SUSURS distanci godam veica
Nr. Dalībnieks Klubs Grupa
1 Margarita Malihina Infinity M1
2 Romans Malihins Infinity Z1
3 Rūdolfs Bents Bentiņi Z1
4 Līva Golubova M1
5 Vladislavs Stepanovs Z1
6 Edgars Redisons Tērvete Z1
7 Markuss Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
8 Mārtiņš Āboliņš MARATONA KLUBS Z1
9 Alīna Rone Aizpute M1
10 Meldra Indriksone Persiku raķetes M1
11 Madara Stacēviča M1
12 Marta Bartušauska Doles sala M1
13 Toms Bartušauskis Doles sala Z1
14 Ričards Caune Z1
15 Austra Jēkabsone Engures vidusskola M1
16 Sanija Ločmele M1
17 Sofija Ločmele M1
18 Madara Videmane Mežsusuri M1
19 Evita Videmane Mežsusuri M1
20 Marta Mežale M1
21 Raimonds Saklaurs Z1
22 Keidija Balode M1
23 Kerlīna Balode M1
24 Roberts Vladimirovs Z1
25 Elīza Bērziņa M1
26 Arians Zirnis Z1
27 Gusts Vītiņš Z1
28 Lība Vītiņa Z1
29 Rūdolfs Vītiņš Z1
30 Markuss Priedīts Disorder Z1
31 Ernests Miķītis Z1
32 Gerda Miķīte M1
33 Magdalēna Dzene MADONA M1
34 Norberts Dzenis MADONA Z1
35 Evelīna Miķelsone M1
36 Otars Kulpe IZTURĪBA Z1
37 Emīlija Frolova M1
38 Olivers Frolovs Z1
39 Kārlis Bruzinskis Z1
40 Jānis Zālītis Z1
41 Regnārs Saliņš Z1
42 Mārtiņš Saliņš Z1
43 Rūdis Kaupe Z1
44 Marta Miķe M1
45 Anete Abula M1
46 Madara Skulte M1
47 Krišjānis Skulte Z1
48 Amanda Kājiņa AK M1
49 Markuss Miezītis Z1
50 Keita Miezīte M1
51 Keita Kaļva Ķegumā spēks M1
52 Kristers Letiņš Z1
53 Anete Ivanova M1
54 Ariana Kodaleva Kodalevu TEAM M1
55 Paula Šūlmeistere M1
56 Kristofers Aksenoks Z1
57 Reinis Nerets Z1
58 Pauls Gustavs Ķikuts SK Vēsma Z1
59 Marta Pāvele Cipariņi M1
60 Alekss Kalašņikovs Hop hop Pastende Z1
61 Dāvids Stepe SK "Lejasciems" Z1
62 Elizabete Upmale M1
63 Jānis Urga Z1
64 Annija Lazdāne M1
65 Ralfs Filips Kasparāns Concombres Z1
66 Grēta Nora Kasparāne Concombres M1
67 Igors Miška Idū Z1
68 Īrisa Miška Idū M1
69 Roberts Keino Z1
70 Dārta Gintere M1
71 Kurts Kristiāns Pakulis DOBELE Z1
72 Olivers Grīnbergs SK Pantera Z1
73 Haralds Otomers Z1
74 Hugo Otomers Z1
75 Gustavs Limanāns RIEKSTI Z1
76 Tīna Petrusa M1
77 Dārta Kūma Inov-8|OSveikals.lv M1
78 Kristofers Neilands DZĒRBENES GALDNIECĪBA Z1
79 Katrīna Bogdanova Maratona klubs / Firma L4 M1
80 Lenarts Straume VIVOBAREFOOT Z1
81 Dārta Krūmiņa M1
82 Jānis Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Z1
83 Linda Pavlovska M1
84 Evelīna Stūriška M1
85 Rafaels Marcinkevičs Z1
86 Kristians Žuselis Z1
87 Toms Rūdulis Rūdulīši :-) Z1
88 Ģirts Blūms BLŪMI Z1
89 Adrians Reiniks Z1
90 Ieva Marcinkeviča Tornīšu bērnudārzs M1
91 Miķelis Rutkis Z1
92 Rendijs Kaufelds Z1
93 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Z1
94 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Z1
95 Marija Paramonova M1
96 Sofija Mikaēla Lūse Lūšu ģimene M1
97 Rolands Heinrihs Millers Z1
98 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA M1
99 Reinis Ozoliņš Z1
100 Renārs Ozoliņš Z1
101 Rebeka Reinika M1
102 Madara Bērziņa M1
103 Kārlis Aleksandrs Puriņš Z1
104 Jegors Seļuto Z1
105 Marija Seļuto M1
106 Rebeka Sladkēviča M1
107 Samanta Sladkēviča M1
108 Gerda Broka M1
109 Gabriela Broka M1
110 Līna Paikena Domdaris M1
111 Teodors Mednis wAlts Z1
112 Daniels Cīrulis Z1
113 Diāna Fišere M1
114 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Z1
115 Elza Bundzēna M1
116 Annija Burtniece M1
117 Kristaps Graudiņš Z1
118 Agnese Bancāne M1
119 Madara Timko M1
120 Adrians Udrass Z1
121 Eva Gailīte M1
122 Elīza Zīlīte M1
123 Ieva Marta Mačevska M1
124 Paula Marija Mačevska M1
125 Rodrigo Millers Z1
126 Karlīna Millere M1
127 Viktorija Millere M1
128 Emīlija Sekace Kustību telpa M1
129 Atis Vrubļevskis Surikati Z1
130 Valters Tišanovs Z1
131 Kristaps Ķikulis Z1
132 Miķelis Zariņš Z1
133 Jēkabs Zariņš Z1
134 Ance Paula Gaidišķe M1
135 Lizete Mičule M1
136 Annika Millere Annikas dzimšanas diena M1
137 Elīza Stikute Annikas dzimšanas diena M1
138 Nikola Odrija Kļava Annikas dzimšanas diena M1
139 Karolīna Leiere Annikas dzimšanas diena M1
140 Lauma Voitenko M1
141 Liene Rozenberga Annikas dzimšanas diena M1
142 Anna Rozenberga Annikas dzimšanas diena M1
143 Oskars Kalniņš Maratona klubs Z1
144 Oļesja Vasiļjeva M1
145 Annija Jurjāne Maratona klubs M1
146 Dārta Aunkrogere SPB Run/Asics M1
147 Jēkabs Beiers SK Katrīna Z1
148 Valters Beiers SK Katrīna Z1
149 ViĀna Dorofejeva M1
150 Annija Grandāne Sk Pilskalni M1
151 Amanda Loce Lynxdojo M1
152 Elizabete Āboltiņa Lynxdojo M1
153 Otto Vancāns Lynxdojo Z1
154 Rūdolfs Vancāns Lynxdojo Z1
155 Bruno Oborskis Lynxdojo Z1
156 Beāte Radvilaviča 3D Running M1
157 Unda Jete Berga M1
158 Tomass Kundziņš EsiAktivs.lv Z1
159 Alise Kundziņa EsiAktivs.lv M1
160 Nora Vītiņa Klinšu ērgļi M1
161 Paula Ločmele Team Locmelis M1
162 Renārs Ločmelis Team Locmelis Z1
163 Adrija Dimza Dimza M1
164 Annika Balode M1
165 Jekabs Alberts Krastiņš Z1
166 Lote Pulkstene M1
167 Sofija Lapiņa M1
168 Dominiks Pētersons VSK Noskrien Z1
169 Edvards Mūrnieks Compensa Z1
170 Kristiāna Agule Dobeles Susuriñi M1
171 Viktorija Kricka Dobeles Susuriñi M1
172 Gustavs Pastars Jaunmārupe skrien Z1
173 Renārs Krickis Dobeles Susuriñi Z1
174 Dita Ruzģe Zabludnieku ašie M1
175 Edijs Dobelis Z1
176 Alekss Gustsons Z1
177 Dana Šuha M1
178 Rikardo Ruņģis Z1
179 Gabriela Minkeviča M1
180 Elizabete Dobele M1
181 Marta Grava M1
182 Līna Zilvere Siguldas Takas M1
183 Gusts Zilvers Siguldas Takas Z1
184 Luīze Ligere M1
185 Kira Krūmiņa M1
186 Estere Miķelsone M1
187 Gastons Miķelsons Z1
188 Katrīna Krivteža M1
189 Estere Kalēja Baltais M1
190 Kārlis Kalējs Baltais Z1
191 Jānis Homko Z1
192 Daniels Homko Z1
193 Vanesa Pērkuma M1
194 Ernests Kančs SSK Bebra Z1
195 Lorenss Grīnvalds-ozols Z1
196 Roberts Patriks Ruskulis Z1
197 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Z1
198 Dāvids Drava Z1
199 Kristofers Aksenoks Z1
200 Dinārs Nikolajevs Z1
201 Emīlija Abiļeva New Village Workout M1
202 Jēkabs Bautris Jēkabs skrien Z1
203 Emīls Seimanis Z1
204 Artūrs Pormanis Z1
205 Rūta Blumberga M1
206 Tornike Gulua LMD.LV Z1
207 Sofiko Gulua LMD.LV M1
208 Ralfs Ričards Kalniņš Jekabpils Z1
209 Everts Jubelis Inov-8 I OSveikals.lv Z1
210 Annija Dreimane Vecmārškalni M1
211 Allison Powers M1
212 Alexander Wright Z1
213 Lucas Wright Z1
214 Andžs Riekstiņš Z1
215 Mikus Bartuševics Z1
216 Made Bartuševica M1
217 Rihards Teters Teterovskis Z1
218 Andžejs Jirgensons Z1
219 Haralds Puze Z1
220 Matēj Fikrle RK Svatā Z1
221 Pauls Grende Baldones vieglatlētikas nodaļa Z1
222 Didzis Pankoks Z1
223 Maksis Krūmiņš Mazie reperi Z1
224 Linda Krūmiņa Mazie reperi M1
225 Matīss Mežajevs Iecava Z1
226 Hugo Gredzens REALTO Z1
227 Letīcija Lora Rudņicka AMSERV TEAM M1
228 Martins Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
229 Kristens Eigenfelds AMSERV TEAM Z1
230 Mariss Pētersons Nordi furniture Z1
231 Marta Pētersone Nordi furniture M1
232 Vladimirs Sysun Z1
233 Rasa Melbārde Eži M1
234 Gustavs Grēve Sējas MMS Z1
235 Reinis Ivanovs Z1
236 Roberts Ivanovs Z1
237 Armands Ābele Ābeles Z1
238 Grieta Ābele Ābeles M1
239 Elīza Fokerote M1
240 Henrijs Jansons Z1
241 Kārlis Tops Tops Z1
242 Ance Kangare M1
243 Rasa Kirstuka M1
244 Regnārs Kirstuks Z1
245 Ērika Abigaila Kumpiņa M1
246 Elīna Vahere-Abražune M1
247 Laurita Meiere VENDEN M1
248 Elza Krastiņa FROZEN M1
249 Alise Krastiņa FROZEN M1
250 Leila Rozentāla M1
251 Teo Reimarts KSMR Fitness Z1
252 Kārlis Ļaudams Aizpute Z1
253 Estere Daldere M1
254 Renāte Juzova M1
255 Laura Ozolniece SAULKRASTI M1
256 Marats Ņikonovs Hop Hop Pastende Z1
257 Jete Beleviča M1
258 Roberts Rudītis Azimuts OK Z1
259 Krišjānis Knesis Z1
260 Evelīna Joja M1
261 Keitlīna Sauana M1
262 Renārs Deksnis Z1
263 Kristiāna Deksne M1
264 Emīlija Mazika M1
265 Emīlija Olte M1
266 Edvards Olte Z1
267 Kārlis Dukurs Z1
268 Marta Dukure M1
269 Miķelis Kalniņš Z1
270 Renārs Kalniņš Jelgavas 4.vidusskola Z1
271 Dārta Pētersone B/D Ābelīte M1
272 Emīlija Ivanāne Jaunmārupe skrien! M1
273 Kristers Briņķis Dabas Dots Z1
274 Ieva Biedrīte M1
275 Katrīna Biedrīte M1
276 Dārta Tribocka M1
277 Paula Leimane M1
278 Dāvis Vaivods KKDVE Z1
279 Emīls Vaivods KKDVE Z1
280 Gustavs Kuplis WWW.RUNNING.LV Z1
281 Matīss Ielejs Skrīveri Z1
282 Elīza Briņķe DabasDots M1
283 Mārtiņš Šņore Z1
284 Leons Peļņa Z1
285 Teodors Peļņa Z1
286 Oskars Fuksis Z1
287 Henriete Fabrīcius M1
288 Raivo Grundšteins Z1
289 Beatrise Masteiko Annikas dzimšanas diena M1
290 Madara Zaļuma Engures vidusskola M1
291 Markuss Sniedze Vecpiebalga Z1
292 Olivers Baumeisters Z1
293 Marta Priecuma M1
294 Patrīcija Maija Dunde - M1
295 Laura Kallase M1
296 Otars Kulpe Izturība Z1
297 Atis Galvanovskis Rīgas tulki Z1
298 Sofija Sveta Galvanovska Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola M1
299 Ance Kārkliņa M1
300 Elza Kristiana Reneslāce Annvil M1
301 Edvards Gailis Z1
302 Laura Gailīte Koka Centrs M1
303 Anna Sprynglova M1
304 Vojtech Spryngl Z1
305 Diāna Ozoliņa M1
306 Vanda Ramiņa-oliveira Sece M1
307 Eva Luīze Kvedere ZVĢ M1
308 Emīlija Flugina M1
309 Adrians Diļevka Z1
310 Mikus Mitenieks Z1
311 Rēzija Kalniņa Trakie mežā M1
312 Diāna Zeltiņa NŪJO AR SMAIDU M1
313 Krišjānis Davidčuks Z1
314 Agnese Antonova &A M1
315 Maks Mūrnieks &A Z1
316 Adriana Treide M1
317 Rachab Miller M1
318 Etienne Miller Z1
319 Agate Breške M1
320 Rūta Zilgalve M1
321 Jorens Dimze Z1
322 Paula Vilaka M1
323 Kārlis Antrops Z1
324 Kārlis Salmiņš Z1
325 Jānis Salmiņš Z1
326 Markuss Koldans Z1
327 Edvards Bernsons Z1
328 Miķelis Sinkēvičs Bauskas sākumskola Z1
329 Madara Birnbauma M1
330 Anna Margareta Grīnberga M1
331 Evelīna Glāzere M1
332 Kristaps Liše Z1
333 Markus Liše Z1
334 Austra Aurora Jundze M1
335 Marta Bērziņa M1
336 Madara Bērziņa M1
337 Mia Jasmine Klavniece M1
338 Nils Gabriels Klavnieks Z1
10073 Evelīna Kļaviņa - M1
10074 Kristiāna Tišenova - M1
10075 Rasa Kristiāna Arnicāne M1
10076 KatrĪna Zvirbule MAZAIS ZVIRBULĒNS M1
10077 Jēkabs Gornavs Z1
10078 Kārlis Gornavs Team Kažemāka Z1
10079 Liene Selma Krauze M1
10080 Ieva Kalniņa Maratona klubs M1
10081 Emīlija Leitlande VSK “Burkānciems & Co” M1
10082 Madara Ērgle Ezerkleivas M1
10083 Valters Ērglis Ezerkleivas Z1
10084 Marta Ērgle Ezerkleivas M1
10085 Largo Grīnbergs Ezerkleivas Z1
10086 Dāvids Lapšāns Sējas Mūzikas un mākslas skola Z1
10087 Marta Lapšāne Sējas Mūzikas un mākslas skola M1
10088 Kerija Teterovska M1
10089 Svens Zakss ind. Z1
10090 Nils Nilsons Zakss ind. Z1
10091 Anna Lapšāne Sējas Mūzikas un mākslas skola M1
10092 Elza Vitola Vītoli M1
10093 Rebeka Vjatere M1
10094 Anna Līva Vilce Lynxdojo M1
10095 Elīza Tāre M1
10096 Marta Jundze M1
10097 Katalina Allere M1
10098 Galiņa Dārta M1
10099 Daniels Ceika Z1
10100 Miks Galiņš Z1
10101 Kate Prāmniece M1
10102 Līna Bērziņa ZTF LĀSMA M1
10103 Linards Bērziņš ZTF LĀSMA Z1
10104 Artūrs Upītis Z1
10105 Tanels Lapsiņš X99 Z1
10106 Emīlija Lapsiņa X99 M1
10107 Kristers Kalniņš SK Sigulda Z1
10108 Armands Filips Upens Z1
10109 Letīcija Marta Upena M1
10110 Kārlis Flugins Z1
10111 Gustavs Ramiņš Sece Z1
10112 Paula Ramiņa Sece M1
10113 Ieva Valaine - M1
10114 Viola Petručeņa M1
10115 Agate Širaka M1
10116 Ērika Aleksandra Balceraite Jelgavas 4.vidusskola M1
10117 Kristaps Biezais Z1
10118 Kristena Grāvīte M1
10119 Jānis Dzenis Z1
10120 Klāvs Gavars Z1
10121 Bella Vasile M1
10122 Marta Evelīna Apsīte M1
10123 Gotfrīds Jēgers Z1
10124 Jānis Platačs Z1
10125 Liene Hartpenga Engures Sportam M1
10126 Gustavs Terela Z1
10127 Jēkabs Ādamsons Limbaži skrien Z1
10128 Dominiks Dzērve Z1
10129 Alise Azace M1
10130 Stefānija Plūme Plūmes M1
10131 Danils Bondovs Z1
10132 Martins Bukovskis Z1
10133 Gundars Bēms Z1
10134 Kārlis Bēms Z1
10135 Keita Tišanova M1
10136 Paula Groševa M1
10137 Artūrs Zariņš Z1
10138 Kalvis Zariņš Z1
10139 Sigurds Konošonoks Z1
10140 Luīze Spalviņa M1
10141 Madara Grīnberga M1
10142 Luīze Gritāne M1
10143 Amēlija Zvilna M1
10144 Otto Vilnis Reneslācis Annvil Z1
10145 Kārlis Trukšs Z1
Kopā: 411 dalībnieki.