STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 5505 PATRIA SPORTLAND 01:28:14 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:01:04 1000 216 1216
2 Andris Jubelis 5375 Inov-8 I OSveikals.lv 01:29:42 VB2 2 V2 +01:28 +01:28 00:01:01 984 226 1210
3 Kristaps Magone 5170 Attido/SPB RUN/Asics 01:33:43 VB2 3 V3 +05:29 +05:29 00:01:16 941 182 1123
4 Didzis Glušņevs 5055 VSK Noskrien Rieksti 01:34:24 VB2 4 V4 +06:10 +06:10 00:01:02 935 223 1158
5 Oskars Cimermanis 5060 Riga Ironman Team 01:35:01 VB2 5 V5 +06:48 +06:48 00:01:16 929 182 1111
6 Mārtiņš Skujenieks 5042 01:35:11 VB2 6 V6 +06:57 +06:57 00:01:23 927 166 1093
7 Dmitrijs Ničipors 5086 Suntoo/Isostar Latvija 01:36:28 VB2 7 V7 +08:14 +08:14 00:01:07 915 206 1121
8 Gints Lūsis 5220 Talsu pakalnu sporta klubs 01:38:09 VB2 8 V8 +09:55 +09:55 00:00:48 899 288 1187
9 Kaspars Kārkliņš 5384 Siguldas Maratona klubs 01:38:13 VB3 1 V9 +09:59 +00:00 00:01:10 898 197 1095
10 Rolands Pužulis 5263 Madona 01:38:38 VB2 9 V10 +10:24 +10:24 00:01:14 895 186 1081
11 Daumants Lūsa 15033 Vanagkalns 01:39:27 VB2 10 V11 +11:13 +11:13 00:01:02 887 223 1110
12 Juris Damškalns 5221 Talsu pakalnu sporta klubs 01:40:22 VB2 11 V12 +12:09 +12:09 00:00:53 879 260 1139
13 Antis Zunda 5252 Gulbene 01:40:30 VB4 1 V13 +12:16 +00:00 00:01:10 878 197 1075
14 Ainārs Drozds 5337 01:43:30 VB2 12 V14 +15:16 +15:16 00:01:29 853 155 1008
15 Ilona Marhele 5403 Grauda Spēks 01:44:03 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:01:02 1000 276 1276
16 Roberts Sukonovs 5404 Gentlemen's Club 01:44:12 VB2 13 V15 +15:59 +15:59 00:01:09 847 200 1047
17 Āris Kundziņš 5406 Grauda Spēks 01:44:29 VB3 2 V16 +16:16 +06:17 00:01:49 844 127 971
18 Valts Ulmanis 5341 01:45:20 VBJ 1 V17 +17:06 +00:00 00:01:25 838 162 1000
19 Zanda Ulanova 5211 Moller Auto Ventspils / MRC 01:45:46 SB2 2 S2 +01:43 +01:43 00:01:31 984 188 1172
20 Rihards Spilva 5354 Blome 01:45:58 VB2 14 V18 +17:44 +17:44 00:01:56 833 119 952
21 Voldemārs Lejnieks 5047 SK Dzērvene 01:46:11 VB2 15 V19 +17:57 +17:57 00:00:59 831 234 1065
22 Reinis Spaile 5511 TEAM REINIS SPAILE 01:46:46 VB2 16 V20 +18:32 +18:32 00:01:16 826 182 1008
23 Vents Lupkins 5463 SPB RUN/Asics 01:46:57 VB2 17 V21 +18:43 +18:43 00:00:56 825 246 1071
24 Uldis Katlaps 5297 Meridiāns 01:47:09 VB2 18 V22 +18:56 +18:56 00:01:15 823 184 1007
25 Andris Seipulis 5419 Clean R 01:47:23 VB2 19 V23 +19:09 +19:09 00:01:16 822 182 1004
26 Salvis Brasavs 5017 01:47:28 VB3 3 V24 +19:14 +09:15 00:01:15 821 184 1005
27 Miķelis Vietnieks 5075 01:47:38 VB2 20 V25 +19:24 +19:24 00:01:22 820 168 988
28 Kaspars Zudrags 5285 Latvijas Finieris 01:48:26 VB3 4 V26 +20:12 +10:13 00:01:17 814 179 993
29 Aigars Silkalns 5010 colorlib.com 01:48:44 VB2 21 V27 +20:31 +20:31 00:01:09 811 200 1011
30 Uģis Reveliņš 5433 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:49:04 VB3 5 V28 +20:51 +10:52 00:01:15 809 184 993
31 Karīna Helmane-Soročenkova 5024 VSK Noskrien 01:49:07 SB2 3 S3 +05:05 +05:05 00:01:17 953 222 1175
32 Reinis Bērziņš 5090 Virsotne/MARMOT 01:49:34 VB2 22 V29 +21:21 +21:21 00:01:09 805 200 1005
33 Miks Pētersons 5007 NORDI furniture 01:50:23 VB2 23 V30 +22:09 +22:09 00:01:09 799 200 999
34 Valdis Bogdanovs 5345 Maratona klubs 01:50:24 VBJ 2 V31 +22:10 +05:04 00:01:17 799 179 978
35 Māris Sardiko 5225 Team Kažemāka/Train2WinLv 01:50:41 VB2 24 V32 +22:28 +22:28 00:01:06 797 209 1006
36 Uldis Raipalis 5286 Gentlemen's Club 01:51:00 VB2 25 V33 +22:46 +22:46 00:01:32 795 150 945
37 Gatis Kveders 5032 Rieksti / VSK Noskrien 01:51:06 VB2 26 V34 +22:53 +22:53 00:01:26 794 160 954
38 Raitis Jirgensons 5327 01:51:21 VB2 27 V35 +23:07 +23:07 00:01:13 792 189 981
39 Flavio Nunes 5407 Portugal 01:51:43 VB2 28 V36 +23:30 +23:30 00:01:20 790 173 963
40 Jānis Gailis 5146 Izturība 01:51:44 VB3 6 V37 +23:30 +13:31 00:01:49 790 127 917
41 Gints Krieviņš 5025 Lidosta "Rīga" 01:52:15 VB2 29 V38 +24:01 +24:01 00:01:28 786 157 943
42 Kristaps Pilskalns 5399 Gentlemen's Club 01:52:18 VB2 30 V39 +24:04 +24:04 00:01:15 786 184 970
43 Ansis Pūce 5199 Saldus Boksa klubs 01:52:31 VB2 31 V40 +24:18 +24:18 00:00:53 784 260 1044
44 Lauris Repša 5191 01:52:36 VB2 32 V41 +24:22 +24:22 00:01:13 784 189 973
45 Nauris Spalviņš 5340 SPB RUN/Asics 01:52:41 VB2 33 V42 +24:27 +24:27 00:01:09 783 200 983
46 Aivars Bondars 5179 Lūša pēdās 01:52:43 VB3 7 V43 +24:30 +14:30 00:01:21 783 170 953
47 Kitija Valtere 5423 BALTAIS 01:52:44 SB2 4 S4 +08:41 +08:41 00:01:05 923 263 1186
48 Aldis Bušs 5004 SK Tērauds 01:53:30 VB2 34 V44 +25:16 +25:16 00:01:36 777 144 921
49 Valdis Tilts 5308 Kocēnu novads 01:53:39 VB4 2 V45 +25:26 +13:09 00:01:21 776 170 946
50 Artūrs Junolainens 5456 Zaļie 01:53:43 VB2 35 V46 +25:29 +25:29 00:01:07 776 206 982
51 Juris Redisons 5133 Tērvetes dabas parks 01:53:57 VB3 8 V47 +25:44 +15:45 00:02:04 774 111 885
52 Alvis Danovskis 5296 adidas Runners | RIGA 01:54:03 VB2 36 V48 +25:50 +25:50 00:01:08 774 203 977
53 Gita Karlsone 5319 Matisons Runner's Club 01:54:12 SB2 5 S5 +10:09 +10:09 00:01:35 911 180 1091
54 Pēteris Stepiņš 5459 Swedbank 01:54:21 VB2 37 V49 +26:07 +26:07 00:01:33 772 148 920
55 Ivo Deičmanis 5167 Siguldas Maratona klubs 01:54:23 VB2 38 V50 +26:10 +26:10 00:01:13 771 189 960
56 Zigmunds Zauls 5186 Limbaži 01:54:28 VB3 9 V51 +26:14 +16:15 00:01:35 771 145 916
57 Reinis Jasliņš 5421 Burusports 01:54:30 VB3 10 V52 +26:16 +16:17 00:01:31 771 152 923
58 Irina Štūla Pankoka 5213 Moller Auto Ventspils / MRC 01:54:33 SB2 6 S6 +10:30 +10:30 00:01:10 908 244 1152
59 Līga Valdmane 5442 Kocēnu novads 01:54:40 SBJ 1 S7 +10:37 +00:00 00:01:12 907 238 1145
60 Igors Morgunovs 5371 Matisons Runner’s Club 01:54:47 VB2 39 V53 +26:33 +26:33 00:01:41 769 137 906
61 Daumants Putnis 5187 SSK Bebra 01:54:49 VB3 11 V54 +26:36 +16:36 00:01:07 768 206 974
62 Artūrs Rimicans 5218 Patria Sportland 01:54:54 VB2 40 V55 +26:41 +26:41 00:01:24 768 164 932
63 Artūrs Rukkalns 5248 01:55:04 VB2 41 V56 +26:50 +26:50 00:01:32 767 150 917
64 Helmuts Knopkens 15030 01:55:04 VB3 12 V57 +26:50 +16:51 00:01:18 767 177 944
65 Daniels Buko 5409 BALTAIS 01:55:09 VBJ 3 V58 +26:56 +09:49 00:01:18 766 177 943
66 Jānis Sirmais 5279 Guddžobs Guddans 01:55:13 VB2 42 V59 +27:00 +27:00 00:01:21 766 170 936
67 Ivars Broničs 5510 Guddžobs Guddans 01:55:25 VB2 43 V60 +27:11 +27:11 00:01:28 764 157 921
68 Kaspars Stukuls 5330 01:55:42 VB2 44 V61 +27:29 +27:29 00:01:51 763 124 887
69 Juris Jansons 5413 Swedbank 01:56:43 VB3 13 V62 +28:30 +18:30 00:01:35 756 145 901
70 Artūrs Soročenkovs 5027 01:56:47 VB2 45 V63 +28:33 +28:33 00:01:29 756 155 911
71 Imants Kaldre 5114 VSK Noskrien 01:57:10 VB2 46 V64 +28:56 +28:56 00:01:16 753 182 935
72 Ondrej Fikrle 5109 BKV Holysov / RK Svata 01:57:10 VB3 14 V65 +28:56 +18:57 00:01:33 753 148 901
73 Anrijs Daile 5447 Veču lauks 01:57:22 VBJ 4 V66 +29:08 +12:02 00:02:05 752 110 862
74 Jakub Spryngl 5111 01:57:28 VB3 15 V67 +29:14 +19:15 00:01:15 751 184 935
75 Mārtiņš Niklass 5363 TRX Cēsis 01:58:06 VB3 16 V68 +29:53 +19:54 00:01:13 747 189 936
76 Kristaps Strazdiņš 5401 SPORTLAND 01:58:24 VBJ 5 V69 +30:11 +13:04 00:01:19 745 175 920
77 Arnis Kurps 5495 Skrienam kopā 01:58:31 VBJ 6 V70 +30:18 +13:11 00:01:08 744 203 947
78 Rainers Meiers 5268 Maratona klubs/VSK Noskrien 01:58:38 VB4 3 V71 +30:24 +18:08 00:01:23 744 166 910
79 Anrijs Hodžajevs 5140 Full Court 01:58:51 VB2 47 V72 +30:37 +30:37 00:01:10 742 197 939
80 Elmārs Āboltiņš 5418 a ko darīt ja nav? 01:58:58 VB2 48 V73 +30:44 +30:44 00:01:44 742 133 875
81 Dace Banga-Hodžajeva 5212 Moller Auto Ventspils / MRC 01:59:23 SB2 7 S8 +15:21 +15:21 00:01:26 871 199 1070
82 Anete Švilpe 5158 Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres 01:59:39 SB2 8 S9 +15:36 +15:36 00:01:12 870 238 1108
83 Renarts Andersons 5394 GJENSIDIGE 02:00:17 VB3 17 V74 +32:03 +22:04 00:01:50 734 125 859
84 Rihards Volfs 5124 RajA 02:00:28 VB2 49 V75 +32:14 +32:14 00:01:19 732 175 907
85 Liene Allere 5126 02:00:36 SB2 9 S10 +16:34 +16:34 00:01:38 863 174 1037
86 Vitālijs Ribakovs 5523 SPB RUN/Asics 02:01:00 VB2 50 V76 +32:47 +32:47 00:01:37 729 142 871
87 Juris Čerpinskis 5412 02:01:03 VB2 51 V77 +32:50 +32:50 00:01:15 729 184 913
88 Ģirts Žagars 5068 02:01:16 VB2 52 V78 +33:02 +33:02 00:01:28 728 157 885
89 Gabriel Sibpanna 15043 NIA 02:01:19 VB2 53 V79 +33:05 +33:05 00:01:49 727 127 854
90 Raimonds Ronis 5478 LMT 02:01:31 VB2 54 V80 +33:18 +33:18 00:01:10 726 197 923
91 Mārtiņš Vadzis 5314 02:01:40 VB2 55 V81 +33:27 +33:27 00:01:59 725 116 841
92 Jānis Vītols 5123 VSK Noskrien Seniori 02:02:04 VB4 4 V82 +33:50 +21:34 00:01:53 723 122 845
93 Andrejs Žaglovs 5464 Fudzi 02:02:06 VB2 56 V83 +33:53 +33:53 00:01:33 723 148 871
94 Uldis Pormeisters 5099 Ātrās ļipas 02:02:09 VB2 57 V84 +33:55 +33:55 00:01:03 722 219 941
95 Iveta Caune 5377 Izturība 02:02:33 SB3 1 S11 +18:30 +00:00 00:01:05 849 263 1112
96 Rolands Briņķis 5469 DABAS DOTS 02:02:37 VB2 58 V85 +34:23 +34:23 00:01:31 720 152 872
97 Roberts Ivzāns 5145 Ogre 02:02:41 VB3 18 V86 +34:27 +24:28 00:02:04 719 111 830
98 Kārlis Ielejs 5172 VSK Noskrien Divplākšņi 02:02:42 VB3 19 V87 +34:28 +24:29 00:01:34 719 147 866
99 Kaspars Allers 5295 02:03:26 VB2 59 V88 +35:12 +35:12 00:01:06 715 209 924
100 Niklāvs Emīls Eglītis 5448 Jāņkalni 02:03:34 VBJ 7 V89 +35:21 +18:14 00:01:46 714 130 844
101 Artūrs Šits 5482 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:03:47 VB2 60 V90 +35:33 +35:33 00:01:39 713 139 852
102 Viesturs Eglītis 15032 Vanagkalns 02:03:51 VBJ 8 V91 +35:37 +18:31 00:01:45 712 131 843
103 Raimonds Ozoliņš 5161 RIEKSTI 02:04:07 VB2 61 V92 +35:53 +35:53 00:01:08 711 203 914
104 Mārtiņš Indriksons 5219 Persiku raķetes 02:04:14 VB2 62 V93 +36:00 +36:00 00:01:57 710 118 828
105 Gints Bērziņš 5153 AkmensDizains.lv 02:04:15 VB2 63 V94 +36:01 +36:01 00:01:34 710 147 857
106 Ilvars Bergmanis 5073 02:04:20 VB2 64 V95 +36:07 +36:07 00:01:22 710 168 878
107 Alise Putraima 5189 LIMBAŽI SKRIEN 02:04:40 SB2 10 S12 +20:37 +20:37 00:01:15 835 228 1063
108 Agris Dreimanis 5120 02:04:42 VB2 65 V96 +36:28 +36:28 00:01:38 708 141 849
109 Kristaps Bresis 15035 Team Weimaraner 02:04:43 VB2 66 V97 +36:30 +36:30 00:02:31 707 91 798
110 Jānis Ausmanis 5294 SK Katrīna 02:05:12 VB3 20 V98 +36:58 +26:59 00:01:43 705 134 839
111 Ginta Rassa 5214 Moller Auto Ventspils / MRC 02:05:17 SB3 2 S13 +21:14 +02:44 00:01:32 831 186 1017
112 Aivars Krjukovs 5216 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:05:20 VB2 67 V99 +37:06 +37:06 00:01:42 704 135 839
113 Andris Orniņš 5094 02:05:23 VB2 68 V100 +37:10 +37:10 00:01:30 704 153 857
114 Kaspars Vaivods 5165 KKDE 02:06:11 VB2 69 V101 +37:57 +37:57 00:02:07 699 109 808
115 Toms Bērziņš 15042 Plastik Valmiera 02:06:14 VB2 70 V102 +38:00 +38:00 00:01:58 699 117 816
116 Aivis Reinholds 15047 Siguldas Maratona klubs 02:06:21 VB3 21 V103 +38:07 +28:08 00:01:13 698 189 887
117 Jānis Kudums 5269 02:06:32 VB2 71 V104 +38:18 +38:18 00:02:22 697 97 794
118 Valdis Čunka 5475 Aldaris GO 02:06:38 VB2 72 V105 +38:25 +38:25 00:01:24 697 164 861
119 Aleksandrs Antonovs 5443 &A 02:06:38 VB3 22 V106 +38:25 +28:25 00:01:56 697 119 816
120 Edijs Veide 5272 DC VECSALACAS UNITED 02:06:38 VB2 73 V107 +38:25 +38:25 00:01:18 697 177 874
121 Jānis Šliseris 5117 02:06:44 VB2 74 V108 +38:31 +38:31 00:02:08 696 108 804
122 Laura Pētersone 5151 VSK Noskrien / MRC 02:06:48 SB2 11 S14 +22:46 +22:46 00:01:20 821 214 1035
123 Jānis Duberis 5092 SSK Bebra 02:06:51 VB3 23 V109 +38:37 +28:38 00:01:00 696 230 926
124 Emīls Balodis 5397 VUGD 02:07:34 VB2 75 V110 +39:20 +39:20 00:01:43 692 134 826
125 Artūrs Kančs 5370 SSK Bebra 02:07:40 VB3 24 V111 +39:26 +29:27 00:01:01 691 226 917
126 Oskars Ozoliņš 5372 Matisons Runner's Club 02:07:48 VB2 76 V112 +39:34 +39:34 00:01:50 690 125 815
127 Lāsma Avotiņa-Žaglova 5261 02:07:50 SB2 12 S15 +23:47 +23:47 00:01:45 814 163 977
128 Mārtiņš Birums 5021 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:07:52 VB2 77 V113 +39:38 +39:38 00:01:13 690 189 879
129 Fadejs Precinieks 5331 02:07:57 VB2 78 V114 +39:43 +39:43 00:01:42 690 135 825
130 Mārtiņš Eglitis 5450 02:07:58 VBJ 9 V115 +39:45 +22:38 00:02:12 689 105 794
131 Māris Plūme 5361 Swedbank 02:08:00 VB2 79 V116 +39:46 +39:46 00:01:47 689 129 818
132 Oskars Dambrovs 5298 02:08:02 VB2 80 V117 +39:48 +39:48 00:01:26 689 160 849
133 Jānis Rukmanis 5342 3D Running 02:08:04 VB2 81 V118 +39:50 +39:50 00:01:25 689 162 851
134 Jānis Neimanis 5222 Talsu pakalnu sporta klubs 02:08:09 VB4 5 V119 +39:56 +27:39 00:01:44 688 133 821
135 Kristaps Heinsbergs 5504 PATRIA SPORTLAND 02:08:12 VB2 82 V120 +39:58 +39:58 00:01:25 688 162 850
136 Renārs Seiksts 5196 Rīgas satiksme 02:08:12 VB2 83 V121 +39:59 +39:59 00:01:18 688 177 865
137 Austris Armans 5322 ASK PATRIA 02:08:16 VB2 84 V122 +40:03 +40:03 00:01:13 688 189 877
138 Ilze Sermolīte 5291 Zemgales ziņas 02:08:30 SB3 3 S16 +24:27 +05:57 00:01:56 810 147 957
139 Pāvels Saveļjevs 5142 Accenture > Be Yourself & Make a difference 02:08:47 VB2 85 V123 +40:33 +40:33 00:01:34 685 147 832
140 Jēkabs Krastiņš 5465 Sportiņš 88 02:08:51 VBJ 10 V124 +40:37 +23:31 00:01:32 685 150 835
141 Jānis Egle 15041 02:09:00 VB2 86 V125 +40:47 +40:47 00:01:11 684 194 878
142 Jānis Ozols 5400 SPORTLAND 02:09:09 VB2 87 V126 +40:55 +40:55 00:01:49 683 127 810
143 Didzis Sprūds 5166 02:09:19 VB2 88 V127 +41:05 +41:05 00:01:43 682 134 816
144 Kārlis Cinis 5362 02:09:25 VB2 89 V128 +41:11 +41:11 00:01:42 682 135 817
145 Elvijs Mežaleons 5315 Veselīga slodzīte 02:09:26 VBJ 11 V129 +41:12 +24:06 00:02:23 682 97 779
146 Edgars Balunovs 5202 Olainfarm 02:09:45 VB2 90 V130 +41:31 +41:31 00:01:15 680 184 864
147 Mārtiņš Dravants 5417 Zosēni 02:09:49 VB3 25 V131 +41:35 +31:36 00:02:20 680 99 779
148 Sandis Pavļukevičs 5466 02:09:54 VB2 91 V132 +41:40 +41:40 00:01:46 679 130 809
149 Aleksandrs Kņazevs 5468 02:10:09 VB2 92 V133 +41:55 +41:55 00:01:48 678 128 806
150 Armands Rabovičs 5440 Liepāja 02:10:16 VB2 93 V134 +42:02 +42:02 00:01:55 677 120 797
151 Māris Vizulis 5481 Luminor 02:10:29 VB2 94 V135 +42:15 +42:15 00:01:50 676 125 801
152 Matīss Lakovics 5405 Gjensidige 02:10:43 VB2 95 V136 +42:29 +42:29 00:02:01 675 114 789
153 Raimonds Biedrītis 5194 Grauda Spēks 02:10:43 VB2 96 V137 +42:29 +42:29 00:01:25 675 162 837
154 Armands Ābelnieks 5517 Jaunpiebalga 02:11:03 VB2 97 V138 +42:49 +42:49 00:01:40 673 138 811
155 Ieva Pūce 5444 VSK Noskrien Blonde 02:11:03 SB3 4 S17 +27:00 +08:30 00:01:26 794 199 993
156 Juris Leitāns 5355 MJ-Partneri 02:11:08 VB3 26 V139 +42:54 +32:55 00:01:34 673 147 820
157 Guntis Rasims 5235 Rēzeknis nūvods 02:11:15 VB2 98 V140 +43:01 +43:01 00:01:38 672 141 813
158 Mārtiņš Krauklis 5136 02:11:18 VB2 99 V141 +43:04 +43:04 00:01:09 672 200 872
159 Mārtiņš Puriņš 5281 NAV ŅERGA 02:11:24 VB2 100 V142 +43:10 +43:10 00:01:20 671 173 844
160 Rihards Rušenieks 5274 02:11:35 VB2 101 V143 +43:22 +43:22 00:01:28 671 157 828
161 Andžejs Stepančuks 5224 Noskrien Cēsis 02:11:43 VB2 102 V144 +43:29 +43:29 00:01:52 670 123 793
162 Aivis Mitenieks 5276 Swedbank 02:11:55 VB2 103 V145 +43:41 +43:41 00:02:08 669 108 777
163 Artis Ločmelis 5147 OK Burkānciems 02:11:55 VB3 27 V146 +43:41 +33:42 00:01:24 669 164 833
164 Erlens Grunckis 5171 02:12:04 VB3 28 V147 +43:50 +33:51 00:01:37 668 142 810
165 Matīss Zilgalvis 5432 02:12:13 VB2 104 V148 +43:59 +43:59 00:02:12 667 105 772
166 Aiga Taulīna 5200 Saldus Boksa klubs 02:12:13 SB2 13 S18 +28:11 +28:11 00:01:26 787 199 986
167 Edgars Lešinskis 5485 Siguldas Maratona klubs 02:12:14 VB3 29 V149 +44:00 +34:01 00:01:58 667 117 784
168 Mārtiņš Mazlazdiņš 5063 02:12:17 VB2 105 V150 +44:03 +44:03 00:02:05 667 110 777
169 Gunta Blūmiņa 5184 Virsotne/MARMOT 02:12:17 SB2 14 S19 +28:15 +28:15 00:00:59 787 290 1077
170 Jānis Seglickis 5243 Pingvīni 02:12:22 VB2 106 V151 +44:09 +44:09 00:00:57 667 242 909
171 Igors Zinkevičs 5226 Team Kažemāka/Train2WinLv 02:12:30 VB2 107 V152 +44:17 +44:17 00:01:51 666 124 790
172 Matīss Ķeķers 5324 02:12:36 VB2 108 V153 +44:23 +44:23 00:01:44 665 133 798
173 Sandis Ziediņš 5043 Maratona klubs 02:12:38 VBJ 12 V154 +44:25 +27:18 00:01:11 665 194 859
174 Mārtiņš Dīcis 5204 VSK Noskrien 02:12:42 VB2 109 V155 +44:29 +44:29 00:01:21 665 170 835
175 Artis Ivanovs 5097 02:12:48 VB2 110 V156 +44:34 +44:34 00:01:45 664 131 795
176 Oskars Zonne 5455 Acsaabols 02:12:51 VB2 111 V157 +44:38 +44:38 00:01:45 664 131 795
177 Dainis Kronbergs 5246 TUKUMS 02:12:52 VB3 30 V158 +44:39 +34:40 00:01:38 664 141 805
178 Igors Kozlovs 5115 02:13:03 VB3 31 V159 +44:49 +34:50 00:01:39 663 139 802
179 Guntis Leimanis 5472 02:13:09 VB2 112 V160 +44:55 +44:55 00:01:46 663 130 793
180 Pēteris Spuriņš 5012 DOMDARIS 02:13:19 VB2 113 V161 +45:05 +45:05 00:01:54 662 121 783
181 Sandra Vesere 5195 02:13:23 SB2 15 S20 +29:20 +29:20 00:01:42 780 168 948
182 Aivars Ozolnieks 5441 Saulkrasti 02:13:37 VB3 32 V162 +45:23 +35:24 00:02:01 660 114 774
183 Rihards Dziedātājs 5210 Draugiem Group 02:13:51 VB2 114 V163 +45:38 +45:38 00:02:11 659 105 764
184 Natale Carlone 5357 02:13:56 VB3 33 V164 +45:42 +35:43 00:02:27 659 94 753
185 Kārlis Pajuste 5353 02:14:05 VB2 115 V165 +45:51 +45:51 00:02:34 658 90 748
186 Agris Veipāns 5499 02:14:07 VB3 34 V166 +45:54 +35:54 00:01:51 658 124 782
187 Aigars Cibuļskis 5041 02:14:15 VB2 116 V167 +46:02 +46:02 00:01:26 657 160 817
188 Dāvis Kundziņš 5257 Engures vidusskola 02:14:18 VBJ 13 V168 +46:04 +28:58 00:01:49 657 127 784
189 Edgars Dobelis 5005 02:14:29 VB2 117 V169 +46:15 +46:15 00:01:47 656 129 785
190 Gatis Valdheims 5152 02:14:47 VB2 118 V170 +46:34 +46:34 00:01:44 655 133 788
191 Kaspars Pētersons 5155 VSK Noskrien 02:14:58 VB2 119 V171 +46:44 +46:44 00:01:02 654 223 877
192 Jānis Sakne 5309 02:15:08 VB2 120 V172 +46:54 +46:54 00:01:38 653 141 794
193 Emīls Endele 5408 Kurmis OK 02:15:24 VB2 121 V173 +47:10 +47:10 00:01:52 652 123 775
194 Kārlis Ertmanis 5237 BALTAIS 02:15:36 VB3 35 V174 +47:23 +37:24 00:01:46 651 130 781
195 Nauris Auzenbahs 5144 DzSK Lokomotīve 02:15:44 VB3 36 V175 +47:30 +37:31 00:01:48 650 128 778
196 Māris Lūsis 5127 Skrienošie Lūši 02:15:51 VB2 122 V176 +47:37 +47:37 00:01:26 649 160 809
197 Normunds Zauls 5185 Limbaži 02:15:55 VB3 37 V177 +47:42 +37:42 00:01:43 649 134 783
198 Dace Spalva 5258 Kocēnu novads 02:16:13 SB2 16 S21 +32:11 +32:11 00:01:08 764 251 1015
199 Līga Līdumniece 5436 adidas Runners 02:16:15 SB2 17 S22 +32:13 +32:13 00:01:12 764 238 1002
200 Gints Berņikovs - Bondars 5366 02:16:16 VB2 123 V178 +48:02 +48:02 00:02:02 647 113 760
201 Jānis Pārums 5462 Lejas Mauragi / Projekts Etiopietis 02:16:19 VB2 124 V179 +48:05 +48:05 00:01:43 647 134 781
202 Jānis Pugačs 5325 Alusvēders 02:16:22 VB2 125 V180 +48:08 +48:08 00:02:02 647 113 760
203 Reinis Liepiņš 5058 02:16:24 VB2 126 V181 +48:10 +48:10 00:01:11 647 194 841
204 Jurģis Baumeisters 5494 02:16:24 VB2 127 V182 +48:10 +48:10 00:01:29 647 155 802
205 Olga Maloļetņikova 5223 Adidas Runners | Riga 02:16:31 SB2 18 S23 +32:28 +32:28 00:01:34 762 182 944
206 Jānis Gora 5159 LMT 02:16:33 VB2 128 V183 +48:20 +48:20 00:01:31 646 152 798
207 Māra Braslava 5521 02:16:39 SB2 19 S24 +32:37 +32:37 00:01:39 761 173 934
208 Toms Rajunčus 5230 Luminor 02:16:41 VB2 129 V184 +48:28 +48:28 00:01:59 645 116 761
209 Armands Auziņš 15037 adidas Runners I Riga 02:16:43 VB3 38 V185 +48:29 +38:30 00:01:32 645 150 795
210 Miks Mežvēvers 15038 02:16:54 VBJ 14 V186 +48:40 +31:34 00:02:48 645 82 727
211 Armands Sudrabs 5364 VSK/Noskrien 02:17:03 VB3 39 V187 +48:49 +38:50 00:02:02 644 113 757
212 Atis Bērziņš 5271 02:17:13 VB3 40 V188 +49:00 +39:01 00:02:07 643 109 752
213 Anita Saulīte 5500 VSK Burkānciems & Co 02:17:20 SB3 5 S25 +33:17 +14:47 00:01:43 758 166 924
214 Rūdolfs Jaks 5348 02:17:27 VB2 130 V189 +49:13 +49:13 00:01:21 642 170 812
215 Arnis Šūlmeisters 5264 02:17:30 VB3 41 V190 +49:16 +39:17 00:02:28 642 93 735
216 Viktors Saulītis 5228 Luminor 02:17:50 VB2 131 V191 +49:36 +49:36 00:01:12 640 192 832
217 Didzis Videmanis 5131 Mežsusuri 02:17:53 VB2 132 V192 +49:39 +49:39 00:01:11 640 194 834
218 Ģirts Bisenieks 5174 02:17:54 VB2 133 V193 +49:40 +49:40 00:01:37 640 142 782
219 Gatis Miķelsons 5262 Spv.lv 02:17:58 VB2 134 V194 +49:44 +49:44 00:01:12 640 192 832
220 Aigars Teivāns 5260 run-Gaston-run 02:17:59 VB2 135 V195 +49:45 +49:45 00:01:53 639 122 761
221 Jānis Griķis 5023 Daugavpils Runners 02:18:17 VB2 136 V196 +50:03 +50:03 00:01:26 638 160 798
222 Jānis Rozenbergs 5416 02:18:55 VB2 137 V197 +50:41 +50:41 00:01:46 635 130 765
223 Krista Hartmane 5168 Siguldas Maratona klubs 02:19:05 SB2 20 S26 +35:02 +35:02 00:01:34 748 182 930
224 Agris Spalviņš 5310 Rauna 02:19:08 VB4 6 V198 +50:54 +38:38 00:01:50 634 125 759
225 Arturs Vanags 15040 newhouse.lv 02:19:08 VB2 138 V199 +50:54 +50:54 00:02:04 634 111 745
226 Mauro Gianluigi Motta 5266 adidas Runners | RIGA 02:19:14 VB2 139 V200 +51:01 +51:01 00:01:43 634 134 768
227 Jēkabs Vinciuns 5487 02:19:18 VB2 140 V201 +51:04 +51:04 00:01:44 633 133 766
228 Artūrs Bernovskis 15046 Mailigen 02:19:45 VB2 141 V202 +51:31 +51:31 00:01:34 631 147 778
229 Ainārs Kravalis 5206 Siguldas Maratona klubs 02:19:47 VB3 42 V203 +51:34 +41:35 00:01:43 631 134 765
230 Elita Zālīte 5313 TRX Cēsis 02:19:56 SB3 6 S27 +35:53 +17:23 00:01:46 744 161 905
231 Artūrs Rozenfelds 5474 Jaunmārupe skrien 02:20:36 VB3 43 V204 +52:22 +42:23 00:01:39 628 139 767
232 Jente Marit Althuis 5513 02:20:41 SB2 21 S28 +36:38 +36:38 00:02:03 740 139 879
233 Jānis Kopmanis 5103 02:20:55 VB3 44 V205 +52:41 +42:42 00:01:37 626 142 768
234 Rita Kļaviņa 5303 SK Magnen 02:20:57 SB3 7 S29 +36:54 +18:24 00:02:19 738 123 861
235 Kristaps Dvēselītis 5395 02:20:57 VBJ 15 V206 +52:43 +35:37 00:01:36 626 144 770
236 Mārtiņš Bērziņš 5386 KURMIS OK 02:21:02 VB2 142 V207 +52:48 +52:48 00:02:05 626 110 736
237 Aigars Šics 5208 DNB Service Center 02:21:07 VB2 143 V208 +52:54 +52:54 00:01:48 625 128 753
238 Viesturs Grīnbergs 5491 Sanctimony 02:21:22 VB3 45 V209 +53:08 +43:09 00:02:22 624 97 721
239 Eduards Mozulis 15036 Engures sportam 02:21:25 VBJ 16 V210 +53:12 +36:05 00:03:02 624 76 700
240 Ivita Šale 5188 SSK Bebra 02:21:29 SB2 22 S30 +37:26 +37:26 00:01:42 735 168 903
241 Aigars Bergs 5506 Gjensidige 02:21:31 VB2 144 V211 +53:17 +53:17 00:02:07 623 109 732
242 Madara Elksne 5000 Cipariņi 02:21:47 SB2 23 S31 +37:44 +37:44 00:01:59 734 144 878
243 Aleksis Orlovs 5135 02:21:54 VB3 46 V212 +53:41 +43:42 00:02:03 622 112 734
244 Normunds Grava 5062 02:22:03 VB3 47 V213 +53:49 +43:50 00:02:09 621 107 728
245 Juris Grodnis 5088 KROKUS 02:22:13 VB4 7 V214 +53:59 +41:43 00:02:09 620 107 727
246 Konstantīns Vasiļjevs 5376 Dion SportLab 02:22:19 VB2 145 V215 +54:05 +54:05 00:01:51 620 124 744
247 Edgars Rūtiņš 5312 Maratona klubs 02:22:35 VB3 48 V216 +54:22 +44:23 00:01:19 619 175 794
248 Ilze Meijere 5492 Patria Sportland 02:22:52 SB2 24 S32 +38:49 +38:49 00:01:11 728 241 969
249 Aija Freiberga 5483 02:22:58 SB2 25 S33 +38:56 +38:56 00:01:41 728 169 897
250 Aiva Liepiņa 5476 SPORTLAND 02:22:58 SB2 26 S34 +38:56 +38:56 00:02:01 728 141 869
251 Laura Davidauska 5215 Nacionālā Aizsardzības akadēmija 02:23:04 SBJ 2 S35 +39:02 +28:25 00:01:31 727 188 915
252 Ance Ziediņa 5502 mammadaba 02:23:06 SB2 27 S36 +39:03 +39:03 00:01:51 727 154 881
253 Lāsma Zebuliņa 5052 VSK Noskrien Blonde 02:23:17 SB3 8 S37 +39:14 +20:44 00:01:31 726 188 914
254 Aivars Šķudītis 5181 Latvijas Finieris 02:23:48 VB2 146 V217 +55:34 +55:34 00:01:42 614 135 749
255 KarĪna Svikle 5374 02:23:53 SB2 28 S38 +39:51 +39:51 00:02:25 723 118 841
256 Linda Beldava 5164 VSK Noskrien Vāveres 02:23:54 SB2 29 S39 +39:52 +39:52 00:01:42 723 168 891
257 Zanda Kārkliņa 5239 Baldones skriešanas komanda 02:23:57 SB3 9 S40 +39:54 +21:23 00:02:08 723 134 857
258 Rolands Gritāns 5112 Biznesa parks ABAVA 02:23:59 VB3 49 V218 +55:45 +45:46 00:01:42 613 135 748
259 Mārcis Padoms 5453 02:24:06 VB2 147 V219 +55:52 +55:52 00:02:27 612 94 706
260 Marta Lapiņa 5091 KVISVIKI 02:24:22 SB2 30 S41 +40:19 +40:19 00:02:11 721 131 852
261 Rinalds Zeltiņš 5515 KMKVP 02:24:37 VB3 50 V220 +56:23 +46:24 00:01:54 610 121 731
262 Agita Gritāne 5113 Biznesa parks ABAVA 02:24:40 SB3 10 S42 +40:37 +22:06 00:02:07 719 135 854
263 Inga Kronberga 5522 Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien! 02:24:41 SB3 11 S43 +40:39 +22:08 00:02:15 719 127 846
264 Inga Kjakste 5275 02:24:43 SB2 31 S44 +40:40 +40:40 00:01:29 719 192 911
265 Guna Sprūde 5014 VSK Noskrien 02:25:06 SB2 32 S45 +41:04 +41:04 00:01:34 717 182 899
266 Alvis Lepiksons 5311 Auseklis IK 02:25:10 VB3 51 V221 +56:56 +46:57 00:02:23 608 97 705
267 Nauris Bērziņš 5116 02:25:15 VB2 148 V222 +57:02 +57:02 00:02:19 607 99 706
268 Evita Riekstiņa 5003 02:25:17 SB2 33 S46 +41:15 +41:15 00:02:00 716 143 859
269 Kārlis Kostjukovs 5479 Purva kurmji 02:25:18 VB2 149 V223 +57:04 +57:04 00:01:45 607 131 738
270 Artūrs Ipatenko 5471 02:25:20 VB2 150 V224 +57:06 +57:06 00:01:44 607 133 740
271 Raimonds Rozītis 15039 Mailigen 02:25:24 VB2 151 V225 +57:10 +57:10 00:02:00 607 115 722
272 Marija Vasiļjeva 5391 PH Print 02:25:28 SB2 34 S47 +41:26 +41:26 00:02:12 715 130 845
273 Krišjānis Krūmiņš 15029 02:25:36 VB2 152 V226 +57:22 +57:22 00:02:06 606 110 716
274 Ina Balgalve 5071 02:25:43 SB3 12 S48 +41:40 +23:10 00:01:51 714 154 868
275 Gunta Reinicāne 5118 02:25:56 SB2 35 S49 +41:54 +41:54 00:01:40 713 171 884
276 Vigo Šukteris 5428 02:25:58 VB3 52 V227 +57:45 +47:45 00:01:41 604 137 741
277 Vladimirs Misāns 5265 02:26:13 VB3 53 V228 +58:00 +48:01 00:02:14 603 103 706
278 Ieva Jurēvica 5347 SPB Run/Asics 02:26:38 SBJ 3 S50 +42:35 +31:58 00:01:24 710 204 914
279 Laura Igaviņa 5273 SK Lejasciems 02:26:48 SBJ 4 S51 +42:45 +32:08 00:02:09 709 133 842
280 Guntis Pucens 5034 SK Katrīna 02:26:50 VB4 8 V229 +58:37 +46:20 00:01:32 601 150 751
281 Dace Hartmane 5402 Talsu pauguraines Zaķi 02:26:54 SB3 13 S52 +42:52 +24:21 00:01:40 708 171 879
282 Heiki Prants 5175 Võru Suusaklubi 02:27:14 VB3 54 V230 +59:01 +49:01 00:01:19 599 175 774
283 Mārtiņš Pakulis 5089 EY 02:27:23 VB2 153 V231 +59:09 +59:09 00:01:40 599 138 737
284 Aldis Rocēns 5227 BUKDESIGNER 02:27:38 VB3 55 V232 +59:25 +49:26 00:01:36 598 144 742
285 Normunds Kronbergs 5358 TUKUMS 02:27:49 VB2 154 V233 +59:35 +59:35 00:01:31 597 152 749
286 Kristīne Jansone 5454 Swedbank 02:27:58 SB3 14 S53 +43:55 +25:25 00:02:10 703 132 835
287 Agate Kristapsone 5320 PATRIA SPORTLAND 02:28:22 SB2 36 S54 +44:19 +44:19 00:01:44 701 164 865
288 Ieva Tāle-Stangute 5240 Baldones skriešanas komanda 02:28:40 SB2 37 S55 +44:37 +44:37 00:02:10 700 132 832
289 Agris Meilerts 5180 Latvijas Finieris 02:28:48 VB3 56 V234 +1:00:34 +50:35 00:02:11 593 105 698
290 Māris Videmanis 5148 Mežsusuri 02:28:52 VB2 155 V235 +1:00:39 +1:00:39 00:02:27 593 94 687
291 Agris Krumbergs 5072 Līkā kalna rambātāji 02:29:11 VB3 57 V236 +1:00:57 +50:58 00:01:56 591 119 710
292 Aļģirts Valužis 5415 Priekules veloklubs 02:29:16 VB3 58 V237 +1:01:02 +51:03 00:02:15 591 102 693
293 Inga Heidemane 15031 SK Katrīna 02:29:21 SB3 15 S56 +45:18 +26:48 00:02:37 697 109 806
294 Juris Misters 5256 02:29:34 VB2 156 V238 +1:01:20 +1:01:20 00:02:05 590 110 700
295 Rolands Melbārdis 5422 Eži 02:29:51 VB3 59 V239 +1:01:38 +51:39 00:02:19 589 99 688
296 Žanis Cibuļskis 5001 02:29:56 VB2 157 V240 +1:01:42 +1:01:42 00:01:33 588 148 736
297 Jurģis Stukuls 5046 SK Katrīna 02:29:59 VB2 158 V241 +1:01:45 +1:01:45 00:01:05 588 212 800
298 Normunds Freimanis 5201 02:30:02 VB2 159 V242 +1:01:49 +1:01:49 00:02:15 588 102 690
299 Austris Vasiļevskis 5486 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:30:04 VB3 60 V243 +1:01:50 +51:51 00:01:50 588 125 713
300 Rūdolfs Leimanis 5022 Maratona Klubs 02:30:05 VB2 160 V244 +1:01:51 +1:01:51 00:01:28 588 157 745
301 Aivars Lapa 5079 Autostarts.lv 02:30:56 VB3 61 V245 +1:02:42 +52:43 00:01:49 585 127 712
302 Vladimirs Klavnieks 5518 Riga 02:31:14 VB4 9 V246 +1:03:00 +50:44 00:02:41 583 86 669
303 Ilze Stukule 5037 SK Katrīna/Kuldīga 02:31:25 SB4 1 S57 +47:23 +00:00 00:02:24 687 119 806
304 Ina Graudiņa 5002 VSK Noskrien Vāveres 02:31:32 SB2 38 S58 +47:30 +47:30 00:01:48 687 158 845
305 Kristīne Sekace 5318 Kustību telpa 02:31:45 SB2 39 S59 +47:42 +47:42 00:02:08 686 134 820
306 Helmuts Lukačovs 5452 SILVA 02:31:46 VB4 10 V247 +1:03:32 +51:16 00:02:48 581 82 663
307 Santa Žukovska 5316 02:31:53 SB2 40 S60 +47:50 +47:50 00:01:49 685 157 842
308 Mārtiņš Tarando 5149 02:31:57 VB2 161 V248 +1:03:43 +1:03:43 00:01:27 581 159 740
309 Laine Kuzmane 5013 02:32:00 SB2 41 S61 +47:57 +47:57 00:01:47 685 160 845
310 Valdis Lepiksons 5410 Auseklis IK 02:32:04 VB3 62 V249 +1:03:50 +53:51 00:02:00 580 115 695
311 Jānis Riekstiņš 5016 02:32:07 VB2 162 V250 +1:03:53 +1:03:53 00:01:36 580 144 724
312 Juris Opeņhovskis 5084 02:32:10 VB2 163 V251 +1:03:56 +1:03:56 00:02:02 580 113 693
313 Ainārs Jermacāns 5154 AkmensDizains.lv 02:32:18 VB2 164 V252 +1:04:04 +1:04:04 00:01:42 579 135 714
314 Simona Ozola Ozoliņa 5039 02:32:39 SB2 42 S62 +48:37 +48:37 00:02:46 682 103 785
315 Oskars Cīrulis 5434 02:32:46 VB3 63 V253 +1:04:32 +54:33 00:02:21 578 98 676
316 Krišjānis Hartmanis 5048 KIČE 02:32:54 VB2 165 V254 +1:04:41 +1:04:41 00:01:39 577 139 716
317 Jekabs Kalnajs 5449 Interesantais Kaspars 02:33:01 VB2 166 V255 +1:04:48 +1:04:48 00:01:57 577 118 695
318 Ilona Balode 5217 Salacgrīvas Roņi 02:33:03 SB3 16 S63 +49:00 +30:30 00:02:04 680 138 818
319 Anna PakalniŅa 5302 Interesantais Kaspars 02:33:04 SB2 43 S64 +49:01 +49:01 00:01:43 680 166 846
320 Jānis Kopmanis 5108 LSC 02:33:16 VB4 11 V256 +1:05:03 +52:46 00:01:50 576 125 701
321 Jānis Deksnis 5446 Swedbank 02:33:17 VB2 167 V257 +1:05:03 +1:05:03 00:02:19 576 99 675
322 Andris Šumskihs 5190 Lynxdojo 02:33:41 VB2 168 V258 +1:05:27 +1:05:27 00:02:33 574 90 664
323 Eriks Lebedoks 5501 Ture Story/Kurmis 02:33:44 VB2 169 V259 +1:05:30 +1:05:30 00:01:15 574 184 758
324 Edgars Zaķis 5040 VSK Noskrien 02:33:59 VB2 170 V260 +1:05:46 +1:05:46 00:01:46 573 130 703
325 Andris Jansons 5105 VSK Noskrien 02:34:00 VB4 12 V261 +1:05:46 +53:30 00:02:01 573 114 687
326 Inese Romānova 5232 Luminor 02:34:03 SB3 17 S65 +50:00 +31:30 00:02:20 675 122 797
327 Inese Ģērmane 5507 02:34:04 SB3 18 S66 +50:02 +31:31 00:02:35 675 110 785
328 Zane Galdiņa 5087 Smiling runner 02:34:21 SB2 44 S67 +50:18 +50:18 00:02:37 674 109 783
329 Gundega Seile 5458 Alusvēders 02:34:27 SB2 45 S68 +50:24 +50:24 00:02:18 674 124 798
330 Jānis Straukmanis 5520 02:34:33 VB2 171 V262 +1:06:19 +1:06:19 00:01:57 571 118 689
331 Mārtiņš Krams 5066 02:34:33 VB2 172 V263 +1:06:20 +1:06:20 00:01:46 571 130 701
332 Aldis Sjucillo 5493 Latvijas Finieris 02:34:47 VB3 64 V264 +1:06:33 +56:34 00:01:49 570 127 697
333 Natalija Zeņina 5334 02:34:48 SB3 19 S69 +50:45 +32:14 00:02:06 672 136 808
334 Nora Vrubļevska 5323 Surikati 02:34:50 SB2 46 S70 +50:47 +50:47 00:02:55 672 98 770
335 Zane Lukstiņa 5473 02:34:51 SB2 47 S71 +50:49 +50:49 00:02:39 672 108 780
336 Anita Fišere 5304 02:34:58 SB2 48 S72 +50:55 +50:55 00:02:11 671 131 802
337 Mārcis Janušs 5130 02:35:03 VB3 65 V265 +1:06:50 +56:50 00:02:35 569 89 658
338 Mairita Bērziņa 5267 02:35:04 SB2 49 S73 +51:01 +51:01 00:02:10 671 132 803
339 Romāns Hačatrjans 5508 Madona 02:35:11 VB2 173 V266 +1:06:57 +1:06:57 00:02:33 569 90 659
340 Zane Dille 5284 Skrien un nūjo Cēsis 02:35:12 SB3 20 S74 +51:09 +32:39 00:02:21 670 121 791
341 Lita Marauska 5069 SK Katrīna 02:35:18 SB3 21 S75 +51:15 +32:45 00:02:07 670 135 805
342 Laura Žumbure 5287 Legs Miserables 02:35:38 SB2 50 S76 +51:35 +51:35 00:01:17 669 222 891
343 Jana Gutkina 5383 02:35:48 SB2 51 S77 +51:45 +51:45 00:02:14 668 128 796
344 Kristīne Slaidiņa 5238 Baldones skriešanas komanda 02:35:56 SB2 52 S78 +51:53 +51:53 00:02:06 667 136 803
345 Dainis Driņķis 5143 DzSK Lokomotīve 02:36:06 VB3 66 V267 +1:07:52 +57:53 00:02:26 565 95 660
346 Anita Galašina 5388 SPORTLAND 02:36:20 SB2 53 S79 +52:17 +52:17 00:02:37 666 109 775
347 Danute Fibiga-Daukšte 5080 02:36:23 SB3 22 S80 +52:20 +33:50 00:02:05 665 137 802
348 Edgars Fabrīcius 5169 02:36:27 VB2 174 V268 +1:08:13 +1:08:13 00:01:33 564 148 712
349 Matīss Vaivods 5457 70 balstā guļus? Mierīgi! 02:36:28 VB2 175 V269 +1:08:15 +1:08:15 00:01:29 564 155 719
350 Agnija Zizlāne 5064 02:36:38 SB2 54 S81 +52:35 +52:35 00:02:14 664 128 792
351 Sabīne Bunere 5083 02:36:52 SB2 55 S82 +52:49 +52:49 00:02:32 663 113 776
352 Iveta Ģērmane 5509 02:36:54 SB3 23 S83 +52:52 +34:21 00:02:33 663 112 775
353 Kristīne Slikšāne 5053 VSK Noskrien 02:36:56 SB3 24 S84 +52:54 +34:23 00:01:55 663 149 812
354 Lauris Meiers 5435 VENDEN 02:37:12 VB3 67 V270 +1:08:58 +58:59 00:02:14 561 103 664
355 Kristīne Krista Lejniece 5460 Zemgales Ziņas 02:37:18 SBJ 5 S85 +53:15 +42:38 00:02:11 661 131 792
356 Jānis Jenerts 5503 VSK "Burkānciems & Co" 02:37:33 VB2 176 V271 +1:09:20 +1:09:20 00:02:38 560 87 647
357 Vitālijs Losjaks 5270 02:38:04 VB2 177 V272 +1:09:51 +1:09:51 00:02:41 558 86 644
358 Ieva Meiere 5305 OK Ziemeļkurzeme 02:38:30 SB3 25 S86 +54:27 +35:57 00:02:27 656 116 772
359 Laura Kalēja 5283 02:38:34 SBJ 6 S87 +54:31 +43:54 00:02:26 656 117 773
360 Ēriks Ajausks 5488 3D Running 02:39:23 VB2 178 V273 +1:11:09 +1:11:09 00:02:57 554 78 632
361 Elīna Pajuste 5352 02:39:26 SB2 56 S88 +55:23 +55:23 00:02:29 653 115 768
362 Agnese Kundziņa 5414 02:39:32 SB2 57 S89 +55:29 +55:29 00:02:01 652 141 793
363 Gundega Vācere 5480 Luminor 02:39:39 SB2 58 S90 +55:36 +55:36 00:02:18 652 124 776
364 Ērika Urtāne 5177 Lūša pēdās 02:40:22 SB2 59 S91 +56:20 +56:20 00:02:29 649 115 764
365 Lauma Muceniece 5122 02:40:25 SB2 60 S92 +56:23 +56:23 00:02:26 649 117 766
366 Ralfs Jumiķis 5524 SPORTLAND 02:40:28 VBJ 17 V274 +1:12:14 +55:08 00:01:58 550 117 667
367 Vitālijs Žuselis 5020 Daugavpils Runners 02:40:46 VB2 179 V275 +1:12:32 +1:12:32 00:01:31 549 152 701
368 Dace Skrastiņa 5343 Talsu pauguraines Zaķi 02:40:54 SB3 26 S93 +56:51 +38:21 00:02:32 647 113 760
369 Kristaps Zvirgzds 5035 02:41:26 VBJ 18 V276 +1:13:12 +56:06 00:01:37 547 142 689
370 Andris Zībergs 5057 Cepu cepu 02:41:32 VB3 68 V277 +1:13:18 +1:03:19 00:01:39 546 139 685
371 Dace Mačevska 5049 VSK Noskrien 02:41:42 SB2 61 S94 +57:39 +57:39 00:02:24 643 119 762
372 Guntars Priede 5045 02:41:44 VB2 180 V278 +1:13:31 +1:13:31 00:02:07 546 109 655
373 Aldis Glāzers 5430 piebaldzēns 02:41:59 VB4 13 V279 +1:13:45 +1:01:29 00:02:35 545 89 634
374 Maksims Birjuļins 5231 Luminor 02:42:07 VB3 69 V280 +1:13:53 +1:03:54 00:01:37 544 142 686
375 Ieva Leone 5207 DNB Service Center 02:42:27 SB2 62 S95 +58:24 +58:24 00:02:32 641 113 754
376 Gunārs Grundštoks 5182 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:42:44 VB2 181 V281 +1:14:31 +1:14:31 00:02:42 542 85 627
377 Egita Uzule 5255 SALDUS BOKSA KLUBS 02:43:03 SB3 27 S96 +59:00 +40:29 00:02:16 638 126 764
378 Renāte Rusecka - Krūze 5119 02:43:05 SB3 28 S97 +59:02 +40:31 00:02:32 638 113 751
379 Sabīne Eglīte 5096 Jāņkalni 02:43:35 SB2 63 S98 +59:32 +59:32 00:02:11 636 131 767
380 Aivars Ābols 5321 MADONA 02:43:46 VB4 14 V282 +1:15:33 +1:03:16 00:02:14 539 103 642
381 Vineta Skrastiņa 5301 Noskrien Cēsis 02:44:03 SB3 29 S99 +1:00:00 +41:30 00:02:17 634 125 759
382 Laura Veličko 5516 02:44:07 SB2 64 S100 +1:00:04 +1:00:04 00:02:18 634 124 758
383 Mārtiņš Puriņš 5009 02:44:23 VB2 182 V283 +1:16:09 +1:16:09 00:01:48 537 128 665
384 Kristaps Miķelsons 5253 02:44:26 VB2 183 V284 +1:16:12 +1:16:12 00:02:46 537 83 620
385 Rūdolfs Spūlis 5514 02:44:43 VB2 184 V285 +1:16:30 +1:16:30 00:02:38 536 87 623
386 Diāna Kīne 5396 02:45:16 SB2 65 S101 +1:01:13 +1:01:13 00:02:11 630 131 761
387 Marta Lapekina 5300 02:45:32 SBJ 7 S102 +1:01:30 +50:53 00:02:44 629 104 733
388 Andris Rozenbergs 5461 Siguldas takas 02:45:54 VB3 70 V286 +1:17:40 +1:07:41 00:02:40 532 86 618
389 Kristaps Zaļkalns 5121 KoBalts 02:46:08 VB2 185 V287 +1:17:54 +1:17:54 00:01:16 531 182 713
390 Rūdolfs Karss 5233 Luminor 02:46:17 VB2 186 V288 +1:18:03 +1:18:03 00:02:33 531 90 621
391 Mārtiņš Plonis 5369 02:46:17 VB2 187 V289 +1:18:03 +1:18:03 00:02:29 531 93 624
392 Sandis Grīnbergs 5368 Jaunpiebalga 02:46:33 VBJ 19 V290 +1:18:19 +1:01:13 00:02:38 530 87 617
393 Egija Biete 5393 BALTAIS 02:46:50 SB2 66 S103 +1:02:47 +1:02:47 00:02:33 624 112 736
394 Andrejs Pētersons 5141 02:47:02 VB2 188 V291 +1:18:48 +1:18:48 00:01:28 528 157 685
395 Aiga Tora 5332 02:47:38 SB2 67 S104 +1:03:35 +1:03:35 00:02:27 621 116 737
396 Vita Vecvanaga 5420 Clean R 02:47:49 SB3 30 S105 +1:03:46 +45:16 00:02:14 620 128 748
397 Anna Brokāne 5029 Solis Dabā 02:48:16 SB2 68 S106 +1:04:13 +1:04:13 00:02:10 618 132 750
398 Anna Proskurina 5242 02:48:22 SB2 69 S107 +1:04:19 +1:04:19 00:02:13 618 129 747
399 Kristīne Kampare 5489 02:49:13 SB3 31 S108 +1:05:10 +46:40 00:02:29 615 115 730
400 Pāvels Janovičs 5137 LSC 02:49:47 VB2 189 V292 +1:21:34 +1:21:34 00:01:51 520 124 644
401 Juris Aigars Āboliņš 5333 02:50:59 VB3 71 V293 +1:22:45 +1:12:46 00:02:16 516 101 617
402 Marita Lapa 5078 Autostarts.lv 02:51:00 SB3 32 S109 +1:06:57 +48:26 00:02:17 609 125 734
403 Miķelis Zondaks 5512 02:51:09 VB2 190 V294 +1:22:56 +1:22:56 00:02:24 516 96 612
404 Linda Bērziņa 5350 02:51:43 SB2 70 S110 +1:07:40 +1:07:40 00:01:50 606 155 761
405 Oksana Kirilova 5229 Luminor 02:51:46 SB2 71 S111 +1:07:43 +1:07:43 00:02:14 606 128 734
406 Māris Strazdiņš 5307 STRAZDIŅI 02:52:23 VB3 72 V295 +1:24:10 +1:14:10 00:02:06 512 110 622
407 Jānis Birģelis 5051 02:53:08 VB3 73 V296 +1:24:54 +1:14:55 00:02:07 510 109 619
408 Jūlija Mežeņīna 15048 02:53:25 SB2 72 S112 +1:09:22 +1:09:22 00:02:32 600 113 713
409 Ilze Štila 5497 Sece 02:54:29 SB3 33 S113 +1:10:26 +51:55 00:01:39 596 173 769
410 Edijs Ramiņš 5498 Sece 02:54:29 VB3 74 V297 +1:26:15 +1:16:16 00:02:25 506 95 601
411 Elīna Tolokonceva 5102 VSK Noskrien 02:54:34 SB2 73 S114 +1:10:31 +1:10:31 00:02:26 596 117 713
412 Raimonda Kalniņa 5424 02:55:41 SB2 74 S115 +1:11:38 +1:11:38 00:02:39 592 108 700
413 Guna Gavare 5251 02:56:03 SB2 75 S116 +1:12:01 +1:12:01 00:02:22 591 120 711
414 Kristīne Karsa 5132 02:56:27 SB2 76 S117 +1:12:24 +1:12:24 00:02:54 590 98 688
415 Inese Neilande 5496 Kača liek skriet! 02:57:18 SB3 34 S118 +1:13:15 +54:44 00:02:55 587 98 685
416 Mārtiņš Dimiters 5019 SK ASI 02:57:37 VB4 15 V298 +1:29:23 +1:17:07 00:02:46 497 83 580
417 Raimonds Eglītis 15044 #catchmeifyoucan 02:57:37 VB2 191 V299 +1:29:24 +1:29:24 00:02:17 497 101 598
418 Lelde Spriņģe 5065 02:58:16 SB2 77 S119 +1:14:13 +1:14:13 00:02:45 584 104 688
419 Aiga Vīdmane 5280 02:58:23 SB3 35 S120 +1:14:20 +55:50 00:02:54 583 98 681
420 Sergejs Smirnovs 5015 02:58:34 VB2 192 V300 +1:30:21 +1:30:21 00:01:10 494 197 691
421 Dace Vegnere 5484 02:58:51 SB4 2 S121 +1:14:48 +27:26 00:02:55 582 98 680
422 Uldis Nedēļa 5411 02:59:01 VB3 75 V301 +1:30:47 +1:20:48 00:02:41 493 86 579
423 Rūta Šneidere 5033 02:59:29 SB2 78 S122 +1:15:26 +1:15:26 00:02:50 580 101 681
424 Olga Mikulova 5344 Maratona klubs 02:59:41 SB2 79 S123 +1:15:38 +1:15:38 00:02:20 579 122 701
425 Mārtiņš Galvanovskis 5193 Rīgas tulki 03:00:09 VB2 193 V302 +1:31:56 +1:31:56 00:03:01 490 76 566
426 Gunita Butāne 5278 Zemgales Ziņas 03:00:26 SB3 36 S124 +1:16:23 +57:52 00:03:09 577 90 667
427 Dace Stīpniece 5467 Izturība 03:01:26 SB3 37 S125 +1:17:24 +58:53 00:02:26 573 117 690
428 Diāna Ivanova 5277 03:01:38 SB3 38 S126 +1:17:35 +59:05 00:03:05 573 92 665
429 Laila Ceika 5076 03:02:00 SB4 3 S127 +1:17:57 +30:34 00:02:50 572 101 673
430 Linda Loce 5018 Lynxdojo 03:02:01 SB2 80 S128 +1:17:58 +1:17:58 00:01:54 572 150 722
431 Juris Rocēns 5038 Izturība 03:03:00 VB3 76 V303 +1:34:47 +1:24:48 00:03:18 482 70 552
432 Dace Tītmane 5125 03:03:21 SB3 39 S129 +1:19:18 +1:00:48 00:02:34 567 111 678
433 Gatis Brokāns 5426 Matisons runer's club 03:03:43 VB2 194 V304 +1:35:30 +1:35:30 00:01:30 480 153 633
434 Zane Brokāne 5425 Matisons runer's club 03:03:44 SB2 81 S130 +1:19:41 +1:19:41 00:03:03 566 93 659
435 Helēna Ločmele 5244 03:05:05 SB2 82 S131 +1:21:03 +1:21:03 00:02:02 562 140 702
436 Evita Ozola 5054 VSK Noskrien 03:05:18 SB3 40 S132 +1:21:15 +1:02:44 00:02:19 562 123 685
437 Frančeska Pranča 5445 Izdevniecība "Santa'' 03:05:55 SBJ 8 S133 +1:21:52 +1:11:15 00:02:42 560 106 666
438 Julija Kuznecova 5365 03:05:56 SB3 41 S134 +1:21:53 +1:03:23 00:02:39 560 108 668
439 Maija Olšteina 5437 Izdevniecība Santa 03:06:27 SBJ 9 S135 +1:22:25 +1:11:48 00:02:39 558 108 666
440 Selva Ločmele 5106 03:07:19 SB2 83 S136 +1:23:16 +1:23:16 00:02:44 556 104 660
441 Inese Vectirāne 5011 03:07:47 SB3 42 S137 +1:23:44 +1:05:14 00:02:47 554 102 656
442 Sintija Berga-Grīnfelde 5356 Nūjo vesels 03:08:31 SB2 84 S138 +1:24:28 +1:24:28 00:02:06 552 136 688
443 Ainārs Zizlāns 5070 03:08:49 VB3 77 V305 +1:40:36 +1:30:37 00:02:31 467 91 558
444 Anastasija Čekriževa 5329 SK Tērauds 03:10:12 SB2 85 S139 +1:26:10 +1:26:10 00:02:44 547 104 651
445 Jūlija Kuzņecova 5241 03:10:13 SB3 43 S140 +1:26:10 +1:07:40 00:02:44 547 104 651
446 Linda Gudrīte-Šipenko 5288 Legs Miserables 03:10:44 SB2 86 S141 +1:26:41 +1:26:41 00:03:15 546 88 634
447 Oskars Bormanis 5245 03:11:01 VB2 195 V306 +1:42:48 +1:42:48 00:00:46 462 300 762
448 Evija Taurene 5234 Noskrien Cēsis 03:11:18 SB2 87 S142 +1:27:15 +1:27:15 00:02:37 544 109 653
449 Edgars Mežvēvers 5085 03:11:53 VB3 78 V307 +1:43:39 +1:33:40 00:02:34 460 90 550
450 Ilze Talmane 5247 Matisons runners club 03:12:07 SB3 44 S143 +1:28:04 +1:09:34 00:02:09 542 133 675
451 Māris Vīlips 5101 03:13:19 VB3 79 V308 +1:45:05 +1:35:06 00:02:19 456 99 555
452 Ingūna Sevostjanova 5299 Nūjo vesels 03:13:23 SB3 45 S144 +1:29:20 +1:10:50 00:02:16 538 126 664
453 Iveta Nagle 5026 03:13:29 SB2 88 S145 +1:29:26 +1:29:26 00:02:59 538 96 634
454 Ilze Pavare 5525 Laimas koks 03:17:30 SB2 89 S146 +1:33:27 +1:33:27 00:03:13 527 89 616
455 Maruta Rancāne 5061 Visma Active 03:18:21 SB2 90 S147 +1:34:18 +1:34:18 00:02:49 525 101 626
456 Anete Pučeta 5289 Laiks kā jūra 03:27:11 SB2 91 S148 +1:43:09 +1:43:09 00:02:41 502 106 608
457 Agnese Caune 5470 03:27:45 SB2 92 S149 +1:43:42 +1:43:42 00:02:39 501 108 609
458 Aleksandrs Naumenko 5150 03:29:06 VB4 16 V309 +2:00:52 +1:48:36 00:02:18 422 100 522
459 Sandra Melgalve 5250 Nūjo vesels 03:29:11 SB4 4 S150 +1:45:08 +57:45 00:02:50 497 101 598
460 Kaspars Klētnieks 5093 Nūjo vesels 03:29:14 VB3 80 V310 +2:01:00 +1:51:01 00:02:51 422 81 503
461 Marta Miķelsone 5236 Valley Running Club 03:31:04 SB2 93 S151 +1:47:01 +1:47:01 00:02:44 493 104 597
462 Iveta Krieva 5067 :) 03:32:07 SB3 46 S152 +1:48:04 +1:29:34 00:02:57 491 97 588
463 Elizabete Neimiševa 5360 Kapteinis Bremze 03:32:08 SB2 94 S153 +1:48:05 +1:48:05 00:02:57 491 97 588
464 Digna Norbuta 5359 Puriņi 03:33:55 SB3 47 S154 +1:49:52 +1:31:22 00:02:39 486 108 594
465 Ilze Pelēce 5183 03:34:13 SB3 48 S155 +1:50:10 +1:31:40 00:02:52 486 99 585
466 Ilona Strode 5385 Hanna 03:36:33 SB2 95 S156 +1:52:31 +1:52:31 00:03:17 480 87 567
467 Klinta Puriņa 5351 Puriņi 03:36:44 SB3 49 S157 +1:52:41 +1:34:11 00:03:05 480 92 572
468 Ilze Lukstiņa 15045 Segliņa Sporta Skola 03:37:25 SB2 96 S158 +1:53:22 +1:53:22 00:03:09 479 90 569
469 Aija Puriņa 5336 Puriņi 03:43:43 SB2 97 S159 +1:59:40 +1:59:40 00:03:28 465 82 547
470 Māris Puriņš 5338 Puriņi 03:43:47 VB2 196 V311 +2:15:34 +2:15:34 00:03:30 394 66 460
471 Gunta Ozoliņa 5259 03:45:20 SB3 50 S160 +2:01:17 +1:42:47 00:02:40 462 107 569
472 Uldis Dīcis 5157 Gausā Jūdze 03:52:41 VB4 17 V312 +2:24:27 +2:12:11 00:03:31 379 65 444
473 Ruta Dīce 5156 Gausā Jūdze 03:52:42 SB4 5 S161 +2:08:39 +1:21:16 00:03:31 447 81 528
474 Baiba Dombrovska 5367 Nūjo priekam 03:52:52 SB4 6 S162 +2:08:49 +1:21:26 00:02:57 447 97 544
475 Anita Barbane 5028 Nūjo priekam 03:54:17 SB4 7 S163 +2:10:14 +1:22:52 00:03:03 444 93 537
476 Aija Orniņa 5095 04:00:57 SB3 51 S164 +2:16:54 +1:58:24 00:02:27 432 116 548
477 Marita Šalta 5129 04:01:05 SB3 52 S165 +2:17:02 +1:58:32 00:02:49 432 101 533
478 Marita Ozoliņa 5031 Nūjo priekam 04:01:51 SB2 98 S166 +2:17:48 +2:17:48 00:02:39 430 108 538
479 Normunds Šibeiks 5290 Nūjo priekam 04:01:52 VB4 18 V313 +2:33:38 +2:21:22 00:02:42 365 85 450
480 Guntars Ozols 5128 Nūjo priekam 04:03:15 VB4 19 V314 +2:35:02 +2:22:46 00:03:22 363 68 431
481 Mairis Apsīts 5306 DNF
482 Pavels Mazurs 5139 DNF
483 Rinalds Trukšs 15049 RR DNF
484 Zane Timma 5044 SK Katrīna DNF