBJ 7 +01:23 218
50 Laura Stūrīte 05:08 SB2 18 +01:24 218
51 Liene Bikše 05:08 SB2 19 +01:24 218
52 Līga Līce 05:10 SL3 4 +01:26 217
53 Kristīne Freimane 05:10 SBJ 8 +01:26 216
54 Agnese Kalniņa 05:15 SL2 16 +01:31 213
55 Viviana Kirilova 05:15 SL2 17 +01:31 213
56 Inta Cīmure 05:17 SB2 20 +01:33 212
57 Elīna Petrovska 05:18 SB2 21 +01:34 211
58 Elīna Zālīte 05:18 SB2 22 +01:34 211
59 Maija Pūpola 05:20 SL3 5 +01:36 210
60 Māra Viška 05:20 SB2 23 +01:36 209
61 Ance Rieksta 05:22 SBJ 9 +01:38 209
62 Džeina Pūce 05:22 SB2 24 +01:38 208
63 Agnese Caune 05:23 SB2 25 +01:39 208
64 Ļuba Tihomirova 05:23 SBJ 10 +01:39 208
65 Ildze Straume 05:24 SL3 6 +01:40 207
66 Daina Drozdova 05:25 SB2 26 +01:41 206
67 Laima Baltiņa 05:25 SBJ 11 +01:41 206
68 Līga Rukšāne 05:26 SL2 18 +01:42 206
69 Zane Stankeviča 05:27 SB2 27 +01:43 205
70 Džanita Freija 05:27 SB3 6 +01:43 205
71 Zanda Rutkovska 05:27 SB2 28 +01:43 205
72 Vineta Pētersone 05:30 SB2 29 +01:46 204
73 Sintija Rudzīte 05:31 SL2 19 +01:47 203
74 Ērika Urtāne 05:32 SB2 30 +01:48 202
75 Inga Pavloviča 05:34 SB2 31 +01:50 201
76 Agnese Zardina 05:34 SB2 32 +01:50 201
77 Santa Roze 05:34 SB3 7 +01:50 201
78 Arita Meņģe 05:35 SB2 33 +01:51 200
79 Katya Chebryakova 05:36 SL2 20 +01:52 200
80 Jūlija Kuzņecova 05:37 SL2 21 +01:53 199
81 Līga Zariņa 05:39 SB4 1 +01:55 198
82 Laila Ceika 05:40 SB4 2 +01:56 197
83 Zane Zamarina 05:45 SB2 34 +02:01 195
84 Ilona Balode 05:45 SB3 8 +02:01 194
85 Dace Ūsele 05:47 SB2 35 +02:03 194
86 Gaida Ķerve 05:47 SB4 3 +02:03 193
87 Māra Lākute 05:48 SB2 36 +02:03 193
88 Līga Eriņa 05:48 SB2 37 +02:04 193
89 Ilze Pelēce 05:49 SB3 9 +02:05 192
90 Karlīna Skrastiņa 05:51 SB2 38 +02:07 191
91 Benita Ločmele 05:54 SB4 4 +02:10 190
92 Aija Rulle 05:57 SL2 22 +02:13 188
93 Līga Vībure 05:57 SL2 23 +02:13 188
94 Anete Šēnberga 05:59 SB2 39 +02:15 187
95 Aija Melezere 05:59 SL2 24 +02:15 187
96 Kristīne Kutuzova 06:02 SB2 40 +02:18 186
97 Evija Freimane 06:02 SB2 41 +02:18 185
98 Agnija Zizlāne 06:08 SB2 42 +02:24 183
99 Rigonda Nudiena 06:08 SB2 43 +02:24 183
100 Iveta Kudrjavceva 06:09 SB4 5 +02:25 182
101 Laila Pūkaine 06:10 SBJ 12 +02:26 182
102 Baiba Rituma 06:12 SB2 44 +02:28 180
103 Ieva Poriņa 06:18 SL2 25 +02:34 178
104 Raisa Marčinkus 06:19 SB4 6 +02:35 177
105 Indra Krēgere 06:25 SB2 45 +02:41 175
106 Madara Zemarāja 06:27 SB2 46 +02:43 173
107 Ilze Stundiņa 06:31 SB2 47 +02:46 172
108 Ilva Kārkliņa 06:31 SB3 10 +02:47 172
109 Natālija Treulande 06:34 SB2 48 +02:50 170
110 Aija Andersone 06:35 SB2 49 +02:51 170
111 Sabīne Bunere 06:38 SBJ 13 +02:54 169
112 Inguna Folberga - Strazda 06:39 SB3 11 +02:55 168
113 Madara Mačiņa 06:39 SBJ 14 +02:55 168
114 Anna Mūrniece 06:39 SB2 50 +02:55 168
115 Evita Ozola 06:47 SB2 51 +03:03 165
116 Elīna Aldermane 06:52 SBJ 15 +03:08 163
117 Laura Arberga 06:53 SB2 52 +03:09 163
118 Agnese Laizāne 06:58 SB2 53 +03:14 161
119 Dace Baumane 06:58 SB2 54 +03:14 161
120 Aira Loite 07:02 SB3 12 +03:18 159
121 Ilze Limanāne 07:04 SL2 26 +03:20 158
122 Santa Tinkusa 07:04 SB2 55 +03:20 158
123 Vita Grahovska 07:07 SB2 56 +03:23 157
124 Līva Grahoļska 07:09 SB2 57 +03:25 157
125 Anna Griezite 07:09 SB2 58 +03:25 157
126 Zane Vanaga 07:09 SB2 59 +03:25 156
127 Madara Ošleja 07:14 SB2 60 +03:30 155
128 Elīza Kuzmicka 07:17 SBJ 16 +03:33 154
129 Zane Grīnšteina 07:18 SB2 61 +03:34 153
130 Eva Puriņa 07:27 SB2 62 +03:43 150
131 Inta Amoliņa 07:28 SB4 7 +03:44 150
132 Elva Vaivare 07:32 SB2 63 +03:48 149
133 Gunta Važa 07:40 SB3 13 +03:56 146
134 Laura Āboliņa 07:43 SB2 64 +03:59 145
135 Lāsma Āboliņa 07:55 SB3 14 +04:11 141
136 Laura Treimane 08:07 SB2 65 +04:23 138
137 Inga Braunere-Beke 08:09 SB2 66 +04:25 137
138 Aija Orniņa 08:19 SB3 15 +04:35 135
139 Inese Ozola 08:43 SB2 67 +04:59 128
140 Baiba Dombrovska 09:14 SB4 8 +05:30 121
141 Antra Lukševica 09:35 SB2 68 +05:51 117
ABAVAS SENLEJAS iegūtie PUNKTI
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Kristaps Kaimiņš 02:25:08.13 984 03:11 280 1264 VL2
2 Anatolijs Macuks 02:22:46.88 1000 03:35 248 1248 VL2
3 Gints Lūsis 02:27:56.14 965 03:13 276 1241 VL2
4 Andris Ronimoiss 02:24:15.88 990 03:33 250 1240 VL2
5 Uldis Klepers 02:26:43.38 973 03:22 264 1237 VL2
6 Kārlis Vanags 02:35:47.91 916 03:53 229 1145 VL2
7 Mārtiņš Auziņš 02:37:46.91 905 04:00 222 1127 VL2
8 Mārtiņš Puriņš 02:38:58.92 898 03:54 228 1126 VL2
9 Nikolajs Saulītis 02:44:55.18 866 03:46 236 1102 VL3
10 Kristaps Epners 02:50:23.45 838 03:30 255 1093 VL2
11 Kristaps Magone 02:47:48.44 851 03:53 229 1080 VLJ
12 Atis Caune 02:50:07.45 839 04:08 216 1055 VL2
13 Uldis Kļaviņš 01:33:50.43 750 02:58 300 1050 VB2
14 Jānis Actiņš 02:52:42.45 827 04:11 213 1040 VL3
15 Aigars Lūsis 02:54:06.71 820 04:05 218 1038 VL4
16 Guntars Akmans 02:55:06.21 815 04:01 222 1037 VL2
17 Vents Lupkins 02:46:34.19 857 05:00 178 1035 VLJ
18 Dainis Limanāns 02:57:18.46 805 04:01 221 1026 VL2
19 Nikolajs Lucāns 02:58:01.47 802 04:00 222 1024 VL3
20 Gatis Pūcītis 02:53:31.21 823 04:44 188 1011 VL2
21 Gatis Lubāns 02:57:24.47 805 04:31 197 1002 VL2
22 Didzis Glušņevs 02:57:07.97 806 04:34 195 1001 VLJ
23 Mārtiņš Niklass 03:08:22.99 758 03:47 235 993 VL2
24 Rihards Volfs 03:02:27.75 783 04:19 206 989 VL2
25 Andris Sprūds 02:58:16.99 801 04:49 185 986 VL2
26 Māris Pankoks 03:03:46.23 777 04:17 208 985 VL3
27 Āris Kundziņš 02:59:00.72 798 04:46 187 985 VL3
28 Edgars Goba 03:08:14.41 759 03:57 225 984 VL3
29 Oskars Cimermanis 01:39:00.52 711 03:23 263 974 VB2
30 Aino Gošs 03:09:36.25 753 04:04 218 971 VL3
31 Aigars Bundzinieks 03:01:34.48 786 04:52 183 969 VL3
32 Aigars Čeksters 03:11:22.50 746 03:59 223 969 VL2
33 Juris Damškalns 03:06:24.15 766 04:23 203 969 VL2
34 Dzintars Rērihs 03:02:43.23 781 04:47 186 967 VL2
35 Edgars Balodis 03:07:53.10 760 04:18 207 967 VLJ
36 Anrijs Tērauds 03:11:49.50 744 04:01 221 965 VL2
37 Juris Gudēvics-Liepiņš 03:04:58.49 772 04:37 193 965 VL2
38 Mārtiņš Ketners 02:57:28.72 804 05:35 160 964 VL2
39 Arvīds Germovs 03:09:43.50 753 04:13 211 964 VL3
40 Ivans Oļeičenko 03:08:24.74 758 04:21 204 962 VLJ
41 Kaspars Adijāns 03:08:45.75 756 04:20 205 961 VL2
42 Andis Skudra 03:10:49.25 748 04:10 213 961 VL2
43 Hugo Jakobi 03:04:09.73 775 04:52 183 958 VL2
44 Juris Šehtels 03:07:19.74 762 04:51 183 945 VL3
45 Mārcis Standzenieks 03:06:22.74 766 05:13 171 937 VL3
46 Ainārs Gudēvics 03:12:08.68 743 04:39 192 935 VL2
47 Arnis Ābelīte 03:12:59.10 740 04:36 193 933 VL3
48 Dmitrijs Blatovs 03:11:41.50 745 04:44 188 933 VL2
49 Igor Shutov 03:09:19.50 754 05:02 177 931 VLJ
50 Valdis Tilts 03:16:14.51 728 04:25 202 930 VL3
51 Kristaps Starts 01:45:09.33 669 03:29 255 924 VBJ
52 Edijs Šadauskis 03:10:47.10 748 05:05 175 923 VL3
53 Edgars Rencis 03:13:48.92 737 04:55 181 918 VL2
54 Ainārs Kumpiņš 03:16:07.17 728 04:44 188 916 VL2
55 Sandris Bačkins 03:08:53.00 756 05:38 158 914 VL2
56 Vitālijs Muzika 03:12:14.25 743 05:12 171 914 VL3
57 Mārtiņš Plaudis 03:15:10.51 732 04:54 182 914 VLJ
58 Raimonds Leja 03:21:42.34 708 04:24 202 910 VL2
59 Sandis Rudzītis 03:18:32.53 719 04:41 190 909 VL2
60 Kaspars Pīlādzis 03:27:48.48 687 04:04 219 906 VL2
61 Aivis Vaļulis 03:23:05.54 703 04:23 203 906 VL2
62 Gatis Kveders 03:21:35.33 708 04:34 195 903 VL2
63 Guntis Vijgriezis 03:26:34.79 691 04:13 211 902 VL3
64 Arvis Stivriņš 03:26:16.54 692 04:18 207 899 VL2
65 Rainers Meiers 03:18:51.27 718 04:55 181 899 VL3
66 Arnis Mālbergs 03:26:20.54 692 04:22 204 896 VL2
67 Edgars Porciks 03:37:35.58 656 03:46 236 892 VL2
68 Māris Ūselis 03:21:08.94 710 04:54 182 892 VL2
69 Uldis Sedliņš 03:26:23.54 692 04:29 198 890 VL2
70 Edgars Bukšs 03:22:38.78 705 04:53 182 887 VL2
71 Intars Vēberis 03:25:46.79 694 04:38 192 886 VL2
72 Sandis Kanbergs 03:26:37.54 691 04:39 191 882 VL2
73 Vjačeslavs Žunda 01:47:11.38 657 03:58 225 882 VB2
74 Ugis Karasevs 01:44:43.78 672 04:15 209 881 VB2
75 Ivo Levāns 03:23:29.38 702 05:01 178 880 VL2
76 Ivo Ielītis 03:18:18.27 720 05:39 157 877 VL2
77 Juris Čerņadjevs 03:27:50.51 687 04:40 190 877 VL3
78 Atis Krūmiņš 01:51:03.49 634 03:41 242 876 VB2
79 Kaspars Laizāns 03:19:37.27 715 05:45 155 870 VL2
80 Ainārs Grīnvalds 03:28:28.50 685 04:48 185 870 VL3
81 Andris Rozenštoks 03:23:05.54 703 05:20 167 870 VL2
82 Ritvars Gedrovičs 03:23:14.53 703 05:29 163 866 VL2
83 Ansis Mežulis 01:52:23.59 626 03:48 234 860 VB3
84 Ivars Lukaševičs 03:28:22.80 685 05:07 174 859 VL2
85 Andris Ludriks 03:33:08.68 670 04:42 189 859 VL3
86 Ģirts Goško 03:55:27.00 606 03:32 252 858 VL2
87 Aigars Gedroics 03:32:31.61 672 04:52 183 855 VL2
88 Lauris Repša 01:51:26.50 632 03:59 223 855 VB2
89 Jānis Rancāns 03:38:25.32 654 04:29 199 853 VL3
90 Edgars Peičs 03:27:27.30 688 05:25 164 852 VL2
91 Kalvis Alseika 01:50:53.80 635 04:08 215 850 VBJ
92 Dzintars Dūdiņš 03:44:32.59 636 04:10 213 849 VL3
93 Jānis Ķemers 03:32:44.56 671 05:01 177 848 VL2
94 Andris Bāliņš 03:34:38.81 665 04:52 183 848 VL2
95 Andris Jansons 03:36:36.58 659 04:46 187 846 VL3
96 Uldis Pormeisters 03:31:16.81 676 05:15 169 845 VL2
97 Klāvs Zārdiņš 03:44:30.84 636 04:16 208 844 VL2
98 Edgars Miķelsons 02:00:23.57 585 03:27 258 843 VB2
99 Andris Drešmanis 03:33:24.65 669 05:09 173 842 VL3
100 Artis Pūcītis 01:56:17.31 605 03:50 232 837 VB2
101 Denis Aļeksejevs 03:41:22.75 645 04:46 187 832 VL2
102 Mārcis Bokmanis 03:35:18.69 663 05:22 166 829 VL2
103 Igors Seņko 03:56:22.37 604 03:58 224 828 VL2
104 Ainārs Arnicāns 03:40:48.83 647 04:57 180 827 VL3
105 Ziedonis Tabūns 03:32:39.81 671 05:43 156 827 VL3
106 Māris Bisenieks 01:54:15.55 616 04:13 211 827 VB3
107 Mārtiņš Fārenhorsts 02:02:19.78 575 03:36 248 823 VB2
108 Guntis Kārkliņš 02:02:23.50 575 03:36 247 822 VB2
109 Dzintars Petrovs 03:39:07.83 652 05:20 167 819 VL3
110 Jānis Jurševskis 03:40:07.74 649 05:21 167 816 VL2
111 Armands Lunts 03:38:41.49 653 05:30 162 815 VL3
112 Aigars Beks 03:36:23.72 660 05:46 154 814 VL3
113 Arno Šķipars 01:56:13.63 606 04:20 205 811 VB2
114 Ingus Šalms 03:35:59.42 661 05:59 149 810 VL2
115 Mareks Tumašs 03:32:58.31 670 06:27 138 808 VL2
116 Anrijs Hodžajevs 02:03:00.33 572 03:48 234 806 VB2
117 Jānis Bormeisters 03:39:02.80 652 05:50 153 805 VL2
118 Einārs Stavro 03:48:26.85 625 04:58 179 804 VL2
119 Māris Sumčenko 03:39:48.83 650 05:49 153 803 VL2
120 Ondrej Fikrle 01:57:19.81 600 04:24 202 802 VB3
121 Roberts Ivzāns 02:00:03.00 586 04:09 215 801 VB3
122 Laimonis Skadiņš 01:59:58.73 587 04:09 214 801 VB3
123 Māris Freimanis 02:00:35.60 584 04:08 215 799 VB2
124 Jānis Brauns 02:06:13.76 558 03:42 241 799 VB2
125 Artis Ķēpulis 02:03:04.32 572 03:56 226 798 VB2
126 Zigmunds Zauls 01:57:42.00 598 04:28 199 797 VB2
127 Jānis Kokins 03:39:04.58 652 06:13 143 795 VLJ
128 Edijs Kizenbahs 01:58:35.82 593 04:25 202 795 VB3
129 Jānis Bidiņš 02:02:51.83 573 04:06 217 790 VB2
130 Kristaps Drande 01:59:14.73 590 04:27 200 790 VB2
131 Mārtiņš Andersons 02:03:47.58 569 04:03 219 788 VB2
132 Rolands Štrehers 03:48:18.10 625 05:35 160 785 VL2
133 Andris Baranovskis 03:51:11.11 618 05:23 166 784 VL2
134 Raitis Radziņš 02:01:14.50 580 04:26 201 781 VB2
135 Kalvis Malderis 03:55:15.62 607 05:09 173 780 VL3
136 Mārtiņš Galvanovskis 03:31:41.31 674 08:30 105 779 VL2
137 Juris Redisons 01:55:44.55 608 05:14 170 778 VB2
138 Kaspars Boriss 03:58:45.63 598 05:01 178 776 VL2
139 Jānis Marčinkus 03:57:15.38 602 05:11 171 773 VL4
140 Didzis Raits 04:02:13.39 589 04:50 184 773 VL2
141 Kaspars Vingris 04:01:50.14 590 04:54 182 772 VL2
142 Kaspars Vaivods 03:47:20.35 628 06:12 144 772 VL2
143 Aleksandrs Judkins 02:07:35.34 552 04:04 219 771 VB2
144 Dainis Jostsons 03:48:07.85 626 06:16 142 768 VL3
145 Aleksandrs Orlovs 02:12:33.10 531 03:46 237 768 VB2
146 Ainārs Cīrulis 03:52:11.86 615 05:52 152 767 VL4
147 Andis Leontjevs 02:04:23.58 566 04:26 201 767 VB2
148 Normunds Līdums 02:07:57.34 550 04:06 217 767 VB3
149 Andris Limanāns 03:47:08.35 629 06:26 138 767 VL2
150 Māris Ostelis 03:52:41.62 614 05:51 152 766 VL2
151 Edgars Ābelītis 03:55:27.38 606 05:38 158 764 VL2
152 Armands Zvejnieks 02:01:51.57 578 04:48 185 763 VB2
153 Artis Rudzītis 02:02:00.75 577 04:48 186 763 VB2
154 Gatis Goba 02:05:47.58 559 04:23 203 762 VB2
155 Toms Vandzbergs 02:09:11.34 545 04:10 214 759 VBJ
156 Ēriks Dovnarovičs 04:03:43.15 586 05:08 173 759 VLJ
157 Raimonds Ozoliņš 02:08:34.34 547 04:13 211 758 VB2
158 Aigars Prūsis 04:02:59.89 588 05:14 170 758 VL2
159 Jurģis Urtāns 04:04:22.15 584 05:15 170 754 VL2
160 Artis Līcītis 03:52:50.12 613 06:19 141 754 VL2
161 Emīls Gailis 04:00:32.14 594 05:36 159 753 VL3
162 Arturas Genys 03:51:18.86 617 06:32 136 753 VL3
163 Vladeks Alševskis 02:02:25.57 575 05:05 175 750 VB2
164 Krišjānis Nesenbergs 04:04:40.40 584 05:23 165 749 VL2
165 Krišjānis Neijs 04:04:03.90 585 05:28 163 748 VL2
166 Ģirts Bulāns 02:12:22.10 532 04:14 210 742 VB2
167 Eduards Bura 02:14:49.79 522 04:03 220 742 VB3
168 Artūrs Ketlers 04:10:00.82 571 05:15 170 741 VLJ
169 Renārs Pūce 02:16:15.62 517 04:01 222 739 VB2
170 Rihards Čaiba 02:09:24.77 544 04:35 194 738 VBJ
171 Uldis Kleinbergs 02:11:50.85 534 04:27 200 734 VB2
172 Mārtiņš Malzubris 04:05:22.15 582 05:52 152 734 VL2
173 Uģis Brencis 02:13:07.00 529 04:24 203 732 VB2
174 Jānis Pūgulis 02:24:23.38 487 03:39 244 731 VBJ
175 Igors Miezis 04:04:08.40 585 06:09 145 730 VL3
176 Agnis Frijārs 02:10:09.84 541 04:46 187 728 VB2
177 Kārlis Kravis 03:58:21.13 599 06:58 128 727 VL2
178 Kristaps Poddubnijs 02:15:42.11 519 04:18 207 726 VBJ
179 Māris Vīlips 02:10:13.10 540 04:49 185 725 VB3
180 Jānis Krūmiņš 02:12:00.10 533 04:45 188 721 VBJ
181 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 02:13:42.10 526 04:36 194 720 VB2
182 Kristaps Pilskalns 02:16:03.86 517 04:26 201 718 VB2
183 Andris Prindulis 02:15:19.37 520 04:30 198 718 VB2
184 Arnis Atteka 04:04:44.15 583 06:42 133 716 VL2
185 Andris Voroņko 02:11:01.34 537 05:01 178 715 VBJ
186 Raitis Maurāns 04:07:59.16 576 06:28 138 714 VL2
187 Mārcis Jēgers 04:10:45.17 569 06:09 145 714 VL2
188 Andris Pommers 02:12:56.10 529 04:54 182 711 VB3
189 Edijs Reimanis 02:06:59.90 554 05:40 157 711 VB2
190 Matīss Hermanis 02:12:41.35 530 05:06 174 704 VB2
191 Jānis Kesteris 04:06:50.90 578 07:07 125 703 VL2
192 Miks Lukstiņš 02:16:19.11 516 04:46 187 703 VB2
193 Dzintars Lūsis 04:09:42.16 572 06:46 131 703 VL4
194 Toms Kaufmanis 02:13:47.60 526 05:04 175 701 VBJ
195 Juris Visockis 04:12:03.67 566 06:36 135 701 VL2
196 Aldis Rocēns 02:17:27.86 512 04:44 188 700 VB3
197 Iļja Lūsis 02:12:40.60 530 05:14 170 700 VB2
198 Kārlis Cinis 02:13:15.61 528 05:12 171 699 VB2
199 Rinalds Gronskis 02:24:53.63 486 04:10 213 699 VB3
200 Aleksandrs Bodiļevs 02:14:11.60 524 05:08 173 697 VB2
201 Uldis Daugaviņš 02:20:26.37 501 04:40 191 692 VB2
202 Uldis Arbidāns 02:17:11.11 513 05:02 177 690 VB3
203 Jānis Tērauds 02:30:06.90 469 04:02 221 690 VB3
204 Dainis Bautris 02:18:50.12 507 04:58 179 686 VB2
205 Gints Peleckis 02:38:45.67 443 03:42 241 684 VB2
206 Gints Ošiņš 02:23:11.88 491 04:39 191 682 VB3
207 Guntis Ziņģis 02:16:07.37 517 05:26 164 681 VB2
208 Ivars Radovičs 02:22:25.38 494 04:51 184 678 VB2
209 Gints Ērmanis 04:12:25.92 566 08:03 111 677 VL3
210 Antons Timofejevs 02:19:01.61 506 05:13 171 677 VBJ
211 Normunds Zauls 02:17:43.87 511 05:30 162 673 VB3
212 Einārs Paass 02:19:11.87 506 05:21 166 672 VB2
213 Mārtiņš Pētersons 02:28:02.89 475 04:34 195 670 VB2
214 Aivis Štemmers 02:20:49.12 500 05:16 169 669 VB2
215 Kārlis Vīdners 02:23:05.38 492 05:02 177 669 VB2
216 Didzis Pētersons 02:26:00.38 482 04:49 185 667 VB3
217 Renārs Vate 02:28:05.64 475 04:40 191 666 VB2
218 Ansis Kuplis 02:18:01.36 510 05:43 156 666 VB3
219 Gints Freināts 02:33:14.42 459 04:19 206 665 VB2
220 Tālis Paeglis 02:24:58.63 485 04:57 180 665 VB2
221 Jānis Liepa 02:24:14.13 488 05:04 176 664 VB2
222 Jānis Tenbergs 02:33:14.41 459 04:21 204 663 VB2
223 Juris Zariņš 02:22:12.13 495 05:18 168 663 VB3
224 Kaspars Aksenoks 02:20:31.13 501 05:30 162 663 VB3
225 Dainis Barsukovs 02:26:11.40 481 04:53 182 663 VB2
226 Nauris Zariņš 02:25:37.38 483 05:01 178 661 VB2
227 Ēriks Piņķis 02:25:22.13 484 05:02 177 661 VB3
228 Normunds Paško 02:21:22.62 498 05:28 163 661 VB3
229 Artūrs Soročenkovs 02:24:22.13 488 05:09 173 661 VB2
230 Kaspars Štromanis 02:16:39.11 515 06:07 145 660 VB2
231 Edgars Puriņš 02:27:37.39 477 04:55 181 658 VB3
232 Kaspars Kalniņš 02:20:41.87 500 05:40 157 657 VB3
233 Janeks Bauers 02:27:37.14 477 04:57 180 657 VB3
234 Erlens Grunckis 02:20:19.87 502 05:46 155 657 VB3
235 Māris Sardiko 02:31:35.90 464 04:39 191 655 VBJ
236 Agnis Bērziņš 02:47:25.44 420 03:48 234 654 VB2
237 Juris Līpacis 02:19:52.62 503 06:00 148 651 VB3
238 Mareks Bērziņš 02:28:40.39 473 05:12 171 644 VB2
239 Māris Petrovs 02:26:21.38 481 05:32 161 642 VBJ
240 Dmitrijs Ruskovs 02:25:19.89 484 05:39 157 641 VB2
241 Jānis Busenbergs 02:31:24.65 465 05:04 176 641 VB4
242 Mārtinš Braslavs 02:29:47.14 470 05:13 170 640 VB2
243 Reinis Sokolovs 02:27:43.82 476 05:43 156 632 VB2
244 Toms Bobrovskis 02:27:42.89 476 05:42 156 632 VB2
245 Jānis Siliņš 02:26:29.89 480 05:52 152 632 VB2
246 Guntis Strautiņš 02:26:27.88 481 06:03 147 628 VBJ
247 Normunds Grava 02:28:23.41 474 05:56 150 624 VB3
248 Dzintars Ruņenieks 02:35:09.91 454 05:22 166 620 VBJ
249 Jānis Ziediņš 02:34:53.16 454 05:22 166 620 VB2
250 Pēteris Ervalds 02:19:25.37 505 07:47 114 619 VB2
251 Agris Lacbergs 02:38:48.67 443 05:05 175 618 VB2
252 Juris Rocēns 02:40:15.68 439 05:08 174 613 VB3
253 Voldemārs Surgunts 02:36:12.66 451 05:32 161 612 VB4
254 Rihards Akimovs 02:32:02.40 463 06:00 149 612 VB2
255 Dainis Driņķis 02:33:42.15 458 05:53 151 609 VB3
256 Guntis Rasims 02:33:11.65 459 06:14 143 602 VB2
257 Viesturs Dzirkalis 02:36:05.67 451 05:56 150 601 VB3
258 Egnārs Gudriķis 02:34:34.41 455 06:11 144 599 VB2
259 Kārlis Krēgers 02:33:38.41 458 06:25 139 597 VB2
260 Atis Bērziņš 02:37:50.17 446 05:58 149 595 VB3
261 Sergejs Strogonovs 02:42:11.93 434 05:41 157 591 VB3
262 Kristaps Šablinskis 02:50:14.95 413 05:01 177 590 VB2
263 Māris Modriņš 02:51:09.21 411 05:09 173 584 VB2
264 Guntis Štubis 02:43:47.43 430 05:49 153 583 VB3
265 Roberts Neilands 02:38:57.71 443 06:27 138 581 VB2
266 Mārcis Janušs 02:36:42.41 449 06:48 131 580 VB3
267 Aivars Černuho 02:32:47.40 461 07:27 119 580 VB2
268 Haralds Krievs 02:36:07.41 451 06:53 129 580 VB3
269 Ivars Bebris 02:39:52.17 440 06:30 137 577 VB3
270 Konstantīns Vasiljevs 02:46:35.94 422 05:47 154 576 VB2
271 Āris Peičs 02:40:26.92 439 06:39 134 573 VB2
272 Jānis Eimuss 02:47:05.69 421 05:51 152 573 VB3
273 Normunds Kārkliņš 02:41:09.92 437 06:41 133 570 VB3
274 Marts Kalniņš 02:43:18.43 431 06:26 138 569 VB3
275 Māris Punenovs 04:12:37.67 565 00:00 0 565 VL3
276 Miķelis Zaļais 02:50:56.45 412 05:54 151 563 VB2
277 Gundars Freimanis 02:41:06.42 437 07:05 126 563 VB4
278 Gatis Litvins 02:50:29.95 413 06:01 148 561 VB2
279 Edgars Grigorjevs 02:49:18.47 416 06:20 141 557 VBJ
280 Edgars Baltiņš 02:54:23.46 404 05:52 152 556 VB3
281 Edgars Bomiks 04:21:43.95 546 00:00 0 546 VL3
282 Uģis Romanovskis 02:47:03.94 421 07:09 125 546 VB2
283 Aivar Tihane 04:21:54.20 545 00:00 0 545 VL2
284 Gints Buraks 02:58:30.47 394 05:56 150 544 VB2
285 Aivars Veiss 04:22:44.20 543 00:00 0 543 VL4
286 Andrejs Stolers 02:50:35.70 413 06:58 128 541 VB2
287 Andis Auziņš 02:49:28.20 415 07:15 123 538 VB2
288 Aigars Aukšmuksts 03:10:42.50 369 05:17 168 537 VB4
289 Aldis Bušs 02:54:09.46 404 06:52 130 534 VB2
290 Edgars Kuģenieks 04:29:39.72 529 00:00 0 529 VL2
291 Mārtiņš Krauklis 02:43:53.68 429 09:13 97 526 VB2
292 Eduards Mozulis 02:47:38.19 420 08:35 104 524 VBJ
293 Ilvars Ruņģis 04:33:05.98 523 00:00 0 523 VL3
294 Māris Avotiņš 04:34:13.48 521 00:00 0 521 VL3
295 Artūrs Pielēns-Pelēns 04:33:54.23 521 00:00 0 521 VL2
296 Denis Astafyev 03:05:24.99 380 06:29 137 517 VB3
297 Kaspars Bāliņš 04:36:05.23 517 00:00 0 517 VL3
298 Valdis Sirsniņš 03:15:47.26 359 05:41 157 516 VB4
299 Ivars Dzērve 03:12:41.51 365 05:57 149 514 VB3
300 Arturs Kāpiņš 04:37:33.74 514 00:00 0 514 VL3
301 Dainis Mors 03:10:59.25 369 06:22 140 509 VB3
302 Kaspars Jasinkevičs 03:02:26.73 386 07:15 123 509 VB3
303 Jānis Spirģis 03:09:47.20 371 06:39 134 505 VB2
304 Dzintars Laganovskis 04:43:54.26 503 00:00 0 503 VL3
305 Valdis Rocēns 03:07:01.50 376 07:17 122 498 VB3
306 Uldis Zīle 04:47:38.27 496 00:00 0 496 VL3
307 Imants Ločmelis 04:49:32.28 493 00:00 0 493 VL4
308 Mārtiņš Puriņš 03:03:50.23 383 08:16 108 491 VB2
309 Andis Beitiks 03:31:00.31 334 06:19 141 475 VB3
310 Mārtiņš Veļa 03:22:27.53 348 07:21 121 469 VB2
311 Ainārs Zizlāns 03:31:54.56 332 07:02 127 459 VB3
312 Vehlmann Jaan 03:32:00.61 332 07:36 117 449 VB4
313 Juris Batars 05:19:21.36 447 00:00 0 447 VL4
314 Atis Brikmanis 03:51:08.61 304 07:18 122 426 VB2
315 Valdis Ņilovs DNS 0 00:00 0 0 VB3
316 Reinis Rozītis DNS 0 00:00 0 0 VB2
317 Viesturs Zimackis DNS 0 00:00 0 0 VL2
318 Oliver Kask DNS 0 00:00 0 0 VLJ
319 Ilmars Knipšis DNS 0 00:00 0 0 VL3
320 Sergejs Savrinovičs DNS 0 00:00 0 0 VB2
321 Viesturs Puriņš DNS 0 00:00 0 0 VB3
322 Atis Sporāns DNS 0 00:00 0 0 VBJ
323 Vitālijs Jakovļevs DNS 0 00:00 0 0 VL2
324 Edgars Vanters DNS 0 00:00 0 0 VL2
325 Valentīns Ščedrovs DNS 0 00:00 0 0 VL2
326 Pēteris Šešo DNS 0 00:00 0 0 VBJ
327 Janis Kopmanis DNS 0 00:00 0 0 VB3
328 Edmunds Lācis DNS 0 00:00 0 0 VB2
329 Gvido Borovskis DNS 0 00:00 0 0 VL2
330 Agris Liepa DNS 0 00:00 0 0 VL2
331 Andis Skudra DNS 0 00:00 0 0 VB2
332 Uldis Benhens DNS 0 00:00 0 0 VB3
333 Dainis Bautris DNS 0 00:00 0 0 VB2
334 Rodrigo Treijers DNS 0 00:00 0 0 VL2
335 Didzis Videmanis DNS 0 00:00 0 0 VL2
336 Armīns Grūtups DNS 0 00:00 0 0 VB3
337 Didzis Arbidāns DNS 0 00:00 0 0 VB2
338 Aigars Eglājs DNS 0 00:00 0 0 VB2
339 Uldis Žimants DNS 0 00:00 0 0 VL2
340 Signis Vāvere DNS 0 00:00 0 0 VL2
341 Raimonds Soopargs DNF 0 00:00 0 0 VB3
342 Valdis Zilveris DNS 0 00:00 0 0 VB2
343 Artūrs Zīverts DNS 0 00:00 0 0 VB2
344 Mārtiņš Pulveris DNS 0 00:00 0 0 VL2
345 Miks Pētersons DNS 0 00:00 0 0 VL2
346 Mārtiņš Gūtmanis DQ 0 00:00 0 0 VB2
347 Dmitry Lazarev DNS 0 00:00 0 0 VB3
348 Rūdolfs Puķitis DNS 0 00:00 0 0 VB2
349 Andris Pētersons DNS 0 00:00 0 0 VL3
350 Ēriks Bērziņš DNS 0 00:00 0 0 VL2
351 Lauris Zilveris DNS 0 00:00 0 0 VB2
352 Toms Birznieks DNS 0 00:00 0 0 VBJ
353 Aivars Purmals DNS 0 00:00 0 0 VL3
354 Mārtiņš Kokins DNS 0 00:00 0 0 VB2
355 Didzis Čonka DNS 0 00:00 0 0 VL3
356 Alvis Cimža DNS 0 00:00 0 0 VBJ
357 Vairis Krauklis DNS 0 00:00 0 0 VL4
358 Miks Užulis DNS 0 00:00 0 0 VB2
359 Indars Aščuks DNS 0 00:00 0 0 VL2
360 Artjoms Gerasimčiks DNS 0 00:00 0 0 VB2
361 Māris Dazarts DNS 0 00:00 0 0 VL2
362 Rihards Pihockis DNS 0 00:00 0 0 VB2
363 Aigars Dudelis DNS 0 00:00 0 0 VL3
364 Mārtiņš Aleksejevs DNS 0 00:00 0 0 VBJ
365 Jānis Lorencs DNS 0 00:00 0 0 VL4
366 Māris Skuja DNS 0 00:00 0 0 VL2
367 Imants Kaldre DNS 0 00:00 0 0 VB2
368 Alēns Jukšinskis DNS 0 00:00 0 0 VB2
369 Māris Videmanis DNS 0 00:00 0 0 VL2
370 Artūrs Vadonis DNS 0 00:00 0 0 VB3
371 Roberts Sukonovs DNS 0 00:00 0 0 VL2
372 Ansis Šteiners DNS 0 00:00 0 0 VL2
ABAVAS SENLEJAS iegūtie PUNKTI
Sievietes
Vieta Dalībnieks Rezultāts Punkti KK laiks Punkti Kopā Grupa
1 Karīna Helmane 02:56:51.46 989 03:44 300 1289 SL2
2 Laura Čakle 02:54:59.71 1000 03:55 286 1286 SL2
3 Guna Ostrovska 03:02:43.23 958 04:51 230 1188 SL2
4 Marta Zumberga 03:11:35.75 913 04:04 274 1187 SL2
5 Irīna Štūla-Pankoka 03:06:26.99 939 04:41 239 1178 SL2
6 Dace Banga 03:09:21.25 924 04:30 249 1173 SL2
7 Inga Kāpiņa 03:24:10.78 857 04:39 240 1097 SL3
8 Viviana Kirilova 03:29:20.80 836 05:15 213 1049 SL2
9 Terēze Peniķe 03:41:22.33 791 04:45 235 1026 SLJ
10 Ludmila Joce 03:39:18.87 798 04:55 228 1026 SL3
11 Gunta Amoliņa 03:36:59.32 806 05:06 219 1025 SL2
12 Inga Ziediņa 03:41:28.84 790 04:47 233 1023 SL3
13 Linda Katlapa 02:02:25.57 750 04:07 272 1022 SB2
14 Dace Veipa 03:40:20.83 794 05:01 223 1017 SL2
15 Guna Ūsele 03:44:47.60 778 04:44 236 1014 SL2
16 Aiva Klepere 03:41:42.75 789 04:59 224 1013 SL2
17 Ilona Frīdmane 02:04:09.83 740 04:10 269 1009 SB2
18 Agnese Kalniņa 03:40:59.58 792 05:15 213 1005 SL2
19 Linda Boldāne 02:08:36.34 714 03:50 291 1005 SBJ
20 Līga Līce 03:42:42.75 786 05:10 217 1003 SL3
21 Evita Zariņa 03:48:52.36 765 04:44 236 1001 SL2
22 Karīna Krūmiņliepa 03:44:28.34 780 05:03 221 1001 SL2
23 Ilze Cahrausa 02:04:39.33 737 04:31 248 985 SB2
24 Laura Lapiņa 02:06:25.84 726 04:21 257 983 SB3
25 Madara Frēliha 02:08:29.84 715 04:30 249 964 SB2
26 Kristīne Sprice 03:57:56.88 735 04:54 228 963 SL2
27 Ella Valtmane 02:09:13.84 711 04:28 250 961 SB2
28 Evija Melberga 02:16:30.11 673 03:53 288 961 SBJ
29 Kaidi Keir Kukk 03:58:28.13 734 04:57 226 960 SLJ
30 Anete Bauere 02:09:51.77 707 04:26 252 959 SBJ
31 Viktorija Gucu 03:58:45.39 733 04:59 224 957 SL2
32 Anita Liepiņa 02:10:06.59 706 04:32 247 953 SB3
33 Ieva Poriņa 03:47:33.10 769 06:18 178 947 SL2
34 Līga Vībure 03:52:32.11 753 05:57 188 941 SL2
35 Klinta Lauska 02:13:46.36 686 04:25 253 939 SBJ
36 Maija Pūpola 04:00:49.89 727 05:20 210 937 SL3
37 Lita Dzelme 02:16:05.61 675 04:18 260 935 SB3
38 Liene Štalte 02:15:19.36 679 04:30 248 927 SB2
39 Ieva Krūmiņa 02:14:49.85 681 04:33 246 927 SB2
40 Līga Rukšāne 04:02:49.14 721 05:26 206 927 SL2
41 Lelde Broka 04:11:07.16 697 05:00 224 921 SL2
42 Guna Kudrjavceva 02:16:21.61 673 04:41 239 912 SB2
43 Ildze Straume 04:08:43.41 704 05:24 207 911 SL3
44 Katya Chebryakova 04:07:42.66 706 05:36 200 906 SL2
45 Jūlija Kuzņecova 04:07:42.66 706 05:37 199 905 SL2
46 Linda Beldava 02:18:12.87 664 04:43 237 901 SB2
47 Sintija Rudzīte 04:10:45.42 698 05:31 203 901 SL2
48 Līga Līdumniece 02:16:24.86 673 04:56 227 900 SB2
49 Aija Melezere 04:06:48.90 709 05:59 187 896 SL2
50 Ilze Limanāne 04:01:23.14 725 07:04 158 883 SL2
51 Aija Rulle 04:11:54.67 695 05:57 188 883 SL2
52 Ance Ziediņa 02:22:31.13 644 04:47 234 878 SB2
53 Ance Rieksta 02:17:47.61 666 05:22 209 875 SBJ
54 Madara Šneidere 02:29:08.14 616 04:32 246 862 SB2
55 Māra Braslava 02:29:09.89 616 04:39 240 856 SBJ
56 Zelma Preciniece 02:26:25.13 627 04:57 226 853 SB2
57 Elīna Petrovska 02:24:25.38 636 05:18 211 847 SB2
58 Laura Stūrīte 02:27:50.64 621 05:08 218 839 SB2
59 Māra Eižvērtiņa 02:35:30.91 590 04:31 247 837 SB2
60 Ļuba Tihomirova 02:26:12.88 628 05:23 208 836 SBJ
61 Ulrika Plotniece 02:33:13.15 599 04:45 236 835 SB2
62 Džanita Freija 02:26:09.00 628 05:27 205 833 SB3
63 Arita Meņģe 02:26:33.88 626 05:35 200 826 SB2
64 Svetlana Puce 02:31:46.65 605 05:04 220 825 SB3
65 Zane Stankeviča 02:29:40.89 613 05:27 205 818 SB2
66 Līga Eriņa 02:27:46.15 621 05:48 193 814 SB2
67 Laila Ceika 02:28:59.64 616 05:40 197 813 SB4
68 Inta Cīmure 02:34:25.91 595 05:17 212 807 SB2
69 Sandra Rocēna 02:37:38.92 582 05:01 223 805 SB3
70 Vineta Pētersone 02:33:54.90 597 05:30 204 801 SB2
71 Elīna Zālīte 02:38:18.67 580 05:18 211 791 SB2
72 Krista Kuzņecova 02:40:56.68 571 05:06 219 790 SBJ
73 Zanda Rutkovska 02:37:40.92 582 05:27 205 787 SB2
74 Agnese Zardina 02:38:22.67 580 05:34 201 781 SB2
75 Natālija Treulande 02:30:47.15 609 06:34 170 779 SB2
76 Māra Viška 02:41:02.67 570 05:20 209 779 SB2
77 Agnese Caune 02:41:04.92 570 05:23 208 778 SB2
78 Indra Krēgere 02:33:38.66 598 06:25 175 773 SB2
79 Baiba Litvina 02:48:00.94 546 05:03 222 768 SB2
80 Liene Bikše 02:48:06.94 546 05:08 218 764 SB2
81 Līga Zariņa 02:43:22.68 562 05:39 198 760 SB4
82 Ērika Urtāne 02:44:29.18 558 05:32 202 760 SB2
83 Dace Ūsele 02:42:45.43 564 05:47 194 758 SB2
84 Aleksandra Gordejeva 02:52:23.95 533 04:59 225 758 SB2
85 Karlīna Skrastiņa 02:41:53.92 567 05:51 191 758 SB2
86 Baiba Rituma 02:39:15.67 577 06:12 180 757 SB2
87 Kristīne Freimane 02:49:34.44 541 05:10 216 757 SBJ
88 Evija Freimane 02:40:39.17 572 06:02 185 757 SB2
89 Ilona Balode 02:43:15.93 562 05:45 194 756 SB3
90 Rigonda Nudiena 02:42:11.17 566 06:08 183 749 SB2
91 Ilva Kārkliņa 02:39:53.18 574 06:31 172 746 SB3
92 Džeina Pūce 02:51:17.70 536 05:22 208 744 SB2
93 Agnija Zizlāne 02:43:56.93 560 06:08 183 743 SB2
94 Kristīne Ketova 02:55:11.46 524 05:07 218 742 SBJ
95 Iveta Kudrjavceva 02:45:13.93 556 06:09 182 738 SB4
96 Zane Zamarina 02:49:37.20 541 05:45 195 736 SB2
97 Ilze Stundiņa 02:43:00.93 563 06:31 172 735 SB2
98 Laima Baltiņa 02:54:53.21 525 05:25 206 731 SBJ
99 Kristīne Kutuzova 02:50:24.70 539 06:02 186 725 SB2
100 Eva Puriņa 02:39:46.67 575 07:27 150 725 SB2
101 Inga Pavloviča 02:55:23.21 524 05:34 201 725 SB2
102 Santa Roze 02:55:27.21 523 05:34 201 724 SB3
103 Daina Drozdova 02:58:12.98 515 05:25 206 721 SB2
104 Anna Griezite 02:43:19.18 562 07:09 157 719 SB2
105 Māra Lākute 02:54:49.32 525 05:48 193 718 SB2
106 Raisa Marčinkus 02:51:21.95 536 06:19 177 713 SB4
107 Zane Grīnšteina 02:44:29.68 558 07:18 153 711 SB2
108 Aija Andersone 02:51:25.20 536 06:35 170 706 SB2
109 Laura Arberga 02:50:35.20 538 06:53 163 701 SB2
110 Madara Ošleja 02:49:28.69 542 07:14 155 697 SB2
111 Anete Šēnberga 03:00:41.97 508 05:59 187 695 SB2
112 Elita Ozoliņa 04:12:34.69 693 00:00 0 693 SL3
113 Zanda Taupmana 04:13:09.92 691 00:00 0 691 SL3
114 Laila Pūkaine 03:02:55.48 502 06:10 182 684 SBJ
115 Solveiga Tisa 04:16:04.18 683 00:00 0 683 SL2
116 Gaida Ķerve 03:09:33.20 484 05:47 193 677 SB4
117 Vita Grahovska 02:57:41.22 517 07:07 157 674 SB2
118 Laura Treimane 02:51:31.96 535 08:07 138 673 SB2
119 Līga Linuža 04:21:08.94 670 00:00 0 670 SLJ
120 Vita Zeltzaķe 04:23:10.20 665 00:00 0 665 SL2
121 Evita Ozola 03:04:42.49 497 06:47 165 662 SB2
122 Madara Mačiņa 03:06:06.99 493 06:39 168 661 SBJ
123 Benita Ločmele 03:21:20.53 456 05:54 190 646 SB4
124 Madara Zemarāja 03:16:32.52 467 06:27 173 640 SB2
125 Ilze Pelēce 03:25:58.45 446 05:49 192 638 SB3
126 Ina Graudiņa 04:34:52.23 637 00:00 0 637 SL2
127 Elīna Aldermane 03:14:06.51 473 06:52 163 636 SBJ
128 Santa Tinkusa 03:12:10.25 478 07:04 158 636 SB2
129 Sabīne Bunere 03:17:45.52 464 06:38 169 633 SBJ
130 Inguna Folberga - Strazda 03:18:28.27 463 06:39 168 631 SB3
131 Anna Mūrniece 03:18:28.27 463 06:39 168 631 SB2
132 Diāna Kvedere 04:37:58.24 630 00:00 0 630 SL2
133 Gunta Važa 03:16:17.76 468 07:40 146 614 SB3
134 Dace Baumane 03:24:47.29 448 06:58 161 609 SB2
135 Kristīne Gržibovska 04:47:22.76 609 00:00 0 609 SLJ
136 Inta Zīriuse 04:47:22.19 609 00:00 0 609 SL2
137 Lauma Bite 04:48:01.26 608 00:00 0 608 SL2
138 Lāsma Āboliņa 03:17:50.23 464 07:55 141 605 SB3
139 Līga Korņenkova 04:49:25.28 605 00:00 0 605 SL2
140 Vivita Ruņģe 04:49:32.24 604 00:00 0 604 SL3
141 Inga Vīksniņa 04:51:42.78 600 00:00 0 600 SL2
142 Inta Amoliņa 03:24:06.54 450 07:28 150 600 SB4
143 Jolanta Romanova 04:52:03.53 599 00:00 0 599 SL3
144 Elīza Kuzmicka 03:28:15.53 441 07:17 154 595 SBJ
145 Līva Grahoļska 03:33:31.81 430 07:09 157 587 SB2
146 Zane Vanaga 03:33:31.81 430 07:09 156 586 SB2
147 Agnese Laizāne 03:39:14.83 419 06:58 161 580 SB2
148 Elva Vaivare 03:37:50.57 421 07:32 149 570 SB2
149 Inese Ozola 03:28:47.30 440 08:43 128 568 SB2
150 Aira Loite 03:45:05.99 408 07:02 159 567 SB3
151 Laura Āboliņa 03:38:03.33 421 07:43 145 566 SB2
152 Antra Lukševica 03:29:39.55 438 09:35 117 555 SB2
153 Agnese Meikšāne 05:17:50.97 551 00:00 0 551 SL2
154 Vizbulīte Celmiņa 05:19:21.85 548 00:00 0 548 SL2
155 Ingrīda Greivule 05:20:13.36 546 00:00 0 546 SL3
156 Ilze Tereško 05:20:13.35 546 00:00 0 546 SL3
157 Inga Braunere-Beke 03:52:43.62 395 08:09 137 532 SB2
158 Iveta Radiņa-Liepkaula 05:33:18.14 525 00:00 0 525 SL3
159 Baiba Dombrovska 03:53:30.12 393 09:14 121 514 SB4
160 Aija Orniņa 04:04:14.15 376 08:19 135 511 SB3
161 Ārija Balaško 04:20:04.94 353 00:00 0 353 SB4
162 Ilze Ziemane 04:49:28.24 317 00:00 0 317 SB2
163 Simona Radoviča DNS 0 00:00 0 0 SB2
164 Alina Rence DNS 0 00:00 0 0 SB2
165 Elīna Rozīte DNS 0 00:00 0 0 SL2
166 Marika Grūtupa DNS 0 00:00 0 0 SB3
167 Inese Gulbe DNS 0 00:00 0 0 SL2
168 Solveiga Lapa DNS 0 00:00 0 0 SL3
169 Liene Kokina DNS 0 00:00 0 0 SB2
170 Evija Vate DNS 0 00:00 0 0 SL2
171 Laila Roģe DNS 0 00:00 0 0 SB2
172 Alise Vītola DNS 0 00:00 0 0 SL2
173 Ieva Eglīte DNS 0 00:00 0 0 SB2
174 Iveta Rutkovska DNS 0 00:00 0 0 SL3
175 Sandra Legzdiņa DNS 0 00:00 0 0 SB3
176 Kristīne Marčinkus DNS 0 00:00 0 0 SL2
177 Zane Tilta DNS 0 00:00 0 0 SB2
178 Gunita Freimane DNS 0 00:00 0 0 SBJ
179 Kristīne Sekace DNS 0 00:00 0 0 SB2
KOPVĒRTĒJUMS
Vīrieši
Vieta Dalībnieks Garkaln. meži Abavas senleja Zebrus ezers Talsu paug. Āžu kalns 3 labākie kopā
1 Kristaps Bērziņš 1249 1286 1258 3793
2 Kristaps Kaimiņš 1148 1264 1244 1186 1212 3720
3 Gints Lūsis 1193 1241 1209 1254 3704
4 Anatolijs Macuks 1083 1248 1223 1194 1204 3675
5 Andris Ronimoiss 1146 1240 1166 1077 3552
6 Uldis Klepers 1237 1130 1164 3531
7 Kārlis Vanags 1102 1145 1144 1137 3426
8 Mārtiņš Puriņš 1137 1126 1095 972 1050 3358
9 Mārtiņš Auziņš 886 1127 1038 1098 1053 3278
10 Kristaps Epners 952 1093 957 1047 1058 3198
11 Juris Damškalns 1035 969 1027 1099 1056 3190
12 Kristaps Broks 1085 1048 1048 994 3181
13 Kristaps Magone 973 1080 1035 994 3109
14 Nikolajs Saulītis 955 1102 1010 949 3067
15 Andris Jubelis 1033 1042 986 3061
16 Āris Kundziņš 943 985 996 1037 3018
17 Atis Caune 981 1055 891 741 964 3000
18 Vents Lupkins 977 1035 966 971 2983
19 Aigars Lūsis 1038 917 1005 935 2978
20 Juris Šehtels 975 945 985 1014 2974
21 Uldis Kļaviņš 1050 908 981 923 2954
22 Didzis Glušņevs 941 1001 968 803 979 2948
23 Rihards Volfs 840 989 888 973 978 2940
24 Valdis Tilts 1039 930 941 937 2917
25 Andis Rumbenieks 978 988 948 2914
26 Dainis Limanāns 1026 915 929 947 2902
27 Māris Pankoks 884 985 925 943 967 2895
28 Jānis Actiņš 1040 865 969 2874
29 Aino Gošs 950 971 882 941 920 2862
30 Kaspars Adijāns 814 961 909 928 965 2854
31 Nikolajs Lucāns 1024 907 920 2851
32 Dzintars Rērihs 921 967 963 849 908 2851
33 Mārtiņš Plaudis 994 914 849 739 935 2843
34 Jānis Kūms 937 944 941 2822
35 Arvis Stivriņš 899 906 990 2795
36 Mārtiņš Niklass 863 993 858 926 2782
37 Dmitrijs Blatovs 881 933 933 910 859 2776
38 Hugo Jakobi 958 900 911 2769
39 Juris Gudēvics-Liepiņš 905 965 892 2762
40 Māris Ūselis 663 892 773 957 907 2756
41 Ivans Oļeičenko 926 962 788 853 2741
42 Gatis Kveders 920 903 803 917 2740
43 Ainārs Gudēvics 868 935 894 904 2733
44 Edgars Rencis 895 918 809 917 876 2730
45 Aivis Vaļulis 873 906 911 908 2725
46 Aigars Bundzinieks 829 969 922 2720
47 Aigars Dudelis 926 880 905 2711
48 Mārcis Bokmanis 829 682 876 990 2695
49 Uģis Karasevs 849 881 912 901 2694
50 Guntis Vijgriezis 913 902 790 875 777 2690
51 Anrijs Tērauds 837 965 817 784 886 2688
52 Edgars Balodis 864 967 841 2672
53 Sandis Rudzītis 894 909 689 845 801 2648
54 Ingus Šalms 851 810 864 918 866 2648
55 Aigars Čeksters 860 969 809 2638
56 Mārcis Standzenieks 832 937 856 2625
57 Ivo Ielītis 858 877 870 876 2623
58 Ainārs Kumpiņš 863 916 808 804 842 2621
59 Igor Shutov 853 931 832 2616
60 Arvīds Germovs 798 964 793 827 812 2603
61 Ivo Levāns 800 880 858 863 2601
62 Vitālijs Muzika 871 914 790 808 2593
63 Andris Bāliņš 813 848 890 850 829 2588
64 Andris Ludriks 804 859 720 851 874 2584
65 Viesturs Zimackis 807 869 905 2581
66 Mārtiņš Fārenhorsts 823 730 841 916 2580
67 Lauris Repša 824 855 813 895 816 2574
68 Raimonds Ozoliņš 758 894 916 2568
69 Māris Bisenieks 861 827 826 868 818 2556
70 Rainers Meiers 852 899 805 776 804 2556
71 Arnis Ābelīte 791 933 830 2554
72 Uldis Pormeisters 820 845 788 826 879 2550
73 Kristaps Starts 771 924 591 838 2533
74 Artis Pūcītis 744 837 747 768 913 2518
75 Ritvars Gedrovičs 810 866 840 798 776 2516
76 Agris Liepa 800 716 839 874 2513
77 Andris Baranovskis 750 784 676 700 975 2509
78 Jānis Važņevičs 855 857 796 2508
79 Juris Čerņadjevs 789 877 799 824 2500
80 Jānis Ķemers 822 848 798 820 2490
81 Andris Limanāns 906 767 805 750 732 2478
82 Gvido Borovskis 864 800 803 725 2467
83 Roberts Ivzāns 808 801 822 758 834 2464
84 Andris Jansons 732 846 792 811 2449
85 Aigars Gedroics 855 753 838 2446
86 Edgars Ezers 760 855 827 2442
87 Edgars Peičs 752 852 830 2434
88 Jānis Kokins 839 795 711 793 2427
89 Edgars Porciks 815 892 719 671 2426
90 Didzis Raits 654 773 612 845 803 2421
91 Dzintars Dūdiņš 761 849 680 753 807 2417
92 Oskars Geide 838 794 781 2413
93 Kaspars Pīlādzis 726 906 761 743 2410
94 Ainārs Arnicāns 612 827 684 780 803 2410
95 Arno Šķipars 811 751 806 792 2409
96 Edijs Šadauskis 923 580 896 2399
97 Mareks Tumašs 808 801 789 743 2398
98 Krišjānis Neijs 705 748 721 850 793 2391
99 Kaspars Laizāns 746 870 775 2391
100 Miks Pētersons 781 763 795 813 2389
101 Ainārs Grīnvalds 710 870 756 759 2385
102 Dzintars Petrovs 588 819 713 799 759 2377
103 Rolands Briņķis 674 868 827 2369
104 Edgars Bukšs 887 724 758 2369
105 Artūrs Ketlers 810 741 785 771 706 2366
106 Andris Drešmanis 722 842 707 762 759 2363
107 Anrijs Hodžajevs 668 806 714 805 750 2361
108 Igors Seņko 706 828 719 762 766 2356
109 Juris Redisons 700 778 762 812 739 2352
110 Ilmars Knipšis 758 756 767 822 2347
111 Aigars Beks 772 814 729 759 2345
112 Klāvs Zārdiņš 662 844 641 837 2343
113 Ziedonis Tabūns 726 827 751 764 2342
114 Aleksandrs Judkins 629 771 745 748 821 2340
115 Sandis Kanbergs 659 882 578 678 779 2339
116 Reinis Skorovs 705 836 796 2337
117 Zigmārs Zučiks 895 820 620 2335
118 Valentīns Ščedrovs 664 753 787 792 2332
119 Zigmunds Zauls 797 797 728 738 707 2332
120 Ondrej Fikrle 728 802 767 757 2326
121 Kārlis Kravis 727 725 872 2324
122 Raitis Puriņš 801 724 796 2321
123 Māris Ostelis 870 766 683 653 2319
124 Aigars Kokins 732 745 749 819 2313
125 Armands Lunts 698 815 680 800 689 2313
126 Mārtiņš Galvanovskis 836 779 688 694 2309
127 Laimonis Skadiņš 748 801 752 682 2301
128 Jānis Bormeisters 722 805 715 766 723 2294
129 Māris Videmanis 730 759 684 787 2276
130 Māris Punenovs 770 665 767 737 2274
131 Mārtiņš Pjalkovskis 697 745 828 2270
132 Raitis Maurāns 540 714 769 782 2265
133 Einārs Stavro 599 804 673 766 694 2264
134 Edgars Vanters 919 940 1016 2262
135 Guntis Kārkliņš 722 822 715 709 2259
136 Ģirts Goško 704 858 691 673 673 2253
137 Denis Aļeksejevs 714 832 705 2251
138 Edgars Ābelītis 612 764 685 789 697 2250
139 Kaspars Kārkliņš 557 599 815 835 2249
140 Rihards Čaiba 738 712 764 743 2245
141 Dzintars Lūsis 675 703 720 766 755 2241
142 Edijs Reimanis 711 784 737 2232
143 Jānis Tērauds 656 690 610 766 753 2209
144 Mārtiņš Andersons 788 681 731 666 2200
145 Kaspars Vingris 743 772 685 2200
146 Jānis Bidiņš 790 697 709 2196
147 Vladeks Alševskis 750 714 729 2193
148 Andris Pommers 711 674 806 2191
149 Arturas Genys 767 753 668 2188
150 Māris Pilmanis 688 754 744 2186
151 Māris Freimanis 799 757 628 2184
152 Modris Liepiņš 753 743 687 2183
153 Aldis Rocēns 700 669 742 731 2173
154 Pēteris Stepiņš 725 667 778 2170
155 Arturs Kāpiņš 708 614 751 706 2165
156 Arnis Atteka 716 766 683 2165
157 Uldis Kleinbergs 715 734 704 2153
158 Artis Līcītis 754 689 700 2143
159 Māris Sardiko 582 655 678 743 700 2121
160 Māris Skuja 687 746 684 2117
161 Krišjānis Nesenbergs 736 749 608 630 2115
162 Armands Sudrabs 726 681 706 656 2113
163 Toms Vandzbergs 643 759 711 2113
164 Renārs Pūce 588 739 637 730 643 2112
165 Oliver Kask 669 679 696 732 2107
166 Agnis Bērziņš 744 654 649 682 673 2099
167 Toms Kaufmanis 670 701 722 2093
168 Jurģis Urtāns 641 754 567 697 2092
169 Edgars Kuģenieks 743 629 593 717 2089
170 Agnis Frijārs 728 670 689 2087
171 Svajunas Sukackas 677 735 672 2084
172 Jānis Kalniņš 573 771 723 2067
173 Ģirts Bulāns 637 742 682 604 2061
174 Ģirts Vēsma 721 686 654 2061
175 Didzis Pētersons 598 667 709 672 2048
176 Juris Jevsins 726 685 631 2042
177 Gints Freināts 603 665 773 2041
178 Mārcis Jēgers 669 714 656 2039
179 Māris Vīlips 644 725 624 667 431 2036
180 Tālis Paeglis 674 665 659 695 2034
181 Kristaps Pilskalns 669 718 644 2031
182 Rinalds Gronskis 699 675 656 2030
183 Eduards Bura 693 742 591 555 2026
184 Normunds Zauls 632 673 692 656 623 2021
185 Gints Ošiņš 560 682 578 688 645 2015
186 Jānis Tenbergs 663 649 695 538 2007
187 Aivis Štemmers 669 591 688 650 2007
188 Sandis Radziņš 584 693 728 2005
189 Dainis Barsukovs 663 625 714 2002
190 Haralds Krievs 580 725 694 1999
191 Dainis Bautris 637 686 669 1992
192 Rodrigo Treijers 662 626 692 638 1992
193 Uldis Zīle 596 630 697 659 1986
194 Mārtiņš Pētersons 620 670 620 684 631 1985
195 Gatis Lubāns 982 1002 1984
196 Aivars Veiss 549 643 583 639 701 1983
197 Jānis Pūgulis 601 731 650 1982
198 Gatis Pūcītis 1011 969 1980
199 Aivars Mozulis 563 660 754 1977
200 Sergejs Savrinovičs 627 670 677 1974
201 Kristaps Skujiņš 688 681 604 1973
202 Mārtiņš Gūtmanis 648 685 637 1970
203 Dzintars Jaunzems 618 720 627 1965
204 Guntis Ziņģis 648 681 629 1958
205 Kaspars Aksenoks 663 655 638 1956
206 Jānis Kesteris 659 703 592 1954
207 Miks Vilsons 738 689 518 1945
208 Andris Prindulis 595 718 628 1941
209 Māris Petrovs 642 600 691 608 1941
210 Kaspars Štromanis 621 660 651 630 1941
211 Edgars Puriņš 583 658 652 617 1927
212 Juris Zariņš 633 663 622 625 1921
213 Lauris Zilveris 665 652 601 1918
214 Dmitrijs Ruskovs 635 641 635 599 641 1917
215 Dzintars Ruņenieks 709 620 580 1909
216 Kārlis Cinis 615 699 593 564 1907
217 Mārtiņš Malzubris 546 734 627 1907
218 Guntis Strautiņš 558 628 625 641 575 1894
219 Armands Zvejnieks 763 706 425 1894
220 Andris Sprūds 986 905 1891
221 Vitālijs Jakovļevs 614 624 644 610 1882
222 Artūrs Soročenkovs 661 640 575 1876
223 Juris Batars 547 619 648 607 1874
224 Uģis Romanovskis 702 546 625 543 531 1873
225 Juris Līpacis 575 651 588 629 589 1869
226 Uldis Arbidāns 523 690 544 631 496 1865
227 Viesturs Dzirkalis 601 589 653 605 1859
228 Edgars Goba 984 871 1855
229 Eduards Mozulis 567 524 643 635 1845
230 Normunds Kārkliņš 485 570 568 612 662 1844
231 Normunds Grava 608 624 526 610 528 1842
232 Kaspars Kalniņš 657 643 540 1840
233 Konstantīns Vasiļjevs 613 576 614 604 535 1831
234 Mareks Bērziņš 644 576 610 508 1830
235 Matīss Vecvagaris 923 905 1828
236 Nauris Zariņš 610 661 555 1826
237 Imants Ločmelis 605 593 562 623 594 1822
238 Ēriks Piņķis 661 600 558 1819
239 Māris Avotiņš 611 621 584 1816
240 Ivars Seiksts 597 654 565 1816
241 Erlens Grunckis 657 596 561 1814
242 Renars Vate 666 567 557 1790
243 Ilvars Ruņģis 585 623 578 573 1786
244 Toms Pastars 575 679 524 1778
245 Raitis Bērziņš 888 881 1769
246 Egnārs Gudriķis 507 599 571 575 1745
247 Juris Rocēns 549 613 578 532 1740
248 Alvis Cimža 608 544 580 1732
249 Dainis Driņķis 585 609 533 515 1727
250 Jānis Kopmanis 573 570 573 1716
251 Uldis Sedliņš 890 823 1713
252 Gints Buraks 502 544 478 617 539 1700
253 Andis Geste 775 924 1699
254 Ivars Lukaševičs 859 820 1679
255 Ansis Mežulis 818 860 1678
256 Agris Bombiza 510 594 572 1676
257 Jānis Erdmanis 821 846 1667
258 Jānis Dūka 820 837 1657
259 Dzintars Laganovskis 558 603 418 488 471 1649
260 Arnis Mālbergs 753 896 1649
261 Kalvis Alseika 792 850 1642
262 Ivo Lidaks 812 828 1640
263 Uldis Benhens 519 533 583 1635
264 Atis Krūmiņš 876 748 1624
265 Valters Bruss 512 560 537 1609
266 Aigars Aukšmuksts 537 524 547 1608
267 Gatis Litvins 483 561 480 554 485 1600
268 Jānis Šnepste 769 829 1598
269 Armands Alksnis 496 528 567 1591
270 Kaspars Jasinkevičs 509 509 562 480 1580
271 Mārtiņš Puriņš 444 491 497 561 521 1579
272 Jānis Jurševskis 760 816 1576
273 Marts Kalniņš 511 569 492 1572
274 Māris Sumčenko 764 803 1567
275 Viktors Saveļjevs 791 774 1565
276 Konstantīns Smotrovs 784 778 1562
277 Toms Gruziņš 514 476 569 1559
278 Didzis Videmanis 793 761 1554
279 Uģis Holsts 789 765 1554
280 Jānis Spirģis 470 505 480 531 517 1553
281 Arnis Pokšāns 451 554 545 1550
282 Jānis Eimuss 573 486 488 1547
283 Edgars Baltiņš 556 488 495 1539
284 Agris Meilerts 509 552 472 1533
285 Kaspars Vaivods 759 772 1531
286 Andis Leontjevs 767 759 1526
287 Armands Bāris 763 761 1524
288 Gints Bērziņš 752 771 1523
289 Uģis Inka 704 810 1514
290 Imants Kaldre 766 746 1512
291 Matīss Rozītis 775 736 1511
292 Aleksandrs Orlovs 768 733 1501
293 Dainis Mors 490 509 492 1491
294 Jānis Marčinkus 773 704 1477
295 Ēriks Dovnarovičs 717 759 1476
296 Gatis Goba 762 707 1469
297 Ivars Dzērve 514 430 516 1460
298 Valdis Sirsniņš 458 516 486 453 1460
299 Gints Ērmanis 779 677 1456
300 Guntis Dude 706 749 1455
301 Dainis Jostsons 686 768 1454
302 Artis Rudzītis 763 684 1447
303 Gints Peleckis 684 761 1445
304 Vairis Krauklis 712 729 1441
305 Kalvis Malderis 780 656 1436
306 Raitis Radziņš 632 781 1413
307 Kaspars Boriss 776 632 1408
308 Andris Voroņko 686 715 1401
309 Ivars Radovičs 678 722 1400
310 Uģis Brencis 732 652 1384
311 Ainārs Brālītis 603 771 1374
312 Juris Visockis 671 701 1372
313 Igors Miezis 730 635 1365
314 Arvīds Ozoliņš 739 613 1352
315 Armands Klotiņš 665 681 1346
316 Normunds Līdums 575 767 1342
317 Andris Krūklis 761 575 1336
318 Viesturs Šlosbergs 654 682 1336
319 Uldis Daugaviņš 640 692 1332
320 Einārs Paass 656 672 1328
321 Ilmārs Zirnis 658 668 1326
322 Aivar Tihane 645 658 1303
323 Rūdolfs Puķitis 639 656 1295
324 Māris Dazarts 710 574 1284
325 Raitis Bratka 687 591 1278
326 Atis Brikmanis 352 426 492 1270
327 Signis Vāvere 775