LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 6209 BALTAIS 01:50:05 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:00:54 1000 256 1256
2 Anatolijs Macuks 6093 Lūša pēdās 01:58:24 VL2 2 V2 +08:19 +08:19 00:01:05 930 212 1142
3 Jānis Kūms 6114 Inov-8 I OSveikals.lv 01:59:10 VL2 3 V3 +09:06 +09:06 00:01:10 924 197 1121
4 Modestas Bacys 16020 02:00:48 VL2 4 V4 +10:43 +10:43 00:01:26 911 160 1071
5 Jakub Halama 6216 KVS Šumperk 02:02:46 VL2 5 V5 +12:41 +12:41 00:01:35 897 145 1042
6 Dainis Limanāns 6091 RIEKSTI 02:03:34 VL2 6 V6 +13:29 +13:29 00:01:00 891 230 1121
7 Andis Dēze 6200 Maratona Klubs/Zante 02:03:56 VL2 7 V7 +13:51 +13:51 00:01:33 888 148 1036
8 Konstantīns Biktimirovs 6002 VSK Noskrien / SPB RUN/Asics 02:09:14 VL2 8 V8 +19:10 +19:10 00:01:03 852 219 1071
9 Uldis Klepers 6092 Virsotne/MARMOT 02:09:50 VL2 9 V9 +19:45 +19:45 00:01:03 848 219 1067
10 Artis Krievāns 6054 VSK “Burkānciems & Co” 02:10:57 VL3 1 V10 +20:52 +00:00 00:01:13 841 189 1030
11 Sergejs Bogdanovs 16018 Līvānu VK/Baltais 02:12:20 VL3 2 V11 +22:15 +01:23 00:01:27 832 159 991
12 Gints Jakovels 6041 Smiling runner 02:13:06 VL2 10 V12 +23:01 +23:01 00:01:18 827 177 1004
13 Raivis Reinfelds 6128 Talsu pakalnu sporta klubs 02:13:17 VL2 11 V13 +23:12 +23:12 00:00:56 826 246 1072
14 Raimo Vīgants 6101 SSK Bebra 02:13:42 VLJ 1 V14 +23:37 +00:00 00:00:51 823 271 1094
15 Jānis Šņoriņš 6126 Talsu pakalnu sporta klubs 02:13:59 VLJ 2 V15 +23:54 +00:17 00:00:51 822 271 1093
16 Artūrs Blūmiņš 6040 Virsotne/MARMOT 02:14:30 VL2 12 V16 +24:25 +24:25 00:00:59 818 234 1052
17 Ivo Rudinskis 6112 Saldus Boksa klubs 02:14:44 VL2 13 V17 +24:39 +24:39 00:01:05 817 212 1029
18 Mareks Zālītis 6064 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:15:11 VL2 14 V18 +25:06 +25:06 00:01:06 814 209 1023
19 Gatis Pūcītis 6201 Swedbank 02:15:16 VL2 15 V19 +25:11 +25:11 00:01:21 814 170 984
20 Jevgeņijs Stepanovs 6081 DzSK Lokomotīve 02:15:28 VL2 16 V20 +25:23 +25:23 00:00:51 813 271 1084
21 Uldis Kļaviņš 6089 RIEKSTI I VIVOBAREFOOT 02:17:53 VL2 17 V21 +27:48 +27:48 00:00:53 798 260 1058
22 Ainārs Kumpiņš 6008 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:18:35 VL2 18 V22 +28:30 +28:30 00:01:17 794 179 973
23 Valdis Ņilovs 6076 Maratona klubs / VSK Noskrien / LSC 02:18:57 VL3 3 V23 +28:52 +08:00 00:01:25 792 162 954
24 Artūrs Ločmelis 6247 PATRIA SPORTLAND 02:18:58 VL2 19 V24 +28:53 +28:53 00:01:09 792 200 992
25 Andis Gailis 6175 Kocēnu novads 02:19:21 VL3 4 V25 +29:16 +08:24 00:01:22 790 168 958
26 Pēteris Grīviņš 6197 Grauda Spēks | Inov-8 | osveikals.lv 02:19:21 VL2 20 V26 +29:16 +29:16 00:01:26 790 160 950
27 Arturs Onzuls 6080 Accenture > High Performance 02:20:05 VL2 21 V27 +30:00 +30:00 00:01:12 786 192 978
28 Oļegs Gulua 6189 LMD.LV 02:20:55 VL2 22 V28 +30:50 +30:50 00:01:43 781 134 915
29 Kristaps Ceriņš 6038 SPB RUN/Asics 02:21:19 VL2 23 V29 +31:14 +31:14 00:01:05 779 212 991
30 Kirils Boiko 6063 Boyko-sports team 02:21:20 VL2 24 V30 +31:15 +31:15 00:01:37 779 142 921
31 Lelde Neimande 6213 Matisons Runner's Club 02:21:24 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:40 1000 171 1171
32 Jānis Actiņš 6034 VSK Noskrien 02:21:41 VL3 5 V31 +31:36 +10:44 00:01:51 777 124 901
33 Artis Maksims 6122 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:22:40 VLJ 3 V32 +32:35 +08:58 00:01:34 772 147 919
34 Sergejs Maslobojevs 6010 NRC Rīga 02:22:49 VL2 25 V33 +32:45 +32:45 00:01:42 771 135 906
35 Jānis Ručevskis-Rucevics 6242 Saldus Boksa klubs 02:22:59 VL2 26 V34 +32:54 +32:54 00:01:35 770 145 915
36 Imants Vadzis 6188 RARE Team 02:22:59 VL2 27 V35 +32:54 +32:54 00:02:06 770 110 880
37 Gusts Fokerots 6071 Vientuļais Vilks 02:23:05 VL2 28 V36 +33:00 +33:00 00:01:15 769 184 953
38 Pāvels Baikovs 6012 Be More Alive 02:23:24 VL2 29 V37 +33:19 +33:19 00:01:20 768 173 941
39 Jekaterina Sokunova 6199 BALTAIS 02:23:29 SL2 2 S2 +02:05 +02:05 00:01:35 985 180 1165
40 Artūrs Vaselis 6124 Patria Sportland 02:23:39 VL2 30 V38 +33:34 +33:34 00:01:15 766 184 950
41 Ritvars Kalniņš 6099 Skrienam kopā 02:23:42 VL3 6 V39 +33:37 +12:45 00:01:34 766 147 913
42 Mārtiņš Fārenhorsts 6129 Talsu pakalnu sporta klubs 02:24:12 VL2 31 V40 +34:07 +34:07 00:01:08 763 203 966
43 Matīss Haritonovs 6131 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:24:16 VL2 32 V41 +34:11 +34:11 00:01:34 763 147 910
44 Danila Seluto 6236 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:24:54 VL2 33 V42 +34:49 +34:49 00:01:35 760 145 905
45 Linda Boldāne 6107 Grauda Spēks | Inov-8 | OSveikals.lv 02:24:58 SL2 3 S3 +03:34 +03:34 00:01:38 975 174 1149
46 Andris Mireckis 6166 02:25:04 VL3 7 V43 +34:59 +14:07 00:01:33 759 148 907
47 Mārtiņš Plaudis 6043 SK Dzērvene 02:25:23 VL2 34 V44 +35:18 +35:18 00:01:10 757 197 954
48 Edgars Kokorēvičs 6231 VSK "Burkānciems & Co" 02:25:56 VL2 35 V45 +35:51 +35:51 00:01:01 754 226 980
49 Andris Ludriks 6019 RIEKSTI / VSK Noskrien 02:26:34 VL3 8 V46 +36:29 +15:37 00:01:04 751 216 967
50 Juris Spalva 6230 Patria Sportland 02:26:51 VL2 36 V47 +36:46 +36:46 00:01:37 750 142 892
51 Mārtiņš Miķelsons 6171 LMP.LV/VSK Noskrien 02:27:32 VL3 9 V48 +37:27 +16:35 00:01:32 746 150 896
52 Jānis Teteris 6082 DzSK Lokomotīve 02:28:12 VL3 10 V49 +38:07 +17:15 00:01:34 743 147 890
53 Artis Pūcītis 6102 SSK Bebra 02:28:14 VL2 37 V50 +38:09 +38:09 00:01:15 743 184 927
54 Laura Čakle 6121 Moller Auto Ventspils / MRC 02:29:51 SL2 4 S4 +08:27 +08:27 00:01:16 944 225 1169
55 Andris Limanāns 6158 Limanāni 02:30:48 VL2 38 V51 +40:43 +40:43 00:02:08 730 108 838
56 Gints Trēziņš 6244 VSK Burkānciems & Co 02:31:37 VL3 11 V52 +41:32 +20:40 00:01:27 726 159 885
57 Vita Devjatņikova 6117 Moller Auto Ventspils / MRC 02:31:41 SL2 5 S5 +10:17 +10:17 00:01:33 932 184 1116
58 Aigars Lūsis 6127 Talsu pakalnu sporta klubs 02:31:49 VL4 1 V53 +41:44 +00:00 00:02:07 725 109 834
59 Alberts Dambis 6047 Insalvo 02:32:00 VL2 39 V54 +41:55 +41:55 00:01:24 724 164 888
60 Gints Krastiņš 6095 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:32:00 VL2 40 V55 +41:55 +41:55 00:01:17 724 179 903
61 Ivars Vēveris 16016 Eži 02:32:03 VL2 41 V56 +41:58 +41:58 00:02:43 724 85 809
62 Jolanta Krastiņa 6246 VSK Noskrien 02:32:12 SLJ 1 S6 +10:48 +00:00 00:01:50 929 155 1084
63 Artūrs Vadzis 6143 SPB RUN/Asics 02:32:41 VL2 42 V57 +42:37 +42:37 00:01:47 721 129 850
64 Toms Kaufmanis 6060 Maratona klubs 02:32:44 VL2 43 V58 +42:39 +42:39 00:01:55 721 120 841
65 Ainārs Brālītis 6179 adidas Runners | Riga 02:32:50 VL2 44 V59 +42:45 +42:45 00:01:02 720 223 943
66 Armands Zvejnieks 6119 Moller Auto Ventspils / MRC 02:33:44 VL2 45 V60 +43:39 +43:39 00:01:25 716 162 878
67 Dana Mačtama 6116 Moller Auto Ventspils / MRC 02:33:48 SL2 6 S7 +12:24 +12:24 00:01:33 919 184 1103
68 Viviana Kirilova 6088 VSK Noskrien Vāveres 02:34:35 SL3 1 S8 +13:10 +00:00 00:01:27 915 197 1112
69 Edgars Bremze 6032 Izturība 02:35:09 VL3 12 V61 +45:04 +24:12 00:01:08 710 203 913
70 Arnis Rāts 6222 VSK Noskrien Seniori 02:35:09 VL2 46 V62 +45:04 +45:04 00:01:14 710 186 896
71 Juris Čerņadjevs 6072 02:35:42 VL4 2 V63 +45:37 +03:54 00:01:27 707 159 866
72 Līva Medne 6001 PaBaso.lv 02:35:50 SL2 7 S9 +14:25 +14:25 00:01:48 907 158 1065
73 Viesturs Zimackis 6022 02:36:28 VL2 47 V64 +46:23 +46:23 00:01:25 704 162 866
74 Andris Bāliņš 6007 VSK Noskrien 02:36:42 VL2 48 V65 +46:37 +46:37 00:01:21 703 170 873
75 Ruslans Šuļga 6173 Maratona klubs 02:36:53 VL2 49 V66 +46:48 +46:48 00:01:40 702 138 840
76 Edgars Dzenuška 6051 Visma Active 02:36:59 VL2 50 V67 +46:54 +46:54 00:01:11 701 194 895
77 Aigars Bundzinieks 6151 02:37:06 VL3 13 V68 +47:02 +26:09 00:01:35 701 145 846
78 Ilze Limanāne 6090 VSK Noskrien Vāveres 02:37:22 SL3 2 S10 +15:58 +02:48 00:01:24 899 204 1103
79 Arvīds Pelēcis 6109 02:37:51 VLJ 4 V69 +47:46 +24:09 00:02:15 697 102 799
80 Edgars Goba 6084 Salaspils Zīriņi 02:37:54 VL3 14 V70 +47:49 +26:57 00:01:46 697 130 827
81 Arvis Skrējāns 6005 02:38:17 VL2 51 V71 +48:12 +48:12 00:01:49 696 127 823
82 Ģirts Bulāns 6014 VSK Noskrien 02:38:33 VL2 52 V72 +48:28 +48:28 00:01:13 694 189 883
83 Vitālijs Muzika 6042 VSK Noskrien 02:38:49 VL3 15 V73 +48:44 +27:52 00:01:45 693 131 824
84 Alvita Mirecka 6167 02:39:07 SL3 3 S11 +17:42 +04:32 00:01:41 889 169 1058
85 Terry Buehl 6132 02:39:37 VL3 16 V74 +49:32 +28:40 00:02:11 690 105 795
86 Artūrs Topecs 6004 02:40:29 VL2 53 V75 +50:24 +50:24 00:01:40 686 138 824
87 Kalvis Silgals 6105 Surikati/NFS 02:40:44 VL2 54 V76 +50:39 +50:39 00:01:49 685 127 812
88 Mārcis Smalkais 6029 Metam mieru! 02:40:51 VL2 55 V77 +50:46 +50:46 00:01:25 684 162 846
89 Dainis Saukāns 6015 02:40:51 VL3 17 V78 +50:46 +29:54 00:02:06 684 110 794
90 Vjačeslavs Ņebogatihs 6141 02:41:16 VL2 56 V79 +51:11 +51:11 00:02:05 683 110 793
91 Jānis Dūka 6215 ALGOL INVEST 02:41:19 VL2 57 V80 +51:14 +51:14 00:02:14 682 103 785
92 Kaspars Vingris 16010 02:41:50 VL2 58 V81 +51:45 +51:45 00:01:49 680 127 807
93 Kristaps Pugačs 6193 SPORTLAND 02:41:51 VL2 59 V82 +51:46 +51:46 00:01:58 680 117 797
94 Māris Heinols 6174 Kocēnu novads 1 02:42:15 VL3 18 V83 +52:10 +31:18 00:01:38 678 141 819
95 Jānis Svīķis 6182 02:42:29 VL2 60 V84 +52:24 +52:24 00:02:08 678 108 786
96 Valdis Kulpe 6098 Latvijas Finieris I Izturība 02:43:04 VL3 19 V85 +52:59 +32:07 00:01:14 675 186 861
97 Jānis Jurševskis 6204 02:43:13 VL2 61 V86 +53:08 +53:08 00:01:33 674 148 822
98 Monta Ločmele 6123 Patria Sportland 02:43:35 SL2 8 S12 +22:11 +22:11 00:01:15 864 228 1092
99 Olafs Smiltnieks 6176 Olainfarm 02:44:29 VL3 20 V87 +54:24 +33:32 00:01:58 669 117 786
100 Jānis Važņevičs 6223 BALTAIS 02:46:30 VL4 3 V88 +56:25 +14:41 00:01:57 661 118 779
101 Aigars Kokins 6130 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:46:37 VL3 21 V89 +56:32 +35:40 00:01:42 661 135 796
102 Artūrs Ketlers 6011 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:46:52 VLJ 5 V90 +56:47 +33:10 00:01:09 660 200 860
103 Kaidi Keir Kukk 16012 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:46:58 SLJ 2 S13 +25:34 +14:46 00:02:08 847 134 981
104 Atis Kļavis 6154 Jaunmārupe skrien! 02:47:05 VL3 22 V91 +57:00 +36:08 00:01:26 659 160 819
105 Dace Veipa 6087 VSK Noskrien Vāveres 02:47:13 SL2 9 S14 +25:49 +25:49 00:01:38 846 174 1020
106 Agnis Mūrnieks 6078 OVI 02:47:53 VL2 62 V92 +57:48 +57:48 00:01:26 656 160 816
107 Ritvars Klapars 6165 VSK Burkānciems & Co 02:48:22 VL3 23 V93 +58:17 +37:25 00:01:13 654 189 843
108 Uģis Holsts 6100 SSK Bebra 02:48:28 VL3 24 V94 +58:23 +37:31 00:01:02 653 223 876
109 Edmunds Gržibovskis 6013 SK Dzērvene 02:48:41 VL3 25 V95 +58:36 +37:44 00:01:56 653 119 772
110 Dzintars Dūdiņš 6074 Siguldas Maratona klubs 02:48:44 VL3 26 V96 +58:39 +37:47 00:01:27 652 159 811
111 Ivars Sedlenieks 6248 TRX CĒSIS 02:48:51 VL4 4 V97 +58:46 +17:02 00:02:04 652 111 763
112 Vladislavs Aļehnovičs 6048 KROKUS 02:49:03 VL2 63 V98 +58:58 +58:58 00:01:10 651 197 848
113 Jānis Rozītis 6177 02:49:06 VL2 64 V99 +59:01 +59:01 00:01:22 651 168 819
114 Igors Jegorovs 6227 02:49:16 VL2 65 V100 +59:11 +59:11 00:01:58 650 117 767
115 Gints Peleckis 6161 Baltezera skreejeeji 02:49:28 VL2 66 V101 +59:23 +59:23 00:01:23 650 166 816
116 Sandris Lizbovskis 16013 02:49:56 VL3 27 V102 +59:51 +38:59 00:02:18 648 100 748
117 Māris Ādamsons 6214 Limbaži SKRIEN 02:50:16 VL2 67 V103 +1:00:11 +1:00:11 00:02:05 647 110 757
118 Agita Grizāne 6027 VSK Noskrien 02:50:40 SL3 4 S15 +29:16 +16:05 00:01:59 829 144 973
119 Didzis Raits 6025 Mana mīļākā komanda! 02:51:09 VL2 68 V104 +1:01:04 +1:01:04 00:01:52 643 123 766
120 Gints Lejasmeiers 6221 Matisons Runner`s Club 02:51:53 VL3 28 V105 +1:01:48 +40:56 00:01:45 640 131 771
121 Arnis Ābelīte 6145 Virsotne/Marmot 02:52:31 VL3 29 V106 +1:02:26 +41:34 00:01:13 638 189 827
122 Edgars Erts 16011 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:53:04 VL3 30 V107 +1:02:59 +42:07 00:01:29 636 155 791
123 Arnis Mūrnieks 6073 02:53:14 VL3 31 V108 +1:03:09 +42:17 00:01:44 635 133 768
124 Inese Otomere 6036 02:53:26 SL2 10 S16 +32:02 +32:02 00:01:41 815 169 984
125 Ludmila Joce 6118 Moller Auto Ventspils / MRC 02:53:30 SL3 5 S17 +32:06 +18:56 00:01:26 815 199 1014
126 Roberts Černovs 6153 AS "Latvijas Finieris" 02:53:37 VL2 69 V109 +1:03:32 +1:03:32 00:01:44 634 133 767
127 Daina Jurķe 6059 02:54:08 SL2 11 S18 +32:44 +32:44 00:02:20 812 122 934
128 Arvīds Germovs 6056 02:54:13 VL3 32 V110 +1:04:08 +43:16 00:01:47 632 129 761
129 Uldis Kirtovskis 6035 Izturība 02:54:40 VL4 5 V111 +1:04:35 +22:52 00:02:14 630 103 733
130 Atis Caune 6225 ELEVATION 02:54:45 VL2 70 V112 +1:04:40 +1:04:40 00:02:00 630 115 745
131 Antra Dumbrovska 6033 02:54:47 SL2 12 S19 +33:23 +33:23 00:01:45 809 163 972
132 Juris Perunovs 6146 Maratona klubs/Zoorbagan 02:54:56 VL3 33 V113 +1:04:52 +43:59 00:01:45 629 131 760
133 Uvis Braunfelds 6120 Moller Auto Ventspils / MRC 02:55:05 VL3 34 V114 +1:05:00 +44:08 00:01:39 629 139 768
134 Žanis Lulle 6195 BALTAIS 02:55:14 VL2 71 V115 +1:05:09 +1:05:09 00:01:50 628 125 753
135 Ilja Belajevs 6229 Zoorbagan 02:55:28 VL3 35 V116 +1:05:23 +44:31 00:01:58 627 117 744
136 Dāvis Brammanis 6212 Jurģukalns 02:55:31 VL2 72 V117 +1:05:26 +1:05:26 00:01:39 627 139 766
137 Rolands Rudītis 6218 Azimuts OK 02:55:45 VL2 73 V118 +1:05:40 +1:05:40 00:03:02 626 76 702
138 Artūrs Riekstiņš 6187 Līdz galam 02:55:51 VL2 74 V119 +1:05:46 +1:05:46 00:02:18 626 100 726
139 Rasa Grāvīte 6181 02:56:01 SL2 13 S20 +34:37 +34:37 00:02:24 803 119 922
140 Matīss Vecvagaris 6243 ultrataka.lv 02:56:01 VL2 75 V120 +1:05:56 +1:05:56 00:01:15 625 184 809
141 Sigita Vāce 6178 KSMR FITNESS 02:56:03 SL2 14 S21 +34:39 +34:39 00:01:35 803 180 983
142 Oskars Briņķis 6113 DNB Service Center 02:56:29 VLJ 6 V121 +1:06:24 +42:47 00:01:51 624 124 748
143 Ruta Šķipare 6096 Lūša pēdās 02:57:48 SL3 6 S22 +36:24 +23:14 00:02:07 795 135 930
144 Edgars Aleksejevs 16019 “Veču lauks” 02:58:21 VLJ 7 V122 +1:08:16 +44:39 00:02:00 617 115 732
145 Līga Irbe 6220 Talsu pauguraines Zaķi 02:58:23 SL3 7 S23 +36:59 +23:49 00:01:21 793 211 1004
146 Zane Dziļuma 6045 02:58:32 SL2 15 S24 +37:07 +37:07 00:01:41 792 169 961
147 Ieva Zirne 6184 Legs Miserables 02:58:33 SL2 16 S25 +37:09 +37:09 00:01:34 792 182 974
148 Jānis Kolužs 6039 Daugavpils Runners 02:58:57 VL2 76 V123 +1:08:52 +1:08:52 00:01:42 615 135 750
149 Ronalds Zarīts 6208 Scope Sports 02:59:58 VL2 77 V124 +1:09:53 +1:09:53 00:01:34 612 147 759
150 Uģis Zanders 6180 03:00:09 VL3 36 V125 +1:10:05 +49:12 00:01:29 611 155 766
151 Kristaps Caune 6000 03:00:13 VL2 78 V126 +1:10:08 +1:10:08 00:01:18 611 177 788
152 Madara Marija Muižniece 6138 adidas Runners Riga 03:00:30 SL2 17 S26 +39:06 +39:06 00:01:10 783 244 1027
153 Dāvis Plotnieks 6115 adidas Runners | Riga I GoPro 03:00:31 VL2 79 V127 +1:10:26 +1:10:26 00:01:00 610 230 840
154 Arnis Kuzmanis 6085 AkmensDizains.lv 03:00:33 VL3 37 V128 +1:10:28 +49:36 00:02:09 610 107 717
155 Kristīne Leja 6018 03:00:37 SL2 18 S27 +39:13 +39:13 00:01:36 783 178 961
156 Haralds Krievs 6030 :) 03:00:47 VL3 38 V129 +1:10:43 +49:50 00:01:54 609 121 730
157 Igors Trofimenko 6202 03:01:56 VL2 80 V130 +1:11:51 +1:11:51 00:02:23 605 97 702
158 Juris Trofimenko 6094 03:01:56 VL3 39 V131 +1:11:51 +50:59 00:02:21 605 98 703
159 Marta Zumberga 6139 03:01:59 SL2 19 S28 +40:35 +40:35 00:02:07 777 135 912
160 Arūnas Beržinskas 6031 03:02:48 VL3 40 V132 +1:12:43 +51:51 00:01:36 602 144 746
161 Ildze Straume 6147 VIVOBAREFOOT 03:03:17 SL3 8 S29 +41:53 +28:43 00:02:16 771 126 897
162 Oskars Brasliņš 6172 TRX Cēsis 03:03:37 VL2 81 V133 +1:13:32 +1:13:32 00:02:13 600 104 704
163 Panagiotis Dimas 6234 Accenture > High Performance 03:04:30 VL2 82 V134 +1:14:25 +1:14:25 00:02:40 597 86 683
164 Artūrs Jermolovs 6164 VSK Noskrien 03:06:57 VL2 83 V135 +1:16:52 +1:16:52 00:02:08 589 108 697
165 Valdis Ķerubiņš 6163 SK "Metroons" 03:07:34 VL3 41 V136 +1:17:29 +56:37 00:02:58 587 78 665
166 Edgars Bukšs 6245 Ceļu būvniecības sabiedrība IGATE 03:07:39 VL2 84 V137 +1:17:34 +1:17:34 00:01:33 587 148 735
167 Raitis Puriņš 6205 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas 03:07:56 VL4 6 V138 +1:17:52 +36:08 00:01:49 586 127 713
168 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas 03:09:18 VL3 42 V139 +1:19:13 +58:21 00:02:09 582 107 689
169 Vija Olte 6155 03:09:25 SL2 20 S30 +48:01 +48:01 00:02:06 747 136 883
170 Arita Priedniece 6203 Swedbank 03:09:37 SL2 21 S31 +48:12 +48:12 00:02:30 746 114 860
171 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks 03:09:43 SL2 22 S32 +48:19 +48:19 00:02:36 745 110 855
172 Sandis Pētersons 6224 Swedbank 03:09:45 VL2 85 V140 +1:19:40 +1:19:40 00:01:30 580 153 733
173 Ilva Kārkliņa 6192 SPORTLAND 03:09:52 SL3 9 S33 +48:28 +35:17 00:02:09 745 133 878
174 Ruslans Mamedovs 6009 Daugavpils Runners 03:10:02 VL2 86 V141 +1:19:57 +1:19:57 00:01:28 579 157 736
175 Didzis Šapkus 6156 03:10:03 VL2 87 V142 +1:19:58 +1:19:58 00:02:19 579 99 678
176 Zigmunds Vītiņš 6049 DEAC 03:10:50 VL3 43 V143 +1:20:45 +59:53 00:02:28 577 93 670
177 Guntars Siliņš 6044 KROKUS 03:10:50 VL3 44 V144 +1:20:45 +59:53 00:02:18 577 100 677
178 Dace Linde 6228 Inov-8 I OSveikals.lv 03:10:54 SL3 10 S34 +49:29 +36:19 00:02:27 741 116 857
179 Austris Lepiksons 6159 Alusala 03:11:27 VL3 45 V145 +1:21:22 +1:00:30 00:01:58 575 117 692
180 Jurģis Urtāns 6251 Lūša pēdās 03:11:47 VL2 88 V146 +1:21:42 +1:21:42 00:01:49 574 127 701
181 Kristaps Šteinbergs 6058 Legs Misérables 03:12:21 VL2 89 V147 +1:22:16 +1:22:16 00:01:40 572 138 710
182 Ivo Zemturis 6023 03:14:09 VL2 90 V148 +1:24:04 +1:24:04 00:01:51 567 124 691
183 Zane Muceniece 6065 03:14:13 SL2 23 S35 +52:49 +52:49 00:02:05 728 137 865
184 Gunta Neija 6061 VSK Noskrien 03:14:54 SL2 24 S36 +53:30 +53:30 00:02:34 726 111 837
185 Jānis Marčinkus 6110 Rīgas satiksme I S/K Ozolnieki 03:15:13 VL4 7 V149 +1:25:08 +43:24 00:01:50 564 125 689
186 Zane Bulāne 6211 Gentlemens Club/Supervaroņi 03:15:23 SL2 25 S37 +53:58 +53:58 00:01:43 724 166 890
187 Normunds Davidčuks 6239 LIMBAŽI SKRIEN! 03:15:29 VL2 91 V150 +1:25:24 +1:25:24 00:02:41 563 86 649
188 Ilze Bergmane 6086 03:15:57 SL2 26 S38 +54:33 +54:33 00:01:47 722 160 882
189 Raimonds Buraks 6249 03:16:03 VL2 92 V151 +1:25:58 +1:25:58 00:02:29 562 93 655
190 Ervīns Ozoliņš 6052 Concombres 03:17:55 VL3 46 V152 +1:27:50 +1:06:58 00:01:51 556 124 680
191 Alīna Jakovicka 16022 03:18:26 SL2 27 S39 +57:02 +57:02 00:02:26 713 117 830
192 Karīna Gončarenko 16023 03:18:26 SL2 28 S40 +57:02 +57:02 00:02:32 713 113 826
193 Maija Sulojeva 16021 03:18:27 SL3 11 S41 +57:03 +43:53 00:02:43 713 105 818
194 Kārlis Gulbis 6196 03:18:59 VL2 93 V153 +1:28:54 +1:28:54 00:02:59 553 77 630
195 Krišjānis Neijs 6062 Pēdējās vietas pavēlnieki 03:19:26 VL2 94 V154 +1:29:22 +1:29:22 00:01:45 552 131 683
196 Andis Rinkevics 6183 Neabonents 03:19:39 VL2 95 V155 +1:29:34 +1:29:34 00:02:37 551 88 639
197 Jānis Butkēvičus 6150 03:20:46 VL2 96 V156 +1:30:41 +1:30:41 00:03:03 548 75 623
198 Jānis Vizulis 6219 03:20:50 VL3 47 V157 +1:30:45 +1:09:53 00:02:33 548 90 638
199 Iveta Leja 6233 VSK Noskrien 03:20:52 SL3 12 S42 +59:28 +46:18 00:01:58 704 145 849
200 Līga Rukšāne 6026 03:22:07 SL2 29 S43 +1:00:42 +1:00:42 00:02:43 700 105 805
201 Gatis Krūze 6157 Hanna 03:23:16 VL2 97 V158 +1:33:11 +1:33:11 00:02:59 542 77 619
202 Mareks Tumašs 6111 Knowledgeprice.com 03:24:50 VL3 48 V159 +1:34:45 +1:13:53 00:01:45 537 131 668
203 Inta Zīriuse 6241 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads 03:25:00 SL2 30 S44 +1:03:36 +1:03:36 00:01:44 690 164 854
204 Mareks Strihors 6185 03:25:04 VL3 49 V160 +1:34:59 +1:14:07 00:02:53 537 80 617
205 Ieviņa Gaiziņa 6198 VSK Noskrien 03:25:05 SL3 13 S45 +1:03:40 +50:30 00:02:32 690 113 803
206 Jana Puze 6017 Jaunmārupe skrien! 03:27:03 SL2 31 S46 +1:05:39 +1:05:39 00:02:30 683 114 797
207 Ritvars Bikšis 6144 socktoys.lv 03:28:29 VL2 98 V161 +1:38:24 +1:38:24 00:02:50 528 81 609
208 Andris Melnis 6240 Olainfarm 03:29:22 VL2 99 V162 +1:39:17 +1:39:17 00:02:00 526 115 641
209 Sandra Rocēna 6021 Izturība 03:30:25 SL3 14 S47 +1:09:01 +55:51 00:01:59 672 144 816
210 Karīna Voitkeviča 6190 03:31:13 SL2 32 S48 +1:09:49 +1:09:49 00:02:21 669 121 790
211 Aivars Veiss 6024 03:31:15 VL4 8 V163 +1:41:10 +59:27 00:01:38 521 141 662
212 Anete Kampare 6238 03:31:22 SL2 33 S49 +1:09:58 +1:09:58 00:02:44 669 104 773
213 Matīss Karlsons 6136 03:37:59 VL2 100 V164 +1:47:54 +1:47:54 00:02:32 505 91 596
214 Mārcis Jēgers 6235 Psyhopath 13 03:41:38 VL2 101 V165 +1:51:33 +1:51:33 00:02:56 497 78 575
215 Daiga Vilkaste 6055 03:42:22 SL3 15 S50 +1:20:58 +1:07:48 00:02:27 636 116 752
216 Kristīne Spirģe 16015 Ķelmēni 03:42:35 SL2 34 S51 +1:21:11 +1:21:11 00:02:47 635 102 737
217 Ilona Sedleniece 6186 03:42:59 SL3 16 S52 +1:21:35 +1:08:24 00:02:35 634 110 744
218 Pēteris Leja 6079 03:46:55 VL4 9 V166 +1:56:50 +1:15:07 00:02:08 485 108 593
219 Līga Jurševica 6232 zakitis_bizotajs 03:47:02 SL2 35 S53 +1:25:38 +1:25:38 00:02:28 623 116 739
220 Ingars Šakalis 6037 VSK Noskrien 03:51:39 VL2 102 V167 +2:01:34 +2:01:34 00:02:08 475 108 583
221 Uģis Bents 6075 03:52:36 VL2 103 V168 +2:02:32 +2:02:32 00:02:06 473 110 583
222 Vitālijs Jakovļevs 6053 www.endo.lv 03:53:05 VL2 104 V169 +2:03:00 +2:03:00 00:02:30 472 92 564
223 Evita Biezmane 6097 03:53:42 SL2 36 S54 +1:32:18 +1:32:18 00:02:30 605 114 719
224 Zane Vanaga 6006 VSK Noskrien 03:58:12 SL2 37 S55 +1:36:48 +1:36:48 00:02:11 594 131 725
225 Māris Avotiņš 6210 04:01:11 VL3 50 V170 +2:11:06 +1:50:14 00:02:39 456 87 543
226 Sanita Rāviņa 6137 04:01:34 SL2 38 S56 +1:40:09 +1:40:09 00:03:12 585 89 674
227 Ilze Rata 6237 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:01:48 SL4 1 S57 +1:40:23 +00:00 00:02:38 585 108 693
228 Renāte Šmite 6068 04:05:51 SLJ 3 S58 +1:44:26 +1:33:38 00:02:19 575 123 698
229 Dace Šmite 6069 04:06:15 SL3 17 S59 +1:44:51 +1:31:41 00:02:50 574 101 675
230 Reinis Rasa 16014 04:06:58 VL3 51 V171 +2:16:53 +1:56:01 00:02:15 446 102 548
231 Aija Dzeņkovska 6046 Nūjo vesels 04:07:02 SL3 18 S60 +1:45:38 +1:32:28 00:02:22 572 120 692
232 Jānis Kalniņš 6066 VSK Noskrien 04:07:40 VL3 52 V172 +2:17:35 +1:56:43 00:02:52 444 80 524
233 Jānis Laganovskis 6067 VSK Noskrien 04:07:41 VL2 105 V173 +2:17:36 +2:17:36 00:02:07 444 109 553
234 Zane Dālberga 6206 DPD 04:12:08 SL2 39 S61 +1:50:44 +1:50:44 00:03:03 561 93 654
235 Ligita Leitlande 16017 Zemgales Ziņas 04:20:31 SL3 19 S62 +1:59:07 +1:45:57 00:02:24 543 119 662
236 Inta Amoliņa 6057 VSK Noskrien Divplākšņi 04:22:58 SL4 2 S63 +2:01:33 +21:10 00:03:05 538 92 630
237 Jana Smiltiņa 6207 DPD 04:39:40 SL2 40 S64 +2:18:15 +2:18:15 00:03:00 506 95 601
238 Daniel Lopes Martins 6250 DNF
239 Ivo Vaicis 6152 Laiks kā jūra DNF