VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Aivis Šiliņš 2075 KSMR Fitness 00:25:21 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Uģis Kronbergs 2070 Moller Auto Ventspils / MRC 00:26:44 V1 2 V2 +01:23 +01:23
3 Kristaps Kudreņickis 2551 SPORTLAND 00:27:01 V1 3 V3 +01:40 +01:40
4 Mairis Pētersons 2352 00:28:13 V1 4 V4 +02:53 +02:53
5 Eduards Pāķis 2509 Saulkrasti SRT 00:28:19 V1 5 V5 +02:59 +02:59
6 Artūrs Āboltiņš 2074 KSMR Fitness 00:29:23 V1 6 V6 +04:03 +04:03
7 Jana Jansone 2429 00:29:23 S1 1 S1 +00:00 +00:00
8 Aleksandrs Juska 2266 Juškmuliņa 00:29:33 V1 7 V7 +04:13 +04:13
9 Rūdolfs Naumenko 2340 00:29:45 V1 8 V8 +04:24 +04:24
10 Kārlis Stonka 2071 BIROJS.LV 00:29:57 V1 9 V9 +04:36 +04:36
11 Elīza Paveļjeva 2041 Lūša pēdās 00:31:19 S1 2 S2 +01:56 +01:56
12 Kaspars Sidrovs 12108 Zimbaži 00:31:34 V1 10 V10 +06:14 +06:14
13 Ivars Naglis 2212 Lattelecom 00:31:43 V1 11 V11 +06:23 +06:23
14 Haralds Jansons 2192 00:32:03 V1 12 V12 +06:43 +06:43
15 Alvis Bitenieks 2494 Latvijas Finieris 00:32:08 V1 13 V13 +06:47 +06:47
16 Rihards Emuliņš 2284 00:32:20 V1 14 V14 +06:59 +06:59
17 Didzis Mellis 2550 SPORTLAND 00:32:55 V1 15 V15 +07:35 +07:35
18 Renārs Reklaitis 2561 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:33:04 V1 16 V16 +07:43 +07:43
19 Maija Pūpola 2259 Maratona klubs 00:33:14 S1 3 S3 +03:51 +03:51
20 Nauris Upmalis 2142 00:33:19 V1 17 V17 +07:58 +07:58
21 Artūrs Krūmiņš 2200 00:33:19 V1 18 V18 +07:59 +07:59
22 Gundega Pāķe 2327 Saulkrasti SRT 00:33:28 S1 4 S4 +04:05 +04:05
23 Krists Zambergs 2235 K&K 00:33:34 V1 19 V19 +08:13 +08:13
24 Andris Bukovskis 2345 BUKIŅI 00:33:35 V1 20 V20 +08:15 +08:15
25 Aivars Rubulis 2511 00:33:40 V1 21 V21 +08:20 +08:20
26 Krišs Ādolfs Antans 2133 00:33:43 V1 22 V22 +08:22 +08:22
27 Ilmārs Krampe 12121 00:33:51 V1 23 V23 +08:30 +08:30
28 Daina Stonka 2201 VSK Noskrien 00:33:56 S1 5 S5 +04:33 +04:33
29 Kaspars Kasparāns 2145 Concombres 00:34:11 V1 24 V24 +08:51 +08:51
30 Egons Ansbergs 2253 00:34:27 V1 25 V25 +09:07 +09:07
31 Emīls Saulīte 2358 00:34:30 V1 26 V26 +09:10 +09:10
32 Dāvis Ķīvits 2233 00:34:36 V1 27 V27 +09:15 +09:15
33 Madara Nagle 2207 00:34:36 S1 6 S6 +05:12 +05:12
34 Kristīne Kelerta 2282 00:34:55 S1 7 S7 +05:31 +05:31
35 Jurģis Balodis 2244 00:34:55 V1 28 V28 +09:34 +09:34
36 Anna Freimane 2394 Sanderu klans 00:35:07 S1 8 S8 +05:43 +05:43
37 Līva Veļķere 2598 Alūksne OK 00:35:08 S1 9 S9 +05:45 +05:45
38 Kristaps Bimbirulis 2290 Compensa 00:35:11 V1 29 V29 +09:51 +09:51
39 Marta Kļaviņa 2319 00:35:17 S1 10 S10 +05:54 +05:54
40 Toms Fatjanovs 12059 00:35:32 V1 30 V30 +10:12 +10:12
41 Andris Krūmiņš 2241 00:35:35 V1 31 V31 +10:15 +10:15
42 Aigars Garais 2440 L.S.K. 00:35:55 V1 32 V32 +10:34 +10:34
43 Valters Dzenis 2600 Gjensidige 00:36:18 V1 33 V33 +10:57 +10:57
44 Amanda Miltiņa 2275 Siguldas Sporta Skola 00:36:25 S1 11 S11 +07:02 +07:02
45 Linda Berga 2419 DPD 00:36:34 S1 12 S12 +07:11 +07:11
46 Edgars Briedis 2564 Saldus Boksa klubs 00:36:47 V1 34 V34 +11:26 +11:26
47 Arvis Savčenko 2544 SPORTLAND 00:37:03 V1 35 V35 +11:42 +11:42
48 Anete Kāpostiņa 2285 00:37:07 S1 13 S13 +07:43 +07:43
49 Oļegs Ignatjevs 2441 00:37:15 V1 36 V36 +11:55 +11:55
50 Andris Ratkus 12086 00:37:33 V1 37 V37 +12:12 +12:12
51 Kaspars Celitāns 12124 00:37:50 V1 38 V38 +12:29 +12:29
52 Helvijs Siubra 2456 00:37:53 V1 39 V39 +12:32 +12:32
53 Lauris Vītols 12064 Vītoli 00:37:57 V1 40 V40 +12:36 +12:36
54 Ieva Livčāne 2140 00:38:01 S1 14 S14 +08:38 +08:38
55 Verners Šuhs 2300 00:38:05 V1 41 V41 +12:44 +12:44
56 Rūdolfs Vālbergs 2609 00:38:11 V1 42 V42 +12:50 +12:50
57 Jānis Ķīkulis 2473 00:38:16 V1 43 V43 +12:55 +12:55
58 Jeļena Lāce 12134 ATEA 00:38:29 S1 15 S15 +09:05 +09:05
59 Aldis Jirgensons 2389 00:38:32 V1 44 V44 +13:12 +13:12
60 Kārlis Loks 2322 Dardedzieši 00:38:35 V1 45 V45 +13:15 +13:15
61 Sanita Ivanova 2559 00:38:40 S1 16 S16 +09:16 +09:16
62 Tomass Daniels Dukulis 12068 NAV 00:38:42 V1 46 V46 +13:21 +13:21
63 Kārlis Kalniņš 2182 Latvijas Finieris 00:38:49 V1 47 V47 +13:29 +13:29
64 Evita Frančenko 2040 00:38:51 S1 17 S17 +09:28 +09:28
65 Intars Vilks 2475 00:39:03 V1 48 V48 +13:43 +13:43
66 Eduards Lasmanis 2460 00:39:07 V1 49 V49 +13:46 +13:46
67 Ieva Bērza 2391 00:39:09 S1 18 S18 +09:46 +09:46
68 Juris Balandis 2003 00:39:09 V1 50 V50 +13:49 +13:49
69 Ineta Senkāne 2210 Swedbank 00:39:11 S1 19 S19 +09:48 +09:48
70 Gunita Ķelpa 2234 00:39:17 S1 20 S20 +09:54 +09:54
71 Mārcis Grinbergs 2321 Dardedzieši 00:39:23 V1 51 V51 +14:02 +14:02
72 Zita Zariņa 2571 Naktsvijoles zied! 00:39:26 S1 21 S21 +10:02 +10:02
73 Tīna Sonora Baranovska 2341 00:39:27 S1 22 S22 +10:04 +10:04
74 Āris Ozoliņš 2149 00:39:30 V1 52 V52 +14:09 +14:09
75 Agnese Zīlīte 2221 00:39:32 S1 23 S23 +10:08 +10:08
76 Ruslans Rinass 2076 00:39:40 V1 53 V53 +14:19 +14:19
77 Kristīne Berķe 2315 IK Auseklis 00:39:48 S1 24 S24 +10:25 +10:25
78 Solvita Kivleniece-Šļivka 2443 00:39:57 S1 25 S25 +10:33 +10:33
79 Rihards Fuksis 2002 00:40:09 V1 54 V54 +14:48 +14:48
80 Igors Ļebedevs 2376 Gjensidige 00:40:13 V1 55 V55 +14:52 +14:52
81 Ralfs Knēža 2400 SPORTLAND 00:40:13 V1 56 V56 +14:52 +14:52
82 Jūlija Maldute 2375 Gjensidige 00:40:13 S1 26 S26 +10:50 +10:50
83 Guntars Zviedris 2604 00:40:21 V1 57 V57 +15:01 +15:01
84 Saiva Sokolova 2161 00:40:25 S1 27 S27 +11:01 +11:01
85 Gints Žumburs 2122 00:40:32 V1 58 V58 +15:11 +15:11
86 Jānis Meiers 12116 00:40:34 V1 59 V59 +15:13 +15:13
87 Erasts Liepa 2156 00:40:42 V1 60 V60 +15:22 +15:22
88 Svens Spēks 2045 KROKUS 00:40:44 V1 61 V61 +15:23 +15:23
89 Raitis Ābelnieks 2032 00:40:49 V1 62 V62 +15:29 +15:29
90 Kristīne Baumane-bauma 2216 00:41:01 S1 28 S28 +11:38 +11:38
91 Renāts Ņikitins 2051 Rīgas satiksme 00:41:02 V1 63 V63 +15:41 +15:41
92 Mārtiņš Baumanis-baums 2215 00:41:02 V1 64 V64 +15:42 +15:42
93 Sannija Bērziņa 2164 Sporta klubs "Vēsma" 00:41:06 S1 29 S29 +11:42 +11:42
94 Janeks Frolovs 2116 00:41:09 V1 65 V65 +15:48 +15:48
95 Sandris Pēcis 2331 00:41:14 V1 66 V66 +15:53 +15:53
96 Sergejs Sarajevs 12128 00:41:16 V1 67 V67 +15:56 +15:56
97 Ieva Grīnberga 12112 Sanctimony 00:41:17 S1 30 S30 +11:54 +11:54
98 Svetlana Kločko 2365 SIA Joker Ltd 00:41:19 S1 31 S31 +11:55 +11:55
99 Krista Blūma 2294 00:41:21 S1 32 S32 +11:57 +11:57
100 Anete Grandāne 2611 JOE LATVIJA 00:41:25 S1 33 S33 +12:02 +12:02
101 Līva Šteinberga 2057 Knowledgeprice.com 00:41:27 S1 34 S34 +12:04 +12:04
102 Sintija Zirne 2338 00:41:32 S1 35 S35 +12:09 +12:09
103 Aiva Aišpure 2567 Bauskas sākumskola 00:41:35 S1 36 S36 +12:12 +12:12
104 Ļubova Krēmere 2151 Swedbank 00:41:42 S1 37 S37 +12:18 +12:18
105 Andris Šakens 2242 00:41:44 V1 68 V68 +16:23 +16:23
106 Zigmārs Zvagulis 2377 Kartavkalnu buki 00:41:52 V1 69 V69 +16:32 +16:32
107 Kārlis Kalniņš 12115 00:41:55 V1 70 V70 +16:34 +16:34
108 Kristaps Draudiņš 12072 SPORTLAND 00:41:57 V1 71 V71 +16:36 +16:36
109 Inga Bukovska 2004 00:41:58 S1 38 S38 +12:35 +12:35
110 Valdis Linde 12066 00:41:59 V1 72 V72 +16:38 +16:38
111 Rita Birzule 2434 00:42:00 S1 39 S39 +12:37 +12:37
112 Sanija Bērziņa 2438 00:42:04 S1 40 S40 +12:40 +12:40
113 Rasa Vilka 2482 00:42:04 S1 41 S41 +12:41 +12:41
114 Edijs Laškovs 2506 00:42:05 V1 73 V73 +16:45 +16:45
115 Dāvids Lubiņš 12106 00:42:07 V1 74 V74 +16:46 +16:46
116 Andrejs Koldans 2603 00:42:08 V1 75 V75 +16:47 +16:47
117 Vineta Veisberga 2125 Saldus boksa klubs 00:42:10 S1 42 S42 +12:47 +12:47
118 Ilona Šķudīte 2180 Latvijas Finieris 00:42:11 S1 43 S43 +12:48 +12:48
119 Rolands Šusts 2019 00:42:12 V1 76 V76 +16:52 +16:52
120 Sandra Voitenko 2248 00:42:13 S1 44 S44 +12:50 +12:50
121 Raivis Zariņš 2437 00:42:14 V1 77 V77 +16:54 +16:54
122 LĪga BuĻa 2492 00:42:16 S1 45 S45 +12:53 +12:53
123 Iveta Veļķere 2575 Alūksne 00:42:21 S1 46 S46 +12:57 +12:57
124 Inguna Ūbele 2547 SPORTLAND 00:42:21 S1 47 S47 +12:58 +12:58
125 Gatis Šļūka 2591 00:42:23 V1 78 V78 +17:03 +17:03
126 Renārs Šļūka 2593 00:42:26 V1 79 V79 +17:05 +17:05
127 Uldis Dzērve 12101 202.lv 00:42:28 V1 80 V80 +17:07 +17:07
128 Valters Bruss 2555 Zoltners / VSK Noskrien 00:42:29 V1 81 V81 +17:08 +17:08
129 Anete Ķikuste 2043 Addicted To Run 00:42:30 S1 48 S48 +13:07 +13:07
130 Ilze Mitre 2343 00:42:34 S1 49 S49 +13:11 +13:11
131 Linda Dannenberga 2174 00:42:38 S1 50 S50 +13:14 +13:14
132 Edgars Ligeris 2311 00:42:52 V1 82 V82 +17:32 +17:32
133 Rita Jansone 2193 00:42:59 S1 51 S51 +13:36 +13:36
134 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 12135 Diždancis 00:43:03 V1 83 V83 +17:42 +17:42
135 Lauma Sargune 2586 00:43:09 S1 52 S52 +13:46 +13:46
136 Ance Puriņa 2580 Engures Sportam 00:43:10 S1 53 S53 +13:47 +13:47
137 Ieva Lapiņa 2553 SPORTLAND 00:43:12 S1 54 S54 +13:49 +13:49
138 Kristīne Grava 2293 00:43:15 S1 55 S55 +13:52 +13:52
139 NadĪna Jurgenberga 2176 YUASA 00:43:17 S1 56 S56 +13:54 +13:54
140 Gatis Punde 12105 MADONA 00:43:20 V1 84 V84 +17:59 +17:59
141 Artūrs Everts 2450 Annvil 00:43:21 V1 85 V85 +18:00 +18:00
142 Sanita Saldābola 12120 00:43:23 S1 57 S57 +13:59 +13:59
143 Ilze Āboliņa 2512 00:43:24 S1 58 S58 +14:01 +14:01
144 Skaidrīte Skrabule 2578 EUGESTA un Partneri 00:43:24 S1 59 S59 +14:01 +14:01
145 Evija Ziediņa 2255 00:43:28 S1 60 S60 +14:05 +14:05
146 Laima Pēce 2332 00:43:29 S1 61 S61 +14:06 +14:06
147 Jānis Lazdāns 12119 Lazdāni 00:43:30 V1 86 V86 +18:09 +18:09
148 Sarma Novicāne-lazdāne 12118 Lazdāni 00:43:30 S1 62 S62 +14:07 +14:07
149 Daina Gotfrīde-bernsone 2148 00:43:31 S1 63 S63 +14:08 +14:08
150 Linda Kirhnere 2206 00:43:33 S1 64 S64 +14:09 +14:09
151 Agnis Rozenbergs 2336 00:43:39 S1 65 S65 +14:15 +14:15
152 Tīna Blūma 2171 BLŪMI 00:43:42 S1 66 S66 +14:19 +14:19
153 Aira Jaunzare 2432 00:43:43 S1 67 S67 +14:20 +14:20
154 Kārlis Lapsiņš 2595 00:43:44 V1 87 V87 +18:23 +18:23
155 Kristaps Kaņepe 2033 00:43:46 V1 88 V88 +18:25 +18:25
156 Kristīna K 2558 00:43:47 S1 68 S68 +14:24 +14:24
157 Aleksejs Spirins 2485 00:43:48 V1 89 V89 +18:28 +18:28
158 Ingus Eislers 2317 00:43:48 V1 90 V90 +18:28 +18:28
159 Varis Putniņš 2452 00:43:49 V1 91 V91 +18:28 +18:28
160 Signe Eislere 2316 00:43:50 S1 69 S69 +14:26 +14:26
161 Viktors Baikovs 2229 00:43:54 V1 92 V92 +18:33 +18:33
162 Vineta Brižaka 2250 Maratona klubs 00:43:58 S1 70 S70 +14:35 +14:35
163 Jūlija Čerešņeva 2402 Maratona Klubs 00:43:59 S1 71 S71 +14:35 +14:35
164 Aiga Mālniece 12092 00:44:03 S1 72 S72 +14:39 +14:39
165 Ieva Liepiņa 2554 SPORTLAND 00:44:04 S1 73 S73 +14:41 +14:41
166 Raivo Žēperis 2170 R+ 00:44:06 V1 93 V93 +18:45 +18:45
167 Agnese Lasmane 2029 00:44:06 S1 74 S74 +14:43 +14:43
168 Veronika Vanaga 12087 VAS Latvijas gaisa satiksme 00:44:07 S1 75 S75 +14:43 +14:43
169 Tatjana Āboliņa 2015 Maratona Klubs 00:44:09 S1 76 S76 +14:45 +14:45
170 Katrīna Bērziņa 12080 SPORTLAND 00:44:11 S1 77 S77 +14:48 +14:48
171 Linda Zeidaka 2129 00:44:20 S1 78 S78 +14:57 +14:57
172 Daniels Rēķis 2052 Rīgas satiksme 00:44:24 V1 94 V94 +19:04 +19:04
173 Krišjānis Markevics 2094 00:44:27 V1 95 V95 +19:07 +19:07
174 Līva Miķelsone 2521 00:44:29 S1 79 S79 +15:06 +15:06
175 Helēna Stavro 2583 00:44:30 S1 80 S80 +15:06 +15:06
176 Kristiāna Kirša 2160 00:44:36 S1 81 S81 +15:13 +15:13
177 Inese Miltiņa 2276 ind. 00:44:41 S1 82 S82 +15:17 +15:17
178 Agnese Kalniņa 2113 00:44:42 S1 83 S83 +15:19 +15:19
179 Sigita LiŠe 2612 00:44:45 S1 84 S84 +15:22 +15:22
180 Kaspars Krūmiņš 2417 00:44:47 V1 96 V96 +19:26 +19:26
181 Iveta Bunce 2159 Maratona klubs / Firma L4 00:44:50 S1 85 S85 +15:27 +15:27
182 Indra Stūriška 2166 00:44:51 S1 86 S86 +15:27 +15:27
183 Tristans Rozentāls 2457 DOMDARIS 00:44:51 V1 97 V97 +19:30 +19:30
184 Gits Briņķe 12102 00:44:53 S1 87 S87 +15:30 +15:30
185 Kristaps Štelmahers 2243 00:44:55 V1 98 V98 +19:34 +19:34
186 Maija Katkovska 2422 MJ-Partneri 00:44:55 S1 88 S88 +15:31 +15:31
187 Monta Lapiņa 2104 00:44:56 S1 89 S89 +15:33 +15:33
188 Inese Vigule 2056 Rīgas satiksme 00:44:58 S1 90 S90 +15:34 +15:34
189 Līga Urme 2380 PH Print 00:44:59 S1 91 S91 +15:36 +15:36
190 Otto Markus 2409 PH Print 00:44:59 V1 99 V99 +19:39 +19:39
191 Rita Vigule 2055 Rīgas satiksme 00:45:00 S1 92 S92 +15:36 +15:36
192 Everita Balande 2143 00:45:06 S1 93 S93 +15:42 +15:42
193 Dzintars Brikmanis 2406 00:45:15 V1 100 V100 +19:55 +19:55
194 Jānis Ontužāns 2504 00:45:17 V1 101 V101 +19:56 +19:56
195 Anita Vahere-Abražune 2008 00:45:22 S1 94 S94 +15:58 +15:58
196 Marta Elste 2439 00:45:24 S1 95 S95 +16:01 +16:01
197 Olesja Ņukša 2363 SIA Joker Ltd 00:45:30 S1 96 S96 +16:06 +16:06
198 Kaspars Platnieks 2252 00:45:34 V1 102 V102 +20:13 +20:13
199 Inguna Ērenfrīde 2089 00:45:36 S1 97 S97 +16:12 +16:12
200 Inese Baltiņa 2030 00:45:38 S1 98 S98 +16:14 +16:14
201 Ņikita Šikins 2036 00:45:41 V1 103 V103 +20:20 +20:20
202 Aleksis Kārkliņš 2198 00:45:44 V1 104 V104 +20:23 +20:23
203 Ilva Līgotne 12129 ATEA 00:45:44 S1 99 S99 +16:21 +16:21
204 Andrejs Jermoļinskis 2410 PH Print 00:45:46 V1 105 V105 +20:25 +20:25
205 Linda Pētersone 2528 Luminor 00:45:46 S1 100 S100 +16:22 +16:22
206 Ilze Loba 2502 00:45:50 S1 101 S101 +16:27 +16:27
207 Ivārs Melnis 2264 Olainfarm 00:45:52 V1 106 V106 +20:31 +20:31
208 Andris Keišs 12063 JRT 00:45:53 V1 107 V107 +20:32 +20:32
209 Krista Burģele 2219 00:45:53 S1 102 S102 +16:29 +16:29
210 Elīza Andra Ozoliņa 2487 AIRSTREAM COFFEE 00:45:54 S1 103 S103 +16:31 +16:31
211 Andris Zvejnieks 12097 00:46:00 V1 108 V108 +20:39 +20:39
212 Madara Krauze 2258 Maratona klubs 00:46:00 S1 104 S104 +16:37 +16:37
213 Evija Ramina 12094 Sece 00:46:02 S1 105 S105 +16:38 +16:38
214 Albīns Ramiņš 12093 SK TĒRAUDS 00:46:03 V1 109 V109 +20:43 +20:43
215 Zaiga Ozola 2062 00:46:07 S1 106 S106 +16:43 +16:43
216 Dārta Elizabete Emuliņa 2280 Juškmuliņa 00:46:07 S1 107 S107 +16:44 +16:44
217 Guntars Indriksons 2124 00:46:11 V1 110 V110 +20:50 +20:50
218 Anders Holck 12091 00:46:14 V1 111 V111 +20:53 +20:53
219 Aira Šmite 2107 00:46:15 S1 108 S108 +16:52 +16:52
220 Madara Ontužāne 2615 00:46:20 S1 109 S109 +16:56 +16:56
221 Rihards Ozols 12131 ATEA 00:46:20 V1 112 V112 +20:59 +20:59
222 Sabīne Kjahjare 2539 00:46:22 S1 110 S110 +16:59 +16:59
223 Jānis Sīpols 2386 00:46:24 V1 113 V113 +21:03 +21:03
224 Mārtiņš Zilgalvis 2557 00:46:28 V1 114 V114 +21:08 +21:08
225 Diāna Rupeika 2448 Annvil 00:46:30 S1 111 S111 +17:06 +17:06
226 Kristīne Sniedze 2569 Vecpiebalga 00:46:30 S1 112 S112 +17:06 +17:06
227 Anna Lūžniece 2444 Annvil 00:46:30 S1 113 S113 +17:07 +17:07
228 Jolanta Beleviča 2477 00:46:34 S1 114 S114 +17:10 +17:10
229 Armands Saušs 2262 00:46:36 V1 115 V115 +21:15 +21:15
230 Linda Jonīte 2260 00:46:37 S1 115 S115 +17:13 +17:13
231 Santa Marhele 2297 00:46:38 S1 116 S116 +17:15 +17:15
232 Ieva Reklaite 2505 00:46:39 S1 117 S117 +17:16 +17:16
233 Ira Misāne 2091 00:46:39 S1 118 S118 +17:16 +17:16
234 Ieva Vērzemniece 2269 Swedbank 00:46:41 S1 119 S119 +17:17 +17:17
235 Ilva Liekniņa 2220 4L 00:46:42 S1 120 S120 +17:18 +17:18
236 Raimonds Siņavskis 2522 Ventspils runner 00:46:43 V1 116 V116 +21:22 +21:22
237 Dace Prince 2498 00:46:44 S1 121 S121 +17:21 +17:21
238 Kate Annika Antane 2132 00:46:44 S1 122 S122 +17:21 +17:21
239 Ilze Burtniece 2209 00:46:45 S1 123 S123 +17:21 +17:21
240 Jana Gladiševa 2112 00:46:45 S1 124 S124 +17:22 +17:22
241 Artis Drava 2249 00:46:46 V1 117 V117 +21:25 +21:25
242 Agnese Kleina 2599 00:46:48 S1 125 S125 +17:25 +17:25
243 Gerda Markus 2408 PH Print 00:46:49 S1 126 S126 +17:26 +17:26
244 Lelde Drīle 2005 00:46:50 S1 127 S127 +17:26 +17:26
245 Karīna Mamedova 2131 Daugavpils Runners 00:46:50 S1 128 S128 +17:26 +17:26
246 Sintija-Elizabete Prince 2499 00:46:54 S1 129 S129 +17:31 +17:31
247 Jūlija Lūsiņa 2059 00:46:56 S1 130 S130 +17:33 +17:33
248 Armands Riža 2308 00:46:56 V1 118 V118 +21:36 +21:36
249 Sanita Zeme 2533 Luminor 00:46:57 S1 131 S131 +17:33 +17:33
250 Daina Grundšteina 2576 Baltais 00:46:58 S1 132 S132 +17:35 +17:35
251 Kristīne Celkarte 2086 Engures vidusskola 00:47:01 S1 133 S133 +17:37 +17:37
252 Roberts Strapcāns 2168 Vec-Mārškalni 00:47:01 V1 119 V119 +21:41 +21:41
253 Jēkabs Kārlis Gibeiko 2310 00:47:03 V1 120 V120 +21:42 +21:42
254 Laura Lapiņa 2552 SPORTLAND 00:47:05 S1 134 S134 +17:41 +17:41
255 Kristīne Šakina 2529 Luminor 00:47:05 S1 135 S135 +17:42 +17:42
256 Kintija Košinska 2490 00:47:08 S1 136 S136 +17:44 +17:44
257 Linda Barakauska 2080 Luminor 00:47:11 S1 137 S137 +17:47 +17:47
258 Egija Veide 2312 DC VECSALACAS UNITED 00:47:11 S1 138 S138 +17:47 +17:47
259 Uģis Daģis 2579 00:47:11 V1 121 V121 +21:50 +21:50
260 Rinalds Klapars 2225 00:47:11 V1 122 V122 +21:50 +21:50
261 Dita Varņecka 2100 BRUSH 00:47:13 S1 139 S139 +17:50 +17:50
262 Linda Mamedova 2361 SIA Joker Ltd 00:47:16 S1 140 S140 +17:52 +17:52
263 Anete Jakubone 2501 00:47:16 S1 141 S141 +17:53 +17:53
264 Ieva Ozoliņa 2010 00:47:17 S1 142 S142 +17:54 +17:54
265 Agnese Krieva 2130 00:47:19 S1 143 S143 +17:55 +17:55
266 Daiga Vabule 2188 00:47:19 S1 144 S144 +17:56 +17:56
267 Zanda Cekula 2298 00:47:22 S1 145 S145 +17:58 +17:58
268 Zita Auziņa-Gora 2470 00:47:23 S1 146 S146 +17:59 +17:59
269 Elīna Lazdiņa 2462 00:47:23 S1 147 S147 +17:59 +17:59
270 Pēteris Stepiņš 2172 Purva kurmji 00:47:25 V1 123 V123 +22:05 +22:05
271 Klāvs Vītiņš 2270 Klinšu ērgļi 00:47:28 V1 124 V124 +22:07 +22:07
272 Evija Zandberga 2134 ind. 00:47:29 S1 148 S148 +18:05 +18:05
273 Austra Lauva 2403 Aron Cargo SIA 00:47:33 S1 149 S149 +18:10 +18:10
274 Dzintars Apsītis 12098 00:47:33 V1 125 V125 +22:13 +22:13
275 Rita Modriņa 2096 00:47:36 S1 150 S150 +18:12 +18:12
276 Linda Medne 2398 Saldus Boksa Klubs 00:47:39 S1 151 S151 +18:16 +18:16
277 Dace Jāne 2135 00:47:40 S1 152 S152 +18:16 +18:16
278 Reinis Sokolovs 2449 Annvil 00:47:45 V1 126 V126 +22:25 +22:25
279 Liene Meldere 2208 00:47:48 S1 153 S153 +18:24 +18:24
280 Indra Zilgalve 2058 00:47:48 S1 154 S154 +18:25 +18:25
281 Sandra Strēle 2152 00:47:53 S1 155 S155 +18:30 +18:30
282 Laura Freimane 2415 00:47:57 S1 156 S156 +18:34 +18:34
283 Maira Krievāne 2000 00:48:00 S1 157 S157 +18:36 +18:36
284 Ilze Padoma 2495 00:48:01 S1 158 S158 +18:38 +18:38
285 Dace Strapcāne 2088 Swedbank 00:48:01 S1 159 S159 +18:38 +18:38
286 Laija Silauniece 2072 DNB Service Center 00:48:03 S1 160 S160 +18:40 +18:40
287 Inga Minkeviča 2302 00:48:05 S1 161 S161 +18:42 +18:42
288 Jevģenijs Popkovs 2442 00:48:07 V1 127 V127 +22:47 +22:47
289 Kaspars Pudists 2181 Latvijas Finieris 00:48:10 V1 128 V128 +22:49 +22:49
290 Anna Hiņiča 2061 Olainfarm 00:48:11 S1 162 S162 +18:48 +18:48
291 Līga Ančeva 2307 00:48:11 S1 163 S163 +18:48 +18:48
292 Ieva Millere 2478 00:48:15 S1 164 S164 +18:51 +18:51
293 Reinhards Grīnbergs 2608 00:48:16 V1 129 V129 +22:55 +22:55
294 Sanita Junele 2496 00:48:16 S1 165 S165 +18:53 +18:53
295 Valdis Vanags 2118 00:48:18 V1 130 V130 +22:58 +22:58
296 Daiga Goldova 2240 00:48:18 S1 166 S166 +18:55 +18:55
297 Natālija Jesehina 2038 banana fitness 00:48:21 S1 167 S167 +18:58 +18:58
298 Liene Avotiņa 2018 Banana Fittness 00:48:22 S1 168 S168 +18:58 +18:58
299 Vadims Fjodorovs 2155 00:48:23 V1 131 V131 +23:02 +23:02
300 Ieva Balode 2069 Dog sport Carnikava 00:48:23 S1 169 S169 +19:00 +19:00
301 Inga Zalāne 2063 DNB Service Center 00:48:24 S1 170 S170 +19:00 +19:00
302 Līga Švanka 2390 ATKAL JAUNS NAMS 00:48:24 S1 171 S171 +19:01 +19:01
303 Kristīne Britāne 2103 00:48:26 S1 172 S172 +19:02 +19:02
304 Kristina Žusele 2169 00:48:27 S1 173 S173 +19:03 +19:03
305 Hugo Oliveira 4138 Sece 00:48:28 V1 132 V132 +23:07 +23:07
306 Agnese Bahmane 2039 AkmensDizains.lv 00:48:32 S1 174 S174 +19:09 +19:09
307 Zlata Kallase 2574 00:48:34 S1 175 S175 +19:11 +19:11
308 Viviāna Loreta Tomaša 12110 00:48:35 S1 176 S176 +19:11 +19:11
309 Samuel Miller 2589 00:48:36 V1 133 V133 +23:15 +23:15
310 Indra Supe 2053 Rīgas satiksme 00:48:37 S1 177 S177 +19:13 +19:13
311 Madara Zviedre 2127 00:48:39 S1 178 S178 +19:16 +19:16
312 Sindija Račiņa - Šuha 2299 00:48:39 S1 179 S179 +19:16 +19:16
313 Līga Rulle 2372 00:48:40 S1 180 S180 +19:17 +19:17
314 Irēna Dimza 2178 Dimza 00:48:42 S1 181 S181 +19:19 +19:19
315 Elizabete Spaile 2597 TEAM SIMBA 00:48:44 S1 182 S182 +19:21 +19:21
316 Sindija Dimze 2202 00:48:46 S1 183 S183 +19:23 +19:23
317 Sabīne Goša 2257 Maratona klubs 00:48:49 S1 184 S184 +19:25 +19:25
318 Ilze Kreptoviča 2350 Girl power 00:48:51 S1 185 S185 +19:28 +19:28
319 Rigonda Pašile 2351 Girl power 00:48:52 S1 186 S186 +19:29 +19:29
320 Agnese Nolle 2185 saulkrasti 00:48:54 S1 187 S187 +19:30 +19:30
321 Aldis Roģis 2520 00:48:55 V1 134 V134 +23:34 +23:34
322 Edīte Sorokina 12107 00:48:57 S1 188 S188 +19:34 +19:34
323 Līga Luca 2480 00:48:59 S1 189 S189 +19:36 +19:36
324 Eva Rāte 2108 Luminor 00:49:00 S1 190 S190 +19:36 +19:36
325 Anna Zvejniece 2570 Sējas MMS 00:49:00 S1 191 S191 +19:36 +19:36
326 Ivita Dorofejeva 3648 00:49:02 S1 192 S192 +19:38 +19:38
327 Solvita Skrabe 2301 00:49:08 S1 193 S193 +19:45 +19:45
328 Jānis Nolle 2525 00:49:10 V1 135 V135 +23:50 +23:50
329 Edgars Bergs 12099 00:49:13 V1 136 V136 +23:52 +23:52
330 Marta Polevska 2305 00:49:14 S1 194 S194 +19:50 +19:50
331 Elita Indriksone 2126 00:49:14 S1 195 S195 +19:50 +19:50
332 Dace Studente 2416 00:49:15 S1 196 S196 +19:51 +19:51
333 Guntars Students 2518 00:49:16 V1 137 V137 +23:55 +23:55
334 Gerly Valge 2519 00:49:16 S1 197 S197 +19:52 +19:52
335 Agita Kamala 2273 Lynxdojo 00:49:20 S1 198 S198 +19:57 +19:57
336 Vita Ušpele 2508 00:49:21 S1 199 S199 +19:58 +19:58
337 Baiba Gaile 2109 Luminor 00:49:22 S1 200 S200 +19:58 +19:58
338 Ance Lataka 2610 00:49:24 S1 201 S201 +20:01 +20:01
339 Madara Komarovska 2479 Annvil 00:49:24 S1 202 S202 +20:01 +20:01
340 Diāna Dzene 2106 MADONA 00:49:25 S1 203 S203 +20:01 +20:01
341 Leons Peļņa 2027 30draugi.lv 00:49:26 V1 138 V138 +24:06 +24:06
342 Nadežda Ancāne 2183 Latvijas Finieris 00:49:28 S1 204 S204 +20:05 +20:05
343 Indra TiŠanova 2237 00:49:30 S1 205 S205 +20:07 +20:07
344 Jekaterina Zaiceva 2532 Luminor 00:49:32 S1 206 S206 +20:09 +20:09
345 Ieva Grabe 12123 00:49:32 S1 207 S207 +20:09 +20:09
346 Dace Duļbinska 2549 SPORTLAND 00:49:33 S1 208 S208 +20:09 +20:09
347 Diāna Elksne 2541 SPORTLAND 00:49:37 S1 209 S209 +20:13 +20:13
348 Inga Mežavilka 2399 SPORTLAND 00:49:37 S1 210 S210 +20:14 +20:14
349 Mārīte Kanča 2214 00:49:37 S1 211 S211 +20:14 +20:14
350 Juris Ozoliņš 2489 AIRSTREAM COFFEE 00:49:43 V1 139 V139 +24:22 +24:22
351 Madara Klavina 2184 00:49:43 S1 212 S212 +20:20 +20:20
352 Zane Vītiņa 2476 Klinšu ērgļi 00:49:43 S1 213 S213 +20:20 +20:20
353 Mārtiņš Torsters 2247 00:49:44 V1 140 V140 +24:23 +24:23
354 Karina Zamberga 2425 K&K 00:49:45 S1 214 S214 +20:21 +20:21
355 Linda Šteinberga 2231 00:49:48 S1 215 S215 +20:25 +20:25
356 Līva Savčenko 2545 SPORTLAND 00:49:51 S1 216 S216 +20:28 +20:28
357 Laila Žarovska 2601 00:49:51 S1 217 S217 +20:28 +20:28
358 Elīna Jansone 12103 00:49:52 S1 218 S218 +20:29 +20:29
359 Zanda Kristovica 2177 Vasaras Prieki 00:49:54 S1 219 S219 +20:31 +20:31
360 Vilma Meirāne 2050 Rīgas satiksme 00:49:55 S1 220 S220 +20:31 +20:31
361 Kristiāna Tērauda 2054 Rīgas satiksme 00:49:55 S1 221 S221 +20:32 +20:32
362 Māris Stanka 2523 00:49:55 V1 141 V141 +24:35 +24:35
363 Ieva Krese 2267 KoBalts 00:49:56 S1 222 S222 +20:33 +20:33
364 Samanta Sonora Kalniņa 2379 Jekabpils 00:49:57 S1 223 S223 +20:33 +20:33
365 Madara Tīģere-Bernharde 2614 00:49:57 S1 224 S224 +20:34 +20:34
366 Ansis Šenne 2268 KoBalts 00:49:58 V1 142 V142 +24:37 +24:37
367 Normunds Šērs 2588 Engures korsāri 00:49:59 V1 143 V143 +24:38 +24:38
368 Laine Lupkina 2418 Meridiāns 00:50:04 S1 225 S225 +20:40 +20:40
369 Raimonda Soloha 2472 00:50:06 S1 226 S226 +20:42 +20:42
370 Andra Viļuma 2187 00:50:10 S1 227 S227 +20:47 +20:47
371 Ieva Strazdiņa 2497 00:50:20 S1 228 S228 +20:56 +20:56
372 Līga Peinberga 2517 00:50:23 S1 229 S229 +21:00 +21:00
373 Kristīne Kalēja 2330 Baltais 00:50:30 S1 230 S230 +21:06 +21:06
374 Olga Bule 2364 SIA Joker Ltd 00:50:32 S1 231 S231 +21:08 +21:08
375 Elīna Lanka 2333 TRX Cēsis 00:50:33 S1 232 S232 +21:09 +21:09
376 Natālija Fučadži 2068 Draugiem Group 00:50:33 S1 233 S233 +21:10 +21:10
377 Viktorija Konona 2314 00:50:33 S1 234 S234 +21:10 +21:10
378 Anete Zīlīte 12104 EY 00:50:34 S1 235 S235 +21:11 +21:11
379 Ieva Zīlīte 2534 Luminor 00:50:34 S1 236 S236 +21:11 +21:11
380 Saila Jansone 2537 SK Katrīna 00:50:37 S1 237 S237 +21:13 +21:13
381 Mārtiņš Frīdenbergs 2353 00:50:38 V1 144 V144 +25:17 +25:17
382 Ingus Kasparāns 2011 00:50:47 V1 145 V145 +25:27 +25:27
383 Edgars Pētersons 2587 00:50:55 V1 146 V146 +25:34 +25:34
384 Sandis Volmanis 2348 00:50:57 V1 147 V147 +25:36 +25:36
385 Lāsma Alksnīte 2288 Compensa 00:51:02 S1 238 S238 +21:39 +21:39
386 Liene Paipala 2289 Compensa 00:51:04 S1 239 S239 +21:40 +21:40
387 Daniela Lovčinovska 2197 Algol Invest 00:51:08 S1 240 S240 +21:45 +21:45
388 Ilva Sīpola 2383 00:51:12 S1 241 S241 +21:49 +21:49
389 Sintija Kraule 2516 00:51:14 S1 242 S242 +21:51 +21:51
390 Santa Čābūte 2158 00:51:19 S1 243 S243 +21:55 +21:55
391 Ita Bērziņa 2371 Lazdu laipa 00:51:19 S1 244 S244 +21:55 +21:55
392 Santa Bērziņa 2097 4B 00:51:20 S1 245 S245 +21:56 +21:56
393 Tīna Estere Pokšāne 2397 Abas Kreisās Kājas 00:51:23 S1 246 S246 +22:00 +22:00
394 Dace Vējiņa 12082 Jaunpiebalga 00:51:24 S1 247 S247 +22:01 +22:01
395 Sandris Krūmiņš 2044 Maratona Klubs 00:51:26 V1 148 V148 +26:05 +26:05
396 Rainers Strazdiņš 2222 00:51:27 V1 149 V149 +26:06 +26:06
397 Ieva Lūkina 2203 00:51:29 S1 248 S248 +22:05 +22:05
398 Dace Skele 2413 00:51:29 S1 249 S249 +22:06 +22:06
399 Ieva Solovjova-Krūmiņa 12111 00:51:29 S1 250 S250 +22:06 +22:06
400 Ineta Variokoja 2414 00:51:30 S1 251 S251 +22:07 +22:07
401 Nora Dravante 2139 Swedbank 00:51:34 S1 252 S252 +22:11 +22:11
402 Ieva Skirusa 2146 Sporta klubs Vēsma 00:51:43 S1 253 S253 +22:20 +22:20
403 Dace Tribocka 2602 CoMedia 00:51:49 S1 254 S254 +22:25 +22:25
404 Gita Vaičule 2356 00:51:56 S1 255 S255 +22:32 +22:32
405 Sanda Pogule 2510 00:51:56 S1 256 S256 +22:33 +22:33
406 Agnese Skujiņa 2031 00:51:58 S1 257 S257 +22:35 +22:35
407 Adrian Serge Evangelista 2573 00:52:04 V1 150 V150 +26:43 +26:43
408 Kristīne Priede 2150 00:52:06 S1 258 S258 +22:42 +22:42
409 Ance Indriksone 2536 Luminor 00:52:06 S1 259 S259 +22:43 +22:43
410 Evita Prindule 2195 00:52:09 S1 260 S260 +22:46 +22:46
411 Zane Riekstiņa 2087 Riekstiņš & CO 00:52:12 S1 261 S261 +22:48 +22:48
412 Kristīne Karlone 2535 Luminor 00:52:14 S1 262 S262 +22:51 +22:51
413 Edgars Prodnieks 2420 Mailigen 00:52:19 V1 151 V151 +26:58 +26:58
414 Ingrīda Puriņa 2196 00:52:27 S1 263 S263 +23:04 +23:04
415 Monta Grinberga 2337 Mailigen 00:52:32 S1 264 S264 +23:08 +23:08
416 Aleksandra Brombaha 2382 00:52:36 S1 265 S265 +23:13 +23:13
417 Paula Kārkliņa 2431 Dobeles Dzirnavnieks 00:52:36 S1 266 S266 +23:13 +23:13
418 Ilona Cerednikova 12138 ATEA 00:52:42 S1 267 S267 +23:18 +23:18
419 Ilze Kārkliņa 2430 Dobeles Dzirnavnieks 00:52:45 S1 268 S268 +23:22 +23:22
420 Leonarda Liepiņa 2344 Venden 00:52:50 S1 269 S269 +23:26 +23:26
421 Viktorija Bumbiere 2295 - 00:52:52 S1 270 S270 +23:29 +23:29
422 Valdis Teterovskis 12088 00:52:56 V1 152 V152 +27:35 +27:35
423 Inguna Teterovska 12089 00:52:57 S1 271 S271 +23:34 +23:34
424 Kristīne Klints 2538 Latvijas Finieris 00:53:05 S1 272 S272 +23:41 +23:41
425 Kristaps Dambinieks 2042 Latvijas Finieris 00:53:07 V1 153 V153 +27:47 +27:47
426 Signija Loce 2272 Lynxdojo 00:53:10 S1 273 S273 +23:47 +23:47
427 Karīna Čudare 2469 00:53:15 S1 274 S274 +23:51 +23:51
428 Inese Viškinte-Poiša 2065 DNB Service Center 00:53:23 S1 275 S275 +24:00 +24:00
429 Vladimirs Asrijancs 2157 Sporta klubs "Vēsma" 00:53:23 V1 154 V154 +28:03 +28:03
430 Anatolijs Kelberers 2370 Mailigen 00:53:26 V1 155 V155 +28:05 +28:05
431 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:53:29 S1 276 S276 +24:06 +24:06
432 Sabīne Eigmina 2446 Annvil 00:53:29 S1 277 S277 +24:06 +24:06
433 Olga Elste 12096 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:53:35 S1 278 S278 +24:12 +24:12
434 Sergejs Vinogradovs 2239 00:53:35 V1 156 V156 +28:15 +28:15
435 Dženeta Umalas 2381 00:53:36 S1 279 S279 +24:12 +24:12
436 Raivis Pēteris Grinbergs 2393 00:53:37 V1 157 V157 +28:16 +28:16
437 Inese Kanģīzere 2073 Latvijas Gaisa Satiksme 00:53:43 S1 280 S280 +24:19 +24:19
438 Ilze Saukāne 2115 00:53:44 S1 281 S281 +24:21 +24:21
439 Raima Anna Strazdiņa 2224 00:53:46 S1 282 S282 +24:22 +24:22
440 Monika Hermane 12132 ATEA 00:53:46 S1 283 S283 +24:23 +24:23
441 Lamins Roberts Savo 2459 Baltais 00:53:53 V1 158 V158 +28:33 +28:33
442 Egita Liepiņa 2458 Baltais 00:53:56 S1 284 S284 +24:32 +24:32
443 Renāte Petrusa 2548 SPORTLAND 00:53:57 S1 285 S285 +24:33 +24:33
444 Ilze Cilinska 2451 00:54:07 S1 286 S286 +24:43 +24:43
445 Kristīne Pudule 2213 Lattelecom 00:54:08 S1 287 S287 +24:45 +24:45
446 Agnese Sedleniece 2355 00:54:10 V1 159 V159 +28:49 +28:49
447 Anita Sebeža 2078 Nīkrāces pamatskola 00:54:13 S1 288 S288 +24:50 +24:50
448 Dzintra Liekmane 2077 Nīkrāces pamatskola 00:54:13 S1 289 S289 +24:50 +24:50
449 Dace Spalviņa 2218 00:54:18 S1 290 S290 +24:54 +24:54
450 Jeļena Reneslāce 2581 Annvil 00:54:21 S1 291 S291 +24:58 +24:58
451 Paula Fjodorova 2401 AMSERV TEAM 00:54:21 S1 292 S292 +24:58 +24:58
452 Sandra Lūse 2101 Skrienošie Lūši 00:54:22 S1 293 S293 +24:59 +24:59
453 Liene Priede 12133 00:54:28 S1 294 S294 +25:04 +25:04
454 Līvija Muša 2012 00:54:32 S1 295 S295 +25:09 +25:09
455 Linda Sproģe 2191 00:54:33 S1 296 S296 +25:09 +25:09
456 Juris Bērziņš 2387 Engures sportam 00:54:34 V1 160 V160 +29:13 +29:13
457 Ilze Aksenoka 2474 CSDD 00:54:34 S1 297 S297 +25:11 +25:11
458 Sandra Krumberga 2123 Līkā kalna rambātāji 00:54:35 S1 298 S298 +25:12 +25:12
459 Kitija Stauvere 12085 Vanagkalns 00:54:46 S1 299 S299 +25:22 +25:22
460 Tatjana Zaharāne 2368 SIA Joker Ltd 00:54:46 S1 300 S300 +25:23 +25:23
461 Ineta Skutāne 2360 SIA Joker Ltd 00:54:47 S1 301 S301 +25:24 +25:24
462 Ieva Lācenberga Rocēna 2081 00:54:56 S1 302 S302 +25:32 +25:32
463 Tatjana Lipska - Duklava 12065 Bauskas sākumskola 00:54:57 S1 303 S303 +25:33 +25:33
464 Zane Trasūne 2565 Bauskas sākumskola 00:54:59 S1 304 S304 +25:35 +25:35
465 Dmitrijs Filippovs 12062 00:55:02 V1 161 V161 +29:41 +29:41
466 Inese Gibeiko 2309 00:55:02 S1 305 S305 +25:39 +25:39
467 Asnate Grēve 2423 Sējas MMS 00:55:02 S1 306 S306 +25:39 +25:39
468 Kaspars Rutkis 2009 00:55:05 V1 162 V162 +29:44 +29:44
469 Loreta Leila Dābola Fatjanova 12057 00:55:05 S1 307 S307 +25:42 +25:42
470 Inga Dābola Fatjanova 12058 00:55:06 S1 308 S308 +25:43 +25:43
471 Maija Jukša 2461 00:55:11 S1 309 S309 +25:48 +25:48
472 Lāsma Znotiņa 12130 00:55:12 S1 310 S310 +25:48 +25:48
473 Žanete Vingre 2105 MADONA 00:55:12 S1 311 S311 +25:49 +25:49
474 Zane Skreija 2560 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:55:14 S1 312 S312 +25:51 +25:51
475 Anna Fikrlovā 2395 RK Svatā 00:55:18 S1 313 S313 +25:55 +25:55
476 Laura Brīvība 12095 Visma Active 00:55:24 S1 314 S314 +26:01 +26:01
477 Anastasija Zabello 2500 00:55:25 S1 315 S315 +26:01 +26:01
478 Madara Petrovska 2493 00:55:35 S1 316 S316 +26:12 +26:12
479 Kristīne Zālīte 2606 00:55:37 S1 317 S317 +26:13 +26:13
480 Olivers Šļūka 2594 00:55:39 V1 163 V163 +30:19 +30:19
481 Elīna Puķāne-Šļūka 2592 00:55:41 S1 318 S318 +26:18 +26:18
482 Iluta Zariņa 2238 00:55:48 S1 319 S319 +26:25 +26:25
483 Lita Saliņa 2514 00:55:54 S1 320 S320 +26:31 +26:31
484 Olga Lokotko 2320 00:56:06 S1 321 S321 +26:42 +26:42
485 Laine Bērziņa 2323 00:56:06 S1 322 S322 +26:43 +26:43
486 Krista Rumbēna 2584 Koka Centrs 00:56:07 S1 323 S323 +26:44 +26:44
487 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2120 Vsk Noskrien 00:56:10 V1 164 V164 +30:50 +30:50
488 Sandra Gritāne 2435 00:56:12 S1 324 S324 +26:49 +26:49
489 Maija Purenkova 2481 00:56:18 S1 325 S325 +26:55 +26:55
490 Annija Gaļinovska 2411 Run 4 Sun 00:56:20 S1 326 S326 +26:57 +26:57
491 Inga Ozola 12067 00:56:22 S1 327 S327 +26:59 +26:59
492 Gunita Sirsniņa 2277 00:56:22 S1 328 S328 +26:59 +26:59
493 Dace Meiere 2453 VENDEN 00:56:25 S1 329 S329 +27:02 +27:02
494 Lelde Tulpe 2090 00:56:27 S1 330 S330 +27:04 +27:04
495 Kristīne Frolova 2117 00:56:29 S1 331 S331 +27:05 +27:05
496 Jānis Feldmanis 2607 00:56:34 V1 165 V165 +31:13 +31:13
497 Adrienne Miller 2590 00:56:38 S1 332 S332 +27:15 +27:15
498 Baiba Lejiņa 2049 Rīgas satiksme 00:56:41 S1 333 S333 +27:18 +27:18
499 Dace Sladkēviča 2111 Engures vidusskola 00:56:42 S1 334 S334 +27:19 +27:19
500 Natalija Skripko 2261 00:56:45 S1 335 S335 +27:22 +27:22
501 Velga Krasovska 2362 SIA Joker Ltd 00:56:48 S1 336 S336 +27:24 +27:24
502 Anda Heidemane 2412 Run 4 Sun 00:57:05 S1 337 S337 +27:41 +27:41
503 Dace Dūklava-Kokina 2507 Rīgas preilenes 00:57:13 S1 338 S338 +27:50 +27:50
504 Zane Kauliņa 2283 00:57:16 S1 339 S339 +27:52 +27:52
505 Diāna Pulkstene 2286 00:57:18 S1 340 S340 +27:55 +27:55
506 Elīna Lieltīruma 2060 Olainfarm 00:57:19 S1 341 S341 +27:56 +27:56
507 Lolita Maškova 2543 Baltais 00:57:48 S1 342 S342 +28:25 +28:25
508 Rasa Kuple 2524 WWW.RUNNING.LV 00:58:01 S1 343 S343 +28:38 +28:38
509 Inese BĀriŅa 2392 00:58:09 S1 344 S344 +28:46 +28:46
510 Agita Klempere-Sipjagina 2226 00:58:15 S1 345 S345 +28:51 +28:51
511 Dina Vernava 2083 Saldus Boksa klubs 00:58:36 S1 346 S346 +29:12 +29:12
512 Aigars Dauksts 2165 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:38 V1 166 V166 +33:17 +33:17
513 Zane Beitāne 12122 DNB servisa centrs 00:58:39 S1 347 S347 +29:15 +29:15
514 Iveta Platniece 2251 00:58:40 S1 348 S348 +29:17 +29:17
515 Edmunds Oborskis 2271 Lynxdojo 00:59:00 V1 167 V167 +33:39 +33:39
516 Inga Lagzdiņa 2017 00:59:04 S1 349 S349 +29:41 +29:41
517 Laima Dreimane Zvilna 2028 Biznesa parks ABAVA 00:59:09 S1 350 S350 +29:46 +29:46
518 Laura Birzniece 2296 Lattelecom 00:59:11 S1 351 S351 +29:48 +29:48
519 Edīte Krūmiņa 2163 00:59:29 S1 352 S352 +30:06 +30:06
520 Ruta Zeigure 2471 00:59:32 S1 353 S353 +30:09 +30:09
521 Marina Sergijeviča 2426 00:59:34 S1 354 S354 +30:10 +30:10
522 Baiba Kiršteina 2483 00:59:34 S1 355 S355 +30:10 +30:10
523 Dana Gaile 2085 Engures vidusskola 00:59:36 S1 356 S356 +30:12 +30:12
524 Iveta Nelsone 2605 MIGAD 00:59:38 S1 357 S357 +30:14 +30:14
525 Iveta Kukule 2189 Algol Invest 00:59:38 S1 358 S358 +30:15 +30:15
526 Artis Spriņģis 2167 Sporta klubs "Vēsma" 00:59:55 V1 168 V168 +34:35 +34:35
527 Inesa Avotiņa 2354 01:00:01 S1 359 S359 +30:37 +30:37
528 Nadīna Pole 12140 ATEA Global Services 01:00:15 S1 360 S360 +30:51 +30:51
529 Gita Avotiņa 2047 01:00:23 S1 361 S361 +31:00 +31:00
530 Rudīte Jaksta 2099 PAZUDUŠAIS AZIMUTS 01:00:35 S1 362 S362 +31:12 +31:12
531 Barbara Bodiļeva 2303 Kapteinis Bremze 01:00:37 S1 363 S363 +31:13 +31:13
532 Antra Krievāne 2503 01:00:42 S1 364 S364 +31:19 +31:19
533 Lauma Vilumsone 2254 Maratona klubs 01:00:43 S1 365 S365 +31:19 +31:19
534 Sandijs Martinovs 2427 Clean R 01:00:43 V1 169 V169 +35:22 +35:22
535 Diāna Ceika 2025 01:00:46 S1 366 S366 +31:23 +31:23
536 Roberts Martinovs 2428 Clean R 01:00:52 V1 170 V170 +35:31 +35:31
537 Iveta Zvīdriņa 2022 01:01:10 S1 367 S367 +31:47 +31:47
538 Māris Nelsons 2613 01:01:16 V1 171 V171 +35:55 +35:55
539 Kristīne Krievāne Enkuzena 2138 01:01:27 S1 368 S368 +32:04 +32:04
540 Evelina Ozoliņa 2488 AIRSTREAM COFFEE 01:01:34 S1 369 S369 +32:11 +32:11
541 Gints Ronis 2562 Salacgrīvas Roņi 01:01:44 V1 172 V172 +36:23 +36:23
542 Jānis Stukuls 2373 SK Katrīna 01:01:49 V1 173 V173 +36:29 +36:29
543 Mairita Podniece 2374 SK Katrīna 01:01:50 S1 370 S370 +32:26 +32:26
544 Māra Zukure 2035 Accenture > Be Yourself & Make a difference 01:02:03 S1 371 S371 +32:40 +32:40
545 Chayanut Saensubha 12060 01:02:04 V1 174 V174 +36:44 +36:44
546 Ilze Kima 2424 01:02:15 S1 372 S372 +32:51 +32:51
547 Kristīne Meldere-Drāzniece 2006 01:02:45 S1 373 S373 +33:22 +33:22
548 Laura Čekstere 2128 01:02:52 S1 374 S374 +33:28 +33:28
549 Līga Zvīdriņa 2021 01:02:57 S1 375 S375 +33:34 +33:34
550 Anda Panda Sproģe 2349 MammaDaba 01:03:00 S1 376 S376 +33:36 +33:36
551 Līga Rumba 12127 01:03:02 S1 377 S377 +33:38 +33:38
552 Sanita Gožda 2162 01:03:04 S1 378 S378 +33:41 +33:41
553 Digna Zvagule 2378 Kartavkalnu buki 01:03:09 S1 379 S379 +33:46 +33:46
554 Anna Ikerta 2228 RUDĀS VĀVERES 01:03:10 S1 380 S380 +33:46 +33:46
555 Sanda ZĀlamane 2230 RUDĀS VĀVERES 01:03:10 S1 381 S381 +33:46 +33:46
556 Eva Bērziņa 2007 Kartavkalnu buki 01:03:12 S1 382 S382 +33:49 +33:49
557 Atis Miķelsons 2147 Sporta klubs Vēsma 01:03:19 V1 175 V175 +37:58 +37:58
558 Vineta Dzirlanka 2585 Engures vidusskola 01:03:32 S1 383 S383 +34:08 +34:08
559 Patriks Kovaļovs 2095 Pokaiņu mežs 01:03:46 V1 176 V176 +38:25 +38:25
560 Janute Olava 12069 01:03:56 S1 384 S384 +34:32 +34:32
561 Ināra Žizena 2287 Strazdiņi 01:04:01 S1 385 S385 +34:38 +34:38
562 Vizma Kuzmane 2217 01:04:03 S1 386 S386 +34:39 +34:39
563 Ilga Šaboha 2175 01:04:57 S1 387 S387 +35:34 +35:34
564 Sanita Anspoka 2455 Bauskas sākumskola 01:04:58 S1 388 S388 +35:35 +35:35
565 Elīna Grundmane 2566 Bauskas sākumskola 01:05:01 S1 389 S389 +35:38 +35:38
566 Liene Kauķe 2024 01:06:11 S1 390 S390 +36:47 +36:47
567 Inta Vīksna 2046 Vāveres 01:06:24 S1 391 S391 +37:01 +37:01
568 Jānis Grundšteins 2577 Baltais 01:07:10 V1 177 V177 +41:50 +41:50
569 Māra Pokšāne 2026 Abas kreisās kājas 01:07:25 S1 392 S392 +38:01 +38:01
570 Ilze Grigore 2098 01:07:26 S1 393 S393 +38:03 +38:03
571 Egita Petrusa 2616 SPORTLAND 01:07:39 S1 394 S394 +38:16 +38:16
572 Anna Urga 2144 01:07:42 S1 395 S395 +38:18 +38:18
573 Angelika Bērziņa 2245 Tukums 01:07:50 S1 396 S396 +38:27 +38:27
574 Aiva Skulte 2121 01:07:59 S1 397 S397 +38:36 +38:36
575 Oksana Ostrovska 12081 Jaunpiebalga 01:08:08 S1 398 S398 +38:45 +38:45
576 Mārtiņš Puriņš 2486 01:08:17 V1 178 V178 +42:56 +42:56
577 Diāna Fukse 2563 01:08:20 S1 399 S399 +38:57 +38:57
578 Kristīne Prāmniece 2137 01:08:21 S1 400 S400 +38:58 +38:58
579 Rasma Homatova 2136 01:08:22 S1 401 S401 +38:59 +38:59
580 Iveta Pucena 2204 SK Katrīna 01:08:25 S1 402 S402 +39:01 +39:01
581 Liene Grosa 2304 01:08:32 S1 403 S403 +39:09 +39:09
582 Druvis Zvaigznītis 2466 01:08:55 V1 179 V179 +43:34 +43:34
583 Inga Neilande 2465 01:08:57 S1 404 S404 +39:33 +39:33
584 Zane Zvaigznīte 2464 01:08:57 S1 405 S405 +39:34 +39:34
585 Marika Pliska 2454 VENDEN 01:08:58 S1 406 S406 +39:35 +39:35
586 Dzintra Rafaela Mačevska 2227 01:09:31 S1 407 S407 +40:08 +40:08
587 Nora Lipska 2572 BINGO 01:09:48 S1 408 S408 +40:24 +40:24
588 Liena Skadiņa 2325 Bingo 01:09:48 S1 409 S409 +40:25 +40:25
589 Laila Manfelde 2119 Sporta klubs Vēsma 01:10:13 S1 410 S410 +40:49 +40:49
590 Ilze Pērkone 2484 Dzērbene 01:10:47 S1 411 S411 +41:23 +41:23
591 Ingūna Maļinovska 2279 01:11:16 S1 412 S412 +41:53 +41:53
592 Dace Kraukle 2102 01:11:45 S1 413 S413 +42:22 +42:22
593 Katrīna Kvisvika 2014 KVISVIKI 01:12:07 S1 414 S414 +42:44 +42:44
594 Egita Zariņa 12090 Jaunpiebalga 01:12:16 S1 415 S415 +42:53 +42:53
595 Gita Ļebedeva 2335 SK Vēsma 01:12:46 S1 416 S416 +43:23 +43:23
596 Ieva Jakobsone 2274 Lynxdojo 01:14:42 S1 417 S417 +45:19 +45:19
597 Vēsma Zaķe 2313 01:15:08 S1 418 S418 +45:44 +45:44
598 Iveta Plotiņa 2232 01:15:19 S1 419 S419 +45:56 +45:56
599 Ligita Veinberga 2291 01:15:43 S1 420 S420 +46:19 +46:19
600 Erika Brazenaite 2463 01:16:57 S1 421 S421 +47:34 +47:34
601 Agra Vāvere 2153 Galvenais ir noskriet 01:18:02 S1 422 S422 +48:39 +48:39
602 Anda Žolneroviča 2154 Galvenais ir noskriet 01:18:06 S1 423 S423 +48:43 +48:43
603 Olīvija Spēlmane 2292 Njauvas 01:18:07 S1 424 S424 +48:43 +48:43
604 Ilze Bēma 12109 01:18:11 S1 425 S425 +48:48 +48:48
605 Arnis Kauķis 2023 01:19:44 V1 180 V180 +54:23 +54:23
606 Gita Līsmane 2396 01:21:13 S1 426 S426 +51:50 +51:50
607 Enija Marta Liepiņa 12061 01:21:40 S1 427 S427 +52:17 +52:17
608 Alberts Kvisviks 2013 KVISVIKI 01:24:05 V1 181 V181 +58:45 +58:45
609 Esters Čirjevska 12126 01:24:06 S1 428 S428 +54:42 +54:42
610 Eva Čirjevska 12125 01:28:28 S1 429 S429 +59:05 +59:05
611 Jānis Krēsliņš 2388 Swedbank 01:58:20 V1 182 V182 +1:32:59 +1:32:59
612 Gints Buraks 5550 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:05:57.6 V1 183 V183 +1:40:37 +1:40:37
613 Aija Valtmane 12114 02:11:50 S1 430 S430 +1:42:27 +1:42:27
614 Ēriks Ūdris 2223 02:28:58 V1 184 V184 +2:03:37 +2:03:37
615 Rasma Kārkliņa 2205 SK Katrīna 02:40:50 S1 431 S431 +2:11:27 +2:11:27
616 Edgars Drusts 12100 02:41:20 V1 185 V185 +2:15:59 +2:15:59
617 Antra Lejmane 12113 02:56:39 S1 432 S432 +2:27:16 +2:27:16