SKOLU ČEMPIONĀTS skrējiena rezultāti
LVM čempionāts taku skrējienos skolu jauniešiem - OFICIĀLAIS RANGS
Vieta Skola Dalībnieku skaits
1. Engures vidusskola 73
2. Bauskas sākumskola 35
3. Aizputes vidusskola 30
4. Nīkrāces pamatskola 24
5. Rīgas 41. vidusskola 23
6. Jelgavas 4. vidusskola 23
7. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 18
8. Priekules vidusskola 18
9. Siguldas pilsētas vidusskola 14
10. Lejasciema vidusskola 13
Visstiprākās komandas
Vieta Komanda Punkti
1. Siguldas sporta skola 3992
2. Preiļu novada BJSS 3928
3. Liepājas rajona sporta skola 3889
4. Sporta klubs AŠAIS 3867
5. SK,,Lejasciems" 3856
6. Maratona klubs / Firma L4 3774
7. Mazzalves pamatskola 3450
8. FK Bandava/Priekules novads 3440
9. Bauskas sākumskola 3084
10. Engures sportam 2887
Ātrākās skolas (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Skola Vidējais punktu skaits
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 907.6250 (8)
2. Lejasciema vidusskola 835.2308 (13)
3. Laurenču sākumskola 795.8000 (10)
4. Madonas pilsētas 1. vidusskola 790.5000 (8)
5. Aizputes vidusskola 781.4333 (30)
6. Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 757.1667 (6)
7. Ādažu vidusskola 730.5714 (7)
8. Priekules vidusskola 726.7778 (18)
9. Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 719.0000 (8)
10. Jelgavas 4. vidusskola 692.1739 (23)
Visvairāk pārstāvētie sporta klubi
Vieta Klubs Dalībnieku skaits
1. Bauskas sākumskola 32
2. FK Bandava/Priekules novads 22
3. Liepājas rajona sporta skola 22
4. Sporta klubs "Vēsma" 22
5. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 18
6. Preiļu novada BJSS 13
7. SK,,Lejasciems" 13
8. Siguldas Sporta skola 11
9. Lynxdojo 10
10. Sējas MMS 7
Ātrākie sporta klubi (vismaz 6 skrējēji)
Vieta Klubs Vidējais punktu skaits
1. Sporta klubs AŠAIS 928.1667 (6)
2. Preiļu novada BJSS 888.6923 (13)
3. Siguldas Sporta skola 877.0909 (11)
4. SK,,Lejasciems" 835.2308 (13)
5. FK Bandava/Priekules novads 743.1364 (22)
6. Liepājas rajona sporta skola 742.7273 (22)
7. Engures sportam 670.8571 (7)
8. Sporta klubs "Vēsma" 615.2273 (22)
9. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 611.1667 (18)
10. Bauskas sākumskola 584.0938 (32)
Ātrākie skolēni
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1247 U20V Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:22:01
2 Artis Rožkalns 1280 U20V Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:24:12
3 Roberts Aleksis Glazers 1273 U16V Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:25:39
4 Edgars Pastors 1566 U18V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:26:12
5 Emīls Kravalis 1058 U18V Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:18
6 Armands Karčevskis 1575 U18V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:26:34
7 Lauris Kaparkalējs 1345 U16V Madonas Valsts ģimnāzija/BJSS 00:26:37
8 Ingus Bogdanovs 1140 U18V Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:27:24
9 Kristers Kalašņikovs 1102 U16V Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:27:39
10 Raitis Vilcāns 1567 U18V Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:27:52
Ātrākās skolnieces
Vieta Dalībnieks Nr. Grupa Klubs Rezultāts
1 Izabella Bogdanova 1139 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:03
2 Viktorija Bogdanova 1138 U12S Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:05
3 Una Kraupša 1565 U16S Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:30:06
4 Līva Skoreja 1297 U16S Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:14
5 Estere Volfa 1550 U14S Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:30:44
6 Renāte Beļājeva 1277 U16S Stalbes vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:30:45
7 Ieva Pūpola 1086 U14S Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:30:56
8 Daido Dagne Brūvere 1114 U18S Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:31:09
9 Aija Trēziņa 1451 U18S Valmieras Valsts ģimnāzija/ZVOC 00:31:36
10 Eva Bērziņa 1090 U20S Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:42
U10V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Martins Stūrītis 1161 Siguldas 1. pamatskola/Siguldas Sporta skola 00:32:13 +00:00 1000
2 Ginters Bērziņš 1117 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:33:19 +01:06 967
3 Miks Ojārs Zvirbulis 1348 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE/ ZEVID 00:35:51 +03:38 899
4 Roberts Kangizeris 1076 Jaunmārupes pamatskola 00:35:53 +03:40 898
5 Martins Gulbis 1051 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:36:41 +04:28 878
6 Gustavs Antrops 1615 Siguldas pilsētas vidusskola 00:36:44 +04:31 877
7 Leo Bilāns 1261 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:37:19 +05:06 864
8 Dāvis Bartuševics 1339 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:54 +06:41 828
9 Aleksis Bogdanovs 1136 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:39:24 +07:11 818
10 Damirs Ņikitins 1200 Rīgas Rīnūžu vidusskola 00:41:02 +08:49 785
11 Lūkass Ķikusts 1444 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:41:42 +09:29 773
12 Gustavs Voitenko 1230 Siguldas pilsētas vidusskola/Džudo klubs Sigulda 00:41:51 +09:38 770
13 Adams Švanks 1341 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:42:05 +09:52 766
14 Justs Liekmanis 1029 Nīkrāces pamatskola 00:42:19 +10:06 761
15 Matīss Blūms 1166 Siguldas pilsētas vidusskola/2.S klase 00:42:56 +10:43 750
16 Jurģis Freināts 1610 Engures vidusskola/Engures sportam 00:43:08 +10:55 747
17 Ritvars Gailis 1116 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:43:50 +11:37 735
18 Kārlis Gedrovičs 1082 Jaunmārupes pamatskola 00:46:18 +14:05 696
19 Kristians Daniels Prūsāns 1154 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:46:42 +14:29 690
20 Matīss Lazdiņš 1199 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:05 +14:52 684
21 Rihards Grāvītis 1149 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:06 +14:53 684
22 Roberts Dauksts 1146 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:07 +14:54 684
23 Adrians Dimza 1265 Zemgales vidusskola (Slampe)/Dimza 00:48:11 +15:58 669
24 Krišs Keino 1123 Rīgas Hanzas vidusskola 00:48:24 +16:11 666
25 Kristians Kaušelis 1129 Carnikavas pamatskola 00:48:25 +16:12 665
26 Rinalds Burgevics 1415 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:25 +17:12 652
27 Mārtiņš Plotiņš 1257 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:46 +17:33 647
28 Aleksis Šērs 1601 Engures vidusskola/Engures korsāri 00:49:56 +17:43 645
29 Klāvs Joja 1050 Zemgales vidusskola/SK SLAMPE / ZEVID 00:50:37 +18:24 636
30 Jēkabs Gulbis 1428 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:50 +18:37 634
31 Ralfs Bērziņš 1077 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:51:20 +19:07 628
32 Klāvs Liepiņš 1006 Engures vidusskola/Engures sportam 00:51:36 +19:23 624
33 Ēriks Muško 1010 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:51:46 +19:33 622
34 Everts Precinieks 1226 Zaķumuižas pamatskola 00:52:38 +20:25 612
35 Edvards Pajuste 1259 Jaunmārupes pamatskola 00:53:35 +21:22 601
36 Kristians Misjuro 1541 Engures vidusskola 00:53:55 +21:42 598
37 Gustavs Liekmanis 1028 Nīkrāces pamatskola 00:54:07 +21:54 595
38 Toms Tramdahs 1512 Engures vidusskola 00:54:29 +22:16 591
39 Ēriks Eduards Lazda 1272 Dzimtmisas pamatskola 00:56:21 +24:08 572
40 Gabriels Tarabanovs 1159 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:13 +25:00 563
41 Gints Buta 1036 Nīkrāces pamatskola 00:57:14 +25:01 563
42 Ričards Kleins 1535 Engures vidusskola 00:57:16 +25:03 563
43 Kārlis Paikens 1197 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/Domdaris 00:57:23 +25:10 561
44 Francis Kozlovs 1337 Olaines 1. vidusskola/Olaines 1.vidusskola 00:58:12 +25:59 554
45 Tomass Volodkins 1501 Engures vidusskola 00:59:44 +27:31 539
46 Tālis Zāns 1191 Rīgas Kristīgā vidusskola/Rīgas Kristīgā vidusskola 01:00:45 +28:32 530
47 Kristiāns Gožda 1577 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 01:02:52 +30:39 513
48 Aleksandrs Tjasto 1148 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 01:03:18 +31:05 509
49 Renāts Anspoks 1366 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:04:17 +32:04 501
50 Adrians Ralfs Krauklis 1101 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola 01:04:21 +32:08 501
51 Gustavs Barovskis 1285 Jelgavas 4. vidusskola 01:05:41 +33:28 491
52 Normunds Isakovs 1239 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 01:05:42 +33:29 490
53 Intars Grigors 1084 Tukuma 2. vidusskola 01:07:19 +35:06 479
U10S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Annika Zālīte 1103 Ulbrokas vidusskola 00:32:16 +00:00 1000
2 Elīza Ērenfrīde 1065 Rīgas 84. vidusskola 00:33:35 +01:19 961
3 Keita Zviedre 1113 Ikšķiles vidusskola 00:38:50 +06:34 831
4 Elza Černuho 1328 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:06 +06:50 825
5 Marta Ļaudama 1245 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:12 +06:56 823
6 Veronika Bogdanova 1137 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:39:27 +07:11 818
7 Nikola Račkauska 1034 Nīkrāces pamatskola 00:41:42 +09:26 774
8 Aurēlija Zīdere 1173 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:52 +11:36 736
9 Lauma Līva Saklaure 1012 Ādažu vidusskola 00:44:12 +11:56 730
10 Kerija KrĒmere 1125 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:45:20 +13:04 712
11 Anastasija Balode 1266 Salacgrīvas vidusskola 00:45:55 +13:39 703
12 Katrīna Gedroviča 1061 Jaunmārupes pamatskola 00:46:12 +13:56 698
13 Sofija Sveta Galvanovska 1587 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola/Rīgas Centra Daiļamatniecības pamatskola 00:46:44 +14:28 691
14 Emīlija Dravante 1351 Cēsu Jaunā sākumskola/Zosēni 00:46:44 +14:28 690
15 Krista Kaufelde 1180 Varakļānu vidusskola 00:49:46 +17:30 649
16 Anna Brakovska 1472 Jelgavas 4. vidusskola 00:49:46 +17:30 648
17 Elīza Ligere 1293 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:50:13 +17:57 643
18 Anete Kaļva 1111 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:50:29 +18:13 639
19 Kate Jukuma 1332 Siguldas pilsētas vidusskola 00:52:10 +19:54 619
20 Enija Kukaine 1221 Jaunmārupes pamatskola 00:53:34 +21:18 602
21 Alise Stacēviča 1045 Rīgas Juglas vidusskola 00:53:39 +21:23 601
22 Laine Viatere 1432 Jelgavas 4. vidusskola 00:55:25 +23:09 582
23 Elīza Maurmane 1233 Ikšķiles vidusskola 00:55:28 +23:12 582
24 Nellija Karnīte 1458 Bauskas sākumskola 00:55:54 +23:38 577
25 Sofija Anna Strazdiņa 1206 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:56:00 +23:44 576
26 Madara Pāķe 1318 Saulkrastu vidusskola/Saulkrasti SRT 00:57:41 +25:25 559
27 Ance Daukste 1162 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:58:37 +26:21 551
28 Annija Horste 1489 Engures vidusskola 00:58:58 +26:42 547
29 Marta Aleksandra Skudra 1168 Tukuma 2. vidusskola 00:59:09 +26:53 546
30 Amanda Volodkina 1513 Engures vidusskola 01:01:38 +29:22 524
31 Matilde Broka 1048 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 01:02:59 +30:43 512
32 Adele Griķe 1531 Engures vidusskola 01:08:27 +36:11 472
33 Selga Straupe 1288 Rīgas 45. vidusskola 01:11:23 +39:07 452
34 Millija Benta 1009 Rīgas 64. vidusskola 01:11:35 +39:19 451
35 Lauma Jakobsone 1237 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:14:25 +42:09 434
36 Alma Jakobsone 1236 Suntažu vidusskola/Lynxdojo 01:14:30 +42:14 433
37 Elza Apsiņa 1591 Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola 01:14:38 +42:22 432
38 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira 1128 Ogres 1. vidusskola/Galvenais ir noskriet 01:17:05 +44:49 419
U12V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Rauls Sakne 1459 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:29:53 +00:00 1000
2 Arno Pušņins 1019 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:30:03 +00:10 995
3 Roberts Cercins 1275 Rāmuļu pamatskola/Sporta klubs AŠAIS 00:30:31 +00:38 979
4 Adrians Stepe 1555 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:12 +01:19 958
5 Toms Kārlis Auziņš 1218 Rīgas Katoļu ģimnāzija/Sporta skola Arkādija 00:31:46 +01:54 940
6 Kārlis Bartuševics 1338 Jelgavas 4. vidusskola 00:32:18 +02:25 925
7 Ralfs Dzosens 1619 Ikšķiles vidusskola 00:32:18 +02:25 925
8 Niklāvs Dravants 1350 Cēsu Jaunā sākumskola/Zosēni 00:32:51 +02:58 910
9 Dāvids Dīvs Vītols 1499 Engures vidusskola 00:33:03 +03:10 904
10 Alens Vaselis 1606 Jelgavas 4. vidusskola/jelgavas 4.vidusskola 00:33:15 +03:22 899
11 Daniels Lagzdiņš 1313 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:16 +03:24 898
12 Nauris Stiprais 11189 Lubānas vidusskola/Lubānas vidusskola 00:33:39 +03:46 888
13 Bruno Bilāns 1260 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:33:46 +03:54 885
14 Markuss Nikolajs Trofimovs 1357 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:33:56 +04:04 880
15 Ričards Čudnovs 1436 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:33:58 +04:05 880
16 Svens Strihors 1327 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:34:07 +04:15 876
17 Martins Kristers Celms 1554 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:08 +04:16 875
18 Ēriks Anspaks 1435 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:34:13 +04:21 873
19 Markuss Kaļva 1112 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 00:34:15 +04:22 873
20 Armands Petkus 1640 Grobiņas sākumskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:31 +04:39 866
21 Leons Zīders 1172 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:34:40 +04:47 862
22 Ralfs Kangizeris 1075 Jaunmārupes pamatskola 00:34:42 +04:50 861
23 Matīss Leimanis 1450 Ādažu vidusskola 00:35:14 +05:21 848
24 Emīls Bērziņš 1523 Engures vidusskola 00:36:25 +06:32 820
25 Rūdolfs Raudziņš 1584 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:36:53 +07:00 810
26 Kristaps Paio 1122 Laurenču sākumskola/Siguldas sporta skola 00:37:11 +07:19 804
27 Rainers Kims 1390 Jelgavas 4. vidusskola/Jelgavas 4. vidusskola 00:37:31 +07:38 797
28 Aleksis Āboliņš 1100 Nīkrāces pamatskola 00:37:49 +07:57 790
29 Raiens Šnepsts 1295 Augstkalnes vidusskola 00:37:57 +08:04 788
30 Teo Švanks 1342 Ozolnieku vidusskola/ATKAL JAUNS NAMS 00:38:03 +08:10 785
31 Everts Sukurs 1354 Rāmuļu pamatskola 00:38:45 +08:52 771
32 Valters Pūcītis 11099 Ādažu vidusskola 00:39:02 +09:09 766
33 Rikardo Janelsiņš 1373 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:13 +09:21 762
34 Kristaps Nīmants 1477 Jelgavas 4. vidusskola 00:39:24 +09:32 758
35 Rūdis Bundzēns 1205 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:39:26 +09:33 758
36 Niks Balodis 11098 Siguldas pilsētas vidusskola 00:40:17 +10:24 742
37 Toms Vītols 11097 Siguldas pilsētas vidusskola/Vītoli 00:40:18 +10:25 742
38 Renārs Bents 1008 Rīgas 64. vidusskola 00:40:41 +10:48 735
39 Ēvalds Savickis 1408 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:42 +10:49 734
40 Normunds Krauze 11096 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:40:49 +10:57 732
41 Ernests Solovjovs 1179 Talsu sākumskola/Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:41:00 +11:07 729
42 Kristers Bitīts 1007 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:41:08 +11:16 726
43 Artis Duklavs 1411 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:41:21 +11:29 723
44 Sandijs Jansons 1374 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:30 +11:37 720
45 Roberts Kārlis Karss 1474 Rīgas Hanzas vidusskola/SS Arkādija 00:41:38 +11:46 718
46 Viesturs Paegle 1604 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:39 +11:46 717
47 Krists Bērziņš 1144 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:41:44 +11:51 716
48 Jēkabs Zvagulis 1334 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:41:48 +11:55 715
49 Mārcis Mežajevs 1344 Iecavas vidusskola/Iecava 00:41:50 +11:57 714
50 Ernests Krūmiņš 1648 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:57 +12:04 712
51 Emīls Mētra 1652 Jelgavas 4. sākumskola 00:41:57 +12:04 712
52 Ralfs Grīnvalds 1517 Engures vidusskola 00:42:00 +12:07 711
53 Paulis Reinalds 1449 Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola 00:42:18 +12:25 706
54 Regnārs Gasners 1479 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:41 +12:48 700
55 Gustavs Ločmelis 1098 /VSK "Burkānciems & Co" 00:43:36 +13:44 685
56 Markuss Tiesnesis 1454 Rīgas Hanzas vidusskola/Run 4 Sun 00:43:45 +13:53 683
57 Klāvs Kalniņš 1442 Jelgavas 4. vidusskola 00:43:50 +13:57 682
58 Kristaps Osītis 1181 Mežciema pamatskola 00:44:15 +14:22 675
59 Dāvids Dzenis 1088 Madonas pilsētas 1. vidusskola/MADONA 00:44:53 +15:01 666
60 Kristofers Kančs 1331 Ādažu vidusskola/SSK Bebra 00:45:24 +15:32 658
61 Eduards Gauris 1240 Rīgas 45. vidusskola/Lynxdojo 00:45:30 +15:37 657
62 Tomass Ļevanovs 1533 Engures vidusskola 00:45:33 +15:40 656
63 Kārlis Liepiņš 1005 Engures vidusskola/Engures sportam 00:45:35 +15:42 656
64 Kārlis Daniels Lazda 1605 Dzimtmisas pamatskola 00:45:39 +15:47 655
65 Kristaps Joja 1105 Zemgales vidusskola 00:46:07 +16:14 648
66 Artuss Gasners 1478 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:18 +16:25 646
67 Frederiks Kope 1163 Ziemeļvalstu ģimnāzija 00:46:22 +16:29 644
68 Horens Liekniņš 1211 Rīgas Valdorfskola/4L 00:46:35 +16:42 642
69 Alberts Druska 1244 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola/Lynxdojo 00:46:38 +16:46 641
70 Rihards Misjuro 1490 Engures vidusskola 00:46:45 +16:53 639
71 Nils Renārs Cintiņš 1525 Engures vidusskola 00:46:59 +17:06 636
72 Edvards Miks Ķikuts 1160 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:47:04 +17:12 635
73 Kristers Voldemārs Lazda 1271 Dzimtmisas pamatskola 00:47:12 +17:20 633
74 Gustavs Gronskis 1532 Engures vidusskola 00:47:17 +17:25 632
75 Adriāns Grīnvalds-ozols 1317 Ogres sākumskola 00:47:49 +17:57 625
76 Endijs Strēlis 1126 Aizupes pamatskola/Aizupe 00:47:54 +18:01 624
77 Toms Vizbulis 1491 Engures vidusskola 00:47:55 +18:03 624
78 Reinis Gailis 1115 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:48:19 +18:27 618
79 Tomas Pluskis 1597 Brocēnu vidusskola/Saldus Boksa klubs 00:49:06 +19:13 609
80 Kristers Ernests Brikmanis 1656 Saldus pamatskola/Saldus Boksa klubs 00:49:09 +19:17 608
81 Alens Pacvičs 1440 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:28 +19:35 604
82 Patriks Kiršteins 1389 Rīgas 41. vidusskola 00:49:44 +19:51 601
83 Rihards Zebuliņš 1195 Rīgas 6. vidusskola 00:49:55 +20:03 599
84 Deivids Kubraks 1557 Tukuma 2. pamatskola/Engures Sportam 00:50:13 +20:20 595
85 Marians Ozoliņš 1335 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:50:35 +20:42 591
86 Dāvis Pētersons 1448 Valmieras Viestura vidusskola 00:50:37 +20:44 590
87 Olivers Āboltiņš 1003 Ropažu vidusskola/Lynxdojo 00:50:54 +21:01 587
88 Toms Sudrabs 1310 Siguldas pilsētas vidusskola 00:51:28 +21:35 581
89 Kārlis Spuriņš 1175 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:52:34 +22:41 568
90 Kristaps Semičenkovs Jaksts 1155 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:52:38 +22:45 568
91 Roberts Dudočkins 1394 Rīgas 64. vidusskola 00:52:49 +22:57 566
92 Mārcis Tomsons 1258 Jaunmārupes pamatskola/Jaunmārupe skrien! 00:53:01 +23:09 564
93 Markuss Zeltagrauds 1322 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:53:06 +23:13 563
94 Maikls Kukainis 1222 Jaunmārupes pamatskola 00:53:22 +23:29 560
95 Ralfs Bērziņš 1158 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:37 +23:44 557
96 Rūdolfs Smilga 1560 Privātā sākumskola "DOMDARIS"/DOMDARIS 00:54:10 +24:18 552
97 Marks Maro Strazdiņš 1204 Bauskas sākumskola/STRAZDIŅI 00:54:14 +24:21 551
98 Rūdolfs Puloks 1407 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:33 +24:41 548
99 Toms Blaus 1368 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:34 +24:41 548
100 Raiens Dejus 1121 Rīgas 69. vidusskola 00:54:37 +24:44 547
101 Eižens Kaupe 1109 Sākumskola "Taurenītis" 00:57:05 +27:12 524
102 Sanijs Bužoks 1037 Nīkrāces pamatskola 00:57:14 +27:21 522
103 Matīss Grava 1282 Jelgavas 4. vidusskola 00:57:23 +27:31 521
104 Ralfs Bartušauskis 1049 Rīgas Lietuviešu vidusskola 00:58:50 +28:57 508
105 Bruno Kumpiņš 1054 Rīgas 25. vidusskola 00:58:55 +29:03 507
106 Gustavs Spriņģis 1152 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:59:53 +30:00 499
107 Dāvids Avotiņš 1361 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:59:59 +30:07 498
108 Rūdolfs Rocēns 1586 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 01:00:23 +30:30 495
109 Tomass Visockis 1538 Engures vidusskola 01:01:27 +31:35 486
110 Ādams Keišs 11095 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 01:16:17 +46:24 392
U12S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Viktorija Bogdanova 1138 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:05 +00:00 1000
2 Keita Marcinkeviča 1176 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:31:52 +02:47 913
3 Loreta Zālīte 1104 Ulbrokas vidusskola 00:33:00 +03:55 881
4 Marta Luize Pētersone 1270 Valmieras Pārgaujas sākumskola/VSK Noskrien 00:33:16 +04:11 874
5 Inguna Sakne 1460 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:34:20 +05:15 847
6 Nikija Mikāle 1626 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:34:36 +05:31 841
7 Anna Goša 1017 Ventspils 4. vidusskola/Maratona klubs 00:35:29 +06:24 820
8 Tīna Roberta Briša 1276 Cēsu 2. pamatskola/Sporta klubs AŠAIS 00:35:46 +06:41 813
9 Stella Paltiņa 11176 Cēsu 2. pamatskola 00:35:50 +06:45 812
10 Franciska Liniņa 1578 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:37:34 +08:29 774
11 Evelīna Misāne 1068 Ādažu vidusskola 00:37:35 +08:30 774
12 Kellija Liepa 1224 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:38:02 +08:57 765
13 Patrīcija Rubeze 1643 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:33 +09:28 755
14 Elīza Evardsone 1486 Engures vidusskola 00:39:32 +10:27 736
15 Anna Nikola Berkolde 1556 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:39:45 +10:40 732
16 Katrīna Jansone 1395 Liepājas Ezerkrasta sākumskola 00:41:58 +12:53 693
17 Anna Marija Zaķe 1196 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Maratona klubs/LSC 00:42:57 +13:52 677
18 Alise Janvāre 1306 Annas Brigaderes pamatskola/Tērvete 00:43:37 +14:32 667
19 Jasmīna Tīna Spēka 1637 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:39 +14:34 667
20 Emīlija Pētersone 1356 Rāmuļu pamatskola 00:44:50 +15:45 649
21 Grieta Roze 1397 Āgenskalna sākumskola/3.Bjesis 00:44:57 +15:52 647
22 Alise Gebriela Miteniece 1562 Jēkabpils pamatskola 00:45:20 +16:15 642
23 Sofija Vilcāne 1319 Jelgavas 4. vidusskola 00:46:27 +17:21 626
24 Elīna Biseniece 1214 Mežciema pamatskola 00:46:27 +17:22 626
25 Zane Strazdiņa 1582 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:46:32 +17:26 625
26 Rūta Glužģe 1602 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola 00:47:39 +18:34 611
27 Elīna Kitija Krievāne 1353 Rīgas Kultūru vidusskola 00:47:55 +18:50 607
28 Ksenija Līcīte 1504 Engures vidusskola 00:48:11 +19:06 604
29 Elizabete Minka 1633 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:48:37 +19:31 598
30 Enija Muceniece 1386 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:45 +19:40 597
31 Samanta Gukļivska 1087 Pūres pamatskola/Pūre 00:49:24 +20:19 589
32 Marta Ķikare 1496 Engures vidusskola 00:49:42 +20:37 585
33 Rūta Mellenberga 1283 Talsu sākumskola 00:49:57 +20:52 582
34 Agnija Pogule 11087 Jaunpiebalgas vidusskola 00:50:30 +21:24 576
35 EmĪlija Zvirbule 11093 Ādažu vidusskola/MAZAIS ZVIRBULĒNS 00:50:31 +21:26 576
36 Eleonora Dombrovska 1620 Laurenču sākumskola 00:50:35 +21:30 575
37 EvelĪna Allere 1184 Jaunmārupes pamatskola 00:50:38 +21:33 575
38 Laura KranĀte 1371 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:11 +22:06 568
39 Estere Grandava 1372 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:12 +22:06 568
40 Eva Celitāne 1528 Engures vidusskola 00:51:19 +22:14 567
41 Madara Bāriņa 1080 Ikšķiles vidusskola 00:51:28 +22:23 565
42 Nikola Trasūne 1412 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:29 +22:24 565
43 Katrīna Priede 1124 Aizupes pamatskola 00:52:03 +22:58 559
44 Marta Švāģere 1497 Engures vidusskola 00:52:39 +23:34 552
45 Luīze Lazovska 1059 Engures vidusskola 00:52:44 +23:39 552
46 Kate Gornava 11094 Siguldas pilsētas vidusskola 00:52:44 +23:39 552
47 Elza Anna Klavniece 1655 Carnikavas pamatskola/Carnikavas pamatskola 00:53:04 +23:59 548
48 Tīna Luīze Saukāne 1067 Ikšķiles vidusskola 00:53:20 +24:15 545
49 Alise Sipjagina 1215 Rīgas Imantas vidusskola 00:53:37 +24:32 543
50 Evelīna Klempere 1614 Siguldas pilsētas vidusskola 00:53:38 +24:33 542
51 Liepa Ludrika 1645 Āgenskalna sākumskola 00:53:52 +24:46 540
52 Kristiāna Anspoka 1365 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:15 +25:09 536
53 Zane Apsīte 1253 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:54:47 +25:42 531
54 Eleonora Kleina 1534 Engures vidusskola 00:55:14 +26:09 527
55 Elīna Redisone 1011 Annas Brigaderes pamatskola 00:56:23 +27:18 516
56 Odeta Smiltniece 1400 Mežciema pamatskola/Jautrās meitenes no Mežciema 00:56:32 +27:27 515
57 Samanta Valdmane 1522 Engures vidusskola 00:57:21 +28:16 507
58 Līva Gipsle 1481 Engures vidusskola 00:57:23 +28:18 507
59 Diāna Račkauska 1035 Nīkrāces pamatskola 00:57:55 +28:50 502
60 Ance Brūvere 1032 Nīkrāces pamatskola 00:57:58 +28:53 502
61 Eleonora Kristiana Labsvīra 1064 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 00:58:11 +29:05 500
62 Kate Krūmiņa 1649 Jelgavas 4. vidusskola 00:58:51 +29:46 494
63 Šarlote Eleonora Kumpiņa 1070 Rīgas 6. vidusskola 00:58:57 +29:52 493
64 Estere Riekstiņa 1316 Babītes vidusskola 00:59:47 +30:42 487
65 Samanta Liepa 1359 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:27 +31:22 481
66 Saiva Veneta Pakalne 1360 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:32 +31:26 481
67 PatrĪcija Paula Ķikule 1225 Jelgavas 4. sākumskola 01:00:41 +31:36 479
68 Endija Liepa 1358 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:50 +31:45 478
69 Selīna Keita Strautniece 1654 Jura Neikena Dikļu pamatskola/Kocēnu novads 01:00:55 +31:50 478
70 Marta Liepiņa 1514 Engures vidusskola 01:00:57 +31:52 477
71 Kitija Bērziņa 1520 Engures vidusskola 01:00:58 +31:53 477
72 Tīna Fišera Blumberga 1516 Engures vidusskola 01:01:30 +32:24 473
73 Marta Klaucāne 1483 Engures vidusskola 01:01:35 +32:30 472
74 Enija Buta 1038 Nīkrāces pamatskola 01:03:04 +33:59 461
75 Lelde Dzirko 1299 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 01:05:38 +36:32 443
76 Katrīna Zariņa 1227 Trapenes pamatskola 01:08:57 +39:52 422
77 Ulla Januša 1314 Kuldīgas Centra vidusskola 01:11:53 +42:48 405
U14V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Jānis Kravalis 1057 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:28:27 +00:00 1000
2 Artūrs Filips Igaviņš 1551 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:44 +00:17 990
3 Lukass Pušņins 1018 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta skola 00:29:00 +00:33 981
4 Kristers Kalējs 1616 Tukuma 2. pamatskola 00:31:28 +03:01 904
5 Ričards Dāvis Špacs 1274 Amatas pamatskola/Sporta klubs AŠAIS 00:32:00 +03:33 889
6 Hardijs Sauliņš 1300 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:33:14 +04:47 856
7 Aleksis Samcēvičs 1456 Pastendes pamatskola 00:33:17 +04:50 855
8 Patriks Pauls Rullis 1333 Aizupes pamatskola/Aizupes pamatskola 00:33:34 +05:06 848
9 Ģirts Fromanis 1641 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:33:35 +05:08 847
10 Rinalds Alksnis 1455 Pastendes pamatskola 00:33:39 +05:12 846
11 Renārs Kristofers Arnicāns 11092 Jelgavas 4. vidusskola 00:33:50 +05:22 841
12 Valters Bresme 1599 Talsu 2. vidusskola 00:34:14 +05:46 831
13 Olivers Bresme 1600 Talsu 2. vidusskola 00:34:16 +05:49 831
14 Kristiāns Kārlsbergs 1476 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:34:34 +06:07 823
15 Kārlis Cakuls 1232 Pamatskola "Rīdze"/Pamatskola "Rīdze" 00:35:11 +06:44 809
16 DĀvis Šimiens 1588 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:35:13 +06:46 808
17 Gustavs Šteinbergs 1635 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:45 +08:17 775
18 Eduards Egle 1634 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:36:45 +08:17 774
19 Krišs Liepiņš 1074 Engures vidusskola/Engures sportam 00:36:49 +08:22 773
20 Kristiāns Ligeris 1292 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola" 00:36:56 +08:29 770
21 Dainis Jansons 1495 Engures vidusskola 00:37:04 +08:37 768
22 Kārlis Vancāns 1242 Ogres sākumskola/Lynxdojo 00:37:17 +08:49 763
23 Ilvars Matvejevs 1494 Engures vidusskola 00:37:33 +09:06 758
24 Ernests Pauls Mednis 1552 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:37:43 +09:15 755
25 Kristaps Trēziņš 1563 Valmieras Valsts ģimnāzija/VSK "Burkānciems & Co" 00:38:05 +09:38 747
26 Ernests Limbergs 1590 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:38:07 +09:39 747
27 Adrians Džeriņš 1644 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:38:15 +09:48 744
28 Ričards Bisenieks 1213 Mežciema pamatskola 00:38:52 +10:24 732
29 Jānis Marcinkevičs 1177 Laurenču sākumskola 00:38:53 +10:25 732
30 Emīls Freivalds 1296 Cēsu Pilsētas vidusskola 00:39:09 +10:42 727
31 Lauris Adamsons 1156 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:39:18 +10:51 724
32 Āris Tims 1040 Nīkrāces pamatskola 00:39:25 +10:57 722
33 Anrijs Muravskis 1311 Iļģuciema vidusskola 00:39:32 +11:05 720
34 Marks Oborskis 1243 Privātā sākumskola "Namiņš"/Lynxdojo 00:39:51 +11:24 714
35 Marats Nadjaks 1255 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:55 +11:28 713
36 Justs Belevičs 1429 Ogres sākumskola 00:39:57 +11:29 712
37 Aleksandrs Paņihidkins 1135 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:40:31 +12:04 702
38 Raivis Rampāns 1418 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:40:39 +12:12 700
39 Gustavs Eduards Puriņš 1621 Valmieras Valsts ģimnāzija/Valmieras Bērnu sporta skola 00:40:46 +12:19 698
40 Dāvis Berķis 1642 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:40:57 +12:29 695
41 Raivis Ābele 1502 Engures vidusskola 00:41:46 +13:19 681
42 Emīls Salzemnieks 1167 Tukuma 2. vidusskola 00:42:09 +13:42 675
43 Ralfs Bite 1515 Engures vidusskola 00:42:43 +14:15 666
44 Dominiks Paltiņš 11177 Cēsu 2. pamatskola 00:43:03 +14:35 661
45 Rihards Brūveris 1031 Nīkrāces pamatskola 00:43:03 +14:36 661
46 Rainers Grigors 1083 Tukuma 2. vidusskola 00:43:34 +15:07 653
47 Kristiāns Dāniels Laupacis 1151 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:43:46 +15:18 650
48 Kristers Jankausks 1367 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:43:50 +15:22 649
49 Artis Zaneribs 1041 Nīkrāces pamatskola 00:44:08 +15:41 645
50 Edgars Maurmanis 1650 Ikšķiles vidusskola 00:44:30 +16:03 639
51 Ralfs Jonāns 1464 Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola 00:44:53 +16:26 634
52 Pēteris Mūrnieks 1220 Lielvārdes pamatskola 00:45:21 +16:53 628
53 Aleks Simsons 1420 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:02 +17:34 618
54 Mārcis Millers 1521 Engures vidusskola 00:46:07 +17:40 617
55 Gustavs Liekniņš 1210 Rīgas Valdorfskola/4L 00:46:10 +17:42 616
56 Endijs Šnepsts 1294 Augstkalnes vidusskola 00:46:23 +17:56 614
57 Rainers Kugrēns 1595 Ķemeru pamatskola 00:46:25 +17:57 613
58 Ernests Giniborgs 1434 Rīgas Igauņu pamatskola 00:46:43 +18:15 609
59 Ivars Mediņš 1406 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:44 +18:17 609
60 Krišs Riekstiņš 1290 Babītes vidusskola 00:47:13 +18:46 603
61 Mareks Vizbulis 1536 Engures vidusskola 00:47:13 +18:46 603
62 Rolands Dinstmanis 1421 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:42 +19:15 597
63 Kevins Turāns 1416 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:47:45 +19:18 596
64 Oskars Isakovs 1238 Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola/Lynxdojo 00:48:11 +19:44 591
65 Artis Puškarevs 1039 Nīkrāces pamatskola 00:48:12 +19:44 590
66 Edvards Paegle 1131 Milzkalnes sākumskola/Engures sportam 00:48:16 +19:49 590
67 Magnuss Kaušelis 1130 Carnikavas pamatskola 00:48:24 +19:56 588
68 Francis Neilands 1072 Rīgas Teikas vidusskola 00:48:30 +20:02 587
69 Pauls Olafs Straume 1142 Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola 00:49:30 +21:02 575
70 Artis Bērznieks 1498 Engures vidusskola 00:50:47 +22:20 560
71 Artūrs Rūdulis 1165 Tukuma 2. vidusskola/Rūdulīši :-) 00:51:22 +22:55 554
72 Renijs Alksnis 1419 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:52:18 +23:51 544
73 Lennijs Galdiņš 1405 Valmieras Pārgaujas sākumskola 00:52:35 +24:08 541
74 Renārs Jakovļevs 1385 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:46 +24:18 539
75 Ivars Artis Baburs 1268 Rīgas 25. vidusskola 00:54:48 +26:21 519
76 Raiens Rūja 1234 Siguldas 1. pamatskola/SK Sigulda 00:55:04 +26:37 517
77 Artis Regnārs Labsvīrs 1066 Siguldas pilsētas vidusskola/Sigulda 00:58:49 +30:22 484
78 Dzintars Bērziņš 1185 Ogres sākumskola 00:59:22 +30:54 479
79 Aksels Nelsons 1653 Mārupes vidusskola 01:01:12 +32:45 465
80 Nikolass Krievāns 1120 Rīgas Angļu ģimnāzija 01:01:17 +32:49 464
81 Renalds Gulbis Švans 1636 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 01:01:28 +33:00 463
82 Kristers Jasūns 1363 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:05:00 +36:33 438
83 Gustavs Šarns 1190 Siguldas pilsētas vidusskola 01:16:12 +47:45 374
U14S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Izabella Bogdanova 1139 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:29:03 +00:00 1000
2 Estere Volfa 1550 Cēsu 1. pamatskola/Cēsis 00:30:44 +01:42 945
3 Ieva Pūpola 1086 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:30:56 +01:53 939
4 Keita Upeniece 1312 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:31:46 +02:44 914
5 Karīna Mellace 1647 Mežciema pamatskola 00:33:54 +04:51 857
6 Madara Pūpola 1085 Aizputes vidusskola/Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola 00:34:59 +05:56 830
7 Elizabete Galvane 1096 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:35:34 +06:31 817
8 Linda Auziņa 1219 Nacionālā Mākslu vidusskola/Sporta skola Arkādija 00:35:40 +06:38 814
9 Lauma Vīgante 1431 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:35:52 +06:50 810
10 Linda Kaparkalēja 1346 Madonas pilsētas 1. vidusskola/BJSS 00:35:55 +06:52 809
11 Nora Veismane 1462 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:36:36 +07:34 794
12 Frederika Anna Grende 1026 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:37:31 +08:28 774
13 Madara Veckalniņa 1347 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madonas pilsētas 1.vidusskola 00:37:39 +08:36 772
14 Zaiga Paegle 1594 Jelgavas 4. vidusskola 00:38:27 +09:24 756
15 Felīsija Oknere 1631 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:04 +10:02 743
16 Sabīne Kātiņa 1632 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:39:04 +10:02 743
17 Anna Bāriņa 1079 Ikšķiles vidusskola 00:39:13 +10:11 741
18 Dārta Elīza Bērziņa 1378 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:39:37 +10:35 733
19 Alise Otaņķe 1249 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:39:44 +10:42 731
20 Monta Zauriņa 1095 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:40:02 +10:59 726
21 Melānija Dolganova 1145 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:40:37 +11:34 715
22 Enija Stangute 1024 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:40:52 +11:49 711
23 Alise Antonova 1608 Rīgas 21. vidusskola/&A 00:41:23 +12:20 702
24 Una Ulmane 1402 Jelgavas 4. vidusskola 00:42:01 +12:59 691
25 Adelīna Alise Bergmane 1473 Rīgas Teikas vidusskola 00:42:15 +13:12 688
26 Līna Osīte 1178 Mežciema pamatskola 00:42:38 +13:36 681
27 Alise Zemture 1246 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:43:02 +14:00 675
28 Madara Kvāle 1470 Mārupes vidusskola/Mārupes Dunkani 00:43:10 +14:07 673
29 Alise Rozenberga 1325 Aizupes pamatskola 00:43:37 +14:35 666
30 Karina Adrianova 1639 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:43:48 +14:46 663
31 Neonella Māra Meiberga 1169 Rīgas Valda Zālīša sākumskola 00:43:49 +14:46 663
32 Elīza Muzika 1326 Jumpravas vidusskola 00:45:14 +16:11 642
33 Anna Ramiņa-Oliveira 1603 Rīgas 85. vidusskola 00:45:33 +16:30 638
34 Samanta Sloka 1611 Ikšķiles vidusskola 00:45:35 +16:32 637
35 Signe Bērziņa 1441 Smārdes pamatskola 00:45:42 +16:39 636
36 Viktorija Smirnova 1263 Valmieras 5. vidusskola 00:45:52 +16:49 633
37 Amanda Griķe 1193 Daugavpils Vienības pamatskola/Daugavpils Runners 00:46:11 +17:08 629
38 Elizabete Šulce 1362 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:46:56 +17:53 619
39 Kristiāna Bīmane 1638 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:47:28 +18:26 612
40 Liene Širmele 1025 Baldones Mūzikas pamatskola/Baldones vieglatlētikas nodaļa 00:47:34 +18:32 611
41 Elīza Puriņa 1439 Friča Brīvzemnieka pamatskola/Zemgales ziņas 00:47:39 +18:36 610
42 Violeta Žusele 1164 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs/Daugavpils Runners 00:48:05 +19:03 604
43 Rasa Linda Puriņa 1186 Pamatskola "Brīvā Māras skola" 00:48:33 +19:30 598
44 Natālija Kranāte 1376 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:48:45 +19:42 596
45 Elza Niklase 1015 Cēsu 2. pamatskola/Cēsu 2. pamatskola 00:48:50 +19:47 595
46 Marta Roģe 1468 Dzērves pamatskola 00:48:51 +19:49 595
47 Anastasija Kuzmina 1278 Ulbrokas vidusskola 00:49:18 +20:15 589
48 Paula Sipoviča 1410 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:27 +20:24 587
49 Samanta Plasiņa 1228 Tukuma 2. pamatskola 00:49:42 +20:40 584
50 Amanda Lazda 1413 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:49:55 +20:53 582
51 Patrīcija Buša 1592 Laurenču sākumskola/Siguldas Sporta Skola 00:50:00 +20:58 581
52 Sindija Ozolniece 1427 Saulkrastu vidusskola/SAULKRASTI 00:51:06 +22:04 568
53 Megija Kronberga 1375 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:51:14 +22:11 567
54 Rebeka Krekšina 1457 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:34 +22:31 563
55 Klinta Burgevica 1414 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:48 +22:45 561
56 Patrīcija Zemture 1422 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:51:52 +22:49 560
57 Inese Kaminska 1485 Engures vidusskola 00:52:09 +23:07 557
58 Nadīna Keita Ķemere 1251 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:40 +23:37 552
59 Marta Cinovska 1252 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:52:42 +23:39 551
60 Evelīna Brante 1396 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:52:50 +23:47 550
61 Daniela Cielava 1223 Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola 00:52:57 +23:54 549
62 Ketija Stankus 1493 Engures vidusskola 00:53:18 +24:15 545
63 Madara Matisone 1231 Tukuma 2. vidusskola 00:53:22 +24:20 544
64 Eimija Misjuro 1507 Engures vidusskola 00:53:56 +24:53 539
65 Ritvars Repuls 1383 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:54:12 +25:09 536
66 Katrīna Višovana 1364 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 00:54:39 +25:36 532
67 Keita Patrīcija Leinasare 1369 Rīgas Teikas vidusskola 00:55:06 +26:04 527
68 Emīlija Strazdiņa 1583 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:55:07 +26:04 527
69 Elizabete Kārkliņa 1438 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 00:55:12 +26:10 526
70 Estere Vasiļkova 1147 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:55:25 +26:22 524
71 Evelīna Vahere-Abražune 1398 Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola 00:55:57 +26:55 519
72 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna 1110 Āgenskalna sākumskola/Vsk Noskrien 00:55:59 +26:56 519
73 Beatrise Broka 3321 Mežciema pamatskola/VSK Noskrien 00:56:32 +27:30 514
74 Līva Sipjagina 1216 Rīgas Imantas vidusskola 00:56:50 +27:47 511
75 Diāna Dūklava - Dubriniece 1447 Rīgas Ziepniekkalna sākumskola/Rīgas preilenes 00:57:07 +28:04 509
76 Andīna Zandere 1524 Engures vidusskola 00:57:21 +28:18 507
77 Sintija Daukste 1157 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:57:34 +28:32 505
78 Loreta Žubule 1609 Rīgas Igauņu pamatskola 00:58:14 +29:11 499
79 Diāna Grantiņa 1417 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:29 +31:26 480
80 Dainida Matveja 1409 Bauskas sākumskola/Bauskas sākumskola 01:00:29 +31:26 480
81 Amanda Pīlēna 1033 Nīkrāces pamatskola 01:03:04 +34:02 461
82 Lindsija Galdiņa 1403 Valmieras Pārgaujas sākumskola 01:03:06 +34:03 460
83 Kristija Majauska 1482 Engures vidusskola 01:08:23 +39:20 425
84 Annija Blūma 1480 Engures vidusskola 01:08:26 +39:23 424
85 Zanda Zariņa 1461 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola DNF
U16V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Roberts Aleksis Glazers 1273 Cēsu Pilsētas vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:25:39 +00:00 1000
2 Lauris Kaparkalējs 1345 Madonas Valsts ģimnāzija/BJSS 00:26:37 +00:58 964
3 Kristers Kalašņikovs 1102 Pastendes pamatskola/Hop hop Pastende 00:27:39 +01:59 928
4 Markuss Kurašovs 1579 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu 1.pamatskola 00:28:07 +02:28 912
5 Gustavs Galvans 1089 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:28:16 +02:37 908
6 Nils Jurkovskis 1629 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:28:57 +03:18 886
7 Andis Briška 1573 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:30:07 +04:28 852
8 Raivo Liekmanis 1027 Nīkrāces pamatskola 00:30:12 +04:33 849
9 Egors Fiļimonovs 1355 Rāmuļu pamatskola 00:30:19 +04:40 846
10 Ralfs Rinalds Spēks 1628 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:02 +05:23 827
11 Ričards Didriksons 1092 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:29 +05:50 815
12 Leonīds Kostjajevs 1625 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:32 +06:53 789
13 Roberts Zeiburliņš 1624 Virgas pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:32:50 +07:11 781
14 Jānis Puriņš 1540 Engures vidusskola 00:32:53 +07:14 780
15 Lauris Pastars 1571 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:33:46 +08:07 760
16 Kārlis Ernests Janovskis 1596 Madonas Valsts ģimnāzija/Madona 00:34:00 +08:21 754
17 Erasts Bobrovs 1269 Pastendes pamatskola/Hop Hop Pastende 00:34:32 +08:53 743
18 Emīls Tērauds 1617 Tukuma Raiņa ģimnāzija/Engures sportam 00:36:04 +10:25 711
19 Elvis Laškovs 1446 Naukšēnu novada vidusskola/Naukšēnu novada vidusskola 00:36:46 +11:07 698
20 Aleksejs Laidinens 1307 Rīgas 22. vidusskola 00:37:35 +11:56 683
21 Kristaps Svens Konoščenoks 1379 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:38:40 +13:01 663
22 Kaspars Kronbergs 1542 Engures vidusskola 00:40:21 +14:42 636
23 Klāvs Laķis 1453 Tukuma 2. vidusskola 00:40:24 +14:44 635
24 Deniss Krievāns 1119 Rīgas Angļu ģimnāzija 00:40:55 +15:16 627
25 Ralfs Jansons 1630 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:41:05 +15:26 625
26 Roberts Muško 1014 Jaunpils vidusskola/Kartavkalnu buki 00:41:40 +16:01 616
27 Martins Līvs 1377 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:47 +16:08 614
28 Mikus Semeneņa 1545 Engures vidusskola 00:41:58 +16:19 611
29 Ingars Garais 1388 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:41:58 +16:19 611
30 Kārlis Auziņš 1452 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:42:56 +17:17 598
31 Emīls Bents 1030 Nīkrāces pamatskola 00:42:56 +17:17 598
32 Artūrs Apsiņš 1256 Rīgas Teikas vidusskola/7b klase 00:45:00 +19:21 570
33 Arvis Kirhners 1201 Kandavas internātvidusskola 00:46:02 +20:23 557
34 Ričards Freivalds 1352 Rāmuļu pamatskola 00:48:06 +22:27 533
35 Krišs Ludriks 1646 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 00:50:21 +24:42 510
36 Gatis Majauskis 1492 Engures vidusskola 00:50:51 +25:12 504
37 Sandis Ignāts 1060 Engures vidusskola 00:51:35 +25:56 497
38 Aleksis Lielnors 1392 Rīgas 18. vakara vidusskola 00:51:50 +26:11 495
39 Deniss Lankrets 1387 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:52:46 +27:07 486
40 Edžus Ozoliņš 1143 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:53:15 +27:36 482
41 Klāvs Klapars 1212 Valmieras Viestura vidusskola/VSK Noskrien 00:54:15 +28:36 473
42 Kristaps Ķīsis 1487 Engures vidusskola 00:56:18 +30:39 456
43 Silvestrs Kumpiņš 1053 Rīgas 1. speciālā internātpamatskola 00:58:57 +33:18 435
44 Mārcis Sudrabs 1323 Rīgas Teikas vidusskola 02:19:06 +1:53:26 184
U16S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Una Kraupša 1565 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:30:06 +00:00 1000
2 Līva Skoreja 1297 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:30:14 +00:08 996
3 Renāte Beļājeva 1277 Stalbes vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:30:45 +00:39 979
4 Līva Šahno 1399 Madonas Valsts ģimnāzija 00:32:32 +02:26 925
5 Kitija Zaula 1002 /Limbaži 00:32:39 +02:33 922
6 Emīlija Upmale 1069 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:33:18 +03:12 904
7 Līva Ašmane 1622 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:34:19 +04:12 877
8 Reičela Rone 1063 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:34:37 +04:30 870
9 Jolanta Pence 1094 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:34:50 +04:44 864
10 Katrīna Bērziņa 1118 Madonas pilsētas 1. vidusskola 00:36:28 +06:21 826
11 Loreta Ķikuste 1445 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/Salaspils sporta skola 00:36:58 +06:52 814
12 Amanda Ignāte 1013 Ādažu vidusskola 00:39:32 +09:26 762
13 Loreta Matvejeva 1500 Engures vidusskola 00:40:24 +10:18 745
14 Paula Biteniece 1298 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:34 +10:28 742
15 Endija Ozolniece 1426 Saulkrastu vidusskola/SAULKRASTI 00:41:23 +11:17 727
16 Renāte Ausmane 1301 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:38 +11:32 723
17 Ērika Jermacāne 1091 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:41:42 +11:35 722
18 Linda Strihora 1613 Tukuma 2. pamatskola/Tukuma 2.pamatskola 00:42:00 +11:53 717
19 Amanda Kundziņa 1262 Rīgas Kristīgā vidusskola/EsiAktivs.lv 00:42:35 +12:29 707
20 Trīne Lazdiņa 1187 Rīgas 49. vidusskola/Rīgas 49. vidusskola 00:43:11 +13:05 697
21 Kristīne Pence 1093 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:43:14 +13:08 696
22 Loreta Fedotova 1380 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:00 +14:54 669
23 Elīna Bērziņa 1488 Engures vidusskola 00:45:58 +15:51 655
24 Elīza Kanča 1208 Varakļānu vidusskola 00:46:04 +15:57 654
25 Milana Pētersone 1264 Valmieras 5. vidusskola 00:46:06 +16:00 653
26 Paula Luīze Vilka 1546 Engures vidusskola 00:46:08 +16:02 653
27 Liāna Karinķeviča 1324 Jēkabpils 2. vidusskola/Run for Fun 00:46:48 +16:42 643
28 Hanna Cinovska 1465 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:34 +17:28 633
29 Megija Vilka 1401 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:47:38 +17:32 632
30 Kristiana Lagzdiņa 1150 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:48:56 +18:50 615
31 Nadīna Berga 1549 Kocēnu pamatskola/Skrienam kopā 00:49:22 +19:16 610
32 Kintija Puikevica 1134 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:50:16 +20:10 599
33 Daniela Butāne 1141 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:50:23 +20:17 598
34 Laura Giniborga 1433 Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:50:26 +20:20 597
35 Luīze Ruskula 1320 Rīgas 49. vidusskola 00:50:40 +20:34 594
36 Beatrise Anna Balode 1229 Mārupes pamatskola 00:50:40 +20:34 594
37 Aelita Ulmane 1443 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:52:42 +22:35 571
38 Anete Zemīte 1471 Siguldas Valsts ģimnāzija/Sējas MMS 00:53:15 +23:09 565
39 Linda Gabranova 1381 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:54:05 +23:59 557
40 Laima Kuduma 1132 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:54:34 +24:28 552
41 Patrīcija Rocēna 1188 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:55:07 +25:01 546
42 Monta Brūvere 1044 Nīkrāces pamatskola 00:56:35 +26:29 532
43 Gunta Kopmane 1466 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:57:11 +27:05 527
44 Monta Vancāne 1241 Ogres Valsts ģimnāzija/Lynxdojo 00:57:19 +27:13 525
45 Beta Beatrise Sipjagina 1217 Rīgas Imantas vidusskola 00:58:13 +28:07 517
46 Santa Samanta Kučere 1097 Kandavas internātvidusskola 00:59:55 +29:49 502
47 Līna Zvejniece 1593 Sējas mūzikas un mākslas skola/Sējas MMS 01:00:31 +30:25 497
48 Ieva Lūse 1291 Smārdes pamatskola/Skrienošie Lūši 01:00:40 +30:34 496
49 Sofija Marija Volkova 1543 Engures vidusskola 01:02:29 +32:23 482
50 Klinta Almane 1518 Engures vidusskola 01:02:31 +32:24 482
51 Loreta Knospiņa 1547 Valmieras Viestura vidusskola/Skrienam kopā 01:07:14 +37:08 448
52 Ērika Kalniņa 1548 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 01:07:14 +37:08 448
53 Daniela Macola 11086 Jaunpiebalgas vidusskola 01:11:01 +40:54 424
54 Saiva Straupe 1289 Rīgas 45. vidusskola 01:11:19 +41:13 422
55 Elizabete Zariņa 11090 Jaunpiebalgas vidusskola 01:12:24 +42:18 416
56 Madara Kalniņa 11091 Siguldas Valsts ģimnāzija 01:41:18 +1:11:12 297
U18V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Edgars Pastors 1566 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:26:12 +00:00 1000
2 Emīls Kravalis 1058 Siguldas pilsētas vidusskola/Siguldas sporta skola 00:26:18 +00:06 997
3 Armands Karčevskis 1575 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:26:34 +00:22 986
4 Ingus Bogdanovs 1140 Aizputes vidusskola/Maratona klubs / Firma L4 00:27:24 +01:12 956
5 Raitis Vilcāns 1567 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:27:52 +01:40 940
6 Ričards Briedis 1023 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:28:11 +01:59 930
7 Sandis Rudzāts 1572 Vārkavas vidusskola/Preiļu novada BJSS 00:28:17 +02:05 926
8 Rūdolfs Fišers 1618 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:28:58 +02:46 904
9 Dāniels Eglītis 1062 Rīgas Tehniskā koledža/KSMR Fitness 00:29:31 +03:19 888
10 Raivis Žihars 1580 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu novada BJSS 00:29:49 +03:37 879
11 Edijs Vaivods 1581 Preiļu 1. pamatskola/Preiļu novada BJSS 00:29:57 +03:45 875
12 Adrians Tomass 1623 Kalētu pamatskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:31 +05:19 831
13 Dāvis Spēks 1627 Priekules vidusskola/FK Bandava/Priekules novads 00:31:47 +05:35 824
14 Kristiāns Podnieks 1425 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 00:31:49 +05:37 824
15 Agris Ozoliņš 1463 Mazzalves pamatskola/Mazzalves pamatskola 00:32:24 +06:12 809
16 Gustavs Riekstiņš 1235 Iecavas vidusskola 00:33:49 +07:37 775
17 Ernests Davidčuks 1607 Limbažu 3. vidusskola 00:37:35 +11:23 697
18 Silvestrs Pētersons 1071 Vecpiebalgas vidusskola 00:38:27 +12:15 681
19 Dāvis Ziemelis 1484 Engures vidusskola 00:38:29 +12:17 681
20 Eduards Šveimrauss 1336 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 00:40:23 +14:11 649
21 Kristers Artejevs 1558 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija/Skrienam kopā 00:41:26 +15:14 632
22 Rainers Kristians Silkalns 1202 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:41:40 +15:28 629
23 Elvijs Semjonovs 1108 Ozolnieku vidusskola/Zemgales Ziņas 00:44:59 +18:46 583
24 Niklāvs Korkunovs 1384 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:45:00 +18:48 582
25 Niks Zauls 1001 Limbažu novada ģimnāzija/Limbažu un Salacgrīvas sporta skola 00:47:00 +20:48 558
26 Kristaps Aksenoks 1000 /Rīgas Hanzas vidusskola 00:47:27 +21:15 552
27 Andrejs Krūzēns 1305 Nīkrāces pamatskola 00:47:31 +21:18 552
28 Elvins Seņko 1043 Nīkrāces pamatskola 00:47:37 +21:25 550
29 Ģirts Saukāns 1302 Ikšķiles vidusskola 01:00:18 +34:06 435
30 Artūrs Jānis Karss 1475 Rīgas Valsts vācu ģimnāzija/SS Arkādija 02:58:04 +2:31:52 147
U18S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Daido Dagne Brūvere 1114 Priekuļu vidusskola/Cēsu pilsētas sporta skola 00:31:09 +00:00 1000
2 Aija Trēziņa 1451 Valmieras Valsts ģimnāzija/ZVOC 00:31:36 +00:28 985
3 Anna Emīlija Suta 1430 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:32:09 +01:00 969
4 Ilze Borbale 1564 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:33:03 +01:55 942
5 Katrīna Onckule 1576 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:35:29 +04:21 878
6 Laura Dzepuka 1107 Jelgavas Spīdolas ģimnāzija/Zemgales Ziņas 00:35:45 +04:37 871
7 Sandra Stieģele 1248 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:40:38 +09:29 766
8 Una Undīne Ungere 1254 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:41:36 +10:28 749
9 Marta Bādere 1424 Aizputes vidusskola 00:41:57 +10:49 742
10 Katrīna Evelīna Šakina 1527 Engures vidusskola 00:42:02 +10:54 741
11 Krista Ivanovska 1598 Dobeles Valsts ģimnāzija 00:44:10 +13:01 705
12 Anda Gribonika 1574 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:45:32 +14:23 684
13 Laura Dumbre 1510 Engures vidusskola 00:46:04 +14:56 676
14 Alīsija Stūrīte 1194 Krimuldas vidusskola 00:46:05 +14:57 676
15 Laine Sokolova 1127 Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"/9a, klase 00:46:29 +15:20 670
16 Elizabete Ertmane 1315 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija/Rīgas Valsts 3.ģimnāzija 00:46:38 +15:29 668
17 Sigita Kozuliņa 1469 Krimuldas vidusskola 00:47:28 +16:19 656
18 Ieva Cimiņa 1530 Engures vidusskola 00:48:34 +17:25 641
19 Aiva Zariņa 1382 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola/Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola 00:49:11 +18:03 633
20 Adriāna Vēsma 1153 Rīgas 41. vidusskola/Sporta klubs "Vēsma" 00:49:22 +18:13 631
21 Jana Lode 1589 Nīkrāces pamatskola/NĪKRĀCES PAMATSKOLA 00:49:45 +18:37 626
22 Estere Viļuma 1511 Engures vidusskola 00:49:58 +18:50 623
23 Ance Emīlija Krūmiņa 1651 Jelgavas 4. vidusskola 00:50:39 +19:30 615
24 Lauma Marta Līberga 1183 Ogres Valsts ģimnāzija 00:51:13 +20:05 608
25 Saiva Tūnēna 1304 Nīkrāces pamatskola 00:51:35 +20:27 604
26 Vita Voitkuna 1503 Engures vidusskola 00:52:00 +20:51 599
27 Krista Gabriela Lielnora 1393 Rīgas 28. vidusskola 00:52:26 +21:17 594
28 Katrīna Alute 1343 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola 00:53:06 +21:58 587
29 Renāte Smilga 1559 Rīgas Centra humanitārā vidusskola/Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:54:11 +23:03 575
30 Madara Darģe 1286 Jelgavas Valsts ģimnāzija 00:54:36 +23:27 570
31 Paula Luīze Rocēna 1585 Privātā vidusskola "Patnis" 00:55:08 +24:00 565
32 Lote Freināte 1508 Engures vidusskola 00:56:29 +25:21 551
33 Laura Pavlovska 1505 Engures vidusskola 00:56:33 +25:24 551
34 Sindija Ramona Mačule 1519 Engures vidusskola 00:57:21 +26:13 543
35 Endžija Niedra 1404 Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 00:57:38 +26:29 540
36 Dace Gurtlava 1287 Jelgavas Valsts ģimnāzija 01:01:17 +30:08 508
37 Laura Stankus 1529 Engures vidusskola 01:02:59 +31:50 495
38 Karīna Azace 11089 Jaunpiebalgas vidusskola 01:10:27 +39:18 442
U20V
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1247 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:22:01 +00:00 1000
2 Artis Rožkalns 1280 Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskola/Sporta klubs AŠAIS 00:24:12 +02:12 909
3 Ilvars Bisenieks 1267 Madonas pilsētas 1. vidusskola/Madona 00:28:54 +06:54 762
4 Kristaps Kļaviņš 1423 Rēzeknes 5. vidusskola 00:36:43 +14:42 600
5 Kristers Grava 1281 Jelgavas 4. vidusskola 00:41:22 +19:21 532
6 Daniels Lepers 1537 Engures vidusskola 00:43:56 +21:56 501
7 Mārtiņš Lorencs 1539 Engures vidusskola 00:52:21 +30:20 421
U20S
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Pret uzvarētāju Punkti
1 Eva Bērziņa 1090 Lejasciema vidusskola/SK,,Lejasciems" 00:31:42 +00:00 1000
2 Santa Zemture 1250 Aizputes vidusskola/Liepājas rajona sporta skola 00:32:22 +00:40 979
3 Mērija Agnese Meiberga 1170 Rīgas Valsts 3. ģimnāzija 00:34:03 +02:22 931
4 Līga Klibā 1568 Preiļu Valsts ģimnāzija/Preiļu novada BJSS 00:38:08 +06:26 831
5 Samanta Ratniece 1526 Engures vidusskola 00:41:10 +09:28 770
6 Madara Ketlīna Štarka 1321 Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 00:43:56 +12:14 722
7 Katrīna Prāne 1171 Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 00:44:06 +12:25 719
8 Alise Evardsone 1506 Engures vidusskola 00:45:19 +13:37 699
9 Elizabete Skricka 1467 Rīgas Teikas vidusskola 00:49:29 +17:47 641
10 Betija Līcīte 1509 Engures vidusskola 00:51:56 +20:15 610
11 Samanta Seņko 1303 Nīkrāces pamatskola 00:58:14 +26:33 544