VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Artis Dude 2087 Tērvete 00:24:11 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Janeks Rumbergs 2578 Nīkrāces pamatskola 00:24:30 V1 2 V2 +00:19 +00:19
3 Artūrs Āboltiņš 2076 KSMR Fitness 00:27:08 V1 3 V3 +02:57 +02:57
4 Jānis Domburs 2142 00:27:21 V1 4 V4 +03:10 +03:10
5 Laura Čakle 2437 Moller Auto Ventspils / MRC 00:27:27 S1 1 S1 +00:00 +00:00
6 Mairis Pētersons 12023 _ 00:27:34 V1 5 V5 +03:23 +03:23
7 Kristaps Upens 12025 DPD Latvija 00:27:54 V1 6 V6 +03:43 +03:43
8 Pēteris Ervalds 2364 AMSERV TEAM 00:27:57 V1 7 V7 +03:46 +03:46
9 Jānis Rudzītiis 12018 00:28:36 V1 8 V8 +04:25 +04:25
10 Kārlis Stonka 2072 BIROJS.LV 00:28:41 V1 9 V9 +04:30 +04:30
11 Artūrs Krūmiņš 2212 00:29:03 V1 10 V10 +04:52 +04:52
12 Jana Jansone 2486 00:29:20 S1 2 S2 +01:53 +01:53
13 Mārtiņš Sapats 2560 EkoO 00:29:40 V1 11 V11 +05:29 +05:29
14 Haralds Jansons 2614 Carnikava 00:29:54 V1 12 V12 +05:43 +05:43
15 Roberts Šveicers 2717 00:30:04 V1 13 V13 +05:53 +05:53
16 Laura Kazāka 2373 Ogre 00:30:14 S1 3 S3 +02:47 +02:47
17 Edgars Rūdolfs Drekslers 2255 00:31:10 V1 14 V14 +06:59 +06:59
18 Maija Pūpola 2467 Maratona klubs 00:31:17 S1 4 S4 +03:50 +03:50
19 Uldis Kuplais 2668 VSK Noskrien 00:31:17 V1 15 V15 +07:06 +07:06
20 Lauris Zālītis 2316 00:31:30 V1 16 V16 +07:19 +07:19
21 Anna Freimane 2487 Sanderu klans 00:31:32 S1 5 S5 +04:05 +04:05
22 Mārcis Lukaševics 2166 Prometal Group 00:31:34 V1 17 V17 +07:23 +07:23
23 Tianna Hearn 2709 00:31:36 S1 6 S6 +04:09 +04:09
24 Kaspars Sidorovs 2564 00:31:44 V1 18 V18 +07:33 +07:33
25 Svens Spēks 2429 KROKUS 00:32:12 V1 19 V19 +08:01 +08:01
26 Renārs Reklaitis 2067 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:32:14 V1 20 V20 +08:03 +08:03
27 Elīza Paveļjeva 2427 Lūša pēdās 00:32:18 S1 7 S7 +04:51 +04:51
28 Aivars Rubulis 2396 00:32:31 V1 21 V21 +08:20 +08:20
29 Andris Bukovskis 2169 BUKIŅI 00:32:34 V1 22 V22 +08:23 +08:23
30 Ivars Naglis 2313 Lattelecom 00:32:37 V1 23 V23 +08:26 +08:26
31 Juris Brēdiķis 2466 Maratona klubs 00:32:46 V1 24 V24 +08:35 +08:35
32 Nikolajs Vladimirovs 2296 00:33:02 V1 25 V25 +08:51 +08:51
33 Ralfs Zvilna 2243 00:33:06 V1 26 V26 +08:55 +08:55
34 Madara Nagle 2559 00:33:10 S1 8 S8 +05:43 +05:43
35 Daina Stonka 2127 VSK Noskrien 00:33:12 S1 9 S9 +05:45 +05:45
36 Krišs Ādolfs Antans 2234 00:33:17 V1 27 V27 +09:06 +09:06
37 Rainers Adriāns Andrejevskis 2378 00:33:19 V1 28 V28 +09:08 +09:08
38 Emīls Gustavs Jazņevičs 2536 SPORTLAND 00:33:27 V1 29 V29 +09:16 +09:16
39 Kārlis Čaupals 2537 SPORTLAND 00:33:40 V1 30 V30 +09:29 +09:29
40 Linda Mihno 2150 00:33:43 S1 10 S10 +06:16 +06:16
41 Ainārs Andžāns 2224 00:33:48 V1 31 V31 +09:37 +09:37
42 Zita Zariņa 12044 Dar ko var! 00:33:54 S1 11 S11 +06:27 +06:27
43 Andis Miezītis 2634 SPORTLAND 00:34:06 V1 32 V32 +09:55 +09:55
44 Mārtiņš Brenčs 2294 00:34:06 V1 33 V33 +09:55 +09:55
45 Linda Berga 2716 DPD 00:34:09 S1 12 S12 +06:42 +06:42
46 Mārtiņš Terehovičs 2130 00:34:12 V1 34 V34 +10:01 +10:01
47 Oskars Briņķis 2057 DNB Service Center 00:34:21 V1 35 V35 +10:10 +10:10
48 Kaspars Grenevics 2596 00:34:29 V1 36 V36 +10:18 +10:18
49 Daniels Rēķis 12041 Rīgas satiksme 00:34:40 V1 37 V37 +10:29 +10:29
50 Guna Kuprovska 2199 adidas Runners | Riga 00:34:46 S1 13 S13 +07:19 +07:19
51 Jānis Ķīkulis 2324 00:34:48 V1 38 V38 +10:37 +10:37
52 Jānis Rozenblats 2280 Mailigen 00:34:51 V1 39 V39 +10:40 +10:40
53 Ainars Vītoliņš 2521 00:34:59 V1 40 V40 +10:48 +10:48
54 Ilze Miklaševica 2442 Jelgavas 4.vidusskola 00:35:02 S1 14 S14 +07:35 +07:35
55 Māris Mozga 2557 Luminor 00:35:09 V1 41 V41 +10:58 +10:58
56 Max Gorbach 2205 00:35:10 V1 42 V42 +10:59 +10:59
57 Aldis Jirgensons 2319 00:35:15 V1 43 V43 +11:04 +11:04
58 Jānis Irmejs 2686 ATEA 00:35:20 V1 44 V44 +11:09 +11:09
59 Arta Spridzāne 2543 00:35:22 S1 15 S15 +07:55 +07:55
60 Justs Zeihmanis 2233 RECK 00:35:25 V1 45 V45 +11:14 +11:14
61 Uldis Dzerkals 2501 00:35:28 V1 46 V46 +11:17 +11:17
62 Krists Zambergs 2070 K&K 00:35:29 V1 47 V47 +11:18 +11:18
63 Amanda Miltiņa 2164 SSS 00:35:32 S1 16 S16 +08:05 +08:05
64 Evita Frančenko 2041 00:35:39 S1 17 S17 +08:12 +08:12
65 Daiga Ribikauska 2679 00:35:44 S1 18 S18 +08:17 +08:17
66 Raimonds Strods 2372 Ogre 00:35:45 V1 48 V48 +11:34 +11:34
67 Jānis Lazdāns 2416 00:35:46 V1 49 V49 +11:35 +11:35
68 Iveta Niedre 2639 Maratona Klubs 00:35:48 S1 19 S19 +08:21 +08:21
69 Raivis Škrabe 2705 00:35:52 V1 50 V50 +11:41 +11:41
70 Elīza Kaņepe 2551 Luminor 00:35:54 S1 20 S20 +08:27 +08:27
71 Helvijs Siubra 2394 00:36:00 V1 51 V51 +11:49 +11:49
72 Andis Kovaļevskis 2341 Swedbank 00:36:05 V1 52 V52 +11:54 +11:54
73 Signija Vītola 2684 ATEA 00:36:06 S1 21 S21 +08:39 +08:39
74 Evita Sapate 2470 00:36:10 S1 22 S22 +08:43 +08:43
75 Oskars Lorencs 2411 00:36:16 V1 53 V53 +12:05 +12:05
76 Diāna Ramka 2633 SPORTLAND 00:36:19 S1 23 S23 +08:52 +08:52
77 Ineta Didrihsone-Tomaševska 2134 00:36:23 S1 24 S24 +08:56 +08:56
78 Tomass Mičulis 2532 00:36:27 V1 54 V54 +12:16 +12:16
79 Kristīne Gelvere 2545 Jelgavas 4.vidusskola 00:36:36 S1 25 S25 +09:09 +09:09
80 Uldis Kirsis 2632 SPORTLAND 00:36:38 V1 55 V55 +12:27 +12:27
81 Raimonds Vēvers 2252 00:36:39 V1 56 V56 +12:28 +12:28
82 Armands Filipovičs 2381 Selga 00:36:45 V1 57 V57 +12:34 +12:34
83 Olegs Danusevics 2662 00:36:45 V1 58 V58 +12:34 +12:34
84 Adam Donahue 2638 00:36:55 V1 59 V59 +12:44 +12:44
85 Ieva Livčāne 2304 00:37:00 S1 26 S26 +09:33 +09:33
86 Inita Jankeviča 2278 Swedbank 00:37:03 S1 27 S27 +09:36 +09:36
87 Juris Balandis 2003 00:37:07 V1 60 V60 +12:56 +12:56
88 Lauris Vītols 2240 Vītoli 00:37:11 V1 61 V61 +13:00 +13:00
89 Inga Krūmiņa 2354 00:37:12 S1 28 S28 +09:45 +09:45
90 Valdis Vaišļa 2259 Swedbank 00:37:12 V1 62 V62 +13:01 +13:01
91 Arnis Bērziņš 2111 00:37:15 V1 63 V63 +13:04 +13:04
92 Gita Jurševska 2502 00:37:15 S1 29 S29 +09:48 +09:48
93 Rainers Kugrēns 2628 SPORTLAND 00:37:19 V1 64 V64 +13:08 +13:08
94 Aija Bērziņa 12015 00:37:37 S1 30 S30 +10:10 +10:10
95 Armands Sidorovičs 2198 Otrā reize 00:37:48 V1 65 V65 +13:37 +13:37
96 Indra Krēgere 2446 Engures vidusskola 00:37:49 S1 31 S31 +10:22 +10:22
97 Aivars Vilnis 2434 Rīgas satiksme 00:37:57 V1 66 V66 +13:46 +13:46
98 Gunita Ķelpa 2562 00:37:57 S1 32 S32 +10:30 +10:30
99 Jānis Krūkliņš 12056 00:38:00 V1 67 V67 +13:49 +13:49
100 Artis Šteinbergs 2307 00:38:05 V1 68 V68 +13:54 +13:54
101 Rebeka Zekante 2624 Lūša pēdās 00:38:05 S1 33 S33 +10:38 +10:38
102 Ilja Vasiljevs 2535 SPORTLAND 00:38:08 V1 69 V69 +13:57 +13:57
103 Ketlīna Štarka 2337 00:38:09 S1 34 S34 +10:42 +10:42
104 Rihards Ralfs Eglājs 2223 Egļzivs 00:38:14 V1 70 V70 +14:03 +14:03
105 NadĪna Jurgenberga 2328 YUASA 00:38:20 S1 35 S35 +10:53 +10:53
106 Gunita Miteniece 2350 00:38:23 S1 36 S36 +10:56 +10:56
107 Inga Dzene 12006 00:38:25 S1 37 S37 +10:58 +10:58
108 Toms Stonkus 2189 00:38:27 S1 38 S38 +11:00 +11:00
109 Irina Tikāne-millere 12021 00:38:29 S1 39 S39 +11:02 +11:02
110 Pauls Čuntonovs 2573 Swedbank 00:38:29 V1 71 V71 +14:18 +14:18
111 Aivars Mežvēvers 12007 SPORTLAND 00:38:35 V1 72 V72 +14:24 +14:24
112 Māris Dambis 2382 00:38:35 V1 73 V73 +14:24 +14:24
113 Gatis Romanausks 2491 00:38:36 V1 74 V74 +14:25 +14:25
114 Jānis Krumulds 3306 INDIVIDUĀLI 00:38:40 V1 75 V75 +14:29 +14:29
115 Māris Upens 2495 00:38:41 V1 76 V76 +14:30 +14:30
116 Katrīna Jansone 2485 00:38:42 S1 40 S40 +11:15 +11:15
117 Laima Pēce 2251 00:38:42 S1 41 S41 +11:15 +11:15
118 Edvards Freimanis 2670 00:38:43 V1 77 V77 +14:32 +14:32
119 Agnese Zīlīte 2385 00:38:48 S1 42 S42 +11:21 +11:21
120 Nauris Lasmanis 2247 00:38:48 V1 78 V78 +14:37 +14:37
121 Māris Bicūzis 2530 00:38:49 V1 79 V79 +14:38 +14:38
122 Rita Jansone 2616 00:38:50 S1 43 S43 +11:23 +11:23
123 Laura Mazule 2508 00:38:51 S1 44 S44 +11:24 +11:24
124 Edmunds Mičulis 2533 00:38:58 V1 80 V80 +14:47 +14:47
125 Kristaps Madernieks 2314 00:38:59 V1 81 V81 +14:48 +14:48
126 Elvita Keita Ķikute 2594 00:39:00 S1 45 S45 +11:33 +11:33
127 Zigmunds RĪbens 2600 00:39:00 V1 82 V82 +14:49 +14:49
128 Inga Beizaka 12034 00:39:01 S1 46 S46 +11:34 +11:34
129 Āris Ozoliņš 2120 00:39:04 V1 83 V83 +14:53 +14:53
130 Mārcis Heniņš 2309 Swedbank 00:39:04 V1 84 V84 +14:53 +14:53
131 Anete Ķikuste 2428 Addicted To Run 00:39:12 S1 47 S47 +11:45 +11:45
132 Rihards Ozols 2689 ATEA 00:39:13 V1 85 V85 +15:02 +15:02
133 Ieva Ustupa 2610 Čipa 00:39:15 S1 48 S48 +11:48 +11:48
134 Guna Gavare 2534 00:39:16 S1 49 S49 +11:49 +11:49
135 Ņikita Šikins 2038 00:39:19 V1 86 V86 +15:08 +15:08
136 Ilona Šķudīte 2455 Latvijas Finieris 00:39:20 S1 50 S50 +11:53 +11:53
137 Agris Lapsuks 2707 00:39:26 V1 87 V87 +15:15 +15:15
138 Sanita Kurte 2576 00:39:28 S1 51 S51 +12:01 +12:01
139 Ivo Buliņš 2302 Zemgales ziņas 00:39:29 V1 88 V88 +15:18 +15:18
140 Verners Turkopolis 2661 00:39:29 V1 89 V89 +15:18 +15:18
141 Sabīne Depere 2242 00:39:31 S1 52 S52 +12:04 +12:04
142 Mārcis Cibiņš 2272 00:39:40 V1 90 V90 +15:29 +15:29
143 Jānis Dreiškins 12053 00:39:41 V1 91 V91 +15:30 +15:30
144 Beatrise Dreiškina 12054 Tīnūži 00:39:42 S1 53 S53 +12:15 +12:15
145 Jānis Starcis 2650 BALTAIS 00:39:42 V1 92 V92 +15:31 +15:31
146 Anna Mitrohina 2069 00:39:44 S1 54 S54 +12:17 +12:17
147 Olga Vasiļjeva 2531 00:39:50 S1 55 S55 +12:23 +12:23
148 Jūlija Čerešņeva 2473 Maratona klubs 00:39:53 S1 56 S56 +12:26 +12:26
149 Mārtiņš Kozlovskis 2720 Gjensidige 00:39:55 V1 93 V93 +15:44 +15:44
150 Zane Goldiņa 2669 00:39:55 S1 57 S57 +12:28 +12:28
151 Ineta Kanča 2275 DPD 00:40:00 S1 58 S58 +12:33 +12:33
152 Ginta Eisaka 12011 OGRE 00:40:03 S1 59 S59 +12:36 +12:36
153 Reinis Polačenko 12043 HAVI Logistics 00:40:03 V1 94 V94 +15:52 +15:52
154 Sandra Voitenko 2074 00:40:06 S1 60 S60 +12:39 +12:39
155 Kristofers Kančs 2340 SSK Bebra 00:40:12 V1 95 V95 +16:01 +16:01
156 Renāts Ņikitins 12040 Rīgas satiksme 00:40:14 V1 96 V96 +16:03 +16:03
157 Ilze Āboliņa 2587 00:40:19 S1 61 S61 +12:52 +12:52
158 Māris Šteinbergs 2096 00:40:21 V1 97 V97 +16:10 +16:10
159 Sanija Bērziņa 2698 00:40:22 S1 62 S62 +12:55 +12:55
160 Janis Ronis 2603 00:40:26 V1 98 V98 +16:15 +16:15
161 Anna Rubene 2570 - 00:40:29 S1 63 S63 +13:02 +13:02
162 Guna Semjonova 2062 00:40:31 S1 64 S64 +13:04 +13:04
163 Daniels Rupenheits 2506 00:40:40 V1 99 V99 +16:29 +16:29
164 Leo Vīksna 2160 00:40:41 V1 100 V100 +16:30 +16:30
165 Linda Zeidaka 2121 00:40:41 S1 65 S65 +13:14 +13:14
166 Ilvita Liepiņa 2646 00:40:43 S1 66 S66 +13:16 +13:16
167 Liene Kirma 2393 Swedbank 00:40:46 S1 67 S67 +13:19 +13:19
168 Agnese Kalniņa 2368 00:40:50 S1 68 S68 +13:23 +13:23
169 Linda Broliša 2145 00:40:54 S1 69 S69 +13:27 +13:27
170 Intars Abražuns 2298 00:40:55 V1 101 V101 +16:44 +16:44
171 Sandra Cīrule 2681 00:40:55 S1 70 S70 +13:28 +13:28
172 Gints Žumburs 2113 00:40:57 V1 102 V102 +16:46 +16:46
173 Ritvars Bušs 12033 00:40:57 V1 103 V103 +16:46 +16:46
174 Ģirts Ginters 2515 00:40:58 V1 104 V104 +16:47 +16:47
175 Jeļena Lāce 2692 ATEA 00:41:00 S1 71 S71 +13:33 +13:33
176 Anita Vahere-Abražune 2010 00:41:03 S1 72 S72 +13:36 +13:36
177 Kaspars Balodis 2625 00:41:08 V1 105 V105 +16:57 +16:57
178 Alla Radžabova - Cinovska 2468 Maratona klubs 00:41:09 S1 73 S73 +13:42 +13:42
179 Aira Šmite 2187 00:41:10 S1 74 S74 +13:43 +13:43
180 Māris Salcevičs 2128 00:41:10 V1 106 V106 +16:59 +16:59
181 Aldis Krauze 2426 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:41:11 V1 107 V107 +17:00 +17:00
182 Lelde Drīle 2005 00:41:14 S1 75 S75 +13:47 +13:47
183 Atis Lokmanis 12004 00:41:15 V1 108 V108 +17:04 +17:04
184 Ēriks Kančs 2276 DPD 00:41:17 V1 109 V109 +17:06 +17:06
185 Vineta Veisberga 2148 Saldus sporta klubs 00:41:18 S1 76 S76 +13:51 +13:51
186 Andrejs Movļaiko 2110 00:41:19 V1 110 V110 +17:08 +17:08
187 Iveta Āboliņa-Ābola 2221 Swedbank 00:41:20 S1 77 S77 +13:53 +13:53
188 Zane Turčina 2635 SPORTLAND 00:41:20 S1 78 S78 +13:53 +13:53
189 Raitis Ābelnieks 2032 00:41:22 V1 111 V111 +17:11 +17:11
190 Guntars Kavoss 2335 Dobeles dzirnavnieks 00:41:23 V1 112 V112 +17:12 +17:12
191 Dārta Balčūna 2079 00:41:28 S1 79 S79 +14:01 +14:01
192 Gita Dubrova 2167 Prometal Group 00:41:29 S1 80 S80 +14:02 +14:02
193 Zane Ērmane 2476 SIA Joker Ltd 00:41:30 S1 81 S81 +14:03 +14:03
194 Dace Prince 2156 00:41:33 S1 82 S82 +14:06 +14:06
195 Stephanie Powers 2214 00:41:37 S1 83 S83 +14:10 +14:10
196 Krista BlŪma 2194 00:41:38 S1 84 S84 +14:11 +14:11
197 Kristīne Grava 2193 00:41:38 S1 85 S85 +14:11 +14:11
198 Linda Kirhnere 2260 00:41:38 S1 86 S86 +14:11 +14:11
199 Valerijs Smirnovs 2200 00:41:38 V1 113 V113 +17:27 +17:27
200 Anželika Gorbacha 2204 00:41:42 S1 87 S87 +14:15 +14:15
201 Jūlija Lūsiņa 2054 00:41:47 S1 88 S88 +14:20 +14:20
202 Inga Bukovska 2004 00:41:50 S1 89 S89 +14:23 +14:23
203 Rūdolfs Krievkalns 2132 00:41:52 V1 114 V114 +17:41 +17:41
204 Zanda Marija Trapenciere 2133 00:41:52 S1 90 S90 +14:25 +14:25
205 Aija Krastiņa 2060 00:41:54 S1 91 S91 +14:27 +14:27
206 Agnese Lasmane 2418 00:41:56 S1 92 S92 +14:29 +14:29
207 Evita Legzdiņa 2542 E@E 00:41:56 S1 93 S93 +14:29 +14:29
208 Zane Bormane 2044 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:41:57 S1 94 S94 +14:30 +14:30
209 Brigita Sungaile 2544 00:41:59 S1 95 S95 +14:32 +14:32
210 Aiva Aišpure 2693 Bauskas sākumskola 00:42:01 S1 96 S96 +14:34 +14:34
211 Skaidrīte Skrabule 2631 Eugesta un Partneri 00:42:03 S1 97 S97 +14:36 +14:36
212 Sandris Pēcis 2256 00:42:04 V1 115 V115 +17:53 +17:53
213 Sanita Junele 2504 00:42:05 S1 98 S98 +14:38 +14:38
214 Dana Kurpniece 12024 00:42:07 S1 99 S99 +14:40 +14:40
215 Kaspars Krūmiņš 2360 00:42:08 V1 116 V116 +17:57 +17:57
216 Inese Vigule 2052 Rīgas satiksme 00:42:11 S1 100 S100 +14:44 +14:44
217 Sergejs Rudāns 2641 00:42:11 V1 117 V117 +18:00 +18:00
218 Maira Krievāne 2000 00:42:12 S1 101 S101 +14:45 +14:45
219 Karlīne Pilābere 12051 00:42:15 S1 102 S102 +14:48 +14:48
220 Renāte Beļūna 2308 Swedbank 00:42:16 S1 103 S103 +14:49 +14:49
221 Kārlis Krīgalis 2088 00:42:19 V1 118 V118 +18:08 +18:08
222 Patrīcija Kaņepāja 2155 00:42:20 S1 104 S104 +14:53 +14:53
223 Anna Hiņiča 2055 Olainfarm 00:42:21 S1 105 S105 +14:54 +14:54
224 Rita Vigule 2051 Rīgas satiksme 00:42:24 S1 106 S106 +14:57 +14:57
225 Agnis Rozenbergs 2342 00:42:25 V1 119 V119 +18:14 +18:14
226 Indra Stūriška 2106 00:42:26 S1 107 S107 +14:59 +14:59
227 Olesja Ņukša 2480 SIA Joker Ltd 00:42:32 S1 108 S108 +15:05 +15:05
228 Viola Bundzēna 2108 00:42:32 S1 109 S109 +15:05 +15:05
229 Ivanda Liepiņa 2651 BALTAIS 00:42:33 S1 110 S110 +15:06 +15:06
230 Madara Zviedre 12055 00:42:35 S1 111 S111 +15:08 +15:08
231 Rita Kazarevska 2185 00:42:36 S1 112 S112 +15:09 +15:09
232 Sintija Macijauska 2645 00:42:36 S1 113 S113 +15:09 +15:09
233 Danuta Vītola 2297 PAVISAM NEGANTI 00:42:37 S1 114 S114 +15:10 +15:10
234 Inese Miltiņa 2165 00:42:37 S1 115 S115 +15:10 +15:10
235 Everita Balande 2595 00:42:39 S1 116 S116 +15:12 +15:12
236 Ilva Līgotne 2691 ATEA 00:42:39 S1 117 S117 +15:12 +15:12
237 Dita Blūma 12042 - 00:42:42 S1 118 S118 +15:15 +15:15
238 Anda Mizāne 2253 00:42:44 S1 119 S119 +15:17 +15:17
239 Ieva Valbe 2144 00:42:45 S1 120 S120 +15:18 +15:18
240 Liene Balode-Pacere 2505 OTIS LATVIA 00:42:47 S1 121 S121 +15:20 +15:20
241 Krišjānis Krūmiņš 12036 00:42:48 V1 120 V120 +18:37 +18:37
242 Anete Grandāne 2201 JOE LATVIJA 00:42:49 S1 122 S122 +15:22 +15:22
243 Linda Lazdiņa 2657 00:42:50 S1 123 S123 +15:23 +15:23
244 Alise Antonova 2591 &A 00:42:51 S1 124 S124 +15:24 +15:24
245 Kristaps Čuntonovs 2572 Swedbank 00:42:52 V1 121 V121 +18:41 +18:41
246 Tatjana Āboliņa 2015 Maratona Klubs 00:42:52 S1 125 S125 +15:25 +15:25
247 Zane Lagzdbertmane 2095 00:42:53 S1 126 S126 +15:26 +15:26
248 Marks Ševčenko 2139 Olainfarm 00:42:55 V1 122 V122 +18:44 +18:44
249 Kintija Košinska 2188 00:42:56 S1 127 S127 +15:29 +15:29
250 Kristīne Baumane-bauma 2514 00:42:56 S1 128 S128 +15:29 +15:29
251 Mārtiņš Baumanis-baums 2513 00:42:58 V1 123 V123 +18:47 +18:47
252 Vineta Brižaka 2472 Maratona klubs 00:43:05 S1 129 S129 +15:38 +15:38
253 Tīna Blūma 2211 BLŪMI 00:43:06 S1 130 S130 +15:39 +15:39
254 Daiga Vabule 2254 00:43:08 S1 131 S131 +15:41 +15:41
255 Inese Baltiņa 2419 00:43:09 S1 132 S132 +15:42 +15:42
256 Karina Jodčika 2554 Luminor 00:43:10 S1 133 S133 +15:43 +15:43
257 Solvita Skrabe 2325 00:43:11 S1 134 S134 +15:44 +15:44
258 Jana Gladiševa 2617 00:43:14 S1 135 S135 +15:47 +15:47
259 Krista Rudzīte 2349 00:43:15 S1 136 S136 +15:48 +15:48
260 Albins Ramins 2721 Sece 00:43:16 V1 124 V124 +19:05 +19:05
261 Alise Kitija Pabērza 2230 00:43:17 S1 137 S137 +15:50 +15:50
262 Haralds Knopkens 2184 00:43:17 V1 125 V125 +19:06 +19:06
263 Jānis Zālītis 12052 FK Priekuļi 00:43:17 V1 126 V126 +19:06 +19:06
264 Alvis Pabērzs 2232 00:43:18 V1 127 V127 +19:07 +19:07
265 Linda Grīnberga 2593 00:43:18 S1 138 S138 +15:51 +15:51
266 Sandra Viekale - Gasjūne 2622 00:43:23 S1 139 S139 +15:56 +15:56
267 Aija Didrihsone 2129 00:43:31 S1 140 S140 +16:04 +16:04
268 Anda Anmane 2183 00:43:34 S1 141 S141 +16:07 +16:07
269 Madara Zviedre 2520 00:43:37 S1 142 S142 +16:10 +16:10
270 Madara Zviedre 2708 00:43:38 S1 143 S143 +16:11 +16:11
271 Linda Barakauska 2443 Luminor 00:43:39 S1 144 S144 +16:12 +16:12
272 Anete Zīlīte 2047 EY 00:43:40 S1 145 S145 +16:13 +16:13
273 Jānis Ozoliņš 2046 EY 00:43:41 V1 128 V128 +19:30 +19:30
274 Kristīna K 2421 00:43:41 S1 146 S146 +16:14 +16:14
275 Tristans Rozentāls 12002 00:43:42 V1 129 V129 +19:31 +19:31
276 Aleksandra Losjaka 2271 00:43:43 S1 147 S147 +16:16 +16:16
277 Eva Rāte 2547 Luminor 00:43:43 S1 148 S148 +16:16 +16:16
278 Ingus Eislers 2192 00:43:43 V1 130 V130 +19:32 +19:32
279 Signe Eislere 2191 00:43:43 S1 149 S149 +16:16 +16:16
280 Vilma Valaine 2677 Rīgas satiksme 00:43:43 S1 150 S150 +16:16 +16:16
281 Kristaps Kaņepe 2033 00:43:44 V1 131 V131 +19:33 +19:33
282 Māris Bērziņš 2392 Bajards 00:43:45 V1 132 V132 +19:34 +19:34
283 Dainars Gulbis 2361 Gulbīši 00:43:46 V1 133 V133 +19:35 +19:35
284 Anda Kirma 2327 00:43:47 S1 151 S151 +16:20 +16:20
285 Santa Siksna 2643 00:43:49 S1 152 S152 +16:22 +16:22
286 Sindija Dimze 2663 00:43:51 S1 153 S153 +16:24 +16:24
287 Skaidrīte Čuntonova 2571 Swedbank 00:43:51 S1 154 S154 +16:24 +16:24
288 Irēna Dimza 12003 Dimza 00:43:52 S1 155 S155 +16:25 +16:25
289 Kaspars Mitka 2159 00:43:52 V1 134 V134 +19:41 +19:41
290 Lelde Fišmeistere 2719 Egļzivs 00:43:52 S1 156 S156 +16:25 +16:25
291 Jekaterina Ruģele 2180 Swedbank 00:43:53 S1 157 S157 +16:26 +16:26
292 Linda Vilcāne 2287 OGRE 00:43:53 S1 158 S158 +16:26 +16:26
293 Diāna Spila 2203 00:43:54 S1 159 S159 +16:27 +16:27
294 Ēriks Burtnieks 2034 Accenture > High Performance 00:43:55 V1 135 V135 +19:44 +19:44
295 Kristers Bumbiers 2615 00:43:56 V1 136 V136 +19:45 +19:45
296 Kristīne Ābelniece 2213 00:43:57 S1 160 S160 +16:30 +16:30
297 Edgars Šūtelis 2104 00:43:59 V1 137 V137 +19:48 +19:48
298 Kate Annika Antāne 2235 00:43:59 S1 161 S161 +16:32 +16:32
299 Baiba Piroga 12031 00:44:00 S1 162 S162 +16:33 +16:33
300 Ivan Rogozin 2488 00:44:00 V1 138 V138 +19:49 +19:49
301 Leons Peļņa 2417 30draugi.lv 00:44:02 V1 139 V139 +19:51 +19:51
302 Linda Mamedova 2475 SIA Joker Ltd 00:44:04 S1 163 S163 +16:37 +16:37
303 Ludmila Klauža 2356 Klaužiņi 00:44:04 S1 164 S164 +16:37 +16:37
304 Mārtiņš Semēvics 2626 00:44:05 V1 140 V140 +19:54 +19:54
305 Aigars Eglājs 2727 Pa Vienam 00:44:08 V1 141 V141 +19:57 +19:57
306 John Aage Andersen 2683 ATEA 00:44:08 V1 142 V142 +19:57 +19:57
307 Aleksandra Brombaha 2209 00:44:09 S1 165 S165 +16:42 +16:42
308 Inga Zalāne 2436 DNB Service Center 00:44:09 S1 166 S166 +16:42 +16:42
309 Anatolijs Kelberers 2281 Mailigen 00:44:11 V1 143 V143 +20:00 +20:00
310 Sindija Cipule 2149 00:44:13 S1 167 S167 +16:46 +16:46
311 Aija Rozenfelde 2647 Jaunmārupe skrien! 00:44:14 S1 168 S168 +16:47 +16:47
312 Valdis Vanags 2701 00:44:14 V1 144 V144 +20:03 +20:03
313 Māris Čivčišs 2147 Engures sportam 00:44:16 V1 145 V145 +20:05 +20:05
314 Ieva Lapiņa 2637 SPORTLAND 00:44:17 S1 169 S169 +16:50 +16:50
315 Nataļja Gorškova 2441 Jelgavas 4.vidusskola 00:44:17 S1 170 S170 +16:50 +16:50
316 Ieva Leišavniece 2461 00:44:18 S1 171 S171 +16:51 +16:51
317 Laura Lapiņa 2636 SPORTLAND 00:44:18 S1 172 S172 +16:51 +16:51
318 Viesturs Salna 2250 Swedbank 00:44:18 V1 146 V146 +20:07 +20:07
319 Velta Melne 2482 SIA Joker Ltd 00:44:21 S1 173 S173 +16:54 +16:54
320 Ļubova Krēmere 12014 Swedbank 00:44:22 S1 174 S174 +16:55 +16:55
321 Jānis Sīpols 2236 00:44:23 V1 147 V147 +20:12 +20:12
322 Indra Zilgalve 2053 00:44:24 S1 175 S175 +16:57 +16:57
323 Madara Kalniņa 12046 00:44:25 S1 176 S176 +16:58 +16:58
324 Kristīne Mutore 2097 Lazdonas pamatskola 00:44:26 S1 177 S177 +16:59 +16:59
325 Natalia Dulotina 2406 00:44:26 S1 178 S178 +16:59 +16:59
326 Santa Šakarne 2336 Swedbank 00:44:28 S1 179 S179 +17:01 +17:01
327 Elīna Jagža 2016 00:44:30 S1 180 S180 +17:03 +17:03
328 Raimonds Siņavskis 2388 Ventspils runner 00:44:31 V1 148 V148 +20:20 +20:20
329 Aleksandrs Pridorožnijs 2078 00:44:33 V1 149 V149 +20:22 +20:22
330 Linda Bērziņa 2049 Rīgas satiksme 00:44:33 S1 181 S181 +17:06 +17:06
331 Sanita Pehlaka 2649 BALTAIS 00:44:35 S1 182 S182 +17:08 +17:08
332 Daiga Mikitova 2407 00:44:36 S1 183 S183 +17:09 +17:09
333 Elīza Andra Ozoliņa 2375 AIRSTREAM COFFEE 00:44:38 S1 184 S184 +17:11 +17:11
334 Jolanta Beleviča 2659 00:44:38 S1 185 S185 +17:11 +17:11
335 Anda Germova 2464 Smārde 00:44:39 S1 186 S186 +17:12 +17:12
336 Agnese Dimante 2154 00:44:43 S1 187 S187 +17:16 +17:16
337 Ilva Tarasova 2665 PH Print 00:44:45 S1 188 S188 +17:18 +17:18
338 Sabīne Grīnberga 2370 Sanctimony 00:44:45 S1 189 S189 +17:18 +17:18
339 Viesturs Grīnbergs 5169 Sanctimony 00:44:46 V1 150 V150 +20:35 +20:35
340 Eduards Kvēps 2358 Eži 00:44:47 V1 151 V151 +20:36 +20:36
341 Diāna Kalvāne 12019 00:44:48 S1 190 S190 +17:21 +17:21
342 Ira Misāne 2063 00:44:51 S1 191 S191 +17:24 +17:24
343 Armands Saušs 2123 00:44:53 V1 152 V152 +20:42 +20:42
344 Linda Jonīte 2122 00:44:53 S1 192 S192 +17:26 +17:26
345 Evija Deksne 2550 Luminor 00:44:54 S1 193 S193 +17:27 +17:27
346 Gints Verveiko 12010 00:44:54 V1 153 V153 +20:43 +20:43
347 Lāsma Pētersone 2558 DiVi ZaĶi 00:44:55 S1 194 S194 +17:28 +17:28
348 Edgars Bers 12022 00:44:56 V1 154 V154 +20:45 +20:45
349 Kristiāna Kirša 2175 00:44:56 S1 195 S195 +17:29 +17:29
350 Marta Poļevska 12020 00:44:56 S1 196 S196 +17:29 +17:29
351 Jēkabs Hincenbergs 3986 00:44:57 V1 155 V155 +20:46 +20:46
352 Ivārs Melnis 2140 Olainfarm 00:44:59 V1 156 V156 +20:48 +20:48
353 Lauma Sargune 2494 00:44:59 S1 197 S197 +17:32 +17:32
354 Sigita Liše 2528 00:44:59 S1 198 S198 +17:32 +17:32
355 Guntars Indriksons 2107 00:45:00 V1 157 V157 +20:49 +20:49
356 Andra Viļuma 2245 00:45:01 S1 199 S199 +17:34 +17:34
357 Pēteris Stepiņš 2450 Purva kurmji 00:45:04 V1 158 V158 +20:53 +20:53
358 Dainis Kasparāns 12030 Otis Latvia 00:45:05 V1 159 V159 +20:54 +20:54
359 Līva Nereta 2445 Luminor 00:45:05 S1 200 S200 +17:38 +17:38
360 Iluta Tauriņa 2552 Luminor 00:45:07 S1 201 S201 +17:40 +17:40
361 Baiba Gaile 2549 Luminor 00:45:08 S1 202 S202 +17:41 +17:41
362 Jana Žukovska 12048 00:45:09 S1 203 S203 +17:42 +17:42
363 Kristaps Dambinieks 2043 Latvijas Finieris 00:45:09 V1 160 V160 +20:58 +20:58
364 Līva Savčenko 2218 00:45:12 S1 204 S204 +17:45 +17:45
365 Liene Kaldovska 2604 00:45:14 S1 205 S205 +17:47 +17:47
366 Ieva Leone 12049 DNB Service centre Riga 00:45:17 S1 206 S206 +17:50 +17:50
367 Madara Krauze 2588 00:45:17 S1 207 S207 +17:50 +17:50
368 Armands Šimkus 2367 Swedbank 00:45:18 V1 161 V161 +21:07 +21:07
369 Beāte Kampare 2553 00:45:18 S1 208 S208 +17:51 +17:51
370 Olita Ločmele 2539 SPORTLAND 00:45:19 S1 209 S209 +17:52 +17:52
371 Zane Saukāne 12029 Otis Latvia 00:45:19 S1 210 S210 +17:52 +17:52
372 Kaspars Pudists 2460 Latvijas Finieris 00:45:23 V1 162 V162 +21:12 +21:12
373 Ilona Tropa 2295 BJK 'Gauja' 00:45:24 S1 211 S211 +17:57 +17:57
374 Līga Buļa 2264 00:45:25 S1 212 S212 +17:58 +17:58
375 Anete Jakubone 2143 00:45:26 S1 213 S213 +17:59 +17:59
376 Kaspars Platnieks 2383 00:45:27 V1 163 V163 +21:16 +21:16
377 Ieva Millere 2660 00:45:29 S1 214 S214 +18:02 +18:02
378 Karīna Cvigune 2474 SIA Joker Ltd 00:45:29 S1 215 S215 +18:02 +18:02
379 Anitra Leitlande 2226 00:45:31 S1 216 S216 +18:04 +18:04
380 Laura Zvejniece 12035 00:45:32 S1 217 S217 +18:05 +18:05
381 Zita Auziņa- Gora 2403 00:45:32 S1 218 S218 +18:05 +18:05
382 Solvita Gaile 2125 00:45:33 S1 219 S219 +18:06 +18:06
383 Līga Leiba 2630 Eugesta un Partneri 00:45:34 S1 220 S220 +18:07 +18:07
384 Dace Studente 2355 00:45:35 S1 221 S221 +18:08 +18:08
385 Laura Freimane 12039 VSK Noskrien 00:45:37 S1 222 S222 +18:10 +18:10
386 Ingrīda Māgure 2158 Engures sportam 00:45:40 S1 223 S223 +18:13 +18:13
387 Agneta Trapiņa 2675 00:45:41 S1 224 S224 +18:14 +18:14
388 Krista Burģele 2321 00:45:46 S1 225 S225 +18:19 +18:19
389 Edīte Sorokina 2266 00:45:48 S1 226 S226 +18:21 +18:21
390 Karina Zamberga 2071 K&K 00:45:50 S1 227 S227 +18:23 +18:23
391 Laila Žarovska 2402 00:45:50 S1 228 S228 +18:23 +18:23
392 Jakovs Ševčenko 2138 Olainfarm 00:45:52 V1 164 V164 +21:41 +21:41
393 Sandra Cipule 2258 00:45:52 S1 229 S229 +18:25 +18:25
394 Ieva Lācenberga Rocēna 2112 00:45:54 S1 230 S230 +18:27 +18:27
395 Dace Rudzusieka 12009 SPORTLAND 00:45:55 S1 231 S231 +18:28 +18:28
396 Kristīne Celkarte 2448 Engures vidusskola 00:45:55 S1 232 S232 +18:28 +18:28
397 Elita Indriksone 2126 00:45:56 S1 233 S233 +18:29 +18:29
398 Monika Hermane 2688 ATEA 00:45:56 S1 234 S234 +18:29 +18:29
399 Zane Poča 2045 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:45:57 S1 235 S235 +18:30 +18:30
400 Dace Jāne 2181 00:45:58 S1 236 S236 +18:31 +18:31
401 Kaspars Liepa 2602 00:45:59 V1 165 V165 +21:48 +21:48
402 Monta Ezerlīce 2301 00:46:00 S1 237 S237 +18:33 +18:33
403 Baiba Sargune 2141 Swedbank 00:46:02 S1 238 S238 +18:35 +18:35
404 Daina Gotfrīde-bernsone 2332 00:46:03 S1 239 S239 +18:36 +18:36
405 Diāna Elksne 2538 SPORTLAND 00:46:07 S1 240 S240 +18:40 +18:40
406 Nataļja Mihaiļuka 2621 00:46:07 S1 241 S241 +18:40 +18:40
407 Laura Liniņa 2667 00:46:08 S1 242 S242 +18:41 +18:41
408 Daina Arāja 2435 Olainfarm 00:46:09 S1 243 S243 +18:42 +18:42
409 Ieva Strazdiņa 2190 00:46:10 S1 244 S244 +18:43 +18:43
410 Baiba Ģelze 2082 Trakā vāvere 00:46:11 S1 245 S245 +18:44 +18:44
411 Daiga Goldova 2345 00:46:11 S1 246 S246 +18:44 +18:44
412 Pauls Putnāns 2284 VENDEN 00:46:14 V1 166 V166 +22:03 +22:03
413 Elīna Jansone 2346 - 00:46:20 S1 247 S247 +18:53 +18:53
414 Roberts Jansons 2348 - 00:46:20 V1 167 V167 +22:09 +22:09
415 Inga Johnston 2347 - 00:46:21 S1 248 S248 +18:54 +18:54
416 Dace Škrabe 2706 00:46:24 S1 249 S249 +18:57 +18:57
417 Agnese Pimanova 2399 00:46:28 S1 250 S250 +19:01 +19:01
418 Raivis Zariņš 2648 00:46:36 V1 168 V168 +22:25 +22:25
419 Gunta Šlosberga 2228 00:46:38 S1 251 S251 +19:11 +19:11
420 Ita Bērziņa 2330 Lazdu Laipa 00:46:38 S1 252 S252 +19:11 +19:11
421 Inese Leoho-Čudare 2168 Upes vēji 00:46:39 S1 253 S253 +19:12 +19:12
422 Alīna Semjonova 2702 SPORTLAND 00:46:45 S1 254 S254 +19:18 +19:18
423 Zane Riekstiņa 2065 Riekstiņš un Co 00:46:46 S1 255 S255 +19:19 +19:19
424 Agnese Krieva 12001 00:46:47 S1 256 S256 +19:20 +19:20
425 Indra Supe 2050 Rīgas satiksme 00:46:49 S1 257 S257 +19:22 +19:22
426 Mārtiņš Galvanovskis 2431 Rīgas tulki 00:46:49 V1 169 V169 +22:38 +22:38
427 Liene Sirmā 2265 00:46:50 S1 258 S258 +19:23 +19:23
428 Marina Galitskaja 2400 00:46:53 S1 259 S259 +19:26 +19:26
429 Roberts Kvēps 2359 Eži 00:46:53 V1 170 V170 +22:42 +22:42
430 Baiba Kanča 2339 SSK Bebra 00:46:54 S1 260 S260 +19:27 +19:27
431 Agita Kamala 2453 Lynxdojo 00:46:55 V1 171 V171 +22:44 +22:44
432 Sindija Račiņa - Šuha 2612 00:46:59 S1 261 S261 +19:32 +19:32
433 Kristīne Kalēja 2163 BALTAIS 00:47:01 S1 262 S262 +19:34 +19:34
434 Ilona Čeredņikova 2685 ATEA 00:47:04 S1 263 S263 +19:37 +19:37
435 Kristina Žusele 2279 00:47:04 S1 264 S264 +19:37 +19:37
436 Sintija Lungeviča 2425 Madona 00:47:04 S1 265 S265 +19:37 +19:37
437 Dzintra Liekmane 2439 Nīkrāces pamatskola 00:47:08 S1 266 S266 +19:41 +19:41
438 Dāvids Dzenis 2093 MADONA 00:47:09 V1 172 V172 +22:58 +22:58
439 Rolands Purmalis 2725 00:47:12 V1 173 V173 +23:01 +23:01
440 Sandra Krumberga 2451 Līkā kalna rambātāji 00:47:12 S1 267 S267 +19:45 +19:45
441 Sibilla Sarma 2186 MB SPORTGROUP 00:47:14 S1 268 S268 +19:47 +19:47
442 Ivita Sirmele 2507 00:47:15 S1 269 S269 +19:48 +19:48
443 Dita Reihenova 2546 Luminor 00:47:17 S1 270 S270 +19:50 +19:50
444 Krista Ivanovska 2496 00:47:19 S1 271 S271 +19:52 +19:52
445 Toms Freibergs 2687 ATEA 00:47:24 V1 174 V174 +23:13 +23:13
446 Ilze Burtniece 2197 00:47:28 S1 272 S272 +20:01 +20:01
447 Ieva Reklaite 2601 00:47:30 S1 273 S273 +20:03 +20:03
448 Andrejs Koldans 2401 00:47:34 V1 175 V175 +23:23 +23:23
449 Rasa Ziediņa-budze 2219 00:47:34 S1 274 S274 +20:07 +20:07
450 Inga Auziņa 2390 00:47:35 S1 275 S275 +20:08 +20:08
451 Laura Krīgale 2092 00:47:41 S1 276 S276 +20:14 +20:14
452 Violeta Žusele 2277 00:47:44 S1 277 S277 +20:17 +20:17
453 Anta Bojane 2577 00:47:46 S1 278 S278 +20:19 +20:19
454 Laura Briede 2690 ATEA 00:47:50 S1 279 S279 +20:23 +20:23
455 Inga Briede 2305 00:47:53 S1 280 S280 +20:26 +20:26
456 Miks Blate 2565 SK ''Pannata'' 00:47:59 V1 176 V176 +23:48 +23:48
457 Anete Krūmiņa 12000 00:48:03 S1 281 S281 +20:36 +20:36
458 Ingus Kasparāns 2412 00:48:03 V1 177 V177 +23:52 +23:52
459 Sarmīte Mežvēvere 12008 SPORTLAND 00:48:03 S1 282 S282 +20:36 +20:36
460 Zane Kušnere 2331 Selga 00:48:05 S1 283 S283 +20:38 +20:38
461 Juris Bērziņš 2285 Engures sportam 00:48:11 V1 178 V178 +24:00 +24:00
462 Andris Dolganovs 2583 SK Vēsma 00:48:12 V1 179 V179 +24:01 +24:01
463 Rinolds Rozentāls 2713 00:48:12 V1 180 V180 +24:01 +24:01
464 Laura Kerija 2459 Latvijas Finieris 00:48:13 S1 284 S284 +20:46 +20:46
465 Maija Semjonova 2697 SPORTLAND 00:48:14 S1 285 S285 +20:47 +20:47
466 Inga Racika 2288 OGRE 00:48:16 S1 286 S286 +20:49 +20:49
467 Karīna Mamedova 2726 Daugavpils Runners 00:48:17 S1 287 S287 +20:50 +20:50
468 Liene Meldere 2529 00:48:17 S1 288 S288 +20:50 +20:50
469 Ermīns Kozlovskis 2387 00:48:18 V1 181 V181 +24:07 +24:07
470 Julia Rogozina 2489 00:48:18 S1 289 S289 +20:51 +20:51
471 Darja Pavlova 2609 00:48:22 S1 290 S290 +20:55 +20:55
472 Agnese Bahmane 2424 AkmensDizains.lv 00:48:23 S1 291 S291 +20:56 +20:56
473 Anita Sebeža 2440 Nīkrāces pamatskola 00:48:24 S1 292 S292 +20:57 +20:57
474 Anna Zvejniece 2483 Sējas MMS 00:48:27 S1 293 S293 +21:00 +21:00
475 Kristīne Priede 2462 00:48:29 S1 294 S294 +21:02 +21:02
476 Laija Silauniece 2073 DNB Service Center 00:48:32 S1 295 S295 +21:05 +21:05
477 Elīna Cibiņa 2267 00:48:35 S1 296 S296 +21:08 +21:08
478 Liene Mežinska 2162 Raibie seski 00:48:36 S1 297 S297 +21:09 +21:09
479 Svetlana Kločko 2481 SIA Joker Ltd 00:48:36 S1 298 S298 +21:09 +21:09
480 Evija Šopa 2178 00:48:38 S1 299 S299 +21:11 +21:11
481 Linda Šteinberga 2548 sporta klubs VĒSMA 00:48:38 S1 300 S300 +21:11 +21:11
482 Anita Soloveiko 2196 00:48:41 S1 301 S301 +21:14 +21:14
483 Susana Picao Caldeira Rodeia Liepa 2422 00:48:44 S1 302 S302 +21:17 +21:17
484 Sabīne Goša 2463 Maratona klubs 00:48:45 S1 303 S303 +21:18 +21:18
485 Kristīne Pudule 2312 Lattelecom 00:48:48 S1 304 S304 +21:21 +21:21
486 Natālija Putnāne 2710 Venden 00:48:54 S1 305 S305 +21:27 +21:27
487 Inese Vaivode 2671 Jūrmalas Rūķīši 00:48:56 S1 306 S306 +21:29 +21:29
488 Daina Druseika 2503 00:49:00 S1 307 S307 +21:33 +21:33
489 Aiga Tenisa 2599 00:49:06 S1 308 S308 +21:39 +21:39
490 Veronika Vanaga 2695 Latvijas Gaisa Satiksme 00:49:07 S1 309 S309 +21:40 +21:40
491 Artūrs Balodis 2300 Mellene 00:49:08 V1 182 V182 +24:57 +24:57
492 Dmitrijs Kučerenko 2696 Latvijas Gaisa Satiksme 00:49:08 V1 183 V183 +24:57 +24:57
493 Aija Briede 2030 Mellene 00:49:10 S1 310 S310 +21:43 +21:43
494 Mārtiņš Balodis 2299 Mellene 00:49:10 V1 184 V184 +24:59 +24:59
495 Egija Avena 2131 00:49:12 S1 311 S311 +21:45 +21:45
496 Dace Šķēle 2644 00:49:16 S1 312 S312 +21:49 +21:49
497 Evita Prindule 2590 00:49:20 S1 313 S313 +21:53 +21:53
498 Reinis Rasmanis 2567 00:49:20 V1 185 V185 +25:09 +25:09
499 Rita Riteniece 2566 00:49:21 S1 314 S314 +21:54 +21:54
500 Inese Avota 12016 00:49:22 S1 315 S315 +21:55 +21:55
501 Laura Bèrziņa 2391 Bajards 00:49:22 S1 316 S316 +21:55 +21:55
502 Pārsla Dambe 2568 00:49:23 S1 317 S317 +21:56 +21:56
503 Kārlis Auziņš 2344 00:49:28 V1 186 V186 +25:17 +25:17
504 Kaspars Rutkis 2011 00:49:28 V1 187 V187 +25:17 +25:17
505 Vija Kinna 2320 00:49:28 S1 318 S318 +22:01 +22:01
506 Renārs Vinšteins 2116 00:49:29 V1 188 V188 +25:18 +25:18
507 Annija Gaļinovska 2703 RUN 4 SUN 00:49:35 S1 319 S319 +22:08 +22:08
508 Elīna Ahmetova 2516 00:49:39 S1 320 S320 +22:12 +22:12
509 Ginta Zentele 2238 00:49:41 S1 321 S321 +22:14 +22:14
510 Līga Rulle 2605 - 00:49:42 S1 322 S322 +22:15 +22:15
511 Agnese Skujiņa 2420 00:49:44 S1 323 S323 +22:17 +22:17
512 Eižens Kaupe 2292 00:49:44 V1 189 V189 +25:33 +25:33
513 Gustavs Šķudītis 2457 Latvijas Finieris 00:49:48 V1 190 V190 +25:37 +25:37
514 Karīna Lielnora 2246 00:49:48 S1 324 S324 +22:21 +22:21
515 Jānis Ronis 2273 DPD 00:49:50 V1 191 V191 +25:39 +25:39
516 Laura Allere 2021 00:49:51 S1 325 S325 +22:24 +22:24
517 Tīna Elizbete Rone 2274 DPD 00:49:53 S1 326 S326 +22:26 +22:26
518 Inguna Apsīte 2398 00:49:54 S1 327 S327 +22:27 +22:27
519 Mārtiņš Torsters 2182 00:49:54 V1 192 V192 +25:43 +25:43
520 Agnese Nolle 2222 zvejniekciems 00:49:55 S1 328 S328 +22:28 +22:28
521 Lāsma Rode 2086 00:49:56 S1 329 S329 +22:29 +22:29
522 Dace Dambe 2124 00:49:59 S1 330 S330 +22:32 +22:32
523 Liene Priede 2509 00:50:03 S1 331 S331 +22:36 +22:36
524 Paula Fjodorova 2333 AMSERV TEAM 00:50:14 S1 332 S332 +22:47 +22:47
525 Ilva Sīpola 2237 00:50:16 S1 333 S333 +22:49 +22:49
526 Liene Avotiņa 2018 Banana Fittness 00:50:16 S1 334 S334 +22:49 +22:49
527 Leonarda Liepiņa 2291 Venden 00:50:17 S1 335 S335 +22:50 +22:50
528 Natālija Jesehina 2039 banana fitness 00:50:18 S1 336 S336 +22:51 +22:51
529 Inga Vanaga 2700 00:50:19 S1 337 S337 +22:52 +22:52
530 Sannija Bērziņa 2171 Sporta klubs "Vēsma" 00:50:21 S1 338 S338 +22:54 +22:54
531 Inese Kokere 2652 BALTAIS 00:50:23 S1 339 S339 +22:56 +22:56
532 Egita Liepiņa 2655 Baltais 2 00:50:26 S1 340 S340 +22:59 +22:59
533 Lamins Roberts Savo 2656 Baltais 00:50:27 V1 193 V193 +26:16 +26:16
534 Natalija Čursina 2518 Maritime Sport Community 00:50:31 S1 341 S341 +23:04 +23:04
535 Dmitrijs Čursins 2517 Maritime Sport Community 00:50:32 V1 194 V194 +26:21 +26:21
536 Ināra Maļinovska 2724 00:50:32 S1 342 S342 +23:05 +23:05
537 Marta Medne 2589 00:50:34 S1 343 S343 +23:07 +23:07
538 Guntars Vilciņš 2322 Buki 00:50:37 V1 195 V195 +26:26 +26:26
539 Inese Kanģīzere 2075 Latvijas Gaisa Satiksme 00:50:37 S1 344 S344 +23:10 +23:10
540 Paula Kārkliņa 2353 00:50:37 S1 345 S345 +23:10 +23:10
541 Raima Anna Strazdiņa 2386 00:50:39 S1 346 S346 +23:12 +23:12
542 Ilze Kārkliņa 2369 Dobeles Dzirnavnieks 00:50:40 S1 347 S347 +23:13 +23:13
543 Inga Minkeviča 2202 00:50:46 S1 348 S348 +23:19 +23:19
544 Inese Vanaga 2694 00:50:52 S1 349 S349 +23:25 +23:25
545 Inga Putraima 2261 00:50:54 S1 350 S350 +23:27 +23:27
546 Lita Saliņa 2210 00:50:54 S1 351 S351 +23:27 +23:27
547 Evija Heniņa 2081 SK Katrīna 00:50:55 S1 352 S352 +23:28 +23:28
548 Ingrīda Puriņa 2270 00:50:58 S1 353 S353 +23:31 +23:31
549 Dzirkstīte Žindiga 2286 OGRE 00:50:59 S1 354 S354 +23:32 +23:32
550 Liene Liukiša 2715 00:50:59 S1 355 S355 +23:32 +23:32
551 Sandra Strēle 2664 00:51:00 S1 356 S356 +23:33 +23:33
552 Kristīne Bumbiere 2611 00:51:01 S1 357 S357 +23:34 +23:34
553 Andis Liepa 2311 00:51:04 V1 196 V196 +26:53 +26:53
554 Baiba Lejiņa 2433 Rīgas satiksme 00:51:04 S1 358 S358 +23:37 +23:37
555 Anda Heidemane 2704 RUN 4 SUN 00:51:05 S1 359 S359 +23:38 +23:38
556 Ilze Saukāne 2157 00:51:06 S1 360 S360 +23:39 +23:39
557 Dace Spalviņa 2592 00:51:11 S1 361 S361 +23:44 +23:44
558 Kārlis Šķudītis 2458 Latvijas Finieris 00:51:11 V1 197 V197 +27:00 +27:00
559 Laila Šķudīte 2456 Latvijas Finieris 00:51:11 S1 362 S362 +23:44 +23:44
560 Linda Skutāne 2541 00:51:19 S1 363 S363 +23:52 +23:52
561 Vladimirs Asrijancs 2098 Sporta klubs "Vēsma" 00:51:19 V1 198 V198 +27:08 +27:08
562 Nora Dravante 2195 Swedbank 00:51:21 S1 364 S364 +23:54 +23:54
563 Žanete Vingre 2326 MADONA 00:51:22 S1 365 S365 +23:55 +23:55
564 Marija Jansone 2627 Swedbank 00:51:27 S1 366 S366 +24:00 +24:00
565 Indra Vilciņš 2323 Buki 00:51:39 S1 367 S367 +24:12 +24:12
566 Anna Vìksne 12028 00:51:40 S1 368 S368 +24:13 +24:13
567 Anita Langmane 2674 00:51:44 S1 369 S369 +24:17 +24:17
568 Sintija Jakubovska 2091 VSK Noskrien 00:51:45 S1 370 S370 +24:18 +24:18
569 Samuel Miller 2317 00:51:46 V1 199 V199 +27:35 +27:35
570 Adrienne Miller 2318 00:51:48 S1 371 S371 +24:21 +24:21
571 Karīna Aksenoka 2022 00:51:59 S1 372 S372 +24:32 +24:32
572 Ieva Zeitmane 2208 00:52:13 S1 373 S373 +24:46 +24:46
573 Andrejs Ličkovskis 2249 Sporta klubs "Vēsma" 00:52:14 V1 200 V200 +28:03 +28:03
574 Anda Birģele 2563 00:52:15 S1 374 S374 +24:48 +24:48
575 Sintija Birģele 2561 00:52:15 S1 375 S375 +24:48 +24:48
576 Inga Toma 2555 00:52:17 S1 376 S376 +24:50 +24:50
577 Oskars Stirna 2607 STIRNA 00:52:25 S1 377 S377 +24:58 +24:58
578 Vjačeslavs Pantepajevs 2135 00:52:30 V1 201 V201 +28:19 +28:19
579 Anastasija Zabello 2136 00:52:31 S1 378 S378 +25:04 +25:04
580 Maija Balode 2019 00:52:36 S1 379 S379 +25:09 +25:09
581 Sean Lukas Jacobi 2581 00:52:36 V1 202 V202 +28:25 +28:25
582 Dženeta Umalas 2540 00:52:40 S1 380 S380 +25:13 +25:13
583 Asnate Grēve 2363 Sējas MMS 00:52:41 S1 381 S381 +25:14 +25:14
584 Karīna Grīnvalde-Ozola 2001 00:52:42 S1 382 S382 +25:15 +25:15
585 Lauma Vilumsone 2465 Maratona klubs 00:52:49 S1 383 S383 +25:22 +25:22
586 Liene Lorence 2409 00:52:49 S1 384 S384 +25:22 +25:22
587 Katy Jacobi 2580 00:52:52 S1 385 S385 +25:25 +25:25
588 Polina Rogozina 2490 00:52:52 S1 386 S386 +25:25 +25:25
589 Līga Dāboliņa 2452 00:52:54 S1 387 S387 +25:27 +25:27
590 Sergejs Vinogradovs 2623 00:52:56 V1 203 V203 +28:45 +28:45
591 Linda Vildava 3614 Swedbank 00:53:16 S1 388 S388 +25:49 +25:49
592 Maija Purenkova 2582 00:53:38 S1 389 S389 +26:11 +26:11
593 Agita Kaļva 2432 Ķegumā spēks 00:53:44 S1 390 S390 +26:17 +26:17
594 Dace Sladkēviča 2579 Engures vidusskola 00:53:44 S1 391 S391 +26:17 +26:17
595 Elīza Krievāne 12005 00:53:49 S1 392 S392 +26:22 +26:22
596 Ieva Lapšāne 2484 Sējas MMS 00:53:50 S1 393 S393 +26:23 +26:23
597 Egīls Paulovskis 12012 00:53:53 V1 204 V204 +29:42 +29:42
598 Roberts Paulovskis 12013 Brocēni 00:53:54 V1 205 V205 +29:43 +29:43
599 Agnese Stūrmane 2569 00:53:57 S1 394 S394 +26:30 +26:30
600 Ilva Veidemane 2029 00:53:57 S1 395 S395 +26:30 +26:30
601 Laura Paulovska 2006 Brocēni 00:53:57 S1 396 S396 +26:30 +26:30
602 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns 2220 Mammadaba 00:54:01 V1 206 V206 +29:50 +29:50
603 Zane Skreija 2676 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:54:06 S1 397 S397 +26:39 +26:39
604 Maija Stirna 2606 STIRNA 00:54:13 S1 398 S398 +26:46 +26:46
605 Laine Bērziņa 2262 00:54:18 S1 399 S399 +26:51 +26:51
606 Maija Damškalne 2269 00:54:20 S1 400 S400 +26:53 +26:53
607 Inese Rūsa 2007 Vsk noskrien 00:54:35 S1 401 S401 +27:08 +27:08
608 Ilva Brenča 2293 00:54:56 S1 402 S402 +27:29 +27:29
609 Luize Melbārde 2618 Optio 00:55:06 S1 403 S403 +27:39 +27:39
610 Ieva Melbārde 2619 Optio 00:55:08 S1 404 S404 +27:41 +27:41
611 Bruno Ivanovs 2227 00:55:12 V1 207 V207 +31:01 +31:01
612 Inga Švirksta 2290 00:55:26 S1 405 S405 +27:59 +27:59
613 Zane Beitāne 2058 DNB Service Center 00:55:29 S1 406 S406 +28:02 +28:02
614 Diāna Fukse 2438 00:55:34 S1 407 S407 +28:07 +28:07
615 Markuss Deins Kalniņš 2020 00:55:42 V1 208 V208 +31:31 +31:31
616 Vladlena Buravcova 2584 00:55:47 S1 408 S408 +28:20 +28:20
617 Konstantīns Buravcovs 2640 00:55:49 V1 209 V209 +31:38 +31:38
618 Kristīne Mozga 2574 00:55:49 S1 409 S409 +28:22 +28:22
619 Olga Bule 2478 SIA Joker Ltd 00:55:49 S1 410 S410 +28:22 +28:22
620 Olesja Patmalniece 2479 SIA Joker Ltd 00:55:52 S1 411 S411 +28:25 +28:25
621 Velga Krasovska 2477 SIA Joker Ltd 00:55:52 S1 412 S412 +28:25 +28:25
622 Nora Ševčenko 2137 Olainfarm 00:55:58 S1 413 S413 +28:31 +28:31
623 Edīte Krūmiņa 2263 00:55:59 S1 414 S414 +28:32 +28:32
624 Ivo Ivanovs 2229 00:56:05 V1 210 V210 +31:54 +31:54
625 Sanita Birzniece 2666 00:56:13 S1 415 S415 +28:46 +28:46
626 Edmunds Oborskis 2454 Lynxdojo 00:56:19 V1 211 V211 +32:08 +32:08
627 Dana Gaile 2447 Engures vidusskola 00:56:20 S1 416 S416 +28:53 +28:53
628 Juris Ozoliņš 2376 AIRSTREAM COFFEE 00:56:24 V1 212 V212 +32:13 +32:13
629 Evelina Ozoliņa 2225 AIRSTREAM COFFEE 00:56:25 S1 417 S417 +28:58 +28:58
630 Jeļena Kuzmičova 2682 Latvijas Gaisa Satiksme 00:56:25 S1 418 S418 +28:58 +28:58
631 Francis Šimanovskis 2654 00:56:27 V1 213 V213 +32:16 +32:16
632 Gustavs Radels 2598 00:56:29 V1 214 V214 +32:18 +32:18
633 Anete Uljane 2597 00:56:32 S1 419 S419 +29:05 +29:05
634 Iluta Zariņa 2397 00:56:32 S1 420 S420 +29:05 +29:05
635 Jānis Vīksne 2519 J Birojs 00:56:33 V1 215 V215 +32:22 +32:22
636 Artis Spriņģis 2215 Sporta klubs "Vēsma" 00:56:43 V1 216 V216 +32:32 +32:32
637 Sanita Gožda 2712 00:56:47 S1 421 S421 +29:20 +29:20
638 Sandra Gritāne 2244 00:56:48 S1 422 S422 +29:21 +29:21
639 Eva Strazdovska 12045 00:56:59 S1 423 S423 +29:32 +29:32
640 Nora Lipska 2239 Bingo 00:57:00 S1 424 S424 +29:33 +29:33
641 Liena Skadiņa 2329 Bingo 00:57:03 S1 425 S425 +29:36 +29:36
642 Alise Jēgere 2105 00:57:13 S1 426 S426 +29:46 +29:46
643 Andris Klaužs 2357 Klaužiņi 00:57:31 V1 217 V217 +33:20 +33:20
644 Atis Miķelsons 2103 Sporta klubs Vēsma 00:57:46 V1 218 V218 +33:35 +33:35
645 Jana Treija 2064 00:57:51 S1 427 S427 +30:24 +30:24
646 Kristīne Kirjanova 2066 00:57:51 S1 428 S428 +30:24 +30:24
647 Māra Zukure 2037 Accenture > Be Yourself & Make a difference 00:57:56 S1 429 S429 +30:29 +30:29
648 Iveta Platniece 2384 00:58:03 S1 430 S430 +30:36 +30:36
649 Anita Bāriņa 2303 00:58:04 S1 431 S431 +30:37 +30:37
650 Sanita Lastovska 2699 Mežinieku pamatskola 00:58:04 S1 432 S432 +30:37 +30:37
651 Laima Dreimane Zvilna 2031 Biznesa parks ABAVA 00:58:09 S1 433 S433 +30:42 +30:42
652 Inga Dzelme 12032 00:58:12 S1 434 S434 +30:45 +30:45
653 Daniela Lovčinovska 2380 Algol Invest 00:58:17 S1 435 S435 +30:50 +30:50
654 Rudīte Jaksta 2153 Pazudušais azimuts 00:58:26 S1 436 S436 +30:59 +30:59
655 Ineta Elksne 2152 Pazudušais azimuts 00:58:28 S1 437 S437 +31:01 +31:01
656 Aigars Dauksts 2100 Sporta klubs "Vēsma" 00:58:30 V1 219 V219 +34:19 +34:19
657 Tatjana Lipska - Duklava 2526 Bauskas sākumskola 00:58:41 S1 438 S438 +31:14 +31:14
658 Zane Trasūne 2525 Bauskas sākumskola 00:58:44 S1 439 S439 +31:17 +31:17
659 Iveta Kukule 2379 Algol Invest 00:58:45 S1 440 S440 +31:18 +31:18
660 Marika Pliska 2343 VENDEN 00:59:03 S1 441 S441 +31:36 +31:36
661 Artis Drava 2351 00:59:11 V1 220 V220 +35:00 +35:00
662 Dāvids Drava 2352 00:59:12 V1 221 V221 +35:01 +35:01
663 Evita Ozola 2410 VSK Noskrien 00:59:13 S1 442 S442 +31:46 +31:46
664 Baiba Krūmiņa 12047 00:59:22 S1 443 S443 +31:55 +31:55
665 Kristīne Vinšteina 2115 00:59:26 S1 444 S444 +31:59 +31:59
666 Lauris Bukavs 2608 00:59:28 V1 222 V222 +35:17 +35:17
667 Inga Lagzdiņa 2017 00:59:30 S1 445 S445 +32:03 +32:03
668 Iveta Zvīdriņa 2024 00:59:44 S1 446 S446 +32:17 +32:17
669 Liene Kauķe 2026 00:59:44 S1 447 S447 +32:17 +32:17
670 Līvija Muša 3743 00:59:59 S1 448 S448 +32:32 +32:32
671 Ilze Rosicka 2241 01:00:22 S1 449 S449 +32:55 +32:55
672 Sarmite Nikiforova 2723 01:00:35 S1 450 S450 +33:08 +33:08
673 Sanita Baškevica 12017 01:00:36 S1 451 S451 +33:09 +33:09
674 Elīna Grundmane 2527 Bauskas sākumskola 01:01:25 S1 452 S452 +33:58 +33:58
675 Sanita Anspoka 2524 Bauskas sākumskola 01:01:28 S1 453 S453 +34:01 +34:01
676 Vija Cerusa 2523 Bauskas sākumskola 01:01:28 S1 454 S454 +34:01 +34:01
677 Alīna Liepiņa 2374 OGRE 01:01:40 S1 455 S455 +34:13 +34:13
678 Ieva Švēde 2673 01:01:42 S1 456 S456 +34:15 +34:15
679 Andris Keišs 2146 JRT 01:01:44 V1 223 V223 +37:33 +37:33
680 Līga Zvīdriņa 2023 01:01:53 S1 457 S457 +34:26 +34:26
681 Saira Riekstiņa 2575 01:02:13 S1 458 S458 +34:46 +34:46
682 Ilga Šaboha 2161 01:02:23 S1 459 S459 +34:56 +34:56
683 Ilze Mežinska 2389 Raibie seski 01:02:24 S1 460 S460 +34:57 +34:57
684 Ilze Grigore 2680 01:02:27 S1 461 S461 +35:00 +35:00
685 Rudīte Prūse 2248 Sporta klubs "Vēsma" 01:02:27 S1 462 S462 +35:00 +35:00
686 Kristīne Meldere-Drāzniece 2008 01:03:02 S1 463 S463 +35:35 +35:35
687 Dina Tohva 2510 01:03:08 S1 464 S464 +35:41 +35:41
688 Jānis Podnieks 2511 01:03:14 V1 224 V224 +39:03 +39:03
689 Alise Šarlote Podniece 2512 01:03:19 S1 465 S465 +35:52 +35:52
690 Eva Bērziņa 2009 Kartavkalnu buki 01:03:19 S1 466 S466 +35:52 +35:52
691 Daiga Eimusa 2522 Bauskas sākumskola 01:03:30 S1 467 S467 +36:03 +36:03
692 Ilze Brauna 2012 Lynxdojo 01:03:46 S1 468 S468 +36:19 +36:19
693 Ilze Leite 2216 01:03:49 S1 469 S469 +36:22 +36:22
694 Patriks Kovaļovs 2173 Pokaiņu mežs 01:03:50 V1 225 V225 +39:39 +39:39
695 Mihails Kovaļovs 2174 Pokaiņu mežs 01:03:51 V1 226 V226 +39:40 +39:40
696 Zane Ose 2714 Baltais 01:03:58 S1 470 S470 +36:31 +36:31
697 Māra Pokšāne 2027 Abas kreisās kājas 01:04:04 S1 471 S471 +36:37 +36:37
698 Sindija Kovaļova 2172 Pokaiņu mežs 01:04:08 S1 472 S472 +36:41 +36:41
699 Anna Cecilia Vāvere Mengini De Oliveira 2085 01:04:11 S1 473 S473 +36:44 +36:44
700 Sindija Plahotina 2084 01:04:12 S1 474 S474 +36:45 +36:45
701 Liene Grosa 2257 01:04:45 S1 475 S475 +37:18 +37:18
702 Māra Pucena 2408 01:04:59 S1 476 S476 +37:32 +37:32
703 Ieva Skirusa 2102 Sporta klubs Vēsma 01:05:02 S1 477 S477 +37:35 +37:35
704 Dace Kraukle 2471 01:05:16 S1 478 S478 +37:49 +37:49
705 Dzintra Rafaela Mačevska 2231 01:05:27 S1 479 S479 +38:00 +38:00
706 Ineta Vempere 2362 KVB 01:06:09 S1 480 S480 +38:42 +38:42
707 Aiva Skulte 2395 01:06:11 S1 481 S481 +38:44 +38:44
708 Ilva Māgure-levāne 2371 Engures Sportam / Tukums 01:06:54 S1 482 S482 +39:27 +39:27
709 Inta Vīksna 2048 Vāveres 01:06:59 S1 483 S483 +39:32 +39:32
710 Inga Asrijanca 2099 Sporta klubs "Vēsma" 01:07:18 S1 484 S484 +39:51 +39:51
711 Iveta Laupace 2492 Vēsma sporta klubs 01:07:19 S1 485 S485 +39:52 +39:52
712 Laila Manfelde 2101 Sporta klubs VĒSMA 01:08:01 S1 486 S486 +40:34 +40:34
713 Ilze Pērkone 2620 Dzērbene 01:08:46 S1 487 S487 +41:19 +41:19
714 Sanda Erbsa 2613 Individuāli 01:09:33 S1 488 S488 +42:06 +42:06
715 Agra Vāvere 2083 01:09:58 S1 489 S489 +42:31 +42:31
716 Kristīne Prāmniece 2586 01:10:07 S1 490 S490 +42:40 +42:40
717 Rasma Homatova 2585 01:10:09 S1 491 S491 +42:42 +42:42
718 Anna Urga 2217 01:10:32 S1 492 S492 +43:05 +43:05
719 Egita Petrusa 2177 01:10:35 S1 493 S493 +43:08 +43:08
720 Katrīna Kvisvika 2014 KVISVIKI 01:11:23 S1 494 S494 +43:56 +43:56
721 Ligita Veinberga 2718 01:11:44 S1 495 S495 +44:17 +44:17
722 Uldis Pļaviņš 2040 AkmensDizains.lv 01:11:56 V1 227 V227 +47:45 +47:45
723 Kristīne Skudra 12027 01:12:08 S1 496 S496 +44:41 +44:41
724 Ritma Skudra 12026 01:12:09 S1 497 S497 +44:42 +44:42
725 Ingūna Maļinovska 2268 01:12:23 S1 498 S498 +44:56 +44:56
726 Iveta Plotiņa 2556 01:14:32 S1 499 S499 +47:05 +47:05
727 Roberts Martinovs 2498 Clean R 01:14:52 V1 228 V228 +50:41 +50:41
728 Linda Šivare 2497 Clean R 01:14:54 S1 500 S500 +47:27 +47:27
729 Laura Elza Martinova 2499 Clean R 01:14:56 S1 501 S501 +47:29 +47:29
730 Alberts Kvisviks 2414 KVISVIKI 01:15:48 V1 229 V229 +51:37 +51:37
731 Sandra Stupiņa 2118 01:16:03 S1 502 S502 +48:36 +48:36
732 Silvija Stupiņa 2119 01:16:07 S1 503 S503 +48:40 +48:40
733 Gita Lìsmane 12050 01:19:55 S1 504 S504 +52:28 +52:28
734 Knuts Kvisviks 2413 KVISVIKI 01:19:58 V1 230 V230 +55:47 +55:47
735 Anna Bērziņa 2377 01:28:40 S1 505 S505 +1:01:13 +1:01:13
736 Laila Malzubre 2653 01:29:34 S1 506 S506 +1:02:07 +1:02:07
737 Arnis Kauķis 2025 01:30:16 V1 231 V231 +1:06:05 +1:06:05