VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Aigars Feteris 2729 SPORTLAND 00:21:16 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Artis Dude 2377 Tērvete 00:22:53 V1 2 V2 +01:37 +01:37
3 Aivis Šiliņš 2243 KSMR Fitness 00:23:30 V1 3 V3 +02:15 +02:15
4 Uģis Kronbergs 2608 Moller Auto Ventspils / MRC 00:24:16 V1 4 V4 +03:01 +03:01
5 Roberts Mitenieks 2277 00:24:34 V1 5 V5 +03:18 +03:18
6 Eduards Pāķis 2148 Saulkrasti SRT 00:25:22 V1 6 V6 +04:07 +04:07
7 Aleksandrs Juška 2212 Juškmuliņa 00:25:46 V1 7 V7 +04:30 +04:30
8 Kārlis Stonka 2211 BIROJS.LV 00:26:24 V1 8 V8 +05:08 +05:08
9 Simona Birkenberga 2126 SBK 00:26:24 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Jānis Jansons 2405 AQUATICS 00:26:53 V1 9 V9 +05:38 +05:38
11 Jānis Sapats 2571 Eko O 00:27:14 V1 10 V10 +05:59 +05:59
12 Haralds Jansons 2307 Carnikava 00:27:58 V1 11 V11 +06:43 +06:43
13 Jana Jansone 2343 00:27:58 S1 2 S2 +01:34 +01:34
14 Artūrs Āboltiņš 2242 KSMR Fitness 00:28:28 V1 12 V12 +07:13 +07:13
15 Edgars Auziņš 2188 Sporta skola Arkādija 00:28:43 V1 13 V13 +07:28 +07:28
16 Maija Pūpola 2197 Maratona klubs 00:28:45 S1 3 S3 +02:21 +02:21
17 Renārs Reklaitis 2158 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:28:55 V1 14 V14 +07:40 +07:40
18 Nauris Upmalis 2396 00:29:11 V1 15 V15 +07:55 +07:55
19 Mairis Pētersons 12045 00:29:12 V1 16 V16 +07:56 +07:56
20 Rainers Adriāns Andrejevskis 2546 00:29:16 V1 17 V17 +08:01 +08:01
21 Artūrs Krūmiņš 2271 00:29:30 V1 18 V18 +08:14 +08:14
22 Vytautas Aukselis 2137 BMK "Vejas" 00:29:33 V1 19 V19 +08:18 +08:18
23 Ernests Brēdiķis 2213 00:29:39 V1 20 V20 +08:24 +08:24
24 Armands Petkus 2251 00:29:44 V1 21 V21 +08:29 +08:29
25 Edgars Miķelsons 2605 Lynxdojo 00:29:47 V1 22 V22 +08:32 +08:32
26 Elīza Paveļjeva 2064 Lūša pēdās 00:30:03 S1 4 S4 +03:39 +03:39
27 Krišs Ādolfs Antāns 2306 00:30:04 V1 23 V23 +08:49 +08:49
28 Linda Mihno 2098 00:30:09 S1 5 S5 +03:46 +03:46
29 Tomass Daniels Dukulis 2636 00:30:17 V1 24 V24 +09:02 +09:02
30 Kārlis Ernests Janovskis 2573 Madona 00:30:25 V1 25 V25 +09:09 +09:09
31 Gundega Pāķe 2292 Saulkrasti SRT 00:30:26 S1 6 S6 +04:02 +04:02
32 Kārlis Kalniņš 2401 AQUATICS 00:30:56 V1 26 V26 +09:41 +09:41
33 Intars Rudītis 2220 Maratona klubs 00:31:02 V1 27 V27 +09:47 +09:47
34 Normunds Freimanis 2420 00:31:13 V1 28 V28 +09:57 +09:57
35 Toms Fatjanovs 2485 00:31:23 V1 29 V29 +10:07 +10:07
36 Eduards Kvēps 2595 Eži 00:31:24 V1 30 V30 +10:09 +10:09
37 Daina Stonka 2181 VSK Noskrien 00:31:40 S1 7 S7 +05:16 +05:16
38 Oskars Sarbantovičs 2178 00:31:40 V1 31 V31 +10:25 +10:25
39 Uģis Fogels 2335 00:31:42 V1 32 V32 +10:26 +10:26
40 Mārtiņš Klīve 2562 Naktssardze 00:31:46 V1 33 V33 +10:31 +10:31
41 Mārcis Lukaševics 2363 Prometal Group 00:31:48 V1 34 V34 +10:32 +10:32
42 Andris Iesalnieks 2663 Sporta iela 00:31:56 V1 35 V35 +10:40 +10:40
43 Aivars Rubulis 2673 00:32:03 V1 36 V36 +10:47 +10:47
44 Inese Brezinska 2727 SPORTLAND 00:32:10 S1 8 S8 +05:46 +05:46
45 Elmārs Rudzītis 2140 00:32:12 V1 37 V37 +10:57 +10:57
46 Sandis Skudra 2627 Latvijas Finieris 00:32:20 V1 38 V38 +11:05 +11:05
47 Dāvis Ķīvits 2346 00:32:34 V1 39 V39 +11:18 +11:18
48 Kaspars Dūzis 2404 AQUATICS 00:32:38 V1 40 V40 +11:22 +11:22
49 Ralfs Zvilna 12112 00:32:38 V1 41 V41 +11:23 +11:23
50 Aleksandrs Vasiļevskis 2744 00:32:42 V1 42 V42 +11:27 +11:27
51 Dāvids Lubiņš 2537 00:32:43 V1 43 V43 +11:28 +11:28
52 Ilze Miklaševica 2470 Jelgavas 4.vidusskola 00:32:57 S1 9 S9 +06:33 +06:33
53 Tomass Mičulis 2315 00:32:59 V1 44 V44 +11:44 +11:44
54 Jānis Rozenblats 3776 Mailigen 00:33:04 V1 45 V45 +11:49 +11:49
55 Kaspars Cimermanis 2653 One4Event 00:33:11 V1 46 V46 +11:55 +11:55
56 Mārtiņš Krauze 12056 GoPro 00:33:14 V1 47 V47 +11:58 +11:58
57 Kaspars Kasparans 2448 Concombres 00:33:23 V1 48 V48 +12:07 +12:07
58 Andis Londenbergs 2738 LIENCIS 00:33:25 V1 49 V49 +12:09 +12:09
59 Ugnė Baltrusaityte 2167 Na, pagauk! 00:33:26 S1 10 S10 +07:02 +07:02
60 Kristīne Kelerta 2260 00:33:30 S1 11 S11 +07:06 +07:06
61 Jānis Krēsliņš 2379 Swedbank 00:33:32 V1 50 V50 +12:17 +12:17
62 Līva Priede 2747 IRONWILL 00:33:34 S1 12 S12 +07:10 +07:10
63 Evita Frančenko 2058 00:33:44 S1 13 S13 +07:20 +07:20
64 Aldis Putniņš 2551 Matisons Runner’s Club 00:33:48 V1 51 V51 +12:32 +12:32
65 Ieva Ivaško 2322 VFK Staldzene 00:33:48 S1 14 S14 +07:24 +07:24
66 Evija Bule 2556 00:33:54 S1 15 S15 +07:30 +07:30
67 Evita Taurene 2607 GULBENE 00:33:54 S1 16 S16 +07:31 +07:31
68 Linda Berga 2694 DPD Latvija 00:33:55 S1 17 S17 +07:31 +07:31
69 Daniels Rēķis 2077 Rīgas satiksme 00:34:02 V1 52 V52 +12:47 +12:47
70 Linda Broliša 2750 00:34:03 S1 18 S18 +07:40 +07:40
71 Jānis Vilmanis 2294 00:34:04 V1 53 V53 +12:48 +12:48
72 Māris Kairišs 2495 00:34:05 V1 54 V54 +12:50 +12:50
73 Anda Germova 2263 Smārde 00:34:15 S1 19 S19 +07:51 +07:51
74 Aldis Jirgensons 2532 00:34:17 V1 55 V55 +13:01 +13:01
75 Māris Kalniņš 2326 00:34:22 V1 56 V56 +13:07 +13:07
76 Laura Stepiņa 2131 00:34:23 S1 20 S20 +07:59 +07:59
77 Ieva Livčāne 2308 00:34:25 S1 21 S21 +08:01 +08:01
78 Daiga Ribikauska 2489 00:34:28 S1 22 S22 +08:04 +08:04
79 Dāvids Kleimanis 2468 00:34:31 V1 58 V57 +13:16 +13:16
80 Katrīna Jansone 2342 00:34:31 S1 23 S23 +08:07 +08:07
81 Salvis Roga 2741 matisons runner's club 00:34:31 V1 57 V58 +13:15 +13:15
82 Ivars Poļaks 2348 00:34:32 V1 59 V59 +13:17 +13:17
83 Artis Šteinbergs 12049 00:34:33 V1 60 V60 +13:18 +13:18
84 Raitis Davidčuks 2223 00:34:35 V1 61 V61 +13:19 +13:19
85 Lauris Vitols 2584 00:34:47 V1 62 V62 +13:32 +13:32
86 Zita Zariņa 2115 Dar ko var! 00:34:47 S1 24 S24 +08:23 +08:23
87 Juris Balandis 2005 00:34:49 V1 63 V63 +13:34 +13:34
88 Andis Jaksis 12111 00:34:50 V1 64 V64 +13:34 +13:34
89 Līga Krīgere 2597 BAUERFEIND 00:34:53 S1 25 S25 +08:29 +08:29
90 Raitis Paulušenko 2456 SIA Joker Ltd 00:34:53 V1 65 V65 +13:38 +13:38
91 Armands Kalnozols 2011 00:34:57 V1 66 V66 +13:42 +13:42
92 Kārlis Kvāls 2149 00:34:57 V1 67 V67 +13:42 +13:42
93 Erasts Liepa 2714 00:35:11 V1 68 V68 +13:55 +13:55
94 Indra Krēgere 2669 Engures vidusskola 00:35:16 S1 26 S26 +08:52 +08:52
95 Sandra Cīrule 2642 00:35:18 S1 27 S27 +08:55 +08:55
96 Madara Nagle 2261 00:35:19 S1 28 S28 +08:55 +08:55
97 Ramona Romanovska 2435 SK Pilskalni 00:35:26 S1 29 S29 +09:02 +09:02
98 Dace Vesterdāla 2432 00:35:27 S1 30 S30 +09:03 +09:03
99 Dāvis Zvanis 12033 00:35:31 V1 69 V69 +14:15 +14:15
100 Guntars Grava 2494 00:35:32 V1 70 V70 +14:16 +14:16
101 Anete Ķikuste 2066 Addicted To Run 00:35:34 S1 31 S31 +09:10 +09:10
102 Jānis Ķīkulis 2671 00:35:38 V1 73 V71 +14:23 +14:23
103 Krists Zambergs 2183 K&K 00:35:38 V1 72 V72 +14:23 +14:23
104 Rihards Ozols 2655 ATEA 00:35:38 V1 71 V73 +14:22 +14:22
105 Sintija Birģele 2645 00:35:40 S1 32 S32 +09:16 +09:16
106 Laima Pēce 2145 00:35:43 S1 33 S33 +09:19 +09:19
107 Normunds Čanižs 2491 00:35:48 V1 74 V74 +14:32 +14:32
108 Aija Meldere 2327 00:35:56 S1 34 S34 +09:32 +09:32
109 Jūlija Maldute 2446 Gjensidige 00:35:57 S1 35 S35 +09:34 +09:34
110 Luīze Ruskula 2330 00:35:58 S1 36 S36 +09:35 +09:35
111 Igors Ļebedevs 2447 Gjensidige 00:35:59 V1 75 V75 +14:44 +14:44
112 Ģirts Jāzeps 2403 AQUATICS 00:36:04 V1 76 V76 +14:49 +14:49
113 Guna Kuprovska 2231 adidas Runners | Riga 00:36:05 S1 37 S37 +09:42 +09:42
114 Reinis Roģis 2549 00:36:06 V1 77 V77 +14:50 +14:50
115 Alise Kitija Pabērza 2734 00:36:10 S1 38 S38 +09:46 +09:46
116 Alvis Pabērzs 2733 00:36:13 V1 78 V78 +14:57 +14:57
117 Svens Spēks 2068 KROKUS 00:36:14 V1 79 V79 +14:58 +14:58
118 Inga Krūmiņa 2711 00:36:15 S1 40 S39 +09:51 +09:51
119 Lolita Madžule 2313 Swedbank 00:36:15 S1 39 S40 +09:51 +09:51
120 Edmunds Mičulis 2316 00:36:16 V1 81 V80 +15:01 +15:01
121 Valdis Vaišļa 2378 Swedbank 00:36:16 V1 80 V81 +15:00 +15:00
122 Eva Sniķere 2522 Luminor 00:36:18 S1 41 S41 +09:54 +09:54
123 Uldis Āre 2264 00:36:18 V1 82 V82 +15:03 +15:03
124 Eva Rāte 2520 Luminor 00:36:20 S1 42 S42 +09:56 +09:56
125 Janeks Frolovs 2174 Lidosta "Rīga" 00:36:27 V1 83 V83 +15:12 +15:12
126 Evija Stallīte 3970 Luminor 00:36:28 S1 43 S43 +10:05 +10:05
127 Mārtiņš Rumba 2560 00:36:28 V1 84 V84 +15:13 +15:13
128 Inna Suša 2628 Latvijas Finieris 00:36:30 S1 44 S44 +10:06 +10:06
129 Āris Ozoliņš 2156 00:36:31 V1 85 V85 +15:16 +15:16
130 Māris Bicūzis 2530 00:36:34 V1 86 V86 +15:19 +15:19
131 Jānis Netenbergs 2680 SPORTLAND 00:36:38 V1 87 V87 +15:23 +15:23
132 Kristers Bumbiers 2589 00:36:38 V1 88 V88 +15:23 +15:23
133 Undīne Laugale 2233 00:36:38 S1 45 S45 +10:14 +10:14
134 Tatjana Zemīte 2109 00:36:39 S1 46 S46 +10:15 +10:15
135 Artūrs Gustiņš 3785 AQUATICS 00:36:41 V1 89 V89 +15:25 +15:25
136 Baiba Melkerte 12091 00:36:50 S1 47 S47 +10:26 +10:26
137 Lauris Voselis 12092 Voselis 00:36:50 V1 90 V90 +15:35 +15:35
138 Raitis Ābelnieks 2047 00:36:58 V1 91 V91 +15:43 +15:43
139 Jurijs Slamovs 2063 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:37:01 V1 92 V92 +15:45 +15:45
140 Mārtiņš Lukstiņš 2635 00:37:01 V1 93 V93 +15:46 +15:46
141 Lūcija Epnere 2535 Domdaris 00:37:09 S1 48 S48 +10:45 +10:45
142 Laura Mazule 2428 00:37:16 S1 49 S49 +10:52 +10:52
143 Everita Balande 12113 00:37:17 S1 50 S50 +10:53 +10:53
144 Iveta Veļķere 2581 00:37:21 S1 51 S51 +10:57 +10:57
145 Ilona Šķudīte 2622 Latvijas Finieris 00:37:23 S1 52 S52 +10:59 +10:59
146 Valters Bruss 3045 Zoltners / VSK Noskrien 00:37:24 V1 94 V94 +16:09 +16:09
147 Elīna Eliasa-Vīgante 2301 00:37:28 S1 53 S53 +11:04 +11:04
148 Adam Donahue 12029 00:37:33 V1 96 V95 +16:18 +16:18
149 Ryan Joyce 12028 00:37:33 V1 95 V96 +16:17 +16:17
150 Linards Prombergs 2228 00:37:36 V1 97 V97 +16:20 +16:20
151 Aldis Voitenko 2225 00:37:37 V1 99 V98 +16:22 +16:22
152 Jānis Eiduks 12102 00:37:37 V1 98 V99 +16:21 +16:21
153 Diāna Frīdenberga 2638 00:37:39 S1 54 S54 +11:15 +11:15
154 Edgars Upenieks 2639 00:37:39 V1 100 V100 +16:24 +16:24
155 Ģirts Ginters 2450 00:37:41 V1 101 V101 +16:26 +16:26
156 Mareks Baroniņš 2391 00:37:43 V1 102 V102 +16:27 +16:27
157 Daila Pastare 2200 NRC Jelgava 00:37:44 S1 57 S55 +11:21 +11:21
158 Diāna Elizabete Daukšte 2020 00:37:44 S1 56 S56 +11:20 +11:20
159 Kristīne Melne 2740 00:37:44 S1 55 S57 +11:20 +11:20
160 Rūdolfs Krievkalns 2201 00:37:44 V1 103 V103 +16:29 +16:29
161 Mārcis Kalniņš 2508 AS"Latvijas valsts meži" 00:37:45 V1 104 V104 +16:29 +16:29
162 Jana Vītola 2557 00:37:48 S1 58 S58 +11:24 +11:24
163 Una Tetere_teterovska 12066 00:37:51 S1 59 S59 +11:27 +11:27
164 Artis Gustovskis 2134 00:37:55 V1 105 V105 +16:40 +16:40
165 Eva Kalniņa 2325 00:37:58 S1 60 S60 +11:34 +11:34
166 Aiva Drunka 2336 00:38:00 S1 61 S61 +11:36 +11:36
167 Marta Grūbe 2587 00:38:00 S1 62 S62 +11:37 +11:37
168 Iveta Āboliņa-Ābola 2412 SWEDBANK 00:38:06 S1 63 S63 +11:42 +11:42
169 Ainis Melderis 2258 pepe 00:38:12 V1 106 V106 +16:56 +16:56
170 Renāts Ņikitins 2076 Rīgas satiksme 00:38:12 V1 107 V107 +16:56 +16:56
171 Veronika Viļuma 2731 00:38:14 S1 64 S64 +11:51 +11:51
172 Jūlija Čerešņeva 2229 00:38:15 S1 65 S65 +11:51 +11:51
173 Dace Vēvere 2337 00:38:18 S1 67 S66 +11:55 +11:55
174 Indra Zilgalve 2084 00:38:18 S1 66 S67 +11:54 +11:54
175 Kristaps Dambinieks 2065 Latvijas Finieris 00:38:20 V1 108 V108 +17:05 +17:05
176 Endija Rezgale - Straidoma 2707 00:38:21 S1 68 S68 +11:57 +11:57
177 Toms Stonkus 2286 00:38:23 V1 109 V109 +17:07 +17:07
178 Kristīne Stendzeniece 2267 00:38:24 S1 70 S69 +12:00 +12:00
179 Olesja Ņukša 2459 SIA Joker Ltd 00:38:24 S1 69 S70 +12:00 +12:00
180 Daiga Damaseviča 2453 SIA Joker Ltd 00:38:27 S1 72 S71 +12:04 +12:04
181 Jolanta Bula 2402 AQUATICS 00:38:27 S1 71 S72 +12:03 +12:03
182 Dace Prince 2293 00:38:28 S1 73 S73 +12:04 +12:04
183 Aivars Vilnis 2083 Rīgas satiksme 00:38:29 V1 110 V110 +17:14 +17:14
184 Roberts Sabļins 2103 Santeko 00:38:34 V1 111 V111 +17:19 +17:19
185 Liene Balode-Pacere 2297 OTIS LATVIA 00:38:35 S1 74 S74 +12:11 +12:11
186 Oskars Drēziņš 2193 00:38:35 V1 112 V112 +17:20 +17:20
187 Dārta Elizabete Emuliņa 2232 Juškmuliņa 00:38:37 S1 75 S75 +12:13 +12:13
188 Sanita Čivča 2104 00:38:37 S1 76 S76 +12:13 +12:13
189 Tīna Blūma 2725 00:38:42 S1 77 S77 +12:18 +12:18
190 Ligita ĶirĪte 2475 00:38:50 S1 78 S78 +12:26 +12:26
191 Alise Lapina 2660 ATEA 00:38:51 S1 79 S79 +12:28 +12:28
192 Linda Zeidaka 2116 00:38:56 S1 80 S80 +12:32 +12:32
193 Agris Lapsuks 2333 00:39:00 V1 113 V113 +17:44 +17:44
194 Viktorija Katarina 2419 00:39:00 S1 82 S81 +12:36 +12:36
195 Zaiga Lapšuka 2334 00:39:00 S1 81 S82 +12:36 +12:36
196 Ivo Buliņš 2515 Zemgales ziņas 00:39:02 V1 114 V114 +17:46 +17:46
197 Nataļja Gorškova 2469 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:03 S1 83 S83 +12:39 +12:39
198 Sandra Šimkus 2648 Stradiņi - skrienam veseli 00:39:06 S1 84 S84 +12:42 +12:42
199 Rita Jansone 2311 Carnikava 00:39:10 S1 85 S85 +12:46 +12:46
200 Reinis Polačenko 2758 HAVI Logistics 00:39:11 V1 115 V115 +17:55 +17:55
201 Uldis Salmiņš 2586 00:39:11 V1 116 V116 +17:55 +17:55
202 Laura Caune 2030 00:39:17 S1 86 S86 +12:54 +12:54
203 Amanda Miltiņa 2302 SSS 00:39:18 S1 88 S87 +12:54 +12:54
204 Ilze Martuļeva 2106 00:39:18 S1 87 S88 +12:54 +12:54
205 Gunita Kirilka 2406 AQUATICS 00:39:22 S1 89 S89 +12:58 +12:58
206 Kristīne Grava 2386 00:39:25 S1 90 S90 +13:01 +13:01
207 Māris Bērziņš 2683 SPORTLAND 00:39:26 V1 117 V117 +18:11 +18:11
208 Aira Šmite 2164 00:39:27 S1 91 S91 +13:03 +13:03
209 Baiba Petkus 2250 00:39:29 S1 92 S92 +13:05 +13:05
210 Krista Blūma 2387 00:39:33 S1 93 S93 +13:09 +13:09
211 Vineta Brižaka 2230 00:39:36 S1 94 S94 +13:12 +13:12
212 Agnese Zīlīte 2295 00:39:37 S1 95 S95 +13:13 +13:13
213 Aldis Krauze 2062 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:39:38 V1 118 V118 +18:22 +18:22
214 Ieva Vērzemniece 2314 Swedbank 00:39:38 S1 96 S96 +13:14 +13:14
215 Paula Birģele 2644 00:39:39 S1 97 S97 +13:15 +13:15
216 Anete Grandāne 2463 00:39:40 S1 98 S98 +13:17 +13:17
217 Maruta Rancāne 2013 Visma Active 00:39:42 S1 99 S99 +13:18 +13:18
218 Vitaly Sekunov 2424 00:39:42 V1 119 V119 +18:26 +18:26
219 Digna Biltauere 2580 00:39:43 S1 100 S100 +13:19 +13:19
220 Līga Ruža 2414 BUKAUŠU EXPRESIS 00:39:44 S1 101 S101 +13:20 +13:20
221 Velta Melne 2462 SIA Joker Ltd 00:39:46 S1 102 S102 +13:22 +13:22
222 Anders Holck Zeltgrauds 12080 00:39:47 V1 120 V120 +18:31 +18:31
223 Ilze Are 2136 00:39:47 S1 103 S103 +13:23 +13:23
224 Kristofers Kančs 2730 SSK Bebra 00:39:48 V1 121 V121 +18:33 +18:33
225 Inese Miltiņa 2303 ind. 00:39:49 S1 104 S104 +13:25 +13:25
226 Daniela Butāne 2288 00:39:51 S1 105 S105 +13:28 +13:28
227 Māris Kārkliņš 12058 00:39:51 V1 122 V122 +18:35 +18:35
228 Kaspars Grenevics 2577 00:39:52 V1 123 V123 +18:37 +18:37
229 Linda Kirhnere 2720 00:39:52 S1 106 S106 +13:28 +13:28
230 Santa Zeidaka 2482 00:39:52 S1 107 S107 +13:28 +13:28
231 Helvijs Siubra 2492 00:39:53 V1 124 V124 +18:37 +18:37
232 Ilze Kārkliņa 2409 00:39:54 S1 109 S108 +13:31 +13:31
233 Jeļena Radionova 2590 Bajards 00:39:54 S1 108 S109 +13:30 +13:30
234 Sofija Vahramejeva 2693 00:39:58 S1 110 S110 +13:34 +13:34
235 Ilona Kazimiraite 2400 00:40:05 S1 111 S111 +13:41 +13:41
236 Artūrs Kazimiraitis 2399 00:40:06 V1 125 V125 +18:51 +18:51
237 Daiga Vabule 2180 00:40:06 S1 112 S112 +13:42 +13:42
238 Intars AbraŽuns 2168 00:40:08 V1 126 V126 +18:52 +18:52
239 Anita Vahere-Abražune 2016 00:40:10 S1 113 S113 +13:46 +13:46
240 Mārcis Mazais 12040 00:40:11 V1 127 V127 +18:55 +18:55
241 Dāvids Dzenis 2413 MADONA 00:40:12 V1 128 V128 +18:56 +18:56
242 Ilze Āboliņa 2583 00:40:12 S1 114 S114 +13:49 +13:49
243 Guntars Indriksons 2341 00:40:16 V1 129 V129 +19:01 +19:01
244 Elīna Gloda 12107 00:40:17 S1 115 S115 +13:53 +13:53
245 Artis Spāģis 2563 00:40:18 V1 130 V130 +19:02 +19:02
246 Indra Pētersone 2105 00:40:18 S1 116 S116 +13:54 +13:54
247 Agnese Kalniņa 2241 00:40:22 S1 117 S117 +13:58 +13:58
248 Sabīne Depere 2119 - 00:40:22 S1 118 S118 +13:58 +13:58
249 Inita Jankeviča 2504 Swedbank 00:40:23 S1 121 S119 +13:59 +13:59
250 Līva Laima Kazāka 2256 00:40:23 S1 120 S120 +13:59 +13:59
251 Sandra Strēle 2477 00:40:23 S1 119 S121 +13:59 +13:59
252 Liene Augustāne 2505 Swedbank 00:40:24 S1 122 S122 +14:00 +14:00
253 Agnis Rizenbergs 12075 00:40:25 V1 131 V131 +19:09 +19:09
254 Stephanie Powers 12030 00:40:27 S1 123 S123 +14:03 +14:03
255 Dace Ansone 2102 - 00:40:29 S1 124 S124 +14:05 +14:05
256 Kaspars Platnieks 2426 00:40:32 V1 132 V132 +19:16 +19:16
257 Krista Rudzīte 2716 00:40:33 S1 125 S125 +14:09 +14:09
258 Sandris Pēcis 2163 00:40:36 V1 133 V133 +19:21 +19:21
259 Beāte Kampare 2585 00:40:42 S1 126 S126 +14:18 +14:18
260 Evija Elmere 2746 Mārupes Dunkani 00:40:43 S1 127 S127 +14:19 +14:19
261 Sandra Cipule 2440 00:40:44 S1 128 S128 +14:20 +14:20
262 Linda Barakauska 2476 Luminor 00:40:45 S1 129 S129 +14:21 +14:21
263 Linda Zemīte 2133 00:40:45 S1 130 S130 +14:21 +14:21
264 Susana Picao Caldeira Rodeia Liepa 2054 00:40:45 S1 131 S131 +14:21 +14:21
265 Ojārs Čeksters 12106 00:40:49 V1 134 V134 +19:33 +19:33
266 Laura Kerija 2619 Latvijas Finieris 00:40:52 S1 132 S132 +14:28 +14:28
267 Agnese Lasmane 2044 00:40:56 S1 133 S133 +14:32 +14:32
268 Rita Kazarevska 2550 00:40:56 S1 134 S134 +14:32 +14:32
269 Jānis Briss 2598 Alise 00:41:00 V1 135 V135 +19:44 +19:44
270 Krišjānis Markevics 2416 00:41:00 V1 136 V136 +19:44 +19:44
271 Alise Damlica 2599 00:41:01 S1 135 S135 +14:37 +14:37
272 Anitra Leitlande 11116 00:41:04 S1 136 S136 +14:40 +14:40
273 Elīna Selga 2055 00:41:05 S1 138 S137 +14:41 +14:41
274 Linda Reistere 2564 00:41:05 S1 139 S138 +14:42 +14:42
275 Zane Anševica 2441 00:41:05 S1 137 S139 +14:41 +14:41
276 Ilona Tropa 2478 BJK 'Gauja' 00:41:06 S1 140 S140 +14:42 +14:42
277 Leons Peļņa 2040 30draugi.lv 00:41:06 V1 137 V137 +19:51 +19:51
278 Laila Žarovska 2434 00:41:07 S1 141 S141 +14:43 +14:43
279 Daina Gotfrīde-Bernsone 2572 00:41:09 S1 143 S142 +14:45 +14:45
280 Kristaps Brizga 12042 00:41:09 V1 138 V138 +19:53 +19:53
281 Linda Danilāne 2086 Olainfarm 00:41:09 S1 142 S143 +14:45 +14:45
282 Raivo Žēperis 2096 R+ 00:41:09 V1 139 V139 +19:53 +19:53
283 Linda Mamedova 2455 SIA Joker Ltd 00:41:10 S1 144 S144 +14:46 +14:46
284 Andrejs Kirma 2029 00:41:11 V1 140 V140 +19:55 +19:55
285 Liene Kirma 2442 Swedbank AS 00:41:11 S1 145 S145 +14:47 +14:47
286 Kristaps Upens 2692 DPD Latvija 00:41:13 V1 141 V141 +19:57 +19:57
287 Deivids Emīls Legzdiņš 12071 00:41:14 V1 142 V142 +19:59 +19:59
288 Inga Mežavilka 2685 SPORTLAND 00:41:15 S1 146 S146 +14:51 +14:51
289 Ralfs Knēža 2687 SPORTLAND 00:41:15 V1 143 V143 +20:00 +20:00
290 Aiga Tiļčika 2553 Dabas Muiža 00:41:16 S1 147 S147 +14:52 +14:52
291 Amanda Strakša 2752 00:41:16 S1 148 S148 +14:52 +14:52
292 Dainis Kasparāns 2309 OTIS LATVIA 00:41:16 V1 144 V144 +20:00 +20:00
293 Līva Nereta 2523 Luminor 00:41:16 S1 149 S149 +14:52 +14:52
294 Līga Leiba 2709 00:41:17 S1 150 S150 +14:53 +14:53
295 Māris Salcevičs 2276 00:41:18 V1 145 V145 +20:02 +20:02
296 Leo Vīksna 2718 00:41:19 V1 146 V146 +20:04 +20:04
297 Alla Radžabova - Cinovska 2194 Maratona klubs 00:41:20 S1 151 S151 +14:56 +14:56
298 Baiba Šefanovska 2501 00:41:20 S1 152 S152 +14:56 +14:56
299 Zane Saukāne 2310 00:41:22 S1 153 S153 +14:58 +14:58
300 Intars Lejiņš 12077 00:41:23 V1 148 V147 +20:08 +20:08
301 Markuss Lejiņš 12079 00:41:23 V1 147 V148 +20:07 +20:07
302 Linda Lazdiņa 2000 00:41:25 S1 154 S154 +15:01 +15:01
303 Aira Urtāne 2566 00:41:26 S1 155 S155 +15:03 +15:03
304 Aleksandra Mātere 2643 00:41:27 S1 156 S156 +15:03 +15:03
305 Evija Zandberga 2319 - 00:41:30 S1 158 S157 +15:06 +15:06
306 Katrīne Ielīte 12084 00:41:30 S1 157 S158 +15:06 +15:06
307 Ilze Bondare 2254 Ārprāc ar mani 00:41:31 S1 159 S159 +15:07 +15:07
308 Sarmīte Bokmeldere 2073 Rīgas satiksme 00:41:31 S1 160 S160 +15:07 +15:07
309 Magnuss Kaušelis 2710 00:41:32 V1 149 V149 +20:16 +20:16
310 Santa Grasmane 12101 00:41:32 S1 161 S161 +15:08 +15:08
311 Inese Vigule 2082 Rīgas satiksme 00:41:33 S1 163 S162 +15:09 +15:09
312 Rita Vigule 2081 Rīgas satiksme 00:41:33 S1 162 S163 +15:09 +15:09
313 Ieva Lūkina 2519 00:41:35 S1 164 S164 +15:11 +15:11
314 Inese Baltiņa 2045 00:41:37 S1 165 S165 +15:13 +15:13
315 Santa Čābūte 2151 00:41:39 S1 166 S166 +15:15 +15:15
316 Lauma Sargune 2430 00:41:40 S1 167 S167 +15:16 +15:16
317 Sintija Lungeviča 2059 Madona 00:41:40 S1 168 S168 +15:17 +15:17
318 Andris Utināns 2187 00:41:43 V1 150 V150 +20:28 +20:28
319 Olga Vasiļjeva 2745 00:41:43 S1 169 S169 +15:19 +15:19
320 Inga Zalāne 2123 DNB Service Center 00:41:44 S1 170 S170 +15:20 +15:20
321 Ilva Līgotne 2754 00:41:45 S1 171 S171 +15:21 +15:21
322 Karīna Cvigune 2454 SIA Joker Ltd 00:41:46 S1 172 S172 +15:22 +15:22
323 Anda Mizāne 2118 00:41:47 S1 173 S173 +15:23 +15:23
324 Raimonds Vēvers 2117 00:41:47 V1 151 V151 +20:31 +20:31
325 Evita Sapate 2162 00:41:48 S1 174 S174 +15:24 +15:24
326 Mārtiņš Tivčs 12073 00:41:49 V1 152 V152 +20:34 +20:34
327 Gvido Dzērve 2175 Lidosta "Rīga" 00:41:51 V1 153 V153 +20:36 +20:36
328 Sigita Liše 2474 00:41:53 S1 176 S175 +15:29 +15:29
329 Zita Auziņa-Gora 2518 00:41:53 S1 175 S176 +15:29 +15:29
330 Angelika Šedlere 2511 00:41:54 S1 178 S177 +15:30 +15:30
331 Skaidrīte Skrabule 2708 00:41:54 S1 177 S178 +15:30 +15:30
332 Anna Hiņiča 2088 Olainfarm 00:41:55 S1 179 S179 +15:31 +15:31
333 Kate Annika Antane 2305 00:41:57 S1 180 S180 +15:33 +15:33
334 Baiba Ģelze 2329 Trakā vāvere 00:41:58 S1 182 S181 +15:35 +15:35
335 Lelde Drīle 2008 00:41:58 S1 181 S182 +15:34 +15:34
336 Anatolijs Kelberers 3777 Mailigen 00:41:59 V1 154 V154 +20:43 +20:43
337 Zane Turčina 2666 SPORTLAND 00:42:00 S1 183 S183 +15:37 +15:37
338 Sanita Puriņa 2009 00:42:04 S1 184 S184 +15:40 +15:40
339 Elīna Ozoliņa 2161 Matisons Runner's Club 00:42:05 S1 185 S185 +15:41 +15:41
340 Linda Mazūre 2755 00:42:08 S1 186 S186 +15:44 +15:44
341 Liene Priede 2488 00:42:12 S1 187 S187 +15:48 +15:48
342 Ingus Kasparāns 2019 00:42:18 V1 155 V155 +21:03 +21:03
343 Megija Lipure 2418 00:42:18 S1 188 S188 +15:54 +15:54
344 Andra Narvaite 2510 00:42:22 S1 189 S189 +15:58 +15:58
345 Alīna Semjonova 2678 SPORTLAND 00:42:23 S1 190 S190 +15:59 +15:59
346 Gusts Baltaisbrencis 2602 Apes graugu grupa 00:42:29 V1 156 V156 +21:14 +21:14
347 Kristaps Kaņepe 2048 00:42:29 V1 157 V157 +21:14 +21:14
348 Kristīna K 2049 00:42:29 S1 191 S191 +16:05 +16:05
349 Kristīne Fortiņa 12064 Vāveres kosmosā 00:42:34 S1 192 S192 +16:10 +16:10
350 Inga Nartiša 2398 MAILIGEN 00:42:37 S1 193 S193 +16:13 +16:13
351 Dmitrijs Kučerenko 2702 Latvijas Gaisa Satiksme 00:42:39 V1 158 V158 +21:24 +21:24
352 Veronika Vanaga 2703 Latvijas Gaisa Satiksme 00:42:39 S1 194 S194 +16:15 +16:15
353 Olivers Āboltiņš 2067 Lynxdojo 00:42:42 V1 159 V159 +21:26 +21:26
354 Elīna Jagža 2027 00:42:46 S1 196 S195 +16:22 +16:22
355 Kintija Košinska 2524 00:42:46 S1 195 S196 +16:22 +16:22
356 Elīza Andra Ozoliņa 2480 AIRSTREAM COFFEE 00:42:47 S1 197 S197 +16:23 +16:23
357 Tatjana Āboliņa 2026 Maratona Klubs 00:42:50 S1 198 S198 +16:26 +16:26
358 Kristīne Jurča 2166 00:42:55 S1 199 S199 +16:32 +16:32
359 Jānis Druska 12117 Lynxdojo 00:42:56 V1 160 V160 +21:41 +21:41
360 Monta Grinberga 2397 Mailigen 00:42:57 S1 200 S200 +16:33 +16:33
361 Sandra Viekale - Gasjūne 2091 00:42:58 S1 201 S201 +16:35 +16:35
362 Eva Vīksna 2279 00:43:00 S1 202 S202 +16:36 +16:36
363 Dace Škrabe 2540 00:43:01 S1 203 S203 +16:37 +16:37
364 Raivis Škrabe 2541 00:43:01 V1 161 V161 +21:46 +21:46
365 Agneta Trapiņa 12089 - 00:43:05 S1 204 S204 +16:41 +16:41
366 Zane Tuča 2252 Ārprāc ar mani 00:43:06 S1 205 S205 +16:42 +16:42
367 Ira Misāne 2146 00:43:07 S1 206 S206 +16:43 +16:43
368 Santa Siksna 2421 00:43:08 S1 207 S207 +16:44 +16:44
369 Kristīne Celkarte 2672 Engures vidusskola 00:43:10 S1 208 S208 +16:46 +16:46
370 Kristīne Zaķe 2347 00:43:10 S1 209 S209 +16:46 +16:46
371 Sanita Junele 2338 00:43:11 S1 210 S210 +16:47 +16:47
372 Evita Kļaviņa 2172 Lidosta "Rīga" 00:43:12 S1 211 S211 +16:48 +16:48
373 Diāna Kalvāne 2696 00:43:15 S1 212 S212 +16:51 +16:51
374 Lana Amsila 2464 00:43:17 S1 214 S213 +16:53 +16:53
375 Paula Kārkliņa 2410 00:43:17 S1 213 S214 +16:53 +16:53
376 Aldona Andriuskiene 2345 5 kalnai 00:43:18 S1 216 S215 +16:54 +16:54
377 Līga Rulle 2593 00:43:18 S1 217 S216 +16:54 +16:54
378 Madara Zviedre 2437 00:43:18 S1 215 S217 +16:54 +16:54
379 Egija Sproģe 2394 Saldus boksa klubs 00:43:19 S1 218 S218 +16:55 +16:55
380 Ernesta Saracinskiene 2165 5 kalnai 00:43:19 S1 219 S219 +16:55 +16:55
381 Jānis Sīpols 2266 00:43:20 V1 162 V162 +22:05 +22:05
382 Dace Studente 2728 00:43:23 S1 220 S220 +16:59 +16:59
383 Dace Meiere 2100 VENDEN 00:43:26 S1 221 S221 +17:02 +17:02
384 Evija Eihmane 2407 AQUATICS 00:43:26 S1 222 S222 +17:02 +17:02
385 Ervīns Eihmanis 2408 AQUATICS 00:43:27 V1 164 V163 +22:12 +22:12
386 Tomass Rudītis 2222 Maratona klubs 00:43:27 V1 163 V164 +22:11 +22:11
387 Santa Šīmane 2637 Luminor 00:43:29 S1 223 S223 +17:05 +17:05
388 Agnese Kasparoviča 2682 DPD 00:43:31 S1 224 S224 +17:07 +17:07
389 Raimonds Siņavskis 2110 Ventspils runner 00:43:31 V1 165 V165 +22:15 +22:15
390 Jānis Blumbergs 2641 00:43:34 V1 166 V166 +22:18 +22:18
391 Alise Alma Grota 2486 00:43:40 S1 225 S225 +17:16 +17:16
392 Linda Skudra 2626 Latvijas Finieris 00:43:42 S1 226 S226 +17:18 +17:18
393 Mārtiņš Galvanovskis 2069 Rīgas tulki 00:43:46 V1 167 V167 +22:30 +22:30
394 Kristina Žusele 2358 00:43:47 S1 227 S227 +17:24 +17:24
395 Madara Kļaviņa 2499 00:43:49 S1 228 S228 +17:25 +17:25
396 Mārīte Kanča 2531 00:43:50 S1 229 S229 +17:26 +17:26
397 Rihards Čops 2388 00:43:50 V1 168 V168 +22:35 +22:35
398 Sindija Dimze 2517 00:43:51 S1 230 S230 +17:27 +17:27
399 Ivārs Melnis 12094 Olainfarm 00:43:56 V1 169 V169 +22:40 +22:40
400 Anna Zvejniece 2582 Sējas MMS 00:43:58 S1 231 S231 +17:34 +17:34
401 Emīls Jansons 12078 00:43:59 V1 170 V170 +22:44 +22:44
402 Ludmila Klauža 2114 Klaužiņi 00:44:01 S1 232 S232 +17:37 +17:37
403 Mirdza Riteniece 2361 00:44:04 S1 233 S233 +17:40 +17:40
404 Indra Anckiņa 2753 00:44:07 S1 235 S234 +17:43 +17:43
405 Inga Bukovska 2006 00:44:07 S1 234 S235 +17:43 +17:43
406 Ingus Eislers 2356 00:44:07 V1 171 V171 +22:52 +22:52
407 Signe Eislere 2354 00:44:08 S1 236 S236 +17:44 +17:44
408 Anna Linda Korenika 2170 Deaf 00:44:11 S1 237 S237 +17:47 +17:47
409 Daiga Ščerbicka 2719 ŠČERBICKA 00:44:13 S1 238 S238 +17:49 +17:49
410 Gita Dubrova 2364 Prometal Group 00:44:16 S1 239 S239 +17:52 +17:52
411 Anda Bērziņa 2507 00:44:17 S1 240 S240 +17:54 +17:54
412 Loreta Dabola Fatjanova 2487 00:44:18 S1 241 S241 +17:54 +17:54
413 Inga Dabola Fatjanova 2483 00:44:22 S1 242 S242 +17:58 +17:58
414 Vēsma Kaņepe 2289 Tukuma 2. vidusskola 00:44:26 S1 243 S243 +18:02 +18:02
415 Zane Bormane 2735 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:44:26 S1 244 S244 +18:02 +18:02
416 Ivo Kleins 2053 Ķesterciems I Engures sportam 00:44:30 V1 172 V172 +23:15 +23:15
417 Sandis Fatjanovs 2484 00:44:30 V1 173 V173 +23:15 +23:15
418 Una Audže 2283 00:44:33 S1 245 S245 +18:09 +18:09
419 Daina Arāja 12039 Olainfarm 00:44:35 S1 246 S246 +18:11 +18:11
420 Gustavs Vaivods 2285 Jūrmalas rūķīši 00:44:35 V1 174 V174 +23:20 +23:20
421 Robers Vaivods 2284 Jūrmalas rūķīši 00:44:35 V1 175 V175 +23:20 +23:20
422 Linda Bērziņa 2072 Rīgas satiksme 00:44:37 S1 248 S247 +18:13 +18:13
423 Rita Modriņa 2209 00:44:37 S1 247 S248 +18:13 +18:13
424 Ņikita Suša 2629 Latvijas Finieris 00:44:38 V1 176 V176 +23:22 +23:22
425 Ilze Padoma 2561 00:44:39 S1 249 S249 +18:15 +18:15
426 Ieva Strazdiņa 2393 00:44:40 S1 250 S250 +18:16 +18:16
427 Sabīne Goša 2195 Maratona klubs 00:44:41 S1 251 S251 +18:17 +18:17
428 Inese Kramzaka 2649 00:44:43 S1 252 S252 +18:19 +18:19
429 Zane Riekstiņa 2150 Riekstiņš un Co 00:44:44 S1 253 S253 +18:20 +18:20
430 Krista Rumbēna 2679 Koka Centrs 00:44:46 S1 254 S254 +18:22 +18:22
431 Inese Leoho-Čudare 2331 Upes vēji 00:44:49 S1 255 S255 +18:25 +18:25
432 Santa Bērziņa 2612 00:44:49 S1 256 S256 +18:25 +18:25
433 Diāna Elksne 2664 SPORTLAND 00:44:50 S1 257 S257 +18:26 +18:26
434 Ēriks Burtnieks 2050 Accenture > High Performance 00:44:50 V1 177 V177 +23:35 +23:35
435 Elizabete Muntjana 2368 00:44:52 S1 258 S258 +18:28 +18:28
436 Ieva Ščucka 2533 00:44:52 S1 259 S259 +18:28 +18:28
437 Antra Abolina 2559 00:44:53 S1 260 S260 +18:29 +18:29
438 Kristiāna Zuza 2362 VENDEN 00:44:53 S1 261 S261 +18:29 +18:29
439 Sandra Lūse 2615 Skrienošie Lūši 00:44:54 S1 262 S262 +18:30 +18:30
440 Sandra Krumberga 2171 Līkā kalna rambātāji 00:44:56 S1 263 S263 +18:32 +18:32
441 Laura Čekstere 12105 00:44:57 S1 264 S264 +18:33 +18:33
442 Agnese Šimanska 2415 00:44:58 S1 265 S265 +18:34 +18:34
443 Monika Hermane 2659 ATEA 00:44:58 S1 266 S266 +18:34 +18:34
444 Solvita Nīcgale 2543 00:45:01 S1 267 S267 +18:37 +18:37
445 Agate Pelnēna 2422 00:45:03 S1 268 S268 +18:39 +18:39
446 Jūlija Lūsiņa 2085 00:45:05 S1 269 S269 +18:41 +18:41
447 Dace Dricka 2574 00:45:06 S1 270 S270 +18:42 +18:42
448 Maruta Donika 2366 00:45:06 S1 271 S271 +18:42 +18:42
449 Zane Ņikitina 2262 00:45:07 S1 272 S272 +18:43 +18:43
450 Anda Kirma 2576 00:45:09 S1 273 S273 +18:46 +18:46
451 Gints Ronis 2614 Salacgrīvas Roņi 00:45:15 V1 178 V178 +23:59 +23:59
452 Jānis Ronis 2686 DPD Latvija 00:45:15 V1 179 V179 +23:59 +23:59
453 Diana Horohorina 2125 DNB Service Center 00:45:16 S1 274 S274 +18:52 +18:52
454 Elza Balode 2185 00:45:16 S1 275 S275 +18:52 +18:52
455 Aleksandra Brombaha 2632 00:45:17 S1 276 S276 +18:53 +18:53
456 Inga Muntjana 2367 00:45:17 S1 277 S277 +18:53 +18:53
457 Mārtiņš Zilgalvis 2041 00:45:17 V1 180 V180 +24:01 +24:01
458 Elīna Ziemele 2609 Powerpuff girls 00:45:19 S1 278 S278 +18:55 +18:55
459 Līga Peinberga 12061 00:45:19 S1 279 S279 +18:55 +18:55
460 Rūdolfs Freibergs 2247 Engures sportam 00:45:20 V1 181 V181 +24:04 +24:04
461 Aiga Daukste 2736 00:45:22 S1 280 S280 +18:58 +18:58
462 Ilona Cerednikova 2658 ATEA 00:45:22 S1 281 S281 +18:58 +18:58
463 Daiga Goldova 2205 00:45:26 S1 282 S282 +19:02 +19:02
464 Kristīne Melbārde 2545 00:45:26 S1 283 S283 +19:02 +19:02
465 Baiba Kanča 2630 SSK Bebra 00:45:27 S1 284 S284 +19:03 +19:03
466 Daniela Kārkle 2190 powerpuff girls 00:45:29 S1 285 S285 +19:05 +19:05
467 Kristīne Mutore 2433 Lazdonas pamatskola 00:45:31 S1 287 S286 +19:07 +19:07
468 Solvita Sama 2547 00:45:31 S1 286 S287 +19:07 +19:07
469 Anna Zāle 2350 00:45:35 S1 288 S288 +19:11 +19:11
470 Ilva Sīpola 2265 00:45:36 S1 289 S289 +19:12 +19:12
471 Anta Bojane 2436 00:45:38 S1 290 S290 +19:14 +19:14
472 Indra Supe 2078 Rīgas satiksme 00:45:40 S1 291 S291 +19:16 +19:16
473 Inese Avota 12083 00:45:42 S1 292 S292 +19:18 +19:18
474 Edīte Sorokina 12076 00:45:48 S1 293 S293 +19:24 +19:24
475 Raima Anna Strazdiņa 2296 00:45:50 S1 294 S294 +19:26 +19:26
476 Evija Heniņa 2113 SK Katrīna 00:45:51 S1 295 S295 +19:28 +19:28
477 Krists Andersons 2502 00:45:55 V1 182 V182 +24:39 +24:39
478 Kintija Kleimane 2466 00:45:56 S1 296 S296 +19:32 +19:32
479 Toms GrĪslis 12038 00:46:00 V1 183 V183 +24:44 +24:44
480 Andra Viļuma 2321 00:46:05 S1 297 S297 +19:41 +19:41
481 Elīna Cibiņa 2204 00:46:05 S1 298 S298 +19:41 +19:41
482 Evija Šopa 2207 00:46:06 S1 299 S299 +19:42 +19:42
483 Inese Kanģīzere 2237 Latvijas Gaisa Satiksme 00:46:09 S1 300 S300 +19:45 +19:45
484 Kristīne Mitkeviča 4162 Rolling 00:46:10 S1 302 S301 +19:46 +19:46
485 Laura Rāviņa 12065 RR 00:46:10 S1 301 S302 +19:46 +19:46
486 Olita Ločmele 2665 SPORTLAND 00:46:10 S1 303 S303 +19:47 +19:47
487 Kalvis Sedliņš 2555 00:46:11 V1 184 V184 +24:55 +24:55
488 Inta Prauliņa 2196 Čiekurkalna Road Runners 00:46:12 S1 304 S304 +19:48 +19:48
489 Līga Rudzīte 2139 00:46:13 S1 307 S305 +19:49 +19:49
490 Maija Semjonova 2677 SPORTLAND 00:46:13 S1 305 S306 +19:49 +19:49
491 Monta Promberga 2227 00:46:13 S1 306 S307 +19:49 +19:49
492 Indra Tišanova 2429 00:46:14 S1 308 S308 +19:50 +19:50
493 Lāsma Morozova 2684 SPORTLAND 00:46:17 S1 309 S309 +19:53 +19:53
494 Elīna Lanka 2300 TRX Cēsis 00:46:18 S1 310 S310 +19:54 +19:54
495 Gustavs Šķudītis 2624 Latvijas Finieris 00:46:22 V1 186 V185 +25:07 +25:07
496 Kaspars Rutkis 2017 00:46:22 V1 185 V186 +25:07 +25:07
497 Kristīne Siliņa 12032 Swedbank 00:46:22 S1 311 S311 +19:58 +19:58
498 Violeta Žusele 2359 00:46:22 S1 312 S312 +19:58 +19:58
499 Dzintra Sirsone 2184 RC TĒRVETE 00:46:24 S1 313 S313 +20:01 +20:01
500 Kārlis Šķudītis 2625 Latvijas Finieris 00:46:27 V1 187 V187 +25:12 +25:12
501 Laila Šķudīte 2623 Latvijas Finieris 00:46:27 S1 314 S314 +20:03 +20:03
502 Sigita Cimermane 2654 One4Event 00:46:28 S1 315 S315 +20:05 +20:05
503 Kristīne Bumbiere 2588 00:46:29 S1 316 S316 +20:06 +20:06
504 Edgars Dejus 2097 00:46:30 V1 188 V188 +25:14 +25:14
505 Tīna Estere Pokšāne 2370 Abas Kreisās kājas 00:46:30 S1 317 S317 +20:06 +20:06
506 Jolanta Umbrasko 2132 00:46:33 S1 318 S318 +20:09 +20:09
507 Ineta Skutāne 2452 SIA Joker Ltd 00:46:34 S1 319 S319 +20:10 +20:10
508 Dzintra Liekmane 2382 Nīkrāces pamatskola 00:46:39 S1 320 S320 +20:15 +20:15
509 Lāsma Rode 2375 00:46:42 S1 321 S321 +20:19 +20:19
510 Mārtiņš Riekstiņš 2704 Riekstiņš & KO 00:46:47 V1 189 V189 +25:31 +25:31
511 Līga Krūmiņa 2094 00:46:52 S1 322 S322 +20:28 +20:28
512 Aija Šimkus 2661 00:46:54 S1 323 S323 +20:31 +20:31
513 Zane Hercoga 12062 00:46:55 S1 324 S324 +20:31 +20:31
514 Svetlana Kločko 2461 SIA Joker Ltd 00:46:57 S1 325 S325 +20:33 +20:33
515 Ēriks Kančs 2691 DPD Latvija 00:46:58 V1 191 V190 +25:42 +25:42
516 Renārs Vinšteins 2536 00:46:58 V1 190 V191 +25:42 +25:42
517 Ita Bērziņa 2384 Lazdu laipa 00:47:04 S1 326 S326 +20:40 +20:40
518 Māra Zepa 2652 Andrejsala CF 00:47:04 S1 327 S327 +20:40 +20:40
519 Nora Dravante 2465 Swedbank 00:47:09 S1 328 S328 +20:45 +20:45
520 Jakovs Ševčenko    12119 Olainfarm 00:47:10 V1 192 V192 +25:54 +25:54
521 Marks Ševčenko    12118 Olainfarm 00:47:10 V1 193 V193 +25:55 +25:55
522 Agnese Skujiņa 2046 00:47:11 S1 329 S329 +20:47 +20:47
523 Nora Ševčenko    12093 Olainfarm 00:47:11 S1 330 S330 +20:47 +20:47
524 Elīza Krievāne 2390 00:47:14 S1 331 S331 +20:50 +20:50
525 Rasa Liachoviene 2344 5 kalnai 00:47:18 S1 332 S332 +20:54 +20:54
526 Zane Lazda 2385 Lazdu laipa 00:47:19 S1 333 S333 +20:56 +20:56
527 Agnese Kauliņa 2445 GJENSIDIGE 00:47:23 S1 334 S334 +20:59 +20:59
528 Iveta Kuģe 2444 Gjensidige 00:47:23 S1 335 S335 +20:59 +20:59
529 Agnese Stūrmane 2552 TeaMCG 00:47:24 S1 336 S336 +21:00 +21:00
530 Gints Kaužēns 2249 00:47:25 V1 194 V194 +26:09 +26:09
531 Lauma Vilumsone 2219 Maratona klubs 00:47:29 S1 337 S337 +21:05 +21:05
532 Diāna Čerņajeva 2620 Latvijas Finieris 00:47:31 S1 338 S338 +21:07 +21:07
533 Elizabete Čerņajeva 2621 Latvijas Finieris 00:47:31 S1 339 S339 +21:08 +21:08
534 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2640 VSK Noskrien 00:47:41 V1 195 V195 +26:25 +26:25
535 Leonarda Liepiņa 2365 VENDEN 00:47:41 S1 340 S340 +21:17 +21:17
536 Ilona Laure - Rudīte 2221 Maratona klubs/VFK Staldzene 00:47:45 S1 341 S341 +21:21 +21:21
537 Odrija Tarvida 12055 00:47:46 S1 342 S342 +21:22 +21:22
538 Baiba Lejiņa 2074 Rīgas satiksme 00:47:50 S1 343 S343 +21:26 +21:26
539 Monta ZiediŅa 2206 00:47:53 S1 344 S344 +21:29 +21:29
540 Antra Riekstiņa 2493 00:47:57 S1 345 S345 +21:33 +21:33
541 Roberts Raubiško 12026 00:48:00 V1 196 V196 +26:45 +26:45
542 Katrīna Alute 2182 Limbaži 00:48:03 S1 346 S346 +21:39 +21:39
543 Linda Skutāne 12072 00:48:05 S1 347 S347 +21:42 +21:42
544 Aelita Ulmane 2743 00:48:08 S1 348 S348 +21:44 +21:44
545 Paula Ķirse 2617 00:48:09 S1 350 S349 +21:46 +21:46
546 Solvita Žabaļuna 2177 00:48:09 S1 349 S350 +21:45 +21:45
547 Rita Riteniece 2360 00:48:10 S1 351 S351 +21:46 +21:46
548 Didzis Glāzītis 2721 Glāzīši 00:48:12 V1 197 V197 +26:57 +26:57
549 Solvita Depša 12104 00:48:18 S1 352 S352 +21:54 +21:54
550 Jurģis Cakuls 2312 Pamatskola Rīdze 00:48:19 V1 198 V198 +27:04 +27:04
551 Sintija Matule 2618 Latvijas Finieris 00:48:19 S1 353 S353 +21:55 +21:55
552 Anda Tivča 12074 00:48:22 S1 354 S354 +21:58 +21:58
553 Gundars Bēms 3026 00:48:25 V1 199 V199 +27:10 +27:10
554 Paula Lea Luce 2633 00:48:25 S1 355 S355 +22:01 +22:01
555 Annija Gaļinovska 2748 Run 4 Sun 00:48:26 S1 356 S356 +22:02 +22:02
556 Inga Putraima 2726 00:48:27 S1 357 S357 +22:03 +22:03
557 Ieva Ozoliņa 2057 AkmensDizains.lv 00:48:28 S1 359 S358 +22:04 +22:04
558 Ināra Maļinovska 12052 Olainfarm 00:48:28 S1 360 S359 +22:04 +22:04
559 Sabīna Šadurova 2498 Swedbank 00:48:28 S1 358 S360 +22:04 +22:04
560 Raivo Lucis 2634 00:48:31 V1 200 V200 +27:15 +27:15
561 Anda Heidemane 2749 Run 4 Sun 00:48:33 S1 361 S361 +22:10 +22:10
562 Ineta Kanča 2690 DPD Latvija 00:48:33 S1 362 S362 +22:10 +22:10
563 Laura Bērziņa 2544 Bajards 00:48:37 S1 363 S363 +22:13 +22:13
564 Inga Toma 2280 00:48:38 S1 364 S364 +22:14 +22:14
565 Mārīte Rove 2318 00:48:38 S1 365 S365 +22:14 +22:14
566 Krišjānis Krūmiņš 12082 00:48:39 V1 201 V201 +27:23 +27:23
567 Līga Kalniņa 2051 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:48:39 S1 366 S366 +22:15 +22:15
568 Agnese Nolle 2473 Saulkrasti 00:48:43 S1 368 S367 +22:19 +22:19
569 Maija Lielpinka 2656 ATEA 00:48:43 S1 367 S368 +22:19 +22:19
570 Līga Langmane 2717 00:48:54 S1 369 S369 +22:30 +22:30
571 Laura Briede 2657 ATEA 00:48:55 S1 370 S370 +22:31 +22:31
572 Liene Krasovska 2600 00:48:58 S1 371 S371 +22:34 +22:34
573 Dace Mauliņa 2651 00:48:59 S1 373 S372 +22:36 +22:36
574 Maija Balode 2028 00:48:59 S1 372 S373 +22:35 +22:35
575 Antra Pošeika 2650 00:49:00 S1 374 S374 +22:36 +22:36
576 Jānis Strautiņš 2217 HighFive 00:49:02 V1 202 V202 +27:47 +27:47
577 Samanta Frienberga 2244 00:49:02 S1 375 S375 +22:38 +22:38
578 Ilze Strautiņa 2216 HighFive 00:49:03 S1 376 S376 +22:39 +22:39
579 Dace Kārkliņa 2203 TĒRVETE 00:49:04 S1 379 S377 +22:40 +22:40
580 Inese Kaikare 2500 00:49:04 S1 377 S378 +22:40 +22:40
581 Solveiga Grīsle 12070 Grīsles 00:49:04 S1 378 S379 +22:40 +22:40
582 Vēsma Upīte 2202 TĒRVETE 00:49:04 S1 380 S380 +22:40 +22:40
583 Dženeta Umalas 2542 00:49:07 S1 381 S381 +22:43 +22:43
584 Liene Meldere 2257 00:49:09 S1 382 S382 +22:45 +22:45
585 Baiba Gaile 12086 00:49:10 S1 384 S383 +22:46 +22:46
586 Iveta Rozenfelde 2565 00:49:10 S1 383 S384 +22:46 +22:46
587 Ilva Veidemane 2042 00:49:13 S1 386 S385 +22:49 +22:49
588 Liene Lorence 2007 00:49:13 S1 385 S386 +22:49 +22:49
589 Ilvija Kokina 2281 00:49:16 S1 387 S387 +22:52 +22:52
590 Sintija Dragone 2667 00:49:17 S1 388 S388 +22:53 +22:53
591 Laura Saliete 2674 santa 00:49:18 S1 389 S389 +22:54 +22:54
592 Ieva Karpenko 2371 00:49:21 S1 390 S390 +22:57 +22:57
593 Ilze Saukāne 2320 00:49:29 S1 391 S391 +23:05 +23:05
594 Elīna Utināne 2186 00:49:30 S1 392 S392 +23:06 +23:06
595 Anda Birģele 2646 00:49:41 S1 393 S393 +23:17 +23:17
596 Endija Liepa 2723 00:49:43 S1 394 S394 +23:19 +23:19
597 Krista Burģele 2128 Radisson Blu Daugava 00:49:44 S1 395 S395 +23:20 +23:20
598 Anna ĀboliŅa 2558 00:49:45 S1 396 S396 +23:21 +23:21
599 Ainārs Zariņš 12088 00:49:55 V1 203 V203 +28:39 +28:39
600 Laura Allere 2033 00:49:58 S1 397 S397 +23:34 +23:34
601 Māris Čivčišs 12081 Engures sportam 00:49:58 V1 204 V204 +28:42 +28:42
602 Sanita Šelegoviča 2192 00:50:00 S1 398 S398 +23:36 +23:36
603 Andis Liepa 2189 00:50:13 V1 205 V205 +28:57 +28:57
604 Vilma Meirāne 2075 Rīgas satiksme 00:50:16 S1 399 S399 +23:52 +23:52
605 Olga Elste 2061 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:50:17 S1 400 S400 +23:53 +23:53
606 Mārtiņš Zeps 2526 00:50:21 V1 206 V206 +29:06 +29:06
607 Ineta Blumberga 2154 00:50:24 S1 401 S401 +24:00 +24:00
608 Kristīne Vinšteina 2534 00:50:35 S1 402 S402 +24:11 +24:11
609 Anna Fikrlova 2737 RC SVATA 00:50:36 S1 403 S403 +24:12 +24:12
610 Žastīne Skrebele 2121 DNB Service Center 00:50:38 S1 404 S404 +24:14 +24:14
611 Nataliya Kroshkina 2695 Tukuma 2. vidusskola 00:50:39 S1 405 S405 +24:15 +24:15
612 Inese Rūsa 2012 Vsk noskrien 00:50:40 S1 407 S406 +24:16 +24:16
613 Maija Purenkova 12067 00:50:40 S1 406 S407 +24:16 +24:16
614 Anita Sebeža 2383 Nīkrāces pamatskola 00:50:46 S1 408 S408 +24:22 +24:22
615 Inga Gubina 12097 Olainfarm 00:50:47 S1 409 S409 +24:23 +24:23
616 Evelina Ozoliņa 2479 AIRSTREAM COFFEE 00:50:59 S1 410 S410 +24:35 +24:35
617 Juris Ozoliņš 2481 AIRSTREAM COFFEE 00:51:00 V1 207 V207 +29:44 +29:44
618 Kristīne Frolova 2173 Lidosta "Rīga" 00:51:01 S1 411 S411 +24:37 +24:37
619 Laura Līcīte 2270 00:51:01 S1 412 S412 +24:37 +24:37
620 Olga Bule 2458 SIA Joker Ltd 00:51:05 S1 413 S413 +24:41 +24:41
621 Velga Krasovska 2457 SIA Joker Ltd 00:51:06 S1 414 S414 +24:42 +24:42
622 Liena Skadiņa 2004 BINGO 00:51:20 S1 415 S415 +24:56 +24:56
623 Nora Lipska 2392 Bingo 00:51:20 S1 416 S416 +24:56 +24:56
624 Roberts Paulovskis 12109 Brocēni 00:51:23 V1 208 V208 +30:08 +30:08
625 Laura Paulovska 12108 Brocēni 00:51:25 S1 417 S417 +25:01 +25:01
626 Dana Gaile 2670 Engures vidusskola 00:51:30 S1 418 S418 +25:06 +25:06
627 Daina Levane 12060 Apes draugu grupa 00:51:32 S1 419 S419 +25:09 +25:09
628 Dace Penke 12059 Apes draugu grupa 00:51:33 S1 421 S420 +25:09 +25:09
629 Santa Motte 2214 00:51:33 S1 420 S421 +25:09 +25:09
630 Rūta Paļuma 2215 00:51:35 S1 422 S422 +25:11 +25:11
631 Ilva Liekniņa 2304 00:51:36 S1 423 S423 +25:12 +25:12
632 Kristiāna Tērauda 2079 Rīgas satiksme 00:51:36 S1 424 S424 +25:12 +25:12
633 Sindija Liepa 2724 00:51:36 S1 425 S425 +25:12 +25:12
634 Samanta Liepa 2722 00:51:37 S1 426 S426 +25:13 +25:13
635 Diāna Fukse 2376 00:51:39 S1 427 S427 +25:15 +25:15
636 Kellija Ieva Meiere 2290 00:51:40 S1 428 S428 +25:16 +25:16
637 Linda Udrasa 2101 00:51:42 S1 429 S429 +25:18 +25:18
638 Markuss Deins Kalniņš 2031 00:51:44 V1 209 V209 +30:29 +30:29
639 Vija Bathena 2554 TeaMCG 00:51:47 S1 430 S430 +25:23 +25:23
640 Ieva Jakobsone 12115 Lynxdojo 00:51:50 S1 431 S431 +25:26 +25:26
641 Alda Sperga 2570 00:51:51 S1 432 S432 +25:27 +25:27
642 Linda Lezdiņa 2591 00:51:51 S1 433 S433 +25:27 +25:27
643 Simona Svoka 2529 00:51:55 S1 434 S434 +25:31 +25:31
644 Elīna Lieltīruma 2087 Olainfarm 00:51:57 S1 435 S435 +25:33 +25:33
645 Natālija Putnāne 12057 00:52:00 S1 436 S436 +25:36 +25:36
646 Pēteris Limanāns 2090 SK Biksti 00:52:04 V1 210 V210 +30:49 +30:49
647 Rudīte Dude 2381 Mežrozītes 00:52:11 S1 437 S437 +25:47 +25:47
648 Ilva Brenča 12087 00:52:20 S1 438 S438 +25:56 +25:56
649 Ineta Rutina 2169 Deaf 00:52:22 S1 439 S439 +25:58 +25:58
650 Ingus Ritenis 2339 00:52:29 V1 211 V211 +31:13 +31:13
651 Anita Bāriņa 2438 00:52:38 S1 440 S440 +26:14 +26:14
652 Inese Vanaga 12050 00:52:41 S1 441 S441 +26:18 +26:18
653 Liāna Leitāne 12085 00:52:42 S1 442 S442 +26:18 +26:18
654 Ruta Vanaga 2138 DOMDARIS 00:52:45 S1 443 S443 +26:21 +26:21
655 Aigars Dauksts 2298 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:53 V1 212 V212 +31:37 +31:37
656 Aiva Skulte 2472 00:53:01 S1 444 S444 +26:37 +26:37
657 Gita Avotiņa 2071 00:53:02 S1 445 S445 +26:38 +26:38
658 Intars Grigors 12103 00:53:10 V1 213 V213 +31:55 +31:55
659 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:53:24 S1 446 S446 +27:00 +27:00
660 Marita Redisone 2108 Tērvete 00:53:36 S1 447 S447 +27:12 +27:12
661 Agnese Kaužēna 2176 Lidosta "Rīga" 00:53:50 S1 448 S448 +27:26 +27:26
662 Grēta Gulbe 2699 00:54:03 S1 449 S449 +27:39 +27:39
663 Ivars Gulbis 2697 00:54:03 V1 214 V214 +32:47 +32:47
664 Madara Gulbe 2698 00:54:03 S1 450 S450 +27:39 +27:39
665 Aleksis Butnārs 2423 00:54:09 V1 215 V215 +32:53 +32:53
666 Megija Kudule 2514 00:54:11 S1 451 S451 +27:47 +27:47
667 Vladimirs Asrijancs 2299 Sporta klubs "Vēsma" 00:54:11 V1 216 V216 +32:56 +32:56
668 Justina Padskociene 2111 00:54:33 S1 452 S452 +28:09 +28:09
669 Ingrīda Svoka 2528 00:54:35 S1 453 S453 +28:12 +28:12
670 Felicita Butnāre 2471 00:54:36 S1 454 S454 +28:12 +28:12
671 Jānis Tenbergs 12034 00:54:37 V1 217 V217 +33:22 +33:22
672 Jūlija Meščerikova 2742 00:54:39 S1 455 S455 +28:15 +28:15
673 Raitis Dunauskis 2509 AS"Latvijas valsts meži" 00:54:43 V1 218 V218 +33:28 +33:28
674 Ilze Platniece-Bružāne 2427 00:54:45 S1 456 S456 +28:21 +28:21
675 Iveta Platniece 2425 00:54:46 S1 457 S457 +28:22 +28:22
676 Astrīda Eņģele 2431 00:54:56 S1 458 S458 +28:33 +28:33
677 Līga Dāboliņa 2274 00:55:05 S1 459 S459 +28:41 +28:41
678 Ilze Arāja 2662 00:55:06 S1 460 S460 +28:42 +28:42
679 Vita Razgale 2060 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:55:33 S1 461 S461 +29:09 +29:09
680 Laima Dreimane Zvilna 2043 Biznesa parks ABAVA 00:55:40 S1 462 S462 +29:16 +29:16
681 Sandra Gritāne 2248 00:55:46 S1 463 S463 +29:22 +29:22
682 Rudīte Jaksta 2159 Pazudušais azimuts 00:55:51 S1 464 S464 +29:27 +29:27
683 Aiva Avota-Zalstere 2291 00:55:53 S1 465 S465 +29:29 +29:29
684 Ineta Elksne 2157 Pazudušais azimuts 00:55:59 S1 466 S466 +29:35 +29:35
685 Anda Gaidišķe 2569 00:56:09 S1 467 S467 +29:45 +29:45
686 Evita Ozola 2010 VSK Noskrien 00:56:38 S1 468 S468 +30:14 +30:14
687 Dāvids Ramlavs 2317 Dobeles 1.visusskola 00:56:57 V1 219 V219 +35:41 +35:41
688 Inita Kuningasa 2287 00:56:57 S1 469 S469 +30:33 +30:33
689 Sarmīte Avota 2548 00:57:06 S1 470 S470 +30:42 +30:42
690 Sarmīte Nikiforova 2681 SPORTLAND 00:57:20 S1 471 S471 +30:56 +30:56
691 Konstantīns Buravcovs 2496 00:57:30 V1 220 V220 +36:15 +36:15
692 Vladlena Buravcova 2497 00:57:31 V1 221 V221 +36:15 +36:15
693 Beata Limanāne 2089 SK Biksti 00:57:39 S1 472 S472 +31:15 +31:15
694 Aldis Bērziņš 2275 Tukums 00:57:41 V1 222 V222 +36:26 +36:26
695 Agnese Tuča 2253 Ārprāc ar mani 00:57:44 S1 473 S473 +31:21 +31:21
696 Sanita Anspoka 2705 Bauskas sākumskola 00:58:24 S1 474 S474 +32:00 +32:00
697 Eva Bērziņa 2015 Kartavkalnu buki 00:58:55 S1 475 S475 +32:31 +32:31
698 Ilze Grigore 12114 00:59:17 S1 476 S476 +32:53 +32:53
699 Gunta Blumfelde 12025 Mazrūķīši 00:59:48 S1 477 S477 +33:24 +33:24
700 Aleksandra Kartuzova 2052 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:59:51 S1 478 S478 +33:27 +33:27
701 Līga Zvīdriņa 2035 00:59:57 S1 479 S479 +33:33 +33:33
702 Dina Tohva 2439 00:59:59 S1 480 S480 +33:35 +33:35
703 Irina Salova 2757 Trakais Bruņurupucis 01:00:06 S1 481 S481 +33:42 +33:42
704 Nataļja Krevņeva 12099 Olainfarm 01:00:26 S1 482 S482 +34:02 +34:02
705 Evita Krevņeva 12098 Olainfarm 01:00:27 S1 483 S483 +34:03 +34:03
706 Gaļina Kursina 12095 Olainfarm 01:00:27 S1 485 S484 +34:03 +34:03
707 Natālija Kursina 12096 Olainfarm 01:00:27 S1 484 S485 +34:03 +34:03
708 Egita Petrusa 2490 01:00:39 S1 486 S486 +34:15 +34:15
709 Liene Grosa 2369 01:00:48 S1 487 S487 +34:24 +34:24
710 Elīna Grundmane 2756 Bauskas sākumskola 01:00:50 S1 488 S488 +34:26 +34:26
711 Iveta Pucena 2160 SK Katrīna 01:00:57 S1 489 S489 +34:33 +34:33
712 Zane Ose 2631 BALTAIS 01:01:01 S1 490 S490 +34:37 +34:37
713 Jūlija Krutikova 12031 01:01:05 S1 491 S491 +34:41 +34:41
714 Olegs Krutikovs 2525 UAV TOOLS 01:01:07 V1 223 V223 +39:51 +39:51
715 Dace Kraukle 2751 01:01:12 S1 492 S492 +34:48 +34:48
716 Andris Keišs 12110 JRT 01:01:17 V1 224 V224 +40:02 +40:02
717 Dzintra Rafaela Mačevska 2245 01:01:31 S1 493 S493 +35:07 +35:07
718 Ināra Žizena 2112 01:01:47 S1 494 S494 +35:23 +35:23
719 Janute Olava 2147 01:01:49 S1 495 S495 +35:25 +35:25
720 Jānis Stukuls 2268 SK Katrīna 01:01:59 V1 225 V225 +40:43 +40:43
721 Mairita Podniece 2269 SK Katrīna 01:02:00 S1 496 S496 +35:36 +35:36
722 Kristīne Meldere-Drāzniece 2014 01:02:27 S1 497 S497 +36:03 +36:03
723 Ilze Padoma 2022 01:02:42 S1 498 S498 +36:18 +36:18
724 Rudīte Prūse 2349 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:55 S1 499 S499 +36:31 +36:31
725 Dzintra Kļaviņa 2144 01:03:38 S1 500 S500 +37:14 +37:14
726 Nora Patmalniece 2141 01:03:39 S1 501 S501 +37:15 +37:15
727 Uldis Pļaviņš 2056 AkmensDizains.lv 01:03:43 V1 226 V226 +42:27 +42:27
728 Arnis Kauķis 2037 01:03:44 V1 227 V227 +42:29 +42:29
729 Liene Kauķe 2038 01:03:46 S1 502 S502 +37:23 +37:23
730 Iveta Zvīdriņa 2036 01:03:47 S1 503 S503 +37:24 +37:24
731 Kristīne Skudra 12051 01:03:47 S1 504 S504 +37:24 +37:24
732 Ritma Skudra 2143 01:03:50 S1 505 S505 +37:26 +37:26
733 Dainars Gulbis 2240 Gulbīši 01:04:00 V1 229 V228 +42:45 +42:45
734 Henrijs Gulbis 2238 Gulbīši 01:04:00 V1 228 V229 +42:44 +42:44
735 Anete Gulbe 2239 Gulbīši 01:04:01 S1 506 S506 +37:37 +37:37
736 Gita Ļebedeva 2443 SK Vēsma 01:04:09 S1 507 S507 +37:46 +37:46
737 Inta Vīksna 2070 Vāveres 01:04:16 S1 508 S508 +37:52 +37:52
738 Rita Dandzberga 2324 Nūjo ar vēju 01:04:17 S1 509 S509 +37:54 +37:54
739 Anita Barbane 2003 Nūjo priekam 01:04:18 S1 510 S510 +37:54 +37:54
740 Baiba Seile 2503 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 01:04:31 S1 512 S511 +38:07 +38:07
741 Māra Pokšāne 2039 Abas kreisās kājas 01:04:31 S1 511 S512 +38:07 +38:07
742 Katrīna Kvisvika 2025 KVISVIKI 01:05:41 S1 513 S513 +39:17 +39:17
743 Māra Miķelsone 2606 Lynxdojo 01:05:58 S1 514 S514 +39:34 +39:34
744 Ilze Pērkone 2513 Dzērbene 01:06:05 S1 515 S515 +39:41 +39:41
745 Zane Ingevica 2579 01:06:09 S1 516 S516 +39:46 +39:46
746 Agra Vāvere 2351 01:06:19 S1 517 S517 +39:56 +39:56
747 Ilze Brauna 2018 Lynxdojo 01:06:20 S1 518 S518 +39:56 +39:56
748 Zenta Auslande 12069 Lynxdojo 01:06:20 S1 519 S519 +39:57 +39:57
749 Ilga Šaboha 2357 01:06:24 S1 520 S520 +40:00 +40:00
750 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira 2353 01:06:35 S1 521 S521 +40:12 +40:12
751 Sindija Plahotina 2352 01:06:36 S1 522 S522 +40:12 +40:12
752 Laila Manfelde 2340 Sporta Klubs Vēsma 01:07:23 S1 523 S523 +40:59 +40:59
753 Inga Asrijanca 2323 Sporta klubs "Vēsma" 01:07:24 S1 524 S524 +41:00 +41:00
754 Vēsma Zaķe 2208 01:10:05 S1 525 S525 +43:41 +43:41
755 Ilze Stare 2700 Zibenīgās Lapsas 01:10:07 S1 526 S526 +43:44 +43:44
756 Sofija Stare 2701 Zibenīgās Lapsas 01:10:08 S1 527 S527 +43:44 +43:44
757 Sandra Stupiņa 2539 01:11:19 S1 528 S528 +44:55 +44:55
758 Silvija Stupiņa 2538 01:11:24 S1 529 S529 +45:00 +45:00
759 Biruta Benhena 2234 Mēs no Dunalkas! 01:13:31 S1 530 S530 +47:07 +47:07
760 Sigita Benhena 2235 Mēs no Dunalkas! 01:13:32 S1 531 S531 +47:08 +47:08
761 Mārcis Sparāns 2739 RARE Team 01:13:33 V1 230 V230 +52:18 +52:18
762 Ilva Māgure-Levāne 2389 Engures Sportam / Tukums 01:16:36 S1 532 S532 +50:12 +50:12
763 Ingrīda Māgure 2246 Engures sportam 01:16:39 S1 533 S533 +50:15 +50:15
764 Viola Bundzēna 2153 01:16:40 S1 534 S534 +50:16 +50:16
765 Alberts Kvisviks 2024 KVISVIKI 01:19:45 V1 231 V231 +58:29 +58:29
766 Aiga Māgure 2198 Engures sportam 01:19:56 S1 535 S535 +53:32 +53:32
767 Agnis Alsbergs 2199 Engures sportam 01:19:57 V1 232 V232 +58:42 +58:42
768 Knuts Kvisviks 2023 KVISVIKI 01:20:52 V1 233 V233 +59:37 +59:37
769 Laila Malzubre 12036 01:20:56 S1 536 S536 +54:32 +54:32
770 Nellija Baliko 12027 - 01:21:15 S1 537 S537 +54:51 +54:51
771 Ginta Grandāne 2601 Apes graugu grupa 01:49:51 S1 538 S538 +1:23:27 +1:23:27
772 Dina Vernava 2527 Saldus Boksa klubs 01:58:38 S1 539 S539 +1:32:14 +1:32:14