LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 6099 Lūša pēdās 02:02:34 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:00 1000 255 1255
2 Jānis Kūms 6134 Inov-8 I OSveikals.lv 02:05:43 VL2 2 V2 +03:08 +03:08 00:01:07 975 228 1203
3 Uldis Kļaviņš 6096 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:08:30 VL2 3 V3 +05:56 +05:56 00:01:00 954 255 1209
4 Artūrs Vadzis 6214 SPB RUN/Asics 02:17:03 VL2 4 V4 +14:29 +14:29 00:01:04 894 239 1133
5 Kristaps Broks 6146 RIEKSTI 02:17:47 VL2 5 V5 +15:13 +15:13 00:01:11 890 215 1105
6 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:18:09 VL2 6 V6 +15:34 +15:34 00:01:08 887 225 1112
7 Uldis Klepers 6098 Virsotne/MARMOT 02:18:18 VL2 7 V7 +15:44 +15:44 00:01:06 886 232 1118
8 Martins Marnauza 6223 02:20:49 VL2 8 V8 +18:15 +18:15 00:01:28 870 174 1044
9 Artūrs Blūmiņš 6044 Virsotne/MARMOT 02:20:57 VL2 9 V9 +18:23 +18:23 00:01:08 870 225 1095
10 Jānis Ručevskis-Rucevics 16018 Saldus Boksa klubs 02:21:10 VL2 10 V10 +18:36 +18:36 00:01:37 868 158 1026
11 Pēteris Grīviņš 6160 Grauda Spēks 02:21:39 VL2 11 V11 +19:05 +19:05 00:01:15 865 204 1069
12 Sergejs Ļeta 6262 PATRIA SPORTLAND 02:21:39 VL2 12 V12 +19:05 +19:05 00:01:22 865 187 1052
13 Artis Krievāns 6056 VSK “Burkānciems & Co” 02:22:41 VL3 1 V13 +20:06 +00:00 00:01:16 859 201 1060
14 Andis Dēze 6172 Maratona Klubs/Zante 02:23:15 VL2 13 V14 +20:41 +20:41 00:01:30 856 170 1026
15 Dmitrijs Serjogins 6257 BALTAIS 02:23:56 VL2 14 V15 +21:22 +21:22 00:00:53 852 289 1141
16 Jānis Šņoriņš 6195 Talsu pakalnu sporta klubs 02:24:47 VLJ 1 V16 +22:13 +00:00 00:00:51 847 300 1147
17 Nauris Aukmanis 6261 PATRIA SPORTLAND 02:25:10 VL2 15 V17 +22:36 +22:36 00:01:10 844 219 1063
18 Ivo Rudinskis 6123 Saldus Boksa klubs 02:25:53 VL2 16 V18 +23:19 +23:19 00:01:09 840 222 1062
19 Andris Sprūds 6009 VSK Noskrien Divplākšņi 02:25:55 VL2 17 V19 +23:21 +23:21 00:01:12 840 213 1053
20 Edgars Dzenuška 6053 Visma Active 02:26:21 VL2 18 V20 +23:47 +23:47 00:01:18 837 196 1033
21 Ainārs Kumpiņš 6011 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:27:26 VL2 19 V21 +24:52 +24:52 00:01:18 831 196 1027
22 Mārtiņš Miķelsons 6173 www.lmp.lv/VSK Noskrien 02:28:57 VL3 2 V22 +26:23 +06:16 00:01:36 823 159 982
23 Jānis Teteris 6088 DzSK Lokomotīve 02:29:36 VL3 3 V23 +27:02 +06:56 00:01:22 819 187 1006
24 Aivars Bondars 6105 Lūša pēdās 02:30:18 VL3 4 V24 +27:44 +07:38 00:01:30 816 170 986
25 Andis Gailis 6144 Kocēnu novads 02:30:19 VL3 5 V25 +27:45 +07:38 00:01:28 815 174 989
26 Raivis Reinfelds 6197 Talsu pakalnu sporta klubs 02:30:50 VL2 20 V26 +28:16 +28:16 00:00:59 813 259 1072
27 Andis Geste 6231 VSK Noskrien 02:31:03 VL2 21 V27 +28:29 +28:29 00:01:22 811 187 998
28 Mareks Zālītis 6251 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:32:41 VL2 22 V28 +30:07 +30:07 00:01:17 803 199 1002
29 Mārtiņš Plaudis 6046 SK Dzērvene 02:33:01 VL2 23 V29 +30:27 +30:27 00:01:10 801 219 1020
30 Gatis Pūcītis 6209 Swedbank 02:33:07 VL2 24 V30 +30:33 +30:33 00:01:23 801 184 985
31 Zydrunas Baltrusaitis 6142 Na, pagauk! 02:33:48 VL3 6 V31 +31:14 +11:08 00:02:11 797 117 914
32 Valdis Ņilovs 6083 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:34:25 VL3 7 V32 +31:51 +11:45 00:01:24 794 182 976
33 Jevgeņijs Stepanovs 6087 DzSK Lokomotīve 02:34:47 VL2 25 V33 +32:13 +32:13 00:01:03 792 243 1035
34 Juris Gudēvics - Liepiņš 6012 Jasmīni 02:35:16 VL2 26 V34 +32:42 +32:42 00:01:18 789 196 985
35 Arturs Onzuls 6086 Accenture > High Performance 02:35:32 VL2 27 V35 +32:58 +32:58 00:01:13 788 210 998
36 Juris Šehtels 6118 Ādaži 02:35:47 VL4 1 V36 +33:13 +00:00 00:01:28 787 174 961
37 Gusts Fokerots 6074 Vientuļais Vilks 02:37:30 VL2 28 V37 +34:56 +34:56 00:01:28 778 174 952
38 Agris Samcovs 6265 SPORTLAND 02:37:33 VL2 29 V38 +34:59 +34:59 00:01:26 778 178 956
39 Kirils Boiko 6068 Boyko-sports team 02:37:41 VL2 30 V39 +35:07 +35:07 00:01:23 777 184 961
40 Ainārs Brālītis 6164 adidas Runners | Riga 02:37:42 VL2 31 V40 +35:08 +35:08 00:01:09 777 222 999
41 Vita Devjatņikova 6246 Moller Auto Ventspils / MRC 02:37:45 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:36 1000 213 1213
42 Jekaterina Sokunova 6258 BALTAIS 02:38:14 SL2 2 S2 +00:29 +00:29 00:01:48 997 189 1186
43 Laura Čakle 6151 Moller Auto Ventspils / MRC 02:38:42 SL2 3 S3 +00:57 +00:57 00:01:20 994 255 1249
44 Toms Biders 6255 SPORTLAND 02:38:45 VL2 32 V41 +36:11 +36:11 00:01:13 772 210 982
45 Mārtiņš Fārenhorsts 6198 Talsu pakalnu sporta klubs 02:39:29 VL2 33 V42 +36:55 +36:55 00:01:04 769 239 1008
46 Sergejs Maslobojevs 6014 NRC Rīga 02:40:18 VL2 34 V43 +37:44 +37:44 00:01:49 765 140 905
47 Rūdolfs Ozoliņš 6237 02:40:41 VL2 35 V44 +38:07 +38:07 00:01:23 763 184 947
48 Sergejs Bogdanovs 6259 BALTAIS 02:40:41 VL3 8 V45 +38:07 +18:01 00:01:41 763 151 914
49 Artis Pūcītis 6110 SSK Bebra 02:41:56 VL2 36 V46 +39:21 +39:21 00:01:31 757 168 925
50 Alberts Dambis 6050 Insalvo 02:43:12 VL2 37 V47 +40:37 +40:37 00:01:23 751 184 935
51 Juris Čerņadjevs 6075 02:43:34 VL4 2 V48 +41:00 +07:47 00:01:54 749 134 883
52 Dana Mačtama 6149 Moller Auto Ventspils / MRC 02:43:40 SL2 4 S4 +05:55 +05:55 00:01:43 964 198 1162
53 Kristaps Epners 6054 DOMDARIS 02:44:04 VL3 9 V49 +41:30 +21:24 00:01:18 747 196 943
54 Edgars Bremze 6038 Izturība 02:44:34 VL3 10 V50 +42:00 +21:53 00:01:17 745 199 944
55 Valdis Rozentāls 6222 02:45:06 VL3 11 V51 +42:32 +22:25 00:01:51 742 138 880
56 Miks Pētersons 6010 NORDI furniture 02:45:18 VL2 38 V52 +42:44 +42:44 00:01:39 741 155 896
57 Uldis Žimants 6190 Ozons 02:45:34 VL2 39 V53 +43:00 +43:00 00:01:29 740 172 912
58 Andris Bāliņš 6008 VSK Noskrien 02:45:53 VL2 40 V54 +43:19 +43:19 00:01:22 739 187 926
59 Edgars Kokorēvičs 6249 VSK "Burkānciems & Co" 02:45:54 VL2 41 V55 +43:19 +43:19 00:01:50 739 139 878
60 Edgars Goba 6091 Salaspils Zīriņi 02:46:32 VL3 12 V56 +43:58 +23:52 00:02:13 736 115 851
61 Kristaps Ceriņš 6043 SPB RUN/Asics 02:46:50 VL2 42 V57 +44:16 +44:16 00:01:07 735 228 963
62 Jānis Jerofejevs 6235 02:47:34 VL2 43 V58 +45:00 +45:00 00:01:51 731 138 869
63 Andris Ludriks 6025 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:48:32 VL3 13 V59 +45:58 +25:51 00:01:23 727 184 911
64 Pāvels Baikovs 6017 Be More Alive 02:49:30 VL2 44 V60 +46:56 +46:56 00:01:28 723 174 897
65 Igors Seņko 6229 VSK Noskrien Liepāja 02:49:36 VL2 45 V61 +47:02 +47:02 00:02:13 723 115 838
66 Aigars Lūsis 6196 Talsu pakalnu sporta klubs 02:49:42 VL4 3 V62 +47:08 +13:55 00:01:52 722 137 859
67 Arvis Skrējāns 6005 02:49:52 VL2 46 V63 +47:18 +47:18 00:01:31 722 168 890
68 Viviana Kirilova 6095 VSK Noskrien Vāveres 02:50:00 SL3 1 S5 +12:15 +00:00 00:01:53 928 181 1109
69 Danila Seluto 6101 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:50:22 VL2 47 V64 +47:48 +47:48 00:01:43 719 149 868
70 Reinis Ozoliņš 16026 Patria 02:50:34 VL2 48 V65 +48:00 +48:00 00:01:18 719 196 915
71 Harijs Heislers 6269 02:51:08 VL2 49 V66 +48:34 +48:34 00:02:04 716 123 839
72 Linda Boldāne 6116 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:51:22 SL2 5 S6 +13:38 +13:38 00:01:59 920 171 1091
73 Žanis Cibuļskis 6001 02:51:23 VL2 50 V67 +48:49 +48:49 00:01:38 715 156 871
74 Terry Buehl 6212 02:51:39 VL3 14 V68 +49:05 +28:59 00:02:10 714 118 832
75 Imants Vadzis 6240 RARE Team 02:52:11 VL2 51 V69 +49:37 +49:37 00:01:51 712 138 850
76 Hugo Jakobi 16019 Tavamsporta.lv 02:52:32 VL2 52 V70 +49:58 +49:58 00:01:53 710 135 845
77 Armands Lunts 6156 VSK Noskrien 02:52:38 VL3 15 V71 +50:04 +29:57 00:02:03 710 124 834
78 Ivo Ielītis 16021 02:53:13 VL2 53 V72 +50:39 +50:39 00:01:50 708 139 847
79 Vitālijs Muzika 6045 VSK Noskrien 02:53:21 VL3 16 V73 +50:47 +30:41 00:02:02 707 125 832
80 Arvīds Germovs 6059 02:53:22 VL3 17 V74 +50:47 +30:41 00:02:02 707 125 832
81 Dainis Saukāns 6021 02:53:44 VL3 18 V75 +51:10 +31:03 00:02:05 706 122 828
82 Artūrs Pielēns-Pelēns 6027 Lattelecom 02:55:31 VL2 54 V76 +52:57 +52:57 00:01:47 698 143 841
83 Jolanta Ivanova 6003 02:55:43 SL2 6 S7 +17:58 +17:58 00:02:07 898 161 1059
84 Mihails Kudrjaševs 6243 Fizmati 02:55:51 VL3 19 V77 +53:17 +33:11 00:01:59 697 129 826
85 Dace Fenton 6132 02:55:56 SL2 7 S8 +18:11 +18:11 00:02:10 897 157 1054
86 Monta Ločmele 6184 Patria Sportland 02:57:20 SL2 8 S9 +19:35 +19:35 00:01:40 890 204 1094
87 Ritvars Kalniņš 6108 Skrienam kopā 02:57:23 VL3 20 V78 +54:49 +34:43 00:01:59 691 129 820
88 Jānis Važņevičs 6260 BALTAIS 02:57:29 VL4 4 V79 +54:55 +21:42 00:02:02 691 125 816
89 Jānis Jurševskis 6233 02:57:35 VL2 55 V80 +55:01 +55:01 00:01:44 690 147 837
90 Artūrs Topecs 6004 02:57:39 VL2 56 V81 +55:05 +55:05 00:01:38 690 156 846
91 Jānis Dūka 6186 ALGOL INVEST 02:57:42 VL2 57 V82 +55:08 +55:08 00:02:23 690 107 797
92 Līga Rusiņa 6218 02:58:00 SL2 9 S10 +20:15 +20:15 00:01:49 886 187 1073
93 Kārlis Būmans 6207 Matisons Runner's Club 02:58:02 VL2 58 V83 +55:28 +55:28 00:01:59 688 129 817
94 Matīss Vecvagaris 6252 ultrataka.lv 02:58:33 VL2 59 V84 +55:59 +55:59 00:01:19 686 194 880
95 Sigita Vāce 6182 KSMR FITNESS 02:58:33 SL2 10 S11 +20:49 +20:49 00:01:46 883 192 1075
96 Mārtiņš Niklass 6138 TRX Cēsis 02:58:40 VL3 21 V85 +56:06 +36:00 00:01:22 686 187 873
97 Ģirts Bulāns 6020 VSK Noskrien 02:59:15 VL2 60 V86 +56:41 +56:41 00:01:27 684 176 860
98 Olafs Smiltnieks 16016 Olainfarm 02:59:18 VL3 22 V87 +56:44 +36:38 00:02:20 684 109 793
99 Dace Veipa 6094 VSK Noskrien Vāveres 02:59:34 SL2 11 S12 +21:49 +21:49 00:01:49 879 187 1066
100 Dāvis Poliņš 6023 Adidas runners | RIGA / VSK Noskrien 02:59:35 VL2 61 V88 +57:00 +57:00 00:01:17 683 199 882
101 Ivars Vēvers 6239 Eži 02:59:56 VL2 62 V89 +57:22 +57:22 00:02:34 681 99 780
102 Valdis Kulpe 6107 Latvijas Finieris I Izturība 03:00:01 VL3 23 V90 +57:27 +37:20 00:01:19 681 194 875
103 Artūrs Riekstiņš 6238 Līdz galam 03:01:04 VL2 63 V91 +58:30 +58:30 00:02:18 677 111 788
104 Vladislavs Aļehnovičs 6051 KROKUS 03:01:21 VL2 64 V92 +58:47 +58:47 00:01:11 676 215 891
105 Mārcis Smalkais 6035 Metam mieru! 03:01:30 VL2 65 V93 +58:56 +58:56 00:01:29 675 172 847
106 Rasa Grāvīte 6247 03:02:36 SL2 12 S13 +24:51 +24:51 00:02:06 864 162 1026
107 Aivars Fogelis 6266 03:03:18 VL2 66 V94 +1:00:44 +1:00:44 00:02:02 669 125 794
108 Zane Dziļuma 6048 03:03:32 SL2 13 S14 +25:47 +25:47 00:01:51 860 184 1044
109 Arnis Ābelīte 6133 Virsotne/Marmot 03:03:33 VL3 24 V95 +1:00:59 +40:53 00:01:13 668 210 878
110 Edijs Vilnis 6230 VSK Noskrien 03:03:47 VL3 25 V96 +1:01:13 +41:07 00:01:46 667 144 811
111 Toms Kaufmanis 6065 Maratona klubs 03:03:51 VL2 67 V97 +1:01:17 +1:01:17 00:02:32 667 101 768
112 Henri Jarnstedt 6159 03:03:53 VL2 68 V98 +1:01:19 +1:01:19 00:01:25 667 180 847
113 Arnis Mūrnieks 6077 03:04:34 VL3 26 V99 +1:02:00 +41:54 00:01:47 664 143 807
114 Arturs Grabins 6256 03:04:45 VL2 69 V100 +1:02:11 +1:02:11 00:01:31 663 168 831
115 Oskars Bartuševics 6221 03:05:04 VL2 70 V101 +1:02:30 +1:02:30 00:01:40 662 153 815
116 Darius Steckis 6145 Neringa Trail 03:05:08 VL2 71 V102 +1:02:34 +1:02:34 00:01:59 662 129 791
117 Mārtiņš Allers 6135 03:05:47 VL3 27 V103 +1:03:13 +43:07 00:02:08 660 120 780
118 Kalvis Silgals 6113 Surikati/NFS 03:05:59 VL2 72 V104 +1:03:25 +1:03:25 00:02:17 659 112 771
119 Gints Peleckis 6168 Baltezera skreejeeji 03:06:15 VL2 73 V105 +1:03:41 +1:03:41 00:01:28 658 174 832
120 Agnis Mūrnieks 6084 OVI 03:06:39 VL2 74 V106 +1:04:05 +1:04:05 00:01:19 657 194 851
121 Ieva Biedrīte 6115 Grauda Spēks 03:06:58 SL2 14 S15 +29:13 +29:13 00:01:48 844 189 1033
122 Kaspars Pētersons 6245 VSK Noskrien 03:07:10 VL2 75 V107 +1:04:36 +1:04:36 00:01:24 655 182 837
123 Māra Braslava 6117 03:07:35 SL2 15 S16 +29:50 +29:50 00:01:53 841 181 1022
124 Edgars Erts 6161 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 03:07:47 VL3 28 V108 +1:05:12 +45:06 00:01:09 653 222 875
125 Aivis Putnāns 6188 VENDEN 03:07:53 VL2 76 V109 +1:05:19 +1:05:19 00:01:30 652 170 822
126 Agita Grizāne 6033 VSK Noskrien 03:07:54 SL3 2 S17 +30:10 +17:55 00:02:04 840 165 1005
127 Uģis Holsts 6109 SSK Bebra 03:08:02 VL3 29 V110 +1:05:28 +45:21 00:01:17 652 199 851
128 Deivids Stupiņš 6063 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 03:08:20 VLJ 2 V111 +1:05:46 +43:33 00:02:19 651 110 761
129 Daniel Lopes Martins 6037 03:08:21 VL2 77 V112 +1:05:47 +1:05:47 00:02:36 651 98 749
130 Antons Kranga 6192 03:08:38 VL2 78 V113 +1:06:04 +1:06:04 00:01:48 650 142 792
131 Dzintars Dūdiņš 6080 Siguldas Maratona klubs 03:08:45 VL3 30 V114 +1:06:11 +46:04 00:01:23 649 184 833
132 Zane Dzirkale 6180 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC 03:09:34 SL2 16 S18 +31:49 +31:49 00:01:42 832 200 1032
133 Igors Jegorovs 6210 03:09:45 VL2 79 V115 +1:07:11 +1:07:11 00:01:55 646 133 779
134 Jānis Vizulis 6147 03:10:28 VL3 31 V116 +1:07:54 +47:48 00:01:17 644 199 843
135 Ainārs Grīnvalds 6130 LVM I MammaDaba 03:10:36 VL3 32 V117 +1:08:02 +47:55 00:01:44 643 147 790
136 Kristīne Leja 6024 03:10:36 SL2 17 S19 +32:52 +32:52 00:02:07 828 161 989
137 Dzintars Džons Fidžeralds Jaunzems 6081 Siguldas Maratona klubs 03:10:53 VL2 80 V118 +1:08:19 +1:08:19 00:01:40 642 153 795
138 Aivis Vaļulis 6162 Daugavpils Runners 03:11:07 VL2 81 V119 +1:08:33 +1:08:33 00:01:15 641 204 845
139 Kristaps Caune 6000 03:11:16 VL2 82 V120 +1:08:42 +1:08:42 00:01:22 641 187 828
140 Andris Pētersons 16022 03:11:23 VL3 33 V121 +1:08:49 +48:43 00:02:05 640 122 762
141 Evija Vate 6060 Engures sportam 03:11:29 SL2 18 S20 +33:44 +33:44 00:01:26 824 237 1061
142 Līga Irbe 6228 Talsu pauguraines Zaķi 03:11:42 SL3 3 S21 +33:57 +21:42 00:01:32 823 222 1045
143 Daina Jurķe 6064 03:11:44 SL2 19 S22 +34:00 +34:00 00:01:52 823 182 1005
144 Žanis Lulle 6234 Līvānu VK / BALTAIS 03:11:49 VL2 83 V122 +1:09:15 +1:09:15 00:01:27 639 176 815
145 Valentīns Ščedrovs 6163 Supercompensation 03:11:52 VL3 34 V123 +1:09:18 +49:11 00:01:52 639 137 776
146 Uldis Kirtovskis 6242 Izturība 03:12:06 VL4 5 V124 +1:09:32 +36:19 00:02:11 638 117 755
147 Arturs Graube 6166 03:12:18 VL2 84 V125 +1:09:44 +1:09:44 00:01:55 637 133 770
148 Ģirts Vēsma 6158 Zemgales Ziņas 03:12:33 VL4 6 V126 +1:09:59 +36:46 00:02:35 637 99 736
149 Līga Līdumniece 6271 adidas Runners 03:12:39 SL2 20 S23 +34:54 +34:54 00:01:33 819 219 1038
150 Ludmila Joce 6150 Moller Auto Ventspils / MRC 03:12:46 SL3 4 S24 +35:01 +22:46 00:01:35 818 215 1033
151 Sandris Lizbovskis 6268 03:12:47 VL3 35 V127 +1:10:13 +50:07 00:02:09 636 119 755
152 Artūrs Ketlers 6016 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:12:54 VLJ 3 V128 +1:10:20 +48:07 00:01:13 635 210 845
153 Jānis Gora 6097 LMT 03:12:57 VL2 85 V129 +1:10:23 +1:10:23 00:01:59 635 129 764
154 Dāvis Plotnieks 6148 adidas Runners | Riga I GoPro 03:13:00 VL2 86 V130 +1:10:26 +1:10:26 00:01:09 635 222 857
155 Madara Marija Muižniece 6154 adias Runners Riga 03:13:00 SL2 21 S25 +35:15 +35:15 00:01:25 817 240 1057
156 Māris Heinols 6170 Kocēnu novads 03:13:02 VL3 36 V131 +1:10:28 +50:21 00:01:47 635 143 778
157 Juris Redisons 6079 Tērvetes dabas parks 03:15:09 VL3 37 V132 +1:12:35 +52:29 00:01:22 628 187 815
158 Uldis Tučs 6165 Ārprāc ar mani 03:15:10 VL2 87 V133 +1:12:36 +1:12:36 00:01:32 628 166 794
159 Jānis Griķis 6019 Daugavpils Runners 03:15:37 VL2 88 V134 +1:13:03 +1:13:03 00:01:35 627 161 788
160 Raimonds Biedrītis 6114 Grauda Spēks 03:16:04 VL2 89 V135 +1:13:30 +1:13:30 00:02:10 625 118 743
161 Guntars Būmans 6208 Matisons Runner's Club 03:16:09 VL3 38 V136 +1:13:35 +53:28 00:02:03 625 124 749
162 Uģis Bents 6082 03:16:10 VL2 90 V137 +1:13:36 +1:13:36 00:01:46 625 144 769
163 Ronalds Zarīts 6267 Scope Sports 03:16:24 VL2 91 V138 +1:13:50 +1:13:50 00:01:50 624 139 763
164 Edgars Lapiņš 6111 Accenture Latvia 03:17:16 VL2 92 V139 +1:14:42 +1:14:42 00:02:39 621 96 717
165 Ruta Šķipare 6104 Lūša pēdās 03:18:12 SL3 5 S26 +40:27 +28:12 00:02:21 796 145 941
166 Artis Līcītis 6026 VSK Noskrien 03:18:19 VL2 93 V140 +1:15:45 +1:15:45 00:01:39 618 155 773
167 Augustas Gajauskas 6171 03:18:42 VL2 94 V141 +1:16:08 +1:16:08 00:02:19 617 110 727
168 Arnis Pokšāns 6052 Abas Kreisās Kājas 03:18:58 VL3 39 V142 +1:16:24 +56:17 00:01:55 616 133 749
169 Edmunds Gržibovskis 6018 SK Dzērvene 03:19:49 VL3 40 V143 +1:17:14 +57:08 00:02:05 613 122 735
170 Aigars Vārna 16015 Ziemeļkurzeme OK 03:20:08 VL3 41 V144 +1:17:34 +57:27 00:02:18 612 111 723
171 Guntars Siliņš 6047 KROKUS 03:20:54 VL3 42 V145 +1:18:20 +58:14 00:01:44 610 147 757
172 Arnis Kuzmanis 6092 AkmensDizains.lv 03:21:05 VL3 43 V146 +1:18:31 +58:25 00:02:20 610 109 719
173 Gints Bērziņš 6093 AkmensDizains.lv 03:21:05 VL2 95 V147 +1:18:31 +1:18:31 00:02:21 610 109 719
174 Elīna Jokuma 6236 03:21:16 SL2 22 S27 +43:31 +43:31 00:01:58 784 173 957
175 Daiga Rove 6181 03:21:36 SL2 23 S28 +43:51 +43:51 00:01:48 782 189 971
176 Gunta Neija 6066 VSK Noskrien 03:21:40 SL2 24 S29 +43:55 +43:55 00:02:22 782 144 926
177 Aigars Beks 6153 03:22:27 VL3 44 V148 +1:19:53 +59:47 00:02:23 605 107 712
178 Māris Videmanis 6090 Mežsusuri 03:22:35 VL2 96 V149 +1:20:00 +1:20:00 00:02:14 605 114 719
179 Ilva Kārkliņa 6254 SPORTLAND 03:23:14 SL3 6 S30 +45:29 +33:14 00:02:13 776 153 929
180 Aigars Bergs 6204 03:24:21 VL2 98 V150 +1:21:47 +1:21:47 00:02:06 600 121 721
181 Jānis Butkēvičus 6129 03:24:21 VL2 97 V151 +1:21:47 +1:21:47 00:01:25 600 180 780
182 Tomass Fedotovs 6076 ČikČik 03:25:22 VL2 99 V152 +1:22:48 +1:22:48 00:01:47 597 143 740
183 Juris Kļaviņš 6248 PAVINGROSIM.LV / ZAJEC 03:25:49 VL3 45 V153 +1:23:14 +1:03:08 00:02:21 596 109 705
184 Inese Otomere 6039 03:25:51 SL2 25 S31 +48:06 +48:06 00:02:17 766 149 915
185 Mārtiņš Bērziņš 6157 KURMIS OK 03:26:01 VL2 100 V154 +1:23:27 +1:23:27 00:01:45 595 146 741
186 Oksana Juvčenko 6143 03:26:10 SL2 26 S32 +48:25 +48:25 00:02:06 765 162 927
187 Ilmārs Zirnis 6206 Matison's Runners Club 03:26:21 VL4 7 V155 +1:23:47 +50:34 00:02:38 594 97 691
188 Ģirts Melezers 6120 Rīgas satiksme 03:26:41 VL2 101 V156 +1:24:07 +1:24:07 00:01:49 593 140 733
189 Žanete Leimane 6177 TRX Cēsis 03:26:46 SL3 7 S33 +49:02 +36:47 00:02:03 763 166 929
190 Kaspars Salmiņš 6194 DABAS DOTS 03:26:56 VL2 102 V157 +1:24:21 +1:24:21 00:02:04 592 123 715
191 Vladislavs Petičonoks 16017 Olainfarm 03:28:02 VL2 103 V158 +1:25:28 +1:25:28 00:02:12 589 116 705
192 Jānis Pārums 6250 Projekts Etiopietis 03:28:09 VL2 104 V159 +1:25:35 +1:25:35 00:02:07 589 120 709
193 Jānis Voronovs 16024 03:30:21 VL3 46 V160 +1:27:47 +1:07:41 00:01:50 583 139 722
194 Kristaps Šteinbergs 6061 Legs Misérables 03:30:29 VL2 105 V161 +1:27:55 +1:27:55 00:02:43 582 94 676
195 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs 03:31:18 SL2 27 S34 +53:33 +53:33 00:02:04 747 165 912
196 Klāvs Vasiļevskis 6224 03:32:00 VL2 106 V162 +1:29:26 +1:29:26 00:01:17 578 199 777
197 Rosmari Marrandi 6225 03:32:00 SL2 28 S35 +54:15 +54:15 00:02:29 744 137 881
198 Raimonds Buraks 6270 03:32:41 VL2 107 V163 +1:30:07 +1:30:07 00:02:31 576 101 677
199 Armands Sudrabs 6200 VSK/Noskrien 03:32:54 VL3 47 V164 +1:30:19 +1:10:13 00:02:11 576 117 693
200 Arvydas Gintauskas 6152 Trail Kuršių Nerija, Lithuania 03:33:40 VL2 108 V165 +1:31:06 +1:31:06 00:02:31 574 101 675
201 Ivo Zemturis 6031 03:33:42 VL2 109 V166 +1:31:08 +1:31:08 00:01:45 574 146 720
202 Līga Rukšāne 6032 03:33:46 SL2 29 S36 +56:01 +56:01 00:02:40 738 128 866
203 Ieviņa Gaiziņa 6169 VSK Noskrien 03:34:18 SL3 8 S37 +56:33 +44:18 00:02:15 736 151 887
204 Natālija Treulande 6015 VSK Noskrien 03:34:51 SL2 30 S38 +57:06 +57:06 00:02:18 734 148 882
205 Zane Muceniece 6070 03:34:55 SL2 31 S39 +57:10 +57:10 00:01:58 734 173 907
206 Inta Zīriuse 16014 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 03:35:24 SL2 32 S40 +57:40 +57:40 00:02:09 732 158 890
207 Edvards Kalniņš 6191 03:35:25 VLJ 4 V167 +1:32:51 +1:10:38 00:01:38 569 156 725
208 Roberts Černovs 6141 AS "Latvijas Finieris" 03:35:25 VL2 110 V168 +1:32:51 +1:32:51 00:01:42 569 150 719
209 Austris Lepiksons 6217 Alusala 03:36:00 VL3 48 V169 +1:33:26 +1:13:19 00:02:12 567 116 683
210 Dace Blūma 6201 vecais kazlēns 354 03:36:25 SL2 33 S41 +58:41 +58:41 00:01:57 729 174 903
211 Romāns Koškins 6193 03:36:36 VL3 49 V170 +1:34:02 +1:13:55 00:02:21 566 109 675
212 Elīna Kabaļina 6127 03:36:49 SL2 34 S42 +59:04 +59:04 00:02:29 728 137 865
213 Krišjānis Neijs 6067 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:37:39 VL2 111 V171 +1:35:05 +1:35:05 00:01:34 563 163 726
214 Daiga Vilkaste 6058 03:39:13 SL3 9 S43 +1:01:28 +49:13 00:02:41 720 127 847
215 Haralds Krievs 6036 :) 03:41:03 VL3 50 V172 +1:38:29 +1:18:22 00:01:56 555 132 687
216 Aija Melezere 6121 VSK Noskrien 03:41:27 SL2 35 S44 +1:03:42 +1:03:42 00:02:02 712 167 879
217 Antra Dumbrovska 6241 03:41:28 SL2 36 S45 +1:03:43 +1:03:43 00:01:27 712 234 946
218 Antra Lukševica 6199 VSK Noskrien 03:41:28 SL2 37 S46 +1:03:43 +1:03:43 00:02:21 712 145 857
219 Ritvars Bikšis 6187 socktoys.lv 03:42:19 VL2 112 V173 +1:39:45 +1:39:45 00:01:17 551 199 750
220 Sabīne Bunere 6040 03:42:19 SL2 38 S47 +1:04:35 +1:04:35 00:02:30 710 136 846
221 Jānis Marčinkus 6119 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:42:20 VL4 8 V174 +1:39:46 +1:06:33 00:03:09 551 81 632
222 Dace Podkalne 6216 VSK Noskrien Blonde 03:42:34 SL2 39 S48 +1:04:49 +1:04:49 00:02:33 709 133 842
223 Vilius Jonaitis 6213 Penki kalnai 03:42:44 VL3 51 V175 +1:40:10 +1:20:03 00:02:41 550 95 645
224 Edgars Zaķis 6028 VSK Noskrien 03:45:43 VL2 113 V176 +1:43:09 +1:43:09 00:02:12 543 116 659
225 Valdis Bergs 6219 03:48:00 VL2 114 V177 +1:45:26 +1:45:26 00:01:38 538 156 694
226 Zane Karpenko 6215 SWEDBANK 03:48:22 SL2 40 S49 +1:10:37 +1:10:37 00:01:49 691 187 878
227 Jana Puze 6022 Jaunmārupe skrien! 03:48:56 SL2 41 S50 +1:11:11 +1:11:11 00:02:11 689 156 845
228 Madara Berga 6220 03:50:24 SL2 42 S51 +1:12:39 +1:12:39 00:02:22 685 144 829
229 Ralfs Jumiķis 6253 SPORTLAND 03:50:24 VLJ 5 V178 +1:47:50 +1:25:37 00:02:15 532 113 645
230 Ruslans Mamedovs 6013 Daugavpils Runners 03:50:27 VL2 115 V179 +1:47:53 +1:47:53 00:01:45 532 146 678
231 Zane Vanaga 6007 VSK Noskrien 03:51:08 SL2 43 S52 +1:13:23 +1:13:23 00:02:03 682 166 848
232 Ilona Sedleniece 6211 03:51:09 SL3 10 S53 +1:13:24 +1:01:09 00:02:40 682 128 810
233 Natālija Joničenko 6062 Talsu pauguraines Zaķi 03:53:03 SL3 11 S54 +1:15:18 +1:03:03 00:02:09 677 158 835
234 Juris Opeņhovskis 6041 03:53:12 VL2 116 V180 +1:50:38 +1:50:38 00:02:19 526 110 636
235 Aiga Vīdmane 6155 03:53:47 SL3 12 S55 +1:16:02 +1:03:47 00:02:52 675 119 794
236 Andris Melnis 6124 Olainfarm 03:54:15 VL2 117 V181 +1:51:40 +1:51:40 00:02:02 523 125 648
237 Armands Beitiks 6089 Līgatne var! 03:56:32 VL2 118 V182 +1:53:58 +1:53:58 00:02:28 518 103 621
238 Kaspars Kalniņš 6183 4 brāļi 03:56:58 VL3 52 V183 +1:54:24 +1:34:17 00:02:48 517 91 608
239 Mareks Tumašs 6122 Knowledgeprice.com 03:58:38 VL3 53 V184 +1:56:04 +1:35:58 00:01:38 514 156 670
240 Ingars Šakalis 6042 VSK Noskrien 04:00:48 VL2 119 V185 +1:58:13 +1:58:13 00:02:22 509 108 617
241 Denis Aļeksejevs 6226 Rush B! 04:03:19 VL2 120 V186 +2:00:45 +2:00:45 00:02:18 504 111 615
242 Randa Misāne 16028 - 04:03:24 SL2 44 S56 +1:25:39 +1:25:39 00:03:06 648 110 758
243 Pēteris Leja 6085 04:06:04 VL4 9 V187 +2:03:30 +1:30:17 00:02:38 498 97 595
244 Imants Ločmelis 6029 Nūjo ar vēju 04:07:16 VL4 10 V188 +2:04:42 +1:31:29 00:02:10 496 118 614
245 Renāte Šmite 6073 04:08:18 SLJ 1 S57 +1:30:33 +00:00 00:02:43 635 125 760
246 Evita Biezmane 6106 04:11:27 SL2 45 S58 +1:33:42 +1:33:42 00:02:37 627 130 757
247 Vitālijs Jakovļevs 6055 www.endo.lv 04:15:51 VL2 121 V189 +2:13:17 +2:13:17 00:03:20 479 77 556
248 Ilze Rata 6103 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:17:03 SL4 1 S59 +1:39:18 +00:00 00:02:42 614 126 740
249 Ingūna Sevostjanova 6202 Nūjo vesels 04:19:31 SL3 14 S60 +1:41:47 +1:29:32 00:02:57 608 115 723
250 Kristīne Kuka 6136 Lēdmane 04:19:31 SL3 13 S61 +1:41:46 +1:29:32 00:02:43 608 125 733
251 Aija Dzeņkovska 6049 Nūjo vesels 04:23:20 SL3 15 S62 +1:45:35 +1:33:21 00:02:44 599 124 723
252 Māris Vīlips 6057 04:23:21 VL3 54 V190 +2:20:47 +2:00:40 00:02:33 465 100 565
253 Sanita Rāviņa 16020 04:23:57 SL2 46 S63 +1:46:12 +1:46:12 00:03:46 598 90 688
254 Romans Cvetkovs 6078 04:30:58 VL2 122 V191 +2:28:24 +2:28:24 00:02:40 452 96 548
255 Jānis Kalniņš 6071 VSK Noskrien 04:34:21 VL3 55 V192 +2:31:47 +2:11:40 00:02:42 447 94 541
256 Olga Mikulova 6139 Maratona klubs / VSK Noskrien 04:36:08 SL2 47 S64 +1:58:24 +1:58:24 00:02:53 571 118 689
257 Ligita Leitlande 6179 Zemgales Ziņas 04:38:33 SL3 16 S65 +2:00:49 +1:48:34 00:02:51 566 119 685
258 Benita Ločmele 6030 Nūjo ar vēju 04:38:34 SL4 2 S66 +2:00:49 +21:31 00:03:01 566 113 679
259 Jānis Laganovskis 6072 VSK Noskrien 04:39:21 VL2 123 V193 +2:36:47 +2:36:47 00:01:42 439 150 589
260 Dzintars Laganovskis 6131 04:41:09 VL3 56 V194 +2:38:34 +2:18:28 00:02:49 436 91 527
261 Raivis Rāviņš 16013 RR 04:41:39 VL2 124 V195 +2:39:05 +2:39:05 00:03:00 435 85 520
262 Reinis Rasa 16023 04:50:00 VL3 57 V196 +2:47:26 +2:27:19 00:02:52 423 89 512
263 Inese Sirmā 6176 04:57:44 SL3 17 S67 +2:19:59 +2:07:45 00:02:55 530 117 647
264 Anete Skrastiņa 16027 Laimaskoks 05:04:25 SL2 48 S68 +2:26:40 +2:26:40 00:02:05 518 163 681
265 Ilze Pavāre 6128 Laimas koks 05:04:26 SL2 49 S69 +2:26:41 +2:26:41 00:02:40 518 128 646
266 Liene Bērze 6112 EY 05:39:12 SL2 50 S70 +3:01:27 +3:01:27 00:03:43 465 91 556
267 Artūrs Vaselis 6189 Patria Sportland DNF
268 Ieva Upmace-Grīviņa 6140 Surikati DNF
269 Mārtiņs Malzubris 6244 Zubru trieciens DNF
270 Niks Jansons 6203 Mailigen DNF