SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Gerda Broka M1
2 Gabriela Broka M1
3 Margarita Malihina Infinity M1
4 Romans Malihins Infinity Z1
5 Jānis Zālītis Z1
6 Kerlīna Balode M1
7 Keidija Balode M1
8 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
9 Laurita Meiere VENDEN M1
10 Linna Upīte M1
11 Emīls Udrass Z1
12 Kristers Jēkabsons Z1
14 Vladislavs Stepanovs Z1
15 Edgars Redisons Tērvete Z1
16 Markuss Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
17 Mārtiņš Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
18 Beāte Hertele mammadaba M1
19 Amanda Hertele mammadaba M1
20 Kristofers Aksenoks Z1
21 Alekss Gustsons Z1
22 Markuss Preiss - Z1
23 Adams Švanks ATKAL JAUNS NAMS Z1
24 Kristers Strēlnieks Z1
25 Markuss Priedīts Disorder Z1
26 Rainers Vate Engures Sportam Z1
27 Anda Rusmane M1
28 Rebeka Reinika M1
29 Alens Olivers Cîrulis Z1
30 Mārtiņš Saliņš Z1
31 Regnārs Saliņš Z1
32 Kurts Kristiāns Pakulis Dobele Z1
35 Kristena Mūrniece M1
36 Olivers Frolovs Z1
37 Emīlija Frolova M1
38 Kristians Ušpelis Z1
39 Elza Bundzēna M1
40 Gustavs Saulājs Z1
41 Letīcija Stranga M1
42 Rasa Raboviča M1
43 Audris Rabovičs Z1
44 Dārta Gintere M1
45 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club M1
46 Artūrs Sapats Z1
47 Ernests Šapals Saldus sporta skola Z1
48 Nils Gabriels Klavnieks Z1
49 Mia Jasmine Klavniece M1
50 Elīna Vahere-Abražune M1
51 Alekss Rutins Deaf Z1
52 Edijs Dobelis Z1
53 Salvis Šķirus Jelgavas futbola klubs Z1
54 Sofija Mikaljūna VSK Noskrien M1
55 Kārlis Viljams Mikaljūns VSK Noskrien Z1
56 Jēkabs Beiers SK Katrīna Z1
57 Valters Beiers SK Katrīna Z1
58 Artis Rūdolfs Voitehovičs Augstkalnes vidusskola Z1
59 Alise Spirģe M1
60 Roberts Spirģis Z1
61 Alīna Rone Aizpute M1
62 Amanda Šelegoviča M1
63 Kristaps Ķikulis Z1
64 Elza Astaševska SK Katrīna M1
65 Roberts Vladimirovs Z1
66 Toms Rūdulis Rūdulīši :-) Z1
67 Jēkabs Teteris Teteri Z1
68 Haris Teteris Teteri Z1
69 Vanesa Pērkuma M1
70 Ernests Miķītis Z1
71 Krišjānis Davidčuks Z1
72 Ariana Kodaleva Kodalevu TEAM M1
73 Elīza Bērziņa M1
74 Šarlote Anna Meldere pepe M1
75 Enija Cēbere Saldus Boksa klubs M1
76 Matvejs Gibašovs Maratona klubs Z1
77 Lukass Rudītis Maratona klubs Z1
78 Mariuss Rudītis Maratona klubs Z1
79 Lauma Voitenko M1
80 Viāna Dorofejeva M1
81 Ieva Marta Mačevska M1
82 Paula Marija Mačevska M1
83 Sindija Mārtiņa M1
84 Sofija Anna Strazdiņa STRAZDIŅI M1
85 Ance Kangare M1
86 Ieva Marcinkeviča Tornīšu bērnudārzs M1
87 Madara Birnbauma M1
88 Teodors Mednis wAlts Z1
89 Darja Petuhova SSK Bebra M1
90 Elīza Ērenfrīde SS Arkādija M1
91 Dagmāra Salceviča M1
92 Gustavs Vaivods Jūrmalas rūķīši Z1
93 Edžus Ābols Z1
94 Kristaps Ābols Z1
95 Toms Meiers Z1
96 Mārcis Tomsons Jaunmārupe skrien! Z1
97 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Z1
98 Viljams Vīgants Z1
101 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien Z1
102 Gusts Gudēvics VSK Noskrien Z1
103 Linards Gudēvics VSK Noskrien Z1
104 Luīze Pauriņa M1
105 Evelīna Pauriņa M1
106 Amanda Kājiņa AK M1
107 Jegors Seļuto Z1
108 Marija Seļuto M1
109 Pauls Mičulis Z1
110 Marija Paramonova M1
111 Markuss Sniedze Z1
112 Atis Vrubļevskis Surikati Z1
113 Roberts Patriks Ruskulis Z1
114 Kristiāna Šteina M1
115 ElĪza Fokerote M1
116 Henrijs Jansons Z1
117 Marta Luīze Ozoliņa Riga Adventure Team M1
118 Kristers Salna Z1
119 Sandris Salna Z1
120 Ance Poļaka M1
121 Rafaels Marcinkeivčs Z1
122 Markuss Celmiņš Z1
123 Bruno Ivanovs Z1
124 Rainers Čops Z1
125 Oskars Tūliks Z1
126 Alise Tūlika M1
127 Aksels Sproģis Z1
128 Nellija Sproģe Saldus Tenisa klubs M1
129 Alens Freibergs Z1
130 Emīls Zukuls Z1
131 Valters Raikstiņš VENDEN Z1
132 Eižens Kaupe Z1
133 Rūdis Kaupe Z1
134 Linda Pavlovska M1
135 Ralfs Hārdijs Ruža Z1
136 Rojs Hārvijs Ruža Z1
137 Keita Liepa Nīkrāces pamatskola M1
138 Ance Kārkliņa M1
139 Emīlija Katrīne Kāta M1
140 Norberts Dzenis MADONA Z1
141 Dominiks Pētersons VSK Noskrien Z1
142 Eleonora Apine ASK PATRIA M1
143 Marta Priecuma M1
144 Elīna Skurjate M1
145 Elza Kugelnāne M1
146 Rūta Skavronska- Krūziņa M1
147 Valters Tišanovs Z1
148 Miķelis Rutkis Z1
149 Madara Stacēviča M1
150 Rūta Skavronska-Krūziņa M1
151 Artūrs Pormanis Z1
152 Laura Jansone AQUATICS M1
153 Viviāna Vistiņa AQUATICS M1
154 Marta Gustiņa AQUATICS M1
155 Eduards Eihmanis AQUATICS Z1
156 Annija Grandāne SK Pilskalni M1
157 Atis Galvanovskis LM Z1
158 Elizabete Dobele M1
159 Adrians Kirma Z1
160 Jasmīne Vanaga Isostar M1
161 Melisa Vanaga Isostar M1
162 Alise Beta Grigale LAKSTĪGALA M1
163 Tīna Rumbeniece M1
164 Katrīna Maldute Gjensidige M1
165 Jēkabs Rudzītis Z1
166 Valters Amsils Dobeles Dzirnavnieks Z1
167 Elīza Kleimane M1
168 Rūta Mellenberga M1
169 Marta Bartušauska Doles sala M1
170 Toms Bartušauskis Doles sala Z1
171 Dārta Tribocka M1
172 Adrians Reiniks Z1
173 Krišjānis Skulte Z1
174 Madara Skulte M1
175 Ģirts Blūms Z1
176 Markus Liše Z1
177 Kristaps Liše Z1
178 Kārlis Ļaudams Aizpute Z1
179 Martins Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
180 Kristens Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
181 Rihards Rāts Irbenāju irbes Z1
182 Endijs Strēlis Z1
183 Rasa Kirstuka M1
184 Regnārs Kirstuks Z1
185 Tīna Petrusa M1
186 Andžejs Jirgensons Z1
187 Jarno Leo Lucis Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase Z1
188 Ērika Abigaila Kumpiņa M1
189 Keita Legzdiņa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
190 Roberts Kleinbergs Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase Z1
191 Krišs Kundziņš Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase Z1
192 Emīlija Krumholce Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
193 Alise Ozolniece Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
194 Luīze Česka Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
195 Kaiva Banka Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
196 Sofija Remdeniece Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
197 Sofiko Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
198 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase Z1
199 Juliana Vanaga Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
200 Alise Jakuboviča Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
201 Leons Cimmemanis Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase Z1
202 Hanna Grēta Grafa Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
203 Emīlija Kokina Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
204 Elizabete Zīvere Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
205 Beatrise Zīvere Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 3b.klase M1
206 Nikola Lauska M1
207 Roberts Kausts AS"Latvijas valsts meži" Z1
208 Mikus Bartuševics Z1
209 Made Bartuševica M1
210 Edvards Gailis Z1
211 Patriks Buliņš Zemgales ziņas Z1
212 Olivers Jansons Z1
213 Estere Rubene M1
214 Emīlija Olte M1
215 Edvards Olte Z1
216 Maija Marnauza M1
217 Roberts Marnauza Z1
218 Adrians Melbārdis Z1
219 Emma Veidemane M1
220 Katrīna Veidemane M1
221 Ralfs Rumba Z1
222 Baiba Tomašūna M1
223 Nikita Belobokova Infinity Z1
224 Miķelis Baltaisbrencis Apes draugu grupa Z1
225 Gusts Kronbergs Siguldas Susuri Z1
226 Beāte Kronberga Siguldas Susuri M1
227 Ance Paula Gaidišķe M1
228 Laura Ozolniece Saulkrasti M1
229 Didzis Pankoks Z1
230 Kristofers Olavs Z1
231 Leons Peļņa Z1
232 Teodors Peļņa Z1
233 Kristers Brēdiķis KIKBOKSA UN BOKSA SKOLA „RĪGA” Z1
234 Ričards Caune Z1
235 Līna Paikena M1
236 Krišjānis Plešaunieks Failiem.lv Z1
237 Eva Gailīte M1
238 Everts Precinieks Z1
239 Selīna Jerofejeva M1
240 Felicita Jerofejeva M1
241 Elza Vītola M1
242 Ernests Liepiņš Lustes Z1
243 Leila Rozentāla M1
244 Jānis Salmiņš Z1
245 Kārlis Salmiņš Z1
246 Dārta Strode M1
247 Anete Ivanova M1
248 Lamins Roberts Savo Baltais Z1
249 Tanels Tomass Lapsiņš x99/Slīterāni Z1
250 Emīlija Elizabete Lapsiņa x99/Slīterāni M1
251 Enija Jakuška BAUERFEIND M1
252 Ernests Puskuns Z1
253 Ralfs Millers Z1
254 Martins Bukovskis Z1
255 Katrīna Māliņa M1
256 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
257 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
258 Lauris Skudra Latvijas Finieris Z1
259 Viktorija Miezīte M1
260 Kristaps Graudiņš Z1
261 Miķelis Kalniņš Z1
262 Renārs Kalniņš Z1
263 Ernests Blumbergs Z1
264 Emīlija Birģele M1
265 Valters Ločmelis VSK Burkānciems & co Z1
266 Gustavs Ločmelis VSK "Burkānciems & Co" Z1
267 Ralfs Misjuro Z1
268 Amēlija Sčastlivija LVS M1
269 Marks Sčastlivijs LVS Z1
270 Alise Rutkovska M1
272 Melānija Semjonova SPORTLAND M1
273 Miķelis Popenkovs Z1
274 Ansis Fogelis Z1
275 Grēta Nora Kasparāne Concombres M1
276 Betija Stare Zibenīgās Lapsas M1
277 Valters Straujais Lazdu laipa Z1
278 Roberts Keino Z1
279 Krišs Keino Z1
280 Kristians Kaušelis Z1
281 Roberts Stefaņenkovs Z1
282 Jēkabs Bautris Bautri Running Z1
283 Beāte Budze M1
284 Annika Balode M1
285 Hugo Otomers Z1
286 Haralds Otomers Z1
287 Dana Šuha M1
288 Edgars Upītis Z1
289 Oskars Fuksis Z1
290 Haralds Fuksis Z1
291 Marta Andersone M1
292 Hanna Andersone M1
293 Paula Ločmele M1
294 Renārs Ločmelis Z1
295 Deivs Šemelis Fiksie no Annas 11 Z1
296 Emija Šemele Fiksie no Annas 11 M1
297 Austra Aurora Jundze M1
298 Gustavs Limanāns Z1
299 Ernests Kančs SSK Bebra Z1
300 Letīcija Upena M1
301 Evelīna Rosta M1
302 Krista Glodena M1
303 Rēzija Spūle Izturība M1
304 Adrians Slava Z1
305 ElĪza Maurmane M1
306 Roberts Priede VENDEN Z1
307 Kristaps Priede VENDEN Z1
308 Undīne Švirksta M1
309 Adrians Dimza Dimza Z1
310 Adrija Dimza Dimza M1
311 Kristiāna Deksne M1
312 Renārs Deksnis Z1
313 Gustavs Lorencs Z1
314 Adrians Brīvība Visma Active Z1
315 Liene Nartiša LIENCIS M1
316 Marta Lubarska LIENCIS M1
317 Nora Pētersone M1
318 Krišjānis Samušs Z1
319 Emīlija Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
320 Gabriela Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
321 Krists Ikaunieks IRONWILL Z1
322 Georgs Strazdiņš Strazdiņi Z1
323 Roberts Užulis abavaslaivas.lv Z1
324 Gustavs Jankovskis Z1
325 Signe Broliša M1
326 Lote Zabarovska Saldus džudo klubs M1
327 Kurts Zabarovskis Saldus džudo klubs Z1
328 Līga Fleisa M1
329 Kārlis Vempers KVB Z1
330 Meta Austriņa M1
331 Madara Videmane Mežsusuri M1
332 Evita Videmane Mežsusuri M1
10000 Karlīna Kalniņa Vīndedzkalna M1
10001 Rūta Meiere oh ziemeļkurzeme M1
10002 Anete Grīsle Grīsles M1
10003 Agate Onkele UBF M1
10004 Evelīna Joja M1
10005 Linda Polonska M1
10006 Keitlīna Sauana M1
10007 Valters Pudāns Z1
10008 Teo Remarts Z1
10009 Mikus Pudāns Z1
10010 Līva Klapere čap eži M1
10011 Mikus Klaperis čap eži Z1
10012 Alberts Juhnevičs čap eži Z1
10013 Regnārs Stepens Z1
10014 Agnese Bancāne - M1
10015 Mariss Seržants Z1
10016 Matīss Frienbergs Z1
10017 Kristaps Vizbulis Z1
10018 Oto Petrovs - Z1
10019 Asnate Eva štolcere M1
10020 Renāgte Juzova M1
10021 Gustavs Rubīns Z1
10023 Sandis Ozoliňš Z1
10024 Artūrs Ozoliņš Z1
10025 Roberts Tivčs Z1
10026 Dāvis Tivčs Z1
10027 Gustavs Miezītis Z1
10028 Kristers Ernests Riekstiņš Z1
10029 Katalina Allere M1
10030 Elza Burmasa M1
10031 Kārlis Gornavs Team Kažemāka Z1
10032 Daniels Eihmanis Z1
10033 Hugo Eihmanis Z1
10034 Katrīna Biedrīte Graudaspēks M1
10035 Rebeka Sladkēviča M1
10036 Mia Vītola M1
10037 Jēkabs Čivčišs Engures sportam Z1
10038 Miķelis Avotiņš Z1
10039 Alberts Moros Z1
10040 Magone Muška M1
10041 Emīlija Rosicka M1
10042 Ernests Grasis Z1
10043 Rikardo Ruņģis Z1
10044 Kristers Kalniņš - Z1
10045 Elizabete Anna Allena Labs starts M1
10046 Tomass Bramans Z1
10047 Kārlis Bēms - Z1
10048 Dārta Levkāne M1
10049 Estere Miķelsone M1
10050 Eva Petzāle M1
10051 Renārs Petzāls Z1
10052 Gastons Miķelsons Z1
10053 Artis Petzāls Z1
10054 Odrija Norda Lattelecom Rigas Maratons M1
10055 Dārta Galiņa M1
10056 Miks Galiņš Z1
10057 Toms Gustavs Melkerts Z1
10058 Jēkabs Gornavs Z1
10059 KatrĪna Zvirbule MAZAIS ZVIRBULĒNS M1
10060 Māra Lazda Lazdu laipa M1
10061 Anna Līva Vilce Lynxdojo M1
10062 Bruno Oborskis Lynxdojo Z1
10063 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
10064 Lauma Jakobsone Lynxdojo M1
10065 Alma Jakobsone Lynxdojo M1
10066 Māra Jakobsone Lynxdojo M1
10067 Amanda Loce Lynxdojo M1
10068 Dāvids Ševčenko    Olainfarm Z1
10069 Grēta Grasmane M1
10072 Erlends Osmanis Z1
10073 Otars Kulpe Izturība Z1
10074 Dāvis Vaivods Z1
10075 Danils Markševics Z1
10076 Emīls Vaivods Z1
10077 Elizabete Markševica M1
10078 Ņikita Poļakovs Z1
10079 Ralfs Ričards Kalniņš Jekabpils Z1
10080 Marta Grava M1
10081 Evelīna Kārkliņa M1
10082 Rinalds Rullis Z1
10083 Emīlija Abiļeva M1
10084 Paula Jekševica M1
10085 Elizabete Treimane - M1
10086 Grēta Treimane - M1
10087 Kristers Kurma - Z1
10088 Krišjānis Nesis Z1
10089 Ralfs Orbidāns Z1
10090 Krišjānis Šīmanis Z1
10091 Līva Elza Čače M1
10092 Rihards Roga Z1
10093 Renārs Roga Z1
10094 Timurs Gutovs Z1
10095 Grieta Lizbovska M1
10096 Eva Udrasa M1
10097 Emīlija Krjukova M1
10098 Alise Krjukova M1
10102 Kristiāna Agule M1
10103 Gustavs Ramiņš Z1
10104 Olīvija Fogele M1
10105 Rodrigo Fogels Z1
10106 Sebastians Picao Caldeira Rodeia Liepa - Z1
10107 Katarina Picao Caldeira Rodeia Liepa - M1
10108 Paula Ramiņa M1
10109 Rihards Teters Teterovskis Z1
10110 Vanda Ramiņa M1
10111 Arta Modriņa M1
10112 Katrīna Modriņa M1
10113 Dārta Rosta M1
10114 Dāvids Elbergs Z1
10115 Gabriēla Elberga M1
10116 Lauma Jakobsone Lynxdojo M1
10117 Nikola Deina Blaževiča - M1
10118 Roberts Demjanovs - Z1
10119 Elza Krūmiņa M1
10120 Evelīna Jansone - M1
10121 Diāna Fišere M1
10122 Gustavs Pastars Z1
10123 Daniels Stablinieks Z1
10124 Katrīna Jansone - M1
10125 Gerhards Emburs Z1
10126 Georgs Emburs Z1
10127 Henrijs Rāviņš RR Z1
10128 Madara Fortiņa M1
10129 Luīze Gudēvica Liepiņa Jasmīni M1
10130 Jēkabs Alberts Krastiņš Z1
10131 Keita Karolīna Sirmele M1
10132 Elīza Briņķe M1
10133 Alise Rutkovska M1
10134 Kristers Briņķis Z1
10135 Evelīna Glāzere M1
10136 Marta Miķe M1
10137 Dāvis Albāts - Z1
10138 Kristers Kagainis Z1
10139 Amēlija Raga M1
10140 Madara Morozova - M1
10141 Kārlis Kundrats Z1
10143 Anrijs Ūdris Z1
10144 Gustavs Pūķis Z1
10145 Ralfs Liepa Liepiņš Z1
10147 Reinis Nerets - Z1
10148 Artūrs Kundrats Z1
10149 Reinis Liepa Liepiņš Z1
10150 Deizija Tālberga mākoņkalns M1
10151 Iļja Gončaruks Z1
10152 Rūta Marta Mežale M1
10153 Emīls Seimanis - Z1
10154 Kate Balode M1
10155 Markuss Jēkabsons Z1
10156 Austris Misāns - Z1
10157 Sabīne Grīnberga M1
10158 Raivo Grundšteins Z1
10159 Darija Gutkina M1
10160 Arno Lielvārds mākoņkalns Z1
10161 Sofija Bebre M1
10162 Madara Grīnberga M1
10163 Otto Lielvārds mākoņkalns Z1
10164 Roberts Eglītis Mākoņkalns Z1
10165 Rihards Eglītis Mākoņkalns Z1
10166 Edvards Kundrats Z1
10167 Jēkabs Malzubris Z1
Kopā: 486 dalībnieki.